بارسلونا

گل باکا به بارسلونا (ویارئال ۴-۲ بارسلونا)

طرفداریطرفداری2 هفته قبل
ایلناایلنا1 ماه قبل
شاگردان والورده با نتیجه سه بر یک رئال بتیس را شکست دادند. به گزارش ایلنا، در ادامه رقابت‌های هفته ۲۸ لالیگا از ساعت ۲۳:۱۵ بارسلونا مهمان رئال بتیس بود که در پایان با نتیجه چهار بر یک پیروز شد. در این دیدار برای بارسلونا لیونل مسی (۱۸)، (۴۷)، (۸۵) و سوائرز (۶۳) برای آبی و اناری‌ها گلزنی کردند. تک گل بتیس را مورون دقیقه ۸۲ به ثمر رساند. بعد از این دیدار بارسلونا با ۶۶ امتیاز در صدر و بتیس با ۳۹ امتیاز در رتبه هشتم لالیگا ایستاد.

گل چکوزه به بارسلونا (ویارئال ۱-۲ بارسلونا)

طرفداریطرفداری2 هفته قبل

گل ایبورا به بارسلونا (ویارئال ۳-۲ بارسلونا)

طرفداریطرفداری2 هفته قبل

گل لورن به بارسلونا (رئال بتیس ۱-۳ بارسلونا)

طرفداریطرفداری1 ماه قبل

گل لوکاس توزار به بارسلونا (بارسلونا ۲-۱ لیون)

طرفداریطرفداری1 ماه قبل

گل دنیل پارخو به بارسلونا (بارسلونا ۰-۲ والنسیا)

طرفداریطرفداری2 ماه قبل

گل گیلرمه آرانا به بارسلونا (بارسلونا ۴-۱ سویا)

طرفداریطرفداری2 ماه قبل

گل مارتین برایتویت به بارسلونا (بارسلونا ۱-۱ لگانس)

طرفداریطرفداری3 ماه قبل

گل کوین گامیرو به بارسلونا (بارسلونا ۰-۱ والنسیا)

طرفداریطرفداری2 ماه قبل

گل پابلو سارابیا به بارسلونا (سویا ۱-۰ بارسلونا)

طرفداریطرفداری2 ماه قبل

گل خوانمی به بارسلونا (بارسلونا ۱-۱ رئال سوسیداد)

طرفداریطرفداری1 روز قبل
افکارنیوزافکارنیوز4 روز قبل
افکارنیوز، به گزارش۲۷ دی ماه، بارسلونا در دیدار رفت کوپا دل ری، از «چومی»، بازیکن تیم دوم باشگاه استفاده کرد که از حضور در این دیدار محروم بود ولی لوانته در فرصتی که برای شکایت وجود داشت، اقدام نکرد و پس از بازی برگشت که حذف این تیم قطعی شد، علیه بارسا شکایت کرد. از همین رو، شکایت آنها به فدراسیون اسپانیا و کمیته استیناف، راه به جایی نبرده و این باشگاه به دادگاه حکمیت ورزشی (CAS) متوسل شد. در نهایت شکایت لوانته نتیجه داد و دادگاه حکمیت ورزشی تایید کرد که بارسلونا در استفاده از چومی مرتکب اشتباه شده و ترکیب این تیم غیرقانونی بوده است. بارسلونا خوش شانس است که این رای تاثیری روی حضورش در فینال کوپا دل ری نخواهد گذاشت و لوانته تنها می‌تواند ادعای دریافت غرامت از بارسا داشته باشد. بارسا ماه آینده فینال کوپا دل ری را برابر والنسیا در ورزشگاه بنیتو ویامارین برگزار خواهد کرد.

گل وسام بن یدر به بارسلونا (سویا ۲-۰ بارسلونا)

طرفداریطرفداری2 ماه قبل
ورزش۳ورزش۳1 هفته قبل
در این مطلب میخواهیم به ابعاد‌شخصیتی و ویژگی‌های فنی ارنستو والورده سرمربی ۵۵ ساله حال حاضر بارسلونا بپردازیم. به زعم بسیاری از کارشناسان تدافعی بازی کردن بارسلونا در بازی برگشت و تصمیمات فنی شخص والورده دلیل این شکست تلخ بود. تجربه کم والورده در لیگ قهرمانان هم در رقم خوردن این شب بی تاثیر نبود. چون بارسلونا بارسلونا است و والورده والورده. برای آنان بارسلونا مهم است نه آنان برای بارسلونا.

گل زیبای توکو آکامبی به بارسلونا (ویارئال ۲-۲ بارسلونا)

طرفداریطرفداری2 هفته قبل
چطور گلی که دخه ا خورد و مقصر نبود و اسمالینگ گل به خودی زد تیتر زدین خروج اشتباه دخه ا ولی این شد گل زیبا؟
ایسناایسنا6 روز قبل
سرمربی منچستریونایتد با تاکید بر این که بارسلونا شکست‌ناپذیر نیست، عنوان کرد آن‌ها به دنبال دفاع خوب و استفاده از فرصت‌ها در برابر بارسلونا هستند. به گزارش ایسنا و به نقل از ساکرنت، منچستریونایتد امشب (سه‌شنبه) باید در دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف بارسلونا برود. حالا بعد از ۲۰ سال او در قامت سرمربی منچستریونایتد برابر بارسلونا قرار می‌گیرد. در فوتبال هر اتفاقی می‌تواند رخ دهد و ما کاملا معتقد هستیم که توانایی غلبه بر بارسلونا را داریم. بارسلونا شکست ناپذیر نیست و باید بتوانیم به خوبی برابر بارسلونا دفاع کنیم و در حملات خود زهردار باشیم.
طرفداریطرفداری2 ماه قبل
طرفداری- فیلیپه کوتینیو، گران قیمت‌ترین خرید تاریخ باشگاه بارسلونا در این فصل به مشکلاتی برخورد و نتوانست در برخی دیدارها در حد انتظار ظاهر شود. هریستو استویچکوف، اسطوره بلغار بارسلونا با نوشتن نامه‌ای سرگشاده در وب سایت موندو دپورتیوو، به حمایت از کوتینیو پرداخت و به او روحیه داد: بازی کردن در بارسلونا کار راحتی نیست و در ماه‌های اولیه حضورم در بارسلونا، شرایطی مشابه با کوتینیو داشتم. کوتینیو تمام کیفیت‌های لازم را داری و یکی از بهترین بازیکنان غیراسپانیایی هستی که در بارسلونا بازی کرده‌ای. هیچ باشگاهی همانند بارسلونا نیست و بارسلونا، فراتر از یک باشگاه است. از صمیم قلبم برایت آرزوی موفقیت دارم فیلیپه کوتینیو.

خلاصه بازی بارسلونا - سویا

تابناکتابناک1 ماه قبل
در جریان رقابت‌های لالیگا، بارسلونا ۴ بر ۲ سویا را شکست داد. در این بازی دیدنی، لیونل مسی ستاره آبی اناری‌ها هت تریک کرد و سه گل بارسا را به نام خود ثبت نمود. خسوس ناواس در دقیقه ۲۲ سویا را پیش انداخت اما مسی در دقیقه ۲۶ بازی را به تساوی کشاند. گابریل مرکادو در دقیقه ۴۲ یک بار دیگر سویا را پیش انداخت و سویا تا دقیقه ۶۸ پیروز میدان بود. لوئیس سوارز نیز در دقیقه ۹۳ چهارمین گل بارسلونا را رقم زد.
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
ایسنا: به نقل از آس، بارسلونا می‌خواست به حواشی و مسائل دیدار شنبه شب برابر اتلتیکومادرید پایان دهد. باشگاه کاتالانی این کار را کرد و پاسخ اظهارات کوکه (همیشه در نوکمپ بازی می‌کنیم یک اتفاق می‌افتد) و دیگو پابلو سیمئونه در نشست خبری (بازیکنان بارسلونا هم توهین می‌کنند اما اخراج نمی‌شوند) را داد. ما معمولا در این باره صحبت نمی‌کنیم چون داورها قضاوت درست و اشتباه دارند. ویوس در ادامه از تیم داوری حمایت کرد و گفت: داور تصمیماتی می‌گیرد و ما نباید در رابطه با آن صحبت کنیم. در دیدار شنبه شب که با پیروزی ۲ بر صفر بارسلونا به پایان رسید و تقریبا قهرمانی تیم کاتالانی در لالیگا قطعی شد دیگو کاستا در دقیقه ۲۸ به دلیل توهین به داور با دریافت کارت قرمز مستقیم اخراج شد.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
امشب و در لالیگا، بارسلونا در استادیوم نوکمپ میزبان رایو وایه کانو خواهد بود. ورزش سه: امشب و در لالیگا، بارسلونا در استادیوم نوکمپ میزبان رایو وایه کانو خواهد بود. بارسلونا اواسط هفته به مصاف لیون در لیگ قهرمانان خواهد رفت و با توجه به تساوی بدون گل در بازی رفت، ممکن است ارنستو والورده برخی ستاره‌های خود را برای حفظ آمادگی در آن مسابقه، برابر رایو وایه کانو نیمکت نشین کند. بارسلونا در حال حاضر با هفت امتیاز اختلاف نسبت به اتلتیکومادرید در صدر جدول لالیگا قرار داشته و شانس زیادی برای فتح دوباره این جام دارد. کلمنت لانگله به دلیل محرومیت در این دیدار غایب است و مشخص نیست آیا توماس فرمالن می‌تواند در بازی مقابل رایو وایه کانو به میدان برود یا خیر.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 ماه قبل
«جوزپ ماریا بارتومئو» رئیس باشگاه بارسلونا به طور رسمی اعلام کرد که «ارنستو والورده» سرمربی این تیم، فصل آینده هم روی نیمکت آبی اناری‌ها خواهد نشست. با این حال، والورده اخیرا در جریان مصاحبه‌ای نسبت به آینده‌اش در نیوکمپ ابراز تردید کرد؛ این در حالی است که اخبار رسیده از گوشه و کنار از قطع همکاری احتمالی وی با کاتالان تا پایان فصل حکایت داشت. علاوه بر این، زمزمه هایی مبنی بر جایگزین شدن مرد اسپانیایی با «لورن بلان» سرمربی اسبق پاری سن ژرمن به گوش می‌رسید اما بارتومئو با اظهارات اخیرش، به تمام حدس و گمان‌ها در خصوص جدایی والورده پایان داد. رئیس باشگاه بارسلونا در مصاحبه با اسپورتس اظهار داشت: هیچ شکی نداریم که والورده فصل آینده هم هدایت بارسلونا را عهده دار خواهد بود. منبع: ایرنا
خبر ورزشیخبر ورزشی2 ماه قبل
به گزارش خبرورزشی، تیم فوتبال بارسلونا با باشگاه اتلتیکو مینیروی برزیل برای انتقال امرسون دسوزا جونیور، دفاع راست ۲۰ ساله این باشگاه از ابتدای ماه جولای ۲۰۱۹ به توافق رسید. هزینه این انتقال ۱۲ میلیون یورو خواهد بود و امرسون قراردادی پنج ساله با باشگاه بارسلونا تا ژوئن ۲۰۲۴ به امضا می‌رساند. البته طبق اعلام سران بارسلونا، این بازیکن تا پایان فصل جاری به بتیس قرض داده می‌شود، سپس با بارسلونا قراردادی پنج ساله امضا می‌کند و دوباره به بتیس برمی‌گردد تا زمان شروع قرارداد اصلی‌اش با کاتالونیایی‌ها فرا برسد!
فارسفارس5 روز قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، شب گذشته در بازی برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، بارسا ۳ بر صفر شیاطین سرخ را شکست داد. به این ترتیب با برتری ۴ بر صفر به نیمه نهایی رسید. در مصاف انجام گرفته، لیونل مسی ۲ گل زد. وی اظهار داشت: بازی فوق‌العاده خوبی از بارسلونا شاهد بودیم. نشان دادیم که چه قدرتی داریم. مسی افزود: در ۴، ۵ دقیقه ابتدای بازی، کمی عصبی بودیم. اما بعد بازی عادی خود را انجام دادیم و به گل رسیدیم. فکر می‌کنم در مجموع بازی درخشانی ارائه کردیم. انتهای پیام/ا
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
باشگاه بارسلونا قصد ندارد برای فصل آینده با مهاجم اتلتیکومادرید قرارداد امضا کند. آنتوان گریزمان هدف بزرگ بارسلونا در تابستان گذشته بود. جمعه روزنامه اکیپ اعلام کرد گریزمان می‌تواند در فصل و انتقالات بعدی با بارسلونا قرارداد امضا کند. جواب رد گریزمان به بارسا از طریق یک ویدئو مستند به نظر برخی‌ها یک بی احترامی به مدیریت تیم کاتالانی و هواداران بود. از همه بالاتر هزینه فسخ قرارداد گریزمان ۱۲۰ میلیون یورو خواهد بود.

شکست رئال‌مادرید از بارسلونا

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
ورزش سه: شکست عجیب هفته قبل رئال مادرید برابر خیرونا باعث افزایش شانس‌های بارسلونا برای فتح مجدد لالیگا شده و حالا آبی اناری‌ها با هفت امتیاز برتری نسبت به اتلتیکومادرید، با اقتدار در صدر جدول لالیگا قرار داشته و امیدوار به کسب نتیجه‌ای قابل قبول در خانه سویا در بازی عصر امروز هستند. سویا در ابتدای فصل یکی از مدعیان قهرمانی در لالیگا بود اما افت ناگهانی باعث شد حالا آنها با قرار گرفتن در رتبه چهارم، به دنبال تثبیت سهمیه لیگ قهرمانان برای فصل بعد باشند. غیبت نولیتو و اسکودارو در ترکیب سویا قطعی است و بارسلونا نیز قادر به استفاده از رافینیا، یسپر سیله سن و آرتور نخواهد بود و حضور توماس فرمالن نیز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. کفه ترازو در تقابل‌های اخیر کاملا به سود بارسلونا بوده و ۹ دیدار از ۱۱ مسابقه آخر دو تیم به سود بلوگرانا به پایان رسیده است. شاگردان ارنستو والورده در ۱۲ بازی آخر خود در لالیگا بی شکست بوده‌اند اما از آن سو سویا نیز در ۹ دیدار اخیر خود در خانه هرگز مغلوب نشده و بارسلونا کار دشواری برای شکستن این طلسم دارد.
ورزش۳ورزش۳2 ماه قبل
لیون اما در این فصل دو پیروزی بسیار مهم کسب کرده است. بارسلونا تنها ۳ پیروزی در ۱۰ بازی اخیر خارج از خانه خود در چمپیونزلیگ به دست آورده، هر چند دو پیروزی از این سه پیروزی متعلق به این فصل است. در ۶ تقابل اخیر دو تیم، لیون موفق به کسب پیروزی نشده و سهم بارسا ۴ پیروزی بوده و ۲ تساوی نیز بین دو تیم حاصل شده است. آرتور، رافینیا و یاسپر سیله سن به علت مصدومیت در این دیدار غایب خواهند بود و حضور ساموئل اومتیتی هنوز مشخص نیست. در آن سو نیز رافائل و امین گویری به علت مصدومیت غایب هستند و حضور نبیل فکیر مشخص نیست.

به انتهای لیست رسیدید