الیت کیک بوکسینگ

الیت کیک بوکسینگ

مهرمهر2 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا محمدی و مبین ملکی دو جوان ایلامی، در مسابقات بین المللی الیت کیک بوکسینگ به میزبانی گرجستان موفق به کسب مدال طلا این رقابت‌ها شدند. این مسابقات با حضور ۶ کشور ایران، ترکیه، جمهوری آذربایجان، اکراین، ارمنستان و گرجستان در تفلیس گرجستان برگزار شد. تیم ایران با ۲۵ فایتر در این مسابقات حضور یافت و توانست با ۱۴ طلا و ۶ نقره مقام اول تیمی را به خود اختصاص دهد.
ایرناایرنا1 سال قبل
وی با اشاره به اینکه سطح فنی مسابقات از کیفیت بالایی برخوردار بود، بیان کرد: تیم کیک بوکسینگ آذربایجان غربی با حضور هشت ورزشکار به مربیگری مهدی شادمان در این پیکارها شرکت داشت. به گزارش ایرنا طی هفته گذشته نیز علی قلی زاده رزمی کار جوان استان مدال طلا و کمربند طلایی مسابقات بین المللی «الیت کیک بوکسینگ» جام فجر به میزبانی شهرستان لاهیجان را کسب کرد. اوایل بهمن ماه امسال نیز رزمی کاران استان ۶ مدال رنگارنگ در مسابقات قهرمانی گراپلینگ کیک بوکسینگ کشور به میزبانی تهران بر گردن آویختند. هیات ورزش‌های رزمی آذربایجان غربی با بیش از سه هزار ورزشکار بیمه شده ۳۴ سبک رزمی را تحت پوشش دارد. بهرام رجب زاده یکی از رزمی کاران ملی پوش استان در رشته کیک بوکسینگ است که موفق به کسب مدال طلا در رقابتهای جهانی ۲۰۱۵ ایتالیا شد.
ایرناایرنا1 سال قبل
علی نوری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این مسابقات با حضور ورزشکارانی از ایران و جمهوری آذربایجان به میزبانی شهرستان لاهیجان در سالن ورزشی چهار هزار نفری شهدای این شهرستان برگزار شد و با برتری تیم جمهوری آذربایجان پایان یافت. وی ادامه داد: در این دوره از مسابقات از هر ۲ کشور ۲۰ رزمی کار در ۱۳ وزن در ۱۹ رقابت آزاد هنرهای رزمی به رقابت پرداختند. رییس هیات ووشو آذربایجان غربی گفت: در این پیکارها ۱۲ مدال طلا و نقره نصیب رزمی کاران جمهوری آذربایجان و هفت مدال طلا و نقره نصیب رزمی کاران ایران شد. به گزارش ایرنا این دوره از رقابت‌ها با مجوز شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان و مسوولان شهر لاهیجان برگزار شد. الیت کیک بوکسینگ یک رشته رزمی ایرانی است که توسط اردشیر داوطلب ابداع شده است و هم اینک نیز در کشورهای مختلف جهان فعال است.
ایرناایرنا1 سال قبل
بر این اساس، این دوره از رقابت‌ها که به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و با عنوان جام فجر برگزار می‌شود، رزمی کاران حاضر به صورت یک حذفی با هم رقابت می‌کنند. در آغاز این دوره از رقابت‌ها که با مجوز شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان و با همکاری شورای شهر و شهرداری لاهیجان آغاز شده، ورزشکاران رشته الیت کیک بوکسینگ ایران و جهموری آذربایجان برابر رقبای خود به برتری رسیدند. در پایان این رقابت‌ها نیز از سوی مسئولان برگزاری مسابقات بین المللی الیت کیک بوکسینگ، به نفرات برتر اوزان مختلف، کمربند طلایی، جام و حکم قهرمانی و همچنین جوایزی اهداء می‌شود. الیت کیک بوکسینگ یک رشته رزمی ایرانی است که توسط اردشیر داوطلب ابداع شده و هم اینک نیز در کشورهای مختلف جهان فعالیت دارد. شهرستان لاهیجان در ۴۰ کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع است.
ایرناایرنا1 سال قبل
مسئول روابط عمومی سبک الیت کیک بوکسینگ کشور روز پنجشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این رقابت‌ها به مناسبت گرامیداشت ایام مبارک دهه فجر و روز ۲۱ بهمن ماه در لاهیجان آغاز می‌شود. فاطمه لطیفی افزود: بر این اساس در این دوره از رقابت‌ها، بالغ بر ۵۰ رزمی کار سبک الیت کیک بوکسینگ از قهرمانان ایران و کشورهای حاشیه دریای خزر حضور یافته و با هم به رقابت می‌پردازند. وی ادامه داد: این دوره از رقابت‌ها، با مجوز شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان و با همکاری شورای شهر و شهرداری لاهیجان در سالن روزشی شهدای این شهر برگزار و در پایان به رزمی کاران برتر این دوره از رقابت‌ها، مدال و حکم قهرمانی و همچنین جوایز ارزنده نقدی اهداء می‌شود. الیت کیک بوکسینگ یک رشته رزمی ایرانی است که توسط اردشیر داوطلب ابداع شده و هم اینک نیز در کشورهای مختلف جهان فعالیت دارد. ۷۲۸۵/۲۰۰۷انتهای پیام /*

به انتهای لیست رسیدید

موضوع‌های مشابه

الیت کیک بوکسینگ
ورزش