آخرین و مهم‌ترین اخبار بازی‌ موبایل
بازی موبایل

اخبار « بازی موبایل »

برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
به همین واسطه فرمول استفاده از بازی‌های سنتی که برای سال‌هاست در ایران مطرح هستند، راه حلی است که تبدیل به میزبان تعداد زیادی بازی شده. بازی آنلاین مخصوص شماست! جنگ کاغذیبازی‌های جنگی و استراتژی یکی از آثار چالش‌برانگیز و جذاب در صنعت بازی‌های ویدیویی است. امروزه بازی‌های استراتژی وارد فاز جدیدی شده‌اند که بازیکنان می‌توانند به صورت آنلاین و زنده با دیگر بازیکنان رقابت کنند. اولین بازیکنی که بتواند سریع‌تر مهره‌هایش را از زمین خارج کند، برنده بازی می‌شود.

راهنمای جامع عوامل تاثیرگذار بر عمر باتری گوشی

12+
برترین‌هابرترین‌ها2 هفته قبل
صدا و سیماصدا و سیما2 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی ارتش، طی مراسمی با حضور امیر سرتیپ خلبان «عزیز نصیرزاده»، از دو دستاورد فرهنگی این نیرو شامل کتاب «تلخ‌تر از انتظار» و بازی موبایلی «سرباز قهرمان» رونمایی شد. کتاب «تلخ‌تر از انتظار» مروری بر زندگی امیر سرلشکر خلبان شهید اسداله بربری است که در هجدهم مهر ۵۹ پس از انجام چند مأموریت برون مرزی، هواپیمایش مورد اصابت موشک رژیم بعثی قرار گرفت و از آن تاریخ به مدت ۲۲ سال مفقودالاثر باقی ماند که سرانجام بقایای پیکر مطهر وی به همراه سایر همرزمانش از جمله شهید خلبان عباس دوران و شهید خلبان سیدعلی اقبالی دوگاهه، در سال ۸۱ به میهن بازگشت. این کتاب در سه بخش شامل؛ روایت ۲۲ سال چشم‌انتظاری سرکار خانم «فرح شایانی» همسر شهید سرلشکر بربری، خاطرات همرزمان شهید و اسناد و تصاویر این شهید والامقام است که توسط «حمیدرضا تندرو» و «محمد عباسی» به رشته تحریر درآمده است. همچنین از بازی موبایلی «سرباز قهرمان» با موضوع سرباز و دوران خدمت، محصول مشترک مرکز تولید محتوای نیروی هوایی ارتش و سازمان وظیفه عمومی ناجا رونمایی شد. طراحی و ساخت این بازی حاصل ۵ ماه تلاش یک تیم متشکل از ۷ نفر از کارکنان وظیفه متخصص بوده و طی آن شخصیت‌هایی از سربازان نیرو‌های زمینی، پدافند هوایی، هوایی، دریایی و نیروی انتظامی بهره‌گیری می‌شود. امیر سرتیپ نصیرزاده در حاشیه این مراسم در ستاد فرماندهی نیروی هوایی ارتش، در جمع خبرنگاران با تأکید بر اهمیت فعالیت در حوزه‌های مختلف فضای مجازی گفت: نیروی هوایی ارتش در حوزه جنگ نرم و مقابله با عملیات روانی دشمن برنامه‌های متعددی دارد که عمده این برنامه‌ها برای کارکنان پایور و نیرو‌های وظیفه که در معرض تهدید‌های بیشتر دشمنان هستند، انجام می‌شود. وی با اشاره به تبیین برنامه‌های مختلف در نهاجا در حوزه فضای مجازی، گفت: در راستای عمل به توصیه‌های فرمانده معظم کل قوا در زمینه تنظیم برنامه‌های ویژه برای کارکنان وظیفه در مدت زمان خدمت در نیرو‌های مسلح، در نیروی هوایی برنامه‌های متعددی طراحی شده است که یکی از این برنامه‌ها ورود به حوزه بازی‌های رایانه‌ای و تلفن همراه است. فرمانده نیروی هوایی ارتش با بیان اینکه «حوزه بازی‌های رایانه‌ای و تلفن همراه از حوزه‌هایی است که جوانان در آن حضور دارند»، خاطرنشان کرد: اگر در این فضا‌ها حضور نداشته باشیم، خلاء این حضور با دشمنان پر خواهد شد؛ به همین دلیل حمایت از بازی‌های تلفن همراه با الگو‌ها و فرهنگ بومی و آنچه که در سنت، فرهنگ و دین ما تبیین شده در دستور کار نیرو‌های مسلح قرار گرفته است.
جام نیوزجام نیوز2 هفته قبل
به گزارش سرویس سیاسی جام نیوز، طی مراسمی با حضور امیر سرتیپ خلبان «عزیز نصیرزاده» فرمانده نیروی هوایی ارتش، از دو دستاورد فرهنگی این نیرو شامل کتاب «تلخ‌تر از انتظار» و بازی موبایلی «سرباز قهرمان» رونمایی شد. همچنین در این مراسم از بازی موبایلی «سرباز قهرمان» با موضوع سرباز و دوران خدمت، محصول مشترک مرکز تولید محتوای نیروی هوایی ارتش و سازمان وظیفه عمومی ناجا رونمایی شد. طراحی و ساخت این بازی حاصل ۵ ماه تلاش یک تیم متشکل از ۷ نفر از کارکنان وظیفه متخصص بوده و طی آن شخصیت‌هایی از سربازان نیرو‌های زمینی، پدافند هوایی، هوایی، دریایی و نیروی انتظامی بهره‌گیری می‌شود. امیر سرتیپ نصیرزاده در حاشیه این مراسم که در ستاد فرماندهی نیروی هوایی ارتش برگزار شد، در جمع خبرنگاران با تأکید بر اهمیت فعالیت در حوزه‌های مختلف فضای مجازی گفت: نیروی هوایی ارتش در حوزه جنگ نرم و مقابله با عملیات روانی دشمن برنامه‌های متعددی در دست اقدام دارد که عمده این برنامه‌ها برای کارکنان پایور و نیرو‌های وظیفه که در معترض تهدیدات بیشتر دشمنان هستند، انجام می‌شود. وی با اشاره به تبیین برنامه‌های مختلف در نهاجا در حوزه فضای مجازی گفت: در راستای عمل به توصیه‌های فرمانده معظم کل قوا در زمینه تنظیم برنامه‌های ویژه برای کارکنان وظیفه در مدت زمان خدمت در نیرو‌های مسلح، در نیروی هوایی برنامه‌های متعددی طراحی شده است که یکی از این برنامه‌ها ورود به حوزه بازی‌های رایانه‌ای و تلفن همراه است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 هفته قبل
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی ارتش، طی مراسمی با حضور امیر سرتیپ خلبان «عزیز نصیرزاده» تلخ‌تر از انتظار» و بازی موبایلی «سرباز قهرمان» رونمایی شد. همچنین در این مراسم از بازی موبایلی «سرباز قهرمان» با موضوع سرباز و دوران خدمت، محصول مشترک مرکز تولید محتوای نیروی هوایی ارتش و سازمان وظیفه عمومی ناجا رونمایی شد. طراحی و ساخت این بازی حاصل ۵ ماه تلاش یک تیم متشکل از ۷ نفر از کارکنان وظیفه متخصص بوده و طی آن شخصیت‌هایی از سربازان نیرو‌های زمینی، پدافند هوایی، هوایی، دریایی و نیروی انتظامی بهره‌گیری می‌شود. طراحی و ساخت این بازی حاصل ۵ ماه تلاش یک تیم متشکل از ۷ نفر از کارکنان وظیفه متخصص بوده و طی آن شخصیت‌هایی از سربازان نیرو‌های زمینی، پدافند هوایی، هوایی، دریایی و نیروی انتظامی بهره‌گیری می‌شود. بیشتر بخوانید: امیر سرتیپ نصیرزاده در حاشیه این مراسم که در ستاد فرماندهی نیروی هوایی ارتش برگزار شد، در جمع خبرنگاران با تأکید بر اهمیت فعالیت در حوزه‌های مختلف فضای مجازی گفت: نیروی هوایی ارتش در حوزه جنگ نرم و مقابله با عملیات روانی دشمن برنامه‌های متعددی در دست اقدام دارد که عمده این برنامه‌ها برای کارکنان پایور و نیرو‌های وظیفه که در معترض تهدیدات بیشتر دشمنان هستند، انجام می‌شود.
ایلناایلنا2 هفته قبل
با حضور امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده، صبح امروز از دو دستاورد فرهنگی نیروی هوایی ارتش رونمایی شد. به گزارش ایلنا، طی مراسمی با حضور امیر سرتیپ خلبان «عزیز نصیرزاده» فرمانده نیروی هوایی ارتش، از دو دستاورد فرهنگی این نیرو شامل کتاب «تلخ‌تر از انتظار» و بازی موبایلی «سرباز قهرمان» رونمایی شد. کتاب «تلخ‌تر از انتظار» مروری بر زندگی امیر سرلشکر خلبان شهید اسداله بربری است که این شهید بزرگوار در هیجدهم مهرماه ۱۳۵۹ پس از انجام چندین مأموریت برون مرزی، هواپیمایش مورد اصابت موشک رژیم بعثی قرار گرفت و از آن تاریخ به مدت ۲۲ سال مفقودالاثر باقی ماند که سرانجام بقایایی از پیکر مطهر وی به همراه سایر همرزمانش از جمله شهید خلبان عباس دورا ن و شهید خلبان سیدعلی اقبالی دوگاهه، در سال ۱۳۸۱ به میهن بازگشت. این کتاب در سه بخش شامل؛ روایت ۲۲ سال چشم‌انتظاری سرکار خانم «فرح شایانی» همسر شهید سرلشکر بربری، خاطرات همرزمان شهید و اسناد و تصاویر این شهید والامقام است که توسط «حمیدرضا تندرو» و «محمد عباسی» به رشته تحریر درآمده است. همچنین بازی موبایلی «سرباز قهرمان» که توسط کارکنان وظیفه نیروی هوایی ارتش طراحی و ساخته شده است، در این مراسم رونمایی شد.
مهرمهر2 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، صبح امروز (پنج شنبه) طی مراسمی با حضور امیر خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش، امیر هادیان معاون هماهنگ نیروی هوایی ارتش و سردار رحمان علیدوست جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی از دو دستاورد فرهنگی نهاجا رونمایی شد. کتاب «تلخ‌تر از انتظار» مروری بر زندگی امیر سرلشکر خلبان شهید اسدالله بربری به روایت همسرش و بازی موبایلی «سرباز قهرمان» که توسط کارکنان وظیفه نیروی هوایی ارتش طراحی و ساخته شده است، دو محصول فرهنگی بودند که در این مراسم از آنها رونمایی شد. امیر خلبان نصیرزاده در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران با تاکید بر اهمیت فعالیت در حوزه‌های مختلف فضای مجازی اظهار کرد: نیروی هوایی ارتش در حوزه جنگ نرم و مقابله با عملیات روانی دشمن برنامه‌های متعددی در دست انجام دارد که عمده این برنامه‌ها برای کارکنان پایور و نیروهای وظیفه که در معرض تهدیدات بیشتر دشمنان هستند، انجام می‌شود. وی با اشاره به تبیین برنامه‌های مختلف در نهاجا در حوزه فضای مجازی گفت: در راستای عمل به توصیه‌های فرمانده معظم کل قوا در زمینه تنظیم برنامه‌های ویژه برای کارکنان وظیفه در مدت زمان خدمت در نیروهای مسلح، در نیروی هوایی برنامه‌های متعددی طراحی شده است که یکی از این برنامه‌ها ورود به حوزه بازی‌های رایانه‌ای و تلفن همراه است. فرمانده نیروی هوایی ارتش همچنین با بیان اینکه حوزه بازی‌های رایانه‌ای و تلفن همراه از حوزه‌هایی است که جوانان در آن حضور دارند، خاطرنشان کرد: اگر در این فضاها حضور نداشته باشیم، خلأ این حضور با دشمنان پر خواهد شد؛ به همین دلیل حمایت از بازی‌های تلفن همراه با الگوها و فرهنگ بومی و آنچه که در سنت، فرهنگ و دین ما تبیین شده در دستور کار نیروهای مسلح قرار گرفته است.

۶ مدل گوشی که بازار موبایل را متحول کرد

3+
رکنارکنا3 هفته قبل
اقتصادنیوزاقتصادنیوز3 هفته قبل
کارشناسان و تحلیلگران فعال در حوزه فناوری به تازگی با بررسی محصولات مختلف موجود در بازارهای کنونی فروش موبایل به این نتیجه رسیده‌اند که برخی از گوشی‌های هوشمندی که در سال ۲۰۱۹ میلادی معرفی و عرضه شد، تا حد زیادی تغییر و تحولات مثبتی را در بازار ایجاد کرد و توانست تا حد زیادی ورق راکد فروش موبایل در جهان را برگرداند. آنها در بررسی‌های خود به معرفی ۶ گوشی هوشمند منحصر بفرد و جدید پرداختند که در زیر به آنها اشاره شده است:۱. گلکسی فولد سامسونگ (Samsung Galaxy Fold) این محصول که عنوان نخستین گوشی هوشمند تاشو مجهز به صفحه نمایش انعطاف پذیر را به خود اختصاص داده است، با قابلیت و تکنولوژی‌های نوین توانسته است سهم قابل توجهی از بازارهای جهانی را به خود اختصاص دهد. نوبیا رد مجیک ۳اس (Nubia Red Magic ۳s) این گوشی هوشمند نیز در کنار بهره مندی از یک پردازنده قدرتمند، به یک سیستم خنک کننده قوی تجهیز شده است تا کاربران در صورت ساعت‌ها بازی موبایلی، با هیچ مشکلی مواجه نشوند. ال‌جی جی۸ ایکس تینکیو (LG G۸X ThinQ)
ایسناایسنا3 هفته قبل
این گزارش به معرفی ۶ مدل گوشی هوشمندی که توانست در سال ۲۰۱۹ میلادی بازارهای جهانی فروش موبایل را از حالت رکود دربیاورد و تغییر و تحولات جدیدی در آن ایجاد کند، می‌پردازد. کارشناسان و تحلیلگران فعال در حوزه فناوری به تازگی با بررسی محصولات مختلف موجود در بازارهای کنونی فروش موبایل به این نتیجه رسیده‌اند که برخی از گوشی‌های هوشمندی که در سال ۲۰۱۹ میلادی معرفی و عرضه شد، تا حد زیادی تغییر و تحولات مثبتی را در بازار ایجاد کرد و توانست تا حد زیادی ورق راکد فروش موبایل در جهان را برگرداند. آنها در بررسی‌های خود به معرفی ۶ گوشی هوشمند منحصر بفرد و جدید پرداختند که در زیر به آنها اشاره شده است:۱. گلکسی فولد سامسونگ (Samsung Galaxy Fold) این محصول که عنوان نخستین گوشی هوشمند تاشو مجهز به صفحه نمایش انعطاف پذیر را به خود اختصاص داده است، با قابلیت و تکنولوژی‌های نوین توانسته است سهم قابل توجهی از بازارهای جهانی را به خود اختصاص دهد. نوبیا رد مجیک ۳اس (Nubia Red Magic ۳s) این گوشی هوشمند نیز در کنار بهره مندی از یک پردازنده قدرتمند، به یک سیستم خنک کننده قوی تجهیز شده است تا کاربران در صورت ساعت‌ها بازی موبایلی، با هیچ مشکلی مواجه نشوند.
رکنارکنا3 هفته قبل
به گزارش رکنا، سازندگان این بازی اعلام کرده‌اند به دلیل تقاضا برای نصب این بازی موبایلی، سایت شرکت از دسترس خارج شده. آنان همچنین هشدار داده‌اند که مردم اطلاعات مربوط به ویروس کرونا را از مراجع رسمی دریافت کنند و بازی طراحی شده این شرکت بر اساس مدل علمی ساخته نشده است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

رویداد ۴۸ ساعته تولیدات تخصصی فضای مجازی به روایت تصویر

8+
تسنیمتسنیم4 هفته قبل
مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، رویداد ۴۸ ساعته تولید تخصصی فضای مجازی به همت مرکز فضای مجازی بسیج آذربایجان شرقی همزمان با سراسر کشور از فردا در دانشکده معماری دانشگاه هنر اسلامی تبریز برگزار می‌شود. در این رویداد تولید تخصصی، تیم‌ها در سه قالب پویا نمایی (موشن گرافی، کمیک موشن، کات دو بعدی، استاپ موشن)، نرم افزارهای کاربردی موبایلی و بازی موبایلی به رقابت خواهند پرداخت. بیش از ۴۷۰ تیم در سراسر کشور در این رویداد حضور دارند که سهم آذربایجان شرقی ۲۰ تیم شرکت کننده است. این مسابقات در جهت شناسایی استعدادها، حمایت از ایده‌ها و هم افزایی فعالین تخصصی فضای مجازی تدارک دیده شده که از لحاظ گستره ملی و کثرت شرکت کننده در نوع خود در دنیا کم نظیر است.
آناجآناج1 ماه قبل
تبریزی‌ها هنرنمائی می‌کنند؛ رقابت تیم‌های تولید پویانمایی، نرم افزار و بازی در رویداد ۴۸ ساعتهرویداد ۴۸ ساعته تولید تخصصی فضای مجازی به همت مرکز فضای مجازی بسیج آذربایجان شرقی همزمان با سراسر کشور از فردا در دانشکده معماری دانشگاه هنر اسلامی تبریز برگزار می‌شود. به گزارش آناج، رویداد ۴۸ ساعته تولید تخصصی فضای مجازی به همت مرکز فضای مجازی بسیج آذربایجان شرقی همزمان با سراسر کشور از فردا در دانشکده معماری دانشگاه هنر اسلامی تبریز برگزار می‌شود. در این رویداد تولید تخصصی، تیم‌ها در سه قالب پویا نمایی (موشن گرافی، کمیک موشن، کات دو بعدی، استاپ موشن)، نرم افزارهای کاربردی موبایلی و بازی موبایلی به رقابت خواهند پرداخت. بیش از ۴۷۰ تیم در سراسر کشور در این رویداد حضور دارند که سهم آذربایجان شرقی ۲۰ تیم شرکت کننده است. این مسابقات در جهت شناسایی استعدادها، حمایت از ایده‌ها و هم افزایی فعالین تخصصی فضای مجازی تدارک دیده شده که از لحاظ گستره ملی و کثرت شرکت کننده در نوع خود در دنیا کم نظیر است.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، در این رویداد تولید تخصصی، تیم‌ها در سه قالب پویا نمایی (موشن گرافی، کمیک موشن، کات دو بعدی، استاپ موشن)، نرم افزارهای کاربردی موبایلی و بازی موبایلی به رقابت خواهند پرداخت. بیش از ۴۷۰ تیم در سراسر کشور در این رویداد حضور دارند که سهم آذربایجان شرقی ۲۰ تیم شرکت کننده است. این مسابقات در جهت شناسایی استعدادها، حمایت از ایده‌ها و هم افزایی فعالان تخصصی فضای مجازی تدارک دیده شده که از لحاظ گستره ملی و کثرت شرکت کننده در نوع خود در دنیا کم نظیر است. انتهای پیام/ ع
وانانیوزوانانیوز1 ماه قبل
از جمله آن می‌توان به انیمیشن «آخرین داستان» اثر اشکان رهگذر اشاره کرد که با برداشتی آزاد از داستان «ضحاک» در «شاهنامه» فردوسی ساخته است. شخصیتی که پرویز پرستویی صداپیشگی آن را در انیمیشن «آخرین داستان» برعهده دارد. اینبار هم شهرام ناظری استاد بنام آواز ایرانی تیتراژ پایانی انیمیشن سینمایی «آخرین داستان» را اجرا کرده است. جناب وزیر، «آخرین داستان» نماینده سینمای ایران در اسکار ۲۰۲۰ است، به این واسطه امسال دو نماینده از کشورمان در رقابت‌های اسکار حضور دارد و توانسته‌ایم در سی‌ودو کشور قرارداد پخش این انیمیشن سینمایی را ببندیم. امروز انیمیشن سینمایی «آخرین داستان» در حال له شدن براثر بی‌توجهی و سو مدیریت مدیران مربوطه است.
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
طرفداری- بعد از مراسم The Game Awards ۲۰۱۹، حالا نوبت به مراسم DICE Awards ۲۰۲۰ رسیده است. در جدیدترین خبر از این مراسم، اسامی نامزدهای بهترین بازی‌ها در بخش‌های مختلف مشخص شده است. در ادامه نامزدهای بخش‌های مختلف را مشاهده می‌کنید: بهترین بازی سالControlDeath StrandingDisco ElysiumOuter WildsUntitled Goose Gameبهترین بازی در زمینه‌ی انیمیشنCall of Duty: Modern WarfareDays GoneDeath StrandingDevil May Cry ۵Luigi’s Mansion ۳بهترین بازی در زمینه کارگردانی هنریCall of Duty: Modern WarfareConcrete GenieControlDeath StrandingResident Evil ۲بهترین بازی در زمینه شخصیت‌پردازیجس فیدن (Jess Faden) از Controlکلیف اونگر (Cliff Unger) از Death Strandingسم پورتر بریجز (Sam Porter Bridges) از Death Strandingگریز (Greez) از Star Wars Jedi: Fallen Orderغاز از Untitled Goose Gameبهترین بازی در زمینه موسیقی متنArise: A Simple StoryControlEricaGolemMortal Kombat ۱۱بهترین بازی در زمینه طراحی صداCall of Duty: Modern WarfareDeath StrandingMortal Kombat ۱۱Resident Evil ۲Sayonara Wild Heartsبهترین بازی در زمینه روایت داستانControlDisco ElysiumOuter WildsTelling LiesThe Outer Worldsبهترین بازی در زمینه‌ی فنیCall of Duty: Modern WarfareConcrete GenieControlDeath StrandingMetro Exodusبهترین بازی اکشن سالCall of Duty: Modern WarfareControlDevil May Cry ۵Gears ۵Sekiro: Shadows Die Twiceبهترین بازی ماجراجویی سالDeath StrandingLuigi’s Mansion ۳Resident Evil ۲Star Wars Jedi: Fallen OrderThe Legend of Zelda: Link’s Awakeningبهترین بازی خانوادگی سالA Short HikeDRAGON QUEST BUILDERS ۲Ring Fit AdventureSuper Mario Maker ۲Yoshi’s Crafted Worldبهترین بازی مبارزه‌ای سالDead or Alive ۶Jump ForceMortal Kombat ۱۱Samurai Shodownبهترین بازی مسابقه‌ای سالCrash Team Racing Nitro-FueledDiRT Rally ۲٫۰F۱ ۲۰۱۹Mario Kart TourTrials Risingبهترین بازی نقش‌آفرینی سالDisco ElysiumFinal Fantasy ۱۴: ShadowbringersKingdom Hearts IIIPokemon Sword and Pokemon ShieldThe Outer Worldsبهترین بازی ورزشی سالFIFA ۲۰Madden NFL ۲۰MLB The Show ۱۹NBA ۲k۲۰NHL ۲۰بهترین بازی استراتژییا شبیه‌سازی سالAnno ۱۸۰۰Fire Emblem: Three HousesOxygen Not IncludedSlay The SpireTotal War: Three Kingdomsبهترین کارایی فنی در حیطه‌ی واقعیت افزوده یا مجازیAsgard’s WrathBlood & TruthPistol WhipStormlandWestworld Awakeningبهترین بازی واقعیت مجازی سالAsgard’s WrathBlood & TruthPistol WhipThe Curious Tale of the Stolen PetsTrover Saves the Universeبهترین بازی مستقل سالA Short HikeDisco ElysiumSayonara Wild HeartsUntitled Goose GameWHAT THE GOLF? بهترین بازی موبایل سالCall of Duty: MobileGRINDSTONESayonara Wild HeartsSky: Children of the Light?WHAT THE GOLFبهترین بازی آنلاین سالApex LegendsCall of Duty: Modern WarfareDestiny ۲: ShadowkeepTETRIS ۹۹Wargrooveبهترین طراحی بازیBaba is YouDisco ElysiumOuter WildsSekiro: Shadows Die TwiceSlay the Spireبهترین کارگردانی
ایسناایسنا1 ماه قبل
ایسنا/خراسان رضوی مدیر عامل یک شرکت دانش‌بنیان در حوزه ساخت بازی‌های یارانه‌ای گفت: سهم بازار بومی از بازار بازی موبایل ایران در سال ۹۶ فقط ۱۸ درصد است. وی افزود: براساس آمار منتشره بنیاد ملی بازی‌های یارانه‌ای، حجم بازار بازی ایران در سال ۹۶، حدود ۹۲۰ میلیارد تومان است که از این مقدار سهم درآمدی بازی موبایل ایران ۲۲۹ میلیارد تومان است. این در حالی است که این عدد در سال ۹۴ معادل ۱۴۰ میلیارد تومان بوده است. جبلی خاطرنشان کرد: سهم بازار بومی از بازار بازی موبایل ایران در سال ۹۶ فقط ۱۸ درصد بوده که شامل ۲۵ میلیون نفر کاربر بازی موبایل ایران و معادل ۸۸ درصد کل بازار است. وی اضافه کرد: بازار بازی‌های موبایل ایران به این شرح است که ۱۲۸ میلیارد تومان فروش در سال ۹۶ توسط کافه بازار، ۶۰ میلیارد تومان از طریق فروش بازی‌های کلش‌آو کلنز، ۴۰ میلیارد تومان از طریق فروش نرم‌افزارهای مایکت و ارزش افزوده و … بوده است.
ایرناایرنا1 ماه قبل
او ادامه داد: چندسالی می‌شود که ما تولید محصولات جانبی بر اساس فضای رمان‌های گرافیکی و دیگر انیمیشن‌های کوتاه‌مان آغاز کرده‌ایم، ولی امروز در اینجا جمع شدیم تا محصولات جانبی انیمیشن سینمایی «آخرین داستان» را رونمایی کنیم. رهگذر با اشاره به نمایش «آخرین داستان» با همکاری کانون پرورش فکری در شهرها و روستاهای کم‌برخوردار سیستان و بلوچستان تاکید کرد: پیش از این انیمیشن «آخرین داستان» در همکاری که با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان داشتیم، در شهرها و روستاهای کم‌برخوردار شهر بوشهر به نمایش در آمد. محصولات جانبی انیمیشن سینمایی «آخرین داستان» شامل پوشاک، کوله‌پشتی، لوازم التحریر، فنجان، کیف پول، لوازم‌آرایش و بازی رومیزی است. پیش‌ از این محصولات جانبی همچون بازی موبایل تبلت «فر ایزدی»، مجموعه رمان‌های گرافیکی «جمشید» و «ارشیا» و آلبوم موسیقی «آخرین داستان» به‌عنوان محصولات جانبی این انیمیشن منتشرشده‌اند. انیمیشن سینمایی «آخرین داستان» به نویسندگی و کارگردانی اشکان رهگذر، محصول استودیو هورخش است که با برداشتی آزاد از قصه ضحاک شاهنامه فردوسی ساخته‌شده است.
مهرمهر1 ماه قبل
رهگذر با اشاره به نمایش «آخرین داستان» با همکاری کانون پرورش فکری در شهرها و روستاهای کم‌برخوردار سیستان و بلوچستان گفت: پیش از این انیمیشن «آخرین داستان» در همکاری که با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان داشتیم، در شهرها و روستاهای کم‌برخوردار شهر بوشهر به نمایش در آمد. این تماشاخانه سیار از اواخر این هفته هم در استان سیستان و بلوچستان مستقر شده است تا به مناطق کم‌برخوردار این استان سر بزند و ما به همراه نمایش «آخرین داستان» دو هزار بسته از محصولات جانبی که تولید کرده‌ایم را به کودکان این مناطق اهدا می‌کنیم. محصولات جانبی انیمیشن سینمایی «آخرین داستان» شامل پوشاک، کوله‌پشتی، لوازم التحریر، فنجان، کیف پول، لوازم‌آرایش و بازی رومیزی است. پیش‌ازاین محصولات جانبی همچون بازی موبایل تبلت «فر ایزدی»، مجموعه رمان‌های گرافیکی «جمشید» و «ارشیا» و آلبوم موسیقی «آخرین داستان» به‌عنوان محصولات جانبی این انیمیشن منتشر شده‌اند. انیمیشن سینمایی «آخرین داستان» به نویسندگی و کارگردانی اشکان رهگذر، است که با برداشتی آزاد از قصه ضحاک شاهنامه فردوسی ساخته شده است.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
او ادامه داد: چندسالی می‌شود که ما تولید محصولات جانبی بر اساس فضای رمان‌های گرافیکی و دیگر انیمیشن‌های کوتاه‌مان آغاز کرده‌ایم، اما امروز در اینجا جمع شدیم تا محصولات جانبی انیمیشن سینمایی «آخرین داستان» را رونمایی کنیم. محصولات جانبی انیمیشن سینمایی «آخرین داستان» شامل پوشاک، کوله‌پشتی، لوازم‌التحریر، فنجان، کیف پول، لوازم‌آرایش و بازی رومیزی است. بازی رومیزی «آخرین داستان» با عنوان «جم» با همکاری دورهمی، لوازم‌آرایش با همکاری اینلی و دفترهای دست‌ساز با همکاری دستک دفتر طراحی و وارد بازار می‌شوند. گفتنی است پیش‌ازاین محصولات جانبی همچون بازی موبایل تبلت «فر ایزدی»، مجموعه رمان‌های گرافیکی «جمشید» و «ارشیا» و آلبوم موسیقی «آخرین داستان» به‌عنوان محصولات جانبی این انیمیشن منتشر شده‌اند. انیمیشن سینمایی «آخرین داستان» به نویسندگی و کارگردانی اشکان رهگذر، محصول استودیو هورخش است که با برداشتی آزاد از قصه ضحاک شاهنامه فردوسی ساخته‌شده است.
دینودینو1 ماه قبل
سال ۲۰۱۹ یک سال پر از بازی‌‌های خوب لعنتی بود! در ادامه با معرفی بدترین بازی‌های سال ۲۰۱۹ بر اساس نظرسنجی Metacritic همراه دینو باشید. بدترین بازی‌های سال ۲۰۱۹در این جا ۵ مورد از بدترین بازی‌های سال ۲۰۱۹ با حداقل ۷ بررسی مبتنی بر نمرات نظرسنجی Metacritic را معرفی می‌کنیم. Left Aliveامتیاز ۳۷PS۴طبق نظرسنجی‌های کاربران Metacritic درباره بدترین بازی‌های سال ۲۰۱۹، عده‌ای معتقد بودند که با توجه به پیش‌نمایش Left Alive، این بازی مثل یک بازی جالب Metal Gear Solid-ish است. فهرست بدترین بازی‌های سال ۲۰۱۹ و نظرات شمادر حالی که این بازی‌ها بدترین بازی‌های سال ۲۰۱۹ با توجه به بررسی‌های Metacritic بودند، حتی بازی‌های بد نیز می‌توانند طرفدارانی داشته باشند.
انتخابانتخاب1 ماه قبل
بعد از گذشت ۴ هفته از اکران انیمیشن سینمایی «آخرین داستان»، محصولات جانبی این انیمیشن در استودیو هورخش رونمایی می‌شود. محصولات جانبی انیمیشن سینمایی «آخرین داستان» به نویسندگی و کارگردانی اشکان رهگذر همزمان با اکران این انیمیشن، با حضور کارگردان و برخی از عوامل فیلم در روز پنجشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۸ در استودیو هورخش واقع در میدان فلسطین رونمایی می‌شوند. محصولات جانبی انیمیشن سینمایی «آخرین داستان» شامل پوشاک، کوله‌پشتی، لوازم التحریر، فنجان، کیف پول و بازی رومیزی است. پیش ‌از این محصولات جانبی همچون بازی موبایل تبلت «فر ایزدی»، مجموعه رمان‌های گرافیکی «جمشید» و «ارشیا» و آلبوم موسیقی «آخرین داستان» به‌عنوان محصولات جانبی این انیمیشن منتشر شده‌اند. انیمیشن سینمایی «آخرین داستان» به نویسندگی و کارگردانی اشکان رهگذر، محصول استودیو هورخش است که با برداشتی آزاد از قصه ضحاک شاهنامه فردوسی ساخته ‌شده است.

بهترین بازی‌های موبایلی در سال ۲۰۱۹ را بشناسید

3+
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
فارسفارس2 ماه قبل
اخبار شرکت‌ها/کافه‌بازار در جهت انتقال تجربه فنی و علمی برگزاری رقابت‌های برنامه‌نویسی ACM و ارتقای رشد علمی و مهارتی دانشجویان و دانش‌آموزان، مسابقات برنامه‌نویسی FCPC را در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می‌کند. شرکت‌کنندگان در مسابقات برنامه‌نویسی FCPC آمادگی پیدا می‌کنند تا در رویداد برنامه‌نویسی ICPC غرب آسیا حضور یابند. رویداد FCPC در روزهای پنج‌شنبه ۲۱ و جمعه ۲۲ آذر ماه برگزار می‌شود. در این رقابت برنامه‌نویسی ۱۸۰ تیم از سراسر ایران ثبت نام کرده‌اند که پس از برگزاری مسابقه مقدماتی، ۵۰ تیم به رقابت می‌پردازند. به گفته معاون مهندسی کافه بازار، برگزاری رویداد FCPC اولین گام بعد از افتتاح دفتر مشهد کافه‌بازار برای ارتقای علمی و حضور تیم‌های فنی کافه بازار در این شهر است.
فراروفرارو2 ماه قبل
کافه بازار با برگزاری رویداد FCPC در دانشگاه فردوسی مشهد از مسابقات برنامه‌نویسی دانشگاهی حمایت می‌کند. کافه‌بازار در جهت انتقال تجربه فنی و علمی برگزاری رقابت‌های برنامه‌نویسی ACM و ارتقای رشد علمی و مهارتی دانشجویان و دانش‌آموزان، مسابقات برنامه‌نویسی FCPC را در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می‌کند. شرکت‌کنندگان در مسابقات برنامه‌نویسی FCPC آمادگی پیدا می‌کنند تا در رویداد برنامه‌نویسی ICPC غرب آسیا حضور یابند. وحید معصومی، معاون مهندسی کافه‌بازار، در مورد دلیل برگزاری رویداد FCPC در دانشگاه فردوسی مشهد می‌گوید: «اهمیت رویدادهای علمی در شکل‌گیری هسته‌های دانش‌محور بسیار بالا است. به گفته معاون مهندسی کافه بازار، برگزاری رویداد FCPC اولین گام بعد از افتتاح دفتر مشهد کافه‌بازار برای ارتقای علمی و حضور تیم‌های فنی کافه بازار در این شهر است.
طرفداریطرفداری2 ماه قبل
در قسمتی از این ویدیو نیز به معرفی پربازدید‌ترین بازی‌های سال ۲۰۱۹ در یوتیوب پرداخته شد. آیا می‌توانید حدس بزنید کدام بازی بیشترین بازدید را داشته است؟ پربازدید‌ترین بازی سال ۲۰۱۹ با آمار خیره کننده‌ای در صدر قرار گرفته است. Minecraft با امار ۱۰۰ میلیارد بازدید توانست پربازدید‌ترین بازی سال ۲۰۱۹ لقب بگیرد. در جایگاه دوم نیز Fortnite با ۶۰ میلیارد بازدید قرار دارد. مقام چهارم نیز به بازی Garena Free Fire با ۲۹ میلیارد بازدید رسیده است.

از تعصب‌ها تا ناکارآمدی انیمیشن اسکاری در ایران

ایسناایسنا2 ماه قبل
حاصل این ده سال فعالیت اکنون در سینماهای کشور به نمایش درآمده است؛ آیا از شرایط اکران آن راضی هستید؟ اشکان رهگذر: متاسفانه این فیلم از نظر اکران شرایط افتضاحی (خوبی ندارد) دارد. از ابتدا پیش‌بینی‌تان برای اکران در همین زمان بود یا آنکه مجبور شدید با این شرایط فیلم را روی پرده ببرید؟ اشکان رهگذر: تقریبا مجبور شدیم. اصلا فکر نمی‌کردیم شرایط اکران فیلم سخت باشد و فهمیدیم اگر همین زمان را هم از دست بدهیم شاید نتوانیم فیلم را اکران کنیم. شما یکی از رقبای اسکار در بخش انیمیشن هستید که باید در اروپا و آمریکا نیز اکران داشته باشید. آیا برای بعد از اکران فیلم هم برنامه‌ای دارید؟ شما محصولات جانبی هم برای این انیمیشن ساخته و تولید کرده‌اید.
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
در کره جنوبی، این گونه کثرت حساب و کارت بانکی امری عادی است. این شیوه خاص جذب مشتری بیانگر آن است که سیستم بانکی کره جنوبی از مدت هاست با وضعیتی بغرنج دست و پنجه نرم می‌کند. رشد و توسعه سریع این نورسیده‌های بانکی شاهدی است بر وضعیت خراب و آشفته سیستم بانکداری سنتی کره جنوبی. شرکت «انت» (Ant) در سال ۲۰۱۷ حدود ۴۰ درصد سهام اپلیکیشن پرداخت کاکائو را به قیمت ۲۰۰ میلیون دلار خریداری کرد. روی همه رفته، شما وقتی که پنج حساب بانکی دارید، اضافه کردن یک حساب دیگر به این مجموعه شاید کار مهمی نباشد.

به انتهای لیست رسیدید

بازی موبایل

در این صفحه اخبار مرتبط با بازی‌های موبایل را می‌خوانید.