استخدام تهران

استخدام تهران

عصر ایرانعصر ایران1 ماه قبل
رپرتاژ آگهیسایت ایران استخدام یکی از بزرگترین مراجع انتشار آگهی‌های اسخدامی در سراسر کشور است. صدها آگهی استخدام تهران و سایر شهرها و استانهای سراسر کشور به صورت روزانه در سایت ایران استخدام منتشر می‌شود و هزاران کارجو از سراسر کشور به صورت روزانه از خدمات مختلف آن دیدن میکنند و با توجه به اینکه این سایت مرجع مشترک اکثر کارجویان سراسر کشور جهت دریافت آگهی‌های استخدامی است، بستر بسیار مناسبی برای ایجاد ارتباط مفید میان کارجویان و کارفرمایان گرامی جهت درج و دریافت آگهی استخدامی می‌باشد. با توجه به امکانات متنوع ایران استخدام، تمامی آگهی‌های استخدامی از زمان انتشار و در کمترین فاصله زمانی ممکن اطلاع‌رسانی خواهند شد. کارجویان گرامی سراسر کشور از طریق خدمات سایت ایران استخدام قادر خواهند بود که تمامی آگهی‌های استان و رشته تحصیلی و شغلی مورد نظر خود را به صورت رایگان و روزانه دریافت نمایند. کارفرمایان گرامی سراسر کشور که نیاز به جذب نیروی متخصص مورد نظر خود را دارند قادر خواهند بود که از طریق سایت ایران استخدام اقدام به درج آگهی استخدام شرکت و یا کسب و کار خود نمایند.
انتخابانتخاب2 ماه قبل
اما امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و اینترنت و فراگیر شدن گوشی‌های همراه هوشمند، سبک و شیوه‌های نوین جهت انتشار آگهی‌های استخدام توسط کارفرمایان و دریافت آگهی استخدام توسط کارجویان، بوجود آمده‌اند. سایت ایران استخدام Www. IranEstekhdam. IR)) از بزرگترین مراجع انتشار آگهی استخدام تهران و سایر استان‌ها در سطح کشور است. برخی از مهمترین مزایای درج آگهی استخدامی در سایت ایران استخدام:۱- انتشار آگهی استخدامی در سایت ایران استخدام به عنوان بزرگترین مرجع بروز آگهی‌های استخدامی سراسر کشور و بازدید صدها هزار نفری. *با توجه به امکانات سایت ایران استخدام و استقبال بالای کارجویان سراسر کشور از خدمات این سایت، ثبت آگهی استخدام در سایت ایران استخدام به صورت تضمینی خواهد بود. *ایران استخدام مفتخر به جلب اعتماد کارفرمایان شرکت‌ها و مؤسسات مهم و برتر ایران، طی چندین سال متمادی می‌باشد؛ پشتیبانان تلفنی واحد درج آگهی سایت ایران استخدام، مشاور کارفرمایان گرامی سراسر کشور در رابطه با ثبت آگهی استخدامی جهت کاریابی و استخدام نیروی کار مورد نیازشان هستند، برای مشاوره رایگان جهت جذب نیروی کار خود و درج آگهی استخدام به سایت ایران استخدام مراجعه نمائید و یا با شماره تلفن ۰۴۱۴۲۲۷۳۶۷۳ تماس حاصل کنید.
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از سایت ایران استخدام (Www. IranEstekhdam. IR) یکی از بزرگترین مراجع انتشار آگهی هایاستخدام تهران و سایر شهرستانها در ایران است. برخی از مهمترین مزایای ثبت آگهی استخدامی در سایت ایران استخدام:۱- انتشار آگهی استخدامی در سایت ایران استخدام به عنوان بزرگترین مرجع بروز آگهی‌های استخدامی سراسر کشور و بازدید صدها هزار نفری. ۲- انتشار آگهی استخدامی در شبکه‌های مجازی متعلق به ایران استخدام با جامعه آماری بیش از یک میلیون نفر. ۳- انتشار آگهی استخدامی در سطح اینترنت و سایتهای خبری دیگر دیگر به واسطه مرجع و معتبر بودن سایت ایران استخدام. *با توجه به امکانات سایت ایران استخدام و استقبال بالای کارجویان سراسر کشور از خدمات این سایت، ثبت آگهی استخدام در سایت ایران استخدام به صورت تضمینی خواهد بود.
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، سایت ایران استخدام (Www. IranEstekhdam. IR) یکی از بزرگترین مراجع انتشار آگهی هایاستخدام تهران و سایر شهرستانها در ایران است. برخی از مهمترین مزایای ثبت آگهی استخدامی در سایت ایران استخدام:۱- انتشار آگهی استخدامی در سایت ایران استخدام به عنوان بزرگترین مرجع بروز آگهی‌های استخدامی سراسر کشور و بازدید صدها هزار نفری. ۲- انتشار آگهی استخدامی در شبکه‌های مجازی متعلق به ایران استخدام با جامعه آماری بیش از یک میلیون نفر. ۳- انتشار آگهی استخدامی در سطح اینترنت و سایتهای خبری دیگر دیگر به واسطه مرجع و معتبر بودن سایت ایران استخدام. *با توجه به امکانات سایت ایران استخدام و استقبال بالای کارجویان سراسر کشور از خدمات این سایت، ثبت آگهی استخدام در سایت ایران استخدام به صورت تضمینی خواهد بود.
انتخابانتخاب3 ماه قبل
شما چه روشی را برای استخدام نیروی کار انتخاب می‌کنید؟ معمولا برای کارمندیابی و استخدام نیروی کار، روش‌های مختلفی وجود دارد. کافی است عباراتی مانند استخدام تهران، کار در تهران با حقوق بالا، کاریابی تهران، استخدام دراصفهان، کار در منزل اصفهان، کاریابی اصفهان، کار در کرج، کاریابی و استخدام در کرج و مواردی اینچنین را جستجو کنید تا با انبوهی از آگهی‌های مختلف روبه‌رو شوید. اما در این بین بهترین راه برای استخدام نیروی کار مناسب شما چیست؟ از ظرفیت‌های داخلی استفاده کنیداولین و ساده‌ترین روش برای استخدام نیرو، اعلام فرصت‌های شغلی داخل مجموعه‌ خودتان است. اعلام درخواست به موسسات کاریابیاعلام نیاز نیروی کار به موسسات کاریابی یکی دیگر از روش‌های استخدام افراد متخصص و مورد نیاز است. بی‌تردید بازار هدف سازمان‌ها و موسسات برای استخدام نیروی متخصص می‌تواند سراسر استان و شهر باشد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 ماه قبل
مهمترین مزایای ثبت آگهی استخدامی در سایت ایران استخدام:۱- انتشار آگهی استخدامی در سایت ایران استخدام به عنوان بزرگترین مرجع بروز آگهی‌های استخدامی سراسر کشور و بازدید صدها هزار نفری. ۳- انتشار آگهی استخدامی در سطح اینترنت و سایتهای خبری دیگر دیگر به واسطه مرجع و معتبر بودن سایت ایران استخدام. ۵- انتشار آگهی استخدامی در اپلیکیشن سایت ایران استخدام با بیش از ۱۰۰ هزار نصب فعال. *با توجه به امکانات سایت ایران استخدام و استقبال بالای کارجویان سراسر کشور از خدمات این سایت، ثبت آگهی استخدام در سایت ایران استخدام به صورت تضمینی خواهد بود. * ایران استخدام مفتخر به جلب اعتماد کارفرمایان شرکت‌ها و مؤسسات مهم و برتر ایران، طی ۸ سال متمادی می‌باشد؛ پشتیبانان تلفنی واحد درج آگهی سایت ایران استخدام مشاور کارفرمایان گرامی سراسر کشور در رابطه با ثبت آگهی استخدامی جهت جذب نیرو هستند، برای مشاوره رایگان جهت جذب نیروی کار خود و درج آگهی استخدام به سایت ایران استخدام مراجعه نمائید و یا با شماره تلفن ۰۴۱۴۲۲۷۳۶۷۳ تماس حاصل کنید.
خبرآنلاینخبرآنلاین4 ماه قبل
در زیر برخی از امکانات سایت ایران استخدام شرح داده شده است:۱- وبسایت ایران استخدام: سایت ایران استخدام بزرگترین مرجع بروز آگهی‌های استخدامی در سراسر کشور است و به صورت روزانه محل مراجعه چندین هزار کارجو و کارفرما از سراسر کشور جهت استفاده از خدمات آن می‌باشد. ۳- اپلیکیشن موبایل ایران استخدام: اپلیکیشن اختصاصی و رایگان سایت ایران استخدام یکی از راحت‌ترین و کارآمدترین ابزارها جهت یافتن فرصت‌های شغلی متناسب با نیاز کارجویان است. ۵- وب سایت استخدامی ایران استخدام، دارای تمام مجوزهای لازم از مراجع قانونی مربوطه در ایران میباشد. کارجویان گرامی: اگر میخواهید آگهی‌های استخدام سراسر کشور را به صورت هدفمند و متناسب با رشته شغلی و تحصیلی خود دریافت کنید همین حالا میتوانید وارد سایت ایران استخدام شده و از خدمات متنوع و رایگان آن استخدام نمایید. کارفرمایان گرامی: خدمات ما تضمینی ست، جهت جذب سریع و آسان نیروهای مناسب با نیاز خود میتوانید به بخش درج آگهی استخدام مراجعه نمایید و آگهی استخدامی خود را فورا در سراسر اینترنت منتشر نمایید.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین4 ماه قبل
مجموعه ایران استخدام ((Www. IranEstekhdam. Irبه عنوان بزرگترین رسانه در زمینه اطلاع رسانی و نشر آگهی‌های استخدام سراسر کشور فعال می‌باشد. ایران استخدام معتبرترین و بزرگترین مرجع آگهی‌های استخدامی در کشور بوده و روزانه بیش از ۱۵۰۰ آگهی استخدام و هزاران موقعیت شغلی از سراسر کشور توسط کارفرمایان در این سایت منتشر میگردد. ایران استخدام به عنوان مرجع اخبار و آگهی‌های حوزه استخدام برای مجلات، نشریات، سایت‌ها و خبرگزاری‌ها محسوب میشود. وب سایت استخدامی ایران استخدام، دارای تمام مجوزهای لازم از مراجع قانونی مربوطه در ایران میباشد. جهت ارسال آگهی استخدامی وارد بخش درج آگهی استخدامی در سایت ایران استخدام شوید.
افتصادنیوزافتصادنیوز7 ماه قبل
استخدام تهران ردیف عنوان شغلی جنسیت شرایط احراز محل کار ۱ کارمند اداری خانم مهارت‌ها و توانمندی‌ها: تسلط به ICDL/ آشنایی با کامپیوتر/ آشنایی با اصول حسابداریتسلط به ICDL/ آشنایی با کامپیوتر/ آشنایی با اصول حسابداری ویژگی‌های فردی: داشتن روحیه کار تیمی/ روابط عمومی بالا/ با انگیزه و پر انرژی/ دارای سابقه کار تهران نکته: کلیه استخدامی‌ها به صورت تمام وقت هستند. پیوستن به محک فرصتی است برای یادگیری، پیشرفت شغلی و رشد فردی در یک محیط کاری پویا و صمیمانه. شما نیز با ما همراه شوید. لطفا درخواست همکاری خود را با ذکر عنوان شغلی و شهر محل خدمت در موضوع ایمیل، به آدرس ایمیل زیر ارسال فرمایید. بدیهی است به رزومه‌هایی که عنوان شغلی و شهر مورد نظر در موضوع ایمیل قید نشده باشد ترتیب اثر داده نخواهد شد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین8 ماه قبل
مهندس شبکه و امنیت اطلاعاتنوع استخدام: تمام وقتزیرگروه شغلی: کارشناس پشتیبانی شبکهسابقه کار: حداقل ۳ سالمکان استخدام: تهران / شرکت‌های طرف قراردادشرح شغل: سرکشی به شرکت‌های طرف قرارداد و حل مشکلات رایانه‌ها، سرورها، سرویس‌های موجوددارای مدرک MCSE و CCNAمسلط به مایکروسافت MCSEمسلط به UTM‌های نرم افزاری مانند Kerioآشنایی با MailServerلیسانس مرتبطآشنایی کافی با مجازی سازی ESXiتوانایی ارایه راهکار و پروپزال وشناخت سرورهای HPتوانایی Troubleshooting قویفن بیان و روابط عمومی مناسب و توانایی کار گروهیاز متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند. آدرس ایمیل: info@ayandehmandegar. com

به انتهای لیست رسیدید