اصغر حاجیلو

روزنوروزنو1 هفته قبل
باشگاه استقلال تهران با جریمه‌ای بسیار سنگین از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا روبرو شده است. این جریمه هم به خاطر سهل انگاری اصغر حاجیلو سرپرست آبی‌ها بوده است. آبی‌ها در نیمه دوم بازی با العین در ورزشگاه آزادی یک دقیقه و ۳۰ ثانیه تاخیر داشتند تا کنفدراسیون آنها را ۱۰ هزار دلار (بیش از ۱۳۰ میلیون تومان) جریمه کند. روزنامه خبرورزشی هم امروز این خبر را تائید کرد و نوشت کلا استقلال ۱۰ هزار دلار از این بازیکن درآمد داشت و آن ۱۰ هزار دلار هم جریمه شد. وظیفه سرپرست است که این مسایل را مدیریت کند.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ باشگاه استقلال تهران با جریمه‌ای بسیار سنگین از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا روبرو شده است. این جریمه هم به خاطر سهل انگاری اصغر حاجیلو سرپرست آبی‌ها بوده است. آبی‌ها در نیمه دوم بازی با العین در ورزشگاه آزادی یک دقیقه و ۳۰ ثانیه تاخیر داشتند تا کنفدراسیون آنها را ۱۰ هزار دلار (بیش از ۱۳۰ میلیون تومان) جریمه کند. روزنامه خبرورزشی هم امروز این خبر را تائید کرد و نوشت کلا استقلال ۱۰ هزار دلار از این بازیکن درآمد داشت و آن ۱۰ هزار دلار هم جریمه شد. وظیفه سرپرست است که این مسایل را مدیریت کند.
ایلناایلنا2 ماه قبل
اصغر حاجیلو امروز به عنوان سرپرست استقلال تهران در نشست هماهنگی بازی با پیکان شرکت کرد. به گزارش ایلنا، اصغر حاجیلو روز گذشته مورد آنژیوگرافی قرار گرفت و به درخواست پزشک روز گذشته در بیمارستان بستری بود. حاجیلو امروز با حضور در نشست هماهنگی بازی استقلال و پیکان ضمن اینکه باعث تعجب حاضران جلسه شد نشان داد که برای ادامه دادن همکاری خود با باشگاه آماده است. استقلال فردا در ورزشگاه شهرقدس برابر پیکان قرار می‌گیرد.
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
پزشک تیم استقلال به شایعات مختلف پیرامون بحثش با اصغر حاجیلو و احضار شدن از سوی مدیرعامل باشگاه واکنش نشان داد. ایسنا: کاوه ستوده، پزشک استقلال درباره اختلافش با اصغر حاجیلو، سرپرست تیم و احضار شدن از سوی مدیرعامل باشگاه گفت: من هم در یکی از سایت‌ها چنین خبری را شنیدم. احضاری در کار نیست. کادر پزشکی در این ۱۲ سال نشان داده که کار خودش را می‌کند. او درباره اتفاقات فرودگاه تبریز نیز گفت: توضیحاتی که ارائه کردم کافی است.
ورزش۳ورزش۳2 ماه قبل
امروز مدیرعامل و سرمربی استقلال به دیدار سرپرست این تیم رفتند. به گزارش ورزش سه، اصغر حاجیلو که به دلیل بیماری قبلی مدتی در تمرین استقلال حضور نداشت، امروز در بیمارستان بستری شد تا با حل مشکل خود بتواند به این تیم برگردد. در این بین وینفرد شفر و امیرحسین فتحی امروز در بیمارستان حضور پیدا کردند و از اصغر حاجیلو عیادت کردند. در این دیدار دوستانه فتحی و شفر دقایقی با حاجیلو صحبت و برای این استقلالی قدیمی آرزوی سلامتی کردند.
مهرمهر2 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، پس از بازگشت تیم استقلال از اردوی ترکیه غیبت‌های اصغر حاجیلو سرپرست این تیم در تمرینات طولانی شد و حالا شنیده می‌شود بیماری قلبی وی جدی بوده و عمده‌ترین دلیل غیبتش در تمرینات همین بیماری است. باتوجه به شدت بیماری حاجیلو و احتمال این که کار وی به جراحی کشیده شود، ممکن است نیمکت استقلال در پست سرپرستی در این فصل بار دیگر دستخوش تغییراتی شده و آبی‌ها سومین سرپرست‌شان در این فصل را هم ببینند. گروه ورزشی خبرگزاری مهر برای اصغر حاجیلو پیشکسوت فوتبال ایران آرزوی سلامتی دارد.
فراروفرارو2 ماه قبل
پزشک تیم استقلال به شایعات مختلف پیرامون بحثش با اصغر حاجیلو و احضار شدن از سوی مدیرعامل باشگاه واکنش نشان داد. به گزارش ایسنا، کاوه ستوده درباره اختلافش با اصغر حاجیلو، سرپرست استقلال و احضار شدن از سوی مدیرعامل باشگاه گفت: من هم در یکی از سایت‌ها چنین خبری را شنیدم. احضاری در کار نیست. کادر پزشکی در این ۱۲ سال نشان داده که کار خودش را می‌کند. او درباره اتفاقات فرودگاه تبریز نیز گفت: توضیحاتی که ارائه کردم کافی است.
ایلناایلنا1 ماه قبل
اصغر حاجیلو سرپرست تیم استقلال معتقد است هر وقت تیم در حال نتیجه‌ گرفتن است، عده‌ای برای آنها حاشیه‌سازی می‌کنند تا جلوی موفقیت تیم را بگیرند. به گزارش ایلنا، اصغر حاجیلو سرپرست تیم استقلال معتقد است هر وقت تیم در حال نتیجه‌ گرفتن است، عده‌ای برای آنها حاشیه‌سازی می‌کنند تا جلوی موفقیت تیم را بگیرند. مشابه این اتفاق به جز منشا، برای چند بازیکن دیگر ما هم در فرودگاه رخ داد. اتفاقا باید بگویم منشا بازیکن بسیار صبور و حرفه‌ای است. چرا هر وقت استقلال نتیجه می‌گیرد یک سری حاشیه‌ها برایش درست می‌کنند.
ایلناایلنا2 ماه قبل
اصغر حاجیلو سرپرست باشگاه استقلال از اتفاقاتی که در ورزشگاه یادگار امام تبریز افتاد، ناراحت است. به گزارش ایلنا، اصغر حاجیلو سرپرست باشگاه استقلال از اتفاقاتی که در ورزشگاه یادگار امام تبریز افتاد، ناراحت است. قانون می‌گوید باید ۱۰درصد از ظرفیت استادیوم را به استقلال می‌دادند ولی فکر می‌کنم فقط دو درصد از ۱۰درصد را به هواداران استقلال اختصاص دادند. من خیلی در جریان بازی نگران این بودم که یک وقت اتفاق بدی برای‌شان نیفتد. فقط خدا رحم کرد که اتفاق بدی نیفتاد اما این را هم باید بدانید که حتما باید یکی از این سنگ‌ها به کسی برخورد کند و اتفاق بدی رخ دهد تا پیشگیری صورت بگیرد؟!
ایرناایرنا2 ماه قبل
نصرالله عبداللهی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: اینکه گفته می‌شود من سرپرست استقلال شده‌ام، درست نیست. تحت هیچ شرایطی این کار را انجام نخواهم داد چرا که آن جایگاه متعلق به اصغر حاجیلو است. اصغر حاجیلو سرپرست تیم فوتبال استقلال تهران امروز در یکی از بیمارستان‌های تهران تحت عمل قلب قرار گرفت و گفته می‌شود که حال عمومی وی خوب است. ** منشا از خریدهای خوب استقلال استمدیر فنی استقلال تصریح کرد: گادوین منشا بازیکن تاثیرگذاری در پرسپولیس بود و توانایی‌های فنی زیادی دارد که می‌تواند در ادامه مسابقات لیگ برتر به استقلال کمک کند. مطمئن باشید با تایید وینفر شفر مدیران استقلال با منشا قرارداد همکاری بستند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 ماه قبل
خبرگزاری میزان- اصغر حاجیلو سرپرست تیم فوتبال استقلال تهران که مدتی است در تمرینات حضور پیدا نمی‌کند، دیگر به این تیم برنمی‌گردد. به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، اصغر حاجیلو سرپرست تیم فوتبال استقلال تهران بیش از دو هفته است که در تمرینات این تیم شرکت نکرده و در این بین صحبت‌هایی زیادی پیرامون قهر او به دلیل عدم مطالبات مالی به گوش رسیده است. این در حالی است که خبر رسیده حاجیلو روز دوشنبه باید قلب خود را جراحی کند و به احتمال فراوان فعلا به تیم استقلال برنمی‌گردد. باشگاه استقلال در نظر دارد هرچه زودتر یک نفر را جایگزین حاجیلو کند که به نظر می‌رسد نصرالله عبدالهی محتمل‌ترین گزینه خواهد بود. انتهای پیام/
خبر ورزشیخبر ورزشی2 ماه قبل
، وینفرد شفر که روز گذشته در نشست هم‌اندیشی مربیان لیگ برتری با اصغر حاجیلو عکسی به یادگار گرفته بود، ساعتی پس از پایان این جلسه و اطلاع از وضعیت جسمانی سرپرست تیمش به او قوت قلب داد. حاجیلو که قرار است فردا تحت عمل آنژیوگرافی قرار بگیرد، روز گذشته به طور کامل وضعیت جسمانی اش را برای سرمربی تیم تشریح کرد تا شفر برایش بنویسد که «آرام باش و در آرامش کامل به فکر خانواده و خودت باش تا زودتر سلامتی‌ات را به دست بیاوری.» ناگفته نماند، وینفرد شفر در دیدار رفت تیم استقلال مقابل السد قطر در ورزشگاه آزادی، زمانی که داور چهارم تابلو را برای تعویض محمد دانشگر با الحاجی گرو بالا برد با عصبانیت مانع این تعویض شد و به خاطر اشتباه اصغر حاجیلو، سرپرست استقلال بر سر او فریاد زد و نیومایر را بیرون کشید! این اتفاق روز ششم شهریور سال جاری رخ داد. دیداری که در پایان با شکست یک-۳ استقلال مقابل نماینده قطر به پایان رسید.
مهرمهر2 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، اصغر حاجیلو سرپرست تیم استقلال که بعد از بازگشت این تیم از اردوی ترکیه به دلیل بیماری قلبی نتوانست در تمرینات استقلال شرکت کند، امروز تحت عمل آنژیوگرافی قرار خواهد گرفت. سرپرست آبی پوشان در حالی امروز تحت عمل آنژیوگرافی قرار می‌گیرد که صحبت از تغییرات روی نیمکت این تیم جدی‌تر از همیشه به گوش می‌رسد.
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سابت باشگاه استقلال, اصغر حاجیلو, سرپرست تیم استقلال بعد از مرخصی از بیمارستان، امروز (چهارشنبه) در جلسه صبح هماهنگی پیش از بازی با پیکان شرکت کرد و مشکلی برای حضور روی نیمکت استقلال در بازی با پیکان ندارد. او قرار است به اردوی آبی‌ها برای دیدار با پیکان اضافه شود. انتهای پیام/
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ماه قبل
اعتمادآنلاین|‌ اصغر حاجیلو سرپرست تیم استقلال بعد از ترخیص از بیمارستان، امروز (چهارشنبه) در جلسه صبح هماهنگی بازی با پیکان شرکت کرد و مشکلی برای حضور روی نیمکت استقلال در بازی با پیکان ندارد. او قرار است به اردوی آبی‌ها برای دیدار با پیکان اضافه شود. پیش از این شایعه شده بود که او به دلیل بیماری از سمت خود کناره گیری می‌کند. منبع: ایسنا
طرفداریطرفداری2 ماه قبل
طرفداری- اصغر حاجیلو، سرپرست تیم استقلال روز گذشته برای انجام آنژیوگرافی قلب در بیمارستان بستری و بعد از این اتفاق شایعاتی پیرامون قطع همکاری وی با استقلال مطرح شد اما حاجیلو صبح امروز بعد از ترخیص شدن از بیمارستان مستقیما راهی نشست هماهنگی دیدار استقلال و پیکان شد و به عنوان سرپرست امروز را در دست گرفت. به گزارش فارس، به نظر می‌رسد حاجیلو با رفع مشکل می‌تواند فردا روی نیمکت استقلال مقابل پیکان بنشیند و قرار است وی امروز با پزشکی معالج خود در این باره مشورت کند. خبر دیگر از استقلال این است که گادوین منشا بعد از ثبت قرارداد شبانه با استقلال امروز می‌تواند در تمرین تیمش شرکت کند و حضور او در فهرست ۱۸ نفره استقلال در بازی فردا منوط به شرایط جسمانی وی خواهد بود. تیم فوتبال استقلال امروز آخرین تمرین خود را پیش از بازی با پیکان برگزار خواهد کرد.
فارسفارس2 ماه قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، سازمان لیگ فوتبال ایران با همکاری کمیته داوری فدراسیون فوتبال اقدام به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برگزاری جلسه هم‌اندیشی بین مربیان، مدیران و کاپیتان‌های لیگ برتری با مسئولان داوری کر‌د‌ه است‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌. در این جلسه وینفرد شفر سرمربی استقلال هم حاضر شد. شفر به همراه اصغر حاجیلو سرپرست استقلال به جلسه هم اندیشی آمد. مهدی رحمتی کاپیتان استقلال هم در این جلسه حضور دارد. انتهای پیام/ا
افکارنیوزافکارنیوز1 هفته قبل
افکارنیوز، به گزارشبرخلاف برخی شایعات مطرح شده هیچ جریمه‌ای از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا به خاطر تاخیر در ورود به زمین به باشگاه استقلال ابلاغ نشده است. باشگاه استقلال هیچ نامه‌ای در این خصوص از AFC تاکنون دریافت نکرده، لذا شایعاتی که مبنی بر کسر این رقم از اصغر حاجیلو سرپرست تیم فوتبال استقلال در برخی رسانه‌ها مطرح شده صحت نداشته و تکذیب می‌گردد.
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
خبرگزاری تسنیم: تیم فوتبال استقلال که در تمرین نوبت صبح امروز (پنجشنبه) کار تاکتیکی انجام داده بود، در نوبت عصر به کار به وزنه پرداخت. در این تمرین، بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند که یکی از گروه‌ها زیر نظر فیلیپ مربی بدنساز کار کردند و گروه دیگر با مارتین فورکل، تمرینات اختصاصی انجام دادند. بازیکنان ملی‌پوش استقلال، طارق همام، مهدی قائدی و اصغر حاجیلو سرپرست تیم فوتبال استقلال غایبان تمرین بودند.
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
سرپرست تیم فوتبال استقلال که از بیماری قلبی رنج می‌برد، امروز تحت عمل آنژیوگرافی قرار می‌گیرد. خبرگزاری مهر: اصغر حاجیلو سرپرست تیم استقلال که بعد از بازگشت این تیم از اردوی ترکیه به دلیل بیماری قلبی نتوانست در تمرینات استقلال شرکت کند، امروز تحت عمل آنژیوگرافی قرار خواهد گرفت. سرپرست آبی پوشان در حالی امروز تحت عمل آنژیوگرافی قرار می‌گیرد که صحبت از تغییرات روی نیمکت این تیم جدی‌تر از همیشه به گوش می‌رسد.
خبر ورزشیخبر ورزشی2 ماه قبل
به گزارش خبرورزشی، تیم فوتبال استقلال مدتی است به دلیل نداشتن زمین مناسب با مشکلاتی روبه‌رو شده است. اصغر حاجیلو سرپرست تیم استقلال در صحبتی که با کادر فنی انجام داد اعلام کرد که زمین ورزشی نفت در تهرانسر آماده است و امکان برگزاری تمرین در روز‌های آینده در این زمین وجود دارد. قرار شده شفر از این زمین دیدن کند و درصورت تأیید آن تمرینات استقلال به آنجا منتقل شود.
خبر ورزشیخبر ورزشی2 روز قبل
به گزارش خبرورزشی، فرشید باقری که پس از باخت یک بر صفر استقلال در دربی پایتخت مقابل پرسپولیس از حضور در تمرینات این تیم منع شده بود، با پرواز هشت صبح امروز (یکشنبه) عازم امارات شد تا خودش را به اردوی آبی پوشان پایتخت برساند. به گفته اصغر حاجیلو، این بازیکن با درخواست وینفرد شفر سرمربی تیم، مورد بخشش مدیریت باشگاه قرار گرفت و به همین علت راهی امارات شد.
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال استقلال که در تمرین نوبت صبح امروز (پنجشنبه) کار تاکتیکی انجام داده بود، در نوبت عصر به کار به وزنه پرداخت. در این تمرین، بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند که یکی از گروه‌ها زیر نظر فیلیپ مربی بدنساز کار کردند و گروه دیگر با مارتین فورکل، تمرینات اختصاصی انجام دادند. بازیکنان ملی‌پوش استقلال، طارق همام، مهدی قائدی و اصغر حاجیلو سرپرست تیم فوتبال استقلال غایبان تمرین بودند. انتهای پیام/
ایسناایسنا2 ماه قبل
سرپرست تیم فوتبال استقلال در بازی با پیکان حاضر خواهد بود. به گزارش ایسنا، اصغر حاجیلو سرپرست تیم استقلال بعد از ترخیص از بیمارستان، امروز (چهارشنبه) در جلسه صبح هماهنگی بازی با پیکان شرکت کرد و مشکلی برای حضور روی نیمکت استقلال در بازی با پیکان ندارد. او قرار است به اردوی آبی‌ها برای دیدار با پیکان اضافه شود. پیش از این شایعه شده بود که او به دلیل بیماری از سمت خود کناره گیری می‌کند. انتهای پیام
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، برخلاف برخی شایعات مطرح شده هیچ جریمه‌ای از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا به خاطر تاخیر در ورود به زمین به باشگاه استقلال ابلاغ نشده است. باشگاه استقلال هیچ نامه‌ای در این خصوص از AFC تاکنون دریافت نکرده، لذا شایعاتی که مبنی بر کسر این رقم از اصغر حاجیلو سرپرست تیم فوتبال استقلال در برخی رسانه‌ها مطرح شده صحت نداشته و تکذیب می‌گردد. انتهای پیام/
ورزش۳ورزش۳2 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه»، وینفرد شفر معمولا قبل از هر بازی جلسات متعددی برای بازیکنان تیمش برگزار می‌کند، امروز با حضور تمام بازیکنان و اعضای کادرفنی تیمش را به جلسه فنی برد و در مورد شرایط پیکان برای بازیکنانش صحبت کرد. در این جلسه گادوین منشا هم حضور داشت تا مشخص شود برای حضور او در بازی با پیکان شانس دارد. در جلسه فنی امروز اصغر حاجیلو سرپرست استقلال که به تازگی قبلش را عمل جراحی کرده هم حضور داشت. عکس: رضا سعیدی پور
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت باشگاه استقلال، اصغر حاجیلو سرپرست تیم و پیشکسوت استقلال به دلیل عمل آنژیو در بیمارستان بستری است. امیرحسین فتحی مدیرعامل، وینفرد شفر سرمربی، نصرالله عبداللهی مدیر فنی و محمد حسین زرندی مدیر روابط عمومی استقلال امروز (سه‌شنبه) با حضور در بیمارستان، از حاجیلو عیادت کردند و ضمن گفت‌و‌گو با او در جریان آخرین وضعیت درمانی سرپرست تیم استقلال قرار گرفتند. حاجیلو بر اساس اعلام پزشکان وضعیت مناسبی دارد و فردا از بیمارستان مرخص خواهد شد. انتهای پیام/

تیم ملی ایران؛ پنالتی بباز‌ترین قدرت فوتبال آسیا

13+
تابناکتابناک3 ماه قبل
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
اصغر حاجیلو، سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: وقتی موهای گادوین منشا را کشیدند، آیا انتظار داشتند او تشکر کند؟! باور کنید آنقدر از ما استقبال کرده بودند که نمی‌دانیم چطور از آنها تشکر کنیم. در این درگیری، یک نفر چنان موی منشا را کشید که او از کوره در رفت. منشا از اتفاقی که برایش افتاد، خیلی ناراحت بود و عنوان می‌کرد چرا باید او را اذیت کنند. نه تنها برای منشا، برای چند بازیکن هم اتفاق مشابه در فرودگاه افتاد که ناجور بود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
استقلال در صفحات مجازی باخته بود، اما تیم ما برای برد به میدان رفت. برخی‌ها با لوگوی استقلال در صفحات مجازی با استقلال دشمنی می‌کنند. شاید بگویند بازیکنان نباید در صفحات مجازی باشند، اما امروز تلویزیون را باز می‌کنید، صفحات مجازی نشان داده می‌شوند. غذا خوردن چهار بازیکن کنار هم، اسمش باند بازی نیستوی درباره باندبازی بازیکنان استقلال که به رحمتی نسبت دادند، گفت: هیچ چیزی به اسم باندبازی در استقلال نمی‌بینم. اصغر حاجیلو پس از بازی در استقلال، بلافاصله مربی و سپس سرپرست تیم شد.

به انتهای لیست رسیدید