اخبار بارسلونا - آخرین و مهم ترین اخبار بارسلونا از خبرگزاری‌های ایران | خبری

بارسلونا

گل کوین گامیرو به بارسلونا (بارسلونا ۰_۱ والنسیا)

طرفداریطرفداری3 هفته قبل

گل اوریگی به بارسلونا (لیورپول ۱-۰ بارسلونا)

طرفداریطرفداری1 ماه قبل

گل باکا به بارسلونا (ویارئال ۴-۲ بارسلونا)

طرفداریطرفداری2 ماه قبل
ایلناایلنا3 ماه قبل
شاگردان والورده با نتیجه سه بر یک رئال بتیس را شکست دادند. به گزارش ایلنا، در ادامه رقابت‌های هفته ۲۸ لالیگا از ساعت ۲۳:۱۵ بارسلونا مهمان رئال بتیس بود که در پایان با نتیجه چهار بر یک پیروز شد. در این دیدار برای بارسلونا لیونل مسی (۱۸)، (۴۷)، (۸۵) و سوائرز (۶۳) برای آبی و اناری‌ها گلزنی کردند. تک گل بتیس را مورون دقیقه ۸۲ به ثمر رساند. بعد از این دیدار بارسلونا با ۶۶ امتیاز در صدر و بتیس با ۳۹ امتیاز در رتبه هشتم لالیگا ایستاد.

گل آسپاس به بارسلونا (سلتاویگو ۲-۰ بارسلونا)

طرفداریطرفداری1 ماه قبل

گل رودریگو به بارسلونا (بارسلونا ۰-۲ والنسیا)

طرفداریطرفداری3 هفته قبل
معلومه چرا دوست دارن بازیکنا والورده بمونه، بازی و ببینید بی انگیزه هستن و حال ندارن، تنبل خونه‌ی والورده، ببریم هم فرقی نداره با این مربی به هیچ جا نمیرسیم

گل چکوزه به بارسلونا (ویارئال ۱-۲ بارسلونا)

طرفداریطرفداری2 ماه قبل

گل وینالدوم به بارسلونا (لیورپول ۲-۰ بارسلونا)

طرفداریطرفداری1 ماه قبل

گل ایبورا به بارسلونا (ویارئال ۳-۲ بارسلونا)

طرفداریطرفداری2 ماه قبل

گل مکسی گومز به بارسلونا (سلتاویگو ۱-۰ بارسلونا)

طرفداریطرفداری1 ماه قبل
ورزش ۱۱ورزش ۱۱3 هفته قبل
اختصاصی | آبی‌اناری‌ها با شکست در فینال جام حذفی اسپانیا مقابل والنسیا، به قهرمانی در لالیگا بسنده کردند. ورزش ۱۱ - از ساعت ۲۳:۳۰ تیم‌های بارسلونا و والنسیا در چارچوب دیدار فینال جام حذفی اسپانیا (کوپا دل‎‌ری) به مصاف هم رفتند. فشار والنسیا ادامه داشت تا این که در دقیقه ۲۱ کوین گامیرو مزد حملات تیمش را داد و با یک شوت زیبا تور دروازه کاتالان‌ها را به لرزه درآورد. شب بد بارسایی‌ها ادامه داشت و دقیقه ۳۳ نوبت رودریگو بود تا گل دوم را وارد دروازه شاگردان والورده کند. بارسلونا - والنسیانیمه دوم آبی‌اناری‌ها برای جبران به میدان آمدند و توپ و میدان را دست گرفتند اما خط دفاع مستحکم والنسیا اجازه عبور به ستاره‌های بارسلونا را نمی‌داد.

گل لورن به بارسلونا (رئال بتیس ۱-۳ بارسلونا)

طرفداریطرفداری3 ماه قبل

گل لوکاس توزار به بارسلونا (بارسلونا ۲-۱ لیون)

طرفداریطرفداری3 ماه قبل

گل دنیل پارخو به بارسلونا (بارسلونا ۰-۲ والنسیا)

طرفداریطرفداری4 ماه قبل

گل گیلرمه آرانا به بارسلونا (بارسلونا ۴-۱ سویا)

طرفداریطرفداری4 ماه قبل

گل مارتین برایتویت به بارسلونا (بارسلونا ۱-۱ لگانس)

طرفداریطرفداری4 ماه قبل

گل مارک کوکوریا به بارسلونا (ایبار ۱-۰ بارسلونا)

طرفداریطرفداری4 هفته قبل

گل کوین گامیرو به بارسلونا (بارسلونا ۰-۱ والنسیا)

طرفداریطرفداری4 ماه قبل

گل دوم وینالدوم به بارسلونا (لیورپول ۳-۰ بارسلونا)

طرفداریطرفداری1 ماه قبل

گل پابلو سارابیا به بارسلونا (سویا ۱-۰ بارسلونا)

طرفداریطرفداری4 ماه قبل

گل خوانمی به بارسلونا (بارسلونا ۱-۱ رئال سوسیداد)

طرفداریطرفداری1 ماه قبل
افکارنیوزافکارنیوز2 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارش۲۷ دی ماه، بارسلونا در دیدار رفت کوپا دل ری، از «چومی»، بازیکن تیم دوم باشگاه استفاده کرد که از حضور در این دیدار محروم بود ولی لوانته در فرصتی که برای شکایت وجود داشت، اقدام نکرد و پس از بازی برگشت که حذف این تیم قطعی شد، علیه بارسا شکایت کرد. از همین رو، شکایت آنها به فدراسیون اسپانیا و کمیته استیناف، راه به جایی نبرده و این باشگاه به دادگاه حکمیت ورزشی (CAS) متوسل شد. در نهایت شکایت لوانته نتیجه داد و دادگاه حکمیت ورزشی تایید کرد که بارسلونا در استفاده از چومی مرتکب اشتباه شده و ترکیب این تیم غیرقانونی بوده است. بارسلونا خوش شانس است که این رای تاثیری روی حضورش در فینال کوپا دل ری نخواهد گذاشت و لوانته تنها می‌تواند ادعای دریافت غرامت از بارسا داشته باشد. بارسا ماه آینده فینال کوپا دل ری را برابر والنسیا در ورزشگاه بنیتو ویامارین برگزار خواهد کرد.

گل وسام بن یدر به بارسلونا (سویا ۲-۰ بارسلونا)

طرفداریطرفداری4 ماه قبل
ایسناایسنا2 ماه قبل
سرمربی منچستریونایتد با تاکید بر این که بارسلونا شکست‌ناپذیر نیست، عنوان کرد آن‌ها به دنبال دفاع خوب و استفاده از فرصت‌ها در برابر بارسلونا هستند. به گزارش ایسنا و به نقل از ساکرنت، منچستریونایتد امشب (سه‌شنبه) باید در دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف بارسلونا برود. حالا بعد از ۲۰ سال او در قامت سرمربی منچستریونایتد برابر بارسلونا قرار می‌گیرد. در فوتبال هر اتفاقی می‌تواند رخ دهد و ما کاملا معتقد هستیم که توانایی غلبه بر بارسلونا را داریم. بارسلونا شکست ناپذیر نیست و باید بتوانیم به خوبی برابر بارسلونا دفاع کنیم و در حملات خود زهردار باشیم.
ورزش۳ورزش۳2 ماه قبل
در این مطلب میخواهیم به ابعاد‌شخصیتی و ویژگی‌های فنی ارنستو والورده سرمربی ۵۵ ساله حال حاضر بارسلونا بپردازیم. به زعم بسیاری از کارشناسان تدافعی بازی کردن بارسلونا در بازی برگشت و تصمیمات فنی شخص والورده دلیل این شکست تلخ بود. تجربه کم والورده در لیگ قهرمانان هم در رقم خوردن این شب بی تاثیر نبود. چون بارسلونا بارسلونا است و والورده والورده. برای آنان بارسلونا مهم است نه آنان برای بارسلونا.

گل زیبای توکو آکامبی به بارسلونا (ویارئال ۲-۲ بارسلونا)

طرفداریطرفداری2 ماه قبل
چطور گلی که دخه ا خورد و مقصر نبود و اسمالینگ گل به خودی زد تیتر زدین خروج اشتباه دخه ا ولی این شد گل زیبا؟
طرفداریطرفداری4 ماه قبل
طرفداری- فیلیپه کوتینیو، گران قیمت‌ترین خرید تاریخ باشگاه بارسلونا در این فصل به مشکلاتی برخورد و نتوانست در برخی دیدارها در حد انتظار ظاهر شود. هریستو استویچکوف، اسطوره بلغار بارسلونا با نوشتن نامه‌ای سرگشاده در وب سایت موندو دپورتیوو، به حمایت از کوتینیو پرداخت و به او روحیه داد: بازی کردن در بارسلونا کار راحتی نیست و در ماه‌های اولیه حضورم در بارسلونا، شرایطی مشابه با کوتینیو داشتم. کوتینیو تمام کیفیت‌های لازم را داری و یکی از بهترین بازیکنان غیراسپانیایی هستی که در بارسلونا بازی کرده‌ای. هیچ باشگاهی همانند بارسلونا نیست و بارسلونا، فراتر از یک باشگاه است. از صمیم قلبم برایت آرزوی موفقیت دارم فیلیپه کوتینیو.
ایسناایسنا4 روز قبل
بازیکن سابق بارسلونا و تیم ملی فوتبال هلند به دی لیخت توصیه کرد که راهی بارسلونا شود. بارسلونا مشتری اصلی دی لیخت است و فرانک دی بوئر ابراز امیدواری کرد که این بازیکن راهی آبی اناری‌ها شود. او گفت: دی لیخت در هر تیمی موفق خواهد شد. به نظر من بهتر است که او از بین پاری سن ژرمن و بارسلونا، راهی بارسلونا شود. دی بوئر درباره دی یونگ دیگر ستاره آژاکس که به بارسلونا پیوست، گفت: دی یونگ فصل بسیار خوبی را با آژاکس پشت سر گذاشت.

به انتهای لیست رسیدید