آخرین و مهم‌ترین اخبار اینستاگرام
ایرانی

ایرانی

تسنیمتسنیم14 دقیقه قبل
دیکتاتوری مانند استعمار، شکل‌های نوینی دارد و دیکتاتورهای قرن ۲۱ برخلاف دیکتاتورهای قرون پیشین ظاهری بسیار موجه و مدرن دارند. یکی از جدیدترین انواع نظام‌های دیکتاتوری، دیکتاتوری‌های دیجیتالی است. این شبکه‌ها، قوانین را خودشان و البته کاملا بر اساس قوانین آمریکا وضع می‌کنند (به همین دلیل با دولت‌های اروپا نیز درگیرند) و مفسرش نیز خودشان هستند و هرگونه هم که بخواهند آن‌ها را اعمال می‌کنند. از جمله برخوردهای مستبدانه این شبکه‌ها، باید به برخوردهای حذفی با پست‌ها و حساب‌های کاربری مربوط به رهبر معظم انقلاب اسلامی اشاره کنم. بستن چندباره صفحه اینستاگرام خط حزب‌الله، حذف پست‌های متعدد از صفحه اصلی اینستاگرام رهبر انقلاب و حذف پست‌هایی از توییتر عربی و انگلیسی و حتی صفحه اینستاگرام یک نوجوان نمونه‌های تکرارشده توسط دیکتاتورهای دیجیتال قرن ۲۱ است.
ایمناایمنا35 دقیقه قبل
به گزارش خبرنگار ایمنا، مرتضی براری با انتشار یک پست در صفحه شخصی اینستاگرام خود نوشت: "فناوری فضایی با سرعت در حال پیشرفت است و در کنار فرصت‌های بی‌نظیری که ازین راه ایجاد شده، چالش هایی نیز بوجود اومده. این چالش‌ها منحصر در حوزه فنی نیست و در حوزه حقوق و سیاست گذاری فضایی نیز قابل توجه هست. سازمان فضایی ایران علاوه بر کنشگری فعال و موثر در نشست‌های سال‌های اخیر کوپوس، با هدف تقویت این روند، به دنبال افزایش هم‌افزایی بیش از پیش صاحبنظران و متخصصان حوزه حقوق فضا کشور در این عرصه است. از این رو با برگزاری نشست‌های کارگروه حقوق و دیپلماسی شورایعالی فضایی، نشست‌های فصلی حقوق فضا و دعوت از نخبگان و اساتید حوزه حقوق فضا تلاش کرده است تا ضمن طرح مسائل چالشی این حوزه از نظرات و رهنمودهای آنها بهره مند شود. با همکاری دانشکده حقوق دانشگاه‌های برتر کشور «سلسه نشست‌های فصلی بررسی چالش‌های حقوق فضا» را برگزار خواهیم کرد تا ازین گذار و در محیطی آکادمیک و تعامل محور به پاسخی دقیق و کارآمد برای چالش‌های موجود در حوزه حقوق فضا دست پیدا کنیم. "
خبر فوریخبر فوری40 دقیقه قبل
کمپانی گوگل در راستای بهینه‌سازی گوگل فوتوز تصمیم گرفته است که قابلیت تگ دستی چهره افراد را به این نرم‌افزار بیفزاید. گوگل فوتوز یکی از بهترین ابزاری است که شما می‌توانید از آن برای سازمان‌دهی عکس‌هایتان استفاده کنید، اما این نرم‌افزار تا کامل شدن فاصله بسیار زیادی دارد. یکی از اصلی‌ترین قابلیت‌هایی که در گوگل فوتوز دیده نمی‌شد، امکان تگ دستی صورت افراد در تصاویر بود که از زمان جدایی این نرم‌افزار از گوگل پلاس در سال ۲۰۱۵ اتفاق افتاد. با این‌ حال به نظر می‌رسد که گوگل این قابلیت را با محدودیت‌های زیادی برای گوگل فوتوز عرضه کرده است. البته همان‌طور که ذکر شد ارائه قابلیت تگ کردن چهره افراد در گوگل فوتوز هنوز کامل نیست، اما با این‌ وجود می‌توان آن را به‌عنوان قدمی در مسیر درست دانست.
عصر ایرانعصر ایران1 ساعت قبل
کمپانی گوگل در راستای بهینه‌سازی گوگل فوتوز تصمیم گرفته است که قابلیت تگ دستی چهره افراد را به این نرم‌افزار بیفزاید. یکی از اصلی‌ترین قابلیت‌هایی که در گوگل فوتوز دیده نمی‌شد، امکان تگ دستی صورت افراد در تصاویر بود که از زمان جدایی این نرم‌افزار از گوگل پلاس در سال ۲۰۱۵ اتفاق افتاد. با این‌ حال به نظر می‌رسد که گوگل این قابلیت را با محدودیت‌های زیادی برای گوگل فوتوز عرضه کرده است. البته همان‌طور که ذکر شد ارائه قابلیت تگ کردن چهره افراد در گوگل فوتوز هنوز کامل نیست، اما با این‌ وجود می‌توان آن را به‌عنوان قدمی در مسیر درست دانست. ______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ارائه این قابلیت نشان می‌دهد که گوگل تصمیم دارد که فوتوز را مثل هر نرم‌افزار دیگری با روش‌های خلاقانه پیشرفت بدهد.
وانانیوزوانانیوز1 ساعت قبل
به گزارش وانانیوز، تورنمت بین المللی فوتسال با حضور دو تیم اسلواکی و بلاروس برگزار شد. توماس دراهوسکی، کاپیتان تیم ملی اسلواکی در پایان سفری که در مشهد داشت، با انتشاری پستی در اینستاگرام خود در خصوص مشهد و ایران اینطور نوشت: وقت کمی داشتم تا در مشهد قدم بزنم، ولی برایم جالب بود. باید بگویم اینجا متفاوت از آن است که در تلویزیون تماشا می‌کنیم یا در روزنامه می‌خوانیم. مردم اینجا متفاوت از زندگی ما در اروپا زندگی می‌کنند، اما بسیار صمیمی و مهربان هستند. من به خانه می‌روم تا در کنار افرادی باشم که دوستشان دارم و دلم برایشان تنگ شده است.
انتخابانتخاب1 ساعت قبل
رسانه‌ها منبع و منشا انتشار اخبار و اطلاعات هستند و مردم براساس گفته‌ها یا نوشته‌های آن‌ها چیزی را می‌پذیرند یا رد می‌کنند. نشریات تخصصی و رسانه‌هایی که مخاطبان آن‌ها اقشار تحصیل‌کرده، متخصص و نخبه هستند؛ باید به واکاوی بیشتر مسایل اجتماعی و پدیده‌های فراگیری مانند نقش آنتن‌های موبایل در زندگی بشر امروزی بپردازند و درباره مزایای توسعه شبکه‌های موبایل در ابعاد مختلف زندگی‌های روزانه صحبت کنند. انعکاس چنین خبری در جامعه تاثیرات مخربی ده‌ها و شاید صدها برابر بیشتر از خود بیماری آنفلونزا دارد. درباره آنتن‌های موبایل، امواج رادیویی، پرتوهای الکترومغناطیسی و استفاده از تلفن همراه هم چنین وضعیت مشابهی وجود دارد. به موازات اینکه اپراتورهای موبایل مسئولیت توسعه شبکه‌های موبایل را برعهده دارند؛ رسانه‌های بازوهای اپراتورها برای فرهنگ‌سازی درست در متن جامعه هستند.
فارسفارس1 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در تاشکند، «ایمان کریم اوا» فرزند «گلناره کریم اوا» دختر نخستین رئیس جمهور ازبکستان در صفحه «اینستاگرام» خود نوشت: مدت حبس دختر نخستین رئیس جمهور ازبکستان را برای پنجمین بار تمدید کردند. ایمان کریم اوا افزود: با توجه سوالات شهروندان و روزنامه نگاران، تیم ما اطلاعاتی را در مورد پرونده سیاسی علیه گلناره کریم‌اوا را منتشر می‌کند. ایمان کریم اوا چهار روز پیش اعلام کرد که از این به بعد «اینستاگرام» وی را حقوق دانان، برادر وی (اسلام کریم اف- کوچک مقیم لندن) و تیم وی مدیریت می‌کنند. وی روز ۱۶ سپتامبر اعلام کرد که در تاشکند علیه گلناره یک دادگاه مخفی دیگر آغاز شده است. در سال ۲۰۱۷ میلادی گلناره کریم‌اوا را به اتهام تصاحب سهام و املاک شهروندان و کارآفرینان از راه نامشروع، اختلاس و سرپیچی از پرداخت مالیات به مدت ۱۰ سال به حبس محکوم کردند.
ایمناایمنا2 ساعت قبل
چهارشنبه با هدف بررسی آخرین وضعیت توسعه استان وارد شهر زاهدان شدم. به همین منظور صبح زود عازم بازدید از کارخانه تولید تراورس واقع در حوالی شهر زاهدان و بازدید از قطعه هشت راه آهن چابهار- زاهدان شدم. شواهد و نشانه‌ها حاکی از حرکت پرشتاب برای احداث این خط ریلی بزرگ دارد. توسعه بندر شهید بهشتی به‌عنوان یکی از بنادر مهم اقیانوسی و استراتژیک کشور از جمله پروژه‌های مهم در دست اجرا در استان سیستان و بلوچستان است. احداث دو شهر جدید در برنامه است که عملیات اجرایی شهر جدید «تیس» در سواحل مکران در استان سیستان و بلوچستان آغاز شد که انجام این پروژه‌ها، زیرساخت توسعه در استان را فراهم خواهد کرد. "
ایمناایمنا2 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار ایمنا، این صندوق با انتشار پستی در اینستاگرام خود به نقل از فرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی ایران در این دیدار نوشت: در جلسه آتی کمیسیون مشترک ایران و آذربایجان، باید جزئیات محور‌های مورد توافق روسای جمهور دو کشور، جهت توافق نهایی، بررسی شوند. وزیر اقتصاد با اشاره به سفر آتی رییس جمهوری آذربایجان به کشورمان در اوایل سال آینده میلادی، تصریح کرد: جلسه کمیسیون اقتصادی مشترک دو کشور هر چه سریع‌تر برگزار شود تا اگر نهایی شدن برخی تفاهمات، نیازمند فراهم آوردن مقدمات و انجام تمهیداتی خاص باشد، فرصت کافی وجود داشته باشد. وزیر اقتصاد کشورمان با تاکید بر توسعه همکاریهای علمی فناوری ایران و آذربایجان به عنوان یکی دیگر از موضوعات مورد توافق روسای جمهور دو کشور تصریح کرد: صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری ایران آماده همکاری با آژانس نوآوری جمهوری آذربایجان است. این گزارش حاکی است، شاهین مصطفی یف معاون نخست وزیر آذربایجان نیز طی سخنانی در این دیدار، ضمن استقبال از پیشنهاد وزیر اقتصاد کشورمان در خصوص موضوعات محوری و برگزاری هر چه سریع‌تر کمیسیون مشترک اقتصادی دو کشور اظهار داشت: حضور من و هیاتی بلند پایه از مسئولان دولت آذربایجان به کشور ایران با دستور رییس جمهور آذربایجان و با هدف پیشبرد موضوعات مورد توافق در دیدار روسای جمهور دو کشور صورت گرفته است. وی تصریح کرد: رییس جمهور آذربایجان معتقد است، با وجود اینکه روابط دو کشور در سال‌های اخیر، دستآوردهای زیادی داشته، باید با توسعه هر چه بیشتر همکاری‌ها، از حداکثر ظرفیت‌های اقتصادی ایران و آذربایجان استفاده شود.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- فیس‌بوک، صفحه عربی رهبر انقلاب با بیش از ۱۰۰ هزار دنبال‌کننده را که چندی پیش به بهانه نقض قوانین این شبکه با محدودیت مواجه کرده بود روز گذشته به طور کامل پاک کرد. پنجه‌های فولادی دموکراسی غربی و به‌خصوص آمریکا با روکشی از مخمل در نوع دیجیتالش نیز قابل مشاهده است! دیکتاتوری مانند استعمار، شکل‌های نوینی دارد و دیکتاتور‌های قرن ۲۱ برخلاف دیکتاتور‌های قرون پیشین ظاهری بسیار موجه و مدرن دارند. بستن چندباره صفحه اینستاگرام خط حزب‌الله، حذف پست‌های متعدد از صفحه اصلی اینستاگرام رهبر انقلاب و حذف پست‌هایی از توییتر عربی و انگلیسی و حتی صفحه اینستاگرام یک نوجوان نمونه‌های تکرارشده توسط دیکتاتور‌های دیجیتال قرن ۲۱ است. پنجه‌های فولادی دموکراسی غربی و به‌خصوص آمریکا با روکشی از مخمل در نوع دیجیتالش نیز قابلمشاهده است!
تکراتوتکراتو2 ساعت قبل
حذف صفحه فیس‌بوک رهبری توسط این شبکه مجازی اخیرا واکنش‌هایی را برانگیخته است. فیس بوک در اقدام اخیر خود صفحه فیس بوک عربی سایت رهبر انقلاب را پاک کرد. شبکه اجتماعی فیس بوک صفحه عربی سایت رهبر انقلاب با بیش از ۱۰۰ هزار دنبال کننده را به دلیل آنچه نقض قوانین سایت عنوان شد، پاک کرده است. حذف صفحه فیس‌بوک رهبری انقلاب؛ صفحه عربی فیسبوک khamenei. ir حذف شدصفحات مجازی رهبر انقلاب پیشتر نیز در سایر پلتفرم‌ها نظیر اینستاگرام و توئیتر با محدودیت‌ها و حذف اکانت‌ها مواجه شده بود و این اولین بار نیست که چنین چیزی رخ می‌دهد. لازم به ذکر است پس از حذف صفحه فیس‌بوک رهبری دفتر حفظ و نشر آثار صفحه دیگری به نشانی facebook. com/ar. khamenei. ir بدین منظور ایجاد کرده است.
ایمناایمنا2 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار ایمنا، عبدالناصر همتی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: به دنبال مذاکرات خوبی که اخیرا با وزیر امورخارجه و رئیس بانک مرکزی عمان در مسقط داشتم، امروز نیز با وزیر صنایع عمان درتهران مذاکرات خود را پی میگیریم. روابط سیاسی خوب دوکشور، شرایط مناسبی برای توسعه روابط اقتصادی وتجاری دوکشور فراهم ساخته است.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز2 ساعت قبل
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، عبدالناصر همتی در صفحه اینستاگرامی خود در مورد مذاکره با مقامات عمانی نوشت: به دنبال مذاکرات خوبی که اخیرا با وزیر امور خارجه و رئیس بانک مرکزی عمان داشتیم، امروز نیز با وزیر صنایع عمان در تهران مذاکرات خود را پی می‌گیریم.
عصر ایرانعصر ایران2 ساعت قبل
«کریستیانو رونالدو» و «جان لوییجی بوفون» دو فوتبالیست مطرح جهان از دو کودک زلزله زده آلبانیایی در شهر «دورس» عیادت کرده و پیراهن ورزشی خود را به آنها اهدا کردند. به گزارش عصرایران، این دو فوتبالیست با حضور «ادی راما» نخست وزیر آلبانی از این کودک عیادت کردند. این دو کودک در جریان زلزله از بالکن خانه به پایین پریدند و جان خود را نجات دادند. نخست وزیر آلبانی به آنها قول داده بود آرزوی شان را برای دیدار و گرفتن پیراهن ورزشی رونالد و بوفون، برآورده کند. «ادی راما» عیادت رونالدو و بوفون از این دو کودک را به صورت زنده از طریق حساب اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت.
جام نیوزجام نیوز3 ساعت قبل
به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، استقلال تهران آمادۀ این روزها که به لطف افکار سختکوشانۀ آندره‌آ استراماچونی توانسته است خود را به صدر جدول رده‌بندی رقابت‌های لیگ برتر برساند و برتری‌اش را به سایر مدعیان داخلی دیکته نماید و دستمزد تمام تلاش‌های بی‌وقفه خود را کسب نماید، درگیر حاشیۀ ویران کنندۀ جدیدی قرار گرفته است. سعید لطفی بازیکن سابق استقلال، لحظاتی پیش به طور رسمی در صفحۀ اینستاگرام خود خبر از اتفاقی عجیب و به دور از باور داد تا رسما مدعی شود که مدارک ارسالی باشگاه محبوبش به AFC جعلی بوده و مسئولین این سازمان با پی بردن به این ماجرا، خواهان تنبیه استقلال و حذف آنها از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا شوند:
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 ساعت قبل
حوزه کاری این فعالیت امروزه با تغییراتی که داشته به سمت سایت و شبکه‌های اجتماعی رفته است. به روزرسانی اطلاعات محصولات و خدمات، قیمت و غیره از جمله دیگر کارهایی است که ادمین وارد کردن داده باید انجام دهد. در چه شرکت‌هایی می‌توان در حوزه ادمین فعالیت کرد؟ خوشبختانه برای این حوزه موقعیت شغلی بسیار زیادی وجود دارد. همین الان اگر شما سایت‌های استخدام را بررسی کنید، به دنبال شخصی فعال در بخش مدیر سایت هستند. البته باید گفت که در توانایی‌های مدیر سایت گاهی تسلط بر فتوشاپ و زبان هم دیده می‌شود.
خبرآنلاینخبرآنلاین3 ساعت قبل
در این نوشته ما شما را با برخی از جاذبه‌های گردشگری تهران آشنا می‌کنیم. جاهای دیدنی تهران بیشمار بوده و برای هر گونه گردشگر و هر گونه سلیقه‌ای جاهای مختلفی پیدا می‌شود. گردشگرهایی که علاقه به موزه دارند، کسانی که شکم گردی را دوست دارند، مردمی که اهل پارک و طبیعت‌های دم دستی و پیاده روی هستند، آنهایی که به هیجان و شادی و نشاط علاقمندند و … همه در این کلانشهر و پایتخت ایران می‌تواند برای خود جاذبه‌ای پیدا کرده و اوقات فراغت خود را سپری کند.
سینماپرسسینماپرس3 ساعت قبل
بازی سیاسی بود که دولت به راه انداختوی در پاسخ به این سؤال که چرا در این شرایط اقتصادی و حتی سیاسی دولت چنین مصوبه‌ای را اعلام می‌کند، خاطرنشان کرد: این هم مثل برخی از کارهای دیگر بازی سیاسی بود که به راه انداختند؛ مثل همیشه با نام هنر و هنرمند اتفاقات سیاسی برای خودشان خلق کنند. اتفاقا آنهایی که می‌گویند ما با تلویزیون کار نمی‌کنیم همه حیات‌شان به تلویزیون برمی‌گردد. من پرورش‌یافته سینما بودم، اینهایی که می‌گویند تلویزیون کار نمی‌کنیم، خودشان بنیان، هستی و حیات‌شان در خط تلویزیون بوده و است. من به دفعات شده ۶ سال هم با تلویزیون کار نکرده‌ام اما هیچ‌وقت نگفته‌ام و یا نیامده‌ام بگویم برای تلویزیون کار نمی‌کنم و همیشه دنبال این بودم اتفاقی بیفتد و بتوانم برای تلویزیون کاری خوب بسازم. گفتم این شرایط مهیا شود، من هستم و شرایط مهیا نشده، مدیران مسئولند که نتوانستند شرایطی را مهیا کنند که لطیفی در تلویزیون کار کند.
رکنارکنا3 ساعت قبل
به گزارش رکنا، پس از جنجال آفرینی مجریان صدا و سیما در قاب تلویزیون و فضای مجازی، بسیاری از سلبریتی‌ها نسبت به این موضوع واکنش نشان دادند. شیلاد خداداد اولین بازیگری بود که نسبت به این توهین‌ها، موضع تندی گرفت والبته تلویزیون را تحریم کرد. البته واکنش‌ها به مجریان صداوسیما همچنان ادامه دارد و برخی از بازیگران در اعتراض به این حمله‌ها وتوهین‌ها تلویزیون را تحریم کرده‌اند. شیلاد خداداد اولین بازیگری بود که نسبت به این توهین‌ها، موضع تندی گرفت والبته تلویزیون را تحریم کرد. البته برخی از بازیگران هم به جای تحریم تلویزیون، ضمن عذرخواهی از مردم، به نقد صداوسیما اکتفا کرده‌اند.
سینماپرسسینماپرس3 ساعت قبل
به گزارش سینماپرس، در روزهای اخیر و با آشکار شدن ضعف‌ها و ناکارآمدی‌های دولت اعتدال؛ اندک اندک از جانب کسانی از «مراجع اجتماعی» و مشوقان مردم در انتخابات‌های ۹۲ و ۹۶ برای رأی دادن به رئیس‌جمهور روحانی، صدای «عذرخواهی» به‌گوش می‌رسد. آنها در تریبون‌هایی که دارند از مردم به‌خاطر معرفی رئیس‌جمهور روحانی و بروز گرانی‌ها در کشور عذرخواهی می‌کنند. [۱] اشکان خطیبی از بازیگران سینما و تئاتر کشورمان نیز در یک پست اینستاگرامی با تأکید بر اینکه سلبریتی نیست! ضمن اینکه به نظر می‌رسد به این تعداد از افراد و مراجع اجتماعی عذرخواه از رأی به روحانی افزوده شود. البته روشن است که انتظار «توبه و اصلاح و تبیین» به لحاظ رضایت نفسانی، یکی از سخت‌ترین مقولات است اما خواست اجرای آن عقلانیست.
فراروفرارو3 ساعت قبل
اینستاگرام امسال حساب کاربری صد‌ها ستاره پورن و کارگر جنسی را بسته است. به گزارش بی‌بی‌سی، کمپینی متشکل از ۱۳۰۰ بازیگر پورن ادعا می‌کنند ناظران محتوای اینستاگرام حساب کاربری‌شان را به دلیل نقض استاندارد‌های سایت بسته و این در حالیست که در صفحه آن‌ها اثری از نمایش برهنگی یا رابطه جنسی وجود نداشته است. این مذاکرات، اما در طول تابستان متوقف شدند و حذف حساب‌های متعلق به بازیگران فیلم‌های پورن ادامه پیدا کرد. به گفته عده‌ای از بازیگران پورن، اواخر سال ۲۰۱۸ فرد یا افرادی با هدف آشکار حذف حساب‌های کاربری مربوط به بازیگران پورن، کمپین هماهنگی را برای گزارش کردن این صفحات به شبکه‌های اجتماعی مختلف راه انداختند. طبق آخرین نسخه از آیین‌نامه فیسبوک، کاربران اجازه ندارند برای درخواست تصاویر برهنه، محتوای جنسی از «ایموجی‌هایی که معمولا معنای جنسی دارند»، «اصطلاحات عامیه با کاربرد جنسی» و بسیاری مضامین و تصاویر دیگر استفاده کنند.
تسنیمتسنیم3 ساعت قبل
به گزارش گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم، اعتراضات آبان‌ماه ایران که با دخالت آشوبگران به انحراف رفت یک نکته ویژه داشت و آن تمرکز ویژه سه رسانه فارسی زبان مستقر در لندن بود. «بی‌بی‌سی» فارسی در مرکز لندن و در مرکز رسانه‌ای در خانه رسانه ‌ (en) ‌ در لندن مستقر است که عموما مرکز تجمعات ضددولتی است. یک سال بعد از تأسیس «بی‌بی‌سی» فارسی رسانه‌ای در انگلیس متولد شد به نام من‌وتو. حرف‌های فارسی از گلوی سعودیچند هفته قبل از انتخابات ریاست جمهوری ایران در سال‌۹۶ یک رسانه فارسی زبان دیگر متولد شد. ایران اینترنشنال در حوزه رسانه‌ای ایران شبکه مهمی محسوب نمی‌شود بلکه اهمیت آن به‌دلیل حضور سعودی‌ها در پشت‌پرده شبکه است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 ساعت قبل
به گزارش اقتصادآنلاین، به این ترتیب هر اسکناس دلار آمریکا برای فروش روی نرخ ۱۲۷۰۰ و برای خرید ۱۲۵۵۰تومان ثابت ماند. یورو نیز با قیمت ۱۳۹۵۰تومان فروخته می‌شود و بهای خرید آن از مشتری ۱۳۷۰۰تومان است. روز گذشته رییس بانک مرکزی در پنجمین پست اینستاگرامی خود که با مضمون نوسان بازار ارز منتشر کرده، مجددا اظهارکرد که آرامش را به بازار ارز باز می‌گرداند. همتی در این پیام نوسانات نرخ ارز را متاثر از افزایش قیمت بنزین دانسته و تاکید کرد که مردم مراقب ریسک بازار باشند. این خبر در حال تکمیل است …
خبر فوریخبر فوری4 ساعت قبل
رئیس ستاد انتخابات خراسان جنوبی با بیان اینکه در ششمین روز از ثبت نام ۲۶ نفر در چهار حوزه ثبت‌نام کردند گفت: در مجموع، آمار داوطلبان در خراسان جنوبی به ۷۴ نفر رسید. ناصرخوش خبر اظهار داشت: در ششمین روز ثبت‌نام داوطلبان کاندیدای مجلس شورای اسلامی تعداد ۲۶ نفر داوطلب در خراسان جنوبی ثبت نام کردند. وی با بیان اینکه در مجموع تعداد داوطلبان در خراسان جنوبی به ۷۴ نفر رسیده است افزود: در مجموع در حوزه شهرستانهای بیرجند، درمیان و خوسف ۲۰ نفر، حوزه شهرستانهای فردوس، طبس، بشرویه و سرایان ۱۷ نفر، حوزه قاینات و زیرکوه ۱۹ نفر، و حوزه شهرستانهای نهبندان و سربیشه ۱۸ نفر ثبت نام کردند. رئیس ستاد انتخابات خراسان جنوبی گفت: از مجموع داوطلبان ثبت نامی در خراسان جنوبی ۶۸ نفر مرد، ۶ نفر زن هستند و جمعیت زیر ۵۰ سال ۴۷ نفر و جمعیت بالای ۵۰ سال ۲۷ نفر است. وی بیان داشت: از مجموع ثبت نام کنندگان ۴ نفر سابقه نمایندگی و ۱۵ نفر سابقه داوطلبی دارند و از آن جایی که فردا آخرین روز ثبت نام است داوطلبان ثبت نام را به ساعات پایانی موکول نکنند.
ایلناایلنا4 ساعت قبل
رییس کل بانک مرکزی گفت: روابط سیاسی خوب بین ایران و عمان، شرایط مناسبی برای توسعه روابط اقتصادی و تجاری دو کشور فراهم ساخته است. به گزارش ایلنا، عبدالناصر همتی در صفحه اینستاگرامی خود در مورد مذاکره با مقامات عمانی نوشت: به دنبال مذاکرات خوبی که اخیرا با وزیر امور خارجه و رئیس بانک مرکزی عمان داشتیم، امروز نیز با وزیر صنایع عمان در تهران مذاکرات خود را پی می‌گیریم. وی افزود: روابط سیاسی خوب بین دو کشور، شرایط مناسبی برای توسعه روابط اقتصادی و تجاری دو کشور فراهم ساخته است.
فارسفارس4 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، تورنمت بین المللی فوتسال با حضور دو تیم اسلواکی و بلاروس برگزار شد. توماس دراهوسکی، کاپیتان تیم ملی اسلواکی در پایان سفری که در مشهد داشت، با انتشاری پستی در اینستاگرام خود در خصوص مشهد و ایران اینطور نوشت: وقت کمی داشتم تا در مشهد قدم بزنم ولی برایم جالب بود. باید بگویم اینجا متفاوت از آن است که در تلویزیون تماشا می‌کنیم یا در روزنامه می‌خوانیم. مردم اینجا متفاوت از زندگی ما در اروپا زندگی می‌کنند، اما بسیار صمیمی و مهربان هستند. من به خانه می‌روم تا در کنار افرادی باشم که دوستشان دارم و دلم برایشان تنگ شده است.
فارسفارس4 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، تورنمت بین المللی فوتسال با حضور دو تیم اسلواکی و بلاروس برگزار شد. توماس دراهوسکی کاپیتان تیم ملی اسلواکی در پایان سفری که در مشهد داشت با انتشاری پستی در اینستاگرام خود در خصوص مشهد و ایران اینطور نوشت: وقت کمی داشتم که در مشهد قدم بزنم ولی برایم جالب بود، باید بگویم اینجا متفاوت از آن است که در تلویزیون تماشا می‌کنیم یا در روزنامه می‌خوانیم مردم اینجا متفاوت از زندگی ما در اروپا زندگی می‌کنند، اما آنها بسیار صمیمی و مهربان هستند. تجربه بسیار خوبی برای شناختن این کشور و مردم است. وقت آن است که از ایران خداحافظی کنیم، من به خانه می‌روم تا در کنار افرادی باشم که دوستشان دارم و دلم برایشان تنگ شده است. انتهای پیام/ ۷۰۰۶۶

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی؛ شما کانادا نمی‌ری؟!

40+
برترین‌هابرترین‌ها4 ساعت قبل
ایمناایمنا4 ساعت قبل
این کارنامه نشان می‌دهد که رشد مدیران زن از ۶/۱۳٪ در سال ۹۶ به ۸/۱۸٪ در سال ۹۸ افزایش یافته و همچنان براساس تجربه، شایستگی و تخصص در حال رشد است. در مورد مجلس نیز ضرورت دارد احزاب و ائتلاف‌ها ۳۰ تا ۵۰ درصد نامزدهای انتخاباتی خود را به زنان توانمند و شایسته اختصاص دهند. اما پیش شرط این حرکت مهم حضور فعالان زن دانشگاهی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی است که توانمندی نمایندگی مردم و دفاع شجاعانه از حقوق آنان را در خود می‌بینند. البته قابل انکار نیست حضور در این عرصه، هزینه‌های سیاسی دارد، اما عاشقان ایران و خدمت به مردم باید فداکارانه برای روزگاری بهتر و سرزمینی آبادتر پیشگام شوند. به خصوص اکنون که نیازمند حضور مادران دلسوز و باگذشت برای تقویت انسجام و همگرایی ملی و کاشت نهال امید در دل تک تک ایرانیان و جوانان این سرزمین هستیم. "

(تصاویر) گربه مشهور شبکه‌های اجتماعی مرد

7+
فراروفرارو4 ساعت قبل

به انتهای لیست رسیدید

ایرانی

اینستاگرم یا اینستاگرام (به انگلیسی: Instagram) شبکه اجتماعی همرسانی عکس و ویدئو است که این امکان را به کاربران خود می‌دهد که عکس‌ها و ویدئوهای خود را در دیگر شبکه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک، توییتر، تامبلر و فلیکر همرسانی کنند. کاربران هم‌چنین می‌توانند از فیلترهای دیجیتال برای تصاویرشان استفاده کنند. در این صفحه آخرین اخبار و واکنش‌های کاربران اینستاگرام را می‌خوانید. ویکی‌پدیا