انتظار

انتظار

عصر ایرانعصر ایران3 ساعت قبل
نمایندگان اعزامی برای تشکیل جلسه با مسئولان کنفدراسیون آسیا به مالزی رفتند تا این شرط را از شروط میزبانی تیم‌های کشورمان حذف کنند. یکی از صریحترین و تندترین موضعگیری‌ها در این ارتباط از سوی محمد دادکان رئیس پیشین فدراسیون فوتبال ایران و عضو فعلی پنل جوانان کنفدراسیون فوتبال آسیا اتخاذ شد. دادکان در مصاحبه‌ای خطاب به نمایندگان ایران که به مقر AFC سفر کرده بودند عنوان کرد: «جلسه شما با دبیر کل AFC بوده است. وی همچنین با نقد رفتار مدیران ایرانی گفته بود: «شما گفتی به لیگ قهرمانان آسیا نمی‌روی ولی می‌روی. __________________________________________بیشتر بخوانید: اعتراض ایران به AFC درباره میزبانی مشروط نمایندگان ایران در آسیابازگشت شرط «بررسی امنیتی» به میزبانی ایران در لیگ قهرمانان آسیاتبریک AFC به استقلال و شهر خودرو بابت صعود به مرحله گروهی لیگ قهرمانان
خبر فوریخبر فوری3 ساعت قبل
صادق زیباکلام براین باور است که تندروها با هجمه علیه ظریف، از یک سو قصد دارند به دولت روحانی ضربه وارد کنند و از سوی دیگر، قصد دارند کانون توجهات و تمرکزها را از مشکلات اساسی و بنیادی کشور منحرف کنند. فعال سیاسی اصلاح‌طلب و استاد علوم سیاسی در ارتباط با هجمه‌های اخیر نمایندگان و برخی از تندروها علیه محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان، به خبرنگار «انتخاب» گفت: «آن‌چه که علیه محمد جواد ظریف صورت می‌گیرد نمایشی بیشتر نیست که از جانب تندروها به اجرا در می‌آید. آنها با هجمه علیه ظریف به نوعی می‌خواهند به دولت ضربه وارد کنند. همچنین اگر این گفته‌ها را محافظه‌کاران و تندروها بر زبان می‌راندند عملی انقلابی محسوب می‌شد اما اگر همین حرف‌ها را ظریف مطرح کند عملی خائنانه محسوب می‌شود. به گمان من ظریف باید این اقدام را انجام دهد اما یقین دارم او هیچگاه این کار را نخواهد کرد.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴3 ساعت قبل
عظیم حجت عضو هیئت مدیره اتحادیه مرغداران گوشتی از افزایش ۳۰۰ تومانی قیمت مرغ در بازار خبر داد و گفت: امروز متوسط قیمت هر کیلو مرغ زنده ۸ هزار و ۸۰۰ تومان و مرغ آماده به طبخ در خورده فروشی‌ها ۱۲ هزار و ۸۰۰ تومان است. عضو هیئت مدیره اتحادیه مرغداران گوشتی افزود: با توجه به ازدیاد تقاضا برای خرید مرغ قیمت نسبت به ابتدای هفته ۲۰۰ تا ۳۰۰ تومان افزایش یافته است. او متوسط قیمت هر قطعه جوجه یک روزه را ۴ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام کرد و گفت: بر اساس نرخ مصوب ستاد تنظیم بازار قیمت هر قطعه جوجه یک روزه ۲ زهار تومان بالاتر است که این امر حداقل ۱ هزار تومان به هزینه تولید می‌افزاید. حجت ادامه داد: با توجه به افزایش هزینه‌های تبدیل مرغ زنده به مرغ گرم و قابل مصرف در کنار نوسان نهاده‌های تولید انتظار می‌رود که قیمت واقعی هر کیلو مرغ زنده ۹ هزار و ۵۰۰ تا ۱۰ هزار تومان و مرغ گرم ۱۴ هزار تومان اعلام شود که این نرخ رضایت تولید کننده و مصرف کننده را در بر دارد. او افزود: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته مبنی بر افزایش جوجه ریزی در ایام پایانی سال نه تنها کمبودی در عرضه نداریم بلکه باید مازاد بر نیاز کشور به بازارهای هدف صادر شود.
برترین‌هابرترین‌ها3 ساعت قبل
سخنگوی رئیس جمهوری روسیه اعلام کرد که ولادیمیر پوتین به تغییر نام رئیس جمهور روسیه فکر نمی‌کند و به دنبال آن نیست که فرمانروای عالی پهناورترین کشور جهان شود. ایرنا: سخنگوی رئیس جمهوری روسیه اعلام کرد که ولادیمیر پوتین به تغییر نام رئیس جمهور روسیه فکر نمی‌کند و به دنبال آن نیست که فرمانروای عالی پهناورترین کشور جهان شود. وی افزود: رئیس جمهوری روسیه هیچ موضعی درقبال تغییر عنوان رئیس جمهور و نامیدن خود به عنوان فرمانروای عالی ندارد. سخنگوی رئیس جمهوری روسیه یادآوری کرد که پوتین اصلاحات در قانون اساسی روسیه را پیشنهاد کرده است و دیدگاه‌های مختلف درباره آن به گروه کاری اصلاحات بطور کاملا آزادانه ارائه می‌شود. پوتین به تازگی در پیام سالانه خود به پارلمان روسیه انجام اصلاحات در قانون اساسی روسیه را پیشنهاد کرده و انتظار می‌رود تا بهار آینده این اصلاحات آماده شود و به گفته پوتین همه پرسی عمومی برای تایید آن برگزار می‌شود.
الفالف4 ساعت قبل
حضور نمایندگان سه کشور عربی در مراسم رونمایی از طرح معامله قرن ترامپ۲. تحولات روزهای آینده به ویژه موضع این سه کشور در اتحادیه عرب نشان خواهد داد مواضع واقعی آنها در قبال معامله قرن چیست. این نکته از این حیث واجد اهمیت است که هر سه کشور مزبور برای حفظ امنیت و تمامیت ارضی خود در منطقه حساس خلیج فارس با چالش‌های سختی روبرو هستند. در هر سه کشور نیروهای نظامی بیگانه، به ویژه نیروهای آمریکایی، پایگاه دارند. این سه کشور باید بدانند حمایت از معامله قرن به معنای واقعی کلمه انتخابی سرنوشت‌ساز میان کشورهای منطقه و اسرائیل است.
مجله سخت‌افزارمجله سخت‌افزار4 ساعت قبل
از آنجایی که سامسونگ و ال جی قصد دارند بر روی تولید نمایشگرهای OLED و Quantum Dot تمرکز کنند، تصمیم به فروش خط تولید نمایشگرهای LCD خود گرفته‌اند. طبق پیش بینی تحلیلگران صنعت، با تصمیم سامسونگ و ال جی، شاهد کمبود موجودی پنل‌های LCD خواهیم بود که موجب افزایش قیمت پنل‌های بزرگ مختص تلویزیون‌ها میشود. از جمع ارزش ۱۰۶ میلیارد دلاری سامسونگ و ال جی از بازار LCDها. ال جی نیز در اقدامی مشابه خط تولید P۸ خود را نیز به یک کمپانی چینی دیگر واگذار خواهد کرد. ضمن اینکه سامسونگ و ال جی به بازنشسته کردن خط تولید نمایشگرهای LCD در سال جاری ادامه خواهند داد.
فردا نیوزفردا نیوز4 ساعت قبل
باشگاه خبرنگاران: عظیم حجت عضو هیئت مدیره اتحادیه مرغداران گوشتی از افزایش ۳۰۰ تومانی قیمت مرغ در بازار خبر داد و گفت: امروز متوسط قیمت هر کیلو مرغ زنده ۸ هزار و ۸۰۰ تومان و مرغ آماده به طبخ در خورده فروشی‌ها ۱۲ هزار و ۸۰۰ تومان است. عضو هیئت مدیره اتحادیه مرغداران گوشتی افزود: با توجه به ازدیاد تقاضا برای خرید مرغ قیمت نسبت به ابتدای هفته ۲۰۰ تا ۳۰۰ تومان افزایش یافته است. او متوسط قیمت هر قطعه جوجه یک روزه را ۴ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام کرد و گفت: بر اساس نرخ مصوب ستاد تنظیم بازار قیمت هر قطعه جوجه یک روزه ۲ زهار تومان بالا‌تر است که این امر حداقل ۱ هزار تومان به هزینه تولید می‌افزاید. حجت ادامه داد: با توجه به افزایش هزینه‌های تبدیل مرغ زنده به مرغ گرم و قابل مصرف در کنار نوسان نهاده‌های تولید انتظار می‌رود که قیمت واقعی هر کیلو مرغ زنده ۹ هزار و ۵۰۰ تا ۱۰ هزار تومان و مرغ گرم ۱۴ هزار تومان اعلام شود که این نرخ رضایت تولید کننده و مصرف کننده را در بر دارد. او افزود: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته مبنی بر افزایش جوجه ریزی در ایام پایانی سال نه تنها کمبودی در عرضه نداریم بلکه باید مازاد بر نیاز کشور به بازار‌های هدف صادر شود.
فوتبالیفوتبالی4 ساعت قبل
نمایندگان اعزامی برای تشکیل جلسه با مسئولان کنفدراسیون آسیا به مالزی رفتند تا این شرط را از شروط میزبانی تیم‌های کشورمان حذف کنند. این سفر در واقع تلاشی بوده است برای گل نخوردن بیشتر ایران در تقابل با کنفدراسیون آسیا. یکی از صریح‌ترین و تندترین موضعگیری‌ها در این ارتباط از سوی محمد دادکان رئیس پیشین فدراسیون فوتبال ایران و عضو فعلی پنل جوانان کنفدراسیون فوتبال آسیا اتخاذ شد. دادکان در مصاحبه‌ای خطاب به نمایندگان ایران که به مقر AFC سفر کرده بودند عنوان کرد: «جلسه شما با دبیر کل AFC بوده است. وی همچنین با نقد رفتار مدیران ایرانی گفته بود: «شما گفتی به لیگ قهرمانان آسیا نمی‌روی ولی می‌روی.
ایرناایرنا4 ساعت قبل
وی افزود: رئیس جمهوری روسیه هیچ موضعی درقبال تغییر عنوان رئیس جمهور و نامیدن خود به عنوان فرمانروای عالی ندارد. پسکوف خاطرنشان کرد: در جریان بحث پیرامون این موضوع و کار گروه کاری تنظیم اصلاحات قانون اساسی روسیه، پیشنهادات زیادی دریافت شده است با این حال باید از دیدگاه‌های مختلف آگاه شد. سخنگوی رئیس جمهوری روسیه یادآوری کرد که پوتین اصلاحات در قانون اساسی روسیه را پیشنهاد کرده است و دیدگاه‌های مختلف درباره آن به گروه کاری اصلاحات بطور کاملا آزادانه ارائه می‌شود. پاول کراشنینیکوف رئیس کمیسیون امور ساختار حکومتی و قانونگذاری دومای روسیه که ریاست گروه کاری اصلاح قانون اساسی روسیه را برعهده دارد به تازگی گفته است که ازجمله ایده هایی که مطرح شده تغییر عنوان رئیس جمهور به فرمانروای عالی است. پوتین به تازگی در پیام سالانه خود به پارلمان روسیه انجام اصلاحات در قانون اساسی روسیه را پیشنهاد کرده و انتظار می‌رود تا بهار آینده این اصلاحات آماده شود و به گفته پوتین همه پرسی عمومی برای تایید آن برگزار می‌شود.
مهرمهر5 ساعت قبل
نمایندگان اعزامی برای تشکیل جلسه با مسئولان کنفدراسیون آسیا به مالزی رفتند تا این شرط را از شروط میزبانی تیم‌های کشورمان حذف کنند. خبرگزاری مهر در گزارشی عنوان کرد که این سفر در واقع تلاشی بوده است برای گل نخوردن بیشتر ایران در تقابل با کنفدراسیون آسیا. یکی از صریح‌ترین و تندترین موضعگیری‌ها در این ارتباط از سوی محمد دادکان رئیس پیشین فدراسیون فوتبال ایران و عضو فعلی پنل جوانان کنفدراسیون فوتبال آسیا اتخاذ شد. دادکان در مصاحبه‌ای خطاب به نمایندگان ایران که به مقر AFC سفر کرده بودند عنوان کرد: «جلسه شما با دبیر کل AFC بوده است. وی همچنین با نقد رفتار مدیران ایرانی گفته بود: «شما گفتی به لیگ قهرمانان آسیا نمی‌روی ولی می‌روی.
فوتبالیفوتبالی5 ساعت قبل
پایگاه خبری فوتبالی - ژائو فلیکس، ستاره پرتغالی اتلتیکو مادرید، به دلیل مصدومیت به احتمال زیاد دربی پایتخت اسپانیا که روز شنبه برابر رئال مادرید برگزار خواهد شد را از دست می‌دهد. به گزارش فوتبالی، دو تیم اتلتیکو مادرید و رئال مادرید روز شنبه ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به مصاف یکدیگر خواهند رفت. ژائو فلیکس در تمرین گروهی سه شنبه و چهارشنبه در کنار سایر هم تیمی‌های خود حاضر نشد. به نظر می‌رسد که مصدومیت او در تساوی بدون گل روز یکشنبه برابر لگانس جدی بوده و او قادر به همراهی تیم دیه گو سیمئونه در دربی مادرید نخواهد بود. او در انتظار پاسخ این آزمایش و درمان هایی است که روی پایش انجام گرفته است. "
فوتبالیفوتبالی5 ساعت قبل
پایگاه خبری فوتبالی - رادیو کادناسر گزارش داده است که ایوان راکیتیچ هافبک کروات ممکن است که در آخرین روزهای نقل و انتقالات زمستانی از بارسلونا جدا شود. به گزارش فوتبالی، مدیران بارسلونا روی فروش راکیتیچ کار می‌کنند و اکر پیشنهاد خوبی برسد احتمال جدایی وی کم نیست. در تابستان ۲۰۱۸ و بعد از جام جهانی، این بازیکن مذاکراتی با پاریسن ژرمن انجام داد. در تابستان گذشته نیز راکیتیچ مذاکراتی با اینتر انجام داد اما در نهایت انتقالش به سرانجام نرسید و ماندنی شد. کادنا سر گزارش داده است که در حال حاضر احتمال جدایی راکیتیچ دور از انتظار نیست.
مجله سخت‌افزارمجله سخت‌افزار5 ساعت قبل
گرافیک پرچمدار AMD از نسل Navi یا همانطور که تیم سرخ آن را صدا می‌زند، Big Navi مدتیست که تحت توسعه قرار و در زمان انتشار نیرو بخش نسل بعدی گرافیک‌های Radeon RX خواهد بود که روی بخش گیمینگ ۴K متمرکز هستند. جزئیات زیادی درباره گرافیک Big Navi در دسترس نیست اما طی مراسم معرفی Radeon RX ۵۶۰۰ XT، رهبر بخش مدیریت محصول Radeon یعنی Mithun Chandrasekhar اعلام کرد که مشابه Ryzen، گرافیک Big Navi بخش گیمینگ ۴K را حسابی بهم خواهد ریخت. این بدان معنا نیست که یک گرافیک ۴K عرضه نمی‌شود، بلکه ما در حال کار روی آن هستیم اما فعلا قصد داریم روی بخش اعظم گیمرها تمرکز کنیم. بنابراین اولین موج از کارت گرافیک‌های سری Navi Radeon RX ۵۰۰۰ مانند RX ۵۷۰۰ XT و RX ۵۷۰۰ و RX ۵۶۰۰ XT و RX ۵۵۰۰ XT همین قسمت از بازار را هدف گرفته و در انجام دادن وظیفه خود نیز موفق بودند. فناوری بهبود یافته ۷nm+کارت گرافیک‌های رده حرفه‌ایپشتیبانی از Ray Tracing در سطح سخت افزارکارت گرافیک‌هایی با حافظه‌های GDDR۶ و HBM۲بهره وری انرژی بیشتر نسبت به نسل اول گرافیک‌های Navi
تسنیمتسنیم5 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از راشاتودی، وزارت توسعه اقتصادی روسیه در آخرین گزارش خود اعلام کرد اقتصاد این کشور در سال گذشته ۱٫۴ درصد رشد کرده است. رشد سالانه ضعیف‌تر از ۲۰۱۸ بوده ولی از پیش بینی خود وزارت توسعه اقتصادی بهتر بوده است. تولید ناخالص داخلی روسیه ۲٫۳ درصد در آخرین فصل ۲۰۱۹ رشد داشت که باعث شد نتایج به دست آمده ۰٫۱ درصد بالاتر از پیش‌بینی وزارت توسعه اقتصادی باشد. پیش بینی برای سال ۲۰۲۰ مثبت‌تر است و قرار است اقتصاد جهان ۳٫۳ درصد توسعه یابد. ولی صندوق بین‌المللی پول اعلام کرد این رشد اقتصادی تا حد زیادی وابسته به مذاکرات تجاری چین و آمریکاست.
تابناکتابناک5 ساعت قبل
تاریخ ۱۷ /۱۱/ ۱۳۸۴ هیات وزیران با عنوان «آیین نامه اجرایی افزایش ثروت خانوار‌های ایرانی از طریق گسترش سهم بخش تعاون بر اساس توزیع سهام عدالت» منجر به فراهم شدن بستر قانونی لازم برای اجرای طرح توزیع سهام عدالت شد. وی در مورد میزان سود سهام عدالت مربوط به سال ۹۷ نیز گفت: میزان سود سهام عدالت مربوط به سال ۹۷ به یقین از ۱۷۵ هزار تومان بیشتر خواهد بود و انتظار می‌رود این رقم بالاتر از ۲۰۰ هزار تومان باشد. آیا امکان خرید و فروش سهام عدالت وجود دارد؟ چه زمانی این سهام آزادسازی می‌شود؟ پایگاه اطلاع رسانی سهام عدالت به صراحت اعلام کرده است که "هرگونه معامله برگه سهام عدالت ممنوع و فاقد اعتبار است. شایان ذکر است، چندی قبل موضوع خرید و فروش سهام عدالت در سایت دیوار مطرح شد و باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: "۱۵ هزار سهام عدالت را یکجا می‌فروشد. به هر صورت با توجه به متن مندرج در پایگاه اطلاع رسانی سهام عدالت خرید و فروش سهام عدالت همچنان ممنوع است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز5 ساعت قبل
به گزارش مشرق و بر اساس اطلاعات دریافت شده از ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوای شهر تهران، متوسط شاخص کیفیت هوای تهران در ۲۴ ساعت گذشته در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس (۱۳۳) بوده و آلاینده اصلی ذرات معلق با قطر کمتر از ۲٫۵ میکرون است. شایان ذکر است بالاترین شاخص آلودگی (۱۶۴) مربوط به ایستگاه پارک قائم-منطقه ۱۸ بوده است. بر اساس پیش‌بینی‌های سازمان هواشناسی استان تهران مبنی بر تداوم سکون نسبی هوا تا روز پنج‌شنبه، انتظار می‌رود شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس تا پایان روز پنج‌شنبه ادامه داشته باشد. مرکز پایش آلودگی هوای اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران توصیه کرد تا کلیه بیماران قلبی و ریوی، سالمندان و کودکان از فعالیت بدنی در فضای باز جدا خودداری کنند. همچنین شهروندان هنگام سوخت گیری در جایگاه‌ها برای جلوگیری از سر ریز شدن بنزین و سایر سوخت‌ها دقت داشته باشند و هموطنان از هرگونه فعالیت که منجر به افزایش آلودگی هوا می‌شود مانند روشن کردن آتش در معابر، سوزاندن لاستیک، عملیات قیرکاری و عمرانی و مانند آن خودداری کنند.

اطلاعات رسمی جدیدی از گوشی «گلکسی Z Flip» سامسونگ فاش شد / از چرخش ۱۱۰ درجه تا نمایشگر «فول اچی دی آر» +تصاویر

4+
انتخابانتخاب5 ساعت قبل
صدا و سیماصدا و سیما5 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور از برگزاری سومین جشنواره ملی جهادگران در ۱۶، ۱۷ و ۱۸ بهمن خبر داد و گفت: الگو‌های موفق و تخصصی جهادی در حوزه رسانه، کاهش آسیب‌های اجتماعی و دیگر حوزه‌ها معرفی می‌شوند. سرهنگ دکتر محمد زهرایی با اشاره به پیشینه تشکیل سازمان بسیج سازندگی اظهار داشت: دستور تشکیل بسیج سازندگی و ساماندهی گروه‌های جهادی پس از ادغام جهاد سازندگی در وزارت جهاد کشاورزی و فعالیت‌های خودجوش گروه‌های دانشجویی جهادی از سوی مقام معظم رهبری و در سال ۱۳۷۹ صادر شد. وی همچنین بیان کرد: مأموریت سازمان بسیج سازندگی از پر کردن اوقات فراغت جوانان در سال ۱۳۷۹ شروع شد، با محرومیت زدایی ادامه یافت و هم اکنون در گام دوم انقلاب اسلامی و به تعبیر رهبری به عنوان مصداق معنویت افزایی و کمک کننده به حل نظام‌مند مسائل کشور تلاش می‌کند. رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور افزود: نخستین مأموریتی که با جریان جهادی پیوند می‌خورد، کمک به دولت در محرومیت زدایی است، در واقع ما متصدی و متولی محرومیت زدایی از کشور نیستیم بلکه به عنوان یک نهاد تسهیلگر به دولت کمک می‌کنیم. این مقام مسئول خاطرنشان کرد: اولویت ما در محرومیت زدایی تعریف پروژه‌های کوچک، زودبازده و عام المنفعه است و با مشارکت مردمی و رویکرد امنیت غذایی و آب و در مناطق روستایی و حاشیه شهر‌ها فعالیت می‌کنیم. وی همچنین اضافه کرد: تاکنون بالغ بر ۱۶۰ هزار پروژه کوچک و زود بازده اجرا شده که ثابت کرده ۳۰ درصد کار‌ها زیر نرم کارشناسی دستگاه‌های اجرایی به سرانجام رسیده است. سرهنگ زهرایی با بیان اینکه بسیج سازندگی به عنوان دستگاه اجرایی ذیل قانون تعریف شده است، متذکر شد: البته هزینه‌های جاری ما بر عهده بسیج و سپاه است و ما افتخار می‌کنیم که بی منت، بی ادعا و بی انتفاع خادم مردم هستیم. وی مردم پایه کردن اقتصاد را مأموریت مهم دیگر سازمان برشمرد و گفت: ما باید از ظرفیت گروه‌های جهادی تخصصی در اقشار ۲۲ گانه بسیج استفاده کنیم تا ضمن توجیه و تبیین اقتصاد مقاومتی کار علمی صحیحی انجام شود. رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با بیان اینکه گستره گروه‌های جهادی از ۴۰ گروه در سال ۱۳۷۹ هم اکنون به ۱۲ هزار و ۸۰۰ گروه جهادی تخصصی جغرافیا محور رسیده است، افزود: گروه‌های جهادی بدون مزد کار می‌کنند و شناسه دار هستند، اما تعدادی از متخصصان هم بسیجی و عضو گروه جهادی نیستند و خودشان به صورت داوطلب یا با دعوت ما فعالیت می‌کنند. این مقام مسئول عمومی کردن گفتمان جهادی در کشور را نیز به عنوان مأموریت دیگر سازمان خواند و بیان کرد: مقام معظم رهبری در دیدار گروه‌های جهادی در مرداد امسال تأکید‌های جدید و ویژه‌ای درخصوص جریان جهادی داشتند که از جمله آن می‌توان به گفتمانی کردن گروه‌های جهادی و ایجاد تفکر جهادی در سایر جوانان اشاره کرد. سرهنگ زهرایی از برگزاری سومین جشنواره ملی جهادگران در ۱۶، ۱۷ و ۱۸ بهمن ماه امسال خبرداد و گفت: ما در این جشنواره بهترین‌ها و الگو‌های موفق و تخصصی جهادی را در حوزه رسانه، کاهش آسیب‌های اجتماعی و دیگر حوزه‌ها معرفی می‌کنیم. وی با اشاره به تأکید ویژه مقام معظم رهبری بر مدیریت جهادی طی سال‌های اخیر اظهار داشت: تعداد کمی از دستگاه‌های اجرایی مدیریت جهادی را در پیش گرفتند، اما سازمان بسیج سازندگی افراد با تفکر جهادی را شناسایی و از آن‌ها با هدف توانمندسازی دعوت به همکاری می‌کند. رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور درخصوص شبکه سازی گروه‌های جهادی با هدف پایدار کردن حرکات جهادی گفت: حرکات جهادی زمانی به تربیت نسل جوان تراز انقلاب کمک خواهد کرد که به جریان تبدیل شود و ما هم شورای جهادی شهرستان را در شهرستان‌ها با حضور مسئولان گروه‌های جهادی تشکیل دادیم. وی در توضیح بیشتر «شورای جهادی شهرستان‌ها» بیان کرد: در این شورا، پنج نفر به عنوان هیئت رئیسه انتخاب می‌شوند. ما در ۱۶ بهمن ماه قبل از برگزاری جشنواره ملی جهادگران از ۶۰۰ نفر از کسانی که حق رأی دارند به عنوان مجامع استانی دعوت کردیم تا مجمع عالی مرکزی جهادی کشور را رأی گیری و انتخاب کنند. سرهنگ زهرایی در ادامه با بیان اینکه کارگروه‌های جهادی تخصصی ذیل این شبکه تشکیل می‌شوند، افزود: جمعی از جهادگران خود را هدایت، نظارت و توانمند می‌کنند و ما نیز به عنوان نهاد تسهیلگر با همکاری سایر دستگاه‌ها و بانک‌ها تسهیل‌گری می‌کنیم. رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور به اقدامات سازمان برای گفتمان سازی جهادی اشاره و بیان کرد: ما سلسله نشست‌هایی را برگزار کردیم و یک برنامه هم ذیل این برنامه با حضور ۱۱ هزار «گروه جهادی خدمت رسان محله محور» تشکیل دادیم. وی در رابطه با نگاه متفاوت سازمان بسیج سازندگی به اشتغال پایدار گفت: ما اقتصاد مولد را از خانه‌ها و درون روستا‌ها تعریف می‌کنیم، زمانی روستا‌ها دچار آسیب‌های اجتماعی، مهاجرت و فروپاشی اقتصاد نخواهند شد که یک سبد درآمد خانواده برای روستاییان و رسته‌های شغلی مزیت دار فراموش شده در منطقه را شناسایی و تعریف کنیم؛ در این صورت اشتغال پایدار خواهد بود. سرهنگ زهرایی با بیان اینکه هم اکنون شبکه تسهیلگران بسیج سازندگی به ۱۵۰۰ نفر آموزش تخصصی ارائه می‌دهد، افزود: این افراد که بسیار مجرب و مسلط به آخرین متد اقتصاد مقاومتی هستند به میان مردم رفته و انواع آموزش‌های تخصصی مانند پرورش بلدرچین و قارچ و … را ارائه می‌دهند و در صورت نیاز هم تسهیلات با مزد چهار تا ۱۰ درصد ارائه خواهد شد. این مقام مسئول به اقدامات سازمان در حوزه کارآفرینی اشاره و اظهار داشت: ما گروه‌های جهادی اقتصادی را شناسایی و توانمند کردیم که به عنوان مثال یکی از این گروه‌ها سالانه ۱۲۰ میلیارد تومان صادرات انجام می‌دهد. در واقع ما در حوزه اقتصاد مقاومتی الگوسازی می‌کنیم و گسترش و تکثیر آن با خود مردم است. وی مطرح کرد: مردم برای دریافت مشاوره و راهنمایی در حوزه کارآفرینی می‌توانند به سامانه بسیج سازندگی، مسئول بسیج سازندگی در پایگاه‌های روستا و یا شبکه تسهیلگران مراجعه
برترین‌هابرترین‌ها5 ساعت قبل
خبرگزاری مهر: بر اساس اطلاعات دریافت شده از ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوای شهر تهران، متوسط شاخص کیفیت هوای تهران در ۲۴ ساعت گذشته در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس (۱۳۳) بوده و آلاینده اصلی ذرات معلق با قطر کمتر از ۲٫۵ میکرون است. شایان ذکر است بالاترین شاخص آلودگی (۱۶۴) مربوط به ایستگاه پارک قائم-منطقه ۱۸ بوده است. بر اساس پیش‌بینی‌های سازمان هواشناسی استان تهران مبنی بر تداوم سکون نسبی هوا تا روز پنج‌شنبه، انتظار می‌رود شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس تا پایان روز پنج‌شنبه ادامه داشته باشد. مرکز پایش آلودگی هوای اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران توصیه کرد تا کلیه بیماران قلبی و ریوی، سالمندان و کودکان از فعالیت بدنی در فضای باز جدا خودداری کنند. همچنین شهروندان هنگام سوخت گیری در جایگاه‌ها برای جلوگیری از سر ریز شدن بنزین و سایر سوخت‌ها دقت داشته باشند و هموطنان از هرگونه فعالیت که منجر به افزایش آلودگی هوا می‌شود مانند روشن کردن آتش در معابر، سوزاندن لاستیک، عملیات قیرکاری و عمرانی و مانند آن خودداری کنند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین5 ساعت قبل
اعتمادآنلاین| متوسط شاخص کیفیت هوای تهران در ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ساعت ۱۱ صبح امروز چهارشنبه در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس (۱۳۳) بوده و آلاینده اصلی ذرات معلق با قطر کمتر از ۵/۲ میکرون است. شایان ذکر است بالاترین شاخص آلودگی (۱۶۴) مربوط به ایستگاه پارک قائم-منطقه ۱۸ بوده است. براساس پیش‌بینی‌های سازمان هواشناسی استان تهران مبنی بر تداوم سکون نسبی هوا تا روز پنج‌شنبه، انتظار می‌رود شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس تا پایان روز پنج‌شنبه ادامه داشته باشد. بر اساس این گزارش، مرکز پایش آلودگی هوای اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران توصیه کرد تا کلیه بیماران قلبی و ریوی، سالمندان و کودکان از فعالیت بدنی در فضای باز جدا خودداری کنند. منبع: ایسنا
رکنارکنا5 ساعت قبل
مرکز پایش آلودگی هوای اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران در اطلاعیه‌ای از شهروندان تهرانی خواست تا به دلیل شاخص هوای ناسالم برای گروه‌های حساس در روز چهارشنبه و تداوم آن تا روز پنجشنبه از ترددهای غیرضروری و فعالیت‌های بدنی (به‌ویژه سالمندان و کودکان) پرهیز کنند. شایان ذکر است بالاترین شاخص آلودگی (۱۶۴) مربوط به ایستگاه پارک قائم-منطقه ۱۸ بوده است. براساس پیش‌بینی‌های سازمان هواشناسی استان تهران مبنی بر تداوم سکون نسبی هوا تا روز پنج‌شنبه، انتظار می‌رود شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس تا پایان روز پنج‌شنبه ادامه داشته باشد. از این‌رو توصیه می‌گردد:۱- کلیه بیماران قلبی و ریوی، سالمندان و کودکان از فعالیت بدنی در فضای باز جدا خودداری نمایند. ۲- دقت در هنگام سوختگیری در جایگاه‌ها و جلوگیری از سر ریز شدن بنزین و سایر سوخت‌ها.
الفالف6 ساعت قبل
رهبر معظم انقلاب می‌فرمایند «قول چه؟ آدم قول چیزی را ندارد، نمی‌دهد که!» داماد پافشاری می‌کند: "آقا! داماد خانواده، خمیر را سریع به تنور داغ می‌چسباند و می‌گوید: «پس ما حتما از حاج قاسم قول شفاعت می‌گیریم»! رهبر معظم انقلاب می‌فرمایند «بله! رهبر انقلاب از هنر حاج قاسم در حفظ تقوا و روحیه مجاهدت می‌گویند: «این هم یک هنری است که ایشان دارند. می‌شود چفیه‌تان را به من بدهید؟ «، رهبر معظم انقلاب می‌فرمایند «بله.» خواهر شهید عظیم‌پور می‌گوید:» حاج آقا، یک دعایی هم برای دخترهایمان بکنید. "
طرفداریطرفداری6 ساعت قبل
طرفداری- پس از تلاش‌های تاتنهام برای جذب کریستوف پیونتک حالا هرتابرلین آلمان به صورت جدی برای خرید این مهاجم لهستانی وارد عمل شده است. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، هرتابرلین که به صورت اساسی تصمیم به تقویت خود و هزینه کردن گرفته، جهت جذب کریستوف پیونتک از میلان پیشنهادی ۲۷ میلیون یورویی به علاوه پاداش ارائه داده است که این پیشنهاد همچنان از سوی میلان کم تلقی می‌شود اما هرتابرلین نسبت به مشتریان انگلیسی مصمم‌تر است. تاتنهام هنوز به جذب پیونتک علاقه دارد اما پیشنهاد آن‌ها برای جذب این مهاجم ۲۴ ساله، قرضی است و این باعث می‌شود هرتابرلین با پیشنهاد نقدی خود در ارجحیت باشد. مدیران هرتابرلین جهت مذاکره به کازا میلان می‌روند و انتظار می‌رود خود پیونتک نیز درباره آینده‌اش به زودی تصمیم‌گیری کند.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز6 ساعت قبل
مدیر عامل رابرت بوش، بزرگترین عرضه کننده‌ی قطعات خودرو در جهان هشدار داد ویروس کرونا می‌تواند بر زنجیره جهانی تامین قطعات خودرو توسط این شرکت تاثیر بگذارد. بوش به چین به عنوان یک پایگاه جهانی تولید برای صادرات موتورهای الکتریکی و قطعات الکترونیکی خودروهای برقی نیازمند است. اگر این شرایط ادامه داشته باشد، زنجیره عرضه مختل خواهد شد. بوش از سال ۱۹۰۹ در چین حضور داشته و۲۳ تاسیسات تولید خودرو در بیش از ۶۰ منطقه از چین، بزرگترین بازار خودروی جهان دارد. بوش انتظار دارد به خاطر کاهش تقاضا در چین، آمریکا و اروپا تولید جهانی خودرو در ۲۰۲۰، ۲٫۶ درصد کاهش داشته و به ۸۹ میلیون خودرو برسد.
نامه‌نیورنامه‌نیور6 ساعت قبل
مرکز پایش آلودگی هوای اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران با صدور اطاعیه‌ای اعلام کرد که متوسط شاخص کیفیت هوای تهران در ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ساعت ۱۱ صبح امروز (چهارشنبه، نهم بهمن‌ماه) در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس بوده است. براساس اطلاعات دریافت شده از ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوای شهر تهران، متوسط شاخص کیفیت هوای تهران در ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ساعت ۱۱ صبح امروز چهارشنبه در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس (۱۳۳) بوده و آلاینده اصلی ذرات معلق با قطر کمتر از ۵/۲ میکرون است. شایان ذکر است بالاترین شاخص آلودگی (۱۶۴) مربوط به ایستگاه پارک قائم-منطقه ۱۸ بوده است. براساس پیش‌بینی‌های سازمان هواشناسی استان تهران مبنی بر تداوم سکون نسبی هوا تا روز پنج‌شنبه، انتظار می‌رود شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس تا پایان روز پنج‌شنبه ادامه داشته باشد. بر اساس این گزارش، مرکز پایش آلودگی هوای اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران توصیه کرد تا کلیه بیماران قلبی و ریوی، سالمندان و کودکان از فعالیت بدنی در فضای باز جدا خودداری کنند.
مهرمهر6 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر و بر اساس اطلاعات دریافت شده از ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوای شهر تهران، متوسط شاخص کیفیت هوای تهران در ۲۴ ساعت گذشته در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس (۱۳۳) بوده و آلاینده اصلی ذرات معلق با قطر کمتر از ۲٫۵ میکرون است. شایان ذکر است بالاترین شاخص آلودگی (۱۶۴) مربوط به ایستگاه پارک قائم-منطقه ۱۸ بوده است. بر اساس پیش‌بینی‌های سازمان هواشناسی استان تهران مبنی بر تداوم سکون نسبی هوا تا روز پنج‌شنبه، انتظار می‌رود شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس تا پایان روز پنج‌شنبه ادامه داشته باشد. مرکز پایش آلودگی هوای اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران توصیه کرد تا کلیه بیماران قلبی و ریوی، سالمندان و کودکان از فعالیت بدنی در فضای باز جدا خودداری کنند. همچنین شهروندان هنگام سوخت گیری در جایگاه‌ها برای جلوگیری از سر ریز شدن بنزین و سایر سوخت‌ها دقت داشته باشند و هموطنان از هرگونه فعالیت که منجر به افزایش آلودگی هوا می‌شود مانند روشن کردن آتش در معابر، سوزاندن لاستیک، عملیات قیرکاری و عمرانی و مانند آن خودداری کنند.
نودنود6 ساعت قبل
حضور قلعه‌نویی و دایی و بعد از آن‌ها قطبی در راس کادرفنی تیم ملی، بدون هیچ دستاوردی به پایان رسید. به گزارش وب‌سایت نود، قلعه‌نویی یا دایی؟ این سوالی است که این روزها در حوالی تیم ملی زیاد شنیده می‌شود. روزهایی که تیم ملی برانکو را بعد از زمانی طولانی و باثبات و تا حدود زیادی موفق از دست داده بود. دایی هم به عنوان مربی تیم قهرمان صاحب نیمکت تیم ملی شد و در ابتدا شروع خوبی هم داشت. تیم ملی ایران با برانکو به نیمه‌نهایی جام‌ملت‌ها رفت و به جام‌جهانی هم صعود کرد.
صدا و سیماصدا و سیما6 ساعت قبل
به گزارشمرکز پایش آلودگی هوای اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: براساس اطلاعات دریافت شده از ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوای شهر تهران، متوسط شاخص کیفیت هوای تهران در ۲۴ساعت گذشته منتهی به ساعت ۱۱صبح روز چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۹در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس بر روی عدد ۱۳۳ بوده و آلاینده اصلی ذرات معلق با قطر کمتر از ۲/۵میکرون است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، شاخص کیفیت هوای تهران امروز در شرایط ناسالم است. مرکز پایش آلودگی هوای اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: براساس اطلاعات دریافت شده از ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوای شهر تهران، متوسط شاخص کیفیت هوای تهران در ۲۴ساعت گذشته منتهی به ساعت ۱۱صبح روز چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۹در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس بر روی عدد ۱۳۳ بوده و آلاینده اصلی ذرات معلق با قطر کمتر از ۲/۵میکرون است. همچنین بالاترین شاخص آلودگی با عدد ۱۶۴ مربوط به ایستگاه پارک قائم در منطقه ۱۸ بوده است. براساس پیش‌بینی‌های اداره کل هواشناسی استان تهران مبنی بر تداوم سکون نسبی هوا تا روز پنج‌شنبه، انتظار می‌رود شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس تا پایان روز پنج‌شنبه ادامه داشته باشد. از این‌رو توصیه می‌شود:۱- کلیه بیماران قلبی و ریوی، سالمندان و کودکان از فعالیت بدنی در فضای باز جدا خودداری کنند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین6 ساعت قبل
اقتصادآنلاین - فاطمه اکبرخانی؛ محمدرضا انصاری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادآنلاین با اشاره به افزایش نرخ ارز در روزهای گذشته اظهار کرد: با توجه به اتفاقات سیاسی پیش آمده، افزایش نرخ ارز طبیعی بوده اما با فروکش کردن جو سیاسی، بازار ارز نیز باید به شرایط عادی بازگردد. این فعال بخش خصوصی بر ضرورت کنترل نرخ ارز توسط بانک مرکزى تاکید کرد و گفت: اگرچه همیشه مخالف دست‌کاری نرخ ارز توسط بانک مرکزی هستیم اما در چنین شرایطی لازم است بازارساز به صورت موقتی نرخ را کنترل و وضعیت بازار ارز را آرام کند. انصاری درباره آینده قیمت دلار پیش‌بینی کرد: به نظر نمی‌رسد تا پایان سال نرخ ارز بیش از الان افزایش یابد، بر این اساس انتظار ما نوسان قیمت دلار در همین محدوده ۱۳ هزار تا ۱۳۵۰۰تومان و یا حتی کاهش آن است؛ البته باید به این نکته توجه داشت که نرخ ارز به شدت متاثر از اتفاقات سیاسی است و این پیش‌بینی مختص شرایطی است که هیچ تنش سیاسی رخ ندهد.

جدیدترین و بهترین لپ تاپ‌های ۲۰۲۰ ایسوس: لپ تاپ‌های باکیفیت ایسوس برای همه بودجه‌ها!

13+
تکراتوتکراتو6 ساعت قبل

به انتهای لیست رسیدید