استانداری بوشهر

استانداری بوشهر

مهرمهر1 روز قبل
وی تصریح کرد: استان بوشهر در موضوع انتصاب بانوان در سمت‌های مدیریتی بر اساس ارزیابی‌هایی که به‌عمل‌آمده در سطح کشور رتبه اول را کسب کرده است که این نشان از توجه حداکثری مدیریت ارشد استان به شایسته‌سالاری دارد. خورشیدی با بیان اینکه در انتصابات بانوان در استان بوشهر همواره شایسته‌سالاری مدنظر بوده است اظهار داشت: در انتصاب بانوان باید نهایت دقت صورت گیرد زیرا بانوان رسالت‌های مختلفی را در آن واحد در حال انجام دارند. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر گفت: اکثر بانوان به دلیل آن حساسیتی که بر روی کارشان دارند در مدیریت نیز موفقیت‌تر هستند. خورشیدی با بیان اینکه اگر جامعه بخواهد از توان بانوان غفلت کند مسلما بخش بزرگی از استعدادها را به آن بی‌اعتنایی کرده است افزود: مسئولین از پتانسیل و توان بانوان در پست‌های مدیریتی استفاده بکنند. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر با اشاره به ثبت‌نام کاندیدای نمایندگی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در دوره اخیر تعداد دواطلبان زن نمایندگی مجلس شورای اسلامی در استان بوشهر بالا رفت ولی نسبت به دوره‌های گذشته دو درصد کاهش پیدا کرد.
ایسناایسنا1 روز قبل
ایسنا/بوشهر استاندار بوشهر گفت: بحمدالله با اقدامات شبانه‌روزی بخش عمده مشکلات آب استان رفع شده و به پایداری مطلوب رسیده‌ایم و با اطمینان می‌گویم که تا پایان دولت دکتر روحانی، دغدغه آب استان به طور کامل مرتفع می‌شود. عبدالکریم گراوند در نشست شورای آب استان با اشاره به تلاش شبانه‌روزی برای رفع مشکلات آب استان اظهار کرد: جلسات شورای آب استان به طور مستمر برگزار می‌شود و بحمدالله با پیگیری‌های مدیران استان به نتایج خوبی در راستای رفع مشکلات حوزه آب رسیده‌ایم. استاندار بوشهر تصریح کرد: در تنگک‌ها نیز با تلاش صورت گرفته تا پایان سال به طور کامل مشکل نوبت بندی آب رفع می‌شود. وی از رفع مشکلات آب در محدوده شمالی شهر بوشهر نیز خبر داد و گفت: ۱۵ میلیارد تومان برای رفع مشکل آب محدوده شمال شهر بوشهر اعتبار گذاشتیم که با این پروژه، مشکلات آب این محدوده نیز به طور کامل مرتفع می‌شود. استاندار بوشهر با بیان اینکه آب استان به پایداری مطلوب و قابل قبولی رسیده است، عنوان کرد: بحمدالله با اقدامات شبانه‌روزی بخش عمده مشکلات آب استان رفع شده و به پایداری مطلوب رسیده‌ایم و با اطمینان می‌گویم که تا پایان دولت دکتر روحانی، دغدغه آب استان به طور کامل مرتفع می‌شود.
ایسناایسنا1 روز قبل
ایسنا/بوشهر معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری بوشهر با اشاره به برگزاری پنجمین اجلاس استانی نماز بوشهر در هفته آخر آذرماه گفت: ۳۵۰ اثر برای ارائه در پنجمین اجلاس استانی نماز بوشهر ارسال شده که از آثار برگزیده تجلیل می‌شود. رئیس ستاد برگزاری پنجمین اجلاس استانی نماز بوشهر با اشاره به تشکیل کمیته‌های سه گانه این اجلاس خاطرنشان کرد: علمی پژوهشی، پشتیبانی، اطلاع‌رسانی و تبلیغ از کمیته‌های سه گانه پنجمین اجلاس استانی نماز است. رئیس ستاد برگزاری پنجمین اجلاس استانی نماز بوشهر با بیان اینکه این اجلاس هفته آخر آذرماه در بوشهر برگزار می‌شود، گفت: در پنجمین اجلاس استانی نماز بوشهر از آثار برگزیده تجلیل می‌شود. پنجمین اجلاس نماز استان بوشهر هفته آخر ماه آذر برگزار می‌شودمدیرکل روابط عمومی استانداری بوشهر زمان برگزاری پنجمین اجلاس نماز استان بوشهر را هفته آخر ماه آذر دانست و گفت: آثار ارسالی به پنجمین دوره اجلاس استانی نماز به ۳۵۰ اثر رسیده است. کاظمی با اشاره به اینکه امسال آثار بیشتری به اجلاس نماز استان بوشهر ارسال شده است افزود: آثار ارسالی به پنجمین دوره اجلاس استانی نماز به ۳۵۰ اثر رسیده است.
تسنیمتسنیم2 روز قبل
وی با بیان اینکه ۱۰ آذرماه با صدور فرمان وزیر کشور فعالیت انتخابات در شهرستان‌ها و استان‌ها آغاز شد افزود: استان بوشهر دارای ۴ حوزه انتخابیه است که آمار نهایی داوطلبان نمایندگی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان بوشهر ۱۹۵ داوطلب است. دهقانی بیان کرد: تعداد داوطلبان در ۴ حوزه انتخابیه استان بوشهر نسبت به دوره قبل رشد قابل توجهی نشان می‌دهد که این رشد در مشارکت مردم در روز دوم اسفندماه اثربخش است. وی با بیان اینکه آموزش‌های هیئت‌های اجرایی باید هدفمند باشد گفت: ۲۶ هیئت اجرایی در چهار حوزه انتخابیه استان بوشهر شامل ۱۰ شهرستان و ۱۶ بخش مستقل تشکیل شده است. سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهربا بیان اینکه بخش زیادی از مراحل انتخابات برعهده خود مردم است افزود: این وجه تمایز برگزاری انتخابات در ایران با دیگر کشورها است. فرماندار دشتی نیز با اشاره به اهمیت برگزاری کارگاه‌های آموزشی گفت: این کارگاه‌های آموزشی سبب می‌شود فرایند برگزاری انتخابات مشکلی نداشته باشد.
مهرمهر2 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، خسرو دهقانی ظهر سه شنبه در کارگاه آموزشی اعضای هیئت‌های اجرایی حوزه انتخابیه دشتی وتنگستان اظهار داشت: در دهم آذر ماه با دستور وزیر کشور به فرمانداران حوزه انتخابیه فرایند اجرایی انتخابات شروع شد و فرایند تشکیل هیئت‌های اجرایی و ثبت‌نام از داوطلبین در چهار حوزه انتخابیه با همه سلایق شروع شد. وی از استقبال خوب داوطلبین در چهار حوزه انتخابیه استان بوشهر خبر داد و گفت: تعداد داوطلبین انتخابات در استان بوشهر به ۱۹۵ نفر رسیده و پرونده سه نفر داوطلب دیگر نیز در وزارت کشور در دست اجرا است. دهقانی بیان کرد: یکی از مصوبات در ستاد انتخابات استان بوشهر این است که شعبی که دارای رای کمتر و یا بیشتر هستند تناسب بین آنها باشد. سرپرست دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر گفت: هدف همه دست اندرکاران برگزاری انتخابات شفافیت، امنیت، سلامت و با مشارکت حداکثری است. وی افزود: در دوره اول ۷۸۰ معتمد به هیئتهای نظارت استان معرفی شدند که ۶۶۶ نفر آن معادل ۸۵ درصد آن مورد تائید هیئت نظارت قرار گرفت و همه هیئتهای اجرایی استان یک روز پیش از موعد مقرر تشکیل شد.
ایسناایسنا2 روز قبل
ایسنا/بوشهر مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری بوشهر گفت: در راستای رونق تولید ۳۰ واحد صنعتی و تولیدی برای دریافت تسهیلات به بانک‌ها معرفی شده‌اند که تاکنون ۲۷ واحد تولیدی ۶۳ میلیارد تومان وام دریافت کرده‌اند. به گزارش ایسنا، رسول رستمی در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان بوشهر با اشاره به بررسی بخشی از مشکلات واحدهای تولیدی در این جلسه اظهار کرد: در این نشست ۸ مورد از مشکلات واحدهای اقتصادی، صنعتی، تولیدی و جهاد کشاورزی استان بوشهر مورد بررسی قرار گرفت و راهکارهای لازم در رفع موانع تولید ارائه شد. مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری بوشهر با بیان اینکه ۲۰ مورد پرونده بخشودگی جرائم تامین اجتماعی در این جلسه مطرح شد، خاطرنشان کرد: بخشودگی جرائم تامین اجتماعی مصوباتی واحدهای تولیدی و بنگاه‌های اقتصادی از مصوبات این جلسه بود. رستمی با بیان اینکه سامانه رونق تولید در این جلسه بررسی شد افزود: در راستای تسهیلات بانکی و رونق تولید در سامانه بهین یاب امسال ۶۰ پرونده ثبت شده که ۲۷ پرونده آن در بانک‌ها بررسی شده و ۶۳ میلیارد تومان تسهیلات در راستای رونق تولید در بخش‌های مختلف اقتصادی، تولیدی و صنعتی پرداخت شده است. این مسئول مجموع واحدهای تولیدی استان بوشهر را ۲ هزار و ۵۵ واحد دانست و افزود: از این شمار اکنون یک‌هزار و ۵۳۵ واحد معادل ۷۵ درصد آنها فعال است.
تسنیمتسنیم3 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، رسول رستمی صبح امروز در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان بوشهر با اشاره به بررسی مشکلات واحدهای تولیدی در این جلسه اظهار داشت: در این نشست ۸ مورد مشکلات واحدهای اقتصادی، صنعتی، تولیدی و جهاد کشاورزی استان بوشهر مورد بررسی قرار گرفت و راهکارهای لازم در رفع موانع تولید ارائه شد. مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری بوشهر با بیان اینکه ۲۰ مورد پرونده بخشودگی جرائم تامین اجتماعی در این جلسه مطرح شد خاطر نشان کرد: بخشودگی جرائم تامین اجتماعی مصوباتی واحدهای تولیدی و بنگاه‌های اقتصادی از مصوبات این جلسه بود. رستمی با بیان اینکه سامانه رونق تولید در این جلسه بررسی شد افزود: در راستای تسهیلات بانکی و رونق تولید در سامانه بهین یاب امسال ۶۰ پرونده ثبت شده که ۲۸ پرونده آن در بانک‌ها بررسی شده و ۶۳ میلیارد تومان تسهیلات در راستای رونق تولید در بخش‌های مختلف اقتصادی، تولیدی و صنعتی پرداخت شده است. وی مجموع واحدهای تولیدی این استان را ۲ هزار و ۵۵ واحد دانست و افزود: از این شمار اکنون یک‌ هزار و ۵۳۵ واحد معادل ۷۵ درصد آنها فعال است. مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری بوشهر با اشاره به اینکه حداقل ۷۵ درصد اقتصاد استان بوشهر فعال است گفت: سهم بخش‎های خدمات، صنعت و کشاورزی این میزان به ترتیب ۶۰، ۲۷ و ۱۳ درصد است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین4 روز قبل
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر عنوان کرد: آمار ثبت نشده از طلاق‌های عاطفی و خانواده‌های میان‌تهی در جوامع خطرناک و نگران‌کننده است. خورشیدی تاکید کرد: اگر دانش آموز ما عزت نفس کافی داشته باشد کافی است و دیگر به مقابله و عوامل بیرونی نیازی نیست و خود را با چنین مسائلی ناپاک‌ نخواهد کرد. وی اظهار کرد: تا زمانی که دانش آموز عزت نفس، خوداتکایی و یک‌ نوع نگهداری درونی نداشته باشد احتمال اینکه به سمت آسیب برود بالا است. وی با اشاره به آمار و عدد ثبت طلاق خاطرنشان کرد: اگر بتوانم خودم را کارشناس اجتماعی نام‌ بگذارم باید بگویم یک نکته نگران کننده و خطرناک وجود دارد که معمولا در آمارها ثبت نمی‌شود و آن هم عدد ثبت نشده طلاق‌های عاطفی و خانواده‌های میان‌تهی در جوامع ما است. این مسئول یادآور شد: طلاق عاطفی یک آسیب پنهانی است که وظایف اولیای امور را در مدرسه سنگین‌تر می‌کند و اولیای امر به خصوص متولیان تربیتی باید به آن توجه داشته باشند و به کودکانی که درگیر چنین‌ مسئله‌ای هستند بیشتر توجه داشته باشند.
ایسناایسنا4 روز قبل
ایسنا/بوشهر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر عنوان کرد: آمار ثبت نشده از طلاق‌های عاطفی و خانواده‌های میان‌تهی در جوامع خطرناک و نگران‌کننده است. خورشیدی تاکید کرد: اگر دانش آموز ما عزت نفس کافی داشته باشد کافی است و دیگر به مقابله و عوامل بیرونی نیازی نیست و خود را با چنین مسائلی ناپاک‌ نخواهد کرد. وی اظهار کرد: تا زمانی که دانش آموز عزت نفس، خوداتکایی و یک‌ نوع نگهداری درونی نداشته باشد احتمال اینکه به سمت آسیب برود بالا است. وی با اشاره به آمار و عدد ثبت طلاق خاطرنشان کرد: اگر بتوانم خودم را کارشناس اجتماعی نام‌ بگذارم باید بگویم یک نکته نگران کننده و خطرناک وجود دارد که معمولا در آمارها ثبت نمی‌شود و آن هم عدد ثبت نشده طلاق‌های عاطفی و خانواده‌های میان‌تهی در جوامع ما است. این مسئول یادآور شد: طلاق عاطفی یک آسیب پنهانی است که وظایف اولیای امور را در مدرسه سنگین‌تر می‌کند و اولیای امر به خصوص متولیان تربیتی باید به آن توجه داشته باشند و به کودکانی که درگیر چنین‌ مسئله‌ای هستند بیشتر توجه داشته باشند.
مهرمهر4 روز قبل
خبرگزاری مهر - گروه استان‌ها: استان بوشهر دارای چهار حوزه انتخابیه برای مجلس شورای اسلامی است؛ این حوزه‌ها شامل حوزه بوشهر، گناوه و دیلم، حوزه دشتستان، حوزه دشتی و تنگستان و حوزه کنگان، عسلویه، دیر و جم است. ثبت‌نام ۱۹۱ نفر برای ۴ کرسی مجلسسرپرست اداره کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار مهر گفت: با پایان‌یافتن ثبت‌نام کاندیداهای مجلس، در مجموع ۱۹۱ نفر برای حوزه‌های استان بوشهر ثبت‌نام کردند. خسرو دهقانی ادامه داد: در حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم ۶۶ نفر، در حوزه انتخابیه دیر، کنگان، جم و عسلویه ۴۲ نفر، در حوزه انتخابیه دشتستان ۴۷ نفر و در حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان ۳۶ نفر ثبت‌نام کردند. وضعیت ثبت‌نام بانوانرئیس ستاد انتخابات استان بوشهر در ارتباط با جنسیت نامزدهای انتخابات در استان بوشهر گفت: از مجموع ۱۹۱ نفر ثبت‌نام‌کنندگان انتخابات در استان بوشهر، ۱۸ نفر زن و ۱۷۳ نفر مرد هستند. رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر با اشاره به نقش مهم رسانه‌ها در افزایش مشارکت مردم در انتخابات تصریح کرد: رسانه‌ها صدای مردم هستند و انتظار می‌رود که مشکلات و نواقص را بیان کنند.
تسنیمتسنیم5 روز قبل
سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر افزود: در روز هفتم ثبت نام از داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ۳۰ نفر ثبت نام کردند. وی با اشاره به آمار تفکیکی حوزه‌های ۴گانه انتخابیه استان بوشهر بیان کرد: در حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم، ۶۶ نفرشامل ۶۲ نفر مرد و ۴ نفر زن، در حوزه انتخابیه دشتستان ۴۷داوطلب، در حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان ۳۶ نفر و در حوزه انتخابیه کنگان، دیر، عسلویه و جم ۴۲ داوطلب با حضور در حوزه‌های انتخابیه ثبت نام خود را قطعی کردند. وی با اشاره به تشکیل هیئت‌های اجرایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در فرمانداری‌های استان بوشهر گفت: هیئت‌های اجرایی انتخابات در استان بوشهر یک روز قبل از مهلت تعیین شده تشکیل شد و در این راستا ۷۵۰ نفر از اعضای معتمدین هیئت اجرایی انتخابات استان بوشهر تعیین شدند. یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دوم اسفند امسال برگزار می‌شود. استان بوشهر چهار کرسی نمایندگی از چهار حوزه انتخابیه در مجلس شورای اسلامی دارد.
عصر ایرانعصر ایران5 روز قبل
وی بیان کرد: ما نقیصه‌ها و مشکلاتی که وجود دارد را می‌پذیریم. به ویژه در مورد میدان روبروی فرودگاه که جز مصوبات ستاد مدیریت بحران استان گکذاشته و با دستور استاندار برای رسیدگی فوری در دستور کار قرار داده شد. خوشبختانه تمام دستگاه‌ها پای کار بوده‌اند تا بتوانند در سریع‌ترین زمان ممکن مشکلات مدیریت و برطرف شود. به هر ترتیب در مورد این مسائل باید بر اساس پیش بینی‌های جوی و شرایط بررسی و سپس در خصوص آن تصمیم گرفته شود. جهانگیر دهقانی یادآور شد: در حال برنامه ریزی برای کاهش مشکلات و مدیریت شرایط بحران در مواقع بارندگی و بروز آبگرفتگی‌های احتمالی هستیم.
ایسناایسنا5 روز قبل
ایسنا/بوشهر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر گفت: نقطه آغازین تحولات توسعه از دانشگاه‌ها شروع می‌شود و با توجه به اینکه دانشجو قشر آگاه جامعه است باید جایگاه خود را بشناسد. معاون استاندار بوشهر عنوان کرد: نمی‌شود در جامعه‌ای توسعه را متصور شد و نقش دانشگاهیان را ندید. اگر هر گونه پروژه عمرانی، محلی، ملی یا منطقه‌ای در هر کشوری صورت بگیرد قطعا در تمامی این اقدامات جای پای قشر دانشجو وجود دارد. اما به رغم فراوانی قشر دانشجو، نگاه جامعه پیرامونی به دانشجو با نگاه به باقی افراد جامعه متفاوت بوده و دانشجو در کانون توجه قرار دارد. مجید خورشیدی با تاکید بر اینکه دانشجو باید جایگاه خود را بشناسد، ادامه داد: با توجه به آنچه گفته شد از دانشجو به عنوان قشر آگاه و پیش قراول در جامعه انتظار می‌رود که حضور فعال داشته باشد؛ در واقع هر زمان و در هر انتخاباتی که قشر دانشجو حضور فعال داشته است آن انتخابات توانسته به امنیت ملی کشور و مشارکت عمومی مردم کمک کند.
تسنیمتسنیم6 روز قبل
خسرو دهقانی درگفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر، با اشاره به ادامه ثبت نام داوطلبان نمایندگی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای در ۴ حوزه انتخابیه استان بوشهر اظهار داشت: ششمین روز نام نویسی داوطلبان شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از ساعت ۸ صبح امروز جمعه در ۴ فرمانداری بوشهر، دشتستان، کنگان و دشتی آغاز شد و تا ساعت ۱۸ ادامه داشت که ۲۹ نفر نام‌نویسی کردند. سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر افزود: امروز در حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم ۱۰ نفر، حوزه انتخابیه دشتستان ۵ نفر، حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان ۷ نفر و در حوزه انتخابیه شهرستان‌های جنوبی استان در فرمانداری کنگان ۷ نفر ثبت نام کردند. وی، با بیان اینکه تاکنون در شش روز گذشته در مجموع ۱۳۱ نفردر استان بوشهر نام نویسی کرده‌اند گفت: در حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم ۴۴ نفر، حوزه انتخابیه دشتستان ۲۸ داوطلب، دشتی و تنگستان ۲۸ نفر و در حوزه انتخابیه شهرستان‌های جنوبی استان در فرمانداری کنگان ۳۱ نفر نام نویسی کرده‌اند. دهقانی، بیان کرد: از این تعداد ۸ نفر دارای سابقه نمایندگی، سه نماینده کنونی، و ۲۸ نفر دارای سابقه داوطلبی می‌باشند. استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی ۴ نماینده دارد.
مهرمهر6 روز قبل
خسرو دهقانی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در ششمین روز ثبت‌نام کاندیداهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ۲۹ نفر در چهار حوزه انتخابیه استان بوشهر نام‌نویسی کرده‌اند. سرپرست اداره کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر با بیان اینکه تعداد ثبت‌نام‌ها ۲۱ نفر از جمع دوره قبل بیشتر است گفت: تا پایان روز ششم نام‌نویسی برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس ۱۳۱ نفر ثبت‌نام کرده‌اند. وی افزود: در حوزه بوشهر، گناوه و دیلم ۱۰ نفر، در حوزه دشتستان پنج نفر، در حوزه کنگان، دیر، جم و عسلویه هفت نفر و در حوزه دشتی و تنگستان هفت نفر نام‌نویسی کردند. سرپرست اداره کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر خاطرنشان کرد: از این تعداد هشت نفر دارای سابقه نمایندگی، سه نفر نماینده کنونی ۲۸ نفر دارای سابقه داوطلبی هستند. به گزارش خبرنگار مهر، استان بوشهر با یک‌میلیون و ۴۰۰ هزار نفر جمعیت، چهار کرسی در مجلس شورای اسلامی دارد که ثبت‌نام داوطلبین انتخابات مجلس در چهار فرمانداری بوشهر، کنگان، دشتی و دشتستان صورت می‌پذیرد.
ایسناایسنا6 روز قبل
ایسنا/بوشهر سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر با بیان اینکه ثبت نام داوطلبین از دوره دهم فراتر رفت، عنوان کرد: روز ششم جمعا ۲۹ داوطلب در ۴ حوزه انتخابیه استان بوشهر ثبت نام نمودند. به گزارش ایسنا، خسرو دهقانی با اشاره به آمار ثبت نام کننده‌های نهایی تا پایان روز ششم گفت: در پایان روز ششم تعداد کل ثبت نام نهایی داوطلبان به ۱۳۱ نفر رسید که ۲۱ نفر از جمع دوره قبل بیشتر است و از این تعداد ۹ داوطلب زن و ۱۲۲ داوطلب مرد می‌باشند. وی جمع نهایی ثبت نام در حوزه‌های انتخابیه در پایان روز ششم را اینگونه تشریح کرد: از مجموع ۲۹ نفر ثبت نام روز ششم در حوزه بوشهر، گناوه و دیلم ۱۰ نفر؛ در حوزه دشتستان ۵ نفر؛ در حوزه کنگان، دیر، جم و عسلویه ۷ نفر؛ و در حوزه دشتی و تنگستان ۷ نفر نام نویسی کرده‌اند. این مسئول جمع ثبت نام نهایی داوطلبان تا پایان روز ششم اینگونه تشریح کرد: *حوزه بوشهر، گناوه و دیلم ۴۴ نفر*حوزه کنگان، دیر، جم و عسلویه ۳۱ نفر*حوزه دشتی و تنگستان ۲۸ نفر*حوزه دشتستان ۲۸ نفرسرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر بیان کرد: از این تعداد ۸ نفر دارای سابقه نمایندگی، سه نماینده کنونی، و ۲۸ نفر دارای سابقه داوطلبی می‌باشند. انتهای پیام
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، جزیره فارسی از جزیره‌های ایرانی خلیج فارس است. جزیره فارسی در فاصله ۱۰۰کیلومتری خاک ایران یعنی جنوب غربی جزیره خارک قرار گرفته است. نزدیک‌ترین جزیره به این جزیره، جزیره عربی است که گستردگی آن از فارسی کمتر است. در پاسخ به آن‌ها گفتم: چون جزیره فارسی نزدیکترین نقطه به عربستان است بنابر این این شهدا در نزدیکترین نقطه به پیامبراکرم صل الله علیه و آله و سلم به خاک سپرده شده‌اند. چندماه بعد گروهی از تفنگداران آمریکایی در محدوده آب‌های جزیره فارسی به دام تفنگداران دریایی سپاه افتاده و اسیر شدند.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
وی جمع ثبت‌نام نهایی داوطلبان تا پایان روز پنجم را ۱۰۲ نفر اعلام کرد و افزود: جمع ثبت نام نهایی داوطلبان تا پایان روز پنجم ۱۰۲ نفر که در مجموع ۹۴ نفر مرد و ۸ داوطلب زن می‌باشند. دهقانی با بیان اینکه در روز پنجم در حوزه بوشهر، گناوه و دیلم ۸داوطلب ثبت نام کردند گفت: در حوزه بوشهر، گناوه و دیلم در مجموع تاکنون ۳۴ داوطلب نام نویسی کرده‌اند. سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر افزود: در روز پنجم، در حوزه دشتستان ۹ نفر، حوزه کنگان، دیر، جم و عسلویه ۱۱ نفر و حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان ۱۰ نفر نام نویسی کردند. سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر بیان کرد: از تعداد ثبت نام شدگان ۵ نفر دارای سابقه نمایندگی و ۲۱ نفر دارای سابقه داوطلبی می‌باشند. سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر افزود: فرایند ثبت نام از داوطلبان انتخابات ۲ روز دیگر ادامه دارد و ساعت ۱۸ روز شنبه ۱۶ آذر پایان می‌یابد.
مهرمهر1 هفته قبل
خسرو دهقانی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در پنجمین روز از ثبت‌نام کاندیداهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، ۳۸ نفر در حوزه‌های انتخابیه استان بوشهر نام‌نویسی کردند. وی اضافه کرد: امروز در حوزه بوشهر، گناوه و دیلم هشت نفر، در حوزه دشتستان ۹ نفر، در حوزه کنگان، دیر، جم و عسلویه ۱۱ نفر و در حوزه دشتی و تنگستان ۱۰ نفر نام‌نویسی کردند. وی خاطرنشان کرد: تاکنون در حوزه بوشهر، گناوه و دیلم ۳۴ نفر، در حوزه کنگان، دیر، جم و عسلویه ۲۴ نفر، در حوزه دشتی و تنگستان ۲۱ نفر و در حوزه دشتستان ۲۳ نفر ثبت‌نام نهایی شده‌اند. دهقانی ادامه داد: از این تعداد پنج نفر دارای سابقه نمایندگی و ۲۱ نفر دارای سابقه داوطلبی هستند. وی گفت: همچنین امروز فرآیند تشکیل هیئت‌های اجرایی استان بوشهر نیز یک روز قبل از موعد مقرر قانونی در ۱۰ شهرستان و ۱۶ بخش پایان یافت.
ایسناایسنا1 هفته قبل
ایسنا/بوشهر سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر گفت: روز پنجم جمعا ۳۸ داوطلب در ۴ حوزه انتخابیه استان بوشهر ثبت نام کردند که بیشترین تعداد ثبت نام از آغاز تا کنون بوده است و بدین ترتیب در پایان روز پنجم تعداد کل ثبت نام نهایی به ۱۰۲ نفر رسید. به گزارش ایسنا، خسرو دهقانیبا اشاره به آمار ثبت نام کننده‌های نهایی تا پایان روز پنجم افزود: در پایان روز چهارم ثبت نام جمع نهایی تعداد داوطلبان به ۱۰۲ نفر رسید که در مجموع شامل ۹۴ نفر مرد و ۸ فر زن می‌باشند. وی جمع ثبت نام نهایی در پایان روز پنجم را اینگونه تشریح کرد: *حوزه بوشهر، گناوه و دیلم ۳۴ نفر*حوزه کنگان، دیر، جم و عسلویه۲۴ نفر*حوزه دشتی و تنگستان ۲۱ نفر*حوزه دشتستان ۲۳ نفراین مسئول بیان کرد: از این تعداد ۵ نفر دارای سابقه نمایندگی و ۲۱ نفر دارای سابقه داوطلبی هستند. سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر اظهار کرد: تعداد ۴۵ نفر از داوطلبین انتخابات مجلس شورای اسلامی بین ۳۰ تا ۴۰ سال سن دارند. به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان بوشهر، امروز فرایند تشکیل هیات‌های اجرایی استان نیز یک روز قبل از موعد مقرر قانونی در ۱۰ شهرستان و ۱۶ بخش پایان یافت.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سعید زرین‌فر صبح امروز در آیین تکریم و معارفه مدیران صندوق کارآفرینی استان بوشهر جایگاه صندوق کارآفرینی امید در عرصه رونق تولید را بسیار مهم دانست و اظهار داشت: صندوق کارآفرینی امید در عرصه اشتغال‌زایی، حمایت از کارآفرینان و تقویت بنگاه‌های اقتصادی و تولیدی از جایگاه مهمی برخوردار است. وی، با تاکید بر توسعه اشتغال روستایی و تقویت بنگاه‌های اقتصادی و تولیدی گفت: توسعه کسب و کارهای خرد و کوچک در اولویت برنامه صندق کارآفرینی امید استان بوشهر است. زرین‌فر اساس و بنیان مجموعه دستگاه‌های اجرایی را خدمت رسانی معتقدانه و مخلصانه به مردم و جامعه هدف دانست و از تمامی مدیران خصوصا روسای بانک‌ها خواست تا با تسهیل‌گری و شفاف سازی به دنبال ایجاد اعتماد در مردم و تقویت سرمایه اجتماعی باشند. وی، ضمن اشاره به تنظیم تفاهم‌نامه بین استانداری و صندوق کارآفرینی امید استان بوشهر، استفاده هر چه بیشتر از ظرفیت‌های صندوق در فصل جدید را یکی از برنامه‌های معاونت اقتصادی استانداری بوشهر اعلام کرد. در این نشست ضمن معرفی محمدصادق حاجیانی به عنوان رئیس صندوق کارآفرینی امید استان بوشهر، از خدمات مرتضی شهبازی مدیر قبلی این صندوق قدردانی شد.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
خسرو دهقانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر، با بیان اینکه فرایند اجرای انتخابات از ۱۰ آذر با فرمان وزیر کشور به فرمانداری‌های حوزه انتخابیه سراسر کشور آغاز شد اظهار داشت: در این راستا فرایند تشکیل هیئت‌های اجرایی انتخابات در فرمانداری‌ها و بخشداری‌های استان بوشهر آغاز شده است. وی، با اشاره به آغاز ثبت نام از داوطلبان نمایندگی مجلس در سراسر کشور از ۱۰ آذر خاطر نشان کرد: در استان بوشهر نام نویسی از داوطلبان نمایندگی مجلس در ۴ فرمانداری مرکز انتخابیه و وزارت کشور آغاز شده است. سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر تشکیل هیئت‌های اجرایی انتخابات در فرمانداری‌ها و بخشداری‌های استان بوشهر را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: پس از تشکیل این هیئت‌های اجرایی، شعب ثبت نام و اخذرای انتخابات مشخص می‌شود و با اعلام نهایی داوطلبان نمایندگی مجلس به صورت رسمی تبلیغات کاندیداها آغاز می‌شود. دهقانی افزود: از ۲۳ بهمن تا ساعت ۸ صبح اول اسفند برای تبلیغات کاندیداها تعیین شده و پس از ۲۴ ساعت انتخابات ۲ اسفند برگزار می‌شود. وی با اشاره به فرایند ثبت نام داوطلبان نمایندگی مجلس در استان بوشهر بیان کرد: ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا ۱۶ آذرماه در ۴ فرمانداری حوزه انتخابیه و وزارت کشور انجام می‌شود.
ایسناایسنا1 هفته قبل
ایسنا/بوشهر نهضت درختکاری در استان بوشهر، به همت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری در روز پنج شنبه ۱۴ آذرماه و همزمان با سراسر کشور با حضور رئیس گروه جنگل کاری سازمان جنگل‌ها و مراتع و مسئولین استانی و شهرستانی آغاز شد. معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر در حاشیه آغاز نهضت درختکاری در منطقه بوشکان گفت: عزیزان منابع طبیعی، سازمان‌ جنگلها و پیمانکاران عزیز توجه داشته باشند که در این طرح‌ها حتما سعی و تلاش این باشد که تا جای ممکن از ظرفیت مردم منطقه استفاده شود، به ویژه ظرفیت‌های دانش آموزی. چون وقتی دانش آموزان در این طرح‌ها و کارهای مشارکت کنند بعدها حساسیت بیشتری برای نگهداری و حفظ این درختان خواهند داشت. سعید زرین فر با تاکید بر نقش مهم دانش‌آموزان گفت: ما می‌رویم و این بچه‌ها باقی خواهد ماند و آینده کشور به دست دانش‌آموزان ساخته خواهد شد. به گزارش ایسنا، در ادامه پس از آموزش نهال کاری، عملیات کاشت نهال توسط دانش آموزان، گروه‌های مردمی و مسئولان در عرصه‌های منابع طبیعی منطقه بوشکان انجام شد.
ایسناایسنا1 هفته قبل
ایسنا/بوشهر سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر از ثبت نام ۱۷ داوطلب در روز چهارم نام نویسی انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر داد. خسرو دهقانی با اشاره به جزئیات این خبر و تعداد داوطلبان در هر حوزه گفت: روز چهارم در حوزه بوشهر، گناوه و دیلم ۳ نفر، حوزه دشتستان ۴ نفر؛ حوزه کنگان، دیر، جم و عسلویه ۵ نفر؛ حوزه دشتی و تنگستان ۵ نفر برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی نام نویسی کردند. وی بیان کرد: جمع ثبت نام نهایی داوطلبان تا پایان روز چهارم ۶۴ نفر است که در مجموع ۵۸ نفر مرد و ۶ نفر زن می‌باشند. به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان بوشهر، دهقانی جمع ثبت نام نهایی در پایان روز چهارم را به شرح زیر اعلام کرد: *حوزه بوشهر، گناوه و دیلم ۲۶ نفر*حوزه کنگان، دیر، جم و عسلویه ۱۳ نفر*حوزه دشتی و تنگستان ۱۱ نفر*حوزه دشتستان ۱۴ نفرانتهای پیام
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
خسرو دهقانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر، به تعداد ثبت نام شدگان در ۴ حوزه انتخابیه استان بوشهر پرداخت و اظهار داشت: روز چهارم جمعا ۱۷ داوطلب ثبت نام کردند که تعداد داوطلبان به ۶۴ نفر رسیدوی با بیان اینکه در روز چهارم در حوزه بوشهر، گناوه و دیلم ۳ داوطلب ثبت نام کردند گفت: در این روز در حوزه انتخابیه دشتستان ۴ نفر، حوزه کنگان، دیر، جم و عسلویه ۵ نفر و در حوزه دشتی و تنگستان ۵ نفر ثبت نام کردند. دهقانی، جمع ثبت‌نام نهایی داوطلبان تا پایان روز چهارم را ۶۴ نفر اعلام کرد و گفت: در مجموع تاکنون ۵۸ نفر مرد و ۶ داوطلب زن برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۴ حوزه انتخابیه استان بوشهر ثبت نام کرده‌اند. سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر بیان کرد: جمع ثبت‌نام نهایی در پایان روز چهارم حوزه بوشهر، گناوه و دیلم ۲۶ نفر، حوزه کنگان، دیر، جم و عسلویه ۱۳ نفر، حوزه دشتی و تنگستان ۱۱ نفر و حوزه دشتستان ۱۴ نفر است. انتهای پیام/۱۹۰/ز
مهرمهر1 هفته قبل
خسرو دهقانی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در چهارمین روز از ثبت‌نام کاندیداهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، ۱۷ نفر در حوزه‌های انتخابیه استان بوشهر نام‌نویسی کردند. وی اضافه کرد: امروز در حوزه بوشهر، گناوه و دیلم سه نفر، در حوزه دشتستان چهار نفر، در حوزه کنگان، دیر، جم و عسلویه پنج نفر و در حوزه دشتی و تنگستان پنج نفر نام‌نویسی کردند. سرپرست اداره کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر بیان کرد: جمع ثبت نام نهایی داوطلبان تا پایان روز چهارم ۶۴ نفر است که در مجموع ۵۸ نفر مرد و شش نفر زن هستند. وی خاطرنشان کرد: تاکنون در حوزه بوشهر، گناوه و دیلم ۲۶ نفر، در حوزه کنگان، دیر، جم و عسلویه ۱۳ نفر، در حوزه دشتی و تنگستان ۱۱ نفر و در حوزه دشتستان ۱۴ نفر ثبت‌نام نهایی شده‌اند.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر، با اشاره به تعداد ثبت نام شدگان در ۴ حوزه انتخابیه استان بوشهر اظهار داشت: روز سوم جمعا ۱۵ داوطلب ثبت نام کردند که ۱۴ نفر مرد و یک داوطلب زن است. وی با بیان اینکه در روز سوم در حوزه بوشهر، گناوه و دیلم ۹ داوطلب ثبت نام کردند گفت: در این روز در حوزه دشتستان ۴ نفر، حوزه کنگان، دیر، جم و عسلویه ۲نفر ثبت نام کردند. دهقانی نتایج در پایان روز سوم ثبت نام داوطلبان در ۴ حوزه انتخابیه استان بوشهر را ارائه کرد و افزود: جمع ثبت نام نهایی داوطلبان تا پایان روز سوم ۴۷ نفر که در مجموع ۴۱ نفر مرد و ۶ نفر زن می‌باشند. سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر بیان کرد: جمع ثبت نام نهایی در پایان روز سوم حوزه بوشهر، گناوه و دیلم ۲۳ نفر، حوزه کنگان، دیر، جم و عسلویه ۸ نفر، حوزه دشتی و تنگستان ۶ نفر و حوزه دشتستان ۱۰ نفر است. دهقانی به وضعیت تخصیلی داوطلبان پرداخت و خاطر نشان کرد: ۳۶ نفر فوق لیسانس، ۴ نفر لیسانس، ۴ نفر دکتری و ۳ نفر تحصیلات حوزوی دارند.
مهرمهر1 هفته قبل
وی افزود: امروز در حوزه بوشهر، گناوه و دیلم ۹ نفر، در حوزه دشتستان ۴ نفر، در حوزه کنگان، دیر، جم و عسلویه ۲ نفر ثبت‌نام کردند. وی ادامه داد: تاکنون در مجموع در حوزه بوشهر، گناوه و دیلم ۲۳ نفر، در حوزه کنگان، دیر، جم و عسلویه هشت نفر، در حوزه دشتی و تنگستان شش نفر و در حوزه دشتستان ۱۰ نفر ثبت‌نام کرده‌اند. دهقانی اضافه کرد: ۱۱ نفر از داوطلبین بین ۳۰ تا ۳۵ سال و ۱۴ نفر ۳۶ تا ۴۰ سال، هفت نفر ۴۶ تا ۵۰ سال و ۱۲ نفر ۵۱ تا ۵۵ سال و دو نفر ۴۱ تا ۴۵ سال و یک نفر ۵۶ تا ۶۰ سال هستند. سرپرست اداره کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر گفت: دو نفر دارای سابقه نمایندگی و ۱۰ نفر دارای سابقه داوطلبی در ادوار گذشته هستند. وی افزود: به لحاظ تحصیلات ۳۶ نفر فوق لیسانس، چهار نفر لیسانس، چهار نفر دکتری و سه نفر تحصیلات حوزوی دارند.
ایسناایسنا1 هفته قبل
ایسنا/بوشهر سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر عنوان کرد: جمع ثبت نام نهایی داوطلبان انتخابات مجلس در استان بوشهر تا پایان روز دوم ۴۷ نفر است که ۴۱ نفر مرد و ۶ نفر زن می‌باشند. به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان بوشهر، خسرو دهقانی اظهار کرد: در روز سوم نام نویسی داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی جمعا ۱۵ داوطلب شامل ۱۴ مرد و یک زن ثبت نام نمودند. دهقانی خاطرنشان کرد: از این تعداد دو نفر دارای سابقه نمایندگی و ۱۰ نفر دارای سابقه داوطلبی در ادوار گذشته می‌باشند. همچنین به لحاظ تحصیلات ۳۶ نفر فوق لیسانس، ۴ نفر لیسانس، ۴ نفر دکترا و ۳ نفر تحصیلات حوزوی دارند. وی افزود: به لحاظ گروه شغلی از میان داوطلبان این دوره تاکنون ۲۳ نفر کارمند، ۵ نفر فرهنگی، یک پزشک، ۴ نفر بازنشسته، ۳ نفر شغل آزاد، یک نفر وکیل و بقیه نیز از سایر مشاغل می‌باشند.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، ثبت‌نام از داوطلبان نمایندگی مجلس یازدهم در ۴ حوزه انتخابیه استان بوشهر ادامه دارد که بر اساس آمارهای موجود اکنون ۴۳ نفر ثبت نام کرده‌اند. عباس‌جمشیدی افزود: امروز در سومین روز از ثبت ‌نام داوطلبان تا ساعت ۱۳ امروز پنج نفر ثبت نام کرده‌اند و تعداد داوطلبان به ۱۹ نفر رسید. در حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان تعداد ثبت نام شدگان همانند دیروز است و هیچ تغییر تاکنون نداشته است. در سومین روز از ثبت نام داوطلبان نمایندگی، در دشتستان نیز امروز تاکنون ۴ نفر به افراد ثبت نامی افزوده شد. اکنون در حوزه انتخابیه دشتستان ۱۰ نفر ثبت نام کرده‌اند که ۳ نفرشان خانم و ۷ داوطلب مرد هستند.

به انتهای لیست رسیدید