بازیکنان فوتبال

بازیکنان فوتبال

ایمناایمنا7 ساعت قبل
او در پنج جام جهانی زنان و چهار المپیک تابستانی برای تیم ملی زنان آمریکا بازی کرد. ۲۰۶ بازی ملی برای تیم ایالات متحده آمریکاتیفنی میلبرت برای مدت طولانی در تیم ملی فوتبال زنان آمریکا حضور داشت. در همان سال به تیم ملی فوتبال زنان آمریکا کمک کرد تا در افتتاحیه کاپ قهرمانی زنان جهان پیروز گردد. ۱۵۳ بازی ملی برای تیم ملی زنان آمریکامایکل آکر در یک دبیرستان در حومه سیاتل بزرگ شد و از شروع درخشش خود در سال ۱۹۸۵ درصدر تیم ملی زنان آمریکا قرار گرفت. ۱۵۶ بازی ملی برای تیم ملی فوتبال زنان چینیکی از برجسته‌ترین بازیکنان فوتبال زنان برای همه‌ی زمان‌ها , سان ون است.
برترین‌هابرترین‌ها11 ساعت قبل
سایت گل اقدام به انتخاب برترین بازیکن سال ۲۰۱۹ کرد و بر این اساس ویرجیل فان دایک به عنوان بهترین بازیکن معرفی شد. ویرجیل فان‌دایک به عنوان بهترین بازیکن سال ۲۰۱۹ از نگاه نشریه گل انتخاب شد. محمد صلاح از نگاه سایت گل به عنوان بهترین بازیکن آفریقایی سال ۲۰۱۹ انتخاب شد. کیلیان امباپه از نگاه سایت گل به عنوان بهترین بازیکن سال لوشامپیونه انتخاب شد. از نگاه سایت گل، سادیو مانه به عنوان پنجمین بازیکن برتر سال ۲۰۱۹ انتخاب شد.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز11 ساعت قبل
ستاره مصری باشگاه لیورپول از سوی سایت گل به عنوان بهترین بازیکن قاره آفریقا انتخاب شد. سایت گل اقدام به انتخاب برترین بازیکنان فوتبال جهان کرد که بر این اساس محمد صلاح در جایگاه سوم ایستاد. محمد صلاح از نگاه سایت گل به عنوان بهترین بازیکن آفریقایی سال ۲۰۱۹ انتخاب شد. پیش از این ویرجیل فان دایک مدافع هلندی لیورپول برترین بازیکن جهان در سال ۲۰۱۹ توسط سایت گل انتخاب شده است. همچنین روبرت لواندوفسکی از نگاه سایت گل برترین بازیکن بوندس لیگا معرفی شد.
وانانیوزوانانیوز12 ساعت قبل
ستاره مصری باشگاه لیورپول از سوی سایت گل به عنوان بهترین بازیکن قاره آفریقا انتخاب شد. به گزارش وانانیوز، سایت گل اقدام به انتخاب برترین بازیکنان فوتبال جهان کرد که بر این اساس محمد صلاح در جایگاه سوم ایستاد. محمد صلاح از نگاه سایت گل به عنوان بهترین بازیکن آفریقایی سال ۲۰۱۹ انتخاب شد. پیش از این ویرجیل فان دایک مدافع هلندی لیورپول برترین بازیکن جهان در سال ۲۰۱۹ توسط سایت گل انتخاب شده است. همچنین روبرت لواندوفسکی از نگاه سایت گل برترین بازیکن بوندس لیگا معرفی شد.
فارسفارس12 ساعت قبل
ستاره مصری باشگاه لیورپول از سوی سایت گل به عنوان بهترین بازیکن قاره آفریقا انتخاب شد. به گزارش خبرگزاری فارس، سایت گل اقدام به انتخاب برترین بازیکنان فوتبال جهان کرد که بر این اساس محمد صلاح در جایگاه سوم ایستاد. محمد صلاح از نگاه سایت گل به عنوان بهترین بازیکن آفریقایی سال ۲۰۱۹ انتخاب شد. پیش از این ویرجیل فان دایک مدافع هلندی لیورپول برترین بازیکن جهان در سال ۲۰۱۹ توسط سایت گل انتخاب شده است. همچنین روبرت لواندوفسکی از نگاه سایت گل برترین بازیکن بوندس لیگا معرفی شد.
وانانیوزوانانیوز15 ساعت قبل
ورود فدراسیون جهانی بازیکنان فوتبال و پلیس اوکراین به ماجرای بازیکن برزیلی شاختارورود فدراسیون جهانی بازیکنان فوتبال و پلیس اوکراین به ماجرای بازیکن برزیلی شاختاربه گزارش وانانیوز، به نقل از سایت اسپورت اوکراین، فدراسیون جهانی بازیکنان حرفه‌ای فوتبال با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال اوکراین خواهان لغو کارت قرمز تیسون، بازیکن برزیلی تیم شاختار دونتسک که در بازی لیگ برتر این کشور برابر تیم دینامو کیف اوکراین دریافت کرده بود شد. بازیکن برزیلی تیم شاختار دونتسک پس از شعارهای نژادپرستانه هواداران تیم دینامو کیف در نیمه‌دوم این بازی لیگ برتر اوکراین توپ را به زمین کوبید. پس از آن بازی متوقف شد و تیسون با چشمانی اشک‌بار زمین را ترک کرد. پلیس اوکراین نیز با انتشار بیانیه‌ای از آغاز تحقیقات خود پیرامون این فاجعه که واکنش گسترده‌ای در سطح جهانی داشت خبر داد. پیش از این اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا)، باشگاه پاری‌سن‌ژرمن فرانسه و نیمار، بازیکن تیم ملی برزیل ضمن حمایت از تیسون اقدام نژادپرستانه هواداران تیم دینامو کیف را محکوم کردند.
تسنیمتسنیم15 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت اسپورت اوکراین، فدراسیون جهانی بازیکنان حرفه‌ای فوتبال با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال اوکراین خواهان لغو کارت قرمز تیسون، بازیکن برزیلی تیم شاختار دونتسک که در بازی لیگ برتر این کشور برابر تیم دینامو کیف اوکراین دریافت کرده بود شد. بازیکن برزیلی تیم شاختار دونتسک پس از شعارهای نژادپرستانه هواداران تیم دینامو کیف در نیمه‌دوم این بازی لیگ برتر اوکراین توپ را به زمین کوبید. به دنبال شروع دوباره بازی داور اوکراینی به تیسون کارت قرمز نشان داد. پلیس اوکراین نیز با انتشار بیانیه‌ای از آغاز تحقیقات خود پیرامون این فاجعه که واکنش گسترده‌ای در سطح جهانی داشت خبر داد. پیش از این اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا)، باشگاه پاری‌سن‌ژرمن فرانسه و نیمار، بازیکن تیم ملی برزیل ضمن حمایت از تیسون اقدام نژادپرستانه هواداران تیم دینامو کیف را محکوم کردند.
فوتبالیفوتبالی17 ساعت قبل
پایگاه خبری فوتبالی- اسطوره فوتبال هلند پس از ملاقاتی با علی دایی، به سمت فرودگاه حرکت کرد و به سفر خود در ایران پایان داد. به گزارش فوتبالی، یکی از اخبار جالب هفته گذشته پیرامون فوتبال، حضور کلارنس سیدورف در ایران بود. برای سیدورف در تهران برنامه هایی ترتیب داده شد و او دیدارهایی را نیز با بزرگان فوتبال ایران داشت. سیدورف آخرین روز حضور در تهران را با ملاقاتی دوستانه در دفتر علی دایی سپری کرد. پس از پایان این ملاقات، شهریار وی را بدرقه کرد و سیدورف به سمت فرودگاه حرکت کرد.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
یکنواختیاز طرف دیگر در تیم عراق یکنواختی نژادی وجود دارد و همین یکنواختی نژادی باعث می‌شود که استقامت مداوم تیمشان از ما بهتر از ما باشد. مهند علی-محمد نادریمهند علی مهاجم تیم ملی عراق را می‌توان در تیم این کشور چکیده و اوج سبک فوتبال عراق دانست. اما در تیم ملی ایران محمد نادری را داریم که قدرت عبورش فوق العاده است. بازی آسانی نیستبازی با عراق بازی آسانی نیست و من فکر می‌کنم مسابقه پرحادثه‌ای خواهد بود. نقش وحید هاشمیانسرمربی تیم ملی باید در این مدت بازی‌های گذشته تیم ملی ایران برابر عراق را ببیند و درباره پیشینه این مسابقه اطلاعات کسب کند.
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی- کنفدراسیون فوتبال آسیا به فدراسیون عراق هشدار داد تا بازیکنان و هواداران این تیم در دیدار با ایران حرکت سیاسی انجام ندهند. به گزارش فوتبالی، سایت «الکره العراقیه» خبر داد که کنفدراسیون فوتبال آسیا به فدراسیون عراق اعلام کرد که در دیدار مقابل ایران در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، هر اقدام سیاسی که مربوط به اعتراضات اخیر این کشور شود و از سوی بازیکنان و هواداران انجام گیرد، با جریمه و محرومیت همراه خواهد بود. در کشور عراق از ماه گذشته اعتراضاتی علیه دولت انجام گرفته که از سوی برخی بازیکنان فوتبال نیز مورد حمایت قرار گرفته بود. دیدار تیم ملی کشورمان با عراق در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر پنجشنبه ساعت ۱۷:۳۰ به وقت تهران در اردن برگزار می‌شود.
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی- علی علیپور آقای گل لیگ برتری پرسپولیس، امروز ۲۴ ساله شد و در حضور هم تیمی هایش، این تولد را جشن گرفت. به گزارش فوتبالی و به نقل از ورزش سه، علی علیپور در سال‌های اخیر جزو بهترین بازیکنان فوتبال ایران بوده است. او ابتدا در قامت یک مهاجم سایه برای سرخ‌ها درخشید و از زمان جدایی طارمی نیز در پست مهاجم نوک کارآمد بوده و در هت تریک قهرمانی نیز نقش پررنگی داشت. او از ۱۷ سالگی به پرسپولیس آمد و در تیم حمید درخشان خود را به عنوان فوتبالیستی مستعد مطرح کرد و در دوران برانکو اوج گرفت و حالا در ۲۴ سالگی مهره‌ای شاخص در تیم گابریل کالدرون است. علیپور امروز در کنار هم تیمی هایش جشن تولد ۲۴ سالگی را جشن گرفت و حالا امیدوار است در سال جدید زندگی، درخشان‌تر ظاهر شود و بتواند شمار گل هایش را نیز بیشتر کند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ساحلی گفت: شرایط را طوری برای من رقم زدند که امروز اعلام می‌کنم سال‌هایی که فوتبال ساحلی بازی کردم و به تیم ملی دعوت شدم، بدترین سال‌های زندگی‌ام بوده است. چرا بازیکنان فوتبال چمنی می‌توانند درآمدهای خوب داشته باشند؟ چگونه می‌شود بازیکنانی که در فوتبال ساحلی یا فوتسال بازی می‌کنند با مشکل رو‌به‌رو می‌شوند؟ به این خاطر است که فدراسیون فوتبال نگاه متعادلی به زیرمجموعه خودش ندارد. فوتبال چمنی سوگلی فدراسیون فوتبال است. به‌ خوبی می‌دانم که نگاه مردم به فوتبال چمنی متفاوت است، اما وقتی تیم‌ملی فوتبال ساحلی ژاپن یا امارات را می‌بینیم متوجه می‌شویم به همان اندازه که به فوتبال چمنی بها می‌دهند به فوتبال ساحلی هم توجه می‌کنند. تاج در آن زمان نمی‌دانست بچه‌های فوتبال ساحلی پولی از فدراسیون فوتبال دریافت نمی‌کنند.
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی- دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان می‌گوید که برای پاداش گرفتن بازی نمی‌کند و پاداش او شادی مردم پس از کسب مقام است. دو تورنمنتی که در سطح جهان معتبر هستند و در کنار جام جهانی از مهم‌ترین تورنمنت‌های فوتبال ساحلی محسوب می‌شوند. هر چند مقام‌هایی که قبل از آن و بعد از عدم صعود به جام جهانی کسب کردیم، نشان داد نرفتن ما به جام جهانی فقط یک اتفاق بود. دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی گفت: شرایط اقتصادی کشور و فدراسیون را می‌دانیم. بازیکنان فوتبال ساحلی برای پاداش بازی نمی‌کنند، اما شاید حتی پاداشی ناچیز برای آنها رفع خستگی باشد.

نتایج زنده مسابقات فوتبال را در اپلیکیشن مدال دنبال کنید

3+
تکراتوتکراتو2 روز قبل
ورزش۳ورزش۳2 روز قبل
به گزارش «ورزش سه» بازیکنان ترکیه در زمان بازی این تیم در مقدماتی یورو ۲۰۲۰ برابر آلبانی سلام نظامی دادند و از آن پس این حرکت که خیلی از بازیکنان فوتبال بعد از گلزنی انجام می‌دادند به یک موضوع حاشیه‌ای بدل شد به طوری که گل دوم تیم جوانان به امارات نیز در فضای مجازی واکنش‌های متفاوتی داشت. مهدی هاشم نژاد مهاجم تیم جوانان ایران که بعد از گل دومش به امارات به همین سبک خوشحالی کرد درباره حواشی پیش آمده گفت: «من بچه شمال هستم، در آن زمان که گل زدم به سمت سکوها رفتم و برای مربی ام که روی سکو نشسته سلام نظامی دادم.» تیم جوانان ایران امروز در سومین بازی مرحله گروهی تیم امارات را با نتیجه دو بر صفر برد و به عنوان صدرنشین به مرحله نهایی رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا رسید.
طرفداریطرفداری2 روز قبل
ماذک آندره تراشتگن، دروازه آلمانی بارسلونا اما، علی رغم پیروزی قاطع تیمش در بازی دیشب، معتقد است که همیشه جا برای پیشرفت وجود دارد. به گزارش Sport، سنگربان آلمانی بلوگرانا، پس از پیروزی تیمش مقابل سلتاویگو، او اظهار داشت: کسب پیروزی همیشه خوب است. در نهایت، سوار بر بازی شدیم و توانستیم در امر گلزنی نیز موفق عمل کنیم. ما انتظار تغییر سبک بازی سلتاویگو را داشتیم چرا که آن‌ها به تازگی سرمربی اشان را تغییر داده‌اند و بازی در مقابل تیمی که برای بقا می‌جنگد، کار آسانی نیست. مسی در بازی مقابل سلتاویگو با گل کردن دو ضربه کاشته و یک پنالتی، موفق به ثبت هت تریک شد.
ورزش۳ورزش۳2 روز قبل
شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید پابرهنه‌های فوتبال ایران تبحر خاصی در قیچی زدن به حریفان دارند؛ حتی دو گل فینال مقابل اسپانیا هم با برگردان به ثمر رسید. یکی از حربه‌های اصلی برای باز کردن دروازه حریفان اما قیچی برگردان‌ها بود. اصرار بازیکنان فوتبال ساحلی ایران در قیچی زدن مقابل امارات هم ادامه داشت تا جایی که دو بار شاهد قیچی‌های زیبایی بودیم که یکی را دروازه بان حریف گرفت و یکی نیز به تیر دروازه خورد. اوج اعتماد به نفس ساحلی بازان ایران در مسابقه فینال مقابل اسپانیا بود که جسارت را در قیچی زدن به حد اعلا رساندند. اتفاقی بی سابقه که نوید روزهای بسیار بهتری را نیز برای فوتبال ساحلی ایران می‌دهد و می‌تواند نویدبخش کسب جام‌های بعدی برای شاگردان عباس هاشم پور باشد.
وانانیوزوانانیوز4 روز قبل
به گزارش وانانیوز، کلارنس سیدروف ستاره اسبق فوتبال هلند در روزهای اخیر برای امور شخصی به تهران آمده و تا روزهای آینده در تهران حضور خواهد داشت. به مناسبت حضور سیدروف در تهران، امشب ضیافت شامی با حضور او و برخی از پیشکسوتان فوتبال کشورمان در یکی از رستوران‌های تهران برگزار شد. در این ضیافت شام علی دایی، افشین پیروانی، کریم باقری و وحید هاشمیان همراه با خانواده خود حضور داشتند. همچنین دوستان سیدروف هم همراه با او و همسرش در این شام دوستانه شرکت کردند. سیدروف سابقه حضور در تیم‌های آژاکس، سمپدوریا، رئال مادرید، اینتر میلان، میلان و بوتافوگو را در کارنامه دارد و از بازیکنان فوتبال هلند در همه ادوار است.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز4 روز قبل
این تحقیق، توسط فدراسیون فوتبال انگلیس و اتحادیه فوتبالیست‌های حرفه‌ای سفارش داده شد تا سوابق پزشکی ۷، ۶۷۶ مرد را که بین سال‌های ۱۹۰۰ و ۱۹۷۶ در اسکاتلند فوتبال حرفه‌ای بازی می‌کردند، ارزیابی کند. یافته‌های وی گزارش می‌دهند که «این نتایج، نشان از افزایش پنج برابری بیماری آلزایمر، افزایش تقریبا چهار برابری بیماری نورون‌های حرکتی و همچنین افزایش دو برابری پارکینسون در فوتبالیست‌های حرفه‌ای سابق داشته است». اگرچه فوتبالیست‌ها بیشتر در معرض خطر مرگ ناشی از بیماری‌های عصبی بودند، اما احتمال ابتلا به بیماری‌های شایع دیگر مانند بیماری‌های قلبی و برخی سرطان‌ها از جمله سرطان ریه کمتر بوده است. دکتر استوارت در بیانیه‌ای اظهار داشت: یکی از جنبه‌های مهم این کار، توانایی جستجوی طیف وسیعی از نتایج سلامتی در فوتبالیست‌های حرفه‌ای سابق است. «به همین ترتیب، در حالی که باید تلاش شود تا عوامل موثر در افزایش خطر ابتلا به بیماری عصبی برای کاهش این خطر کاهش یابد، مزایای بالقوه دیگری برای سلامتی بالاتر بازیکنان فوتبال وجود دارد.»
رکنارکنا5 روز قبل
این تحقیق، توسط فدراسیون فوتبال انگلیس و اتحادیه فوتبالیست‌های حرفه‌ای سفارش داده شد تا سوابق پزشکی ۷، ۶۷۶ مرد را که بین سال‌های ۱۹۰۰ و ۱۹۷۶ در اسکاتلند فوتبال حرفه‌ای بازی می‌کردند، ارزیابی کند. یافته‌های وی گزارش می‌دهند که «این نتایج، نشان از افزایش پنج برابری بیماری آلزایمر، افزایش تقریبا چهار برابری بیماری نورون‌های حرکتی و همچنین افزایش دو برابری پارکینسون در فوتبالیست‌های حرفه‌ای سابق داشته است». اگرچه فوتبالیست‌ها بیشتر در معرض خطر مرگ ناشی از بیماری‌های عصبی بودند، اما احتمال ابتلا به بیماری‌های شایع دیگر مانند بیماری‌های قلبی و برخی سرطان‌ها از جمله سرطان ریه کمتر بوده است. دکتر استوارت در بیانیه‌ای اظهار داشت: یکی از جنبه‌های مهم این کار، توانایی جستجوی طیف وسیعی از نتایج سلامتی در فوتبالیست‌های حرفه‌ای سابق است. مرگ این دو نفر در سال ۲۰۰۲ در اثر انسفالوپاتی آسیب زای مزمن (CTE) با پیوند‌های مکرر مرتبط بود.
افکارنیوزافکارنیوز5 روز قبل
اخبار اجتماعی- این تحقیق، توسط فدراسیون فوتبال انگلیس و اتحادیه فوتبالیست‌های حرفه‌ای سفارش داده شد تا سوابق پزشکی ۷، ۶۷۶ مرد را که بین سال‌های ۱۹۰۰ و ۱۹۷۶ در اسکاتلند فوتبال حرفه‌ای بازی می‌کردند، ارزیابی کند. یافته‌های وی گزارش می‌دهند که «این نتایج، نشان از افزایش پنج برابری بیماری آلزایمر، افزایش تقریبا چهار برابری بیماری نورون‌های حرکتی و همچنین افزایش دو برابری پارکینسون در فوتبالیست‌های حرفه‌ای سابق داشته است». اگرچه فوتبالیست‌ها بیشتر در معرض خطر مرگ ناشی از بیماری‌های عصبی بودند، اما احتمال ابتلا به بیماری‌های شایع دیگر مانند بیماری‌های قلبی و برخی سرطان‌ها از جمله سرطان ریه کمتر بوده است. دکتر استوارت در بیانیه‌ای اظهار داشت: یکی از جنبه‌های مهم این کار، توانایی جستجوی طیف وسیعی از نتایج سلامتی در فوتبالیست‌های حرفه‌ای سابق است. مرگ این دو نفر در سال ۲۰۰۲ در اثر انسفالوپاتی آسیب زای مزمن (CTE) با پیوند‌های مکرر مرتبط بود.

پردرآمدترین بازیکنان فوتبال دنیا را بشناسید/ ستارگان فوتبال، سلاطین فضای مجازی

5+
خبر فوریخبر فوری5 روز قبل

انیمیشن قهرمانان؛ قسمت سوم - بالاخره مسی و رونالدو با هم شام خوردند [همراه با زیرنویس فارسی]

طرفداریطرفداری6 روز قبل
طرفداری- انیمیشن کمدی قهرمانان، یکی از محصولات Bleacher report است که می‌توانید فصل سوم آن را با زیرنویس فارسی از وبسایت طرفداری دنبال کنید. هر قسمت از این مجموعه با این جملات آغاز می‌شود: «چی می‌شد اگه ۸۰۰ تا از بهترین بازیکنان فوتبال دنیا و مربی‌های اون‌ها همه با هم و زیر یک سقف زندگی می‌کردند؟» قسمت اول فصل سومقسمت دوم فصل سومفصل اولفصل دوم

پردرآمدترین بازیکنان فوتبال دنیا را بشناسید/ ستارگان فوتبال، سلاطین فضای مجازی

5+
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین6 روز قبل
فوتبالیفوتبالی1 هفته قبل
سایت رسمی فوتبالی - کریستیانو رونالدو و نامزد اسپانیایی اش جورجینا رودریگز پس از یک سال و نیم با زندگی در ایتالیا خو گرفته‌اند اما به نظر می‌رسد که باید به شوخی‌های تلویزیون ایتالیا نیز عادت کنند. به گزارش فوتبالی، به تازگی در یکی از برنامه‌های شبکه «رای ۲» در تلویزیون ایتالیا به نام «Quelli che il Calcio»، شوخی عجیبی با جورجینا رودریگز نامزد ستاره پرتغالی یوونتوس انجام شده است. در این ویدئو، زنی که مدل موهایش را شبیه نامزد رونالدو کرده و همچون یکی از تیپ‌های معروف او، سوئیشرت را دور کمرش بسته به نوعی از جورجینا تقلید می‌کند. به هر صورت به نظر می‌رسد که ثروت بالای رونالدو و نامزدش باعث شود تا خیلی از شبکه‌های تلویزیونی بخواهند با او شوخی کنند. جورجینا قبل از آشنایی با رونالدو در یک فروشگاه کار می‌کرد و حالا همسر یکی از متمول‌ترین بازیکنان فوتبال جهان است.
زومیتزومیت1 هفته قبل
اگر از طرفداران پر‌و‌پا‌قرص مسابقات ورزشی، به‌ویژه فوتبال هستید، حتما تا‌به‌حال سروکارتان به سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی مختلف افتاده است. اخبار اختصاصی، ویدیوهای تولیدی، مدال شوتیم حرفه‌ای و بزرگ محتوای مدال هر لحظه در حال انتشار آخرین و داغ‌ترین اخبار ورزشی، به‌ویژه اخبار فوتبال سراسر جهان است. تیم مدال علاوه‌بر اطلاع‌رسانی اخبار ورزشی روز دنیا، محتوای اختصاصی نیز تولید می‌کند. برنامه‌های اختصاصی مدال عبارت‌اند از: مدال شو، هاشور، شیر‌تو‌شیر و …. شما می‌توانید اطلاعاتی مانند اخبار، اخبار داغ و نقل‌و‌انتقالات تیم دلخواهتان را ازطریق پوش نوتیفیکیشن دریافت کنید.
طرفداریطرفداری1 هفته قبل
طرفداری - لیورپول روز سه شنبه باید در چارچوب رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا به مصاف خنک برود. به گزارش وب سایت رسمی لیورپول، آلیسون بکر در کنفرانس خبری پیش از این بازی شرکت کرد: ما فقط در مورد خنک فکر می‌کنیم نه بازی با منچسترسیتی. اگر به بازی با سیتی فکر کنیم دچار مشکل می‌شویم. باید یک قدم دیگر در لیگ قهرمانان برداریم. وقتی ماتیپ در زمین است کمک زیادی به تیم می‌کند.
ورزش۳ورزش۳1 هفته قبل
به گزارش «ورزش سه»، این شبیه همان فضایی است که بعد از چیپ برباددهنده فرشید اسماعیلی ایجاد شده بود ویا پیشتر از آن در یک قدمی فینال حسرتبار آسیا، با گزارش ماندگار عادل فوتبال ایران که: «الان چه وقت چیپ زدن بود آقای گل محمدی» …. یحیای خونسرد و آرام …اما آیا می‌توانیم از دریچه دیگری به این ضربه‌ها نگاه کنیم؟ مثلا در مورد چیپ بازیکن استقلال، تا آن روز هیچ بازیکنی در شهرآورد پنالتی چیپ نزده بود یا بهتر است بگوییم چنین جراتی به خرج نداده بود. بازیکنی که توپ را بر می‌دارد و به سمت نقطه پنالتی می‌رو در اتمسفر پرهیاهوی استادیوم، سکانس‌های متعدد ی از رویاپردازی به سرعت در ذهنش می‌گذرد حتی اگر به همه آن‌ها آگاه نباشد، فرض کنیم آن پنالتی چیپ گل می‌شد، فورا صفحات هواداری پر می‌شد از تمجیدها و تعریف‌های فرازمینی. زننده گل تا عرش بالا می‌رفت و می‌توانست مدتها در آن ارتفاعات دوست داشتنی زیست کند و به عنوان تنها کسی که در شهرآوردپنالتی چیپ گل کرده، نامش را جاودانه کند. جاودانگی سودای بزرگیست. ما به عنوان تماشاگران فوتبال نمی‌توانیم با این وسوسه‌های ذاتی بازیکنان مهربان‌تر باشیم؟ گمانم بتوانیم.
ایسناایسنا1 هفته قبل
در غیر این صورت تیم فقط با ۱۰ بازیکن باقی خواهد کرد و این مورد باعث ناراحتی و دلخوری مربیان نیز خواهد شد. وی ادامه داد: ما به مربیان کنونی و مربیان جدید خود نیز زمانی که می‌خواهند درسطح فوتبال حرفه‌ای فعالیت کنند، آموزش می‌دهیم. اگر ضربه سر به توپ مجاز نباشد، جوانان سعی می‌کنند توپ را با استفاده از پای خود تصاحب کنند، بنابراین یک برخورد بسیار خطرناک‌تر از مورد پیشین به سر رخ می‌دهد. من با صحبت در مورد بازیکنانی که با سر به توپ ضربه نمی‌زنند، موافق نیستم و فکر نمی‌کنم این ضربه مشکل آفرین باشد، فقط زمانی خطرناک می‌شود که، سر در مقابل سر یا آرنج در مقابل سر باشد. در این مورد استفاده از بازوها به‌ روش صحیح که اغلب از سر در برابر سر حریف محافظت می‌کند نیز مهم است.

عضلانی‌ترین پاهای ستارگان جهان فوتبال+ تصاویر

3+
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل

به انتهای لیست رسیدید

موضوع‌های مشابه

بهداد سلیمی
neymar