استخدام در تهران

استخدام در تهران

تسنیمتسنیم2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از سایت ایران استخدام (Www. IranEstekhdam. IR) یکی از بزرگترین مراجع انتشار آگهی هایاستخدام تهران و سایر شهرستانها در ایران است. برخی از مهمترین مزایای ثبت آگهی استخدامی در سایت ایران استخدام:۱- انتشار آگهی استخدامی در سایت ایران استخدام به عنوان بزرگترین مرجع بروز آگهی‌های استخدامی سراسر کشور و بازدید صدها هزار نفری. ۲- انتشار آگهی استخدامی در شبکه‌های مجازی متعلق به ایران استخدام با جامعه آماری بیش از یک میلیون نفر. ۳- انتشار آگهی استخدامی در سطح اینترنت و سایتهای خبری دیگر دیگر به واسطه مرجع و معتبر بودن سایت ایران استخدام. *با توجه به امکانات سایت ایران استخدام و استقبال بالای کارجویان سراسر کشور از خدمات این سایت، ثبت آگهی استخدام در سایت ایران استخدام به صورت تضمینی خواهد بود.
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، سایت ایران استخدام (Www. IranEstekhdam. IR) یکی از بزرگترین مراجع انتشار آگهی هایاستخدام تهران و سایر شهرستانها در ایران است. برخی از مهمترین مزایای ثبت آگهی استخدامی در سایت ایران استخدام:۱- انتشار آگهی استخدامی در سایت ایران استخدام به عنوان بزرگترین مرجع بروز آگهی‌های استخدامی سراسر کشور و بازدید صدها هزار نفری. ۲- انتشار آگهی استخدامی در شبکه‌های مجازی متعلق به ایران استخدام با جامعه آماری بیش از یک میلیون نفر. ۳- انتشار آگهی استخدامی در سطح اینترنت و سایتهای خبری دیگر دیگر به واسطه مرجع و معتبر بودن سایت ایران استخدام. *با توجه به امکانات سایت ایران استخدام و استقبال بالای کارجویان سراسر کشور از خدمات این سایت، ثبت آگهی استخدام در سایت ایران استخدام به صورت تضمینی خواهد بود.
تابناکتابناک9 ماه قبل
موضوع «اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان» در این نوشتار به وقایع تاریخی سومین روز بهمن ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است. موضوع «اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان» در این نوشتار به وقایع تاریخی سومین روز بهمن ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است. ۳ بهمن ۱۳۰۰، پس از انتصاب مشیرالدوله به سمت رییس الوزرایی، وی وزیران خود را به این شرح معرفی کرد: سردار سپه وزیر جنگ، ‌ حکیم ‌الملک وزیر امور خارجه، ‌ مدیرالملک وزیر مالیه، سردار معظم خراسانی وزیر عدلیه، اعتلاءالسلطنه وزیر پست و تلگراف، ‌ ادیب السلطنه وزیر فوائدعامه و نیرالملک وزیر معارف. ۳ بهمن ۱۳۹۶، با موافقت وزیر صنعت، معدن و تجارت، خودروهای مانده در گمرک تعیین تکلیف و به ‌زودی پس از طی مراحل اداری، ترخیص خواهند شد. بر این اساس، محمد شریعتمداری وزیر صنعت، با پیشنهاد مجتبی خسروتاج، رئیس سازمان توسعه تجارت مبنی ‌بر ترخیص خودروهای مانده در گمرک، موافقت و مراتب را به وزیر اقتصاد و امور دارایی برای ابلاغ به گمرکات کشور، اعلام کرده است.

به انتهای لیست رسیدید