اسکیت

اسکیت

مهرمهر2 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مدیر رسانه‌ای فیلم، «جایی برای فرشته‌ها نیست» به کارگردانی سام کلانتری از بین ٨٣ فیلم بلند، برای بخش ملی و سپس از میان ٢٠ مستند بخش بلند مسابقه ملی برای شرکت در مسابقه بخش بین الملل جشنواره فیلم «سینماحقیقت» امسال انتخاب شده است. این فیلم آخرین ساخته سام کلانتری، مستندساز ایرانی است که داستانی پرماجرا را از مسیر سخت زندگی حرفه‌ای اعضای تیم ملی اسکیت هاکی دختران ایران به تصویر می‌کشد. دخترانی که نام شان پیش از این با کمپین «مبارزه از من، حمایت از تو» بر سر زبان‌ها افتاده بود. «جایی برای فرشته‌ها نیست» محصول مشترک موسسه فرهنگی‌هنری تنجرین و مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی است. سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» طی روزهای ١٨ تا ٢۵ آذرماه ١٣٩٨ به دبیری محمد حمیدی‌مقدم در پردیس سینمایی چارسوی تهران برگزار خواهد شد.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، «جایی برای فرشته‌ها نیست» از بین ٨٣فیلم بلند، برای بخش ملی و سپس از میان ٢٠مستند بخش بلند مسابقه ملی برای شرکت در مسابقه بخش بین‌الملل جشنواره فیلم مستند امسال انتخاب شده است. این فیلم آخرین ساخته «سام کلانتری»، مستندساز ایرانی است که داستانی پرماجرا و دیدنی را از مسیر سخت زندگی حرفه‎ای اعضای تیم ملی اسکیت هاکی دختران ایران به تصویر می‌کشد. «جایی برای فرشته‌ها نیست» محصول مشترک موسسه فرهنگی‌ هنری تنجرین و مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی است. سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» طی روزهای ١٨ تا ٢٥ آذرماه ١٣٩٨ به دبیری «محمد حمیدی‌مقدم» در پردیس سینمایی چارسوی تهران برگزار خواهد شد. برنامه نمایش فیلم «جایی برای فرشته‌ها نیست» در سیزدهمین دوره جشنواره سینماحقیقت: نمایش اول: ساعت ۱۰ شب (پردیس چهارسو) -چهارشنبه سالن ۶نمایش دوم: ساعت ۱۹ (پنج شنبه) - موزه سینما (باغ فردوس) نمایش سوم: ساعت ۲۰ (جمعه) -پردیس چهارسو-سالن ۱۲۵۸۲۵۸
کرد آنلاینکرد آنلاین4 ساعت قبل
عصر کرد - مستند بلند ایرانی «جایی برای فرشته‌ها نیست» وارد بخش مسابقه بین الملل سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینما حقیقت» شد «جایی برای فرشته‌ها نیست» در جشنواره سینماحقیقتبه گزارش مدیر رسانه این فیلم، «جایی برای فرشته‌ها نیست» از بین ٨٣ فیلم بلند، براى بخش ملى و سپس از میان ٢٠ مستند بخش بلند مسابقه ملی براى شرکت در مسابقه بخش بین الملل جشنواره فیلم مستند امسال انتخاب شده است. این فیلم آخرین ساخته «سام کلانترى»، مستندساز ایرانى است که داستانى پرماجرا و دیدنی را از مسیر سخت زندگی حرفه‎ای اعضای تیم ملی اسکیت هاکی دختران ایران به تصویر مى کشد. «جایی برای فرشته‌ها نیست» محصول مشترک موسسه فرهنگی‌هنری تنجرین و مرکز‌گسترش سینمای مستند و تجربی است. سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» طی روزهای ١٨ تا ٢٥ آذرماه ١٣٩٨ به دبیری «محمد حمیدی‌مقدم» در پردیس سینمایی چارسوى تهران برگزار خواهد شد. بیشتر بدانید: معرفی برندگان جشنواره سینما حقیقت/کیارستمی برنده جایزه ۵ هزار دلاریبیشتر بدانید: این مستندهای ایرانی را حتما ببینید!
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین5 ساعت قبل
پیام خوزستان - مستند بلند ایرانی «جایی برای فرشته‌ها نیست» وارد بخش مسابقه بین الملل سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینما حقیقت» شد «جایی برای فرشته‌ها نیست» در جشنواره سینماحقیقتبه گزارش مدیر رسانه این فیلم، «جایی برای فرشته‌ها نیست» از بین ٨٣ فیلم بلند، براى بخش ملى و سپس از میان ٢٠ مستند بخش بلند مسابقه ملی براى شرکت در مسابقه بخش بین الملل جشنواره فیلم مستند امسال انتخاب شده است. این فیلم آخرین ساخته «سام کلانترى»، مستندساز ایرانى است که داستانى پرماجرا و دیدنی را از مسیر سخت زندگی حرفه‎ای اعضای تیم ملی اسکیت هاکی دختران ایران به تصویر مى کشد. «جایی برای فرشته‌ها نیست» محصول مشترک موسسه فرهنگی‌هنری تنجرین و مرکز‌گسترش سینمای مستند و تجربی است. سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» طی روزهای ١٨ تا ٢٥ آذرماه ١٣٩٨ به دبیری «محمد حمیدی‌مقدم» در پردیس سینمایی چارسوى تهران برگزار خواهد شد. بیشتر بدانید: معرفی برندگان جشنواره سینما حقیقت/کیارستمی برنده جایزه ۵ هزار دلاریبیشتر بدانید: این مستندهای ایرانی را حتما ببینید!
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
در نزدیکی و در فاصله‌ی حدود ۴۰ متری از شهرستان شهرکرد، شهری قرار دارد که کوه‌های استان، آن را احاطه کرده‌اند. نام این شهر جونقاه است. در این شهر جاذبه تاریخی وجود دارد که بسیار حائز اهمیت است. قلعه جونقان یکی از بناهای تاریخی استان چهارمحال و بختیاری است که در شهر کوچک جونقان قرار دارد و در بخش ایرانگردی امروز قصد داریم این قلعه را که نقش مهمی در تاریخ سرزمینمان داشته، به شما معرفی کنیم، پس همراهمان باشید.
ایسناایسنا1 روز قبل
ایسنا/یزد معاون امور دانشجویی دانشگاه یزد مطالبه‌گری در چارچوب ضوابط را اصلی‌ترین ویژگی‌های دانشجویان برشمرد و گفت: دانشجو باید بتواند در رابطه با مسائل روز جامعه حرف بزند و در چارچوب قوانین خواسته‌ها و نیازهای خود را مطرح کند. «محمدرضا صادقیان شاهی» در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا با اشاره به ضرورت ارتقای فرهنگ مطالبه‌گری در بین دانشجویان، اظهار کرد: سرزندگی دانشگاه به دانشجویان آن مربوط می‌شود لذا دانشجو باید در چارچوب ضوابط مطالبات خود را ارائه کند. وی افزود: تابستان سال گذشته، ۳۰ هزار متر رنگ‌آمیزی و ۱۴۰۰ متر موکت و ۳۰۰۰ متر عملیات عمرانی و بنایی صرف خوابگاه‌های دانشگاه یزد شده است. صادقیان شاهی به ارتقای سطح زیرساخت اینترنت دانشگاه نیز اشاره و تصریح کرد: مشکلات سرعت اینترنت دانشگاه یزد به ویژه در خوابگاه دختران با تجهیز به کابل نوری رفع شده است. معاون دانشجویی دانشگاه یزد با اشاره به ایجاد تنوع غذا برای دانشجویان و اولین رستوران دانشجویی یزد، تصریح کرد: دانشگاه یزد در حال حاضر ساخت سومین آشپزخانه‌ صنعتی که در کشور کم نظیر است را در دستور کار قرار دارد.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری، مسابقات اسکیت سرعت کشور به میزبانی اصفهان برگزار شد که ورزشکاران پسر موفق به کسب هفت مدال و ورزشکاران دختر موفق به کسب چهار مدال شدند. در بخش پسران علیرضا نیکیار مدال طلای ماده ۴۰۰ متر و مدال نقره ماده ۲۰۰ متر، مهراد نصراللهی مدال برنز ماده ۲۰۰ متر، محمد متین خدامی مدال برنز ماده ۲۰۰متر، محمد مهدی الهیان دو مدال برنز در ماده‌های ۳۰۰ و ۱۰۰۰ متر و محمد مهدی نفر مدال برنز ماده ۴۰۰ متر را به دست آوردند. در بخش دختران هم ایرسا ریاحی سامانی مدال برنز ماده ۲۰۰ متر، فاطمه ابراهیمی مدال برنز ماده ۵۰۰ متر و مقام سوم رنکینگ کشوری و اسما سهرابی دهنوی دو مدال برنز ماده‌های ۲۰۰و ۴۰۰متر را به خود اختصاص دادند.
فارسفارس2 روز قبل
این سالن ورزشی در نزدیکی ۶ مدرسه دخترانه واقع شده که دو مدرسه به طور مستقیم راه ورود به این سالن را دارند. پناهی رییس آموزش و پرورش ایوان، با ابراز خرسندی از افتتاحی این سالن گفت: بعد از ۱۰ سال ناتمام ماندن، به همت انجمن حامی و خانواده‌ی زنده‌یاد ناصر حجازی این سالن تکمیل و قابل بهره‌برداری شده است. اتفاق جالب توجه این بود که به واسطه‌ گشایش این سالن برای نخستین بار، رشته‌ تربیت بدنی برای دختران، در ایوان نیز راه اندازی شد. در کنار آن صدها حامی دیگر نیز برای سالن ورزشی دختران ایوان همراه شدند تا از این پس دانش آموزان این شهرستان بتوانند از امکانات مناسب ورزشی استفاده کنند. این مراسم با اجرای رژه و نمایش‌های ورزشی توسط دختران دانش آموز ایوان، در رشته‌های مختلف کیک بوکسینگ، طناب بازی، تکواندو، ژیمناستیک، اسکیت و نرمش صبحگاهی پایان یافت.
تسنیمتسنیم2 روز قبل
این سالن ورزشی در نزدیکی ۶ مدرسه دخترانه واقع شده است که دو مدرسه به طور مستقیم راه ورود به این سالن را دارند. پناهی رییس آموزش و پرورش ایوان، با ابراز خرسندی از افتتاحی این سالن گفت: بعد از ده سال ناتمام ماندن، به همت انجمن حامی و خانواده‌ی زنده‌یاد ناصر حجازی این سالن تکمیل و قابل بهره‌برداری شده است. اتفاق جالب توجه این بود که به واسطه‌ گشایش این سالن برای نخستین بار، رشته‌ تربیت بدنی برای دختران، در ایوان نیز راه اندازی شد. در کنار آن صدها حامی دیگر نیز برای سالن ورزشی دختران ایوان همراه شدند تا از این پس دانش آموزان این شهرستان بتوانند از امکانات مناسب ورزشی استفاده کنند. این مراسم با اجرای رژه و نمایش‌های ورزشی توسط دختران دانش آموز ایوان، در رشته‌های مختلف کیک بوکسینگ، طناب بازی، تکواندو، ژیمناستیک، اسکیت و نرمش صبحگاهی پایان یافت.
فارسفارس2 روز قبل
به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون اسکیت، مسابقات مرحله سوم از دوازدهمین دوره لیگ اسکیت اینلاین هاکی با حضور ۹ تیم از ۵ استان فعال کشور در رشته اسکیت هاکی طی ۲ روز در خانه اسکیت ورزشگاه شهدای مزداگینه شهر همدان با حضور نزدیک به ۱۵۰ هاکی باز پسر در قالب تیمهای لیگ برتری اسکیت اینلاین هاکی برگزار شد که در پایان مرحله سوم، تیم فرش ماهور بدون باخت در جایگاه اول ایستاد. تیم سامان گستر همدان با ۲ شکست در جایگاه دوم و تیم هیئت اسکیت فارس در رتبه سوم این دوره از مسابقات جای گرفتند. مرحله چهارم و نهایی بازیها اواسط بهمن ماه برگزار می‌شود. انتهای پیام/س
ورزش۳ورزش۳2 روز قبل
این سالن ورزشی در نزدیکی ۶ مدرسه دخترانه واقع شده است که دو مدرسه به طور مستقیم راه ورود به این سالن را دارند. پناهی رییس آموزش و پرورش ایوان، با ابراز خرسندی از افتتاح این سالن گفت: بعد از ده سال ناتمام ماندن، به همت انجمن حامی و خانواده‌ی زنده‌یاد ناصر حجازی این سالن تکمیل و قابل بهره‌برداری شده است. اتفاق جالب توجه این بود که به واسطه‌ گشایش این سالن برای نخستین بار، رشته‌ تربیت بدنی برای دختران، در ایوان نیز راه اندازی شد. در کنار آن صدها حامی دیگر نیز برای سالن ورزشی دختران ایوان همراه شدند تا از این پس دانش آموزان این شهرستان بتوانند از امکانات مناسب ورزشی استفاده کنند. این مراسم با اجرای رژه و نمایش‌های ورزشی توسط دختران دانش آموز ایوان، در رشته‌های مختلف کیک بوکسینگ، طناب بازی، تکواندو، ژیمناستیک، اسکیت و نرمش صبحگاهی پایان یافت.
ورزش۳ورزش۳2 روز قبل
به گزارش «ورزش سه» و به نقل از روابط عمومی فدراسیون اسکیت، مسابقات مرحله سوم از دوازدهمین دوره لیگ اسکیت اینلاین هاکی با حضور ۹ تیم از ۵ استان فعال کشور در رشته اسکیت هاکی طی ۲ روز در خانه اسکیت ورزشگاه شهدای مزداگینه شهر همدان با حضور نزدیک به ۱۵۰ هاکی باز پسر در قالب تیمهای لیگ برتری اسکیت اینلاین هاکی برگزار شد که در پایان مرحله سوم، تیم فرش ماهور بدون باخت در جایگاه اول ایستاد. تیم سامان گستر همدان با ۲ شکست در جایگاه دوم و تیم هیئت اسکیت فارس در رتبه سوم این دوره از مسابقات جای گرفتند. مرحله چهارم و نهایی بازیها اواسط بهمن ماه برگزار می‌شود.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 روز قبل
اگر کودک‌تان خواست دستشویی برود، دستش به روشویی خواهد رسید یا نه و … اما در اوز از این دردسرها ندارید. من در دفتر شهردار نشسته‌ام و به خاطر تنگنای وقت باید انتخاب کنم؛ گزارشی از فوتبال دختران یا گپ و گفتی با اعضای «انجمن دوستدار کودک.» دومی را انتخاب می‌کنم. در این شهر کوچک، سوژه‌های جذاب دیگری هم هست مثل انجمن زبان شناسی اوز، شهر خلاق کتاب و تلاش برای رسیدن به پایتختی کتاب و … اما جالب است بدانید اوز نخستین شهر دوستدار کودک در ایران است. با این بخشنامه، انجمن دوستدار کودک اوز در طبقه دوم شهرداری این شهر مستقر شد. وی می‌گوید: «انجمن دوستداران کودک اوز سال۸۷ فعالیت خود را آغاز کرد و سال ۹۰ هم به ثبت رسید.
برترین‌هابرترین‌ها3 روز قبل
کیپچوگه در سال ۲۰۱۷ هم تلاش کرده بود ماراتن را زیر دو ساعت بدودیک هفته قبل از روز بزرگ، الیود کیپچوگه در میانه‌های شب در کمپ تمرینی‌اش روی تپه‌های کنیا برای مدتی چشمانش را روی هم گذاشت. اما ۵۶۰۰ کیلومتر دورتر در اتریش، رابی کتچل، دانشمند آمریکایی ساعت ۳ نیمه‌شب در میانه کابوسی از خواب پرید. ماه مه ۲۰۱۷ شرکت نایکی، برنامه برکینگ ۲ را سازماندهی کرد که قرار بود کیپچوگه برای اولین‌بار از دو ساعت عبور کند. کتچل می‌گوید: این در واقع شکل معکوس فرمی است که پرندگان پرواز می‌کنند. کتچل می‌گوید: حتی تا یک شب مانده به مسابقه هم ایده‌های مختلفی به ذهنم می‌رسید که چگونه می‌توانم این را مدیریت کنم.

سینه‌سرخ بی‌صدا، کابوس سامانه‌های دفاعی دشمن

5+
افکارنیوزافکارنیوز4 روز قبل
فارسفارس4 روز قبل
به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از insidethegames، براساس اعلام رئیس کمیته سازماندهی بازی‌های ۲۰۲۰ لوزان، بلیت مراسم افتتاحیه بازی‌های المپیک زمستانی جوانان به مدت ۲ ساعت به فروش رفت. برگزارکنندگان بازی‌های زمستانی لوزان اعلام کردند بلیت مراسم افتتاحیه که در ورزشگاه ۸ هزار نفری برگزار می‌شود، ۲۱ نوامبر به فروش رسید. قیمت بلیت از ۵۹ تا ۹۹ دلار بوده است. لان لوگان رئیس کمیته برگزاری بازی‌های المپیک لوزان اعلام کرد از ساختار قیمت‌گذاری بلیت افتتاحیه رضایت دارد و قیمت آن خیلی بالا نبوده است. براساس اعلام کمیته برگزاری بازی‌ها تاکنون ۷۰ هزار دانش‌آموز برای دریافت بلیت رایگان مسابقات ثبت‌نام کرده‌اند.
فارسفارس5 روز قبل
با اعلام کمیته بین‌المللی المپیک، ۴ رشته به بازی‌های المپیک جوانان ۲۰۲۲ داکار اضافه شدند. به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از insidethegames، با تصویب هیات اجرایی کمیته بین‌المللی المپیک (IOC) حرکات موزون، کاراته، موج‌سواری، ورزش‌های صعودی و اسکیت برد به بازی‌های المپیک جوانان ۲۰۲۲ داکار اضافه شدند. کشتی ساحلی، کانوئینگ ساحلی و روئینگ از دیگر رشته‌هایی هستند که برای نخستین بار در المپیک جوانان حضور پیدا می‌کنند. توماس باخ رئیس IOC اظهار داشت: بازی‌های المپیک جوانان ۲۰۲۲ داکار نخستین رویداد المپیک است که در آفریقا برگزار می‌شود و این موضوع برای سنگال و قاره آفریقا یک اتفاق تاریخی است. ۳۳ رشته ورزشی در بازی‌های ۲۰۲۲ داکار حضور دارند.

معرفی زشت‌ترین خودروهای تاریخ

10+
ایران‌جیبایران‌جیب5 روز قبل

۱۲ خودروی زشت تاریخ به انتخاب BusinessInsider

10+
برترین‌هابرترین‌ها6 روز قبل
صدا و سیماصدا و سیما6 روز قبل
رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی کمیته ملی المپیک گفت: درصد حضور بانوان در این دوره از المپیک به ۴۸/۵ درصد رسیده است که افزایش درصد حضور بانوان از اهداف کمیته بین المللی المپیک بوده است. رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی کمیته ملی المپیک گفت:: مراسم افتتاحیه و اختتامیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو در همان ورزشگاهی برگزار می‌شود که در سال ۱۹۶۴ مراسم المپیک ژاپن برگزار شده بود. رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی کمیته ملی المپیک افزود: کمیته ملی المپیک به ترجمه قوانین ضد دوپینگ و اطلاع رسانی درباره علائم تجاری برای فدراسیون‌ها پرداخته است. فخری گفت: ورزشکاران ایران تاکنون ۲۷ سهمیه المپیک ۲۰۲۰ ژاپن در رشته‌های مختلف کسب کرده‌اند. المپیک ۲۰۲۰ توکیو تابستان سال ۹۹ به میزبانی ژاپن برگزار می‌شود.
فراروفرارو1 هفته قبل
اما ۵۶۰۰ کیلومتر دورتر در اتریش، رابی کتچل، دانشمند آمریکایی ساعت ۳ نیمه‌شب در میانه کابوسی از خواب پرید. ماه مه ۲۰۱۷ شرکت نایکی، برنامه «برکینگ ۲» را سازماندهی کرد که قرار بود کیپچوگه برای اولین‌بار از دو ساعت عبور کند. در روز‌هایی که انتخاب وین به عنوان گزینه نهایی قطعی می‌شد، تیم برگزارکننده، سنسور‌هایی را در گوشه و کنار هاپتال و در منطقه‌ای ۴۴۰۰ متری قرار دادند. کتچل می‌گوید: "این در واقع شکل معکوس فرمی است که پرندگان پرواز می‌کنند. کتچل می‌گوید: «حتی تا یک شب مانده به مسابقه هم ایده‌های مختلفی به ذهنم می‌رسید که چگونه می‌توانم این را مدیریت کنم.»

به شهر خدایان بروید و مدهوش عطر نرگس و نان‌های محلی شوید

39+
ایلناایلنا1 هفته قبل
ایمناایمنا1 هفته قبل
به گزارش ایمنا، فدراسیون جهانی تیراندازی رنکینگ جدید تیراندازان را منتشر کرد که بر اساس آن الهه احمدی در تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت زنان، ۱۹ پله صعود داشت اما ورزشکاران المپیکی ایران نسبت به رنکینگ ماه قبل خود سقوط کردند. نجمه خدمتی، آرمینا صادقیان، فاطمه کرم زاده، هانیه رستمیان، مهیار صداقت و جواد فروغی تیراندازان المپیکی ایران هستند. نمایندگان اسکیت مردان ایران برای چهارمین ماه پیاپی در رنکینگ جهانی اهداف پروازی جایگاهی ندارند. رنکینگ تیراندازان ایران در ماده‌های مختلف به شرح زیر است (اعداد داخل پرانتز رنکینگ ماه قبل تیراندازان است). تفنگ ۱۰ متر زنان۱۴- آرمینا صادقیان (۱۳) ۲۳- نجمه خدمتی (۱۹) ۲۷- الهه احمدی (۲۲) ۴۳- فاطمه کرم زاده (۴۳) ۱۹۷- مه لقا جام بزرگ (۱۹۷) تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت زنان۲۲- الهه احمدی (۴۱) ۵۰- نجمه خدمتی (۴۵) ۶۲- فاطمه کرم زاده (۶۱) ۶۹- مه لقا جام بزرگ (۷۰) ۱۱۵- آرمینا صادقیان (۱۱۴) تفنگ ۱۰ متر مردان۲۲- مهیار صداقت (۱۹) ۳۰- حسین باقری (۲۹) ۶۴- امیرمحمد نکونام (۵۷) ۷۵ - پوریا نوروزیان (۷۶) تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت مردان۵۳ - پوریا نوروزیان (۵۲) ۸۴ - مهیار صداقت (۸۳) ۱۰۹- امیر محمد نکونام (۱۰۹) تپانچه ۱۰ متر زنان۱۷- گلنوش سبقت الهی (۱۳) ۳۷ - مینا قربانی (۳۴) ۴۵ - هانیه رستمیان (۴۴) ۱۱۹- آرمیتیس جعفری (۱۱۹) تپانچه ۲۵ متر زنان۳۱- هانیه رستمی (۲۳) ۳۳- گلنوش سبقت الهی (۳۱) تپانچه ۱۰ متر مردان۲۲- سجاد پورحسینی (۲۱) ۹۸- وحید گلخندان (۱۰۰) ۱۰۵- جواد فروغی (۱۰۳) ۱۶۹- ابراهیم برخورداری (۱۶۹) ۱۶۳- مصطفی نصیری (۱۶۹) تراپ مردان۱۰۲ - نریمان نیکخو (۹۹) ۱۶۵ - محمد حسین پرورش نیا (۱۶۲) ۱۸۱- امیر حسین آقازاده (۱۸۲) تراپ زنان۸۷ - سپیده سیرانی (۸۷) ۹۶- شیدا فرح پور (۹۳) ۱۰۳ – مرضیه پرورش نیا (۱۰۰) نمایندگان اسکیت مردان ایران برای چهارمین ماه پیاپی از رنکینگ فدراسیون جهانی خارج شدند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 هفته قبل
اعتمادآنلاین| فدراسیون جهانی تیراندازی رنکینگ جدید تیراندازان را منتشر کرد که بر اساس آن الهه احمدی در تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت زنان، ۱۹ پله صعود داشت اما ورزشکاران المپیکی ایران نسبت به رنکینگ ماه قبل خود سقوط کردند. نجمه خدمتی، آرمینا صادقیان، فاطمه کرم زاده، هانیه رستمیان، مهیار صداقت و جواد فروغی تیراندازان المپیکی ایران هستند. نمایندگان اسکیت مردان ایران برای چهارمین ماه پیاپی در رنکینگ جهانی اهداف پروازی جایگاهی ندارند. رنکینگ تیراندازان ایران در ماده‌های مختلف به شرح زیر است (اعداد داخل پرانتز رنکینگ ماه قبل تیراندازان است). منبع: ایلنا
فارسفارس1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، جدیدترین رده‌بندی فدراسیون جهانی تیراندازی امروز ۱۰ آذر (اول دسامبر) منتشر شد که در تفنگ بادی ۱۰ متر زنان، آرمینا صادقیان بانوی المپیکی کشورمان با یک پله سقوط در رده چهاردهم جهان قرار گرفت. در همین ماده نجمه خدمتی ۴ پله سقوط کرد. در تپانچه بادی ۱۰ متر زنان نیز گلنوش سبقت‌الهی با ۴ پله سقوط در رده هفدهم قرار گرفت. رده‌بندی کامل به شرح زیر است: تفنگ بادی ۱۰ متر: آرمینا صادقیان (۱۴)، نجمه خدمتی (۲۳)، الهه احمدی (۲۷)، فاطمه کرم‌زاده (۴۳)، مه‌لقا جام‌بزرگ (۱۹۷)، مهیار صداقت (۲۲)، حسین باقری (۳۰)، امیرمحمد نکونام (۶۴)، پوریا نوروزیان (۷۵) تفنگ سه وضعیت: الهه احمدی (۲۲)، نجمه خدمتی (۵۰)، فاطمه کرم‌زاده (۶۲)، مه‌لقا جام‌بزرگ (۶۹)، آرمینا صادقیان (۱۱۵)، پوریا نوروزیان (۵۳)، مهیار صداقت (۸۴)، امیرمحمد نکونام (۱۰۹) تپانچه ۱۰ متر: گلنوش سبقت‌اللهی (۱۷)، مینا قربانی (۳۷)، هانیه رستمیان (۴۵)، آمیتیس جعفری (۱۱۹)، سجاد پورحسینی (۲۲)، وحید گل‌خندان (۹۸)، جواد فروغی (۱۰۵)، ابراهیم برخورداری (۱۶۳)، مصطفی نصیری (۱۶۳) تپانچه ۲۵ متر: هانیه رستمیان (۳۱)، گلنوش سبقت‌اللهی (۳۳) تراپ: سپیده سیرانی (۸۷)، شیوا فرح‌پور (۹۶)، مرضیه پرورش‌نیا (۱۰۳)، نریمان نیکخو (۱۰۲)، حسین پرورش‌نیا (۱۶۵)، امیرحسین آقازاده (۱۸۱) تیم اسکیت مردان ایران با وجود اعزام به رقابت‌های جهانی و آسیایی همچنان بدون رنکینگ است. انتهای پیام/س
ایسناایسنا1 هفته قبل
فدراسیون جهانی تیراندازی جدیدترین رنگینگ تیراندازان را اعلام کرد. به گزارش ایسنا، فدراسیون جهانی تیراندازی رنکینگ جدید تیراندازان را منتشر کرد که بر اساس آن الهه احمدی در تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت زنان، ۱۹ پله صعود داشت اما ورزشکاران المپیکی ایران نسبت به رنکینگ ماه قبل خود سقوط کردند. نجمه خدمتی، آرمینا صادقیان، فاطمه کرم زاده، هانیه رستمیان، مهیار صداقت و جواد فروغی تیراندازان المپیکی ایران هستند. نمایندگان اسکیت مردان ایران برای چهارمین ماه پیاپی در رنکینگ جهانی اهداف پروازی جایگاهی ندارند. رنکینگ تیراندازان ایران در ماده‌های مختلف به شرح زیر است (اعداد داخل پرانتز رنکینگ ماه قبل تیراندازان است).
ورزش۳ورزش۳1 هفته قبل
به گزارش «ورزش سه» به نقل از ایسنا، فدراسیون جهانی تیراندازی رنکینگ جدید تیراندازان را منتشر کرد که بر اساس آن الهه احمدی در تپانچه ۵۰ متر زنان، ۱۹ پله صعود داشت اما ورزشکاران المپیکی ایران نسبت به رنکینگ ماه قبل خود سقوط کردند. نمایندگان اسکیت مردان ایران برای چهارمین ماه پیاپی در رنکینگ جهانی اهداف پروازی جایگاهی ندارند. رنکینگ تیراندازان ایران در ماده‌های مختلف به شرح زیر است (اعداد داخل پرانتز رنکینگ ماه قبل تیراندازان است). تفنگ ۱۰ متر زنان۱۴- آرمینا صادقیان (۱۳) ۲۳- نجمه خدمتی (۱۹) ۲۷- الهه احمدی (۲۲) ۴۳- فاطمه کرم زاده (۴۳) ۱۹۷- مه لقا جام بزرگ (۱۹۷) تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت زنان۲۲- الهه احمدی (۴۱) ۵۰- نجمه خدمتی (۴۵) ۶۲- فاطمه کرم زاده (۶۱) ۶۹- مه لقا جام بزرگ (۷۰) ۱۱۵- آرمینا صادقیان (۱۱۴) تفنگ ۱۰ متر مردان۲۲- مهیار صداقت (۱۹) ۳۰- حسین باقری (۲۹) ۶۴- امیرمحمد نکونام (۵۷) ۷۵ - پوریا نوروزیان (۷۶) تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت مردان۵۳ - پوریا نوروزیان (۵۲) ۸۴ - مهیار صداقت (۸۳) ۱۰۹- امیر محمد نکونام (۱۰۹) تپانچه ۱۰ متر زنان۱۷- گلنوش سبقت الهی (۱۳) ۳۷ - مینا قربانی (۳۴) ۴۵ - هانیه رستمیان (۴۴) ۱۱۹- آرمیتیس جعفری (۱۱۹) تپانچه ۲۵ متر زنان۳۱- هانیه رستمی (۲۳) ۳۳- گلنوش سبقت الهی (۳۱) تپانچه ۱۰ متر مردان۲۲- سجاد پورحسینی (۲۱) ۹۸- وحید گلخندان (۱۰۰) ۱۰۵- جواد فروغی (۱۰۳) ۱۶۹- ابراهیم برخورداری (۱۶۹) ۱۶۳- مصطفی نصیری (۱۶۹) تراپ مردان۱۰۲ - نریمان نیکخو (۹۹) ۱۶۵ - محمد حسین پرورش نیا (۱۶۲) ۱۸۱- امیر حسین آقازاده (۱۸۲) تراپ زنان۸۷ - سپیده سیرانی (۸۷) ۹۶- شیدا فرح پور (۹۳) ۱۰۳ – مرضیه پرورش نیا (۱۰۰) نمایندگان اسکیت مردان ایران برای چهارمین ماه پیاپی از رنکینگ فدراسیون جهانی خارج شدند.
مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، سوسن تمدن گفت: بانوان مدال آور استان در سال گذشته موفق به کسب ۲۴۳ مدال طلا، ۱۶۳ مدال نقره و ۲۰۳ مدال برنز در مسابقات کشوری و برون مرزی شدند. وی افزود: این ورزشکاران ۶۰۹ مقام انفرادی و ۲۲ مقام تیمی در رشته‌های مختلف را به دست آوردند. تمدن اضافه کرد: رشته‌های انفرادی شامل کاراته، ووشو، رزمی، تیروکمان، والیبال، اسکیت، نجات غریق، گلف، کشتی، کونگ فو، جودو، رزم آوران، تکواندو، تیراندازی، دوومیدانی، پرورش اندام، تنیس خاکی، فوتبال، دوچرخه سواری، قایقرانی، بیماران خاص، روستایی و جانبازان و معلولین و رشته‌های تیمی شامل فوتسال، کاراته، دوومیدانی، هندبال، رزم آوران، رزمی، گلف، اسکیت، تیروکمان، دوگانه، انجمن‌های ورزشی، دوصحرانوردی، شنا کارگران، تکواندو، طناب کشی، بدمینتون، تنیس روی میز معلولین و ووشو بود. وی ادامه داد: غزاله بنی طالبی در رشته فوتبال در روسیه مقام دوم و سوم، زهرا نادری در رشته جودو در ترکیه مقام اول، فاطمه نیکبخت در رشته کشتی درلبنان مقام اول، نسرین فرهادی در رشته والیبال نشسته در جاکارتا مقام دوم و منصوره امیدی در رشته تیروکمان مقام سوم برون مرزی را به خود اختصاص دادند. تمدن اظهار داشت: طی ۷ ماهه نخست امسال بانوان استان ۴۸۳ مدال انفرادی و ۱۸ مدال تیمی را از آن خود کردند.

اتودها و طراحی‌های دیده نشده از نمایش هری‌پاتر

11+
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
به گزارش مشرق، سی‌ودومین دوره بازی‌های المپیک حدود ۸ ماه دیگر در توکیو ژاپن آغاز می‌شود. افتتاحیه بازی‌ها سوم مرداد و اختتامیه آن نوزدهم مرداد ۱۳۹۹ است. * ۷آگوست (۱۷ مرداد ۱۳۹۹) شنا- شیرجه - واترپلو- بسکتبال - هندبال- هاکی- تنیس روی میز- والیبال ساحلی و سالنی –دوومیدانی- کشتی-قایقرانی (کانو) - دوچرخه سواری (پیست) -بوکس -ژیمناستیک- سنگنوردی-گلف- فوتبال- کاراته - پنجگانه مدرن. * ۸آگوست (۱۸ مرداد ۱۳۹۹) شنا- شیرجه - واترپلو- بسکتبال - هندبال- والیبال ساحلی و سالنی – دوومیدانی- کشتی-قایقرانی (کانو) - دوچرخه سواری (پیست) - بوکس - ژیمناستیک- گلف- فوتبال- کاراته – پنجگانه مدرن- بیس‌بال. * ۹آگوست (۱۹ مرداد۱۳۹۹) اختتامیه - واترپلو- بسکتبال - هندبال- والیبال سالنی –دوومیدانی- دوچرخه سواری (پیست) -بوکس -ژیمناستیک.

به انتهای لیست رسیدید