استفان لیخشتاینر

استفان لیخشتاینر

ویدیو؛ سردرگمی عجیب گرانیت ژاکا و استفان لیخشتاینر در زدن ضربه آزاد

طرفداریطرفداری1 ماه قبل
طرفداری - در جریان شکست ۱-۰ تیم ملی سوئیس برابر دانمارک، در نیمه دوم این دیدار یک ضربه ایستگاهی نصیب سوئیسی‌ها شد که با عدم هماهنگی و سردرگمی گرانیت ژاکا و استفان لیخشتاینر دو بازیکن تیم ملی سوئیس همراه بود.

از دل پیرو تا اینیستا، واکنش‌‌ها به خداحافظی کلودیو مارکیزیو از فوتبال: می‌نویسیم مارکیزیو، می‌خوانیم یوونتوس!

4+
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 ماه قبل
اعتمادآنلاین|‌ استفان لیخشتاینر، کاپیتان تیم‌ ‌ملی فوتبال سوییس که از تیم آرسنال جدا شده بود و بازیکن آزاد محسوب می‌شد به تیم فوتبال آگسبورگ پیوست که در بوندسلیگا فعالیت دارد. لیخشتاینر در سه جام جهانی ۲۰۱۰، ۲۰۱۴ و ۲۰۱۸ برای سوییس به میدان رفته و بیش از ۱۰۰ بازی ملی در کارنامه خود دارد. او بعد از سال‌ها حضور در یوونتوس و کسب افتخار در این تیم، یک فصل را در آرسنال در لیگ برتر بازی کرد ولی چندان نتوانست عملکرد مطمئنی از خود نشان دهد تا در ۳۵ سالگی تصمیم به حضور در بوندسلیگای آلمان بگیرد. استفان لیخشتاینر، مدافع با تجربه سوییسی از فصل ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۸ پیراهن یوونتوس را بر تن کرد و توانست هفت بار پیاپی قهرمانی با این تیم را در رقابت‌های سری A ایتالیا تجربه کند. او در آرسنال نتوانست عنوان قهرمانی به دست بیاورد و تیم او در فینال لیگ اروپا برابر چلسی شکست خورد.
ایسناایسنا3 ماه قبل
استفان لیخشتاینر به عضویت تیم فوتبال آگسبورگ درآمد تا در این فصل از رقابت‌ها در لیگ آلمان بازی کند. به گزارش ایسنا و به نقل از بیلد، استفان لیخشتاینر، کاپیتان تیم‌ ‌ملی فوتبال سوییس که از تیم آرسنال جدا شده بود و بازیکن آزاد محسوب می‌شد به تیم فوتبال آگسبورگ پیوست که در بوندسلیگا فعالیت دارد. لیخشتاینر در سه جام جهانی ۲۰۱۰، ۲۰۱۴ و ۲۰۱۸ برای سوییس به میدان رفته و بیش از ۱۰۰ بازی ملی در کارنامه خود دارد. استفان لیخشتاینر، مدافع با تجربه سوییسی از فصل ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۸ پیراهن یوونتوس را بر تن کرد و توانست هفت بار پیاپی قهرمانی با این تیم را در رقابت‌های سری A ایتالیا تجربه کند. او در آرسنال نتوانست عنوان قهرمانی به دست بیاورد و تیم او در فینال لیگ اروپا برابر چلسی شکست خورد.
نودنود3 ماه قبل
به گزارش وب سایت نود، تیم‌های آرسنال و استون ویلا صاحب بیش‌ترین نقل و انتقالات تابستانی لیگ برتر انگلیس لقب گرفتند. آلوار موراتا با ۵۸٫۳ میلیون پوند به اتلتیکو مادرید رفت و داوید لوئیز در ساعات پایانی زمان نقل و انتقالات با ۸ میلیون پوند راهی ورزشگاه امارات شد. منچستریونایتد هم در فصل تابستانی به حرارت بازار نقل و انتقالات اضافه کرد. آرون فن بیسکا از کریستال پالاس با ۴۵ میلیون پوند و دانیل جمیز از سوانسی با ۱۵ میلیون پوند دیگر خریدهای این فصل صاحبان اولدترافورد نام دارند. باید دید در پایان فصل آتی لیگ جزیره پیروز خرید و فروش‌های داغ بازار تابستانی کدام تیم‌ها هستند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 ماه قبل
اعتمادآنلاین|‌ باشگاههای آرسنال و استون ویلا صاحب بیشترین نقل و انتقالات این فصل پریمیر لیگ لقب گرفتند. آلوار موراتا با ۵۸٫۳ میلیون پوند به اتلتیکو مادرید رفت و داوید لوییز در ساعات پایانی زمان نقل و انتقالات با ۸ میلیون پوند راهی ورزشگاه امارات شد. شیاطین سرخ هم در فصل تابستانی به حرارت بازار نقل و انتقالات اضافه کردند. آرون فن بیسکا از کریستال پالاس با ۴۵ میلیون پوند و دانیل جمیز از سوانسی با ۱۵ میلیون پوند دیگر خریدهای این فصل صاحبان اولدترافورد میباشند. باید دید در پایان فصل آتی لیگ جزیره پیروز خرید و فروش‌های داغ بازار تابستانی کدام تیمها هستند.
نودنود3 ماه قبل
۱۶ می‌آغاز فصل نقل و انتقالات تابستانی لیگ جزیره بود و در فاصله دو روز مانده به شروع فصل جدید لیگ برتر، سوت پایان خرید و فروش در بازار داغ اینروزهای فوتبال جزیره در هجدهم آگوست به صدادرآمد. آلوار موراتا با ۵۸٫۳ میلیون پوند به اتلتیکو مادرید رفت و داوید لوییز در ساعات پایانی زمان نقل و انتقالات با ۸ میلیون پوند راهی ورزشگاه امارات شد. شیاطین سرخ هم در فصل تابستانی به حرارت بازار نقل و انتقالات اضافه کردند. آرون فن بیسکا از کریستال پالاس با ۴۵ میلیون پوند و دانیل جمیز از سوانسی با ۱۵ میلیون پوند دیگر خریدهای این فصل صاحبان اولدترافورد میباشند. باید دید در پایان فصل آتی لیگ جزیره پیروز خرید و فروش‌های داغ بازار تابستانی کدام تیمها هستند.

ویدیو؛ دو گل استفان لیخشتاینر روی پاس گل‌های میرکو ووچینیچ در یوونتوس

طرفداریطرفداری3 ماه قبل
طرفداری - اکانت رسمی باشگاه یوونتوس از سری ویدیوهای گل و پاس گل، این قسمت را اختصاص داده است به گل‌های استفان لیخشتاینر روی پاس گل‌های میرکو ووچینیچ. لیخشتاینر در ۲۵۹ بازی برای این تیم ۱۹ بار گلزنی کرد.
طرفداریطرفداری4 ماه قبل
طرفداری - لورن کوشیلنی تصمیم گرفت از حضور در تور پیش فصل آرسنال در آمریکا سر باز زند و همین موضوع حاشیه‌های فراوانی را ایجاد کرد. اکنون ناچو مونرئال هم تیمی کوشیلنی در مصاحبه با Sky Sports می‌گوید: ما به لورن احترام می‌گذاریم. آنچه که من می‌خواهم ببینم این است که آن‌ها مشکلات فی مابین خود را حل کنند و تصور می‌کنم که این کار را انجام خواهند داد. آیا او می‌تواند در آرسنال ادامه دهد؟ بله، چرا که نه؟ همانند لورن کوشیلنی، فقط یک سال از قرارداد ناچو مونرئال با آرسنال باقی مانده و وی اذعان می‌کند که از حضور در جمع توپچی‌ها خوشحال است. با این باشگاه قرارداد دارم و نظرم این است که به کارم با آرسنال ادامه دهم.

ویدیو؛ تمام گل‌های فرناندو یورنته روی پاس گل‌های استفان لیخشتاینر در یوونتوس

طرفداریطرفداری4 ماه قبل
طرفداری - باشگاه یوونتوس از سری ویدیو‌های گل‌ها و پاس گل‌های بازیکنان این تیم، این قسمت را اختصاص داده است به گل‌های فرناندو یورنته روی پاس گل‌های استفان لیخشتاینر که هر دو از بازیکنان سابق این باشگاه محسوب می‌شوند. یورنته در ۶۶ بازی برای یوونتوس ۲۳ گل را به ثبت رساند.

ویدیو؛ ۳ گل برتر لیخشتاینر در یوونتوس روی پاس‌های پیرلو

طرفداریطرفداری5 ماه قبل
طرفداری- صفحه رسمی باشگاه یوونتوس با انتشار این ویدیو مروری کرده است به ۳ گل برتر استفان لیخشتاینر روی پاس‌های آندره آ پیرلو. لیخشتاینر در ۲۵۹ بازی برای یوونتوس، ۱۵ گل به ثمر رساند.
طرفداریطرفداری5 ماه قبل
فابیو پاراتیچی، مدیر ورزشی یوونتوس در اقدامی جسورانه، ایده خرید کریستیانو رونالدو را با آندره آ آنیلی، رییس باشگاه مطرح کرد. پس از پایان بازی، ژوزه مورینیو به شکلی خاص پاسخ هواداران یوونتوس را داد که به صحنه‌ای ماندگار در لیگ قهرمانان این فصل تبدیل شد. یکی از عوامل بد بازی کردن یوونتوس در این فصل، علاوه بر بحران تاکتیکی الگری، مصدومیت متعدد بازیکنان و ضعف کادر پزشکی یوونتوس بود. برد برابر فیورنتینا در هفته ۳۳ سری آ، آخرین پیروزی فصل یوونتوس بود و بانوی پیر تا پایان فصل تنها برابر اینتر، تورینو و آتالانتا توانست به تساوی برسد. عملکرد بازیکنان فصلشزنی در خط دروازه نه تنها به خوبی جای بوفون را پر کرد، بلکه از بهترین بازیکنان فصل تیم نیز بود.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱5 ماه قبل
اختصاصی | مدافع سوییسی توپچی‌ها که از نیمکت‌نشینی‌های زیاد خونش به جوش آمد رسما اعلام کرد که از این تیم جدا خواهد شد. ورزش ۱۱ - استفان لیخشتاینر که با کلی سروصدا از یوونتوس راهی آرسنال شد آنچنان که باید و شاید مورد پسند اونای امری قرارنگرفت تا این مدافع ساز حدایی کوک کند. لیخشتاینر مدافع ملی‌پوش سوییسی که امیدوار بود با آمدن به لندن می‌تواند سالی بی‌دغدغه و آرام را پشت سربگذارد از همان ابتدا کلید نیمکت‌نشینی‌اش زده شد تا حایی که امری مایتلند نایلز جوان را به باتجربه‌ای مثل او ترجبح داده بود. اما در تصمیمی عجیب گفته شد که استفان با توپچی‌ها به پایان راه رسیده است، به طوری که این بازیکن این خبر را تایید کرد و رسما اعلام کرد که در فصل آینده در باشگاه جدیدی توپ خواهد زد. استفان لیخشتاینر
طرفداریطرفداری5 ماه قبل
طرفداری- استفان لیخشتاینر، مدافع راست ۳۵ ساله سوئیسی، فصل گذشته پس از اتمام قراردادش با یوونتوس در انتقالی آزاد به آرسنال پیوست اما نتوانست دوران موفقی را در این تیم سپری کند. مطابق انتظار، استفان لیخشتاینر پس از به پایان رسیدن قراردادش با آرسنال در سی ژوئن، این باشگاه را ترک خواهد کرد. برای تمام هم‌تیمی‌هایم، کادرفنی، تمام اعضای زحمتکش مجموعه آرسنال و تمام هواداران آرزوی بهترین‌ها را دارم. مطمئنم که آرسنال در فصل آینده می‌تواند ماموریتی که در این فصل داشتیم را تکمیل کند. از این که عضوی از باشگاه آرسنال بودم، مفتخرم.
طرفداریطرفداری6 ماه قبل
اصلا فلسفه حضور تو و دنیس سوارز چی بوده من نمیدونم! یعنی لیست خروجی‌های حداقلی رو بررسی میکنم تنم میلرزه! چک، موستافی، سوکراتیس، مونریال، نایلز، لیش اشتاینر، دنیس سوارز، دنی ولبک ذهنم یاری نمیکنه! هنوز هم انگار هیچ تصمیمی مبنی بر تقویت تیم نیس
ورزش ۱۱ورزش ۱۱6 ماه قبل
اختصاصی | توپچی‌ها در دیدار برگشت مقابل خفاش‌ها در مرحلۀ نیمه‌نهایی لیگ اروپا، به نظر می‌رسد کار سختی در پیش‌رو نداشته باشند. ورزش ۱۱ - دو تیم والنسیا و آرسنال، فردا شب و از ساعت ۲۳:۳۰ در ورزشگاه مستایا به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این دو تیم در دیدار رفت و در امارات به نتیجۀ ۳-۱ رسیده بودند. اونای امری، سرمربی توپچی‌ها برای دیدار حساس مقابل خفاش‌ها، ۲۱ بازیکن را برای این بازی دعوت کرد که به شرح زیر است: مایتلند نیلز، الکس ایووبی، الکساندر لاکازت، برند لنو، دیان ایلی، ادی انکیتا، گرانیت ژاکا، هنریک مخیتاریان، جو ویلاک، لورن کوشینلی، لوکاس توریرا، متیو گوندوزی، مسعود اوزیل، محمد الننی، ناچو مونرئال، پیتر چک، پیر امریک اوبامیانگ، سئاد کولاسیناچ، شکودران مصطفی، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس، استفان لیخشتاینر
طرفداریطرفداری7 ماه قبل
بازیکنان رکورددار قهرمانی در سری آنام بازیکن تعداد قهرمانیجانلوییجی بوفون ۹ (یوونتوس ۲۰۰۲، ۲۰۰۳، ۲۰۱۲، ۲۰۱۳، ۲۰۱۴، ۲۰۱۵، ۲۰۱۶، ۲۰۱۷، ۲۰۱۸) ویرجینیو روزتا ۸ (پرو ورچلی ۱۹۲۱، ۱۹۲۲ - یوونتوس ۱۹۲۶، ۱۹۳۱، ۱۹۳۲، ۱۹۳۳، ۱۹۳۴، ۱۹۳۵) جووانی فراری ۸ (یوونتوس ۱۹۳۱، ۱۹۳۲، ۱۹۳۳، ۱۹۳۴، ۱۹۳۵ - اینترمیلان ۱۹۳۸، ۱۹۴۰ - بولونیا ۱۹۴۱) جوزپه فورینو ۸ (یوونتوس ۱۹۷۲، ۱۹۷۳، ۱۹۷۵، ۱۹۷۷، ۱۹۷۸، ۱۹۸۱، ۱۹۸۲، ۱۹۸۴) لئوناردو بونوچی ۸ (اینترمیلان ۲۰۰۶ - یوونتوس ۲۰۱۲، ۲۰۱۳، ۲۰۱۴، ۲۰۱۵، ۲۰۱۶، ۲۰۱۷، ۲۰۱۹) جورجو کیه لینی ۸ (یوونتوس ۲۰۱۲، ۲۰۱۳، ۲۰۱۴، ۲۰۱۵، ۲۰۱۶، ۲۰۱۷، ۲۰۱۸، ۲۰۱۹) آندره آ بارتزالی ۸ (یوونتوس ۲۰۱۲، ۲۰۱۳، ۲۰۱۴، ۲۰۱۵، ۲۰۱۶، ۲۰۱۷، ۲۰۱۸، ۲۰۱۹) روبرتو بتگا ۷ (یوونتوس ۱۹۷۲، ۱۹۷۳، ۱۹۷۵، ۱۹۷۷، ۱۹۷۸، ۱۹۸۱، ۱۹۸۲) گائتانو شیرآ ۷ (یوونتوس ۱۹۷۵، ۱۹۷۷، ۱۹۷۸، ۱۹۸۱، ۱۹۸۲، ۱۹۸۴، ۱۹۸۶) چیرو فرارا ۷ (ناپولی ۱۹۸۷، ۱۹۹۰ - یوونتوس ۱۹۹۵، ۱۹۹۷، ۱۹۹۸، ۲۰۰۲، ۲۰۰۳) پائولو مالدینی ۷ (آث میلان ۱۹۸۸، ۱۹۹۲، ۱۹۹۳، ۱۹۹۴، ۱۹۹۶، ۱۹۹۹، ۲۰۰۴) الساندرو کاستاکورتا ۷ (آث میلان ۱۹۸۸، ۱۹۹۲، ۱۹۹۳، ۱۹۹۴، ۱۹۹۶، ۱۹۹۹، ۲۰۰۴) کلودیو مارکیزیو ۷ (یوونتوس ۲۰۱۲، ۲۰۱۳، ۲۰۱۴، ۲۰۱۵، ۲۰۱۶، ۲۰۱۷، ۲۰۱۸) استفان لیخشتاینر ۷ (یوونتوس ۲۰۱۲، ۲۰۱۳، ۲۰۱۴، ۲۰۱۵، ۲۰۱۶، ۲۰۱۷، ۲۰۱۸) ادواردو پاستوئر ۶ (جنوا ۱۸۹۸، ۱۸۹۹، ۱۹۰۰، ۱۹۰۲، ۱۹۰۳، ۱۹۰۴) جیمز ریچاردسون اسپنسلی ۶ (جنوا ۱۸۹۸، ۱۸۹۹، ۱۹۰۰، ۱۹۰۲، ۱۹۰۳، ۱۹۰۴) گوئیدو آرا ۶ (پرو ورچلی ۱۹۰۸، ۱۹۰۹، ۱۹۱۱، ۱۹۱۲، ۱۹۱۳، ۱۹۲۱) پیترو فراریس ۶ (اینترمیلان ۱۹۳۸، ۱۹۴۰ - تورینو ۱۹۴۳، ۱۹۴۶، ۱۹۴۷، ۱۹۴۸) گولیلمو گابتو ۶ (یوونتوس ۱۹۳۵ - تورینو ۱۹۴۳، ۱۹۴۶، ۱۹۴۷، ۱۹۴۸، ۱۹۴۹) آنتونلو کوکوردو ۶ (یوونتوس ۱۹۷۲، ۱۹۷۳، ۱۹۷۵، ۱۹۷۷، ۱۹۷۸، ۱۹۸۱) فرانکو کائوزیو ۶ (یوونتوس ۱۹۷۲، ۱۹۷۳، ۱۹۷۵، ۱۹۷۷، ۱۹۷۸، ۱۹۸۱) دینو زوف ۶ (یوونتوس ۱۹۷۳، ۱۹۷۵، ۱۹۷۷، ۱۹۷۸، ۱۹۸۱، ۱۹۸۲) کلودیو جنتیله ۶ (یوونتوس ۱۹۷۵، ۱۹۷۷، ۱۹۷۸، ۱۹۸۱، ۱۹۸۲، ۱۹۸۴) آنتونیو کابرینی ۶ (یوونتوس ۱۹۷۷، ۱۹۷۸، ۱۹۸۱، ۱۹۸۲، ۱۹۸۴، ۱۹۸۶) فرانکو بارسی ۶ (آث میلان ۱۹۷۹، ۱۹۸۸، ۱۹۹۲، ۱۹۹۳، ۱۹۹۴، ۱۹۹۶) روبرتو دونادونی ۶ (آث میلان ۱۹۸۸، ۱۹۹۲، ۱۹۹۳، ۱۹۹۴، ۱۹۹۶، ۱۹۹۹) الساندرو دل پیرو ۶ (یوونتوس ۱۹۹۵، ۱۹۹۷، ۱۹۹۸، ۲۰۰۲، ۲۰۰۳، ۲۰۱۲) دیان استانکوویچ ۶ (لاتزیو ۲۰۰۰ - اینترمیلان ۲۰۰۶، ۲۰۰۷، ۲۰۰۸، ۲۰۰۹، ۲۰۱۰) والتر ساموئل ۶ (آاس رم ۲۰۰۱ - اینترمیلان ۲۰۰۶، ۲۰۰۷، ۲۰۰۸، ۲۰۰۹، ۲۰۱۰) آندره آ پیرلو ۶ (آث میلان ۲۰۰۴، ۲۰۱۱ - یوونتوس ۲۰۱۲، ۲۰۱۳، ۲۰۱۴، ۲۰۱۵) کوادوو آساموا ۶ (یوونتوس ۲۰۱۳، ۲۰۱۴، ۲۰۱۵، ۲۰۱۶، ۲۰۱۷، ۲۰۱۸) مارتین کاسرس ۶ (یوونتوس ۲۰۱۲، ۲۰۱۳، ۲۰۱۴، ۲۰۱۵، ۲۰۱۶، ۲۰۱۹) هنری داپلز ۵ (جنوا ۱۸۹۸، ۱۸۹۹، ۱۹۰۰، ۱۹۰۲، ۱۹۰۳) انریکه پاستور ۵ (جنوا ۱۸۹۸، ۱۸۹۹، ۱۹۰۰، ۱۹۰۲، ۱۹۰۳) جامپیرو کومبی ۵ (یوونتوس ۱۹۲۶، ۱۹۳۱، ۱۹۳۲، ۱۹۳۳، ۱۹۳۴) رناتو چزارینی ۵ (یوونتوس ۱۹۳۱، ۱۹۳۲، ۱۹۳۳، ۱۹۳۴، ۱۹۳۵) ریموندو ارسی ۵ (یوونتوس ۱۹۳۱، ۱۹۳۲، ۱۹۳۳، ۱۹۳۴، ۱۹۳۵) اومبرتو کالیگاریس ۵ (یوونتوس ۱۹۳۱، ۱۹۳۲، ۱۹۳۳، ۱۹۳۴، ۱۹۳۵) ماریو وارلین ۵ (یوونتوس ۱۹۳۱، ۱۹۳۲، ۱۹۳۳، ۱۹۳۴، ۱۹۳۵) جووانی وارلین ۵ (یوونتوس ۱۹۳۱، ۱۹۳۲، ۱۹۳۳، ۱۹۳۴، ۱۹۳۵) جوزپه گرتزار ۵ (تورینو ۱۹۴۳، ۱۹۴۶، ۱۹۴۷، ۱۹۴۸، ۱۹۴۹) والنتینو ماتزولا ۵ (تورینو ۱۹۴۳، ۱۹۴۶، ۱۹۴۷، ۱۹۴۸، ۱۹۴۹) فرانکو اوسولا ۵ (تورینو ۱۹۴۳، ۱۹۴۶، ۱۹۴۷، ۱۹۴۸، ۱۹۴۹) اتزیو لویک ۵ (تورینو ۱۹۴۳، ۱۹۴۶، ۱۹۴۷، ۱۹۴۸، ۱۹۴۹) جامپیرو بونی پرتی ۵ (یوونتوس ۱۹۵۰، ۱۹۵۲، ۱۹۵۸، ۱۹۶۰، ۱۹۶۱) لورنتزو بوفون ۵ (آث میلان ۱۹۵۱، ۱۹۵۵، ۱۹۵۷، ۱۹۵۹ - اینترمیلان ۱۹۶۳) تارچیزیو بورنیش ۵ (یوونتوس ۱۹۶۱ - اینترمیلان ۱۹۶۳، ۱۹۶۵، ۱۹۶۶، ۱۹۷۱) ساندرو سالوادوره ۵ (آث میلان ۱۹۵۹، ۱۹۶۲ - یوونتوس ۱۹۶۷، ۱۹۷۲، ۱۹۷۳) فرانچسکو مورینی ۵ (یوونتوس ۱۹۷۲، ۱۹۷۳، ۱۹۷۵، ۱۹۷۷، ۱۹۷۸) لوچانو اسپینوزی ۵ (یوونتوس ۱۹۷۲، ۱۹۷۳، ۱۹۷۵، ۱۹۷۷، ۱۹۷۸) مارکو تاردلی ۵ (یوونتوس ۱۹۷۷، ۱۹۷۸، ۱۹۸۱، ۱۹۸۲، ۱۹۸۴) پیترو فانا ۵ (یوونتوس ۱۹۷۸، ۱۹۸۱، ۱۹۸۲ - هلاس ورونا ۱۹۸۵ - اینترمیلان ۱۹۸۹) فیلیپو گالی ۵ (آث میلان ۱۹۸۸، ۱۹۹۲، ۱۹۹۳، ۱۹۹۴، ۱۹۹۶) مائورو تاسوتی ۵ (آث میلان ۱۹۸۸، ۱۹۹۲، ۱۹۹۳، ۱۹۹۴، ۱۹۹۶) سباستیانو روسی ۵ (آث میلان ۱۹۹۲، ۱۹۹۳، ۱۹۹۴، ۱۹۹۶، ۱۹۹۹) دیمیتریو آلبرتینی ۵ (آث میلان ۱۹۹۲، ۱۹۹۳، ۱۹۹۴، ۱۹۹۶، ۱۹۹۹) آنتونیو کونته ۵ (یوونتوس ۱۹۹۵، ۱۹۹۷، ۱۹۹۸، ۲۰۰۲، ۲۰۰۳) آلسیو تاکیناردی ۵ (یوونتوس ۱۹۹۵، ۱۹۹۷، ۱۹۹۸، ۲۰۰۲، ۲۰۰۳) ژولیو سزار ۵ (اینترمیلان ۲۰۰۶، ۲۰۰۷، ۲۰۰۸، ۲۰۰۹، ۲۰۱۰) خاویر زانتی ۵ (اینترمیلان ۲۰۰۶، ۲۰۰۷، ۲۰۰۸، ۲۰۰۹، ۲۰۱۰) ایوان کوردوبا ۵ (اینترمیلان ۲۰۰۶، ۲۰۰۷، ۲۰۰۸، ۲۰۰۹، ۲۰۱۰) مارکو ماتراتزی ۵ (اینترمیلان ۲۰۰۶، ۲۰۰۷، ۲۰۰۸، ۲۰۰۹، ۲۰۱۰) استبان کامبیاسو ۵ (اینترمیلان ۲۰۰۶، ۲۰۰۷، ۲۰۰۸، ۲۰۰۹، ۲۰۱۰) پائولو اورلاندونی ۵ (اینترمیلان ۲۰۰۶، ۲۰۰۷، ۲۰۰۸، ۲۰۰۹، ۲۰۱۰) فرانچسکو تولدو ۵ (اینترمیلان ۲۰۰۶، ۲۰۰۷، ۲۰۰۸، ۲۰۰۹، ۲۰۱۰)
طرفداریطرفداری8 ماه قبل
طرفداری - این احتمال وجود دارد که آنتونیو والنسیا، مدافع منچستریونایتد از فصل آینده در آرسنال توپ بزند. والنسیای ۳۳ ساله که یک دهه در اولدترافورد توپ زده، با تمدید نشدن قراردادش چاره‌ای جز جدایی از منچستریونایتد ندارد و در تابستان بازیکن آزاد خواهد بود. به گزارش اسکای اسپورتس، لوییس والنسیا، پدر و ایجنت آنتونیو می‌گوید: پسرم قطعا در منچستریونایتد نمی‌ماند. او خواهان تجربه چالشی جدید است و باشگاه هم قصد تمدید قراردادش را ندارد. آنتونیو می‌خواهد بهترین گزینه را انتخاب کند و بالاتر از همه، قراردادی دو ساله امضا کند.
طرفداریطرفداری8 ماه قبل
طرفداری- در چارچوب رقابت‌های هفته سی ام لیگ برتر انگلیس، آرسنال به مصاف منچستریونایتد خواهد رفت. در لیگ برتر نیز آنها جدالی سخت با ساوتهمپتون داشتند و در کامبکی دیدنی، این رقیب را نیز از پیش برداشتند. ۹ پیروزی از ۱۳ پیروزی آرسنال برابر منچستریونایتد در لیگ برتر در روز یکشنبه به دست آمده است. روملو لوکاکو، مهاجم منچستریونایتد در ۳ بازی اخیر خود برای شیاطین سرخ در تمامی بازی‌ها، ۶ گل به ثمر رسانده است. (سهم ۲ گل در هر بازی) پیش بینی هواسکوردآرسنال ۱-۲ منچستریونایتدنظرسنجیدر دیدار آرسنال و منچستریونایتد چه نتیجه‌ای رقم خواهد خورد؟
نودنود8 ماه قبل
به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت یوونتوس، در بازی آغازین هفته بیست و هفتم سری آ ایتالیا امشب (جمعه) از ساعت ۲۳ یوونتوس در ورزشگاه آلیانز تورین میزبان اودینزه خواهد بود. این دویستمین باری است که یوونتوس در رقابتی رسمی در ورزشگاه اختصاصی خود از مهمانان پذیرایی می‌کند. بیانکونری اولین بازی رسمی خود در این ورزشگاه را در روز ۱۱ سپتامبر ۲۰۱۱ انجام داد. در هفته اول فصل ۱۲-۲۰۱۱ (اولین فصل از سری ۷ گانه قهرمانی‌های یوونتوس) و در دیداری مقابل پارما که با برتری ۴-۱ یووه به پایان رسید. یوونتوس تاکنون ۱۹۹ بازی رسمی در ورزشگاه آلیانز انجام داده و در این رقابت‌ها ۱۵۸ پیروزی و ۳۲ تساوی کسب کرده و تنها ۹ بار شکست خورده است.
طرفداریطرفداری9 ماه قبل
طرفداری- روز گذشته اعلام شد که سامی خدیرا همراه با یوونتوس به مادرید سفر نکرده است و سپس اعلام شد که دلیل غیبت این هافبک آلمانی، احتمالا ابتلا به آریتمی قلبی است. به گزارش گاتزتا دلو اسپورت، در صورتی که آزمایش‌های الکتروگرافی، ریتم نامنظم ضربان قلب خدیرا را تایید کند، وی حدود ۳۰ الی ۴۰ روز دور از میادین فوتبال خواهد بود. فرضیه‌ای که وجود دارد، عمل جراحی قلب است و ممکن است خدیرا تحت عمل جراحی قرار گیرد. این نوع بیماری، چندان خطرناک به نظر نمی‌رسد و دلیل آن، تجربه بهبودی استفان لیخشتاینر از آریتمی قلبی است. استفان لیخشتاینر، مدافع راست سابق یوونتوس در نوامبر ۲۰۱۵ دقیقا با چنین عارضه‌ای روبرو شد اما پس از عمل جراحی و دوری یک ماه و نیمه از میادین، دوباره توانست در سطح اول فوتبال اروپا، بازی کند.
برترین‌هابرترین‌ها9 ماه قبل
وبسایت نود: به نقل از از کالچو مرکاتو، در یکی از مسابقات هفته بیست و دوم سری آ ایتالیا امشب یوونتوس در تورین میزبان پارما خواهد بود. دغدغه اصلی مکس آلگری در این مسابقه، مصدومیت عناصر کلیدی بیانکونری در خط دفاعی است. غیبت همزمان هر سه ضلع BBC اتفاقی است که به ندرت رخ می‌دهد. در حقیقت این برای اولین بار در طول ۷ سال گذشته است که یوونتوس در یک مسابقه بدون هیچ کدام از این بازیکنان در زمین حاضر خواهد شد. در آن بازی کیه‌لینی و بارزالی مصدوم بودند و بونوچی نیز به علت محرومیت مسابقه را از دست داده بود.

به انتهای لیست رسیدید

موضوع‌های مشابه

تاتنهام
یوونتوس