بابک جهانبخش

بابک جهانبخش

کرد آنلاینکرد آنلاین3 روز قبل
عصر کرد - تک‌آهنگ «بهت قول میدم» از محسن یگانه از دی‌ماه سال ٩٥ تا همین حالا که ویدیویی از آن روی یوتیوب بارگذاری شده، بیش از ٥٨‌میلیون بار بازدید داشته است. مدیر برنامه محسن یگانه می‌گوید: «فعلا یک، یک دلاری هم از این طریق نصیب ما نشده است. برخی کامنت‌های مجازی برای «بهت قول میدم» در یوتیوبراجوخان از کشمیر: «عاشق ایران و فرهنگ ایرانی هستم.» مخاطب دیگری از بنگلادش: «سلام به همه ایرانیان از بنگلادش. زبان فارسی خیلی زیباست.» بیشتر بدانید: رکورد عجیب «محسن یگانه» در لس آنجلس! بیشتر بدانید: چرا محسن یگانه از طرفدارانش عذرخواهی کرد؟ + فیلمبیشتر بدانید: مصاحبه با محسن یگانه بعد از انتشار اولین آلبومشبیشتر بدانید: محسن یگانه: سال هاست که به خاطر چنین لحظاتی در رو به روی خودم بستمبیشتر بدانید: مرور ده آهنگ برتر محسن یگانهمنبع: روزنامه شهروند
فردا نیوزفردا نیوز4 روز قبل
دانلود آهنگ شاد در میان بسیاری از مردم پر طرفدار است آیا تعریفی درستی از آن میشود و آیا هر کسی معنی آن را میداند؟ تعریف ما از آهنگ شاد؟ در تعریف ایرانی باید بگوییم آن چه که شجریان و سینا سرلک میخوانند، شاد نیست! و بعضی از مردم، آهنگ پاپ را از نوع ایرانی ‎اش را نوعی از غرب میدانند که هیچ ارزش هنری هم ندارد. حال کسی که با دیدن عزیزش شوکه می‌‎شود و اشک میریزد، به معنی ناراحتی و غمگینی نیست؟ یا برعکس، دانلود آهنگ شاد در میان بسیاری از مردم پر طرفدار است آیا تعریفی درستی از آن میشود و آیا هر کسی معنی آن را میداند؟ تعریف ما از آهنگ شاد؟ در تعریف ایرانی باید بگوییم آن چه که شجریان و سینا سرلک میخوانند، شاد نیست! و بعضی از مردم، آهنگ پاپ را از نوع ایرانی ‎اش را نوعی از غرب میدانند که هیچ ارزش هنری هم ندارد. در واقع این آهنگ را آهنگی شاد مینامیم.
همشهریهمشهری1 هفته قبل
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، در بخش کنسرت‌های پاپ این هفته، یکشنبه (سوم آذر ماه) کنسرت حمید هیراد در برج میلاد برگزار خواهد شد. سالن میلاد نمایشگاه هم در روزهای ۳، ۴ و ۷ آذر ماه به ترتیب میزبان سیروان خسروی، امید حاجیلی و بابک جهانبخش خواهد بود. گروه بانوان بهارآفرین نیز ششم آذر ماه در فرهنگسرای نیاوران برای علاقه‌مندان اجرا خواهد کرد. کنسرت ارکستر سمفونیک تهران به رهبری لوریس چکناواریان در سه شب متوالی از ۶ تا ۸ آذر در تالار وحدت برگزار خواهد شد. چهارشنبه (ششم آذر ماه) نیز کنسرت گروه زروان (رسیتال ویولن) در تالار رودکی برگزار می‌شود.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد1 هفته قبل
جهانبخش در این کنسرت قطعات منتخب از آلبوم‌ها و تک‌آهنگ‌های خود را پیش روی مخاطبان قرار می‌دهد. بابک جهانبخش طی ماه‌های گذشته قطعه‌هایی چون «تو همونی که»، «من هستم»، «تو اینجایی» را در فضای مجازی منتشر کرده است. سیما تیرانداز با حضور ۲۲ بازیگر جوان نمایش «راپسودی» را در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه آورده است. این کارگردان تئاتر اعلام کرد که نمایش «راپسودی» به مدت یک ماه روی صحنه خواهد بود. «راپسودی» هر شب ساعت ۲۰:۳۰ در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه است.
رکنارکنا1 هفته قبل
به گزارش رکنا، بابک جهانبخش از خوانندگان شناخته شده موسیقی پاپ ایران روز پنجشنبه ۷ آذرماه تازه‌ترین کنسرت خود را به همت موسسه «آوای فروهر» در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌کند. این خواننده موسیقی که طی ماه‌های اخیر گزیده‌کاری را بر برگزاری متعدد کنسرت ترجیح داده بود، در کنسرت پیش رو که بلیت‌های آن با قیمت‌های ۷۰ تا ۱۸۵ هزار تومانی به فروش می‌رسد، قطعات منتخب از آلبوم‌ها و تک آهنگ‌های خود را پیش روی مخاطبان قرار می‌دهد. این در حالی است که هنوز از گروه ارکستر و نوازندگان کنسرت جهانبخش خبر جدیدی منتشر نشده است. بابک جهانبخش طی ماه‌های گذشته قطعه‌هایی چون «تو همونی که»، «من هستم»، «تواینجایی» را در فضای مجازی منتشر کرده است. «بی‌اسم/سال ۱۳۸۷»، «احساس/ سال ۱۳۸۹»، «زندگی من/ ۱۳۹۰»، «من و بارون/ ۱۳۹۱»، «اکسیژن/ ۱۳۹۲»، «مدار بی قراری/ ۱۳۹۳»، «حالم خوبه/ ۱۳۹۵» از جمله آثاری است که در قالب آلبوم طی سال‌های گذشته از بابک جهانبخش منتشر شده است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
بابک جهانبخش از خوانندگان شناخته شده موسیقی پاپ ایران روز پنجشنبه ۷ آذرماه تازه‌ترین کنسرت خود را در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌کند. بابک جهانبخش از خوانندگان شناخته شده موسیقی پاپ ایران روز پنجشنبه ۷ آذرماه تازه‌ترین کنسرت خود را به همت موسسه «آوای فروهر» در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌کند. این در حالی است که هنوز از گروه ارکستر و نوازندگان کنسرت جهانبخش خبر جدیدی منتشر نشده است. بابک جهانبخش طی ماه‌های گذشته قطعه‌هایی چون «تو همونی که»، «من هستم»، «تواینجایی» را در فضای مجازی منتشر کرده است. «بی‌اسم/سال ۱۳۸۷»، «احساس/ سال ۱۳۸۹»، «زندگی من/ ۱۳۹۰»، «من و بارون/ ۱۳۹۱»، «اکسیژن/ ۱۳۹۲»، «مدار بی قراری/ ۱۳۹۳»، «حالم خوبه/ ۱۳۹۵» از جمله آثاری است که در قالب آلبوم طی سال‌های گذشته از بابک جهانبخش منتشر شده است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 هفته قبل
اعتمادآنلاین| بابک جهانبخش از خوانندگان شناخته شده موسیقی پاپ ایران روز پنجشنبه ۷ آذرماه تازه‌ترین کنسرت خود را به همت موسسه «آوای فروهر» در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌کند. این خواننده موسیقی که طی ماه‌های اخیر گزیده‌کاری را بر برگزاری متعدد کنسرت ترجیح داده بود، در کنسرت پیش رو که بلیت‌های آن با قیمت‌های ۷۰ تا ۱۸۵ هزار تومانی به فروش می‌رسد، قطعات منتخب از آلبوم‌ها و تک آهنگ‌های خود را پیش روی مخاطبان قرار می‌دهد. این در حالی است که هنوز از گروه ارکستر و نوازندگان کنسرت جهانبخش خبر جدیدی منتشر نشده است. بابک جهانبخش طی ماه‌های گذشته قطعه‌هایی چون «تو همونی که»، «من هستم»، «تواینجایی» را در فضای مجازی منتشر کرده است. «بی‌اسم/سال ۱۳۸۷»، «احساس/ سال ۱۳۸۹»، «زندگی من/ ۱۳۹۰»، «من و بارون/ ۱۳۹۱»، «اکسیژن/ ۱۳۹۲»، «مدار بی قراری/ ۱۳۹۳»، «حالم خوبه/ ۱۳۹۵» از جمله آثاری است که در قالب آلبوم طی سال‌های گذشته از بابک جهانبخش منتشر شده است.
مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، بابک جهانبخش از خوانندگان شناخته شده موسیقی پاپ ایران روز پنجشنبه ۷ آذرماه تازه‌ترین کنسرت خود را به همت موسسه «آوای فروهر» در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌کند. این خواننده موسیقی که طی ماه‌های اخیر گزیده‌کاری را بر برگزاری متعدد کنسرت ترجیح داده بود، در کنسرت پیش رو که بلیت‌های آن با قیمت‌های ۷۰ تا ۱۸۵ هزار تومانی به فروش می‌رسد، قطعات منتخب از آلبوم‌ها و تک آهنگ‌های خود را پیش روی مخاطبان قرار می‌دهد. این در حالی است که هنوز از گروه ارکستر و نوازندگان کنسرت جهانبخش خبر جدیدی منتشر نشده است. بابک جهانبخش طی ماه‌های گذشته قطعه‌هایی چون «تو همونی که»، «من هستم»، «تواینجایی» را در فضای مجازی منتشر کرده است. «بی‌اسم/سال ۱۳۸۷»، «احساس/ سال ۱۳۸۹»، «زندگی من/ ۱۳۹۰»، «من و بارون/ ۱۳۹۱»، «اکسیژن/ ۱۳۹۲»، «مدار بی قراری/ ۱۳۹۳»، «حالم خوبه/ ۱۳۹۵» از جمله آثاری است که در قالب آلبوم طی سال‌های گذشته از بابک جهانبخش منتشر شده است.
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
مهر: بابک جهانبخش از خوانندگان شناخته شده موسیقی پاپ ایران روز پنجشنبه ۷ آذرماه تازه‌ترین کنسرت خود را به همت موسسه «آوای فروهر» در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌کند. این خواننده موسیقی که طی ماه‌های اخیر گزیده‌کاری را بر برگزاری متعدد کنسرت ترجیح داده بود، در کنسرت پیش رو که بلیت‌های آن با قیمت‌های ۷۰ تا ۱۸۵ هزار تومانی به فروش می‌رسد، قطعات منتخب از آلبوم‌ها و تک آهنگ‌های خود را پیش روی مخاطبان قرار می‌دهد. این در حالی است که هنوز از گروه ارکستر و نوازندگان کنسرت جهانبخش خبر جدیدی منتشر نشده است. بابک جهانبخش طی ماه‌های گذشته قطعه‌هایی چون «تو همونی که»، «من هستم»، «تواینجایی» را در فضای مجازی منتشر کرده است. «بی‌اسم/سال ۱۳۸۷»، «احساس/ سال ۱۳۸۹»، «زندگی من/ ۱۳۹۰»، «من و بارون/ ۱۳۹۱»، «اکسیژن/ ۱۳۹۲»، «مدار بی قراری/ ۱۳۹۳»، «حالم خوبه/ ۱۳۹۵» از جمله آثاری است که در قالب آلبوم طی سال‌های گذشته از بابک جهانبخش منتشر شده است.

قدردانی توییتری‌ها از مرزبانان/ گرامیداشت یاد نورخدا موسوی

12+
پارس نیوزپارس نیوز4 هفته قبل
پارس نیوزپارس نیوز1 ماه قبل
پارس نیوزپارس نیوز1 ماه قبل
پارس نیوزپارس نیوز1 ماه قبل
پارس نیوزپارس نیوز1 ماه قبل
سلامکارهای جدید ساختم‼️ ولی ‌نمیدونم کدوم رو‌ پخش‌ کنمو یخورده گیج ‌شدم سر انتخاب فضاشولی با خود خیلی حساس و وسواسیمبالاخره به نتیجه میرسم اما می‌دونم سختولی بازم خوشحالم که بزودی کنسرت‌ها شروع میشنو خیلی خیلی دلتنگ دیدارتونمپاییزتون خوش رنگ
مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، با پایان گرفتن ایام سوگواری ماه‌های محرم و صفر و آغاز ماه مبارک ربیع‌الاول گروه‌ها و هنرمندان فعال حوزه‌های مختلف موسیقی، خود را برای برگزاری کنسرت‌ها و اجراهای مختلف آماده کرده‌اند. شرایطی که اگر با سیاستگذاری و برنامه‌های حمایتی بیشتری از سوی نهادهای دولتی مواجه بود، قطعا می‌توانست در حوزه‌های دیگر و تخصصی موسیقی نیز تجربه شود و فاصله بسیار عجیب و غریبی که در کشور بین موسیقی تجاری و انواع دیگر موسیقی پدید آمده را کمتر کند. اما نکته قابل تاملی که در ماه‌های اخیر به صورت مستمر از سوی تعدادی از رسانه‌ها انعکاس داده شده، بحث پرچالش تعیین قیمت بلیت کنسرت‌ها و اجراهای زنده است که هنوز مرجع مشخصی درباره نحوه قیمت‌گذاری آن که بعضا از افزایش زیادی نیز داشته‌اند، توضیح کارشناسی و منطقی ارائه نداده است. کنسرت‌هایی که‌ای کاش از سوی مدیران و سیاستگزاران موسیقی شرایطی را پدید می‌آورد که موضوع کیفیت نیز مورد ارزیابی قرار بگیرد. به هر ترتیب تازه‌ترین برنامه کنسرت گروه‌ها و هنرمندان موسیقی در بخش‌های مختلف تا روز چهارشنبه هشتم آبان ماه به ترتیب زیر اعلام شده است.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
قیمت دستگاه جوجه کشی خانگی با توجه به عوامل مختلفی تعیین می‌شود، در این مطلب فهرست و لیست قیمت دستگاه جوجه کشی را ارائه داده‌ایم و تفاوت‌های هر دستگاه با سایر انواع آن را شرح داده‌ایم. جوجه کشی یکی از صنایع ضروری و سودآور کشور است که در آن دستگاه‌های متنوعی مورد استفاده قرار می‌گیرد، لازم است پیش از خرید این وسایل تفاوت‌های آن‌ها را بررسی کرده و به همین منظور جزئیات هر دستگاه، ظرفیت، سایز، برند و سایر موارد اهمیت میابد. ویژگی‌های دستگاه جوجه کشی ارزان قیمت با دستگاه‌های گران‌قیمت‌تر متفاوت است و بهتر است هر شرکت یا فرد با توجه به نیازها و سطح کسب‌وکار خود دستگاه جوجه کشی را انتخاب کند که سود حاصل از نظر اقتصادی توجیه داشته باشد. بلدرچین دماوند انواع مختلف و متنوعی از دستگاه‌ها را ارائه می‌دهد که باعث رونق کسب و صنعت پرورش پرندگان و بهره‌مندی سرمایه‌گذاران این حوزه از درآمد و سود جوجه کشی گشته است. استفاده از دستگاه‌های بهینه و اقتصادی با کیفیت بالا راهی مطمئن برای افزایش سود و تولید با کیفیت است که نه تنها از ضرر سرمایه‌گذار جلوگیری می‌کند بلکه بهترین کالا را برای مصرف‌کننده نیز به ارمغان می‌آورد.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی؛ بابا هوشگله!

44+
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
پارس نیوزپارس نیوز1 ماه قبل
سلامامیدوارم حال دلتون خوب باشهعزیزانم همیشه علاقه خاصی به طبیعت داشتم و دارممخصوصا ارتباط احساسی عجیب غریبی با دریا دارم شایدم بخاطر همین موضوعه که اکثر کلیپ هام کنار دریا گرفته شدهولی امروز که بعد از مدت‌ها رفتم کنار ساحل دریای خزرتا از دیدنش حظ کنممتاسفانه با صحنه‌ی دیگری مواجه شدم! و از دیدن اینهمه زباله در ساحل و حاشیه دریامتعجب شدم و تاسف خوردم! و‌ انقدر دلگیر بود این منظره که ترجیح دادمعکسی ازش ثبت نکنمخواهش می‌کنم از خودمون شروع کنیم و محیط اطرافمون رو آلوده نکنیم و قدردان این نعمت‌های بزرگ ‌باشیماین‌ها سرمایه‌های ما هستنو در نهایت خودمون لطمه میبینیممتن امشبم یک درد و دل کوچیک بود …وگرنه می‌دونم و شک ندارم شما عزیزانمبسیار با فرهنگ و متشخص هستیددوستتون دارم و دلتنگتونم
پارس نیوزپارس نیوز1 ماه قبل
پارس نیوزپارس نیوز1 ماه قبل

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی؛ آزادی در آزادی

46+
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
پارس نیوزپارس نیوز2 ماه قبل

نماهنگ جدید بابک جهانبخش با ترانه‌ای از بابک صحرایی+فیلم

ایلناایلنا2 ماه قبل
بابک جهانبخش خواننده موسیقی پاپ به تازگی نماهنگ «زندگی ادامه داره» را منتشر کرده است. به گزارش خبرنگار ایلنا، بابک جهانبخش به تازگی نماهنگ «زندگی ادامه داره» را منتشر کرده است. بابک جهانبخش آهنگسازی اثر جدیدش را به عهده داشته و بابک صحرایی ترانه آن را سروده و تنظیم آن به عهده معین راهبر بوده است. کارگردانی نماهنگ «زندگی ادامه داره» نیز به عهده سپهر وکیلی بوده و محمد و مجتبی حاتم‌پور تهیه‌کنندگی آن را به عهده داشته‌اند. نماهنگ «زندگی ادامه داره» با خوانندگی بابک جهانبخش؛

به انتهای لیست رسیدید