ایران ژاپن

ایران ژاپن

خبر فوریخبر فوری4 ساعت قبل
مراسم قرعه‌کشی قهرمانی فوتسال جام ملت‌های ۲۰۲۰ در ترکمنستان برگزار می‌شود. مراسم قرعه‌کشی مسابقات قهرمانی فوتسال جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۰ فردا و از ساعت ۱۵ به وقت محلی در ترکمنستان و هتل المپیا عشق‌آباد با حضور ۱۶ تیم برتر فوتسال آسیا برگزار می‌شود. این مسابقات از ۲۶ فوریه تا ۸ مارس به میزبانی ترکمنستان برگزار می‌شود. همچنین این مسابقات به عنوان مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۰ خواهد بود که پنج تیم برتر به عنوان نماینده قاره آسیا در جام جهانی حضور خواهند یافت. جام جهانی ۲۰۲۰ قرار است به میزبان لیتوانی برگزار شود.
فارسفارس21 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مراسم قرعه‌کشی مسابقات قهرمانی فوتسال جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۰ فردا و از ساعت ۱۵ به وقت محلی در ترکمنستان و هتل المپیا عشق‌آباد با حضور ۱۶ تیم برتر فوتسال آسیا برگزار می‌شود. ۱۶ تیم راه یافته به مرحله نهایی این رقابت‌ها در چهار گروه چهار تیمی بازی می‌کنند که دو تیم برتر هر گروه به مرحله حذفی مسابقات راه خواهند یافت. این مسابقات از ۲۶ فوریه تا ۸ مارس به میزبانی ترکمنستان برگزار می‌شود. همچنین این مسابقات به عنوان مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۰ خواهد بود که پنج تیم برتر به عنوان نماینده قاره آسیا در جام جهانی حضور خواهند یافت. جام جهانی ۲۰۲۰ قرار است به میزبان لیتوانی برگزار شود.
صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ براساس برنامه اعلام شده مسابقات تیم ملی گلبال نابینا وکم بینا اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی پارالمپیک توکیو ایران در اولین دیدار خود به مصاف تایلند خواهد رفتبرنامه و ساعت مسابقات به این شرح می‌باشد. پنجشنبه ۱۴ آذر ایران / تایلند ساعت ۱۰/۱۰جمعه ۱۵ آذر ایران / کره جنوبی ساعت ۹شنبه ۱۶ آذر ایران / اندونزی ساعت ۹ایران / چین ساعت ۵۰/ ۱۴یکشنبه ۱۷ آذر ایران / استرالیا ساعت ۱۰/۱۰ایران / ژاپن ساعت ۱۶این مسابقات در ژاپن برگزار می‌شود و تنها تیم قهرمان مسابقات موفق به کسب سهمیه پارالمپیک توکیو۲۰۲۰ خواهد شد
ایمناایمنا3 روز قبل
به گزارش ایمنا، مسابقات گلبال قهرمانی آسیا از روز پنجشنبه به میزبانی ژاپن آغاز می‌شود. طبق برنامه اعلام شده از سوی کمیته برگزاری مسابقات، تیم ملی ایران در اولین دیدار به مصاف تایلند می‌رود. برنامه کامل دیدارهای تیم ملی گلبال ایران در این رقابت‌ها به این شرح است: پنجشنبه ۱۴ آذرماه* ایران - تایلندجمعه ۱۵ آذرماه* ایران - کره جنوبیشنبه ۱۶ آذرماه* ایران - اندونزی* ایران - چینیکشنبه ۱۷ آذرماه* ایران - استرالیا* ایران - ژاپنتیم اول مسابقات گلبال قهرمانی آسیا صاحب سهمیه پارالمپیک خواهد شد.
صدا و سیماصدا و سیما3 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از فوتسال پلاس، در رده بندی جدید تیم‌های ملی فوتسال جهان در سال ۲۰۱۹ تا پایان ماه نوامبر که امروز منتشر شد، تیم ملی فوتسال ایران یک پله نزول کرد. در این رده بندی تیم ایران با ۱۶۳۰ امتیاز در رده ششم جهان قرار گرفته است. ایران همچنان تنها تیم آسیایی حاضر در میان ۱۰ تیم برتر جهان است. رده بندی ۱۰ تیم برتر جهان به این شرح است:۱- برزیل ۱۸۳۹ امتیاز۲- اسپانیا ۱۷۸۵، ۳- روسیه ۱۶۷۰، ۴- آرژانتین ۱۶۴۴، ۵- پرتغال ۱۶۳۷ (یک پله صعود) ۶- ایران ۱۶۳۰ (یک پله نزول) ۷- قزاقستان ۱۵۶۵، ۸- ایتالیا ۱۴۹۴، ۹- اوکراین ۱۴۶۶، ۱۰- پاراگوئه ۱۴۳۷در فهرست تیم‌های آسیایی پس از ایران، ژاپن با ۱۳۸۰ امتیاز در رده دوم (رده ۱۵ جهان) قرار دارد و تایلند با ۱۲۹۵ امتیاز سوم (در رده ۱۹ جهان) است. تیم ازبکستان با ۱۲۰۸ امتیاز در رده ۴ آسیا (در رده ۲۷ جهان) قرار دارد.
ایمناایمنا3 روز قبل
به گزارش ایمنا، در جدیدترین رده‌بندی تیم‌های ملی فوتسال که از سوی سایت futsal world ranking و همه روزه منتشر می‌شود، تیم ملی فوتسال ایران با دو پله سقوط در جایگاه ششم جهان قرار گرفت. شاگردان ناظم‌الشریعه با ۱۶۳۰ امتیاز همچنان در رده نخست تیم‌های آسیا قرار دارند. رده‌بندی تیم‌های ملی فوتسال در حالی منتشر شده که تیم ایران در تورنمنت سه جانبه فوتسال در مشهد مقدس حضور دارد و در صورت پیروزی در دیدارهای دوستانه پیش‌رو، ‌ می‌تواند جایگاه خود در این جدول را بهبود ببخشد. برزیل، اسپانیا، روسیه، ‌ آرژانتین و پرتغال تیم‌های اول تا پنجم این رده‌بندی را تشکیل می‌دهند. در قاره آسیا نیز پس از ایران؛ ژاپن و تایلند در جایگاه دوم و سوم ایستاده‌اند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون نابینایان و کم بینایان، برنامه مسابقات تیم ملی گلبال نابینایان و کم بینایان اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی پارالمپیک توکیو اعلام شد و ایران در اولین دیدار خود به مصاف تایلند خواهد رفت. برنامه و ساعت مسابقات به شرح ذیل است: پنجشنبه ۱۴ آذرایران - تایلند، ساعت ۱۰٫۱۰جمعه ۱۵ آذرایران - کره جنوبی، ساعت ۹شنبه ۱۶ آذرایران - اندونزی، ساعت ۹ایران – چین، ساعت ۱۴٫۵۰یکشنبه ۱۷ آذرایران - استرالیا، ساعت ۱۰٫۱۰ایران - ژاپن، ساعت ۱۶این مسابقات در کشور ژاپن برگزار می‌شود و تنها تیم قهرمان مسابقات موفق به کسب سهمیه پارالمپیک توکیو۲۰۲۰ خواهد شد. بیشتر بخوانید: انتهای پیام/
ایلناایلنا3 روز قبل
برنامه مسابقات تیم ملی گلبال در مسابقات آسیای و کسب سهمیه پارالمپیک توکیو اعلام شدبه گزارش ایلنا، روابط عمومی فدراسیون نابینایان و کم بینایان اعلام کرد برنامه مسابقات تیم ملی گلبال نابینا وکم بینا اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی پارالمپیک توکیو اعلام شد و ایران در اولین دیدار خود به مصاف تایلند خواهد رفتبرنامه و ساعت مسابقات بشرح ذیل می‌باشد. پنجشنبه ۱۴ آذر ایران / تایلند ساعت ۱۰/۱۰جمعه ۱۵ آذر ایران / کره جنوبی ساعت ۹شنبه ۱۶ آذر ایران /: اندونزی ساعت ۹ایران /: چین ساعت ۵۰/ ۱۴یکشنبه ۱۷ آذر ایران / استرالیا ساعت ۱۰/۱۰ایران / ژاپن ساعت ۱۶لازم به ذکر است این مسابقات در کشور ژاپن برگزار می‌شود و تنها تیم قهرمان مسابقات موفق به کسب سهمیه پارالمپیک توکیو۲۰۲۰ خواهد شد
مهرمهر3 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، مسابقات گلبال قهرمانی آسیا از روز پنجشنبه به میزبانی ژاپن آغاز می‌شود. طبق برنامه اعلام شده از سوی کمیته برگزاری مسابقات، تیم ملی ایران در اولین دیدار به مصاف تایلند می‌رود. برنامه کامل دیدارهای تیم ملی گلبال ایران در این رقابت‌ها به این شرح است: پنجشنبه ۱۴ آذرماه* ایران - تایلندجمعه ۱۵ آذرماه* ایران - کره جنوبیشنبه ۱۶ آذرماه* ایران - اندونزی* ایران - چینیکشنبه ۱۷ آذرماه* ایران - استرالیا* ایران - ژاپنتیم اول مسابقات گلبال قهرمانی آسیا صاحب سهمیه پارالمپیک خواهد شد.
فارسفارس3 روز قبل
به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون نابینایان و کم بینایان، برنامه مسابقات تیم ملی گلبال نابینایان و کم بینایان اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی پارالمپیک توکیو اعلام شد و ایران در اولین دیدار خود به مصاف تایلند خواهد رفت. برنامه و ساعت مسابقات به شرح ذیل است: پنجشنبه ۱۴ آذرایران – تایلند، ساعت ۱۰٫۱۰جمعه ۱۵ آذرایران – کره جنوبی، ساعت ۹شنبه ۱۶ آذرایران – اندونزی، ساعت ۹ایران – چین، ساعت ۱۴٫۵۰یکشنبه ۱۷ آذرایران – استرالیا، ساعت ۱۰٫۱۰ایران – ژاپن، ساعت ۱۶این مسابقات در کشور ژاپن برگزار می‌شود و تنها تیم قهرمان مسابقات موفق به کسب سهمیه پارالمپیک توکیو۲۰۲۰ خواهد شد. انتهای پیام/س
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
وی که متولد تهران است و در سال ۱۹۷۸ زمانی که تنها ۱۳ سال سن داشت به همراه خانواده‌اش به آمریکا مهاجرت کرد، در جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه هم به عنوان آنالیزور با تیم ملی فوتبال آمریکا همکاری داشت. سرمربی پیشین پرسپولیس با اشاره به قهرمانی دارماتیک این تیم با گلی که سپهر حیدری در هفته پایانی لیگ در دقیقه ۶+۹۰ وارد دروازه سپاهان کرد، یادآور شد: آن گل معجزه‌ای از جانب خدا بود. وی در خصوص جدایی‌اش از پرسپولیس هم تأکید کرد: اگر برای مدت طولانی در فوتبال باشید، حس ششم شما تقویت می‌شود. این رویای من بود که تیمی را به جام جهانی برسانم و هنوز هم این رویا را دارم. سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران در ماه جولای پیش از قبول سرمربیگری شیجیاژوانگ اور برایت، درباره آینده حرفه‌ای خود گفته بود: دوست دارم مقصد بعدی سرمربیگری‌ام در آمریکا باشد.
فارسفارس2 هفته قبل
سایت The world game در ادامه عنوان کرد: البته این «اگر» برای تیم ایران، شرطی بزرگ در مقطع کنونی است. در تیم ایران از یک طرف بحث پرداخت نشدن حقوق مربی مطرح است و از سویی دیگر موضوع عدم انجام وظایف محول‌شده به چشم می‌آید. بازیکنانی که لژیونر هستند و در تیم‌های اروپایی به نظر عملکرد خوبی دارند، در آسیا مجبورند بجنگند و تیم «ایران نوین» متفاوت‌ با تیمی سراسر انگیزه، ‌منظم و سازمان‌یافته دوران ۸ ساله کارلوس کی‌روش به نظر می‌آید. در بخش پایانی این مقاله، گزارشگر سایت مذکور عنوان کرده تیم ملی ایران باید به شرایط بهتری برسد تا به هدف خود برای راهیابی به جام جهانی قطر نزدیک شود. این سایت نوشت: ایران باید بهتر کارکند. اگر ایران می‌خواهد رویای حضور در یک جام جهانی دیگر را تحقق ببخشد، ‌باید خیلی بهتر از این کارکند.
ورزش۳ورزش۳2 هفته قبل
به گزارش «ورزش سه» و به نقل از ایران ورزشی، در کنار فدراسیون فوتبال ایران، فدراسیون‌های ژاپن و کره‌جنوبی هم در میان نامزدهای این بخش از انتخاب بهترین‌های کنفدراسیون فوتبال آسیا هستند. برهمین اساس در مراسم برترین‌های آسیا در سال ۲۰۱۹ که روز دوشنبه ۱۱ آذرماه در هنگ‌کنگ برگزار خواهد شد، رقابت اصلی در بخش بهترین فدراسیون الهام‌بخش سال ۲۰۱۹ بین سه فدراسیون ایران، ژاپن و کره‌جنوبی خواهد بود. برای بهترین بازیکن باید تعداد پاس، تعداد گل یا معیارهای مشخص اینچنینی در نظر گرفته شود. یا در بخش بهترین تیم باید به تعداد بردها و جایگاه تیم در رنکینگ فیفا توجه شود که ضوابط روشنی را شامل می‌شود. اگر فوتبال ایران خوب بوده چرا باید به بحرین که کل جمعیتش به دو میلیون نفر نمی‌رسد، ببازد؟ باید جدیدترین معیارهای AFC برای این انتخاب را مرور کرد و دید که فدراسیون فوتبال ایران چند معیار از معیارهای اعلام شده را داشته و آیا واقعا استحقاق نامزد شدن در این بخش را دارد یا خیر
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 هفته قبل
به گزارش مشرق، نوید مظفری درباره قضاوت گریشانتا دیلان پررا، داور دیدار تیم‌های ملی فوتبال عراق و ایران اظهار داشت: قضاوت این داور خوب بود و مشکل خاصی وجود نداشت. صحنه اخراج مسعود شجاعی کاملا درست بود. همچنین در این بازی هیچ پنالتی برای عراق نباید گرفته می‌شد که داور به درستی در یکی دو صحنه مشکوک تصمیم گرفت. به طور مثال در بازی ایران - ژاپن در جام ملت‌ها دیدید که این روند اعتراضی بازیکنان کار دست تیم ملی داد و ما با جام خداحافظی کردیم. این کارشناس داوری تصریح کرد: در همین بازی با عراق در یک صحنه پورعلی‌گنجی برای پنالتی که به نفع عراق به درستی گرفته نشد, اعتراض می‌کند!
مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، مسابقات بسکتبال با ویلچر قهرمانی آسیا - اقیانوسیه در سال جاری میلادی حکم انتخابی پارالمپیک ۲۰۲۰ را دارد. این رقابت‌ها از ۸ آذرماه در تایلند آغاز شده و تا ۱۶ آذرماه ادامه خواهد داشت. در بخش مردان ۴ سهمیه و در بخش بانوان ۳ سهمیه برای پارالمپیک توکیو توزیع خواهد شد. مسابقات بسکتبال با ویلچر قهرمانی آسیا - اقیانوسیه در بخش مردان با حضور ۱۴ تیم برگزار می‌شود. برنامه دیدارهای تیم‌های ملی بسکتبال با ویلچر مردان و بانوان ایران در مسابقات قهرمانی آسیا - اقیانوسیه و انتخابی پارالمپیک به این شرح است: بخش مردانشنبه ۹ آذرماه* ایران - چینیکشنبه ۱۰ آذرماه* ایران - ژاپندوشنبه ۱۱ آذرماه* ایران - استرالیاسه شنبه ۱۲ آذرماه* ایران - تایلندچهارشنبه ۱۳ آذرماه* ایران - کره جنوبیبخش بانوانشنبه ۹ آذرماه* ایران - کامبوجیکشنبه ۱۰ آذرماه* قرعه استراحتدوشنبه ۱۱ آذرماه* ایران - هندسه شنبه ۱۲ آذرماه* ایران - تایلندچهارشنبه ۱۳ آذرماه* ایران - افغانستان
وانانیوزوانانیوز1 ماه قبل
شاید یک مقدار دلم برای نزدیکانم تنگ شده باشد، ولی چیز دیگری در ایران و فوتبال ایران نبود که دلم برایش تنگ شود. * در سه هفته‌ای که قضاوت کردید ارزیابی‌تان از فوتبال استرالیا چیست؟ - فوتبال استرالیا و ایران جزو لیگ‌های تاپ هستند، ولی در بحث برگزاری و رفتار‌ها بین ایران و استرالیا تفاوت است و رفتار‌هایی که در فوتبال ایران دیده می‌شود، اینجا نیست. تقریبا هر بازی لیگ داخلی استرالیا شرایط لیگ قهرمانان آسیا را داشته است. فکر می‌کنید VAR چقدر می‌تواند مشکلات و جنجال فوتبال ایران را کم کند؟ - قطعا تاثیرگذار خواهد بود. یک موقع تیم‌ها دوست دارند فوتبال بازی کنند و ما هم اجازه می‌دهیم که بازی روان باشد.
رکنارکنا1 ماه قبل
شاید یک مقدار دلم برای نزدیکانم تنگ شده باشد ولی چیز دیگری در ایران و فوتبال ایران نبود که دلم برایش تنگ شود. پسرم هم در ایران قضاوت می‌کرد و اینجا هم می‌تواند به فوتبالش ادامه بدهد و حتی داوری کند. من توانستم این کار را با تیم داوری ایران رقم بزنم. تقریبا هر بازی لیگ داخلی استرالیا شرایط لیگ قهرمانان آسیا را داشته است. فکر می‌کنید VAR چقدر می‌تواند مشکلات و جنجال فوتبال ایران را کم کند؟ - قطعا تاثیرگذار خواهد بود.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
سرنوشت تراژیک دایانا در آستانه تکرار شدن برای مارکل است؟ / شورش عروس جوان علیه ملکه کهنسالبانوی آهنین شیلی را بشناسید/ از شکنجه با شوک الکتریکی تا فرار به آلمان و ریاست جمهوری/ چگونه میشل باشله با فساد جنگید و محبوب مردم شیلی شد؟
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
سید حمید حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به ناآرامی‌های اخیر در برخی مناطق عراق، در خصوص تاثیر این ناآرامی‌ها در تجارت میان ایران و عراق اظهار کرد: طبیعتا با توجه به کمبود امکانات در عراق و نارضایتی‌هایی که در مردم این کشور وجود دارد، هر از گاهی شاهد چنین ناآرامی‌هایی هستیم ولی اینکه این ناآرامی‌ها و فضاسازی‌ها علیه ایران بتواند تجارت و روابط کاری میان دو کشور ایران و عراق را تحت تاثیر قرار دهد، امکانپذیر نیست. دبیرکل اتاق بازرگانی مشترک ایران و عراق افزود: نکته حائز اهمیت آن است که در روابط تجاری و اقتصادی میان ایران و عراق، عراقی‌ها ذینفع هستند و فعالیت تجاری و اقتصادی ایران در این کشور بدون هرگونه تعرفه ترجیحی یا امتیاز خاصی به فعالان اقتصادی ما صورت می‌گیرد و مردم عراق بیش از همه از این همکاری، منتفع می‌شوند. حسینی اضافه کرد: در حال حاضر علاوه بر مرزهای پرویزخان و باشماق میان کردستان عراق و ایران، سایر مرزها میان ایران و عراق فعال هستند و جریان عبور و مرور کالا در این مرزها برقرار است و روز گذشته نیز ۳۰۰ کامیون از مرز خسروی وارد کشور عراق شدند. وی ادامه داد: در خلال این ناآرامی‌ها، یک نگرانی وجود داشت که آن هم برگزاری نمایشگاه بین المللی بغداد همزمان با این اتفاقات بود که بر اساس برنامه‌ریزی‌ قبلی می‌بایست ۱۰ آبان ماه افتتاح می‌شد و قرار بود کشورهای بسیاری از جمله ایران، ژاپن، آلمان، چین و … در آن شرکت کنند، که خوشبختانه هم رایزن بازرگانی عراق در تهران و هم وزارت بازرگانی عراق اعلام کردند که شرایط امنیتی عراق مانع برگزاری نمایشگاه بین‌المللی بغداد نخواهد شد و این نگرانی نیز برطرف شد. انتهای پیام/
اصلاحات پرساصلاحات پرس1 ماه قبل
همه اصلاح‌طلبان بعد از اینکه مسئولیت گرفتند، توانستند مطرح شوند از جمله مصدق و آقای خاتمی که تبدیل به یک سرمایه اجتماعی شدند. وقتی وارد قدرت می‌شوید، قدرت اول کشور نیستید که، قدرت دوم یا سوم هستید و نمی‌توانید اراده‌ی خود را آن بالا و به قدرت اول تحمیل کنید. اینجاست که به ما انتقاد وارد وارد است و مردم حق دارند بطور جدی از ما گله کنند که چرا در اصلاحات گسست ایجاد کردید. خود آقای خاتمی همیشه این حرف را می‌زند و من هربار که یادم می‌افتد پشتم می‌لرزد؛ آقای خاتمی می‌گوید آنجا جایی است که آدم در هزاران مشکل روزمره‌ی اقتصادی اجرایی اجتماعی است، اصلا جای تنفس نیست. چرا اینها زمان آقای خاتمی درست شد و در آن زمان نشد؟ آقای هاشمی که به مراتب از نظر اقتصادی مسلط‌تر از آقای خاتمی بود، تیمش هم که همان تیم بود؛ نه آقا!
نودنود1 ماه قبل
در جدیدترین رنکینگ فیفا تیم ملی فوتبال ایران ۴ پله سقوط کرد. به گزارش وبسایت نود، تازه‌ترین رنکینگ فیفا امروز ۲ آبان (۲۴ اکتبر ۲۰۱۹) اعلام شد. تیم ملی ایران بعد از باخت یک بر صفر مقابل بحرین با ۴ پله سقوط نسبت به رده بندی ماه پیش با ۱۵۰۵ در رده بیست و هفتم جهان قرار گرفت. شاگردان مارک ویلموتس بلژیکی با وجود ۴ پله سقوط در رنکینگ فیفا، همچنان در بین تیم‌های آسیایی در رده‌ی اول قرار دارند. بعد از ایران، ژاپن در رتبه بیست و هشتم جهان و دوم آسیا قرار دارد.
فارسفارس1 ماه قبل
تیم ملی فوتبال بلژیک همچنان بهترین تیم جهان باقی‌ماند و فرانسه و برزیل جایگاه خود را به عنوان تیم‌های دوم و سوم جهان حفظ کردند. به گزارش خبرگزاری فارس جدید‌ترین رنکینگ تیم‌های ملی فوتبال جهان توسط فیفا امروز ۲۴ اکتبر ۲۰۱۹ (۲ آبان ۹۸) اعلام شد. برهمین اساس تیم ملی بلژیک همچنان تیم برتر جهان باقی‌ماند. این تیم ۱۷۵۵ امتیاز گرفت. تیم ملی فرانسه، قهرمان جهان جایگاه خود را به عنوان تیم دوم جهان همچنان حفظ کرد. تیم ملی فوتبال ایران در این رده‌بندی ۴ پله سقوط کرد و در رده ۲۷ جهان و نخست آسیا قرارگرفت.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
این روزنامه نگار ادامه داد: این موضوع در دوم خرداد وارد چالش با قدرت شد یعنی حرکتی که می‌توانست مدنی باشد رنگ تند سیاسی به خود گرفت و در قالب اصلاح‌طلبی بروز پیدا کرد. وی با بیان اینکه پیش‌تر آقای زیدآبادی شرط‌هایی را قبول کردند، گفت: حزب دوپا یعنی حزبی که یک پا در جامعه و یک پا هم در قدرت دارد. تاجزاده بیان کرد: همه اصلاح‌طلبان بعد از اینکه مسئولیت گرفتند، توانستند مطرح شوند از جمله مصدق و آقای خاتمی که تبدیل به یک سرمایه اجتماعی شدند. وی افزود: صرف‌ حضور در قدرت نه تنها اصلاح‌طلبان را ضعیف نکرده، بلکه از نظر تشکیلاتی اجتماعی سیاسی و … قدرتمند شده‌اند. وی ادامه داد: وقتی وارد قدرت می‌شوید باید پاسخگوی آن باشید؛ نمی‌شود آنجا برید و موضوع اپوزسیون هم داشته باشید.
افکارنیوزافکارنیوز1 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشخودکفایی صنعت پتروشیمی در مواجه با تحریم‌های بین المللی میزان آسیب پذیری این بخش را کاهش داده است، به طوری که با خروج شرکت‌های خارجی از صنعت پتروشیمی کشور، شرکت‌های داخلی به سرعت جایگزین آن‌ها شدند و روند توسعه نیز ادامه یافت. اخبار اقتصادی-با توجه به نیاز پالایشگاه‌های ژاپن و کره جنوبی و برخی از مشتریان مواد پتروشیمی کشور، فروش این محصولات در شرایط مناسبی قرار گرفته است. صنعت پتروشیمی نیازمند حمایت‌هایی از سوی دولت و مجلس استعبدالرسول دشتی کارشناس حوزه پتروشیمی با اشاره به وضعیت صنعت پتروشیمی در کشور اظهار کرد: صنعت پتروشیمی با اتکا به مهندسین ایرانی توانایی عبور از محدودیت‌های بین المللی را دارد و طی چهل سال گذشته توانسته روند توسعه خود را حفظ کند، از زمانی که موافقتنامه پتروشیمی ایران- ژاپن را امضا کردیم و وظیفه توسعه فاز‌های پتروشیمی به شرکت‌های ایرانی واگذار شد. این کارشناس پتروشیمی تصریح کرد: باعرضه مواد پتروشیمی در بورس انرژی ضمن افزایش رونق در این بخش، بخشی از ارز مورد نیاز کشور از محل صادرات مواد پتروشیمی تامین شد. این کارشناس حوزه پتروشیمی یبیان کرد: تحریم‌ها به هر حال تاثیر گذار است، اما شرکت‌های داخلی با نگاه اقتصاد مقاومتی می‌توانند از فشار‌های بین المللی عبور کنند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، خودکفایی صنعت پتروشیمی در مواجه با تحریم‌های بین المللی میزان آسیب پذیری این بخش را کاهش داده است، به طوری که با خروج شرکت‌های خارجی از صنعت پتروشیمی کشور، شرکت‌های داخلی به سرعت جایگزین آن‌ها شدند و روند توسعه نیز ادامه یافت. صنعت پتروشیمی نیازمند حمایت‌هایی از سوی دولت و مجلس استعبدالرسول دشتی کارشناس حوزه پتروشیمی در گفتگو با عبدالرسول دشتی کارشناس حوزه پتروشیمی در گفتگو با خبرگرازی میزان با اشاره به صنعت پتروشیمی در کشور اظهار کرد: صنعت نفت پتروشیمی با اتکا به مهندسین ایرانی توانایی مقابله با تحریم‌ها و کارایی خود را نشان داد و طی چهل سال گذشته صنعت پتروشیمی روند توسعه خود را حفظ کرده است، از زمانی که موافقتنامه پتروشیمی ایران- ژاپن را امضا کردیم و وظیفه توسعه فاز‌های پتروشیمی به شرکت‌های ایرانی واگذار شد. این کارشناس پتروشیمی تصریح کرد: رونق بورس از محل عرضه سهام طرح‌های پتروشیمی و شرکت‌های تولیدی افزایش یافت و بخشی ارز داخلی از محل صادرات مواد پتروشیمی تامین شده است. به گفته وی؛ صنعت پتروشیمی از جمله قابل اتکاست که ضمن تامین نیاز داخل ارز آوری مناسبی برای کشور دارد. دشتی تصریح کرد: صنعت پتروشیمی نیازمند حمایت‌هایی از سوی دولت و مجلس است، با توجه به واگذاری صنایع پتروشیمی به بخش خصوصی، این بخش نیاز به حمایت دارد تا شاهد رشد و توسعه بیشتر در این حوزه داشته باشیم.
عصر ایرانعصر ایران1 ماه قبل
این سه اتفاق نشان داد که فوتبال از یک بازی که برای لذت آفریده شده به سمت یک کارزار در حرکت است. عصرایران؛ احسان محمدی- شکست در فوتبال همیشه تلخ است، مقابل بحرین شرنگ. با آنکه بارها بحرین را شکست داده‌ایم اما زخم آن مسابقه مقدماتی جام‌جهانی ۲۰۰۲ در منامه هنوز تازه است. فارغ از آنچه در زمین رخ داد، رفتار هواداران بحرین هنگام پخش سرود‌ملی ایران بود که سخت دل‌ها را آزرد. این سه اتفاق نشان داد که فوتبال از یک بازی که برای لذت آفریده شده به سمت یک کارزار در حرکت است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
مازیار میرعظیمی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، درباره وضعیت آمادگی تیم ملی بسکتبال با ویلچر برای مسابقات انتخابی پارالمپیک اظهار داشت: خودمان را برای حضوری موفق در مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه که قرار است در کشور تایلند برگزار شود، آماده می‌کنیم. این پنجمین اردوی آماده‌سازی تیم ملی به حساب می‌آید. هدف‎مان کسب عنوان قهرمانی است و فراتر از کسب سهمیه، به این مسابقات نگاه می‌کنیم. می‌خواهیم در مسابقات از اعتبار خودمان و بسکتبال با ویلچر ایران دفاع کنیم و امیدوارم با توجه به شایستگی که در بازیکنان تیم ملی وجود دارد بتوانیم قهرمان مسابقات شویم. تیم‌های ژاپن و استرالیا از مهم‎ترین رقیبان ما محسوب می‌شوند و برای کسب مقام قهرمانی باید با این ۲ تیم رقابت داشته باشیم.
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
طرفداری - تیم ملی والیبال ایران عصر امروز در نهمین دیدار خود در مسابقات جام جهانی والیبال ۲۰۱۹ ژاپن در شهر هیروشیما برابر میزبان رقابت‌ها قرار گرفت. تیم ست اول ست دوم ست سوم ست چهارم ایران ۱۶ ۲۸ ۱۳ ۲۱ ژاپن ۲۵ ۲۶ ۲۵ ۲۵ست اولژاپن ست اول را طوفانی آغاز کرد و چهار امتیاز پیاپی کسب کرد تا کولاکوویچ مجبور به تقاضای وقت استراحت شود. ست دومبا بیرون رفتن سرویس ژاپن، اولین امتیاز ست دوم برای کشورمان به‌دست آمد. سپس سرویس قدرتمند نیشیدا و دریافت ناقص در زمین ایران، امتیاز هشتم را برای ژاپنی‌ها به‌همراه داشت (۴-۸). ست چهارماولین امتیاز ست چهارم با دریافت ناقص آبشار اسفندیار در زمین ژاپن ثبت شد.
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
طرفداری- سرمربی تیم ملی می‌گوید هدف من رسیدن به جام جهانی است که ایران تاکنون نتوانسته از مرحله اول عبور کند. به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی در گفت و گو با سایت فوتبال نیو از شروع خود در ایران رضایت دارد. وی درباره سطح تیم ملی ایران گفت: باید بگویم که تا حدودی شگفت زده شدم. در مقابل ۶۰۰۰۰ نفر بازی کردیم و بازی گرمی بود شبیه بازی شالکه-دورتموند. در اولین بازی انتخابی در مقابل هنگ کنگ (۲-۰) ۷۸ درصد مالکیت توپ داشتیم.

به انتهای لیست رسیدید