انتخابات سال سوم

انتخابات سال سوم

مهرمهر4 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، صبح شنبه یازدهمین جلسه رسمی فعالیت دوره پنجم شورای اسلامی شهرستان بهارستان در محل دفتر شورا تشکیل شد، اعضای هیئت رئیسه شورای اسلامی شهرستان بهارستان انتخاب شدند. گفتنی است که در انتخابات سال سوم دوره پنجم هیئت رئیسه شورای اسلامی شهرستان بهارستان، ابوالفضل مرادی به عنوان رئیس شورای اسلامی شهرستان بهارستان و حسن زارعی به عنوان نائب رئیس انتخاب شدند. بر اساس این گزارش این جلسه با حضور تمامی اعضاء برگزار شد و پس از گفتگو و بررسی‌های لازم با رأی مخفی، افراد ذیل با کسب اکثریت آرا به عنوان هیأت رئیسه سومین سال شورای اسلامی شهرستان بهارستان به مدت یک سال انتخاب شدند. لازم به ذکر است که طبق آراء، ابوالفضل مرادی به عنوان رئیس شورای اسلامی، حسن زارعی به عنوان نائب رئیس شورای اسلامی، حمید آهنگ به عنوان منشی شورا و هایده صحرایی به عنوان خزانه دار شورای اسلامی شهرستان بهارستان انتخاب شدند.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 ماه قبل
در همین راستا، پنج نامزد را آقای لاریجانی پیشنهاد بدهد و پنج فرد دیگر را نیز آقای عارف پیشنهاد دهد. در بحث نواب نیز همین پیشنهاد را مطرح کردم مبنی بر اینکه آقای عارف دو نفر را به آقای لاریجانی پیشنهاد بدهند و ایشان نیز دو نفر را به آقای عارف. بنابراین پیشنهاد ما پذیرفته شد و تیمی را نیز مامور مذاکره با آقای لاریجانی و گروهش کردند. در این دوره زمانی که آقای لاریجانی آقای عارف را در برابر خود دید، شرط پیروزی خود را در ائتلاف با اصولگراها می‌دانست. اگر در برابر آقای عارف آقای هاشمی حضور داشتند، او حق نداشت خود را برتر بداند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ماه قبل
تاجگردون رئیس کمیسیون برنامه و بودجه: انحصار قانونگذاری از اختیار مجلس خارج شده است/پر و بال مجلس را قیچی کرده‌اندتاجگردون گفت: آقای روحانی با بیان سه جمله اقبال عمومی در انتخابات ۹۲ را به دست آورد. شاید آقای عارف نمی‌توانست چنین جملاتی را عنوان کند. من حقوقدان هستم، سرهنگ نیستم و حمله گازانبری بود که روحانی را بالا آورد و قشر اصلاح‌طلبان و به‌خصوص نیروهای جوان‌تر را تحت تاثیر قرار داد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ماه قبل
اعتمادآنلاین|‌ محسن هاشمی در اولین جلسه کاری سال سوم شورای شهر اظهار داشت: به عنوان رئیس قبلی شورای شهر اعلام می‌کنم که امروز انتخابات سال سوم برگزار می‌شود و من علاقه‌مند به تثبیت در هیأت رئیسه هستم. رئیس شورای شهر تهران با تأکید به اینکه تغییر روش در شیوه مدیریت لازم است گفت: ‌خبرنگاران زمانی که در شورای شهر از مسئولان سوال می‌پرسند گاهی وظایف شورا و شهرداری را با یکدیگر ادغام کرده و باید مرز این دو از یکدیگر مشخص شود. هاشمی گفت: البته در کشور ما این مسئله معضل است که باید مسئله قانون‌گذاری و اجرا از یکدیگر جدا دیده شود. وظایف شورا شهر در قانون مشخص شده و مسائل مهمی که دیده شده است به برنامه‌های دقیق در شورا و کمیسیون‌ها نیاز دارد. رئیس شورای شهر تهران با تأکید بر اینکه تقویت هیأت رئیسه باید انجام گیرد گفت: در گذشته شأن اعضا و شورای شهری‌ها باید بیشتر حفظ شود چرا که گاهی شأن اجرایی با شأن تقنینی شورا مخلوط شده و این مسئله باید مورد توجه قرار گیرد و تحلیل شود چرا که در غیر اینصورت شورا را تضعیف می‌کند.
مهرمهر2 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، محسن هاشمی در حاشیه جلسه علنی روز یکشنبه شورای شهر تهران با اشاره به انتخابات هیئت رئیسه که دقایقی بعد برگزار خواهد شد، گفت: از نظر بنده که رئیس قبلی شورا محسوب می‌شوم و امروز انتخابات سال سوم هیئت رئیسه برگزار می‌شود، علاقه‌مند هستم که همان ترکیب هیئت رئیسه تثبیت شود. وی ادامه داد: در مدیریت شهری، تثبیت مدیریت باعث می‌شود کارها به خوبی پیش برود زیرا با تثبیت، اشتباهات کمتر خواهد شد و فرصت بهتری برای مدیریت ایجاد می‌شود بنابراین من علاقه‌مند به تثبیت هستم. وی همچنین نظارت بر اجرای دقیق برنامه‌ پنج ساله سوم و برنامه‌هایی که برای کمیسیون‌ها پیش‌بینی شده را یکی دیگر از وظایفی دانست که هیئت رئیسه امسال به دقت دنبال خواهد کرد. رئیس شورای شهر تهران تصریح کرد: امسال تلاش می‌کنیم شأن شورا در همه امور حفظ شود زیرا به دلیل برخی موضوعات سیاسی، ممکن است گاهی شأن شورا زیر سؤال برود. به گزارش مهر، بر اساس شنیده‌ها امروز در انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر تهران، مجید فراهانی به عنوان نایب رئیس و الهام فخاری نیز در دو سمت منشی و سخنگوی شورا کاندید خواهند شد.
فارسفارس2 ماه قبل
محسن هاشمی با اشاره به اینکه انتخابات هیأت رئیسه جدید شورای شهر امروز برگزار می‌شود، ‌ گفت: به ماندن در هیأت رئیسه شورای شهر علاقه‌مندم. به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، محسن هاشمی در اولین جلسه کاری سال سوم شورای شهر اظهار داشت: به عنوان رئیس قبلی شورای شهر اعلام می‌کنم که امروز انتخابات سال سوم برگزار می‌شود و من علاقه‌مند به تثبیت در هیأت رئیسه هستم. رئیس شورای شهر تهران با تأکید بر اینکه تغییر روش در شیوه مدیریت لازم است، گفت: ‌ خبرنگاران زمانی که در شورای شهر از مسؤولان سوال می‌پرسند گاهی وظایف شورا و شهرداری را با یکدیگر ادغام کرده و باید مرز این دو از یکدیگر مشخص شود. هاشمی گفت: البته در کشور ما این مسأله معضل است که باید مسأله قانون‌گذاری و اجرا از یکدیگر جدا دیده شود؛ وظایف شورای شهر در قانون مشخص شده و مسائل مهمی که دیده شده است به برنامه‌های دقیق در شورا و کمیسیون‌ها نیاز دارد. رئیس شورای شهر تهران با تأکید بر اینکه تقویت هیأت رئیسه باید انجام گیرد، گفت: شأن اعضا و شورای شهری‌ها باید بیشتر حفظ شود چرا که گاهی شأن اجرایی با شأن تقنینی شورا مخلوط شده و این مسأله باید مورد توجه قرار گیرد و تحلیل شود چرا که در غیر اینصورت شورا را تضعیف می‌کند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 ماه قبل
اقتصادآنلاین-فائزه مومنی؛ محسن هاشمی در حاشیه جلسه علنی روز یکشنبه شورای شهر تهران با اشاره به انتخابات هیئت رئیسه که دقایقی بعد برگزار خواهد شد، گفت: از نظر بنده که رئیس قبلی شورا محسوب می‌شوم و امروز انتخابات سال سوم هیئت رئیسه برگزار می‌شود، علاقه‌مند هستم که همان ترکیب هیئت رئیسه تثبیت شود. وی ادامه داد: در مدیریت شهری، تثبیت مدیریت باعث می‌شود کارها به خوبی پیش برود زیرا با تثبیت، اشتباهات کمتر خواهد شد و فرصت بهتری برای مدیریت ایجاد می‌شود بنابراین من علاقه‌مند به تثبیت هستم. وی همچنین نظارت بر اجرای دقیق برنامه‌ پنج ساله سوم و برنامه‌هایی که برای کمیسیون‌ها پیش‌بینی شده را یکی دیگر از وظایفی دانست که هیئت رئیسه امسال به دقت دنبال خواهد کرد. رئیس شورای شهر تهران تصریح کرد: امسال تلاش می‌کنیم شأن شورا در همه امور حفظ شود زیرا به دلیل برخی موضوعات سیاسی، ممکن است گاهی شأن شورا زیر سؤال برود. بر اساس شنیده‌ها امروز در انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر تهران، مجید فراهانی به عنوان نایب رئیس و الهام فخاری نیز در دو سمت منشی و سخنگوی شورا کاندید خواهند شد.
مهرمهر3 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، انتخابات سال سوم پنجمین دوره شورای اسلامی شهرستان کاشان با حضور ۹ نفر از اعضا برگزار شد و علی رسول زاده و علیرضا پورعسگری کاندیدای ریاست شورای شهر شدند که علی رسول زاده با پنج رای در مقابل چهار رای علیرضا پورعسگری در سمت خود ابقا شد و علیرضا مفرح نیز با یک رای سفید و هشت رای موافق به عنوان نائب رئیس شورای شهر کاشان انتخاب شد. همچنین علی هاشمی با پنج رای موافق، دو مخالف و دو رای سفید با عنوان نائب رئیس شورای شهر کاشان، عفت پدرام فر با پنج رای موافق و چهار رای سفید به عنوان منشی اول و سیدمهدی ناظم رضوی نیز با پنج رای موافق و چهار رای سفید به عنوان منشی دوم انتخاب شد و بر اساس رای گیری صورت گرفته نیز روسای کمیسیون‌های شورای شهر شهرستان کاشان نیز مشخص شدند. علی هاشمی با چهار رای به عنوان رئیس کمیسیون اقتصادی، برنامه، بودجه و امور حقوقی، علی رسول زاده با چهار رای نائب رئیس و علیرضا مفرح نیز با چهار رای به عنوان منشی انتخاب شدند؛ همچنین عفت پدارم فر نیز با سه رای به عنوان رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی، علی هاشمی طاهری با سه رای نائب رئیس و علی رسول زاده نیز با سه رای به عنوان منشی انتخاب شدند. سیدمهدی ناظم رضوی با سه رای رئیس کمیسیون فنی و عمرانی، علیرضا مفرح با پنج رای نائب رئیس و علی رسول زاده نیز با پنج رای به عنوان منشی انتخاب شدند. همچنین علیرضا مفرح با چهار رای به عنوان رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست، سیدمهدی ناظم رضوی با چهار رای نائب رئیس و عفت پدرام فر نیز با چهار رای به عنوان منشی این کمیسیون انتخاب شدند.
برترین‌هابرترین‌ها5 ماه قبل
درحالی‌که به نظر می‌رسد ۱۱ سال ریاست علی لاریجانی بر قوه مقننه به ایستگاه دوازدهم نزدیک می‌شود فراکسیون امید از آغاز مجلس دهم به جایگاه نواب رئیس رضایت داده. محمدرضا عارف، رئیس فراکسیون، هم در این سال رقابت ریاست مجلس را به لاریجانی واگذار کرده. ولایی‌ها هم سال گذشته با کناره‌گیری در لحظات آخر باعث ادامه ریاست لاریجانی بر بهارستان شدند و هنوز کاندیدایی برای ریاست اعلام نکرده‌اند. اینکه محمدرضا عارف یا عضو دیگری برای ریاست مجلس مطرح خواهد شد، هنوز مشخص نیست. فراکسیون ولایی مجلس هنوز تصمیمی را درباره انتخابات هیئت‌رئیسه اعلام نکرده؛ فراکسیونی که قریب به ۵۰ عضو در مجلس دارد.
آخرین خبرآخرین خبر8 ماه قبل
لاریجانی: از صبح تا شب مسایل کشور را پیگیری می‌کنمخبرآنلاین/ مثلث نوشت: علی لاریجانی در پاسخ به این سئوال که «در انتخابات سال سوم هیات‌رئیسه مجلس، فراکسیون امید تصمیم گرفت که از شما حمایت نکند. علی لاریجانی در پاسخ به این سئوال که «مذاکره‌ای هم نشد؟» اظهار کرد: مذاکره‌ای به طور رسمی نه. بعد در انتخابات سال سوم هیات‌رئیسه این اتفاق نیفتاد. آیا این نسبت بین شما و اصلاح‌طلبان برهم خورد؟، گفت: چنین نسبتی نداشتند که بخواهد برهم بخورد ولی خودشان تشخیص‌شان این بود. حجم کار و اینکه از صبح تا شب باید همین مسائل کشور را پیگیری بکنم، فرصتی ایجاد نکرده که تامل جدی‌ای داشته باشم، یعنی باید به قدری فضای کاری من کاهش پیدا بکند که بتوانم روی آن فکر بکنم.

به انتهای لیست رسیدید