ایوب سلیمانی

ایوب سلیمانی

ایرناایرنا11 ساعت قبل
برخورد با بدحجابی همیشه یکی از ماجراهای جنجالی کشور بوده است و هیچ‌وقت موافقان و مخالفان آن نتوانستند به فهم مشترکی از این مقوله برسند. مطابق قانون، کشف حجاب جرم محسوب شده و پلیس موظف به برخورد با بی‌حجابی چه در خودرو و چه در معابر عمومی است. خشونت مامور پلیس در حدی است که بخشی از لباس دختر کنار می‌رود و دختر نیمه عریان به خودروی پلیس منتقل می‌شود. برخورد خشن برخی ماموران پلیس با زنان و دختران به اصطلاح بدحجاب سوال‌های زیادی را در ذهن تداعی می‌کند. مقایسه برخورد پلیس ایران با پلیس‌های اروپا!
ایسناایسنا1 روز قبل
تصویب لایحه حمایت از محیط‌بانان، اجرای طرح «ناظر» برای برخورد با بی‌حجابی، آغاز غربالگری سلامت دانش‌آموزان، سه عامل «خشن شدن» یک جامعه از جمله اخبار اجتماعی ایسنا در سومین روز تابستان ۹۸ هستند. به گزارش ایسنا، هوای تهران در خرداد ماه، ۷ روز در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس و ۲۴ روز در شرایط سالم قرار داشت. ارسال پیش‌نویس اولیه اصلاح قانون مبارزه با مواد مخدردبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر از ظرفیت سازی برای نگهداری از ۶۲۰۰ تن از معتادان متجاهر در استان تهران خبر داد. براساس آمار بهداشت جهانی ۴۵۰ هزار نفر در همان سال بر اثر مصرف مواد مخدر جان خود را از دست داده‌اند. سه عامل «خشن شدن» یک جامعه را بشناسیدیک جامعه شناس سه عامل را از مهم‌ترین علل افزایش خشونت در جامعه دانست و گفت: وجود «تضادها»، «تعصب‌ها» و «دشواری‌های معیشتی» با افزایش خشونت در جامعه رابطه‌ای مستقیم دارد و به میزان افزایش آن‌ها خشونت نیز افزایش می‌یابد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، زهرا نژادبهرام درباره اجرای طرح زیست شبانه و مخالفت پلیس با اجرای آن اظهار داشت: رویکرد ما تعامل‌گراست، در عین حال بر اجرای طرح تأکید داریم. وی با بیان «اگر پلیس بر این عقیده باشد که قسمتی از طرح نیاز به تغییر دارد آن را اصلاح می‌کنیم»، ادامه داد: طبق مذاکراتی که با پلیس تهران داشتیم مقرر شد کارگروهی توسط پلیس تشکیل و از نمایندگان شهرداری و شورای شهر برای حضور در آن دعوت شود. وی با اشاره به اینکه نظر پلیس این بوده که باید در اجرای طرح مشکلات ترافیکی، ‌ انتظامی و امنیتی مرتفع شود، گفت: در حال حاضر منتظر دعوت پلیس هستیم تا اقدامات لازم برای اجرای طرح انجام شود. فرمانده انتظامی تهران بزرگ اضافه کرد: در صورت مشاهده عدم رعایت این موضوع با صنوف متخلف برخورد قانونی خواهد شد. از طریق معاونت نظارت بر اماکن عمومی به همه صنوف اعلام کرده‌ایم که زیست شبانه نداریم و صرفا صنوف تا یک بامداد مجاز به فعالیت هستند.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
زهرا نژادبهرام در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، درباره اجرا طرح زیست شبانه و مخالفت پلیس با اجرای آن، اظهار داشت: رویکرد ما تعامل گراست در این عین حال بر اجرای طرح تأکید داریم. وی با بیان اینکه اگر پلیس بر این عقیده باشد که قسمتی از طرح نیاز به تغییر دارد آن را اصلاح می‌کنیم، ادامه داد: طبق مذاکراتی که با پلیس تهران داشتیم مقرر شد کارگروهی توسط پلیس تشکیل و از نمایندگان شهرداری و شورای شهر برای حضور در آن دعوت شود. عضو هیئت رئیسه شورای شهرتهران تصریح کرد: از ابتدا قرار بود این طرح به صورت پایلوت اجرا و نقاط قوت و ضعف آن استخراج شود که این اتفاق هم رخ داد و در ۵ منطقه به صورت آزمایشی اجرا شد. وی با شاره به اینکه نظر پلیس این بوده که باید در اجرای طرح مشکلات ترافیکی، ‌انتظامی و امنیتی باید مرتفع شود، گفت: در حال حاضر منتظر دعوت پلیس هستیم تا اقدامات لازم برای اجرای طرح انجام شود. انتهای پیام/
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
سردار ایوب سلیمانی، جانشین فرمانده ناجا با اشاره به برخورد با بی‌حجابی چه در خودرو و چه در معابر عمومی، تاکید کرد: طرح ناظر محدود به خودرو نیست. مطابق قانون، کشف حجاب جرم محسوب شده و پلیس موظف به برخورد با بی حجابی چه در خودرو و چه در معابر عمومی است. سردار سلیمانی افزود: معتقدیم آن اقلیتی که براساس قانون کشور مرتکب جرم می‌شوند همانند قاچاق مواد مخدر، قتل، احتکار ارزاق عمومی و … بنا به مطالبه مردم از پلیس بایستی با این گونه مجرمان برخورد شود. او میانگین موفقیت طرح ناظر را بیش از ۵۰ درصد در سطح کشور برشمرد و گفت: طرح مذکور منحصر به خودرو نیست. منبع: ایسنا
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
خبرگزاری تسنیم: زهرا نژادبهرام درباره اجرا طرح زیست شبانه و مخالفت پلیس با اجرای آن، اظهار داشت: رویکرد ما تعامل گراست در این عین حال بر اجرای طرح تأکید داریم. وی با بیان اینکه اگر پلیس بر این عقیده باشد که قسمتی از طرح نیاز به تغییر دارد آن را اصلاح می‌کنیم، ادامه داد: طبق مذاکراتی که با پلیس تهران داشتیم مقرر شد کارگروهی توسط پلیس تشکیل و از نمایندگان شهرداری و شورای شهر برای حضور در آن دعوت شود. عضو هیئت رئیسه شورای شهرتهران تصریح کرد: از ابتدا قرار بود این طرح به صورت پایلوت اجرا و نقاط قوت و ضعف آن استخراج شود که این اتفاق هم رخ داد و در ۵ منطقه به صورت آزمایشی اجرا شد. وی با شاره به اینکه نظر پلیس این بوده که باید در اجرای طرح مشکلات ترافیکی، ‌انتظامی و امنیتی باید مرتفع شود، گفت: در حال حاضر منتظر دعوت پلیس هستیم تا اقدامات لازم برای اجرای طرح انجام شود. به گزارش تسنیم، در حالی شورای شهر بر اجرای زیست شبانه اصرار دارد که چندی پیش سردار رحیمی رئیس پلیس پایتخت، گفت: صنوف تنها در ماه مبارک رمضان اجازه فعالیت تا سحر را داشتند، پس از پایان ماه رمضان این امر منتفی شده و ساعت فعالیت صنوف صرفا تا یک بامداد است.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
سردار ایوب سلیمانی در حاشیه برگزاری همایش فرماندهان و مدیران استان مازندران، درباره طرح ناظر و تکلیفی که ناجا خود را مقید به اجرای آن می‌داند، افزود: نیروی انتظامی نمی‌تواند به مردم بگوید هر جرم مشهودی که در جامعه رخ می‌دهد، به من مربوط نیست. سردار سلیمانی افزود: ترویج مفاسد اخلاقی و اجتماعی، یکی از برنامه‌های دشمن در کشور است که این کار را حساس‌تر و جدی‌تر می‌کند؛ پلیس به کشف حجاب به عنوان پدیده اجتماعی نگاه نمی‌کند و به این نتیجه رسیده که از خارج از کشور این موضوع هدایت می‌شود. مطابق قانون، کشف حجاب جرم محسوب شده و پلیس موظف به برخورد با بی حجابی چه در خودرو و چه در معابر عمومی است. سردار سلیمانی افزود: معتقدیم آن اقلیتی که براساس قانون کشور مرتکب جرم می‌شوند همانند قاچاق مواد مخدر، قتل، احتکار ارزاق عمومی و … بنا به مطالبه مردم از پلیس بایستی با این گونه مجرمان برخورد شود. او میانگین موفقیت طرح ناظر را بیش از ۵۰ درصد در سطح کشور برشمرد و گفت: طرح مذکور منحصر به خودرو نیست.
ایمناایمنا2 روز قبل
قضات برای مشخص‌شدن موضوع به پزشکی‌قانونی دستور دادند تا از روی نمونه‌برداری‌های انجام‌گرفته مشخص کنند آیا آثار برجای‌مانده ناشی از تعرض مرد متهم بوده است یا نه. این در حالی است که مرد متهم در دفاعیاتش اظهارات این زن را رد کرد و گفت: من اصلا به این زن به زور تعرض نکردم. من هم از این زن خوشم می‌آمد، ضمن اینکه همسر خودم بیمار بود و ما مشکلاتی داشتیم، به همین خاطر هم با این زن رابطه برقرار کردم. به من گفته ‌بود وقتی که شوهرش از خانه بیرون رفت در را باز می‌گذارد تا من وارد خانه او شوم و من هم قبول کردم. وارد خانه شدم، اما رابطه جنسی با او نداشتم و این زن درباره من دروغ می‌گوید.
فارسفارس2 روز قبل
جانشین فرمانده ناجا گفت: امروز هیچ دشمنی جرأت حمله کردن به ایران را ندارد و ما قادر هستیم قبل از هر اقدام دشمن، آن توطئه را خنثی و نابود کنیم. به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، سردار ایوب سلیمانی جانشین فرمانده ناجا در مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی استان گلستان که با حضور جمعی از فرماندهان، مسئولان و کارکنان انتظامی در سالن مجتمع رفاهی کوثر برگزار شد، اظهار داشت: به دلیل خدمت خالصانه، مجاهدت‌ها و شهدایی که هر هفته تقدیم انقلاب اسلامی می‌شود، به نیروی انتظامی افتخار می‌کنم. جانشین فرمانده ناجا تصریح کرد: سال گذشته، نیروی انتظامی ۷۳ شهید تقدیم میهن اسلامی کرد که به طور میانگین ماهانه ۶ شهید داشتیم؛ همه تلاش ناجا بر این است که حفاظت و صیانت از ارزش‌های اسلامی و میهن عزیزمان را به بهترین نحو انجام دهد. این مقام عالی انتظامی کشور بیان کرد: اگر امروز قاچاقچیان، سرمایه مردم را مورد حمله قرار می‌دهند اما پلیس اقتصادی با این افراد قاطعانه برخورد می‌کند. لازم به ذکر است، افتتاح آشپزخانه نیمه صنعتی ستاد فرماندهی انتظامی گلستان، از برنامه‌های دیگر جانشین فرمانده ناجا در سفر به این استان بود.
مهرمهر2 روز قبل
سردار سلیمانی با اظهار اینکه با بی نظی و ناهنجاری در اماکن تفرجگاهی برخورد خواهد شد گفت: با جرایم و متخلفان برخورد قانونی خواهد شد. جانشین ناجا با اشاره به اینکه شمار زیادی مسافران و گردشگران برای بهره مندی از جاذبه‌ها به شمال سفر می‌کنند گفت: همکاری همه سازمان‌های ذیربط برای برقراری آرامش و امنیت با نیروی انتظامی امری ضروری است. وی درباره امنیت اخلاقی و تکلیف نیروی انتظامی در این زمینه گفت: طبق قانون نیروی انتظامی موظف است با هرجرم مشهودی در جامعه برخورد کند و رفتارهای پرخطر رصد و پیگیری می‌شود. سردار سلیمانی ادامه داد: یکی از جرایم، کشف حجاب در معابر عمومی است و ناجا با کشف حجاب در خودرو، اماکن عمومی و معابر برخورد خواهد کرد. جانشین نیروی انتظامی یادآور شد: همچنین هرگونه رفتارهای هتاکانه در معابر عمومی مورد برخورد قرار می‌گیرد و انتظار ما از دستگاه‌های مختلف مسئولیت پذیری است.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز2 روز قبل
وی خاطرنشان کرد: از نظر ما کشف حجاب سوغات غرب برای کشورمان است که با بی توجهی داخلی نسبت به آن دشمنان از این فرصت برای صدمه زدن به ارزشهای اسلامی کشورمان استفاده می‌کنند. سلیمانی اظهار داشت: تاکنون همه موارد کشف حجاب در کشور موسوم به دختران انقلاب که به صورت خاص رخ داد، سرنخ‌های خارجی دارد و به گونه‌ای که برخی از شبکه‌ها و افراد در خارج از آن حمایت می‌کردند. وی اضافه کرد: حتی حادثه مشابه‌ای که هفته گذشته در شهر رشت در استان گیلان نیز رخ داده و در آن یک زن هم زمان چندین جرم را مرتکب شده منشأ خارجی و با حمایت برخی شبکه‌های خارجی صورت گرفته است و این کار از سوی کسانی مورد حمایت قرار گرفته که سلامت جامعه را نمی‌خواهند. حمایت ۹۰ درصدی مردم از مبانی حجابجانشین فرماندهی نیروی انتظامی گفت: بر اساس نظرسنجی ناجا حدود ۹۰ درصد از مردم ایران مبانی حجاب را قبول دارند و نوسان حداقلی و حداکثری در حوزه شرعی و عرفی وجود دارد و آنچه که اصل حجاب محسوب می‌شود، مورد حمایت اکثریت است. سلیمانی اظهار داشت: با این حمایت حداکثری مردم از حجاب باید با کسانی که مخل این امنیت محسوب می‌شوند به طور جد برخورد شود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل
وی افزود: پلیس همه جا حضور دارد و مدبرانه، هوشمندانه و عاقلانه تلاش می‌کند تا با مجرمان برخورد کرده و میزان جرایم را در جامعه کاهش دهد. وی ادامه داد: با افرادی که آگاهانه و با برنامه به‌دنبال ضربه زدن به ارزش‌های بنیادی کشور هستند برخورد قاطع می‌کنیم. وی ادامه داد: تلاش دشمن برای این است که جامعه اسلامی ما از درون دچار فروپاشی شود که پلیس با این‌گونه برنامه‌ها و افرادی که این فعالیت‌ها را انجام می‌دهند به‌صورت جدی و قاطع برخورد خواهد کرد. وی افزود: پلیس به بالندگی و بلوغ برای پاسخگویی به نیاز مردم رسیده است و ۱۰ اولویت را در دستور کار خود دارد. امنیت پایدار، تقویت نظم و انضباط اجتماعی، ارتقای سطح آرامش مردم و پاسداری از ارزش‌های دینی، ملی و مذهبی از جمله فعالیت‌های پلیس است.
تسنیمتسنیم2 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، سردار ایوب سلیمانی ظهر امروز در حاشیه معارفه فرمانده انتظامی گلستان در جمع خبرنگاران اظهارداشت: با تشکیل قرارگاه مبارزه با موادمخدر کشفیات در کشور به ۸۰۰ تن رسید که چهار درصد بیشتر از سال قبل است. وی گفت: انجام عملیات ناجا نیز امسال دو برابر شده و هلاکت اشرار و قاچاقچیان نیز در این مدت دو و نیم برابر افزایش یافته است. جانشین فرمانده ناجا بیان داشت: تلاش کردیم با انجام عملیات هوشمندانه و انجام کار اطلاعاتی جان باختن نیروهای ناجا را کاهش دهیم که امسال یک شهید تقدیم کرده‌ایم. وی با بیان اینکه پلیس مبارزه با قاچاق کالا را در اولویت برنامه‌های خود قرار داده است، افزود: برای مبارزه با قاچاق کالا به ویژه قاچاق کالاهای اساسی، موادغذایی و سوخت غیره پلیس امنیت اقتصادی تشکیل داده‌ایم. امیدواریم با حضور پلیس در گمرک‌های کشور بتوانیم گام بلندی برای برخورد با قاچاق کالا برداریم.
تسنیمتسنیم2 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، سردار ایوب سلیمانی ظهر امروز در مراسم معارفه فرمانده جدید نیروی انتظامی استان گلستان اظهارداشت: در حوزه دفاع از ارزش‌های دینی جامعه تمرکز پلیس در دو حوزه سلبی و ایجابی است. با افرادی که به صورت مشهود و در سطح‌ جامعه مرتکب جرم می‌شوند، برخورد قاطع می‌کنیم و مسامحه‌ای در کار نخواهد بود. وی افزود: پلیس همه جا حضور دارد و مدبرانه، هوشمندانه و عاقلانه تلاش می‌کند تا با مجرمان برخورد کرده و میزان جرایم را در جامعه کاهش دهد. وی ادامه داد: با افرادی که آگاهانه و با برنامه به دنبال ضربه زدن به ارزش‌های بنیادی کشور هستند برخورد قاطع می‌کنیم. امنیت پایدار، تقویت نظم و انضباط اجتماعی، ارتقا سطح آرامش مردم و پاسداری از ارزش‌های دینی، ملی و مذهبی از جمله فعالیت‌های پلیس است.
ایرناایرنا2 روز قبل
وی افزود: ایران در حوزه امنیت دفاعی و حراست از مرزها دارای سامانه‌ها و ابزار بسیار پیشرفته برای بازدارندگی است و هر حرکت دشمن را قبل از اجرا در نطفه خفه خواهد کرد. جانشین فرمانده ناجا ادامه داد: ترامپ برای تحلیل شرایط ایران دست به دامن انگلیس، فرانسه، سی آی ای (سازمان جاسوسی آمریکا)، پنتاگون و واتیکان شد که نتایج بررسی آنها مشخص کرد آمریکا توان حمله به ایران را ندارد. وی اضافه کرد: خط مقدم مقابله با توطئه‌های دشمن نیروی انتظامی است و همه دست اندرکاران نظام باید به این نیروی آماده در خط مقدم کمک کرده و حمایت کنند. سرتیپ دوم روح الامین قاسمی افزود: وظیفه اصلی ناجا برقراری امنیت و تامین نظم در جامعه است و هر جا نیاز باشد، آماده انجام وظایف و ماموریت‌ها هستیم. وی ادمه داد: امنیت مردم، خط قرمز نیروی انتظامی است و اجازه نمی‌دهیم کسی امنیت مردم را خدشه دار کند.
مهرمهر2 روز قبل
سلیمانی تصریح کرد: دشمنان دیدند انقلاب اسلامی از بین رفتنی نیست و به فکر محدودسازی افتادند و کشورهای همسایه ما را محاصره کردند تا در این مناطق پایگاه داشته باشند اما هزینه‌های آنها به نفع انقلاب اسلامی شد. وی با بیان اینکه ناخواسته و بر خلاف اراده دشمنان منطقه در اختیار و حوزه قدرت و نفوذ ایران قرار گرفت، افزود: آنها تحریم‌های سختی را اواخر دهه ۸۰ بر ما تحمیل کردند تا از پیشرفت روزافزون جمهوری اسلامی ایران جلوگیری کنند. سلیمانی تصریح کرد: سپس تاریخ را عوض کردند و وعده دادند که جمهوری اسلامی ایران چهلمین سالگردش را نمی‌تواند جشن بگیرد و سال ۹۷ را سال براتدازی جمهوری اسلامی اعلام کردتد. سلیمانی تصریح کرد: دشمنان اراده جمهوری اسلامی ایران را برای دفاع بی قید و شرط از ارزش‌هایی که کسب کرده محک زدند و امیدواریم به اندازه کافی درس گرفته باشد که دیگر نخواهد قدرت ایران را محک بزنند. وی خاطرنشان کرد: تمام سازمان‌های مدافع انقلاب اسلامی همواره برای دفاع آماده هستند و ماموریت نیروی انتظامی هم حفظ، امنیت، نظم و پاسداری از ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی است.
رکنارکنا2 روز قبل
سردار ایوب سلیمانی در حاشیه سفر به استان گلستان در جمع خبرنگاران در خصوص سن اعتیاد به مواد مخدر در کشور، گفت: همسایه ما بزرگترین تولید کننده مواد مخدر در دنیا است، طی ۱۷ سال گذشته که استکبار جهانی در افغانستان حضور داشته تولید مواد مخدر در این کشور بیش از ۴۵ برابر شده است. سردار سلیمانی با بیان اینکه بیش از ۸۸ درصد کل کشفیات مواد مخدر بر عهده پلیس است، گفت: کنترل مرزها، شناسایی و از بین بردن بنیان‌های مالی و تجهیزات باندهای مواد مخدر نیز بر عهده نیروی انتظامی است. سردار سلیمانی تصریح کرد: جهت گیری اصلی پلیس، کار ایجابی و پیشگیری به خصوص در موضوع اعتیاد به مواد مخدر است و همچنین مقابله اساسی با کسانی که امنیت و سلامت کشور را مورد تهدید قرار می‌دهند که برای تسریع در این امر طی سال اخیر، قرارگاهی برای مبارزه با مواد مخدر توسط پلیس تشکیل شد. وی با اشاره به اینکه در سال جاری، تمرکز پلیس بر روی مقابله همه جانبه با مواد مخدر بوده و افزایش ۱۵۵ درصدی هلاکت اشرار و قاچاقچیان مواد مخدر با کار اطلاعاتی و هوشمندانه موید این موضوع بوده است، گفت: بحمداله امسال فقط یک شهید در راه مبارزه با قاچاق مواد مخدر تقدیم شده است. وی یادآور شد: امسال سالی متفاوت نسبت به سال گذشته در ایجاد امنیت پایدار و ارتقاء سطح آرامش مردم و پاسداری از ارزش‌های دینی و مذهبی است.
مازن آنلاینمازن آنلاین2 روز قبل
جانشینی انتظامی ناجا اعلام کرد: پیام مازند - ساری - جانشین نیروی انتظامی جمهوری اسلامی خواستار شناسنامه دارشدن تفرجگاه‌ها برای ارتقای امنیت در مناطق مختلف تفریحی و ساحلی شد. سردار سلیمانی با اظهار اینکه با بی نظی و ناهنجاری در اماکن تفرجگاهی برخورد خواهد شد گفت: با جرایم و متخلفان برخورد قانونی خواهد شد. وی درباره امنیت اخلاقی و تکلیف نیروی انتظامی در این زمینه گفت: طبق قانون نیروی انتظامی موظف است با هرجرم مشهودی در جامعه برخورد کند و رفتارهای پرخطر رصد و پیگیری می‌شود. سردار سلیمانی ادامه داد: یکی از جرایم، کشف حجاب در معابر عمومی است و ناجا با کشف حجاب در خودرو، اماکن عمومی و معابر برخورد خواهد کرد. جانشین نیروی انتظامی یادآور شد: همچنین هرگونه رفتارهای هتاکانه در معابر عمومی مورد برخورد قرار می‌گیرد و انتظار ما از دستگاه‌های مختلف مسئولیت پذیری است.
مازن آنلاینمازن آنلاین2 روز قبل
پیام مازند - ساری- جانشین فرماندهی نیروی انتظامی کشور گفت: نیروی انتظامی با کشف حجاب که به نوعی هتاکی به ارزش‌های اسلامی و مبانی دینی مردم محسوب می‌شود، برخورد جدی خواهد داشت. وی خاطرنشان کرد: از نظر ما کشف حجاب سوغات غرب برای کشورمان است که با بی توجهی داخلی نسبت به آن دشمنان از این فرصت برای صدمه زدن به ارزشهای اسلامی کشورمان استفاده می‌کنند. سردار سلیمانی اظهار داشت: با این حمایت حداکثری مردم از حجاب باید با کسانی که مخل این امنیت محسوب می‌شوند به طور جد برخورد شود. جانشین فرماندهی نیروی انتظامی کشور برای شرکت در همایش رؤسا و فرماندهان کلانتریها و پاسگاه‌های انتظامی به مازندران سفر کرد. این همایش یک روزه صبح امروز با سخنرانی استاندار مازندران شروع شد و عصر امروز یکشنبه به کار خود پایان می‌دهد.
موجموج2 روز قبل
وی ادامه داد: برجام علاوه بر اینکه دشمنان را به هدفشان نرساند بلکه حوزه نفوذ نظام اسلامی در جامعه بین‌المللی را افزایش داد. وی گفت: برادران ما در پدافند سپاه به این پهباد به تکرار اخطار دادند ولی آنها باور نداشتند که اینها می‌توانند. هیچ دشمنی جرات حمله کردن به ایران را نداردوی گفت: ما تجهیزات و اراده استفاده از آن را داریم و امیدوارم دشمن به اندازه کافی درس گرفته باشد که دیگر نخواهد نیروهای مسلح ایران را محک‌بزند. جانشین ناجا گفت: امروز هیچ دشمنی جرات حمله کردن به ایران را ندارد و ما قادر هستیم قبل از هر اقدام دشمن آن توطئه را خنثی و نابود کنیم. وی ادامه داد: امروز اگر فضای مجازی و امنیت این فضا دغدغه خانواده‌ها است، پلیس فتا موفق و مسلط بر اوضاع و به شدت در حال توسعه هستیم و بیش از ۸۰ درصد جرائمی که به پلیس فتا ارجاع می‌شود منجر به کشف می‌شود.
مهرمهر2 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی استان گلستان صبح یکشنبه با حضور سردار ایوب سلیمانی جانشین فرمانده ناجا برگزار شد که سردار روح الامین قاسمی به مدت سه سال به عنوان فرمانده انتظامی گلستان منصوب و از زحمات سردار علی اکبر جاویدان طی سه سال گذشته تقدیر به عمل آمد. در این مراسم استاندار گلستان و دیگر مسئولان ارشد استانی حضور داشتند.
مهرمهر2 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، سردار ایوب سلیمانی صبح یکشنبه در مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی استان گلستان در گفتگو با خبرنگاران، اظهار کرد: همسایه ما بزرگ‌ترین تولید کننده مواد مخدر دنیاست و تولید مواد مخدر با حضور استکبار جهانی در ۱۷ سال گذشته در این منطقه ۴۵ برابر شده و سال گذشته ۹ هزار تن تولید داشتند. وی با بیان اینکه خطر جدی در حاشیه مرز ما وجود دارد و صدمات زیادی از آن دیدیم، افزود: در ۴۰ سال گذشته ۱۲ هزار تن و سال گذشته بیش از ۸۰۰ تن مواد مخدر در کشور کشف کردیم. سلیمانی تصریح کرد: قاچاقچیان تلاش می‌کنند به ما صدمه بزنند و در جهت توزیع مواد مخدر در کشور ما برای آلوده سازی و هموارسازی مسیر کار کنند. وی ادامه داد: سن گرایش به مواد مخدر در کشور ۱۶ سال است که بسیار پرخطر بوده و باید به آن توجه کنیم. سلیمانی افزود: جهت گیری ما مقابله با کسانی است که امنیت کشور را مورد تهدید قرار می‌دهند و امسال تمرکز ما مقابله همه جانبه با مواد مخدر بوده و امسال چهار درصد افزایش کشف داشتیم.
مازن آنلاینمازن آنلاین2 روز قبل
جانشین فرمانده نیروی انتظامی: پیام مازند - ساری- جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: تمامی تفرجگاهها و شناگاههای استان‌های شمالی از جمله مازندران برای ارتقاء امنیت اجتماعی و اخلاقی باید شناسنامه دار شود. وی گفت: به دلیل کم تعداد بودن تفرجگاهها و شناگاههای دارای شناسنامه و مجوز، مسافران و گردشگران بناچار در خارج از این محدوه‌ها بخصوص در سواحل دریای خزر شنا می‌کنند که می‌تواند علاوه بر به خطر افتادن سلامت شهروندان، از لحاظ امنیتی نیز برایشان مشکل ساز شود. وی افزود: اگرچه نیروی انتظامی برای حفظ جان مردم در نقاط حادثه خیز نیروهای خود را مستقر کرد، ولی نیاز است تا این مناطق مورد تجدید نظر قرار گیرد تا بتوانیم زمینه استفاده بهتر مردم را از سواحل فراهم کنیم. وی خاطرنشان کرد: اگر چه اجرای طرح ظرفیت سنجی در حیطه وظیفه نیروی انتظامی نیست، ولی ما به عنوان یکی از ارکان اجرای طرح دریا از این طرح استقبال خواهیم کرد. جانشین فرماندهی نیروی انتظامی کشور برای شرکت در همایش روسا و فرماندهان کلانتری و پاسگاه‌های انتظامی به مازندران سفر کرد.
کرد آنلاینکرد آنلاین2 روز قبل
عصر کرد - گرگان - جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور با اشاره به سرنگونی پهپاد جاسوسی رادارگریز آمریکا توسط ایران گفت: زمین گیر شدن توطئه و نقشه دشمن نشان از آمادگی نیروهای مسلح ایران دارد و با توجه به این توان و آمادگی، هیچ دشمنی جرات حمله کردن و تجاوز به ایران را نخواهد داشت. جانشین فرمانده ناجا ادامه داد: ترامپ برای تحلیل شرایط ایران دست به دامن انگلیس، فرانسه، سی آی ای (سازمان جاسوسی آمریکا)، پنتاگون و واتیکان شد که نتایج بررسی آنها مشخص کرد آمریکا توان حمله به ایران را ندارد. وی اضافه کرد: خط مقدم مقابله با توطئه‌های دشمن نیروی انتظامی است و همه دست اندرکاران نظام باید به این نیروی آماده در خط مقدم کمک کرده و حمایت کنند. وی ادمه داد: امنیت مردم، خط قرمز نیروی انتظامی است و اجازه نمی‌دهیم کسی امنیت مردم را خدشه دار کند. در این مراسم از تلاش‌های سه ساله سرتیپ دوم علی اکبر جاویدان در گلستان تقدیر و سرتیپ دوم ستاد روح الامین قاسمی به عنوان فرمانده انتظامی این استان معرفی شد.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین2 روز قبل
پیام خوزستان - گرگان - جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور با اشاره به سرنگونی پهپاد جاسوسی رادارگریز آمریکا توسط ایران گفت: زمین گیر شدن توطئه و نقشه دشمن نشان از آمادگی نیروهای مسلح ایران دارد و با توجه به این توان و آمادگی، هیچ دشمنی جرات حمله کردن و تجاوز به ایران را نخواهد داشت. جانشین فرمانده ناجا ادامه داد: ترامپ برای تحلیل شرایط ایران دست به دامن انگلیس، فرانسه، سی آی ای (سازمان جاسوسی آمریکا)، پنتاگون و واتیکان شد که نتایج بررسی آنها مشخص کرد آمریکا توان حمله به ایران را ندارد. وی اضافه کرد: خط مقدم مقابله با توطئه‌های دشمن نیروی انتظامی است و همه دست اندرکاران نظام باید به این نیروی آماده در خط مقدم کمک کرده و حمایت کنند. وی ادمه داد: امنیت مردم، خط قرمز نیروی انتظامی است و اجازه نمی‌دهیم کسی امنیت مردم را خدشه دار کند. در این مراسم از تلاش‌های سه ساله سرتیپ دوم علی اکبر جاویدان در گلستان تقدیر و سرتیپ دوم ستاد روح الامین قاسمی به عنوان فرمانده انتظامی این استان معرفی شد.
مازن آنلاینمازن آنلاین2 روز قبل
پیام مازند - گرگان - جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور با اشاره به سرنگونی پهپاد جاسوسی رادارگریز آمریکا توسط ایران گفت: زمین گیر شدن توطئه و نقشه دشمن نشان از آمادگی نیروهای مسلح ایران دارد و با توجه به این توان و آمادگی، هیچ دشمنی جرات حمله کردن و تجاوز به ایران را نخواهد داشت. جانشین فرمانده ناجا ادامه داد: ترامپ برای تحلیل شرایط ایران دست به دامن انگلیس، فرانسه، سی آی ای (سازمان جاسوسی آمریکا)، پنتاگون و واتیکان شد که نتایج بررسی آنها مشخص کرد آمریکا توان حمله به ایران را ندارد. وی اضافه کرد: خط مقدم مقابله با توطئه‌های دشمن نیروی انتظامی است و همه دست اندرکاران نظام باید به این نیروی آماده در خط مقدم کمک کرده و حمایت کنند. وی ادمه داد: امنیت مردم، خط قرمز نیروی انتظامی است و اجازه نمی‌دهیم کسی امنیت مردم را خدشه دار کند. در این مراسم از تلاش‌های سه ساله سرتیپ دوم علی اکبر جاویدان در گلستان تقدیر و سرتیپ دوم ستاد روح الامین قاسمی به عنوان فرمانده انتظامی این استان معرفی شد.
برنابرنا2 روز قبل
جانشین ناجا گفت: متاسفانه سن اعتیاد در کشور به ۱۶ سال کاهش یافته است. به گزارش گروه اجتماعی برنا؛ ایوب سلیمانی صبح امروز در حاشیه معارفه فرمانده جدید انتظامی گلستان اظهار کرد: سن اعتیاد در کشور به ۱۶ سال رسیده است. وی ادامه داد: در ۴۰ سال گذشته بیش از ۱۲ هزار تن انواع مواد مخدر را در کشور کشف کرده‌ایم. جانشین ناجا خاطرنشان کرد: در سال گذشته بیش از ۸۰۰ تن مواد مخدر کشف کردیم. سلیمانی بیان کرد: تقویت آمادگی و توان ماموریتی پلیس در ابعاد مختلف و مبارزه با جرائم و ناهنجاری‌های اجتماعی جز اولویت‌های جدی پلیس است.
خبرآنلاینخبرآنلاین5 روز قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بحث زیست شبانه، حدود ۱۰ سالی است با نزدیک شدن به ماه رمضان، در شهر تهران و سایر کلانشهرهای کشور مطرح می‌شود. با آغاز ماه مبارک رمضان، حیات شبانه برخی از اصناف که بیشتر با تغذیه و تدخین و تفریح مردم ارتباط داشت، آغاز شد. سردار حسین رحیمی، فرمانده انتظامی تهران بزرگ شرط کرد برای تداوم حیات شبانه در تهران باید پیوست انتظامی، ترافیکی و امنیتی تعریف شود. پس از انتشار این خبر، البته موافقت پلیس با زیست شبانه باز هم به سمت شرط و شروط زیادی رفت. او همچنین گفت: در صورتی که در یک خانواده نیز پدر به تنهایی در زیست شبانه باشد، قطعا نگرانی‌هایی برای زنان ایجاد می‌کند.
ایسناایسنا1 هفته قبل
جانشین فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به تصویب طرح جامع مرزبانی گفت: در این طرح نیروی مرزبانی جمهوری اسلامی ایران به عنوان اولین سند رسمی و قطعی با تأیید مقام معظم رهبری در حال شکل گیری است. بسیج و سپاه جدا شدنی نیستند و هر دو مکمل یکدیگر هستند بنابراین قدرت، عظمت و بزرگی نیروی انتظامی نیز بر این اساس است. جانشین فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه جهت‌گیری‌های مطلوبی در سال‌های اخیر در مرزبانی شکل گرفته است، گفت: آثار و برکات این جهت‌گیری‌ها در مرزبانی مشهود است. تأمین نیروی مرزبانی از بدنه انتظامی نقض غرض است و برعکس آن صحیح است. باید تأمین نیرو در نیروی انتظامی از حوزه رزم (یگان ویژه، مرزبانی و …) انجام شود.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 هفته قبل
سردار ایوب سلیمانی، جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه دشمنان در صدد فشار داخلی با محوریت اقتصاد هستند، گفت: در راستای تأمین امنیت مرزها بیش از گذشته تلاش می‌کنیم. جانشین فرمانده نیروی انتظامی ناجا عنوان کرد: شهادت بزرگترین نعمت الهی است چرا که اگر عنصر شهادت وجود نداشته باشد دین الهی نیز شکل نمی‌گیرد؛ لازمه شهادت این است که افراد قبل از شهادت در صف مجاهدان قرار بگیرند. وی عنوان کرد: معتقد هستم تأمین نیروی مرزبانی از بدنه انتظامی نقض غرض است و برعکس آن صحیح می‌باشد؛ باید تامین نیرو در نیروی انتظامی از حوزه رزم (یگان ویژه، مرزبانی و …) انجام شود. سردار سلیمانی در ادامه تأکید کرد: باید افراد مومن، مجاهد، توانمند، جدی و معتقد به اولویت‌های مرزبانی در این نیرو جذب شوند. سردار سلیمانی با تأکید بر ارتقاء امنیت مرزها، عنوان کرد: دشمنان در صدد فشار داخلی با محوریت اقتصاد هستند بنابراین امسال اولویت ما باید کنترل قاچاق خارج از مرزها خصوصا کالاهای اساسی باشد و در راستای تأمین امنیت مرزها بیش از گذشته تلاش کنیم.

به انتهای لیست رسیدید