استقلال

استقلال

افکارنیوزافکارنیوز2 هفته قبل
از استقلال خسرو حیدری به دلیل گرفتگی و درد عضله، در مسابقه با استقلال خوزستان حضور ندارد. احتمالات ترکیب استقلال در بازی امشب را می‌خوانید: یار قدیمی یا عقاب جوان؟ سیدمهدی رحمتی بعد از شهرآورد هشتاد و نهم از ترکیب اصلی استقلال دور شد و تا به امروز سیدحسین حسینی به جای او در چارچوب دروازه حضور داشت. چالش خط میانیاستقلال نسبت به سایر پست‌ها بازیکنان بیشتری در اختیار دارد که توانایی بازی کردن در خطوط میانی را دارند. اعتماد به ایسما؟ با بی انضباطی که گادوین منشا انجام داده پس از بازی پدیده با دستور مجیدی اجازه حضور در تمرینات را نیافت تا در بازی امشب قطعا غایب باشد. بدین ترتیب ترکیب احتمالی استقلال مقابل استقلال خوزستان به شرح زیر است: سیدحسین حسینی، وریا غفوری، محمد دانشگر، پژمان منتظری، میلاد زکی پور، علی کریمی، فرشید باقری، آیاندا پاتوسی، داریوش شجاعیان، طارق همام و اسماعیل گونکالوس
ایران ورزشیایران ورزشی3 هفته قبل
بدون شک بازی با استقلال خوزستان نمی‌تواند چالش بزرگی برای استقلال باشد ضمن اینکه حضور مجیدی روی نیمکت جذابیت‌های این بازی را هم افزایش خواهد داد و احتمالا تماشاگران بسیاری به ورزشگاه آزادی خواهند رفت تا اولین دستپخت مجیدی با استقلال را ببینند. چهره ویژه میزبان---پاتوسی (۵) دربازی با پدیده فعال‌ترین بازیکن تیمش بود هرچند که نسبت به روزهای اوجش فاصله زیادی داشت. پاتوسی اما اگر در این بازی ارسال‌های دقیقی داشته باشد، بدون شک راه گلزنی استقلال هموار‌تر خواهد شد. چهره ویژه مهمان---رضا درویشی (۳۰) مهاجم استقلال خوزستان گرچه کم گل می‌زند اما به هرحال در بازی با استقلال از انگیزه کافی برخوردار است تا دروازه آبی‌های پایتخت را در تهران بازکند. درویشی بازیکنی است که خوب از میان مدافعان حریف فرارمی‌کند.

افشین قطبی؛ از استقلال تا استقلال

8+
ورزش۳ورزش۳2 ماه قبل
خبر ورزشیخبر ورزشی2 هفته قبل
اولین تجربه سرمربیگری مجیدی تا حدود زیادی تفکرات او را برای آینده نشان می‌دهد اینکه او تصمیم دارد دفاعی یا هجومی بازی کند سورپرایزی است که بسیاری از طرفداران منتظر آن هستند. از استقلال خسرو حیدری به دلیل گرفتگی و درد عضله، در مسابقه با استقلال خوزستان حضور ندارد. محسن کریمی، فرشید اسماعیلی و الهیار صیادمنش سه بازیکن دیگری هستند که به علت مصدومیت غایب خواهند بود. احتمالات ترکیب استقلال در بازی امشب را می‌خوانید: سیدمهدی رحمتی بعد از شهرآورد هشتاد و نهم از ترکیب اصلی استقلال دور شد و تا به امروز سیدحسین حسینی به جای او در چارچوب دروازه حضور داشت. ترافیک خط میانی نسبت به خط حمله و خط دفاعی بیشتر بوده و همین دست سرمربی را باز می‌گذارد تا انتخاب‌های متفاوتی داشته باشد، اما اغلب دو بازیکن در این خط بیشتر دیده شده‌اند. فرشید باقری که در بازی مقابل الهلال با توجه مسائل انضباطی غایب بود در بازی برابر پدیده برای دقایقی به میدان رفت که البته سودی نداشت و در کنار او علی کریمی دیگر بازیکنی است که اغلب در ترکیب ثابت حضور داشته‌اند.
برترین‌هابرترین‌ها2 هفته قبل
حیدر سلیمانی، کارشناس داوری فوتبال کشورمان معتقد است که گل چهارم استقلال به استقلال خوزستان در موقعیت آفساید به ثمر رسیده است. اگر ضربه وی به بازیکن استقلال خوزستان شدت بیشتری داشت، می‌توانست از زمین اخراج شود. در دقیقه ۴۹ هم نورافکن قصد داشت در محوطه جریمه استقلال خوزستان از داور پنالتی بگیرد که بنیادی‌فرد به درستی پنالتی اعلام نکرد. پنالتی دقیقه ۷۸ استقلال خوزستان هم صحیح بود و دروازه‌بان استقلال روی مهاجم حریف خطا کرد. سلیمانی در مورد گل چهارم تیم استقلال خاطرنشان کرد: این گل آفساید بود و تبریزی در وضعیت آفساید در بازی حریف دخالت کرد.
موجموج2 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری موج، تیم‌های فوتبال استقلال و استقلال خوزستان در رقابت‌های هفته بیست و هشتم لیگ برتر هجدهم فوتبال ایران چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۹۸ از ساعت ۲۰:۱۵ دقیقه به مصاف هم رفتند و در نهایت این دیدار با نتیجه ۴ بر دو به نفع استقلالی‌ها به پایان رسید. ایسما در دقیقه ۲۵، رضا کریمی در دقیقه ۶۸، مرتضی تبریزی در دقیقه ۸۷ و علی کریمی در دقیقه ۹۰ برای استقلال و فرید امیری در دقیقه ۲۷ و ایوب کلانتری در دقیقه ۷۹ (پنالتی) برای استقلال خوزستان گل زدند.
طرفداریطرفداری3 هفته قبل
طرفداری - تیم قعر جدولی استقلال خوزستان در دیداری که برای این تیم بسیار سرنوشت ساز خواهد بود، میهمان تیم هم نام خود در ورزشگاه آزادی خواهد بود. به همین منظور، کاروان استقلال خوزستان صبح روز سه شنبه عازم تهران می‌شود و اعضای این تیم در مجموعه الیاف استقرار می‌یابند. استقلال خوزستان آخرین تمرین خود را قبل از رویارویی با استقلال را عصر سه شنبه در مجموعه الیاف برگزار می‌کند. مدیریت باشگاه استقلال خوزستان برای بالا بردن توان روحی اعضای این تیم پاداش ویژه‌ای برای این بازی در نظر گرفتند. در صورت کسب پیروزی استقلال خوزستان مدیران این تیم اعلام کردند پاداشی بیش از سایر مسابقات برای اعضای این تیم در نظر خواهند گرفت.
موجموج2 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری موج، تیم‌های فوتبال استقلال و استقلال خوزستان در رقابت‌های هفته بیست و هشتم لیگ برتر هجدهم فوتبال ایران چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۹۸ از ساعت ۲۰:۱۵ دقیقه به مصاف هم رفتند و در نهایت این دیدار با نتیجه ۴ بر دو به نفع استقلالی‌ها به پایان رسید. ایسما در دقیقه ۲۵، رضا کریمی در دقیقه ۶۸، مرتضی تبریزی در دقیقه ۸۷ و علی کریمی در دقیقه ۹۰ برای استقلال و فرید امیری در دقیقه ۲۷ و ایوب کلانتری در دقیقه ۷۹ (پنالتی) برای استقلال خوزستان گل زدند.

گل اول استقلال به استقلال خوزستان/ ایسما استقلال را پیش انداخت

مهرمهر2 هفته قبل
حرکت ترکیبی بازیکنان استقلال با پاس پاتوسی به سهرابیان همراه شد؛ این بازیکن توانست یک پاس مناسب به ایسما بدهد و ضربه این بازیکن تبدیل به گل اول آبی‌ها شد.
ورزش۳ورزش۳2 هفته قبل
به گزارش «ورزش سه»، فرهاد مجیدی در اولین تجربه سرمربیگری خود امروز تیمش را با چند تغییر نسبت به تیم شفر به میدان فرستاده است، در بازی امشب آرمین سهرابیان در پست دفاع چپ برای استقلال بازی می‌کند، امید نورافکن مثل فصول گذشته به پست هافبک دفاعی منتقل شده است و مرتضی تبریزی هم در غیاب منشا در نوک خط حمله بازی می‌کند. در بازی امشب سیدحسین حسینی در درون دروازه استقلال است و منتظری و محمد دانشگر در قلب دفاعی استقلال بازی می‌کنند و وریا غفوری دفاع راست آبی‌ها خواهد بود. همچنین در بازی با استقلال خوزستان فرهاد مجیدی ترجیح داده از روزبه چشمی در ترکیب اصلی استفاده نکند تا امید نورافکن و علی کریمی زوج هافبک دفاعی استقلال را تشکیل بدهند. امروز با تصمیم فرهاد مجیدی مرتضی تبریزی به ترکیب استقلال اضافه شده است و او در کنار پاتوسی، ایسما و داریوش شجاعیان باید تلاش کنند دروازه استقلال خوزستان را باز کنند. ترکیب استقلال به شرح زیر است: سیدحسین حسینی، پژمان منتظری، محمد دانشگر، سهرابیان، وریا غفوری، علی کریمی، پاتوسی، نورافکن، داریوش شجاعیان، ایسما و تبریزی
خبر ورزشیخبر ورزشی3 هفته قبل
به گزارش خبرورزشی، استقلال در حالی به مصاف استقلال خوزستان می‌رود که این تیم با ۴ غایب در این بازی حاضر می‌شود. محسن کریمی، فرشید اسماعیلی و الهیار صیادمنش به دلیل مصدومیت و گادوین منشا به دلیل محرومیت و مسائل انضباطی، غایبان استقلال در دیدار فردا برابر استقلال خوزستان هستند.
ایران ورزشیایران ورزشی3 هفته قبل
استقلال خوزستان آخرین تمرین خود قبل از بازی با استقلال را در تهران برگزار می‌کند. استقلال خوزستان در هفته بیست و هشتم لیگ برتر چهارشنبه به مصاف استقلال تهران می‌رود. استقلال خوزستان آخرین تمرین خود را قبل از رویارویی با استقلال را عصر سه‌شنبه در مجموعه الیاف برگزار می‌کند. مدیریت باشگاه استقلال خوزستان برای بالا بردن توان روحی اعضای این تیم پاداش ویژه‌ای برای کسب امتیاز مقابل استقلال تهران در نظر گرفته است. با توجه به شرایطی که استقلال بعد از بازی با پدیده مشهد پیدا کرده، باید دید استقلال خوزستان می‌تواند به پیروزی برسد تا پاداش ویژه بگیرد یا نه.
ایسناایسنا2 هفته قبل
حیدر سلیمانی معتقد است کمک داوران اول و دوم بازی استقلال و استقلال خوزستان دو اشتباه تاثیرگذار در جریان بازی داشتند. این کارشناس داوری ادامه داد: در گل اول استقلال خوزستان، استقلالی‌ها اعتقاد داشتند که بازیکن حریف در موقعیت آفساید قرار دارد که این موضوع درست نیست و بازیکنان هر دو تیم روی یک خط قرار داشتند و گل نخست استقلال خوزستان سالم بود. وی گل چهارم استقلال را مردود و آفساید عنوان کرد و افزود: گل چهارم استقلال باید آفساید اعلام می‌شد چرا که مرتضی تبریزی روی بازی دروازه‌بان تأثیر گذاشت و کمک داور دوم اشتباه کرد. وقتی مهاجم در وضعیت آفساید روی بازی حریف دخالت کند، بنابراین گل مردود است و گل چهارم استقلال آفساید و به اشتباه به ثمر رسید. او همچنین اعلام خطای پنالتی به سود استقلال خوزستان و کارت زرد به سید حسین حسینی را درست دانست.

فیلم/ گل دوم استقلال خوزستان به استقلال

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 هفته قبل

فیلم/ گل دوم استقلال به استقلال خوزستان

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 هفته قبل
موجموج2 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری موج، تیم‌های فوتبال استقلال و استقلال خوزستان در رقابت‌های هفته بیست و هشتم لیگ برتر هجدهم فوتبال ایران امروز به مصاف هم رفتند و در نهایت این دیدار در پایان نیمه نخست با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱1 ماه قبل
اختصاصی | تیم‌های فوتبال استقلال و ماشین‌سازی در دیداری از رقابت‌های لیگ برتر به مصاف یکدیگر رفتند. در ادامه استقلال بازی را در دست گرفت و از سمت راست توسط خسرو حیدری سانترهای زیادی را روی دروازۀ ماشین‌سازی ارسال کرد که نتیجه‌ای در بر نداشت. محمد دانشگر به جای خسرو حیدری در ترکیب آبی‌پوشان قرار گرفت. در ادامه ماشین‌سازی بازی هجومی را از خود به نمایش گذاشت و تلاش زیادی برای جبران گل خورده انجام داد. گفتنی است امید نورافکن در دقیقۀ ۹۰ با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد.
ورزش۳ورزش۳2 هفته قبل
به گزارش «ورزش سه»، استقلال تهران در پایان هفته سخت و پر حاشیه خود آسان‌ترین دیدار دور برگشت را برابر هم نام خوزستانی پیش رو دارد و باید برابر شاگردان علوی در شرایطی به میدان بروند که با تساوی دوباره پرسپولیس، حسرت این تیم از امتیازات از دست رفته بیش از همیشه است. فرهاد مجیدی البته در اولین تجربه سرمربی‌گری خود کار سختی پیش رو ندارد و می‌تواند امیدوار به یک شروع با نتیجه‌ای مناسب و قاطع باشد که به او اعتماد به نفسی دو چندان می‌دهد. *روح الله باقری بعد از هفته‌ها به نیمکت استقلال اضافه شد. *در فهرستی که در اختیار رسانه‌ها قرار گرفت نام فرهاد مجیدی در بخش معرفی سرمربی به چشم نمی‌خورد و از خط تیره استفاده شده بود. *هواداران استقلال قبل از شروع پیگیر نتیجه دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی بودند.
فراروفرارو2 هفته قبل
استقلال خوزستان برابر هم‌نام تهرانی‌اش در ورزشگاه آزادی شکست خورد تا اولین تیم سقوط کرده به لیگ دسته اول لقب بگیرد. به گزارش ایسنا، تیم فوتبال استقلال خوزستان با شکست برابر استقلال تهران، دو هفته مانده به پایان لیگ، به لیگ دسته اول سقوط کرد. این مسابقه با پیروزی ۴ بر ۲ استقلال تهران به پایان رسید. آبی‌های خوزستان با ۱۲ امتیاز در رتبه شانزدهم لیگ قرار دارند. استقلال خوزستان آخرین قهرمان لیگ قبل از پرسپولیس بود.
افکارنیوزافکارنیوز2 ماه قبل
در گروه استقلال تیم ساده نداریم و همه تیم‌ها بازیکنان قدری خریده‌اند و تا دندان مسلح هستند. عنایتی در مورد کار سخت استقلال در نیم فصل دوم می‌گوید: ما نشان داده‌ایم در شرایط سخت بهتر نتیجه می‌گیریم. همیشه نشان داده‌ایم کارهای بزرگ می‌توانیم انجام بدهیم و امیدوارم استقلال از این گروه سخت موفق بیرون بیاید. او در مورد شانس قهرمانی استقلال در نیم فصل دوم هم می‌گوید: استقلال خیلی شانس دارد و در نیم فصل دوم بازی‌های امیدوار کننده‌ای انجام داده است. برعکس نیم فصل اول استقلال در نیم فصل دوم ریتم دارد، در نیم فصل اول استقلال تنها ۲۰ دقیقه می‌توانست فوتبال بازی کند ولی حالا همه در دقیقه ۹۰ کارشان را انجام می‌دهند.
ایران ورزشیایران ورزشی1 هفته قبل
بالوتلی اگر از سوی مدافعان استقلال مهار نشود، زهرش را به دروازه آبی‌ها خواهد رسید. بازیکنان استقلال باید سایه به سایه او حرکت کنند. مدافعی که سال‌ها است بی سر و صدا در استقلال ایفای نقش می‌کند. منتظری در بازی مهم استقلال مقابل صنعت نفت نیز وظایف بسیاری بر عهده خواهد داشت. او در مقابل مهاجمان گریزپای صنعت نفت عنصری کلیدی برای تیمش محسوب می‌شود.
مهرمهر2 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، سرمربی آلمانی آبی پوشان که از هفته نهم لیگ هفدهم به نیمکت این تیم رسید و تا امروز هدایت آن را بر عهده دارد، کمتر پیش آمده بازی را واگذار کند. اما شکست‌هایی که شفر با استقلال در این مدت تجربه کرده معمولا در بازی‌های بزرگ و سرنوشت ساز بوده است. شکست ۳ بر صفر استقلال مقابل الدحیل در هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا، سنگین‌ترین شکستی است که سرمربی آلمانی آنها با این تیم تجربه کرده است. پیش از این شکست ۳ بر یک مقابل السد در بازی رفت مرحله یک چهارم نهایی فصل گذشته لیگ قهرمانان مقابل السد سنگین‌ترین شکستی بود که در کارنامه شفر نقش بسته بود. آبی پوشان در هفته اول لیگ قهرمانان آسیا در دوحه به مصاف الدحیل رفتند که با نتیجه ۳ بر صفر مغلوب شدند تا در انتهای جدول گروه سوم این مسابقات قرار بگیرند.
ایسناایسنا2 هفته قبل
استقلال خوزستان برابر هم‌نام تهرانی‌اش در ورزشگاه آزادی شکست خورد تا اولین تیم سقوط کرده به لیگ دسته اول لقب بگیرد. به گزارش ایسنا، تیم فوتبال استقلال خوزستان با شکست برابر استقلال تهران، دو هفته مانده به پایان لیگ، به لیگ دسته اول سقوط کرد. این مسابقه با پیروزی ۴ بر ۲ استقلال تهران به پایان رسید. آبی‌های خوزستان با ۱۲ امتیاز در رتبه شانزدهم لیگ قرار دارند. استقلال خوزستان آخرین قهرمان لیگ قبل از پرسپولیس بود.
موجموج2 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری موج، تیم‌های فوتبال استقلال و استقلال خوزستان در رقابت‌های هفته بیست و هشتم لیگ برتر هجدهم فوتبال ایران امروز به مصاف هم خواهند رفت. براین اساس ترکیب استقلال خوزستان به شرح زیر است: حسین پورحمیدی، محمد شریفی، محید حمدی‌ نژاد، رضا درویشی، میثم کریمی، محمدرضا شیرزادی، رضا نعامی، امیرحسین باقرپور، مصطفی کیانی، مهرداد پورابوالقاسم و فرید امیری

به انتهای لیست رسیدید