اوله گونار سولسشر

اوله گونار سولسشر

طرفداریطرفداری1 ساعت قبل
غیبت رشفورد به عنوان بهترین گلزن تیم، بیش از هر چیزی کار یونایتد را سخت می‌کند. این بازیکن در جریان تساوی ۲-۲ فصل گذشته دو تیم در اولدترافورد هم موفق به گلزنی شد. برنلی در هیچ یک از ۱۱ بازی لیگ برتری اخیر خود موفق به گلزنی در نیمه اول نشده است. اوله گونار سولسشر برای اولین بار نمی‌تواند در یک مسابقه لیگ برتری در اولدترافورد، مارکوس رشفورد را در ترکیب اصلی تیمش قرار دهد. این بازیکن از زمان انجام اولین بازی خود برای یونایتد، بیش از هر بازیکن دیگری در مسابقات خانگی لیگ برتری موفق به گلزنی برای یونایتد شده است (۲۵ بار).
طرفداریطرفداری11 ساعت قبل
طرفداری- اوله گونار سولسشر قبل از تقابل هفته بیست و چهارم منچستریونایتد با برنلی، در نشست خبری خود حاضر شد. او مدتی دور خواهد بود ولی فرصت لازم برای ریکاوری را در اختیارش خواهیم گذاشت. طبیعتا حالا فرصت بیشتری به میسون (گرینوود) خواهد رسید، خوان (ماتا) هم باید دوباره خودش را نشان بدهد. انتقاد‌گری نویل از اد وودوارداز نظر من به لیورپول باخته‌ایم؛ تیمی فوق العاده که ما تا آخرین ضربه به توپ شانس بازگشت به بازی را داشتیم. ما همیشه به دنبال تقویت تیم هستیم ولی حالا وقت این بحث و پرداختن به صحبت‌های‌گری نیست.
طرفداریطرفداری13 ساعت قبل
طرفداری- منچستریونایتد جویای وضعیت کریستوف پیونتک در بازار نقل و انتقالات شده است. به گزارش David Ornstein، منچستریونایتد حتی قبل از مصدومیت مارکوس رشفورد، برای اطلاع از وضعیت مهاجم ۲۴ ساله روسونری با آن‌ها تماس گرفته بود. میلان برای مهاجم خودش ۳۵ میلیون یورو می‌خواهد. پیونتک ژانویه گذشته در ازای ۳۸ میلیون یورو از جنوا به میلان پیوست. او از آن پس در ۴۰ بازی ۱۶ گل زد که ۵ مورد آن به ۱۹ بازی فصل جاری بر می‌گردد.
طرفداریطرفداری16 ساعت قبل
طرفداری- فرانک لمپارد ادعای روی کین مبنی بر این که به خاطر انگلیسی بودنش برخورد متفاوتی با او صورت می‌گیرد را رد کرد. روی کین به تازگی در دفاع از اوله گونار سولسشر گفته بود سرمربی منچستریونایتد نسبت به لمپارد به خاطر ملیت خودش مورد انتقادات بیشتری قرار می‌گیرد. ولی سرمربی چلسی در این رابطه توضیح داده است: آن نظر برایم عجیب بود چون فکر نمی‌کنم انگلیسی بودن مصونیتی در برابر انتقادات به همراه داشته باشد. سرمربی‌ای که از کشور دیگری بیاید هم یا مورد ستایش قرار می‌گیرد و یا هدف انتقاد. این اتفاق برای یک سرمربی انگلیسی هم در مقاطع مختلف دوران حرفه‌ای او رخ می‌دهد.
طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری- منچستریونایتد نمی‌تواند برای مدیریت بحرانی که در خط حمله با آن مواجه شده است، به الکسیس سانچز پناه ببرد. به گزارش میرر، برخی منابع می‌گویند مصدومیت مارکوس رشفورد دوری سه ماهه او از میادین را به همراه خواهد داشت. این باعث شده است آنتونی مارسیال و میسون گرینوود ۱۸ ساله، تنها گزینه‌های اوله گونار سولسشر برای پست شماره ۹ باشند. اما از آن جایی که بازگشت زودتر از موعد سانچز به منچستر در قرارداد او با اینتر پیش بینی نشده بود، این مهاجم نمی‌تواند به اولدترافورد برگردد. موسی دمبله و ادینسون کاوانی گزینه‌های یونایتد هستند که باید یکی از آن‌ها طی ۱۱ روز باقی مانده از نقل و انتقالات زمستانی جذب شود.
طرفداریطرفداری1 روز قبل
این بازی جز بهترین باری هایی بود که تیم کلوپ تا الان انجام داده و فقط جلوی دروازه یکم کس پا بودن ولی در بقیه فاکتور‌ها واقعا نمیتونستن بهتر از این باشن و بخاطر این عملکرد نمیشه تیم کلوپ رو ستایش نکردولی من میخام بیشتر تیمه خودمون رو ستایش کنم نه بخاطر این که طرفدارشم، حتی اگه طرفدار تیم دیگه‌ای بودم بازم یونایتد رو بیشتر ستایش میکردم چون جلو این لیورپول که یکی از بهترین بازییاش رو به نمایش گزاشت شبیه به یک تیم درجه یک و سطح بالا بازی کرد در حالی که مهره هاش در حد یک تیم درجه یک نبودکلا ۴تا بازیکن تاثیر گذار یا در واقع ستاره داریم که سه تاشون مصدوم بودن و فقط مگوایر از بین اونا داخل زمین بود و تیمه مقابل چهار روز بیشتر از ما استراحت کرده بودما بازیکنای جوونی مثل ویلییامز جیمز بیساکا و گرینوود داشتیم که براشون خیلی سخت بود توی اون جو وحشتناک آنفیلد بازی کنن ولی این کارو کردن و به نظرم باید به خودشون افتخار کننبه هر حال این که وقتی تیمی مثل لیورپول داره بهترین بازی خودش رو به نمایش میزاره بتونی جلوش جسورانه و بدون ترس اینجوری تهاجمی بازی کنی اونم در شرایطی که مهره هات نصف حریفم نیست واقعا قابل ستایشهدر آخر ای کاش اسکات و رشفورد هم توی این بازی حضور داشتن چون اونجوری یک بازی بی نظیر فراموش نشدنی و ماندگار رو میدیدیم، واقعل حیف
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
ایلنا: اوله گونار سولسشر، سرمربی منچستریونایتد در نشست خبری پس از شکست مقابل لیورپول تایید کرد مارکوس راشفورد به علت مصدومیت از ناحیه کمر حداقل ۶ هفته از میادین دور خواهد بود. این مهاجم در بازی مقابل ولورهمپتون در جام حذفی انگلیس نتوانست در بازی حساس شب گذشته برابر لیورپول شرکت کند. به طور معمول شش هفته برای بهبودی زمان لازم است، اما من پزشک نیستم و احتمالا وی پس از آن احتیاج به توانبخشی دارد. ما در این فصل مصدومیت‌های زیادی برای بازیکنان بزرگ داشتیم. این فقط یک وضعیت ناگوار است که ما در آن هستیم. "
طرفداریطرفداری2 روز قبل
طرفداری - اوله گونار سولسشر، سرمربی منچستریونایتد خبر از دوری چند هفته‌ای مارکوس رشفورد به دلیل مصدومیت داد. پس از چند روز گمانه زنی مبنی بر جدی بودن مصدومیت رشفورد، بالاخره اوله گونار سولسشر پیش از شروع دیدار سنتی لیورپول-منچستریونایتد ضمن تایید شایعات، خبر از دوری چند هفته‌ای مهاجم تیمش داد. به گزارش سایت گل، سولسشر گفت: او دوباره در روزهای اخیر چند ضربه خورد. در این بین یک وقفه تعطیلات هم داریم ولی مطمئن نیستم بتوانیم قبل از این تعطیلات، از رشفورد استفاده کنیم. گفتنی است منچستریونایتد تا دقیقه ۵۰، با یک گل از لیورپول عقب افتاده است.
فارسفارس2 روز قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، ‌در چارچوب هفته بیست و سوم لیگ برتر انگلیس از ساعت ۲۰ لیورپول در آنفیلد میزبان منچستریونایتد است. لیورپول با ترکیب دیدار قبل خود مقابل تاتنهام به میدان خواهد رفت. یورگن کلوپ از ۱۱ مرد اصلی خود در آن بازی استفاده کرده و بازیکنانی مثل فابینیو نیمکت‌نشین هستند. فابینیو که در دیدار فصل قبل لیورپول در برابر یونایتد درخشان ظاهر شد. اوله گونار سولسشر از «براندن ولیامز» ۱۹ ساله در ترکیب یونایتد استفاده می‌کند.
ورزش۳ورزش۳2 روز قبل
اوله گونار سولسشر، سرمربی یونایتد از نمایش بازیکنانش مقابل لیورپول رضایت دارد. اوله گونار سولسشر معتقد است بازیکنانش با تمام وجود در این دیدار حاضر شده‌اند و مصدومیت‌های متوالی شرایط یونایتد را دشوار ساخته است. اوله گونار سولسشر گفت: "بازیکنانم با تمام وجود تلاش کرده و همه توان شان را در بازی ارائه دادند. من احساس می‌کنم ما در نیمه دوم مقابل یک حریف قدرتمند و در استادیوم دشوار نمایش واقعا خوبی ارائه دادیم. فرد و داوید دخیا نمایش خوبی داشتند و ما به عنوان یک تیم موفق عمل کردیم.
طرفداریطرفداری2 روز قبل
طرفداری- اوله گونار سولسشر در روز جمعه و در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی با لیورپول با توجه به جدایی اشلی یانگ، هری مگوایر را به عنوان کاپیتان باشگاه منصوب کرد. مگوایر در این باره می‌گوید: این یک لحظه واقعا افتخار آمیز برای خودم است و واقعا افتخار می‌کنم که کاپیتان این باشگاه بزرگ هستم. قبلا بازوبند کاپیتانی را بسته‌ام اما نامگذاری بر روی من به عنوان کاپیتان تیم بسیار خاص است. او (سولسشر) من را کنار کشید و به من گفت که اگر اشلی یانگ از تیم جدا شود، من به عنوان کاپیتان تیم انتخاب خواهم شد. بازی کردن برای این باشگاه نیز بسیار افتخار آمیز است، چه رسد به کاپیتان این باشگاه بودن!
طرفداریطرفداری2 روز قبل
طرفداری- یکشنبه بزرگ فرا رسیده است و امشب شاهد دربی سنتی انگلستان میان تیم‌های منچستریونایتد و لیورپول در ورزشگاه آنفیلد خواهیم بود. بنابراین چنین چیزی به ما دو گزینه برای بازی در مقابل لیورپول می‌دهد. وی در ادامه افزود: همانطور که گفتم، ما در ماه پیش باید ۴ یا ۵ گل در مقابل سیتی در بازی خارج از خانه به ثمر می‌رساندیم. بله درست است که ما در بازی خانگی خود در برابر آن‌ها شکست خوردیم اما می‌توانیم از تجربه‌ای که در بازی خارج از خانه با سیتی به دست آوردیم استفاده کنیم. هیچکس در ماه گذشته شانسی را برای ما در مقابل سیتی قائل نبود و تعداد کمی از شما در گفت و گو‌های خود برای پیروزی ما در مقابل سیتی شانسی قائل بود.
طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- دیدار لیورپول-منچستریونایتد در هفته بیست و سوم لیگ برتر در حالی برگزار می‌شود که اختلاف میان دو تیم فاحش است. احتیاطی که باعث شده است میانگین مالکیت توپ منچستریونایتد در این پنج بازی، فقط ۳۴٫۵۶ درصد بوده باشد. فرض بر این گذاشته شده است که یونایتد مثل بازی رفت، سراغ خط دفاع سه نفره می‌رود. شگفتانه سولسشر برای حریف، می‌تواند استفاده از آرون ون بیساکا در قلب خط دفاع باشد. باید منتظر ماند و دید سولسشر این بار هم در مسابقه‌ای بزرگ دست بالاتر را خواهد داشت یا خیر.
طرفداریطرفداری3 روز قبل
برای اولین بار پس از سپتامبر ۱۹۹۰، لیورپول در حالی در چارچوب مسابقات لیگ از منچستریونایتد میزبانی می‌کند که صدرنشین است. لیورپول در هر ۲۱ مسابقه لیگ برتری خود در این فصل گلزنی کرده است؛ آخرین تیمی که در ۲۲ بازی ابتدایی لیگ گل زد، آرسنال فصل ۲-۲۰۰۱ بود که در مسیر قهرمانی در لیگ برتر، در هر ۳۸ بازی خود گل زد. منچستریونایتد دو بازی خارج از خانه اخیر خود در مرسی ساید مقابل اورتون و لیورپول را با شکست پشت سر گذاشته است. آن‌ها از آوریل ۱۹۷۹ به بعد، هرگز سه شکست پیاپی در مرسی ساید نداشته‌اند. پیش بینی هو اسکوردلیورپول ۲-۰ منچستریونایتدپیش بینی شمابرای پیش بینی مسابقه لیورپول-منچستریونایتد روی لینک آبی رنگ کلیک کنید
ورزش۳ورزش۳3 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، منچستریونایتد در مورد نحوه مدیریت برخورد با سوء استفاده کاربران از بازیکنان این تیم در رسانه‌های اجتماعی اقدام به استخدام روان‌شناس می‌کند. ESPN ادعا می‌کند که روسای شیاطین سرخ در مورد تاثیر احتمالی توئیت‌های منفی و اظهارات اینستاگرامی بر سلامت روانی ستارگان یونایتد نگران شده‌اند. سرمربی یونایتد حتی به جسی لینگارد توصیه کرده است که پس از دعوت به تیم ملی انگلیس، وقت کمتری در رسانه‌های اجتماعی بگذارد. این بازیکن مدت‌هاست که نتوانسته در زمین فوتبال عملکرد خوبی ارائه دهد و عملکرد او با انتقادات زیادی روبرو بوده است. یونایتد در حال حاضر روانشناسان ورزشی را استخدام می‌کند که به دنبال رفاه بازیکنان هستند و بتوانند شرایط روحی این بازیکنان را برای بازی‌های لیگ برتری ارتقا دهند.
طرفداریطرفداری5 روز قبل
طرفداری - سرمربی سابق تاتنهام از زمان اخراج از این تیم پیشنهاد‌های رسمی زیادی نداشته است اما همیشه درباره منچستریونایتد از او سوال می‌شود. به گزارش ایندیپندنت و به نقل از میرور، سرمربی سابق اسپانیول، چندی قبل از گزینه‌های اصلی هدایت بارسلونا بود، که البته منتفی شد. با این حال منچستریونایتد تیمی است که چه در زمان حال و چه در گذشته همیشه به عنوان مقصدی احتمالی برای این مربی آرژانتینی از آن یاد شده است. برخی از اعضای هیئت مدیره منچستریونایتد همچنان پوچتینو را گزینه‌ای مناسب برای هدایت این تیم و جانشینی اوله گونار سولسشر می‌دانند. در مراسم رسمی رویداد LaLigaTV در لندن، از پوچتینو در مورد آینده وی سؤال شد و او به شوخی گفت که این سوال را درک نمی‌کند و گفت:
طرفداریطرفداری6 روز قبل
طرفداری- پس از برد ۱-۰ منچستریونایتد مقابل وولورهمپتون در اولدترافورد و صعود این تیم به دور چهارم جام حذفی انگلیس، اوله گونار سولسشر پاسخگوی خبرنگاران شد. به گزارش BBC، تک گل خوان ماتا باعث رسیدن شیاطین سرخ به دور بعدی شد؛ جایی که باید با برنده بازی ترانمر-واتفورد رو به رو شوند. توپ دائما از این محوطه به آن محوطه می‌رفت و گاهی چنین مسابقاتی برای ما مناسب نیست. خوان ماتا در سطح متفاوتی بازی می‌کند. دن (جیمز) سه-چهار موقعیت خوب تک به تک با دروازه‌بان داشت.
روزنوروزنو6 روز قبل
مذاکرات بین یونایتد و اسپورتینگ لیسبون برای انتقال برونو فرناندز به بلیگ برتر در حال پیگیری است و شیاطین سرخ علاقمندند برای جلب رضایت اسپورتیگ که خواهان مبلغ ۶۴ میلیون پوند برای فروش هافبک پرتغالی شده، یک بازیکن را به صورت قرضی راهی این تیم کنند. نشریه ابولا امروز مدعی شد آندرس پریرا، هافبک جوان یونایتد آخرین پیشنهاد این تیم به اسپورتینگ بوده است. پیش از آندرس پریرا، بازیکنانی چون دروازه بان چهارم یونایتد ژوئل پریر، مدافع این تیم مارکوس روخو و هافبک شیاطین سرخ آنخل گومس نیز از سوی یونایتد پیشنهاد شده، اما هیچ یک از این بازیکنان مورد توجه باشگاه پرتغالی قرار نگرفته‌اند و هنوز توافقی بین طرفین از این حیث حاصل نشده است. یونایتد در حال حاضر از بحران بزرگی در خط میانی رنج می‌برد و با مصدومیت بازیکنانی چون پل پوگبا و اسکات مک تومینای، سرمربی این تیم از مدیران یونایتد خواسته به سرعت زمینه خرید یک هافبک طراز اول را فراهم کنند. به جز منچستریونایتد، اخباری در مورد علاقه رئال مادرید نیز به خرید برونو فرناندز شنیده شده است.
ورزش۳ورزش۳6 روز قبل
اوله گونار سولسشر گفت: "ما بارها مقابل ولورهپتون بازی کرده‌ایم، بنابراین با تیمی روبرو خواهیم شد که کم و بیش همه چیز را درباره ما می‌دانند. ما هفته گذشته در نیمه اول خوب بازی کردیم، اما شرایط نیمه دوم ناامید کننده بود. ما قبل از استراحت زمستانی پنج یا شش بازی برگزار کردیم و این بی رحمانه است. تمرکز گرین وود باید بر روی بازی بیشتر برای یونایتد و پیشرفت باشد و وقتی او بیشتر بازی کند، این اتفاق خود به خود رخ می‌دهد. او به تازگی به تیم ملی زیر ۲۱ سال دعوت شده و باید روی فوتبال تمرکز کند. "
طرفداریطرفداری1 هفته قبل
طرفداری- اوله گونار سولسشر در مورد نقل و اتقالات، بازیکنان خط حمله، مصدومیت‌ها و بازی سخت فردا در برابر وولورهمپتون صحبت کرده است. سولسشر در مواجه با یک پرسش درباره خرید برونو فرناندز اینگونه پاسخ داد: من هیچ اخبار جدیدی درباره نقل و انتقالات ندارم. درباره میسون گرینوودمن فکر می‌کنم میسون دوران حرفه‌ای فوق العاده و طولانی مدتی را داشته باشد. درباره مارسیال و رشفوردآن‌ها به سختی کار می‌کنند تا از نظر سطح بازی پیشرفت کنند. با یک نتیجه خوب و عملکری خوب به مانند بازی با نوریچ، آن‌ها (بازیکنان) احساس خوبی پیدا می‌کنند.
طرفداریطرفداری1 هفته قبل
طرفداری- مارکوس رشفورد پس از برد ۴-۰ منچستریونایتد مقابل نوریچ در هفته بیست و دوم، کیف مشکوکی را در دست داشت. پس از بررسی شدن تصویری در همین رابطه توسط Sun، مشخص شد که کیف یاد شده متعلق به دستگاهی برای التیام بخشیدن به ترک استخوان است. در هر صورت دو گلی که رشفورد در دویستمین بازی خود برای منچستریونایتد به ثمر رساند، نشانی از آسیب دیدگی او نداشت. البته پس از مسابقه، اوله گونار سولسشر گفت که به خاطر مشکلی که این بازیکن دارد، در دقیقه ۵۹ او را تعویض کرده است. البته رشفورد در حساب توییتر خود نوشت که آن اقدام سولسشر فقط «رعایت کردن جانب احتیاط» بوده است.
طرفداریطرفداری1 هفته قبل
طرفداری- دو روز پس از مصاحبه قبلی دونی فن ده بیک، این بازیکن دوباره تاکید کرده است که قصد جدایی از آژاکس را ندارد. به گزارش Fox Sports، گفته می‌شد اوله گونار سولسشر این هافبک ۲۲ ساله را برای تقویت خط میانی تیمش در نظر گرفته است ولی فن ده بیک پس از بازی دوستانه آژاکس مقابل بروخه در قطر گفت:
فارسفارس1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، با اخباری که از منچستر گزارش می‌شود، به نظر می‌آید یونایتد‌ها در آستانه جذب بازیکن جدیدی هستند. پس از آنکه مدت‌ها بحث خرید «برونو فرناندس» از اسپورتینگ توسط شیاطین سرخ مطرح بود، ‌ اینک مشخص است گام‌های نهایی در مسیر جذب وی برداشته می‌شود. مطابق اعلام ایویننگ استاندارد، ‌ اوله گونار سولسشر، سرمربی و مایک فیلان، دستیار برای بررسی آخرین وضعیت هافبک تیم پرتغالی به لیسبون رفتند تا از نزدیک شاهد بازی فرناندس باشند. آنگونه که این نشریه خبر داده، ‌ منچستری‌ها برای جذب وی حدود ۶۰ میلیون یورو مجبورند که هزینه کنند. انتهای پیام/
طرفداریطرفداری1 هفته قبل
طرفداری- آنتونی مارسیال و مارکوس رشفورد زیر نظر اوله گونار سولسشر رشد قابل ملاحظه‌ای داشته‌اند. اعتماد سرمربی شیاطین سرخ به دو مهاجم جوان تیمش باعث شده است تا آن‌ها با اعتماد به نفس بالاتر، فرصت بیشتری برای نشان دادن توانایی‌های خود داشته باشند. رشفورد تا همین جای فصل، پر بارترین فصل دوران حرفه‌ای خود را سپری می‌کند. این دو نفر روز گذشته در جریان برد ۴-۰ منچستریونایتد مقابل نوریچ در هفته بیست و دوم لیگ برتر باز هم موفق به گلزنی شدند. عملکرد مارسیال طی کل فصل گذشته و فصل جاری لیگ برتر۲۰۱۸-۱۹: ۱۰ گل و ۲ پاس گل۲۰۱۹-۲۰: ۸ گل و ۳ پاس گلعملکرد رشفورد طی کل فصل گذشته و فصل جاری لیگ برتر۲۰۱۸-۱۹: ۱۰ گل و ۶ پاس گل۲۰۱۹-۲۰: ۱۴ گل و ۴ پاس گل
طرفداریطرفداری1 هفته قبل
طرفداری- اوله گونار سولسشر نسبت به اعتراض هواداران واکنش خوبی نشان نمی‌دهد و اعتقاد دارد که همه باید با یکدیگر متحد باشند. به گزارش اسکای، هواداران منچستریونایتد در بازی امروز در مقابل نوریچ، شعار‌های اعتراض آمیزی را نسبت به مالکان باشگاه و مدیر اجرایی این تیم سر دادند. سولسشر درباره اعتراض هواداران گفت: من مطمئمن نیستم که بازیکنان صدای اعتراضات را شنیده باشند اما من متوجه آن شدم. شما می‌دانید که من به طور جدی از طرف مالکان و اد (وودوارد) حمایت می‌شوم. ما در طول بازی همچنان تلاش کردیم و تلاش کردیم و حریف را تحت فشار قرار دادیم، ۳-۰ و بعد از آن ۴-۰!
خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
اوله گونار سولسشر، سرمربی یونایتد مدعی شد از سوی باشگاه حمایت می‌شود. اوله گونار سولسشر از عملکرد بازیکنانش رضایت داشته و معتقد است یونایتد در جهت درستی حرکت می‌کند. اوله گونار سولسشر گفت: "ما به عنوان یک باشگاه ما متحد و مانند یک خانواده باشیم. ما از فصل گذشته شرایط بهتری داریم و چالش‌های بزرگی پیش روی ماست. من بسیار خوشحال هستم که سرمربی حریف نیز در مورد عملکرد منچستر یونایتد و نگرش صحیح ما صحبت می‌کند.
طرفداریطرفداری1 هفته قبل
طرفداری- اوله گونار سولسشر پس از برد ۴-۰ منچستریونایتد مقابل نوریچ، مصاحبه کوتاهی با خبرنگار BBC داشت. مارکوس رشفورد (۲) بار، آنتونی مارسیال و میسون گرینوود در این بازی گلزنی کردند تا برد راحتی برای تیم میزبان رقم بخورد. سولسشر پس از بازی گفت: خیلی خوشحالم. مطمئن هستم حریف الان از ما به عنوان تیمی سختکوش یاد می‌کند و این چیزی است که من می‌خواهم. قبل از هر قدمی رو به عقب، دو-سه عقب رو به جلو بر می‌داریم چون در پشت صحنه می‌دانیم که خوب کار می‌کنیم.
ورزش۳ورزش۳1 هفته قبل
اوله گونار سولسشر از عملکرد بازیکنانش رضایت داشته و معتقد است یونایتد در جهت درستی حرکت می‌کند. اوله گونار سولسشر گفت: "ما به عنوان یک باشگاه ما متحد و مانند یک خانواده باشیم. ما از فصل گذشته شرایط بهتری داریم و چالش‌های بزرگی پیش روی ماست. من بسیار خوشحال هستم که سرمربی حریف نیز در مورد عملکرد منچستر یونایتد و نگرش صحیح ما صحبت می‌کند. کلید پیروزی امروز شدت بالا و بازپس گیری سریع توپ هنگام از دست دادن آن بود.
ورزش۳ورزش۳1 هفته قبل
یونایتد بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی و روی ارسال ویلیامز می‌توانست به گل اول دست یابد، اما ضربه راشفورد از بالای دروازه نوریچ به بیرون رفت. اما حملات یونایتد ادامه یافت و در دقیقه ۲۶ این تیم به گل اول دست یافت. روی ارسال خوان ماتا، این مارکوس راشفورد بود که با یک ضربه والی دقیق موفق شد گل اول یونایتد را وارد دروازه تیم کرول کند. میسون گرینووند پشت محوطه جریمه صاحب موقعیت شد و با یک ضربه زمینی و دقیق گل چهارم را نیز وارد دروازه نوریچ کرد. در ادامه یونایتد فرصت هایی برای زدن گل پنحم هم داشت که به نتیجه نرسید و در نهایت یونایتد با همان نتیجه ۰-۴ نوریچ را مغلوب کرد.
طرفداریطرفداری1 هفته قبل
طرفداری- فیل نویل اطمینان ندارد که منچستریونایتد بتواند فصل را در میان ۴ تیم بالای جدول در انتهای فصل به اتمام برساند. به گزارش BBC، فیل نویل معتقد است که اوله گونار سولسشر، سرمربی منچستریونایتد نیاز دارد تا چند بازیکن جدید را در این ماه به خدمت بگیرد. یونایتد باید به اوله زمان کافی را بدهد و از او در بازار نقل و انتقالات حمایت کند. من فکر می‌کنم که آن‌ها در حال حاضر به چند بازیکن نیاز دارند. تیم آن‌ها به تقویت نیاز دارد تا شانس داشتن ثبات در کسب نتیجه را در ادامه لیگ داشته باشند.

به انتهای لیست رسیدید