اخبار اشکان دژاگه - آخرین و مهم ترین اخبار اشکان دژاگه از خبرگزاری‌های ایران | خبری
اشکان دژاگه

اشکان دژاگه

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل
به گزارش مشرق، در این ده هفته‌ای که از لیگ گذشته، ستاره‌های زیادی بودند که انتظارات را برآورده نکردند. در لیگ به جز شاهین به تیم دیگری گل نزده. بشار رسن هیچ گلی نزده و پاس گلی نداده. حسین ماهینی مجموعا ۱۱ دقیقه‌ بازی کرده که حواشی زیادی را برایش به همراه داشته است. شایان مصلح نه گلی زده و نه پاس گلی داده. مرتضی تبریزی: در ده هفته‌ای که از لیگ گذشته، مرتضی تبریزی فقط یک شوت در چارچوب زده!
رکنارکنا2 روز قبل
به گزارش گروه ورزشی رکنا، لیگ نوزدهم تا پایان هفته دهم جزو ادوار کم‌گل لیگ برتر بوده و اگر تحول یکباره استقلال در میان نبود، بی‌شک فصل جاری در ۱۰ هفته خود، کم‌گل‌ترین فصل ادوار لیگ برتر می‌شد. شهریار مغانلو با ۶ گل زده و فراز امامعلی با ۴ گل، بهترین زوج خط حمله لیگ هستند. صدرنشین بی‌خطرضعف لیگ نوزدهم در گل‌زنی را می‌توان از خط حمله بی‌خطر صدرنشین فصل جاری دریافت. تراکتور کجاست؟ سرخ‌پوشان تبریز هم در خط حمله وضعیتی مشابه سرخ‌پوشان تهرانی دارند و با وجود انبوهی از ستاره‌ها تا اینجا خط حمله زهرداری نداشته‌اند. سرمربیان جوان، خط حمله‌های ناکامدر سوی دیگر، سه تیمی که مربیان جوانی دارند در خط حمله ضعیف عمل کرده‌اند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل
غول آسیا هم در نیمه دوم خیلی تلاش کرد تا فاصله را به حداقل برساند ولی فقط یکبار موفق شد دروازه مهمانش را باز کند. نکته جالب توجه در این دیدار این بود که ونزوئلا همان حریف تدارکاتی تیم ملی پیش از حضور در جام ملتهای ۲۰۱۹ آسیا بود. تیمی که ۲۹ آبان ۱۳۹۷ درست یک سال پیش در همین روز در قطر به مصاف تیم کارلوس کی روش رفت و بسیاری از منتقدان داخلی و خارجی وقت کارلوس کی روش، این تیم را حریفی به درد نخور در مسیر راهیابی تیم ملی به جام ملتهای آسیا دانستند و سیلی از انتقادات را براه انداختند. تیم ملی کشورمان در آن دیدار با ترکیب اصلی اش هم به میدان نرفت. تک گل تیم ملی در مسابقه‌ای که ۱-۱ شد را علی قلی زاده در دقیقه ۴۲ برای ما به ثمر رساند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل
به گزارش مشرق، ‌ لیگ نوزدهم تا پایان هفته دهم جزو ادوار کم‌گلبوده و اگر تحول یکبارهدر میان نبود، بی‌شک فصل جاری در ۱۰ هفته خود، کم‌گل‌ترین فصل ادوار لیگ برتر می‌شد. شهریار مغانلو با ۶ گل زده و فراز امامعلی با ۴ گل، بهترین زوج خط حمله لیگ هستند. صدرنشین بی‌خطرضعف لیگ نوزدهم در گل‌زنی را می‌توان از خط حمله بی‌خطر صدرنشین فصل جاری دریافت. صدرنشین لیگ هفدهم دوبرابر گل‌زده بودآمار لیگ نوزدهم را وقتی با لیگ هفدهم، یعنی دو فصل پیش مقایسه می‌کنیم، بیشتر متوجه ضعف صدرنشین فصل جاری در خط حمله می‌شویم. تراکتور کجاست؟ سرخ‌پوشان تبریز هم در خط حمله وضعیتی مشابه سرخ‌پوشان تهرانی دارند و با وجود انبوهی از ستاره‌ها تا اینجا خط حمله زهرداری نداشته‌اند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل
شماره ده پرسپولیس فقط یک شوت در چارچوب زده، آماری که مرتضی تبریزی هم مشابه آن را رقم زده است. بشار رسن هیچ گلی نزده و پاس گلی نداده. شایان مصلح نه گلی زده و نه پاس گلی داده. مرتضی تبریزی: در ده هفته‌ای که از لیگ گذشته، مرتضی تبریزی فقط یک شوت در چارچوب زده! لوسیانو پریرا: آقای گل فصل قبل فقط ده دقیقه از فصل جدید را از دست داده، اما تعداد گل زده‌اش از عدد یک عبور نکرده است.

لیگ نوزدهم تحت تاثیر فاجعه گل‌زنی!

3+
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 روز قبل
برترین‌هابرترین‌ها2 روز قبل
خبرگزاری میزان: لیگ نوزدهم تا پایان هفته دهم جزو ادوار کم‌گل لیگ برتر بوده و اگر تحول یکباره استقلال در میان نبود، بی‌شک فصل جاری در ۱۰ هفته خود، کم‌گل‌ترین فصل ادوار لیگ برتر می‌شد. مغانلو تا اینجا کار، صدرجدول آقای گلی لیگ نوزدهم را در اختیار گرفته است. صدرنشین بی‌خطرضعف لیگ نوزدهم در گل‌زنی را می‌توان از خط حمله بی‌خطر صدرنشین فصل جاری دریافت. صدرنشین لیگ هفدهم دوبرابر گل‌زده بودآمار لیگ نوزدهم را وقتی با لیگ هفدهم، یعنی دو فصل پیش مقایسه می‌کنیم، بیشتر متوجه ضعف صدرنشین فصل جاری در خط حمله می‌شویم. تراکتور کجاست؟ سرخ‌پوشان تبریز هم در خط حمله وضعیتی مشابه سرخ‌پوشان تهرانی دارند و با وجود انبوهی از ستاره‌ها تا اینجا خط حمله زهرداری نداشته‌اند.
فوتبالیفوتبالی4 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی - کادرفنی تراکتور تبریز تغییرات اساسی در ترکیب اصلی این تیم برای بازی با شهرخودرو گرفته است. به گزارش فوتبالی، سه باخت متوالی تراکتور در رقابت‌های لیگ برتر سبب شد تا مصطفی دنیزلی تصمیم به ایجاد تغییر در ترکیب اصلی تیمش مقابل شهر خودرو مشهد بگیرد. سرمربی ترک تبار تراکتور با توجه به بازگشت محمدرضا خانزاده و اشکان دژاگه می‌خواهد از هر دو بازیکن در کنار ممبلا استقاده کند تا آنها کمربند خط دفاع و هافبک این تیم را بهبود ببخشند. تراکتور که تا پایان هفته هفتم یک گل هم نخورده بود در سه بازی گذشته خود، هشت گل خورد تا عملکرد بدی در خط دفاعی داشته باشد. تیم فوتبال تراکتور ساعت ۱۵:۳۰ جمعه هفته جاری در هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر به مصاف شهر خودرو مشهد می‌رود.
فراروفرارو4 روز قبل
به گزارش فرارو، این اولین بار نبود که مسعود شجاعی در یک دیدار حساس ملی اخراج می‌شود. چند دقیقه پس از اخراج مسعود شجاعی، عراق گل دوم و به گزارش فرارو، این اولین بار نبود که مسعود شجاعی در یک دیدار حساس ملی اخراج می‌شود. واکنش‌ها به بازی مسعود شجاعی در برابر عراقایران که در بازی قبل برابر بحرین شکست خورده بود. پس از بالا گرفتن انتقادها، مسعود شجاعی از مردم پس از بالا گرفتن انتقادها، مسعود شجاعی از مردم عذرخواهی کرد و در اینستاگرام خود نوشت: "بعد از آن اتفاق تلخ حرفى ندارم جز شرمندگى و اینکه از حضور شما هموطنان بزرگوار، خانواده‌ام و همچنین دوستانم عذرخواهى کنم. در مقابل انتقادها، اما برخی از بازیکنان تیم ملی همچون سردار آزمون، مهدی طارمی، رامین رضائیان، اشکان دژاگه و مرتضی پورعلی گنجی با گذاشتن عکس مسعود شجاعی در اینستاگرام از مسعود شجاعی حمایت کرده‌اند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز6 روز قبل
کی‌روش، بهتر از ویلموتسدر سال ۲۰۱۹ تیم بزرگسالان ایران ۲ سرمربی داشت. با مرد پرتغالی به چهار برد، یک تساوی و یک باخت رسیدیم و با ویلموتس سه پیروزی، یک تساوی و ۲ باخت عایدمان شد. آزمون و طارمی مشترکا آقای گل شدندهمه حریفان ما در سال ۲۰۱۹ از قاره آسیا بودند و تنها با عراق بیش از یک بار بازی کردیم. با این وجود سردار آزمون و مهدی طارمی به اتفاق هم با هشت گل زده بهترین گلزنان ایران در سال ۲۰۱۹ نام گرفتند. سال ۲۰۱۹ تلخ شروع شد و تلخ به پایان رسید.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 هفته قبل
همیشه این‌طور نیست که میکروب‌ها، باکتری‌ها و مواد بیماری‌زا، باعث بیماری انسان شوند. بعضی اوقات مواد آنتی‌باکتریال، آنتی‌بیوتیک‌ها و مواد شیمیایی که برای ایجاد بهداشت بیشتر در زندگی ما مورد استفاده قرار می‌گیرند، خود باعث بروز انواع بیماری‌ها در بدن انسان هستند. یکی از این مشکلات، بیماری‌های مربوط به روده است که در اثر وارد شدن تدریجی مایع ظرفشویی به بدن انسان بروز می‌کند. شاید برایتان عجیب باشد، اما درست فهمیدید؛ همه‌ی ما انسان‌ها در طول زندگی، مقدار متغیری مایع ظرفشویی می‌خوریم و شاید خیلی از ما، از این مسئله بی‌خبر باشیم!
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
خبرگزاری ایرنا: تیم ملی فوتبال ایران در نمایشی ضعیف در مقابل تیم ملی عراق باخت تا بی‌برنامگی‌های فدراسیون فوتبال بیش از پیش نمایان شود. از این موضوع که بگذریم باید چهار بازی قبلی تیم ملی را مورد بررسی قرار داده تا ببینیم این سرمربی خارجی تیم ملی که در شرایط بحرانی مالی کشور ارز هنگفتی را هم به جیب زده است چه راهی را برای موفقیت تیم ملی ایران انتخاب کرده است. به راستی در بازی امشب معلوم نبود که سرمربی تیم ملی ایران چه برنامه‌ای برای بازی مقابل عراق دارد. ۲ تعویض ویلتموس که یکی اجباری و دومی اشتباه بود قطعا به باخت تیم ملی ایران کمک شایانی کرد و بردن تیم ملی به لاک دفاعی به خصوص در دقایق پایانی نشان از خام بودن یک مربی دارد که تیمش ۱۰ نفره شده است. امشب تیم ملی ایران به بی برنامگی فدراسیون فوتبال، بی دانشی سرمربی و بازی احساسی و بی برنامه بازیکنان تیم ملی باخت تا نگرانی و دلهره را پس از صعود مقتدرانه دور قبل به اردوی تیم و قلبهای مردم تحمیل نماید.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین1 هفته قبل
پیام خوزستان - اهواز- تیم ملی فوتبال ایران در نمایشی ضعیف در مقابل تیم ملی عراق باخت تا بی‌برنامگی‌های فدراسیون فوتبال بیش از پیش نمایان شود. به راستی در بازی امشب معلوم نبود که سرمربی تیم ملی ایران چه برنامه‌ای برای بازی مقابل عراق دارد. ۲ تعویض ویلتموس که یکی اجباری و دومی اشتباه بود قطعا به باخت تیم ملی ایران کمک شایانی کرد و بردن تیم ملی به لاک دفاعی به خصوص در دقایق پایانی نشان از خام بودن یک مربی دارد که تیمش ۱۰ نفره شده است. امشب تیم ملی ایران به بی برنامگی فدراسیون فوتبال، بی دانشی سرمربی و بازی احساسی و بی برنامه بازیکنان تیم ملی باخت تا نگرانی و دلهره را پس از صعود مقتدرانه دور قبل به اردوی تیم و قلبهای مردم تحمیل نماید. برچسب‌هافوتبال تیم ملی ایران تیم ملی
ایلناایلنا1 هفته قبل
به گزارش ایلنا، تیم ملی ایران عصر امروز در امان اردن به مصاف عراق خواهد رفت. این بازی بیست و نهمین جدال تاریخ دو تیم است که در ۲۸ بازی گذشته ایران ۱۶ و عراق ۵ بازی را برده و ۷ دیدار هم با تساوی به پایان رسیده است. از جام ملت‌ها تاکنون، تیم ملی ایران تغییر و تحولات زیادی داشته و کارلوس کی‌روش جای خود را به مارک ویلموتس داده است. در مجموع تیم ملی ایران با هفت تغییر نسبت به ۱۰ ماه گذشته، مقابل عراق قرار می‌گیرد. تیم ملی عراق هم تغییراتی را نسبت به ماه‌های گذشته داشته اما کاتانچ در صدد جوانگرایی در این تیم است.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد1 هفته قبل
نیازی به گفتن نیست که مسابقه امروز تا چه اندازه برای فوتبال ایران مهم شده است. عراق در این سال‌ها هرگز حریف آسانی برای تیم ملی ایران نبوده است. خدا کند به ویلموتس گفته باشند که چه تیم خطرناک و پرانگیزه‌ای روبه‌روی ما قرار می‌گیرد و چطور ممکن است برای کسب نتیجه بهتر، بازی را به حاشیه و جنگ‌های روانی بکشاند. تیم ملی ایران هفته آینده در آغاز دور برگشت استراحت خواهد داشت و بازی بعدی کشورمان هفتم فروردین سال آینده با هنگ‌کنگ برگزار می‌شود. آیا در این چهار ماه، حال فوتبال ملی ما خوب خواهد بود؟ نتیجه بازی امروز مشخص می‌کند.
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
مهرداد پولادی در خصوص اخراجش در بازی با عراق گفت: من فکر می‌کنم داور نمی‌دانست من کارت دارم و به خاطر همین دست به جیب شد. من اصلا تکلی نزدم داشتم پایم را جمع می‌کردم که به گلر نخورم اما بازیکنان عراق زرنگی کردند. پولادی یکی از بازیکنان خاطره ساز در تاریخ بازی تیم‌های ملی ایران و عراق است. مدافع چپ سابق تیم ملی در خصوص این دیدار گفت: بازی با عراق یکی از بدترین خاطرات فوتبالی من است. مهرداد پولادی اگر از تیم ملی نرفته بود، در حال حاضر بازوبند کاپیتانی تیم ملی را بر بازو می‌بست.
ورزش۳ورزش۳1 هفته قبل
به گزارش «ورزش سه»، تیم‌های ایران و عراق در حالی در پنجمین هفته رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و جام ملتهای آسیا ۲۰۲۳ چین به مصاف هم می‌روند که هر دو تیم به امتیازات این بازی نیاز دارند. مهدی طارمی و محمد محبی دو عنصر هجومی تیم ملی انگیزه فراوانی دارند تا بتوانند مانند بازی با کامبوج، دروازه حریف را باز کنند. محمد محبی در بازی برابر کامبوج و با توجه به مصدومیت دژاگه، به ترکیب رسید و توانست علاوه بر زدن دوگل، دو پاس گل هم بدهد و اولین بازی ملی اش را اینچنین جشن بگیرد. او در بازی دوم تیم ملی نیز بدون واسطه فیکس شد اما تنها ۶۰ دقیقه در ترکیب بود و نتوانست کار خاصی در منامه بکند. گفتنی است دیدار فردا تیم ملی از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه شروع می‌شود.
روزنوروزنو1 هفته قبل
ملی پوشان فوتبال ایران پس از باخت به بحرین صدر جدول گروه C را از دست داده و به رتبه سوم سقوط کردند. نکته نگران کننده درباره تیم ملی کشورمان تاخیر در شروع تمرینات این تیم است و با احتساب آخرین جلسه تمرینی پیش از بازی با عراق شاگردان مارک ویلموتس تنها ۲ جلسه تمرینی با نفرات کامل انجام می‌دهند. این درحالی است که شیرهای بین النهرین (لقب تیم ملی عراق) به عنوان صدرنشین گروه از هفته پیش تمرینات آماده سازی خود را آغاز کرده و البته از ابتدای هفته در اردن حضور دارند. تیم ملی ایران پس از برد ۲ بر صفر مقابل هنگ کنگ و ۱۴ بر صفر برابر کامبوج در سومین بازی اش یک بر صفر به بحرین باخت. دیدار ایران با عراق از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه به وقت تهران (۱۶ به وقت محلی) برگزار می‌شود.
فوتبالیفوتبالی1 هفته قبل
پولادی یکی از بازیکنان خاطره ساز در تاریخ بازی تیم‌های ملی ایران و عراق است. او در جام ملت‌های آسیا با تصمیم سر سخت داوری از زمین مسابقه اخراج شد اتفاقی که زمینه ساز باخت تلخ تیم ملی ایران مقابل عراق شد. مدافع چپ سابق تیم ملی در خصوص این دیدار گفت: بازی با عراق یکی از بدترین خاطرات فوتبالی من است. مهرداد پولادی اگر از تیم ملی نرفته بود، در حال حاضر بازوبند کاپیتانی تیم ملی را بر دست می‌بست. بازیکن ایرانی حال حاضر الخریطیات درباره عملکرد ویلموتس در تیم ملی ایران نیز گفت: من از مربی جدید تیم ملی هیچ شناختی ندارم و کسانی که آن را آوردند باید نظر بدهند.
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
پولادی یکی از بازیکنان خاطره ساز در تاریخ بازی تیم‌های ملی ایران و عراق است. او در جام ملت‌های آسیا با تصمیم سر سخت داوری از زمین مسابقه اخراج شد اتفاقی که زمینه ساز باخت تلخ تیم ملی ایران مقابل عراق شد. مدافع چپ سابق تیم ملی در خصوص این دیدار گفت: بازی با عراق یکی از بدترین خاطرات فوتبالی من است. مهرداد پولادی اگر از تیم ملی نرفته بود، در حال حاضر بازوبند کاپیتانی تیم ملی را بر دست می‌بست. بازیکن ایرانی حال حاضر الخریطیات درباره عملکرد ویلموتس در تیم ملی ایران نیز گفت: من از مربی جدید تیم ملی هیچ شناختی ندارم و کسانی که آن را آوردند باید نظر بدهند.
ورزش۳ورزش۳1 هفته قبل
پولادی یکی از بازیکنان خاطره ساز در تاریخ بازی تیم‌های ملی ایران و عراق است. او در جام ملت‌های آسیا با تصمیم سر سخت داوری از زمین مسابقه اخراج شد اتفاقی که زمینه ساز باخت تلخ تیم ملی ایران مقابل عراق شد. مدافع چپ سابق تیم ملی در خصوص این دیدار گفت: بازی با عراق یکی از بدترین خاطرات فوتبالی من است. مهرداد پولادی اگر از تیم ملی نرفته بود، در حال حاضر بازوبند کاپیتانی تیم ملی را بر دست می‌بست. بازیکن ایرانی حال حاضر الخریطیات درباره عملکرد ویلموتس در تیم ملی ایران نیز گفت: من از مربی جدید تیم ملی هیچ شناختی ندارم و کسانی که آن را آوردند باید نظر بدهند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
تیم ملی با عراق بازی دارد ولی جو امیدواری برای این دیدار در بین کارشناسان وجود ندارد. متاسفانه حاج‌صفی هم مثل اشکان دژاگه مصدوم شده و قوچان‌نژاد را هم خیلی‌وقت است که نداریم و تیم ملی روزبه‌روز خالی‌تر از این دسته از بازیکنان می‌شود. به‌طور مشخص پس می‌توان به جای خالی جهانبخش هم در اردوی تیم ملی اشاره کرد. بیشتر بخوانید: راه حل بازگشت علیرضا جهانبخش به دوران اوجدر هر صورت با این گفته‌های شما شاید تیم ملی هم متضرر شود. کاش در این خصوص قبلا یک شفاف‌سازی صورت می‌گرفت که چه میزان بازی کردن برای حضور در تیم ملی کفایت می‌کند.
ایمناایمنا1 هفته قبل
محمود یاوری در گفت و گو با خبرنگار ایمنا در خصوص بازی ایران و عراق اظهار کرد: عراق برای ایران مانند گربه سیاه می‌ماند که روبروی این تیم بازی سختی خواهیم داشت. پیشکسوت فوتبال در رابطه با بازیکنان جوان تیم ملی، تصریح کرد: جوان‌های خوبی مثل نورافکن، ترابی و … داریم که با این بازیکنان تیم ملی جوان شده و آینده روشنی دارد. یاوری با اشاره به اینکه بعید می‌دانم در بازی با عراق پیروز شویم، تاکید کرد: آشنایی ویلموتس با فوتبال و فوتبالیست‌های ایران بستگی به خصوصیت‌های او و فرصت هایی که در اختیارش قرار می‌گیرد دارد. بعید می‌دانم بتوانیم بازی مقابل عراق را پیروز شویم اما بازی رفت و برگشت است که روی بازی داخل خانه، ایرانی‌ها حساب بیشتری باز کرده‌اند. وی در خصوص جدایی کی روش از تیم ملی، گفت: کی روش به اندازه پولی که دریافت کرد نتوانست بازدهی داشته باشد.
افکارنیوزافکارنیوز1 هفته قبل
ملی پوشان فوتبال ایران پس از باخت به بحرین صدر جدول گروه C را از دست داده و به رتبه سوم سقوط کردند. نکته نگران کننده درباره تیم ملی کشورمان تاخیر در شروع تمرینات این تیم است و با احتساب آخرین جلسه تمرینی پیش از بازی با عراق شاگردان مارک ویلموتس تنها ۲ جلسه تمرینی با نفرات کامل انجام می‌دهند. این درحالی است که شیرهای بین النهرین (لقب تیم ملی عراق) به عنوان صدرنشین گروه از هفته پیش تمرینات آماده سازی خود را آغاز کرده و البته از ابتدای هفته در اردن حضور دارند. تیم ملی ایران پس از برد ۲ بر صفر مقابل هنگ کنگ و ۱۴ بر صفر برابر کامبوج در سومین بازی اش یک بر صفر به بحرین باخت. دیدار ایران با عراق از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه به وقت تهران (۱۶ به وقت محلی) برگزار می‌شود.
الفالف1 هفته قبل
گروه ورزشی الف، ۲۲ آبان ۱۳۹۸، ۰۲:۳۰ ۳۹۸۰۸۲۲۰۰۴به گزارش فارس، تیم ملی فوتبال ایران ساعت ۱۷:۳۰ روز پنجشنبه میهمان تیم عراق در کشور اردن است. تیم ملی از نظر بازیکن و نیروی انسانی بسیار برتر از حریف است. تیم عراق بازیکنانی مثل بشار رسن و طارق همام دارد که فوتبال ایران با به خوبی می‌شناسند. در خط حمله تیم ایران بهترین ستارگان را در اختیار دارد. مهدی طارمی، سردار ازمون و کریم انصاری فرد اگر در روز خوب شان باشند باز کردن دروازه عراق برایشان دشوار نخواهد بود.
فارسفارس1 هفته قبل
با حشمت مهاجرانی سرمربی اسبق تیم ملی گفتگویی به شرح زیر در مورد این مسابقه انجام دادیم. تیم عراق در حال حاضر ترکیبی از بازیکنان باتجربه و قدیمی و بازیکنان جوان است و تنها مشکل تیم ملی ما در بازی با این تیم عدم برگزاری بازی‌های تدارکاتی است، وگرنه از نظر نیروی انسانی بسیار قوی‌تر از عراق هستیم. فارس: اردوی تیم ملی ما کمی دیر برگزار شد. در حال حاضر تمرکز تمام بازیکنان، کادر فنی، رسانه‌ها و همه هواداران باید بر روی موفقیت تیم ملی باشد. در خط هافبک هم امید ابراهیمی نقش اساسی می‌تواند داشته باشد و به طور کلی من به این تیم ملی خیلی امیدوارم و امیدوارم با یک پیروزی همه چیز را فراموش کنیم.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 هفته قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، تیم ملی فوتبال ایران ساعت ۱۷:۳۰ روز پنجشنبه میهمان تیم عراق در کشور اردن است. تیم ملی از نظر بازیکن و نیروی انسانی بسیار برتر از حریف است. تیم عراق بازیکنانی مثل بشار رسن و طارق همام دارد که فوتبال ایران با به خوبی می‌شناسند. در خط حمله تیم ایران بهترین ستارگان را در اختیار دارد. مهدی طارمی، سردار ازمون و کریم انصاری فرد اگر در روز خوب شان باشند باز کردن دروازه عراق برایشان دشوار نخواهد بود.
فارسفارس1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تیم ملی فوتبال ایران ساعت ۱۷:۳۰ روز پنجشنبه میهمان تیم عراق در کشور اردن است. تیم ملی از نظر بازیکن و نیروی انسانی بسیار برتر از حریف است. تیم عراق بازیکنانی مثل بشار رسن و طارق همام دارد که فوتبال ایران با به خوبی می‌شناسند. در خط حمله تیم ایران بهترین ستارگان را در اختیار دارد. مهدی طارمی، سردار ازمون و کریم انصاری فرد اگر در روز خوب شان باشند باز کردن دروازه عراق برایشان دشوار نخواهد بود.
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
خبرگزاری فارس: تیم ملی فوتبال ایران ساعت ۱۷:۳۰ روز پنجشنبه میهمان تیم عراق در کشور اردن است. تیم ملی از نظر بازیکن و نیروی انسانی بسیار برتر از حریف است. تیم عراق بازیکنانی مثل بشار رسن و طارق همام دارد که فوتبال ایران با به خوبی می‌شناسند. در خط حمله تیم ایران بهترین ستارگان را در اختیار دارد. مهدی طارمی، سردار ازمون و کریم انصاری فرد اگر در روز خوب شان باشند باز کردن دروازه عراق برایشان دشوار نخواهد بود.

به انتهای لیست رسیدید

اشکان دژاگه

اشکان دژآگه (زاده ۱۴ تیر ۱۳۶۵ برابر با ۵ ژوئیه ۱۹۸۶ در تهران، ایران) بازیکن تیم ملی فوتبال ایران است که دارای ملیت ایرانی-آلمانی می‌باشد. او تاکنون در تیم‌های هرتابرلین و وولفسبورگ در بوندس‌لیگا بازی کرده‌است. او در سال ۲۰۱۲ با قراردادی ۳ ساله به فولام پیوست. او در رده ملی، برای تیم‌های پایه آلمان بازی کرده‌است و در رده بزرگسالان، از لحاظ قانونی می‌توانست هم برای تیم ملی فوتبال آلمان و هم برای تیم ملی فوتبال ایران بازی کند. اما به دلیل علاقه‌ای که به ایران داشت با اینکه رسانه‌ها شانس دعوت شدن به تیم بزرگسالان آلمان را به او داده بودند برای تیم ملی ایران به میدان رفت. وی هم‌اکنون عضو باشگاه تراکتورسازی تبریز می‌باشد. ویکی‌پدیا