امیرحسین فتحی

امیرحسین فتحی

(ویدئو) پشت پرده شعار‌های هواداران استقلال علیه مدیرعامل

فراروفرارو9 ساعت قبل
امید روانخواه بازیکن و عضو سابق کمیته فنی باشگاه استقلال، در پاسخ به پرسش «چرا علی رغم بردهای استقلال در ورزشگاه علیه مدیریت باشگاه شعار می‌دهند؟» توضیحاتی ارائه داد. او عده‌ای که به دنبال سهم خواهی هستند را یکی از عوامل این گونه شعار‌ها دانست و همچنین از مدیریت باشگاه به ویژه امیرحسین فتحی خواست که صداقت بیشتری در کار‌ها داشته باشد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز12 ساعت قبل
به گزارش مشرق، استقلالی‌ها ترجیح می‌دهند روز دوشنبه در قائمشهر بازی نکنند. مسئولان این باشگاه در روزهای اخیر اطلاعات و اخبار قائمشهر را رصد کرده و حالا به این نتیجه رسیده‌اند که اگر بازی روز دوشنبه بعدی برگزار نشود، برایشان بهتر است. در روزهای اخیر بین زرینچه سرپرست تیم و امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال در این باره بحث و گفت و گوی زیادی شده است. آنها تصور می‌کردند روز سه شنبه سازمان لیگ بازی‌شان را لغو کند ولی تا این لحظه چنین اتفاقی رخ نداده است. هیچ بعید نیست سازمان لیگ با توجه به نگرانی باشگاه استقلال، رای به لغو این مسابقه هم دهد.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
اینکه نفرات قبلی تیم ملی نباشند یا فلان نفر باشد، تیم ملی را وارد چالش کرده است. آنچه مسلم است برای بازی‌های اخیر تیم ملی هماهنگی لازم بین فدراسیون، سرمربی و بازیکنان وجود نداشت و همین مسئله کار دست تیم ملی داد. در رابطه با چرایی عدم دعوت یا دعوت فلان بازیکن بهتر است سرمربی تیم ملی پاسخ دهد. در فوتبال ایران همیشه این بحث‌ها وجود داشته که چرا فلانی دعوت نشده یا فلانی دعوت شده است. مدیریت باشگاه استقلال حاشیه‌سازی می‌کندنیکبخت در ادامه گفت‌وگو با تسنیم درباره شرایط تیم فوتبال استقلال گفت: وقتی حاشیه دست از سر استقلال برداشت، می‌توانیم حساب ویژه‌ای روی این تیم کنیم.
اصلاحات پرساصلاحات پرس2 روز قبل
ایسنا نوشت: امیرحسین فتحی، مدیرعامل استقلال جمعه هفته گذشته در گفت‌وگویی اعلام که درصد قابل توجهی از قرارداد بازیکنان این تیم تا روز یک‌شنبه (دیروز) پرداخت می‌شود. البته این اتفاق دیروز رخ نداد و به امروز (دوشنبه) موکول شد تا بازیکنان به بخشی از قراردادهای این فصل‌شان برسند. قرار است میزان پرداختی از سوی باشگاه استقلال به شکلی باشد که همه بازیکنان در کمترین حالت ۳۰ درصد از قرارداد امسالشان را دریافت کرده باشد. هم‌چنین قراردادهای پارسال بازیکنان استقلال هم به طور کامل تسویه حساب می‌شود.
خبر فوریخبر فوری2 روز قبل
بازیکنان استقلال امروز (دوشنبه) بخشی از قراردادهای‌شان را دریافت می‌کنند. امیرحسین فتحی، مدیرعامل استقلال جمعه هفته گذشته در گفت‌وگویی اعلام که درصد قابل توجهی از قرارداد بازیکنان این تیم تا روز یک‌شنبه (دیروز) پرداخت می‌شود. البته این اتفاق دیروز رخ نداد و به امروز (دوشنبه) موکول شد تا بازیکنان به بخشی از قراردادهای این فصل‌شان برسند. قرار است باشگاه استقلال در کم‌ترین حالت، ۳۰ درصد قراردادهای امسال بازیکنانش را در این مرحله پرداخت کند. هم‌چنین قراردادهای پارسال بازیکنان استقلال هم به طور کامل تسویه حساب می‌شود.
وانانیوزوانانیوز2 روز قبل
اولتیماتوم استراماچونی به مسئولان استقلال ۲۴ ساعت دیگر به پایان می‌رسد. سیاوش یزدانی، علی کریمی و وریا غفوری پس از شکست تیم ملی مقابل عراق به تمرینات تیم‌شان بازگشتند، اما عارف غلامی، مهدی قائدی پس از ۲ بازی دوستانه تیم ملی امید با اندونزی قرار است راهی دوحه قطر شوند تا شاگردان حمید استیلی را در مصاف با تیم ملی امید این کشور همراهی کنند. بازی مذکور ۳۰ آبان برگزار می‌شود و ملی پوشان امید یک آذر یعنی سه روز مانده به دیدار با نساجی عازم تهران خواهند شد. اولتیماتوم استراماچونی فردا به پایان می‌رسد و باید دید مرد ایتالیایی توانسته مدیران باشگاه را متقاعد به پرداخت طلب بازیکنانش کند یا خیر یا این مربی تصمیم جدیدی را برای ادامه همکاری با استقلال خواهد گرفت. اولتیماتوم مرد ایتالیایی به باشگاه استقلال تا ۲۴ ساعت دیگر به پایان می‌رسد.
ایسناایسنا2 روز قبل
بازیکنان استقلال امروز (دوشنبه) بخشی از قراردادهای‌شان را دریافت می‌کنند. به گزارش ایسنا، امیرحسین فتحی، مدیرعامل استقلال جمعه هفته گذشته در گفت‌وگویی اعلام که درصد قابل توجهی از قرارداد بازیکنان این تیم تا روز یک‌شنبه (دیروز) پرداخت می‌شود. البته این اتفاق دیروز رخ نداد و به امروز (دوشنبه) موکول شد تا بازیکنان به بخشی از قراردادهای این فصل‌شان برسند. قرار است باشگاه استقلال در کم‌ترین حالت، ۳۰ درصد قراردادهای امسال بازیکنانش را در این مرحله پرداخت کند. هم‌چنین قراردادهای پارسال بازیکنان استقلال هم به طور کامل تسویه حساب می‌شود.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 روز قبل
کاظم اولیایی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در ارتباط با انتقادات گسترده‌ای که در فصل جاری از امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال می‌شود اظهار داشت: موضوع شخص فتحی نیست، مشکل استقلال این است که برنامه ندارد. اکنون ۱۵ سال است که می‌خواهند استقلال و پرسپولیس را خصوصی‌سازی کنند اما تا الان اتفاقی در این زمینه رخ نداده است. محل‌هایی که درآمد‌های باشگاه باید از آن تامین شود مشخص نیست حالا چه فتحی باشد چه نباشد، AFC از باشگاه‌ها می‌خواهد شفافیت مالی طبق قانون فیفا داشته باشند. اولیایی درباره معضلات آبی‌پوشان تهران گفت: مشکل کنونی استقلال این است که هواداران به امیرحسین فتحی، مدیر عامل این باشگاه اعتماد ندارند. به‌ هر حال فتحی به‌گونه‌ای عمل کرده که هواداران به او اعتماد ندارند، اما موضوع این است که با ماندن یا رفتن او هیچ معجزه‌ای در باشگاه ایجاد نمی‌کند.
مهرمهر2 روز قبل
هافبک پیشین استقلال در مورد عملکرد آندره استراماچونی سرمربی استقلال تصریح کرد: از ابتدای فصل هم گفتم که این مربی ایتالیایی عملکردی حرفه‌ای دارد و می‌توان به او امیدوار بود. حالا وظیفه مجموعه استقلال است تا این انتظار را به پایان رسانده و جواب زحمات هواداران را بدهد. هافبک پیشین استقلال درباره اعتصاب بازیکنان به خاطر مشکلات مالی، گفت: مسائل مالی این روزها حرف اول را می‌زند. هافبک پیشین استقلال در ادامه گفت: شرایط این روزهای استقلال با زمانی که ما بازی می‌کردیم متفاوت شده است. وضعیت خوب نبود ولی ما با تمام توان و عشق هواداران تمرین می‌کرده تا بتوانیم مقابل حریفان پیروز شویم.
برترین‌هابرترین‌ها3 روز قبل
خبرگزاری تسنیم: بهتاش فریبا در جدیدترین مصاحبه‌اش در خصوص وضعیت استقلال و تیم ملی صحبت کرده است. بازیکن سابق استقلال، ابتدا در مورد تیم ملی صحبت کرده است: عراق تیم ما را خلع سلاح کرد و با پرسی که در خط هافبک انجام داد، اجازه نداد دو پاس سالم به مهاجمان خودمان بدهیم. در پرسپولیس همه بار تیم روی مهدی ترابی است، اما می‌بینیم که در تیم ملی بازی نمی‌کند. به خاطر فوتبال مملکت‌مان و نه به خاطر فدراسیون یا ویلموتس، باید از تیم ملی حمایت کنیم تا در چهار بای آینده همه امتیازات را بگیرد. بازیکنانی که پول نگرفته‌، اما با تلاش و تمرین استقلال را به تیم خوبی تبدیل کرده‌اند.
طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- بهتاش فریبا در جدیدترین مصاحبه‌اش در خصوص وضعیت استقلال و تیم ملی صحبت کرده است. شجاعی را برای حفظ توپ و مالکیت در زمین گذاشتیم، اما با پرس عراقی‌ها خط هافبک ایران تعطیل و نقش فورواردهای ما کمرنگ شد. در پرسپولیس همه بار تیم روی مهدی ترابی است، اما می‌بینیم که در تیم ملی بازی نمی‌کند. به خاطر فوتبال مملکت‌مان و نه به خاطر فدراسیون یا ویلموتس، باید از تیم ملی حمایت کنیم تا در چهار بای آینده همه امتیازات را بگیرد. فریبا در خصوص اظهارنظر امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال که گفته شعارها علیه او پس از گل‌های سوم و چهارم استقلال خط دهی شده است، گفت:
رکنارکنا3 روز قبل
به گزارش گروه ورزشی رکنا، از ابتدای هفته گذشته فهرست‌هایی درباره اسامی خروجی و ورودی تیم استقلال در نیم‌فصل منتشر شد. با این همه بازار جابه‌جایی‌های نیم‌فصل نفرات این تیم در نیم‌فصل پس از جراحی داریوش شجاعیان و محسن کریمی که هر دو رباط صلیبی پاره کرده بودند داغ شد. در همین باره شنیدیم آندره‌آ استراماچونی روز پنج‌شنبه هفته گذشته حدود سه ساعت در ساختمان باشگاه با امیرحسین فتحی دیدار داشته است. دیداری که صددرصد آن درباره همین لیست، نفرات مازاد و پست‌هایی بوده که استراماچونی برای ورود تیم به لیگ قهرمانان آسیا در آن‌ها نیاز به یارگیری را حس کرده است. از طرفی قرار است نماینده باشگاه برای مذاکره با مهره‌های مدنظر استراماچونی وارد عمل شود.
فوتبالیفوتبالی3 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی- از ابتدای هفته گذشته فهرست‌هایی درباره اسامی خروجی و ورودی تیم استقلال در نیم‌فصل منتشر شد. با این همه بازار جابه‌جایی‌های نیم‌فصل نفرات این تیم در نیم‌فصل پس از جراحی داریوش شجاعیان و محسن کریمی که هر دو رباط صلیبی پاره کرده بودند داغ شد. در همین باره شنیدیم آندره‌آ استراماچونی روز پنج‌شنبه هفته گذشته حدود سه ساعت در ساختمان باشگاه با امیرحسین فتحی دیدار داشته است. دیداری که صددرصد آن درباره همین لیست، نفرات مازاد و پست‌هایی بوده که استراماچونی برای ورود تیم به لیگ قهرمانان آسیا در آن‌ها نیاز به یارگیری را حس کرده است. از طرفی قرار است نماینده باشگاه برای مذاکره با مهره‌های مدنظر استراماچونی وارد عمل شود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 روز قبل
به گزارش مشرق، بهتاش فریبا درباره شکست ۲ بر یک تیم ملی فوتبال ایران مقابل عراق در مرحله انتخابی مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، اظهار داشت: بچه‌های ما بد بازی کردند و سنگین بودند. در پرسپولیس همه بار تیم روی مهدی ترابی است، اما می‌بینیم که در تیم ملی بازی نمی‌کند. آزمون و طارمی ضعیف بازی کردندفریبا با انتقاد از عملکرد تیم ملی خاطرنشان کرد: نفراتی که مارک ویلموتس به آنها امیدوار بود، بدترین روزشان بود. استقلال هم زیبا بازی می‌کند، هم زیاد گل می‌زندپیشکسوت فوتبال ایران در خصوص وضعیت استقلال گفت: خدا را شکر استراماچونی روی استقلال و فوتبال ایران شناخت پیدا کرده است. بازیکنانی که پول نگرفته‌، اما با تلاش و تمرین استقلال را به تیم خوبی تبدیل کرده‌اند.
وانانیوزوانانیوز3 روز قبل
در پرسپولیس همه بار تیم روی مهدی ترابی است، اما می‌بینیم که در تیم ملی بازی نمی‌کند. آزمون و طارمی ضعیف بازی کردندفریبا با انتقاد از عملکرد تیم ملی خاطرنشان کرد: نفراتی که مارک ویلموتس به آنها امیدوار بود، بدترین روزشان بود. استقلال هم زیبا بازی می‌کند، هم زیاد گل می‌زندپیشکسوت فوتبال ایران در ادامه گفت‌وگو با تسنیم در خصوص وضعیت استقلال گفت: خدا را شکر استراماچونی روی استقلال و فوتبال ایران شناخت پیدا کرده است. اجازه ندهید استقلال بهم بریزدفریبا در خصوص اظهارنظر امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال که گفته شعارها علیه او پس از گل‌های سوم و چهارم استقلال خط دهی شده است، گفت: اینها را باید از کسانی که شعار می‌دهند، بپرسید. بازیکنانی که پول نگرفته‌، اما با تلاش و تمرین استقلال را به تیم خوبی تبدیل کرده‌اند.
برترین‌هابرترین‌ها3 روز قبل
خبرورزشی: از ابتدای هفته گذشته فهرست‌هایی درباره اسامی خروجی و ورودی تیم استقلال در نیم‌فصل منتشر شد. با این همه بازار جابه‌جایی‌های نیم‌فصل نفرات این تیم در نیم‌فصل پس از جراحی داریوش شجاعیان و محسن کریمی که هر دو رباط صلیبی پاره کرده بودند داغ شد. در همین باره شنیدیم آندره‌آ استراماچونی روز پنج‌شنبه هفته گذشته حدود سه ساعت در ساختمان باشگاه با امیرحسین فتحی دیدار داشته است. دیداری که صددرصد آن درباره همین لیست، نفرات مازاد و پست‌هایی بوده که استراماچونی برای ورود تیم به لیگ قهرمانان آسیا در آن‌ها نیاز به یارگیری را حس کرده است. از طرفی قرار است نماینده باشگاه برای مذاکره با مهره‌های مدنظر استراماچونی وارد عمل شود.
افکارنیوزافکارنیوز3 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشبهتاش فریبا درباره شکست ۲ بر یک تیم ملی فوتبال ایران مقابل عراق در مرحله انتخابی مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، اظهار داشت: بچه‌های ما بد بازی کردند و سنگین بودند. در پرسپولیس همه بار تیم روی مهدی ترابی است، اما می‌بینیم که در تیم ملی بازی نمی‌کند. آزمون و طارمی ضعیف بازی کردندفریبا با انتقاد از عملکرد تیم ملی خاطرنشان کرد: نفراتی که مارک ویلموتس به آنها امیدوار بود، بدترین روزشان بود. استقلال هم زیبا بازی می‌کند، هم زیاد گل می‌زندپیشکسوت فوتبال ایران در خصوص وضعیت استقلال گفت: خدا را شکر استراماچونی روی استقلال و فوتبال ایران شناخت پیدا کرده است. بازیکنانی که پول نگرفته‌، اما با تلاش و تمرین استقلال را به تیم خوبی تبدیل کرده‌اند.
فوتبالیفوتبالی3 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی - مدیران عامل باشگاه‌های استقلال تهران و پرسپولیس به دیدار وزیر ورزش و جوانان رفتند. به گزارش فوتبالی، مشکلات مالی باشگاه‌های استقلال تهران و پرسپولیس سبب شد تا محمدحسن انصاریفرد مدیرعامل سرخ‌ها همراه با همتای خود امیرحسین فتحی در باشگاه استقلال دیداری غیرمنتظره با وزیر ورزش و جوانان ترتیب دهند. نشستی کاملا خصوصی که مسعود سلطانی فر اجازه نداد معاونان خود نیز در آن حضور داشته باشند. در این جلسه درباره بدهی یکی از اسپانسرهای سابق دو باشگاه که نزدیک به ۱۷ میلیارد تومان به پرسپولیس و ۱۵ میلیارد تومان به استقلال بدهکار است صحبت شد. قرار است وزیر ورزش شخصا پیگیر این مطالبات شود تا بتواند آنها را دریافت کند.
تسنیمتسنیم3 روز قبل
در پرسپولیس همه بار تیم روی مهدی ترابی است، اما می‌بینیم که در تیم ملی بازی نمی‌کند. آزمون و طارمی ضعیف بازی کردندفریبا با انتقاد از عملکرد تیم ملی خاطرنشان کرد: نفراتی که مارک ویلموتس به آنها امیدوار بود، بدترین روزشان بود. استقلال هم زیبا بازی می‌کند، هم زیاد گل می‌زندپیشکسوت فوتبال ایران در ادامه گفت‌وگو با تسنیم در خصوص وضعیت استقلال گفت: خدا را شکر استراماچونی روی استقلال و فوتبال ایران شناخت پیدا کرده است. اجازه ندهید استقلال بهم بریزدفریبا در خصوص اظهارنظر امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال که گفته شعارها علیه او پس از گل‌های سوم و چهارم استقلال خط دهی شده است، گفت: اینها را باید از کسانی که شعار می‌دهند، بپرسید. بازیکنانی که پول نگرفته‌، اما با تلاش و تمرین استقلال را به تیم خوبی تبدیل کرده‌اند.
جام نیوزجام نیوز4 روز قبل
فتحی همچنین اعلام کرد که طلب رابسون جانواریو مدافع برزیلی سابق آبی‌پوشان نیز از همین روند پرداخت شود. پیگیری خبرنگار ما، نشان می‌دهد که در ماجرای پرداخت طلب رابسون رد پای معاون پیشین باشگاه استقلال دیده می‌شود. علی خطیر معاون مستعفی باشگاه استقلال که در سوئیس حضور دارد، با فیفا در حال مکاتبه است تا بتواند پول این بازیکن نیز به مانند پروپیچ از طریق حساب باشگاه استقلال پرداخت شود. باشگاه استقلال چند پرونده باز در خصوص شکایت بازیکنان خارجی از جمله رابسون جانواریو، بویان نایدونف، پادوانی و جپاروف دارد. با توجه به حضور چند ملی‌پوش استقلال در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، هنوز مطالبات باشگاه توسط فیفا پرداخت نشده و این باشگاه قصد دار این مطالبات را برای پرداخت بدهی‌های خود به بازیکنان خارجی استفاده کند.
روزنوروزنو4 روز قبل
امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال درباره پرداخت مطالبات بازیکنان این تیم گفت: مشکلات ورزش تنها مختص به استقلال نیست و در همه حوزه‌ها این مشکلات وجود دارد، اما به لطف همه اعضای باشگاه استقلال مشکلات مالی حل خواهد شد و درصد قابل توجهی از قرارداد‌های بازیکنان پرداخت خواهد شد. به امید خدا فردا و پس‌فردا بازیکنان شارژ مالی خواهند شد. این مساله بابی را باز کرد که ما بتوانیم مشکلی که در قرارداد رابسون جانواریو بود را تقریبا حل کنیم و فیفا در حال بررسی است که این مشکل را رفع کند. فتحی ادامه داد: در چند وقت گذشته جریان‌های خاصی با وکیل پروپییچ تماس می‌گیرند و او را تحریک می‌کنند، اما طبق اعلام رسمی فیفا پرونده پروپییچ بسته شده و خطری باشگاه استقلال را تهدید نمی‌کند. مدیرعامل باشگاه استقلال در پایان گفت: من از هواداران می‌خواهم که تیم را در ادامه مسیر با تمام وجود تشویق کنند و نوید این را می‌دهم که روز‌های خوبی در انتظار باشگاه استقلال خواهد بود.
روزنوروزنو4 روز قبل
امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال تهران در گفت و گو با یک برنامه تلویزیونی، خبر داد که فردا یا نهایتا تا روز یکشنبه بازیکنان و اعضای کادر فنی این تیم شارژ مالی خواهند شد. گفتنی است بازیکنان استقلال مدتی است که دریافت مالی از سوی باشگاه نداشته و کمی پیش نیز به همین دلیل دست به اعتصاب زدند.
فوتبالیفوتبالی4 روز قبل
اما اگر بارندگی شدید باشد نه فقط استقلال، مثل دیگر باشگاه‌ها مشکل خواهیم داشت. " هنوز ۱۲ ساعت از صحبتهای فتحی نگذشته بود که تمرین امروز صبح استقلال به خاطر بارش شدید برف لغو شد. این در حالیست که کانال تلگرام باشگاه پرسپولیس از برگزاری تمرین این تیم با حضور ملی‌پوشان خبر داده است. طبیعتا با خودتان می‌گویید تفاوت منطقه تمرینی دو تیم باعث شده که زمین ورزشگاه کاظمی به مشکل نخورد. این موضوع البته وظیفه مدیرعامل باشگاه نیست و معاون اجرایی و حتی سرپرست تیم باید موارد مربوط به امکانات تمرینی این تیم را چک کنند.
روزنوروزنو4 روز قبل
امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال تهران درباره وضعیت و مشکلات اقتصادی این روزهای تیمش گفت: این بحث‌ها تکراری و دامن گیر ورزش و فوتبال کشور ما هم هست. مختص باشگاه استقلال نیست اما به لطف هیئت مدیره درصد قابل توجهی از مطالبات بچه‌ها به زودی پرداخت می‌شود. فتحی درمورد اعتراض هواداران استقلال به او حتی در زمان بردهای تیم گفت: این از دید هواداران استقلال مخفی نبوده است و همه می‌دانند که یک جریانی وجود دارد. فتحی در پایان گفت: طبق اعلام فیفا این پرونده بسته شده و بنا بر اعلام فیفا خطری باشگاه استقلال را تهدید نخواهد کرد. از هواداران استقلال می‌خواهم تیم را حمایت کنند چرا که روز‌های بهتری در انتظار استقلال خواهد بود.
فوتبالیفوتبالی5 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی- امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال، روی خط برنامه وقت اضافه رادیو ایران آمد و با چیا فوادی، سردبیر پایگاه خبری فوتبالی به گفت و گو پرداخت. باشگاهی که در گذشته دور صاحب همه امکانات بوده از قبیل استادیوم و محل درآمد بسیار زیاد، اما امروز فاقد زمین تمرین مناسب است. ممکن است در مجموعه باشگاه اختلاف نظرهایی باشد، نه بین بنده و سرمربی زیرا شرح وظایف ما تداخل ندارد. سر تمرین هم اخیرا از مسائل مختلف قبیل ورود و خروج بازیکن و بهتر شدن اوضاع باشگاه و … صحبت کردیم. بین ارکان باشگاه همسویی هست و قطعا باشگاه استقلال مانند دیگر باشگاه‌ها و ارکان جامعه، درگیر مشکلات اقتصادی است.
طرفداریطرفداری5 روز قبل
طرفداری- امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد شرایط مالی آبی پوشان و همچنین طلب پرو پجیچ از استقلال صحبت هایی مطرح کرد. به نقل از کانال رسمی باشگاه استقلال، فتحی درباره وضعیت مالی باشگاه گفت: مشکلات اقتصادی در کشور ما وجود دارد و مختص تنها باشگاه استقلال نیست. مثلا پرونده رابسون که از گذشته به ما به ارث رسیده و فیفا درحال پذیرفتن پرداخت این پول هست. با این‌حال همان جریانی که روی سکوها هست، با وکیل پرو پجیچ در ارتباط است و مدام از او مصاحبه و اخباری را منتشر می‌کنند که صحیح نیست. مطمئن باشید خطری استقلال را تهدید نمی‌کند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین5 روز قبل
خبرگزاری میزان- امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: طبق اعلام رسمی فیفا پرونده پروپیچ بسته شده و خطری استقلال را تهدید نمی‌کند. به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال در گفت‌وگو با یک برنامه تلویزیونی صحبت‌هایی انجام داد که گزیده آن را در زیر می‌خوانید: *مشکلات مالی فقط مختص به باشگاه استقلال نیست و این مسأله دامن فوتبال و ورزش ما را گرفته است. *امیدواریم که با نتایج خوب استقلال در روز‌های آینده روز‌های خوبی برای هواداران در راه باشد. *در پرونده رابسون جان‌واریو که از گذشته به ما ارث رسیده قرار است از محل مطالبات ما پرداخت شود و فیفا این مسأله را پذیرفته است. *جریاناتی وجود دارد که هر روز با وکیل پروپیچ صحبت می‌کنند و او را تحریک و تشویق به مصاحبه می‌کنند، اما طبق اعلام رسمی فیفا این پرونده بسته شده و خطری استقلال را تهدید نمی‌کند.
تسنیمتسنیم5 روز قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، امیرحسین فتحی درباره وضعیت مالی تیم فوتبال استقلال و تهدید استراماچونی به کناره‌گیری از این تیم اظهار داشت: این حرف‌ها که می‌گویم تکراری است. همان‌طور که گفتم ان‌شاءالله فردا یا پس فردا شارژ مالی تیم آغاز خواهد شد. فتحی که با برنامه ورزش و مردم گفت‌وگو می‌کرد، در مورد شعارهایی که هواداران استقلال علیه او سر می‌دهند، تصریح کرد: این مسائل از دید هواداران واقعی باشگاه مخفی نخواهد بود. کار بسیار بزرگی بود و فیفا پذیرفت، دو بار نامه زد و تأکید کرد این پول در بانک موجود است و مشکل موجود توسط واحد مالی فیفا در حال حل شدن است. فتحی در پایان یادآور شد: از تمام هواداران فهیم استقلال درخواست می‌کنیم تیم را تشویق و حمایت کنند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین5 روز قبل
به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، «عباس امینی» نویسنده و کارگردان سینما با پنجمین ساخته سینمایی خود با نام «کشتارگاه» برای حضور در جشنواره فیلم فجر در دوره سی و هشتم خیز برداشته است. «هندی و هرمز» شاید مطرح‌ترین ساخته عباس امینی در عرصه سینماست، وی به خاطر ساخت این فیلم توانست جوایز داخلی و بین المللی فراوانی را به دست بیاورد که از جمله مهمترین آنها می‌توان به جایزه پانزدهمین جشنواره فیلم «Transsaharien» که در شهر زاکوره مراکش برگزار شد، اشاره کرد. در این میان اما کشتارگاه جدیدترین ساخته امینی را می‌توان پربازیگرترین فیلم این کارگردان سینما دانست. حال باید دید امینی در نخستین تجربه حضور بازیگرانی مطرح می‌تواند آثاری همسطح با فیلم‌های پیشین خود را بسازد یا نه. براساس آخرین اخبار فیلمبرداری «کشتارگاه» به کارگردانی عباس امینی و تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی با حضور همه بازیگران در لوکیشنی حوالی احمد آباد مستوفی ادامه دارد.
ایلناایلنا5 روز قبل
مدیرعامل باشگاه استقلال تهران گفت: در فردا و پس فردا شارژ مالی بازیکنان آغاز خواهد شد. به امید خدا درصد قابل توجهی از قرارداد بازیکنان پرداخت می‌شود و هواداران نگران نباشند، امیدوارم که استقلال را پویا و خوشحال ببینیم. فیفا در حال پذیرفتن است که پرونده رابسون جانواریو از طریق محل درآمدهای باشگاه استقلال در این نهاد پرداخت شود. با اعلام فیفا این پرونده بسته شده است و هیچ تهدیدی متوجه ایران و باشگاه استقلال نمی‌شود. از هواداران می‌خواهم که تیم را تشویق کنند که روزهای خوبی در آینده برای استقلال و تیم ما خواهد بود.

به انتهای لیست رسیدید