بارسلونا

ورزش۳ورزش۳8 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه»، لوییس سوارز در ماه نوامبر و پیش از دیدار دوستانه فرانسه مقابل اروگوئه درباره مشکلات انضباطی دمبله در بارسلونا صحبت کرده و گفته بود: «دمبله می‌داند که فوتبالیست‌ها دارای امتیازات ویژه‌ای هستند و او باید تمرکز بیشتری داشته و در بعضی موارد کمی بیشتر مسئولیت پذیر باشد.» اما حالا سوارز با تعدیل مواضع خود در مورد دمبله می‌گوید: "او معنای بازی کردن برای بارسلونا را می‌داند و دمبله مسئولیت پذیری را در بارسلونا خواهد آموخت. برخی از صحبت‌ها را می‌توان به اشتباه تفسیر کرد اما در آن مقطع من گفتم که او مجبور است این رفتار را در بارسلونا یاد بگیرد؛ همانگونه که من نیز این نظم از بازیکنان قدیمی‌تر یاد گرفتم و جوانان بارسا نیز همین مسیر را طی کرده‌اند. من فکر می‌کنم که تغییر باشگاه از همه نظر دشوار است زیرا تیم، شهر محل سکونت و زبان شما تغییر یافته و شما نیاز به زمان برای انطباق با محیط دارید اما دمبله به خوبی در گروه جا افتاده است. "
ورزش۳ورزش۳19 ساعت قبل
لیون اما در این فصل دو پیروزی بسیار مهم کسب کرده است. بارسلونا تنها ۳ پیروزی در ۱۰ بازی اخیر خارج از خانه خود در چمپیونزلیگ به دست آورده، هر چند دو پیروزی از این سه پیروزی متعلق به این فصل است. در ۶ تقابل اخیر دو تیم، لیون موفق به کسب پیروزی نشده و سهم بارسا ۴ پیروزی بوده و ۲ تساوی نیز بین دو تیم حاصل شده است. آرتور، رافینیا و یاسپر سیله سن به علت مصدومیت در این دیدار غایب خواهند بود و حضور ساموئل اومتیتی هنوز مشخص نیست. در آن سو نیز رافائل و امین گویری به علت مصدومیت غایب هستند و حضور نبیل فکیر مشخص نیست.
برترین‌هابرترین‌ها21 ساعت قبل
ورزش سه: دو تیم لیون و بارسلونا، امشب در ورزشگاه المپیک شهر لیون مقابل یکدیگر قرار خواهند گرفت. آبی اناری‌ها در حالی پا به این دیدار خواهند گذاشت که نسبت به استانداردهای خود شرایط متفاوت‌تری دارند. لیون اما در این فصل دو پیروزی بسیار مهم کسب کرده است. بارسلونا تنها ۳ پیروزی در ۱۰ بازی اخیر خارج از خانه خود در چمپیونزلیگ به دست آورده، هر چند دو پیروزی از این سه پیروزی متعلق به این فصل است. در ۶ تقابل اخیر دو تیم، لیون موفق به کسب پیروزی نشده و سهم بارسا ۴ پیروزی بوده و ۲ تساوی نیز بین دو تیم حاصل شده است.
خبر ورزشیخبر ورزشی19 ساعت قبل
به گزارش خبرورزشیلیون؛ شگفتی یا حذف آبرومندانه؟ بارسلونا؛ در راه سه‌گانه‌لیون: بارسلونا: از ساعت ۲۳:۳۰ امشب در ورزشگاه پارک المپیک، لیون میزبان بارسلونا خواهد بود. دیداری که شاید در ظاهر برای بارسلونا سخت نباشد، اما لیون هم حریف دست‌وپا بسته‌ای نخواهد بود. چالش نخست‌شان برابر لیون خواهد بود و باید ببینیم کاتالان‌ها در مرحله حذفی هم به خوبی مرحله گروهی هستند یا خیر. آنری (۲ مرتبه)، مسی، اتوئو و کیتا برای بارسا و ماکون و ژونینیو برای لیون گل زدند. لیون موفق به شکست بارسا نشده. صفر) بارسلونا و لیون هر دو در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا شکست نخورده‌اند.۲۳) ۶ بازی قبلی لیون و بارسا پرگل بوده است.
برترین‌هابرترین‌ها16 ساعت قبل
خبرگزاری فارس: خوسیپ ماریا بارتمو در مورد شایعه بازگشت نیمار واکنش نشان داد. وی اظهارداشت: نه پدر نیمار و نه خود بازیکن، هیچ تماسی با ما نگرفته‌اند. او که با فیگارو صحبت کرد، ادامه داد: آنچه در رسانه‌ها شنیده می‌شود، شایعه است. صحت ندارد. بارتمو تصریح کرد: از طرف باشگاه هم هیچ مقامی با او تماسی نگرفته است. پس آنچه گفته می‌شود، کذب محض است. نیمار دو سال قبل در ازای ۲۲۲ میلیون یورو از بارسلونا به پاری‌سن‌ژرمن رفت و گران‌ترین بازیکن جهان شد.
خبر ورزشیخبر ورزشی5 ساعت قبل
در ادامه رقابت‌های مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا و از دور رفت، لیون فرانسه میزبان بارسلونا اسپانیا است. لوپس، دنایر، مارسلو، ترییر، آئور، دمبله، ترائوره، دپای، دوبوا، مندی، اندومبلهتراشتگن، سمدو، پیکه، راکیتیچ، بوسکتس، سوارس، مسی، دمبله، لانگله، آلبا و روبرتو
ایلناایلنا19 ساعت قبل
بعد از ابراز علاقه چلسی به مهاجم فرانکفورت بارسلونا نیز به جمع مشتریان این بازیکن پیوست. به گزارش ایلنا، صدر نشین لالیگا به صف مشتریان مهاجم تیم ملی صربستان لوکا یویچ پیوست. لوکا یویچ که این فصل با عملکرد خوب خود در بوندسلیگا کمک زیادی به فرانکفورت کرده مورد توجه باشگاه‌های اروپایی زیادی از جمله رئال مادرید، چلسی و بایرن مونیخ قرار گرفته بود حالا بارسلونا را نیز در صف مشتریان خود میبیند. مهاجم سابق بنفیکا این فصل توانسته آمار ۱۴ گل و۳ پاس گل در ۲۰ بازی خود برای فرانکورت ثبت کند و یکی از شاخص‌ترین بازیکنان این تیم است. باشگاه فراکفورت که این فصل قرارداد قرضی یویچ را با پرداخت ۶ میلیون یورو به بنفیکا تبدیل به قرارداد دائمی کرد برای فروش مهاجم ۲۱ ساله خود در پایان فصل قیمتی حدود ۶۰ تا ۶۸ میلیون یورو درخواست کرده است که باید دید کدام یک از مشتریان این بازیکن این رقم را پرداخت خواهند کرد. بارسلونا و چلسی موقعیت بهتری برای جذب این مهاج ۱۸۱ سانتی متری صرب دارند و مذاکرات ابتدایی با سران فرانکفورت را برای جذب یویچ در پنجره‌ی نقل و انتقالات تابستانی آغاز کرده‌اند.
برترین‌هابرترین‌ها8 ساعت قبل
طرفداری: تیم‌های المپیک لیون و بارسلونا از ساعت ۲۳:۳۰ در چارچوب دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم می‌روند. ترکیب دو تیم به ترتیب زیر اعلام شده است: المپیک لیونلوپس، جیسون دنایر، مارسلو، مارتین تریه، حسام عوار، موسی دمبله، برتراند ترائوره، ممفیس دیپای، لئو دوبیوس، فرلاند مندی و تانگوی اندومبلهبارسلوناتراشتگن-سمدو-پیکه-لنگلت-آلبا-بوسکتس-راکیتیچ-روبرتو-مسی-سوارز-دمبله
ایلناایلنا6 ساعت قبل
در آستانه بازی المپیک لیون و بارسلونا ترکیب دو تیم به طور رسمی اعلام شد. به گزارش ایلنا، ا از ساعت ۲۳:۳۰ در چارچوب دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا دو تیم بارسلونا و المپیک لیون به مصاف هم می‌روند. ترکیب دو تیم در آستانه بازی به ترتیب زیر اعلام شده است: المپیک لیون: لوپس، جیسون دنایر، مارسلو، مارتین تریه، حسام عوار، موسی دمبله، برتراند ترائوره، ممفیس دیپای، لئو دوبیوس، فرلاند مندی و تانگوی اندومبلهبارسلونا: ترشتگن، سمدو، پیکه، راکیتیچ، سرخیو، سوائرز، مسی، دمبله، لن گلت، جردی آلبا، روبرتو

آخرین خبرها درباره «بارسلونا»

طرفداریطرفداری2 هفته قبل
طرفداری- فیلیپه کوتینیو، گران قیمت‌ترین خرید تاریخ باشگاه بارسلونا در این فصل به مشکلاتی برخورد و نتوانست در برخی دیدارها در حد انتظار ظاهر شود. هریستو استویچکوف، اسطوره بلغار بارسلونا با نوشتن نامه‌ای سرگشاده در وب سایت موندو دپورتیوو، به حمایت از کوتینیو پرداخت و به او روحیه داد: بازی کردن در بارسلونا کار راحتی نیست و در ماه‌های اولیه حضورم در بارسلونا، شرایطی مشابه با کوتینیو داشتم. کوتینیو تمام کیفیت‌های لازم را داری و یکی از بهترین بازیکنان غیراسپانیایی هستی که در بارسلونا بازی کرده‌ای. هیچ باشگاهی همانند بارسلونا نیست و بارسلونا، فراتر از یک باشگاه است. از صمیم قلبم برایت آرزوی موفقیت دارم فیلیپه کوتینیو.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
«جوزپ ماریا بارتومئو» رئیس باشگاه بارسلونا به طور رسمی اعلام کرد که «ارنستو والورده» سرمربی این تیم، فصل آینده هم روی نیمکت آبی اناری‌ها خواهد نشست. با این حال، والورده اخیرا در جریان مصاحبه‌ای نسبت به آینده‌اش در نیوکمپ ابراز تردید کرد؛ این در حالی است که اخبار رسیده از گوشه و کنار از قطع همکاری احتمالی وی با کاتالان تا پایان فصل حکایت داشت. علاوه بر این، زمزمه هایی مبنی بر جایگزین شدن مرد اسپانیایی با «لورن بلان» سرمربی اسبق پاری سن ژرمن به گوش می‌رسید اما بارتومئو با اظهارات اخیرش، به تمام حدس و گمان‌ها در خصوص جدایی والورده پایان داد. رئیس باشگاه بارسلونا در مصاحبه با اسپورتس اظهار داشت: هیچ شکی نداریم که والورده فصل آینده هم هدایت بارسلونا را عهده دار خواهد بود. منبع: ایرنا
خبر ورزشیخبر ورزشی2 هفته قبل
به گزارش خبرورزشی، تیم فوتبال بارسلونا با باشگاه اتلتیکو مینیروی برزیل برای انتقال امرسون دسوزا جونیور، دفاع راست ۲۰ ساله این باشگاه از ابتدای ماه جولای ۲۰۱۹ به توافق رسید. هزینه این انتقال ۱۲ میلیون یورو خواهد بود و امرسون قراردادی پنج ساله با باشگاه بارسلونا تا ژوئن ۲۰۲۴ به امضا می‌رساند. البته طبق اعلام سران بارسلونا، این بازیکن تا پایان فصل جاری به بتیس قرض داده می‌شود، سپس با بارسلونا قراردادی پنج ساله امضا می‌کند و دوباره به بتیس برمی‌گردد تا زمان شروع قرارداد اصلی‌اش با کاتالونیایی‌ها فرا برسد!
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، به ادعای رسانه‌های معتبر اسپانیایی ارنستو والورده سرمربی تیم فوتبال بارسلونا قصد دارد در این تیم بماند و به کارش تا پایان قرارداد ادامه دهد. قرارداد فعلی وی تا پایان فصل جاری است. پیش از این گفته شد که احتمال جدایی این مربی از جمع آبی‌اناری‌ها وجود دارد، اما به نظر می‌رسد که وی با اعتمادی که از سوی مسی و باشگاه بارسلونا دارد در این تیم می‌ماند. البته کسب جام در فصل جاری می‌تواند نقش تعیین کننده‌ای در ادامه همکاری والورده با بارسا داشته باشد. انتهای پیام/
خبر فوریخبر فوری5 روز قبل
بنابر گزارشات گفته می‌شود بارسلونا پیشنهاد تمدید قرارداد ۵ ساله را به جوردی آلبا ارائه کرده است. رئیس باشگاه بارسلونا، ژوزپ ماریا بارتومئو اعلام کرد که به این بازیکن پیشنهاد تمدید قرارداد ۵ ساله‌ای ارائه شده است. آلبا پیش از این نیز عنوان کرده بود که خواهان ماندن در بارسلونا است و بارتومئو نیز پیشنهاد تمدیدی را به وی ازائه کرده است. او در این خصوص گفت: جوردی خواهان ادامه کار با ما است. ما پیشنهاد تمدید قراردادی به مدت ۵ سال را به او ارائه کرده‌ایم و امیدواریم ادامه مذاکرات به خوبی پیش برود.
ایسناایسنا4 هفته قبل
بازیکن آلمانی به صورت قرضی برای بارسلونا تا تابستان آینده بازی خواهد کرد. به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از آس، کوین پرینس بواتنگ اکنون بازیکن بارسلونا است. قرار است بازیکن آلمانی تا ۳۰ ژوئن برای بارسلونا به صورت قرضی بازی کند. بواتنگ درباره پیوستن به بارسلونا گفت‌: از بودن در این باشگاه خوشحال هستم. تصور نمی‌کردم در این سن (۳۱ سالگی) بتوانم برای بارسلونا بازی کنم.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 هفته قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، یکی از رسانه‌های معتبر اسپانیایی و نزدیک به باشگاه بارسلونا در گزارشی عنوان کرده که ماتیاس دی‌لیخت قصد دارد راهی بارسلونا شود. پیش از این باشگاه بارسلونا با فرنکی دی‌یانگ توافق کرده و به نظر می‌رسد دی‌لیخت هم می‌خواهد از تصمیم هم‌تیمی خود پیروی کند و راهی بارسلونا شود. انتهای پیام/
ایسناایسنا4 هفته قبل
تیم فوتبال بارسلونا با پیروزی برابر لگانس توانست سه امتیاز بازی را کسب کند. به گزارش ایسنا، بارسلونا یک‌شنبه شب در هفته بیستم لالیگا به مصاف لگانس رفت و سه بر یک پیروز شد. در نیمه دوم، لگانس در دقیقه ۵۸ نتیجه را جبران کرد و گل مساوی را به ثمر رساند. در این شرایط مسی به میدان رفت تا به تیمش برای کسب پیروزی کمک کند. در لحظات پایانی مسی گل سوم تیمش را به ثمر رساند تا بارسلونا با ۴۶ امتیاز صدرنشین باقی بماند.
برترین‌هابرترین‌ها2 هفته قبل
ورزش سه: رئال و بارسا چهارشنبه پیش رو در نیمه نهایی کوپا دل ری به مصاف هم خواهند رفت. برخورد دو تیم در این مرحله از کوپا دل ری باعث فشرده‌تر شدن تقویم آنها شده است. در یک ماه آینده دو تیم سه بار باید با یکدیگر مصاف دهند که قطعا فشار روانی و بدنی زیادی را به بازیکنان تحمیل خواهد کرد. سانتی سولاری، سرمربی رئال در مورد بازی با آلاوس گفت: «فوتبال شما را وادار می‌کند که به زمان حال اهمیت بیشتری بدهید. او از آن جمله بازیکنانی است که باعث بهتر شدن روند تیم می‌شوند و سطح کیفی هم تیمی‌های شان را نیز بالاتر می‌برند.
ورزش۳ورزش۳1 هفته قبل
به گزارش «ورزش سه»، بارسلونا امروز یکی از دشوارترین دیدارهای فصل خود را پشت سر خواهد گذاشت. آنها در ۶ تقابل اخیرشان، ۵ پیروزی و ۱ تساوی کسب کرده‌اند که تساوی شان مربوط به بازی اخیر مقابل والنسیا است. در آن سو، بیلبائو با ۲۶ امتیاز در رده سیزدهم جدول قرار گرفته است. بیلبائو در طول فصل ۵ پیروزی کسب کرده که سه پیروزی آن در ۶ بازی اخیر حاصل شده است. در ۶ قابل اخیر دو تیم، ۴ پیروزی برای بارسا، ۱ تساوی و ۱ پیروزی برای بیلبائو به دست آمده است.
خبر ورزشیخبر ورزشی1 هفته قبل
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
خبرگزاری میزان:، به ادعای رسانه‌های معتبر اسپانیایی ارنستو والورده سرمربی تیم فوتبال بارسلونا قصد دارد در این تیم بماند و به کارش تا پایان قرارداد ادامه دهد. قرارداد فعلی وی تا پایان فصل جاری است. پیش از این گفته شد که احتمال جدایی این مربی از جمع آبی‌اناری‌ها وجود دارد، اما به نظر می‌رسد که وی با اعتمادی که از سوی مسی و باشگاه بارسلونا دارد در این تیم می‌ماند. البته کسب جام در فصل جاری می‌تواند نقش تعیین کننده‌ای در ادامه همکاری والورده با بارسا داشته باشد.
طرفداریطرفداری2 هفته قبل
طرفداری - دو تیم بارسلونا و رئال مادرید از آغاز قرن ۲۱ تاکنون ۵۵ بار (۲۲ برد بارسلونا، ۱۸ برد رئال مادرید و ۱۵ مساوی) به مصاف هم رفته‌اند. از این مصاف‌ها ۳۸ بازی در لالیگا (۱۷ برد بارسلونا، ۱۱ برد رئال مادرید و ۱۰ مساوی)، ۶ بازی در کوپا دل ری (۳ برد رئال مادرید، ۱ برد بارسلونا و ۲ مساوی)، ۶ بازی در سوپرجام اسپانیا (۲ برد بارسلونا، ۳ برد رئال مادرید و ۱ مساوی)، ۴ بازی در لیگ قهرمانان اروپا (۱ برد بارسلونا، ۱ برد رئال مادرید و ۲ مساوی) و یک بازی دوستانه (برد بارسلونا) بوده است. آمار تمامی دیدارهای ال کلاسیکو را اینجا ببینید. بهترین گلزنان تاریخ ال کلاسیکو را اینجا ببینید. در جدول زیر تمامی دیدارهای رودرروی بارسلونا و رئال مادرید به همراه گلزنان آن‌ها را در قرن ۲۱ مرور می‌کنیم.
ورزش۳ورزش۳1 هفته قبل
امشب و در نیمه نهایی کوپا دل ری، بارسلونا در استادیوم نوکمپ میزبان رئال مادرید خواهد بود. پیراهن‌های خاص بارسلونا برای بازی امشب (عکس) باشگاه بارسلونا اعلام کرده که امشب پیراهن‌های خاصی را مقابل رئال مادرید به تن خواهد کرد. رئال مادرید به دنبال حفظ رکورد خود برابر بارسلونارئال مادرید امیدوار است رکورد خوب خود در ال کلاسیکوهای کوپا دل ری را حفظ کند. پیش بازی بارسلونا - رئال مادریددو تیم بارسلونا و رئال مادرید، امشب در مرحله نیمه نهایی کوپا دل ری در ورزشگاه نوکمپ شهر بارسلونا به مصاف یکدیگر خواهند رفت. فهرست رئال برای ال کلاسیکو، ابهامات باقی استسانتی سولاری با اعلام نام ۲۱ بازیکن برای ال کلاسیکو ابهامات درمورد فهرست نهایی را همچنان حفظ کرد.
طرفداریطرفداری4 هفته قبل
طرفداری - کوین پرینس بواتنگ، مهاجم غنایی ساسولو به صحبت درباره انتقالش به بارسلونا پرداخت. توافقات کلی حاصل شده و بواتنگ دقایقی پیش ایتالیا را به مقصد بارسلونا ترک کرد و انتظار می‌رود به زودی انتقال او شکل رسمی به خودش بگیرد. خبرنگاران بواتنگ را در فرودگاه محاصره کردند و او هم بدون هیچ ملاحظه‌ای از پیوستنش به بارسلونا گفت. از ترک ساسولو این گروه فوق العاده ناراحتم ولی پیوستن به بارسلونا یک فرصت بزرگ است. می‌خواهم فقط روی بارسلونا تمرکز کنم و امیدوارم در ال کلاسیکوی بعدی در برنابئو گل بزنم!
خبر فوریخبر فوری2 هفته قبل
یکی از جوانان آینده‌دار فوتبال برزیل با تیم فوتبال بارسلونا قرارداد امضا کرد. تیم فوتبال بارسلونا با باشگاه اتلتیکو مینیروی برزیل برای انتقال امرسون دسوزا جونیور، دفاع راست ۲۰ ساله این باشگاه از ابتدای ماه جولای ۲۰۱۹ به توافق رسید. هزینه این انتقال ۱۲ میلیون یورو خواهد بود و امرسون قراردادی پنج ساله با باشگاه بارسلونا تا ژوئن ۲۰۲۴ به امضا می‌رساند. البته طبق اعلام سران بارسلونا، این بازیکن تا پایان فصل جاری به بتیس قرض داده می‌شود، سپس با بارسلونا قراردادی پنج ساله امضا می‌کند و دوباره به بتیس برمی‌گردد تا زمان شروع قرارداد اصلی‌اش با کاتالونیایی‌ها فرا برسد!
طرفداریطرفداری4 هفته قبل
طرفداری- بارسلونا خیلی سریع برای جذب قرضی کوین پرینس بواتنگ، هافبک-مهاجم باتجربه ساسولو با این تیم به توافق رسید و پیوستن او به بلوگرانا، ممکن است منجر به جدایی یکی از بازیکنان بارسلونا شود. به گزارش نیکولو شیرا، خبرنگار گاتزتا دلو اسپورت، آرسنال به جذب دنیس سوارز، هافبک ۲۲ ساله اسپانیایی بارسلونا علاقه مند بود اما موانعی باعث شد تا این انتقال، قطعی نشود. حالا با پیوستن قریب الوقوع کوین پرینس بواتنگ به بارسلونا که در دو پست هافبک و مهاجم می‌تواند به میدان برود، انتقال دنیس سوارز می‌تواند به آرسنال نهایی شود و بارسلونا با جدایی وی موافقت خواهد کرد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
به گزارش مشرق، روزنامه اسپورت کاتالونیا خبر داد که نیمار ستاره کنونی پاریسن ژرمن و سابق بارسلونا برای دیدن رامون کوجات، پزشک سابقش برای نشان دادن وضعیت مچ پایش به بارسلونا بازگشته است. ستاره سابق آبی-اناری‌ها در سال ۲۰۱۶ با مبلغ ۲۲۲ میلیون یورو راهی پاریس شد. در ماه‌های اخیر شایعاتی درباره بازگشت او به بارسلونا مطرح شده است. حضور دوباره او در شهر بارسلونا می‌تواند بیش از پیش به شایعات دامن بزند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، باشگاه بارسلونا موفق شد فرنکی دی‌یانگ هافبک جوان تیم آژاکس را با ۷۵ میلیون یورو به خدمت بگیرد و قرار است این بازیکن از تابستان آینده برای آبی‌اناری‌ها توپ بزند. دی‌یانگ در مصاحبه‌ای در مورد پیوستن به بارسلونا گفت: باشگاه‌های بزرگ دیگری مثل پاری‌سن‌ژرمن هم خواهان جذب من بودند، اما رفتن به بارسلونا رویای کودکی من بود و به همین دلیل پیشنهادات دیگر را رد کردم. وی افزود: خوشحالم که قراردادی ۵ ساله با بارسلونا امضا کردم. فکر می‌کنم اگر بتوانم در این تیم نمایش خوبی داشته باشم هیچ‌وقت از بارسلونا جدا نشوم و مثل مسی سال‌ها برای تیم محبوب خود بازی کنم. انتهای پیام/
ایسناایسنا2 هفته قبل
رئال مادرید و بارسلونا در یک ماه آینده بازی‌های سخت و تعیین کننده‌ای را پیش رو دارند و در ۲۴ روز سه بار برابر هم قرار خواهند گرفت. در ۲۴ روز سه ال کلاسیکو خواهد بود و در چهار روز دو ال کلاسیکو. تنها پس از چهار روز دو تیم بارسلونا و رئال مادرید در هفته بیست و هفتم لالیگا به مصاف هم می‌روند. سفیدپوشان با تیم‌های آلاوس (یکشنبه، سوم فوریه)، بارسلونا (چهارشنبه، ششم)، اتلتیکو مادرید (شنبه، نهم)، آژاکس (چهارشنبه، سیزدهم)، خیرونا (یکشنبه، هفدهم)، لوانته (یکشنبه، بیست و چهارم)، بارسلونا (چهارشنبه بیست و هفتم) و بارسلونا (شنبه دوم مارس) بازی خواهند کرد. از طرفی بارسلونا با والنسیا (شنبه، دوم فوریه)، رئال مادرید (چهارشنبه، ششم)، اتلتیک بیلبائو (یکشنبه، دهم)، لئون (چهارشنبه، سیزدهم)، وایادولید (شنبه، شانزدهم)، سویا (یکشنبه، بیست و چهارم)، رئال مادرید (چهارشنبه، بیست و هفتم) و رئال مادرید (شنبه، دوم مارس) بازی می‌کند.