باستی هیلز

اخبار « باستی هلیز »

تابلوی ورود ممنوع، مقابل «باستی هیلز» لواسان!

برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
اما ماجرای شهرک باستی هیلز لواسان به همین جا ختم نمی‌شود. بله در همین نزدیکی تهران، ام القری جهان اسلام باستی هیلز لواسان جایی است که فقط شهروندان خاص یا همان شهروندان درجه یک اجازه ورود به آن را دارند. امام جمعه لواسان، اما روایت جالبی از شکل گیری شهرک اشرافی باستی هیلز دارد. شورای شهر لواسان منحل شد و شهردار هم از کار برکنار شد و جلوی تفکیک زمین‌ها هم گرفته شد. در ادامه ویدئویی از لاکچری‌ترین شهرک لواسان را ببینید:
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
این شهرک سوپرلاکچری با تمام ویلاهایی که در آن ساخته شده کاملا یک منطقه خصوصی و اطراف آن را با حصار و دیوارهای بلند کشیده شده است و مردم عادی حق ورود به آن را ندارند. ویلاهایی در این منطقه ساخته شده که کاخ‌های سعدآباد و نیاوران و امثال آن‌ها در مقابلشان خانه‌هایی معمولی به حساب می‌آیند! سید مهدی صدرالساداتی روحانی افشاگر این روزهای اینستاگرام نیز در رابطه با این ویلاها پستی به اشتراک گذاشته است. او پست زیر را در صفحه خود به اشتراک گذاشت: تصاویری دیگر از ساخت و سازهای این منطقه را در ادامه می‌بینید.
تسنیمتسنیم3 هفته قبل
ماهیت این موضوع هنوز برای ما مبهم است و به زودی با روشن شدن قضیه، اطلاعات مستند ارائه می‌شود. معصوم با بیان این‌که در منطقه لواسان کارگروه راه و شهرسازی فعال شده است تاکید کرد: دستگاه‌های مرتبط با این کارگروه، موضوعات را مورد بررسی میدانی قرار می‌دهند. مشاور وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: موضوع باستی فقط در یک صورت می‌تواند خلاف نباشد که آن نقطه طرح مصوب وجود داشته باشد. بر اساس طرح مصوب پروانه صادر شده باشد و بر اساس پروانه ساخته شده باشد. اطلاعات این موضوعات را درخواست کرده‌ایم و نظر خود را به زودی اعلام می‌کنیم.
خبر فوریخبر فوری3 هفته قبل
حسین معصوم اظهار کرد: در خصوص موضوع شهرک ۱۴ هزار متری موسوم به «باستی‌هیلز» در لواسان فعلا مدارک را خواسته‌ایم تا در کارگروه راه و شهرسازی در دادستانی کل کشور پیگیری کنیم. رئیس کارگروه راه و شهرسازی خبر داد: ابهامات مطرح شده در خصوص شهرک مسکونی موسوم به «باستی‌هیلز» لواسان در زمینه‌هایی همچون پروانه ساختمانی یا انطباق با طرح‌های مصوب در جریان رسیدگی کارگروه راه و شهرسازی قرار گرفته و به زودی نتایج آن اعلام خواهد شد. معصوم با بیان این‌که در منطقه لواسان کارگروه راه و شهرسازی فعال شده است تاکید کرد: دستگاه‌های مرتبط با این کارگروه، موضوعات را مورد بررسی میدانی قرار می‌دهند. مشاور وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: موضوع باستی فقط در یک صورت می‌تواند خلاف نباشد که آن نقطه طرح مصوب وجود داشته باشد. بر اساس طرح مصوب پروانه صادر شده باشد و بر اساس پروانه ساخته شده باشد.
خبر فوریخبر فوری2 هفته قبل
اینجا حالا منطقه‌ای که تقریبا بیشتر افراد سرشناس شهر و کشور در آن ویلاهای لوکس و باغ‌های بزرگ دارند. تخلفات در لواسانات شامل ساخت و سازهای غیرمجاز و بیش از مساحت تعیین شده در پروانه ساخت می‌شود و در کنار آن نباید تغییر کاربری زمین‌ها و ساخت ویلاهای لوکس و فوق گران را از یاد برد. ساختن ویلاهای لوکس در لواسان فقط نیازمند پول و پارتی و دور زدن قانون است. اکنون و در دل منطقه ییلاقی پایتخت، «باستی هیلاز» تبدیل به محل تردد و اقامت و تفریح افراد ثروتمند و فرزندان و ژن‌های خوب شده است. معصوم با بیان این‌که در منطقه لواسان کارگروه راه و شهرسازی فعال شده، تاکید کرده است: دستگاه‌های مرتبط با این کارگروه، موضوعات را مورد بررسی میدانی قرار می‌دهند.
برترین‌هابرترین‌ها3 هفته قبل
ایران آرت: مدیر هنری «لوک پری» خبر سکته این بازیگر محبوب آمریکایی را تأیید کرد، او در حال حاضر در بیمارستانی در لس آنجلس بستری است. لوک پری با بازی در سریال تلویزیونی «بورلی هیلز ۹۰۲۱۰» در دهه ۹۰ میلادی به شهرت زیادی رسید و طرفداران بسیاری به ویژه در میان جوانان داشت. این سریال، ماجراهای گروهی از نوجوانان دبیرستانی در بورلی هیلز لس آنجلس را به تصویر می‌کشید و پیشگام تولید مجموعه‌های تلویزیونی و سینمایی مختلفی در این ژانر هنری بود. لوک پری ۵۲ ساله که از شخصیت‌های اصلی سریال بود، در دهه‌های اخیر در پروژه‌های موفقی چون «حس پنجم» یا «هشت ثانیه» بازی کرده است.
آخرین خبرآخرین خبر3 هفته قبل
«باستی‌هیلز» لواسان زیر ذره‌بین قرار گرفتتسنیم/ رئیس کارگروه راه و شهرسازی گفت: ابهامات مطرح شده در خصوص شهرک مسکونی موسوم به «باستی‌هیلز» لواسان در زمینه‌هایی همچون پروانه ساختمانی یا انطباق با طرح‌های مصوب در جریان رسیدگی کارگروه راه و شهرسازی قرار گرفته و به زودی نتایج آن اعلام خواهد شد. حسین معصوم در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: در خصوص موضوع شهرک ۱۴ هزار متری موسوم به «باستی‌هیلز» در لواسان فعلا مدارک را خواسته‌ایم تا در کارگروه راه و شهرسازی در دادستانی کل کشور پیگیری کنیم. معصوم با بیان این‌که در منطقه لواسان کارگروه راه و شهرسازی فعال شده است تاکید کرد: دستگاه‌های مرتبط با این کارگروه، موضوعات را مورد بررسی میدانی قرار می‌دهند. بر اساس طرح مصوب پروانه صادر شده باشد و بر اساس پروانه ساخته شده باشد. اطلاعات این موضوعات را درخواست کرده‌ایم و نظر خود را به زودی اعلام می‌کنیم.
خبر فوریخبر فوری3 هفته قبل
لوک پری که برای بازی در سریال‌هایی چون «بورلی هیلز ۹۰۲۱۰» و «ریوردیل» شناخته شده بود در ۵۲ سالگی درگذشت. لوک پری که برای بازی در «بورلی هیلز ۹۰۲۱۰» و «ریور دیل» شناخته شده بود، دیروز دوشنبه درگذشت. وی که چهارشنبه هفته پیش دچار سکته شده بود، دیروز در حالی که بستگانش در کنارش بودند، در ۵۲ سالگی فوت شد. بازی او در تلویزیون از وقتی ۱۶ سال داشت شروع شد و کارش را با سریال‌های تلویزیونی چون «دوست داشتنی» آغاز کرد. از جدیدترین نقش‌آفرینی‌های وی بازی در سریال اچ‌بی‌او با عنوان «جان از سین‌سیناتی» بود.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 هفته قبل
جوابیه «نت فیلیکس» به «اسپیلبرگ»، درگذشت لوک پری بازیگر سریال «بورلی هیلز ۹۰۲۱۰» و فروش مستند «ترک نورلند» درباره زندگی مایکل جکسون به ۱۳۰ شبکه تلویزیونی در سراسر دنیا مهم‌ترین خبر‌های فرهنگی ۱۴ اسفند‌ماه ۹۷ بود. اعتمادآنلاین|چراغ کتاب‌فروشی‌های نیویورک خاموش می‌شود؟ نیویورک نویسندگان بسیار زیادی را به دنیا معرفی کرده است اما اکنون در خطر از دست دادن کتاب‌فروشی‌های خود تحت فشار غول اینترنتی آمازون است. مستند مایکل جکسون در ۱۳۰ کشور نمایش خواهد داشت مستند «ترک نورلند» که روایتی از زندگی مایکل جکسون است پس از نمایش در جشنواره فیلم ساندنس آمریکا، به بیش از ۱۳۰ شبکه تلویزیونی و آنلاین در سراسر جهان فروخته شد. «شکرستان» با روایت شهاب حسینی مهمان نوروزی تلویزیون فصل جدید انیمیشن «شکرستان» با روایت شهاب حسینی برای پخش در ایام نوروز ۹۸ در مرکز صبا در حال آماده‌سازی است. بازیگر «روزی روزگاری در هالیوود» تارنتینو درگذشت لوک پری که برای بازی در سریال‌هایی چون «بورلی هیلز ۹۰۲۱۰» و «ریوردیل» شناخته شده بود در ۵۲ سالگی درگذشت.
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، ‌ علی باستی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ‌ طبق ابلاغ قانون حمایت از شرکت‌های دانش بنیان در آذر سال ۸۹ حدود ۳ هزار و ۹۰۰ شرکت دانش‌بنیان در کشور وجود دارد که ۴۴ مورد از آن‌ها هم‌اکنون در گیلان مستقر هستند. رئیس پارک علم و فناوری گیلان شرکت‌های دانش بنیان را شرکت‌هایی نوظهور و تازه‌کار خطاب کرد و ابراز داشت: ‌ این شرکت‌ها در دو دسته نوپا و تولیدی قرار می‌گیرند که بر این مبنا در حال حاضر حدود ۷۰ درصد از آنان نوپا و ۳۰ درصد آنان جزء شرکت‌های دانش بنیان تولیدی محسوب می‌شوند. باستی توسعه بیوتکنولوژی را یکی از چشم اندازهای توسعه گیلان دانست و خاطرنشان کرد: متولی دولتی این حوزه، پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی شمال کشور مستقر در گیلان است که در مورد انواع گونه‌های کشاورزی و جانوری تحقیقات علمی وسیعی را انجام می‌دهد. رئیس پارک علم و فناوری گیلان به وجود مرکز بیوتکنولوژی در این استان اشاره کرد و افزود: ‌ با توجه به ظرفیت‌های گیلان مرکز بیوتکنولوژی شمال و شمال غرب کشور با محوریت این استان و با تأکید بر حوزه‌های جانوری تأسیس شد و سالانه پژوهش‌های ارزشمند زیادی نیز ارائه می‌دهد. باستی برخی از پژوهش‌های کاربردی مرکز بیوتکنولوژی شمال که توسط پارک علم و فناوری گیلان به مرحله تولید رسیده‌اند را برشمرد و عنوان کرد: تولید عصاره شیرین‌سازی برای بیماران دیابتی، ‌ تولید پروبیوتیک برای طیور و آبزیان و یا پرورش گیاه بلوبری در گیلان از جمله این موارد هستند.
مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، علی باستی ظهر پنجشنبه در مراسم تجلیل از ایده‌های برتر که در بندرانزلی برگزار شد، اظهارکرد: داشتن سرمایه و دارایی در دنیا برای انجام یک فعالیت کافی نبوده بلکه امروزه داشتن دارایی‌های فکری نشان‌دهنده جایگاه شرکت‌ها است. وی با بیان اینکه شرکت‌های بزرگی همانند «گوگل» و «آی بی ام» با ایده‌های خلاقانه فعالیت خود را آغاز کرده‌ و به این جایگاه رسیده‌اند، افزود: هر مجموعه‌ای برای دوام به ایده و خلاقیت نیاز دارد امروزه ایده‌ها دارایی‌های ناملموس به شمار می‌روند. باستی با تاکید بر لزوم توجه به آموزش برای بهره‌برداری بهتر و بیشتر از ایده‌های نوین، تصریح‌کرد: ثبت اختراع بعد از ارائه ایده کمک می‌کند تا ایده مورد نظر در اختیار سرمایه‌گذار قرار گرفته و یا در راستای راه اندازی کسب و کار جدید استفاده شود. رئیس پارک علم و فناوری گیلان در ادامه بیان‌کرد: پارک علم و فناوری گیلان حمایت‌های لازم در بخش‌های زیر ساختی، فضای فیزیکی، فضای کسب و کار، اینترنت و دسترسی به اطلاعات، بازاریابی و کمک به شبکه سازی و آموزش و مباحث حقوقی را در دستور کار قرار دارد. وی ادامه داد: در حال حاضر تلاش می‌کنیم تا بتوانیم مرکز نوآوری صنایع خلاق در قالب شهر خلاق و فناوری‌های نرم را در گیلان راه اندازی کنیم.

(ویدیو) محل اقامت نامزدهای مراسم اسکار

فراروفرارو1 ماه قبل
بزرگترین مراسم سینمایی آمریکای شمالی تا چند روز دیگر در کالیفرنیا برگزار می‌شود و میهمانان مشهوری از سراسر جهان، به این مراسم دعوت می‌شوند. چهره‌های سرشناسی چون بردلی کوپر تا جنیفر لوپز در یکی از زیباترین هتل‌های شهر بورلی هیلز این ایالت مستقر می‌شوند …

تصاویر: شال قرمزها علیه جلیقه زردها در پاریس

12+
انتخابانتخاب1 ماه قبل
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، ‌ علی باستی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ‌ در حال حاضر نزدیک به ۳۰۰ شرکت، ‌ واحد فناور و هسته در مجموعه پارک علم و فناوری گیلان وجود دارد که با صادرات محصولات خود در سال گذشته موفق شدند ۳۸۳ هزار دلار درآمد ارزی کسب کنند. رئیس پارک علم و فناوری گیلان تعداد مراکز رشد و پراکندگی آنان در سطح استان را برشمرد و عنوان کرد: ‌ پارک علم و فناوری گیلان در سال ۸۱ تأسیس شد و هم‌اکنون ۸ مرکز رشد فعال آن در آستارا، ‌ هشت‌پر، بندرانزلی، آستانه‌اشرفیه، رودسر و رودبار واقع شده و در حال فعالیت هستند. باستی از ثبت ۱۴۰ مورد قرارداد در مجموعه پارک علم و فناوری و واحدهای آن در سال گذشته خبر داد و عنوان کرد: واحد‌ها شرکت‌های فناور استان گیلان از محل فعالیت‌ها و فروش محصولات خود در بازارها‌ی داخلی سال گذشته چیزی حدود ۵۷ میلیارد تومان درآمد کسب کردند. رئیس پارک علم و فناوری گیلان جایگاه شرکت‌های دانش بنیان در سال‌های آینده را بسیار ویژه و رفیع اعلام کرد و در این زمینه بیان داشت: ‌ پیش‌بینی می‌شود شرکت‌های دانش بنیان و کارآفرینان آن در سال‌های آینده از صنایع سنتی نظیر تولید فولاد و خودروسازی پیشی بگیرند. انتهای پیام/ش
مهرمهر2 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، علی باستی پیش از ظهر سه شنبه در جلسه نشست کارگروه پژوهش و نوآوری و فناوری گیلان که در سالن اجتماعات استانداری سابق برگزار شد با اشاره به توجه ویژه به پارک‌های علمی و فناوری در کشور، اظهار کرد: بودجه پارک‌های علمی و فناوری افزایش یافته است. وی با بیان اینکه پارک علم و فناوری گیلان موفق به اخذ مجوز برای استقرار ۵ شرکت در شهرک علمی و فناوری گیلان شده است، افزود: راه اندازی این شرکت کمترین بودجه را نیاز دارد با کمک بخش خصوصی این بودجه تأمین می‌شود. باستی با اشاره به وجود شادابی و نشاط در شرکت‌های دانش بنیان، گفت: نخستین صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی با کمک بخش خصوصی و دانشگاه‌ها در گیلان راه اندازی شد. وی درباره مزیت‌های راه اندازی منطقه ویژه علمی و فناوری در گیلان نیز اظهار کرد: گیلان دارای بیشترین مؤسسات تحقیقاتی بوده که در کنار آن دانشگاه‌های بزرگ، شهرک‌های صنعتی متراکم و نزدیک به هم از جمله مزیت‌ها و ویژگی‌ها است. رئیس پارک علم و فناوری گیلان با بیان اینکه نیازمند توجه ویژه به طرح جامع پارک‌های علم و فناوری و راه اندازی شهرک‌های علم و فناوری با کمک بخش خصوصی، شرکت‌های دانش بنیان و راه اندازی زیر ساخت و بهره گیری از ساختمان‌های قدیم داریم، ادامه داد: بیشترین تعداد مؤسسات پژوهشی کشور در گیلان وجود دارد.
برترین‌هابرترین‌ها3 هفته قبل
ایسنا: به نقل از مارکا، گل‌های آرون رمزی به یک نحسی تبدیل شده است که از چند فصل پیش ادامه دارد و هر بار که این بازیکن گازنی می‌کند شبکه‌های اجتماعی آن را برجسته می‌کنند. گل او در دیدار آرسنال و تاتنهام (بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید) استثنا نبود. پس از گل هافبک آرسنال کیث فلینت، خواننده بریتانیایی و لوک پری بازیگری که به خاطر بازی در سریال بورلی هیلز مشهور شد جان خود را از دست دادند. این دو فرد مشهور در کنار افراد به نام دیگری همچون بن لادن، استیو جابز، قذافی، ویتنی هیوستون، چاولا بارگاس، رافائل ویدلا، رابین ویلیامز، دیوید بویی و … قرار گرفتند. ۲۱ نفر پس از ۶۵ گلی که رمزی برای آرسنال و کاردیف به ثمر رساند درگذشتند.
خبرآنلاینخبرآنلاین3 هفته قبل
لوک پری که برای بازی در «بورلی هیلز ۹۰۲۱۰» و «ریور دیل» شناخته شده بود، دیروز دوشنبه درگذشت. وی که چهارشنبه هفته پیش دچار سکته شده بود، دیروز در حالی که بستگانش در کنارش بودند، در ۵۲ سالگی فوت شد. وی در اوهایو متولد شده بود و پس از طی دوره دبیرستان برای بازیگری به لس‌آنجلس نقل مکان کرده بود. بازی او در تلویزیون از وقتی ۱۶ سال داشت شروع شد و کارش را با سریال‌های تلویزیونی چون «دوست داشتنی» آغاز کرد. از جدیدترین نقش‌آفرینی‌های وی بازی در سریال اچ‌بی‌او با عنوان «جان از سین‌سیناتی» بود.
ایران‌جیبایران‌جیب3 هفته قبل
حالا لواسان تنها به واسطه لاکچری بودن بر صدر خبرها نیست، تخریب ویلای دختر وزیر سابق در این منطقه بار دیگر لواسان این منطقه خوش آب و هوا …خبرآنلاین: حالا لواسان تنها به واسطه لاکچری بودن بر صدر خبرها نیست، تخریب ویلای دختر وزیر سابق در این منطقه بار دیگر لواسان این منطقه خوش آب و هوا در شمال تهران را در کانون توجه قرار داد. اینجا حالا منطقه‌ای که تقریبا بیشتر افراد سرشناس شهر و کشور در آن ویلاهای لوکس و باغ‌های بزرگ دارند. ساختن ویلاهای لوکس در لواسان فقط نیازمند پول و پارتی و دور زدن قانون است. معصوم با بیان این‌که در منطقه لواسان کارگروه راه و شهرسازی فعال شده، تاکید کرده است: دستگاه‌های مرتبط با این کارگروه، موضوعات را مورد بررسی میدانی قرار می‌دهند. بینظیرترین ویلای سوپر لاکچری در لواسانات ۲۵۰۰متری، ۵خواب، سال ساخت ۱۳۹۶، پارکینگ، انباری، بالکن، سونا و استخر، سالن ورزشی.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 هفته قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خبرآنلاین، لواسان سال هاست شباهتی به ده ندارد. اینجا حالا منطقه‌ای که تقریبا بیشتر افراد سرشناس شهر و کشور در آن ویلاهای لوکس و باغ‌های بزرگ دارند. ساختن ویلاهای لوکس در لواسان فقط نیازمند پول و پارتی و دور زدن قانون است. معصوم با بیان این‌که در منطقه لواسان کارگروه راه و شهرسازی فعال شده، تاکید کرده است: دستگاه‌های مرتبط با این کارگروه، موضوعات را مورد بررسی میدانی قرار می‌دهند. بینظیرترین ویلای سوپر لاکچری در لواسانات ۲۵۰۰متری، ۵خواب، سال ساخت ۱۳۹۶، پارکینگ، انباری، بالکن، سونا و استخر، سالن ورزشی.
فراروفرارو3 هفته قبل
حالا لواسان تنها به واسطه لاکچری بودن بر صدر خبرها نیست، تخریب ویلای دختر وزیر سابق در این منطقه بار دیگر لواسان این منطقه خوش آب و هوا در شمال تهران را در کانون توجه قرار داد. اینجا حالا منطقه‌ای که تقریبا بیشتر افراد سرشناس شهر و کشور در آن ویلاهای لوکس و باغ‌های بزرگ دارند. تخلفات در لواسانات شامل ساخت و سازهای غیرمجاز و بیش از مساحت تعیین شده در پروانه ساخت می‌شود و در کنار آن نباید تغییر کاربری زمین‌ها و ساخت ویلاهای لوکس و فوق گران را از یاد برد. ساختن ویلاهای لوکس در لواسان فقط نیازمند پول و پارتی و دور زدن قانون است. معصوم با بیان این‌که در منطقه لواسان کارگروه راه و شهرسازی فعال شده، تاکید کرده است: دستگاه‌های مرتبط با این کارگروه، موضوعات را مورد بررسی میدانی قرار می‌دهند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 هفته قبل
اعتمادآنلاین|لوک پری که برای بازی در «بورلی هیلز ۹۰۲۱۰» و «ریور دیل» شناخته شده بود، دیروز دوشنبه درگذشت. وی در اوهایو متولد شده بود و پس از طی دوره دبیرستان برای بازیگری به لس‌آنجلس نقل مکان کرده بود. از جدیدترین نقش‌آفرینی‌های وی بازی در سریال اچ‌بی‌او با عنوان «جان از سین‌سیناتی» بود. وی از بازیگران فیلم جدید کوئنتین تارانتینو «روزی روزگاری در هالیوود» هم بود و در نقش بازیگری کانادایی-آمریکایی به نام وین موندر بازی کرد. درگذشت او با واکنش وسیع دوستان و همکارانش در شبکه‌های اجتماعی روبه‌رو شد و فیلیشیا دی، جاس ودون، نویسندگان «ریور دیل»، اولیوا مان، اوبری پلازا و چارلی شین از جمله چهره‌های هنری بودند که از او یاد کردند.
ایسناایسنا3 هفته قبل
گلزنی هافبک ولزی در دیدار آرسنال و تاتنهام با مرگ یک خواننده و یک بازیگر مشهور همراه شد. به گزارش ایسنا و به نقل از مارکا، گل‌های آرون رمزی به یک نحسی تبدیل شده است که از چند فصل پیش ادامه دارد و هر بار که این بازیکن گازنی می‌کند شبکه‌های اجتماعی آن را برجسته می‌کنند. گل او در دیدار آرسنال و تاتنهام (بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید) استثنا نبود. پس از گل هافبک آرسنال کیث فلینت، خواننده بریتانیایی و لوک پری بازیگری که به خاطر بازی در سریال بورلی هیلز مشهور شد جان خود را از دست دادند. ۲۱ نفر پس از ۶۵ گلی که رمزی برای آرسنال و کاردیف به ثمر رساند درگذشتند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 هفته قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، گل‌های آرون رمزی به یک نحسی تبدیل شده است که از چند فصل پیش ادامه دارد و هر بار که این بازیکن گازنی می‌کند شبکه‌های اجتماعی آن را برجسته می‌کنند. گل او در دیدار آرسنال و تاتنهام (بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید) استثنا نبود. پس از گل هافبک آرسنال کیث فلینت، خواننده بریتانیایی و لوکپری بازیگری که به خاطر بازی در سریال بورلی هیلز مشهور شد جان خود را از دست دادند. این دو فرد مشهور در کنار افراد به نام دیگری همچون بن لادن، استیو جابز، قذافی، ویتنی هیوستون، چاولا بارگاس، رافائل ویدلا، رابین ویلیامز، دیوید بویی و … قرار گرفتند. ۲۱ نفر پس از ۶۵ گلی که رمزی برای آرسنال و کاردیف به ثمر رساند درگذشتند.
ایرناایرنا1 ماه قبل
وی با اشاره به جایگاه پانزدهمی گیلان در ثبت شرکت‌های دانش بنیان در کشور افزود: در حال حاضر ۵۰ شرکت دانش بنیان در گیلان فعال هستند که در تلاشیم این رقم در سال آینده دو برابر شود. باستی با اشاره به تلاش پارک علم و فناوری گیلان برای ارتقای تعاملات بین المللی تاکید کرد: حضور ایده پردازان و مخترعان ایرانی در نمایشگاه‌های بین المللی یکی دیگر از کارهای مهم پارک علم و فناوری گیلان است و در تلاشیم در نمایشگاه تجهیزات کشاورزی کشور قطر حضوری پررنگ داشته باشیم. وی با بیان اینکه ایده‌های خلاقانه دارایی‌های ناملموس است گفت: دنیای امروز دنیایی است که دارایی‌ها فقط ملموس نیست و شرکت‌های بزرگی همچون گوگل، مایکروسافت و آی بی ام، دارایی‌های فکری دارند. به گزارش ایرنا، در این مراسم با حضور مسئولان بندرانزلی و رییس پارک علم و فناوری گیلان از ۱۶ ایده برتر تجلیل شد. ۷۴۷۱ /۶۰۳۰انتهای پیام /*
مهرمهر3 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آسوشیتدپرس، لوک پری که برای بازی در «بورلی هیلز ۹۰۲۱۰» و «ریور دیل» شناخته شده بود، دیروز دوشنبه درگذشت. وی در اوهایو متولد شده بود و پس از طی دوره دبیرستان برای بازیگری به لس‌آنجلس نقل مکان کرده بود. بازی او در تلویزیون از وقتی ۱۶ سال داشت شروع شد و کارش را با سریال‌های تلویزیونی چون «دوست داشتنی» آغاز کرد. از جدیدترین نقش‌آفرینی‌های وی بازی در سریال اچ‌بی‌او با عنوان «جان از سین‌سیناتی» بود. درگذشت او با واکنش وسیع دوستان و همکارانش در شبکه‌های اجتماعی روبه‌رو شد و فیلیشیا دی، جاس ودون، نویسندگان «ریور دیل»، اولیوا مان، اوبری پلازا و چارلی شین از جمله چهره‌های هنری بودند که از او یاد کردند.
افتصادنیوزافتصادنیوز3 هفته قبل
به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از خبرآنلاین؛ لواسان سال هاست شباهتی به ده ندارد. اینجا حالا منطقه‌ای که تقریبا بیشتر افراد سرشناس شهر و کشور در آن ویلاهای لوکس و باغ‌های بزرگ دارند. ساختن ویلاهای لوکس در لواسان فقط نیازمند پول و پارتی و دور زدن قانون است. معصوم با بیان این‌که در منطقه لواسان کارگروه راه و شهرسازی فعال شده، تاکید کرده است: دستگاه‌های مرتبط با این کارگروه، موضوعات را مورد بررسی میدانی قرار می‌دهند. بینظیرترین ویلای سوپر لاکچری در لواسانات ۲۵۰۰متری، ۵خواب، سال ساخت ۱۳۹۶، پارکینگ، انباری، بالکن، سونا و استخر، سالن ورزشی.
افتصادنیوزافتصادنیوز2 هفته قبل
به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از مارکا، گل‌های آرون رمزی به یک نحسی تبدیل شده است که از چند فصل پیش ادامه دارد و هر بار که این بازیکن گازنی می‌کند شبکه‌های اجتماعی آن را برجسته می‌کنند. گل او در دیدار آرسنال و تاتنهام (بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید) استثنا نبود. پس از گل هافبک آرسنال کیث فلینت، خواننده بریتانیایی و لوک پری بازیگری که به خاطر بازی در سریال بورلی هیلز مشهور شد جان خود را از دست دادند. این دو فرد مشهور در کنار افراد به نام دیگری قرار گرفتند که پس از گلزنی این بازیکن از دنیا رفتند. به این ترتیب تعداد افراد سرشناسی که مرگ آنها مصادف با گلزنی آرون رمزی بوده، به ۲۱ نفر افزایش پیدا کرد.
خبرآنلاینخبرآنلاین3 هفته قبل
مهرنوش حیدری- لواسان سال هاست شباهتی به ده ندارد. اینجا حالا منطقه‌ای که تقریبا بیشتر افراد سرشناس شهر و کشور در آن ویلاهای لوکس و باغ‌های بزرگ دارند. ساختن ویلاهای لوکس در لواسان فقط نیازمند پول و پارتی و دور زدن قانون است. معصوم با بیان این‌که در منطقه لواسان کارگروه راه و شهرسازی فعال شده، تاکید کرده است: دستگاه‌های مرتبط با این کارگروه، موضوعات را مورد بررسی میدانی قرار می‌دهند. بینظیرترین ویلای سوپر لاکچری در لواسانات ۲۵۰۰متری، ۵خواب، سال ساخت ۱۳۹۶، پارکینگ، انباری، بالکن، سونا و استخر، سالن ورزشی.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 ماه قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، طبق اعلام کمیته تیم‌های ملی اولین دوره اردوی ملی‌پوشان استقامت ایران برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا جاده سال ۲۰۱۹ در کشور ازبکستان با حضور ۳۸ ملی پوش از ۶ بهمن ماه در استادیوم آزادی برگزار می‌شود. شنبه ۶ بهمن بانوان (جوانان و بزرگسالان) سمیه یزدانی (تهران) ماندانا دهقان (البرز) پرستو باستی (تهران) فروزان عبدالهی عرب (خوزستان) غزاله درخشان (تهرانساجده سیاحیان (اصفهان) مینا الهی (تهران) فاطمه فیضی (هرمزگان) استعداد‌های برتر: نگار کریمی (فارس) ملینا شوندی (البرز) یکشنبه ۷ بهمن آقایان (جوانان) علی لبیب (آ-شرقی) مسعود خاکی (آ-غربی) احسان محمودی (آ-شرقی) عماد محمدی (خ رضوی) مهدی مطاعی (آ-شرقی) داوود محمد آبادی (خ رضوی) استعداد برتر: متین مهدوی (چهار محال و بختیاری) دوشنبه ۸ بهمن آقایان (زیر ۲۳ سال) محمد گنج خانلو (تهران) امیرحسین جمشیدیان (اصفهان) علی جعفر علیزاده (آ-شرقی) مهدی بیدرام (اصفهان) بهرام نجفی (آشرقی) احسان دهقان (یزد) امیر رضا شهریاری (آشرقی) اصغر موسی زاده (اردبیل) سه شنبه ۹ بهمن آقایان (بزرگسالان) مهدی سهرابی (زنجان) محمد رجبلو (البرز) میرصمد پور سیدی (آشرقی) محمداسماعیل چایچی (تهران) سعید صفر زاده (آشرقی) مهدی آرمون (تهران) امیر کلاهدوز (آ شرقی) محسن رحمانی (تهران) خلیل خورشیدی (آشرقی) بهنام آرین (یزد) حسین ناطقی (اصفهان) حمید بیک خورمیزی (یزد) مرتضی رضوانی (مازندران) کادر فنی: رسول هاشم کندی-محمود پراش-احسان سلیمانیان- رامین مهربانی – محمود حضوریانتهای پیام/

به انتهای لیست رسیدید

باستی هیلز

شهرک سوپر لاکچری "باستی هیلز" در شهر "لواسان" در استان "تهران" بر روی کوه و مشرف به "لواسان" و "سد لتیان" با منظره ای زیبا احداث شده است که مشترهای لاکچری خود را دارد و به جز شهروندان خاص، سایر شهروندان حق تردد به این منطقه اشرافی را ندارند و کاخ های سعد آباد و نیاوران در مقابل ویلاهای ساخته شده در این منطقه، خانه های معمولی به حساب می آیند. این منطقه کاملا خصوصی بوده و با حصار و دیوارهای ۷ متری از شهر جدا شده است و نام او برگرفته از "بورلی هیلز "لس آنجلس" در ایالات متحده است. در این صفحه آخرین و مهم‌ترین اخبار باستی هیلز را می‌خوانید