اخبار اصفهان - آخرین و مهم ترین اخبار اصفهان از خبرگزاری‌های ایران | خبری
اصفهان

اصفهان

تابناکتابناک32 دقیقه قبل
یک مسابقه از هفته بیستم لیگ برتر فصل ۹۹-۹۸ به دلیل تمهیدات در نظر گرفته شده، بدون تماشاگر برگزار خواهد شد. به گزارش تابناک ورزشی، به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، مسابقه استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان از هفته بیستم لیگ برتر فصل ۹۹-۹۸ روز یکشنبه (۴ اسفند ۹۸) بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد. با توجه به شیوع بیماری کرونا و بنا بر توصیه وزارت بهداشت، این دیدار در تهران بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد.
تابناکتابناک36 دقیقه قبل
بازی فردا یک فینال است که می‌تواند ما را در جدول نگه دارد و بازیکنان ما برای آن آماده هستند. قلعه‌نویی افزود: بازیکنان ما در بازی با السد بازی خوبی به نمایش گذاشتند اما اسیر حرفه‌ای‌گری السدشدیم. بازی با پرسپولیس هم مثل آن بازی است. سرمربی سپاهان در مورد نوسان پرسپولیس در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرد: ‌ لیگ شرایط خودش را دارد و لیگ قهرمانان آسیا هم شرایط خودش را دارد. من یک سال السد بودم ۳۵ سال از آن موضوع می‌گذرد و آمدند چنین کاری را کردند.
الفالف42 دقیقه قبل
یکی دیگر از بازیکنان سپاهان به جمع غایبان این تیم مقابل پرسپولیس اضافه شد. گروه ورزشی الف، ۳ اسفند ۱۳۹۸، ۲۱:۴۰ ۳۹۸۱۲۰۳۱۳۵به گزارش فارس، تیم فوتبال سپاهان فردا در دیداری حساس و مهم به مصاف پرسپولیس می‌رود و امیدوار است تا فاصله ۵ امتیازی با صدرنشین را در این دیدار خانگی کم کند. ضمن اینکه گئورگی ولسیانی مدافع گرجی سپاهان هم به دلیل انجام آرتروسکوپی در تفلیس، تا حدود یک ماه قادر به همراهی تیم اصفهانی نخواهد بود. علاوه بر این، امشب از اردوی سپاهان خبر رسید که ولادیمیر کومان هافبک مجاری زردپوشان هم به دلیل سرماخوردگی شدید قادر به حضور دربازی فردا مقابل پرسپولیس نیست تا به این ترتیب دغدغه‌های قلعه‌نویی برای بازی مهم فردا بیشتر شود. سپاهان و پرسپولیس از ساعت ۱۶:۱۵ دقیقه فردا در ورزشگاه نقش جهان مقابل هم قرار می‌گیرند.
ایمناایمنا44 دقیقه قبل
به گزارش ایمنا، به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، مسابقه استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان از هفته بیستم لیگ برتر فصل ۹۹-۹۸ روز یکشنبه (۴ اسفند ۹۸) بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد. با توجه به شیوع بیماری کرونا و بنا بر توصیه وزارت بهداشت، بازی استقلال با ذوب‌آهن اصفهان در تهران بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد. باشگاه استقلال در این باره به هوادارانی که اقدام به خرید بلیت این مسابقه کردند گفته از طریق شرکت توسعه و تجهیز، مبالغ پرداختی آنها عودت داده خواهد شد. همچنین، با وجود ممنوعیت حضور هواداران در بازی استقلال و ذوب آهن، سازمان لیگ هنوز دستوری درباره بازی سپاهان - پرسپولیس و همچنین شهر خودرو - نفت مسجدسلیمان اعلام نکرده است.
وانانیوزوانانیوز46 دقیقه قبل
به گزارش وانانیوز، تیم فوتبال سپاهان فردا در دیداری حساس و مهم به مصاف پرسپولیس می‌رود و امیدوار است تا فاصله ۵ امتیازی با صدرنشین را در این دیدار خانگی کم کند. ضمن اینکه گئورگی ولسیانی مدافع گرجی سپاهان هم به دلیل انجام آرتروسکوپی در تفلیس، تا حدود یک ماه قادر به همراهی تیم اصفهانی نخواهد بود. علاوه بر این، امشب از اردوی سپاهان خبر رسید که ولادیمیر کومان هافبک مجاری زردپوشان هم به دلیل سرماخوردگی شدید قادر به حضور دربازی فردا مقابل پرسپولیس نیست تا به این ترتیب دغدغه‌های قلعه‌نویی برای بازی مهم فردا بیشتر شود. سپاهان و پرسپولیس از ساعت ۱۶:۱۵ دقیقه فردا در ورزشگاه نقش جهان مقابل هم قرار می‌گیرند. انتهای پیام/ک
ساعت ۲۴ساعت ۲۴50 دقیقه قبل
با توجه به شیوع بیماری کرونا و بنا بر توصیه وزارت بهداشت، بازی استقلال با ذوب‌آهن اصفهان در تهران بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد. بباشگاه استقلال در این‌باره به هوادارانی که اقدام به خرید بلیت این مسابقه کردند، از طریق شرکت توسعه و تجهیز، مبالغ پرداختی آنها عودت داده خواهد شد. به گزارش ایسنا، با وجود ممنوعیت حضور هواداران در بازی استقلال و سپاهان، سازمان لیگ هنوز دستوری درباره بازی سپاهان - پرسپولیس و همچنین شهرخودرو - نفت مسجدسلیمان اعلام نکرده است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز53 دقیقه قبل
سرویس ورزش مشرق – بازیکن اسبق تیم‌های سپاهان و پرسپولیس که سابقه ۸ فصل حضور در تیم اصفهانی و سپس ۴ فصل بازی برای پرسپولیس را در کارنامه دارد بر این باور است که پیروز میدان اصفهان در دیدار سپاهان – پرسپولیس می‌تواند تا ۷۰ درصد راهش را تا قهرمانی باز کند. محسن بنگر در گفت و گو با مشرق، درباره دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در روزهایی که کرونا ویروس ذهن همه مردم را به خود مشغول کرده حرف زد. متن این پرسش و پاسخ در ادامه می‌آید: * پیش بینی تان از بازی سپاهان و پرسپولیس چیست؟ - دیدار این دو تیم همواره جذابیت‌های خودش را داشته است. * بازی در نقش جهان چه تأثیری روی بازی پرسپولیس خواهد گذاشت؟ - همه بازیکنانی که در هر دو تیم حضور دارند دارای تجربه بالای فوتبال در استادیوم‌های بزرگ هستند. نتیجه این مصاف تا ۷۰ درصد چهره تیم قهرمان این فصل را مشخص می‌کند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ساعت قبل
موسوی تصریح کرد: شمارش آرا و نمایندگان قطعی شده در دیگر حوزه‌های انتخابیه عبارتند از: محمدتقی نقدعلی از حوزه انتخابیه خمینی شهر، سید صادق طباطبایی نژاد از حوزه انتخابیه اردستان استان اصفهان، ابراهیم رضایی از حوزه انتخابیه دشتستان بوشهر، سلمان اسحاقی از حوزه انتخابیه قائنات و زبرکوه، مصطفی نخعی از حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه، مجید نصیرایی از حوزه انتخابیه فردوس، سرایان، طبس و بشرویه هر سه استان خراسان جنوبی، مجید ناصری نژاد از حوزه انتخابیه شادگان استان خوزستان، اردشیر مطهری از حوزه انتخابیه گرمسار و آرادان، عباس گلرو از حوزه انتخابیه سمنان، مهدی شهر و سرخه استان سمنان به عنوان نمایندگان مجلس یازدهم انتخاب شدند. وی ادامه داد: رضا حاجی پور از حوزه انتخابیه آمل استان مازندران، علیرضا سلیمی از حوزه انتخابیه محلات و دلیجان استان مرکزی، محمدمهدی مفتح از حوزه انتخابیه تویسرکان، حسن لطفی از حوزه انتخابیه رزن و درگزین، کیومرث سرمدی واله از حوزه انتخابیه اسدآباد هر سه از استان همدان، شهباز حسن پور بیگلری از حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر، مصطفی رضاحسینی قطب آبادی از حوزه انتخابیه شهربابک، عفت شریعتی کوهبنانی از حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان و حسین جلالی از حوزه انتخابیه رفسنجان و انار هر چهار نفر از استان کرمان به عنوان نمایندگان مجلس یازدهم انتخاب شدند. موسوی اضافه کرد: همچنین محمد کعب عمیر از حوزه انتخابیه شوش استان خوزستان، سیدمرتضی خاتمی از حوزه انتخابیه ماه نشان وایجرود استان سمنان، علی اکبر علیزاده برمی از حوزه انتخابیه دامغان استان سمنان، مسلم صالحی از حوزه انتخابیه اقلید استان فارس، پرویز اوسطی از حوزه انتخابیه قروه و دهکلان استان کردستان، احمد دنیامالی از حوزه انتخابیه بندرانزلی استان گیلان، محمود احمدی بیغش از حوزه انتخابیه شازند استان مرکزی و محمدرضا دشتی اردکانی از حوزه انتخابیه اردکان و سیدجلیل میرمحمد میبدی از حوزه انتخابیه تفت و میبد استان یزد پس از شمارش آرا، به خانه ملت راه یافتند. قطعی شدن آرای ۱۷ حوزه انتخابیه دیگر تا ساعت ۱۹موسوی گفت: روح الله حضرت پور، سید سلمان ذاکر و وحید جلال زاده از حوزه انتخابیه ارومیه، عادل نجف زاده از حوزه انتخابیه خوی و چایپاره، سید غنی نظری خانقاه از حوزه انتخابیه خلخال و کوثر و فرهاد بشیری از حوزه انتخابیه پاکدشت منتخب مردم شدند. اضافه شدن منتخبان ۱۰ حوزه انتخابیه دیگر به ۱۵۵ حوزهسخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: اله ویردی دهقان از حوزه انتخابیه ورزقان استان آذربایجان شرقی، ابوالفضل ابوترابی از حوزه انتخابیه نجف آباد، تیران و کرون استان اصفهان، محمد جواد عسگری از حوزه انتخابیه داراب و زرین دشت، حجت الله فیروزی از حوزه انتخابیه فسا، فریدون عباسی دوانی از حوزه انتخابیه کازرون و جلال رشیدی کوچی از حوزه انتخابیه مرودشت، پاسارگاد وارسنجان استان فارس حائز بیشترین در حوزه‌های انتخابیه خود شدند.
ایسناایسنا1 ساعت قبل
با توجه به شیوع بیماری کرونا و بنا بر توصیه وزارت بهداشت، بازی استقلال با ذوب‌آهن اصفهان در تهران بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، مسابقه استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان از هفته بیستم لیگ برتر فصل ۹۹-۹۸ روز یکشنبه (۴ اسفند ۹۸) بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد. با توجه به شیوع بیماری کرونا و بنا بر توصیه وزارت بهداشت، بازی استقلال با ذوب‌آهن اصفهان در تهران بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد. بباشگاه استقلال در این‌باره به هوادارانی که اقدام به خرید بلیت این مسابقه کردند، از طریق شرکت توسعه و تجهیز، مبالغ پرداختی آنها عودت داده خواهد شد. به گزارش ایسنا، با وجود ممنوعیت حضور هواداران در بازی استقلال و ذوب آهن، سازمان لیگ هنوز دستوری درباره بازی سپاهان - پرسپولیس و همچنین شهرخودرو - نفت مسجدسلیمان اعلام نکرده است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ساعت قبل
قرعه بدی به ما هم در لیگ خورده بود و هم در لیگ قهرمانان آسیا شرایط این‌چنین شد. بازی مقابل پرسپولیس یک فینال است که می‌تواند ما را در لیگ نگه داردسرمربی تیم فوتبال سپاهان با اشاره به دیدار تیمش مقابل پرسپولیس یادآور شد: بازی فردا یک فینال است که می‌تواند ما را در لیگ نگه دارد. در بازی با السد هم بازی خیلی خوبی انجام دادیم و شاید اگر اشتباهات بچه‌گانه انجام نمی‌دادیم، بازی ما، بازی بسیار خوبی بود. شرایط لیگ و آسیا فرق دارد و فردا ما یک فینال را پیش رو داریم. احترام‌ها از بین رفته و بزرگ‌تری و کوچک‌تری نیستسرمربی تیم فوتبال سپاهان یادآور شد: به نظرم هر کاری می‌کنند، انجام بدهند، اما توهین به یکدیگر را تمام کنند.
نودنود1 ساعت قبل
دیدار استقلال و ذوب آهن بدون تماشاگر برگزار خواهد شد. به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، مسابقه استقلال تهران و ذوب‌آهن اصفهان از هفته بیستم لیگ برتر فصل ۹۹-۹۸ روز یکشنبه (۴ اسفند ۹۸) بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد. باتوجه به شیوع بیماری کرونا و بنا بر توصیه وزارت بهداشت، بازی استقلال با ذوب‌آهن اصفهان در تهران بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد. هوادارانی که اقدام به خرید بلیت این مسابقه کردند، از طریق شرکت توسعه و تجهیز، مبالغ پرداختی آنها عودت داده خواهد شد.
مهرمهر1 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، باتوجه به شیوع بیماری کرونا و بنا بر توصیه وزارت بهداشت، بازی استقلال با ذوب‌آهن اصفهان در تهران بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد. هوادارانی که اقدام به خرید بلیت این مسابقه کردند، از طریق شرکت توسعه و تجهیز، مبالغ پرداختی آنها عودت داده خواهد شد.
عصر ایرانعصر ایران1 ساعت قبل
با اعلام سازمان لیگ دیدار ۲ تیم استقلال و ذوب‌آهن در ورزشگاه آزادی بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد. با اعلام سازمان لیگ فوتبال ایران دیدار ۲ تیم استقلال تهران و ذوب‌آهن اصفهان در چارچوب هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر که قرار بود فردا (یکشنبه) از ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه آغاز شود، بدون حضور تماشاگران به انجام می‌رسد. در متن یک خطی سازمان لیگ علت این امر ذکر نشده اما به نظر می‌رسد که به واسطه شیوع ویروس کرونا این تصمیم گرفته شده است. دقایقی قبل از این خبر، سایت Pin۹۰ که بلیت‌فروشی مسابقات لیگ در آن انجام می‌شود، بازی استقلال و ذوب‌آهن را از روی خروجی خود برداشت تا مشخص شود تماشاگران اجازه حضور در ورزشگاه را ندارند.
تسنیمتسنیم1 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، مسابقه استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان از هفته بیستم لیگ برتر فصل ۹۹-۹۸ روز یکشنبه (۴ اسفند ۹۸) بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد. به گزارش تسنیم این تصمیم به دلیل شیوع ویروس کرونا اتخاذ شده است. انتهای پیام/
رکنارکنا1 ساعت قبل
روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد که مسابقه استقلال تهران و ذوب‌آهن اصفهان از هفته بیستم لیگ برتر روز یکشنبه (۴ اسفند) بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد. این اتفاق در حالی افتاده است که بازی پرسپولیس و سپاهان هم که در اصفهان برگزار می‌شود احتمالا بدون تماشاگر خواهد بود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- با اعلام سازمان لیگ، تقابل تیم‌های استقلال و ذوب آهن از هفته بیستم لیگ برتر بدون تماشاگر برگزار خواهد شد. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، مسابقه استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان از هفته بیستم لیگ برتر فصل ۹۹-۹۸ روز یکشنبه (۴ اسفند ۹۸) بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد. بیشتر بخوانید: قلم قرمز مجیدی روی نام ۲ بازیکنانتهای پیام/
الفالف1 ساعت قبل
یک مسابقه از هفته بیستم لیگ برتر فصل ۹۹-۹۸ به دلیل تمهیدات در نظر گرفته شده، بدون تماشاگر برگزار خواهد شد. گروه ورزشی الف، ۳ اسفند ۱۳۹۸، ۲۰:۵۷ ۳۹۸۱۲۰۳۱۲۹به گزارش فارس به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، مسابقه استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان از هفته بیستم لیگ برتر فصل ۹۹-۹۸ روز یکشنبه (۴ اسفند ۹۸) بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد.
ایرناایرنا1 ساعت قبل
با اعلام سازمان لیگ فوتبال ایران دیدار ۲ تیم استقلال تهران و ذوب‌آهن اصفهان در چارچوب هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر که قرار بود فردا (یکشنبه) از ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه آغاز شود، بدون حضور تماشاگران به انجام می‌رسد. در متن یک خطی سازمان لیگ علت این امر ذکر نشده اما به نظر می‌رسد که به واسطه شیوع ویروس کرونا این تصمیم گرفته شده است. دقایقی قبل از این خبر، سایت Pin۹۰ که بلیت‌فروشی مسابقات لیگ در آن انجام می‌شود، بازی استقلال و ذوب‌آهن را از روی خروجی خود برداشت تا مشخص شود تماشاگران اجازه حضور در ورزشگاه را ندارند.
رکنارکنا1 ساعت قبل
رحمت الله ممیز با اشاره به تعطیلی مدارس در برخی از استان‌های کشور به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، اظهارکرد: در حال حاضر تصمیمی برای تعطیلی مدارس در استان اصفهان گرفته نشده است. وی با اشاره به اینکه تصمیم گیری برای تعطیلی مدارس به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، همچون تعطیلی مدارس به دلیل آلودگی هوا به عهده ستاد بحران استانداری اصفهان است، گفت: اداره کل آموزش و پرورش استان در این زمینه تصمیم گیرنده نیست. رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان با بیان اینکه تاکنون تصمیمی برای تعطیلی مدارس اصفهان به اداره کل آموزش و پرورش استان اعلام نشده، گفت: خوشبختانه همانگونه که دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اعلام کرده در حال حاضر مشکل خاصی در اصفهان وجود ندارد و خانواده‌ها نباید نگرانی در این زمینه داشته باشند، در عین حال توصیه‌های بهداشتی اعلام شده از سوی دانشگاه علوم پزشکی را رعایت کنند. وی در عین حال از خانواده‌ها خواست اخبار تعطیلی مدارس را تنها از طریق مراجع رسمی و پورتال آموزش و پرورش استان دنبال کنند و به اخبار غیرموثق در فضای مجازی اعتماد نکنند. پیش از این سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در گفت و گو با ایسنا، اظهارکرد: تا این لحظه موردی از ابتلا به کرونا در اصفهان گزارش و ثبت نشده است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
طرفداریطرفداری1 ساعت قبل
طرفداری- باتوجه به شیوع بیماری کرونا و بنا بر توصیه وزارت بهداشت، بازی استقلال با ذوب‌آهن اصفهان در تهران بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد. هوادارانی که اقدام به خرید بلیت این مسابقه کردند، از طریق شرکت توسعه و تجهیز، مبالغ پرداختی آنها عودت داده خواهد شد.
جام نیوزجام نیوز1 ساعت قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش سرویس ورزشی جام نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، مسابقه استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان از هفته بیستم لیگ برتر فصل ۹۹-۹۸ روز یکشنبه (۴ اسفند ۹۸) بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد.
ایسناایسنا1 ساعت قبل
ایسنا/اصفهان مشاور مدیرکل و رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان اعلام کرد: تاکنون تصمیمی برای تعطیلی مدارس اصفهان گرفته نشده است. رحمت الله ممیز در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به تعطیلی مدارس در برخی از استان‌های کشور به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، اظهارکرد: در حال حاضر تصمیمی برای تعطیلی مدارس در استان اصفهان گرفته نشده است. وی با اشاره به اینکه تصمیم گیری برای تعطیلی مدارس به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، همچون تعطیلی مدارس به دلیل آلودگی هوا به عهده ستاد بحران استانداری اصفهان است، گفت: اداره کل آموزش و پرورش استان در این زمینه تصمیم گیرنده نیست. وی در عین حال از خانواده‌ها خواست اخبار تعطیلی مدارس را تنها از طریق مراجع رسمی و پورتال آموزش و پرورش استان دنبال کنند و به اخبار غیرموثق در فضای مجازی اعتماد نکنند. پیش از این سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در گفت و گو با ایسنا، اظهارکرد: تا این لحظه موردی از ابتلا به کرونا در اصفهان گزارش و ثبت نشده است.
روزنوروزنو1 ساعت قبل
این موضوع، حواشی بوجود آمده در مورد آنتونی استوکس و همچنین احتمال حضور کریم باقری در کادرفنی تیم ملی بهانه‌ای شد با مربی پرسپولیس گفت‌وگویی داشته باشیم. با شرایط موجود چقدر شانس صعود به مرحله حذفی لیگ قهرمانان را دارید؟ کارمان خیلی سخت شده است. اگر منظورتان این است که پرسپولیس با یحیی گل‌محمدی نمی‌تواند در لیگ قهرمانان نتیجه بگیرد الان برای قضاوت زود است. ضمن اینکه اگر دوران موفق پرسپولیس با برانکو در لیگ قهرمانان را جدا کنیم، مگر قبلی‌ها نتیجه گرفته بودند؟! حالا اینکه هنوز به تمرینات برنگشته مسئولش خود استوکس است که باید جوابگوی حواشی که به وجود آورده باشد.
ایرناایرنا1 ساعت قبل
امیر قلعه‌نویی، شامگاه شنبه در نشست خبری قبل از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس افزود: وزارت بهداشت هم در این زمینه راهکارهای لازم را ارائه داده است و هواداران ۲ تیم در دیدار فردا باید با مسائل بهداشتی را رعایت کنند. وی همچنین گفت: بازی با پرسپولیس برای تیم ما حکم فینال را دارد و تلاش می‌کنیم پیروز میدان شویم. سرمربی تیم سپاهان اظهار داشت: بازیکنان ما انگیزه خوبی برای دیدار فردا دارند و با پیروزی در این دیدار می‌توانند تیم خود را در رقابت لیگ برتر نگه دارند. یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس در نشست خبری قبل از بازی با سپاهان حضور نیافت. تیم‌های سپاهان و پرسپولیس از ساعت ۱۶:۱۵ فردا یکشنبه در ورزشگاه نقش جهان اصفهان رودرروی هم قرار خواهند گرفت.
تسنیمتسنیم1 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی روز گذشته و همزمان با سراسر کشور در شهرستان‌های استان اصفهان برگزار شد. انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم، در ۲ هزار و ۸۳۶ شعبه در ۱۵ حوزه انتخابیه استان اصفهان و همچنین حوزه ارامنه اصفهان و جنوب ایران برگزار شد که با پایان شمارش آرا اسامی نمایندگان راه یافته به مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم توسط ستاد انتخابات استان اصفهان اعلام شد. نتایج رسمی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان اصفهان براساس اعلام ستاد انتخابات استان به شرح زیر است: اصفهان:۱- امیرحسین بانکی پور فرد با ۲۴۵ هزار و ۶۲۹ رای۲- عباس مقتدایی خوراسگانی با ۲۲۸ هزار و ۳۸ رای۳- مهدی طغیانی با ۱۸۸ هزار و ۳ رای۴- زهرا شیخی مبارکه با ۱۷۲ هزار و ۸۵۰ رای۵- حجت‌الاسلام حسین میرزایی با ۱۶۳ هزار و ۳۷۰ رایاردستان: حجت‌الاسلام سیدصادق طباطبایی‌نژاد با ۱۳ هزار و ۲۲۹ رأیفلاورجان: حجت‌الاسلام سیدناصر موسوی لارگانی با ۲۶ هزار و ۹۰۲ رأیفریدن، فریدونشهر، چادگان و بویین میاندشت: حسین محمدصالحی با ۲۶ هزار و ۹۲۰ رأیخمینی‌شهر: حجت‌الاسلام محمدتقی نقدعلی با کسب ۳۶ هزار و ۵۵ رأیگلپایگان و خوانسار: مسعود خاتمی با کسب ۲۱ هزار و ۴۷۱ رأینایین و خور و بیابانک: الهام آزاد با ۸ هزار و ۵۷۰ رأیکاشان و آران و بیدگل: سیدجواد ساداتی‌نژاد با ۸۸ هزار و ۹۴۶ رأیشاهین‌شهر، میمه و برخوار: حسینعلی حاجی‌دلیگانی با کسب ۶۳ هزار و ۷۷۰ رأینطنز و بادرود: رحمت‌الله فیروزی‌ پوربادی با کسب ۱۱ هزار و ۲۵۱ رأیمبارکه: پروین صالحی با کسب ۱۲ هزار و ۷۵ رأینجف‌آباد و تیران و کرون: ابوالفضل ابوترابی با ۵۷ هزار و ۷۰۰ رأیشهرضا و دهاقان: سمیه محمودی با ۲۰ هزار و ۵۴۲ رأیلنجان: با حضور علی یوسف‌پور و حسین رجایی ریزی به دور دوم کشیده شد. سمیرم: با حضور رحیم کریمی و اصغر سلیمی به دور دوم کشیده شد. حوزه ارامنه اصفهان و جنوب ایران: روبرت بگلریانانتهای پیام/۱۶۵
وانانیوزوانانیوز1 ساعت قبل
به گزارش وانانیوز، شورای تامین شهر اصفهان مخالف برگزاری بازی سپاهان و پرسپولیس با حضور تماشاگران است. با اعلام حمیدرضا دادخواه، دبیر هیات فوتبال استان اصفهان، شورای تامین اصفهان تصمیم خودش را در مورد برگزاری بازی سپاهان و پرسپولیس بدون حضور تماشاگران گرفته، اما این تصمیم هنوز به هیات فوتبال استان ابلاغ نشده است. همچنین معاونت عملیات یگان ویژه نیز اعلام کرد که هنوز چنین تصمیمی به آن‌ها ابلاغ نشده است. دو تیم سپاهان و پرسپولیس در چارچوب هفته بیستم لیگ برتر از ساعت ۱۶:۱۵ در ورزشگاه نقش جهان به مصاف هم می‌روند. انتهای پیام/ک
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 ساعت قبل
چون با پرسپولیس بازی داریم، آن‌ها انگیزه لازم را دارند. در نهایت باید نظر بازیکنان را بگوییم. بحث دوم این است که ۳۵ سال قبل در السد بازی کردم و از من تقدیر کردند. من یک سال در السد بودم و بعد از ۳۵ سال از من تقدیر شد. او درباره فاصله فوتبال ایران و قطر گفت: ما از نظر امکاناتی ۳۵۰ سال از قطر عقب هستیم اما از نظر نیروی انسانی ما جلو هستیم.
تسنیمتسنیم1 ساعت قبل
حمیدرضا دادخواه در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، اخبار منتشرشده درباره تصمیم شورای تامین استان مبنی بر بدون تماشاگر برگزار شدن بازی تیم‌های سپاهان و پرسپولیس را تکذیب کرد و اظهار داشت: شورای تامین درباره عدم حضور تماشاگران هیچ تصمیمی نگرفته و من این خبر را تکدیب می‌کنم. بازی سپاهان و پرسپولیس با حضور تماشاگران برگزار می‌شود و تا این لحظه هیچ کس هیچ صحبتی با هیئت فوتبال مبنی بر عدم حضور تماشاگران انجام نداده است. وی در پاسخ به اینکه امروز شورای تامین استان برای تصمیم‌گیری درباره حضور و یا عدم حضور تماشاگران در بازی سپاهان و پرسپولیس جلسه‌ای تشکیل داده است یا خیر، گفت: خیر هیچ اطلاعی در این مورد ندارم. دبیر هیئت فوتبال استان اصفهان خاطرنشان کرد: تا این لحظه هیچ ابلاغی به ما برای لغو حضور تماشاگران در بازی فردا انجام نشده است. انتهای پیام/۱۷۰/ ع
ایرناایرنا1 ساعت قبل
براساس این گزارش قرار بود، ‌ دیدارهای هفته نوزدهم (هفته ششم دور برگشت) مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران با عنوان گرامی‌داشت جام سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، یکشنبه در شهرهای یزد، تهران، مریوان، اراک و ورامین پیگیری شود که به دلیل شیوع احتمالی ویروس کرونا از مجموع پنج بازی فوق یکی برگزار نخواهد شد. دکتر سید محمد جلالیان رییس دانشگاه علو پزشکی اراک پیش‌تر در گفت وگو با ایرنا از نشست قراگاه پدافند زیستی در استانداری مرکزی خبرداده و گفته بود: ‌ در راستای کنترل سرعت انتشار کرونا ویروس تمامی مدارس و دانشگاه‌های این استان تعطیل اعلام شد است و نیاز است برای کنترل انتشار ویروس کرونا در این شهرستان، مردم از حضور در مکان‌های شلوغ خودداری کنند. وی افزود: ‌ از ۱۸ مورد بیمار مشکوک به ویروس کرونا در استان مرکزی آزمایش تخصصی انجام شده که نتیجه یک آزمایش مثبت بوده و سایر موارد مشکلی نداشته‌اند. برنامه سایر دیدارهای هفته ششم دور برگشت مرحله مقدماتی لیگ برتر والیبال مردان به قرار زیر است: یزد، سالن شاهدیه، ساعت ۱۶شهداب یزد – شهرداری ارومیهتهران، سالن ساپکو، ساعت ۱۶پیکان تهران – کاله مازندرانمریوان، سالن زاگرس، ساعت ۱۶راه‌یاب ملل مریوان – فولاد سپاهان اصفهانورامین، سالن شهید گل‌عباسی، ساعت ۱۶شهرداری ورامین – سایپا تهران

به انتهای لیست رسیدید

اصفهان

اِصفَهان شهری تاریخی در مرکز ایران است. این شهر مرکز استان اصفهان و نیز شهرستان اصفهان است. اصفهان، سومین شهر پهناور و سومین شهر پرجمعیت ایران پس از تهران و مشهد است، و همچنین یکصد و شصت و پنجمین شهر پرجمعیت جهان و نهمین شهر پرجمعیت باختر آسیا به‌شمار می‌رود. کلان‌شهر اصفهان نیز هجدهمین کلان‌شهر پرجمعیت خاورمیانه است. این شهر در بین سال‌های ۱۰۵۰ تا ۱۷۲۲ میلادی به ویژه در سدهٔ شانزدهم میلادی در هنگام پادشاهی صفویان پایتخت ایران شد و رونق فراوانی گرفت. بناهای تاریخی متعددی در شهر وجود دارد که شماری از آن‌ها به عنوان میراث تاریخی در یونسکو به ثبت رسیده‌اند. این شهر به داشتن معماری زیبای اسلامی، پل‌های سرپوشیده، مسجدها و مناره‌های منحصربه‌فردش نام‌آور است. این امر سبب شده تا در فرهنگ عامه، اصفهان نصف جهان، لقب بگیرد. این شهر در آذر ۱۳۹۴ (دسامبر ۲۰۱۵) به همراه رشت به عنوان نخستین شهرهای ایران، به شبکه شهرهای خلاق جهان زیر نظر یونسکو پیوست. براساس استانداردهای یونسکو، شهر خلاق، شهری است که از نوآوری و توانمندی‌های شهروندان در توسعه پایدار شهری بهره می‌برد. میدان نقش جهان نمونه برجسته‌ای از معماری اسلامی است. این شهر دارای پانزده منطقه شهری است. از جمله دیگر آثار تاریخی اصفهان از منارجنبان، سی و سه پل، پل خواجو، کاخ چهل ستون، عمارت عالی قاپو و بسیاری از اماکن تاریخی دیگر می‌توان نام برد. ویکی‌پدیا