اخبار اشکان دژاگه - آخرین و مهم ترین اخبار اشکان دژاگه از خبرگزاری‌های ایران | خبری
اشکان دژاگه

اشکان دژاگه

روزنوروزنو3 ساعت قبل
در حالی که باشگاه تراکتورسازی تبریز مدعی شده بود اشکان دژاگه به اردوی ترکیۀ تیم خود به صورت رسمی اضافه خواهد شد و او هیچ تصمیمی مبنی بر جدایی از تی‌تی‌ها ندارد، از اردوی این تیم خبر می‌رسد که دژاگه به مسئولین تیمش اعلام داشته در اردوی ترکیه نیز حضور نخواهد یافت! برخی شایعات تایید نشده حاکی از آن است که دژاگه به دلیل دریافت نشدن بخش مهمی از مطالباتش از مدیران باشگاه خود ناراحت است و به همین دلیل تصمیم به جدایی از سرخ‌های تبریز گرفته است و دیگر به تبریز بازنخواهد گشت!
ایلناایلنا5 ساعت قبل
تراکتوری‌ها برای کامل شدن تیم‌شان هنوز نیاز به جذب چند بازیکن دارند. از جمع این نفرات حداقل ۵ بازیکن تا زمان حضور در تراکتور در ترکیب اصلی این تیم حضور داشتند که جدایی آنا خلاء بزرگی در ترکیب تیم در فصل جدید ایجاد خواهد کرد. از طرفی گفته می‌شود دنیزلی می‌خواهد مثل کی‌روش از حاج صفی در پست هافبک دفاعی استفاده کند و تیموری را در دفاع چپ به کار بگیرد. تیکدری جوان خرید تراکتوری‌ها در این پست است و البته رضا شکاری که خرید پر سرو صدای تراکتور در این پست بود. ترکیب تراکتور در فصل جدید تا اینجای کار به شکل زیر خواهد بود:
رکنارکنا5 ساعت قبل
به گزارش گروه ورزشی رکنا، وعده‌های باشگاه تراکتور برای بازگشت اشکان دژاگه هر روز تکرار می‌شود، اما در واقع هیچ خبری از این بازیکن نیست. مدیران باشگاه تراکتور مدام ادعا می‌کنند که «با دژاگه در تماس هستند و با او صحبت می‌کنند». با این حال، پیگیری‌ها نشان می‌دهد که مسعود شجاعی همچنان تنها نفری است که با دژاگه ارتباط دارد و یک بار هم دنیزلی شخصا با او صحبت کرده است. در این راستا، شنیده می‌شود که اشکان دژاگه به دنبال بالا بردن قراردادش نسبت به فصل گذشته است و تا این اتفاق رخ ندهد، او حاضر به بازگشت نخواهد شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز6 ساعت قبل
وی در خصوص حضور بازیکنان تراکتور در تست‌های پزشکی ادامه داد: به ما برای روز یکشنبه هفته آینده وقت داده‌اند. مدیرعامل تراکتورسازی در مورد آخرین شرایط استوکس افزود: ما روز جمعه برای فدراسیون ترکیه و باشگاه مذکور نامه‌ای ارسال کردیم. این بازیکن با ما قرارداد دارد و اگر بخواهد به این تیم ترکیه‌ای برود باید به ما غرامت پرداخت کند. صادقیان درباره شایعه دلخوری بازیکنان تراکتور درباره عدم پرداخت مطالباتشان گفت: اصلا چنین چیزی صحت ندارد. این را هم بگویم همه دوست دارند در تراکتورسازی بازی کنند؛ می‌دانید چرا؟ به خاطر این است که در بیشتر مواقع پرداختی‌های این تیم به موقع انجام می‌شود
ایلناایلنا7 ساعت قبل
مدیرعامل تراکتورسازی در خصوص شایعه دلخوری بازیکنان در خصوص عدم پرداخت مطالباتشان واکنش نشان داد. وی در خصوص حضور بازیکنان تراکتور در تست‌های پزشکی ادامه داد: به ما برای روز یکشنبه هفته آینده وقت داده‌اند. مدیرعامل تراکتورسازی در مورد آخرین شرایط استوکس افزود: ما روز جمعه برای فدراسیون ترکیه و باشگاه مذکور نامه‌ای ارسال کردیم. صادقیان درباره شایعه دلخوری بازیکنان تراکتور درباره عدم پرداخت مطالباتشان گفت: اصلا چنین چیزی صحت ندارد. این را هم بگویم همه دوست دارند در تراکتورسازی بازی کنند؛ می‌دانید چرا؟ به خاطر این است که در بیشتر مواقع پرداختی‌های این تیم به موقع انجام می‌شود
ورزش ۱۱ورزش ۱۱8 ساعت قبل
اختصاصی | تراکتورسازی تبریز در فصل پیش‌رو بدون شک یکی از مدعیان بزرگ قهرمانی خواهد بود. ورزش ۱۱ - تراکتورسازی تبریز که این روزها در کشور ترکیه کمپ تمرینات آماده‌سازی خود را برپا کرده و از اردوی این تیم خبرهای بسیار مثبتی مبنی بر آمادگی بالای بازیکنان حاضر در لیست این تیم به گوش می‌رسد، روز گذشته در دیداری تدارکاتی برابر تیم سرشناس ریزه اسپور به پیروزی رسید. تمرینات تراکتورسازیتراکتورسازی تبریز هم اکنون یکی از آماده‌ترین تیم‌های داخلی فوتبال ایران است که در انتظار روشن شدن تکلیف اشکان دژاگه می‌باشد و اگر این بازیکن نیز به جمع تی‌تی‌ها اضافه شود، این تیم به قدرتی ماورایی دست خواهد یافت.
فوتبالیفوتبالی9 ساعت قبل
وب سایت رسمی فوتبالی- کرار جاسم درباره آخرین وضعیت خود توضیحاتی داد و احتمال این موضوع را داد که شاید دوباره به لیگ ایران برگردد. الان تیم‌های باشگاهی و تیم ملی می‌توانند در عراق میزبانی کنند و این یک نکته مثبت برای فوتبال ما محسوب می‌شود. نظرت درباره همگروهی با ایران چیست؟ نظری ندارم، چون دور تیم ملی را برای همیشه خط کشیده‌ام. ولی قرار بود برای جام ملت‌های آسیا به تیم ملی عراق دعوت شوی. دیگر پیر شده‌ام و برای من حضور در تیم ملی عراق تمام شد.
افکارنیوزافکارنیوز10 ساعت قبل
اخبار ورزشی- وی در خصوص حضور بازیکنان تراکتور در تست‌های پزشکی ادامه داد: به ما برای روز یکشنبه هفته آینده وقت داده‌اند. مدیرعامل تراکتورسازی در مورد آخرین شرایط استوکس افزود: ما روز جمعه برای فدراسیون ترکیه و باشگاه مذکور نامه‌ای ارسال کردیم. این بازیکن با ما قرارداد دارد و اگر بخواهد به این تیم ترکیه‌ای برود باید به ما غرامت پرداخت کند. صادقیان درباره درگیری در بازی دوستانه این تیم مقابل ریزه‌اسپور در اردوی ترکیه بیان داشت: بالاخره در فوتبال چنین مسائلی پیش می‌آید. صادقیان درباره شایعه دلخوری بازیکنان تراکتور درباره عدم پرداخت مطالباتشان گفت: اصلا چنین چیزی صحت ندارد.
افکارنیوزافکارنیوز10 ساعت قبل
افکارنیوز، به گزارشتراکتورسازی تبریز که این روزها در کشور ترکیه کمپ تمرینات آماده‌سازی خود را برپا کرده و از اردوی این تیم خبرهای بسیار مثبتی مبنی بر آمادگی بالای بازیکنان حاضر در لیست این تیم به گوش می‌رسد، روز گذشته در دیداری تدارکاتی برابر تیم سرشناس ریزه اسپور به پیروزی رسید. اخبار ورزشی- تراکتورسازی تبریز هم اکنون یکی از آماده‌ترین تیم‌های داخلی فوتبال ایران است که در انتظار روشن شدن تکلیف اشکان دژاگه می‌باشد و اگر این بازیکن نیز به جمع تی‌تی‌ها اضافه شود، این تیم به قدرتی ماورایی دست خواهد یافت.
برترین‌هابرترین‌ها10 ساعت قبل
وی در خصوص حضور بازیکنان تراکتور در تست‌های پزشکی ادامه داد: به ما برای روز یکشنبه هفته آینده وقت داده‌اند. مدیرعامل تراکتورسازی در مورد آخرین شرایط استوکس افزود: ما روز جمعه برای فدراسیون ترکیه و باشگاه مذکور نامه‌ای ارسال کردیم. این بازیکن با ما قرارداد دارد و اگر بخواهد به این تیم ترکیه‌ای برود باید به ما غرامت پرداخت کند. صادقیان درباره درگیری در بازی دوستانه این تیم مقابل ریزه‌اسپور در اردوی ترکیه بیان داشت: بالاخره در فوتبال چنین مسائلی پیش می‌آید. صادقیان درباره شایعه دلخوری بازیکنان تراکتور درباره عدم پرداخت مطالباتشان گفت: اصلا چنین چیزی صحت ندارد.
ورزش۳ورزش۳10 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه»، سرخپوشان تبریزی دیروز در مقابل ریزه اسپور قرار گرفتند و توانستند این تیم ترکیه‌ای را شکست دهند. رشید مظاهری گلر شماره یک تیم تراکتور بود. در سمت راست سیداحمد موسوی حضور داشت و در سمت چپ میثم تیموری مدافع سابق استقلال بازی کرد. خط حمله سه نفره تراکتور را نیز تیکدری، سوکیتا و ساسان انصاری تشکیل دادند. همچنین بازگشت اشکان دژاگه به تراکتور، ترکیب این تیم را پرستاره‌تر خواهد کرد.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد17 ساعت قبل
این در شرایطی است که اوضاع مالی اغلب باشگاه‌ها خراب است و بسیاری به وضعیت مالی این تیم غبطه می‌خورند. با این حال وقتی باشگاهی مثل تراکتورسازی درگیر مشکلات مالی شده نباید نسبت به دیگر باشگاه‌‌ها امیدوار بود. فشار مشکلات مالی بر دوش دیگر باشگاه‌ها به قدری بوده که هنوز لیگ شروع نشده اعلام شده باشگاه پارس‌جنوبی‌جم در آستانه ورشکستگی قرار گرفته است. این درحالی است که حال و روز نساجی، دیگر تیم لیگ برتری نیز بهتر از پارس جم نیست. شرایط دیگر تیم‌های لیگ برتری نیز بهتر نیست و مشکلات مالی بزرگ‌ترین حریف فوتبال ایران شده است.
آناجآناج1 روز قبل
باشگاه تراکتور اعلام کرد؛ بازگشت دژاگه به تمرینات بعد از اردوی ترکیه/ رد شایعات جدایی ستاره ملی‌پوشباشگاه تراکتور اعلام کرد، اشکان دژاگه بعد از اردوی خارجی این تیم به جمع شاگردان دنیزلی اضافه خواهد شد. درحالی که باشگاه تراکتور اعلام کرده است دژاگه با این تیم دو فصل دیگر قرارداد دارد، اما غیبت طولانی‌مدت این ستاره ملی‌پوش در تمرینات پیش‌فصل بر شایعات جدایی او از جمع سرخ‌پوشان دامن زده است. گفته می‌شود دژاگه از پرداخت نشدن مطالباتش ناراحت بوده و به همین دلیل نیز خواستار ترک این تیم شده است. از سویی، اخباری تأیید نشده نیز وجود داشته مبنی بر اینکه دژاگه در این فصل با چند پیشنهاد روبه‌رو شده است. در واکنش به این شایعات، باشگاه تراکتور دو هفته پیش از اضافه شدن دژاگه به جمع شاگردان دنیزلی طی هفته جاری خبر داد و امروز دوباره طی بیانیه‌ای دیگر با اعلام تعویق بازگشت این بازیکن به تمرینات بعد از اردوی ترکیه، آنها را رد کرد.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱1 روز قبل
اختصاصی | هافبک ملی‌پوش و کلیدی باشگاه تراکتور در وضعیت بسیار مبهمی به سر می‌برد. اشکان دژاگهبرخی شایعات تایید نشده حاکی از آن است که دژاگه به دلیل دریافت نشدن بخش مهمی از مطالباتش از مدیران باشگاه خود ناراحت است و به همین دلیل تصمیم به جدایی از سرخ‌های تبریز گرفته است و دیگر به تبریز بازنخواهد گشت! خاطرۀ باورنکردنی و گفته نشده از جادوگر پرسپولیسی در تیم ملی ایرانجادوی سرخ در دستان سفید؛ علی، اما علی کریمی! تایید شد؛ ستارۀ جوان سرخ‌ها به پرتغال می‌رود +عکسستاره پرسپولیس به دنبال شرطبندی! خرید جدید استقلال امروز رسمی می‌شود
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
اشکان دژاگه طی تماسی با مدیرعامل باشگاه، اعلام کرد که به اردوی این تیم در ارزروم این تیم ملحق خواهد شد. این اردو بنا به درخواست مصطفی دنیزلی، سرمربی این تیم برگزار می‌شود. پیش‌تر هافبک ملی پوش تراکتور، به دلیل مصدومیت جزئی که داشته از باشگاه درخواست استراحت بیش‌تر و کسب مرخصی کرده بود و او حالا با اتمام این مهلت، تمریناتش را از سر می‌گیرد.
فارسفارس1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز و به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور، با پایان دوره درمان اشکان دژاگه، این بازیکن طی تماسی با مدیرعامل باشگاه، اعلام کرد که به اردوی این تیم در ارضروم ملحق می‌شود که با نظر مصطفی دنیزلی، مقرر شد در ایران به جمع تراکتوری‌ها اضافه شود. گفتنی است؛ هافبک ملی‌پوش تراکتور، به دلیل مصدومیت جزئی که داشته از باشگاه درخواست استراحت بیشتر و کسب مرخصی کرده بود که با پایان دوره درمانش، همراه با سایر بازیکنان آماده شروع فصل جدید خواهد شد. انتهای پیام/۶۰۰۱۷
ورزش ۱۱ورزش ۱۱1 روز قبل
اختصاصی | وضعیت نقل و انتقالات تراکتور برای دنیزلی جالب نیست. ورزش ۱۱ - تراکتور اردویی دو هفته‌ای را در کشور ترکیه برگزار کرده است اما هنوز وضعیت نقل و انتقالات این تیم روشن نیست. اما شنیده می‌شود دنیزلی از وضعیت تیمش راضی نیست. +عکسرسمی؛ استراماچونی مهاجم استقلال را از تیم کنار گذاشتستاره پرسپولیس به دنبال شرطبندی! پاسخ منفی بازیکن مدنظر استقلال به این تیمتشبیه جالب هواداران پرسپولیس به آرژانتینی‌ها
ایلناایلنا1 روز قبل
کاپیتان تراکتور همچنان در تمرینات این تیم غایب است. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، اشکان دژاگه، کاپیتان تراکتور که در فصل جدید تا امروز در تمرینات تیمش حاضر نشده است برای بار چندم در اعلام موعد بازگشت خود بدقولی کرده است و این موضوع باعث شده حرف و حدیث‌هایی در مورد دلیل این غیب ایجاد شود. هرچند باشگاه تراکتور و مدیربرنامه‌های دژاگه مصدومیت و پیگیری مراحل درمانی در آلمان را دلیل غیبت دژاگه عنوان می‌کنند ولی بند جدایی قرارداد این بازیکن نگرانی‌هایی برای سرخپوشان تبریزی ایجاد کرده است و گفته می‌شود این بازیکن در کنار پیگیری مصدومیتش مشغول مذاکره برای جدایی است. به هر جهت تا زمانی که دژاگه در اردوی تراکتور آفتابی نشود نمی‌توان نظر قطعی در مورد وضعیت او داد ولی طولانی شدن غیبت او و بدقولی چند باره در بازگشتش به تمرینات باعث شده شایعاتی که پیرامون این بازیکن وجود دارد رنگ و بوی جدی به خود بگیرد. از طرفی مصطفی دنیزلی که اهمیت بالایی برای نظم تیمی و حضور به موقع بازیکنان در تمرینات قائل است از وضعیت دژاگه شاکی است و گلایه خود را بارها به گوش مسئولان باشگاه رسانده است و عنوان کرده شاید اگر بازیکن دیگری به جای دژاگه بود تا الان قید ادامه همکاری با او را می‌زد.
وانانیوزوانانیوز1 روز قبل
به گزارش وانانیوز، اردوی دو هفته‌ای تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز از روز ۲۰ تیرماه در حالی در شهر ارزروم ترکیه آغاز شده که اشکان دژاگه کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان همچنان یکی از غایبان اصلی سرخپوشان تبریزی به حساب می‌آید. دژاگه که شایعات زیادی پیرامون ناراحتی‌اش از عدم پرداخت مطالبات به گوش می‌رسد، ‌ طبق گفته مسئولان باشگاه قرار بود از هفته دوم در اردوی تیم تراکتورسازی در ترکیه حاضر شود، اما بازهم این اتفاق نیفتاده تا دنیزلی همچنان منتظر هافبک ملی‌پوش خود بماند. اردوی تراکتورسازی تا روز پنجشنبه هفته جاری در ارزروم ادامه دارد و باید دید در روزهای آینده دژاگه به تمرینات تیمش اضافه خواهد شد یا خیر. خبر دیگر از اردوی سرخپوشان تبریزی این است که با وجود اینکه مسئولان باشگاه تراکتورسازی به دنبال حضور دو مهاجم آفریقایی مدنظر دنیزلی در تمرینات این تیم بودند، ‌ اما هنوز این اتفاق هم رخ نداده و مشخص نیست وضعیت جذب بازیکنان خارجی تراکتورسازی در روزهای آینده به کجا خواهد رسید. انتهای پیام/
رکنارکنا1 روز قبل
ولی به هر حال جدایی بیرانوند در فاصله کمی که تا شروع لیگ مانده، می‌تواند نگرانی را به اردوی پرسپولیس تزریق کند و قطعا جدایی او بدون حاشیه و جنجال نخواهد بود. البته با توجه به کمبود مهاجم در لیست پرسپولیس، کالدرون هم بعید است که با جدایی او موافقت کند. سروش رفیعیدر اقدامی غیرمنتظره، از سوی باشگاه پرسپولیس اعلام شد که سروش رفیعی در لیست خروجی این باشگاه قرار دارد. شایان مصلحشایان مصلح دیگر بازیکنی بود که از سوی باشگاه پرسپولیس کنار گذاشته شد. شایان بعد از تمدید محمد نادری و محمد انصاری، دیگر جایی در این تیم نداشت و باید سراغ تیم جدیدی بگردد.
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
وبسایت رسمی فوتبالی- پس از آنتونی استوکس، برخی بازیکنان دیگر تیم فوتبال تراکتورسازی هم به دنبال جدایی هستند. به گزارش فوتبالی، پس از جدایی آنتونی استوکس، مهاجم ایرلندی فصل گذشته تراکتورسازی که به دلیل تاخیر در دریافت مطالباتش اقدام به فسخ یک جانبه قرارداد کرده بود، برخی دیگر از بازیکنان این باشگاه هم درخوات مشابهی را مطرح کرده‌اند. برخی از بازیکنان داخلی تراکتورسازی خواستار دریافت مطالبات خود شده‌ و حتی این باشگاه را به فسخ قرارداد تهدید کرده‌اند. در این حالی است که دنیزلی حساسیت زیادی نسبت به پرداخت به موقع مطالبات خودش و بازیکنانش دارد. با توجه به غیبت دژاگه در تمرینات تیم تبریزی بعید نیست مشکل او با تراکتوری‌ها بر سر مسائل مالی باشد.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
ایلنا: اشکان دژاگه، کاپیتان تراکتور که در فصل جدید تا امروز در تمرینات تیمش حاضر نشده است برای بار چندم در اعلام موعد بازگشت خود بدقولی کرده است و این موضوع باعث شده حرف و حدیث‌هایی در مورد دلیل این غیب ایجاد شود. هرچند باشگاه تراکتور و مدیربرنامه‌های دژاگه مصدومیت و پیگیری مراحل درمانی در آلمان را دلیل غیبت دژاگه عنوان می‌کنند ولی بند جدایی قرارداد این بازیکن نگرانی‌هایی برای سرخپوشان تبریزی ایجاد کرده است و گفته می‌شود این بازیکن در کنار پیگیری مصدومیتش مشغول مذاکره برای جدایی است. از طرفی پیگیری طولانی مدت مصدومیت این بازیکن شایعاتی مبنی بر شدت این مصدومیت ایجاد کرده و گفته می‌شود این بازیکن در صورت بازگشت به ایران هم حداقل برای ۲ ماه قادر به حضور در میادین نخواهد بود. به هر جهت تا زمانی که دژاگه در اردوی تراکتور آفتابی نشود نمی‌توان نظر قطعی در مورد وضعیت او داد ولی طولانی شدن غیبت او و بدقولی چند باره در بازگشتش به تمرینات باعث شده شایعاتی که پیرامون این بازیکن وجود دارد رنگ و بوی جدی به خود بگیرد. از طرفی مصطفی دنیزلی که اهمیت بالایی برای نظم تیمی و حضور به موقع بازیکنان در تمرینات قائل است از وضعیت دژاگه شاکی است و گلایه خود را بارها به گوش مسئولان باشگاه رسانده است و عنوان کرده شاید اگر بازیکن دیگری به جای دژاگه بود تا الان قید ادامه همکاری با او را می‌زد.
نودنود1 روز قبل
تراکتورسازی یکی از مدعیان اصلی قهرمانی است. آن دلایل و موانع چه هستند؟ تراکتورسازی یکی از مدعیان اصلی قهرمانی است. آن‌ها با حضور زنوزی به دنبال بازیکنان باتجربه و امتحان پس‌داده‌ای بودند که شانس‌شان را برای قهرمانی بالا ببرند. موانع قهرمانیبی‌ثباتی نیمکت و مدیریت: حضور دنیزلی روی نیمکت تبریزی‌ها را می‌توان یکی از دلایل آن‌ها برای قهرمانی هم دانست. اما از آن سو دنیزلی در تجربه‌های پیشینش نشان داده که می‌تواند با وجود توانایی‌های فنی‌اش می‌تواند یکی از موانع قهرمانی هم باشد.
ایلناایلنا3 روز قبل
باشگاه تراکتور برنامه‌ای برای جذب هافبک جدا شده پرسپولیس ندارد. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، سروش رفیعی، هافبک بازیساز فصل گذشته پرسپولیس چند روز قبل توسط گابریل کالدرون، ‌ سرمربی این تیم کنار گذاشته شد تا مشخص شود در فصل جدید دیگر در جمع سرخپوشان تهرانی جایی ندارد و باید در فرصت باقی مانده تا شروع فصل جدید به دنبال تیم دیگری باشد. تراکتور که این روزها در اردوی ترکیه به سر می‌برد قصد اضافه کردن هافبک بازیساز ندارد و به گفته مصطفی دنیزلی در این پست با وجود سوگیتا، شجاعی و دژاگه نیازی به جذب بازیکن جدید نیست. برنامه تراکتوری‌ها در حال حاضر جذب یک مدافع راست و دو مهاجم است و در صورت امکان یک هافبک دفاعی هم به جمع بازیکنان این تیم اضافه خواهد شد. با این وجود باید دید سروش رفیعی در نهایت به کدام تیم خواهد پیوست.
وانانیوزوانانیوز3 روز قبل
به گزارش وانانیوز، بلافاصله پس از اخراج سروش رفیعی و شایان مصلح از اردوی پرسپولیس شایعه‌ای به راه افتاد که شماره ۷ به تیم سابقش تراکتور می‌رود. این شایعه فراگیر و حتی شنیده شد «سروش رفیعی حاضر است همین امروز و فردا سر تمرین تیم تبریزی برود!» دیروز، اما یکی از نزدیکان باشگاه تراکتور خبر داد سرمربی این تیم تبریزی هیچ نظری روی هافبک اخراجی کالدرون ندارد. طرف البته به خبرورزشی گفت سروش رفیعی به مصطفی دنیزلی پیشنهاد شده، اما سرمربی ترک‌تبار مخالفت کرده و به صراحت گفته: «نه، سروش رفیعی را نمی‌خواهم.» حالا این نخواستن به خاطر اخراج شدن سروش رفیعی از پرسپولیس است یا داشتن پلی‌میکر باتجربه، نمی‌دانیم! آنچه می‌دانیم مصطفی دنیزلی هیچ نظری روی شماره ۷ پرسپولیس ندارد و این قضیه منتفی است. سرمربی جدید تراکتور حساب ویژه‌ای روی تجربه این دو بازیکن تکنیکی و مطرح باز کرده و در پست هافبک هجومی دنبال خرید بازیکن نیست.
ایلناایلنا4 روز قبل
۹ ملی پوش تیم ملی ایران هنوز با تیمی برای فصل اینده به توافق نرسیده‌اند. به گزارش ایلنا، هنوز تیم باشگاهی فصل بعد ۹ ملی‌پوش از آخرین لیست ویلموتس مشخص نشده است. باوجود اینکه زمان زیادی تا شروع فصل جدید لیگ‌های مختلف فوتبال باقی نمانده، ولی هنوز تکلیف چند بازیکن تیم ملی مشخص نشده است. ۲ دروازه‌بانعلیرضا بیرانوند هرچند که در تمرینات پرسپولیس حضور دارد ولی ساز جدایی را کوک کرده و در حال بررسی پیشنهادهای خارجی‌اش است. چند رسانه مدعی شدند سلتیک باشگاه بعدی دفاع چپ تیم ملی است.
فوتبالیفوتبالی4 روز قبل
وبسایت رسمی فوتبالی - غیرقابل تصورترین نام برای حضور در لیست مازاد پرسپولیس سروش رفیعی بود و اکنون باید دید تصمیم ستاره شماره هفت برای آینده فوتبالش چه خواهد بود. با این حال هر کدام از این تیم‌ها هم با شرایطی همراه هستند که حضور سروش رفیعی را در آن می‌تواند منتفی کند که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت. رفیعی جانشین طارق همام در استقلال؟ یکی از احتمال‌های کاملا بعید برای سروش رفیعی را می‌توان حضور در استقلال نامید. منصوریان به دنبال مهندس سرخذوب آهن دیگر انتخاب احتمالی برای سروش رفیعی می‌تواند محسوب شود. شاید بعد از اینکه آنها موفق شدند کاپیتان استقلال را به مشهد بکشانند، حضور سروش رفیعی نیز بتواند آنها را کاملا موردتوجه سرخابی‌های تهرانی نیز قرار دهد.
ورزش۳ورزش۳4 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، سروش رفیعی در نهایت با یک سال بازی در پرسپولیس در دو مقطع با صلاحدید گابریل کالدرون در لیست مازاد قرار گرفت. با این حال هر کدام از این تیم‌ها هم با شرایطی همراه هستند که حضور سروش رفیعی را در آن می‌تواند منتفی کند که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت. رفیعی جانشین طارق همام در استقلال؟ یکی از احتمال‌های کاملا بعید برای سروش رفیعی را می‌توان حضور در استقلال نامید. منصوریان به دنبال مهندس سرخذوب آهن دیگر انتخاب احتمالی برای سروش رفیعی می‌تواند محسوب شود. شاید بعد از اینکه آنها موفق شدند کاپیتان استقلال را به مشهد بکشانند، حضور سروش رفیعی نیز بتواند آنها را کاملا موردتوجه سرخابی‌های تهرانی نیز قرار دهد.
روزنوروزنو4 روز قبل
اشکان دژاگه ستارۀ محبوب باشگاه تراکتورسازی تبریز که مدت‌هاست در تمرینات این تیم حضور نیافته است، رسما تکلیف خود را روشن کرد تا مصطفی دنیزلی از در اختیار داشتن وی حداقل برای ماه آتی ناامید شود و بدون اشکان برنامه‌های خود را به پیش ببرد. بر اساس اعلام رسمی مدیربرنامه‌های دژاگه، این ستارۀ ملی پوش هم دچار یک مصدومیت جدی شده است و اکنون در کشور آلمان مشغول فیزیوتراپی است، اتفاقی که باشگاه تراکتور نیز به آن آگاه است و اطلاعات دقیقی از چگونگی مصدومیت وی در دسترس نیست تا صحبت‌ها در ارتباط با عمل جراحی وی نیز تبدیل به شایعۀ داغ این ساعات شود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز5 روز قبل
به گزارش مشرق، مسعود شجاعی، اشکان دژاگه و احسان حاج صفی سه کاپیتان تیم ملی هستند که در سال‌های اخیر وظیفه سرگروهی و هدایت بازیکنان داخل زمین را برعهده داشتند پیش از آغاز رقابت‌های لیگ هجدهم برتر راهی تراکتور شدند تا بدین ترتیب سه کاپیتان اصلی تیم ملی فوتبال ایران تراکتوری شوند. نکته جالب در این باره اینکه، در اردوی اخیر تیم ملی هیچ یک از این بازیکنان حضور نداشتند و به همین دلیل دیدار تیم‌های ملی بزرگسالان و امیدها با یک کاپیتان جدید آغاز شد و از قضا این کاپیتان هم از بازیکنان تیم تراکتور بوده و بدین ترتیب می‌توان عنوان کرد ۴ کاپیتان این روزهای تیم ملی با پیراهن تراکتوری‌ها در لیگ به میدان می‌رود. رشید مظاهری چهارمین کاپیتان تراکتوری تیم ملی محسوب می‌شود که در دیدار روز گذشته تیم ملی نیز با بازوبند به میدان رفت. او یکی از پایه‌های ثابت اردوهای تیم ملی در چهار سال اخیر به شمار می‌رود که پیش از این به همراه تیم ملی راهی بازی‌های جام جهانی نیز شده است. مظاهری لیگ هجدهم را با پیراهن تیم ذوب آهن سپری کرد و یکی از دو کاپیتان اصلی این تیم محسوب می‌شد.

به انتهای لیست رسیدید

اشکان دژاگه

اشکان دژآگه (زاده ۱۴ تیر ۱۳۶۵ برابر با ۵ ژوئیه ۱۹۸۶ در تهران، ایران) بازیکن تیم ملی فوتبال ایران است که دارای ملیت ایرانی-آلمانی می‌باشد. او تاکنون در تیم‌های هرتابرلین و وولفسبورگ در بوندس‌لیگا بازی کرده‌است. او در سال ۲۰۱۲ با قراردادی ۳ ساله به فولام پیوست. او در رده ملی، برای تیم‌های پایه آلمان بازی کرده‌است و در رده بزرگسالان، از لحاظ قانونی می‌توانست هم برای تیم ملی فوتبال آلمان و هم برای تیم ملی فوتبال ایران بازی کند. اما به دلیل علاقه‌ای که به ایران داشت با اینکه رسانه‌ها شانس دعوت شدن به تیم بزرگسالان آلمان را به او داده بودند برای تیم ملی ایران به میدان رفت. وی هم‌اکنون عضو باشگاه تراکتورسازی تبریز می‌باشد. ویکی‌پدیا