باشگاه بدن سازی

باشگاه بدن سازی

ساعت ۲۴ساعت ۲۴3 روز قبل
ساعت ۲۴-امان از نیش و کنایه‌های تحقیرآمیز مادر و خواهر شوهرم که مرا به چنین روز فلاکت باری گرفتار کرد و زندگی ام را به باد فنا داد. مدتی گذشت و دندان روی جگر گذاشتم تا بلکه این حرف‌های چرت و پرت از نوک زبان مادر و خواهر شوهرم بیفتد. با این وضعیت مانده بودم چکار کنم که به پیشنهاد خواهر شوهرم در یک باشگاه بدن سازی ثبت نام کردم و مشغول ورزش شدم. ۲ هفته سپری شد و یک روز خواهر شوهرم گفت از دوستش دارویی گرفته که مصرف آن در مدت کوتاهی باعث تقویت و زیبایی اندام می‌شود. وی توصیه کرد بهترین راه برای افزایش یا کاهش وزن مشاوره با کارشناسان امر تغذیه و پزشکان متخصص مشاوره است.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴2 ماه قبل
قبل از قتل مسعود او را دیدی؟ پس از پرس‌وجوی زیاد توانستم شماره تلفنی از مسعود پیدا کنم، صبح امروز به او زنگ زدم. چه دیدی؟ من در چند قدمی در ورودی باشگاه از تاکسی پیاده شدم می‌خواستم یک نوشیدنی برای مسعود بخرم. چند باری اسم مسعود را بلند صدا زدم اما خبری نشد با نگرانی به جست‌وجوی اتاق‌ها پرداختم که در اتاق آخری جسد مسعود را دیدم که روی زمین افتاده است. به چیزی هم دست زدی؟ فقط به تلفن و دیگر به چیز دیگری دست نزدم بعد از تماس من بود که پدر و مادر مسعود وارد باشگاه شدند. عصر بود که به باشگاه رفتم، هیچ کس نبود مسعود با دیدن من خیلی خوشحال شد اما رفتارم او را متعجب کرده بود.
فارسفارس3 ماه قبل
در کردستان کشتی‌گیرانی فعالیت دارند که در کشور نامی اشنا دارند اما با توجه به همه‌ زحمت‌هایی که کشیده‌اند و در مسابقات کشوری و آسیایی صاحب مقام شده‌اند، از حضور در مسابقات جهانی محروم شده‌اند که به نوعی سرخوردگی دچار شده‌اند. سامان عزیزی یکی از موفق‌های ورزش کشتی فرنگی استان کردستان و کشور است که تاکنون چندین مدال جهانی و آسیایی را برای کشورمان به ارمغان اورده است. برای آشنایی بیشتر با این ورزشکار و تحلیل وضعیت کشتی استان با این ورزشکار سنندجی گفت‌و‌گویی انجام دادیم که در ادامه خواهید خواند. فارس: نقطه قوت کشتی استان کجاست؟ کشتی استان از نقطه قوت‌های مختلفی برخوردار است که مهمترین آنها در کناراستعداد ورزشکاران وجود مربیان باتجربه، دلسوز، با دانش و کارکشته است. یکی دیگر از نقاط قوت استان استعداد ورزشکاران کردستانی است که اگر به آنها توجه شود آینده‌ای بسیار روشن را برای ورزش کشتی استان رقم خواهند زد.
فردا نیوزفردا نیوز4 ماه قبل
روزنامه خراسان: هرکدام از این اشرار داستان‌ها و سرنوشت‌های متفاوتی دارند که نشان می‌دهد آن‌ها چگونه پای در این زندگی آلوده گذاشته‌اند. تیم‌های پلیس امنیت تهران در یک کار اطلاعاتی پاتوق شرور‌های خطرناک را شناسایی کردند و پس از بررسی‌های فنی در عملیاتی ۴۸ ساعته در سطح تهران موفق به دستگیری ۴۰۸ شرور شدند. در این طرح از مخفیگاه متهمان هشت تفنگ و ۵۴ چاقو و قمه به دست آمد که متهمان برای تحقیقات بیشتر و سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضایی قرار گرفتند. چندی قبل ماموران پلیس امنیت اخلاقی تهران از درگیری چند جوان در خیابان نبرد مطلع شدند که در بررسی‌ها مشخص شد پسر جوانی هدف ضربات چاقوی یکی از شرورهای خطرناک تهران قرار گرفته است. به دنبال انتقال پسر جوان به بیمارستان تحقیقات برای دستگیری عامل این درگیری خونین آغاز شد تا این که نتیجه این کاوشگری‌ها ردیابی پسر جوانی بود که مدتی قبل از زندان آزاد شده بود. بچه‌شان هستم دیگر و اشتباه از سمت من است. حس بدی دارم. نه، خودم تا آخر این مسیر رفتم و اجازه نمی‌دهم فرزندم نیز به این مسیر کشیده شود.

دومین مرحله عملیات برخورد با اراذل و اوباش

22+
باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران4 ماه قبل
افکارنیوزافکارنیوز4 ماه قبل
اخبار اجتماعی- او افزود: کنترل فضای مجازی در دستور کار ما است و شناسایی محل اختفا اراذل، پارک‌ها و سایر نقاط تهران در حال انجام است. سردار رحیمی گفت: ۱۴۲ پرونده تشکیل شد و برخورد قاطع صورت گرفت و ۲۰۷ محله در تهران مانند تهران پارس، خاک سفید، مشیریه، خزانه، فلاح، ابوذر، ۱۳ آبان، شهر ری، فرحزاد و … پاکسازی شدند. وی افزود: ۱۱۳ قهوه خانه، ۲۷ باشگاه بدن سازی و ۴۹ بوستان و تفرجگاه که محل پاتوق اراذل و اوباش بود پاکسازی شد. رئیس پلیس پایتخت گفت: در بعد از ظهر روز رژه نیرو‌های مسلح شهرآورد برگزار خواهد شد، تماشاگران باید بلیت الکترونیکی را تهیه کنند و به هیچ عنوان در ورودی ورزشگاه آزادی بلیت فروشی نخواهد شد، پارکینگ‌های ورزشگاه ۳، ۴ ساعت پیش از آغاز بازی باز خواهد شد. او افزود: در بازی دربی پیش بینی برای ورود خانم‌ها نشده است لذا هیچ‌خانمی به ورزشگاه مراجعه نکند تا شهرآورد مطلوبی را شاهد باشیم.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین4 ماه قبل
پرس‌های کوچکپرس‌های غذایی ژاپنی‌ها کمتر از غربی هاست و در نتیجه از پرخوری پرهیز می‌کنند. انتخاب هوشمندانهجالب است بدانید حتی در وعده‌های غذایی خارج از خانه نیز، انتخاب یک ژاپنی، غذای سالم و نه فست‌فود است. بهترین وعده برای ژاپنی هاصبحانه، اصلی‌ترین وعده غذایی روزانه در ژاپن است. ژاپنی‌ها بیشترین غذا را در همین وعده مصرف می‌کنند. روش‌های سالم پخت‌وپزآن‌ها از روش‌های پخت سالم غذا مانند تفت‌ دادن سریع، کباب، بخارپز و آب‌پز کردن استفاده و موادغذایی را متناسب با هر فصل‌ انتخاب می‌کنند.
رکنارکنا4 ماه قبل
به گفته پزشک معالج، خون زیادی از دست داده و به همین علت به کما رفته بود. ضربه‌های زیادی به پیکرش وارد شده بود؛ ضربه‌ای به جمجمه، صورت، دست راست؛ اما ضربه‌ای که او را به این روز انداخته بود، به ران راستش خورده و موجب شده بود تا این فرد خون زیادی از دست بدهد. برادر همسرش را در راهرو بیمارستان پیدا می‌کنم که در کنار او، دیگر اعضای خانواده مصدوم هم حاضر هستند. او همچنین اضافه می‌کند که طبق گفته عوامل کلانتری این خودرو متعلق به یک خانم است و بررسی‌ها برای شناسایی او ادامه دارد. طبق بررسی‌های ابتدایی، ضاربان ۲نفر بوده‌اند و یک نفر نیز رانندگی خودرو را بر عهده داشته است.
ایرناایرنا8 ماه قبل
نیک رزم آمار باشگاه‌های مجوزدار در سطح استان را ۵۰۰ باشگاه اعلام کرده و بیان کرد: همچنین در کنار این تعداد باشگاه نزدیک به ۱۵۰ باشگاه غیرمجاز که در آستانه کسب مجوز هستند، نیز فعالیت می‌کنند؛ روی هم رفته تعداد ورزشکاران فعال و پایدار در رشته بدن سازی در سطح استان را می‌توان ۱۵۰ تا ۱۶۰ هزار نفر برشمرد. نیک رزم با انتقاد از روال قدیمی موجود که بیمه ورزشی و با اشاره به اینکه ورزشکاران فعال بانوان در رشته بدن سازی و پرورش اندام در هیات ورزش‌های همگانی ثبت نام می‌شود، گفت: در تلاش هستیم تا آمار این ورزشکاران را به هیات بدن سازی و پرورش اندام استان انتقال دهیم تا آماری دقیق‌تر داشته باشیم. وی همچنین عنوان کرد: اکثر ورزشکاران سایر رشته‌های ورزشی از باشگاه‌های بدن سازی پرورش اندام استفاده می‌کنند، ولی من تا به حال ندیدم ورزشکاری که در رشته بدن سازی فعالیت می‌کند و بیمه این رشته ورزشی را دارد در دیگر ورزش‌ها مشغول باشد، بلکه برعکس این قضیه اتفاق می‌افتد که این حالت در آمارگیری هیات بدن سازی و پرورش اندام تاثیر می‌گذارد. رییس هیات بدن سازی و پرورش اندام آذربایجان شرقی در خصوص تعداد مربیان و داوران فعال در رشته بدن سازی و پرورش اندام استان نیز گفت: با توجه به غیر فعال بودن هیات بدن سازی در شهرستان‌های چاراویماق، کلیبر و ملکان، ۹۹ درصد شهرستان‌های آذربایجان شرقی در این رشته ورزشی فعال بوده و تعداد مربیان کارت دار رشته بدن سازی استان در بخش آقایان ۳۵۰ مربی و در بخش بانوان بیش از ۱۸۰ مربی می‌باشد و نزدیک به ۲۰۰ مربی نیز منتظر صدور کارت مربیگری هستند تا از درجه ۳ به ۲ و از ۲ به درجه یک ارتقاء یابند. نیک رزم تعداد داوران رشته بدن ساز در سطح استان را ۲ نفر به عنوان کرسی ثابت در پرورش اندام، چهار پنج نفر داور بین المللی و بیش از ۱۵ نفر داور ملی اعلام کرد.
ایرناایرنا11 ماه قبل
ناصر پورعلی فرد روز شنبه در حاشیه مجمع انتخابات هیات بدن سازی و پرورش اندام استان بوشهر در گفت و گو با ایرنا افزود: هم اکنون ۱۲ هزار باشگاه بدن سازی و پرورش اندام در کشور فعال است که سطح بندی این باشگاه‌ها زیر نظر اداره نظارت بر امور باشگاه‌های ادارات کل در دست اجراست. وی بیان کرد: فدراسیون بدن سازی و پرورش اندام نیز بازرسانی دارد که به صورت مدام از باشگاه‌ها بازرسی و در صورت وجود تلخف اعمال قانون می‌شود. وی در ارتباط با نخستین اعزام بین المللی فدراسیون بدن سازی و پرورش اندام نیز گفت: تیم ملی پرورش اندام در مرداد ماه سال آینده به مسابقات قهرمانی آسیایی ماکائو اعزام می‌شود. پور علی فرد افزود: زمان برگزاری مسابقات پرورش اندام قهرمانی آسیا اردیبهشت ماه بود که برگزاری آن سه ماه به تاخیر افتاده است. در این مجمع انتخاباتی روح الله نصرتی برای مدت چهار سال به عنوان رئیس هیات بدن سازی و پرورش اندام استان بوشهر انتخاب شد.
ایرناایرنا11 ماه قبل
ناصر پورعلی فرد روز شنبه در حاشیه مجمع انتخابات هیات بدن سازی و پرورش اندام استان بوشهر در گفت و گو با ایرنا افزود: هم اکنون ۱۲ هزار باشگاه بدن سازی و پرورش اندام در کشور فعال است که سطح بندی این باشگاه زیر نظر اداره نظارت بر امور باشگاه‌های ادارات کل در دست اجراست. وی بیان کرد: فدراسیون بدن سازی و پرورش اندام نیز بازرسانی دارد که بصورت مدام از باشگاه‌ها بازرسی و در صورت وجود تلخف اعمال قانون می‌شود. وی در ارتباط با نخستین اعزام بین المللی فدراسیون بدن سازی و پرورش اندم نیز گفت: تیم ملی پروش اندام در مرداد ماه سال آینده به مسابقات قهرمانی آسیایی ماکائو اعزام می‌شود. پور علی فرد افزود: زمان برگزاری مسابقات پرورش اندام قهرمانی آسیا اردیبهشت ماه بود که برگزاری آن سه ماه به تاخیر افتاده است. در این مجمع انتخاباتی روح الله نصرتی برای مدت چهار سال به عنوان رئیس هیات بدن سازی و پرورش اندام استان بوشهر انتخاب شد.

به انتهای لیست رسیدید