اصغر حاجیلو

اصغر حاجیلو

خبرآنلاینخبرآنلاین11 ساعت قبل
حالا این رفاقت سبب شده تا فرزندش حامد مدیر روابط عمومی استقلال شود و نقش محمدحسین زرندی در استقلال هم تحت تاثیر این رفاقت دیرینه قرار گرفته است. اما این روزنامه‌نگار قدیمی حالا از استقلال رفته و پسر محسن حاجیلو جایگزینش شده است. این رفاقت با محسن حاجیلو سبب شده تا اصغر داداش که استقلالی‌ترین عضو این فامیل و از اسطوره‌های استقلال است هم همین طوری در تیم بماند. در چند وقت هیئت مدیره استقلال تلاش زیادی کرده تا اصغر حاجیلو را از باشگاه کنار بگذارد اما امیرحسین فتحی بارها تاکید کرده است حاجیلو خط قرمز اوست. حالا اگر استقلال مشکل سرپرستی دارد که نباید به خاطرش دل اصغر داداش یا محسن داداش شکسته شود!
جام نیوزجام نیوز2 هفته قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، اصغر حاجیلو سرپرست فصل قبل آبی‌های پایتخت مدیران باشگاه استقلال هم در راستای تغییر و تحولات گسترده در باشگاه استقلال رفتنی شد او اعلام کرد برای فصل آتی دیگر نمی‌تواند در پست سرپرستی این تیم خدمت نماید. گفته می‌شود حاجی لو پیشکسوت استقلال به عضویت کمیته فنی در می‌آید و قرار است از وی در سمت مشاور یا قسمتی دیگر در باشگاه استفاده شود. در مورد سرپرست جدید آبی‌های پایتخت نیز، نام‌های بسیار زیادی از میان پیشکسوتان این تیم شنیده می‌شود که گفته شده شانس برادر فرهاد مجیدی از دیگر گزینه‌ها بیشتر است و به احتمال فراوان از فرزاد مجیدی به عنوان سرپرست برای لیگ نوزدهم استفاده شود.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱2 هفته قبل
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت خورشید عصر ارتباطات می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری بدون ذکر نام و لینک منبع غیر قانونی بوده و قابل پیگرد میباشد. Copyright © ۲۰۱۳-۱۸
طرفداریطرفداری2 هفته قبل
طرفداری - سرپرست فصل گذشته استقلال هم در راستای تغییر و تحولات گسترده در این باشگاه رفتنی شد. به گزارش طرفداری، اصغر حاجیلو که فصل پیش به عنوان سرپرست استقلال مشغول فعالیت بود، از این تیم جدا خواهد شد. شنیده‌ها حاکی از این موضوع است که پیشکسوت استقلال به عضویت کمیته فنی در می‌آید. اما در خصوص سرپرست جدید استقلال، نام‌های بسیار زیادی از میان پیشکسوتان این تیم به گوش می‌رسد که گفته می‌شود شانس فرزاد مجیدی از دیگر گزینه‌ها بیشتر است.
خبر ورزشیخبر ورزشی2 هفته قبل
اصغر حاجیلو سرپرست تیم فوتبال استقلال فصل گذشته در حالی در سمت خود کار می‌کرد که شنیده می‌شد اختلافاتی با وینفرد شفر داشته است. از طرفی، امیرحسین فتحی در یکی از گفتگو‌های خود مدعی شد که شفر در انتخاب سرپرست تیم هم دخالت می‌کرد. با کنار رفتن شفر، حاجیلو شرایط بهتری پیدا کرد، اما او به مسئولان باشگاه استقلال گفته که دیگر نمی‌خواهد در پست خود بماند. اگر چه مسئولان استقلال با کناره‌گیری حاجلو مخالفت کردند، اما با توجه به حضور سرمربی خارجی جدید، شاید مدیران باشگاه به فکر حضور سرپرست جدید باشند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 هفته قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، اصغر حاجیلو سرپرست تیم فوتبال استقلال فصل گذشته در حالی در سمت خود کار می‌کرد که شنیده می‌شد اختلافاتی با وینفرد شفر داشته است. از طرفی، امیرحسین فتحی در یکی از گفت‌وگوهای خود مدعی شد که شفر در انتخاب سرپرست تیم هم دخالت می‌کرد. با کنار رفتن شفر، حاجیلو شرایط بهتری پیدا کرد، اما او به مسئولان باشگاه استقلال گفته که دیگر نمی‌خواهد در پست خود بماند. اگر چه مسئولان استقلال با کناره‌گیری حاجلو مخالفت کردند اما با توجه به حضور سرمربی خارجی جدید، شاید مدیران باشگاه به فکر حضور سرپرست جدید باشند. انتهای پیام/
فوتبالیفوتبالی2 هفته قبل
وب سایت رسمی فوتبالی- به نظر می‌رسد که سرپرست تیم فوتبال استقلال فصل آینده در سمت خود حضور نداشته باشد. به گزارش فوتبالی و به نقل از میزان، اصغر حاجیلو سرپرست تیم فوتبال استقلال فصل گذشته در حالی در سمت خود کار می‌کرد که شنیده می‌شد اختلافاتی با وینفرد شفر داشته است. از طرفی، امیرحسین فتحی در یکی از گفت‌وگوهای خود مدعی شد که شفر در انتخاب سرپرست تیم هم دخالت می‌کرد. با کنار رفتن شفر، حاجیلو شرایط بهتری پیدا کرد، اما او به مسئولان باشگاه استقلال گفته که دیگر نمی‌خواهد در پست خود بماند. اگر چه مسئولان استقلال با کناره‌گیری حاجلو مخالفت کردند اما با توجه به حضور سرمربی خارجی جدید، شاید مدیران باشگاه به فکر حضور سرپرست جدید باشند.
روزنوروزنو3 هفته قبل
با تغییرات در کادر فنی استقلال، سرپرست این تیم هم تغییر خواهد کردو اصغر حاجیلو که سرپرستی استقلال را در فصل گذشته عهده دار بود از سمت خود کنار می‌رود و فرد دیگری به عنوان جانشین او انتخاب خواهد شد. احتمالا باشگاه استقلال از حاجیلو در سمت دیگری مثل مشاور استفاده خواهد کرد. معرفی سرپرست جدید استقلال پس از اعلام سرمربی جدید این تیم انجام خواهد گرفت. میرشاد ماجدی و فرزاد مجیدی از گزینه‌های اصلی برای سرپرستی در استقلال هستند.
انتخابانتخاب3 هفته قبل
بنا بر اعلام باشگاه استقلال، «امیرحسین فتحی» امروز جمعه در حاشیه برگزاری هشتمین سالروز درگذشت مرحوم ناصر حجازی، در واکنش به سوالات هواداران در رابطه با جذب مربی خارجی اظهار داشت: سه گزینه را نهایی کرده‌ایم و ان‌شاءالله در هفته پیش روی یکی از آن‌ها را انتخاب می‌کنیم. او افزود: جلسه‌ای هم با اعضای کمیته فنی هم برگزار خواهیم کرد. در این مدت سعی کردیم گزینه‌های مختلف را مورد بررسی قرار دهیم و به زودی تصمیم‌گیری نهایی را انجام خواهیم داد. هشتمین سالروز درگذشت مرحوم ناصر حجازی امروز در بهشت زهرای تهران برگزار شد. امیرحسین فتحی، علی خطیر، اصغر حاجیلو، بیژن طاهری، اشکان نامداری، پژمان منتظری، مهدی رحمتی، حسین فرکی، علی پورحیدری، علی کریمی بازیکن پیشین پرسپولیس به همراه پیشکسوتان باشگاه استقلال از حاضران در این مراسم بودند.
خبر ورزشیخبر ورزشی3 هفته قبل
با تغییرات در کادر فنی استقلال، سرپرست این تیم هم تغییر خواهد کردو اصغر حاجیلو که سرپرستی استقلال را در فصل گذشته عهده دار بود از سمت خود کنار می‌رود و فرد دیگری به عنوان جانشین او انتخاب خواهد شد. احتمالا باشگاه استقلال از حاجیلو در سمت دیگری مثل مشاور استفاده خواهد کرد. معرفی سرپرست جدید استقلال پس از اعلام سرمربی جدید این تیم انجام خواهد گرفت. میرشاد ماجدی و فرزاد مجیدی از گزینه‌های اصلی برای سرپرستی در استقلال هستند.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱3 هفته قبل
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت خورشید عصر ارتباطات می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری بدون ذکر نام و لینک منبع غیر قانونی بوده و قابل پیگرد میباشد. Copyright © ۲۰۱۳-۱۸
عصر ایرانعصر ایران3 هفته قبل
مراسم سالگرد مرحوم ناصر حجازی با حضور چهره‌های ورزشی و مردم برگزار شد. به گزارش تسنیم، هشتمین مراسم سالگرد درگذشت مرحوم ناصر حجازی امروز (جمعه) با حضور مسئولان استقلال و جمعی از هواداران فوتبال در قطعه نام آوران بهشت زهرا (س) برگزار شد. در این مراسم، امیرحسین فتحی مدیرعامل، علی خطیر معاون ورزشی، اصغر حاجیلو، فرهاد مجیدی، علی کریمی (بازیکن پیشین پرسپولیس)، خداداد عزیزی، حسین فرکی، بیژن طاهری، اشکان نامداری، بهزاد غلامپور و جمع دیگری از پیشکسوتان حضور داشتند.
تسنیمتسنیم3 هفته قبل
در این مراسم، امیرحسین فتحی مدیرعامل، علی خطیر معاون ورزشی، اصغر حاجیلو، فرهاد مجیدی، علی کریمی (بازیکن پیشین پرسپولیس)، خداداد عزیزی، حسین فرکی، بیژن طاهری، اشکان نامداری، بهزاد غلامپور و جمع دیگری از پیشکسوتان حضور داشتند. * نکته قابل توجه عدم حضور فرهاد مجیدی و دیگر بازیکنان استقلال بود و تنها پژمان منتظری و مهدی رحمتی در این مراسم حضور داشتند. * هواداران استقلال و پرسپولیس با حضور علی کریمی بر مزار حجازی، شعار «حجازی - کریمی، اسطوره‌های ملی» سر دادند. هواداران استقلال کنایه زدند که وزارت ورزش هوای پرسپولیس را دارد و با حضور وزیر پرسپولیسی سه مرتبه قهرمان لیگ شده است. هواداران پرسپولیس هم پاسخ دادند که پرسپولیس با تدبیر خودش به اینجا رسیده است.
ایسناایسنا3 هفته قبل
به گزارش ایسنا، هشتمین مراسم سالگرد درگذشت ناصر حجازی امروز (جمعه) در قطعه نام‌آوران بهشت زهرا با حضور پرشور هواداران این اسطوره فقید باشگاه استقلال و هم‌چنین جمعی از پرسپولیسی‌ها برگزار شد. در این مراسم امیرحسین فتحی مدیرعامل، علی خطیر معاون، اصغر حاجیلو سرپرست، اشکان نامداری و بیژن طاهری از مربیان و مهدی رحمتی و پژمان منتظری از بازیکنان باشگاه استقلال حضور داشتند. هواداران استقلال در حاشیه این مراسم از مدیرعامل و معاون باشگاه پیگیر وضعیت سرمربی جدید استقلال و تیام بودند. هواداران استقلال از علی خطیر درباره سرمربی آینده استقلال پرسیدند که او به آن‌ها اطمینان داد که سرمربی خارجی استقلال هفته آینده مشخص می‌شود. او هم‌چنین مانع اصلی آمدن تیام به استقلال را قیمت بالای او عنوان کرد.
خبرآنلاینخبرآنلاین3 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، هشتمین سالگرد درگذشت مرحوم ناصر حجازی امروز در قطعه نام‌آوران بهشت زهرا (س) در شرایطی برگزار شد که امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال در کنار علی خطیر، معاون ورزشی باشگاه و اصغر حاجیلو سرپرست تیم در این مراسم حاضر شده بودند و به سوالات هواداران نیز پاسخ دادند. وقتی یکی از هواداران درباره سرمربی بعدی استقلال از فتحی سوال پرسید، او مدعی شد سرمربی بعدی استقلال به زودی معرفی خواهد شد. فتحی درباره انتخاب تیام گفت: «به زودی در خط حمله مهاجم خوبی می‌گیریم. حضور تیام منتفی است، چرا که او پول زیادی می‌خواهد.» فتحی درباره شخصی که در باشگاه حواشی عجیبی ساخته است، گفت: «چنین شخصی اصلا مقامی در باشگاه استقلال ندارد.» ۲۵۵ ۴۱
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 هفته قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، مراسم هشتمین سالگرد درگذشت ناصر حجازی دروازه‌بان افسانه‌ای سال‌های دور تیم ملی فوتبال ایران و استقلال امروز (جمعه) در بهشت زهرا برگزار شد. در این مراسم علی کریمی کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران و پرسپولیس تهران حضور پیدا کرد. همچنین امیر حسین فتحی مدیرعامل، علی خطیر معاون ورزشی و اصغر حاجیلو سرپرست تیم فوتبال استقلال هم به همراهی جمعی از هواداران و پیشکسوتان این تیم در این مراسم حضور یافتند. انتهای پیام/
انتخابانتخاب3 هفته قبل
امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال به هواداران این تیم اعلام کرد که حضور مامه تیام در جمع آبی‌پوشان منتفی است. یکی از هواداران به مدیرعامل استقلال گفت که بهترین گزینه ایرانی برای هدایت استقلال امیر قلعه‌نویی است و فرهاد مجیدی هنوز تجربه سرمربیگری ندارد. از وی در مورد حضور مامه تیام در استقلال هم سؤال شد که مدیرعامل باشگاه استقلال خطاب به هواداران گفت: به زودی در خط حمله مهاجم خوبی می‌گیریم. حضور تیام منتفی است، چرا که او پول زیادی می‌خواهد. فتحی همچنین در واکنش به اینکه برخی از بازیکنان استقلال در مورد کارشکنی یکی از عوامل پیشین استقلال اظهاراتی را مطرح کردند، گفت: چنین شخصی اصلا پستی در باشگاه استقلال ندارد.
ایرناایرنا3 هفته قبل
برای تهیه گزارشی از حال و هوای بیمارستان کسری و گفت و گو با خانواده و پزشکان حجازی درباره آخرین وضعیت بیماری اسطوره باشگاه استقلال به بیمارستان کسری آمده بودم. پس از هماهنگی‌های لازم، گفت و گو با بهناز شفیعی همسر و آتیلا فرزند ناصر حجازی را در کافی شاپ بیمارستان آغاز کردم. دقایقی چند اصغر حاجیلو پیشکسوت باشگاه استقلال با چشمانی اشکبار خبر قطعی درگذشت اسطوره را اعلام کرد و به این ترتیب پرکشیدن عقاب مخابره شد. وی همچنین از نگاه فدراسیون آمار و تاریخ فوتبال جهان به عنوان چهل و یکمین دروازه‌بان برتر قرن بیستم جهان برگزیده شده است. دوستداران و علاقه مندان ناصر حجازی باوجود گذشت هشت سال از درگذشت وی، همچنان به او عشق می‌ورزند و همواره با حضور بر مزارش یاد و خاطره اسطوره باشگاه استقلال را گرامی می‌دارند.
نودنود4 هفته قبل
مدیرعامل و معاون ورزشی باشگاه استقلال در اردوی آبی‌پوشان در امارات حاضر شدند. به گزارش وب سایت نود، تیم فوتبال استقلال در آخرین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا امشب به مصاف العین امارات خواهد رفت. در همین راستا امیرحسین فتحی، مدیرعامل و علی خطیر، معاون ورزشی باشگاه استقلال برای همراهی آبی‌پوشان در شهر العین حاضر شدند. همچنین عبدالرضا برزگری، بازیکن پیشین نفت آبادان و تیم ملی در اردوی استقلال حضور یافت و با اصغر حاجیلو، سرپرست آبی‌پوشان و همبازی سابق خود دیدار و گفت‌و‌گو کرد. دیدار استقلال - العین ساعت ۲۲:۳۰ امشب (دوشنبه) در ورزشگاه هزاع بن زاید العین برگزار خواهد شد.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
محمد دانشگر که در این فصل دفاع ثابت استقلال بوده است به دلیل یک سوء تفاهم بزرگ از ترکیب تیمش برای بازی با سپیدرود خط خورد و در این بازی حضور نداشت. دانشگر در مورد دلیل دیر حاضر شدن در اردو به ورزش ۳ گفت: فکر می‌کنم این موضوع یک سوءتفاهم بزرگ بود که البته من برای آقای مجیدی آن را توضیح دادم. همین هم باعث شد من دیرتر از سایر نفرات به اردو برسم که این موضوع باعث شد برای آقای مجیدی سوءتفاهم پیش بیاید که من بی انضباطی کردم. مدافع استقلال در پایان گفت: در طول مدتی که فوتبال بازی می‌کنم همیشه سعی کرده‌ام انضباط تیمی را رعایت کنم و باز هم می‌گویم دلیل عدم حضور در اردو سوءتفاهم بود. من اصلا پیام جدید آقای حاجیلو را نخواندم و در حال استراحت کردن بودم که متوجه شدم اردوی تیم آغاز شده است.
فوتبالیفوتبالی1 ماه قبل
وب سایت رسمی فوتبالی- هواداران تیم فوتبال استقلال در اواخر دیدار این تیم مقابل سپیدرود رشت علیه وزیر ورزش شعار سر دادند. * هواداران استقلال در اواخر بازی علیه وزیر ورزش شعار سر دادند. * خسرو حیدری به همراه فرهاد مجیدی سمت هواداران رفت تا مراسم خداحافظی‌اش از دنیای فوتبال را برگزار کند. * هواداران سپیدرود به شدت ناراحت هستند و بازیکنان این تیم سمت هواداران رفتند و از آنها تشکر کردند. * حیدری با دسته گل به سمت هواداران رفت و گل را به سمت هواداران پرتاب کرد.
افکارنیوزافکارنیوز1 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشدیدار تیم‌های استقلال تهران و سپیدرود رشت در هفته سی ام و پایانی لیگ برتر فوتبال با پیروزی استقلال به پایان رسید. هواداران استقلال به برانکو ایوانکوویچ (سرمربی پرسپولیس) و مسعود سلطانی فر (وزیر ورزش و جوانان) فحاشی کردند. دقیقه ۱۳: سپیدرود موقعیت خطرناکی روی دروازه استقلال ایجاد کرد، اما پژمان منتظری با هوشیاری توپ را دفع کرد. پس از به ثمر رسیدن این گل هواداران سپیدرود که سقوط تیمشان با این نتیجه به لیگ یک قطعی می‌شود به سکوت عجیبی فرو رفتند. هواداران استقلال پس از تشویق تبریزی که شادی پس از گل هم انجام نداد مرحوم منصور پورحیدری را تشویق کردند.
رجانیوزرجانیوز1 ماه قبل
کنفدراسیون فوتبال آسیا به خاطر تخلفاتی که دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و همچنین فدراسیون فوتبال ایران مرتکب شده‌اند، آنها را در مجموع بیش از ۱۰ هزار دلار جریمه کرد. کنفدراسیون فوتبال آسیا به خاطر تخلفاتی که دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و همچنین فدراسیون فوتبال ایران مرتکب شده‌اند، آنها را در مجموع بیش از ۱۰ هزار دلار جریمه کرد. در بین این آرا، محکومیت و جریمه مالی فدراسیون فوتبال ایران، باشگاه پرسپولیس و باشگاه استقلال دیده می‌شود. ۸- جریمه ۱۲۵۰ دلاری استقلالتیم فوتبال استقلال در نیمه دوم بازی با العین امارات در ورزشگاه آزادی با یک دقیقه و ۲۵ ثانیه تأخیر وارد زمین شد. به گزارش خبرنگار مهر، استقلال در شرایطی به خاطر تأخیر در ورود به زمین جریمه شده است که اصغر حاجیلو سرپرست استقلال بعد از آن مسابقه این خبر را رد و تاکید کرده بود که جریمه استقلال به هیچ وجه صحت ندارد!
ورزش ۱۱ورزش ۱۱1 ماه قبل
کنفدراسیون فوتبال آسیا به خاطر تخلفاتی که دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و همچنین فدراسیون فوتبال ایران مرتکب شده‌اند، آنها را در مجموع بیش از ۱۰ هزار دلار جریمه کرد. در بین این آراء، محکومیت و جریمه مالی فدراسیون فوتبال ایران، باشگاه پرسپولیس و باشگاه استقلال دیده می‌شود. AFC به خاطر این تخلف که برای دومین بار گزارش شده است، به فدراسیون ایران هشدار داد. AFC فدراسیون ایران را هزار دلار جریمه کرده است. AFC فدراسیون ایران را به همین دلیل به پرداخت ۱۲۵۰ دلار جریمه محکوم کرد.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
اینکه ۵ کاپیتان استقلال در یک قاب کوچک کنار هم قرار گرفته‌اند باعث جذابیت‌های هر چه بیشتر این کلییپ می‌شود. در همین خصوص با صادق ورمرزیار یکی از کسانی که در این کلیپ حضور داشت صحبت کردیم تا توضیحات بیشتری در ارتباط این فیلم به ما بدهد. ناصر خان که از قبل می‌دانست این پسر صدای خوبی دارد تا اینکه همه بچه‌ها جمع شوند و تمرین را آغاز کنیم، از این نوجوان دعوت کرد تا بخواند. ولی واقعا یادم نمی‌آید که چه کسی در آن روز فیلم برداری کرد اما به هر حال این خاطره‌ای بود که به لطف یکی از بچه‌ها ثبت شد. ما اگر روزی روی سکو هم می‌نشستیم برایمان چندان فرقی نمی‌کرد و تنها چیزی که برای ما مهم بود موفقیت تیم بود.
پارس نیوزپارس نیوز1 ماه قبل
طبق این خبر استقلال با این تساوی ۵۴ امتیازی شد و در رده سوم قرار گرفت اما شانس قهرمانی را از دست داد. به گزارش خبر ورزشی شهر خبر و به نقل از اخبار ورزش سه تیم فوتبال استقلال در شرایطی که یک گل سالم وارد دروازه صنعت نفت کرد داور آن را مردود اعلام کرد تا آبی‌ها دیگر شانسی برای قهرمانی نداشته باشند. به گزارش خبر ورزشی شهر خبر و به نقل از اخبار ورزش سه امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال از داوری دیدار این تیم با نفت آبادان انتقاد کرد. طبق این خبر امیرحسین فتحی درباره تصمیم داور دیدار آبی‌پوشان برابر صنعت نفت آبادان مبنی بر مردود اعلام کردن گل استقلال، گفت: برای داوری متأسف هستم. به گزارش خبر ورزشی شهر خبر و به نقل از اخبار ورزش سه سرپرست تیم فوتبال استقلال از عملکرد تیم داوری دیدار با صنعت نفت آبادان انتقاد کرد.
ایران ورزشیایران ورزشی1 ماه قبل
صحنه‌ای که حتی با بارها عقب و جلو کردن فیلم بازی اصلا نمی‌توانستی به ادعای کمک داور بازی صحه بگذاری. عواقب این تصمیم جنجالی هم در نهایت اخراج فرهاد مجیدی به خاطر اعتراض بیش از حد به داوری بود. اما شاید مخاطب این فوتبال بخواهد بداند بعد از بازی در رختکن داوری چه گذشت و مهدی الوندی کمک داور جنجالی این بازی چه جوابیه در خصوص تصمیم عجیب خود داشت. اینطور که گفته می‌شود وقتی ناظر بازی و سایر گروه داوری از الوندی پرسیدند چرا این تصمیم را گرفتی؟ در پاسخ گفته است: «من توپ را وقتی در هوا بود اوت گرفته‌ام وگرنه توپی که به زمین فرود آمد اوت نبود.» گویا ناظر داوری بازی هم بارها بعد از ادعای کمک داور بازی، فیلم را عقب و جلو می‌کند و در نهایت هیچ چیز از توضیحات کمک داور بازی سر در نمی‌آورد، به نوعی در آن صحنه بازی، همه اوت شدن توپ را ندیدن به غیر از کمک داور بازی که همچنان مصرانه می‌گوید که توپ را دیده که روی هوا اوت شده! آنچه از ماجرای جنجالی بازی در آبادان می‌توان برداشت کرد این است که تصمیم کمک داور حتی در اتاق فکر داوری بعد از بازی هم تایید نشد و بیشتر دفاعیه مهدی الوندی حکم توجیه را داشت تا چیز دیگری.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
وی ادامه داد: باید برای بازی ما مقابل نفت آبادان سه داور باتجربه و بزرگ‌تر می‌آوردند تا اینچنین حق تیم ضایع نشود. گفتم آقای فتاحی من چیزی به شما نمی‌گویم، چون اجازه نداریم بی‌ادبی کنیم، تهمت بزنیم، چون مردم حقیقت را می‌بینند، اما درست نیست که سر تیم استقلال را اینگونه ببرند. وی درخصوص اخراج فرهاد مجیدی از کنار زمین خاطرنشان کرد: از شما می‌پرسم که این مربیان چقدر در کنار زمین می‌توانند تحمل داشته باشند؟ فرهاد حقیقت را گفت و اخراج شد. اشکالی ندارد هواداران نفت آبادان به ما فحاشی کردند. آقای فتاحی هواداران استقلال هیچوقت از شما نمی‌گذرند، زیرا بهترین فرصت استقلال برای رسیدن به صدر جدول را گرفتید.
روزنوروزنو1 ماه قبل
این گل مردود را از زاویه دوربین باشگاه استقلال ببینید: در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید. امیرحسین فتحی، مدیر عامل استقلال در گفت‌و‌گو با سایت این باشگاه درباره تصمیم داور دیدار آبی‌پوشان برابر صنعت نفت آبادان مبنی بر مردود اعلام کردن گل استقلال، گفت: برای داوری متأسف هستم. آقای فتاحی هیچ‌وقت بابت تیم داوری که شرایطش از شب قبل معلوم بود، شما را نمی‌بخشم. کارشناسی داوری بازی صنعت نفت - استقلال: در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید. بعد از این نوع کارشناسی خسروی، هواداران استقلال سیل فحاشی‌ها را در فضای مجازی به علی خسروی روانه کردند که باعث ناراحتی شدید وی شد.

به انتهای لیست رسیدید