اونای امری

اونای امری

ورزش۳ورزش۳4 ساعت قبل
به گزارش روزنامه سان، کارلو آنچلوتی مربی سابق ناپولی ظرف ۲۴ساعت آینده به انگلیس پرواز خواهد کرد تا با باشگاه اورتون برای پر کردن جای خالی پست سرمربی‌گری این تیم مذاکره کند. به گزارش «ورزش سه»، درحالیکه در روزهای اخیر شایعاتی درباره احتمال بالای منصوب شدن کارلو آنچلوتی، سرمربی سابق ناپولی که اخیرا از این تیم اخراج شده، به عنوان سرمربی جدید آرسنال مطرح شده بود روزنامه انگلیسی سان مدعی شد اورتون شانس بیشتری برای استخدام کارلتو داشته و او ظرف ۲۴ساعت آینده به انگلیس پرواز خواهد کرد تا با مدیران این باشگاه مذاکره کند. بر اساس این گزارش، قرار است فرهاد مشیری مالک باشگاه اورتون و بیل کن‌رایت رئیس این باشگاه با آنچلوتی مذاکره کرده و درباره شرایط دو طرف برای استخدام او به عنوان جانشین مارکو سیلوا، سرمربی اخراج‌شده اورتون به توافق برسند. سان مدعی است آرسنال در حال حاضر در موقعیتی که بتواند با کارلتو مذاکره کند نیست. سان همچنین اشاره می‌کند که آرسنال گزینه‌های دیگری مثل میکل آرتتا، دستیار پپ گواردیولا در منچسترسیتی و پاتریک ویرا را هم در نظر دارد و به نظر می‌رسد به اندازه اورتون مشتاق استخدام آنچلوتی نیست.
طرفداریطرفداری16 ساعت قبل
طرفداری - ری پارلر، اسطوره آرسنال معتقد است کارلو آنچلوتی، سرمربی سابق ناپولی بهترین گزینه ممکن برای هدایت توپچی‌ها است. پس از اخراج اونای امری، آرسنال به فردی لیونبرگ اعتماد کرد اما به دنبال گزینه دائمی دیگری است. از آن سو پس از اخراج کارلو آنچلوتی از ناپولی، حالا این سرمربی پرافتخار ایتالیایی به یکی از جذاب‌ترین گزینه‌های توپچی‌ها و البته اورتون تبدیل شده است. برخی مخالف حضور کارلتو در آرسنال هستند و برخی مثل ری پارلر موافق. به گزارش talksport، اسطوره توپچی‌ها می‌گوید:
طرفداریطرفداری19 ساعت قبل
طرفداری- با وجود عملکرد درخشان کارلو آنچلوتی در چلسی، اشلی کول امیدوار است تا فردی لیونبرگ به عنوان سرمربی جدید آرسنال معرفی شود. کول که در سال ۲۰۱۰ به جدایی از چلسی نزدیک شده بود، این روزها سرمربی تیم زیر ۱۵ سال چلسی است. از زمان اخراج اونای امری از آرسنال، لیونبرگ به طور موقت هدایت توپچی‌ها را در دست داشته است. حالا فردی آنجاست و امیدوارم بتواند کنترل تیم را به عنوان سرمربی دائمی تیم به دست بگیرد. فردی در آرسنال دوست من بود و امیدوارم بتواند تغییری در شرایط ایجاد کند.
فارسفارس22 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، مدیران توپچی‌های لندن از زمانی که حکم اخراج را به دست «اونای امری» اسپانیایی دادند، ‌ با چالش انتخاب جانشین مواجه هستند. براساس اعلام دیاریودونوتیسیاس، هم اکنون این احتمال هست که جانشین مربی اسپانیایی آرسنال از لیگ حرفه‌ای چین باشد زیرا طبق اعلام گزارشگر این رسانه، ‌ باشگاه انگلیسی به «ویتور پریرا» سرمربی تیم شانگهای چین پیشنهاد همکاری داده است. پریرا ۵۱ ساله و پرتغالی، در سال ۲۰۱۸ سکان هدایت شانگهای را پذیرفت. او در گذشته مسئول فنی تیم‌های فنرباغچه، ‌ المپیاکوس و پورتو بوده است. هدایت تیم آرسنال اکنون در اختیار «فردی لیونبرگ» است که به عنوان مربی موقت کار می‌کند.
فارسفارس22 ساعت قبل
دستیار شماره یک پپ گواردیولا حاضر است به صورت مشروط سرمربی آرسنال شود. حضور دستیار گواردیولا در آرسنال به صورت مشروطبه گزارش خبرگزاری فارس، از زمانی که «اونای امری» ‌ از مربیگری تیم فوتبال آرسنال اخراج شد، نام چند گزینه برای جانشینی وی توسط رسانه‌ها برده شده است. روزنامه سان در این مورد نوشت آرتتا از همکاری با توپچی‌های لندن به صورت مشروط استقبال می‌کند. این نشریه افزود: مایکل از چنین شغلی بدش نمی‌آید اما او می‌خواهد بداند وقتی سرمربی آرسنال شد، ‌چه امکاناتی در اختیارش قرارخواهدگرفت و چه ضمانتی نیز وجوددارد. آرسنال هم اکنون با ۲۲ امتیاز در رده نهم جدول لیگ برتر بعد از پشت سرگذاشتن ۱۶ هفته از فصل ۲۰۱۹-۲۰۱۸ قراردارد.
نودنود23 ساعت قبل
بایرن مونیخ با پیروزی برابر تاتنهام در روز پایانی مرحله گروهی، چند رکورد جالب به ثبت رساند. با ۳ گل دیدار چهارشنبه، بایرن مونیخ شمار گل‌های خود در پایان مرحله گروهی را به عدد ۲۴ رساند تا با تنها یک گل کمتر از رکورد پاریسن‌ژرمن در فصل ۱۸-۲۰۱۷، به دومین خط حمله برتر مرحله گروهی تاریخ لیگ قهرمانان تبدیل شود. نکته جالب آن که رابرت لواندوفسکی، آقای گل کنونی مسابقات نیز ۸ گل از مجموع ۱۰ گل خود در مرحله گروهی را در بازی هایی دور از آلیانز آرنا به ثمر رساند. باواریایی‌ها با ۲۴ گل زده بهترین خط حمله مرحله گروهی لقب گرفتند و با دریافت ۵ گل، با تفاضل گل ۱۹+ به یک هشتم نهایی رسیدند. در میان تمام تیم‌های ۱۰۰ درصدی مرحله گروهی در تاریخ لیگ قهرمانان، این بهترین تفاضل گل به شمار می‌آید.
فارسفارس1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، بعد از آنکه ۲ هفته قبل «اونای امری» از سرمربیگری تیم قدیمی شهر لندن کنارگذاشته شد، «فردی لیونبرگ» به عنوان سرمربی موقت کارش را آغاز کرد. این چهره سوئدی پیش از بازی امروز تیمش مقابل استاندارد لیژ در لیگ اروپا اظهارداشت صحبتی با وی برای ادامه کار نشده است. ستاره سال‌های ۱۹۹۸ تا ۲۰۰۷ تیم انگلیسی عنوان کرد: هیچ مذاکره‌ای میان باشگاه و من برای ادامه کار وجودنداشته است. در نهایت باشگاه است که تصمیم می‌گیرد بمانم یا بروم. وی افزود: اکنون وظیفه‌ام پیش‌بردن امور آرسنال است. روز به روز و بازی به بازی پیش می‌روم. همه چیز در مورد آینده بستگی به نظر مدیریت باشگاه خواهد داشت. انتهای پیام/س
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
توتو مرکاتو مدعی شد آنچلوتی در حال مذاکره با باشگاه آرسنال بوده و ممکن است تا امروز بعد از ظهر به عنوان سرمربی جدید توپچی‌ها معرفی شود. بعد از آنکه دیشب باشگاه ناپولی اعلام کرد کارلو آنچلوتی سرمربی این تیم را اخراج کرده است، توتو مرکاتو حالا مدعی است که آنچلوتی در حال حاضر در حال مذاکره با باشگاه آرسنال بوده و حتی ممکن است تا امروز بعد از ظهر خبر منصوب شدن او به عنوان سرمربی جدید آرسنال به صورت رسمی اعلام شود. روزنامه انگلیسی سان گزارش داد که دو باشگاه انگلیسی اورتون و آرسنال که در حال حاضر بدون سرمربی هستند آنچلوتی را به عنوان گزینه اول خود در نظر گرفته و قصد دارند برای استخدام او تلاش کنند. به گزارش سان، اخراج آنچلوتی باعث شده دو باشگاه انگلیسی اورتون و آرسنال که آنها هم سرمربی‌های خود را اخیرا اخراج کرده‌اند برای جذب او وارد نبرد شوند. اورتون حالا آنچلوتی را گزینه شماره یک خود می‌داند و از سوی دیگر آرسنال هم مایل است از او به عنوان جانشین اونای امری استفاده کند.
طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری- پس از اخراج شدن کارلو آنچلوتی از ناپولی، اورتون برای همکاری با او دست به کار می‌شود. اسکای گزارش می‌دهد: البته هنوز احتمال دارد تا دیوید مویس به طور موقت و تا پیدا شدن یک سرمربی مناسب، هدایت باشگاه را به دست بگیرد. در حالی که دیروز خبر از علاقه اورتون به اونای امری رسید، حالا ظاهرا آرسنال هم برای جانشینی او، آنچلوتی را به عنوان یکی از گزینه‌ها در نظر دارد. چندی پیش ویتور پریرا (سرمربی پرتغالی شاغل در لیگ چین) خودش را از گزینه‌های اورتون برای جانشینی مارکو سیلوا کنار کشید. در حال حاضر دانکن فرگوسن هدایت اورتون را به صورت موقت در دست دارد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
به گزارش مشرق، از ایتالیا خبر رسید کارلو آنچلوتی با وجود پیروزی در دیدار برابر خنک و صعود به مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا، به کارش در باشگاه ناپولی خاتمه داد. بیشتر بخوانید: کارلو آنچلوتی از ناپولی اخراج شداز طرف دیگر رسانه‌های ایتالیایی مدعی شده‌اند، کارلو آنچلوتی قرار است به لندن برود تا با باشگاه آرسنال مذاکره کند و احتمالا او جانشین دائمی اونای امری خواهد بود. البته سرمربی سابق میلان، یوونتوس، چلسی، رئال‌مادرید، پاری‌سن‌ژرمن و بایرن‌مونیخ در انگلیس یک مشتری دیگر هم دارد که اورتون است، اما با توجه به نام بزرگ‌تر آرسنال، این باشگاه شانس بیشتری برای استخدام کارلتو دارد. چندی پیش هم گفته می‌شد باشگاه پاری‌سن‌ژرمن برای بازگرداندن او برنامه دارد.
نودنود1 روز قبل
دو تیم انگلیسی به دنبال جذب سرمربی پرافتخار ایتالیایی هستند. به گزارش وبسایت نود، کارلو آنچلوتی ایتالیایی که شب گذشته پس از ۱۹ ماه از هدایت ناپولی برکنار شد بنا بر گزارش تعدادی از رسانه‌های انگلیس مورد توجه باشگاه اورتون قرار دارد و به زودی مذاکرات بین طرفین آغاز خواهد شد. در همین حال تعدادی از رسانه‌های ایتالیا از علاقه آرسنال به این مربی پرافتخار خبر داده‌اند و مدعی شده‌اند که توپچی‌ها به زودی با نمایندگان آنچلوتی تماس برقرار خواهند کرد. فردی لیونبرگ پس از برکناری اونای امری به طور موقت هدایت آرسنال را بر عهده دارد.
فوتبالیفوتبالی2 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی - باشگاه آرسنال پس از اخراج کارلو آنچلوتی از هدایت ناپولی، مذاکرات خود با این مربی را برای رسیدن به یک توافق و انتقال او به لندن آغاز کرده است. این سایت همچنین اضافه کرده که احتمالا توافقات نهایی در پایان امروز بین دو طرف صورت خواهد گرفت. کارلتو پیش از این هدایت چلسی، رقیب همشهری آرسنال، را در لیگ برتر بر عهده داشته و در سال ۱۰ - ۲۰۰۹ قهرمانی دو گانه انگلیس را با آبی پوشان تجربه کرده است. آرسنال در حال حاضر در رده نهم جدول رده بندی قرار دارد و ۷ امتیاز با چلسی رده چهارمی که در منطقه کسب سهمیه لیگ قهرمانان ایستاده، فاصله دارد. آنها باید روز پنج شنبه در لیگ اروپا به مصاف استاندارد لیژ بروند.
تسنیمتسنیم2 روز قبل
در همین حال برخی از رسانه‌های ایتالیایی از جمله شبکه اسکای‌اسپورت ایتالیا و توتومرکاتو مدعی شده‌اند که آرسنال مقصد احتمال آنچلوتی خواهد بود. آرسنال اخیرا اونای امری را اخراج کرده و هدایت تیم را به صورت موقت به فردی لیونبرگ سپرده است. گزارش شده است که بلافاصله پس از اخراج آنچلوتی، آرسنال برای برقراری تماس با او اقدام کرده است. او از همین الان می‌تواند در خارج از ایتالیا مربیگری کند اما تا پایان فصل جاری اجازه ندارد هدایت تیم دیگری سری A را برعهده بگیرد. این هم به دلیل آن است که طبق قوانین فوتبال ایتالیا یک مربی نمی‌تواند در یک فصل از سری A روی نیمکت دو تیم متفاوت بنشیند.
ورزش۳ورزش۳2 روز قبل
به گزارش سان، اورتون و آرسنال، کارلو آنچلوتی سرمربی اخراجی ناپولی را به عنوان گزینه اصلی هدایت تیم‌هایشان در نظر گرفته‌اند و برای استخدام او تلاش خواهند کرد. ناپولی تا پیش از دیدار دیشب با خنت در لیگ قهرمانان که با پیروزی ۴-۰ این تیم به پایان رسید در ۹ بازی اخیرش حتی یک پیروزی بدست نیاورده بود. به گزارش سان، اخراج آنچلوتی باعث شده دو باشگاه انگلیسی اورتون و آرسنال که آنها هم سرمربی‌های خود را اخیرا اخراج کرده‌اند برای جذب او وارد نبرد شوند. اورتون حالا آنچلوتی را گزینه شماره یک خود می‌داند و از سوی دیگر آرسنال هم مایل است از او به عنوان جانشین اونای امری استفاده کند. دردر ایتالیا گفته می‌شود آنچلوتی هم شخصا به حضور در لیگ برتر انگلیس تمایل دارد.
برترین‌هابرترین‌ها2 روز قبل
در همین حال برخی از رسانه‌های ایتالیایی از جمله شبکه اسکای‌اسپورت ایتالیا و توتومرکاتو مدعی شده‌اند که آرسنال مقصد احتمال آنچلوتی خواهد بود. آرسنال اخیرا اونای امری را اخراج کرده و هدایت تیم را به صورت موقت به فردی لیونبرگ سپرده است. گزارش شده است که بلافاصله پس از اخراج آنچلوتی، آرسنال برای برقراری تماس با او اقدام کرده است. آنچلوتی به واسطه دوران مربیگری‌اش در چلسی، شناخت خوبی از فوتبال انگلیس و شرایط زندگی در لندن دارد. این هم به دلیل آن است که طبق قوانین فوتبال ایتالیا یک مربی نمی‌تواند در یک فصل از سری A روی نیمکت دو تیم متفاوت بنشیند.
ورزش۳ورزش۳2 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، بعد از چند هفته ناکامی و اخراج اونای امری، توپچی‌ها دیشب با سه گل وستهام را مغلوب کرده و به اولین پیروزی زمان حضور فردریک لیونبرگ دست یافتند. برند لنو معتقد است شرایط آرسنال با ورود سرمربی جدید تغییر کرده و تلاش‌های آنها حالا نتیجه داده است. من نمی‌دانم باشگاه در مورد آینده چه تصمیمی می‌گیرد، اما حالا ما فقط باید روی بازی‌های خودمان تمرکز کنیم. لیونبرگ عملکرد خوبی داشته و بازیکنان از کیفیت و سبک مورد علاقه‌اش آگاه هستند. در بین نیمه بازی با وستهام لیونبرگ از ما خواست در برخی لحظات شجاع‌تر باشیم و ما نیز این کار را کردیم.
فوتبالیفوتبالی2 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی – آرسنال در صورت جدایی کارلو آنچلوتی از ناپولی، به سراغ جذب او خواهد رفت. آنچلوتی زیر نظر آرسنال قرار دارد. او در آستانه استعفا از ناپولی است و جنارو گتوزو هم جانشین او خواهد شد. این مربی ۶۰ساله احتمالا به لیگ برتر برمی‌گردد، جایی که به عنوان مربی چلسی، دوران موفقی را پشت سر گذاشت. او سپس مربی پاری سن ژرمن، رئال مادرید و بارین مونیخ شد، و در بهار ۲۰۱۸ به ناپولی رفت تا جای مائوریتسیو ساری را بگیرد.
طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- با وجود اینکه والنسیا فصل گذشته زیر نظر مارسلینو جزو ۴ تیم برتر لالیگا بود و بعد از ۱۱ سال این تیم را با غلبه بر بارسلونا در فینال کوپا دل ری به قهرمانی رسانده بود، اما در سپتامبر امسال به خاطر اختلاف با مدیریت باشگاه، اخراج شد. به گزارش مارکا و گل اسپانیا، گزارش هایی وجود دارد که آرسنال می‌خواهد او را جانشین اونای امری کند. قبل از روی کار آمدن مارسلینو در والنسیا، این تیم فصل را در رتبه ۱۲ به پایان رسانده بود اما سازماندهی و نظم و جدیت تیم‌های این مربی همواره برای احیا و بازیابی قوای تیم حیاتی بوده است. اولین برد آرسنال بعد از ۷ هفته، روز گذشته مقابل وستهام به دست آمد و در حال حاضر توپچی‌ها وضعیت خوبی ندارند و در رده نهم لیگ قرار گرفته‌اند. مارسلینو حدود دو دهه در اسپانیا سرمربیگری کرده و سابقه هدایت تیم‌های سویا، ویارئال، اسپورتینگ خیخون، راسینگ سانتاندر و رکرتیو هوئلوا را در کارنامه دارد.
ایلناایلنا3 روز قبل
سرمربی سابق تیم آرسنال در آستانه قبول هدایت اورتون قرار گرفته است. به گزارش ایلنا، اسکای اسپورت به نقل از منابع موثق اعلام کرد اونای امری، سرمربی سابق آرسنال در آستانه قبول هدایت تیم اورتون قرار گرفته است. در این رابطه یک نشست غیررسمی در لندن برگزار شده و تصور می‌شود که امری بعد از اخراج وی به عنوان سرمربی آرسنال، زمان بیشتری می‌خواهد تا در مورد حرکت بعدی خود فکر کند. امری در تلاش است تا در کنار تقویت یادگیری زبان انگلیسی پیشنهادهای مطرح از ایتالیا و اسپانیا را هم بررسی کند.
ورزش۳ورزش۳3 روز قبل
جان هارتسون، ستاره سابق آرسنال، معتقد است که آرسنال باید به دنبال یک مربی بزرگ باشد. به گزارش «ورزش سه»، بعد از اخراج اونای امری هدایت آرسنال به شکل موقت به فردریک لیونبرگ سپرده شد. جان مرتسون، ستاره سابق توپچی‌ها، اما معتقد است که این تیم باید به دنبال جذب یک مربی بزرگ باشد. او در این باره گفت: " آرسنال نباید وقت خود را هدر بدهد. او در دوران فوتبال بین هواداران محبوب بود اما برای سرمربی‌گری در آرسنال به فرصت بیشتری احتیاج دارد. "
طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری - جان هارتسون، مهاجم اسبق آرسنال می‌گوید این باشگاه با اعتماد به فردی لیونبرگ در حال وقت تلف کردن است. در حالی که برچسب موقتی روی این دو اسطوره باشگاه خورده، هنوز خبر موثقی از مذاکره آرسنال با سرمربی نام آشنایی به گوش نرسیده است. آرسنال که مدت‌ها است طعم برد را نچشیده و هم اکنون در رده یازدهم جدول رده بندی است، امشب میهمان وست هم خواهد بود. به گزارش سایت گل، جان هارتسون که زمانی در خط حمله آرسنال به میدان می‌رفت و حالا کارشناس شبکه بی تی اسپورت است، درباره وضعیت نیمکت آرسنال می‌گوید: آرسنال نمی‌تواند طفره برود. اینکه وقت را به بطالت بگذراند یا به فردی لیونبرگ شانس دیگری بدهد.
خبر فوریخبر فوری3 روز قبل
فردی لیونگ برگ، مربی موقت آرسنال می‌گوید با وجود همه انتقادهایی که از او می‌شود معتقد است تیمش می‌تواند فصل را به عنوان یکی از چهار تیم اول لیگ برتر به پایان برساند. لیونگ برگ همچنین می‌گوید خود را گزینه مناسبی برای هدایت آرسنال می‌داند. لیونگ برگ از زمانی که بعد از اخراج اونای امری با عنوان مربی موقت سکان هدایت آرسنال را به دست گرفته تا کنون موفق به کسب پیروزی نشده و تیمش با چلسی که تیم چهارم جدول است ده امتیاز فاصله دارد. ولی لیونگ برگ در آستانه بازی با وستهام گفت: " من معتقد نیستم که ما دیگر نباید درباره رفتن به جمع چهار تیم اول صحبت کنیم. مربی موقت آرسنال در ادامه گفت: " من ۱۰۰درصد مطمئنم که آرسنال این روزها را پشت سر می‌گذارد و اگر غیر از این بود من الان اینجا نبودم.
طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری - اونای امری، سرمربی سابق آرسنال مورد توجه اورتون قرار دارد. منابع موثق گزارش دادند اخیرا جلسه‌ای غیر رسمی میان مدیران اورتون و اونای امری در لندن برگزار شده است. اورتون مایل است سرمربی اخراجی آرسنال را استخدام کند. از آن سو امری درخواست زمان بیشتری برای فکر کردن به قدم بعدی‌اش در مربی‌گری کرده است. همچنین به گفته منابع موثق، اورتون لیستی از گزینه‌های احتمالی مربی‌گری دارد که ویتور پریرا، سرمربی فعلی شانگهای SIPG گزینه نخست است.
فارسفارس4 روز قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، نیکو کواچ زودتر از آن چیزی که تصور می‌‌شود، امکان دارد به نیمکت‌ مربیگری بازگردد. مربی کروات که تا چند هفته قبل زمام امور بایرن مونیخ آلمان را برعهده داشت، آنگونه که شنیده می‌شود در فصل جاری حتی می‌تواند در انگلیس به فعالیتش ادامه دهد. براساس اعلام دو سایت گل و اشپوکس، مدیریت باشگاه آرسنال با وی تماس گرفته تا نظرش را برای جانشینی اونای امری جلب کند. این دو رسانه افزود مربی ۴۸ ساله علاقمند است که با شرایطی خوب بتواند تیم بحران‌زده انگلیسی را هدایت کند. کواچ تا تابستان سال گذشته هدایت اینتراخت فرانکفورت را برعهده داشت اما به خواست باشگاه بایرن، راهی مونیخ شد. وی در فصل جاری نتایج مورد نظر را کسب نکرد و از مقامش عزل شد.
خبر فوریخبر فوری4 روز قبل
ویرا ۹ سال با پیراهن آرسنال در لیگ برتر انگلیس حضور داشت و یکی از بهترین بازیکنان تاریخ این باشگاه به شمار می‌آید. بعد از اخراج اونای امری از ویرا که هدایت نیس را برعهده دارد به عنوان یکی از گزینه‌های جدی هدایت توپچی‌ها سخن به میان آمده است. ویرا این‌گونه به احتمال حضورش در آرسنال واکنش نشان داد: اصلا نمی‌توانم به باشگاهی که ۹ سال در آن بازی کرده‌ام و خاطرات بسیار خوبی از آن دارم فکر نکنم با این حال من با نیس اهداف بزرگی در سر دارم. احساس می‌کنم که در شرایط بسیار خوبی قرار دارم. او ادامه داد: بارها تاکید کرده‌ام که در نیس شرایط خوب است و احساس راحتی می‌کنم.
ورزش۳ورزش۳4 روز قبل
فردی لیونگ برگ، مربی موقت آرسنال می‌گوید با وجود همه انتقادهایی که از او می‌شود معتقد است تیمش می‌تواند فصل را به عنوان یکی از چهار تیم اول لیگ برتر به پایان برساند. لیونگ برگ همچنین می‌گوید خود را گزینه مناسبی برای هدایت آرسنال می‌داند. لیونگ برگ از زمانی که بعد از اخراج اونای امری با عنوان مربی موقت سکان هدایت آرسنال را به دست گرفته تا کنون موفق به کسب پیروزی نشده و تیمش با چلسی که تیم چهارم جدول است ده امتیاز فاصله دارد. ولی لیونگ برگ در آستانه بازی با وستهام گفت: " من معتقد نیستم که ما دیگر نباید درباره رفتن به جمع چهار تیم اول صحبت کنیم. مربی موقت آرسنال در ادامه گفت: " من ۱۰۰درصد مطمئنم که آرسنال این روزها را پشت سر می‌گذارد و اگر غیر از این بود من الان اینجا نبودم.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 روز قبل
به گزارش مشرق، پاتریک ویرا ۹ سال با پیراهن آرسنال در لیگ برتر انگلیس حضور داشت و یکی از بهترین بازیکنان تاریخ این باشگاه به شمار می‌آید. بعد از اخراج اونای امری از ویرا که هدایت نیس را برعهده دارد به عنوان یکی از گزینه‌های جدی هدایت توپچی‌ها سخن به میان آمده است. احساس می‌کنم که در شرایط بسیار خوبی قرار دارم. او ادامه داد: بارها تاکید کرده‌ام که در نیس شرایط خوب است و احساس راحتی می‌کنم. همه ما در اینجا سخت در تلاش هستیم تا باشگاه در مسیر درستی قرار گیرد.
طرفداریطرفداری4 روز قبل
طرفداری- همکاری ٰژوزه مورینیو با تاتنهام برای ژوزه بوسینگوا خبر خوبی است چون به باور او، «فوتبال به مورینیو نیاز دارد». به نظرم فوتبال به مورینیو نیاز دارد و من از بازگشت او خوشحالم. کسب جام راحت نیست ولی امیدوارم موفق به انجام این کار شود. آٰرسنال هم پس از اخراج اونای امری، به دنبال سرمربی جدیدی می‌گردد و نونو اسپیریتو یکی از گزینه‌های آن‌ها است. بوسینگوا باور دارد هموطنش در وولورهمپتون به حدی خوب کار کرده است که راهی تیم بزرگ‌تری شود.
ایسناایسنا4 روز قبل
به گزارش ایسنا و به نقل از کانال پلاس، ویرا ۹ سال با پیراهن آرسنال در لیگ برتر انگلیس حضور داشت و یکی از بهترین بازیکنان تاریخ این باشگاه به شمار می‌آید. بعد از اخراج اونای امری از ویرا که هدایت نیس را برعهده دارد به عنوان یکی از گزینه‌های جدی هدایت توپچی‌ها سخن به میان آمده است. ویرا این‌گونه به احتمال حضورش در آرسنال واکنش نشان داد: اصلا نمی‌توانم به باشگاهی که ۹ سال در آن بازی کرده‌ام و خاطرات بسیار خوبی از آن دارم فکر نکنم با این حال من با نیس اهداف بزرگی در سر دارم. احساس می‌کنم که در شرایط بسیار خوبی قرار دارم. او ادامه داد: بارها تاکید کرده‌ام که در نیس شرایط خوب است و احساس راحتی می‌کنم.
فوتبالیفوتبالی4 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی - پاتریک ویرا در صورت دریافت پیشنهاد سرمربیگری آرسنال پس از جدایی اونای امری حاضر است که این پیشنهاد را قبول کند و علاقه زیادی نیز به این کار دارد. یکی از نام هایی که به حضور در این تیم لینک شده پاتریک ویرا، سرمربی نیس، است. این بازیکن که پیش از سابقه ۹ سال حضور در شمال لندن را دارد علاقه زیادی به هدایت آرسنال از خود نشان داده است. اما صادقانه من تمام تمرکز خودم را روی این پروژه در نیس قرار داده‌ام. همه در تلاش هستیم که باشگاه را به پیش ببریم و این تیم پتانسیل پیشرفت را نیز دارد. "

به انتهای لیست رسیدید