استان کهگیلویه

استان کهگیلویه

تسنیمتسنیم1 ساعت قبل
محمد نصیری‌راد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج، اظهار داشت: به دلیل بارش ۳ متری برف جاده سی‌سخت مرکز شهرستان دنا از توابع استان کهگیلویه و بویراحمد به عنوان توریستی‌ترین شهر جنوب ایران به پادنای سمیرم استان اصفهان مسدود شده است. وی این جاده را کوهستانی، سخت گذر و نا ایمن دانست و افزود: با هماهنگی فرمانداران دو شهرستان سمیرم و دنا، دادستان سمیرم و پلیس راه این جاده تا اطلاع ثانونی مسدود بوده و البته در صورت بارش مستمر برف تا فرودین و اردیبشهت ماه سال ۹۹ امکان بازگشایی وجود ندارد. نصیری‌راد ابراز کرد: به دلیل بارش برف روزهای اخیر راه ارتباطی ۳۰ روستای بخش‌های مارگون، لوداب و دیشموک قطع شد که با تلاش بی وقفه و شبانه روزی راهداران در کمترین زمان ممکن بازگشایی شدند. مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کهگیلویه و بویراحمد افزود: البته به دلیل خاکی بودن مسیر ارتباطی برخی روستاها از جمله مورزرد زیلایی، برخی روستاهای سیلاب و کلوار و رون مارگون تردد به کندی و سختی صورت می‌گیرد. نصیری‌راد با اشاره به اینکه یک هزار و ۴۶۲ کیلومتر جاده خاکی در استان داریم، افزود: ۷۹ گردنه برف‌گیر به طول ۳۲۷ کیلومتر و ۶۶ محور برف‌گیر به طول ۳ هزار ۴۶۸ کیلومتر در نقاظ مختلف این استان واقع شده است.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین4 ساعت قبل
پیام خوزستان - اهواز - مدیرکل امور مالیاتی استان خوزستان گفت: درآمد مالیاتی خوزستان در هشت ماه نخست امسال ۵۴ هزار میلیارد ریال بوده که ۹۳درصد از هدف درآمد مالیاتی این استان تحقق یافته و پیش‌بینی می‌شود در ماه‌های آذر، دی و بهمن نیز به میزان ۴۰ درصد به این درآمد افزوده شود. وی گفت: بسیاری از استان‌ها تقاضا داشتند که لایحه درآمدهای مالیاتی را کشوری کنند و این موضوع به این معنا است که درآمدهای مالیاتی در استان‌های دیگر نیز هزینه شود که این موضوع به خوزستان ضرر وارد می‌کند. ۴۰ شهرداری خوزستان بدهی مالیاتی دارندمدیرکل امور مالیاتی خوزستان ادامه داد: ۴۰ شهرداری خوزستان بدهی مالیاتی دارند که بدهی آنها قسط بندی شد؛ ۵۰ درصد بدهی مربوط به شهرداری اهواز است این در حالی است که بیشترین میزان درآمدها و توزیع عوارض شهرداری‌ها در این شهرداری اتفاق می‌افتد. شهاب صدیقی ادامه داد: لایحه کشوری مالیات بر ارزش افزوده و درآمد شهرداری‌ها در مجلس شورای اسلامی در دست بررسی است که این موضوع می‌تواند برای استان تهدید و فرصت باشد؛ این موضوع به معنی ایجاد مرکز درآمد کشوری برای شهرداری‌ها است. برچسب‌هاسازمان امور مالیاتی کشور وصول مالیات خوزستان شهرداری اهواز
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین5 ساعت قبل
به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، در دیدار مردمی نگین تاجی رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد و دو تن از معاونین دادگستری استان به مشکلات حقوقی و قضایی مراجعان در تخفیف مجازات، مرخصی ایام باقیمانده حبس، اعسار، اعمال ماده ۴۷۷، بررسی مشکلات زندانیان، تبدیل قرار رسیدگی و دستورات لازم به منظور اعمال موارد قانونی در جهت تسریع در درخواست آنان صادر شد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین5 ساعت قبل
به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، نشست تعامل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد با جامعه‌ی بسیجی حقوقدان استان با حضور نگین تاجی رئیس کل دادگستری استان برگزار شد. به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، نشست تعامل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد با جامعه‌ی بسیجی حقوقدان استان با حضور نگین تاجی رئیس کل دادگستری استان برگزار شد. رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد از تشکیل کارگروه بین وکلا و قضات در این استان خبر داد و اظهارکرد: با توجه به اینکه از اعضا هر دو کانون وکلا و مشاوران حقوقی دادگستری استان که با سایر وکلای کشور در ارتباط هستند در این کارگروه حضور دارند و جامعه‌ وکلا است که آرای همکاران قضایی را به نحو تخصصی و نقایص بررسی کرده و از چگونگی آن آگاه هستند. وی افزود: این کارگروه مهمترین مسائل موجب اطاله دادرسی را مشخص و اعلام می‌کنند. گفتنی است، در پایان این نشست به تعدادی از حقوقدانان لوح سپاس از طرف فرمانده سپاه فتح استان اهداء شد.
تسنیمتسنیم5 ساعت قبل
نماینده عالی دولت در استان کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد: تاکید می‌کنیم که برای دفاع از تک برگ آرا اجازه نمی‌دهیم حق الناس مردم خدشه وارد شود و بدون شک با متخلفان برخورد قانونی در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود. کلانتری با بیان اینکه قانون شاخص و خط اصلی مدنظر امام راحل و رهبری انقلاب است، ادامه داد: ما با فراهم کردن آرامش برای رای دهندگان، این اجازه را به کسانی که بخواهند به حق الناس ضربه بزنند نمی‌دهیم. وی تایید هیئت اجرایی را منوط به تایید هیئت نظارت عنوان کرد و افزود: فرایند انتخاب این هیئت دست نظارت و یا اختیار یک فرد یا دو فرد نیست و بنده به دنبال برگزاری انتخابات سالم در این استان هستم و ریل مدنظر اصلی قانون است. کلانتری پیچیده‌ترین دوران انقلاب را مربوط به این دوران دانست و گفت: مردم با اطاعت از رهبری انقلاب همیشه در صحنه بوده و دولت با تدبیر و با برنامه، کارها را پشت سر رهبری به پیش می‌برد. انتهای پیام/ ۵۶۰/ ت
فارسفارس11 ساعت قبل
مقام مسئول مرکز مدیریت راه‌ها گفت: دوربین‌های نظارت تصویری بارش برف و باران در برخی از محور‌های استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، البرز، خراسان رضوی، مازندران، کرمان، خراسان شمالی، گلستان و گیلان نشان می‌دهد. * بارش برف و باران در برخی استان‌هامسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها در تشریح وضعیت جوی راه‌ها اظهار کرد: هم‌اکنون در محور چالوس شاهد بارش پراکنده برف در ارتفاعات هستیم و در ‌محورهای هراز‌، فیروزکوه و آزادراه قزوین رشت ‌مداخلات جوی خاصی گزارش نشده است. وی همچنین از بارش برف و باران در برخی از محور‌های استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، البرز، خراسان رضوی، مازندران و کرمان خبر داد. وی تأکید کرد: راننده‌ها برای‌ تردد در محورهای کوهستانی حتما زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی همراه داشته باشند. * آزادراه ‌‌‌‌کرج-تهران پرترددترین جاده‌‌ کشورمسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در ‌۲۴ ساعت گذشته بیشترین تردد در‌ آزادراه ‌‌کرج‌-تهران‌، آزادراه قزوین-کرج و آزادراه ‌تهران-کرج ‌ثبت شد.
ایسناایسنا20 ساعت قبل
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد انتخابات هیأت رئیسه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد. هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کهگیلویه و بویراحمد به مهندس فردین یزدان پناه رای اعتماد دادند. بر اساس ماده ۱۴ قانون و ماده۷۱ آیین نامه اجرایی قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان، اعضای جدید هیئت رئیسه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کهگیلویه و بویراحمد مشخص شدند. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان، در این جلسه که با حضور اعضاء هیات مدیره سازمان تشکیل شد آقای مهندس فردین یزدان پناه با کسب اکثریت آراء به عنوان رئیس سازمان، آقای دکتر ساسان حسینی نائب رئیس اول، آقای مهندس سجاد رستگار نائب رئیس دوم، آقای مهندس شهامت به عنوان دبیر و مهندس ابراهیم مهرجو به عنوان خزانه دار برگزیده شدند. انتهای پیام
تسنیمتسنیم1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، احد جمالی پیش از ظهر امروز در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: دستگاه‌های نظارتی و متولیان امر نظارت‌های لازم در برگزاری انتخابات را برعهده دارند و بدون شک با تخلفات احتمالی برخورد قاطع قانونی انجام می‌شود. معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه برای برگزاری انتخابات الکترونیک همچنان منتظر دستور از مرکز هستیم، یادآورشد: این استان آمادگی برگزاری انتخابات الکترونیکی در هر صورت دارد. معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: طبق برخی از اخبارهای دریافتی، برخی افراد در سایر حوزه ‌ای انتخاباتی ثبت نام کرده‌اند و ما منتظر ارسال پرونده‌های آنان هستیم. مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات استانداری کهگیلویه و بویراحمد از آمادگی برگزاری انتخابات تمام الکترونیک خبر داد و گفت: ما از انتخابات الکترونیک انتخابات شوراها در شهرهای یاسوج، دهدشت و دوگنبدان می‌توانیم انتخابات را الکترونیکی برگزار کنیم. عباس رسولی خاطرنشان کرد: در تمام شعب انتخابات زیرساخت‌های برگزاری انتخابات الکترونیک وجود دارد و تمهیدات لازم به طور کامل اندیشیده شده و برگزاری دوره‌های آموزشی برای انتخابات الکترونیک را در آینده نزدیک در دستور کار بوده و در یک حوزه انتخابیه تمام حوزه، انتخابات الکترونیکی برگزار و امکان ندارد در یک حوزه انتخابیه انتخابات به دو صورت دستی و الکترونیکی باشد.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
کلانتری با بیان اینکه آمریکا در خاورمیانه از عربستان سعودی حمایت می‌کند اما ببینید مدیران عربستان چگونه انتخاب می‌شوند، ابراز کرد: مردم در جمهوری اسلامی مسوولان خود را انتخاب می‌کنند و این برگرفته از کلام وحی است. نماینده عالی دولت در استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اصول ۵، ۶و ۶۴ و ۶۸ قانون اساسی و حقوق و اختیارات مردم، ادامه داد: ما برای این قانون اساسی خون‌های شهدایی مانند شهید بهشتی داده‌ایم. کلانتری با تاکید براینکه براساس قانون با مدیران انتخاباتی برخورد قاطع قانونی می‌شود، ادامه داد: شما شک نکنید که با هر مدیری و در هر رده‌ای که از امکانات دولتی استفاده کرده و یا در متینگ‌های انتخاباتی شرکت می‌کنند، برخورد قانونی می‌شود. وی تاکید کرد: هر مدیری که در متینگ‌های انتخاباتی مشارکت کند توسط دستگاه‌های نظارتی برخورد قانونی می‌شود و البته در هیچ مسئولیتی در انتخابات مورد استفاده قرار نمی‌گیرند. کلانتری با تاکید براینکه در زمان تبلیغات انتخابات میزان نظارت‌ها دوچندان می‌شود، گفت: شاخص ما در انتخابات قانون بوده و بدون شک بر اساس قانون برخورد می‌شود.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، حسین کلانتری ظهر امروز در جمع خبرنگاران اطهار داشت: تاکنون ۹۵ نفر برای کاندیداتوری انتخابات مجلس در ۳ حوزه انتخابیه این استان ثبت نام کردند که از این تعداد ۵ نفر خانم و ۹۰ نفر مرد هستند. سید قدرت حسینی نماینده دور هشتم مجلس شورای اسلامی و برادر سید ناصر حسینی نویسنده «کتاب پایی که جا ماند» با حضور در فرمانداری شهرستان گچساران برای حضور در انتخابات یادهمین دوره مجلس شورای اسلامی نام نویسی کرد. عدل هاشمی‌پور نماینده فعلی کهگیلویه، بهمئی، لنده و چرام در مجلس شورای اسلامی نیز برای حضور در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی نام نویسی کرد. ابراهیم جعفری فرماندار اسبق کهگیلویه، نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شد. سید محمد موحد نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در ادوار چهارم، پنجم، ششم، هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی نیز در پنجمین روز از زمان ثبت نام با حضور در فرمانداری کهگیلویه برای حضور در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی کاندیدا شد.
ایسناایسنا1 روز قبل
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس پلیس راه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ریزش متناوب برف درمحورهای برف گیر و کوهستانی استان و بارش باران درسایر محورها سبب مسدود شدن و همچنین لغزنده شدن سطح جاده‌ها شده است. سرهنگ بهنام ویسی پور در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، افزود: محور‌های یاسوج به شیراز، یاسوج به اقلید، یاسوج به سی سخت، یاسوج به بابامیدان و یاسوج_ مارگون تردد با زنجیر چرخ مقدور است. وی اظهارکرد: محور «سی سخت به پادنا» و همچنین «یاسوج به چرام» بدلیل بارش سنگین برف و همچنین نا ایمن بودن محور، تا اطلاع ثانوی مسدود که لازم است رانندگان از مسیرهای جایگزین استفاده نمایند. رئیس پلیس راه کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: رانندگان پیش از حرکت باید سیستم گرمایشی خودرو را بررسی است و در صورت وجود مشکل فنی آن را تعمیر کنند. وی خواستار تردد با سرعت مطمئنه و فاصله خود را نسبت به خودرو جلوی رعایت کنند و از عجله و شتاب بی مورد پرهیز کنند.
انتخابانتخاب1 روز قبل
محموله بزرگ ماده مخدر ماری‌جوانا در شهر یاسوج کشف و ضبط شد. به نقل از روابط عمومی سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد، محموله بزرگ مواد مخدر از نوع ماری جوانا و گل توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه فتح استان این ستان به ارزش ریالی بیش از ۲۰ میلیارد ریال کشف و ضبط شد. این محموله بزرگ با کار پیچیده عملیاتی و ردیابی توسط سازمان اطلاعات سپاه استان کهگیلویه و بویراحمد با همکاری ویژه دادستانی مرکز استان شناسایی و توقیف شد. همچنین ۲ نفر متهم در رابطه با این پرونده دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
مدیرکل مدیریت بحران استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: همه مدارس استان در مناطق و شهرستانهای استان دایر است و تاکنون هیچ مدرسه‌ای در استان تعطیل اعلام نشده است. وحید محمدی تبار افزود: همه مدارس شهرستان باشت امروز یکشنبه، ۱۷ آذر ماه دایر است و اعلام تعطیلی مدارس این شهرستان بدون هماهنگی با مدیریت بحران بوده است. مدیرکل مدیریت بحران استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: هم اکنون وضعیت مدارس استان عادی و شاهد بارش برف و باران هستیم در صورتی که شرایط مناطقی از استان غیرعادی شود، مدارس این مناطق را تعطیل خواهیم کرد. سامانه بارشی از شنبه شب وارد جو استان کهگیلویه و بویراحمد شده که در برخی نقاط بصورت باران و در برخی محورهای ارتباطی و نقاط استان بصورت برف بوده است. هم اکنون شاهد بارش برف در شهر یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد هستیم.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
بارش برف محور دهدشت به یاسوج در استان کهگیلویه و بویراحمد را مسدود کرددر کهگیلویه و بویراحمد؛ اعتمادآنلاین| بارش برف در ارتفاعات و مسیرهای ارتباطی دهدشت به یاسوج سبب مسدود شدن این مسیر شده است. با توجه به اهمیت سلامت و ایمنی تردد این محور تا پایداری شرایط مسدود است. از سوی اداره کل راهداری استان، محور چرام –باشت به یاسوج به عنوان محور جایگزین انتخاب شده است.
ایسناایسنا1 روز قبل
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل مدیریت بحران استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: همه مدارس استان در مناطق و شهرستانهای استان دایر است و تاکنون هیچ مدرسه‌ای در استان تعطیل اعلام نشده است. وحید محمدی تبار در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، افزود: همه مدارس شهرستان باشت امروز یکشنبه، ۱۷ آذر ماه دایر است و اعلام تعطیلی مدارس این شهرستان بدون هماهنگی با مدیریت بحران بوده است. مدیرکل مدیریت بحران استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: هم اکنون وضعیت مدارس استان عادی و شاهد بارش برف و باران هستیم در صورتی که شرایط مناطقی از استان غیرعادی شود، مدارس این مناطق را تعطیل خواهیم کرد. سامانه بارشی از شنبه شب وارد جو استان کهگیلویه و بویراحمد شده که در برخی نقاط بصورت باران و در برخی محورهای ارتباطی و نقاط استان بصورت برف بوده است. هم اکنون شاهد بارش برف در شهر یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد هستیم.
ایسناایسنا1 روز قبل
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مسئول روابط عمومی استان آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: مدارس شهرستان باشت به علت بارش باران شدید و رعدو برق امروز تعطیل است. حمید محمدی زاده در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، افزود: مدارس ابتدایی شهر باشت و ابتدایی و متوسطه اول مناطق روستایی شهرستان باشت به علت باران شدید و رعد و برق امروز یکشنبه، ۱۷ آذر ماه تعطیل است. وی اظهارکرد: همه مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد امروز به جز باشت دایر است. گفتنی است که سامانه بارشی از شنبه شب وارد جو استان کهگیلویه و بویراحمد شده که در برخی نقاط بصورت باران و در برخی محورهای ارتباطی و نقاط استان بصورت برف بوده است. انتهای پیام
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد1 روز قبل
موج شناسایی بنگاه‌های مشکل‌دار از سوی وزارت کار و وزارت صمت به‌راه افتاده است. کروکی بنگاه‌های مشکل‌دار به‌ تفکیک ۳۱ استان کشور هم حاکی است استان‌های «هرمزگان»، «مرکزی»، «فارس»، «اصفهان» و «زنجان» به‌ترتیب بیشترین بنگاه‌های دارای مشکل را داشته‌اند. البته پیشگیری از تعطیلی بنگاه‌های مشکل‌دار یکی‌دیگر از اهدافی است که متولیان در چارچوب شناسایی آنها دنبال می‌کنند. علاوه‌بر این، در استان‌های خراسان شمالی ۸ بنگاه مشکل‌دار، گیلان ۸ بنگاه مشکل‌دار، اردبیل ۷ بنگاه مشکل‌دار و استان کهگیلویه و بویر احمد ۲ بنگاه اقتصادی مشکل‌دار وجود دارد. همچنین در ۱۵ استان تعداد بنگاه‌های مشکل‌دار ثابت بوده است.
نهاد کتاب‌خانه‌های عمومی کشورنهاد کتاب‌خانه‌های عمومی کشور2 روز قبل
به همت کاروان یار مهربان در روستای دژسلیمان شهرستان گچساران، دومین روستای فاقد کتابخانه استان کهگیلویه و بویراحمد، برنامه‌های فرهنگی متنوعی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی کتابخانه‌های عمومی کهگیلویه و بویراحمد، «کاروان یار مهربان» در دومین روستای فاقد کتابخانه استان برنامه‌های فرهنگی متنوعی اجرا کرد. این کاروان روز دوشنبه ۱۱ آبان با حضور در روستای در روستای دژ سلیمان شهرستان گچساران برنامه‌های فرهنگی شامل معرفی کتاب، قصه گویی، نقاشی روی پارچه، دنباله نویسی و شعر خوانی اجرا کرد. در این برنامه که با حضور دانش آموزان و اهالی روستا انجام شد، ابتدا خدمات کتابخانه‌های عمومی توسط رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان تشریح و سپس کتابداران شهرستان، با اجرای برنامه‌های متنوع و مفرح در زمینه کتاب و کتابخوانی دانش آموزان را به مطالعه تشویق کردند. این دومین حضور «کاروان یار مهربان» در روستاهای فاقد کتابخانه استان بود و سال گذشته این کاروان در روستای تو گبری شهرستان چرام به اجرای برنامه‌های فرهنگی پرداخت.
ایسناایسنا2 روز قبل
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد حسین کلانتری، استاندار کهگیلویه و بویراحمد با صدور پیامی فرا رسیدن شانزدهم آذر ماه روز دانشجو را به پیشگامان عرصه علم و آگاهی تبریک گفت. متن پیام استاندار بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیمشانزدهم آذرماه سالروز خلق حماسه‌های تاریخی است که هرساله شاهد بزرگداشت آن توسط دانشجویان عزیز هستیم. استکبارستیزی، آرمان‌خواهی، از خود گذشتگی و حفظ روحیه انقلابی در سالروز ۱۶ آذر تجسمی عینیت یافته است. تاریخ پرحادثه ایران اسلامی برگ زرینی دارد که جز با جانفشانی دانشجویان و جوانان متعهد، آگاه و فداکار، افتخار تاریخی آن خلق و ثبت نمی‌گردد. انتهای پیام
ایلناایلنا2 روز قبل
آمار این بنگاه‌ها «از نظر تعداد» به تفکیک ۳۱ استان کشور حاکی از آن است که استان هرمزگان با ۹۸ بنگاه مشکل‌دار در صدر بیشترین بنگاه‌های دارای مشکل قرار دارد. در استان‌های خراسان رضوی ۷۱ بنگاه، مازندران ۷۰ بنگاه، کردستان ۵۹ بنگاه، قزوین ۵۶ بنگاه، البرز ۵۳ بنگاه، خوزستان ۵۲ بنگاه، استان‌های آذربایجان غربی و کرمانشاه ۵۰ بنگاه و تهران ۴۰ بنگاه مشکل‌دار وجود دارد. همچنین در استان لرستان ۳۸ بنگاه، استان سمنان ۳۱ واحد، در استان آذربایجان شرقی ۳۱ واحد، در استان کرمان ۲۱ بنگاه، در استان خراسان جنوبی ۲۰ بنگاه، در استان قم ۱۹ بنگاه، در استان همدان ۱۹ واحد، در استان گلستان ۱۸ واحد، در استان یزد ۱۶ بنگاه، در استان چهارمحال و بختیاری ۱۴ بنگاه و در استان بوشهر نیز ۱۴ بنگاه اقتصادی مشکل‌دار شناسایی شده است. در استان‌های خراسان شمالی ۸ بنگاه مشکل‌دار، گیلان ۸ بنگاه مشکل‌دار، اردبیل ۷ بنگاه مشکل‌دار و استان کهگیلویه و بویراحمد ۲ بنگاه اقتصادی مشکل‌دار وجود دارد. همچنین در ۱۵ استان تعداد بنگاه‌های مشکل‌دار ثابت بوده است.
ایسناایسنا2 روز قبل
رئیس جدید دانشگاه جامع علمی کاربردی کهگیلویه و بویراحمد منصوب شدایسنا/کهگیلویه و بویراحمد طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور، رئیس جدید دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 روز قبل
آمار این بنگاه‌ها «از نظر تعداد» به تفکیک ۳۱ استان کشور حاکی از آن است که استان هرمزگان با ۹۸ بنگاه مشکل‌دار در صدر بیشترین بنگاه‌های دارای مشکل قرار دارد. در استان‌های خراسان رضوی ۷۱ بنگاه، مازندران ۷۰ بنگاه، کردستان ۵۹ بنگاه، قزوین ۵۶ بنگاه، البرز ۵۳ بنگاه، خوزستان ۵۲ بنگاه، استان‌های آذربایجان غربی و کرمانشاه ۵۰ بنگاه و تهران ۴۰ بنگاه مشکل دار وجود دارد. علاوه بر این، در استان‌های خراسان شمالی ۸ بنگاه مشکل دار، گیلان ۸ بنگاه مشکل دار، اردبیل ۷ بنگاه مشکل دار و استان کهگیلویه و بویراحمد ۲ بنگاه اقتصادی مشکل دار وجود دارد. همچنین در ۱۵ استان تعداد بنگاه‌های مشکل دار ثابت بوده است. آمار مقایسه‌ای بنگاه‌های مشکل دار در جدول زیر بررسی شده است:
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 روز قبل
به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، آیین گلریزان ۳۰ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد ندامتگاه‌های مرکزی یاسوج، دو گنبدان و دهدشت با حضور اعضای شورای قضایی، جمعی از خانواده زندانیان و خیرین خداجوی استان برگزار شد. اسماعیل جمیاری مدیرکل زندان‌های استان کهگیلویه و بویر احمد در ابتدای این آیین معنوی اظهار کرد: در سه سال گذشته به همت خیرین استانی و حمایت‌های ستاد دیه کشور تعداد ۷۵۲ زندانی بدهکار مالی یا محکوم به پرداخت دیات غیرنزاع با مجموع بدهی بالغ بر یک‌هزار و ۱۰۰ میلیارد ریال از بند رهایی یافته‌اند. وی افزود: در فرآیند آزادی این افراد به میزان ۹۰۰ میلیارد ریال از طریق رضایت شکات خصوصی و ۸۵ میلیارد ریال نیز به واسطه کمک‌های ویژه دستگاه قضایی از مبلغ اصلی محکوم‌به کسر شده است. عضو هیات امنای ستاد دیه استان کهگیلویه و بویراحمد با اعلام موجودی زندانیان غیرعمد این استان گفت: با وجود آزادی‌های انجام شده هم اکنون تعداد۴۰۰ زندانی جرائم غیرعمد در سطح زندان‌های کهگیلویه و بویراحمد تحمل حبس می‌کنند.
ایسناایسنا2 روز قبل
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تیم دارت بانوان خراسان جنوبی به مقام قهرمانی رقابت‌های دارت بانوان کشور در یاسوج دست یافت. آرمان حاتمی افزود: رقابتهای دارت قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی دارت بانوان از ۱۴ الی ۱۵ آذرماه با حضور ۲۵ استان کشورو ۹۶ ورزشکار به میزبانی یاسوج برگزار شد. در دوبل مسابقات، خراسان جنوبی اول شد، مرکزی دوم شد و تیم‌های سمنان و اصفهان مشترکا در جایگاه سوم قرار گرفتند. در مجموع این رقابتها، تیم خراسان جنوبی به مقام نخست رسید و تیم‌های سمنان و اردبیل دوم و سوم شدند. نفرات برتر این مسابقات به اردوی تیم ملی دارت بانوان کشور دعوت شدند.
فارسفارس2 روز قبل
مقام مسئول مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به بارش پراکنده برف و باران در محورهای استا‌ن‌های مرکزی، خراسان رضوی، ‌اردبیل، قم، اصفهان، کردستان، ‌لرستان، چهارمحال و بختیاری، گیلان، مازندران، خراسان شمالی و قزوین گفت: خودروها به زنجیرچرخ مجهز باشند. برف و باران در‌جاده‌های ۱۳ استان/ خودروها به زنجیرچرخ مجهز باشندایمان محرابی‌نیا در گفت‌‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور‌، اظهار داشت: در حال حاضر رصد تردد در جاده‌ها از طریق ۷۹۴ دستگاه دوربین نظارت تصویری و ۲۱۸۴ دستگاه ترددشمار انجام می‌شود. محرابی‌نیا همچنین از بارش باران در برخی از محورهای استان‌های گیلان، مازندران، خراسان شمالی و قزوین، خبر داد. مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها تأکید کرد: راننده‌ها برای‌ تردد در محورهای کوهستانی حتما زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی همراه داشته باشند. * آزادراه ‌‌‌‌کرج-تهران پرترددترین جاده‌‌ کشورمحرابی‌نیا افزود: در ‌۲۴ ساعت گذشته بیشترین تردد در‌ آزادراه ‌‌کرج‌-تهران‌، آزادراه تهران-کرج و آزادراه ‌قزوین-کرج ‌ثبت شد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 روز قبل
اعتمادآنلاین| هفته گذشته وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نامه‌ای به وزیر صنعت، فهرست بنگاه‌های مشکل ‌دار را اعلام کرد. در استان‌های خراسان رضوی ۷۱ بنگاه، مازندران ۷۰ بنگاه، کردستان ۵۹ بنگاه، قزوین ۵۶ بنگاه، البرز ۵۳ بنگاه، خوزستان ۵۲ بنگاه، استان‌های آذربایجان غربی و کرمانشاه ۵۰ بنگاه و تهران ۴۰ بنگاه مشکل دار وجود دارد. علاوه بر این، در استان‌های خراسان شمالی ۸ بنگاه مشکل دار، گیلان ۸ بنگاه مشکل دار، اردبیل ۷ بنگاه مشکل دار و استان کهگیلویه و بویراحمد ۲ بنگاه اقتصادی مشکل دار وجود دارد. همچنین در ۱۵ استان تعداد بنگاه‌های مشکل دار ثابت بوده است. آمار مقایسه‌ای بنگاه‌های مشکل دار در جدول زیر بررسی شده است: منبع: مهر
افکارنیوزافکارنیوز2 روز قبل
وی با بیان اینکه در ‌محورهای هراز، فیروزکوه‌ و‌ کندوان ‌مداخلات جوی خاصی گزارش نشده است، افزود: در محورهای استا‌ن‌های مرکزی، خراسان رضوی، ‌اردبیل، قم، اصفهان، کردستان، ‌لرستان، چهارمحال و بختیاری بارش پراکنده برف و باران داریم. محرابی‌نیا همچنین از بارش باران در برخی از محورهای استان‌های گیلان، مازندران، خراسان شمالی و قزوین، خبر داد. مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها تأکید کرد: راننده‌ها برای‌ تردد در محورهای کوهستانی حتما زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی همراه داشته باشند. مقام مسؤول مرکز مدیریت راه‌‌ها بیان کرد: همچنین محور‌ سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد‌، جاده وازک-بلده در استان مازندران، محور پونل -خلخال در استان‌های گیلان و اردبیل، محور سروآباد -پاوه‌ واقع دراستان کردستان‌ و محور گنجنامه-تویسرکان در استان همدان به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود ‌است. * آزادراه ‌‌‌‌کرج-تهران پرترددترین جاده‌‌ کشورمحرابی‌نیا افزود: در ‌۲۴ ساعت گذشته بیشترین تردد در‌ آزادراه ‌‌کرج‌-تهران‌، آزادراه تهران-کرج و آزادراه ‌قزوین-کرج ‌ثبت شد.
مهرمهر2 روز قبل
آمار این بنگاه‌ها «از نظر تعداد» به تفکیک ۳۱ استان کشور حاکی از آن است که استان هرمزگان با ۹۸ بنگاه مشکل‌دار در صدر بیشترین بنگاه‌های دارای مشکل قرار دارد. همچنین در استان لرستان ۳۸ بنگاه، استان سمنان ۳۱ واحد، در استان آذربایجان شرقی ۳۱ واحد، در استان کرمان ۲۱ بنگاه، در استان خراسان جنوبی ۲۰ بنگاه، در استان قم ۱۹ بنگاه، در استان همدان ۱۹ واحد، در استان گلستان ۱۸ واحد، در استان یزد ۱۶ بنگاه، در استان چهارمحال و بختیاری ۱۴ بنگاه و در استان بوشهر نیز ۱۴ بنگاه اقتصادی مشکل دار شناسایی شده است. علاوه بر این، در استان‌های خراسان شمالی ۸ بنگاه مشکل دار، گیلان ۸ بنگاه مشکل دار، اردبیل ۷ بنگاه مشکل دار و استان کهگیلویه و بویراحمد ۲ بنگاه اقتصادی مشکل دار وجود دارد. همچنین در ۱۵ استان تعداد بنگاه‌های مشکل دار ثابت بوده است. آمار مقایسه‌ای بنگاه‌های مشکل دار در جدول زیر بررسی شده است:
ایسناایسنا2 روز قبل
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد از ثبت‌نام ۵۳نفر تا پایان روز ششم ثبت‌نام یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این استان خبر داد. «احد جمالی» در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، گفت: تعداد ثبت‌نامی‌های داوطلبان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا پایان روز پنجم ۵۳ نفر بوده که از این تعداد ۵۰ نفر ثبت نهایی شده‌اند و سه نفر هنوز ثبت نهایی نشده‌اند. وی اظهارکرد: از این تعداد ۲۶ نفر از حوزه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده که یک نفر ثبت نهایی نشده، ۱۲نفر از گچساران و باشت و تعداد ۱۲ نفر در بویراحمد و دنا ثبت‌نام کرده‌اند که دو نفر ثبت نهایی نشدند. رئیس ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: از مجموع ۵۳نفر ثبت‌نامی، ۵۰ نفر مرد و ۳ نفر زن هستند. وی بیان کرد: سه نماینده فعلی استان کهگیلویه و بویراحمد در سه حوزه انتخابیه ثبت نام کرده‌اند.
ایسناایسنا2 روز قبل
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد از زمان ثبت نام داوطلبان نمایندگی مجلس یازدهم تا پایان روز ششم، ۱۵ آذر ماه در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا ۱۲ نفر ثبت نام نهایی کرده‌اند. مهدی روشنفکر بعد از ثبت‌نام به عنوان داوطلب نمایندگی مجلس یازدهم در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا در جمع خبرنگاران گفت: کسانی که اهل تبعیض هستند و کمتر به قانون و جوانان توجه می‌کنند، رقیب من هست. وی افزود: الان بعد از چهل سال صفوف اصلاح طلبی و اصولگرایی نتوانست پاسخگوی مشکلات مردم باشند. و اگر اصلاح طلبی به معنای اینکه دو دستی کشور را تقدیم بیگانگان کند. به گزارش ایسنا، بهرامی بیان کرد: انتخابات آینده (یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا) رقابت بین اصلاح طلبان و اصولگرایان است.

به انتهای لیست رسیدید