آخرین و مهم‌ترین اخبار شهرک باستی هیلز لواسان
باستی هیلز

اخبار « باستی هلیز »

تسنیمتسنیم17 دقیقه قبل
به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا، محمد اسماعیل دهقی در یادداشتی برای تسنیم نوشت: با گذشت چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی، ‌هم اکنون هزاران نفر از این مدیران که هم متخصص هستند و هم متعهد پرورش یافتند. انگار دستهایی در کار است که این مدیران دلسوز و انقلابی در کنج عزلت باقی بمانند و جامعه اسلامی از خدمات آن‌ها محروم باشد. به نظر می‌رسد که وقت جایگزینی عناصر پاک انقلابی با نیروهای خسته و از پا افتاده فرا رسیده است و این اتفاق مبارک در گرو یک مطالبه جدی و فرا گیر در کشور است. باید پذیرفت که در شرایط سخت و طاقت فرسایی در عرصه‌های فرهنگی و اقتصادی قرار داریم و با مشکلاتی دست به گریبانیم که جز به سرپنجه مدیران انقلابی, خردمند و شجاع باز نمی‌شود. انتهای پیام/
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 ساعت قبل
به گزارش مشرق، سیاوش غیبی پور، مدیر سابق سازمان مالیاتی کشور در پاسخ به سوال رادیو گفت وگو در خصوص اینکه ساکنین باستی هیلز چقدر مالیات پرداخت کرده‌اند، گفت: «مالیات گرفتن بر حسب قانون است ولی اگر سکنه این منطقه با قوانین فعالی اقدام به خرید و فروش کنند، درصدی از فروش نقل و انتقال [را باید به عنوان مالیات ارائه دهند].» وی ادامه داد: «این ثروت در [باستی هیلز] حبس شده در حالیکه می‌توانست در بانک باشد یا به تولید کمک کند؛ اما امروز به [زندگی اعیانی و] کالای لوکس تبدیل شده است. در حال حاضر چارچوب کلان قانونی و ضابطه‌ای نداریم و مامور مالیاتی کاری به لوکس بودن و نبودن ملک ندارد و تنها ارزش منطقه‌ای ملک را محاسبه می‌کند و می‌رود. اگر هم تعلل کند، مورد اعتراض مؤدی قرار می‌گیرد.» غیبی پور افزود: «خوشبختانه امروز جامعه بسیار نسبت به مسائل مالیاتی حساس شده و نیمی از مردم موافق دریافت مالیات از سپرده‌ها [ی بالا] هستند ولی اینکه چقدر این کار تاثیر مثبت یا مخرب مالیاتی داراست، جای بحث دارد.» وی با گلایه از اینکه مالیات بر ثروت در حاشیه قرار گرفته، اظهار کرد: «ثروت ابعادی جدید پیدا کرده؛ زمانی املاک به تنهایی ثروت بود ولی در دنیای فعلی نگهداری سهام، ارز و طلا نیز مصداقی از ثروت است ولی با وجود خلأ‌های قانونی فقط هزینه‌های اجتماعی بیشتر می‌شود.» غیبی پور ضمن مخالفت با تعریف فرار مالیاتی گفت: «وقتی از فرار سخن می‌گوییم، بدین معناست که این فرار با برنامه بوده و دور زدن قانون مورد نظر ماست ولی در ساختار مالیاتی کشور فرار با برنامه و هم بدون برنامه اتفاق می‌افتد.»
فارسفارس4 ساعت قبل
یک تلنگر در همدان، رخ‌نمایی «باستی‌هیلز» / حاتم‌بخشی به نام خصوصی‌سازی! به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، دعوتنامه که به دفتر خبرگزاری رسید، هیچ ذهنیتی درباره موضوع و مکان دعوت شده، وجود نداشت. در یک تور رسانه‌ای دفتر نمایندگی دیده‌بان شفافیت و عدالت استان همدان اعلام موجودیت می‌کند، آن هم به سبکی غیر رایج و غیر معلوم. وی تصریح کرد: بر اساس اساسنامه، این سمن می‌تواند در استان‌های کشور دفتر نمایندگی داشته باشد و بر اساس مصوبات دفتر مرکزی، این اقدام در استان همدان انجام شد. تور رسانه‌ای با همان اتوبوسی که آغاز شده بود به اتمام رسید و دفتر نمایندگی دیده‌بان شفافیت و عدالت همدان نیز رسما فعالیت خود را آغاز کرد.

(ویدئو) باستی هیلزهای دیگر در راهند

فراروفرارو5 ساعت قبل
هنوز چند روزی بیشتر نیست که ماجرای باستی هیلز لواسان در صدر اخبار قرار گرفته، حال خبرهایی از اطراف سد لتیان به گوش می‌رسد که شهرک ویلایی جدیدی در حال ساخت است. این شهرک به برادران نجفی تعلق دارد که پس از کش و قوش هایی، توانسته‌اند مجوز ساخت آن را بگیرند.
انتخابانتخاب6 ساعت قبل
اطلاعات نوشت: اخیرا با برداشتن دروازه ورودی شهرکی در منطقه لواسان نزدیک تهران، ویلاهای چند ده میلیاردی این منطقه در معرض دید افکار عمومی قرار گرفت. شهرکی که به آن «باستی هیلز» می‌گویند و به اعلام رسانه‌ها و براساس برآوردها قیمت برخی ویلاهای آن بالای ۵۰۰ میلیارد تومان است. ۱ تعجب نمایندگان مجلس شورای اسلامی آیا جای سؤال ندارد؟ یکی از وظایف نمایندگی نظارت بر کار دستگاه‌های اجرایی است. چه قدر مالیات داده‌اند و اصولا چقدر ثروت دارند و چقدر ثروت برای کشور آفریده‌اند. اگر تمام باستی هیلز لواسان را هم خراب کنیم چاره کار نیست.
ایران‌جیبایران‌جیب7 ساعت قبل
در این میان، باستی‌هیلز یا همان منطقه باستی سابق را می‌توان یک نمونه بارز از فساد اقتصادی و افزایش فاصله طبقاتی دانست. خودروهایی که شاید ۹۰ درصد جمعیت ایران آنها را در طول عمر خود ندیده بودند و جمعیت زیادی نیز حتی نام آنها را نمی‌دانستند. کسی باور نمی‌کرد آخرین مدل خودروهایی مانند مازراتی یا فراری را بتوان در خیابان‌های ایران دید. این معضل اقتصادی تا آنجا بالا گرفت که وزارت اقتصاد اعلام کرد درصدد است صندوقی را برای حمایت از مستاجران ایجاد کند. ورود زودهنگام نهادهای نظارتی و قضائی به پرونده‌هایی از این دست می‌تواند آینده‌ای روشن را برای اجتماع پدید آورد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
وی افزود: طبق بیانیه منشور حقوق شهروندی، دوام مشروعیت و قدرت حکومت در پناه رضایت شهروندان و ایفای حقوق آنان است. همچنین به نقل از امیرالمومنین (ع)؛ پاسداشت حقوق بندگان خدا برپایی حقوق خداوند را به دنبال خواهد داشت. مولاوردی با تاکید بر اینکه «حق-مسئولیت محوری» مشخصه بارز حقوق شهروندی است؛ افزود: این مشخصه حقوق شهروندی را از حقوق بشر که «حق محور» بوده و مسئولیت اولیه احترام، حمایت، تحقق و ارتقای آن صرفا با دولتهاست، متمایز می‌کند. وی ادامه داد: تمامی انواع حق‌های بشری و شهروندی، ذاتی و تفکیک ناپذیر بوده و با هم وابستگی متقابل و تنگاتنگی دارند. نشست «حقوق شهروندی و آزادی‌های اجتماعی» روز چهارشنبه گذشته با حضور نمایندگان احزاب اصلاح طلب از شهرستان‌های رباط کریم، ملارد، شهریار و اسلام شهر در شورای اصلاحات شهرستان رباط کریم برگزار شد.

تصاویر منتخب هفته - از سر شماری قوها در انگلیس تا حضور همسر ظریف در قفس شیر

8+
الفالف1 روز قبل
خبر فوریخبر فوری3 روز قبل
رئیس شورای شهر لواسان درخصوص جمع‌آوری گیت ورودی شهرک باستی هیلز در لواسان و شکایت ساکنانش از شهردار منطقه توضیحاتی داد. امیر افراسیابی رئیس شورای اسلامی شهر لواسان در ارتباط با اظهارات شهردار لواسان که گفته بود «برای حذف گیت ورودی شهرک «باستی هیلز» از من شکایت کردند»، گفت: بنده اطلاعی از صحت شکایت از شهردار لواسان ندارم. رئیس شورای اسلامی شهر لواسان گفت: گیت ورودی شهرک به دستور قضایی توسط شهرداری جمع آوری شده است. رئیس شورای اسلامی شهر لواسان با بیان اینکه این منطقه پلاکی بود که از شهر لواسان تفکیک شده است، گفت: زمانی که منطقه‌ای تفکیک شود، معابر آنجا متعلق به شهرداری است، بنابراین شهرک محسوب نمی‌شود. رئیس شورای اسلامی شهر لواسان گفت: منطقه باستی هیلز در گذشته توسط شهرداری تفکیک شده بود و مالکان برای ورودی آن گیت نصب کرده بودند که کاری غیر قانونی بود.
رکنارکنا3 روز قبل
به گزارش رکنا، علی حیدریان شهردار لواسان عصر دیروز در نشست رسیدگی به مشکلات لواسان با محوریت ساخت‌ و سازها و صیانت از منابع طبیعی با حضور معاون قضایی دادستان کل کشور در محل همایش‌های بنیاد مسکن شمیرانات اظهار کرد: این شهر در فضای مجازی مظلوم واقع می‌شود؛ بسیاری از عکس‌های منتشر شده اصلا مربوط به لواسان نیستند. وی خاطرنشان کرد: مناطقی در لواسان هستند که در کوه قرار دارند اما در محدوده شهر هستند و می‌توانیم مجوز ساخت و ساز صادر کنیم، اینها کوه‌خواری نیست. شهردار لواسان گفت: به طور مثال «ویلای (شبنم) نعمت‌زاده» بخش مجاز هم دارد که باید حفظ شود؛ ۱۵ نیروی ما همچنان در حال تخریب هستند اما در فضای مجازی، این بنا برندی برای تخلف شده است. حیدریان در خصوص شهرک ویلایی باستی هیلز نیز اعلام کرد: پس از برداشتن گیت این شهرک از بنده شکایت کردند و باید در دادگاه پاسخگو باشم؛ تنها جریمه‌ افزایش ارتفاع دیوارهای اطراف گیت ورودی باستی درگذشته پرداخت شده و مابقی دیوارها به علت افزایش ارتفاع به کمیسیون ماده ۱۰۰ ارسال شده است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
خبر فوریخبر فوری3 روز قبل
اما باستی هیلز دقیقا کجاست؟ شهرک «باستی هیلز» معروف به بورلی هیلز لواسان که در دامنه کوه‌های شمال شهر لواسان واقع شده، با منظره‌ای بی‌نظیر از شهر لواسان و سد لتیان، به یکی از زیباترین مناطق کشور تبدیل شده است. یکی از ویلا‌های رویایی شهرک باستی هیلز، یک ویلای دو هزار و ۱۰۰ متری است که به قیمت ۶۰ میلیارد تومان به فروش گذاشته شده. قیمت ویلا‌ها در باستی هیلز آنقدری بالا است که ۳۵ میلیارد تومان برای یک ویلا در این شهرک ارزان محسوب شود. استخر، سونا و جکوزی هم که پای ثابت ویلا‌های شهرک باستی هیلز لواسان است. این قیمتها چنان بالاست که براساس برخی آمارها از حقوق کارگران، یک کارگر ۲۲۲ قرن باید زحمت بکشد تا در باستی هیلز صاحب ویلا شود.
فراروفرارو3 روز قبل
شهردار لواسان در خصوص شهرک ویلایی باستی هیلز گفت: پس از برداشتن گیت این شهرک از بنده شکایت کردند و باید در دادگاه پاسخگو باشم. به گزارش فارس، علی حیدریان شهردار لواسان عصر امروز نشست رسیدگی به مشکلات لواسان با محوریت ساخت‌ و سازها و صیانت از منابع طبیعی روز چهارشنبه با حضور معاون قضایی دادستان کل کشور در محل همایش‌های بنیاد مسکن شمیرانات اظهار کرد: این شهر در فضای مجازی مظلوم واقع می‌شود؛ بسیاری از عکس‌های منتشر شده اصلا مربوط به لواسان نیستند. وی خاطرنشان کرد: مناطقی در لواسان هستند که در کوه قرار دارند اما در محدوده شهر هستند و می‌توانیم مجوز ساخت و ساز صادر کنیم، اینها کوه‌خواری نیست. ۱۵ نیروی شهردای لواسان در حال تخریب ویلای نعمت‌زاده هستنداین مقام مسؤول گفت: به طور مثال «ویلای (شبنم) نعمت‌زاده» بخش مجاز هم دارد که باید حفظ شود؛ ۱۵ نیروی ما همچنان در حال تخریب هستند اما در فضای مجازی، این بنا برندی برای تخلف شده است. حیدریان در خصوص شهرک ویلایی باستی هیلز نیز اعلام کرد: پس از برداشتن گیت این شهرک از بنده شکایت کردند و باید در دادگاه پاسخگو باشم؛ تنها جریمه‌ افزایش ارتفاع دیوارهای اطراف گیت ورودی باستی درگذشته پرداخت شده و مابقی دیوارها به علت افزایش ارتفاع به کمیسیون ماده ۱۰۰ ارسال شده است.
عصر ایرانعصر ایران3 روز قبل
شهردار لواسان در خصوص شهرک ویلایی باستی هیلز گفت: پس از برداشتن گیت این شهرک از بنده شکایت کردند و باید در دادگاه پاسخگو باشم. به گزارش خبرگزاری فارس از لواسان، علی حیدریان شهردار لواسان عصر امروز نشست رسیدگی به مشکلات لواسان با محوریت ساخت‌ و سازها و صیانت از منابع طبیعی روز چهارشنبه با حضور معاون قضایی دادستان کل کشور در محل همایش‌های بنیاد مسکن شمیرانات اظهار کرد: این شهر در فضای مجازی مظلوم واقع می‌شود؛ بسیاری از عکس‌های منتشر شده اصلا مربوط به لواسان نیستند. وی خاطرنشان کرد: مناطقی در لواسان هستند که در کوه قرار دارند اما در محدوده شهر هستند و می‌توانیم مجوز ساخت و ساز صادر کنیم، اینها کوه‌خواری نیست. ۱۵ نیروی شهردای لواسان در حال تخریب ویلای نعمت‌زاده هستنداین مقام مسؤول گفت: به طور مثال «ویلای (شبنم) نعمت‌زاده» بخش مجاز هم دارد که باید حفظ شود؛ ۱۵ نیروی ما همچنان در حال تخریب هستند اما در فضای مجازی، این بنا برندی برای تخلف شده است. حیدریان در خصوص شهرک ویلایی باستی هیلز نیز اعلام کرد: پس از برداشتن گیت این شهرک از بنده شکایت کردند و باید در دادگاه پاسخگو باشم؛ تنها جریمه‌ افزایش ارتفاع دیوارهای اطراف گیت ورودی باستی درگذشته پرداخت شده و مابقی دیوارها به علت افزایش ارتفاع به کمیسیون ماده ۱۰۰ ارسال شده است.
مهرمهر3 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، علی حیدریان ظهر چهارشنبه در نشست رسیدگی به مشکلات لواسان با محوریت ساخت و سازها و صیانت از منابع طبیعی که با حضور محمدجواد حشمتی، دادستان کل کشور، مدیران کل متولی استان تهران و نیز مسئولان شهرستان شمیرانات برگزار شد طی سخنانی با بیان اینکه لواسان در فضای مجازی مظلوم واقع شده است ا ظهار داشت: بسیاری از عکس‌های منتشر شده اصلا مربوط به لواسان نیست. حیدریان با اشاره به شهرک باستی هیلز نیز گفت: پس از برداشتن گیت این شهرک از بنده به عنوان شهردار لواسان نیز شکایت شد که باید در دادگاه پاسخگو باشم. وی با تاکید بر اینکه جریمه دیوارکشی باستی هیلز پرداخت شده است افزود: پس از پرداخت جریمه اجازه طرح مجدد آن در کمیسیون ماده ۱۰۰ و تخریب آن را نداشتیم همچنین باید بگوییم که مناطقی در لواسان وجود دارد که در کوه قرار دارند اما جز محدوده شهر محسوب می‌شوند و می‌توانیم مجوز ساخت و ساز صادر برای این موارد صادر کنیم لذا این قبیل ساخت و سازها کوه‌خواری به حساب نمی‌آیند. شهردار لواسان در خصوص ویلای دختر وزیر اسبق نیز اظهار داشت: این ویلا دارای بخش مجاز نیز است و نیروهای ما در حال تخریب می‌باشند.
تسنیمتسنیم4 روز قبل
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، ‌ حجت‌الاسلام لواسانی امام جمعه لواسان در دیدار با دانشجویان بسیجی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: مسئله‌ ویلای خانم نعمت‌زاده یا ویلای آقای میرمحمدعلی مسئله اصلی ما نیست. بلکه مسئله‌ اصلی جلوگیری از قانون شکنی و شکستن این مقاومت و قلدری در برابر اجرای قانون است. امام جمعه لواسان گفت: تخلفات فقط ویلای ایشان نیست. متأسفانه تخلفات فقط محدود به لواسان هم نیستند و در دیگر مناطق مثل شمیران، دماوند، فشم، آبعلی، حتی کهریزک نیز تخلفاتی صورت گرفته است. تخلفات لواسان معلول فساد‌های صورت گرفته در تهران است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین4 روز قبل
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با تاکید بر این که «شهرداران باید دقت ویژه‌ای برای نظارت بر ساخت و سازهای شهرها و شهرک‌ها داشته باشند» گفت: شوراهای شهر و شهرداران باید پاسخگوی ساخت‌وسازهای خارج از عرف و غیر قانونی باشند. وی در ادامه اظهار کرد: متأسفانه در برخی از نقاط ساخت و سازها بدون نظارت و یا با جواز و یا بدون جواز انجام می‌شود. اگر نظارت توسط شهرداری‌ها وجود داشته باشد شاهد چنین ساخت و سازهایی نخواهیم بود. شهرداری‌ها باید دقت ویژه‌ای برای نظارت بر ساخت و سازهای شهرک‌ها و شهرها داشته باشد. شوراهای شهر و شهرداران نیز باید پاسخگوی ساخت و سازهای غیر مجاز باشند.
خبر فوریخبر فوری4 روز قبل
پیشنهاد ماسازوکار حزبی برای بررسی پرونده اخلاقی مدیران اصلاح طلب نداریم / «نجفی» عضو کارگزاران بود، چرا از انتصاب او حمایت کردند؟ / حاشیه‌های اخلاقی مدیران، اصلاح طلب و اصولگرا نمی‌شناسداینفوگرافی؛ تعداد ناوهای جنگی ۸ کشور اول جهان/ ایران در رتبه‌ چهارم قرار داردبنیاد مستضعفان؛ سازمانی با بیش از ۵۶ هزار میلیارد درآمد؟ / از شایعه ساخت باشگاه در دبی تا هزینه ۱۰۰ میلیارد تومانی برای یک ساختمانآمریکایی‌ها معتقدند ظریف سرشان کلاه گذاشته / ترامپ برای انتخابات به عکس یادگاری با روحانی نیاز دارد / آمریکا در جنگ با ایران پیروز نمی‌شودبیت‌کوین چیست و چگونه کار می‌کند؟ / معرفی کامل این ارز دیجیتالدر این دوره مردم به سمت حرکات پوپولیستی نخواهد رفت/ به جز مرحوم هاشمی بقیه باور به رییس‌جمهور شدن نداشتند/مردم از دو جناح رویگردانند/ نگاه‌های یک طرفه چالش جریان اصولگرا است
همشهریهمشهری4 روز قبل
وی در ادامه اظهار کرد: گویا این شهرک توسط گیت‌هایی از محیط اطراف جدا شده بودند و تنها افراد خاصی اجازه ورود به آن را داشته‌اند. اقدام قوه قضاییه در برچیدن گیت‌های اطراف این شهرک نقطه عطفی در تصمیم مسئولان است. نایب رئیس کمیسیون عمران در ادامه تاکید کرد: سازمان بازرسی کل کشور و قوه قضاییه باید به ساخت و ساز چنین شهرک‌هایی ورود پیدا کنند. افرادی که چنین خانه‌هایی برای خود می‌سازند و یک منطقه را تسخیر می‌کنند باید مشخص شوند. علوی در پایان گفت: در جامعه‌ای که رهبر انقلاب در وسط شهر زندگی می‌کنند وجود چنین خانه‌هایی با قیمت‌های نجومی ناباورانه است.
فارسفارس5 روز قبل
امام جمعه لواسان گفت: ویلای خانم نعمت‌زاده حدود ۹۰۰ متر تخلف داشته و تا اول اردیبهشت هم باید تخریب انجام می‌شده اما شاهد تعلل در اجرای قانون هستیم و گویا دستگاه‌های مسئول اجرای عدالت را شوخی گرفته‌اند. بلکه مسئله‌ اصلی جلوگیری از قانون شکنی و شکستن این مقاومت و قلدری در برابر اجرای قانون است. وی ادامه داد: ویلای خانم نعمت‌زاده حدود ۹۰۰ متر تخلف داشته است و تا اول اردیبهشت هم باید تخریب انجام می‌شده است اما شاهد تعلل در اجرای قانون هستیم و گویا دستگاه‌های مسئول اجرای عدالت را شوخی گرفته‌اند. امام جمعه لواسان گفت: تخلفات فقط ویلای ایشان نیست. بنابراین ما باید سراغ منشأ اصلی فساد برویم و تلاش کنیم ریشه‌های آن را بخشکانیم.

در «باستی هیلز» لواسان چه می‎گذرد؟

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز5 روز قبل
نایب رئیس کمیسیون عمران در ادامه تاکید کرد: سازمان بازرسی کل کشور و قوه قضاییه باید به ساخت و ساز چنین شهرک‌هایی ورود پیدا کنند. علوی در پایان گفت: در جامعه‌ای که رهبر انقلاب در وسط شهر زندگی می‌کنند وجود چنین خانه‌هایی با قیمت‌های نجومی ناباورانه است. ویلا شبیه کاخ ساخته‎اندامام‌جمعه لواسان نیز با اشاره به ساخت و سازهای غیرقانونی گفت: ویلا شبیه کاخ سفید ساخته‌اند. وی افزود: یکی از سرمایه‌دارها به من گفت هیچ کاری نمی‌توانی بکنی چون معیار، پول است و پول هم دست من است. تعداد بازدید: ۶ کد ویدیو دانلود فیلم اصلیامام جمعه لواسان با بیان اینکه «فساد سیستماتیک در کشور نداریم»، گفت: اگر من آخوند در این مملکت از مبارزه با فساد حرف نزنم، چه کسی حرف بزند؟
فارسفارس5 روز قبل
لواسانی در ادامه این مطلب بیان کرد: البته تنها در لواسان نیست در دماوند و رودبارقصران نیز همین ماجرا وجود دارد، در حقیقت پول‌های نامشروع باعث شده است که جریان اشرافی در این منطقه تقویت شود. امام جمعه لواسان در پاسخ به سوال مجری برنامه مبنی بر اینکه چه شد که شما مطالب مربوط به ویلاهای لواسان را از تریبون نماز جمعه مطرح کردید، عنوان کرد: خطبه‌های نماز جمعه جزو نماز محسوب می‌شود و به تعبیر قران ذکر الله است. ما در خطبه‌های نماز جمعه نیز باید مسائلی که درگیر آن هستیم را بیان کنیم. این امام جمعه اظهار داشت: البته عده‌ای هم در لواسان می‌خواهند زندگی راحت داشته باشند، حال نگران هستند که شناخته شوند و برایشان بد شود. امام جمعه لواسان تصریح کرد: ورود قوه قضائیه در این مدت اخیر بسیار مسئولانه و خوب بود اما متأسفانه در دولت عزمی نمی‌بینیم و مجلس نیز مسئولانه عمل نکرد.
همشهریهمشهری6 روز قبل
اگر هم کسی شکایت کند، به او می‌گویند که آن‌جا طرح هادی ندارد. وی افزود: طرح هادی باید در منطقه به سرعت به تصویب برسد و با کسانی که تخلف یا اغماض می‌کنند برخورد شود. وی ادامه داد: همین حالا برخی در حال شکافتن کوهها در منطقه هستند و برای ساخت و ساز مجوز می‌دهند. گیت ورودی باستی‌هیلز تخریب شدوی درباره تخریب گیت ورودی شهرک «باستی‌هیلز» که در روزهای اخیر به دستور رئیس حوزه قضائی لواسان انجام شده است گفت: ساخت و سازهایی از نوع باستی‌هیلز به صورت شهرک نیستند. وقتی در یک شهر، مجموعه‌ای ساخته می‌شود، مالک اجازه ندارد برای عموم، دیوار بالاتر از یک متر و ۷۰ سانتی‌متر ایجاد کند؛ مگر این‌که مجوز شهرک داشته باشد.

اولین فیلم از «باستی هیلز» شهرک جنجالی لواسان با دیوارهای ۱۰ متری و ویلاهای لاکچری!

نامه‌نیورنامه‌نیور1 هفته قبل
على علیه السلام فرمود: ریاکار را سه نشانه است: هرگاه مردم را ببیند، با نشاط و تحرک مى شود، هرگاه تنهاست، سست و بى حال است، و دوست دارد در همه کارهایش از او تعریف کنند. على علیه السلام فرمود: ریاکار را سه نشانه است: هرگاه مردم را ببیند، با نشاط و تحرک مى شود، هرگاه تنهاست، سست و بى حال است، و دوست دارد در همه کارهایش از او تعریف کنند.
خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
پیشنهاد ماسازوکار حزبی برای بررسی پرونده اخلاقی مدیران اصلاح طلب نداریم / «نجفی» عضو کارگزاران بود، چرا از انتصاب او حمایت کردند؟ / حاشیه‌های اخلاقی مدیران، اصلاح طلب و اصولگرا نمی‌شناسداینفوگرافی؛ تعداد ناوهای جنگی ۸ کشور اول جهان/ ایران در رتبه‌ چهارم قرار داردبنیاد مستضعفان؛ سازمانی با بیش از ۵۶ هزار میلیارد درآمد؟ / از شایعه ساخت باشگاه در دبی تا هزینه ۱۰۰ میلیارد تومانی برای یک ساختمانآمریکایی‌ها معتقدند ظریف سرشان کلاه گذاشته / ترامپ برای انتخابات به عکس یادگاری با روحانی نیاز دارد / آمریکا در جنگ با ایران پیروز نمی‌شودبیت‌کوین چیست و چگونه کار می‌کند؟ / معرفی کامل این ارز دیجیتالدر این دوره مردم به سمت حرکات پوپولیستی نخواهد رفت/ به جز مرحوم هاشمی بقیه باور به رییس‌جمهور شدن نداشتند/مردم از دو جناح رویگردانند/ نگاه‌های یک طرفه چالش جریان اصولگرا است

(تصاویر) بالاخره دوربین‌ها به «باستی هیلز» رسیدند؛ گران‌ترین محله ایران!

19+
فراروفرارو1 هفته قبل

(تصاویر) «باستی هیلز»، شهرکی با ویلاهای لوکس چند هزار متری

17+
فراروفرارو1 هفته قبل

در منطقه بورلی هیلز ایران چه خبر است؟ + تصاویر

4+
ایران‌جیبایران‌جیب1 هفته قبل

به انتهای لیست رسیدید

باستی هیلز

شهرک سوپر لاکچری "باستی هیلز" در شهر "لواسان" در استان "تهران" بر روی کوه و مشرف به "لواسان" و "سد لتیان" با منظره ای زیبا احداث شده است که مشترهای لاکچری خود را دارد و به جز شهروندان خاص، سایر شهروندان حق تردد به این منطقه اشرافی را ندارند و کاخ های سعد آباد و نیاوران در مقابل ویلاهای ساخته شده در این منطقه، خانه های معمولی به حساب می آیند. این منطقه کاملا خصوصی بوده و با حصار و دیوارهای ۷ متری از شهر جدا شده است و نام او برگرفته از "بورلی هیلز "لس آنجلس" در ایالات متحده است. در این صفحه آخرین و مهم‌ترین اخبار باستی هیلز را می‌خوانید


موضوع‌های مشابه

لواسان
ویلا