افسانه پاکرو

افسانه پاکرو

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی؛ سلام، من سیگاری‌ام!

64+
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
پارس نیوزپارس نیوز4 هفته قبل
هیچ چیز توی زندگی مهمتر از صداقت و درستی نمیتونه باشه. وقتی برای رسیدن به اهدافت، دروغ بگی و پا روی درستی و انسانیت بزاری، اون هدف هر چی می‌خواد باشه، مطمئن باش هیچ ارزشی نداره. ‌ زندگی یه فرصت که یکبار به همه ما داده شده. سعی کنیم آدم باشیم.
سینماپرسسینماپرس1 ماه قبل
سینماپرس: مهرداد غفارزاده اعلام کرد که نسخه فیلم «ترانه‌ای عاشقانه برایم بخوان» برای اکران در ایران چند دقیقه‌ای کوتاه شده است. وی افزود: با وجود اینکه به درجه بندی سنی فیلم‌ها معتقدم ولی پاسخی برای این موضوع ندارم که چرا فیلم «ترانه‌ای عاشقانه برایم بخوان» هم شرط سنی گرفته است آنهم در حالی که یک عاشقانه آرام با موضوعی انسانی است. البته در سینماهای ترکیه مشکل طول سانس وجود ندارد ولی برای ایران باید تایم فیلم را کاهش می‌دادیم که این اتفاق افتاد. کارگردان «دریا و ماهی پرنده» افزود: البته من هم معتقد بودم فیلم باید یک تدوین مجدد بشود و تایم آن کوتاه شود که این اتفاق افتاد. غفارزاده در پایان تاکید کرد: کوتاه شدن تایم فیلم ربطی به مساله ممیزی ندارد و «ترانه‌ای عاشقانه برایم بخوان» بدون هرگونه مشکل پروانه نمایش گرفت.
پارس نیوزپارس نیوز2 ماه قبل
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
این سریال معمایی و اجتماعی به کارگردانی احمد معظمی و تهیه‌کنندگی ابوالفضل صفری در ۳۱ قسمت هر شب ساعت ۲۲:۱۵روی آنتن می‌رود. پخش سریال «رسم عاشقی» به کارگردانی سعید سلطانی از یکشنبه ۳ شهریورماه ساعت ۲۳ از شبکه پنج سیما آغاز شده است. *** شبکه افق نیز برای ایام محرم پخش سریال «شب دهم» را در دستور کار خود دارد. شبکه تماشا نیز با پخش سریال تاریخی «ایراندخت» که از ۹ شهریور آغاز می‌شود، مخاطبان این شبکه را در ساعت ۲۰ همراهی می‌کند. شبکه نسیم هم برای این شب‌ها پخش سریال «سفر سبز» را در دستور کار دارد.
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
نیما کرمی مجری مسابقات جهانی مهارت از شبکه آموزشمسابقات جهانی مهارت۲۰۱۹ که امسال در کازان روسیه برگزار و از شبکه هفت سیما پوشش داده می‌شود. مسابقات جهانی مهارت بزرگترین رویداد آموزشی حرفه‌ای است که هر دو سال یک بار در کشورهای مختلفی برگزار می‌شود. برنامه نگاه یک به تهیه کنندگی حسن نهضت و اجرای مهدی مهدی قلی، حوالی ساعت ۲۳ از شبک یک سیما به روی آنتن می‌رود. تلویزیون «رسم عاشقی» را بازپخش می‌کندسریال «رسم عاشقی» به کارگردانی سعید سلطانی از یکشنبه سوم شهریورماه ساعت ۲۳ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود. مجموعه تلویزیونی «هشت‎ونیم دقیقه» محصول شبکه دو سیما به کارگردانی شهرام شاه‌حسینی، هر شب از آی‌فیلم۲ پخش می‌شود.
سینماپرسسینماپرس2 ماه قبل
سینماپرس: سریال «رسم عاشقی» با بازی سروش صحت و افسانه پاکرو دوباره از تلویزیون پخش می‌شود. به گزارش سینماپرس، سریال «رسم عاشقی» با بازی سروش صحت و افسانه پاکرو دوباره از تلویزیون پخش می‌شود. این سریال محصول سال ۸۴- ۱۳۸۳ شبکه تهران است که به تهیه‌کنندگی اسماعیل عفیفه و با بازی محمدعلی کشاورز، لاله اسکندری، سروش صحت، مینا جعفرزاده، محمود عزیزی، افسانه پاکرو و … روی آنتن رفت. در خلاصه داستان سریال رسم عاشقی آمده است: مهرماه ۱۳۲۰ است. یوسف که جوان جاهل و لاابالی است، فضای هرج و مرج شهر را مناسب اعمال خلاف خود می‌یابد.
موجموج2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری موج، سریال رسم عاشقی به کارگردانی سعید سلطانی از یکشنبه ۳ شهریور ساعت ۲۳ از شبکه پنج سیما پخش خواهد شد. این سریال در ۲۴ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای تهیه و تولید شده است. در خلاصه سریال رسم عاشقی آمده است: مهرماه ۱۳۲۰ است. روزی او با پیرمردی آشنا می‌شود که همراه دختر ی به نام طوبی به تهران آمده تا نزد ابراهیم خان برود. سریال «رسم عاشقی» از شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت ۲۳ پخش و تکرار آن ساعت ۱۹ روز بعد خواهد بود.
ایسناایسنا2 ماه قبل
سریال «رسم عاشقی» به کارگردانی سعید سلطانی از یکشنبه سوم شهریورماه ساعت ۲۳ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود. این سریال در ۲۴ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای تهیه و تولید شده است. در خلاصه سریال رسم عاشقی آمده است: مهرماه ۱۳۲۰ است. روزی او با پیرمردی آشنا می‌شود که همراه دختر ی به نام طوبی به تهران آمده تا نزد ابراهیم خان برود. سریال «رسم عاشقی» از شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت ۲۳ پخش و تکرار آن ساعت ۱۹ روز بعد خواهد بود.
پارس نیوزپارس نیوز3 ماه قبل
پارس نیوزپارس نیوز3 ماه قبل

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی؛ ستاره‌های نچرال‌بیوتی!

26+
برترین‌هابرترین‌ها4 ماه قبل
همشهریهمشهری4 ماه قبل
حناچی پس از قبول پست شهردار تهران از مسئولان، هنرمندان و مردم دعوت کرد تا به پویش «سه‌شنبه‌های بدون خودرو» بپیوندند. پویش سه‌شنبه‌های بدون خودرو برای نخستین‌بار در شهرستان اراک آغاز و پس از آن در شهرهای دیگر دنبال شد. اما خیلی از این تصاویر پیش از جدی‌شدن پویش سه‌شنبه‌های بدون خودرو منتشر شده‌اند. لطفا برای خودمان و شهرمان فرهنگ دوچرخه‌سواری را رواج دهیم. یکی از راه‌های موفقیت در جهان برای کاهش آلودگی، رواج فرهنگ دوچرخه‌سواری است».
ایمناایمنا4 ماه قبل
بیایید و ببینید که زنان سرزمینمون چگونه با پشتکار و سخت کوشی به کار موسیقی می‌پردازند و کنسرتی با بالاترین کیفیت برگزار می‌کنند. الناز شاکردوست با انتشار بخشی از پشت صحنه فیلم شبی که ماه کامل شد در اینستاگرامش آورده است: بخشی از پشت صحنه شبی که ماه کامل شد، در کشور بنگلادش. به امید روزی که قلب هایمان سرشار از عشق و خیرخواهی شود. چرا که هیچ دینی، هیچ بدهی، به هیچ کسی در این دنیا ندارم تا جایی که توانستم، دانسته، دلی را نشکسته‌ام. پای حرفی که زدم ایستادم و همیشه هم با آرامش زندگی کردم.
انتخابانتخاب4 ماه قبل
افسانه پاکرو معتقد است که سینمای کودک نیازمند بودجه‌ کافی و سرمایه‌گذاری درست است و باید برایش هزینه شود، اگر شرایط فراهم شود افراد آگاه می‌توانند با امکاناتی که دارند، اثری فاخر تولید کنند. برای مثال چندین سال است که‌ من زیاد فیلم کودک تماشا نکرده‌ام، اما هنوز فیلم‌ها و کارتون‌هایی که در دوران کودکی دیدم را به یاد دارم و آن آثار در ذهنم اثر خودشان را برجای گذاشته‌اند.» بازیگر فیلم «رویای خیس» درخصوص اهمیت به نمایش کشیدن فرهنگ بومی در فیلم‌های کودک، اظهار داشت: «توجه به فرهنگ بومی در سینما خیلی مهم است. من در هنرستان، گرافیک خواندم و در دانشگاه، نقاشی. رقابتی هم که این جشنواره ایجاد می‌کند، می‌تواند منجر به ساخته شدن آثاری با کیفیتی بهتر از گذشته شود.» بی‌توجهی به کودکان در آثار مختلفپاکرو درخصوص آینده‌ کاری بازیگران کودک که در فیلم‌های این حوزه ایفای نقش می‌کنند، گفت: «من همیشه نسبت به نادیده گرفتن کودکان بازیگر منتقد بودم، چون بچه‌هایی که در آثار مختلف ایفای نقش می‌کنند و به شهرت می‌رسند، خیلی ناگهانی مورد توجه واقع می‌شوند و پس از مدتی از یادها می‌روند و کنار گذاشته می‌شوند. همچنین امیدوارم ژانر کودک پرباری داشته باشیم، چون سینمای ما سهم زیادی در جهان دارد و خیلی خوب است که دوباره، فیلم‌های خوب در حوزه‌ کودک ساخته شود.»
پارس نیوزپارس نیوز4 ماه قبل
«چشمانم را که میبندم، آسوده میخوابم. چرا که هیچ دینی، هیچ بدهی به هیچ کسی در این دنیا ندارم. بی وفایی، بد عهدی نکردم. بدا به حال کسی که چشمانش را که می‌بندد آسوده نمی‌خوابد. یا بدتر به حال کسی که به آسوده نخوابیدن عادت کرده و خودش هم نمیداند.»

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی؛ کاربرد دستگاه چندش‌سنج!

27+
برترین‌هابرترین‌ها4 ماه قبل
پارس نیوزپارس نیوز4 ماه قبل
ایمناایمنا5 ماه قبل
به گزارش خبرنگار ایمنا، افسانه پاکرو بازیگر فیلم جدید مهرداد غفار زاده با عنوان «ترانه‌ای عاشقانه برایم بخوان» در صفحه اینستاگرام خود نوشت: من تو را کپی می‌کنم. او، مرادوباره.. من، تو رامن، او رااو، مراو دنیا پر می‌شود از تکرار ما آدم‌های تکراری. از استرس دسته صندلی تو یک دستم بود و دست درنا تو یه دست دیگه‌ام! خیس عرق شده بودم اما اولین پلانی که دیدم مثل آب روی آتیش بود!! مفت آباد خیلی فیلم پر زحمتی بود و همه در اوج رفاقت جمع شدن یک فیلم بی حاشیه تولید بشه.
پارس نیوزپارس نیوز6 ماه قبل
به گزارش پارس نیوز، فیلم رویای خیس یکی از ساخته‌های پوران درخشنده بانوی پیشکسوت کارگردانی سینما است که فیلم‌های زیادی را در کارنامه هنری اش دارد. این فیلم اولین تجربه بازیگری محمدرضا غفاری بازیگر جوان سینما و تلویزیون است که این شبها بازی او را در سریال دلدار برادران محمودی تماشا میکنید. به بهانه بازی محمدرضا غفاری در سریال دلدار، پوران درخشنده یادی از بازی او در فیلم رویای خیس کرد و تصاویری از این فیلم را با همراهانش به اشتراک گذاشت. پوران درخشنده با یادی از بازی محمدرضا غفاری در فیلم رویای خیس برای بازیگر سریال دلدار آرزوی موفقیت کرد. «رویای خیس» باو محمد رضا غفاری عزیز که با این فیلم به سینما معرفی شد …. محمدرضا غفاری و افسانه پاکرو در رویای خیس پوران درخشندهلحظات می‌گذرند خاطرات از آن شکل میگیرن عکسی از پشت صحنه فیلم.
پارس نیوزپارس نیوز6 ماه قبل

آخر هفته چه فیلمی ببینیم: از The Grandmaster تا Magnolia

3+
زوم‌جیزوم‌جی6 ماه قبل
پارس نیوزپارس نیوز6 ماه قبل
به گزارش پارس نیوز، افسانه پاکرو با انتشار این عکس نوشت: شاعری بود ‌کههرازگاهی از کنار پنجره اتاقم عبور میکرد و شعر هایش را می‌فروخت. شنیده‌ام از وقتی که رفته، شعرهایش را حراج کرده‌اند. افسانه پاکرو
جام نیوزجام نیوز6 ماه قبل
به گزارش سرویس فرهنگی جام نیوز، افسانه پاکرو در توضیح این عکس نوشت: یه سال دیگه گذشت و من به این فکر میکنم که تو زندگی همه چیز میگذره، چه خوب، چه بد، چه آسون، چه سخت و اونچه که می‌مونه خاطرات خوبه. برای هر لحظه از زندگیم که میگذره خداروشکر میکنم. ممنونم از تمام تبریکاتون. امیدوارم دلتون شاد باشه و سلامت باشین، هر جا که هستین.

به انتهای لیست رسیدید