بادامچیان

بادامچیان

فارسفارس12 ساعت قبل
عضو شورای مرکزی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: بیست و چهارمین نشریه هم شاگردی به همت واحد روابط عمومی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان و به مناسبت فرا رسیدن ۱۶ آذر ماه منتشر خواهد شد. عاطفه نصوری عضو شورای مرکزی و دبیر واحد روابط عمومی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، گفت: بیست و چهارمین نشریه هم شاگردی به همت واحد روابط عمومی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان و به مناسبت فرا رسیدن ۱۶ آذر ماه منتشر خواهد شد. وی ادامه داد: در این شماره از نشریه سراسری دانشجویی هم شاگردی سعی شده به موضوعات مختلف دانشجویی، سیاسی، تحولات اخیر و کنش‌های اجتماعی پرداخته شود. نصوری تصریح کرد: از جمله مهم‌ترین محورهای این نشریه می‌توان به رسالت جنبش دانشجویی از ۱۶ آذر ۱۳۳۲ تاکنون، نقش و جایگاه رسانه در کار تشکیلاتی، انتخابات مجلس و جایگاه جنبش دانشجویی، عدالت اجتماعی در جامعه اسلامی و … اشاره کرد. وی گفت: این نشریه ضمن انتشار در فضای مجازی در سراسر دانشگاه‌های کشور توزیع خواهد شد.
نامه‌نیورنامه‌نیور2 روز قبل
وی درباره ثبت نام وزرای دولت احمدی نژاد و اعضای جبهه پایداری مثل آقاتهرانی برای انتخابات مجلس اظهار کرد: این افراد اصولگرا نیستند بلکه ارزشی‌های کشورند. در واقع هیچ تضمینی نیست که چهره‌های شاخص اصلاح طلب ثبت نام کنند بعد نام شان در لیست قرار بگیرد. صوفی گفت: آن مانعی که در انتخابات شورای شهر به وجود آمد سهم بیشتری در انصراف اصلاح طلبان از نام نویسی در شهرهای بزرگ دارد. با این تفاسیر به احتمال زیاد انتخابات مجلس، عرصه رقابت گروه‌های اصولگرا با هم خواهد بود. فیاض زاهد درباره تأثیر عدم کاندیداتوری لاریجانی بر تصمیم اصلاح طلبان گفت: فضا دارد رادیکال می‌شود.
فردا نیوزفردا نیوز3 روز قبل
آن مسئول گفت نمی‌شود، اینها برای مردم است و نمی‌توانم و آقای رجایی هم اجازه نمی‌دهد. از نظر شما چطور می‌توان از طریق مراجعه به صندوق رای جلوی حوادث مشابه را در آینده گرفت؟ بله من هم معتقدم علاج کار در انتخابات مجلس آینده است. خب چرا مردم به کسانی رای می‌دهند که ناتوان هستند؟ در همین انتخابات آینده بیایند و به کسانی رای بدهند که مطمئن باشند می‌توانند مشکلات کشور را حل کنند. دیده شده که فرد اسما نماینده مجلس است ولی زد و بند می‌کند، مردم به چنین فردی رأی ندهند. در این کشور در ده مجلس گذشته، دو مجلس دست اصلاح‌طلبان، لیبرال‌ها، چپ‌ها و داغ‌ها بوده، یکی مجلس سوم و دیگری مجلس ششم.

«کاست» چگونه بر سیاست اثر گذاشت؟ / فرایند یک تکنولوژی سرگرمی‌محور

مهرمهر5 روز قبل
سجاد گودرزی تهیه کننده مستند «کاست» که به بخش آوینی جشنواره «سینما حقیقت» راه پیدا کرده است، در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره این مستند توضیح داد: حدود نیم قرن پیش یعنی در سال ۱۹۶۳ نوار کاست به شکل امروزی اش اختراع شد. کمپانی هلندی فیلیپس نوارهای کامپکت کاست را که ما امروزه با نام کاست می‌شناسیم روانه بازار مصرف کرد. این تکنولوژی که برای سرگرمی تولید شده بود با ورود به ایران تاثیر زیادی بر ساختار هنری و فرهنگی ایران گذاشت. وی افزود: این نوار کاست به دلیل تکنولوژی بهتری که داشت برای ضبط صدا جای گرامافون را گرفت و با افزایش تولید وارد ایران هم شد. بنابراین تکنولوژی که صرفا برای سرگرمی ساخته شده بود در ایران کاربرد دیگری پیدا کرد و تاثیر خود را روی ساختار فرهنگی و تاریخی ایران گذاشت.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین6 روز قبل
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در ادامه با اشاره به تحرکات عوامل باقی مانده اشرار و سران فتنه در سال ۸۸ تأکید کرد: برخی بیانیه می‌دهند که «ریشه و بستر اعتراضات در داخل است نه آن سوی آب‌ها». دشمن در یارگیری از مردم شکست خورده است و همین امر فتنه را خاموش کرد. وی گفت: مردم نسبت به بی تدبیری دولت و وقت نشناسی مسئولان در مدیریت افزایش قیمت بنزین انتقاد دارند. دولت حداقل قیمت کالاها و خدمات را در شرکت‌های دولتی و عمومی کنترل کند و از افزایش آن جلوگیری نماید. اگر لحن و سخن میانجی این باشد، آقایان چه امیدی به فرانسه برای بیرون آوردن برجام از مسلخ نقض پیمان آمریکایی‌ها دارند.
ایسناایسنا6 روز قبل
دشمن در یارگیری از مردم شکست خورده است و همین امر فتنه را خاموش کرد. وی گفت: مردم نسبت به بی تدبیری دولت و وقت نشناسی مسئولان در مدیریت افزایش قیمت بنزین انتقاد دارند. دولت حداقل قیمت کالاها و خدمات را در شرکت‌های دولتی و عمومی کنترل کند و از افزایش آن جلوگیری نماید. وی با اشاره به سخنان عراقچی مبنی بر اینکه نتیجه برجام، افزایش تحریم‌ها بوده است، اظهار داشت: این موضع تحلیلی ضعیفی است. اگر لحن و سخن میانجی این باشد، آقایان چه امیدی به فرانسه برای بیرون آوردن برجام از مسلخ نقض پیمان آمریکایی‌ها دارند.
قدس آنلاینقدس آنلاین6 روز قبل
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی گفت: مردم نسبت به بی‌تدبیری دولت در مدیریت افزایش قیمت بنزین انتقاد دارند و از آن‌ها می‌خواهند جلوی گرانی افسارگسیخته را بگیرند. وی گفت: مردم نسبت به بی تدبیری دولت و وقت نشناسی مسئولان در مدیریت افزایش قیمت بنزین انتقاد دارند. دولت حداقل قیمت کالاها و خدمات را در شرکت‌های دولتی و عمومی کنترل کند و از افزایش آن جلوگیری نماید. وی با اشاره به سخنان عراقچی مبنی بر اینکه نتیجه برجام، افزایش تحریم‌ها بوده است، اظهار داشت: این موضع تحلیلی ضعیفی است. دشمن مطمئن باشد مردم و بسیجیان هرگونه تجدید سازمان اشرار را در نطفه خفه خواهند کرد.
فارسفارس6 روز قبل
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی گفت: مردم نسبت به بی‌تدبیری دولت در مدیریت افزایش قیمت بنزین انتقاد دارند و از آن‌ها می‌خواهند جلوی گرانی افسارگسیخته را بگیرند. وی گفت: مردم نسبت به بی تدبیری دولت و وقت نشناسی مسئولان در مدیریت افزایش قیمت بنزین انتقاد دارند. دولت حداقل قیمت کالاها و خدمات را در شرکت‌های دولتی و عمومی کنترل کند و از افزایش آن جلوگیری نماید. وی با اشاره به سخنان عراقچی مبنی بر اینکه نتیجه برجام، افزایش تحریم‌ها بوده است، اظهار داشت: این موضع تحلیلی ضعیفی است. دشمن مطمئن باشد مردم و بسیجیان هرگونه تجدید سازمان اشرار را در نطفه خفه خواهند کرد.
افکارنیوزافکارنیوز6 روز قبل
خدمات و آثار و نتایج بسیج در همه عرصه‌ها از جمله رونق تولید ملی و حفظ امنیت و اقتدار کشور، مثال زدنی است. وی گفت: مردم نسبت به بی تدبیری دولت و وقت نشناسی مسئولان در مدیریت افزایش قیمت بنزین انتقاد دارند. دولت حداقل قیمت کالاها و خدمات را در شرکت‌های دولتی و عمومی کنترل کند و از افزایش آن جلوگیری نماید. وی با اشاره به سخنان عراقچی مبنی بر اینکه نتیجه برجام، افزایش تحریم‌ها بوده است، اظهار داشت: این موضع تحلیلی ضعیفی است. دشمن مطمئن باشد مردم و بسیجیان هرگونه تجدید سازمان اشرار را در نطفه خفه خواهند کرد.
فارسفارس1 هفته قبل
خطاب به مسئولان و دولت هم فرمودند که با تدابیر ویژه، گرانی‌‌های بلاجهت را که ممکن است در اثر اجرای غلط منطقی کردن قیمت سوخت پدید آید مراقبت کنند. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی ادامه داد: از همه نیروهای حاضر تقدیر و به آنها خسته نباشید و خداقوت ومی‌گوییم و به روح شهدا درود می‌فرستیم و برای مرحومین طلب رحمت و به بازماندگان تسلیت و از خدمات خدمتگزاران تقدیر می‌کنیم. مهم آن است که رئیس جمهور در یک تحول جدی با تغییرات موثر در سیاست‌ها و همکارانش اقدام کند. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: چشم امید ما باید به بازوان کارگران زحمتکش از سایر قشرها مانند کشاورزان و کارآفرینان باشد. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در همین زمینه افزود: آنها می‌دانند که دولت ایران با همه کشورها به‌جز آمریکا و رژیم اشغالگر و غاصب قدس روابط عادی دارد.
خبر فوریخبر فوری2 هفته قبل
باهنر درباره اینکه بسیاری معتقدند جوانان نزدیک به سعید جلیلی از کادرسازی قوی‌تری برخوردارند و می‌توانند لیست اصولگرایان را به نفع خود متمایل کنند گفت: این صحبت‌ها توهم است. باهنر ادامه داد: واقعیت این است که در بدنه شورای ائتلاف این نظر وجود دارد که هم تعداد جوانان بیشتر شود و هم تعداد خانم‌ها افزایش پیدا کند. چنین تفکری وجود دارد، اما هنوز بر سر اینکه این لیست نهایتا چگونه بسته شود بحث است. او درباره اینکه بسیاری معتقدند جوانان نزدیک به سعید جلیلی از کادرسازی قوی‌تری برخوردارند و می‌توانند لیست اصولگرایان را به نفع خود متمایل کنند گفت: این صحبت‌ها توهم است. باهنر همچنین درباره حضور چهره‌های باتجربه و قدیمی‌تر در لیست نهایی اصولگرایان گفت: من خودم شخصا اعلام کرده‌ام که در انتخابات به عنوان کاندیدا شرکت نمی‌کنم.
برترین‌هابرترین‌ها2 هفته قبل
اخبار مرتبط با بحث سرلیستی انتخابات در اردوگاه اصولگرایان همچنان پراکنده و نامشخص است. روزنامه شرق: اخبار مرتبط با بحث سرلیستی انتخابات در اردوگاه اصولگرایان همچنان پراکنده و نامشخص است. بادامچیان همچنین گفته که از آقای جلیلی هنوز خبری به گوش نرسیده است. بیژن نوباوه، از چهره‌های نزدیک به جبهه پایداری، در شهریور امسال اعلام کرده بود که جلیلی نامزد انتخابات مجلس نمی‌شود. غفوری‌فرد هم گفته که در این میان نام آقای قالیباف بیش از دیگران شنیده می‌شود و احتمال سرلیستی او وجود دارد.
فراروفرارو2 هفته قبل
به گزارش شرق، اسدالله بادامچیان، دبیرکل حزب مؤتلفه، گفته است که ظاهرا آقای حدادعادل علاقه‌ای به حضور در انتخابات ندارد. بادامچیان همچنین گفته که از آقای جلیلی هنوز خبری به گوش نرسیده است. بیژن نوباوه، از چهره‌های نزدیک به جبهه پایداری، در شهریور امسال اعلام کرده بود که جلیلی نامزد انتخابات مجلس نمی‌شود. تعیین تکلیف لاریجانیچهار ماه مانده به انتخابات مجلس یازدهم، زمزمه‌های ترک بهارستان ازسوی لاریجانی به گوش می‌رسد. من معتقدم آقای لاریجانی با قدرت در انتخابات مجلس حضور پیدا می‌کند.
فردا نیوزفردا نیوز2 هفته قبل
بادامچیان، گرانی را با گرانفروشی متفاوت دانست و خاطرنشان کرد: دولت باید میان این مفاهیم تمایز قائل شده و افزایش قیمت را غیر از گرانفروشی بداند. این در حالی است که روزانه ۱۶ میلیون سفر شهری در تهران صورت می‌گیرد که حدود ۶ میلیون سفر با مترو، ۵ میلیون سفر با حمل و نقل درون شهری و حدود ۵ میلیون نفر با خودروی شخصی صورت می‌گیرد که یارانه بنزین اتفاقا به خودروهای شخصی تعلق می‌گیرد، پس حمل و نقل عمومی باید ارزان سازی شود. وی معتقد است که بنزین تاثیری در مصرف کنندگان دارد که باید محاسبه شود؛ این در حالی است که باید حمل و نقل عمومی را ارزان و باکیفیت کرد و البته در این مسیر، با افزایش قیمت بنزین اگر تغییری در قیمت کالاها رخ می‌دهد، آنرا به صورت منطقی مدیریت کرد. ذوالقدر خاطرنشان کرد: موضوع دیگر پرداخت منابع حاصل از افزایش قیمت بنزین به حساب مردم است و دولت باید هرچه سریعتر منابع حاصل از اجرای این طرح را به یارانه نقدی مردم اضافه و آن را پرداخت کند. عضو شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس در پایان گفت: مجلس به طور دقیق کار را پیگیری می‌کند تا واریز ما‌به‌التفاوت افزایش قیمت بنزین به حساب مردم به طور سریع و دقیق انجام شود.
خبرآنلاینخبرآنلاین3 هفته قبل
«اسدالله بادامچیان» با تاکید بر اینکه مجلس یازدهم باید در تراز گام دوم انقلاب اسلامی باشد، یادآور شد: گام نخست را ایران با قدرت و اقتدار پشت سر گذاشت اما هنوز مشکلاتی دارد. برای بیرون آمدن از این مشکلات نیاز است که مجلس یازدهم، مجلس گام دوم باشد. اگر این شاخص را در نظر بگیریم طبعا مجلس یازدهم جزو بهترین مجالس خواهد شد. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی خاطرنشان کرد: وقتی این اسم‌ها باهم جمع می‌شوند بعد از مدتی اختلاف سلیقه و انشعاب رخ می‌دهد. حزب موتلفه لیست انتخاباتی خود را به دوستان ارزش گرا ارائه و در این باره جمعی عمل می‌کند.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴3 هفته قبل
ساعت۲۴- دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با تاکید براینکه مساله کشور جناح‌بندی و گروه‌بندی‌ها نیست، گفت: مساله این است چه کسی می‌تواند مشکلات کشور را حل و آنرا به سمت پیشرفت و توسعه رهنمون کند، تسلیم دشمنان نشود و تهدیدها را به فرصت تبدیل کند حالا می‌خواهد هر اسمی روی خود بگذارد. برای بیرون آمدن از این مشکلات نیاز است که مجلس یازدهم، مجلس گام دوم باشد. اگر این شاخص را در نظر بگیریم طبعا مجلس یازدهم جزو بهترین مجالس خواهد شد. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی خاطرنشان کرد: وقتی این اسم‌ها باهم جمع می‌شوند بعد از مدتی اختلاف سلیقه و انشعاب رخ می‌دهد. حزب موتلفه لیست انتخاباتی خود را به دوستان ارزش گرا ارائه و در این باره جمعی عمل می‌کند.
برترین‌هابرترین‌ها3 هفته قبل
برای بیرون آمدن از این مشکلات نیاز است که مجلس یازدهم، مجلس گام دوم باشد. دبیرکل حزب موتلفه اسلامی خاطرنشان کرد: وقتی این اسم‌ها باهم جمع می‌شوند بعد از مدتی اختلاف سلیقه و انشعاب رخ می‌دهد. حزب موتلفه لیست انتخاباتی خود را به دوستان ارزش گرا ارائه و در این باره جمعی عمل می‌کند. بادامچیان اصولگرایان را به علنی نکردن اختلافات خود توصیه کرد و گفت: دعوا و جدل چه فایده‌ای دارد باید حرفی بزنیم که به نفع مردم باشد. این اختلافات را مفید نمی‌بینیم اگرچه اختلاف نظرها وجود دارد اما با نزدیک شدن انتخابات، همه به وظایف خود عمل می‌کنند.
خبرآنلاینخبرآنلاین3 هفته قبل
درباره عارف همانطور که گفته شد برخی از اصلاح‌طلبان مثل عبدالله ناصری و علی شکوری‌راد از احتمال کاندیدا نشدن او برای انتخابات مجلس و آمادگی‌اش برای انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ سخن گفته‌اند. ولی به هر حال عده‌ای معتقدند عارف برای انتخابات مجلس ظرفیت خوبی دارد هر چند که نوع مدیریتش در فراکسیون امید با انتقاداتی مواجه بوده اما همچنان می‌تواند امید اول اصلاح‌طلبان برای سرلیستی در انتخابات مجلس یازدهم باشد. مسعود پزشکیان دیگر نامی است که برای سرلیستی اصلاح‌طلبان شنیده شده. پزشکیان با توجه به نایب‌رئیسی مجلس و فعالیت‌هایی که بیش از عارف به چشم آمده می‌تواند گزینه معقولی برای سرلیستی اصلاح‌طلبان به حساب بیاید. سردرگمی اصلاح‌طلبان آنجایی بیشتر مشخص می‌شود که حتی برخی از اصلاح‌طلبان از سرلیستی علی لاریجانی سخن گفته‌اند.

بحران سرلیستی در انتخابات آینده

7+
الفالف3 هفته قبل
قدس آنلاینقدس آنلاین3 هفته قبل
من جلسه گذشته رای آورده بودم اما به دلیل اینکه تعدادی از اصولگرایان در جلسه حضور نداشتند این رای نادیده گرفته شد. ملانوری هم در پاسخ گفت: هیات رئیسه را خود شما انتخاب کرده‌اید و وقت تنفس یک هفته‌ای هم نظر هیات رئیسه بود، ‌ پس به وزارت کشور مربوط نمی‌شود. اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی پس از اظهارات این دبیران کل گفت: عضو هستم نه نامزد. هیات رئیسه با احساس مسئولیت گفته است میان دو نفر تنفس انجام شود اگر تنفس را باطل می‌دانید باید مستند مطالب خود را بیان کنید وگرنه انتخاب باید بین غفوری فرد و حشمتیان برگزار شود. در مرحله دوم انتخابات قدرتعلی حشمتیان با کسب بیشترین رای به عنوان نماینده احزاب ملی در کمیسیون ماده ۱۰ احزاب انتخاب و معرفی شد.
ایلناایلنا3 هفته قبل
قدرتعلی حشمتیان به عنوان عضو ناظر در کمیسیون ماده ۱۰ احزاب انتخاب شد. دومین دوره انتخابات نمایندگان دبیران کل احزاب در کمیسیون ماده ۱۰ احزاب امروز ۲۱ آبانماه ۹۸ با حضور دبیران احزاب ملی برگزار شد. حسین کمالی، قدرتعلی حشمتیان، حجت ملکی و حسن غفوری‌فرد چهار نامزد انتخابات کمیسیون ماده ۱۰ احزاب هستند. از میان مجموع ۵۸ رای دبیران احزاب ملی در دوره دوم انتخابات عضویت در کمیسیون ماده ۱۰ احزاب، قدرتعلی حشمتیان ۱۶ رای، حسین کمالی۲۷ رای، حسن غفوری فرد، ۱۳ رای و حجت ملکی ۲ رای کسب کردند و به این ترتیب به دلیل اینکه هیچکس نتوانست نصف بعلاوه یک رای از مجموع آرا را کسب کند انتخابات به دور با رقابت بین کمالی و حشمتیان کشیده شد. در دور دوم قدرتعلی حشمتیان با ۳۱ رای و حسین کمالی با ۲۶ رای و یک رای هم باطله انتخابات به پایان رسید و به این ترتیب قدرتعلی حشمتیان به عنوان عضو ناظر در کمیسیون ماده ۱۰ احزاب انتخاب شد.
خبر فوریخبر فوری3 هفته قبل
انتخابات دور دوم دبیران کل احزاب برای عضویت در کمیسیون ماده ١٠ قانون فعالیت احزاب و گروه‌های سیاسی عصر امروز در حال برگزار است. انتخابات دور دوم دبیران کل احزاب برای عضویت در کمیسیون ماده ١٠ قانون فعالیت احزاب و گروه‌های سیاسی عصر امروز در محل وزارت کشور در حال برگزاری است. در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین سیدهادی خامنه‌ای دبیرکل مجمع نیرو‌های خط امام (ره)، اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی، حسین کمالی دبیرکل حزب اسلامی کار، مصطفی کواکبیان دبیرکل حزب مردم سالاری، قدرتعلی حشمتیان دبیرکل حزب مستقل و اعتدال ایران، منوچهر متکی وزیر اسبق خارجه، احمد حکیمی‌پور دبیرکل حزب اراده ملت ایران، علی احمدی دبیرکل حزب همبستگی ایران اسلامی، حسن غفوری‌فرد، احمد شریف، جواد امام مدیرعامل بنیاد باران، بهروز نعمتی نماینده مردم تهران در مجلس دهم، شهیندخت مولاوردی، پروانه مافی، علی شکوری‌راد دبیرکل حزب اتحاد ملت ایران، حجت الاسلام فومنی دبیرکل حزب مردمی اصلاحات، حسن بیادی دبیرکل جمعیت آبادگران جوان ایران اسلامی، محمد حسین کنعانی مقدم دبیرکل حزب سبز، حبیب الله بوربور دبیر کل جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی، علیرضا وکیل پور دبیرکل حزب توسعه و عدالت ایران و حمید ملانوری دبیر کمیسیون ماده ١٠ احزاب و جمعی از اعضای احزاب ایران حضور دارند. قدرتعلی حشمتیان دبیرکل حزب مستقل و اعتدال ایران، حسن غفوری‌فرد، حسین کمالی دبیرکل حزب اسلامی کار و حجت کمالی نامزدهای دور دوم انتخابات هستند. آقایان ایرانی، حداقلی زاده، کواکبیان، کنعانی مقدم و خانم نقی‌ئی به عنوان کاندیداهای هیات رئیسه مطرح شدند که به ترتیب آقایان کواکبیان با ٣۴ رای به عنوان رئیس، کنعانی مقدم با ٢٧ رای به عنوان منشی هیأت رئیسه، ایرانی با ٢۴ رای به عنوان منشی و خانم نقی‌ئی با ٣۴ رای به عنوان نائب رئیس هیات رئیسه دائمی کمیسیون ماده ١٠ احزاب انتخاب شدند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 هفته قبل
اعتمادآنلاین| انتخابات دور دوم دبیران کل احزاب برای عضویت در کمیسیون ماده ۱۰ قانون فعالیت احزاب و گروه‌های سیاسی عصر امروز در محل وزارت کشور در حال برگزاری است. در این مراسم سیدهادی خامنه‌ای، دبیرکل مجمع نیرو‌های خط امام (ره)، اسدالله بادامچیان، دبیرکل حزب موتلفه اسلامی، حسین کمالی، دبیرکل حزب اسلامی کار، مصطفی کواکبیان دبیرکل حزب مردم سالاری، قدرتعلی حشمتیان دبیرکل حزب مستقل و اعتدال ایران، منوچهر متکی وزیر اسبق خارجه، احمد حکیمی‌پور دبیرکل حزب اراده ملت ایران، علی احمدی دبیرکل حزب همبستگی ایران اسلامی، حسن غفوری‌فرد، احمد شریف، جواد امام مدیرعامل بنیاد باران، بهروز نعمتی نماینده مردم تهران در مجلس دهم، شهیندخت مولاوردی، پروانه مافی، علی شکوری‌راد دبیرکل حزب اتحاد ملت ایران، حجت الاسلام فومنی دبیرکل حزب مردمی اصلاحات، حسن بیادی دبیرکل جمعیت آبادگران جوان ایران اسلامی، محمد حسین کنعانی مقدم دبیرکل حزب سبز، حبیب الله بوربور دبیر کل جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی، علیرضا وکیل پور دبیرکل حزب توسعه و عدالت ایران و حمید ملانوری دبیر کمیسیون ماده ۱۰ احزاب و جمعی از اعضای احزاب ایران حضور دارند. قدرتعلی حشمتیان دبیرکل حزب مستقل و اعتدال ایران، حسن غفوری‌فرد، حسین کمالی دبیرکل حزب اسلامی کار و حجت کمالی نامزدهای دور دوم انتخابات هستند. آقایان ایرانی، حداقلی زاده، کواکبیان، کنعانی مقدم و خانم نقی‌ئی به عنوان کاندیداهای هیات رئیسه مطرح شدند که به ترتیب آقایان کواکبیان با ۳۴ رای به عنوان رئیس، کنعانی مقدم با ۲۷ رای به عنوان منشی هیأت رئیسه، ایرانی با ۲۴ رای به عنوان منشی و خانم نقی‌ئی با ۳۴ رای به عنوان نائب رئیس هیات رئیسه دائمی کمیسیون ماده ۱۰ احزاب انتخاب شدند. منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

جنجال دوباره بر سر انتخاب نمایندگان دبیران کل احزاب در کمیسیون ماده ۱۰ + فیلم

ایلناایلنا3 هفته قبل
دومین دوره انتخابات نمایندگان دبیران کل احزاب در کمیسیون ماده ۱۰ احزاب امروز ۲۱ آبانماه ۹۸ با حضور دبیران احزاب ملی برگزار شد. حسین کمالی، قدرتعلی حشمتیان، حجت ملکی و حسن غفوری‌فرد چهار نامزد انتخابات کمیسیون ماده ۱۰ احزاب هستند. دبیر کمیسیون ماده ۱۰ احزاب گفت: ‌ ساز و کار انتخابات را با انتخاب هیات رئیسه سنی آغاز می‌شود و سپس هیات رئیسه دائم انتخاب می‌شوند و انتخابات توسط آنها برگزار می‌شود. وی افزود: اگر قرار است دوباره انتخابات برگزار شود باید بین من و آقای غفوری‌فرد برگزار شود. پس از آن اسدالله بادامچی ضمن فراخواندن دبیران احزاب به سعه صدر و خویشتن‌داری انتخاب شدن در کمیسیون ماده ۱۰ احزاب را انقدر مهم ندانست که افراد با هم به چالش و بحث بپردازند و به تشریح وقایع انتخابات قبل پرداخت.
مهرمهر3 هفته قبل
به دلیل مواردی مانند رفت و آمد و ایاب و ذهاب، انتخابات احزاب استانی صبح امروز برگزار شد. به استناد دستورالعمل کمیسیون ماده ۱۰ انتخابات هیئت رئیسه احزاب را نیز خواهیم داشت. وی عنوان کرد: ما در دفتر سیاسی وزارت کشور حکم ستاد انتخابات سایر انتخابات را داریم. یا باید به قول آقایان بگوییم از ابتدا ثبت نام شود یا اینکه این انتخابات ادامه انتخابات گذشته است. مصطفی کواکبیان در این میان بیان کرد: وزارت کشور بد کاری کرده بود که آنها را دعوت کرده بود.
ایسناایسنا3 هفته قبل
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: FATF هم مثل برجام است و از قراردادهای مشکوک و تفسیرپذیر بوده و نتیجه آن براساس کارهای کارشناسی که صورت گرفته است، با منافع ملی ایران مغایرت دارد. از طرفی این دستگاه‌ها و از جمله آژانس باید مراقبت کنند که ابزار خرابکاری و خرابکاران نباشد و با قاطعیت، نفوذی‌ها را محکوم سازد. منافع ملی ملت‌های اروپایی در جدایی از آمریکا و ارتباط احترام آمیز متقابل با ایران است نه اینکه رئیس‌جمهور فرانسه به شکل نوکر آمریکا جلوه کند. وی درباره اصرار بعضی از جناح‌های سیاسی درباره تسلیم ایران در برابر FATF افزود: این هم مثل برجام است و از قراردادهای مشکوک و تفسیرپذیر بوده و نتیجه آن براساس کارهای کارشناسی که صورت گرفته است، با منافع ملی ایران مغایرت دارد. دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی از دفاتر حزب در استان هایی که زلزله موجب صدمه به مردم شده خواست همه نوع همراهی و مساعدت و جمع آوری کمک‌های مورد لزوم را در حد امکانات حزب پیگیری کنند.
نامه‌نیورنامه‌نیور3 هفته قبل
حملات سازمان‌یافته برخی رسانه‌های اجتماعی در جبهه اصلاحات و بهتر بگوییم شبکه‌ی یک حزب سیاسی دوست و برادر (و خواهر!) تبار اصلاح‌طلبیبا وجود این، هرگز وحدت گفتمانی در جبهه اصلاحات پدیدار نشد. در چنین ساختاری جبهه اصلاحات و نهادهای آن نباید به پناهگاه باندهای قدرت بدل شوند. تنها راه نجات اصلاحات، «اصلاحات در اصلاحات است» و این اصلاحات باید در فهم ما از تبارشناسی، گفتمان و از همه فوری‌تر «تشکیلات اصلاحات» صورت بگیرد. ساختار کنونی جبهه اصلاحات به علت قطع ارتباط میان نهادهای اصلاح‌طلب و نمایندگان اصلاح‌طلب در مجلس، شورا، دولت و … وعدم پایش مداوم ایشان یک ضعف ساختاری دارد.
ایسناایسنا3 هفته قبل
جمعی از اعضای حزب موتلفه اسلامی از آیت‌الله حسینی بوشهری عیادت کردند. به گزارش ایسنا، اسدالله بادامچیان و تعدادی از اعضای شورای مرکزی حزب با حضور در یکی از بیمارستان‌های تهران از آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه سراسر کشور عیادت کردند و در جریان روند مداوای وی قرار گرفتند و سلامتی او را از خداوند متعال مسألت کردند. انتهای پیام
ایسناایسنا4 هفته قبل
علی مطهری هم هنوز برای حضور در انتخابات به جمع‌بندی نرسیده است. جبهه پیروان تابع لیست اصولگرایانسیدکمال سجادی اعلام کرد که جبهه پیروان خط امام و رهبری برای انتخابات مجلس لیست جداگانه ارائه نکرده و از لیست اصولگرایان حمایت می‌کند. بلاتکلیفی علی مطهریعلی مطهری هنوز برای شرکت در انتخابات مجلس به جمع‌بندی نرسیده است. در جایی که کاندیدا نداریم فردی را معرفی نمی‌کنیم.» عارف هم پیش از این گفته بود در انتخابات مجلس امسال دنبال ائتلاف نخواهند بود. یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی روز دوم اسفند برگزار می‌شود.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
اسدالله بادامچیان، دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی، گفت: رئیس‌جمهور باید هوشیار باشد و آمریکایی‌ها را ناامید سازد. اعتمادآنلاین| اسدالله بادامچیان، دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی، در پایان نشست دبیران حزب گفت: این دولت که نتوانسته در ۶ سال بودجه کشور را مطابق با درآمد و هزینه واقعی ارائه دهد و در سال‌های گذشته بخش‌های مؤثری از بودجه عمرانی کشور را هزینه بودجه جاری کرده است، حالا به طور تعجب‌آور می‌خواهد بودجه دوسالانه به مجلس ارائه دهد. بادامچیان با اشاره به اینکه بودجه شرکت‌ها در یکسال مالی مورد حسابرسی و بازرسی قرار می‌گیرد گفت: دوسوم بودجه، بودجه شرکت‌های دولتی است. اگر دوسالانه کردن بودجه شکل بگیرد، تکلیف بودجه شرکت‌های دولتی کاملا مبهم می‌شود. بادامچیان از مجلس خواست که به مغایرت طرح بودجه دوسالانه با قانون اساسی و اصل ۵۲ توجه کرده، بودجه دوسالانه را نپذیرند و آن را به دولت بازگردانند.

به انتهای لیست رسیدید