انتخابات۹۶

انتخابات۹۶

الفالف1 ماه قبل
در آن مقطع، تقریبا همه سران و نیروهای درجه یک حزب مشارکت بازداشت و به احکام طویل‌المدت محکوم شده بودند. حزب مشارکت هم رسما منحل شد (اگرچه اعضای مشارکت این انحلال را نپذیرفته‌اند و آن را قانونی نمی‌دانند). بنابراین، حزب اتحاد ملت به‌عنوان حزبی که تقریبا تداوم حزب مشارکت شناخته می‌شود و اغلب اعضای آن اعضایی هستند که در حزب مشارکت سابقه داشتند، در چنین شرایطی شکل گرفت. البته، برخی از این افراد همانند آقایان میردامادی و رمضان‌زاده بعدها به شکل کمرنگ به حزب اتحاد ملت اضافه شدند. به‌عبارتی، حزب اتحاد ملت نسبت به حزب مشارکت ژنرال‌های کمتری داشت.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴2 ماه قبل
یعنی فکر این گروه رای به عدم کفایت سیاسی آقای روحانی در مجلس یازدهم است. رئیس جمهور امروز با بی‌اعتمادی گسترده‌ای در سطح جامعه روبه‌روست. بی‌اعتنایی آقای روحانی در این دوسال بی‌احترامی به مردم بود و از آن زمان به بعد مردم در یک نقطه بحرانی قرار گرفتند. اطرافیان روحانی و هم خود آقای روحانی نیز محبوبیت شان را از دست داده‌اند. او یک فرصت دارد و آن اینکه با همین ایستادگی کاری کند تا انتخابات مجلس مناسب جامعه ایرانی شکل بگیرد.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز5 ماه قبل
او که روزگاری در توییتر خواهان استعفای روحانی شده بود، حالا در دولت او پست گرفته است. گفته می‌شود سابقه آشنایی و همکاری مدیرعامل استقلال با ایمانی به دوره حضور فتحی در مدیریت شرکت عمران کارکنان شهرداری بر‌می‌گردد اما بعید به‌نظر می‌رسد این انتصاب جنجالی بدون سفارش ویژه‌ای رخ داده باشد. به‌خصوص که برای حضور ایمانی حتی یک پست جدید در باشگاه تعریف شده است. حاشیه بعدی حضور ایمانی در استقلال به تاریخ ثبت‌شده در حکم انتصابش و زمان رسانه‌ای‌شدن آن بر‌می‌گردد. مدیران منصوب او در استقلال هر سال در همین مقطع با عملکرد عجیب‌شان فضا را علیه وزیر سنگین می‌کنند.
فراروفرارو6 ماه قبل
نه می‌توانست با دستاوردهای دولت آقای هاشمی کنار بیاید و نه تحمل موفقیت‌های دولت آقای خاتمی را داشت. حالا هم دارند دولت آقای روحانی را می‌زنند. به همین دلیل از آقای روحانی حمایت کردیم که یک فرد اصولگرا تلقی می‌شد ولی رویکردهای اصلاح‌طلبانه هم داشت. چرا آقای کرباسچی مخالف شهردار شدن آقای نجفی بودند؟ آیا این مخالفت موضع حزب کارگزاران هم بود؟ نه، نبود. مثلا آقای مرعشی نه تنها مخالف نبود بلکه می‌گفت به جای من به شهردار شدن آقای نجفی رای بدهید و شورا هم به اتفاق آرا آقای نجفی را به عنوان شهردار انتخاب کرد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین7 ماه قبل
خامسا وی در دیدار آقای روحانی اذعان می‌کند بدون اجازه و هماهنگی با آمریکا نمی‌تواند قدم از قدم بردارد. وی مدعی شد «برای حفظ روابط اقتصادی با تهران و خرید نفت از ایران با آمریکا مذاکره کرده‌ام»!. سخنگوی وزارت خارجه آمریکا هم بلافاصله اعلام کرد «ترامپ و آبه درخصوص ایران بطور کامل توافق و هماهنگی دارند». چهره بازماندگان ناپلئون به اندازه‌ای کریه است که هیچ انسان آزاده‌ای توان مشاهده آن را ندارد. مثلا از خیلی متحدان آمریکا فقط سه کشور حاضر شدند به تحریم آمریکا علیه شرکت هواوی چین بپیوندند.
رجانیوزرجانیوز7 ماه قبل
اما تغییرات در بازار ارز عادی به نظر نمی‌رسد چراکه سیاست‌های اقتصادی دولت عوض نشده و حتی برنامه جدیدی از جانب مدیران اقتصادی روحانی دیده نمی‌شود. همچنین این مسیر یک روز با گره زدن معیشت مردم به برجام و یک روز با مرتبط کردن اقتصاد کشور به بسته‌های اروپایی و حتی گره زدن به FATF در اقتصاد کشور آثار زیان باری گذاشته است. ظریف: برجام را به معیشت گره زدیم تا مطالبات برای انعقاد برجام بالا برود! او با انکار اینکه اهداف برجام اقتصادی بوده از پاسخگویی در خصوص نتایج برجام فرار کرد. ما کارهایی در کشور داریم، مقدوراتی در کشور داریم، این مقدورات بایستی تحقق پیدا کند؛ دنبال این مقدورات بروید؛ گره نزنید بهبود اقتصاد کشور را به چیزی که از اختیار ما خارج است.»
همشهریهمشهری8 ماه قبل
ارائه گزارش درآمدها و هزینه‌های شهرداری تهران در سال۹۷ از سوی خزانه‌دار شورا نیز یکی دیگر از دستور جلسات روز گذشته بود. زهرا صدراعظم‌نوری نیز بر ضرورت کاهش هزینه‌های غیرعمرانی در شهرداری تهران تأکید کرد. ۱۷۴۲۹۴میلیارد ریال بودجه سال۹۷ معادل ۱۳۳۶۰۲میلیارد ریال نقد و ۴۰۶۹۲میلیارد ریال غیرنقد۱۶۱۲۶۷میلیارد ریال درآمد محقق شده معادل ۹۲٫۵درصد معادل ۱۴۱۳۸۹میلیارد ریال نقد و ۸۷۷میلیارد ریال غیرنقد۱۵۹۴۶۳میلیارد ریال کل اعتبار هزینه‌های ابلاغی بوده که ۸۰۳۷۴میلیارد ریال آن ثبت و به شورا ارائه شده است. حالا نوبت اقدام دستگاه‌های مسئول و تعامل هرچه بیشتر با مدیریت شهری تهران است. اعضای شورای شهر تهران بر عهد خود با مردم استوار هستند و با تلاش وافر خود سعی بر تحقق رویکردهایی دارند که مردم تهران خواهان آن بودند.

به انتهای لیست رسیدید