استخدام بانک

استخدام بانک

ایبناایبنا1 ماه قبل
به گزارش ایبنا، با پایان دوره خدمت کریستین لاگارد، رییس سابق صندوق بین‌المللی پول، کریستالینا جورجیوا، اقتصاددان ۶۶ ساله بلغار به این سمت منصوب شده است. جورجیوا پیشتر به عنوان مدیراجرایی در بانک جهانی خدمت می‌کرد و تنها نامزد تصدی ریاست صندوق بین‌المللی بود. وی همچنین بر استفاده از ابزار صندوق بین‌المللی پول برای «مقابله با نابرابری اقتصادی بین کشورها» تاکید نهاده است. اداره امور صندوق بین‌المللی پول برعهده هیات اجرایی یا هیات عامل متشکل از ۲۴ نفر به ریاست مدیرعامل صندوق است. در حال حاضر، ۱۸۹ کشور از جمله ایران در صندوق بین‌المللی پول عضویت دارند.

وقتی هنر معلولیت را دور می‌زند

3+
فارسفارس2 ماه قبل
خبرآنلاینخبرآنلاین2 ماه قبل
ماجدی درباره نقطه شروع تدوین بانکداری بدون ربا می‌گوید: «اولین جرقه تفکر بانکداری اسلامی، توسط امام (ره) زده شد. ماجدی در توضیح سیر مراحل کار بعد از آن دیدار می‌گوید: «پس از آن دیدار با امام (ره)، با تکیه بر مطالعه کتاب‌های شهید سید محمدباقر صدر، شهید سید محمدحسین بهشتی و شهید مرتضی مطهری در مورد اقتصاد و بانکداری و بیمه اسلامی، کار در زمینه اقتصاد و بانکداری اسلامی را شروع کردم و هدفم آن بود که قرض‌الحسنه، مبنای بانکداری اسلامی قرار گیرد. طبق گفته‌های ماجدی مدتی بعد، مرحوم دکتر نوربخش لایحه دولت در مورد بانکداری اسلامی را که بدون دخالت دفتر تحقیقات بانکداری اسلامی بانک مرکزی تهیه‌شده بود، به کمیسیون ویژه بانکداری اسلامی مجلس شورای اسلامی ارائه کرد. ظاهرا دفتر تحقیقات هم طرح خود را درباره بانکداری اسلامی از طرف کانون اسلامی بانک مرکزی به‌طور جداگانه به کمیسیون مذکور ارائه می‌کند. پس از یک سال سرانجام طرح بانکداری اسلامی دولت که بندهایی از طرح دفتر تحقیقات هم در آن گنجانده‌شده بود به تصویب کمیسیون ویژه بانکداری اسلامی در مجلس رسید و دفتر تحقیقات بانکداری اسلامی در بانک مرکزی منحل شد.
ایبناایبنا2 ماه قبل
به گزارش ایبنا به نقل از روابط عمومی بانک سرمایه، ‌ پیرو انتشار آگهی استخدام بانک سرمایه در مرداد ماه ۹۸ جهت تامین نیروی انسانی برای شعب شهرستان‌های شیراز و اهواز، بدین وسیله از افراد واجد شرایط (لیست اسامی به پیوست) دعوت می‌گردد روز جمعه مورخ ۲۲ شهریور ماه ۱۳۹۸ ساعت ۹ الی ۱۱ در محل برگزاری آزمون استخدامی بانک حضور به هم رسانند. - محل برگزاری آزمون شهرستان شیراز: بلوار زند، ابتدای خیابان رودکی، مجتمع تجاری و هتل شهرراز، بانک سرمایه- محل برگزاری آزمون شهرستان اهواز: کیانپارس، خیابان اصلی چمران، نبش خیابان هفدهم، بانک سرمایهموارد درسی آزمون: - زبان انگلیسی عمومی- ریاضی و آمار- زبان وا دبیات فارسی- هوش و استعداد تحصیلی- ICDL- اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی
عصر ایرانعصر ایران3 ماه قبل
متهم کلهر گفت: من از بانک خارج شدم و مسئولیتی ندارم. درخصوص پول نیز هیچ اختیاری نداشتم و با آقای ضیایی مکاتبات بسیاری داشتم. قهرمانی خطاب به متهم کلهر از او خواست تا درباره ارتباطش با امامی و فرزان توضیحاتی را به دادگاه ارائه کند که این متهم عنوان کرد: بنده هیچ ارتباطی با آنها ندارم. او گفت: من مسئول شعبه اسکان در بانک سرمایه بودم، در کیفرخواست صادره، ضمانت‌نامه جزء تسهیلات لحاظ شده، درحالی‎که ضمانت‌نامه، تسهیلات نیست. همچنین باید اضافه کنم برای یک ضمانت‌نامه ۱۱۰ میلیاردی در بهشت زهرا از شما امضا گرفته‌اند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین4 ماه قبل
​بانک قرض‌الحسنه مهر ایران بمنظور تأمین نیروی مورد نیاز و خدمت‌رسانی شایسته به مشتریان، برای تصدی عنوان شغلی متصدی امور بانکی از داوطلبان زن و مرد متعهد و علاقمند به ترویج سنت پسندیده قرض‌الحسنه با رابطه استخدامی قرارداد موقت قانون کار و به تعداد محدود دعوت به همکاری می‌نماید.

شب خاطره «شهید محمد علی الماسیه» در بیجار برگزار شد+تصاویر

10+
تسنیمتسنیم8 ماه قبل
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین9 ماه قبل
به گزارش اقتصادآنلاین، آزمون استخدامی این بانک از ساعت ۹ صبح در تهران و در ۵ حوزه دانشگاه امیرکبیر، دانشکده الهیات و تربیت بدنی دانشگاه تهران، دانشگاه علم و صنعت و دبیرستان البرز و همزمان در ۳۰ استان کشور بصورت سراسری برگزار شد. براساس این گزارش، نیروی انسانی جدید این بانک از میان متقاضیان مرد و زن دارای مدارک تحصیلی دیپلم، لیسانس و فوق لیسانس برای رده‌های شغلی متصدی حفاظت، بانکدار، متصدی امور اداری بخش حقوقی و متصدی امور اداری بخشITبرگزیده خواهند شد. گفتنی است مراحل ثبت نام و دریافت کارت آزمون به صورت اینترنتی انجام شده است و اعلام اسامی پذیرفته شدگان هم به صورت اینترنتی و مکانیزه انجام خواهد شد و واجدان شرایط پس از موفقیت در آزمون کتبی، مصاحبه‌های استخدامی و روانشناختی، تست آمادگی جسمانی (صرفا جهت رده‌های شغلی متصدی حفاظت)، گزینش و معاینات پزشکی و مطابق نیاز تعیین شده، به استخدام بانک ملت در خواهند آمد. شر کت کنندگان در آزمون استخدامی بانک ملت برای کسب اطلاع از نتایج می‌توانند به سایت اینترنتی این بانک به نشانیwww. bankmellat. irمراجعه کنند.
خبر فوریخبر فوری9 ماه قبل
حکم پرونده علی اکبر عمارت ساز، معاون اجرایی وقت مدیریت شعب بانک تجارت استان کرمان از سوی شعبه چهارم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم مفسدان و اخلالگران اقتصادی صادر و وی به ۲۵ سال حبس محکوم شد. عمارت ساز در رابطه با اتهام اختلاس نیز به رد وجه مورد اختلاس و جزای نقدی معادل دو برابر وجه مورد اختلاس محکوم شده است. گفتنی است با توجه به رعایت ماده ۱۳۴ قانون مجازات اسلامی که حکایت از اجرای حکم اشد را دارد، برای علی اکبر عمارت ساز در مورد مجازات‌های حبس صادر شده، اشد مجازات که ۲۵ سال حبس است، اعمال می‌شود. بر اساس این گزارش، حکم صادره از سوی شعبه چهارم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم مفسدان و اخلالگران اقتصادی در مورد علی اکبر عمارت ساز قطعی است. چهارمین جلسه محاکمه عمارت ساز و پرسش‎های روشنگرایانه قاضی صلواتیدر چهارمین جلسه محاکمه معاون اجرایی وقت مدیریت شعب بانک تجارت استان کرمان که ۱۰ دی ماه برگزار شد متهم به بیان ادامه دفاعیات خود پرداخت. متهم علی اکبر عمارت ساز در جایگاه حاضر ش.
آخرین خبرآخرین خبر9 ماه قبل
حکم قطعی یکی از مدیران سابق بانک تجارت صادر شدمیزان/ حکم پرونده علی اکبر عمارت ساز، معاون اجرایی وقت مدیریت شعب بانک تجارت استان کرمان از سوی شعبه چهارم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم مفسدان و اخلالگران اقتصادی صادر و وی به ۲۵ سال حبس محکوم گردید. آخرین پست دولتی وی معاون اداری مالی مدیریت شعب بانک تجارت استان کرمان بوده است. عمارت ساز در رابطه با اتهام اختلاس نیز به رد وجه مورد اختلاس و جزای نقدی معادل دو برابر وجه مورد اختلاس محکوم گردیده است. بر اساس این گزارش، حکم صادره از سوی شعبه چهارم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم مفسدان و اخلالگران اقتصادی در مورد علی اکبر عمارت ساز قطعی است. صندوق قرض الحسنه رسالت در مقاطعی از فعالیت خود با کمبود نقدینگی مواجه شده است و چک‌های بلامحل از حساب خود نزد بانک تجارت صادر کرده است و متهمان پرونده حاضر به عنوان مدیران و کارمندان بانک تجارت محل آن‌ها را تامین کرده‌اند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین9 ماه قبل
خبرگزاری میزان- حکم پرونده علی اکبر عمارت ساز، معاون اجرایی وقت مدیریت شعب بانک تجارت استان کرمان از سوی شعبه چهارم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم مفسدان و اخلالگران اقتصادی صادر و وی به ۲۵ سال حبس محکوم گردید. عمارت ساز در رابطه با اتهام اختلاس نیز به رد وجه مورد اختلاس و جزای نقدی معادل دو برابر وجه مورد اختلاس محکوم گردیده است. گفتنی است با توجه به رعایت ماده ۱۳۴ قانون مجازات اسلامی که حکایت از اجرای حکم اشد را دارد، برای علی اکبر عمارت ساز در مورد مجازات‌های حبس صادر شده، اشد مجازات که ۲۵ سال حبس است، اعمال می‌شود. بر اساس این گزارش، حکم صادره از سوی شعبه چهارم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم مفسدان و اخلالگران اقتصادی در مورد علی اکبر عمارت ساز قطعی است. این درحالی است که عمارت ساز به مدت ۵ سال جعل چک‌های بدون پشتوانه را انجام می‌داده است و اقدام به حذف سه صفر از اسناد بانکی کرده است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین9 ماه قبل
فرم استخدام بانک اقتصاد نوینشرایط عمومیتکمیل فرم و ثبت اطلاعات به معنای استخدام شما نیست، این امر به منظور تکمیل بانک اطلاعاتی بوده و در صورت نیاز به تامین نیروی انسانی مرتبط با تخصص شما، صرفا از طریق تماس تلفنی از شما برای شرکت در مراحل جذب دعوت بعمل خواهد آمد. فرآیند اطلاع رسانی مربوط به استخدام بانک اقتصاد نوین صرفا از طریق سایت بانک انجام می‌شود و سایر فراخوان‌های منتشره توسط دیگر نهادها و سایت‌ها مورد تایید این بانک نمی‌باشد. لطفا پیش از ورود به مرحله تکمیل اطلاعات به نکات ذیل توجه فرمائید: در صورتی که هریک از فایل‌های درخواستی را در اختیار ندارید، لطفا ابتدا نسبت به تهیه آنها اقدام و سپس نسبت به تکمیل ثبت نام مبادرت نمائید. ثبت شماره تلفن همراه در سایت الزامی است ضمنا خواهشمند است از پی گیری حضوری یا تلفنی خودداری فرمائید. تکمیل فرم دعوت به همکاری هیچ گونه تعهد استخدامی برای بانک ایجاد نخواهد کرد.
انتخابانتخاب10 ماه قبل
محمدرضا حسین زاده، مدیرعامل بانک ملی ایران اعلام کرده است که این بانک پس از یک دهه، قرار است هزار و ۱۰۰ نفر را ‏استخدام کند. ‏حسین زاده، علاوه بر مدیرعاملی بانک ملی، ریاست شورای هماهنگی بانک‌های دولتی را نیز بر عهده دارد. ‏دوم اینکه او خبر استخدام را هم خطاب به همه علاقه‌مندان و واجدان شرایط این حوزه، خوشحال کننده دانسته هم برای کارکنان ‏فعلی بانک. ‏سوم روش استخدام بانک و علنی کردن جزییات آن توسط بالاترین مقام یک مجموعه دولتی است. توضیح اینکه در شرایط مشابه ‏در مجموعه‌های دولتی، استفاده از رانت، و فرصت‌های استخدامی به اوج خود می‌رسید.
ایلناایلنا10 ماه قبل
پرویز کاظمی در ازای ارائه تسهیلات کلان به حسین هدایتی به سمت هیات مدیره استیل آذین نایل آمدوی گفت: حسب گزارش بانک سرمایه، بانک مرکزی و جوابیه استعلامات تخلفات ۳۲ تن از مدیران بانک سرمایه در این پرونده اعلام شده است. نامبرده حدفاصل سال‌های ۱۳۹۱ تا ۱۳۹۴ مدیرعامل و عضو هیات مدیره بانک سرمایه بوده است. نامبرده بین سال‌های ۹۱ تا ۹۴ عضو هیات مدیره وقت بانک سرمایه‌ بوده است. یکی از تهاترها، تهاتر نصف کارخانه سامان مدلل بود که بعد آقای بخشایش عضو هیئت مدیره آن شرکت شدند. آقای بخشایش می‌داند بانک سرمایه مرده است که با شوک زنده نگه داشته شده.
عصر ایرانعصر ایران10 ماه قبل
مدیرعامل سابق بانک سرمایه در جلسه رسیدگی به اتهامات خود و دو عضو دیگر هیات مدیره این بانک اتهامات مطروحه در کیفرخواست را رد کرد و گفت که آنها مشغول دور زدن تحریم‌های ظالمانه بوده‌اند. عضو هیات مدیره بانک سرمایه تاکید کرد: من از آن تاریخ به بعد در هیات مدیره بانک باقی ماندم اما علتش این بود که بانک سرمایه پنج عضو هیات مدیره داشت و از آنجا که دو نفر از آنان جدا شده بودند اگر من هم می‌رفتم هیات مدیره بانک از رسمیت می‌افتاد و من برای آنکه بانک بتواند به کار خود ادامه بدهد باقی ماندم اما این موضوع را به دوستان تاکید کردم که تا زمانی که عضو جدیدی اضافه بکنید خواهم ماند اما این اتفاق نیفتاد. در واکنش به سخنان علی بخشایش رئیس دادگاه نیز تاکید کرد: اگر اعتبارسنجی درستی انجام شده بود شرکت‌هایی که به کارتن خواب‌ها مرتبط بوده است را چطور توجیه می‌کنید. رئیس دادگاه در واکنش به ادعای متهم تاکید کرد که امضای وی پای قرارداد بانک سرمایه با این شرکت‌ها نیز موجود است. ما ۲۰ میلیارد وام دادیم و وثیقه هم گرفتیم و آقای حاجی رضوی نیز بدهی‌اش را تسویه کرده است.

به انتهای لیست رسیدید