آخرین و مهم‌ترین اخبار شهرک باستی هیلز لواسان
باستی هیلز

اخبار « باستی هلیز »

اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 هفته قبل
رییس سازمان امور اراضی کشور با بیان اینکه شهرک غیر مجاز «باستی هیلز» لواسان قلع و قمع نمی‌شود گفت: تلاش داریم با ورود قوه قضاییه عوارض و حقوق دولت از ساخت و ساز غیرمجاز در این منطقه دریافت شود. وی مساحت شهرک غیرمجاز باستی هیلز را ۱۲٫۸ هکتار دانست و اظهار داشت: از این میزان سه هکتار دارای تغییر کاربری غیرمجاز اراضی کشاورزی بوده است. به گفته وی، همزمان با این تخلف، ۲۰ هکتار دیگر در معرض تغییر کاربری قرار داشت که از این اقدام جلوگیری شد. وی گفت: حکم جدید قضایی برای قلع و قمع اراضی بالادست سد لتیان توسط سازمان امور اراضی کشور اجرایی می‌شود. وی بیشترین تغییر کاربری، ساخت و سازهای غیر مجاز را مربوط به استان‌های تهران، البرز، اصفهان، خراسان رضوی، مازندران، فارس، آذربایجان شرقی و گیلان عنوان کرد.
ایرناایرنا1 هفته قبل
وی مساحت شهرک غیرمجاز باستی هیلز را ۱۲٫۸ هکتار دانست و اظهار داشت: از این میزان سه هکتار دارای تغییر کاربری غیرمجاز اراضی کشاورزی بوده است. وی تصریح کرد: این در حالی است که بر اساس قانون، شهرداری‌ها باید از هر گونه ساخت و ساز غیرمجاز و تغییر کاربری جلوگیری کنند. به گفته وی، همزمان با این تخلف، ۲۰ هکتار دیگر در معرض تغییر کاربری قرار داشت که از این اقدام جلوگیری شد. وی گفت: حکم جدید قضایی برای قلع و قمع اراضی بالادست سد لتیان توسط سازمان امور اراضی کشور اجرایی می‌شود. وی بیشترین تغییر کاربری، ساخت و سازهای غیر مجاز را مربوط به استان‌های تهران، البرز، اصفهان، خراسان رضوی، مازندران، فارس، آذربایجان شرقی و گیلان عنوان کرد.
خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
مدیر جهاد کشاورزی مشهد با تاکید بر قلع و قمع مستحدثات شهرک اساطیر، علت تأخیر این عملیات را لزوم بررسی‌های دقیق قضایی اعلام کرد و از اختصاص بودجه برای قلع و قمع این شهرک خبر داد. تابستان امسال بود که خبر تغییر کاربری غیرقانونی یک مجموعه ویلایی لاکچری در مسیر بلوار شاهنامه مشهد که به نام «شهرک اساطیر» معروف است و خبرنگارها آن را با عنوان «باستی‌هیلز مشهد» می‌شناسند، سر و صدای زیادی در این شهر برپا کرد. بررسی‌های بیشتر خبرنگاران مشخص کرد که یک پرونده مربوط به دریافت رشوه در رابطه با مدیران بالادست جهاد کشاورزی مشهد هم مربوط به ویلاسازی‌های این شهرک است و شاید همین موضوع باعث حساسیت‌های بیشتر نسبت به این قضیه شد. طهماسبی‌زاده دلیل عدم قلع و قمع مستحدثات را لزوم بررسی‌های دقیق قضایی اعلام و عنوان کرد: نسبت به این مجموعه حداقل سه پرونده در دادسرای عمومی و انقلاب اسلامی مشهد و دادگاه کیفری ۲، در جریان رسیدگی قرار دارد. مدیر جهاد کشاورزی مشهد خاطرنشان کرد: همشهریان محترم مطمئن باشند هیچ تفاوتی بین متخلفین قائل نخواهیم شد و ابنیه و مستحدثات غیرقانونی به هر شخص و نهاد و اداره‌ای که مرتبط باشند محکوم به قلع و قمع است.
الفالف3 هفته قبل
امروز خبر دستگیری چند تن از مدیران و کارمندان شهرداری لواسان، فضای مجازی را منفجر کرد تا بار دیگر افکار عمومی به جدیت قوه قضاییه در برخورد با مفاسد و تخلفات پی ببرد؛ با این حال پیش بینی می‌شود این دستگیری‌ها همچنان ادامه دار بوده و به اینجا ختم نشود. ۰ نظر، ۱ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشارگروه اقتصادی الف، ۸ بهمن ۱۳۹۸، ۲۲:۰۰ ۳۹۸۱۱۰۸۱۵۲به گزارش فارس؛ اواخر سال گذشته بود که تخریب ویلای شبنم نعمت زاده دختر وزیر سابق صنعت در شهر لواسان به موضوع داغ آن روزها تبدیل شد تا نام لواسان به صدر اخبار بیاید و بماند. تشکیل هیأت بررسی کننده تخلفات لواسانغلامحسین اسماعیلی سخنگوی دستگاه قضایی کشور در اولین نشست خبری دستگاه قضا در اردیبهشت ماه سال جاری از تشکیل هیأت بررسی کننده موضوعات قضایی و تخلفات صورت گرفته در لواسان و شمیرانات به دستور ریاست قوه قضاییه خبر داد تا ورود دستگاه به لواسان جدی‌تر از گذشته دنبال شود. وی خاطرنشان کرد: جزئیات تخلفات و میزان فساد این افراد هنوز مشخص نیست و امیدواریم با بررسی دستگاه‌های ذی‌ربط جزئیات این تخلفات هم مشخص شود. با توجه به دستگیری‌ها قبلی در شهرهای حاشیه تهران مانند پاکدشت، رودهن و شهریار، احتمال دارد این دستگیری‌ها در لواسان ادامه دار باشد.
ایسناایسنا4 هفته قبل
با توجه به موجودی کشور، شرایط کشور، تحریم‌های سنگینی که متوجه کشور است باید این قلک را برای آینده نگه داریم. واقعا به وزن کار پول بدهیم. طبق ماده ۱۲ قانون بازرسی کلیه حراست‌ها و کلیه بازرسی‌ها موظف هستند اگر سوءجریانی در اداره یا سازمان و وزارت خانه می‌بینند به سازمان بازرسی گزارش کنند. کار این شرکت چه بود؟ حداقل باید یک اهلیت داشته باشد که می‌خواهد کشاورزی کند، کار تولید کند، کار این شرکت سهام بود. وی در ادامه در پاسخ به این که چطور پرونده آقای مهدی هاشمی را تاکید داشت که شما پیگیری کنید؟ گفت: اینجور نبود.
فارسفارس4 هفته قبل
مرتضی نجفی قدسی در یادداشتی نوشت: انتظار ما از ستاد عالی مسابقات قرآن این بود که با توجه به حاشیه‌هایی که بانی دارالقرآن امام علی (ع) در سال‌های اخیر داشته، اقدامی می‌کردند که هم اصل مسابقات حفظ شود و هم دست وی از دخالت در مسابقات قرآن کوتاه شود. به گزارش خبرنگار قرآن و فعالیت‌های دینی خبرگزاری فارس؛ مرتضی نجفی قدسی مسئول پیشین برگزاری مسابقات دارالقرآن امام علی (ع) و مؤسس دارالقرآن علامه طباطبایی در یادداشتی به بیان حاشیه‌‌هایی از دور جدید این مسابقات پرداخته است که در ادامه می‌آید. سخنی با ستاد عالی مسابقات قرآن در حاشیه برگزاری رقابت‌های دارالقرآن امام علی (ع) بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم «و قال الرسول یا رب ان قومی اتخذوا هذا القران مهجورا» (فرقان ۳۰) در روز قیامت رسول اکرم اسلام (ص) به درگاه الهی عرضه می‌دارد که‌ای پروردگار من! برگزاری مسابقات قرآن همواره یکی از راه‌های جذب و تشویق جوانان و نوجوانان اعم از حافظان و قاریان به تلاوت و انس با قرآن بوده است. شما یک تاجر هستید و هر تاجری ممکن است روزی ورشکست شود و ما نمی‌خواهیم روزی را شاهد باشیم که منزل علامه طباطبایی به دست طلبکارها بیفتد!!
خبرآنلاینخبرآنلاین2 ماه قبل
شبکه‌های اجتماعی‌مان پر شده از محتواهایی درخصوص زشتی بی‌پایان این‌همه تصاویر بی‌عدالتی و اختلاف طبقاتی. این نتیجه بدون بردباری سی ساله چینی‌ها و تحمل اختلاف طبقاتی هولناک امکان پذیر نبود. این اشرافی‌گری بی‌حد و حصر حتی به هالیوود هم راه پیدا کرده و فیلم «آسیایی‌های پولدار دیوانه» بر همین اساس ساخته شده است. اگر بی‌عدالتی و اختلاف طبقاتی همراه با نتایج ملموس و فراگیر توسعه باشد؛ برای مردم قابل تحمل است. اما اگر نابرابری همراه با بی‌چشم‌اندازی وضعیت زیست و ابهام گسترده درآینده باشد؛ می‌تواند جامعه را زخمی، عصبی و آماده انفجار کند.
الفالف2 ماه قبل
نیما راسخ nima@yahoo. comباستی هیلز دولتی در اهوازبا سلام با ایجاد حصار و ایجاد یک شهرک به نام شهرک نفت در اهواز یک باستی هیلز دولتی تشکیل شده است. داود ابراهیمیفرزند سپاهی جویای کارمن یه جوان ۳۰ ساله هستم جوان که چه عرض کنم موهام دیگه داره سفید میشه. مشکلات محله ما یکی و دو تا نیست. مشکل دیگر محله ما حضور ترخیص خودرو در این خیابان کوچک، که بعلت مراجعات زیاد به این مرکز، برترافیک و شلوغی خیابان می‌افزازد. خواهش میکنم مشکلات محله ما را پیگیری کنید.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 ماه قبل
مصداقی که آقای روحانی به‌عنوان رئیس‌جمهور انتخاب کرد ارائه، تدوین و اجرای منشور حقوق شهروندی بوده است. اعتراض روزنامه حامی دولت به سوءتدبیر مفرط در دولتیک روزنامه حامی دولت می‌گوید: عامل اغتشاشات، تصمیم نادرست مدیران بود و باید محاکمه شوند. هرچه بیشتر از عمر دولت روحانی گذشت، رئیس‌جمهور کمتر حرف زد. روحانی باید یک ماه قبل از این تصمیم شهر به شهر می‌رفت و برای مردم حرف می‌زد و از مشکلات می‌گفت. او دولت ایران را متهم به گروگانگیری و اعمال شکنجه روانی روی خود در زندان کرده بود.

باستی هیلز تخریب می‌شود؟! + فیلم و عکس

رکنارکنا3 ماه قبل
به گزارش رکنا، بنابر آنچه دبیر شورای عالی شهرسازی و معماری اعلام کرده، وجود تخلفاتی که از سوداگری، رانت و قدرت فسادزا نشأت گرفته، در صدور مجوز ساخت شهرک باستی هیلز قطعی است. تابستان امسال بود که شهرکی ۳۵۰ هکتاری در روستای باستی در شمال لواسان، شمال شرقی تهران، واقع در ارتفاع ۱۹۰۰ متری از سزح دریا با ویوی ۳۶۰ درجه به پایتخت و دریاچه سد لتیان که به تأسی از شهرکی لاکچری و مشابه در شمال غربی لس آنجلس با نام بورنی هیلز به نام باستی هیلز نام گذاری شده، حاشیه ساز شد. در همین ارتباط، فرزانه صادق مالواجرد دبیر شورای عالی شهرسازی و معماری درباره تخلفات شهرک باستی هیلز اظهار داشت: سوداگری، رانت و قدرتی که می‌تواند فساد ایجاد کند، عامل تولید شهرکی مانند باستی هیلز در شمال شرق تهران شده است. صادق مالواجرد تصریح کرد: این موارد، مهمترین تخلفاتی است که در شهرک باستی هیلز اتفاق افتاده است اما این موارد هیچ گاه در شورای عالی شهرسازی و معماری مطرح نشده است. پرونده تخلفات پدیده شاندیز با پیگیری‌های شورای عالی شهرسازی به نتیجه رسیدوی درباره موارد تخلفات شهرسازی که در شورای عالی شهرسازی و معماری مورد بررسی قرار گرفت و به نتیجه رسید، گفت: پرونده رسیدگی به تخلفات شهرسازی در پدیده شاندیز از مواردی بود که در این شورای عالی مطرح و منتج به نتیجه شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
مهرمهر3 ماه قبل
بر اساس اعلام معاون معماری و شهرسازی وزیر راه و شهرسازی، احداث این شهرک هیچ گونه مصوبه‌ای در شورای عالی شهرسازی و طرح جامع لواسان نداشته است؛ بنابراین صدور مجوز از سوی شهرداری لواسان برای احداث چنین شهرکی و ساخت و سازهای آن، کاملا غیر قانونی است. معاون وزیر راه: وجود تخلف در صدور مجوز ساخت باستی هیلز، قطعی استدر همین ارتباط، فرزانه صادق مالواجرد دبیر شورای عالی شهرسازی و معماری در گفت وگو با خبرنگار مهر درباره تخلفات شهرک باستی هیلز اظهار داشت: سوداگری، رانت و قدرتی که می‌تواند فساد ایجاد کند، عامل تولید شهرکی مانند باستی هیلز در شمال شرق تهران شده است. وی افزود: این سه عامل تخلف از اصول شهرسازی را هم ایجاد می‌کند و باعث صدور مجوز برای محصور ماندن (Gated) این شهرک شده است. صادق مالواجرد تصریح کرد: این موارد، مهمترین تخلفاتی است که در شهرک باستی هیلز اتفاق افتاده است اما این موارد هیچ گاه در شورای عالی شهرسازی و معماری مطرح نشده است. پرونده تخلفات پدیده شاندیز با پیگیری‌های شورای عالی شهرسازی به نتیجه رسیدوی درباره موارد تخلفات شهرسازی که در شورای عالی شهرسازی و معماری مورد بررسی قرار گرفت و به نتیجه رسید، گفت: پرونده رسیدگی به تخلفات شهرسازی در پدیده شاندیز از مواردی بود که در این شورای عالی مطرح و منتج به نتیجه شد.
الفالف3 ماه قبل
گزیده‌ای از نظرات مخاطبین «الف» را ذیل مطالب پر بحث هفته به انتخاب تحریریه «الف» بخوانید. اونوقت دیگه آزاد کردن قیمت بنزین اعتراض نمیکنیم. اونوقت عین دولت آقای روحانی، ضمن افزایش ندادن مبلغ مربوطه، یک عده رو هم به بهانه‌های مختلف حذف می‌کنه. دولت می‌توانست بنزین سهمیه‌ای را لیتری ۱۰۰۰ تومان نگه دارد و فقط بنزین آزاد را گران کند. *** «حکایت ما و این روزهای اینترنت / از شبکه ملی اطلاعات چه خبر؟» عنوان یادداشتی بود که به بررسی اختلال در اینترنت در پی اغتشاشات و ناامنی‌ها پرداخت.

ابر بدهکاران نظام بانکی را بشناسید/ رسول دانیال زاده و تصاویر برج‌ها و شرکت‌های سلطان فولاد / پای فریدون درمیان است؟

13+
خبر فوریخبر فوری3 ماه قبل

۴ نکته درباره اظهارات جنجالی روحانی/ این صدای جوانان ایران بود آقای روحانی!

3+
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 ماه قبل
کجاروکجارو3 ماه قبل
یکی از مناطق لاکچری و خوش آب و هوا در اطراف تهران منطقه لواسان است که در دامنه کوه‌های البرز و شمال شرق تهران واقع شده است. این منطقه ییلاقی خوش آب و هوا که فاصله چندانی از مرکز شهر تهران ندارد، با چشم‌انداز زیبا از سد لتیان و رودخانه جاجرود امروزه به مکانی برای تفریح جوانان تهرانی تبدیل شده است. کردان هم مانند لواسان و دماوند با ورود ثروتمندان تهرانی و ساخت ویلاهای مدرن و لاکچری ترقی بسیاری در قیمت ملک و زمین داشته است. کردان به دلیل داشتن هوای پاکیزه، باغ‌های میوه و رودخانه پر آب کردان که از شهرستان ساوجبلاغ و نظرآباد نیز عبور کرده است مقصدی مناسب برای سفرهای یک روزه تهرانی‌ها است. می‌توانید با مراجعه به صفحه اجاره ویلا در کردان سایت رنتی جا با خاطری آسوده ویلا و سوئیت مورد نظر را بررسی و اقدام به رزرو آن کنید.
تابناکتابناک3 ماه قبل
به فاصله چند ماه از بر سر زبان افتادن نام باستی هیلز و برخی تغییر و تحولات رقم خورده در این شهرک لاکچری، شنیده‌ها، حکایت از بازگشت اوضاع در این شهرک به روال سابق دارد. به گزارش «تابناک»؛ چند ماه پس از آنکه گزارش‌هایی از ساخت و ساز‌های غیرقانونی در لواسان مخابره می‌شد و حکایت از نفوذ برخی ژن‌های خوب به مجاری قانونی صدور مجوز ساخت و ساز در مناطق خوش نشین داشت، یکباره نام شهرکی توجه ایرانیان را به خود جلب کرد؛ شهرکی با نام باستی هیلز که ظاهرا نامش را وامدار بورلی هیلز آمریکاست. همان شهرک اعیان نشینی که مشاهیر سینما و موسیقی در آن دیار در آن ساکنند و شهرت جهانی دارد، با این تفاوت که ظاهرا باستی هیلزی‌ها تمایلی به دیده شدن و رسیدن به شهرت نداشتند. در توصیف ماجرا همین بس که این مجموعه سال ۸۰ شکل گرفته و از چندسال بعد تنها معدودی به آن پا گذارده‌اند، اما سال ۹۸ در کانون توجه‌ها قرار گرفته است. توجهی که مقدمه آن تقاضای جمعی از نمازگزاران و امام جمعه برای ورود سرزده به این شهرک بوده و واکنش مقام قضایی، دستور به رفع موانع.
خبر فوریخبر فوری4 ماه قبل
استاد دانشگاه و کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه تظاهر کردن غیراخلاقی‌تر از زندگی لاکچری است، گفت: ۱۵سال قبل لاکچری‌ترین تجربه زندگی‌ام را در عربستان داشتم. به گزارش خبر فوری، هر از چند گاهی انتشار خبری در فضای مجازی باعث می‌شود که جلوه‌های متفاوت و گران قیمت زندگی‌های لاکچری عیان شود (درباره مصادیق زندگی لاکچری در پایتخت اینجا بخوانید). اما به نظر من از زندگی لاکچری غیراخلاقی‌تر، این است که شما تظاهر کنی. من صادق زیباکلام وقتی می‌خواهد غذای گران قیمت بخورم، با خودم بگویم، ببین مستخدم دانشکده من، نشسته بود داشت نان و پنیر و انگور می‌خورد. شما وقتی سعی کردید این را به صورت یک رویه در جامعه جا بیندازید، باعث می‌شود که صادق زیباکلام برود یواشکی غذای گران قیمت بخورد.
رکنارکنا4 ماه قبل
میرمحمدعلی معتقد بود گرچه در ساخت ویلا تخلف داشته اما کسانی که علیه او هجمه‌ درست کردند هم پرونده‌‌ی سفیدی ندارند. در کنار ویلای در حال ساخت میرمحمدعلی ویلای کوچکتری در حال ساخت بود که متعلق به سیده فاطمه حسینی و همسرش هادی میرمحمدعلی برادر حسن میرمحمدعلی است. طبق تحقیقات خبرنگار انصاف نیوز خانه‌ی کاشانی نیز با تخلفاتی ساخته شده است. کارگر یکی از این ویلا‌ها می‌گوید: «ویلای مهران مدیری پایین‌تره ولی فکر کنم فروخته». می‌گوید: «باغ علی‌عسگری ۱۴ هزار متر، ۶ هزار مترش مال منه و تصرف کرده و الانم تو دادگاهیم».
خبر فوریخبر فوری4 ماه قبل
میرمحمدعلی معتقد بود گرچه در ساخت ویلا تخلف داشته اما کسانی که علیه او هجمه‌ درست کردند هم پرونده‌‌ی سفیدی ندارند. در کنار ویلای در حال ساخت میرمحمدعلی ویلای کوچکتری در حال ساخت بود که متعلق به سیده فاطمه حسینی و همسرش هادی میرمحمدعلی برادر حسن میرمحمدعلی است. طبق تحقیقات خبرنگار انصاف نیوز خانه‌ی کاشانی نیز با تخلفاتی ساخته شده است. کارگر یکی از این ویلا‌ها می‌گوید: «ویلای مهران مدیری پایین‌تره ولی فکر کنم فروخته». می‌گوید: «باغ علی‌عسگری ۱۴ هزار متر، ۶ هزار مترش مال منه و تصرف کرده و الانم تو دادگاهیم».
اصلاحات پرساصلاحات پرس4 ماه قبل
در کنار ویلای در حال ساخت میرمحمدعلی ویلای کوچکتری در حال ساخت بود که متعلق به سیده فاطمه حسینی و همسرش هادی میرمحمدعلی برادر حسن میرمحمدعلی است. وارد ویلای در حال ساخت میرمحمدعلی می‌شویم تا موقعیت ساختمان‌ها را نسبت به هم بسنجیم. کارگر یکی از این ویلا‌ها می‌گوید: «ویلای مهران مدیری پایین‌تره ولی فکر کنم فروخته». در همسایگی باغ علی‌عسگری باغ دیگری وجود دارد. می‌گوید: «باغ علی‌عسگری ۱۴ هکتاره، ۶ هکتارش مال منه و تصرف کرده و الانم تو دادگاهیم».
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین4 ماه قبل
اعتمادآنلاین|‌ جمعی از دانشجویان عدالتخواه دانشگاه‌های تهران در اردویی با عنوان «از باستی هیلز تا دروازه‌غار» به بازدید از این مناطق پرداختند. در این اردو دانشجویان ابتدا به لواسان رفتند و از شهرک باستی هیلز و روند تخریب ویلای دختر وزیر سابق بازدید کردند. همچنین دانشجویان با حضور در مصلای لواسان با حجت‌الاسلام لواسانی امام جمعه لواسان دیدار و گفت وگو کردند. امام جمعه لواسان تصریح کرد: دانشجویان می‌توانند بروند و مشکلات را شناسایی و بررسی کنند، اطلاعات را در بیاورند و بعد مردم را مطلع و پای کار بیاورند. در یک سالی که جنبش عدالتخواهی جدی پای کار آمده نتایج بسیار خوبی داشته اما هنوز نتیجه اصلی حاصل نشده است.
رکنارکنا4 ماه قبل
به گزارش رکنا، جمعی از دانشجویان عدالتخواه دانشگاه‌های تهران در اردویی با عنوان «از باستی هیلز تا دروازه‌غار» به بازدید از این مناطق پرداختند. در این اردو دانشجویان ابتدا به لواسان رفتند و از شهرک باستی هیلز و روند تخریب ویلای دختر وزیر سابق بازدید کردند. همچنین دانشجویان با حضور در مصلای لواسان با حجت‌الاسلام لواسانی امام جمعه لواسان دیدار و گفت وگو کردند. امام جمعه لواسان تصریح کرد: دانشجویان می‌توانند بروند و مشکلات را شناسایی و بررسی کنند، اطلاعات را در بیاورند و بعد مردم را مطلع و پای کار بیاورند. در یک سالی که جنبش عدالتخواهی جدی پای کار آمده نتایج بسیار خوبی داشته اما هنوز نتیجه اصلی حاصل نشده است.
فارسفارس4 ماه قبل
به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، جمعی از دانشجویان عدالتخواه دانشگاه‌های تهران در اردویی با عنوان «از باستی هیلز تا دروازه‌غار» به بازدید از این مناطق پرداختند. در این اردو دانشجویان ابتدا به لواسان رفتند و از شهرک باستی هیلز و روند تخریب ویلای دختر وزیر سابق بازدید کردند. همچنین دانشجویان با حضور در مصلای لواسان با حجت‌الاسلام لواسانی امام جمعه لواسان دیدار و گفت وگو کردند. امام جمعه لواسان تصریح کرد: دانشجویان می‌توانند بروند و مشکلات را شناسایی و بررسی کنند، اطلاعات را در بیاورند و بعد مردم را مطلع و پای کار بیاورند. در یک سالی که جنبش عدالتخواهی جدی پای کار آمده نتایج بسیار خوبی داشته اما هنوز نتیجه اصلی حاصل نشده است.
الفالف4 ماه قبل
درحال پارک کردن بودم که مغازه دار نعره کشان مقابلم ایستاد که اینجا پارک نکن! گفتم مگر خیابان هم جزء مشاعات مغازه است؟ چیزی نگفت و با یک سبد پلاستیکی آمد و آنجا را قرق کرد! احتمالا اگر پای حرفهای مغازه دار می‌نشستم از زمین خواران و رانت خواران کلی گلایه و شکوه می‌کرد! گفتم خدارو شکر کار تمام است اما گفت کسی که باید امضاء نهایی را بکند طبقه سوم است. یعنی همه این‌ها کار خودشونه یا کار خودمون؟!
خبر فوریخبر فوری4 ماه قبل
ناصر سراج، رئیس سابق بازرسی کشور در گفت‌وگو با ایلنا، درباره علت حضور نیافتن در جلسه تودیع خود در سازمان بازرسی کشور گفت: من مسافرت بودم و موضوع را دیر به من ابلاغ کردند بنابراین نتوانستم در جلسه حاضر شوم. رئیس سابق سازمان بازرسی کشور با بیان اینکه از سال ۹۶ چندین بار از سمت خود استعفا داده است، تاکید کرد که بر کنار نشده و خودش استغفا داده است. ناصر سراج، رئیس سابق بازرسی کشور در گفت‌وگو با ایلنا، درباره علت حضور نیافتن در جلسه تودیع خود در سازمان بازرسی کشور گفت: من مسافرت بودم و موضوع را دیر به من ابلاغ کردند بنابراین نتوانستم در جلسه حاضر شوم. سراج ادامه داد: با وجود اینکه بیش از ۴۰ سال سابقه کار دارم، درخواست بازنشستگی‌ام را قبول نکردند و فعلا هستم تا ببینیم چه اتفاقی در آینده خواهد افتاد. مشاور رئیس قوه قضاییه اضافه کرد: من چهار گزارش در این رابطه به آیت الله رئیسی دادم که ایشان هم دستور اکید برای بررسی دادند.
فارسفارس4 ماه قبل
مشاور رئیس قوه قضائیه گفت: در پرونده هفت‌سنگان قزوین، زمین ۲۷ هکتاری جدیدی کشف شده که توسط تعاونی سازمان‌های اداری تصرف و گزارش آن به رئیس قوه قضائیه ارسال شده است. مشاور رئیس قوه قضائیه در مورد شایعات مطرح شده در پرونده هفت‌سنگان قزوین نیز گفت: این پرونده از سال ۵۷ مطرح بوده و همان سال‌ها این زمین را قطعه بندی و واگذار کردند و افرادی به عنوان تعاونی زمین‌ها را خریداری کردند. سراج گفت: علاوه بر آن زمین ۲۷ هکتاری از زمین‌های کنار این تعاونی هم کشف کردیم که سازمان‌های اداری در آن دست داشتند و آن را قطعه بندی کرده‌اند. وی تصریح کرد: چهار گزارش در این زمینه تهیه شد و به آیت الله رئیسی دادم که ایشان هم دستور اکید برای بررسی داد. انتهای پیام/
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین4 ماه قبل
سعید فلاح‌فر به دعوت حمید مصطفوی رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در گرجستان، نمایشگاه عکس «کاخ نشین» را به موزه تاریخ تفلیس می‌برد. اعتمادآنلاین| سعید فلاح‌فر درباره نمایشگاه عکس «کاخ نشین» گفت: کاخ‌نشینی تنها یک واژه نیست. مجموعه عکس‌های «کاخ نیاروان» اشارت اول است از مجموعه کاخ‌های سلطنتی تهران. ایوان مدائن را آیینه‌ی عبرت دان» در فرهنگ ایرانی کاخ‌ها آیینه عبرت تاریخ اند. نمایشگاه عکس «کاخ نشین» هشتم اکتبر (مطابق با ۱۶ مهرماه ۱۳۹۸) با حضور هنرمندان، مدیران فرهنگی و علاقه‌مندان به عکاسی و تاریخ معاصر افتتاح می‌شود و نمایش آن تا تاریخ ۱۹ مهر ماه ادامه خواهد داشت.
ایسناایسنا4 ماه قبل
سعید فلاح‌فر به دعوت حمید مصطفوی رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در گرجستان، نمایشگاه عکس «کاخ­‌نشین» را به موزه تاریخ تفلیس می‌برد. به گزارش ایسنا، فلاح‌­فر درباره نمایشگاه عکس «کاخ­‌نشین» توضیح داده است: کاخ­‌نشینی تنها یک واژه نیست. فرهنگی است برآمده از آرا و باورهای اجتماعی، آمیخته با ایدئولوژی، اقتصاد، سیاست، اخلاق و … انگشت گذاشتن بر روی «کاخ­‌نشینی». مجموعه عکس‌های «کاخ نیاروان» اشارت اول است از مجموعه کاخ‌های سلطنتی تهران. نمایشگاه عکس «کاخ‌نشین» هشتم اکتبر (مطابق با ۱۶ مهرماه ۱۳۹۸) با حضور هنرمندان، مدیران فرهنگی و علاقه‌مندان به عکاسی و تاریخ معاصر افتتاح می‌شود و نمایش آن تا تاریخ ۱۹ مهر ماه ادامه دارد.
مهرمهر4 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، سعید فلاح فر درباره نمایشگاه عکس «کاخ نشین» گفت: کاخنشینی تنها یک واژه نیست. مجموعه عکس‌های «کاخ نیاروان» اشارت اول است از مجموعه کاخ‌های سلطنتی تهران. ایوان مدائن را آیینه‌ی عبرت دان» در فرهنگ ایرانی کاخ‌ها آیینه عبرت تاریخ اند. به ویژه این که مجموعه نیاوران به عنوان سمبل حکومت پهلوی در تاریخ معاصر ایران و جهان شناخته می‌شود که با سقوط آن یکی از بزرگترین انقلاب‌های قرن رقم خورد. نمایشگاه عکس «کاخ نشین» هشتم اکتبر (مطابق با ۱۶ مهرماه ۱۳۹۸) با حضور هنرمندان، مدیران فرهنگی و علاقه مندان به عکاسی و تاریخ معاصر افتتاح می‌شود و نمایش آن تا تاریخ ۱۹ مهر ماه ادامه خواهد داشت.
الفالف4 ماه قبل
سخنگوی قوه قضائیه گفت: در ارتباط با کارتخوان در دفتر وزیر، به رغم پیگیری‌های فراوان تا امروز گزارش کامل و جامعی از ناحیه وزارت اطلاعات به مراجع قضایی واصل نشده است. اسماعیلی در پاسخ به سوال دیگری درباره پرونده قائم مقام قالیباف اظهار کرد: حدود یک ماه قبل در این پرونده کیفرخواست صادر و به دادگاه ارسال شده است. با توجه به گستردگی و حجم پرونده تاکید شده دادگاه در فرصت مناسب با تسریع نسبت به این پرونده رسیدگی کند و رای هنوز صادر نشده است. مسئولان وزارت بهداشت یک مرتبه اعلام کردند معرفی کردیم، بعد گفتند معرفی خواهیم کرد و بعد گفتیم جلوی ورود به دانشگاه را گرفتیم. بنابراین حرف‌های متناقض زیادی زده شده است و در این ارتباط گزارشی به مراجع قضایی واصل نشده است.

به انتهای لیست رسیدید

باستی هیلز

شهرک سوپر لاکچری "باستی هیلز" در شهر "لواسان" در استان "تهران" بر روی کوه و مشرف به "لواسان" و "سد لتیان" با منظره ای زیبا احداث شده است که مشترهای لاکچری خود را دارد و به جز شهروندان خاص، سایر شهروندان حق تردد به این منطقه اشرافی را ندارند و کاخ های سعد آباد و نیاوران در مقابل ویلاهای ساخته شده در این منطقه، خانه های معمولی به حساب می آیند. این منطقه کاملا خصوصی بوده و با حصار و دیوارهای ۷ متری از شهر جدا شده است و نام او برگرفته از "بورلی هیلز "لس آنجلس" در ایالات متحده است. در این صفحه آخرین و مهم‌ترین اخبار باستی هیلز را می‌خوانید