بازار تهران

بازار تهران

تسنیمتسنیم5 ساعت قبل
پخش سریال «گل پامچال» از شبکه آی‌فیلمپخش سریال «گل پامچال» از اول مهر ساعت ۲۰ از شبکه آی‌فیلم شروع می‌شود. گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شبکه قرآن و معارف سیماهمزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، شبکه قرآن و معارف سیما ویژه برنامه‌هایی را به همین مناسبت روی آنتن خواهد برد. در این ویژه برنامه فرماندهان عالی رتبه ارتش و سپاه پاسداران، بسیج، مسئولان حفظ و نشر آثار دفاع مقدس، نویسندگان حوزه دفاع مقدس و … مهمانان خواهند بود. مستند «متخصصان» کاری از گروه دانش و اقتصاد شبکه یک سیماست که در هفته دفاع مقدس یکشنبه تا چهارشنبه از این شبکه پخش می‌شود. بزرگداشت هفته دفاع مقدس در رادیوهای برون مرزی رسانه‌ملیهم زمان با هفته دفاع مقدس، مخاطبان رادیوهای تحت پوشش اداره کل آسیای میانه و قفقاز در معاونت برون‎مرزی صداوسیما، بیش از پیش با اصول و شیوه‌های دفاع و سلحشوری و پیروزی ایرانیان آشنا می‎شوند.
خبر فوریخبر فوری7 ساعت قبل
امروز محدوده افزایش قیمت‌ها در بازار خودرو بین ۲۰۰ هزار تومان تا یک میلیون تومان است، در عین حال برخی خودروها نیز کاهشی بین سیصد تا یک میلیون تومان را شاهد بودند. در عین حال قیمت پژو پارس با کاهش یک میلیون تومانی به ۸۹ میلیون تومان رسید. سراتو نیز با تجربه کاهشی نزدیک به یک میلیون تومان به قیمت ۲۸۶ میلیون تومان عرضه می‌شود. قیمت اعلامی برای پژو ۲۰۶ تیپ ۲ در حدود ۷۴ میلیون تومان، سایپا ۱۳۱ معادل ۴۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، سایپا ۱۳۲ معادل ۴۴ میلیون تومان و ساینا ۵۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است. تیبا ۲ در آخرین روز تابستان به قیمت، تیبا ۲نیز ۵۳ میلیون تومان عرضه شد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین10 ساعت قبل
اعتمادآنلاین|‌ کفش ملی توسط رحیم ایروانی در دهه ۳۰ در ایران پایه‌گذاری و به سرعت در کشور توسعه یافت. در تهران ساختمان مشهور کفش ملی در ضلع شمال غربی میدان قیام واقع شده که در سال ۱۳۱۲ ساخته شد، ساختمان کفش ملی مربوط به دوره پهلوی اول است و یکی از ساختمان‌های خطرساز در محدوده بازار تهران است. سعادتی: درگیری بین مالکان ادامه داردعلی محمد سعادتی شهردار منطقه ۱۲ در خصوص آخرین اتفاقات رخ داده در ساختمان کفش ملی به خبرنگار فارس، گفت: ساختمان کفش ملی همچنان درگیر اختلافات مالک و مستأجر است ومتأسفانه هنوز کار شروع نشده است. ۳۰ درصد ساختمان کفش ملی تخریب شدبر اساس این گزارش، بیش از ۳۰ درصد ساختمان کفش ملی تخریب شده است. مالکان کفش ملی هنوز برای بازسازی توافق نکرده‌اند و این بنا در آستانه تخریب قرار دارد.
فارسفارس11 ساعت قبل
ساختمان قدیمی کفش ملی اوضاع خوبی ندارد. در تهران ساختمان مشهور کفش ملی در ضلع شمال غربی میدان قیام واقع شده که در سال ۱۳۱۲ ساخته شد، ساختمان کفش ملی مربوط به دوره پهلوی اول است و یکی از ساختمان‌های خطرساز در محدوده بازار تهران است. سعادتی: درگیری بین مالکان ادامه داردعلی محمد سعادتی شهردار منطقه ۱۲ در خصوص آخرین اتفاقات رخ داده در ساختمان کفش ملی به خبرنگار فارس، گفت: ساختمان کفش ملی همچنان درگیر اختلافات مالک و مستأجر است ومتأسفانه هنوز کار شروع نشده است. ۳۰ درصد ساختمان کفش ملی تخریب شدبر اساس این گزارش، بیش از ۳۰ درصد ساختمان کفش ملی تخریب شده است. در حال حاضر مالکین به توافق نرسیده‌اند و این ساختمان تاریخی در معرض تخریب قرار دارد.
خبرآنلاینخبرآنلاین11 ساعت قبل
در عین حال قیمت پژو پارس با کاهش یک میلیون تومانی به ۸۹ میلیون تومان رسید. سراتو نیز با تجربه کاهشی نزدیک به یک میلیون تومان به قیمت ۲۸۶ میلیون تومان عرضه می‌شود. میزان کاهش قیمت پژو ۲۰۶ نیز در حدود دویست هزار تومان گزارش شده است. قیمت اعلامی برای پژو جی ال ایکس ۷۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و رنو تندر پلاس اتوماتیک ۱۵۷ میلیون تومان است. تیبا ۲ در آخرین روز تابستان به قیمت، تیبا ۲نیز ۵۳ میلیون تومان عرضه شد.
مهرمهر12 ساعت قبل
این نمایش داستان زندگی یک آزاده در زمان اسارت را روایت می‌کند. «سلام بر ابراهیم» به نویسندگی داریوش روحی و کارگردانی سعیده فرضی در ۶ قسمت ساعت ۱۱:۳۰ از رادیو نمایش پخش می‌شود. «مهاجران» به نویسندگی و کارگردانی محمدپورحسن در ۵ قسمت ساعت ۱۰:۳۰ روی آنتن رادیو نمایش می‌رود. «تک تیر انداز» به نویسندگی رضا جابر انصاری و کارگردانی میکاییل شهرستانی در ۷ قسمت ساعت ۲۲:۳۰ به روی آنتن رادیو نمایش می‌رود. «به یونس بگو» به نویسندگی زهرا کولیوند و کارگردانی مجید حمزه در ۷ قسمت ساعت ۱۳:۳۰ از رادیو نمایش پخش می‌شود.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز13 ساعت قبل
قیمت دلار، سکه و طلا امروز یکشنبه ۹۸/۰۶/۳۱ | نوسانات قیمت طلا و ارزاقتصادنیوز؛ امروز یکشنبه ۳۱ شهریور ۹۸ بازار طلا و ارز در ادامه روند افزایشی روز گذشته امروز هم با نوسانات محسوسی همراه شد. به‌طوری که قیمت هر اونس طلا در بازار جهانی در حدود ۱۵۱۷ دلار معامله شد. دلار در بازار آزاد تهران تا ۱۱۵۰۰ هزار تومان خرید و فروش شد. صرافی ملی اما برخلاف بازار آزاد نرخ رسمی دلار و یورو را با ۵۰ تومان کاهش نسبت به رو قبل به ترتیب ۱۱۴۰۰ و ۱۲۷۰۰ تومان قیمت داد. همچنین هر گرم طلای ۱۸ عیار در حدود ۴۱۰ قیمت خورد.

(تصاویر) بازار لوازم‌التحریر در آستانه ماه مهر

12+
فراروفرارو13 ساعت قبل
ساعت ۲۴ساعت ۲۴13 ساعت قبل
سکه نیز با کمک افزایش بهای اونس در روز جمعه تا محدوده ۴ میلیون و ۸۰ هزار تومانی افزایش پیدا کرد. روز شنبه، نرخ دلار ۳۰ تومان افت نرخ را به ثبت رساند و به بهای ۱۱ هزار و ۴۸۰ تومان رسید. در بازار سکه نیز با وجود افزایش نرخ روز شنبه می‌توان گفت تقاضای آن چنانی در بازار وجود ندارد. به نظر می‌رسد همین موضوع انتظار بازیگران بازار سکه داخلی را تحت تاثیر قرار داد و زمینه‌ساز رشد قیمتی سکه در روز افت دلار شد. با این حال، رشد بهای سکه به اندازه‌ای نبود که بتوان از ورود تقاضای سنگین به آن سخن گفت.
برترین‌هابرترین‌ها14 ساعت قبل
قیمت خودرو در بازار با افت و خیزی اندک همراه است به طوری که حجم کاهش و افزایش، بازار خودرو را با تغییری در میزان خرید و فروش مواجه نمی‌کند. خبرآنلاین: قیمت خودرو در بازار با افت و خیزی اندک همراه است به طوری که حجم کاهش و افزایش، بازار خودرو را با تغییری در میزان خرید و فروش مواجه نمی‌کند. در عین حال قیمت پژو پارس با کاهش یک میلیون تومانی به ۸۹ میلیون تومان رسید. سراتو نیز با تجربه کاهشی نزدیک به یک میلیون تومان به قیمت ۲۸۶ میلیون تومان عرضه می‌شود. میزان کاهش قیمت پژو ۲۰۶ نیز در حدود دویست هزار تومان گزارش شده است.

باز آمد، بوی ماه مدرسه اما با گرانی!

8+
برترین‌هابرترین‌ها15 ساعت قبل
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
سکه طرح جدید امروز در بازار تهران با ۱۹ هزار تومان افزایش ۴ میلیون و ۸۴ هزار تومان و دلار با کاهش ۵ تومانی ۱۱ هزار و ۴۴۵ تومان به فروش رسید.

بازار نوشت افزار در آستانه بازگشایی مدارس

32+
باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
فارسفارس1 روز قبل
قیمت سکه و ارز + جدولسکه طرح جدید امروز در بازار تهران با ۱۹ هزار تومان افزایش ۴ میلیون و ۸۴ هزار تومان و دلار با کاهش ۵ تومانی ۱۱ هزار و ۴۴۵ تومان به فروش رسید.
ایبناایبنا1 روز قبل
با این وجود مقامات کشورمان و بسیاری از کارشناسان این اقدام آمریکا را بی‌اثر و تبلیغاتی دانسته‌اند و معتقدند تحریم‌های جدید محرومیت اضافه‌ای را بر ایران تحمیل نمی‌کند. قیمت دلار امروز در صرافی‌های بانکی نسبت به پنج‌شنبه گذشته ثابت ماند. در حال حاضر، قیمت خرید دلار در این صرافی‌ها ۱۱ هزار و ۳۵۰ تومان و قیمت فروش آن ۱۱ هزار و ۴۵۰ تومان است. افزایش اندک قیمت طلا تحت تاثیر اونس جهانیقیمت سکه و طلا نیز امروز در بازار تهران جهش نداشته و تنها تحت تاثیر افزایش قیمت طلای جهانی رشد اندکی داشت. رییس اتحادیه طلا و جواهر، گفت: البته این افزایش قیمت بسیار اندک و جزیی بوده و آرامش بازار برهم نخورده و همچنان شاهد آرامش در بازار هستیم.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 روز قبل
به‌گزارش اقتصادنیوز؛ امروز دلار در بازار تهران مانند ۲ روز پیش رشد قیمت را تجربه کرد. دلار در بازار تهران که ۲ روز پیش تا ۱۱,۵۴۰ (یازده هزار و پانصد و چهل) تومان رسیده بود، امروز - شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ مصادف با ۲۱ سپتامبر ۲۰۱۹ - با رشد ۰٫۲۵ درصدی به ۱۱,۵۷۰ (یازده هزار و پانصد و هفتاد) تومان رسید. همچنین قیمت نیم‌سکه ۲ میلیون ۷۰ هزار تومان و ربع‌سکه یک میلیون و ۲۷۰ هزار تومان شد. سکه گرمی هم با قیمت ۹۰۰ هزار تومان به فروش رسید. بیشتر بخوانید: همچنین در بازار جهانی بهای اونس طلا حدود ۱۵۱۷ دلار شد.
همشهریهمشهری2 روز قبل
ایسنا نوشت: با وجود این در بررسی میدانی صورت گرفته، بازار کیف و کوله‌پشتی در خیابان منوچهری تهران چندان شلوغ نیست. به گفته او کوله‌پشتی‌هایی با برند خاص به قیمت دو میلیون تومان هم در این بازار پیدا می‌شود. فروشنده این مغازه می‌گوید: «برندهای خاص آمریکایی در بازار حدود دو میلیون تومان قیمت دارند.» بعضی از کیف‌های خارجی بازار، قاچاق هستند و بعضی از جنس‌های قدیمی. به گفته او قیمت کوله‌پشتی ایرانی و خارجی به ترتیب ۱۲۰ تا ۲۸۰ هزار تومان و ۳۰۰ هزار تا دو میلیون تومان است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 روز قبل
فارسفارس3 روز قبل
قیمت سکه و ارز + جدولامروز در بازار تهران سک ۴ میلیون و ۶۵ هزار تومان و دلار ۱۱ هزار و ۴۵۰ تومان به فروش رسید.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴3 روز قبل
بنابراین سازمان آتش نشانی می‌تواند در زمان بروز حادثه با استفاده از اطلاعات موجود در این شناسنامه نسبت به خدمات رسانی و امداد رسانی بهتر اقدام کند. اما اجرای مقررات ملی ساختمان به منظور کیفی سازی ساختمان‌ها تدوین شده، بر عهده سازمان نظام مهندسی است. همچنین در مواردی که ساختمان‌ها هشدارهای آتش نشانی مبنی بر ایمنی ساختمان خود را جدی نمی‌گیرند، مراجع قضایی آن‌ها را پلمپ می‌کنند. با این وجود هنوز ضریب نفوذ بیمه آتش سوزی در ایران به ویژه در مراکز تجاری به حد مطلوب نرسیده و بسیاری از مراکز تجاری کشور از بیمه آتش سوزی استفاده نمی‌کنند. وی درباره نحوه قیمت گذاری بیمه‌های آتش سوزی برای مراکز تجاری گفت: مبنای قیمت گذاری بیمه آتش سوزی، متناسب با نوع فعالیت واحد تجاری است.
خبرآنلاینخبرآنلاین3 روز قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، امروز پنج شنبه ۲۸ شهریور در اخرین ساعات معاملات سکه و طلا در بازار تهران، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به ۴ میلیون و ۲۰ هزار تومان رسید که نسبت به روز گذشته کاهشی ۸۰ هزار تومانی را نشان می‌دهد. همچنین سکه طرح قدیم ۴ میلیون و ۵۷ هزار تومان داد و ستد شد. نرخ هر قطعه نیم سکه نیز تا زمان تنظیم گزارش با کاهش حدود ۱۵ هزار تومانی به قیمت ۲ میلیون و ۶۸ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۲۷۲ هزار تومان و سکه گرمی ۹۰۰ هزار تومان داد و ستد شد. امروز قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار ۴۰۹ هزار و ۶۰۰ تومان است. براساس این گزارش قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی به یک هزار و ۴۹۷ دلار و ۳۲ سنت رسید.
نامه‌نیورنامه‌نیور3 روز قبل
قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز ۴ میلیون و ۵۷ هزار تومان و طلای ۱۸عیار هم ۴۰۹ هزار و ۶۰۰ تومان شده است. به گزارش نامه نیوز، امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۵۷ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۱۴ هزار تومان معامله می‌شود. در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی ۲میلیون و ۶۸ هزار تومان، قیمت ربع‌سکه یک‌میلیون و ۲۶۹ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۸۹۹ هزار تومان فروخته می‌شود. قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۰۹ هزار و ۶۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است. نوع قیمت لحظه قیمت سکه بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۵۷ هزار تومان قیمت سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۱۴ هزار تومان قیمت نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۶۸ هزار تومان قیمت ربع سکه بهار آزادی یک میلیون و ۲۶۹ هزار تومان قیمت سکه گرمی ۸۹۹ هزار تومان قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار ۴۰۹ هزار و ۶۰۰ تومان قیمت هر گرم طلای ۲۴ عیار ۵۴۶ هزار و ۱۰۰ تومان قیمت هر مثقال طلا نوع یک میلیون و ۷۷۶ هزار تومان قیمت هر اونس طلای جهانی ۱۴۹۵٫۴ دلار
ایران‌جیبایران‌جیب3 روز قبل
آخرین روزهای تابستان نیز با ریزش قیمت خودرو در بازار همراه است. در حالی سال ۹۸ به نیمه خود رسیده که بازار خودرو در شش ماهه گذشته بحران‌های زیادی را پشت سرگذاشته است. اما با نزول قیمت‌ها که از یک ماه پیش رخ داده، حالا کارشناسان از رکود پنهانی می‌گویند که بر بازار خودرو حاکم شده است. قیمت خودروهای داخلی در بازار تهران و کرج: تمام خودروهای ذکر شده با رنگ سفید می‌باشد. * تمامی خودروها فقط دارای حق گارانتی هستند و شامل خدمات دیگری (کارت طلایی، کارت نارنجی و …) نمی‌باشد.
تابناکتابناک3 روز قبل
موضوع «اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان» در این نوشتار به وقایع تاریخی بیست و هشتمین روز شهریور ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است. موضوع «اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان» در این نوشتار به وقایع تاریخی بیست و هشتمین روز شهریور ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است. ۲۸ شهریور ۱۳۳۳، هیات نمایندگان ایران برای شرکت در اجلاس صندوق بین ‌المللی پول با ریاست علی‌اصغر ناصر رییس بانک ملی ایران عازم آمریکا شد. ۲۸ شهریور ۱۳۴۷، ایران بیست و پنج هزار راس گوسفند و گاو به شیخ ‌نشین ‌ها صادر کرد. ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، با فراگیری سامانه صیاد در سال آینده، مکانیزم وصول چک ‌های کنونی (غیرصیادی) از اردیبهشت ۱۳۹۷ تغییر می‌ کند.
عصر ایرانعصر ایران4 روز قبل
سید حسین لاجوردی فرزند شهید لاجوردی درباره تهدیدات قبل از ترور می‌گوید: «به هر صورت ایشان شش ماه بود که به بازار می‌‌رفتند …در اطراف خانه هم رفت و آمدهای مشکوکی بود. ما خودمان شاهد این قضیه بودیم که مسئولین بالاتر را در جریان می‌گذاشتند که سر کوچه رفته‌ام و دو موتورسوار مشکوک منتظر من بودند و لذا برگشتم» +همسر شهید لاجوردی در مصاحبه‌ای درباره توجه شهید لاجوردی به امکان ترور خود، گفته است: «اواخر محافظ خواستند، ولی واقعیت این است که برایشان کاری نکردند. ۵- ادعا شده است که دو نفر بنام‌های علی اصغر غضنفر نژاد جلودار و علی اکبر اکبری ده بالایی تیم ترور شهید لاجوردی بوده‌اند. درباره ترور شهید لاجوردی نکته‌ای گفت که از شنیدن آن وحشت کردم: «وقتی لاجوردی اعدام شد ما کلی خوشحال شدیم و پریدیم بالا» ۷- مدیرکل التقاط (منافقین و …) وزارت اطلاعات در زمان ترور شهید لاجوردی، مصطفی کاظمی با نام مستعار موسوی بوده است. لذا پیگیری بحث منافقین و پرونده ترور شهید لاجوردی در حوزه کاری کاظمی معروف به موسوی بوده است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین4 روز قبل

به انتهای لیست رسیدید