آخرین و مهم‌ترین اخبار بوشهر، بندر آزاد ایران
استان بوشهر

اخبار «بوشهر»

تسنیمتسنیم1 ساعت قبل
* شهر خودرو - سپاهانشاگردان یحیی گل‌محمدی در دو هفته گذشته، دو شکست متوالی تجربه و از صدر به رده سوم جدول سقوط کردند. * نساجی مازندران - ذوب‌آهن اصفهانشکست شاهین شهرداری بوشهر در هفته چهارم، آخرین پیروزی نساجی در لیگ برتر محسوب می‌شود. می‌توان گفت پیکان رده دهمی از اینکه در هفته چهاردهم با استقلال بازی می‌کند، هم خوش‌شانس است و هم بدشانس. استقلال اکنون یک بازی بیشتر از سپاهان دارد و برای از دست ندادن صدر جدول، باید از سد پیکان بگذرد. بدین ترتیب استراماچونی در بازی امروز روی نیمکت نخواهد نشست و هواداران امیدوارند دود این اتفاقات به چشم تیم نرود.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز2 ساعت قبل
​مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن، با تشریح زمان‌بندی ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن در ۲۳ استان کشور گفت: ثبت‌نام در استان‌های تهران و البرز از ۳۰ آذر آغاز می‌شود و به مدت سه روز ادامه خواهد یافت. به گزارش تجارت‌نیوز، به نقل از وزارت راه و شهرسازی؛ پروانه اصلانی، برنامه زمان‌بندی ثبت‌نام متقاضیان در سامانه طرح اقدام ملی مسکن مربوط به ۲۳ استان باقیمانده را تا پایان آذرماه اعلام کرد. مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن مرحله بعدی ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن را شش استان سمنان، ایلام، شرق سمنان، ایرانشهر، آذربایجان غربی، و خراسان رضوی اعلام کرد و گفت: ثبت‌نام در این ۶ استان از ۱۹ آذرماه به مدت سه روز انجام می‌شود. اصلانی زمان ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن برای ۶ استان دیگر را از ۲۳ آذرماه اعلام کرد و افزود: استان‌های اصفهان، زنجان، گیلان، هرمزگان، مازندران و لرستان جزو ۶ استانی هستند که ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن برای آنها انجام خواهد شد. وی مرحله بعدی ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن را برای استان‌های فارس، اردبیل، آذربایجان‌شرقی، مرکزی و بوشهر اعلام کرد و توضیح داد: ثبت‌نام در این استان‌ها از ۲۶ آذرماه به مدت ۳ روز انجام می‌شود.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 ساعت قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، پروانه اصلانی، برنامه زمانبندی ثبت‌نام متقاضیان در سامانه طرح اقدام ملی مربوط به ۲۳ استان باقیمانده را تا پایان آذرماه اعلام کرد. مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن مرحله بعدی ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن را شش استان سمنان، ایلام، شرق سمنان، ایرانشهر، آذربایجان غربی، و خراسان رضوی اعلام کرد و گفت: ثبت نام در این ۶ استان از ۱۹ آذرماه به مدت سه روز انجام می‌شود. اصلانی زمان ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن برای ۶ استان دیگر را از ۲۳ آذرماه اعلام کرد و افزود: استان‌های اصفهان، زنجان، گیلان، هرمزگان، مازندران و لرستان جزو ۶ استانی هستند که ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن برای آنها انجام خواهد شد. وی مرحله بعدی ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن را برای استان‌های فارس، اردبیل، آذربایجان‌شرقی، مرکزی و بوشهر اعلام کرد و توضیح داد: ثبت نام در این استان‌ها از ۲۶ آذرماه به مدت ۳ روز انجام می‌شود. به گفته اصلانی، ثبت نام استان‌های تهران، البرز، قزوین، جنوب کرمان و کرمان نیز ۳۰ آذرماه آغاز می‌شود و به مدت سه روز ادامه خواهد یافت.
روزنوروزنو2 ساعت قبل
این هفته ماشین‌سازی در جم مساوی کرد تا بعد از تساوی خانگی تراکتور دو تیم تبریزی در پله‌های هشتم و نهم جدول همسایه شوند. شاهین هم با مربی جدید در تبریز ترمز تراکتور را کشید تا حریف را وادار به تغییر مربی کند. تیم هفته: استقلال تهرانبعد از ۷ برد متوالی و در شروع هفته، آبی‌ها در اصفهان و در دقیقه ۵+۹۰ برد را با تساوی عوض کردند. بازیکن هفته: مهدی ترابی (پرسپولیس) این هفته ۵ بازی مساوی شد. گل هفته: محمد اهل‌شاخه (صنعت نفت) این هفته علاقه‌مندان به فوتبال برای انتخاب گل شجاع خلیل‌زاده در AFC رأی دادند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 ساعت قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، پروانه اصلانی، برنامه زمانبندی ثبت‌نام متقاضیان در سامانه طرح اقدام ملی مربوط به ۲۳ استان باقیمانده را تا پایان آذرماه اعلام کرد. مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن مرحله بعدی ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن را شش استان سمنان، ایلام، شرق سمنان، ایرانشهر، آذربایجان غربی، و خراسان رضوی اعلام کرد و گفت: ثبت نام در این ۶ استان از ۱۹ آذرماه به مدت سه روز انجام می‌شود. اصلانی زمان ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن برای ۶ استان دیگر را از ۲۳ آذرماه اعلام کرد و افزود: استان‌های اصفهان، زنجان، گیلان، هرمزگان، مازندران و لرستان جزو ۶ استانی هستند که ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن برای آنها انجام خواهد شد. وی مرحله بعدی ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن را برای استان‌های فارس، اردبیل، آذربایجان‌شرقی، مرکزی و بوشهر اعلام کرد و توضیح داد: ثبت نام در این استان‌ها از ۲۶ آذرماه به مدت ۳ روز انجام می‌شود. به گفته اصلانی، ثبت نام استان‌های تهران، البرز، قزوین، جنوب کرمان و کرمان نیز ۳۰ آذرماه آغاز می‌شود و به مدت سه روز ادامه خواهد یافت.
ایسناایسنا3 ساعت قبل
ایسنا/بوشهر مشاور وزیر آموزش و پرورش گفت: آسیب برای یک درصد مردم قطعی است، و با برخی از مجرمین ‌هر چقدر برخورد شود باز هم تغییر نخواهند کرد؛ ما به اینها کاری نداریم و در همه جا زندان برای این قشر هست ولی باید بقیه را مراقبت کنیم‌ تا از آسیب دور بمانند. به گزارش ایسنا، عبدالرسول عمادی در همایش ملی پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در بوشهر بیان کرد: حضور همه عزیزان در این گردهمایی آشکار کردن این عزم‌ ملی برای از میان بردن آسیب‌های اجتماعی بوده که همه‌ نتیجه و برکات آن را خواهیم دید. وی عنوان کرد: چه موقع یک آسیب به آسیب‌های اجتماعی تبدیل می‌شود؟ زمانی که از منظر آسیب فردی عبور می‌کند و فراگیری و اشاعه و توسعه آن بخش بیشتری از جامعه را در بر می‌گیرد. مشاور وزیر آموزش و پرورش گفت: در یک طیفی معمولا دو طرف این طیف از آسیب در امان بوده و آن سر طیف افرادی هستند که به شدت در معرض آسیب و اصلا ‌منشا آن آسیب هستند. عمادی با بیان اینکه آسیب برای یک درصد مردم قطعی است، افزود: با برخی از مجرمین ‌هر چقدر برخورد شود باز هم تغییر نخواهند کرد و بعضی حتی می‌گویند ما را اعدام‌ کنید، نمی‌توانیم از جرم دست برداریم!
ساعت ۲۴ساعت ۲۴3 ساعت قبل
این مقام ارشد انتظامی افزود: با اقدامات خاص پلیسی و تبادل اطلاعات به موقع با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان، خودرو مذکور با پوشش بار گوجه فرنگی در محور خروجی شهر «حاجی آباد هرمزگان» شناسایی و توقیف شد. وی بیان کرد: مأموران در بازرسی از این خودرو ۲۷۰ کیلو تریاک کشف، و همچنین راننده و سرنشین آن را دستگیر کردند.
تسنیمتسنیم4 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر عصر امروز در نشست با مسئولان امور ورزشی استان از برگزاری انتخابات هیئت فوتبال استان بوشهر خبردادو اظهار داشت: با هماهنگی صورت گرفته با تاج رئیس فدراسیون فوتبال کشور، انتخابات هیئت فوتبال استان بوشهر پنجشنبه ۲۸ آذرماه برگزار می‌شود. احمد بهروزیان‌فرد افزود: در این انتخابات سید علیرضا کازرونی، سید یونس موسوی، امیر حسین محتشم و فخر السادات هاشمی ۴ کاندیدای پست رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر هستند. مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با اشاره به درخشش دختران ووشو‌کار بندر دیر در مسابقات قهرمانی کشور افزود: بانوان ووشوکار بندر دیر در مسابقات قهرمانی کشور به میزبانی بندرعباس، ۳ مدال طلا، ۲ مدال نقره و ۴ مدال برنز کسب کردند. بهروزیان‌فرد بیان کرد: این مدال‌ها توسط محیا شکیبا (۲ مدال طلا)، فاطمه فرخ (یک طلا، یک برنز)، مائده اسدی (۲ مدال نقره)، هانیه گلابی (برنز) و فائزه بلده (برنز) به‌دست آمده است. مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: همچنین مهرداد احمدزاده مربی بوشهری به‌عنوان مربی تیم ملی امید در این اردو حضور دارد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 ساعت قبل
به گزارش مشرق به نقل از وزارت راه و شهرسازی، پروانه اصلانی، برنامه زمانبندی ثبت‌نام متقاضیان در سامانه طرح اقدام ملی مربوط به ۲۳ استان باقیمانده را تا پایان آذرماه اعلام کرد. مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن مرحله بعدی ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن را شش استان سمنان، ایلام، شرق سمنان، ایرانشهر، آذربایجان غربی، و خراسان رضوی اعلام کرد و گفت: ثبت نام در این ۶ استان از ۱۹ آذرماه به مدت سه روز انجام می‌شود. اصلانی زمان ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن برای ۶ استان دیگر را از ۲۳ آذرماه اعلام کرد و افزود: استان‌های اصفهان، زنجان، گیلان، هرمزگان، مازندران و لرستان جزو ۶ استانی هستند که ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن برای آنها انجام خواهد شد. وی مرحله بعدی ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن را برای استان‌های فارس، اردبیل، آذربایجان‌شرقی، مرکزی و بوشهر اعلام کرد و توضیح داد: ثبت نام در این استان‌ها از ۲۶ آذرماه به مدت ۳ روز انجام می‌شود. به گفته اصلانی، ثبت نام استان‌های تهران، البرز، قزوین، جنوب کرمان و کرمان نیز ۳۰ آذرماه آغاز می‌شود و به مدت سه روز ادامه خواهد یافت.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴4 ساعت قبل
مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن مرحله بعدی ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن را شش استان سمنان، ایلام، شرق سمنان، ایرانشهر، آذربایجان غربی، و خراسان رضوی اعلام کرد و گفت: ثبت نام در این ۶ استان از ۱۹ آذرماه به مدت سه روز انجام می‌شود. اصلانی زمان ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن برای ۶ استان دیگر را از ۲۳ آذرماه اعلام کرد و افزود: استان‌های اصفهان، زنجان، گیلان، هرمزگان، مازندران و لرستان جزو ۶ استانی هستند که ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن برای آنها انجام خواهد شد. وی مرحله بعدی ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن را برای استان‌های فارس، اردبیل، آذربایجان‌شرقی، مرکزی و بوشهر اعلام کرد و توضیح داد: ثبت نام در این استان‌ها از ۲۶ آذرماه به مدت ۳ روز انجام می‌شود. به گفته اصلانی، ثبت نام استان‌های تهران، البرز، قزوین، جنوب کرمان و کرمان نیز ۳۰ آذرماه آغاز می‌شود و به مدت سه روز ادامه خواهد یافت. طرح اقدام ملی مسکن طرحی است که به منظور احداث ۴۰۰ هزار واحد مسکونی در سراسر کشور آغاز شده است و در این طرح، ۲۰۰ هزار واحد توسط شهرهای جدید در شهرهای جدید، ۱۰۰ هزار واحد توسط شرکت بازآفرینی شهری ایران در بافت‌های فرسوده و ناکارآمد و ۱۰۰ هزار واحد توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر احداث می‌شود.
الفالف4 ساعت قبل
​مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن، با تشریح زمانبندی ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن در ۲۳ استان کشور گفت: ثبت‌نام در استان‌های تهران و البرز از ۳۰ آذر آغاز می‌شود و به مدت سه روز ادامه خواهد یافت. گروه اقتصادی الف، ۱۷ آذر ۱۳۹۸، ۲۰:۴۷ ۳۹۸۰۹۱۷۱۷۹به گزارش مهر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، پروانه اصلانی، برنامه زمانبندی ثبت‌نام متقاضیان در سامانه طرح اقدام ملی مربوط به ۲۳ استان باقیمانده را تا پایان آذرماه اعلام کرد. مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن مرحله بعدی ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن را شش استان سمنان، ایلام، شرق سمنان، ایرانشهر، آذربایجان غربی، و خراسان رضوی اعلام کرد و گفت: ثبت نام در این ۶ استان از ۱۹ آذرماه به مدت سه روز انجام می‌شود. اصلانی زمان ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن برای ۶ استان دیگر را از ۲۳ آذرماه اعلام کرد و افزود: استان‌های اصفهان، زنجان، گیلان، هرمزگان، مازندران و لرستان جزو ۶ استانی هستند که ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن برای آنها انجام خواهد شد. وی مرحله بعدی ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن را برای استان‌های فارس، اردبیل، آذربایجان‌شرقی، مرکزی و بوشهر اعلام کرد و توضیح داد: ثبت نام در این استان‌ها از ۲۶ آذرماه به مدت ۳ روز انجام می‌شود.
خبر فوریخبر فوری4 ساعت قبل
​مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن، با تشریح زمانبندی ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن در ۲۳ استان کشور گفت: ثبت‌نام در استان‌های تهران و البرز از ۳۰ آذر آغاز می‌شود و به مدت سه روز ادامه خواهد یافت. پروانه اصلانی، برنامه زمانبندی ثبت‌نام متقاضیان در سامانه طرح اقدام ملی مربوط به ۲۳ استان باقیمانده را تا پایان آذرماه اعلام کرد. مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن مرحله بعدی ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن را شش استان سمنان، ایلام، شرق سمنان، ایرانشهر، آذربایجان غربی، و خراسان رضوی اعلام کرد و گفت: ثبت نام در این ۶ استان از ۱۹ آذرماه به مدت سه روز انجام می‌شود. اصلانی زمان ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن برای ۶ استان دیگر را از ۲۳ آذرماه اعلام کرد و افزود: استان‌های اصفهان، زنجان، گیلان، هرمزگان، مازندران و لرستان جزو ۶ استانی هستند که ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن برای آنها انجام خواهد شد. وی مرحله بعدی ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن را برای استان‌های فارس، اردبیل، آذربایجان‌شرقی، مرکزی و بوشهر اعلام کرد و توضیح داد: ثبت نام در این استان‌ها از ۲۶ آذرماه به مدت ۳ روز انجام می‌شود.
ایسناایسنا4 ساعت قبل
ایسنا/بوشهر فرمانده انتظامی استان بوشهر از کشف محموله ۲۷۰ کیلوگرمی تریاک در پوشش بار گوجه فرنگی طی عملیاتی مشترک با پلیس هرمزگان خبر داد. سردار خلیل واعظی با اعلام این خبر اظهار کرد: مأموران مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی از اقدام قاچاقچیان مبنی بر انتقال مواد مخدر توسط یک دستگاه وانت بار نیسان از استان‌های جنوبی کشور به سمت استان بوشهر مطلع و پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند. این مقام ارشد انتظامی افزود: با اقدامات خاص پلیسی و تبادل اطلاعات به موقع با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان، خودرو مذکور با پوشش بار گوجه فرنگی در محور خروجی شهر «حاجی آباد هرمزگان» شناسایی و توقیف شد. وی بیان کرد: مأموران در بازرسی از این خودرو ۲۷۰ کیلو تریاک کشف، و همچنین راننده و سرنشین آن را دستگیر کردند. انتهای پیام
مهرمهر4 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، پروانه اصلانی، برنامه زمانبندی ثبت‌نام متقاضیان در سامانه طرح اقدام ملی مربوط به ۲۳ استان باقیمانده را تا پایان آذرماه اعلام کرد. مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن مرحله بعدی ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن را شش استان سمنان، ایلام، شرق سمنان، ایرانشهر، آذربایجان غربی، و خراسان رضوی اعلام کرد و گفت: ثبت نام در این ۶ استان از ۱۹ آذرماه به مدت سه روز انجام می‌شود. اصلانی زمان ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن برای ۶ استان دیگر را از ۲۳ آذرماه اعلام کرد و افزود: استان‌های اصفهان، زنجان، گیلان، هرمزگان، مازندران و لرستان جزو ۶ استانی هستند که ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن برای آنها انجام خواهد شد. وی مرحله بعدی ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن را برای استان‌های فارس، اردبیل، آذربایجان‌شرقی، مرکزی و بوشهر اعلام کرد و توضیح داد: ثبت نام در این استان‌ها از ۲۶ آذرماه به مدت ۳ روز انجام می‌شود. به گفته اصلانی، ثبت نام استان‌های تهران، البرز، قزوین، جنوب کرمان و کرمان نیز ۳۰ آذرماه آغاز می‌شود و به مدت سه روز ادامه خواهد یافت.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز5 ساعت قبل
در این طرح استان چهارمحال و بختیاری با ۱۵ شهر، خوزستان با ۱۶ شهر، کرمانشاه با ۱۱ شهر، همدان با ۱۰ شهر و استان یزد با ۱۸ شهر شرکت کردند. سرعت پر شدن ظرفیت شهرها به نحوی بوده، که براساس اظهارات برخی از مخاطبان تجارت‌نیوز، ظرفیت برخی از شهرها در کمتر از ۱۰ دقیقه تکمیل شده است و واکنش‌های بسیاری را به همراه دارد. تعیین ظرفیت یعنی‌ چی آخه خدا وکیلی؟؟؟؟ مردمو چی فرض کردین شما؟؟؟؟؟ مگه فروش خودرو بود که واسش ظرفیت تعیین‌کردین؟؟ مگه مسکن آماده داشتین که واسش ظرفیت تعیین‌کردین؟؟؟؟؟ خدایی خودتون فکر کنین. کجاس این عدالت» «خدا وکیلی مردم رو مسخره کردین پدرم با ۶۰ سال سن و بعد ۲۵ سال مستجری و من خودم با ۳۰ سال سن و ۸ سال مستجری و انتظار خانه دار شدن و پیگیری مداوم و روزانه در عرض ۱۰ دقیقه ظرفیت استان همدان گفت ظرفیت تکمیل شده. خدا رو خوش نمیداد مردم گرفتارن اینطور با احساسات مردم بازی میکنین.» «مردم یه ماه هست مدارک اماده کردند از ۷ صبح منتظر ثبت نام هستن. پنج دقیقه نشده میگن تکمیل هست.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین5 ساعت قبل
مسئول مناقصاتمهندس عمران / کارشناسی -کارشناسی ارشدحداقل ۷ سالمسلط به کلیه امور مناقصاتتهران۲ کارشناس کنترل پروژهمهندسی عمران، صنایع / کارشناسی-کارشناسی ارشد) حداقل ۷ سالمسلط به کلیه امور کنترل پروژهتهران۳ کارشناس فنیمهندس معماری، عمران / کارشناسی-کارشناسی ارشد) حداقل ۷ سالمسلط به صورت وضعیت نویسی ابنیه و راه و باندمسلط به نرم افزارهای اتوکد، تکسا یا تدبیر و MSPبوشهراز متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را با ذکر عنوان شغلی مورد تقاضا در SUBJECT به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند. ایمیل: estekhdamhe۲۰۱۸@gmail. com
ایسناایسنا5 ساعت قبل
ایسنا/بوشهر نماینده ولی فقیه در استان بوشهر گفت: یکی از مهمترین نهادهایی که دشمن همواره مورد تهاجم‌ قرار می‌دهد آموزش و پرورش است. صفایی بوشهری خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش در هندسه جغرافیایی مدیریتی حکم زیر بنا را دارد لذا نیاز به توجهات و مدیریت و بازتولید پروژه‌های نوین فوق العاده دارد. وی تصریح کرد: عامل تاخیر و یا تخریب تمدن از بین بردن آموزش و پرورش مهمترین منبع ثروت این مملکت یعنی منابع انسانی است. اگر در جامعه‌ای مدارس در کلان معماری یک جغرافیا مجهزترین بود امیدی به آموزش و پرورش و تمدن هست اما اگر اینطور نبود و بانک‌ها مجهز بود بدانید که ایستایی آن جامعه متصور است. در زمینه‌های کنترل در پیشرفت علمی، که کشور به تولید علم به ویژه علوم‌ بنیادی مانند نانو و … نرسد، مرجعیت علمی پیدا نکند و خودکفایی و پیشرفتی نداشته باشد و به همین خاطر شما می‌بینید که دشمنان در حال مصادره، ترور نخبگان و … هستند، لذا اولین‌ حمله آنها حمله به آموزش و پرورش است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین5 ساعت قبل
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر عنوان کرد: آمار ثبت نشده از طلاق‌های عاطفی و خانواده‌های میان‌تهی در جوامع خطرناک و نگران‌کننده است. خورشیدی تاکید کرد: اگر دانش آموز ما عزت نفس کافی داشته باشد کافی است و دیگر به مقابله و عوامل بیرونی نیازی نیست و خود را با چنین مسائلی ناپاک‌ نخواهد کرد. وی اظهار کرد: تا زمانی که دانش آموز عزت نفس، خوداتکایی و یک‌ نوع نگهداری درونی نداشته باشد احتمال اینکه به سمت آسیب برود بالا است. وی با اشاره به آمار و عدد ثبت طلاق خاطرنشان کرد: اگر بتوانم خودم را کارشناس اجتماعی نام‌ بگذارم باید بگویم یک نکته نگران کننده و خطرناک وجود دارد که معمولا در آمارها ثبت نمی‌شود و آن هم عدد ثبت نشده طلاق‌های عاطفی و خانواده‌های میان‌تهی در جوامع ما است. این مسئول یادآور شد: طلاق عاطفی یک آسیب پنهانی است که وظایف اولیای امور را در مدرسه سنگین‌تر می‌کند و اولیای امر به خصوص متولیان تربیتی باید به آن توجه داشته باشند و به کودکانی که درگیر چنین‌ مسئله‌ای هستند بیشتر توجه داشته باشند.
ایسناایسنا6 ساعت قبل
ایسنا/بوشهر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر عنوان کرد: آمار ثبت نشده از طلاق‌های عاطفی و خانواده‌های میان‌تهی در جوامع خطرناک و نگران‌کننده است. خورشیدی تاکید کرد: اگر دانش آموز ما عزت نفس کافی داشته باشد کافی است و دیگر به مقابله و عوامل بیرونی نیازی نیست و خود را با چنین مسائلی ناپاک‌ نخواهد کرد. وی اظهار کرد: تا زمانی که دانش آموز عزت نفس، خوداتکایی و یک‌ نوع نگهداری درونی نداشته باشد احتمال اینکه به سمت آسیب برود بالا است. وی با اشاره به آمار و عدد ثبت طلاق خاطرنشان کرد: اگر بتوانم خودم را کارشناس اجتماعی نام‌ بگذارم باید بگویم یک نکته نگران کننده و خطرناک وجود دارد که معمولا در آمارها ثبت نمی‌شود و آن هم عدد ثبت نشده طلاق‌های عاطفی و خانواده‌های میان‌تهی در جوامع ما است. این مسئول یادآور شد: طلاق عاطفی یک آسیب پنهانی است که وظایف اولیای امور را در مدرسه سنگین‌تر می‌کند و اولیای امر به خصوص متولیان تربیتی باید به آن توجه داشته باشند و به کودکانی که درگیر چنین‌ مسئله‌ای هستند بیشتر توجه داشته باشند.
مهرمهر6 ساعت قبل
در این اجلاس همچنین سه سند همکاری در زمینه استاندارد، حمل و نقل دریایی و همکاری‌های ورزشی میان جمهوری اسلامی ایران و سلطنت عمان به امضا رسید. دو تفاهم‌نامه همکاری در حوزه حمل و نقل دریایی و ورزشی با رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت و علی‌بن مسعود بن علی السیدی وزیر تجارت و صنایع عمان به امضا رساندند. همچنین سند تفاهم‌نامه همکاری در حوزه استاندارد را نیره پیروزبخت رئیس سازمان ملی استاندارد ایران به نمایندگی از کشورمان امضا کرد. رحمانی افزود: همکاران ما در وزارت صنعت و بخش خصوصی اتاق بازرگانی ایران ترکیب مختلفی از فعالان اقتصادی را آماده کرده‌اند تا برای گفت‌وگو با فعالان اقتصادی کشور عمان در این اجلاس حضور داشته باشند. وی تاکید کرد: بعد از دو سال همکاری مشترک میان وزارت بازرگانی و صنایع عمان با ایران می‌بینیم که الان نیاز به واسطه نیست و به نظر می‌رسد تجار باید از ابزارهای تهاتر استفاده کنند.
مازن آنلاینمازن آنلاین6 ساعت قبل
از سوی وزارت راه و شهرسازی اعلام شد؛ پیام مازند - ​مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن، با تشریح زمانبندی ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن در ۲۳ استان کشور گفت: ثبت‌نام در استان‌های تهران و البرز از ۳۰ آذر آغاز می‌شود و به مدت سه روز ادامه خواهد یافت. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، پروانه اصلانی، برنامه زمانبندی ثبت‌نام متقاضیان در سامانه طرح اقدام ملی مربوط به ۲۳ استان باقیمانده را تا پایان آذرماه اعلام کرد. مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن مرحله بعدی ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن را شش استان سمنان، ایلام، شرق سمنان، ایرانشهر، آذربایجان غربی، و خراسان رضوی اعلام کرد و گفت: ثبت نام در این ۶ استان از ۱۹ آذرماه به مدت سه روز انجام می‌شود. اصلانی زمان ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن برای ۶ استان دیگر را از ۲۳ آذرماه اعلام کرد و افزود: استان‌های اصفهان، زنجان، گیلان، هرمزگان، مازندران و لرستان جزو ۶ استانی هستند که ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن برای آنها انجام خواهد شد. وی مرحله بعدی ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن را برای استان‌های فارس، اردبیل، آذربایجان‌شرقی، مرکزی و بوشهر اعلام کرد و توضیح داد: ثبت نام در این استان‌ها از ۲۶ آذرماه به مدت ۳ روز انجام می‌شود.
افکارنیوزافکارنیوز6 ساعت قبل
افکارنیوز، به گزارشپروانه اصلانی، برنامه زمانبندی ثبت‌نام متقاضیان در سامانه طرح اقدام ملی مربوط به ۲۳ استان باقیمانده را تا پایان آذرماه اعلام کرد. اخبار اقتصادی - مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن مرحله بعدی ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن را شش استان سمنان، ایلام، شرق سمنان، ایرانشهر، آذربایجان غربی، و خراسان رضوی اعلام کرد و گفت: ثبت نام در این ۶ استان از ۱۹ آذرماه به مدت سه روز انجام می‌شود. اصلانی زمان ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن برای ۶ استان دیگر را از ۲۳ آذرماه اعلام کرد و افزود: استان‌های اصفهان، زنجان، گیلان، هرمزگان، مازندران و لرستان جزو ۶ استانی هستند که ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن برای آنها انجام خواهد شد. وی مرحله بعدی ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن را برای استان‌های فارس، اردبیل، آذربایجان‌شرقی، مرکزی و بوشهر اعلام کرد و توضیح داد: ثبت نام در این استان‌ها از ۲۶ آذرماه به مدت ۳ روز انجام می‌شود. به گفته اصلانی، ثبت نام استان‌های تهران، البرز، قزوین، جنوب کرمان و کرمان نیز ۳۰ آذرماه آغاز می‌شود و به مدت سه روز ادامه خواهد یافت.
ایلناایلنا6 ساعت قبل
علی دشتی از ناحیه همسترینگ دچار مصدومیت شده و در تمرین امروز تیم فوتبال استقلال حضور نداشت. به گزارش ایلنا، این بازیکن به دلیل آسیب دیدگی در دیدار فردای آبی پوشان حضور نخواهد داشت و قرار است وضعیت وی مورد بررسی قرار بگیرد. به احتمال فراوان دشتی به دیدار با شاهین بوشهر هم نخواهد رسید. تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۷:۳۰ فردا به مصاف پیکان خواهد رفت.
برترین‌هابرترین‌ها7 ساعت قبل
ایسنا: فرمانده انتظامی استان بوشهر از کشف محموله ۲۷۰ کیلوگرمی تریاک در پوشش بار گوجه فرنگی طی عملیاتی مشترک با پلیس هرمزگان خبر داد. سردار خلیل واعظی با اعلام این خبر اظهار کرد: مأموران مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی از اقدام قاچاقچیان مبنی بر انتقال مواد مخدر توسط یک دستگاه وانت بار نیسان از استان‌های جنوبی کشور به سمت استان بوشهر مطلع و پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند. این مقام ارشد انتظامی افزود: با اقدامات خاص پلیسی و تبادل اطلاعات به موقع با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان، خودرو مذکور با پوشش بار گوجه فرنگی در محور خروجی شهر «حاجی آباد هرمزگان» شناسایی و توقیف شد. وی بیان کرد: مأموران در بازرسی از این خودرو ۲۷۰ کیلو تریاک کشف، و همچنین راننده و سرنشین آن را دستگیر کردند.
ایسناایسنا8 ساعت قبل
ایسنا/بوشهر مدیرکل دفتر پیشگیری‌های فرهنگی، اجتماعی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه عنوان کرد: نظام شناسایی افراد نیازمند حمایت اقتصادی در کشور غیرفعال است و فرد باید برود خوداظهاری کند و کرامت نفسش را بشکند تا تحت پوشش قرار بگیرد و سیستم‌های امدادی در حد بضاعت او را تحت پوشش قرار دهند. در حالی که در حوزه اجتماعی باید کار گروهی انجام شود ولی ما در کار دسته‌ جمعی ضعیف هستیم. وی یادآور شد: ائتلاف بزرگ نظام مراقبت از سلامت دانش آموزان در سطح کشور دارای تمام ساختارهای لازم برای راهبری و هدایت صحیح پروژه از جنس سیاستگذاری، فنی و اجرایی است. نظام شناسایی افراد نیازمند حمایت اقتصادی در کشور غیرفعال است و فرد باید برود خوداظهاری کند و کرامت نفسش را بشکند تا تحت پوشش قرار بگیرد و سیستم‌های امدادی در حد هر بضاعتی -که چقدر می‌تواند قابل قبول باشد- او را تحت پوشش قرار دهند؛ اما در نظام مراقبت اجتماعی حتی افرادی که نیاز به بسته‌های اقتصادی دارند شناسایی می‌شوند. در یک‌ مطالعه فراگیر، رابطه بین طرحواره‌های ناکارامد با تعداد زیادی از آسیب‌های اجتماعی و جرائم کاملا اثبات شده است.
ایسناایسنا8 ساعت قبل
ایسنا/بوشهر مرزداران استان بوشهر طی چند عملیات توانستند مقادیر زیادی کالای قاچاق به ارزش بیش از ۴۴ میلیارد ریال را کشف و ضبط نمایند. این مقام مسئول تصریح کرد: در راستای مقابله جدی با کالای قاچاق نیروهای مرزبانی بوشهر در عملیات‌های منسجم در یک هفته اخیر توانستند مقادیر زیادی کالای قاچاق شامل تلفن همراه و لوازم جانبی، دارو، پتو، پارچه، لوازم یدکی و بیش از ۱۰ هزار لیتر سوخت قاچاق را کشف کنند. وی افزود: در جریان این عملیات‌ها تعداد ۴ فروند شناور و ۲ دستگاه وسیله نقلیه توقیف شده است. بنا بر اعلام مرزبانی بوشهر، کارشناسان مربوطه ارزش ریالی کالاهای مکشوفه را ۴۴ میلیارد و ۸۹ میلیون ریال برآورد کرده‌اند. انتهای پیام
تسنیمتسنیم8 ساعت قبل
مشاور وزیر آموزش و پرورش وظیفه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی را بر عهده جامعه دانست و تصریح کرد: در این راستا در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش ۶ ساحت تربیتی تدوین و در چهار دوره سه سال برنامه‌ریزی شده است. وی با بیان اینکه سند تحول بنیادین ما را به حصار محکم دعوت می‌کند که در آن زندان از خود مراقبت کنیم گفت: اگر به درستی این مهم را درک کنیم می‌توانیم از آسیب‌هایی که متوجه ما است در امان باشیم. مشاور وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه سند تحول بنیادین تنوع در محیط‌های یادگیری را به رسمیت شناخته گفت: در فصل هشت این سند وظیفه اجرای بر عهده همه دستگاه‌ها قرار داده شده است و انجام آن نیاز به عزم همگانی دارد. عمادی همگانی کردن امر تربیت و پیشگیری از آسیب‌هایی که دانش آموزان با آن مواجه هستند را از اهداف برگزاری این همایش دانست و ابراز کرد: در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی عزم مجموعه وزارت آموزش و پرورش بسیار جدی است. در این همایش از سند تحول «یاریگران زندگی» یکی از زیرمجموعه‌های طرح نماد رونمایی شد.
برترین‌هابرترین‌ها8 ساعت قبل
هجدهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی ایران و عمان امروز برگزار و بر ضرورت تهاتر کالا میان فعالان اقتصادی ایران و عمان تاکید شد. خبرگزاری مهر: به نقل از اتاق بازرگانی ایران، هجدهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی ایران و عمان با حضور علی بن مسعود بن علی السنیدی وزیر صنعت و تجارت عمان، رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت ایران و نیره پیروزبخت رئیس سازمان ملی استاندارد و جمعی از فعالان اقتصادی دو کشور در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد. در این اجلاس همچنین سه سند همکاری در زمینه استاندارد، حمل و نقل دریایی و همکاری‌های ورزشی میان جمهوری اسلامی ایران و سلطنت عمان به امضا رسید. دو تفاهم‌نامه همکاری در حوزه حمل و نقل دریایی و ورزشی با رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت و علی‌بن مسعود بن علی السیدی وزیر تجارت و صنایع عمان به امضا رساندند. رحمانی افزود: همکاران ما در وزارت صنعت و بخش خصوصی اتاق بازرگانی ایران ترکیب مختلفی از فعالان اقتصادی را آماده کرده‌اند تا برای گفت‌وگو با فعالان اقتصادی کشور عمان در این اجلاس حضور داشته باشند.
مهرمهر9 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، علی‌محمد زنگانه ظهر یکشنبه در همایش دو روزه علمی و آموزشی کشوری دست‌اندرکاران حوزه بهداشت روان و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در بوشهر اظهار داشت: باید به مداخلات لازم در سنین طلایی و رشدمدار دانش‌آموزان برای پیشگیری از آسیب‌ها توجه شود. وی تصریح کرد: در صورت جدی نگرفتن و انجام ندادن مداخلات لازم در سنین رشدمدار در زیر ۱۸ سال، طرح‌های ناکارآمد منجر به بروز آسیب‌های اجتماعی می‌شود. وی با بیان اینکه سن طلایی رشدمدار انسان را قبل از دبستان تا سه سال اول دبستان است گفت: بر اساس بررسی و مطالعات نمودار و منحنی که برای هزینه کرد منابع شده بیش از ۸۰ درصد آن برای قبل از دبستان و تا سه سال اول دبستان بوده است. سرانه هزینه کرد برای یک زندانی ۲۰ برابر سرانه یک دانش‌آموز استمدیرکل دفتر پیشگیری‌های فرهنگی اجتماعی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه گفت: سرانه هزینه کرد در کشور برای یک زندانی ۲۰ برابر سرانه یک دانش‌آموز است که ناگزیر هستیم به صورت شبکه‌ای و ائتلافی عمل کنیم و در این راستا ایجاد شبکه‌ها برای اجرای پروژه‌ها کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی ضروری است. کاهش آسیب‌های اجتماعی با عزم همگانیزنگانه با تأکید بر کاهش آسیب‌های اجتماعی با عزم همگانی اضافه کرد: کارهای فردی نتیجه‌ای ندارد چرا که اگر هم‌افزایی وجود نداشته باشد کار نیز نتیجه‌ای نخواهد داشت.
مهرمهر9 ساعت قبل
وی با بیان اینکه در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش تنوع محیط‌های یادگیری را به ما گوش زد می‌کند افزود: بر اساس این سند نه‌تنها محیط مدرسه بلکه همه محیط‌ها، محیط یادگیری است. عمادی بیان کرد: در واقع سند تحول بنیادین ما را به یک حصار محکم دعوت می‌کند که در آن فرزندانمان از آسیب‌ها مراقبت کنیم. وی اضافه کرد: اگر سند تحول بنیادین را به درستی فهم و به مقتضای آن عمل کنیم می‌توان از آسیب‌های فردی جلوگیری کنیم تا به آسیب‌های اجتماعی تبدیل نشوند. مشاور وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه نقش پیشتازی و طلایه‌داری آموزش و پرورش در بحث پیشگیری آسیب‌های اجتماعی اثبات‌شده است افزود: تربیت به ذات بر عهده خانواده است و آموزش و پرورش معد خانواده است و اصلی‌ترین معد خانواده مدرسه است. عمادی با اشاره به اینکه باید محیط‌های متنوع بیرون را محیط یادگیری بکنیم بیان کرد: همه سازمان‌ها و نهادها باید وظیفه خود را برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی به خوبی ایفا کندوی با بیان اینکه سند تحول بنیادین آموزش و پرورش تنوع در محیط‌های یادگیری را به رسمیت شناخته است گفت: تنوع در محیط‌های یادگیری تنها توسط آموزش و پرورش مقدور نیستمشاور وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه وظیفه اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش بر عهده همه نهادهای اجتماعی است خاطرنشان کرد: برای اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش باید خیزش ملی اتفاق بیافتد و عزم همگانی وجود داشته باشد

به انتهای لیست رسیدید

استان بوشهر

بندر بوشهر تلفظ، شهری بندری و مرکز استان بوشهر از استان‌های جنوب غربی ایران است. جمعیت این شهر در سال ۱۳۹۵ خورشیدی بالغ بر ۲۲۳٬۵۰۴ نفر بوده‌است. در این صفحه آخرین و مهم‌ترین اخبار بوشهر را می‌خوانید. ویکی‌پدیا