ایسما گونکالوس

ایسما گونکالوس

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 ماه قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، حضور بازیکنان خارجی در تیم‌های استقلال و پرسپولیس ظاهرا تبدیل به یک عادت شده است. با وجود سابقه بد بازیکنان خارجی در فوتبال ایران، باز هم می‌بینیم که استقلال و پرسپولیس سراغ بازیکنان خارجی می‌روند. نکته قابل توجه اینکه، بازیکنان خارجی در تیم‌های شهرستانی به مراتب بهتر از بازیکنان خارجی استقلال پرسپولیس بوده‌اند. او مقطعی هم با چند بازیکن استقلال به اختلاف خورد و خیلی زود تصمیم به جدایی از استقلال گرفت. ایسما گونکالوس، آیاندا پاتوسی و گادوین منشااین سه بازیکن خارجی نیم فصل لیگ گذشته به استقلال پیوستند.
روزنوروزنو4 ماه قبل
برغم پیروزى هاى پرگل آبى پوشان، مصاحبه هاى سرمربى ایتالیایی و بازیکنان استقلال بعد از برد مقابل صنعت نفت به نگرانى هواداران از جدایى استراماچونى یا اعتصاب بازیکنان منجر شد. برغم پیروزى هاى پرگل آبى پوشان، مصاحبه هاى سرمربى ایتالیایی و بازیکنان استقلال بعد از برد مقابل صنعت نفت به نگرانى هواداران از جدایى استراماچونى یا اعتصاب بازیکنان منجر شد. به گزارش روزنو، دغدغه هاى مالى سرمربى و بازیکنان در حالی است که استقلال هیچ بازیکن گران قیمت جدیدی جذب نکرده است. پس این معادله چگونه قابل است؟ بیشترین درآمدها در تاریخ استقلال و در مقابل کمترین پرداخت‌ها اما مواجهه با بى پولى! به عبارت دیگر مدیران کنونی به اندازه بیش از یک ششم کل تاریخ باشگاه استقلال بازیکن خارجی گرفته‌اند که بیشتر آنها تنها نیم فصل در این تیم توپ زدند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین5 ماه قبل
باشگاه استقلال در صدر جذب بازیکنان خارجی در سه فصل اخیر بوده است. استقلال این فصل دو بازیکن خارجی به نام‌های شیخ دیاباته از کشور مالی و هروویه میلیچ از کرواسی را به خدمت گرفته است. پرسپولیس سه بازیکن خارجی به نام‌های رادوشوویچ، بشار رسن و جونیور دارد. در واقع با یک حساب سرانگشتی مجموع هزینه‌های ۵ بازیکن استقلال و پرسپولیس در لیگ نوزدهم ۱۹ میلیارد و ۴۷۰ میلیون تومان می‌شود. پرسپولیس و استقلال در شرایطی امسال هم بازیکن خارجی گرفته‌اند که هنوز پرونده بازیکنان خارجی قبلی‌شان بسته نشده و هر روز خبرهای جدیدی در این باره منتشر می‌شود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز5 ماه قبل
به گزارش مشرق، باشگاه استقلال طبق درخواست آندره‌آ استراماچونی پیش از فصل برای تقویت خط حمله خود سراغ گزینه‌های مختلفی رفت و در نهایت موفق به جذب شیخ دیاباته مهاجم مالی شد. بازیکنی که وقتی به سوابق او نگاه می‌کنیم، در تیم مطرح بوردو فرانسه بازی کرده است. این بازیکن طی ۴ دیدار ابتدای فصل موفق به گلزنی نشد و در دو دیدار اخیر هم که برای استقلال به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شده، نتوانسته در امر گلزنی موفق باشد. صرف اینکه هوادار دوست دارد بازیکن خارجی به استقلال بیاید، نمی‌تواند دلیلی برای جذب بازیکنانی باشد که عمر فوتبالی خود را سپری کرده یا کیفیت پایینی دارند. شاید دیاباته در ادامه کار بتواند به استقلال کمک کند، اما عملکرد او در دیدار‌های گذشته نشان داده که این تیم بدون مهاجم خود هم موفق بوده و طی ۵ دیدار گذشته به پیروزی رسیده است.
ایلناایلنا5 ماه قبل
استقلال در ورزشگاه قدس پیکان را هم چهارتایی کرده بود. به گزارش ایلنا، آخرین مرتبه‌ای که استقلال موفق شده بود یک بازی را با نتیجه ۴ بر صفر شکست دهد به هفته شانزدهم لیگ هجدهم برمی‌گردد که در ورزشگاه شهر قدس پیکان را با گل‌های میلاد زکی پور، وریا غفوری، مرتضی تبریزی و ایسما گونکالوس شکست داده بود. آبی‌ها یک‌بار دیگر در این ورزشگاه نتیجه مشابهی آن‌هم مقابل یک باشگاه خودروساز دیگر کسب کردند.
فوتبالیفوتبالی5 ماه قبل
پایگاه خبری فوتبالی- امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال روز چهارشنبه اعلام کرد که توانسته‌اند با پرداخت بدهی‌های باشگاه، مجوز صدور حرفه‌ای را بگیرند. مبلغ بدهی باشگاه استقلال برای حکم‌های قطعی تعیین وضعیت حدود ۴ میلیارد تومان بود. علاوه بر این بدهی‌ها، اشخاص حقیقی وجود دارند که از باشگاه استقلال شکایت کرده‌اند، به طوری که یک نفر به دلیل شکایت باعث شده که لوگوی باشگاه به مزایده گذاشته شود. بنابراین، لزومی ندارد در میان این همه بدهی، مسئولان استقلال اشتباهات قبلی برای جذب بازیکنان خارجی را تکرار کنند. اگر مدیران باشگاه این چند موضوع را حل کنند، حتی اگر موفقیتی برای تیم استقلال حاصل نشود، حداقل دچار ضرر نمی‌شوند.
ایلناایلنا5 ماه قبل
تاکنون ۴۶ بازیکن خارجی با استقلال قرارداد بسته‌اند که از این تعداد بیشتر آن‌ها بازیکن خط هافبک بودند. در شرایطی که خبر می‌رسید و انتظار می‌رفت هوپر امروز و فردا برای شرکت در تست‌های پزشکی و بستن قرارداد به تهران می‌آید، این اتفاق نیافتاد تا هویت و ملیت چهل و هفتمین بازیکن خارجی استقلال همچنان مجهول بماند. ۴۶ خارجی با پیراهن آبیتاکنون ۴۶ بازیکن خارجی با استقلال قرارداد بسته‌اند که از این تعداد بیشتر آن‌ها بازیکن خط هافبک بودند. ۲۲ خرید خارجی استقلال هم هافبک بودند. ۳ بازیکن از آلمان و ۳ بازیکن هم عراق بازیکن استقلال بوده‌اند. از بیم کشورهای آفریقایی هم ۲ بازیکن از کامرون و ۲ بازیکن هم از نیجریه برای استقلال بازی کرده‌اند.
جام نیوزجام نیوز5 ماه قبل
۴۶ خارجی با پیراهن آبیتاکنون ۴۶ بازیکن خارجی با استقلال قرارداد بسته‌اند که از این تعداد بیشتر آن‌ها بازیکن خط هافبک بودند. ۲۲ خرید خارجی استقلال هم هافبک بودند. ۱۳ خرید استقلال هم مهاجم بودند. از این تعداد گل زده، مامه و گوران یرکوویچ به ترتیب با ۱۲ و ۹ گل به ثمر رسانده‌اند. ۳ بازیکن از آلمان و ۳ بازیکن هم عراق بازیکن استقلال بوده‌اند. از بیم کشورهای آفریقایی هم ۲ بازیکن از کامرون و ۲ بازیکن هم از نیجریه برای استقلال بازی کرده‌اند.
روزنوروزنو6 ماه قبل
عدم نتیجه گیری استقلال در فصل گذشته و فصل جاری در کنار مشکلات عدیده مالی موجب شده تا تمرکز از مباحث فنی به سمت مباحث مدیریتی برود. این مطلب با بررسی مستند از یک رخداد بی سابقه نه فقط در تاریخ باشگاه استقلال، که فوتبال ایران پرده بر می‌دارد و آن چیزی نیست جز جذب ۸ بازیکن خارجی و ۵ مربی خارجی تنها در حدود یک سال از مدیریت امیرحسین فتحی و علی خطیر در این باشگاه. به عنوان مثال اکبرعباس ملکی رییس وقت هیات مدیره استقلال اعلام کرده بود تنها برای فسخ قرارداد الحاجی گرو و مارکوس نیومایر در نیم فصل، این باشگاه ۵ میلیارد تومان به آنها پرداخت کرده بود. این رقم منهای هزینه مدیربرنامه، پیش پرداخت و حقوق ماهانه و … تنها دو بازیکن و نه هشت بازیکن دیگر بوده است. این در حالی است که از میان ١٣ خارجى مورد اشاره، ١٢ نفرشان با مشارکت و در زمان تصدى معاونت باشگاه از سوى خطیر، جذب استقلال شده‌اند!
ساعت ۲۴ساعت ۲۴6 ماه قبل
نواندیش - نوید موسوی: عدم نتیجه گیری استقلال در فصل گذشته و فصل جاری در کنار مشکلات عدیده مالی موجب شده تا تمرکز از مباحث فنی به سمت مباحث مدیریتی برود. این مطلب با بررسی مستند از یک رخداد بی سابقه نه فقط در تاریخ باشگاه استقلال، که فوتبال ایران پرده بر می‌دارد و آن چیزی نیست جز جذب ۸ بازیکن خارجی و ۵ مربی خارجی تنها در حدود یک سال از مدیریت امیرحسین فتحی و علی خطیر در این باشگاه. به عنوان مثال اکبرعباس ملکی رییس وقت هیات مدیره استقلال اعلام کرده بود تنها برای فسخ قرارداد الحاجی گرو و مارکوس نیومایر در نیم فصل، این باشگاه ۵ میلیارد تومان به آنها پرداخت کرده بود. این رقم منهای هزینه مدیربرنامه، پیش پرداخت و حقوق ماهانه و … تنها دو بازیکن و نه هشت بازیکن دیگر بوده است. این در حالی است که از میان ١٣ خارجی مورد اشاره، ١٢ نفرشان با مشارکت و در زمان تصدی معاونت باشگاه از سوی خطیر، جذب استقلال شده‌اند!
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین7 ماه قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، تیم استقلال امسال برخلاف فصل گذشته در خط حمله بازیکنان زیادی ندارد. پس از جدایی ایسما گونکالوس و منشا، استراماچونی سرمربی آبی‌پوشان روح‌الله باقری را کنار گذاشت. در حال حاضر شیخ دیاباته، مرتضی تبریزی و محمد بلبلی خط حمله را تشکیل می‌دهند. سجاد آقایی هافبک جوان استقلال که فصل گذشته بازی‌های کمی به او رسید، با نظر سرمربی ایتالیایی در خط حمله بازی خواهد کرد. آقایی که بازیکن استعدادی نشان داده، در دیدار‌های تدارکاتی هم در خط حمله به میدان رفته است.
انتخابانتخاب8 ماه قبل
اگر چه رحمتی راهی پدیده شهر خودرو شد، اما مدیران استقلال هیچ تلاشی برای حفظ این بازیکن نکردند. پیگیری‌های خبرنگار تسنیم نشان می‌دهد که مسئولان استقلال با وجود هجمه‌های وارد شده، از ابتدا مایل به تمدید قرارداد رحمتی و منتظری نبودند. از طرفی، مشخص نکردن موضع چشمی برای ماندن باعث شد که مدیران باشگاه خیلی خودشان را به آب و آتش نزنند. عملکرد هر دو در تیم استقلال به گونه‌ای نبود که باشگاه بخواهد با آنها ادامه همکاری داشته باشد. مدیران استقلال با ایسما با وجود اینکه قرارداد داشت، فسخ قرارداد کردند تا کار به شکایت کشیده نشود.
ایلناایلنا8 ماه قبل
البته حتی در صورت ماندن چشمی و پاتوسی هم استقلال در برخی از پست‌ها از جمله دفاع چپ تیم نیاز به تقویت و خرید بازیکن دارد. دفاع میانیاستقلال فصل گذشته در دفاع وسط پژمان منتظری، روزبه چشمی، محمد دانشگر، آرمین سهرابیان و شاهین طاهرخانی را در اختیار داشت. البته حیدری و تیموری به دلیل آسیب دیدگی تقریبا نیم فصل اول را از دست دادند. در نیم فصل دوم با بهبود تیموری و خسرو و آمدن امید نورافکن ترافیک بازیکن در دفاع‌های کناری بالا رفت. در نیم فصل مارکوس نومایر نا آماده و بی انگیزه هم چند بار به اجبار در این پست به میدان رفت. خط هافبکمارکوس نومایر، فرشید اسماعیلی، جابر انصاری، طارق همام و رضا آذری هافبک‌های استقلال در نیم فصل اول سال گذشته بودند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین8 ماه قبل
خبرگزاری میزان- به جز سهرابیا، باقری و کریمی، دو بازیکن دیگر تیم فوتبال استقلال هم ممکن است از این تیم جدا شوند. به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، روز گذشته خبری داشتیم با این مضمون که آندره‌آ استراماچونی از میان چشمی و کریمی تنها یک نفر را می‌خواهد. ظاهرا چشمی پاسخ روشنی به درخواست مسئولان استقلال نداده است و آن‌ها نیز تمایلی برای ادامه مذاکره با این بازیکن نشان نمی‌دهند. در این بین، باشگاه استقلال صحبت‌هایی با آرش رضاوند و رضا اسدی دو بازیکن فصل گذشته سایپا داشته تا جانشین چشمی و کریمی شوند. در صورت جدایی چشمی و کریمی، خروجی‌ این فصل استقلال بیشتر می‌شود.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱9 ماه قبل
اختصاصی | یکی دیگر از گزینه‌های هدایت پرسپولیس از این تیم دور شد! شنیده شده پس از منتفی شدن کاررا، گابریل کالدرون آرژانتینی هم به نسبت رزومه بدی نداشت از سوی مدیران پرسپولیس از لیست خط خورده است. دلیل آن هم گفته می‌شود به علت یهودی بودن این مربی آرژانتینی است که در ایران نمی‌تواند راحت کار کند! مشکلی که پیشتر گفته می‌شد برای ایسما گونکالوس هم به علت یهودی بودن همسرش پیش خواهد آمد که این اتفاق رخ نداد. باید دید مدیران پرسپولیس چه واکنشی به انتشار این خبر دارند.
وانانیوزوانانیوز9 ماه قبل
به گزارش وانانیوز، ایسما و پاتوسی دو ستاره محبوب استقلالی‌ها در نیمه دوم لیگ برتر هجدهم بودند. اگرچه هر دوی آن‌ها از استقلال جدا شده‌اند اما رابطه دوستانه‌ای میان آن‌ها وجود دارد که حتی بعد از جدایی از استقلال هم باقی خواهد ماند. حالا در جدیدترین استوری آیاندا پاتوسی در اینستاگرام، او تولد فرزند ایسما گونکالوس را به او تبریک گفته است.
الفالف9 ماه قبل
استراماچونی بالاخره دیروز عصر به تهران آمد، با کش و قوس‌های فراوان و بالا و پایین‌های بسیار. سبک رهبری مورینیو وار او و نتایج درخشان در برابر آ. ث میلان و یوونتوس باعث شد که استراما حداقل یک فصل مرد اول نیمکت داغ اینترمیلان باقی بماند. آندره‌آ کار سختی را در ایران مقابل خود می‌بیند؛ استقلالی که معلوم نیست تحت نظرات چه کسی خرید می‌کند و به‌فروش می‌رساند را تحویل گرفته و زمان چندانی تا شروع فصل باقی نمانده. همام طارق پس از خروج فرهاد مجیدی بازهم به لیست استقلال بازگشته و درصورت نیاز می‌توان به آذری جوان نیز تکیه‌کرد. مربی ایتالیایی از سرزمین تاکتیک‌ها می‌آید، امیدواریم او بتواند زیبایی‌‌های فوتبال ما را افزایش بدهد، استقلال از شاکله‌های تیم‌ملی بوده و تاثیرات استراما قطعا روی تیم‌ملی‌ هم موثر خواهد بود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز9 ماه قبل
دلخوری پژمان منتظری، فرهاد مجیدی، وریا غفوری و پرویز مظلومی تنها بخشی از ثمره و نتیجه حاکمیت مطلق خطیر بر نقل‌وانتقالات استقلال بود. سرانجام هیات مدیره تصمیم گرفت تا ماموریت خطیر مذاکره با ملی‌پوشان برای تمدید قرارداد را از خطیر سلب کند به کامران منزوی بسپارد. جالب این‌که بعد از این ماجرا خود منزوی هم به عنوان عضوهیات مدیره و مدیر ارشد معاون باشگاه در موضع ضعف قرار گرفت و واکنشی به این ماجرا نشان نداد! شاید او و دیگر اعضای هیات مدیره هم نگران هستند که‌اتفاقی مانند منتشر شدن فایل‌های صوتی و فیلم‌هایی ازجلسات خصوصی باشگاه در رسانه‌ها و فضای مجازی تکرار شود!؟ خطیر مخالف ماندن حسینی، وریا و پژمان؟! فعلا که گمانه زنی‌ها درباره اقدام خطیر و سکوت مدیریت و هیات مدیره باشگاه مثبت و امیدوار کننده نیست!
ایلناایلنا9 ماه قبل
دلخوری پژمان منتظری، فرهاد مجیدی، وریا غفوری و پرویز مظلومی تنها بخشی از ثمره و نتیجه حاکمیت مطلق خطیر بر نقل‌وانتقالات استقلال بود. دلخوری پژمان منتظری، فرهاد مجیدی، وریا غفوری و پرویز مظلومی تنها بخشی از ثمره و نتیجه حاکمیت مطلق خطیر بر نقل‌وانتقالات استقلال بود. سرانجام هیات مدیره تصمیم گرفت تا ماموریت خطیر مذاکره با ملی‌پوشان برای تمدید قرارداد را از خطیر سلب کند به کامران منزوی بسپارد. جالب این‌که بعد از این ماجرا خود منزوی هم به عنوان عضوهیات مدیره و مدیر ارشد معاون باشگاه در موضع ضعف قرار گرفت و واکنشی به این ماجرا نشان نداد! فعلا که گمانه زنی‌ها درباره اقدام خطیر و سکوت مدیریت و هیات مدیره باشگاه مثبت و امیدوار کننده نیست!
افکارنیوزافکارنیوز9 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشاستقلال برای فصل آینده فعلا ۲ بازیکن خارجی در لیست خودش دارد که البته ماندن آن‌ها هم هموز قطعی نشده و مشروط به پرداخت مطالبات مالی آن‌ها است. با رد کردن گادوین منشا و ایسما گونکالوس، آبی پوشان برای فصل آینده ۲ جای خالی برای جذب بازیکن خارجی دارند. در این رابطه خبر می‌رسد که پل لورنزو هافبک ۱۹ ساله اسپانیایی یکی از خرید‌های خارجی استقلال است که استراماچونی هم آن را تایید کرده. از طرف دیگر خبر می‌رسد که او خواهان خرید یک مهاجم و هافبک خارجی دیگر شده است. نکته جالب این‌که این مربی ایتالیایی در هر تیمی بوده از تعداد زیادی بازیکن خارجی استفاده کرده است.
روزنوروزنو9 ماه قبل
٦) گادوین منشا؛ منشا که از پرسپولیس کنار گذاشته شده بود، یکى از خریدهاى جنجالى خطیر براى استقلال بود. با این حال گفته شد دریافتى منشا از استقلال براى نیم فصل دوم تنها ٩٠ هزار دلار بوده است. بر این اساس جمع هزینه پرداختى باشگاه استقلال به پاتوسى و باشگاه او معادل ٦٫٥ میلیارد تومان مى باشد. پرسپولیس با کادر فنى و تعدادى بازیکن خارجى در این فصل، جزو پر خارجى‌ترین پرسپولیس هاى تاریخ بوده است. هر چند قابل پیش بینى است که در فصل آتى پرسپولیس هم مانند استقلال از خارجى هاى خود کم خواهد کرد.
انتخابانتخاب9 ماه قبل
علی دشتی، هافبک تهاجمی تیم فوتبال سایپا در هجدهمین دوره لیگ برتر در انتظار معرفی سرمربی جدید استقلال است. علی دشتی، بازیکن فصل پیش سایپا در روزهای اخیر مذاکراتی را با مسئولان باشگاه استقلال انجام داده است. دشتی بر خلاف اخبار یکی دو روز اخیر، هنوز قراردادی با استقلال امضا نکرده و در انتظار معرفی شدن سرمربی جدید آبی‌پوشان است. استقلال با جدایی گادوین منشا و ایسما گونکالوس، برای تقویت خط حمله‌اش سه مهاجم لیگ برتری را در بین گزینه‌هایش قرار داده است. مسئولان استقلال در این چند روز و در حالی که هنوز تکلیف سرمربی جدید مشخص نشده است، با چند بازیکن مذاکره داشته‌اند، ولی هنوز با بازیکنی قرارداد رسمی امضا نکرده‌اند.
طرفداریطرفداری9 ماه قبل
مدافع استقلال برخلاف بازیکنان فصل گذشته، جدایی خود را زودتر اعلام کرده است تا باشگاه فکری ببرای انتخاب جانشین او بکند. همچنین خبرهایی رسیده که مسئولان استقلال به مدیربرنامه‌های چشمی پیشنهاد تمدید قرارداد با مبلغ بهتری را داده‌اند و مدافع استقلال قرار است پس از بازی‌های تیم ملی پاسخ بدهد. ضمن اینکه مدیربرنامه پاتوسی اعلام کرده است که اگر باشگاه استقلال زودتر اقدام کند، احتمال ماندن پاتوسی وجود دارد. امید نورافکن به صورت قرضی از شارلوای بلژیک به استقلال آمد و باشگاه برای جلب رضایت طرف مقابل کار مشکلی دارد. غفوری و کریمی خواستار افزایش مبلغ قرارداد و مشخص کردن طلب‌های خود هستند و مسئولان استقلال مشکلی برای تمدید قرارداد آنها ندارند.
خبر فوریخبر فوری9 ماه قبل
تیم استقلال به نسبت فصل گذشته شرایط بهتری در روزهای ابتدایی فصل نقل‌وانتقالات دارد. مدافع استقلال برخلاف بازیکنان فصل گذشته، جدایی خود را زودتر اعلام کرده است تا باشگاه فکری برای انتخاب جانشین او بکند. همچنین خبرهایی رسیده که مسئولان استقلال به مدیربرنامه‌های چشمی پیشنهاد تمدید قرارداد با مبلغ بهتری را داده‌اند و مدافع استقلال قرار است پس از بازی‌های تیم ملی پاسخ بدهد. ضمن اینکه مدیربرنامه پاتوسی اعلام کرده است که اگر باشگاه استقلال زودتر اقدام کند، احتمال ماندن پاتوسی وجود دارد. غفوری و کریمی خواستار افزایش مبلغ قرارداد و مشخص کردن طلب‌های خود هستند و مسئولان استقلال مشکلی برای تمدید قرارداد آنها ندارند.
خبر ورزشیخبر ورزشی9 ماه قبل
او ادامه داد: خدا را شاکرم که او توانست به استقلال کمک کند و حق این تیم هم قهرمانی بود، اما به دلیل برخی اتفاق‌ها قهرمان نشد. من از فتحی و خطیر گله‌ای ندارم چراکه آن‌ها مدیران پیگیری هستند که همواره می‌خواهند به استقلال کمک کنند، اما اینکه دستتان بسته باشد و نتوانید کار کنید بحثش جدا است. وی افزود: پاتوسی پیش از حضور در استقلال از تیم‌های عربستانی پیشنهاد داشت، اما به او گفتم استقلال هواداران زیادی دارد و مطمئن باش از حضور در ایران خوشت می‌آید. مدیر برنامه‌های این بازیکن آفریقایی ادامه داد: برخلاف ما ایرانی‌ها که تمام کارهایمان روی قول و وعده است پاتوسی عادت ندارد پولش اینگونه پرداخت شود. من تمام تلاشم را می‌کنم اگر یک درصد احتمال ماندن پاتوسی در استقلال باشد رضایت باشگاه کیپ تاون و او را بگیرم تا در تیم استقلال بماند، اما هیچ قولی نمی‌دهم.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱9 ماه قبل
اختصاصی | ستاره ارزشمند استقلال به بهانه درآمدزایی فروخته شد. ورزش ۱۱ - باشگاه استقلال پیش از پایان فصل با قراردادی ۸۰۰ هزار دلاری الله یار صیادمنش، ستاره جوان خود را به فنرباغچه ترکیه فروخت تا به زعم مدیران تیم برای فصل نقل و انتقالات درآمدزایی کرده باشد. ایسما گونکالوس نیز به دلیل مسائل مالی از جمع آبی‌پوشان جدا شد تا فصل نقل و انتقلات استقلال تا به حال یک شکست کامل برای مدیران رقم زده باشد. این درحالی است که قرار بود پول فروش صیادمنش که تقریبا ۱۵ میلیارد می‌شد صرف بازیکنان تیم شود و به غیر از این دلیلی نداشت این بازیکن ارزشمند فروخته شود. سوال که در این بین مطرح می‌شود این است که تاکنون پول فروش صیادمنش صرف کدام مشکل آبی‌ها شده است؟
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین10 ماه قبل
خروج ستاره‌ها، تعلل در تمدید قرارداد بازیکنان و دیر شروع کردن تمرینات. وقتی به لیست استقلال نگاه می‌کنیم تنها در دو پست نگرانی وجود دارد و به نظر نمی‌رسد که استقلال فصل آینده خالی از مهره باشد. حسینی ارزش‌های خودش را نشان داده و آینده باشگاه است و قطعا بر سر مسائل مالی، باشگاه کمی دست و دلباز خواهد بود. منتظری اگر چه در صفحه شخصی‌اش گفته که مسئولان باشگاه صحبتی برای تمدید قرارداد با او نکرده‌اند، اما او جزو لیست فصل آینده است. پیگیری خبرنگار میزان نشان می‌دهد که مسئولان استقلال از تمدید قرارداد این بازیکن خیال‌شان راحت است، حتی اگر دلخوری‌های از سوی این بازیکن بشنوند.
جام نیوزجام نیوز10 ماه قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، ایسما مهاجم تیم فوتبال استقلال که در زمستان گذشته به جمع آبی‌پوشان پیوسته بود، به طور رسمی از این تیم جدا شد. با اعلام باشگاه استقلال، ایسما گونکالوس بعد از حضور در جلسه با مدیران باشگاه، با فسخ قرارداد خود به صورت توافقی از جمع آبی‌پوشان جدا شد. گفتنی است این بازیکن یک فصل دیگر با استقلال قرارداد داشت.

به انتهای لیست رسیدید