آخرین و مهم‌ترین اخبار اینستاگرام
اینستاگرام

اینستاگرام

ورزش ۱۱ورزش ۱۱19 دقیقه قبل
اختصاصی | پدیده جوان و آینده‌دار استقلال با انتشار پیامی از جدایی احتمالی خود از این تیم خبر داد. ورزش ۱۱ - بعد از شنیده شدن احتمال پیوستن محسن فروزان به استقلال تهران و جانشینی مهدی رحمتی اکنون مهدی نوراللهی در آستانۀ ترک آبی‌پوشان قرار دارد. نوراللهی که با جدایی رحمتی به دروازه‌بان دوم استقلال بدل شد یکی از دروازه‌بانان با استعداد و آینده‌دار فوتبال ایران به حساب می‌آید. این پدیدۀ جوان با انتشار پیامی از تصمیم خود برای رفتن از استقلال خبر داد و باید دید که فصل آینده در چه تیمی به میدان خواهد رفت. پیام اینستاگرامی مهدی نوراللهیبیشتر بخوانیدجانشین پاتوسی لو رفت؛ ملی‌پوش نیجریه‌ای در راه استقلال + عکسادعای منابع آگاه؛ طارمی تصمیمش را عوض کرد!
ورزش ۱۱ورزش ۱۱19 دقیقه قبل
اختصاصی | پدیده جوان و آینده‌دار استقلال با انتشار پیامی از جدایی احتمالی خود از این تیم خبر داد. ورزش ۱۱ - بعد از شنیده شدن احتمال پیوستن محسن فروزان به استقلال تهران و جانشینی مهدی رحمتی اکنون مهدی نوراللهی در آستانۀ ترک آبی‌پوشان قرار دارد. نوراللهی که با جدایی رحمتی به دروازه‌بان دوم استقلال بدل شد یکی از دروازه‌بانان با استعداد و آینده‌دار فوتبال ایران به حساب می‌آید. این پدیدۀ جوان با انتشار پیامی از تصمیم خود برای رفتن از استقلال خبر داد و باید دید که فصل آینده در چه تیمی به میدان خواهد رفت. پیام اینستاگرامی مهدی نوراللهیبیشتر بخوانیدجانشین پاتوسی لو رفت؛ ملی‌پوش نیجریه‌ای در راه استقلال + عکسادعای منابع آگاه؛ طارمی تصمیمش را عوض کرد!
تسنیمتسنیم57 دقیقه قبل
رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه قم با تأکید بر اینکه بازگشایی مصلی پس از ۹ سال نقطه عطفی برای نماز جمعه استان به شمار می‌رود، خاطرنشان کرد: نماز جمعه حج ناتوانان، سعی صفا و مروه از منزل تا میعادگاه عاشقان الله، گنج پربهای هر شهر، پیونددهنده قلب‌ها و نماد سیاست و دیانت است. وی با بیان اینکه لازم است هر قشری خودش را سهام‌دار نماز جمعه شهر بداند، تأکید کرد: نماز جمعه خصوصیت جهل‌زدایی و غفلت‌زدایی دارد، جهل از افکار مردم به‌وسیله بصیرت بخشی و غفلت‌زدایی به‌وسیله ذکر نماز جمعه که انسان‌ها با حضور در این دریا و تلاطم اقتدای به امام عادل، پیوند با ولایت را تجدید می‌کنند. رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه قم گفت: فعالیت‌های فرهنگی، ورزشی اجتماعی هیئات مذهبی و ورزشی در این مکان برنامه‌های مختلفی برگزار می‌کنند. رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه قم با معرفی اپلیکیشن نماز جمعه استان قم به‌عنوان یکی از راه‌های ارتباطی با مردم استان که در نرم‌افزار بازار قابل دانلود است، تصریح کرد: نماز جمعه مرکز تقویت اقتدار نظام و از مؤلفه‌های کلیدی در قدرت جنگ نرم جمهوری اسلامی است. وی با اشاره به برگزاری نماز جمعه با هدف نکوداشت پیشکسوتان و خادمان نماز جمعه عنوان کرد: دیدار با مراجع عظام و بهره‌گیری از رهنمودهایشان، انعکاس خدمات و مجاهدت چهار دهه نماز جمعه استان در قالب نمایشگاه، مسابقه تفسیر سوره جمعه، هم‌افزایی میان دستگاه‌ها و نهادها و تجلیل از خدمات آنان در نماز جمعه، فضاسازی شهری و تبلیغات شهری، پیگیری افزایش سطح تعاملات برای خدمات بیشتر، سرکشی به خانواده شهدا و بیت آیت‌الله مشکینی از جمله برنامه‌های چهل‌سالگی انقلاب اسلامی است.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 ساعت قبل
ساعت ۲۴-حبیب رضایی تاکید کرد روایت فیلم «سرخپوست» برای نابینایان، پرچالش‌ترین تجربه زندگی حرفه‌ای‌اش بوده که با بازخوردهای مثبتی هم همراه شده است. این اتفاق بی‌نظیر به همت سوینا (سینمای مخصوص نابینایان) با مدیریت خانم‌ گلاره عباسی و همکاری مدیریت محترم پردیس چارسو، انجام‌ شد. تجربه‌ای ناشناخته و بسیار مهم دست کم برای این حقیر و حال که به سرانجام رسید و به لطف خدا بازخوردهای غیرقابل توصیفی دریافت شده، می‌توانم بگویم یکی از پرچالش‌ترین تجربیات زندگی حرفه‌ای‌ام از سر و دل گذشت. وقتی به کلمه «پایان» رسیدم و همه عوامل و دست‌اندرکاران این اتفاق ناب، هیجان و شور مخاطبان درخشان این تجربه را دیدیم، تازه دریافتیم که چه پتانسیل و منبع کمیاب انرژی وجود داشته و ما از آن غافل بودیم در سینما …گفتنی‌ها از برخوردها و محبت‌های غیرقابل توصیف این عزیزان، بسیار است، اما این چند خط قلمی شد تا هم، خوشی و لذت بی‌مثالش، تقسیم شود و ‌هم دعوتی باشد به این ضیافت از جنس نور، برای سایر همکاران. که گفت: آنچه نادیدنی است، آن بینی … فعلا همین.»
رکنارکنا1 ساعت قبل
وی افزود: در حال حاضر فیلترینگ بیشتر جنبه حاکمیتی یافته است تا اینکه جنبه مردمی و مطالبه عمومی به خودش بگیرد. جاویدنیا ادامه داد: مدت‌هاست که بحث اینترنت طبقه بندی شده مطرح شده، اما اقدام عملی و اجرایی در این زمینه نشده است و جدیدترین فیلترشکن‌ها و وی پی ان‌ها در اختیار کودکان است. فردی می‌گفت وقتی برای استفاده از فیلترشکن به مشکلی بر می‌خوریم از کودکان درخواست کمک داریم که تاسف آور است. وی افزود: متاسفانه در اینترنت کودکان مانعی وجود ندارد و هرچه سریعتر باید اقدام لازم انجام شود. وی افزود: با تاکید بر وظیفه اصلی دستگاه‌های مرتبط و اینکه با حالت اجبار نخواهیم کودکان را به فضای سالم ببریم و با تاکید بر زیرساخت‌های فنی لازم برای تفکیک اینترنت کودکان باید اقدامات لازم را انجام دهیم.
خبر فوریخبر فوری1 ساعت قبل
انتشار ویدئویی از استندآپ کمدی علیرضا خمسه در کانادا که موجب بروز برخی از اعتراضات و انتقادهای کاربران در فضای مجازی شد، موجب شد تا این هنرمند با نگارش یادداشتی کوتاه با لحنی طنز پاسخگوی این گلایه‌ها باشد. به نظر می‌رسد گلایه‌هایی که به اسنداپ کمدی علیرضا خمسه وارد شد بدون توجه به ماهیت مطایبه آمیز استندآپ کمدی خمسه و کارنامه آشنای او در این حوزه، صرفا واکنشی هیجانی و برخاسته از شرایط اجتماعی و اقتصادی امروز جامعه بوده‌اند. جالب آنکه در این باره حتی برخی دست به هک پیج اینستاگرام خمسه نیز زده‌اند که قطعا رفتاری منطقی تلقی نمی‌شود. در ادامه یادداشت خمسه را بخوانید: حضور محترم کلاغها و سگهای نازنین سرزمین ایران زمین، عرض سلام و ادب و احترام دارم. اینجانب علیرضا خمسه که مدتی است به نوع پیشرفته‌ای از سندروم شاپرک (سندرومی که بیمار با ابتلا به آن فکر می‌کند مرغ همسایه غازه) مبتلا هستم و مراحل درمان را طی می‌کنم.

انگلیس خبیث در گذر تاریخ ایران +فیلم

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ساعت قبل
به گزارش مشرق، صفحه اینستاگرامی تاریخ پهلوی فیلمی با عنوان «انگلیس خبیث در گذر تاریخ ایران» منتشر کرد. گوشه‌ای از خیانت‌های انگلیس را تا به امروز با هم مرور میکنیم …قحطی و مرگ ۹ میلیون ایرانی، دخالت در امور کشور به مانند تغییر پادشاهان و تاراج نفت و سرمایه مردم، جدایی مناطق مهمی از کشور به مانند جزیره بحرین مروارید خلیج فارس، سرچشمه هیرمند، اروند رود ورشته کوههای آرارات …. مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی‌کند. فایل آن‌را از اینجا دانلود کنید: video/mp۴دانلود
الفالف1 ساعت قبل
جواد جاویدنیا گفت: هرچند سیاست‌های فیلترینگ ایرادهای جدی دارد اما متاسفانه در حال حاضر فیلترینگ به جای اینکه جنبه مردمی و مطالبه عمومی داشته باشد، بیشتر جنبه حاکمیتی دارد. در بسیاری از کشورها مردم خواستار فیلترینگ هستند و مطالبه مردمی است. وی ادامه داد: هرچند سیاست‌های فیلترینگ ایرادهای جدی دارد اما متاسفانه در حال حاضر فیلترینگ به جای اینکه جنبه مردمی و مطالبه عمومی داشته باشد، بیشتر جنبه حاکمیتی دارد. وی افزود: در اینترنت کودکان مانعی وجود ندارد و باید مکانیزم‌های تشویقی در این زمینه ایجاد شود و این اقدام نیازمند تدوین سند یا اقدام دیگری نیست بلکه باید هرچه سریعتر اقدام لازم انجام شود. جاویدنیا با تاکید بر وظیفه اصلی دستگاه‌های تولید محتوا در فضای مجازی و لزوم ایجاد زیرساخت‌های لازم برای اینترنت کودکان اظهار داشت: ارتقای سواد فضای مجازی برای کودکان امر شایسته‌ای است و باید انجام شود و نباید کودکان در این فضا رها شوند.
خبر فوریخبر فوری1 ساعت قبل
رسانه‌های رسمی هنوز علت درگذشت ناگهانی این هنرمند جوان را اعلام نکرده‌اند در عین حال، چند صفحه اینستاگرامی نوشته‌اند که علت مرگ، خودکشی بوده است. واپسین ساعات دو روز گذشته بود که خبر درگذشت دلارام هاشمی، بازیگر جوان تئاتر ایران مخابره شد. خانه تئاتر طی متنی این ضایعه را به خانواده او و هنرمندان تسلیت گفت اما رسانه‌های رسمی هنوز علت درگذشت ناگهانی این هنرمند جوان را اعلام نکرده‌اند. در عین حال، چند صفحه اینستاگرامی نوشته‌اند که علت مرگ، خودکشی بوده است. دلارام پهلوان هاشمی بیشتر در تئاتر فعال بود و کارگردانی یک اثر کوتاه سینمایی به نام «مثلث» را نیز بر عهده داشته است.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حبیب رضایی، بازیگر فیلم سینمایی «سرخپوست»، ساخته نیما جاویدی که در اکران این فیلم برای نابینایان مسئول فضاسازی و توضیح صحنه‌ها برای حاضران را داشت، با انتشار پستی در اینستاگرام درباره این تجربه خود نوشت: «روز جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ برای «اولین بار» در ایران و حتی شاید در جهان -با جستجوی سه ماهه از همه مراکز و سالن‌های معتبر سینمایی و بنگاه‌های خبری قابل اطمینان در دنیا، هیچ نمونه مشابهی یافت نشد- یک فیلم روز و در حال اکران- این بار «سرخپوست» - با ارائه توضیح صحنه که به صورت زنده توسط صاحب این قلم انجام میشد، برای عزیزان نابینا پخش شد. این اتفاق بی‌نظیر به همت سوینا (سینمای مخصوص نابینایان) با مدیریت خانم‌ گلاره عباسی و همکاری مدیریت محترم پردیس چارسو، انجام‌ شد. تجربه‌ای ناشناخته و بسیار مهم دست کم برای این حقیر و حال که به سرانجام رسید و به لطف خدا بازخوردهای غیرقابل توصیفی دریافت شده، می‌توانم بگویم یکی از پرچالش‌ترین تجربیات زندگی حرفه‌ای‌ام از سر و دل گذشت. وقتی به کلمه «پایان» رسیدم و همه عوامل و دست‌اندرکاران این اتفاق ناب، هیجان و شور مخاطبان درخشان این تجربه را دیدیم، تازه دریافتیم که چه پتانسیل و منبع کمیاب انرژی وجود داشته و ما از آن غافل بودیم در سینما …گفتنی‌ها از برخوردها و محبت‌های غیرقابل توصیف این عزیزان، بسیار است، اما این چند خط قلمی شد تا هم، خوشی و لذت بی‌مثالش، تقسیم شود و ‌هم دعوتی باشد به این ضیافت از جنس نور، برای سایر همکاران. که گفت: آنچه نادیدنی است، آن بینی … فعلا همین.» ۵۷۲۴۳

وقتی یک فیلم امنیت ملی را به خطر می‌اندازد!

الفالف2 ساعت قبل
وقتی یک فیلم امنیت ملی را به خطر می‌اندازد! گروه فرهنگی الف، ۳۰ تیر ۱۳۹۸، ۱۵:۵۹ ۳۹۸۰۴۳۰۱۳۹رضا زهتابچیان، کارگردان فیلم سینمایی «دیدن این فیلم جرم است» در واکنش به ۵ ماه کش و قوس اکران این فیلم، با انتشار سکانسی کنایه‌آمیز از فیلمش در اینستاگرام، نوشت: وقتی یک فیلم، امنیت ملی را به خطر می‌اندازد!
وانانیوزوانانیوز2 ساعت قبل
به گزارش وانانیوز، تعدادی از بازیکنان نساجی از جمله حامد شیری بعد از پایان اردوی این تیم در کردان عکسی را در صفحه مجازی خود منتشر کردند که نشان می‌داد بازیکنان اجازه خروج از کمپ را به دلیل مشکلات مالی ندارند. سرپرست تیم نساجی تاکید کرد: اقدام برخی از بازیکنان نساجی برای انتشار چنین استوری‌هایی غیرحرفه‌ای است ولی ما نمی‌توانیم به آنها دستبند بزنیم و بگوییم استوری نگذارند. به هر حال این سوءتفاهم بین مالکان جدید و قدیم باعث شده که چنین مشکلاتی به وجود بیاید. کوچک‌زاده در پایان در خصوص برنامه نساجی گفت: ما به تهران می‌رویم و چند روزی در آنجا هستیم و ان‌شاءالله چند بازی تدارکاتی هم خواهیم داشت. وی در پایان با اشاره به اینکه با منتشرکنندگان استوری برخورد شدید خواهد شد، گفت: مالک باشگاه تقصیری ندارد، چون مدعی است چیزی هنوز به نام او نشده است.
مهرمهر2 ساعت قبل
مجله مهر - علی رجبی: داستان «آزادی بیان» کاربران ایرانی در شبکه‌های اجتماعی، برای خودش ماجرای عجیبی شده است. در ماه‌های اخیر، رسانه‌هایی همچون راشاتودی، اشپیگل، گاردین، اینترسپت و… نیز در گزارش‌هایی پرده از فعالیت‌های رسانه‌ای سازماندهی‌شده گروهک‌های مخالف ایران در فضای مجازی پرده برداشته‌اند. تعلل وزارت ارتباطات در ارتباط‌گیری با اپلیکیشن‌های بین‌المللیکشورهای پیشرفته و تراز اول دنیا قوانین مخصوص به خود در فضای مجازی دارند. در سوی دیگر، کارشناسان فضای مجازی معتقدند که اتفاقات اخیر پیش‌زمینه‌ای برای محدودتر شدن فضای رسانه‌ای ایرانی‌ها از سوی توئیتر و اینستاگرام است. قوانین وضع شده برای فعالیت اپلیکیشن‌های خارجی در ایران هم، نمی‌تواند آنها را به فعالیت قانونی در ایران متقاعد کند.
ایلناایلنا3 ساعت قبل
داوری و ارزیابی مقالات ارسالی به بخش سمینار نوزدهمین جشنواره نمایش‌های آیینی و سنتی (جایزه جلال ستاری) در حضور این پژوهشگر‌ شناخته‌شده برگزار شد. به گزارش ایلنا، ارزیابی نهایی مقالات هفتمین سمینار این جشنواره همانند سال‌های قبل در حضور جلال ستاری که جایزه بخش پژوهش جشنواره به اسم او نامگذاری شده، برگزار شد. به همین بهانه و در حاشیه بررسی مقالات رسیده، روز شنبه ۲۱ تیرماه شهرام کرمی (مدیرکل هنرهای نمایشی) و پیمان شریعتی (دبیر اجرایی جشنواره) هم به دیدار جلال ستاری، پژوهشگر شناخته شده کشور در حوزه تئاتر و اسطوره و لاله تقیان (همسر جلال ستاری)، پژوهشگر نمایش‌های سنتی کشور رفتند. جلال ستاری متولد ۱۳۱۰ در رشت، محقق، اسطوره‌شناس و اندیشمند ایرانی است. آخرین اخبار و اطلاعات نوزدهمین جشنواره نماش‌های آیینی و سنتی در سایت کانون نمایش‌های آیینی و سنتی iran-tt و صفحه اینستاگرام traditional. theater. festival و کانال تلگرامی t. me/traditionalfestival منتشر می‌شود.

آشنایی با پلی‌پاد؛ نخستین پلتفرم استریمی بازی‌ها در ایران و خاورمیانه

7+
زوم‌جیزوم‌جی3 ساعت قبل
فارسفارس3 ساعت قبل
سرپرست تیم نساجی تاکید کرد: اقدام برخی از بازیکنان نساجی برای انتشار چنین استوری‌هایی غیرحرفه‌ای است ولی ما نمی‌توانیم به آنها دستبند بزنیم و بگوییم استوری نگذارند. وی در‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پاسخ به این سوال که مگر بازیکنان نساجی مشکل مالی دارند، گفت: قراردادها هنوز ثبت نشده و به هر حال مالک باشگاه هم چون هنوز مالکیت قطعی به نام او نشده، پولی به بازیکنان پرداخت نکرده است. به هر حال این سوءتفاهم بین مالکان جدید و قدیم باعث شده که چنین مشکلاتی به وجود بیاید. کوچک‌زاده در پایان در خصوص برنامه نساجی گفت: ما به تهران می‌رویم و چند روزی در آنجا هستیم و ان‌شاءالله چند بازی تدارکاتی هم خواهیم داشت. وی در پایان گفت‌وگو با فارس با اشاره به اینکه با منتشرکنندگان استوری برخورد شدید خواهد شد، گفت: مالک باشگاه تقصیری ندارد، چون مدعی است چیزی هنوز به نام او نشده است.
فارسفارس3 ساعت قبل
کوچک‌زاده: نمی‌توانم دستبند به بازیکن بزنم و بگویم استوری منتشر نکن! / با آنها برخورد می‌کنیمبه گزارش خبرگزاری فارس، تعدادی از بازیکنان نساجی از جمله حامد شیری بعد از پایان اردوی این تیم در کردان عکسی را در صفحه مجازی خود منتشر کردند که نشان می‌داد بازیکنان اجازه خروج از کمپ را به دلیل مشکلات مالی ندارند. سرپرست تیم نساجی تاکید کرد: اقدام برخی از بازیکنان نساجی برای انتشار چنین استوری‌هایی غیرحرفه‌ای است ولی ما نمی‌توانیم به آنها دستبند بزنیم و بگوییم استوری نگذارند. وی در‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پاسخ به این سوال که مگر بازیکنان نساجی مشکل مالی دارند، گفت: قراردادها هنوز ثبت نشده و به هر حال مالک باشگاه هم چون هنوز مالکیت قطعی به نام او نشده، پولی به بازیکنان پرداخت نکرده است. به هر حال این سوءتفاهم بین مالکان جدید و قدیم باعث شده که چنین مشکلاتی به وجود بیاید. وی در پایان گفت‌وگو با فارس با اشاره به اینکه با منتشرکنندگان استوری برخورد شدید خواهد شد، گفت: مالک باشگاه تقصیری ندارد، چون مدعی است چیزی هنوز به نام او نشده است.
مهرمهر3 ساعت قبل
مسئول شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه قم افزود: شهر قم، ام‌القری جهان اسلام و پیشران کاروان رشد معنویت و معرفت بشریت است و به همین دلیل نماز جمعه قم فرا شهری، فراملی و در واقع یک نماز بین‌المللی است. وی اظهار داشت: در استان قم، ۵ نماز جمعه در شهرهای استان و دو نماز جمعه در مناطق فردو و پردیسان و یک نماز جمعه در شهر قم برگزار می‌شود. اپلیکیشن نماز جمعه قم از راه‌های ارتباطی با مردم استمسئول شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه قم گفت: نماز جمعه قم در برنامه‌های رسانه‌ای و فضای مجازی مانند تلگرام، سروش، ایتا، گپ، اینستاگرام و سایت آدینه قم حضور فعال دارد. مسئول شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه قم از برگزاری مسابقه ایده‌ها و ابتکارات برای حضور فعال مردم در نماز جمعه قم خبر داد و گفت: اپلیکیشن نماز جمعه قم یکی از راه‌های ارتباطی با مردم است که در کافه بازار قابل دانلود است. لازم به ذکر است خبرهای مربوط به نماز جمعه قم و شهرهای تابعه، پیام‌های هفته، تصاویر نماز جمعه هر هفته، امکان کمک رسانی به مصلی و انتقادات و پیشنهاد در این اپلیکیشن وجود دارد.

گل فردوسی‌پور دو ساعته یک میلیون بازدید خورد

الفالف3 ساعت قبل
گل فردوسی‌پور دو ساعته یک میلیون بازدید خوردگروه ویدئو الف، ۳۰ تیر ۱۳۹۸، ۱۴:۲۰ ۳۹۸۰۴۳۰۱۲۱۰ نظر، ۲ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشارویدیوی مربوط به گلزنی عادل فردوسی پور در یک بازی سالنی این روزها به شدت در فضای مجازی دست به دست شده. که حتی این فیلم پا در بزرگترین صفحه ورزشی اینستاگرام نیز گذاشت که پس از دو ساعت بیش از یک میلیون بازدید خورد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 ساعت قبل
به گزارش مشرق، صفحه اینستاگرام ریحانه وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب، بخشی از بیانات حضرت آیت الله خامنه‌ای در خصوص تفاوت محبت‌هایی را که بر اساس مبانی انسانی است با محبت‌هایی که بر اساس شهوات و مسائل ظاهری است، در قالب یک تصویرنوشته منتشر کرد که در ادامه مشاهده می‌کنید. شهوات و عشق‌های بی‌مبنا، ماندگار نیسترهبرانقلاب: محبتها و عشقهایی که بر اساس مبانی انسانی نیست و از روی مسائل ظاهری و شهوات زودگذر است، اینها خیلی پایه و بنیادی ندارد. اما محبتی که بر اساس آن اصل انسانی است که خدای متعال آن را قرار داده، بخصوص با شرایط ازدواج اسلامی، این محبت روز به روز بیشتر می‌شود.

گزارش کامل روز سوم رویداد الکام پیچ

9+
زومیتزومیت4 ساعت قبل
مهرمهر4 ساعت قبل
جاویدنیا ادامه داد: مدت‌هاست که بحث اینترنت طبقه بندی شده مطرح شده، اما اقدام عملی و اجرایی در این زمینه نشده است و جدیدترین فیلترشکن‌ها و وی پی ان‌ها در اختیار کودکان است. فردی می‌گفت وقتی برای استفاده از فیلترشکن به مشکلی بر می‌خوریم از کودکان درخواست کمک داریم که تاسف آور است. وی افزود: متاسفانه در اینترنت کودکان مانعی وجود ندارد و هرچه سریعتر باید اقدام لازم انجام شود. وی افزود: با تاکید بر وظیفه اصلی دستگاه‌های مرتبط و اینکه با حالت اجبار نخواهیم کودکان را به فضای سالم ببریم و با تاکید بر زیرساخت‌های فنی لازم برای تفکیک اینترنت کودکان باید اقدامات لازم را انجام دهیم. سرپرست معاونت فضای مجازی دادستانی کل کشور در پایان گفت: سواد فضای مجازی کودکان امر شایسته‌ای است و باید انجام شود، اما نباید کودکان را در این فضا رها کنیم و شما می‌بینید کشورها در این زمینه چقدر حساسیت دارند.
فارسفارس4 ساعت قبل
معاون دادستان کل کشور در امور فضای مجازی با بیان اینکه روزانه ۲۵۰ میلیون محتوا در اینستاگرام منتشر می‌شود که ۵ درصد آن غیراخلاقی است، گفت: روزانه ۱۲ و نیم میلیون محتوای خلاف ارزش‌ها در فضای مجازی منتشر می‌شود که باید ساماندهی شود. وی افزود: در حال حاضر فیلترینگ بیشتر جنبه حاکمیتی یافته است تا اینکه جنبه مردمی و مطالبه عمومی به خودش بگیرد. وی افزود: متاسفانه در اینترنت کودکان مانعی وجود ندارد و هرچه سریعتر باید اقدام لازم انجام شود. جاویدنیا تصریح کرد: ۲۵۰ میلیون محتوای روزانه در اینستاگرام منتشر می‌شود و ۵ درصد آن مسایل غیراخلاقی است و روزانه ۱۲ و نیم میلیون محتوای خلاف ارزش‌ها منتشر می‌شود که باید ساماندهی شود. جاویدنیا گفت: سواد فضای مجازی کودکان امر شایسته‌ای است و باید انجام شود اما نباید کودکان را در این فضا رها کنیم و شما می‌بینید کشورها در این زمینه چقدر حساسیت دارند.
ایسناایسنا5 ساعت قبل
آیا «لات بازی» و «رجز خوانی» نوعی اجراگری است؟ آیا «لات‌ها» و «لوطی‌ها» یک اجراگر هستند؟ این‌ها سوالاتی است که در مقاله‌ای با عنوان «لات‌بازی؛ اجراگری و مرافعه آیینی» به نوشته و با سخنرانی علی شمس در قالب سمینار «مطالعات اجرا» کانون تئاتر دانشگاهی پاسخ داده می‌شود. کانون تئاتر دانشگاهی بنا دارد مرداد امسال سمیناری با مساله چیستی اجرا (Performance) و با عنوان «مطالعات اجرا» برگزار کند و علی شمس یکی از سخنرانان این سمینار است. او افزود: مهمترین چیزی که ما در این کشور با آن روبر هستیم و بخشی از یک خرده فرهنگ عظیم است، خرده فرهنگ لاتی و اوباشگری و لات‌بازی است که این‌ افراد به درست یا غلط خود را به فرهنگ عیاری و زورخانه‌ای و ورزشکاری مرتبط می‌دانند. این‌ها معمولا با توحه به جذاب بودن امر خشونت عناوینی مثل جوانمردی را جعل می‌کنند. به گزارش ایسنا، این سمینار با ارائه مقالات متعدد از تاریخ پنجم تا هفتم مردادماه در سالن کنفرانس تئاتر شهر برگزار می‌شود.

در باکو در چه جاهایی عکس‌های مناسب اینستاگرام بگیریم؟

11+
کجاروکجارو5 ساعت قبل
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین5 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- جاویدنیا گفت: باید وزارت ارتباطات غیر از بحث محتوا راجع به بحث سالم سازی و اینترنت کودکان توضیح دهند و به جد دنبال آن باشند که چه اقدامی انجام شده است. جاویدنیا ادامه داد: مدت‌هاست که بحث اینترنت طبقه بندی شده مطرح شده، اما اقدام عملی و اجرایی در این زمینه نشده است و جدیدترین فیلترشکن‌ها و وی پی ان‌ها در اختیار کودکان است. وی افزود: متاسفانه در اینترنت کودکان مانعی وجود ندارد و هرچه سریعتر باید اقدام لازم انجام شود. وی افزود: با تاکید بر وظیفه اصلی دستگاه‌های مرتبط و اینکه با حالت اجبار نخواهیم کودکان را به فضای سالم ببریم و با تاکید بر زیرساخت‌های فنی لازم برای تفکیک اینترنت کودکان باید اقدامات لازم را انجام دهیم. سرپرست معاونت فضای مجازی دادستانی کل کشور در پایان گفت: سواد فضای مجازی کودکان امر شایسته‌ای است و باید انجام شود، اما نباید کودکان را در این فضا رها کنیم و شما می‌بینید کشور‌ها در این زمینه چقدر حساسیت دارند.
مهرمهر6 ساعت قبل
مهیار علیزاده: من هم با قسمت‌هایی از حرف‌های رضا موافقم و بر این باورم واژه «کنسرت-نمایش» در هیچ جای دنیا وجود نداشته و فقط در کشور ما باب شده است. بهرام رادان در نمایی از کنسرت-نمایش «سی» بنده معتقدم تکلیف واژه «کنسرت-نمایش» روشن است زیرا یک کلید واژه مبهم است که نمی‌توان برای آن معنای درستی به کار برد. رضا موسوی: ببینید الان شاید برای اولین‌بار باشد که یک نشست رسمی رسانه‌ای درباره کلید واژه «کنسرت-نمایش» برگزار می‌شود. اصلا چرا به این موضوع به مثابه یک تجربه نگاه می‌کنیم؟ چون تجربه به تو یاد می‌دهد که این مسیر را ادامه بدهی یا ندهی. رضا موسوی: قطعا تهیه‌کننده وجوه تجاری و اقتصادی ماجرا را بیشتر از وجوه هنری می‌بیند.
مهرمهر6 ساعت قبل
هدفی به نام «کاهش ازدواج و جمعیت کشورهای فارسی زبان و مسلمان» که پشت ظاهر عادی و معمولی اخبار بی بی سی پنهان است اما نشان از تلاش برای به راه انداختن یک جریان فکری می‌دهد. به نحوی که بازگو کردن احساس دختری افغانستانی از مزایای طلاق و گرفتن جشن طلاق نیز بخشی از خبر بی بی سی را تشکیل می‌دهد. در بخش دیگری از این مطلب نیز با تشویق زنان و دختران به حمایت از افزایش تجرد، به توهین به شخصیت وجودی زن و انکار غریزه انسانی «تولید نسل» پرداخته شده است. بخشی که مخاطبان اصلی آن کشورهای مسلمان نشینی ازجمله افغانستان، تاجیکستان و ایران هستند. با وجود مصوب بودن شرایط قانونی برای تشویق شهروندان به ازدواج و به ویژه فرزندآوری در انگلیس، شاهد تلاش بریتانیا برای کاهش نرخ ازدواج جوانان در کشورهای دیگر از جمله کشورهای مسلمان و ایران هستیم.
زومیتزومیت6 ساعت قبل
دسته‌ای از خدمات آنلاین به چاپ عکس مرتبط می‌شود که تعداد زیادی از استارتاپ‌ها به آن می‌پردازند. در سال ۱۳۹۵، راضیه بیات اینستاچاپ را تأسیس کرد و تمرکز خود را روی خدمات چاپ عکس‌های حساب کاربری اینستاگرام گذاشت. کاربران سرویس اولیه‌ی اینستاچاپ با واردکردن شناسه‌ی حساب کاربری اینستاگرام، قابلیت انتخاب و چاپ عکس‌‌های دلخواه خود را دریافت می‌کردند. سرویس‌‌های آنلاین چاپ عکس در سال‌های اخیر با سرعت درخورتوجهی در میان استارتاپ‌های ایرانی ظاهر می‌شوند. در پایان مصاحبه، بیات مزیت‌های دیگر سرویس اینستاچاپ را تنوع در نحوه‌ی چاپ تصاویر، محصولات خاص، امنیت تصاویر کاربران و پشتیبانی قوی بیان می‌کند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز6 ساعت قبل
از آن روز یک دهه گذشته است و امروز هیچ ناو هواپیمابر امریکایی روی این خلیج نیلی حضور ندارد. روزگاری بود که بندر عباس، بندر گمبرون بود و در اشغال پرتغالیها. آنچنان که نوشته‌اند «تجارت در خلیج فارس در انحصار انگلیسیها قرار گرفت.» داستان این روزهای ایران در خلیج فارس مصداق همان صحبت سید حسن نصرالله است که در سخنرانی اخیرش گفت که مقاومت، فرهنگ زندگی است در مقابل مرگ. شما انتخاب کنید: سازش یا مقاومت؟ مرگ یا زندگی را؟

به انتهای لیست رسیدید

اینستاگرام

اینستاگرم یا اینستاگرام (به انگلیسی: Instagram) شبکه اجتماعی همرسانی عکس و ویدئو است که این امکان را به کاربران خود می‌دهد که عکس‌ها و ویدئوهای خود را در دیگر شبکه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک، توییتر، تامبلر و فلیکر همرسانی کنند. کاربران هم‌چنین می‌توانند از فیلترهای دیجیتال برای تصاویرشان استفاده کنند. در این صفحه آخرین اخبار و واکنش‌های کاربران اینستاگرام را می‌خوانید. ویکی‌پدیا