اغتشاشات اخیر

اغتشاشات اخیر

ایسناایسنا5 روز قبل
یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خواست که در موضوع حضور سفیر انگلیس در اتفاقات اخیر از وزیر امور خارجه دعوت کند و نتایج جلسه را برای مردم تشریح کند. به گزارش ایسنا، سید تقی کبیری در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به هیات رئیسه مجلس گفت: ‌ از آنجایی که دخالت‌های بی‌جای سفیر انگلیس و حضور ایشان در اغتشاشات اخیر باعث شده که وزیر امور خارجه انگلستان پا را فراتر بگذارد و موضوع تحریم ایران را مطرح کند به نظر می‌رسد که مجلس باید وزیر امور خارجه ایران را به خانه ملت دعوت کند و درخواست اخراج سفیر انگلیس را مطرح کند تا دیگر شاهد چنین گستاخی‌هایی نباشیم. نماینده مردم خوی در مجلس افزود: ‌ انگلیسی‌ها آنقدر ضعیف شده‌اند که مجبور می‌شوند سفیر خود را وارد میدان کنند. عبدالرضا مصری، عضو هیات رئیسه مجلس در پاسخ به تذکر کبیری گفت: خواهش من این است که کمیسیون امنیت ملی با دعوت از وزیر امور خارجه این ماجرا را پیگیری کند و نتایج آن را به سمع و نظر مردم برساند. انتهای پیام
همشهریهمشهری5 روز قبل
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از مهر، غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضائیه در هجدهمین نشست خبری خود با خبرنگاران در خصوص حضور سفیر انگلیس در اغتشاشات اخیر گفت: بین اقدام اعتراضی و مغایر با امنیت ملی کشور تفاوت قائل هستیم و از امنیت کشور کوتاهی نمی‌کنیم. در این موضوع ماموریت ما تامین امنیت شهروندانمان است و تعارفی با هیچ‌کس حتی کسی که مدعی مصونیت دیپلماتیک باشد، نداریم. البته به قوانین بین‌المللی احترام می‌گذاریم اما احترام به کنوانسیون‌های بین‌المللی یکطرفه نیست. اسماعیلی ادامه داد: طبق قانون باید قوانین کشور پذیرنده را بپذیرند. سخنگوی قوه قضاییه گفت: امروز انتظار مردم ما این است و قواعد بین‌المللی این را ایجاب می‌کند که از کشور اخراج بشود.
عصر ایرانعصر ایران5 روز قبل
سخنگوی قوه قضاییه افزود ان شالله گام‌های بعدی انتقام سخت هم برداشته خواهد شد و به حضور تا مشروع آمریکایی‌ها پایان داده خواهد شد. سخنگوی قوه قضاییه تصریح کرد: این عزیزان به ویژه جانباختگان و شهدای حادثه سقوط هواپیما از ما و خانواده ما و هموطن ما بودند و تعدادی هم میهمان جمهوری اسلامی بودند. با ابلاغ رییس قوه قضاییه دستگاه‌های قضایی هم مامور به کمک و نظارت بر نحوه کمک رسانی شدند. سخنگوی قوه قضاییه افزود: امروز انتطار مردم ما این است و قواعد بین المللی این را ایجاب می‌کند که از کشور اخراج بشود البته وزارت امور خارجه متولی است. سخنگوی قوه قضاییه افزود: در این بررسی‌ها چند نکته را مورد بررسی قرار دادیم.
مهرمهر5 روز قبل
فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر تصریح کرد: باوجوداین که تمرکز اصلی برای برگزاری این کنگره در مجموعه سپاه انجام‌شده اما طی این دو سال به‌گونه‌ای رفتار شده که در کنار ادارات دولتی، کل استان بوشهر فضای ایثار و شهادت به خود بگیرد. رزمجو با اشاره به اغتشاشات اخیر و پس از افزایش قیمت بنزین در سطح کشور گفت: به دلیل اینکه فضای استان بوشهر مملو از ایثار و شهادت بود به نسبت خیلی کمتری شاهد ایجاد اغتشاشات در استان بوشهر و به خصوص مرکز استان بودیم. بازسازی تابلوها و تصاویر شهدا در سطح شهرها و روستاهای استانوی بیان کرد: ازآنجاکه سعی ما این بوده که فضای استان معطر به نام شهدا باشد، طی دو سال گذشته اقدام به بازسازی کلیه تابلوها و تصاویر شهدا در سطح شهرها و روستاهای استان کرده‌ایم به‌گونه‌ای که کمتر کوچه و خیابانی در سطح استان وجود دارد که در این بخش نوسازی نشده باشد. رزمجو با تقدیر از استاندار و مجموعه دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر عنوان کرد: ۲۱ کمیته تخصصی برای برگزاری کنگره سرداران و ۲۱۲۱ شهید استان بوشهر ایجادشده است. فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر خاطرنشان کرد: برای ماندگاری آثار شهدا، اقدام به ایجاد کمیته تأیید محتوا کرده‌ایم که ره‌آورد آن تأیید ۱۰۳ کتاب مرتبط با شهدای استان بوشهر بوده که تاکنون ۷۶ کتاب منتشرشده است.
تسنیمتسنیم5 روز قبل
فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر تصریح کرد: با وجود این که تمرکز اصلی برای برگزاری این کنگره در مجموعه سپاه انجام شده اما در این ۲ سال به گونه‌ای رفتار شده که در کنار ادارات دولتی، کل استان بوشهر فضای ایثار و شهادت به خود بگیرد. وی با اشاره به برگزاری کنگره سرداران و ۲۱۲۱ شهید استان بوشهر فردا در بوشهر گفت: برای برگزاری این کنگره ۲۱ کمیته تخصصی در بخش‌های مختلف فعال و راه‌اندازی شده است. رزمجو با اشاره به اغتشاشات اخیر و پس از افزایش قیمت بنزین در سطح کشور گفت: به سبب اینکه فضای استان بوشهر مملو از ایثار و شهادت بود به نسبت خیلی کمتری شاهد ایجاد اغتشاشات در استان بوشهر و به‌ویژه مرکز استان بودیم. فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با اشاره به ایجاد ۲۱ کمیته تخصصی برای برگزاری کنگره سرداران و ۲۱۲۱ شهید استان بوشهر اظهار داشت: برای ماندگاری آثار شهدا، اقدام به ایجاد کمیته تایید محتوا کرده‌ایم که ره‌آورد آن تایید ۱۰۳ کتاب مرتبط با شهدای استان بوشهر بوده که تاکنون ۷۶ کتاب منتشر شده است. رزمجو با تقدیر از استاندار و مجموعه دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر عنوان کرد: در یک سال گذشته ۸۷۶ پروژه محرومیت‌زدایی که توسط سپاه و مجموعه دولتی انجام شده را مزین به نام شهدای استان کرده‌ایم.
ایسناایسنا5 روز قبل
ایسنا/بوشهر فرمانده سپاه بوشهر گفت: طی یک سال گذشته، ۸۷۶ پروژه محرومیت زدایی که توسط سپاه و مجموعه دولتی انجام شده به نام شهدای استان مزین شده است. به گزارش ایسنا، فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر تصریح کرد: با وجود این که تمرکز اصلی برای برگزاری این کنگره در مجموعه سپاه انجام شده اما طی این دو سال به گونه‌ای رفتار شده که در کنار ادارات دولتی، کل استان بوشهر فضای ایثار و شهادت به خود بگیرد. رزمجو با اشاره به اغتشاشات اخیر و پس از افزایس قیمت بنزین در سطح کشور گفت: به دلیل این که فضای استان بوشهر مملو از ایثار و شهادت بود به نسبت خیلی کمتری شاهد ایجاد اغتشاشات در استان بوشهر و به خصوص مرکز استان بودیم. فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با اشاره به ایجاد ۲۱ کمیته تخصصی برای برگزاری کنگره سرداران و ۲۱۲۱ شهید استان بوشهر، عنوان کرد: برای ماندگاری آثار شهدا، اقدام به ایجاد کمیته تایید محتوا کرده‌ایم که ره آورد آن تایید ۱۰۳ کتاب مرتبط با شهدای استان بوشهر بوده که تاکنون ۷۶ کتاب منتشر شده است. رزمجو با تقدیر از استاندار و مجموعه دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر عنوان کرد: در طی یک سال گذشته، ۸۷۶ پروژه محرومیت زدایی که توسط سپاه و مجموعه دولتی انجام شده را مزین به نام شهدای استان کرده‌ایم.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز5 روز قبل
حضور سخنگوی دولت در حاشیه تجمعاتی که مجوز نداشته‌اند و در آنها علیه نظام اسلامی شعار داده شده و تصویر سردار سلیمانی هم پاره شده به شدت محل تأمل است. [۳] *طبیعتا در فضای کنونی ممکن است اینگونه تصور شود که این خبر هم سندی از وجود فساد کلان در حکومت جمهوری اسلامی ایران است! مع‌الوصف اما این مفاهیم ساده فلسفی هرگز از جانب اصلاح‌طلبان و کسانی که برای جرقه زدن بر آتش «فتنه اقتصادی» بر مفسدنمایی از نظام اسلامی تأکید دارند؛ به مردم گفته نمی‌شود. در همین رابطه لازم به اشاره است که مقام معظم رهبری نیز بارها و بارها راجع به خطر مفسدنمایی از نظام اسلامی هشدار داده‌اند. آن کسی که فساد را سیستمی میبیند، در مغز خودش فساد هست، در چشم خودش فساد هست.
ایسناایسنا5 روز قبل
ایسنا/فارس امام جمعه موقت شیراز تاکید کرد که بروز یک خطای انسانی نباید موجب نادیده گرفته شدن چهار دهه خدمات یک نهاد شود. حجت‌الاسلام والمسملین محمدحسن مرادی، ضمن تسلیت وقوع سانحه هواپیمایی و خطای انسانی که رخ داد، گفت: بعد از این وقایع شجاعت و صداقت سردار حاجی‌زاده، فرمانده هوافضای سپاه را مشاهده کردیم که چگونه متواضعانه در برابر دوربین آمد و از مردم عذرخواهی کرد. وی همچنین گفت: اکنون قریب ۴۰ سال است که در کشور ایران به دلیل حفاظت هوایی سپاه پدیده‌ای به نام هواپیماربایی نداریم یعنی آسمان ایران، امن‌ترین آسمان است و این از برکت وجود سپاه است. امام جمعه موقت شیراز یادآور شد: همیشه در تمام وقایع طبیعی نظیر سیل و زلزله نیروهای سپاه و بسیج پیش‌قراولان کمک‌رسانی به مردم آسیب‌دیده هستند و این را به وضوح در سیل‌های اخیر در خوزستان، لرستان یا زلزله کرمانشاه مشاهده کردیم. این‌گونه مسائل در کشورهایی نظیر اوکراین، روسیه و مالزی حتی تعمدی هم رخ داده است.
مهرمهر6 روز قبل
وی با بیان اینکه این پیروزی و گرفتن انتقام سخت از دشمنان حلاوت زیادی برای مردم انقلابی ما داشت افزود: به دنبال وقوع حادثه غم‌انگیز سقوط هواپیمای مسافربری، دشمنان نظام اسلامی و به ویژه آمریکا و انگلیس خبیث درصدد سوءاستفاده از این واقعه و ایجاد اختلاف در صفوف متحد ایران اسلامی برآمدند. وی با اشاره به دستگیری سفیر انگلیس خبیث در اغتشاشات اخیر و نقش مخرب استکبار در انحراف اعتراضات مردمی علیه نظام اسلامی تصریح کرد: رسانه‌های استکباری دستگیری سفیر انگلیس را مخالف و مغایر قوانین و کنوانسیون‌های بین‌المللی عنوان می‌کنند، ولی هیچ‌وقت به این مسئله نمی‌پردازند که سفیر انگلیس در کجا دستگیرشده است. سروستانی اضافه کرد: حضور سفیر یک کشور در اغتشاشات و اعتراضات غیرقانونی داخلی در یک کشور دیگر بر اساس کدام قانون بین‌المللی صورت می‌گیرد. وی بابیان اینکه دشمنان در شبکه‌های مجازی با اجیر کردن نیروهای فرصت‌طلب درصدد تلخ کردن پیروزی نظام اسلامی هستند، تأکید کرد: باید افتخارات نظام اسلامی و ایستادگی در برابر همه قدرت‌های ستمگر و پیروزی را که در برابر دشمنان و از بین بردن پایگاه‌های آمریکا به دست آوردیم برجسته کنیم. سروستانی اضافه کرد: باید با روشنگری زمینه تقویت وحدت در کشور را فراهم کنیم و از توطئه‌های شوم استکبار برای ایجاد اختلاف و اغتشاش در سطح کشور جلوگیری کنیم و در مراکز فرهنگی، دانشگاه‌ها و اقشار تأثیرگذار و از طریق تعامل با رسانه‌ها التهابات را به نفع نظام اسلامی مدیریت کنیم.
ایسناایسنا6 روز قبل
نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی در خصوص اصلاح لایحه دولت با توجه به تورم ۴۰ درصدی تذکر داد و گفت: افزایش حقوق ۱۵ درصد است که این مساله با هم جور در نمی‌آید، مجلس لایحه دولت را اصلاح کند. به گزارش ایسنا، سیدمحمد باقر عبادی در تذکرات شفاهی خود در جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی ضمن تسلیت به خانواده جان باختگان حادثه کرمان و سانحه هواپیمای اوکراینی و گرامیداشت یاد سردار سپهبد قاسم سلیمانی خطاب به وزیر امور خارجه اظهار کرد: اهداف مبادله سفیر همگرایی دو کشور در سطح جهان و یا افزایش امنیت و امثال اینها است. نماینده مردم بیرجند با بیان اینکه این چه همگرایی است که ایجاد شده، گفت: آیا امنیت ما افزایش پیدا کرده است؟ عبادی به حضور سفیر انگلیس در اغتشاشات اخیر تهران اشاره کرد و گفت: سفیر انگلیس خبیث در اغتشاشات شرکت می‌کند و محرک افراد است و باید از کشور بیرون شود. وی در پایان تذکراتش از مجلس خواست با توجه به اینکه تورم ۴۰ درصد است اما افزایش حقوق ۱۵ درصد می‌باشد و این مساله با هم جور در نمی‌آید، لایحه دولت را اصلاح کند. انتهای پیام
مهرمهر6 روز قبل
وی افزود: سفر معاونین رییس قوه قضاییه به شهرستانها و دیدارهای مختلفی که داشتند فرصتی برای بررسی مشکلات، نواقص و کاستی‌ها و نیازهای استان در عرصه قضایی و دستگاه‌های قضایی بود که این مسأله را هم باید از دستاوردهای سفر آیت الله رئیسی عنوان کرد. همچنین ۱۰ میلیارد تومان برای برطرف کردن مشکلات زندان اصفهان از سوی رییس قوه قضاییه اعتبار در نظر گرفته شد. وی ادامه داد: در زمینه تأمین وثیقه یا کفیل هم شخص رییس قوه قضاییه تأکید کرده است در صورتی که افراد امکان تأمین وثیقه دارند به زندان فرستاده نشوند و همکاری‌های لازم با آنها انجام بگیرد تا با تأمین وثیقه از بازداشت خارج شوند و تنها در صورت قطع امید برای تأمین وثیقه زندانی شوند. نیروگاه‌های اصفهان اجازه استفاده از سوخت مازوت را ندارندوی پیرامون برخی شایعات مبنی بر صدور اجازه استفاده نیروگاه‌ها از سوخت مازوت، خاطرنشان کرد: حدود دو هفته پیش مکاتباتی از سوی نیروگاه‌ها با دادستان کل کشور برای فک پلمپ شیرهای سوخت مازوت و استفاده از آن صورت گرفت که دادستان نیز به مراجع قضایی چند استان دستور بررسی این مسأله را صادر کرد. رئیس کل دادگستری استان اصفهان به عدم همراهی مردم با فراخوان دشمنان خارجی و ضدانقلاب به منظور اغتشاش به هبانه حادثه سقوط هواپیما اشاره کرد و گفت: تنها افرادی که زیر پرچم انگلیس و آمریکا و آل سعود هستند و تعداد بسیار کمی هم دارند از این فراخوان‌ها استقبال کردند.
فارسفارس6 روز قبل
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، علی اسماعیلی نماینده نور در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (دوشنبه ۲۳ دی) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه با اشاره به دستگیری سفیر انگلیس در تهران در اغتشاشات اخیر مقابل دانشگاه امیرکبیر گفت: چرا وزارت خارجه بابت برخورد قاطعی با سفیر انگلستان نمی‌کند. وی افزود: این دیپلمات لندنی در امور داخلی کشورمان دخالت کرده است و باید با او برخورد شود. به گزارش فارس، سفیر انگلیس در ایران، شنبه در جمع اغتشاشگران مقابل دانشگاه امیرکبیر و هنگام عکسبرداری و فیلمبرداری توسط نیروهای امنیتی بازداشت شد. انتهای پیام/
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز6 روز قبل
تأثیراتی که نمونه آنرا در اغتشاشات آبان به رأی‌العین مشاهده کردیم و پس از عملیات غرورانگیز و تاریخی سپاه علیه آمریکا نیز همین تأثیرات را در بروز تجمعات به بهانه هواپیمای اوکراینی دیدیم. در بحث سقوط هواپیمای اوکراینی باید دانست که این مقوله قبل از اعلام گزارش رسمی «جعبه سیاه» هواپیما مورد پذیرش مسئولیت قرار گرفت و این رفتار در دنیا بیسابقه است. ضمن اینکه مقامات اوکراینی هم قبل از اعلام پذیرش مسئولیت تأکید داشتند که شواهدی مبنی بر اصابت هواپیما در دست نیست. [۴] *آقای شریعتی اجمالا در هر دو بخش صحبت خود درست می‌گوید و عذرخواهی سردار حاجی‌زاده در تاریخ سیاست و امنیت ایران در نوع خود بی‌نظیر و تحسین برانگیز است. مع‌الوصف اقدام شجاعانه شریعتی در بیان این حقیقت که باید از عذرخواهی سردار حاجی‌زاده تمجید کرد؛ امریست که باید بیش از این مورد توجه خواص و مردم عزیز باشد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 هفته قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکا در حساب کاربری خود در توئیتر، مدعی شد: جان کری به کمک مالی به ایران اعتراف کرده که این کمک‌ها هزینه حملات علیه آمریکا شد. ترامپ در ادامه با خطاب قرار دادن، «جان کری»، وزیر خارجه سابق آمریکا در دوران باراک اوباما، گفت: فقط یک احمق می‌توانست ۱۵۰ میلیون دلار را به ایران بدهد. ترامپ همچنین در تویئت دیگری به دنبال توئیت قبلی خود درباره ایران به اغتشاشات اخیر در تهران اشاره کرده و در ادعایی مداخله جویانه گفته است: اینترنت را برگردانید و اجازه دهید تا گزارشگران آزاد باشند.
ایسناایسنا1 هفته قبل
سیدرضا صدرالحسینی در نشست «ارزیابی پژوهش‌های مکتوب در حوزه جبهه مقاومت» گفت: جنگ امروز به حوزه‌های ادراکی و شناختی جامعه رسیده و در حوزه خاکریز و موشک و هواپیما نیست، وظیفه فرهنگ و هنر است که به کمک مردم بیایند. این اسلام سیاسی که امام خمینی (ره) مطرح کرد، مخالفان بسیاری را همراه داشت که اولین مخالفانش غرب بودند، چون یک نظام ستمشاهی را که کاملا در اختیارشان بود، از دست دادند. آشنا درباره با شکل‌گیری القاعده گفت: در سال ۲۰۰۳ وقتی به عراق حمله می‎شود، القاعده عراق شکل می‌گیرد و در سال ۲۰۱۱ درگیری شروع می‎شود. اما سردار سلیمانی با نیروی اندک، در برابر آنها کاری کرد کارستان که تاریخ هرچه بنویسد کم نوشته است. وی اظهار کرد: این اثر تلاش دارد تا به بررسی چرایی و چگونگی شکل‌گیری داعش در جهان اسلام بپردازد.
مهرمهر1 هفته قبل
نظریه مقاومت در مقابل نظریه سازش قابل اثبات است. این اسلام سیاسی که امام خمینی (ره) مطرح کرد، مخالفان بسیاری را همراه داشت که اولین مخالفانش غرب بودند چون یک نظام ستمشاهی که کاملا در اختیارشان بود از دست دادند. مدیرعامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی درباره شکل‌گیری القاعده گفت: در سال ۲۰۰۳ وقتی به عراق حمله می‎شود، القاعده عراق شکل می‌گیرد و در سال ۲۰۱۱ درگیری شروع می‎شود. اما سردار سلیمانی با نیروی اندک، در برابر آنها کاری کرد کارستان که تاریخ هرچه بنویسد کم نوشته است. این‌اثر تلاش دارد تا به بررسی چرایی و چگونگی شکل‌گیری داعش در جهان اسلام بپردازد.
فارسفارس1 هفته قبل
معاون بسیج اساتید دانشگاه‌های تهران بزرگ گفت: عملا سفارت انگلیس به جاسوس خانه‌ای جهت ایجاد اغتشاش و ناامنی تبدیل شده و وزارت خارجه باید طبق بند ۱ ماده ۲۳ کنوانسیون وین، سفیر انگلیس را بعنوان عنصر دیپلمات نامطلوب اخراج کند. روح الله سلگی معاون تحلیل و بررسی بسیج اساتید دانشگاه‌های تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، با اشاره حضور سفیر انگلیس در تجمع غیرقانونی مقابل دانشگاه امیرکبیر گفت: اقدام سفیر انگلیس بر خلاف عرف دیپلماتیک، اقدام علیه امنیت ملی ایران بود. وی افزود: سفیر انگلیس قبل از اغتشاشات اخیر هم جلسه‌ای محرمانه با حضور برخی سفرای اروپا تشکیل و در صدد طراحی علیه امنیت بود. سلگی تصریح کرد: عملا سفارت انگلیس به جاسوس خانه‌ای جهت ایجاد اغتشاش و نا امنی تبدیل شده و کارویژه دیپلماتیک طبق قوانین بین‌المللی را از دست داده و وزارت خارجه باید طبق بند ۱ ماده ۲۳ کنوانسیون وین، سفیر انگلیس را بعنوان عنصر دیپلمات نامطلوب اخراج کند. انتهای پیام/
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، اعضای اصلی و مسئولان کمیته‌های شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان صبح امروز با سردار علی آزادی فرمانده انتظامی کردستان دیدار و پیرامون مباحث و فراهم کردن زمینه‌های لازم برای مشارکت حداکثری انتخابات گفت‌وگو کردند. ‌حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمد سادات‌، رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کردستان در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی اظهار داشت: شورای ائتلاف بنا به ضرورت وضعیت کنونی کشور و باهدف برون رفت از مشکلات اقتصادی، روی کار آمدن مجلس انقلابی و ضدآمریکایی و رئیس‌جمهور و دولتی انقلابی و کارآمد تشکیل شده است. رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کردستان تصریح کرد: شورای ائتلاف نیروهای انقلابی در استان از نیروهای انقلابی، استخوان‌دار، ریشه‌دار و اصیل اصولگرا تشکیل شده و در راستای «حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی، انتخاب نماینده اصلح، مردمی، ساده‌زیست، انقلابی و به دور از اشرافی‌گری» تلاش می‌کند. رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کردستان بیان کرد: امیدوارم در دوم اسفندماه امسال همزمان با روز انتخابات، با مشارکت حداکثری و انتخاب نماینده اصلح، نخستین قدم گام دوم انقلاب اسلامی برای نجات اقتصادی کشور را برداشته و در این مسیر مجاهدت کنیم. وی با بیان اینکه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کردستان آماده انجام فعالیت‌های منسجم تشکیلاتی و انقلابی برای انتخابات مجلس شورای اسلامی است، افزود: «ایجاد شور و نشاط، بالا بردن سطح مشارکت مردم و انتخاب نماینده اصلح و در تراز انقلاب» مهم‌ترین و نخستین برنامه و اهداف این شوراست.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
فرمانده انتظامی استان کردستان تصریح کرد: آمریکایی‌ها مرتکب خطای استراتژیکی شده و در گام نخست برای انتقام خون شهید سلیمانی، سیلی محکمی خورده و یقینا انتقام‌های سخت و کوبنده‌تر در انتظار آنان بوده و اگر دست از پا خطا کنند، با خاک یکسان می‌شوند. فرمانده انتظامی استان کردستان با بیان اینکه پلیس همواره در راستای ارتقای امنیت جامعه از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند، ابراز داشت: در اقصی نقاط کشور، علی‌رغم همه تهدیدات و توطئه‌های دشمن در فضای مجازی و حقیقی که همواره حق را ناحق و ظالم را مظلوم جلوه داده، امنیت مطلوب در سطح کشور و استان برقرار است. فرمانده انتظامی استان کردستان «تأمین امنیت» را نخستین شرط انتخابات سالم خواند و افزود: زمینه امنیت «حین، قبل و بعد از انتخابات» برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر و مشارکت بالای مردم فراهم است. وی خطاب به همه مردم استان کردستان تاکید کرد: در انتخابات نماینده «اصلح و ولایتمدار» انتخاب کرده تا مجلس قوی و کارآمدی داشته باشیم. سردار آزادی با بیان اینکه امنیت پایدار و مطلوب در سراسر استان کرستان برقرار است، عنوان کرد: تا زمانی که مردم هوشیار، آگاه و در خط ولایت فقیه باشند، دشمن نتوانسته هیچ کاری کنند و همواره با شکست روبه‌روند.
مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، سرتیپ پاسدار حسن رستگارپناه بعد از ظهر جمعه در حاشیه اجتماع عظیم مردم گلستان در مراسم یادبود «سپهبد شهید، سردار حاج قاسم سلیمانی:» طی سخنانی گفت: علت اصلی شکست دشمن در برابر انقلاب اسلامی در ۴ دهه گذشته وجود ولایت فقیه و نیز حضور مردم صبور ایران اسلامی در صحنه دفاع از ارزش‌های اسلامی و انقلابی است. رستگارپناه با بیان اینکه برخی عامل حل مشکلات کشور را مذاکره با آمریکای خبیث معرفی کردند، گفت: کدخدا هیچ سودی برای کشور ما ندارد و این امر با شهادت سردار سلیمانی به اثبات رسید، اگر تفکرات متزلزل در اداره سیاسی این کشور از ابتدای انقلاب ایجاد نمی‌شد، امروز شاهد عزت و عظمت بیشتر کشور می‌بودیم اما عده‌ای مسمومین فکری در همین جریانات اخیر و پس از شهادت حاج قاسم سلیمانی نیز اطلاعیه دادند که کاری با آمریکا نداشته باشیم و با آمریکا مذاکره کنیم، اما اراده پولادین رهبر عزیز انقلاب و همت و شهامت ولی امر زمان بر زدن سیلی بر صورت آمریکایی‌های تروریست بود. وی ادامه داد: سربازان و فرزندان دلاور این ملت در سپاه پاسداران بزرگ‌ترین پایگاه نظامی و تدارکاتی پشتیبانی سفاکان و مستکبرین زمان را زد، اما ترامپ با وحشت در مقابل میکروفن حاضر شد و به دروغ اعلام کرد که کشته‌ای ندادند، البته امروز نیز مجلس نمایندگان آمریکا مصوب کرد که دیگر رئیس جمهور آمریکا حق ندارد، اقدامی علیه ایران بکند. رستگارپناه اضافه کرد: امروز شرایط کشور بسیار مهم است و راه حاج قاسم همچنان ادامه دارد، اندیشه‌ای که حاج قاسم ایجاد کرد این بود، که باید با استکبار در همه ابعاد مبارزه کرد و نباید زیر بار زور رفت، دوران بزن و در رو تمام شده است و این فرهنگ نهادینه شده در جهان اسلام شتاب بیشتری به گام دوم انقلاب خواهد داد، در خود آمریکا مردم به خیابان آمدند و ترامپ را تروریست خواندند. جانشین قرارگاه بروجردی گفت: خون حاج قاسم پیام استقامت در برابر زورگویان جهان را به همراه داشت.
افکارنیوزافکارنیوز1 هفته قبل
افکارنیوز، به گزارشسرتیپ پاسدار حسن رستگارپناه بعد از ظهر جمعه در حاشیه اجتماع عظیم مردم گلستان در مراسم یادبود «سپهبد شهید، سردار حاج قاسم سلیمانی:» طی سخنانی گفت: علت اصلی شکست دشمن در برابر انقلاب اسلامی در ۴ دهه گذشته وجود ولایت فقیه و نیز حضور مردم صبور ایران اسلامی در صحنه دفاع از ارزش‌های اسلامی و انقلابی است. جانشین قرارگاه بروجردی گفت: همان گونه که حماسه پرشور ۹ دی این ملت در ۱۰ سال قبل فتنه را از هم پاشید، در آبان امسال نیز همین اتفاق افتاد، دشمنان گمان می‌کردند، با اغتشاشات اخیر کار ایران تمام شده است، اما کور خواندند، همت، رشادت و دشمن شناسی این مردم به حدی رسیده که دشمن هرگز نمی‌تواند ارزش‌های کشور را به عقب براند. وی ادامه داد: سربازان و فرزندان دلاور این ملت در سپاه پاسداران بزرگ‌ترین پایگاه نظامی و تدارکاتی پشتیبانی سفاکان و مستکبرین زمان را زد، اما ترامپ با وحشت در مقابل میکروفن حاضر شد و به دروغ اعلام کرد که کشته‌ای ندادند، البته امروز نیز مجلس نمایندگان آمریکا مصوب کرد که دیگر رئیس جمهور آمریکا حق ندارد، اقدامی علیه ایران بکند. رستگارپناه اضافه کرد: امروز شرایط کشور بسیار مهم است و راه حاج قاسم همچنان ادامه دارد، اندیشه‌ای که حاج قاسم ایجاد کرد این بود، که باید با استکبار در همه ابعاد مبارزه کرد و نباید زیر بار زور رفت، دوران بزن و در رو تمام شده است و این فرهنگ نهادینه شده در جهان اسلام شتاب بیشتری به گام دوم انقلاب خواهد داد، در خود آمریکا مردم به خیابان آمدند و ترامپ را تروریست خواندند. جانشین قرارگاه بروجردی گفت: خون حاج قاسم پیام استقامت در برابر زورگویان جهان را به همراه داشت.
مهرمهر1 هفته قبل
حمله تروریستی آمریکا به حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی یک اقدام کاملا احمقانه بودوی با اشاره به نفوذ و اقتدار منطقه‌ای ایران خاطرنشان کرد: حمله تروریستی آمریکا به حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس یک اقدام کاملا احمقانه بود. قلب حاج قاسم سلیمانی مالامال از ایمان و عشق به خدا بوداین کارشناس مسائل منطقه‌ای با اشاره به اینکه شهید حاج قاسم سلیمانی در بدترین و سخت‌ترین میادین بدون سلاح و با دست خالی حضور پیدا می‌کرد، افزود: انگار حاج قاسم سلیمانی ترس و دلهره نمی‌شناخت و قلب او مالامال از ایمان و عشق به خدا بود. خون حاج قاسم سلیمانی آغازی برای یک انتقام سخت و خروج نیروهای اشغالگر آمریکایی از منطقه استسردار مختص آبادی با بیان اینکه دشمن در محاسبات خود به خطا رفت، تاکید کرد: خون حاج قاسم سلیمانی آغازی برای یک انتقام سخت و خروج نیروهای اشغالگر آمریکایی از منطقه است. وی حمله ایران به پایگاه عین الاسد عراق را آغازی بر این انتقام سخت دانست و گفت: در این حمله موشکی ده‌ها موشک نقطه زن به پایگاه اشغالگران آمریکایی شلیک شد و ابهت پوشالی آمریکا در جهان را فروریخت. وی با اشاره به اینکه آمریکا به جز پاسخ سخت و کوبنده هیچ زبان دیگری را نمی‌فهمد، خاطرنشان کرد: افرادی که در داخل کشور پیوسته دم از مذاکره با آمریکا می‌زنند باید بدانند که اگر باز هم این صحبت‌ها را تکرار کنند خائن یا ساده لوح هستند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 هفته قبل
به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، سردار «عباسعلی محمدیان» فرمانده انتظامی استان البرز گفت: در پی اعلام افزایش قیمت بنزین و اعتراضات مردمی به این موضوع، عده‌ای از اراذل و اوباش با سوء استفاده از این موضوع با بستن نقاب به صورت خود اقدام به حمله و آتش سوزی در حوزه علمیه «محمدشهر کرج» کرده بودند که با توجه به اهمیت موضوع، دستگیری عامل اصلی این اقدام در دستور کار پلیس امنیت عمومی «استان البرز» قرار گرفت. سردار محمدیان اظهار کرد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی پیچیده، موفق به شناسایی یکی از عوامل اصلی تخریب و آتش زدن حوزه علمیه «محمدشهر کرج» شدند. این مقام انتظامی تصریح کرد: ماموران با انجام اقدامات پلیسی متهم را به سمت شهر کرج هدایت و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به پلیس امنیت عمومی منتقل کردند. سردار محمدیان اظهار داشت: در بازجویی‌های صورت گرفته، متهم ابتدا منکر شرکت در اغتشاشات اخیر بود، اما در مواجهه با مستندات موجود به ناچار لب به اعتراف گشوده و به صراحت به شرکت در تخریب اماکن عمومی و حضور فعال در تخریب و آتش زدن حوزه علمیه منطقه «محمدشهر کرج» اقرارکرد. فرمانده انتظامی استان البرز با بیان این که امنیت شهروندان خط قرمز پلیس است، خاطرنشان کرد: تلاش برای شناسایی سایر افرادی که با حمله به اماکن دولتی و شخصی زندگی شهروندان را با مشکل مواجه کرده‌اند، ادامه دارد و در اخبار بعدی به اطلاع مردم شریف استان البرز خواهد رسید.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 هفته قبل
سردار حسین اشتری در مراسم پاسداشت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) گفت: شهادت این شهید والامقام ضایعه دردناکی برای مردم ایران و همه آزادیخواهان جهان است و خون پاکش باعث تقویت و انسجام جبهه مقاومت خواهد شد. وی با بیان اینکه اگر رشادت‌های سردار سلیمانی و شهدای مدافع حرم نبود، امروز امنیتی در کشور وجود نداشت، خاطرنشان کرد: حاج قاسم سلیمانی اسوه مبارزه با تروریسم بود که بیش از چهل سال در برابر جبهه کفر و استکبار ایستاده و مبارزه کرد. فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به جنایت‌های تروریست‌های تکفیری در عراق و سوریه، گفت: امروز مردم کشورهای منطقه از شهادت حاج قاسم سلیمانی نگران هستند، زیرا ایشان بود که داعش را به گورستان تاریخ فرستاد. وی تصریح کرد: سردار سلیمانی یک فرمانده ولایتمدار به تمام معنا بود و همه عشق و وجودش به رهبر معظم انقلاب بود و خود را سرباز ایشان می‌دانست. وی با اشاره به توانمندی دیپلماسی سردار سلیمانی، تصریح کرد: جامه فاخر شهادت، برازنده این شهید والامقام بود و این افتخار بزرگی است که توسط شقی‌ترین افراد به شهادت رسید.
ایسناایسنا2 هفته قبل
ایسنا/خوزستان فرمانده قرارگاه کربلا در جنوب غرب کشور گفت: حاج قاسم، روش و بینش بود و امروز، جهان اسلام به هم می‌پیوندد و شهادت این عزیز، پیروزی بزرگی برای ما است. سردار احمد خادم سیدالشهدا در مراسم بزرگداشت شهید سردار قاسم سلیمانی که عصر امروز (۱۳ دی‌ماه) با حضور مردم و مسئولین در حسینیه عاشقان ثارالله اهواز برگزار شد، اظهار کرد: حاج قاسم، روش و بینش بود. ما باید مدیریت جهادی را از حاج قاسم یاد بگیریم. امروز باید از حاج قاسم درس بگیریم و مشکلات را حل کنیم. مردم و بسیجیان خوزستان که امروز عزادار هستند، همه اعلام آمادگی کرده‌اند و برای تجدید میثاق با ولایت و امام آمده‌اند تا راه حاج قاسم را ادامه دهند.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین2 هفته قبل
فرمانده قرارگاه کربلا در جنوب غرب کشور: پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان فرمانده قرارگاه کربلا در جنوب غرب کشور گفت: حاج قاسم، روش و بینش بود و امروز، جهان اسلام به هم می‌پیوندد و شهادت این عزیز، پیروزی بزرگی برای ما است. سردار احمد خادم سیدالشهدا در مراسم بزرگداشت شهید سردار قاسم سلیمانی که عصر امروز (۱۳ دی‌ماه) با حضور مردم و مسئولین در حسینیه عاشقان ثارالله اهواز برگزار شد، اظهار کرد: حاج قاسم، روش و بینش بود. ما باید مدیریت جهادی را از حاج قاسم یاد بگیریم. امروز باید از حاج قاسم درس بگیریم و مشکلات را حل کنیم. مردم و بسیجیان خوزستان که امروز عزادار هستند، همه اعلام آمادگی کرده‌اند و برای تجدید میثاق با ولایت و امام آمده‌اند تا راه حاج قاسم را ادامه دهند.
تسنیمتسنیم2 هفته قبل
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء تصریح کرد: پاسداران انقلاب اسلامی آمادگی دارند در تعامل با مسئولان نظام، همه مشکلات کشور و مردم را برطرف کنند. وی با اشاره به شهادت سردار سلیمانی ادامه داد: جنایتکاران شهادت سردار سلیمانی باید منتظر انتقام سختی باشند، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افتخار دارد که مالک اشترها در دل خود پرورش داده و با این شهادت‌ها و توطئه‌های دشمنان هیچگونه خللی در حرکت جبهه مقاومت به وجود نخواهد آمد. فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء بیان کرد: خون شهیدان ما سبب انسجام و وحدت بیشتر خواهد شد و پیروزی‌های رزمندگان اسلام را سرعت می‌بخشد، فرزندان اسلام و انقلاب را از چه می‌ترسانند وقتی آرزوی سردار سلیمانی و مجاهدان مقاومت همواره شهادت بوده و خواهد بود. محمد گفت: سردار سلیمانی از لبنان تا سوریه تا یمن جبهه مقاومت اسلامی را برپا کرده و همواره نام ایشان دلهره به جان دشمنان می‌انداخت و جبهه استکبار نمی‌توانست این عزت و اقتدار را تحمل کند. وی خاطرنشان کرد: اغتشاشات اخیر در کشورهای اسلامی توسط سردار سلیمانی خنثی شد، دشمنان پس از آنکه موفق نشدند ایشان را در کرمان به شهادت برسانند، در یک اقدام ناجوانمردانه ایشان را در عراق به فیض عظیم شهادت رساندند.

از محکومیت شبنم نعمت زاده تا بازداشت ۳ قاضی در پرونده طبری

16+
ایسناایسنا2 هفته قبل
همشهریهمشهری2 هفته قبل
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، سردار عباسعلی محمدیان گفت: در پی تغییر قیمت بنزین، عده‌ای از اراذل و اوباش با سوء استفاده از این موضوع با بستن نقاب به صورت خود اقدام به حمله و آتش سوزی در حوزه علمیه محمدشهر کرج کردند که دستگیری عامل اصلی این اقدام در دستور کار پلیس امنیت عمومی استان البرز قرار گرفت. وی اضافه کرد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی پیچیده موفق به شناسایی یکی از عوامل اصلی تخریب و آتش زدن حوزه علمیه محمدشهر کرج شدند. وی گفت: ماموران با انجام اقدامات پلیسی متهم را به سمت شهر کرج هدایت و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به پلیس امنیت عمومی منتقل کردند. سردار محمدیان اظهار داشت: در بازجویی‌های صورت گرفته، متهم ابتدا منکر شرکت در اغتشاشات اخیر بود اما در در مواجهه با مستندات موجود به ناچار لب به اعتراف گشوده و به صراحت به شرکت در تخریب اماکن عمومی و حضور فعال در تخریب و آتش زدن حوزه علمیه منطقه محمدشهر کرج اقرار کرد. فرمانده انتظامی استان البرز با بیان این که امنیت شهروندان خط قرمز پلیس است، خاطرنشان کرد: تلاش برای شناسایی سایر افرادی که با حمله به اماکن دولتی و شخصی زندگی شهروندان را با مشکل مواجه کرده‌اند ادامه دارد.

به انتهای لیست رسیدید