باشگاه استقلال

باشگاه استقلال

خبر ورزشیخبر ورزشی1 ماه قبل
به گزارش خبرورزشی، ذیحساب باشگاه استقلال که مسئول رسیدگی به امور مالی این باشگاه است از سمت خود استعفا کرد. این اتفاق در حالی رخ داده که ذیحساب باشگاه‌ها از طرف وزارت اقتصاد و دارایی منصوب می‌شوند. لعبت خلیلی ذیحساب باشگاه استقلال با تائید خبر استعفای خود گفت: خبر استعفای من درست است، من ۳ سال در باشگاه استقلال حضور داشتم، ولی خسته شدم. در مورد استعفا هم از مدیرعامل باشگاه سوال کنید.
وانانیوزوانانیوز3 هفته قبل
به گزارش وانانیوز، شاید خیلی نیازی به منتشر شدن اسناد محرمانۀ قرارداد وینفرید شفر و سایر اعضای باشگاه استقلال نبود که متوجه شویم که چه فاجعه‌هایی در اتاق‌های مدیریت آبی‌ها رقم خورده است! ساعت‌هاست که هواداران استقلال به دنبال خائنی می‌گردند که این خیانت بزرگ را علیه باشگاه خود ترتیب داد، فردی که چون سریال‌های تراژدیک و جنایی، وارد حریم خانه شد و به سراغ گاوصندوق رفت تا به قصد تسویه حساب، دست به برملاسازی اسرار دشمنش بزند! جورچین ناقصی که از استقلال تصویرسازی می‌کنند، دست برقضا بسیار کامل است! دست برقضا استقلال به اهداف خود در این خودکشی جالب دست‌یافت! فقط یک سوال ساده باقی می‌ماند؛ چه کسی کلید گاوصندوق اسناد باشگاه استقلال را مگر داشت؟!
ورزش ۱۱ورزش ۱۱5 روز قبل
اختصاصی | یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال اعلام کرد که حامی مالی، ۱۰میلیارد تومان به حساب آبی‌ها واریز کرده است. ورزش ۱۱ - با نزدیک شدن به زمان نقل‌وانتقالات و آغاز فعالیت باشگاه‌ها برای تقویت خود حضوری قدرتمند در فصل آینده رقابت‌های باشگاهی، حامی مالی هم برای پشتیبانی دست‌ به‌کار خواهد شد. در همین رابطه، اسماعیل خلیل‌زاده، عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال اعلام کرد با توجه به جلسه‌ای که هیئت‌مدیره باشگاه با حامی مالی انجام داد، مبلغ ۱۰میلیارد تومان به حساب باشگاه واریز شد.
وانانیوزوانانیوز2 روز قبل
مهاجم پیشین استقلال با اشاره به اهمیت فصل آینده برای آبی پوشان گفت: با توجه به زمان کمی که تا شروع لیگ باقی مانده مسئولان باشگاه باید به فکر تمدید قرارداد و جذب بازیکنان جدید باشند. نزدیک به ۵۰ روز تا شروع لیگ بیشتر باقی نمانده، بنابراین باید از ثانیه‌های این زمان باقی مانده استفاده کرده تا بتوانند با یک شرایط خوب خود را آماده شروع لیگ کنند. این پیشکسوت استقلال در ادامه خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه چندین سال است استقلال به قهرمانی دست پیدا نکرده، هواداران این تیم از این مربی تنها قهرمانی می‌خواهند. مهاجم پیشین استقلال تصریح کرد: امیدوارم شرایط به گونه‌ای باشد که استراماچونی بتواند با آرامش کارش را انجام دهد. آنها به روز هستند و با فوتبال روز دنیا آشنایی دارند و این می‌تواند ضامن موفقیت آنها باشد.
افکارنیوزافکارنیوز1 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشاولین خبر فوتبالی امروز، حکم تعلیق وینفرد شفر و پسرش ساشا از فعالیت در تیم استقلال بود اما درحالی که همه در انتظار اظهارنظر رسمی باشگاه دراین رابطه بودند امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال در گفت و گو با رسانه‌ها اعلام کرد که شفر در استقلال ماندنی است. صبح امروز، این خبر منتشر شد که وینفرد شفر تعلیق شده و فرهاد مجیدی در سه بازی باقیمانده این تیم در لیگ برتر به طور موقت سرمربی استقلال خواهد بود. خبری که تمام رسانه‌های رسمی ایران آن را منتشر کردند اما این خبر هیچ منبع رسمی از سوی باشگاه استقلال نداشت. او با بیان اینکه در مشهد حضور دارد اعلام کرد که درباره سرمربی استقلال هیچ تصمیمی گرفته نشده است. آیا این اتفاق نشان دهنده اختلاف نظر یا بی نظمی در باشگاه استقلال است که بدون اطلاع مدیرعامل حکم تعلیق سرمربی صادر و سرمربی جانشینش مشخص شده است؟ اینکه حقیقت ماجرا چیست یک بحث است و اینکه با این روند و روش سرنوشت استقلال در آینده چگونه خواهد بود نیز یک موضوع مهم دیگر.
روزنوروزنو2 هفته قبل
شاید خیلی نیازی به منتشر شدن اسناد محرمانۀ قرارداد وینفرید شفر و سایر اعضای باشگاه استقلال نبود که متوجه شویم که چه فاجعه‌هایی در اتاق‌های مدیریت آبی‌ها رقم خورده است! ساعت‌هاست که هواداران استقلال به دنبال خائنی می‌گردند که این خیانت بزرگ را علیه باشگاه خود ترتیب داد، فردی که چون سریال‌های تراژدیک و جنایی، وارد حریم خانه شد و به سراغ گاوصندوق رفت تا به قصد تسویه حساب، دست به برملاسازی اسرار دشمنش بزند! جورچین ناقصی که از استقلال تصویرسازی می‌کنند، دست برقضا بسیار کامل است! دست برقضا استقلال به اهداف خود در این خودکشی جالب دست‌یافت! فقط یک سوال ساده باقی می‌ماند؛ چه کسی کلید گاوصندوق اسناد باشگاه استقلال را مگر داشت؟!
افکارنیوزافکارنیوز1 ماه قبل
به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، آرای صادره شده به شرح زیر است: *شکایت مصطفی قنبرزاده از باشگاه استقلال خوزستانباشگاه استقلال خوزستان به پرداخت مبلغ ۴۴۰/۷۱۹/۰۰۰ ریال بابت مانده مبلغ پرداخت نشده در حق خواهان محکوم شد. *شکایت حمیدرضا رجبی از باشگاه نساجی مازندرانپرداخت مبلغ ۴۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال بابت اصل خواسته در حق خواهان محکوم شد. *شکایت باشگاه پیکان از استقلال تهران در خصوص امیرحسین اسماعیل زادهباشگاه استقلال تهران به پرداخت مبلغ ۵۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال بابت دو سال حق آموزش امیرحسین اسماعیل زاده شد. * شکایت حسین صادقی از باشگاه استقلال خوزستانپرداخت مبلغ ۲۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال بابت اصل خواسته در حق خواهان محکوم شد. *شکایت علیرضا قربانی منش از باشگاه استقلال تهرانباشگاه استقلال تهران به پرداخت مبلغ ۹۶/۰۰۰/۰۰۰ ریال بابت اصل خواسته در حق علیرضا قربانی منش محکوم شد.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱2 ماه قبل
اختصاصی | در ساعات گذشته دروغی بزرگ در ارتباط با وضعیت مربی استقلال مطرح شده است که …ورزش ۱۱ - استقلال تهران در روزهای منتهی به پایان فصل، درگیر حواشی شده است که نشان می‌دهد افراد حاشیه‌ساز از همین حالا طرح و برنامۀ خود را برای دوباره به چالش کشیدن آبی‌ها آغاز کرده‌اند و با ایجاد فضای منفی روانی قصد در تخریب کادر مربیان این تیم دارند. فابیو جانواریواتفاق عجیبی که در فضای مجازی رخ داده است، ادعایی مبنی بر حضور فابیو جانواریو، بازیکن سابق استقلال به عنوان مربی بر روی نیمکت استقلال در فصل بعد در کنار شفر است که باشگاه استقلال قویا این ادعا را رد کرد!
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین5 ماه قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، باشگاه استقلال این روز‌ها شرایط بسیار سختی را سپری می‌کند و روزی نیست که مسئولان باشگاه با گرفتاری‌های زیادی روبرو شوند. قرار بود حواله بازیکنان تبدیل به پول شود، اما، چون حساب باشگاه به دلیل بدهی یک میلیاردی مربوط به زمان مدیریت علی فتح‌الله‌زاده بسته شده، امکان این کار وجود دارد. از طرفی، قسط پایانی انتقال مرتضی تبریزی با جریمه تأخیر در پرداخت مواجه شده که نزدیک به ۹۰۰ میلیون تومان می‌شود. این مبالغ باعث شده که باشگاه استقلال با دردسر زیادی روبرو شده و نتواند به سایر امور رسیدگی کنند. انتهای پیام/
برترین‌هابرترین‌ها5 ماه قبل
خبرگزاری میزان: باشگاه استقلال این روز‌ها شرایط بسیار سختی را سپری می‌کند و روزی نیست که مسئولان باشگاه با گرفتاری‌های زیادی روبرو شوند. قرار بود حواله بازیکنان تبدیل به پول شود، اما، چون حساب باشگاه به دلیل بدهی یک میلیاردی مربوط به زمان مدیریت علی فتح‌الله‌زاده بسته شده، امکان این کار وجود دارد. از طرفی، قسط پایانی انتقال مرتضی تبریزی با جریمه تأخیر در پرداخت مواجه شده که نزدیک به ۹۰۰ میلیون تومان می‌شود. این مبالغ باعث شده که باشگاه استقلال با دردسر زیادی روبرو شده و نتواند به سایر امور رسیدگی کنند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 هفته قبل
به گزارش مشرق، سایت رسمی باشگاه استقلال نوشت: بر اساس اعلام سایت صدا و سیما، دیدار استقلال و العین از شبکه سوم سیما پخش نخواهد شد و هواداران استقلال می‌توانند این دیدار را از شبکه ورزش تماشا کنند. باشگاه استقلال ضمن اعتراض دوباره به کج سلیقگی‌های رسانه ملی در عدم پخش دیدار نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا، مراتب اعتراض خود را به این رفتار‌های تبعیض آمیز و تکراری صداوسیما نسبت به تیم فوتبال استقلال ایران و هواداران پرتعداد این تیم اعلام می‌نماید. این دیدار از ساعت ۲۲٫۳۰ به وقت ایران آغاز می‌شود.
خبر فوریخبر فوری6 روز قبل
امروز جلوی در باشگاه استقلال اتفاق عجیبی رخ داد. بعد از اتفاق‌های روز سه شنبه و تجمع هواداران استقلال در اعتراض به سیاست‌های باشگاه امروز حدود ۴۰ هوادار این تیم خود را جلوی در باشگاه رساندند و به تشویق مهدی رحمتی، کاپیتان تیم شان پرداختند. مهدی رحمتی یکی از بازیکنانی است که هنوز قراردادش را با استقلال تمدید نکرده است و مشخص نیست آیا برای فصل بعد در این تیم می‌ماند یا نه. استقلال در دو فصل گذشته سیدحسین حسینی و مهدی رحمتی را در درون دروازه خود داشته است اما قرارداد هر دو دروازه بان به پایان رسیده است و تکلیف حضور آنها در این تیم فعلا مشخص نیست.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱6 روز قبل
اختصاصی | امروز در باشگاه استقلال اتفاقی عجیب رخ داد. ورزش۱۱ - علی خطیر معاون ورزشی باشگاه استقلال امروز در محل کار خود حاضر شد تا به برنامه‌های نقل‌وانتقالاتی آبی‌پوشان رسیدگی کند که در حین انجام کار خطیر از حال رفت. گفتنی است بعد از بیهوش شدن علی خطیر، اورژانس به باشگاه استقلال رسید و او را مداوا کرد. لازم به ذکر است معاون استقلال حال مناسب خود را بدست آورد و مشکلش بر طرف شد. بیشتر بخوانیددروازه‌بان معترض استقلال، جانشین بیرانوند در پرسپولیس + عکسشایعه عجیب در شهر؛ مذاکرات پرسپولیس با فوق‌ستاره استقلال + عکسسوتی تاریخی فولاد، پدیده لیگ برتر را به استقلال فرستاد + عکسواکنش بازیکن مورد علاقه برانکو به پیشنهاد پرسپولیس و تراکتورسازی
خبر ورزشیخبر ورزشی4 ماه قبل
، از روزی که استقلال به نیم‌فصل نزدیک می‌شد حرف از بازگشت احتمالی امید نورافکن مطرح بود؛ اینکه بازیکن آذری‌زبان استقلالی‌ها از بلژیک و شارلوا دوباره به این تیم تهرانی برگردد. از این رو در مذاکره‌ای که مدیر برنامه‌های این بازیکن با مسئولان باشگاه استقلال داشته از بلژیکی‌ها خواسته شده تا با صدور رضایتنامه این بازیکن، نورافکن را به تهران برگردانند. این در حالی است که بلژیکی‌ها در پاسخ به طرف ایرانی اعلام کردند نورافکن یا فروشی است یا با بازگرداندن پول انتقالش به صورت قرضی به تهران برمی‌گردد. پیشنهادی که مسئولان استقلال را به فکر فرو برد و با توجه به اصرار شفر برای بازگرداندن نورافکن دوست دارند بتوانند این اتفاق را رقم بزنند. شنیدیم در روز‌های آتی در این باره جلسه‌ای بین مسئولان استقلال با مدیر برنامه این بازیکن برگزار خواهد شد تا در صورت حصول نتیجه، نورافکن که حالا تا پشت در باشگاه محبوبش پیش رفته بار دیگر به استقلال برگردد.
افکارنیوزافکارنیوز1 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشمسئولان باشگاه استقلال تهران قصد داشتند برای پیروزی این تیم در دیدار برگشت برابر تیم فوتبال الهلال باز هم پاداش قابل قبولی به اعضای تیم اعطا کنند، اما شکست غیر منتظره این تیم در بازی برگشت با حساب ۱ بر صفر برابر نماینده سعودی باعث شد مسئولان باشگاه استقلال تهران قید این پاداش را بزنند. باشگاه استقلال در بازی رفت مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان پاداش برای پیروزی مقابل الهلال در نظر گرفته بود و به بازیکنان و اعضای کادر فنی پرداخت شد. شنیده می‌شود تیم فوتبال استقلال در صورت پیروزی برابر الدحیل و العین و صعود به مرحله بعد پاداش قابل قبولی از باشگاه دریافت کند و این عامل انگیزشی ۲ پیروزی مورد نیاز این تیم در لیگ قهرمانان آسیا تاثیر گذار خواهد بود.
ایسناایسنا1 ماه قبل
باشگاه استقلال از هوادارانش بابت صعود نکردن این تیم به دور حذفی لیگ قهرمانان عذرخواهی کرد. به گزارش ایسنا، تیم فوتبال استقلال ایران در هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا مقابل الدحیل به تساوی یک بر یک رسید تا با ۵ امتیاز در رده سوم گروه C این رقابت‌ها باقی بماند و از صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا بازماند. در همین راستا، باشگاه استقلال از کلیه هوادارانی که دیشب (دوشنبه) به ورزشگاه آزادی آمدند، تشکر کرد و بابت کسب نکردن جواز صعود و رسیدن به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا از آن‌ها عذرخواهی کرد. انتهای پیام
روزنوروزنو4 روز قبل
علی خطیر معاون ورزشی باشگاه استقلال امروز در محل کار خود حاضر شد تا به برنامه‌های نقل‌وانتقالاتی آبی‌پوشان رسیدگی کند که در حین انجام کار خطیر از حال رفت. گفتنی است بعد از بیهوش شدن علی خطیر، اورژانس به باشگاه استقلال رسید و او را مداوا کرد. لازم به ذکر است معاون استقلال حال مناسب خود را بدست آورد و مشکلش بر طرف شد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 روز قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، بهزاد غلامپور که یکی از گزینه‌های مربیگری برای دروازه‌بان‌های تیم فوتبال استقلال تهران در فصل جدید است صبح امروز (شنبه) در این باشگاه حضور یافت. به نظر می‌رسد غلامپور برای مذاکره یا احتمالا عقد قرارداد به باشگاه رفته و باید دید در نهایت چه کسی مربی دروازه‌بان‌های استقلال می‌شود. انتهای پیام/
جام نیوزجام نیوز6 روز قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، علی خطیر معاون ورزشی باشگاه استقلال امروز در محل کار خود حاضر شد تا به برنامه‌های نقل‌وانتقالاتی آبی‌پوشان رسیدگی کند که در حین انجام کار خطیر از حال رفت. گفتنی است بعد از بیهوش شدن علی خطیر، اورژانس به باشگاه استقلال رسید و او را مداوا کرد. لازم به ذکر است معاون استقلال حال مناسب خود را بدست آورد و مشکلش بر طرف شد.
برترین‌هابرترین‌ها2 روز قبل
خبرگزاری میزان: بهزاد غلامپور که یکی از گزینه‌های مربیگری برای دروازه‌بان‌های تیم فوتبال استقلال تهران در فصل جدید است صبح امروز (شنبه) در این باشگاه حضور یافت. به نظر می‌رسد غلامپور برای مذاکره یا احتمالا عقد قرارداد به باشگاه رفته و باید دید در نهایت چه کسی مربی دروازه‌بان‌های استقلال می‌شود.
ایران ورزشیایران ورزشی1 ماه قبل
حمیدرضا عرب/ باشگاه استقلال در ماجرای قطع همکاری با وینفرد شفر ضعیف‌ترین عملکرد ممکن را داشت و هرگز نتوانست موضوعی به این سادگی را به خوبی سازماندهی کرده و در محیطی دوستانه و سرشار از احترام با سرمربی اش قطع همکاری کند. حال که او با چنین وضعیتی از باشگاه رانده شده شگفت انگیز است که امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال ادعا می‌کند با بدهی صفر ریال با شفر قطع همکاری می‌کند. جدا از تمام صدمات حقوقی که این ماجرا بر پیکر باشگاه استقلال وارد می‌آورد وبدهکاری بزرگی را روی دست مدیران آتی می‌گذارد وجهه باشگاه استقلال نیز به واسطه چنین برخوردی زیر سوال رفت. تصمیم گیران در باشگاه استقلال حتی بدون توجه به پیشینه‌ای که از آلمان‌ها در ذهن ایرانی‌ها باقی مانده با چهره بازیکن ساز فوتبال آلمان رفتاری انجام دادند که قطع به یقین بازتاب ناخوشایندی برای این باشگاه در ویترین بین المللی خواهد داشت. همان نقطه‌ای که مدیران باشگاه استقلال باید آداب چگونه رفتار کردن در آن را به خوبی می‌دانستند وطوری گام برمی‌داشتند که منجر به زشت‌ترین جدایی تاریخ باشگاه استقلال نشود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
‌به گزارش مشرق، تیم فوتبال استقلال ایران در هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا مقابل الدحیل به تساوی یک بر یک رسید تا با ۵ امتیاز در رده سوم گروه C این رقابت‌ها باقی بماند و از صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا بازماند. در همین راستا، باشگاه استقلال از کلیه هوادارانی که دیشب (دوشنبه) به ورزشگاه آزادی آمدند، تشکر کرد و بابت کسب نکردن جواز صعود و رسیدن به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا از آن‌ها عذرخواهی کرد.
خبرآنلاینخبرآنلاین4 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، گادوین منشا مهاجم جدید تیم فوتبال استقلال در منزلی زندگی می‌کند که باشگاه پرسپولیس برای او اجاره کرده بود. پرسپولیسی‌ها خواهان تحویل واحد آپارتمانی توسط منشا هستند. مهاجم نیجریه‌ای استقلال از مسئولان باشگاه خواسته بود این منزل را برای او اجاره کنند، اما با توجه به اینکه در اختیار پرسپولیسی‌هاست، این امکان وجود نداشت. به همین دلیل مسئولان استقلال اعلام کرده‌اند، به زودی منزل جدید برای مهاجم خود خواهند گرفت تا این مشکل را حل کنند. همچنین گونکالوس و پاتوسی نیز در هتل گلشهر جردن هستند و باشگاه استقلال قصد دارد به زودی برای آن‌ها نیز منزلی اجاره کند.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه استقلال اعلام کرد: از همه هوادارانی که دوشنبه شب برای حمایت از تیم محبوب‌شان، خود را به ورزشگاه رساندند، تشکر و قدردانی کرده و عذرخواهی می‌کنیم بابت عدم کسب جواز صعود و رسیدن به مرحله بعد. استقلال روز گذشته با تساوی یک بر یک مقابل الدحیل قطر در یک هفته مانده به پایان مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، حذف شد. انتهای پیام/
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 ماه قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، باشگاه استقلال که به دلیل مشکلات مالی روز‌های بحرانی را سپری کرده بود، توانست در روز‌های آخر نقل‌وانتقالات دو بازیکن خارجی از کشور‌های گینه و آفریقای جنوبی جذب کند. با وجود اینکه جذب این دو بازیکن هزینه‌های زیادی را در پی خواهد داشت، اما مسئولان استقلال برای اینکه جواب هواداران خود را بدهند، به هر طریقی تلاش کردند بازیکن جدید جذب کنند. بد نیست بدانید در این شرایط حقوق کارمندان باشگاه استقلال سه ماه عقب افتاده و هنوز مسئولان باشگاه نتوانسته‌اند در این مدت حداقل یک بار پرداختی داشته باشند. انتهای پیام/
برترین‌هابرترین‌ها3 هفته قبل
خبر ورزشی: بعد از پایان فصل فوتبالی برای استقلال که با یک مقام سومی در لیگ برتر، حذف از آسیا و جام حذفی همراه بود، داستان انتخاب سرمربی دائم برای این تیم مطرح است. بعد از رفتن شفر و آمدن موقت فرهاد مجیدی به نیمکت استقلال حالا در مورد آینده نیمکت این تیم در فصل بعد صحبت و گمانه‌زنی زیاد است و هر روز یک نام جدید ایرانی و یا خارجی در این خصوص مطرح می‌شود. به همین دلیل و به درخواست احمد سعادتمند رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال، روز شنبه جلسه فوق‌العاده هیات مدیره این باشگاه برگزار می‌شود. شنیده شده این جلسه با محوریت مشخص شدن تکلیف سرمربی فصل آینده برگزار خواهد شد.
جام نیوزجام نیوز4 هفته قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، تیم استقلال امشب در آخرین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، باید در ابوظبی امارات به مصاف العین برود. مدیران آبی‌ها پیش از باز شدن پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی، در پی تمدید قرارداد بازیکنان اصلی تیم هستند که در این بین چند نفر از ستاره‌های آبی‌پوشان قراردادشان رو به اتمام است. در همین رابطه باشگاه استقلال پیش از عزیمت کاروان آبی‌ها به امارات، به سید حسین حسینی دروازه‌بان این تیم اعلام کرده که بعد از بازگشت از امارات، قرارداد خود را تمدید کند.
وانانیوزوانانیوز6 روز قبل
معاون باشگاه استقلال به بیمارستان رفتمعاون باشگاه استقلال به بیمارستان رفتمعاون باشگاه استقلال تهران از حال رفت و راهی بیمارستان شد. به گزارش وانانیوز، علی خطیر معاون ورزشی باشگاه استقلال تهران که امروز (سه‌شنبه) در باشگاه مشغول به کار بود از حال رفت. پس از این اتفاق اورژانس به باشگاه استقلال آمد و خطیر هم برای درمان به بیمارستان انتقال پیدا کرد. انتهای پیام/

به انتهای لیست رسیدید