آخرین و مهم‌ترین اخبار اینستاگرام
اینستاگرام

اینستاگرام

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ساعت قبل
دختر جوان ادامه داد:، چون به حرف‌های پسر جوان اعتماد کرده بودم چند سفارش دیگر دادم و جالب این که با قیمت‌های مناسبی سفارش‌ها را برای من تهیه کرد. تا حدی با هم نزدیک بودیم که یک بار الیاس که به سفر ترکیه می‌رفت برای من بلیت خرید و با هم به سفر رفتیم و یک هفته در آن جا بودیم. در آن جا الیاس برای سفارش به مغازه‌های زیادی می‌رفت و بیشتر فروشنده‌ها را می‌شناخت و دیگر باورم شده بود که او یک تاجر لباس است. الیاس گفت: اسم خودم را دروغ گفته بودم که کسی رد مرا نزند و فکر نمی‌کردم دستگیر شوم، اما وقتی از ترکیه به ایران بازگشتم، دستگیر شدم. در انتخاب فردی که برای مورد سوء استفاده قرار گرفتن افراد خاص تمرکز می‌کنند معمولا افراد مهرطلب و خودشیفته بیشتر به چشم می‌آیند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 ساعت قبل
به گزارش مشرق، از هفته گذشته و در پی افزایش قیمت بنزین، برخی شهرهای ایران در تب‌ و تاب اعتراض افتادند. آمریکایی‌ها از پایان آشوب‌ها در ایران به حدی عصبانی‌اند که رئیس‌جمهور، معاون، وزیر خارجه، سخنگو و دیگر مقامات آمریکایی همگی دست به توییت شده و در اظهاراتی مداخله‌جویانه حتی به زبان فارسی! البته اوج حقارت و عجز و ناله آمریکا را می‌توان در پیام توییتری پمپئو به زبان فارسی دید که می‌گوید «با تلگرام برای ما فیلم و عکس بفرستید!» وزیر خارجه آمریکا روز گذشته دوباره در اظهاراتی مداخله‌جویانه از مردم ایران خواست تصاویر و مطالب مربوط به اعتراضات را برای او ارسال کنند. به گزارش ایسنا، سایت وزارت خزانه‌داری آمریکا دیروز جمعه از اضافه شدن نام محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات ایران به لیست تحریم‌های این کشور خبر داد. حمایت دوباره آلمان از آشوبگران در ایرانالبته آلمان هم روز پنج‌شنبه بار دیگر از آشوبگران در ایران حمایت کرد و مدعی شد تهران برای فرونشاندن «اعتراضات» به «اقدامات نامتناسب» متوسل شده است.
فارسفارس3 ساعت قبل
راه اندازی کامل شبکه ملی اطلاعات درشرایط محدودیت اینترنت، بسیاری از مشکلات را برطرف می‌کرد. به گفته سید علیرضا آل داوود، پژوهشگر فضای مجازی اگر این شبکه، راه اندازی شده بود کسب و کارهای اینترنتی ۹۰۰ میلیارد تومان خسارت نمی‌دیدند. شبکه ملی اطلاعات به عنوان راهکار اصلی برای استقلال کشور و تملک واقعی بر اطلاعات و زیرساخت‌های ارتباطی و اطلاعاتی است. با راه‌اندازی مرکز ملی تبادل اطلاعات می‌توانیم هم از شبکه جهانی اینترنت بهره مند شویم و هم خدمات شبکه ملی اطلاعات با هزینه‌های کم برای تامین پهنای باند در اختیار همه قرار می‌گیردهمچنین شبکه ملی اطلاعات و افزایش امنیت اطلاعات ملی حفظ حریم خصوصی کاربران و توسعه نرم افزارها منجر می‌شود. پیش از این هم کشورهایی نظیر ژاپن، آلمان، کره جنوبی و استرالیا نیز از شبکه ملی اطلاعات بهره مند شده‌اند طی هفته گذشته نیز روسیه از راه اندازی شبکه ملی اطلاعات خبر داد. شبکه ملی اطلاعات یک شبکه ۱۰۰ درصد مزیت ساز در حوزه فضای فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور است، اگر شبکه ملی اطلاعات به طور کامل راه اندازی شده بود در مشکلات اخیر و محدودیت اینترنت، کسب و کارهای اینترنتی ۹۰۰ میلیارد تومان خسارت نمی‌دیدند.
طرفداریطرفداری4 ساعت قبل
طرفداری - برای خیلی از کسانی که به خانواده و ازدواج و ارتباط‌های سنتی پایبند هستند، مسی یک نماد و الگوست. در شهر زادگاهش، روزاریو، ‌ بزرگ شده و علیرغم اینکه در کودکی فردی خجالتی بود با لیونل مسی از همان سنین پایین دوست شده است. البته این علاقه ۲ طرفه بوده و لیونل نوجوان از ۹ سالگی برای آنتونلا یک دوست خوب و پشتیبان بوده است. آنتونلا ابتدا قصد داشت دندانپزشکی بخواند و حتی در دانشگاه هم ثبت نام کرد اما خیلی زود به سمت مدلینگ رفت. ورزش و خانواده (۱)؛ با خانم ادورنی نامزد داوید دخیا آشنا شویدورزش و خانواده (۲)؛ با خانم جورجینا رودریگز نامزد کریستیانو رونالدو آشنا شوید
برترین‌هابرترین‌ها4 ساعت قبل
روزنامه خراسان: سال ۹۶ بود که دختر جوانی سراسیمه خود را به پلیس رساند و از گرفتار شدن در دام یک جوان فریبکار که پول‌های میلیونی‌اش را بالا کشیده بود، خبر داد. دختر جوان ادامه داد:، چون به حرف‌های پسر جوان اعتماد کرده بودم چند سفارش دیگر دادم و جالب این که با قیمت‌های مناسبی سفارش‌ها را برای من تهیه کرد. در آن جا الیاس برای سفارش به مغازه‌های زیادی می‌رفت و بیشتر فروشنده‌ها را می‌شناخت و دیگر باورم شده بود که او یک تاجر لباس است. الیاس گفت: اسم خودم را دروغ گفته بودم که کسی رد مرا نزند و فکر نمی‌کردم دستگیر شوم، اما وقتی از ترکیه به ایران بازگشتم، دستگیر شدم. بنابر این گزارش، حکم دادگاه بدوی بعد از اعتراض منوچهر در دادگاه تجدید نظر استان تهران تحت رسیدگی قرار گرفت و هفته گذشته مهر تایید خورد.
زومیتزومیت6 ساعت قبل
درست مانند دفعات پیشین، این بار نیز پرسش‌هایی درباره‌ی سرویس‌های مشابه و جایگزین ایرانی ذهن کاربران را به خود درگیر کرده است. برای جلوگیری از اطناب، در این مقاله تنها جایگزین‌های ایرانی «موتورهای جست‌وجو»، «سرویس‌های پیام‌رسان» و «شبکه‌های اجتماعی» را مورد بررسی و مقایسه قرار می‌دهیم و به ذکر چند مثال از دیگر سرویس‌ها بسنده می‌کنیم. سرویس‌های بومی تا چه میزان پاسخگوی نیازها هستند؟ موتورهای جست‌وجوکاربران ایرانی در سال ۹۶ روزانه ۲۰ میلیون جست‌وجو در گوگل انجام می‌دادند. ما درحضور سرویس‌های خارجی نیز رشد خودمان را داشتیم. اما این چند روز و با ازدسترس خارج شدن سرویس‌های خارجی، کاربران نسبت به سرویس ما گارد گرفتند و بازخورد خوبی نسبت به استفاده‌ی اجباری از اپلیکیشن نداشتیم.
رکنارکنا6 ساعت قبل
شبکه آمریکایی abc news در اینستاگرام خود تصویری منتشر کرده است از ملانیا ترامپ و همسر مایک پنس زنان اول و دوم آمریکا که درحال آماده کردن بسته‌های کمک برای سربازان آمریکایی در افغانستان هستند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
سینماپرسسینماپرس7 ساعت قبل
سینماپرس: اولین دوره از جشنواره هنری نوجوان نردبان عصر پنجشنبه ۳۰ آبان در فرهنگسرای ارسباران برگزار شد و برگزیدگان نوجوان این رویداد معرفی شدند. به گزارش سینماپرس، اولین دوره از جشنواره هنری نوجوان نردبان عصر پنجشنبه ۳۰ آبان در فرهنگسرای ارسباران برگزار شد و برگزیدگان نوجوان این رویداد معرفی شدند. این نسل می‌تواند به طور مثال یک کلیپ بسازد و با ان درامدزایی کند و یا اطلاعات بیشتری اگر چه سطحی‌تر اما بیشتر از پدر و مادرش داشته باشد. وی در ادامه با اشاره به ویژگی‌های نسل نوجوان امروز تصریح کرد: هر نسلی شبیه همان چیزی می‌شود که مصرف می‌کند، نسل جدید هم شباهت بسیاری با اینستاگرام دارد. در ادامه مراسم دانش آموزان در بخش‌های مختلف جوایز خود را دریافت کردند.
برترین‌هابرترین‌ها7 ساعت قبل
«نت‌بلاکس» از رفع فیلتر فیس‌بوک، توییتر و اینستاگرام در عراق خبر داده است. این سازمان غیردولتی که بر اختلال و قطع اینترنت در نقاط مختلف جهان نظارت دارد می‌گوید، از پنج‌شنبه ۳۰ آبان (۲۱ نوامبر) این شبکه‌ها رفع فیلتر شده و در دسترس بسیاری از کاربران عراقی قرار گرفته است
انتخابانتخاب8 ساعت قبل
در این بین گویا تدبیر مسئولان برای کنترل اوضاع قطعی اینترنت بوده. شورای امنیت کشور زیر نظر وزیر کشور است؛ از این رو تعدادی از نمایندگان مجلس نیز به این موضوع واکنش نشان دادند. تا جایی که علی مطهری با بیان اینکه با بازگشت آرامش به کشور ادامه قطع اینترنت ضرورتی ندارد، گفت که اگر وزیر کشور به قطعی اینترنت ادامه دهد، حتی امکان استیضاح او نیز وجود دارد. طیبه سیاوشی هم از تذکر ۱۱ نماینده به وزیر کشور برای قطع اینترنت خبر داد. در این بین هیچ خبری از وزیر کشور نیست و اظهارنظری از او درباره احتمال وصل شدن اینترنت منتشر نشده.

اقدام خطرناک پسر جوان با جانور قاتل+ فیلم

رکنارکنا9 ساعت قبل
به گزارش رکنا، ویدئوی بازی یک جوان خام با هزارپای سمی به ویدئویی داغ در شبکه‌های اجتماعی تبدیل شده است. " نیل که یک دانشجوی زیست شناسی اهل تایوان است این ویدئو را در منزل شخصی خود تهیه کرد. او این هزارپای پرویی غول پیکر ۱۷ اینچی را در سال ۲۰۱۴ و در حالی که نصف اندازه کنونی‌اش بود، خریداری کرده بود. نیل در این باره گفت: «سر و کله زدن با این حشرات سمی ریسکی بزرگ به شمار می‌رود و این کار تنها باید توسط متخصصان خبره و آگاه انجام شود. نیش این حشرات سمی است و این ویژگی این امکان را به این جانوران می‌دهد که آنها بتوانند طعمه‌های حتی پانزده برابر خود را از پای درآورند، ویژگی که به انسان هشدار می‌دهد مراقب این حشرات خطرناک باشد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین10 ساعت قبل
فیلتر فیس‌بوک، توییتر و اینستاگرام در عراق رفع شد «نت‌بلاکس» از رفع فیلتر فیس‌بوک، توییتر و اینستاگرام در عراق خبر داده است. این سازمان غیردولتی که بر اختلال و قطع اینترنت در نقاط مختلف جهان نظارت دارد می‌گوید، از پنج‌شنبه ۳۰ آبان (۲۱ نوامبر) این شبکه‌ها رفع فیلتر شده و در دسترس بسیاری از کاربران عراقی قرار گرفته است.
فراروفرارو11 ساعت قبل
«نت‌بلاکس» از رفع فیلتر فیس‌بوک، توییتر و اینستاگرام در عراق خبر داده است. این سازمان غیردولتی که بر اختلال و قطع اینترنت در نقاط مختلف جهان نظارت دارد می‌گوید، از پنج‌شنبه ۳۰ آبان (۲۱ نوامبر) این شبکه‌ها رفع فیلتر شده و در دسترس بسیاری از کاربران عراقی قرار گرفته است. این شبکه‌ها بعد از این که اعتراضات ضد دولتی در عراق بالا گرفت فیلتر شدند. منبع: دویچه وله
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین11 ساعت قبل
«دیگو مارادونا» ۲ روز پس از ترک سمت خود در باشگاه جیمناسیا لاپلاتا آرژانتین، تصمیم گرفت باردیگر به نیمکت این تیم بازگردد. اعتمادآنلاین|‌ ماتیاس مورلا وکیل مارادونا در یک نشست خبری گفت که پس از آنکه نامزدهای انتخابات ریاست باشگاه که روز شنبه برگزار می‌شود، تصمیم به کنار گذاشتن اختلاف نظرات خود گرفتند؛ قهرمان اسبق جام جهانی نیز نظر خود را تغییر داده است. تصمیم مارادونا مبنی بر ترک نیمکت این تیم، احساسات هواداران را جریحه‌دار کرد و بسیاری از آنان با تجمع در دفتر مرکزی باشگاه خواستار ماندن وی شدند. مارادونا سپتامبر سال جاری و با شرط ماندن «گابریل پیگرینو» به عنوان رییس باشگاه، هدایت این تیم را عهده‌دار شد اما تصمیم پیگرینو برای کنار کشیدن از شرکت در انتخابات، استعفای غافلگیرکننده مارادونا را به همراه داشت. منبع: ایرنا
ایسناایسنا12 ساعت قبل
خبرگزاری دانشجویان ایران فعالیت خود در پیام‌رسان‌های خبری را افزایش داد. به گزارش ایسنا، با گسترش حضور مخاطبان در شبکه‌های اجتماعی داخلی و خارجی، ایسنا فعالیت‌های خود در پیام‌رسان‌های خبری را با اضافه کردن دو حساب کاربری جدید افزایش داد. اکنون علاوه بر فعالیت ایسنا در شبکه‌های اجتماعی نظیر توییتر، اینستاگرام و تلگرام، کانال خبری ایسنا در پیام‌رسان‌های روبیکا و آی‌گپ نیز فعال است. مخاطبان محترم ایسنا می‌توانند اخبار برگزیده ایسنا را در شبکه‌های اجتماعی زیر دنبال کنند: روبیکا، آی‌گپ و تلگرام: @isna۹۴اینستاگرام: isna. newsتوییتر فارسی: @isna_farsiتوییتر بین‌الملل به سه زبان انگلیسی، عربی و فرانسوی: @isna_intانتهای پیام
ایسناایسنا12 ساعت قبل
خبرگزاری دانشجویان ایران فعالیت خود در پیام‌رسان‌های خبری را افزایش داد. به گزارش ایسنا، با گسترش حضور مخاطبان در شبکه‌های اجتماعی داخلی و خارجی، ایسنا فعالیت‌های خود در پیام‌رسان‌های خبری را با اضافه کردن دو حساب کاربری جدید افزایش داد. اکنون علاوه بر فعالیت ایسنا در شبکه‌های اجتماعی نظیر توییتر، اینستاگرام و تلگرام، کانال خبری ایسنا در پیام‌رسان‌های روبیکا و آی‌گپ نیز فعال است. مخاطبان محترم ایسنا می‌توانند اخبار برگزیده ایسنا را در شبکه‌های اجتماعی زیر دنبال کنند: روبیکا، آی‌گپ و تلگرام: @isna۹۴اینستاگرام: isna. newsتوییتر فارسی: @isna_farsiتوییتر بین‌الملل به سه زبان انگلیسی، عربی و فرانسوی: @isna_intانتهای پیام
تکراتوتکراتو12 ساعت قبل
بازگشت اینترنت بین‌المللی از روز گذشته آغاز شده و مطابق گزارش‌ها به صورت «مرحله‌ای» خواهد بود. مطابق گزارش‌ها و بررسی‌های تکراتو اتصال مجدد اینترنت بین‌المللی از روز گذشته (پنج‌شنبه ۳۰ آبان‌ماه) به صورت محدود در برخی از استان‌ها نظیر هرمزگان آغاز شد. دسترسی مرحله‌ای به اینترنت جهانی چگونه است؟ قطعی سراسری اینترنت در پی بروز برخی ناآرامی‌ها در کشور بود. این قطعی اینترنت جهانی برای صاحبان کسب و کارهای آنلاین خبر خوبی نبود. شنیده‌ها حاکی از خسارات گسترده اقتصادی به بخش‌های مختلف کشور در نتیجه این قطعی اینترنت بوده است.
زومیتزومیت14 ساعت قبل
قطعی اینترنت در ایران به یک هفته نزدیک می‌شود و دراین‌میان کسب‌وکارهای نوپا، با چالش‌های جدی رو‌به‌رو شده‌اند. علی آجودانیان، ‌ بنیان‌گذار استارتاپ ویرگول که در حوزه‌ی خبرنگاری اجتماعی و انتشار محتوا فعالیت می‌کند، چالش‌های فنی را به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین مشکلات قطعی اینترنت در هفته‌ی اخیر برشمرد. قطعی اینترنت، تبادل اطلاعات و پروژه‌ها را برای این کسب‌وکارها مختل می‌کند که درنتیجه، بی‌اعتمادی مشتریان را به‌همراه خواهد داشت. قطعی چندروزه اینترنت در ایران و دسترسی محدود برخی از کسب‌وکارها، چالش‌های متعددی را در اکوسیستم استارتاپی ایران ایجاد کرد. قطعی اینترنت چه تأثیری روی استارتاپ شما داشته است؟
ایران‌جیبایران‌جیب14 ساعت قبل
شبکه اجتماعی تیک‌تاک با ثبت رکورد ۱٫۵ میلیارد دانلود، تبدیل به سومین اپلیکیشن پرمخاطب در میان کاربران جهان شد. شبکه اجتماعی تیک‌تاک با ثبت رکورد ۱٫۵ میلیارد دانلود، تبدیل به سومین اپلیکیشن پرمخاطب در میان کاربران جهان شد. حالا بر اساس تازه‌ترین گزارش و تحلیل کارشناسان فعال در موسسه تحقیقاتی SensorTower که در وب سایت gsmarena آمده است، اپلیکیشن تیک تاک با گذر از مرز ۱٫۵ میلیارد بار دانلود، موفق شده است در جایگاه سوم اپلیکیشن‌های پرمخاطب و پردانلود بایستد و از بسیاری دیگر از رقبای خود پیشی بگیرد. این شبکه اجتماعی که یک اپلیکیشن چینی به شمار می‌رود، اعلام کرده که می‌خواهد سلطه فیس بوک و زیرمجموعه هایش یعنی واتس‌اپ و اینستاگرام را از بین ببرد، موفق شده است در آخرین رده بندی اپلیکیشن‌های مختلف در سال ۲۰۱۹ میلادی، رتبه سومین اپلیکیشن دانلود شده در دسته بندی غیر بازی را به دست آورده و از آن خود کند. از پرطرفدارترین اپلیکیشن‌های دانلود شده در فروشگاه اپ استور اپل می‌توان به ترتیب به تیک‌تاک، یوتیوب، اینستاگرام، واتس‌اپ، فیس‌بوک مسنجر، فیس‌بوک، نتفلیکس، گوگل‌مپس، استادی گریت نیشن، جیمیل، اسپاتیفای، توتیائو، گوگل‌کروم، اسنپ‌چت، پیکس‌آرت فوتو استودیو، توییتر، پینترست، آمازون، آی‌کیوآی و اوبر اشاره کرد. / ایسنا
ایلناایلنا14 ساعت قبل
با بروز اختلالات و قطعی اینترنت، فروش بلیط پروازهای خارجی به صفر رسید و برخی از آژانس‌های خدمات مسافرتی به تعطیلی کشانده شدند. اما این اختلالات و قطعی اینترنت هزینه‌ بالایی بر فضای اقتصاد کشور وارد ساخت. بیشتر بخش‌های کسب و کارهای اینترنتی به دلیل قطعی اینترنت متضرر شدند و بازار بورس و سهام نیز دچار خسران شد. فروش بلیط پروازهای داخلی تا حدودی همچنان به کار خود ادامه داده است و مشکل حادی نداشت. رفیعی یادآور شد: به دلیل شرایط پیش آمده طی چند روز گذشته با قطعی اینترنت روبه رو بودیم.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین16 ساعت قبل
کاهش تراکنش‌ها و خریدهای اینترنتی «سعید محمدی» از مدیران فروشگاه‌های اینترنتی گفت: در روزهای اخیر شاهد خطاهایی در درگاه‌های پرداخت بانکی بوده‌ایم. این فعال بخش خصوصی درباره قطعی خدمات پرداخت بانک‌ها گفت: در روزهای نخست قطع اینترنت، درگاه‌های پرداخت و خدمات بانک‌ها برای نیم ساعت تا دوساعت قطع می‌شد، اما به تدریج میزان قطعی خدمات بانک‌ها کاهش یافت. وی اضافه کرد: آن دسته از کارتخوان‌هایی که از طریق خطوط تلفن متصل بودند در روزهای اخیر بدون هیچ مشکلی فعالیت می‌کردند و هیچ گزارشی از قطعی فعالیت آنها وجود نداشت. صاحب‌فصول ادامه داد: سرور و پذیرش همه ابزارهای پرداخت در داخل کشور است، بنابراین قطعی اینترنت روزهای اخیر، مشکلی برای آنها ایجاد نکرده است. وی درباره پرداخت اینترنتی و تلفن همراه نیز گفت: آنها نیز به دلیل قرارداشتن بر روی شبکه‌های داخلی، بدون هیچ محدودیت و مشکلی مشغول فعالیت هستند.
فراروفرارو16 ساعت قبل
کاهش تراکنش‌ها و خرید‌های اینترنتی «سعید محمدی» از مدیران فروشگاه‌های اینترنتی گفت: در روز‌های اخیر شاهد خطا‌هایی در درگاه‌های پرداخت بانکی بوده‌ایم. این فعال بخش خصوصی درباره قطعی خدمات پرداخت بانک‌ها گفت: در روز‌های نخست قطع اینترنت، درگاه‌های پرداخت و خدمات بانک‌ها برای نیم ساعت تا دوساعت قطع می‌شد، اما به تدریج میزان قطعی خدمات بانک‌ها کاهش یافت. به ادعای مدیران نظام بانکی، در پایان روز نخست قطعی اینترنت (شنبه)، وضعیت درگاه‌های پرداخت بانکی و اپلیکیشن‌های بانکی به حالت عادی بازگشت، اما شواهد نشان می‌دهد که هنوز ثبات و تعادل لازم در پرداخت‌های اینترنتی بانک‌ها برقرار نشده است. وی اضافه کرد: آن دسته از کارتخوان‌هایی که از طریق خطوط تلفن متصل بودند در روز‌های اخیر بدون هیچ مشکلی فعالیت می‌کردند و هیچ گزارشی از قطعی فعالیت آن‌ها وجود نداشت. صاحب‌فصول ادامه داد: سرور و پذیرش همه ابزار‌های پرداخت در داخل کشور است، بنابراین قطعی اینترنت روز‌های اخیر، مشکلی برای آن‌ها ایجاد نکرده است.
خبرآنلاینخبرآنلاین17 ساعت قبل
کاهش تراکنش‌ها و خریدهای اینترنتی «سعید محمدی» از مدیران فروشگاه‌های اینترنتی گفت: در روزهای اخیر شاهد خطاهایی در درگاه‌های پرداخت بانکی بوده‌ایم. این فعال بخش خصوصی درباره قطعی خدمات پرداخت بانک‌ها گفت: در روزهای نخست قطع اینترنت، درگاه‌های پرداخت و خدمات بانک‌ها برای نیم ساعت تا دوساعت قطع می‌شد، اما به تدریج میزان قطعی خدمات بانک‌ها کاهش یافت. وی اضافه کرد: آن دسته از کارتخوان‌هایی که از طریق خطوط تلفن متصل بودند در روزهای اخیر بدون هیچ مشکلی فعالیت می‌کردند و هیچ گزارشی از قطعی فعالیت آنها وجود نداشت. صاحب‌فصول ادامه داد: سرور و پذیرش همه ابزارهای پرداخت در داخل کشور است، بنابراین قطعی اینترنت روزهای اخیر، مشکلی برای آنها ایجاد نکرده است. وی درباره پرداخت اینترنتی و تلفن همراه نیز گفت: آنها نیز به دلیل قرارداشتن بر روی شبکه‌های داخلی، بدون هیچ محدودیت و مشکلی مشغول فعالیت هستند.
ورزش۳ورزش۳18 ساعت قبل
دیگو مارادونا دو روز بعد از اعلام استعفایش از سرمربی‌گری باشگاه خیمناسیا به این باشگاه بازگشت و در تمرینهای تیم شرکت کرد. به گزارش «ورزش سه»، دیگو مارادونا، اسطوره بزرگ فوتبال آرژانتین که دو روز پیش از سمت خود به عنوان سرمربی باشگاه خیمناسیای این کشور استعفا داده بود، تنها بعد از گذشت ۴۸ساعت از اعلام آن خبر به باشگاه بازگشت و در تمرینهای خیمناسیا حضور به هم رساند. مارادونا بعد از بازگشت به باشگاه خیمناسیا در اکانت اینستاگرام خود نوشت: " خوشحالم که می‌توانم اعلام کنم من همچنان سرمربی خیمناسیا هستم. مارادونا در ادامه پیام خود نوشت: " امیدوارم باشگاه به وعده‌های خود مبنی بر تقویت تیم عمل کند. کریستین بارگارنیک، با حضور در شبکه فاکس اسپورتز هم به نمایندگی از مارادونا گفت: " پیام دیگو و حرفش خیلی روشن است.
الفالف18 ساعت قبل
هفته پیش که مقابل عراق بازی می‌کردیم دیگر نه از آن مربی خوب خبری بود و نه از آن تیم خوب. با این وضعیت، حتی برای گرفتن یک مساوی هم خیلی باید شاکر می‌بودیم ولی باز هم سرمربی و باز یک تصمیم اشتباه. استفاده از یک بازیکن فرتوت، تکرار خاطره اخراج و تکرار خاطره شکست …به نظر، این روزها چقدر شبیه تیم ملی مان شده‌ایم. در ادامه سلسله فتنه‌های ده سال یکبار ۷۸ و ۸۸، فتنه ۹۸ چیزی نبود که برایمان خیلی دور از ذهن باشد. پس اجازه دهید ببینیم از اغتشاشات اخیر چه چیزهایی می‌توان فهمید؟ پیش از همه، از آنچه گذشت فهمیدیم دلسوزانی که هشدار می‌دادند دشمن می‌خواهد ایران را به سوریه و عراق دیگری تبدیل کند، سخن به گزاف نمی‌گفتند.
ایسناایسنا18 ساعت قبل
پیام‌رسان‌های داخلی در طول چند سال گذشته آغاز به کار کرده و مشغول فعالیت شده‌اند، اما بیش‌ترین نمود استفاده از این ابزارهای داخلی زمانی خود را نشان داد که پیام‌رسان خارجی تلگرام فیلتر شد و این موضوع فرصتی به پیام‌رسان‌های داخلی داد که وارد عرصه رقابت شوند. هرچند برخی کارشناسان و تحلیلگران همان زمان هم معتقد بودند فیلترینگ پیام‌رسان‌های خارجی تنها راه مناسب برای حمایت از پیام‌رسان‌های داخلی نیست، این روند تا امروز ادامه‌دار شده است و البته از طرف برخی مسؤولان همواره به رشد پیام‌رسان‌های داخلی پس از اعمال فیلترینگ روی تلگرام و خروج اکثر کاربران از آن و کوچ به شبکه‌های داخلی اشاره شده است. از طرفی در حال حاضر که دسترسی به اینترنت جهانی و به‌تبع آن تمامی شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌های خارجی هم امکانپذیر نیست و حتی با استفاده از فیلترشکن هم در دسترس نیستند، مراجعه مردم به سرویس‌های داخلی از موتورهای جست‌وجو تا پیام‌رسان‌های داخلی افزایش یافته است. اما در کنار تمامی خدماتی که با وجود محدودیت‌های ایجادشده همچنان به فعالیت خود ادامه می‌دهند، به اذعان کاربران، پیام‌رسان‌های داخلی نتوانستند جای خالی پیام‌رسان‌های خارجی و حتی فیلترشده را پر کنند. فیروزآبادی چندی پیش با بیان این‌که مرکز ملی فضای مجازی چند نوع خدمت در اسناد خود تعریف کرده که یکی خدمت پایه کاربردی است که مربوط به شبکه ملی اطلاعات است، گفته بود: اگر شبکه ملی اطلاعات این خدمات پایه را نداشته باشد، نمی‌توان به آن شبکه ملی اطلاعات گفت و در واقع صرفا شبکه ارتباطی است.
برترین‌هابرترین‌ها18 ساعت قبل
اما چیزی که از این فضا به یادگار مانده مساله قطعی اینترنت است. این روز‌ها در هر جمع و محفلی که باشید مردمی را می‌بینید که دائما اینترنت گوشی‌هایشان را چک می‌کنند به امید اینکه وضعیت مثل قبل شود. این روز‌ها در هر جمع و محفلی که باشید مردمی را می‌بینید که دائما اینترنت گوشی‌هایشان را چک می‌کنند به امید اینکه وضعیت مثل قبل شود. دو ساعت یعد فلان مقام مسئول شرط می‌گذارد که اگر … اینترنت را وصل می‌کنیم. استارت آپ‌ها و پیج‌های تجاری در اینستاگرام و تمام مشاغلی که با اینترنت کار می‌کنند روز به روز بیشتر در بلاتکلیفی فرو می‌روند.
همشهریهمشهری19 ساعت قبل
این سازمان می‌گوید گوگل و فیس‌بوک کانال‌های اصلی مورد استفاده میلیاردها نفر از مردم جهان را تحت انقیاد خود دارند. » کارشناسان عفو بین‌الملل از این روند ابراز نگرانی کرده‌اند که کاربران مجبور باشند برای استفاده از خدمات اینترنتی، رضایت دهند که این شرکت‌ها اطلاعات‌شان را ذخیره کنند: «این یعنی اقتدار بی‌مانند و تاریخی گوگل و فیسبوک. بیکو اضافه می‌کند که گوگل و فیسبوک با کمک الگوریتم‌هایی که از داده‌های کاربران استخراج می‌کنند، به نفع شرکت‌های معین کار می‌کنند و این به معنای شخصی‌سازی تبلیغات یا تشویق افراد به رفتارهای خاص است. عفو بین‌الملل می‌گوید این الگوریتم‌ها می‌توانند تاثیرات جانبی و زیرپوستی بر آزادی بیان و آزادی عمل بگذارند و به تبعیض منجر شوند. طبق اعلام امنستی اینترنشنال، دو میلیارد و ۸۰۰ میلیون نفر در سراسر جهان هر ماه از فیسبوک استفاده می‌کنند و بیش از ۹۰ درصد جست‌وجوهای اینترنتی از طریق موتور گوگل انجام می‌گیرد.
خبر فوریخبر فوری19 ساعت قبل
پوریا پورسرخ بازیگر سینما و تلویزیون است که این روز‌ها در سریال «به رنگ خاک» نقش آفرینی می‌کند. بسیاری از بازیگران و هنرپیشه‌ها هستند که با یک نقش مهم و خاص در ذهن مخاطب ماندگار می‌شوند و حتی بعضا نام آن کاراکتر تا مدت‌ها بر روی بازیگر می‌ماند. یکی از بازیگرانی که در جریان بازی در سریال‌های تلویزیونی تصویر خود را به صورت پررنگ و ماندگار در ذهن مخاطب حک کرد، پوریا پورسرخ است. پورسرخ تاکنون در سریال‌ها و فیلم‌های سینمایی بسیاری بازی کرده است، اما برچسب نقش خیلی به او نخورده است. پورسرخ تجربه بازی در ژانر‌های مختلف کمدی، مذهبی، جنایی و اجتماعی را دارد.

به انتهای لیست رسیدید

اینستاگرام

اینستاگرم یا اینستاگرام (به انگلیسی: Instagram) شبکه اجتماعی همرسانی عکس و ویدئو است که این امکان را به کاربران خود می‌دهد که عکس‌ها و ویدئوهای خود را در دیگر شبکه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک، توییتر، تامبلر و فلیکر همرسانی کنند. کاربران هم‌چنین می‌توانند از فیلترهای دیجیتال برای تصاویرشان استفاده کنند. در این صفحه آخرین اخبار و واکنش‌های کاربران اینستاگرام را می‌خوانید. ویکی‌پدیا