اخبار بارسلونا - آخرین و مهم ترین اخبار بارسلونا از خبرگزاری‌های ایران | خبری

بارسلونا

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
به گزارش مشرق، از هفته بیست و هفتم رقابت‌های لالیگای اسپانیا، بارسلونا در نیوکمپ میزبان رئال سوسیه‌داد بود و این دیدار با برتری یک بر صفر بارسا به پایان رسید. در حالی که بازی با تساوی بدون گل در جریان بود، داور بازی به کمک VAR برخورد توپ به دست بازیکن سوسیه‌داد را هند پنالتی تشخیص داد تا لیونل مسی پشت ضربه توپ قرار بگیرد و در دقیقه ۸۱ گلزنی کرد تا گره کار بارسلونا را باز کند. بارسلونا با این برد ۵۸ امتیازی شد و در صدر لالیگا با یک بازی بیشتر نسبت به رئال مادرید ایستاد. رئال با ۵۶ امتیاز دوم است. رئال سوسیه‌داد هم با ۴۳ امتیاز ششم است.
ایلناایلنا1 ماه قبل
یاران مسی در نیوکمپ موفق شدند رئال سوسیداد را شکست دهند. از هفته بیست و هفتم رقابت‌های لالیگای اسپانیا، بارسلونا در نیوکمپ میزبان رئال سوسیه‌داد بود و این دیدار با برتری یک بر صفر بارسا به پایان رسید. بارسلونا با این برد ۵۸ امتیازی شد و در صدر لالیگا با یک بازی بیشتر نسبت به رئال مادرید ایستاد. رئال با ۵۶ امتیاز دوم است. رئال سوسیه‌داد هم با ۴۳ امتیاز ششم است.
همشهریهمشهری1 ماه قبل
به گزارش همشهری آنلاین، مهرداد میناوند مصاحبه کرده و رسما به برخی بازیکنان تیم ملی اتهام کم‌کاری زده است. او گفته: «دو سه بازیکن بودند که صددرصد در تعویض ویلموتس نقش داشتند. حالا به نظر شما اتهام مشابه، بازیکنان ایرانی را عصبانی می‌کند؟ ما که بعید می‌دانیم. وقتی یکی از همین بازیکنان تیم ملی به صراحت مصاحبه می‌کند و با افتخار می‌گوید: «در فرودگاه با بعضی بچه‌ها تصمیم گرفتیم ویلموتس دیگر نباشد» طبیعی است که مصاحبه میناوند کسی را غیرتی نکند. کم‌کاری -به هر دلیلی که باشد- در ادبیات فوتبالی دنیا اتهام بسیار تندی است، اما در ایران … بگذریم!
جام نیوزجام نیوز1 ماه قبل
من صفر تا صدم پرسپولیس است و خیلی آن را دوست دارم و تقریبا همه دیدار‌های پرسپولیس را دنبال می‌کنم. می‌دانم با نوید محمدزاده ارتباط بسیار خوبی دارید و او به شدت استقلالی است. نوید محمدزاده تنها استقلالی است که من عاشقانه دوستش دارم، چون این پسر فوق‌العاده است. مهران غفوریان و نوید محمدزادهاوضاع پرسپولیس را با یحیی چطور می‌بینید؟ شرایط که خدا را شکر خوب است و فکر نمی‌کنم مشکلی وجود داشته باشد. ولی انصافا برزیل فوق‌العاده بود.
نودنود1 ماه قبل
بارسلونا موفق شد در دیدار مقابل رئال سوسیه‌داد با گلزنی مسی به پیروزی دست یابد. به گزارش وب‌سایت نود، از هفته بیست و هفتم رقابت‌های لالیگای اسپانیا، بارسلونا در نیوکمپ میزبان رئال سوسیه‌داد بود و این دیدار با برتری یک بر صفر بارسا به پایان رسید. در حالی که بازی با تساوی بدون گل در جریان بود، داور بازی به کمک VAR برخورد توپ به دست بازیکن سوسیه‌داد را هند پنالتی تشخیص داد تا لیونل مسی پشت ضربه توپ قرار بگیرد و در دقیقه ۸۱ گلزنی کرد تا گره کار بارسلونا را باز کند. بارسلونا با این برد ۵۸ امتیازی شد و در صدر لالیگا با یک بازی بیشتر نسبت به رئال مادرید ایستاد.
ایسناایسنا1 ماه قبل
بارسلونا به سختی توانست رئال سوسیداد را شکست دهد و به طور موقت به صدر جدول صعود کند. به گزارش ایسنا، بارسلونا شنبه شب در هفته بیست و هفتم لالیگا برابر رئال سوسیداد قرار گرفت و با یک گل مهمانش را در نوکمپ شکست داد. از طرفی رئال سوسیداد هم می‌توانست دروازه بارسا را باز کند. داور به کمک VAR پنالتی به نفع بارسا اعلام کرد و لیونل مسی در دقیقه ۸۱ نتیجه را یک بر صفر کرد. بارسا با این پیروزی ۵۸ امتیازی شد و به طور موقت به صدر جدول لالیگا صعود کرد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در هفته بیست و هفتم لالیگا، بارسلونا در نیوکمپ میزبان رئال سوسیه‌داد بود که این دیدار را با پیروزی یک بر صفر به اتمام رساند. در شرایطی که بازی با تساوی بدون گل در جریان بود، داور بازی به کمک VAR برخورد توپ به دست بازیکن سوسیه‌داد را هند پنالتی تشخیص داد تا لیونل مسی پشت ضربه توپ قرار بگیرد و در دقیقه ۸۱ گل برتری و سه امتیازی تیمش را به ثبت برساند. همچنین در وقت‌های تلف شده گل دوم بارسلونا که توسط آلبا به ثمر رسید توسط کمک داور ویدئویی مردود اعلام شد. بارسلونا با این برد ارزشمند ۵۸ امتیازی شد و بار دیگر به صدر جدول بازگشت. رئال سوسیه‌داد نیز با ۴۳ امتیاز در رده ششم قرار دارد.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 ماه قبل
دقایقی بعد و روی همکاری لیونل مسی و سرخیو بوسکتس، ستاره آرژانتینی بارسلونا در مقابل دروازه سوسیداد صاحب موقعیت شد، اما واکنش رمیرو اجازه نداد دروازه تیمش باز شود. در همان اوایل نیمه دوم بارسلونا صاحب یک ضربه ایستگاهی در موقعیتی مناسب شد، اما ضربه لیونل مسی در مسیر دروازه به مدافع سوسیداد برخورد کرد. در دقیقه ۶۰ و روی پاس گریزمان با ضربه سر، لیونل مسی در مقابل دروازه سوسیداد صاحب بخت مناسبی شد، اما ضربه او با حضور به موقع مدافعان سوسیداد دفع شد. لیونل مسی پشت توپ قرار گرفته و علیرغم تشخیص صحیح رومیرو موفق شد دروازه سوسیداد را باز کند. در دقایق پایانی تلاش سوسیداد برای زدن گل تساوی نتیجه نداشت تا در نهایت بارسلونا با نتیجه ۰-۱ سوسیداد را مغلوب کند.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ دسته اول اسپانیا (لالیگا) با برتری یک - صفر تیم فوتبال بارسلونا مقابل میهمانش، رئال سوسیداد ادامه یافت. پس از یک نیمه بدون گل در نوکمپ، مسی در دقیقه ۸۱ گل برتری بارسا را به ثمر رساند تا این تیم با یک پیروزی دشوار، ۵۸ امتیازی شده و موقتا بالاتر از رئال مادرید صدرنشین شود. انتهای پیام/
ایلناایلنا1 ماه قبل
بازیکنان تیم فوتبال رئال سوسیه داد راهکار عجیبی را برای ناکام گذاشتن مهاجم بارسلونا بکار گرفتند. به گزارش ایلنا، تیم فوتبال بارسلونا در هفته بیست و هفتم لالیگا تیم بارسلونا امشب میزبان رئال سوسیه داد بود و به برتری دو بر صفر دست پیدا کرد تا سه امتیاز ارزشمند را در کورس کسب عنوان قهرمانی با رئال مادرید در صدر جدول به دست آورد. در این مسابقه لیونل مسی که یک مرتبه از روی ضربه پنالتی در دقیقه ۸۱ موفق به گلزنی شده بود، صاحب ضربه ایستگاهی شد و فرصت بی نظیری برای گلزنی از شیوه‌ای که در آن مهارت بالایی دارد، داشت اما بازیکنان رئال سوسیه داد از تعداد حاضران در دیوار دفاعی کاهش دادند و در کنار دروازه بان خود ایستادند تا تمرکز مسی را کاهش بدهند.
ایرناایرنا1 ماه قبل
شنبه شب از هفته بیست‌وهفتم لیگ فوتبال باشگاه‌های اسپانیا، بارسلونا در ورزشگاه «نیوکمپ» مقابل تیم سخت‌کوش سوسیداد قرار گرفت و با تک گل «لیونل مسی» صاحب برتری یک بر صفر شد. در نیمه نخست، هر دو تیم دارای فرصت‌های نسبی بودند و بهترین بخت را «لیونل مسی» در دقیقه ۳۰ از دست داد. در دقیقه ۷۸ توپ به دست مدافع سوسیداد برخورد کرد و با استفاده از سیستم کمک داور ویدئویی، پنالتی به سود بارسلونا اعلام شد. بارسلونا با کسب پیروزی در این دیدار دشوار با ۵۸ امتیاز و به طور موقت در صدر قرار گرفت و سوسیداد، ۴۳ امتیازی باقی ماند. از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه امشب، ختافه در خانه خود به مصاف سلتاویگو می‌رود.
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
طرفداری - دو تیم بارسلونا و رئال سوسیداد در چارچوب رقابت‌های لالیگا به مصاف یکدیگر رفتند. اطلاعات بازیتاریخ برگزاری: شنبه | ۱۷ اسفند ۱۳۹۸شنبه | ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت برگزاری: ۲۱:۰۰ به وقت تهران۲۱:۰۰ به وقت تهران تورنمنت: لالیگا | هفته ۲۷لالیگا | هفته ۲۷ محل برگزاری: ورزشگاه نیوکمپورزشگاه نیوکمپ داور: خوان مارتینزگلزنان و دقایق: لیونل مسی (۸۱) شرح گل هالیونل مسی - ۸۱ (بارسلونا): بازیکن رئال سوسیداد در محوطه جریمه خودی مرتکب خطای هند شد و لیونل مسی پشت ضربه پنالتی قرار گرفت. بازیکن آرژانتینی، پنالتی خود را به سمت چپ دروازه بان فرستاد و درحالی که وی مسیر توپ را به درستی تشخیص داده بود ولی موفق به مهار آن نشد. ترکیب و آمار دو تیمخلاصه بازیبه زودی …..
ورزش ۱۱ورزش ۱۱1 ماه قبل
اختصاصی | مهران غفوریان به شدت به فوتبال علاقمند است و یکی از پرسپولیسی‌های دو آتشه به حساب می‌آید. من صفر تا صدم پرسپولیس است و خیلی آن را دوست دارم و تقریبا همه دیدار‌های پرسپولیس را دنبال می‌کنم. نوید محمدزاده تنها استقلالی است که من عاشقانه دوستش دارم، چون این پسر فوق‌العاده است. مهران غفوریان و نوید محمدزادهاوضاع پرسپولیس را با یحیی چطور می‌بینید؟ شرایط که خدا را شکر خوب است و فکر نمی‌کنم مشکلی وجود داشته باشد. ولی انصافا برزیل فوق‌العاده بود.
ایلناایلنا1 ماه قبل
در مرحله برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا بارسلونا در ورزشگاه نیوکمپ به مصاف ناپولی خواهد رفت. به گزارش ایلنا، دو تیم بارسلونا و ناپولی در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه نیوکمپ به مصاف یکدیگر خواهند رفت. ابتدا اعلام شد وزارت بهداشت اسپانیا دستور داده تا بازی تیم‌های آتالانتا و والنسیا و همچنین ناپولی و بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا پشت درب‌های بسته برگزار شود، ‌ اما حالا وزیر بهداشت اسپانیا گفت:
ایلناایلنا1 ماه قبل
ستاره برزیلی بایرن مونیخ با وجود درخشش در این تیم در پایان فصل به بارسلونا باز می‌گردد. به گزارش ایلنا، در ابتدای فصل فیلیپ کوتینیو ستاره برزیلی بارسلونا با قراردادی قرضی نیوکمپ را به مقصد مونیخ ترک کرد تا در این فصل برای باوارایی‌ها بازی کند. گفته می‌شود که سران بایرن طبق جمع‌بندی انجام شده قصد ندارند قرارداد این هافبک برزیلی را دائمی کنند و این بازیکن در انتهای فصل به بارسلونا بازمی‌گردد و از طرفی گفته می‌شود بارسلونا به دنبال آن است تا نیمار را به بارسلونا بازگرداند برای همین این باشگاه قصد دارد تا در تابستون کوتینیو را بفروشد تا بودجه خرید نیمار را تامین کند.
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
او از عمل جراحی اش راضی بود و من نمی‌توانم چیزی در مورد مدت زمان دقیق دوری اش از میادین بگویم. نمی دانم آیا قبل از پایان فصل به میادین بازخواهد گشت یا نه. منتظرم او را ببینم و امیدوارم قبل از پایان فصل فرصت بازی برای ما پیدا کند. اینکه احتمالا روزی برسد که بازی‌ها لغو شوند خوب نیست، چون برای آنها آماده شده‌ایم. در فرانسه و ایتالیا شاهد لغو بازی‌ها بودیم و ممکن است در اسپانیا هم رخ دهد.
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
روز پنج شنبه، رونالدینیو و برادرش به ظن داشتن پاسپورت جعلی در پاراگوئه بازداشت شدند اما پس از حدود تنها یک روز از آزادی این ستاره سابق فوتبال برزیل، او و برادرش دوباره در پاراگوئه بازداشت شدند. روز پنج‌شنبه رونالدینیو و برادرش از اتهام داشتن پاسپورت جعلی از سوی دادستانی پاراگوئه تبرئه شدند اما پس از آزادی، پلیس پاراگوئه آن‌ها را به دستور دادستانی دوباره بازداشت کرد. سوال خبرنگاران و مقامات این‌جاست چرا رونالدینیو و برادرش در حالی که می‌توانستند تنها با کارت شناسایی وارد پاراگوئه شوند، با اطلاعات جعلی وارد این کشور شده‌اند و به همین علت اتهام پول‌شویی مطرح شده است. به گزارش اسکای اسپورتس، امروز رونالدینیو و برادرش در حالی که دستبند به دست داشتند، راهی دادگاه ملی محاکمه پاراگوئه شدند. این در حالی است که وکیل رونالدینیو مدعی است که او به زودی آزاد می‌شود زیرا او و برادرش تهدیدی برای کشور پاراگوئه نبوده‌اند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، لیگ‌های اروپایی با هماهنگی مسئولان وزارت بهداشت هر کشور، به دنبال راه‌های اساسی برای محافظت از بازیکنان و هواداران شان در مقابل ویروس کرونا هستند. لیگ برتر: بدون تغییردر برنامه رقابت‌های لیگ برتر هیچگونه تغییر خاصی ایجاد نشده، اما مسئولان اتحادیه فوتبال انگلیس قوانینی عمومی را بین بازیکنان به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا وضع کرده‌اند. حالا دولت دستور داده که بازی‌ها تا تاریخ ۳ آوریل و پشت در‌های بسته انجام شوند. رقبای اروپایی تیم‌های ایتالیایی نیز از این اتفاق ضربه خوردند چراکه دو بازی ختافه-اینتر و والنسیا-آتالانتا در کشور اسپانیا پشت در‌های بسته انجام خواهد شد. تعویق بازی پاری سن ژرمنبازی روز شنبه پی اس جی برابر استراسبورگ به منظور جلوگیری از گسترش ویروس کرونا در فرانسه به تعویق افتاد.
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
طرفداری- تیم اسطوره‌های بارسلونا که در کلمبیا به سر می‌برد، در یک دیدار دوستانه به مصاف اسطوره‌های فوتبال کلمبیا رفت. این دیدار در نهایت با تساوی ۱-۱ به پایان رسید. به گزارش وب سایت رسمی بارسلونا، در ترکیب بلوگرانا، بازیکنانی چون: کارلس پویول، جولیانو بلتی، ادمیلسون، جیووانی سیلوا، ساویولا، ریوالدو و استویچکوف حضور داشتند. در این دیدار، ابتدا بارسلونا با گل ساویولا در دقیقه ۷۴، از حریف پیش افتاد. اما برتری بلوگرانا زیاد دوام نداشت و جیووانی هرناندز کار را به تساوی رساند.
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
طرفداری - ادر سارابیا، مربی بارسلونا مدعی شد اخلاقش را عوض نخواهد کرد. به گزارش موندو دپورتیوو، در جریان شکست بارسلونا در ال کلاسیکو بود که دوربین‌ها انتقادات تند و بعضا زننده سارابیا در واکنش به اشتباهات بازیکنان این تیم را ثبت و ضبط کردند. این رفتار سارابیا ظاهرا به مذاق رختکن بارسا خوش نیامده و موجب شده ستین از بازیکنانش عذرخواهی کند. پیش از شروع دیدار امروز بارسلونا مقابل رئال سوسیداد، سارابیا گفت: ماهیت من قرار نیست عوض شود. بازی با سوسیداد؟ هیچ کس دوست ندارد شکست بخورد به خصوص در بازی‌ای مثل ال کلاسیکو.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، سایت اسپانیایی «ال‌دسمارکه» خبر داد بیلی گیلمور، هافبک جوان تیم فوتبال چلسی مورد توجه دو باشگاه بارسلونا و رئال مادرید قرار گرفته است. باشگاه منچسترسیتی هم وضعیت این ستاره جوان را زیرنظر دارد و بدش نمی‌آید او را به ترکیب تیم تحت‌هدایت پپ گواردیولا اضافه کند. گیلمور ۱۸ ساله در برتری ۲ بر صفر آبی‌پوشان لندنی مقابل لیورپول در دور پنجم جام حذفی انگلیس، عملکرد درخشانی از خود ارائه داد و در پایان هم عنوان بهترین بازیکن زمین را از آن خود کرد. این هافبک اسکاتلندی که در سال ۲۰۱۷ از گلاسکو رنجرز اسکاتلند به چلسی پیوست و در سال ۲۰۱۹ هم موفق شد به تیم اصلی این باشگاه راه یابد، این فصل در ۸ بازی برای آبی‌های لندنی به میدان رفته است. بیشتر بخوانید: چلسی به مدافع برزیلی پورتو نزدیک شدانتهای پیام/
ایرناایرنا1 ماه قبل
امروز (شنبه) در دیداری حساس از هفته بیست‌وهفتم لیگ باشگاه‌های اسپانیا، اتلتیکومادرید در ورزشگاه «وندا مترو پولیتانو» از سه‌ویا پذیرایی کرد که این رقابت برنده نداشت. در دقیقه ۳۲ میزبان صاحب پنالتی شد تا «آلوارو موراتا» کار را به تساوی بکشاند. چهار دقیقه پس از آن نوبت به «ژائو فیلیکس» ستاره جوان پرتغالی رسید تا گل دوم میزبان را به نام خود بنویسد. پیش از اتمام نیمه نخست، این‌بار سه‌ویا به پنالتی رسید تا «اوکامپوس» کار را به تساوی دو بر دو بکشاند. از ساعت ۲۱ بارسلونا که هفته گذشته در ال‌کلاسیکو شکست خورد به مصاف سوسیداد می‌رود و از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه، ختافه و سلتاویگو دیدار می‌کنند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
خبرگزاری میزان- تقابل تیم‌های بالای جدولی لالیگا برنده نداشت و اتلتیکومادرید و سویا امتیازات را تقسیم کردند. به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در چارچوب هفته بیست‌و‌هفتم لالیگا اسپانیا از ساعت ۱۸:۳۰ امشب (شنبه) تیم‌های فوتبال اتلتیکومادرید و سویا به مصاف هم رفتند. این بازی که در ورزشگاه واندا متروپولیتانو برگزار می‌شد، در نهایت با تساوی ۲-۲ پایان یافت. با این نتیجه، سویا ۴۷ امتیازی و اتلتیکومادرید ۴۵ امتیازی شدند و به ترتیب در رده‌های سوم و پنجم جدول رده‌بندی جای دارند. در ادامه این بازی‌ها از ساعت ۲۱ امشب، بارسلونا پذیرای رئال سوسیه‌داد است و از ساعت ۲۳:۳۰ ختافه میزبان سلتاویگو خواهد بود.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، در چارچوب دیدارهای هفته بیست‌و‌هفتم لالیگا و در دومین بازی از دومین شب از هفته از رقابت‌ها، امشب (شنبه) تیم فوتبال اتلتیکومادرید در خانه به مصاف سویا رفت که این بازی در نهایت با تساوی ۲-۲ خاتمه یافت. سویا با گل دقیقه ۱۹ لوک دیونگ پیش افتاد اما اتلتیکومادرید با گل دقیقه ۳۲ آلوارو موراتا از روی نقطه پنالتی کار را به تساوی کشاند. تنها ۴ دقیقه بعد، ژوائو فلیکس ستاره پرتغالی اتلتیکومادرید دومین گل این تیم را پیش انداخت اما لوکاس اوکامپوس با گلزنی از روی نقطه پنالتی در دقیقه ۴۳ نگذاشت تیمش بازنده به رختکن بروند. با این نتیجه، سویا ۴۷ امتیازی شد و فعلا در رده سوم باقی می‌ماند. اتلتیکومادرید هم ۴۵ امتیازی شد اما همچنان تیم پنجم جدول است.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه»، بارسلونا امشب به زحمت و با گل دقایق پایانی لیونل مسی از روی نقطه پنالتی موفق شد سوسیداد را در استادیوم نوکمپ مغلوب کرده و با کسب این سه امتیاز شیرین، دوباره بالاتر از رئال مادرید در صدر جدول قرار گیرد اما تک گل بارسا در دقیقه ۸۱ و با خطای هند مدافع سوسیداد اعلام شد. مارتینز مانوئرا، داور این دیدار بعد از بازبینی صحنه حکم به اعلام پنالتی داد و حالا آندوخار اولیور مدعی شد این تصمیم غلط بوده است. آندوخار اولیور گفت: "حالت دست بازیکنان سوسیداد غیر ارادی بوده، فقط در لیگ اسپانیا است که چنین صحنه هایی خطای پنالتی اعلام می‌شود. داور نباید پنالتی می‌گرفت، زیرا بازیکن نمی‌داند توپ از کدام سمت می‌آید. "
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه» خوفناک‌ترین صحنه برای حریفان بارسلونا، به دست آمدن ضربه ایستگاهی برای آبی‌اناری‌هاست. لیونل مسی حالا با ۵۰ گل از روی ضربه ایستگاهی آمار فوق‌العاده‌ای از خود به جا گذاشته است. ضربه‌ای ایستگاهی از سمت راست برای میزبان به دست آمد و لیونل مسی پشت توپ ایستاد. هنگامی که مسی پشت توپ یک مدافع حریف در سمت چپ دروازه، یک مدافع سمت راست و دروازه‌بان در مرکز دروازه ایستاد تا عرصه به کاپیتان مسی تنگ شود. سه بازیکن نیز دیوار دفاعی را تشکیل دادند تا هر ۱۱ بازیکن این تیم برای یک ضربه ایستگاهی بسیج شوند و مقابل مسی قرار گیرند.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
برخی کارشناسان پنالتی اعلام به شده به سود بارسلونا را غلط توصیف کردند، اما کیکه ستین مدعی شد از صحنه دور بوده و درست ندیده است. کیکه ستین گفت: "ما می‌دانستیم که این یک بازی فوق العاده پیچیده خواهد بود. به جز بعضی از دقایق بازی، موفق شدیم مسابقه را کنترل کنیم. ما به لطف VAR برنده شدیم، من از روی نیمکت چیزی ندیدم و صحنه پنالتی خیلی دور بود. ما بر یک بازی پیچیده بر حریف غلبه کردیم.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
بارسا با این پیروزی موقتا و پیش از دیدار فردا رئال مادرید برابر بتیس راهی صدر جدول رقابت‌های لالیگا شد. لیونل مسی در بازی امشب رقم زننده یک اتفاق عجیب در دوران فوتبال خود بود. این اتفاق اما در چند دیدار گذشته رخ داده و مسی حالا در سه بازی قبلی با گرفتن کارت زرد زمین مسابقه را ترک کرده است. او پیش از این در بازی برابر ناپولی در لیگ قهرمانان اروپا، دیدار ال کلاسیکو و حالا همین بازی امشب مقابل رئال سوسیداد از داوران کارت زرد دریافت کرده است. این یعنی دریافت ۳ کارت زرد در ۳ دیدار اخیر؛ اتفاقی که در طول دوران حرفه‌ای لیونل مسی بی سابقه بوده است.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
جرارد پیکه در مورد حواشی اخیر درباره دستیار کیکه ستین و کیفیت بالای سوسیداد صحبت کرد. می دانستیم کار راحتی نداریم، جزئیات در این دیدار اهمیت داشتند و برخورد توپ به دست در محوطه باعث شد ما سه امتیاز کسب کنیم. سوسیداد بازیکنانی باکیفیت بالا در اختیار داشته و به خوبی توپ را حرکت می‌دهد. ما در بازی سویا نیز شاهد رخ دادن چنین صحنه‌ای بودیم و توپ به بازوی بازیکن سوسیداد برخورد کرد. حواشی اخیر در مورد سارابیا، دستیار کیکه ستین؟ وقتی باشگاهی روزهای ضعیفی را سپری کند چنین اتفاقاتی رخ می‌دهد.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه»، باسلونا امشب در دیداری دشوار و در شرایطی که در برخی از دقایق بازی تحت فشار حریف قرار داشت، در نهایت با تک گل دقیقه ۸۰ لیونل مسی از روی نقطه پنالتی موفق شد حریف سخت کوش خود را مغلوب کرده و با یک بازی بیشتر از رئال مادرید، با دو امتیاز برتری نسبت به آنها در صدر جدول لالیگا قرار گیرد. اما امشب شب ویژه‌ای برای کاپیتان بارسلونا بود. لیونل مسی با گلزنی در دیدار امشب به بهترین گلزن در پنج لیگ برتر اروپا با رکورد ۴۳۸ گل در ۴۷۴ بازی تبدیل شده و از کریستیانو رونالدو با رکورد ۴۳۷ در ۵۴۰ بازی پیشی گرفت. لیونل مسی در بازی امشب در بسیاری از دقایق اسیر یارگیری فشرده مدافعان سوسیداد شده بود، اما در نیمه اول موفق شد چند فرصت خوب برای مارتین برایتوایت ایجاد کند که البته منجر به گل نشد. لیونل مسی که به طور محسوس و با غیبت لوییس سوارز کار دشوارتری نسبت به گذشته دارد، امشب نیز تاثیرگذار ظاهر شده و با گلزنی از روی نقطه پنالتی سه امتیاز مهم را به حساب تیمش واریز کرد.

به انتهای لیست رسیدید