ایندیگو

ایندیگو

جزئیات عملیات ناکام اسرائیل برای ترور شخصیتی حاج قاسم/ آیا همکاری اصلاح‌طلبان با رژیم صهیونیستی عمدی است؟ +عکس و فیلم

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 ماه قبل
سرویس جهان مشرق - سردار قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران، در میان مقامات و کارشناسان خارجی و داخلی به ویژگی‌های متفاوتی شهرت دارد. حاج قاسم اگرچه بارها بر بی‌علاقگی‌اش به حضور در دنیای سیاست و سیاست‌بازی تأکید کرده، اما متأسفانه بارها هم هدف حملات سیاسی قرار گرفته است. با این حال، هرگز نتوانستیم به یقین برسیم که آیا آن شب قاسم سلیمانی در آن کاروان حضور داشته یا نه. در ابتدای این خبر می‌خوانیم: عملیات تبلیغاتی سرویس‌های اطلاعاتی اسرائیل علیه قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران، با شکست مواجه شده است. فایل آن‌را از اینجا دانلود کنید: video/mp۴نتانیاهو: «می‌خواهید سه تهدید بزرگ علیه اسرائیل را بشناسید؟ ایران، ایران، ایران» (انگلیسی) [دانلود] البته اینتلیجنس آنلاین به نقل از خود صهیونیست‌ها به شکست این عملیات و پیامدهای معکوس آن هم اذعان می‌کند.

معرفی شخصیت سینسترو، بزرگترین دشمن هال جوردن

8+
زوم‌جیزوم‌جی5 ماه قبل

معرفی شخصیت لوبو، آخرین پسر زارنیا

5+
زوم‌جیزوم‌جی8 ماه قبل
همشهریهمشهری8 ماه قبل
آدریانا هافینگتون، موسس و صاحب روزنامه هافینگتون پست یکی از دوستان رایسمن می‌گوید تمام چیزهای تزئینی مخصوص ایندیگو را خریداری کرده است. به گفته رایسمن ایندیگو در حال ورود به آمریکاست. سال گذشته اولین فروشگاه کتاب این شرکت در ایالت نیوجرسی افتتاح شد و به نظر می‌رسد این تنها فروشگاه کانادایی در آمریکا نخواهد بود. رایسمن می‌گوید آمارها نشان می‌دهند ۶۰ درصد مشتری‌های کتاب زن هستند و به همین دلیل تولید وسایل لوکس و تزئیناتی در کنار کتاب یک ضرورت است. اولین فروشگاه ایندیگو توسط رایسمن در سال ۱۹۹۷ در اونتاریو کانادا افتتاح شد.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد9 ماه قبل
دفتر مرکزی این شرکت در شهر برلینگیم، کالیفرنیا قرار دارد و فرودگاه بین‌المللی سانفرانسیسکو، فرودگاه دالاس لاو و فرودگاه بین‌المللی لس‌آنجلس، قطب‌های این شرکت هواپیمایی به‌شمار می‌آیند. دفتر مرکزی و فرودگاه مرکزی (فرودگاه بین‌المللی ملبورن Melbourne Airport) شرکت هواپیمایی جت استار ایرویز استرالیا Jetstar Airways در شهر ملبورن کشور استرالیا است. ۷. آزول برزیلین ایرلاینز: آزول برزیلین ایرلاینز (Azul Brazilian Airlines) یک شرکت هواپیمایی ارزان‌قیمت برزیلی است که دفتر مرکزی آن در سائوپائولو برزیل قرار دارد. ۹. ایندیگو هند: شرکت هواپیمایی ایندیگو، یکی از ایرلاین‌های کشور هند است و از زمان تاسیس، به حدود ۴۰ نقطه جهان، اقدام به انجام پروازهای ارزان‌قیمت کرده است. قطب‌های مرکزی این شرکت هواپیمایی شامل فرودگاه بین‌المللی ایندیرا گاندی شهر دهلی، فرودگاه بین‌المللی چاتراپاتی شیواجی شهر بمبئی و فرودگاه بین‌المللی نتاجی سوباش چاندرا بوز در شهر کلکته می‌شود.

ارزان‌ترین ایرلاین‌های جهان کدامند؟

4+
افکارنیوزافکارنیوز9 ماه قبل

به انتهای لیست رسیدید