باشگاه استقلال

خبر ورزشیخبر ورزشی11 ساعت قبل
به گزارش خبرورزشی، ذیحساب باشگاه استقلال که مسئول رسیدگی به امور مالی این باشگاه است از سمت خود استعفا کرد. این اتفاق در حالی رخ داده که ذیحساب باشگاه‌ها از طرف وزارت اقتصاد و دارایی منصوب می‌شوند. لعبت خلیلی ذیحساب باشگاه استقلال با تائید خبر استعفای خود گفت: خبر استعفای من درست است، من ۳ سال در باشگاه استقلال حضور داشتم، ولی خسته شدم. در مورد استعفا هم از مدیرعامل باشگاه سوال کنید.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱2 روز قبل
اختصاصی | در ساعات گذشته دروغی بزرگ در ارتباط با وضعیت مربی استقلال مطرح شده است که …ورزش ۱۱ - استقلال تهران در روزهای منتهی به پایان فصل، درگیر حواشی شده است که نشان می‌دهد افراد حاشیه‌ساز از همین حالا طرح و برنامۀ خود را برای دوباره به چالش کشیدن آبی‌ها آغاز کرده‌اند و با ایجاد فضای منفی روانی قصد در تخریب کادر مربیان این تیم دارند. فابیو جانواریواتفاق عجیبی که در فضای مجازی رخ داده است، ادعایی مبنی بر حضور فابیو جانواریو، بازیکن سابق استقلال به عنوان مربی بر روی نیمکت استقلال در فصل بعد در کنار شفر است که باشگاه استقلال قویا این ادعا را رد کرد!
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 ماه قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، باشگاه استقلال این روز‌ها شرایط بسیار سختی را سپری می‌کند و روزی نیست که مسئولان باشگاه با گرفتاری‌های زیادی روبرو شوند. قرار بود حواله بازیکنان تبدیل به پول شود، اما، چون حساب باشگاه به دلیل بدهی یک میلیاردی مربوط به زمان مدیریت علی فتح‌الله‌زاده بسته شده، امکان این کار وجود دارد. از طرفی، قسط پایانی انتقال مرتضی تبریزی با جریمه تأخیر در پرداخت مواجه شده که نزدیک به ۹۰۰ میلیون تومان می‌شود. این مبالغ باعث شده که باشگاه استقلال با دردسر زیادی روبرو شده و نتواند به سایر امور رسیدگی کنند. انتهای پیام/
برترین‌هابرترین‌ها3 ماه قبل
خبرگزاری میزان: باشگاه استقلال این روز‌ها شرایط بسیار سختی را سپری می‌کند و روزی نیست که مسئولان باشگاه با گرفتاری‌های زیادی روبرو شوند. قرار بود حواله بازیکنان تبدیل به پول شود، اما، چون حساب باشگاه به دلیل بدهی یک میلیاردی مربوط به زمان مدیریت علی فتح‌الله‌زاده بسته شده، امکان این کار وجود دارد. از طرفی، قسط پایانی انتقال مرتضی تبریزی با جریمه تأخیر در پرداخت مواجه شده که نزدیک به ۹۰۰ میلیون تومان می‌شود. این مبالغ باعث شده که باشگاه استقلال با دردسر زیادی روبرو شده و نتواند به سایر امور رسیدگی کنند.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، گادوین منشا مهاجم جدید تیم فوتبال استقلال در منزلی زندگی می‌کند که باشگاه پرسپولیس برای او اجاره کرده بود. پرسپولیسی‌ها خواهان تحویل واحد آپارتمانی توسط منشا هستند. مهاجم نیجریه‌ای استقلال از مسئولان باشگاه خواسته بود این منزل را برای او اجاره کنند، اما با توجه به اینکه در اختیار پرسپولیسی‌هاست، این امکان وجود نداشت. به همین دلیل مسئولان استقلال اعلام کرده‌اند، به زودی منزل جدید برای مهاجم خود خواهند گرفت تا این مشکل را حل کنند. همچنین گونکالوس و پاتوسی نیز در هتل گلشهر جردن هستند و باشگاه استقلال قصد دارد به زودی برای آن‌ها نیز منزلی اجاره کند.
خبر ورزشیخبر ورزشی2 ماه قبل
، از روزی که استقلال به نیم‌فصل نزدیک می‌شد حرف از بازگشت احتمالی امید نورافکن مطرح بود؛ اینکه بازیکن آذری‌زبان استقلالی‌ها از بلژیک و شارلوا دوباره به این تیم تهرانی برگردد. از این رو در مذاکره‌ای که مدیر برنامه‌های این بازیکن با مسئولان باشگاه استقلال داشته از بلژیکی‌ها خواسته شده تا با صدور رضایتنامه این بازیکن، نورافکن را به تهران برگردانند. این در حالی است که بلژیکی‌ها در پاسخ به طرف ایرانی اعلام کردند نورافکن یا فروشی است یا با بازگرداندن پول انتقالش به صورت قرضی به تهران برمی‌گردد. پیشنهادی که مسئولان استقلال را به فکر فرو برد و با توجه به اصرار شفر برای بازگرداندن نورافکن دوست دارند بتوانند این اتفاق را رقم بزنند. شنیدیم در روز‌های آتی در این باره جلسه‌ای بین مسئولان استقلال با مدیر برنامه این بازیکن برگزار خواهد شد تا در صورت حصول نتیجه، نورافکن که حالا تا پشت در باشگاه محبوبش پیش رفته بار دیگر به استقلال برگردد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 ماه قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، باشگاه استقلال که به دلیل مشکلات مالی روز‌های بحرانی را سپری کرده بود، توانست در روز‌های آخر نقل‌وانتقالات دو بازیکن خارجی از کشور‌های گینه و آفریقای جنوبی جذب کند. با وجود اینکه جذب این دو بازیکن هزینه‌های زیادی را در پی خواهد داشت، اما مسئولان استقلال برای اینکه جواب هواداران خود را بدهند، به هر طریقی تلاش کردند بازیکن جدید جذب کنند. بد نیست بدانید در این شرایط حقوق کارمندان باشگاه استقلال سه ماه عقب افتاده و هنوز مسئولان باشگاه نتوانسته‌اند در این مدت حداقل یک بار پرداختی داشته باشند. انتهای پیام/
فارسفارس1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، بعد از کناره‌گیری امیر سلطانی از مدیرعاملی باشگاه استقلال خوزستان در این مدت محمد اسد مسجدی و سپس خلیل پورهاشمی به عنوان قائم مقام در این باشگاه فعالیت کردند. در همین راستا امروز جلسه هیأت مدیره باشگاه استقلال خوزستان تشکیل شد و بعد از تائید نهایی کسری غفو‌ری مدیرعامل جدید این باشگاه انتخاب شد. محمد رحیمی که به عنوان سخنگو و نایب رئیسه هیأت مدیره استقلال خوزستان فعالیت داشت به عنوان مدیرعامل جدید این باشگاه انتخاب شد. رحیمی دارای لیسانس، فوق لیسانس و دکتری تربیت بدنی، فوق لیسانس و دکتری روانشناسی است. او به عنوان مشاور امور ورزشی شکرت مارگارین و مشاور ورزشی شرکت صنایع بهشر فعالیت داشته است.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
علی خطیر پیش از جراحی گفته بود شکایت از علیرضا حقیقی را تا انتهای پرونده پیگیری خواهد کرد. هم چنین باشگاه استقلال با انتشار بیانیه‌ای ضمن دفاع از علی خطیر اعلام کرد این پرونده را تا رسیدن به سرانجام دنبال خواهد کرد و از حق باشگاه کوتاه نخواهد آمد. البته علیرضا حقیقی هم گفته با علی خطیر درگیری شدید نداشته و در این ماجرا به او توهین شده و به صورت علی خطیر ضربه نزده و تنها او را هل داده است. پرونده‌ای در این زمینه تشکیل شده است که در روزهای آتی از سوی مراجع قضایی پیگیری خواهد شد. هم چنین بر خلاف آنچه که در ساعات اولیه این درگیری اعلام شده بود علیرضا حقیقی دیشب در بازداشتگاه نبوده است.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ بعد از اینکه اعلام شد اولین اردوی تیم ملی ایران هفته اول فروردین برگزار خواهد شد و از آن طرف هم طبق برنامه سازمان لیگ دربی برگشت پایتخت روز ۱۰ فروردین برگزار خواهد شد، حالا مسئولان باشگاه استقلال به برنامه سازمان لیگ اعتراض کرده‌اند و تاکید دارند که نمی‌توانیم با ملی پوشان خسته در دربی به میدان بروند.
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
خبرگزاری تسنیم: باشگاه استقلال اعلام کرد که فرشید باقری همچنان از حضور در تمرینات محروم است. باشگاه استقلال اعلام کرد: برخلاف شایعات مطرح شده در برخی رسانه‌ها، بر اساس تصمیم اتخاد شده از سوی باشگاه استقلال به علت حواشى در دربى، فرشید باقری همچنان اجازه حضور در تمرینات استقلال را نداشته و گمانه زنی‌های مطرح شده در خصوص مجوز حضور نامبرده در تمرینات استقلال نادرست است.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم باشگاه استقلال اعلام کرد: برخلاف شایعات مطرح شده در برخی رسانه‌ها، بر اساس تصمیم اتخاد شده از سوی باشگاه استقلال به علت حواشى در دربى، فرشید باقری همچنان اجازه حضور در تمرینات استقلال را نداشته و گمانه زنی‌های مطرح شده در خصوص مجوز حضور نامبرده در تمرینات استقلال نادرست است. انتهای پیام/
برترین‌هابرترین‌ها3 ماه قبل
خبرورزشی: خانواده رضا احدی با حضور بر سر مزار پیشکسوت استقلال خاطره این فوتبالیست محجوب را گرامی داشتند. البته خانواده آن مرحوم از رفتاری که باشگاه استقلال انجام داد خیلی گلایه داشتند. شایان احدی، پسر آقارضا، با انتقاد از مسئولان استقلال گفت: در تمام این سال‌ها ما هیچ خواسته مالی از باشگاه نداشتیم و هرگز هم چنین درخواستی نداریم، ولی این که به لحاظ معنوی به رضا احدی حرمت گذاشته شود، اصلا خواسته زیادی نیست. آقایان به ما گفته بودند برای پدرم همچون منصورخان پورحیدری یا غلامحسین‌خان مظلومی در تالار یا سر مزارش مراسم بگیرند، ولی نه تنها چنین کاری نکردند بلکه حتی زحمت یک تماس خشک و خالی هم به خودشان ندادند. انگار نه انگار که اصلا استقلال بازیکنی به نام رضا احدی داشته است.
برترین‌هابرترین‌ها3 ماه قبل
سرپرست باشگاه استقلال امشب در تماس تلفنی با مرتضی آقاخان بازیکن این تیم، جویای احوال و شرایط او شد و دقایقی با این بازیکن گفت و گو کرد. سایت رسمی باشگاه استقلال: امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال امشب در تماس تلفنی با مرتضی آقاخان بازیکن این تیم، جویای احوال و شرایط او شد و دقایقی با این بازیکن گفت و گو کرد. فتحی در همین خصوص گفت: باشگاه استقلال حمایت همه جانبه و تمام قد خود از مرتضی آقاخان را اعلام می‌دارد. او سرمایه باشگاه استقلال است و بدون تردید خیلی زود به جمع بازیکنان باز می‌گردد. مرتضی آقاخان بازیکن ارزشمندی است و خیلی زود می‌تواند توانمندی خود را با پیراهن استقلال برای هواداران به نمایش بگذارد.
تابناکتابناک2 ماه قبل
باشگاه استقلال نسبت به اظهارات امروز برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی مقابل استقلال خوزستان واکنش نشان داد. به گزارش تابناک ورزشی و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، محمدحسین زرندی، مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال در پاسخ به اظهارات سرمربی تیم پرسپولیس گفت: متأسفانه این برای چندمین بار است که سرمربی تیم پرسپولیس به خود اجازه دخالت در مسائل باشگاه استقلال را می‌دهد. باشگاه استقلال از مدیران باشگاه پرسپولیس می‌خواهد اصول حرفه‌ای را به سرمربی خود یادآوری کرده و به ایشان متذکر شوند که حق صحبت در مورد سایر باشگاه‌ها را ندارد. باشگاه استقلال اعلام می‌کند اگر یک بار دیگر چنین اتفاقی از سوی سرمربی پرسپولیس تکرار شود، از طریق مجاری قانونی فوتبالی آن را پیگیری خواهد کرد. ریاست فدراسیون فوتبال هم این مسائل را پیگیری و رصد می‌کند و در زمان لازم عکس‌العمل نشان خواهد داد.
الفالف2 ماه قبل
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از پیروزی تیمش برابر استقلال خوزستان و رسیدن به صدر جدول ابراز خرسندی کرد و در واکنش به بیانیه باشگاه استقلال گفت: توجهی به باشگاه‌های دیگر نداریم. مشکل داشتیم اما مهم پیروزی بودسرمربی پرسپولیس ادامه داد: این برد پس از باختی که هفته قبل داشتیم به ما کمک کرد. استقلال خوزستان با وجود اینکه در انتهای جدول است اما خیلی خوب می‌جنگد. بودیمیر بازیکن با کیفیتی استوی در پاسخ به سوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه از عملکرد بودیمیر راضی هستید یا خیر افزود: بودیمیر بازیکن با کیفیتی است. بودیمیر در بازی قبلی هم دو بازیکن را سمت خودش کشید تا کمال راحت‌تر بازی کند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 ماه قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، علی خطیر که در طول یکی دو ماه گذشته تلاش زیادی برای نقل و انتقالات استقلال کرد، برای استراحت به سوئیس سفر کرده است. خطیر که به واسطه تسلط به زبان انگلیسی و برخلاف ابتدای فصل نقش زیادی در نقل و انتقالات داشت، دو بازیکن خارجی به استقلال آورد و در مکاتبه با مسئولان شارلوای بلژیک، امید نورافکن هم به صورت قرضی به استقلال برگشت. خانواده خطیر در سوئیس زندگی می‌کنند و او با توجه به پایان نقل و انتقالات راهی این کشور شد تا مدتی را در کنار خانواده‌اش سپری کند. انتهای پیام/
خبر ورزشیخبر ورزشی2 ماه قبل
به گزارش خبرورزشی؛ طارق همام هافبک عراقی تیم فوتبال استقلال که در جام ملت‌های آسیا دچار مصدومیت شد هنوز به ایران برنگشته است. برهمین اساس، گفته می‌شود باشگاه استقلال قصد دارد به دلیل تاخیر زیاد این بازیکن در بازگشت به ایران طبق قرارداد او را جریمه کند.
ورزش۳ورزش۳3 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه»، مشکلات مالی استقلال مدتی است که بازیکنان این تیم را ناراحت کرده است و آنها در این مدت به اشکال مختلف اعتراض خود را به این موضوع نشان داده‌اند. هادی مباشری در این باره به ورزش سه گفت: مشکلات بازیکنان را درک می‌کنیم ولی واقعا اسپانسر هم تا حالا بیشتر از قرار قبلی پول داده است. معاون اجرایی باشگاه استقلال در مورد نحوه خرج شدن این پول‌ها می‌گوید: بخشی از آن از سال قبل خرج شده است، بخشی مربوط به ۲۵ درصد از قرارداد بازیکنان است و بخشی دیگر به پرداخت پول بازیکنان و کادرفنی خارجی مان اختصاص پیدا کرده است. البته این را هم بگویم باید نیم فصل دوم شروع شود تا از این طریق بتوانیم درآمد داشته باشیم. این را هم بگویم ما شبانه روز در حال کار هستیم تا بتوانیم اسپانسرهای جدیدی را جذب کنیم.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
به گزارش مشرق، مجمع عمومی عادی سالیانه فدراسیون ژیمناستیک از ساعت ۱۴ امروز پس از پخش آیاتی از قرآن کریم و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران در هتل المپیک برگزار شد. این نشست به منظور بررسی عملکرد فدراسیون در سال گذشته و تصویب برنامه‌های سال جاری انجام شد که ضمن ارائه به مجمع مورد تأیید قرار گرفت. همچنین خزانه‌دار و بازرس فدراسیون گزارش خود را در حضور اعضاء مجمع ارائه کردند و مورد تأیید و تصویب مجمع واقع شد. خزانه دار فدراسیون هنگام ارائه گزارش مالی فدراسیون گفت: حدود ۴ سال پیش فدراسیون ژیمناستیک بدون هیچ سند و مدرکی ۲۰۰ میلیون به باشگاه استقلال وام داده بودند که قرار بود سالی ۵۰ میلیون به فدراسیون برگردانند تا کنون ۱۵۰ میلیون آن برگشته ولی ۵۰ میلیون آن هنوز مانده است. البته باشگاه استقلال قبول دارد که ۵۰ میلیون به فدراسیون ژیمناستیک بدهکار است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
فدراسیون مبدا که آفریقای جنوبی است ۷ روز مهلت دارد که درخواست ITC را یا کانفرم (تایید) و یا ریجکت (رد) کند و یا بی‌پاسخ بگذارد. او افزود: فدراسیون فوتبال آفریقای جنوبی یک روز پس از درخواست ما، کانفرم کرد. فدراسیون آفریقای جنوبی حتی ممکن بود به دلیلی مانند مشکل حقوقی بین پاتوسی و باشگاه کیپ‌تاون این درخواست را ریجکت کند مانند اتفاقی که بین ما و تیام رخ داد و باشگاه استقلال، درخواست ITC او را ریجکت کرد. اگر فدراسیون فوتبال آفریقای جنوبی بعد از ۷ روز بی‌پاسخ می‌گذاشت، فدراسیون فوتبال ایران می‌توانست پس از ۱۵ روز به صورت مشروط اقدام به صدور ITC بکند. معاون ورزشی باشگاه استقلال در پایان خطاب به هواداران این تیم گفت: این موضوعاتی که درباره غیرقانونی بودن قرارداد پاتوسی مطرح شده، وجاهت قانونی ندارد و هواداران از این بابت نگران نباشند.
فارسفارس1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، بعد از کناره‌گیری امیر سلطانی از مدیرعاملی باشگاه استقلال خوزستان در این مدت محمد اسد مسجدی و سپس خلیل پورهاشمی به عنوان قائم مقام در این باشگاه فعالیت کردند. در همین راستا امروز جلسه هیأت مدیره باشگاه استقلال خوزستان تشکیل شد و بعد از تائید نهایی کسری غفو‌ری مدیرعامل جدید این باشگاه انتخاب شد. محمد رحیمی که به عنوان سخنگو و نایب رئیسه هیأت مدیره استقلال خوزستان فعالیت داشت به عنوان مدیرعامل جدید این باشگاه انتخاب شد. رحیمی دارای لیسانس، فوق لیسانس و دکتری تربیت بدنی، فوق لیسانس و دکتری روانشناسی است. او به عنوان مشاور امور ورزشی شکرت مارگارین و مشاور ورزشی شرکت صنایع بهشر فعالیت داشته است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
به گزارش مشرق، مسئولان باشگاه استقلال در شرایطی پرونده بازی سوپرجام با پرسپولیس را به دادگاه عالی ورزش نشان دهند که قرار است مدیران و معاونین این باشگاه برای ارائه مستندات و مدارک در جلسه‌ای در این دادگاه حاضر شوند. از سوی دیگر باشگاه پرسپولیس و سازمان لیگ هم قرار است برای دفاع از اقدام خود در جلسه‌ای در دادگاه عالی ورزش شرکت کنند. اقدام باشگاه استقلال و همچنین سازمان لیگ و باشگاه پرسپولیس باعث شده است تا به جای نمایندگان مجلس به خاطر انجام هزینه‌های عجیب و غریب در یک کشور دیگر در بیاید. در همین ارتباط موسوی سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس از باشگاه استقلال، پرسپولیس و سازمان لیگ به شدت انتقاد کرد و گفت: چرا باید برای حل یک بحث داخلی وکلا و قاضیان خارجی در سوئیس برای ما تصمیم گیری کنند. وی افزود: انگار آقایان در این دو باشگاه و فدراسیون فوتبال خبر ندارند وضعیت اقتصادی کشور چطور است؟ ما در مجلس این موضوع را پیگیری می‌کنیم.
فارسفارس2 ماه قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، طارق همام در جریان دیدار تیم ملی عراق و قطر از ناحیه کشاله مصدوم شد و با چشمانی‌ اشکبار زمین را ترک کرد. بعد از این اتفاق مسئولان استقلال خواستار بازگشت این بازیکن به تهران برای وضعیت درمانش شدند اما وی اعلام کرد به زودی به تهران بر می‌گردد. با این وجود طارق هنوز به تهران برنگشته و مسئولان استقلال پیگیر وضعیت این بازیکن به تهران هستند تا وضعیت آسیب دیدگی وی مشخص شود. انتهای پیام/ا
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
باشگاه استقلال درباره تمدید قرارداد بازیکنانی که قرارداد آنها در پایان فصل به پایان می‌رسد، اطلاعیه‌ای صادر کرد. در چند روز اخیر صحبت‌هایی در خصوص تمدید قرارداد با چند بازیکن استقلال در پایان فصل در فضای مجازی مطرح شده که دور از واقعیت است. باشگاه استقلال پیش از تعطیلات نیم‌فصل با بازیکنان مد نظر خود که در پایان فصل قراردادشان به اتمام می‌رسد، گفت‌وگوها را آغاز کرده و در زمان مناسب این کار صورت خواهد گرفت بنابراین نگرانی از این بابت وجود ندارد. ضمن اینکه آرمین سهرابیان نیز حدود دو ماه قبل قرارداد خود را با باشگاه استقلال تمدید کرده است.
مهرمهر2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، محمد حسین زرندی مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال در پاسخ به اظهارات سرمربی تیم پرسپولیس گفت: متاسفانه این برای چندمین بار است که سرمربی تیم پرسپولیس به خود اجازه دخالت در مسایل باشگاه استقلال را میدهد. باشگاه استقلال از مدیران باشگاه پرسپولیس میخواهد اصول حرفه‌ای را به سرمربی خود یادآوری کرده و به ایشان متذکر شوند که حق صحبت در مورد سایر باشگاهها را ندارد. باشگاه استقلال اعلام میکند اگر یک بار دیگر چنین اتفاقی از سوی سرمربی پرسپولیس تکرار شود، از طریق مجاری قانونی فوتبالی آن را پیگیری خواهد کرد. وی افزود: ضمن این که بر اساس اعلام کارشناسان داوری، در بازی با پیکان هیچ خطای پنالتی صورت نگرفت که از دید داور پنهان مانده باشد. ریاست فدراسیون فوتبال هم این مسایل را پیگیری و رصد میکند و در زمان لازم عکس العمل نشان خواهد داد.
ورزش۳ورزش۳2 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه»، برانکو ایوانکویچ در نشست خبری قبل از بازی با استقلال خوزستان مدعی شد داور در هفته شانزدهم لیگ برتر یک پنالتی به نفع پیکان نگرفت و به نوعی به استقلال لطف کرد. محمد حسین زرندی مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال در پاسخ به اظهارات سرمربی تیم پرسپولیس به سایت باشگاه استقلال گفت: متاسفانه این برای چندمین بار است که سرمربی تیم پرسپولیس به خود اجازه دخالت در مسایل باشگاه استقلال را میدهد. باشگاه استقلال از مدیران باشگاه پرسپولیس میخواهد اصول حرفه‌ای را به سرمربی خود یادآوری کرده و به ایشان متذکر شوند که حق صحبت در مورد سایر باشگاهها را ندارد. باشگاه استقلال اعلام میکند اگر یک بار دیگر چنین اتفاقی از سوی سرمربی پرسپولیس تکرار شود، از طریق مجاری قانونی فوتبالی آن را پیگیری خواهد کرد. ریاست فدراسیون فوتبال هم این مسایل را پیگیری و رصد میکند و در زمان لازم عکس العمل نشان خواهد داد.
ایرناایرنا1 ماه قبل
به گزارش ایرنا بنا بر اعلام سایت باشگاه استقلال خوزستان، جلسه هیأت مدیره باشگاه استقلال خوزستان روز چهارشنبه تشکیل شد و محمد رحیمی با تایید نهایی کسری غفوری مدیرعامل شرکت گروه ملی فولاد ایران، به عنوان مدیرعامل جدید آبی‌های خوزستان منصوب شد. بعد از کناره ‌گیری امیر سلطانی از مدیرعاملی باشگاه استقلال خوزستان در این مدت محمداسد مسجدی و سپس خلیل پورهاشمی به عنوان قائم مقام در این باشگاه فعالیت کردند. رحیمی که به عنوان سخنگو و نایب رئیسه هیات مدیره باشگاه استقلال خوزستان فعالیت داشت اکنون در منصب مدیرعامل جدید این باشگاه فعالیت خواهد کرد. حضور در کمیته استعدادیابی فدراسیون بوکس، مدیریت تربیت بدنی امور خوابگاه‌‌های دانشگاه تهران، مدیر گروه رشته روانشناسی ورزش دانشگاه پرسپولیس از سوابق رحیمی به شمار می‌رود. تیم استقلال خوزستان در حال حاضر با کسب هفت امتیاز در مکان شانزدهم رده بندی جای گرفته است این تیم روز جمعه دهم اسفندماه به مصاف تیم سپیدرود خواهد رفت.

به انتهای لیست رسیدید