امنیت

امنیت

ایرناایرنا3 هفته قبل
وی اضافه کرد که با رییس جمهوری، نخست وزیری، رییس مجلس و رهبران سیاسی این کشور پاره‌ای پرونده‌های عام و خاص را بحث و بررسی خواهد کرد. شمخانی به شیوع ویروس کرونا در سطح منطقه اشاره کرد و گفت که در مورد ویروس کرونا دو مسأله وجود دارد که یکی واقعیت و دیگری شایعه سازی درباره این ویروس است. وی افزود که در واقعیت این ویروس، جمهوری اسلامی ایران تجهیزات و امکانات فراوانی در اختیار دارد که به حول و قوه الهی بر این بیماری پیروز خواهد شد. نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی در سفری دو روزه، شنبه شب در رأس هیأتی عالی‌رتبه سیاسی- امنیتی وارد بغداد شد. «عصام السعدی» معاون «فالح الفیاض» مشاور امنیت ملی عراق در فرودگاه بین المللی بغداد از دریابان شمخانی استقبال کرد.
ایرناایرنا3 هفته قبل
دریابان «علی شمخانی» در گفت وگو با ایرنا در بغداد خاطر نشان کرد که در این سفر با مقامات عراقی و رهبران سیاسی از همه طیف‌های شیعه، اهل سنت و کرد اوضاع سیاسی، امنیتی و توسعه روابط را بحث و گفت وگو می‌کنیم. شمخانی به شیوع ویروس کرونا در سطح منطقه اشاره کرد و گفت که در مورد ویروس کرونا دو مسئله وجود دارد که یکی واقعیت و دیگری شایعه سازی درباره این ویروس است. وی افزود که در واقعیت این ویروس، جمهوری اسلامی ایران تجهیزات و امکانات فراوانی در اختیار دارد که به حول و قوه الهی بر این بیماری پیروز خواهد شد. نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی در سفری دو روزه شنبه شب در راس هیأتی عالی‌ رتبه سیاسی- امنیتی وارد بغداد شد. «عصام السعدی» معاون «فالح الفیاض» مشاور امنیت ملی عراق در فرودگاه بین المللی بغداد از دریابان شمخانی استقبال کرد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری میزان، «نوذر شفیعی» خاطرنشان کرد: در اینکه دولت نارندرا مودی، یکی از افراطی‌ترین دولت‌ها در طول تاریخ هند است، تردیدی نیست. گروه خوب کسانی هستند که از گذشته در هند بوده‌اند و با دولت و سیاست‌های کلی هند سازگار هستند و گروه بد مهاجران هستند به خصوص مهاجرانی که از سال ۱۹۵۵ به این طرف به هندوستان مهاجرت کرده‌اند و بعضا با دولت هند هم همراه نیستند. نماینده پیشین مردم ممسنی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در گذشته، هند به عنوان بزرگترین دموکراسی در جهان شناخته می‌شد، تاکید کرد: الان در دنیای اسلام، جایگاه هند خدشه‌دار شده و دیگر اعتبار و جایگاه پیشین را ندارد بنابراین، دولت هند برای قدرتمند شدن، ثبات، رشد و توسعه اقتصادی باید از اعمال محدودیت علیه مسلمانان دست بردارد. شفیعی به شرایطی داخلی و منطقه‌ای هند اشاره کرد و افزود: اکنون هند به شدت نیازمند ثبات داخلی و اعتبار بین‌المللی است تا بتواند برنامه‌های توسعه‌ای خود را اجرا کند. اقدامات دولت هند مصداق پاکسازی قومی استوی، وجه ضدبشری اقدامات هند را نیز یادآور شد و گفت: امروزه در عرصه حقوق بین‌الملل، حقوق بشر یک قاعده «آمره» است یعنی این قاعده در هر جا نقض شود همه کشورها حق دارند نسبت به آن موضع بگیرند.
تسنیمتسنیم3 هفته قبل
وی تصریح کرد: شهرداری‌ها و دهیاری‌ها باید پای کار باشند و همه دستگاه‌ها باید بهداشت و درمان را یاری کنند و در کنار ستاد سلامت شهرستان باشند. امسال میهمانان در الیگودرز ورود نکنندامام جمعه شهرستان الیگودرز افزود: باید تمام ورودی‌های شهر کنترل شود و مانع ورود این بیماری در شهرستان شویم. الیگودرز در نوروز پذیرای میهمانان است اما امسال باید میهمانان در الیگودرز ورود نکنند. امیر هوشنگ فتحی رئیس دادگستری الیگودرز نیز با انتقاد از بی‌توجهی مردم نسبت به فراگیری کرونا عنوان کرد: ما فعلا در شهرستان بیمار شناسنامه‌دار نداریم اما احتمالا این بیماری در شهرستان رخنه کرده است. مدیر شبکه دامپزشکی الیگودرز نیز گفت: یک مورد هاری در الیگودرز مثبت اعلام شده و نیاز است مسئولان در جمع آوری سگ‌های ولگرد اقدام عاجل کنند.
صدا و سیماصدا و سیما3 هفته قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ‏‏ از بغداد؛ دریادار علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان برای دیدار با مقام‌های عراقی وارد بغداد شد. دریادار شمخانی در سفر یک روزه خود به بغداد، قرار است روز یکشنبه با برهم صالح رئیس جمهور، محمد الحلبوسی رئیس مجلس، عادل عبدالمهدی نخست وزیر دولت پیشبرد، فالح الفیاض رئیس بسیج مردمی و برخی سران گروه‌های سیاسی دیدار کند. مسائل سیاسی داخلی و منطقه‌ای، امنیت مشترک عراق و ایران، جزو برنامه‌های این سفر خواهد بود.
خبر فوریخبر فوری3 هفته قبل
۵- بخشی از شهروندان (عمدتا در طبقه متوسط فرهنگی) کرونا را جدی گرفته‌اند، اما این جدی گرفتن توسط شهروندان کافی نیست. اما در ایران وقتی حاکمیت کرونا را جدی گرفت، بیشتر مردم را جلو انداخت و امروز هم بخش‌هایی از جامعهٔ‌ ایران در مقابله با کرونا قوی‌تر و مسئولانه‌تر از خود حاکمیت ایران عمل کرده است. خصوصا جوان‌ها در این بحران کرونا بیش از آن که نگران خودشان باشند، نگران نسل‌های قبلی خانواده‌هایشان هستند. بسیاری از سلیبریتی‌ها هم در بحران کرونا وارد میدان نشر رفتار مسئولانه نشده‌اند! گویی اول مردم باید رژیم را عوض کنند، بعد با کرونا مبارزه کنند!
تکراتوتکراتو3 هفته قبل
در این مطلب نحوه مشاهده پیام واتساپ بدون تیک آبی را آموزش داده‌ایم. حال برای چند ثانیه اعلان واتساپ را لمس کنید تا بتوانید بدون ظاهر شدن تیک آبی در گوشی فرستنده پیام او را بخوانید. پس از دریافت اعلان پیام باید قفل دستگاه خود را باز و سپس برای مدت چند ثانیه اعلان پیام را لمس کنید. حال پیام دریافت شده باز می‌شود و شما می‌توانید آن را بدون باز کردن نرم افزار واتساپ و فعال شدن تیک آبی برنامه واتساپ فرستنده پیام بخوانید. قابلیت مشاهده پیام واتساپ بدون تیک آبی برای موقعیت‌هایی مفید است که کاربر می‌خواهد پیامی را بخواند و نمی‌خواهد فرستنده پیام نسبت به این موضوع مطلع شود.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 هفته قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، محمدمهدی شهریاری امروز در جلسه ستاد استانی مبارزه با کرونا با تقدیر از تلاش‌های دستگاه‌های اجرایی استان در پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا اظهار داشت: ‌متاسفانه برخی رفتارها با شرایط دشوار پیش‌رو مغایرت دارد. وی گفت: باید آگاه‌سازی عمومی در جامعه صورت گرفته و بی‌شک همکاری مردم در مبارزه با کرونا ویروس یک اصل اساسی است و تا زمانی‌که این مهم به طور کامل محقق شود موفقیتی هم حاصل نمی‌شود. استاندار آذربایجان‌غربی با تاکید بر‌اینکه تمامی تلاش‌ها برای تامین اقلام بهداشتی و ضد‌عفونی‌کننده به‌کار گرفته شده و به زودی از طریق واردات با وجود تحریم‌ها و مشکلات در نقل و انتقالات مالی برطرف می‌شود افزود: در زمینه ممنوعیت ورود به استان بر اساس تصمیم شورای امنیت کشور ممنوعیتی نخواهد بود و مقرر شده که از طریق تشدید غربالگری مانع ورود افراد مشکوک به استان شده و در صورت مشاهده موارد مشکوک به قرنطینه هدایت می‌شوند. وی اظهار کرد: هم‌اکنون بر‌اساس تصمیم ستاد استانی از خروج اتباع ایرانی از طریق مرزهای استان به کشورهای همسایه جلوگیری می‌شود و از سوی دیگر تمامی ارکان استان برای مبارزه با این ویروس بسیج شده‌اند و نیز تا به امروز ۳۵۰ هزار محلول ۵۰۰ سی‌سی ضد‌‌عفونی‌کننده در استان توزیع شده است.
مهرمهر3 هفته قبل
سرهنگ قباد خنجری در گفتگو با خبرنگار مهر، از کشف ۱۷ هزار و ۵۰۰ عدد انواع مواد محترقه در پاکدشت خبر داد و اظهار داشت: پلیس اطلاعات و امنیت عمومی ناجا پاکدشت در پی کسب خبری مبنی بر اینکه فردی اقدام به تهیه مواد محترقه دست ساز نموده و آن را در سطح شهرستان توزیع می‌نماید وارد عمل شدند. وی گفت: با عنایت به پیشگیری از بروز خطرات احتمالی ناشی از انواع مواد محترقه در روزهای منتهی به سال جدید، طرح تشدید و برخورد با تهیه و توزیع کنندگان مواد محترقه به صورت ویژه در دستور کار این فرماندهی قرار گرفت. خنجری بیان داشت: عوامل پاوا با تحقیقات میدانی و اقدامات پلیسی موفق به شناسایی فرد مذکور شده و پس از اخذ حکم قضائی در بازرسی از منزل وی ۱۷ هزار و ۵۰۰ عدد انواع مواد محترقه غیراستاندارد و غیر مجاز دست ساز و مقادیر زیادی پوکه، لیبل، نخ و ۲ کیلوگرم باروت مخصوص ساخت مواد محترقه کشف و در این خصوص دو نفر دستگیر کردند. این مقام انتظامی ضمن تشکر و قدردانی از همکاری شهروندان، به آنان توصیه کرد که هرگونه اخبار و اطلاعاتی مبنی بر فروش و یا نگهداری مواد محترقه توسط افراد را از طریق شماره ۱۱۰ به پلیس گزارش دهند
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 هفته قبل
به گزارش شبکه الفرات، یک منبع سیاسی گفت هیئت بلندپایه ایرانی به ریاست علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران وارد بغداد شد. به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، این منبع افزود قرار است شمخانی با مقامات بلندپایه عراق از جمله برهم صالح رئیس جمهوری، عادل عبدالمهدی نخست وزیر مستعفی و محمد الحلبوسی رئیس پارلمان و نیز با شماری از سیاستمداران عراقی دیدار کند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 هفته قبل
به گزارش مشرق، «علی محمد قادری» شامگاه شنبه اظهار داشت: هتل، پیست اسکی، سورتمه و سایر امکانات مجموعه توچال از چهار روز پیش تعطیل شده بود و فقط تله‌کابین این مجموعه به فعالیت خود ادامه می‌داد. وی با بیان اینکه تله‌کابین مجموعه توچال در این مدت با رعایت تمهیدات بهداشتی از جمله ضدعفونی کردن کابین فعالیت می‌کرد، گفت: تله‌کابین در این مدت به دلیل تردد مردم و امنیت کوهنوردان فعالیت داشت اما ناگذیر به تعطیل کردن آن شدیم. مدیر عامل هلدینگ سیاحتی پارسیان اضافه کرد: بنا به دستور وزارت ورزش و امور جوانان و استانداری تهران، تنها اماکن ورزشی باید تعطیل می‌شد و هیچ دستوری مبنی بر تعطیلی اماکن تفریحی وجود نداشت؛ با این حال هلدینگ پارسیان از چهار روز گذشته کل مجموعه توچال - بجز تله‌کابین - و مجموعه پارک ارم را تعطیل کرد. وی اضافه کرد: پارک ارم تعطیل است و درب ورودی بخاطر ورود و خروج کارکنان باز است؛ از پنج روز پیش تاکنون مردم هیچ خدمتی از پارک ارم نمی‌گیرند. قادری با بیان اینکه اکنون می‌توان گفت مجموعه توچال بطور کامل تعطیل شده است، گفت: علاوه بر توچال و ارم، مجموعه‌های ورزشی شهید چمران و جماران نیز - که به این هلدینگ تعلق دارد - تعطیل شده است.
رکنارکنا3 هفته قبل
به گزارش رکنا، مهدی معصوم‌بیگی با اعلام این خبر، اظهار داشت: با اشراف بالای اطلاعاتی مأموران انتظامی استان اصفهان مشخص شد ۲ باند قاچاقچی سلاح قصد دارند تعداد زیادی سلاح و مهمات را وارد این استان کنند که بلافاصله پلیس امنیت عمومی وارد عمل شد. فرمانده انتظامی استان اصفهان افزود: بحمدلله با پیگیری‌های موثر اطلاعاتی، محل تردد این ۲ باند شناسایی و طی عملیاتی دقیق و سنجیده هر ۲ باند منهدم و ۵ نفر از اعضای آن دستگیر و همچنین ۱۲۰ قبضه انواع سلاح نیز کشف شد. وی تاکید کرد: یکی از اولویت‌های نیروی انتظامی، برخورد قاطع و بی‌امان با دارندگان سلاح و مهمات غیرمجاز و باندهای قاچاق سلاح و مهمات است. انتهای پیام/۶۳۰۸۶/ج/مبرای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
تسنیمتسنیم3 هفته قبل
دستگیری حاج الهام علی اف با فشار و توصیه رژیم صهیونیستی و آمریکادر این میان کشور با اکثریت شیعه جمهوری آذربایجان و همسایه جمهوری اسلامی ایران جایگاه مهمی در طرح‌های رژیم صهیونیستی و آمریکا و سایر کشورهای مرتجع منطقه دارد. بی شک در چنین شرایطی آن‌ها با فرصت طلبی کامل از هر اقدامی برعلیه رهبران و جریانات اسلامی در کشورهای اسلامی روی گردان نیستند. از این رو می‌توان گفت حاکمیت آذربایجان با فشار و توصیه رژیم کودک کش صهیونیستی و آمریکای جنایتکار اقدام به دستگیری و حبس سرپرست حزب اسلام آذربایجان کرده است. آنچه مسلم است دولت آذربایجان نمی‌تواند پایگاه مستحکم و گسترده اسلام گرایان در جمهوری آذربایجان را نادیده بگیرد و بدون دلیل و منطق و با اتهامات ساختگی به دستگیری شهروندان فرهیخته خود اقدام کند. انهای پیام/۱۳۱/ ز
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 هفته قبل
به گزارش مشرق به نقل از شبکه الفرات، یک منبع سیاسی گفت هیئت بلندپایه ایرانی به ریاست علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران وارد بغداد شد. این منبع افزود قرار است شمخانی با مقامات بلندپایه عراق از جمله برهم صالح رئیس جمهوری، عادل عبدالمهدی نخست وزیر مستعفی و محمد الحلبوسی رئیس پارلمان و نیز با شماری از سیاستمداران عراقی دیدار کند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 هفته قبل
به گزارش اقتصادآنلاین، در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی و به منظور ایجاد امنیت خاطر، هزینه‌های درمانی ویروس کرونا برای تمامی بیمه شدگان قبلی و جدید بیمه‌های جامع و عمر و پس انداز و جامع مهر اسیا که دارای پوشش امراض خاص باشند، بدون حق بیمه اضافی، معادل سرمایه امراض خاص تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال در طی دوره برگزاری جشنواره فروش بیمه‌های زندگی و تا پایان فروردین ۱۳۹۹ تحت پوشش قرار می‌گیرد. بنابراین گزارش، این پوشش صرفا به بیمه شدگان ارایه می‌شود و هزینه‌های درمانی ناشی از بیماری کرونا را به صورت غرامتی (هزینه‌ای) تحت پوشش قرار می‌دهد. همچنین دوره انتظار پوشش بیماری کرونا از تاریخ دریافت پوشش امراض خاص از شش ماه به سه ماه کاهش می‌یابد. این گزارش می‌افزاید: در صورت فوت بیمه شده به علت بیماری کرونا، سرمایه فوت به همراه اندوخته روزشمار طبق جدول پیش بینی تعهدات به علاوه هزینه‌های درمانی ناشی از کرونا مطابق پوشش مذکور، به استفاده کننده قابل پرداخت است.
مهرمهر3 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، حسین کشاورز شنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه واحدهای تحت نظارت این اتحادیه آماده ارائه محصولات ضد عفونی به مردم هستند بیان کرد: تنها یکی از مواد ضدعفونی کننده مورد تقاضای مصرف کننده نهایی در واحدهای عرضه کننده این اتحادیه وجود نداشت که بر اساس تمهیدات در نظر گرفته شده ژل‌های ضدعفونی کننده دست نیز در میان واحدهای عرضه کننده توزیع شده است. وی در خصوص نحوه قیمت گذاری خاطرنشان کرد: واحدهای عرضه کننده و سوپرمارکت‌ها کالاها را از طریق واسطه‌ها نسبت به خریداری اقدام می‌کند زمانی که قیمت تمام شده خرید واحد افزایش پیدا کند و در نتیجه قیمت ارز نیز افزایش کمی خواهد داشت. رئیس اتحادیه خواربار و سوپرمارکت اضافه کرد: برخی در فضای مجازی نسبت به ایجاد شایعه در خصوص احتکار توسط سوپرمارکت‌ها اقدام کرده بودند که این موضوع از طریق اتحادیه و اتاق اصناف از کانال قوه قضائیه در حال پیگیری است. وی در خصوص شکایت‌های مردمی نیز تصریح کرد: لیست بازرسی‌های صورت گرفته و با توجه به تماس‌های مردمی تاکنون هیچ گونه شکایتی مبنی بر گرانفروشی یا احتکار توسط واحدهای خشکبار و سوپرمارکت‌ها ارائه نشده است. وی ابراز امیدواری کرد که با ارائه تمهیدات بهداشتی توسط دستگاه‌های متولی در فروشگاه‌ها نسبت به افزایش مراجعات مردمی از طریق فرهنگ سازی اقدام شود.
ایسناایسنا3 هفته قبل
دریابان علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی در راس هیئتی عالی رتبه سیاسی- امنیتی تهران را به مقصد بغداد ترک کرد. به گزارش ایسنا به نقل از نور نیوز، شمخانی در جریان این سفر ضمن دیدار و گفتگو با مقامات عالی عراق از جمله برهم صالح رئیس جمهوری، عادل عبدالمهدی رئیس دولت پیشبرد امور و محمد الحلبوسی، رئیس مجلس عراق پیرامون موضوعات دوجانبه سیاسی، امنیتی و اقتصادی گفتگو ورایزنی خواهد کرد. دیدار با سران و رهبران جریانات سیاسی عراق از دیگر برنامه‌های شمخانی در سفر به عراق است. انتهای پیام
خبرآنلاینخبرآنلاین3 هفته قبل
این حکم با عنوان «مجموعه دستورات در مسائل مربوط به اجرای سیاست مهاجرتی روسیه از سال ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۵ روز شنبه در پایگاه اینترنتی کاخ کرملین منتشر شده است. در ابتدای این حکم، دفتر رئیس جمهوری روسیه موظف به تشکیل گروه کاری برای اجرای سیاست مهاجرتی حکومت روسیه و اصلاح نظام مهاجرتی این کشور شده است. دولت روسیه، وزارت کشور، وزارت امور خارجه، سازمان امنیت فدرال، وزارت دادگستری و دفتر رئیس جمهوری روسیه موظف به تامین شرایط اجرای دستورات برای اصلاح ساختار مهاجرتی روسیه شده‌اند. در حکم پوتین گفته شده است: اصول و مقررات مهاجرتی روسیه به اندازه کافی روشن و یکدست نیست. علاوه بر این سه حالت برای اخذ تابعیت روسیه تعیین می‌شود که شامل حالت عمومی، حالت آسان شده و حالت ویژه است.
رکنارکنا3 هفته قبل
به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ «سعید راستی» گفت: با دریافت گزارشی مبنی بر اینکه فردی در انباری در حوالی میدان «انقلاب» مقادیر قابل توجهی دستکش یک بار مصرف و مواد ضد عفونی کننده دپو کرده است، بررسی موضوع در اختیار تیمی از ماموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت قرار گرفت. وی تصریح کرد: با شناسایی متهم و مخفیگاه وی نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی انعکاس و تیمی از ماموران این مرکز به نشانی اعلامی اعزام و موفق شدند، پس از مراقبت‌های ویژه پلیسی صبح روز چهاردهم اسفندماه جاری متهم را در مخفیگاهش دستگیر کنند. این مقام انتظامی تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهم ۶۵ هزار عدد دستکش یکبارمصرف، ۲۹ هزار ماسک، ۱۱هزار عدد پد الکلی و انواع مواد و اقلام ضد عفونی کشف شد. رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت در پایان خاطر نشان کرد: با تکمیل تحقیقات پلیسی، و متهم تحویل مراجع قضائی شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
جام نیوزجام نیوز3 هفته قبل
به گزارش جام نیوز، گروهک تروریستی منافقین شاید تنها تشکیلات در جهان باشد که به وضوح اختلاف زیادی میان شعارها و سیاست‌هایش با عملکرد آن‌ها وجود دارد. این سازمان متشکل از افراد به ظاهر مسلمان است که در کارنامه‌ اش، هزاران لکه سیاه و عمل غیر انسانی و غیر اسلامی دیده می‌شود. اما حافظان نظام و محافظان ملت در تمام این سال‌ها نه تنها اجازه ندادند که این خائنین به ملت بتوانند به خواسته‌های شوم خود برسند بلکه ضربات مهلکی به آنها وارد کرده‌اند. ضربات سنگین نیروهای امنیتی و اطلاعاتی به منافقین، آنقدر مهلک و کوبنده بوده است که موجب شده تا این تروریست‌ها از هر فرصتی برای حمله به فرزندان ایران استفاده کنند. تروریست‌های منافق در جدیدترین عقده گشایی علیه حافظان امنیت ایران، «سپاه قدس» را هدف گرفته و مقاله‌ای علیه «رزمندگان بدون مرز» منتشر کردند؛ رزمندگانی که تروریست‌های داعش را در منطقه نابود کرده‌اند.
مهرمهر3 هفته قبل
سرهنگ احمد رحیمی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با توجه به شرایط کنونی جامعه در مقابله و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و فرصت طلبی برخی سودجویان از وضعیت به وجود آمده، طرح شناسایی و دستگیری محتکران و سودجویان عرصه توزیع لوازم بهداشتی در دستور کار مأموران پلیس امنیت عمومی استان همدان قرار گرفت. وی افزود: مأموران با اقدامات اطلاعاتی و حین گشت زنی به یک خودروی پژو پارس مشکوک و آن را متوقف کردند. سرهنگ رحیمی تصریح کرد: مأموران در بازرسی از خودروی مورد نظر ۱۲۰ لیتر الکل تقلبی و ناخالص کشف کردند. رئیس پلیس امنیت عمومی پلیس همدان بیان داشت: در این خصوص یک نفر دستگیر و پرونده‌ای تشکیل و متهم تحویل مراجع قضائی شد. وی با اشاره به اینکه ارزش محموله کشف شده بر اساس نظر کارشناسان ۶ میلیارد ریال برآورد شده، بیان کرد: متهمان به همراه اموال مکشوفه تحویل پلیس آگاهی استان شدند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 هفته قبل
به عقیده کارشناسان، درگیری‌ها در افغانستان واقعا از سر گرفته خواهند شد، ولی احتمالا توافقاتی درباره مبادله زندانیان بین گروه‌های تروریستی و کابل به دست خواهد آمد. در مقاله هیل نوشته شده است: «اکثریت مردم افغانستان نمی‌خواهند طالبان بر کشورشان حاکمیت پیدا کنند. با این وجود، خروج زود هنگام نیروهای خارجی از افغانستان ممکن است به سقوط کابل منجر شود. ترامپ باید از اشتباه «باراک اوباما» رئیس جمهوری سابق آمریکا درس عبرت بگیرد. خارج شدن نظامیان آمریکایی از عراق به تصمیم اوباما، مورد رضایت رای دهندگان آمریکایی قرار گرفت. هنگامی که رئیس جمهور اشرف غنی از آزادی زندانیان خودداری کرد، طالبان دوباره عملیات علیه نیروهای افغان را آغاز کردند، اما نه علیه نیروهای آمریکایی و ناتو.
رکنارکنا3 هفته قبل
به گزارش رکنا، وی گفت که همسرش قصد داشت جلیله، دختر ۱۱ ساله خود را به ازدواج محمد بن سلمان ولیعهد عربستان سعودی در آورد. خاطرنشان می‌شود که محمد بن راشد اظهارات همسر فراری خود را رد کرده است. به گفته وی، هیچ یک از فرزندانش در چنین سنی ازدواج نکرده و یا نامزد نشده است. همچنین احتمال می‌دهند که وی پس از این که از طریق محافظ خود از سرنوشت شیخه لطیفه، دختر محمد بن راشد مطلع شد، به خاطر امنیت خود نگران شد. این دختر در مارس ۲۰۱۸ سعی کرده بود از کشورش فرار کند اما گرفتار شد.
تسنیمتسنیم3 هفته قبل
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از شبکه الفرات، یک منبع سیاسی گفت هیئت بلندپایه ایرانی به ریاست علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران وارد بغداد شد. این منبع افزود قرار است شمخانی با مقامات بلندپایه عراق از جمله برهم صالح رئیس جمهوری، عادل عبدالمهدی نخست وزیر مستعفی و محمد الحلبوسی رئیس پارلمان و نیز با شماری از سیاستمداران عراقی دیدار کند. انتهای پیام/
ایرناایرنا3 هفته قبل
به گزارش روز شنبه ایرنا، الکسی ولین در دیدار با کاظم جلالی سفیر جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه، این مطلب را بیان کرد. در این دیدار طرفین ضمن بررسی همکاری‌های موجود بین رسانه‌های دو کشور، بر اهمیت و نقش موثر کمیته همکاری‌های رسانه‌ای دو کشور و توافقات صورت گرفته در آن تاکید کردند. معاون وزیر توسعه دیجیتالی و ارتباطات جمعی روسیه در این دیدار ضمن ابراز رضایت از مباحث مطرح شده در دومین نشست کمیته همکاری‌های رسانه‌ای ایران و روسیه در دیماه ۱۳۹۸ در مسکو، این همکاری‌ها را برای طرف روس ارزشمند و دارای ظرفیت‌های فراوان نامید. ولین همچنین با توجه به تحریم‌های غرب علیه دو کشور و تلاش برای منفی نشان دادن چهره دو کشور نزد مخاطبین جهانی، بر اهمیت بسط همکاری‌ها با هدف تقابل با تبلیغات دروغین و سیاه‌نمایی‌های رسانه‌های غربی تاکید و آمادگی خود را برای همکاریهای دو کشور در زمینه امنیت سایبری و اطلاعات اعلام کرد. سفیر ایران در روسیه نیز ضمن قدردانی بابت برگزاری موفقیت آمیز دومین نشست کمیته همکاری‌های رسانه‌ای دو کشور، بر نقش رسانه‌ها در تبیین مواضع و نیز نمایش چهره واقعی از کشورها در نزد مخاطبین در سراسر جهان تاکید کرد.
انتخابانتخاب3 هفته قبل
در زمان حال، تقابل پنهان با ویروس کرونا، که باعث بیماری COVID-۱۹ می‌شود، به اندازه سال ۱۹۱۸ طول نکشید و از همان ابتدای شیوع، دانشمندان به ویروس مشکوک شدند. این عفونتهای ثانویه باعث ذات الریه شدید هستند و احتمالا مسئول بیشتر مرگ و میرها در سال ۱۹۱۸ بودند. ما امروز گونه‌های دیگری از داروها را نیز داریم: آنتی ویروس‌ها، که به طور مستقیم ویروس مسئول یک بیماری را هدف قرار می‌دهند. ما هنوز دقیقا نمی‌دانیم که چگونه ویروس کرونا در جوامع ما پخش می‌شود و شدت بیماری ما چگونه خواهد بود. اگرعالم گیری آنفولانزای وحشتناک سال ۱۹۱۸ و شیوع بیماری کرونای فعلی یک ویژگی مشترک داشته باشند، این است که مردم بسیار وحشت زده‌اند.
ایسناایسنا3 هفته قبل
تیم تحقیقات مشترک اعلام کرد که این افراد به صورت مستقیم موشک را به سمت هواپیمای خطوط هوایی مالزی شلیک نکرده‌اند اما در این حمله دست داشتند. اگر این افراد در دادگاه حضور نیابند یا نتوانند وکلای خود را بفرستند، قضات حکم به برگزاری غیابی جلسه دادگاه می‌دهند. روسیه مکررا دخالت یا تامین مالی یا حمایت نظامی برای شبه نظامیان در شرق اوکراین را رد می‌کند. در همین حال، نخست وزیر هلند نیز گفت: فعالیت این دادگاه کاملا به صورت مستقل خواهد بود. این تیم تحقیقات مشترک شامل مقام‌های قضایی از استرالیا، مالزی، بلژیک و اوکراین به انضمام پلیس و دادستان‌های هلندی است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 هفته قبل
بیشتر بخوانید: کشف یک میلیارد ریال اکلیل سرنج و مواد محترقهسرکلانتر هفتم پایتخت از کشف ۱۵ کیلو اکلیل سرنج و ۱۶ هزار و ۹۰۲ عدد مواد محترقه به ارزش یک میلیارد ریال در دو عملیات مستقل خبر داد. بیشتر بخوانید: توصیه پلیس برای چهارشنبه آخر سالبا اشاره به لزوم آمادگی و تعامل هرچه بیشتر پلیس و اصناف، گفت: کوچکترین غفلت باعث بروز بزرگترین حوادث تلخ و جبران ناپذیر در چهارشنبه آخرسال خواهد شد. بیشتر بخوانید: جدیدترین آمار از کشفیات پلیس در حوزه اقلام بهداشتی/ مردم تخلفات را با ۱۱۰ در میان بگذارندپس از شیوع ویروس کرونا در کشور، بازار اقلام بهداشتی که برای پیشگیری از ابتلا به این ویروس مورد استفاده قرار می‌گرفت؛ داغ شد. اما در این میان عده‌ای از ترس و بیماری مردم نیز سواستفاده کردند و برای کسب سود بیشتر، این اقلام را احتکار کردند. بیشتر بخوانید: کشف ۲۵ میلیون تجهیزات بهداشتی/۴ محتکر دستگیر شدندرئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا از کشف بیش از ۲۵ میلیون عدد انواع تجهیزات بهداشتی احتکار شده و دستگیری ۴ محتکر طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.
ایسناایسنا3 هفته قبل
معاون وزیر خارجه آمریکا از آمادگی واشنگتن برای از سرگیری مذاکرات خلع سلاح اتمی با کره شمالی در اسرع وقت خبر داد و ابراز امیدواری کرد که به زودی پاسخی از سوی پیونگ‌یانگ دریافت کند. به رغم سه دور نشست میان رهبران آمریکا و کره شمالی مذاکرات خلع سلاح میان دو کشور به دلیل اختلافات بر سر میزان خلع سلاح کره شمالی و پذیرش واشنگتن برای یک سال متوقف مانده است. فورد تاکید کرد: ما برای این منظور آماده‌ایم و امیدواریم از سوی کره شمالی پاسخی دریافت کنیم و در اسرع وقت به سمت جلو حرکت کنیم. او همچنین بر تعهد دولت ترامپ به توافقش با کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی تاکید کرد و گفت: به شما اطمینان می‌دهم که ما آماده و حاضر برای تلاش در جهت تعهدات اعلام شده در سنگاپور و رساندن آنها به واقعیت در اسرع وقت هستیم. انتهای پیام
الفالف3 هفته قبل
گروه سیاسی الف، ۱۷ اسفند ۱۳۹۸، ۲۰:۳۰ ۳۹۸۱۲۱۷۱۰۷هشدار جدی: ابتلای ۱۰۷۶ نفر به کرونا تنها در یک روز! جهانپور گفت: از ظهر دیروز تا امروز، ۱۰۷۶ بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا در کشور شناسایی شد و در مجموع تعداد این بیماران در کشور به ۵۸۲۳ نفر رسید. او در انتقاد به سیاست‌های راست‌گرای دولت حسن روحانی ادامه داد: در چنین شرایطی قربانیان فقط جان‌باختگان ویروس کرونا نیستند بلکه مردم فقیر هم قربانی هستند. ***در یورش ویروس کرونا به فکر «اقشار ضعیف» باشیمحمیدرضا جلائی‌پور، جامعه شناس در یادداشتی نوشت: در کمک به اقشار ضعیف نقش دولت مهمتر از نهادهای مدنی است. محمد علی رمضانی هفته گذشته بر اثر ابتلا به ویروس کرونا درگذشت.

به انتهای لیست رسیدید