آخرین و مهم‌ترین اخبار مرتبط با «باشگاه فوتبال استقلال خوزستان»
باشگاه فوتبال استقلال خوزستان

اخبار «باشگاه فوتبال استقلال خوزستان»

وانانیوزوانانیوز1 روز قبل
با محرومیت باشگاه شهر خودرو مشهد از ۲ پنجره نقل و انتقالاتی, جمع تیم‌هایی که با این محرومیت در لیگ برتر فوتبال مواجه شد‌ه‌اند به عدد ۴ رسید. به گزارش وانانیوز، امروز (دوشنبه) کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال یک بار دیگر رای بر بسته شدن ۲ پنجره نقل و انتقالاتی برای یک باشگاه دیگر داد. با اضافه کردن ماشین‌سازی و شهر خودرو تعداد باشگاه‌هایی که هم‌اکنون دچار محرومیت نقل و انتقالاتی در لیگ برتر هستند به عدد ۴ می‌رسد. اتفاقاتی که فوتبال ایران به تبعات آن که محرومیت و جریمه است, عادت دارد. در این رابطه صنعت نفت آبادان, تراکتور تبریز, نساجی مازندران, پارس جنوبی, استقلال و پرسپولیس هم در نیم فصل برای جذب بازیکن دچار مشکل شدند و حتی در این بین آبادانی‌ها در نهایت موفق به کسب مجوز برای جذب بازیکن جدید نشدند.
ورزش۳ورزش۳4 روز قبل
به گزاش «ورزش سه»، پورموسوی که زمزمه هایی از حضور او در تیم نفت آبادان شنیده می‌شود با انتشار پیامی در صفحه اینستاگرامش نوشته: همه شما عزیزان را به خدا می‌سپارم! او که ۱۳ ماه پیش به عنوان سرمربی تیم جوانان معرفی شد، در این ماه‌ها کار خود را در کمپ تیم‌های ملی جلو برد و در چند تورنمنت نیز هدایت جوانان را برعهده داشت و حالا زمزمه جدایی او بیش از هر زمان دیگری مطرح می‌شود. پورموسوی در شرایطی این پست را منتشر کرده که سابقه حضور در فولاد و استقلال خوزستان را دارد و باتوجه به شرایط کنونی، گزینه اصلی نفت آبادان به حساب می‌آید. سرمربی ۴۸ ساله فوتبال ایران در پست اینستاگرامی‌اش تصویری از خود را منتشر کرده دست تکان می‌دهد. نکته جالب این است که تیم ملی سرمربی تیم فصل اول نفتی‌های آبادان را روی نیمکت خود نشاند و حالا احتمالا طلایی پوشان به این شکل، به فدراسیون پاتک خواهند زد.
روزنوروزنو5 روز قبل
در بازی دوم فصل استقلال خوزستان ۲ بر یک پرسپولیس را شکست داد. پرسپولیس در آن چهار بازی کابوس وار ابتدای فصل درمجموع ۹ گل خورد اما پس از آن بازی با ذوب اهن، به مدت ۵۴ ماه و به طور دقیق به مدت ۱۶۴۴ روز، دریافت دو گل در حداقل سه بازی پیاپی برای پرسپولیس رخ نداد. پرسپولیس پس از این مقطع، با برانکو و کالدرون در دو بازی پیاپی هم دو گل نخورد. حالا اما پرسپولیس در اوایل دور تازه سرمربیگری گل محمدی به ترتیب مقابل استقلال، دحیل و شارجه در هر بازی دو گل دریافت کرده است. البته پرسپولیس یحیی فقط در یکی از این سه بازی شکست خورده و با استقلال و شارجه مساوی کرده است.
ورزش۳ورزش۳6 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، پیکان در سراشیبی سقوط قرار گرفته و اکنون با حضور در قعر جدول در فاصله ۱۰ هفته مانده به پایان فصل یکی از گزینه‌های اصلی سقوط محسوب می‌شود. این در حالیست که همچنان بازیکنان این تیم مدعی هستند قادرند خود را از این خطر بزرگ رها کنند. انگار در خواب هستیم و روزهای بد و باخت‌ها یکی پس از دیگری می‌آیند و می‌روند. باید هر چه زودتر از این خواب بیدار شویم و شرایط را تغییر دهیم. باید هر چه زودتر به دنبال کسب نتیجه باشیم و بتوانیم شرایط بقا در لیگ را حفظ کنیم.
ایلناایلنا1 هفته قبل
مسابقه دو تیم سپیدرود رشت و سرخپوشان پاکدشت از هفته بیست و چهارم لیگ یک فصل ۹۹-۹۸ به تعویق افتاد و زمان مسابقات هفته بیست و ششم لیگ یک نیز تغییر کرد. به گزارش ایلنا، مسابقه دو تیم سپیدرود رشت و سرخپوشان پاکدشت که قرار بود سه شنبه ۲۹ بهمن ۹۸ در شهر رشت برگزار شود به دلیل به دلیل شرایط خاص جوی که در چند روز گذشته در شهر رشت وجود داشت و مکاتبه رسمی هیات فوتبال استان گیلان مبنی بر اینکه همه رده‌های مسابقاتی از جمله لیگ دسته اول در شهر رشت تا چند روز آینده لغو گردید. به این ترتیب مسابقه دو تیم سپیدرود رشت و سرخپوشان پاکدشت روز ۲۸ اسفند ۹۸۸ برگزار می‌شود. همچنین تمامی مسابقات هفته بیست و ششم لیگ دسته اول به جای روز‌های شنبه و یکشنبه ۱۰ و ۱۱ اسفند ۹۸ همگی در روز جمعه ۹ اسفند به شرح زیر برگزار می‌شود: جمعه ۹ اسفند ۹۸بادران تهران- داماش گیلانیان – ساعت ۱۲- ورزشگاه غدیر تهرانخوشه طلایی ساوه- گل ریحان البرز – ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه غدیر شهید چمران ساوهفجر سپاسی شیراز- مس کرمان – ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه شهید دستغیب شیرازعلم و ادب تبریز- رایکا بابل – ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریزمس رفسنجان- آلومینیوم اراک – ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه شهداء رفسنجانسپیدرود رشت- آرمان گهرسیرجان – ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه سردار جنگل رشتنود ارومیه -سرخپوشان پاکدشت – ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه تختی ارومیهاستقلال خوزستان- ملوان بندرانزلی – ساعت ۱۵ - ورزشگاه تختی اهوازنیروی زمینی تهران -قشقایی شیراز – ساعت ۱۵:۳۰۰ - ورزشگاه غدیر تهران
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، مسابقه دو تیم سپیدرود رشت و سرخپوشان پاکدشت که قرار بود روز سه‌شنبه ۲۹ بهمن ماه در شهر رشت برگزار شود، به دلیل به دلیل شرایط جوی که در چند روز گذشته در شهر رشت وجود داشت و مکاتبه رسمی هیئت فوتبال استان گیلان بار دیگر لغو و به تاریخ ۲۸ اسفند‌ ماه ۹۸ موکول شد. این دیدار پیش از این نیز قرار بود روز شنبه برگزار شود که به بارش شدید برف لغو شده بود. همچنین تمامی مسابقات هفته بیست و ششم لیگ دسته اول به جای روزهای شنبه و یکشنبه ۱۰ و ۱۱ اسفند ۹۸، همگی در روز جمعه ۹ اسفندماه به شرح زیر برگزار می‌شود: * جمعه ۹ اسفند ۹۸بادران تهران- داماش گیلانیان – ساعت ۱۲- ورزشگاه غدیر تهرانخوشه طلایی ساوه- گل ریحان البرز – ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه غدیر شهید چمران ساوهفجر سپاسی شیراز- مس کرمان – ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه شهید دستغیب شیرازعلم و ادب تبریز- رایکا بابل – ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریزمس رفسنجان- آلومینیوم اراک – ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه شهداء رفسنجانسپیدرود رشت- آرمان گهرسیرجان – ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه سردار جنگل رشتنود ارومیه -سرخپوشان پاکدشت – ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه تختی ارومیهاستقلال خوزستان- ملوان بندرانزلی – ساعت ۱۵ - ورزشگاه تختی اهوازنیروی زمینی تهران -قشقایی شیراز – ساعت ۱۵:۳۰ - ورزشگاه غدیر تهرانانتهای پیام/
ایلناایلنا1 هفته قبل
مدافع سابق استقلال و تیم ملی به شکلی عجیب در حالی که به نتایج مناسبی با استقلال خوزستان دست یافته بود، مجبور به کناره گیری از سمتش شد. به گزارش ایلنا، استقلال خوزستان این فصل را با هدایت مجید باقری‌نیا شروع کرد و قرار بود یکی از مدعیان اصلی صعود به لیگ برتر باشد. با این شرایط، کادر فنی استقلال خوزستان دچار تغییر و تحولات شد تا شانس به سهراب بختیاری‌زاده برسد. استقلال خوزستان با سهراب بختیاری‌زاده نتایج نسبتا خوبی گرفت اما در بعضی از بازی‌ها که انتظار می‌رفت پیروز شوند، این اتفاق نمی‌افتاد. من می‌خواهم از گفتن این ماجراها نتیجه بگیرم تا مردم و علاقه‌مندان و هواداران استقلال خوزستان متوجه شوند که چرا من استعفا دادم.
ورزش۳ورزش۳2 هفته قبل
به گزارش «ورزش سه»، رحیم زهیوی مهاجم سوسنگردی سابق الشحانیه قطر و استقلال خوزستان در تمرینات سپاهان و صنعت نفت آبادان حاضر شد اما در نهایت قراردادی با یکی از این دو تیم امضا نکرد. وی در گفت‌وگو با خبرنگار ما درباره این ماجرا گفت: ابتدا درباره صنعت نفت بگویم، آقای اسکوچیچ هم در مصاحبه‌اش گفته بود که زهیوی از نظر فنی تایید است. واقعا در آبادان با آبروی من بازی کردند، آنها نمی‌دانستند که پنجره‌شان بسته است؟ این چه باشگاه حرفه‌ای است که خبر از پنجره‌ ندارد. زهیوی در ادامه‌ افزود: سپاهان نیز با من تماس گرفتند و آقای قلعه‌نویی به من لطف زیادی داشتند. تارتار یکی از مربیان جوان و آینده‌دار لیگ است، نتایج تیم نفت نشان داده که او بار فنی فوق‌العاده‌ای دارد.
ایلناایلنا2 هفته قبل
تیم فجرسپاسی با هدایت مهابادی اخیرا با حضور در شش بازی دو امتیاز کسب کرده است تا به یکباره دچار افت جدی شده باشد. به گزارش ایلنا، فجرسپاسی که در نیم‌فصل اول نتایج فوق‌العاده‌ای به دست آورده بود نیم‌فصل دوم را به همان اندازه ضعیف کار کرده است. اینکه چرا فجر به یکباره تا این اندازه دچار افت شده حتما دلایل بسیاری دارد. شک نکنید الان هم تنها ایراد فجر، مشکلات مالی است. او در شش بازی آینده باید با سه تیم مدعی و یک تیم فانوس به دست بازی کند.
عصر ایرانعصر ایران2 هفته قبل
طبق اساسنامه فدراسیون فوتبال و ماده ۲۲ آن مجمع فدراسیون فوتبال در شرایط فعلی می‌تواند تا ۷۵ عضو داشته باشد که البته با توجه به شرایط زمانی (با اضافه یا کم شدن باشگاه‌ها در لیگ برتر، تغییرات استانی و همچنین اضافه یا کم شدن اعضای کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا یا فیفا) قابل تغییر استانتخابات فدراسیون فوتبال وارد مرحله جدیدی شده است. انتخاباتی که قرار است ۲۵ اسفندماه ۹۸ برگزار شود و در آن سرنوشت چهار ساله فوتبال با انتخاب رئیس و هیئت رئیسه‌اش تعیین خواهد شد. به گزارش تسنیم، با توجه به پایان مهلت نام نویسی نامزدها برای حضور در انتخابات و البته تا مشخص شدن احراز صلاحیت آنها، شاید بد نباشد نگاهی بیندازیم به اینکه چه کسانی سرنوشت فوتبال را رقم خواهند زد. طبق اساسنامه فدراسیون فوتبال و ماده ۲۲ آن مجمع فدراسیون فوتبال در شرایط فعلی می‌تواند تا ۷۵ عضو داشته باشد که البته با توجه به شرایط زمانی (با اضافه یا کم شدن باشگاه‌ها در لیگ برتر، تغییرات استانی و همچنین اضافه یا کم شدن اعضای کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا یا فیفا) قابل تغییر است. با این حال ممکن است تا ۲۵ اسفندماه ۹۸ که انتخابات برگزار می‌شود، تغییراتی در مدیریت باشگاه‌ها رقم بخورد یا اینکه باشگاه‌ها و هیئت‌های فوتبال قصد داشته باشند یکی از اعضای هیئت رئیسه باشگاه، نایب رئیس یا دبیر هیئت را برای حضور در مجمع معرفی کنند که به این ترتیب ممکن است تغییراتی در این ترکیب
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 هفته قبل
مجمع فدراسیون فوتبال در انتخابات ۲۵ اسفندماه ۹۸ برای انتخاب رئیس و اعضای هیئت رئیسه به نامزدها رأی خواهند داد که اعضای فعلی مجمع طبق اساسنامه ۷۵ نفر هستند. اعتمادآنلاین|‌ انتخابات فدراسیون فوتبال وارد مرحله جدیدی شده است. انتخاباتی که قرار است ۲۵ اسفندماه ۹۸ برگزار شود و در آن سرنوشت چهار ساله فوتبال با انتخاب رئیس و هیئت رئیسه‌اش تعیین خواهد شد. با توجه به پایان مهلت نام نویسی نامزدها برای حضور در انتخابات و البته تا مشخص شدن احراز صلاحیت آنها، شاید بد نباشد نگاهی بیندازیم به اینکه چه کسانی سرنوشت فوتبال را رقم خواهند زد. طبق اساسنامه فدراسیون فوتبال و ماده ۲۲ آن مجمع فدراسیون فوتبال در شرایط فعلی می‌تواند تا ۷۵ عضو داشته باشد که البته با توجه به شرایط زمانی (با اضافه یا کم شدن باشگاه‌ها در لیگ برتر، تغییرات استانی و همچنین اضافه یا کم شدن اعضای کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا یا فیفا) قابل تغییر است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 هفته قبل
به گزارش مشرق، انتخابات فدراسیون فوتبال وارد مرحله جدیدی شده است. انتخاباتی که قرار است ۲۵ اسفندماه ۹۸ برگزار شود و در آن سرنوشت چهار ساله فوتبال با انتخاب رئیس و هیئت رئیسه‌اش تعیین خواهد شد. با توجه به پایان مهلت نام نویسی نامزدها برای حضور در انتخابات و البته تا مشخص شدن احراز صلاحیت آنها، شاید بد نباشد نگاهی بیندازیم به اینکه چه کسانی سرنوشت فوتبال را رقم خواهند زد. طبق اساسنامه فدراسیون فوتبال و ماده ۲۲ آن مجمع فدراسیون فوتبال در شرایط فعلی می‌تواند تا ۷۵ عضو داشته باشد که البته با توجه به شرایط زمانی (با اضافه یا کم شدن باشگاه‌ها در لیگ برتر، تغییرات استانی و همچنین اضافه یا کم شدن اعضای کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا یا فیفا) قابل تغییر است. نام نماینده وزارتخانه‌ها و همچنین داوران نیز مشخص نیست.
تسنیمتسنیم2 هفته قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، انتخابات فدراسیون فوتبال وارد مرحله جدیدی شده است. انتخاباتی که قرار است ۲۵ اسفندماه ۹۸ برگزار شود و در آن سرنوشت چهار ساله فوتبال با انتخاب رئیس و هیئت رئیسه‌اش تعیین خواهد شد. با توجه به پایان مهلت نام نویسی نامزدها برای حضور در انتخابات و البته تا مشخص شدن احراز صلاحیت آنها، شاید بد نباشد نگاهی بیندازیم به اینکه چه کسانی سرنوشت فوتبال را رقم خواهند زد. طبق اساسنامه فدراسیون فوتبال و ماده ۲۲ آن مجمع فدراسیون فوتبال در شرایط فعلی می‌تواند تا ۷۵ عضو داشته باشد که البته با توجه به شرایط زمانی (با اضافه یا کم شدن باشگاه‌ها در لیگ برتر، تغییرات استانی و همچنین اضافه یا کم شدن اعضای کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا یا فیفا) قابل تغییر است. نام نماینده وزارتخانه‌ها و همچنین داوران نیز مشخص نیست.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 هفته قبل
اعتمادآنلاین| اواخر لیگ سال قبل بود که وینفرد شفر بعد از شکست یک بر صفر برابر پدیده از هدایت استقلال برکنار و فرهاد مجیدی کمک وی هدایت استقلال را به عهده گرفت. استقلال سه بازی در لیگ و ۲ بازی درآسیا داشت که فرهاد مجیدی با ۳ برد و ۲ تساوی به کار خود پایان داد. امسال و پس از مشکلات باشگاه با استراماچونی و ترک استقلال و انتخاب او به عنوان سرمربی تاکنون هدایت استقلال را در چهار بازی به عهده داشته است. در آسیا با هشت گل زده الکویت و الریان را از پیش رو برداشته است و درلیگ با ۴گل زده و سه گل خورده یک پیروزی برابر نفت مسجد سلیمان و یک تساوی برابر رقیب دیرینه پرسپولیس کسب کرده است. منبع: خبرآنلاین
مهرمهر2 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه هفته بیست و سوم مسابقات فوتبال دسته اول باشگاه‌های ایران گروه‌های نیروی زمینی تهران و استقلال خوزستان عصر امروز برابر هم به میدان رفتند که این دیدار با نتیجه یک – صفر به سود شاگردان امیر خلیفه اصل خاتمه یافت. امید لطیفی در دقیقه ۳۰ گل بازی به ثمر رساند. داور مسابقه در دقیقه ۸۴ علی بدوی بازیکن استقلال خوزستان را با کارت قرمز از بازی اخراج کرد. تیم استقلال خوزستان با کسب این پیروزی ۲۶ امتیازی شد و در رده سیزدهم جدول رده‌بندی باقی ماند. به گزارش خبرنگار مهر، آبی پوشان دیار کارون در هفته بیست و چهارم مسابقات فوتبال دسته اول باشگاه‌های کشور، بیست و ششم بهمن امسال به مصاف تیم شهرداری تبریز می‌روند.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین2 هفته قبل
پیام خوزستان - اهواز- تیم استقلال خوزستان در مسابقات فوتبال دسته اول باشگاه‌های کشور میزبان خود را غلبه کرد. به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه هفته بیست و سوم مسابقات فوتبال دسته اول باشگاه‌های ایران گروه‌های نیروی زمینی تهران و استقلال خوزستان عصر امروز برابر هم به میدان رفتند که این دیدار با نتیجه یک – صفر به سود شاگردان امیر خلیفه اصل خاتمه یافت. داور مسابقه در دقیقه ۸۴ علی بدوی بازیکن استقلال خوزستان را با کارت قرمز از بازی اخراج کرد. تیم استقلال خوزستان با کسب این پیروزی ۲۶ امتیازی شد و در رده سیزدهم جدول رده‌بندی باقی ماند. به گزارش خبرنگار مهر، آبی پوشان دیار کارون در هفته بیست و چهارم مسابقات فوتبال دسته اول باشگاه‌های کشور، بیست و ششم بهمن امسال به مصاف تیم شهرداری تبریز می‌روند.
ایلناایلنا2 هفته قبل
تیم خوشه طلایی با استفاده از توقف مدعیان به رتبه دوم جدول رسید. همچنین نیروی زمینی با باخت در این دیدار ۲۳ امتیازی در رده چهاردهم جدول باقی ماند. ملوان ۰ – مس کرمان ۰یکی دیگر از بازی‌های بدون گل این هفته بین ۲ تیم سابق لیگ برتری و پرطرفدار برگزار شد. گل ریحان که چند هفته‌ای است دوران افت را سپری می‌کند، رتبه دوم جدول را به خوشه طلایی ساوه واگذار کرد. آلومینیوم اراک ۰ – سپیدرود رشت ۰سومین بازی بدون گل هفته هم میان ۲ تیم آلومینیوم اراک و سپیدرود رشت برگزار شد.
آناجآناج2 هفته قبل
لیگ دسته اول فوتبال کشور؛ تحقیر خانگی قعرنشین برابر صدرنشین/ علم‌وادب به سقوط نزدیک‌تر شدتیم علم‌وادب تبریز در هفته بیست‌وسوم لیگ آزادگان مقابل صدرنشین این مسابقات شکست سنگینی را متحمل شد. به گزارش آناج، بیست‌وسومین هفته از رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور موسوم به لیگ آزادگان امروز (شنبه) برگزار شد و تیم علم‌و‌ادب تبریز در دیداری خانگی به میدان رفت. شاگردان بهاءالدین پناهی در این بازی از ساعت ۱۴ در ورزشگاه شهید توانای تبریز پذیرای تیم مس رفسنجان بودند که در پایان با ۳ گل نتیجه را به حریف صدرنشین خود واگذار کردند. با این نتیجه، تیم علم‌وادب تبریز ۱۰ امتیازی ماند تا با قعرنشینی یک گام دیگر به سقوط نزدیک‌تر شود، این درحالی است که مس رفسنجان ۴۶ امتیازی شده و صدرنشینی خود را تثبیت نمود. گفتنی است، در هفته بیست‌وچهارم این مسابقات علم‌وادب روز شنبه هفته آینده در اهواز به مصاف میزبانش استقلال خوزستان خواهد رفت.
مهرمهر2 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز که در فصل جاری لیگ دسته اول آغاز خوبی داشت و از این تیم با عنوان مدعی صعود به لیگ برتر یاد می‌شد، با آغاز نیم فصل دوم از شرایط مطلوب فاصله گرفت و روی نوار ناکامی قدم برداشت. شیرازی‌ها نیم فصل دوم را با پیروزی ۳ بر صفر مقابل سپیدرود آغاز کردند اما این اولین و آخرین پیروزی آنها در نیم فصل دوم بود. سپاسی در هفته هجدهم در خانه مقابل آلومینیوم اراک با نتیجه ۲ بر یک شکست خورد، در هفته نوزدهم مقابل تیم انتهای جدولی شهرداری تبریز با یک گل مغلوب شد، در هفته بیستم مقابل استقلال خوزستان بدون گل متوقف شد، در هفته بیست و یکم با ۲ گل مقابل ملوان شکست خورد، در هفته بیست و دوم در دربی شیراز بدون گل مقابل قشقایی متوقف شد و در هفته بیست سوم سنگین‌ترین شکست فصل را مقابل آرمان گهر تقبل کرد و با ۴ گل تسلیم شد. فجر سپاسی در هفته بیست و سوم با ۳۵ امتیاز در رده هشتم قرار دارد و حالا فاصله آنها با صدر جدول به ۱۱ امتیاز افزایش یافته است. این فاصله آنقدر زیاد هست که جبران آن تا پایان فصل قدری بعید به نظر برسد.
ایسناایسنا2 هفته قبل
ایسنا/خوزستان تیم فوتبال استقلال خوزستان در اولین حضور خلیفه اصل به عنوان سرمربی روی نیمکت تیم، مقابل نیروی زمینی به پیروزی رسید. تیم فوتبال استقلال خوزستان در هفته بیست و سوم لیگ دسته یک کشور، در دیداری خارج از خانه با یک گل برابر نیروی زمینی به برتری رسید. به گزارش ایسنا، امید لطیفی در دقیقه ۲۶ برای استقلال خوزستان گلزنی کرد. استقلال خوزستان موفق شد در اولین حضور خلیفه اصل به عنوان سرمربی روی نیمکت تیم به برد برسد و ۲۶ امتیازی شود. آبی پوشان خوزستان در حال حاضر در رده سیزدهم جدول رده بندی قرار دارند.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین2 هفته قبل
هفته بیست و سوم لیگ یک فوتبالپیام خوزستان - ایسنا/خوزستان تیم فوتبال استقلال خوزستان در اولین حضور خلیفه اصل به عنوان سرمربی روی نیمکت تیم، مقابل نیروی زمینی به پیروزی رسید. تیم فوتبال استقلال خوزستان در هفته بیست و سوم لیگ دسته یک کشور، در دیداری خارج از خانه با یک گل برابر نیروی زمینی به برتری رسید. به گزارش ایسنا، امید لطیفی در دقیقه ۲۶ برای استقلال خوزستان گلزنی کرد. استقلال خوزستان موفق شد در اولین حضور خلیفه اصل به عنوان سرمربی روی نیمکت تیم به برد برسد و ۲۶ امتیازی شود. آبی پوشان خوزستان در حال حاضر در رده سیزدهم جدول رده بندی قرار دارند.
فوتبالیفوتبالی2 هفته قبل
پایگاه خبری فوتبالی- هفته بیست و سوم رقابتهای لیگ دسته اول با فاصله گرفتن مس رفسنجان در صدر جدول از تعقیب کنندگان به پایان رسید تا شانس این تیم برای لیگ برتری شدن بیشتر شود. عجیب‌ترین نتیجه این هفته شکست سنگین فجر سپاسی مقابل آرمان گهر بود. مس رفسنجان در ادامه پیروزی‌های خود امروز توانست در تبریز تیم شهرداری این شهر را با نتیجه ۳ بر صفر شکست داده و جایگاهش را در صدر جدول تثبیت نماید. استقلال خوزستان هم با امیر خلیفه اصل توانست در تهران تیم نیروی زمینی را با یک گل شکست دهد. ملوان مقابل مس کرمان، قشقایی مقابل ملوان و آلومینیوم مقابل سپیدرود بازیهایی بودند که با نتیجه صفر-صفر به پایان رسید.
روزنوروزنو2 هفته قبل
یکی دو ساعت بعد از اعلام اسم امیر خلیفه اصل به عنوان سرمربی جدید استقلال خوزستان به جای سهراب بختیاری زاده، دراگان اسکوچیچ، سرمربی نفت آبادان نیز در نهایت برای جدایی از این باشگاه با مدیران به توافق رسید. البته اسکوچیچ یک ۹۰ دقیقه دیگر نیز با نفتی‌ها باقی ماند اما دقایقی پیش در نهایت توانست کار جدایی را به سرانجام برساند. با جدایی دراگان، حالا هواداران نفت آبادان رویای تیمی که می‌توانست سهمیه آسیایی بگیرد را احتمالا فراموش خواهند کرد. مگر آنکه انتخاب جدید نفتی‌ها مربی ای باشد که بتواند با شتاب حداکثری نفت زیبای اسکوچیچ را به ریل بازگرداند. آیا این مربی باز هم در فوتبال ایران کار می‌کند یا تصمیم دیگری می‌گیرد.
وانانیوزوانانیوز2 هفته قبل
عبدالله ویسی، سرمربی جدید تیم فوتبال پیکان گفت: افتخار می‌کنم که از بین ۱۵ گزینه سرمربی پیکان شدم و نهایت تلاشم را برای موفقیت این تیم به کار می‌گیرم. به گزارش وانانیوز، عبدالله ویسی در مورد انتخابش به‌عنوان سرمربی جدید پیکان گفت: قبلا هم اینجا مربیگری کرده‌ام و خوشحالم که قرار است دوباره روی نیمکت پیکان بنشینم. باشگاه پیکان برای انتخاب سرمربی جدید ۱۵ گزینه داشت و شرایط تمام گزینه‌ها را هم مورد بررسی قرار دادند. خوشحالم و افتخار می‌کنم که از بین این گزینه‌ها به‌عنوان سرمربی جدید پیکان انتخاب شدم و نهایت تلاشم را به کار می‌گیرم تا این تیم در ادامه بازی‌ها نتایج موفقیت‌آمیزی بگیرد. سرمربی تیم فوتبال پیکان در پایان حرف‌هایش با اشاره به بازی روز جمعه مقابل ماشین‌سازی اظهار داشت: تمام بازی‌ها سختی‌های خاص خودش را دارد.
ایسناایسنا2 هفته قبل
ایسنا/خوزستان سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: می‌جنگیم و نیم‌نگاهی به صعود به لیگ برتر داریم و اگر هم نتوانستیم به لیگ برتر صعود کنیم، قطعا نتایج درخشانی کسب خواهیم کرد تا حداقل رتبه‌مان در جدول لیگ یک، تک‌رقمی شود. سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: ما می‌جنگیم و نیم‌نگاهی به صعود هم داریم. اگر هم نتوانستیم به لیگ برتر صعود کنیم، قطعا نتایج درخشانی کسب خواهیم کرد تا حداقل رتبه‌مان در جدول تک‌رقمی شود. فوتبال خوزستان و استقلال خوزستان، عقبه قهرمانی در لیگ برتر و حضور در لیگ قهرمانان آسیا را دارد و در شان آن نیست که با این تفکر و دید که خطر سقوط ما را تهدید می‌کند، در لیگ یک حضور داشته باشیم. آینده درخشانی در انتظار استقلال خوزستان خواهد بود و اگر امسال به لیگ برتر صعود نکنیم، قطعا باشگاه برنامه دارد که این مهم در فصل بعدی لیگ دسته یک کشور محقق شود.
فوتبالیفوتبالی3 هفته قبل
پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی جدید پیکان می‌گوید بدون لابی سرمربی این تیم شده است. او ادامه داد: برای سرمربیگری پیکان ۱۵ گزینه بودیم ولی رزومه من را با آنها مقایسه کردند و افتخار می‌کنم به عنوان سرمربی این تیم انتخاب شدم. ویسی در مورد کار سخت پیکان برای ماندن در لیگ برتر هم گفت: ببیند من تجربه این کار را با صبا و استقلال خوزستان هم داشتم و این تیم‌ها را در لیگ برتر نگه داشتم. من پیکان و بازیکنانش را کاملا می‌شناسم، در لیستی که اول فصل به پیکان دادم ۷ بازیکن هم اکنون در پیکان بازی می‌کنند. مطمئن باشید این تیم در لیگ برتر می‌ماند و از این بابت نگرانی ندارم و ۱۴ مربی دیگر که کاندیدا بودند هم اگر می‌دانستند این تیم در لیگ برتر نمی‌ماند هرگز اعلام آمادگی نمی‌کردند.
ورزش۳ورزش۳3 هفته قبل
البته اسکوچیچ یک ۹۰ دقیقه دیگر نیز با نفتی‌ها باقی ماند اما دقایقی پیش در نهایت توانست کار جدایی را به سرانجام برساند. با جدایی دراگان، حالا هواداران نفت آبادان رویای تیمی که می‌توانست سهمیه آسیایی بگیرد را احتمالا فراموش خواهند کرد. مگر آنکه انتخاب جدید نفتی‌ها مربی ای باشد که بتواند با شتاب حداکثری نفت زیبای اسکوچیچ را به ریل بازگرداند. اسکو پس از این جدایی رسمی راهی تهران می‌شود و باید دید ایستگاه بعدی او چه تیمی خواهد بود. آیا این مربی باز هم در فوتبال ایران کار می‌کند یا تصمیم دیگری می‌گیرد.
ورزش۳ورزش۳3 هفته قبل
او ادامه داد: برای سرمربیگری پیکان ۱۵ گزینه بودیم ولی رزومه من را با آنها مقایسه کردند و افتخار می‌کنم به عنوان سرمربی این تیم انتخاب شدم. تشکر می‌کنم از آقای فرکی که تیمش خیلی خوب است، هم از نظر فنی و هم اخلاقی و ایشان خودشان خواستند بروند و کسی آقای فرکی را از کار برکنار نکرد. ویسی در مورد کار سخت پیکان برای ماندن در لیگ برتر هم گفت: ببینید من تجربه این کار را با صبا و استقلال خوزستان هم داشتم و این تیم‌ها را در لیگ برتر نگه داشتم. من پیکان و بازیکنانش را کاملا می‌شناسم، در لیستی که اول فصل به پیکان دادم ۷ بازیکن هم اکنون در پیکان بازی می‌کنند. مطمئن باشید این تیم در لیگ برتر می‌ماند و از این بابت نگرانی ندارم و ۱۴ مربی دیگر که کاندیدا بودند هم اگر می‌دانستند این تیم در لیگ برتر نمی‌ماند هرگز اعلام آمادگی نمی‌کردند.
ورزش۳ورزش۳3 هفته قبل
باشگاه استقلال خوزستان به دلیل فشار هواداران از روی سکوها، استعفای سهراب بختیاری زاده را قبول کرد. به گزارش «ورزش سه»، استقلال خوزستان آخرین دیدار با حضور سهراب بختیاری زاده را در خانه مقابل آلومینیوم اراک برگزار کرد؛ دیداری که در آن سکوهای تیم استقلال علیه کادر فنی تیمشان شعار دادند و این رفتار سبب شد تا سهراب بختیاری زاده در پایان بازی از سمت خود استعفا دهد. حالا دو روز پس از پایان هفته بیست و دوم رقابت‌ها و در شرایطی که بختیاری زاده از هفته نهم رقابت‌ها هدایت این تیم را عهده دار شد و توانست امتیازات این تیم را پس از ۱۴ بازی، از ۶ امتیاز به ۲۳ امتیاز برساند، با قبول استعفای بازیکن سابق استقلال و تیم ملی، امیرخلیفه بازیکن سابق استقلال خوزستان به عنوان جایگزین او انتخاب شد. در واقع نگاهی به اتفاقات پیرامون این جابجایی، نشان می‌دهد که فشارهای وارد شده از روی سکوها به کادر فنی تیم، جواب داده و سکوهای خوزستانی توانستند سبب تغییر مربی تیم شوند؛ اتفاقی که می‌تواند به عادت بدی برای آنها تبدیل شود و احتمالا مدیریت باشگاه باید در بحران‌های آتی نیز همان کاری را انجام دهد که فشار انجام دادن آن از سوی سکوها وجود دارد.
ایسناایسنا3 هفته قبل
با جدایی حسین فرکی، ویسی هدایت تیم فوتبال پیکان را بر عهده گرفت. به گزارش ایسنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه پیکان، عبد الله ویسی با حضور در دفتر مدیریت باشگاه پیکان و با امضای قراردادی رسما هدایت تیم فوتبال پیکان را بر عهده گرفت. ویسی سابقه حضور در تیم هایی چون سپاهان، شاهین بوشهر، پیکان و استقلال خوزستان را در کارنامه خود دارد. پیش از این حسین فرکی سرمربی پیکان بود اما پس از کسب نتایج ضعیف از این تیم جدا شد. انتهای پیام

به انتهای لیست رسیدید

باشگاه فوتبال استقلال خوزستان

باشگاه فوتبال استقلال خوزستان یک باشگاه فوتبال ایرانی است که در سال ۱۳۹۰ در شهر اهواز با خرید امتیاز باشگاه استقلال جنوب تشکیل شد. این تیم بازی‌های خانگی خود را در ورزشگاه غدیر اهواز انجام می‌دهد. تیم استقلال خوزستان در فصل ۹۵–۱۳۹۴ توانست با سرمربیگری عبدالله ویسی قهرمان لیگ برتر خلیج فارس شود. در این صفحه اخبار مرتبط با باشگاه فوتبال استقلال خوزستان را می‌خوانید. ویکی‌پدیا