اشکان خورشیدی

اشکان خورشیدی

دنیای اقتصاددنیای اقتصاد1 روز قبل
اما جالب اینکه داوران و برخی مسوولان فوتبال کشورمان نیز اخیرا مواردی را برای توجیه اشتباهات خود اعلام کردند. دیروز مراسم افتتاحیه کلاس‌های دانش‌افزایی داوران در نیم‌فصل لیگ با حضور مسوولان فدراسیون فوتبال، کمیته داوران و داوران لیگ برتری آغاز شد. ابوالفضل حسن‌زاده، سرپرست جدید کمیته انضباطی از سخنرانان مراسم بود. اما به‌نظر می‌رسد این تصمیم سرپرست کمیته انضباطی بیشتر از اینکه کمک کند فضای فوتبال ایران به آرامش برسد اهرمی برای ملتهب کردن آن خواهد بود. یکی از این داوران اشکان خورشیدی بود که در نقد بی‌اثر بودن جرایم مالی فوتبالیست‌ها گفته: «کمیته انضباطی یک بازیکن یا مربی متخلف را به مبلغ پنج میلیون تومان جریمه می‌کند که این جریمه‌ها بازدارنده نیست.
وانانیوزوانانیوز1 روز قبل
به گزارش وانانیوز، اشکان خورشیدی، حسین زیاری، روح الله شریفی و شاهو اصلانی ۴ داوری بودند که نتوانسند تست آمادگی جسمانی امروز عصر را با موفقیت سپری کنند. کلاس داوران لیگ برتری از امروز در تهران آغاز شده است. کمک داوران نیز قرار است روز چهارشنبه در تست آمادگی جسمانی شرکت کنند. از سویی دیگر گفته می‌شود خداداد افشاریان از داوران بازنشسته فوتبال که به عنوان ناظر داوری در لیگ برتر فعالیت می‌کرد به خاطر برخی مسایل از جمله نحوه مدیریت کلاس داوری اعلام کرده دیگر به عنوان ناظر داوری فعالیت نخواهد کرد و به عنوان نماینده سازمان لیگ و برگزاری مسابقات در فوتبال حضور پیدا می‌کند. انتهای پیام/
فارسفارس1 روز قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، اشکان خورشیدی در حاشیه برگزاری کلاس دانش‌افزایی داوران برای مسابقات نیم فصل دوم لیگ برتر اظهار داشت: طبق سنوات هر سال داوران در نیم فصل کنار هم جمع می‌شوند. یک دوره بازآموزی و تست آمادگی جسمانی به عمل می‌آید تا داوران برای داوری در نیم فصل دوم آماده شوند. قضاوت‌های داوران ما در نیم فصل اول در مجموع خوب بود. صحنه‌های اشتباهات نیم فصل اول طبق نظر کمیته داوران پخش می‌شود و در مورد آنها بحث خواهد شد. به خاطر مسائلی که وجود دارد و مشکلاتی که برخی کشورها با ایران دارند، مسائلی مطرح شده اما واقعیت ندارد و به ما ظلم می‌کنند.
فارسفارس1 روز قبل
*هدایت‌الله ممبینی رئیس کمیته داوران، حسن‌زاده رئیس جدید کمیته انضباطی، مسعود عنایت پیشکسوت داوری فوتبال ایران و رئیس اسبق کمیته داوران از میهمانان ویژه مراسم افتتاحیه بودند. از حیث فنی اصلا اجازه ورود به تصمیمات داور نیست، اما از حیث انضباطی تنها در مواردی که اشتباهات فاحشی وجود داشته باشد، کمیته انضباطی اجازه ورود دارد. ما در کنار دیگر ارکان فدراسیون وظیفه داریم در کنار کمیته داور و داوران باشیم. نیاز به بازنگری در مورد مقررات کمیته انضباطی داریم تا بتوانیم از ظرفیت‌های موجود برای بازدارندگی بیشتر تخلفات استفاده کنیم. حسن‌زاده رئیس کمیته انضباطی در ادامه به داوران اطمینان داد که خط قرمز این کمیته، داوران هستند و اگر بازدارندگی لازم وجود ندارد یک ایراد است و باید آن را رفع کنیم، اما در نظر داشته باشید حجم تخلفات هم زیاد است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
بازی‌های زیادی در نیم‌فصل اول برگزار شد و عملکرد داوران در مجموع خوب بود. وی درباره اعتراضش به احکام کمیته انضباطی تصریح کرد: قرار شد در این زمینه با کمیته انضباطی صحبت کنیم. حسن‌زاده، سرپرست کمیته انضباطی مطالبی را مطرح کرد و ما هم گوش دادیم. درباره گزارش داوران و برخوردهای انضباطی یکسری اختلاف‌ها وجود دارد که حل خواهد شد. این تصمیمات ظلم به فوتبال ایران است و ان‌شاء‌الله مسئولان سیاسی ما بتوانند مشکل را حل کنند تا تیم‌های ایرانی بتوانند از حق میزبانی خود استفاده کنند.
ایسناایسنا1 روز قبل
یک داور ایرانی می‌گوید طرح مسائلی مانند محرومیت تیم‌های ایرانی از میزبانی به خاطر امتناع داوران خارجی از حضور در ایران شایعه است و صحت ندارد. به گزارش ایسنا، اشکان خورشیدی درباره عملکرد داوران در نیم فصل نخست لیگ برتر گفت: قضاوت‌ها به طور کلی خوب بود. اشتباهاتی وجود داشت و با برگزاری کلاس‌های بازآموزی و آمادگی جسمانی در نیم فصل رقابت‌ها، سعی در بهبود عملکرد داوران شده است. تصاویر مسابقات فوتبال در نیم فصل نخست به نمایش در می‌آمد و داوران با هم بحث ‌می‌کنند و ایرادات برطرف می‌شود تا مسابقات در نیم فصل دوم با مشکلات کمتری برگزار شود. داور فوتبال ایران درباره اینکه گفته می‌شود AFC به خاطر نیامدن داوران به ایران تصمیم به محرومیت ایران از میزبانی در آسیا گرفته است، گفت: من هم این مطلب را خواندم و به طور رسمی چنین چیزی تایید نشده و فکر نمی‌کنم صحت داشته باشد.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم, مراسم افتتاحیه کلاس‌های دانش‌افزایی داوران در نیم‌فصل نوزدهمین دوره مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت ۹ امروز (دوشنبه) با حضور مسئولان فدراسیون فوتبال، کمیته داوران و داوران لیگ برتری در هتل آزادی تهران آغاز شد. این مراسم با صحبت‌های ابوالفضل حسن‌زاده, سرپرست جدید کمیته انضباطی برای حاضران آغاز شد. او در ادامه خطاب به داوران گفت: «مطمئن باشید کمیته انضباطی از شما حمایت خواهد کرد و بازی را سه بر صفر اعلام می‌کنیم». خورشیدی ابراز داشت: «کمیته انضباطی یک بازیکن یا مربی متخلف را به مبلغ پنج میلیون تومان جریمه می‌کند که این جریمه‌ها بازدارنده نیست, این مبلغ پول شام یک بازیکن فوتبال هم نیست». در ادامه خورشیدی از سرپرست کمیته انضباطی درخواست کرد, احکام کمیته انضباطی جدی و محکم باشد تا یک بازیکن و مربی علیه داور هجمه وارد نکند.
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی- یک داور ایرانی می‌گوید طرح مسائلی مانند محرومیت تیم‌های ایرانی از میزبانی به خاطر امتناع داوران خارجی از حضور در ایران شایعه است و صحت ندارد. به گزارش فوتبالی و به نقل از ایسنا، اشکان خورشیدی درباره عملکرد داوران در نیم فصل نخست لیگ برتر گفت: قضاوت‌ها به طور کلی خوب بود. اشتباهاتی وجود داشت و با برگزاری کلاس‌های بازآموزی و آمادگی جسمانی در نیم فصل رقابت‌ها، سعی در بهبود عملکرد داوران شده است. تصاویر مسابقات فوتبال در نیم فصل نخست به نمایش در می‌آمد و داوران با هم بحث ‌می‌کنند و ایرادات برطرف می‌شود تا مسابقات در نیم فصل دوم با مشکلات کمتری برگزار شود. داور فوتبال ایران درباره اینکه گفته می‌شود AFC به خاطر نیامدن داوران به ایران تصمیم به محرومیت ایران از میزبانی در آسیا گرفته است، گفت: من هم این مطلب را خواندم و به طور رسمی چنین چیزی تایید نشده و فکر نمی‌کنم صحت داشته باشد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 هفته قبل
وی ادامه داد: پس از آن به اصفهان رفتیم و در لیگ بازی کردیم، سپس به مشهد رفتیم و با شهر خودرو مسابقه دادیم. مشکلات فوتبال ما با مربیان خارجی درگیر شده است. بازیکنان و مربیان ایرانی هم نسبت به مربیان خارجی عرق بیشتری به فوتبالمان دارند و با وجود آنکه در حقشان اجحاف می‌شود با شرایط سازگار هستند، اما کسی فریاد مربیان و بازیکنان ایرانی را کمتر می‌شنود. مربیان خارجی قرارداد می‌بندند و از فضای دیگر به فوتبال ما می‌آیند. مربیان داخلی برد بین‌المللی مثل مربیان خارجی ندارند، اما مشکل و آسیبی که این اتفاقات در عرصه بین‌المللی به فوتبال ما می‌زند بیشتر است.
آناجآناج3 هفته قبل
دیگر به برنامه سالیانه سازمان لیگ اعتماد نداریم؛ فرکی: نمی‌دانم فردا بازی برگزار می‌شود یا خیر/ شرایط به نفع تراکتور عوض شده استسرمربی تیم فوتبال پیکان تهران گفت: فردا بازی سختی داریم اما نمی‌دانیم آیا این مسابقه برگزار می‌شود یا خیر. وی افزود: فردا بازی سخت و دشواری داریم و نمی‌دانیم آیا بازی فردا برگزار می‌شود یا خیر. فردا هم با تراکتور بازی داریم که بازی خیلی سختی است. وی ادامه داد: پس از آن به اصفهان رفتیم و در لیگ بازی کردیم، سپس به مشهد رفتیم و با شهر خودرو مسابقه دادیم. وی با اشاره به شرایط فنی بازی با تراکتور گفت: نمی‌دانم بازی فردا برگزار می‌شود یا نه، تراکتور تیم بسیار خوبی است.
ایلناایلنا4 هفته قبل
استقلال در نیم فصل نخست لیگ نوزدهم عملکرد پر فراز و نشیبی داشته است. به گزارش ایلنا، استقلال تهران را باید یکی از خبرسازترین تیم‌های لیگ نوزدهم دانست. جام حذفی با تیم‌های لیگ یکیاستقلال در دو بازی اولش در جام حذفی به‌نظر می‌رسید کار سختی نباید داشته باشد. استقلال خوب بازی می‌کرد اما نتیجه نمی‌گرفت تا اینکه روزهای طلایی این تیم از بازی با گل‌گهر آغاز شد و شش پیروزی متوالی به دست آوردند. حتی قهر استراماچونی هم در سه بازی انتهایی لیگ به‌لحاظ نتیجه‌گیری خیلی تأثیر نداشت و آنها هفت امتیاز دیگر را به دست آوردند.
برترین‌هابرترین‌ها4 هفته قبل
ایلنا: استقلال تهران را باید یکی از خبرسازترین تیم‌های لیگ نوزدهم دانست. جام حذفی با تیم‌های لیگ یکیاستقلال در دو بازی اولش در جام حذفی به‌نظر می‌رسید کار سختی نباید داشته باشد. استقلال خوب بازی می‌کرد اما نتیجه نمی‌گرفت تا اینکه روزهای طلایی این تیم از بازی با گل‌گهر آغاز شد و شش پیروزی متوالی به دست آوردند. حتی قهر استراماچونی هم در سه بازی انتهایی لیگ به‌لحاظ نتیجه‌گیری خیلی تأثیر نداشت و آنها هفت امتیاز دیگر را به دست آوردند. مسئولان باشگاه استقلال مدعی بودند سرمربی‌شان به ترکیه رفته اما خیلی زود مصاحبه تصویری او از فرودگاه رم پخش شد.
جام نیوزجام نیوز1 ماه قبل
البته ما هم در خبرورزشی گل را به نام تو ثبت کردیم ولی برخی سایت‌ها این گل را گل به خودی خواندند. بعد از بازی با گل‌گهر سیرجان، اما مهدی ترابی به خبرنگاران گفت به آقای گلی فکر نمی‌کند. او باید آقای پاس گل شود و من آقای گل! دوست داری یک ایرانی آقای گل شود یا یک مهاجم خارجی؟ هرکسی لیاقت و شایستگی داشته باشد و گل‌های بیشتری بزند، آقای گل می‌شود. زوج تو و مهدی ترابی بهتر است یا مهدی قائدی و شیخ دیاباته؟ لطفا من یکی را وارد حاشیه و کری‌خوانی نکنید.
فوتبالیفوتبالی1 ماه قبل
البته ما هم در خبرورزشی گل را به نام تو ثبت کردیم ولی برخی سایت‌ها این گل را گل به خودی خواندند. بعد از بازی با گل‌گهر سیرجان، اما مهدی ترابی به خبرنگاران گفت به آقای گلی فکر نمی‌کند. او باید آقای پاس گل شود و من آقای گل! امیدوارم هرکسی حقش باشد آقای گل لیگ نوزدهم شود. دوست داری یک ایرانی آقای گل شود یا یک مهاجم خارجی؟ هرکسی لیاقت و شایستگی داشته باشد و گل‌های بیشتری بزند، آقای گل می‌شود.
فوتبالیفوتبالی1 ماه قبل
پایگاه خبری فوتبالی- مهاجم پرسپولیس موفق شد برای دومین هفته پیاپی برای تیمش گلزنی کند تا به شرایط ایده آلی که هواداران انتظارش را دارند نزدیکتر شود. به گزارش فوتبالی، علی علیپور بعد از اینکه در بازی هفته گذشته مقابل ذوب آهن زننده یکی از گل‌های تیمش لقب گرفت، اینبار در آزادی و در روزی که هواداران به شدت او را مورد هدف تشویق‌های خود قرار دادند با دستیابی به اعتماد بنفس لازم، موفق شد بار دیگر جشن گل خود را برگزار کند. علیپور بعد از اینکه پاس دیدنی مهدی ترابی او را در مصاف تک به تک با میلاد فراهانی و دروازه گل گهر قرار داد، با ضربه چیپ به دنبال دستیابی به گل بود که مدافع حریف مسیر توپش را تغییر داد. با این حال ناظر و داور بازی این گل را به نام مهاجم پرسپولیس ثبت کردند تا او موفق شود پنجمین گل این فصل را نیز به نام خود کند. اشکان خورشیدی، داور دیدار دو تیم پرسپولیس و گل گهر سیرجان درباره این تصمیم می‌گوید: من زمان به ثمر رسیدن گل دید خوبی روی موقعیت نداشتم و به طور واضح ندیدم که توپ به چه صورت وارد دروازه شد ولی با مشورتی که با کمک‌هایم و داور پشت دروازه داشتم نظر آنها این بود که گل به نام علیپور ثبت شود و به همین دلیل آن را به نام مهاجم پرسپولیس ثبت کردیم.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه»، علی علیپور بعد از اینکه در بازی هفته گذشته مقابل ذوب آهن زننده یکی از گل‌های تیمش لقب گرفت، اینبار در آزادی و در روزی که هواداران به شدت او را مورد هدف تشویق‌های خود قرار دادند با دستیابی به اعتمادبنفس لازم، موفق شد بار دیگر جشن گل خود را برگزار کند. علیپور بعد از اینکه پاس دیدنی مهدی ترابی او را در مصاف تک به تک با میلاد فراهانی و دروازه گل گهر قرار داد، با ضربه چیپ به دنبال دستیابی به گل بود که مدافع حریف مسیر توپش را تغییر داد. با این حال ناظر و داور بازی این گل را به نام مهاجم پرسپولیس ثبت کردند تا او موفق شود پنجمین گل این فصل را نیز به نام خود کند. اشکان خورشیدی، داور دیدار دو تیم پرسپولیس و گل گهر سیرجان درباره این تصمیم می‌گوید: من زمان به ثمر رسیدن گل دید خوبی روی موقعیت نداشتم و به طور واضح ندیدم که توپ به چه صورت وارد دروازه شد ولی با مشورتی که با کمک‌هایم و داور پشت دروازه داشتم نظر آنها این بود که گل به نام علیپور ثبت شود و به همین دلیل آن را به نام مهاجم پرسپولیس ثبت کردیم.
ایلناایلنا1 ماه قبل
گلی دوم پرسپولیس به گل گهر در حالی که گل به خودی به نظر می‌رسید به نام مهاجم سرخپوشان ثبت شد. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پرسپولیس روز گذشته در دیدار با گل گهر موفق شد با نتیجه ۲ بر یک به برتری رسیده و ۳ امتیاز مهم به داشته‌هایش اضافه کند. گل دوم این دیدار در حالی برای سرخپوشان به ثمر رسید که علی علیپور روی پاس مهدی ترابی توپ را به سمت دروازه گل‌گهر فرستاد و این توپ در حالیکه از گلر حریف هم عبور کرد، با ضربه سر عبدالله حسینی به اشتباه وارد دروازه تیم خودی شد. در حالیکه به نظر می‌رسید این گل توسط مدافع گل گهر به ثبت رسیده، تیم داوری آن را به نام علی علیپور به ثبت رساند. اشکان خورشیدی، داور بازی در گفتکو با ایلنا در این خصوص اظهار داشت: من زمان به ثمر رسیدن گل دید خوبی روی موقعیت نداشتم و به طور واضح ندیدم که توپ به چه صورت وارد دروازه شد ولی با مشورتی که با کمک‌هایم و داور پشت دروازه داشتم نظر آنها این بود که گل به نام علیپور ثبت شود و به همین دلیل آن را به نام مهاجم پرسپولیس ثبت کردیم.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
به گزارش مشرق، پس از پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس برابر گل‌گهر سیرجان علی علیپور با قرار دادن یک پست اینستاگرام ضمن تشکر از هواداران پرسپولیس اظهار داشت: خدا رو شکرجا داره ازتون تشکر کنم بابت همه حمایت‌ها و تشویق‌ها که بهم انرژی و انگیزه دادید تا بتونم با این گلم جواب محبتهاتونو بدم و اینو بدونید که تلاشم روز به روز برای موفقیت تیم بیشتر و بیشتر میشه تا بتونم شادی و خنده رو لباتون بیارمپ. ن: طبق اعلام داور بازی آقا اشکان خورشیدی و ناظر محترم بازی و کارشناس‌های عزیز همانطور که پیش بینی میشد گل به نام بنده ثبت شده
افکارنیوزافکارنیوز1 ماه قبل
پس از پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس برابر گل‌گهر سیرجان علی علیپور با قرار دادن یک پست اینستاگرام ضمن تشکر از هواداران پرسپولیس اظهار داشت: خدا رو شکراخبار ورزشی- جا داره ازتون تشکر کنم بابت همه حمایت‌ها و تشویق‌ها که بهم انرژی و انگیزه دادید تا بتونم با این گلم جواب محبتهاتونو بدم و اینو بدونید که تلاشم روز به روز برای موفقیت تیم بیشتر و بیشتر میشه تا بتونم شادی و خنده رو لباتون بیارمپ. ن: طبق اعلام داور بازی آقا اشکان خورشیدی و ناظر محترم بازی و کارشناس‌های عزیز همانطور که پیش بینی میشد گل به نام بنده ثبت شده
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
به گزارش مشرق، سعید مظفری‌زاده در مورد نحوه قضاوت اشکان خورشیدی در بازی پرسپولیس و گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: ‌ تیم داوری این مسابقه روز سختی را نداشتند. بازی تا دقایق پایانی تعادل داشت و صحنه خاصی رخ نداد اما از دقیقه ۸۴ به بعد بازی رو به هیجان و جنجال رفت. بیشتر بخوانید: انتقاد سیدجلال حسینی از پیشکسوتان استقلالوی افزود: داور در دقیقه ۸۵ بهنام برزای بازیکن گل‌گهر که کمی عصبی به نظر می‌رسد را با کارت زرد جریمه کرد. داور همچنین محمد انصاری از پرسپولیس را به خاطر تأخیر در شروع بازی با کارت زرد جریمه کرد. در دقیقه ۹۳ هم علیپور در محوطه جریمه گل‌گهر تعادلش را از دست داد که با وجود اینکه مدافع گل‌گهر دستش با بدن علیپور تماس داشت اما نیروی برای سرنگونی او وارد نکرد و دستور داور برای ادامه بازی درست بود زیرا علیپور بدون خطا تعادلش را از دست داده بود.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 ماه قبل
ساعت۲۴ - علی علیپور مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در رابطه با بحث تمدید قراردادش با پرسپولیس گفت: من بازیکن و سرباز پرسپولیس هستم و تا آخرین لحظه‌ای که لایق پرسپولیس باشم، در این تیم می‌مانم. علی علیپور پس از برتری ۲ بر یک پرسپولیس مقابل گل‌گهر سیرجان در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال، گفت: از حضور هواداران در این دیدار تشکر می‌کنم. وی در مورد صحنه مشکوک اواخر بازی تصریح کرد: روی من خطای پنالتی رخ داد، اما نظر کارشناسان داوری محترم است. علی علیپور مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در رابطه با بحث تمدید قراردادش با پرسپولیس گفت: من بازیکن و سرباز پرسپولیس هستم و تا آخرین لحظه‌ای که لایق پرسپولیس باشم، در این تیم می‌مانم. تیم برای هواداران است و تا زمانی که بخواهند، در این تیم می‌مانم.
ایمناایمنا1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار ایمنا، دو تیم پرسپولس و گل گهر سیرجان در قالب هفته چهاردهم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند. در ادامه گل گهر شروع به حملاتی روی دروازه پرسپولیس کرد تا بالاخره به گل رسید. ۲-۱ (دقیقه ۸۸- پرسپولیس) - ضربه کرنر ارسالی، با ضربه سر علیرضا ابراهیمی قفل دروازه علی بیرانوند را شکست. دقیقه ۱۲ – گل گهری‌ها توپ خطرناکی را روی دروازه پرسپولیس ارسال کردند، که مدافعین سرخ‌پوش آن را دفع کردند. دقیقه ۶۲ – ارسال کرنر روی دروازه پرسپولیس، توسط بازیکن گل گهر در تیر یک قطع شد اما از کنار دروازه بیرون رفت.
ایسناایسنا1 ماه قبل
یک کارشناس داوری فوتبال می‌گوید داور بازی پرسپولیس و گل‌گهر عملکرد خوبی در این مسابقه داشته است. پیروز سیف‌الله پور کارشناس داوری فوتبال در گفت‌وگو با ایسنا، درباره عملکرد داوری دیدار تیم‌های پرسپولیس و گل‌گهر سیرجان در هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد: تیم داوری تقریبا بر بازی سوار بود و اگر ۱۰ دقیقه آخر بازی را فاکتور بگیریم، داور توانست مدیریت خوبی روی بازی داشته باشد. تعداد کارت‌ها در این بازی بسیار زیاد بود اما آقای خورشیدی سعی داشت مدیریت خود را در بازی از دست ندهد. این کارشناس داوری فوتبال در پاسخ به این سوال که آیا اشکان خورشیدی در این بازی مقداری عصبانی نبود، گفت: ‌ این مساله طبیعی بود. داوران در این چند هفته از تعداد کمی برخوردار هستند و این باعث شده در بازی‌های متعددی به کار گرفته شود.
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
طرفداری- از سری رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران، تیم‌های پرسپولیس و گل گهر سیرجان به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۲-۱ به سود پرسپولیس به پایان رسید. پاس وحید امیری به احمدنوراللهی با شوت این بازیکن همراه شد که پس از برخورد به پای مدافع گل گهر به کرنر رفت. حرکت پا به توپ زیبا و شوت زیبای مهدی ترابی دور از دستان میلادی فراهانی در درون دروزاه گل گهر جای گرفت. پس از این گل، گل گهر نمایش هجومی به خود گرفت اما حملات این تیم به خوبی توسط مدافعین پرسپولیس دفع شد. در دقیه ۷۱ اشتباه علیرضا بیرانوند یک ضربه ایستگاهی را نصیب گل گهر کرد که ضربه بازیکن گل گهر به دیوار دفاعی برخورد کرد.
ایلناایلنا1 ماه قبل
نیمه نخست دیدار پرسپولیس و گل گهر برنده نداشت. به گزارش ایلنا، دیدار تیم‌های پرسپولیس و گل‌گهر سیرجان در چارچوب هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۷:۳۰ امروز در ورزشگاه آزادی آغاز شد که در نیمه نخست دو تیم بدون گل زده راهی رختکن شدند. ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل‌زاده، محمدحسین کنعانی‌زادگان، محمد انصاری، مهدی شیری، احمد نوراللهی، محسن ربیع خواه، مهدی ترابی، بشار رسن، وحید امیری و علی علیپور. ترکیب گل‌گهر: میلاد فراهانی، علیرضا ابراهیمی، مهران گلزاری، عبدالله حسینی، حسام پورهاشم، یوسف وکیا، امین پورعلی، مهرداد عبدی، بهنام برزای، رضا محمودآبادی و پیمان رنجبری. داور: اشکان خورشیدی
مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، در آخرین دیدار هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال ایران تیم‌های پرسپولیس و گل گهر سیرجان امروز سه شنبه به مصاف هم رفتند که نیمه نخست این بازی با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید. در این بازی که در ورزشگاه آزادی برگزار شد، دو تیم بازی کم موقعیتی را به نمایش گذاشتند. پرسپولیس در این نیمه هجومی‌تر از گل گهر بود اما نتوانست موقعیت صد درصد گل را روی دروازه حریفش خلق کند. جدی‌ترین فرصت این نیمه شوت محمد انصاری مدافع پرسپولیس به سمت دروازه گل گهر بود که میلاد فراهانی دروازه بان این تیم توپ را به کرنر فرستاد. قضاوت این مسابقه بر عهده اشکان خورشیدی است.

پرسپولیس ۲ - ۱ گل گهر سیرجان

صدا و سیماصدا و سیما1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ سرخپوشان پرسپولیس از هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه آزادی و با قضاوت اشکان خورشیدی و در حضور حدود ۳۰ هزار تماشاگر میزبان تیم گل گهر سیرجان بودند. ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل زاده، محمدحسین کنعانی، محمد انصاری، مهدی شیری، احمد نوراللهی، محسن ربیع خواه، مهدی ترابی، بشار رسن، وحید امیری و علی علیپورسرمربی: گابریل کالدرونترکیب گل گهر: میلاد فراهانی، علیرضا ابراهیمی، مهران گلزاری، عبدالله حسینی، حسام پورهاشم، یوسف وکیا، امین پورعلی، مهرداد عبدی، بهنام برزای، رضا محمود آبادی، پیمان رنجبریسرمربی: مجید جلالیمحمدحسن انصاری فرد مدیرعامل، حسین خبیری مشاور مدیرعامل و مهرداد میناوند پیشکسوت تیم پرسپولیس با حضور در جایگاه ویژه ورزشگاه آزادی این بازی را از نزدیک تماشا می‌کنند. مهدی ترابی در دقیقه ۵۲ با یک شوت تماشایی از پشت محوطه جریمه دروازه گل گهر را باز کرد. در دقیقه ۸۰ علی علیپور که روی پاس ترابی با دروازه با حریف تک به تک شده بود توپ را از بالای سر دروازه بان عبور داد و با کمک مدافع گل گهر دومین گل پرسپولیس را وارد دروازه میهمان کرد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
به گزارش مشرق، پرسپولیس در هفته چهاردهم لیگ برتر از ساعت ۱۷:۳۰ امروز در ورزشگاه آزادی میزبان گل‌گهر سیرجان است. گابریل کالدرون تیمش را در این مسابقه با ترکیب زیر به میدان می‌فرستد: علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل‌زاده، محمدحسین کنعانی‌زادگان، محمد انصاری، مهدی شیری، احمد نوراللهی، محسن ربیع خواه، مهدی ترابی، بشار رسن، وحید امیری و علی علیپورقضاوت این دیدار بر عهده اشکان خورشیدی است.
فوتبالیفوتبالی1 ماه قبل
حاشیه‌های بازی: * محمد حسن انصاری‌فرد پیش از آغاز بازی در رختکن پرسپولیس حضور پیدا کرد. * هواداران تیم پرسپولیس چند بار علیه بهنام برزای مهاجم تیم گل‌گهر شعار سردادند. * از آنجایی که تیم گل‌گهر لباس آبی پوشیده بود هواداران پرسپولیس بارها علیه این تیم شعار دادند. * میلاد فراهانی دروازه‌بان تیم گل‌گهر پیش از آغاز بازی با محسن سیدی مربی دروازه‌بانان پرسپولیس خوش و بش کرد. * علیرضا بیرانوند، ‌محمدحسین کنعانی‌زادگان، وحید امیری و مهدی ترابی پیش از آغاز بازی با مجید جلالی خوش و بش کردند.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
تیمی که پس از حضور مجید جلالی تغییرات زیادی در نوع بازی این تیم به وجود آمده است. درحاشیه* نزدیک به بیست هزار نفر در تماشاگر دیدار امروز پرسپولیس برابر گل گهر هستند. * مجید جلالی سرمربی گل گهر که قدمت مربیگری اش در حد گابریل کالدرون سرمربی پرسپولیس و حتی بیشتر از او است به عنوان پرسابقه‌ترین مرد نیمکت‌های لیگ برتر مقابل پرسپولیس صف آرایی کرده است. *تلاش مهدی ترابی در دقیقه ۵ برای زنده کردن یک توپ مرده تشویق شدید هواداران را در پی داشت. *بهنام برزای مشهورترین چهره تیم گل گهر محسوب می‌شود.

به انتهای لیست رسیدید