باشگاه پرسپولیس

ایسناایسنا1 ماه قبل
باشگاه پرسپولیس درباره محرومیت تعلیقی این باشگاه و دیدار برابر پاختاکور ازبکستان اطلاعیه‌ای صادر کرد. به گزارش ایسنا، باشگاه پرسپولیس نسبت به احتمال محرومیت تماشاگران این باشگاه هشدار داد. متن اطلاعیه باشگاه پرسپولیس به شرح زیر است: حضور هواداران پرسپولیس در عرصه‌های گوناگون به ویژه در ورزشگاه‌ها برای حمایت از سرخپوشان و افزایش انرژی و انگیزه آنها، همواره برگ برنده‌ای برای پرطرفدارترین تیم آسیا و ایران بوده است. همچنین لازم به یادآوری است که از موارد مورد تاکید کنفدراسیون فوتبال ورود تماشاگر طبق ظرفیت تعیین شده است. در این موارد ضروری است با رعایت موازین قانونی و با پرهیز از درگیری، در همکاری با عوامل برگزاری مسابقه و نیروی انتظامی، از وقوع آن جلوگیری شود.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
ایسنا: باشگاه پرسپولیس نسبت به احتمال محرومیت تماشاگران این باشگاه هشدار داد. متن اطلاعیه باشگاه پرسپولیس به شرح زیر است: حضور هواداران پرسپولیس در عرصه‌های گوناگون به ویژه در ورزشگاه‌ها برای حمایت از سرخپوشان و افزایش انرژی و انگیزه آنها، همواره برگ برنده‌ای برای پرطرفدارترین تیم آسیا و ایران بوده است. از این رو حفظ این عامل برتری در سرلوحه امور باشگاه قرار دارد و بر روی آن تاکید می‌شود. همچنین لازم به یادآوری است که از موارد مورد تاکید کنفدراسیون فوتبال ورود تماشاگر طبق ظرفیت تعیین شده است. در این موارد ضروری است با رعایت موازین قانونی و با پرهیز از درگیری، در همکاری با عوامل برگزاری مسابقه و نیروی انتظامی، از وقوع آن جلوگیری شود.
افکارنیوزافکارنیوز5 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشایرج عرب صبح امروز (یکشنبه) با صدور حکمی حسین خبیری از مسئولان باشگاه پرسپولیس در ادوار مختلف را به عنوان مشاور مدیرعامل این باشگاه منصوب کرد. در این حکم ابراز امیدواری شده است، با توجه به تجارب و سوابق اجرایی و مدیریتی، این حضور منشاء خدمات بیشتر برای باشگاه پرسپولیس باشد. گفتنی است؛ حسین خبیری در سال‌های گذشته به صورت مداوم در باشگاه پرسپولیس صاحب مسئولیت‌های مختلفی بوده است. مدیر رسانه‌ای تیم، مشاور و معاون اجرایی مدیر عامل در امور مختلف از جمله مسئولیت‌های او در این سال‌ها بوده است. وی در جریان جدایی کوتاه مدت خود از باشگاه پرسپولیس برای مقطعی در باشگاه آلومینیوم اراک فعالیت داشت که عملکرد وی مورد تمجید رسانه‌ها نیز واقع شد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز5 روز قبل
به گزارش مشرق به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، ایرج عرب صبح امروز (یکشنبه) با صدور حکمی حسین خبیری از مسئولان باشگاه پرسپولیس در ادوار مختلف را به عنوان مشاور مدیرعامل این باشگاه منصوب کرد. در این حکم ابراز امیدواری شده است، با توجه به تجارب و سوابق اجرایی و مدیریتی، این حضور منشاء خدمات بیشتر برای باشگاه پرسپولیس باشد. گفتنی است؛ حسین خبیری در سال‌های گذشته به صورت مداوم در باشگاه پرسپولیس صاحب مسئولیت‌های مختلفی بوده است. مدیر رسانه‌ای تیم، مشاور و معاون اجرایی مدیر عامل در امور مختلف از جمله مسئولیت‌های او در این سال‌ها بوده است. وی در جریان جدایی کوتاه مدت خود از باشگاه پرسپولیس برای مقطعی در باشگاه آلومینیوم اراک فعالیت داشت که عملکرد وی مورد تمجید رسانه‌ها نیز واقع شد.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱1 هفته قبل
اختصاصی | مهاجم سال‌های نه چندان دور سرخ‌پوشان پایتخت به‌عنوان سفیر هلال احمر انتخاب شد. ورزش ۱۱ - فرشاد پیوس، پیش‍کسوت باشگاه پرسپولیس که سال‌های درخشانی را در این تیم پشت سرگذاشت، به عنوان سفیر هلال احمر برگزیده شد. در همین راستا، پیشکسوت سرخ‌پوشان پایتخت که به عنوان سفیر هلال‌احمر انتخاب شده، امروز در میدان انقلاب تهران هدایای نقدی و غیرنقدی مردم را برای کمک به سیل زدگان جمع‌آوری کرد تا هر چه زودتر به دست آنها برساند.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نامه دوم وکیل برانکو ایوانکوویچ سرمربی کروات تیم فوتبال پرسپولیس درباره مطالباتش از این تیم فردا (چهارشنبه) به باشگاه ایمیل می‌شود. اولین نامه برانکو دو هفته قبل و در زمان سفر به کرواسی به دست باشگاه رسید و حالا نامه دوم در راه است. این در حالی است که برانکو حدود ۸۰۰ هزار یورو از فصل گذشته و فصل جاری طلب دارد. البته این پایان ماجرا نیست و اگر باشگاه پرسپولیس اقدامی درخصوص قرارداد برانکو انجام ندهد، دو هفته دیگر نامه سوم به باشگاه ایمیل می‌شود و پس از آن برانکو از طریق فیفا می‌تواند همه مبلغ قراردادش با پرسپولیس به اضافه ۵ درصد خسارت و همچنین فسخ قرارداد فصل آینده‌اش را از طریق این شکایت دریافت کند.
ورزش۳ورزش۳2 هفته قبل
خزانه خالی باشگاه و البته هزینه‌های جاری باشگاه که طی دو دیدار آتی خارج از خانه مقابل الاهلی عربستان شرایط را برای آنها سخت‌تر‌ خواهد کرد، باعث شده تا مدیران تیم به دنبال راهی برای تفاهم با سرمربی موفق خود باشند. پرسپولیس که برخلاف همتای خود در باشگاه رقیب این منبع درآمدی را در اردیبهشت پیش خور‌ نکرده، امیدوار به دریافت آن است تا مشکلات مالی خود و خصوصا مطالبات کادرفنی و برانکو ایوانکوویچ که اکنون ششمین ماه بدون دریافت دستمزد را پشت سر می‌گذارد را پرداخت کند. مدیران باشگاه در جلسه‌ای به همین منظور با برانکو برای صبر‌ تا آن مقطع به توافق دست یافته‌اند. با تمام این شرایط برانکو باید در انتظار این اتفاق باشد تا مدیران جدید هرچه زودتر مشکلات مالی تیم که به زودی سررسید جدید مطالبات بازیکنان را نیز در پی خواهد داشت، برطرف کنند. موضوعی که با توجه به مشکلات اقتصادی که کشور با آن دست و پنجه نرم می‌کند، نیازمند تدبیر بزرگ‌تری از سوی مدیران تیم علاوه بر قراردادهای کنونی با اسپانسر پیامکی خواهد بود.
افتصادنیوزافتصادنیوز1 ماه قبل
به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از خبرگزاری فارس، در پی حاشیه‌هایی که برای پیج اینستاگرام باشگاه پرسپولیس به وجود آمد، در نهایت هفته گذشته مسئولان این باشگاه تلاش کردند یک صفحه جدید در این شبکه مجازی به نام پرسپولیس ساخته شود. اینستاگرام قبلی باشگاه پرسپولیس که تیک آبی‌رنگ هم به معنای احراز هویت از اینستاگرام دریافت کرده، وضعیت عجیبی دارد و اختیار آن در دست باشگاه پرسپولیس نیست و مسئولان این باشگاه هم در تلاش بودند تا بتواننند به این نیتجه برسند که این صفحه از چه طریقی اداره می‌شود، اما درحالی‌که صحبت از این بود که این صفحه در اختیار یکی از پیشکسوتان قرار دارد، اما درنهایت هیچ‌گاه مشخص نشد که این صفحه در اختیار کیست و چه کسی اخبار را روی این شبکه مجازی منتشر می‌کند. در پی این اتفاقات مسئولان باشگاه تلاش کردند تا یک صفحه جدید در اختیار بگیرند تا بتوانند اینستاگرام باشگاه را در اختیار خود داشته باشند، اما در اقدامی جالب‌توجه، مدیریت اینستاگرام جهانی این صفحه جدید را بست تا باز هم وضعیت باشگاه پرسپولیس و اینستاگرام وارد فاز عجیب دیگری شود. اینستاگرام جهانی صفحه جدیدی که این باشگاه به راه انداخت را به رسمیت نشناخت و به همین دلیل این صفحه از این شبکه مجازی پاک شد! حالا باید دید که چالش بین باشگاه پرسپولیس و اینستاگرام که مدت‌هاست سروصدا به راه انداخته به کجا خواهد رسید.
فراروفرارو4 روز قبل
شرایط این روز‌های باشگاه پرسپولیس پیچیده است؛ نه در زمین فوتبال، بلکه دور میز مدیریت! فارغ از مباحثی که در این میان صورت گرفته، شفافیت‌نداشتن امور مالی باشگاه پرسپولیس دردسرساز شده است و به نظر می‌رسد همین ابهامات مالی، پرسپولیس را از رسیدن به هدف نهایی‌اش که موفقیت در لیگ و رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا است، دور کند. یک میلیون و ۷۰۰ هزار دلار از آسیاحضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا و به‌طور دقیق‌تر حضور این تیم در فینال این رقابت‌ها، پاداش درخور توجهی را نصیب پرسپولیس کرد. رقمی قابل توجه که حداقل می‌شد با بخشی از آن به تعدادی از مشکلات مالی بازیکنان و تا حدودی کادر فنی باشگاه رسیدگی شود. علامت سؤالبا موضوعاتی که مطرح شد جای بسی شگفتی است که مدیریت پرسپولیس از نداشتن امکانات مالی گلایه می‌کند.
تسنیمتسنیم5 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، ایرج عرب صبح امروز (یکشنبه) با صدور حکمی حسین خبیری از مسئولان باشگاه پرسپولیس در ادوار مختلف را به عنوان مشاور مدیرعامل این باشگاه منصوب کرد. در این حکم ابراز امیدواری شده است، با توجه به تجارب و سوابق اجرایی و مدیریتی، این حضور منشاء خدمات بیشتر برای باشگاه پرسپولیس باشد. گفتنی است؛ حسین خبیری در سال‌های گذشته به صورت مداوم در باشگاه پرسپولیس صاحب مسئولیت‌های مختلفی بوده است. مدیر رسانه‌ای تیم، مشاور و معاون اجرایی مدیر عامل در امور مختلف از جمله مسئولیت‌های او در این سال‌ها بوده است. وی در جریان جدایی کوتاه مدت خود از باشگاه پرسپولیس برای مقطعی در باشگاه آلومینیوم اراک فعالیت داشت که عملکرد وی مورد تمجید رسانه‌ها نیز واقع شد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، ایرج عرب که پس از رفتن حمیدرضا گرشاسبی از باشگاه پرسپولیس، به عنوان سرپرست این باشگاه انتخاب شده بود، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس شد. همچنین اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس را انتخاب شدند و به زودی اسامی آنها اعلام می‌شود. انتهای پیام/
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
به گزارش مشرق، سعید فتاحی، رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ طی اظهارنظری اعلام کرده است اگر باشگاه پرسپولیس درخواست رسمی دهد می‌توانند بازی این تیم با سپیدرود رشت را به جای روز شنبه، یک روز دیرتر در روز یکشنبه ۲۶ اسفند ماه برگزار کنند که این موضوع با واکنش مدیر رسانه‌ای این باشگاه مواجه شد. بیشتر بخوانید: تغییر در زمان دیدار تراکتورسازی و پدیدهپندار خمارلو در این مورد گفت: سعید فتاحی زمانی این موضوع را به محسن خلیلی مدیر تیم اطلاع داده است که او بلیت‌های سفر تیم به رشت را تهیه کرده بود و ما نمی‌توانیم به خاطر یک روز تعویق افتادن بازی، ۴۰ بلیت پرواز را باطل کنیم. انتظار داشتیم سازمان لیگ خیلی زودتر از اینها به باشگاه پرسپولیس اعلام می‌کرد که می‌تواند درخواست به تعویق افتادن بازی با سپیدرود را بدهد.
برنابرنا3 هفته قبل
باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس، با صدور اطلاعیه‌ای از هواداران پرسپولیس دعوت کرد در حد توان خود کمکهای انسان دوستانه خویش را از طریق مبادی رسمی چون هلال احمر در اختیار هموطنان عزیز سیل زده به ویژه در استان گلستان بگذارند. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در این اطلاعیه آمده است؛ متاسفانه حادثه سیل در شمال کشور به ویژه در استان گلستان، نوروز امسال را به کام مردم مناطق حادثه دیده و در واقع تمام ملت ایران تلخ و ناگوار کرد، اما همین ایام می‌تواند سرشار از صحنه‌های امیدبخش و دل انگیز کمک و همدلی و انسانیت باشد تا اندکی از این تلخی را با حلاوت خود بکاهد. باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس ضمن تسلیت به خانواده‌های داغدار، مصیبت دیده و حادثه دیده در این واقعه از دوستداران ورزش و فوتبال به ویژه هواداران پرشمار پرسپولیس در سراسر ایران و مقیم دیگر کشورها دعوت به عمل می‌آورد تا در حد امکانات و توانایی خود از طریق مبادی ذیربط چون هلال احمر و دیگر نهادهای مسوول که در اطلاعیه‌های رسمی معرفی شده‌اند، نسبت به تخصیص کمک‌های خود به هموطنان عزیزمان اقدام نمایند.
فارسفارس3 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پیش از سفر به کرواسی در نامه‌ای به مسئولان باشگاه اعلام کرده بود که برخی از مطالبات او و دستیارانش را بپردازند. این در حالی است که مسئولان باشگاه پرسپولیس برای پرداخت مطالبات برانکو و دستیارانش منتظر دریافت پاداش خود از حضور بازیکنان این تیم در جام‌جهانی از فیفا است و از آنجایی که این باشگاه حساب ارزی ندارد به همین دلیل فیفا فعلا نتوانسته مطالبات پرسپولیس را بپردازد. در همین خصوص در چند روز گذشته از سوی باشگاه پرسپولیس نامه‌ای به فیفا ارسال شد و در این نامه قید شده که با توجه به نداشتن حساب ارزی، پاداش حضور بازیکنان پرسپولیس در جام‌جهانی به حساب برانکو ایوانکوویچ سرمربی این تیم که حساب ارزی دارد واریز شود. مسئولین پرسپولیس قصد دارند با این کار هم پاداش خود از فیفا دریافت کرده و هم با این پول بتوانند بخشی از مطالبات مربیان کروات خود را بپردازند. انتهای پیام/
ایلناایلنا2 هفته قبل
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، با صدور پیامی از پیشکسوتان پرسپولیس به دلیل حمایت‌هایی که از سرخپوشان و باشگاه دارند تشکر و قدردانی کرد. به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در این پیام آمده است: یکی از دشواری‌های شیرین کار در پرسپولیس این است که در کنار ده‌ها میلیون هوادار، نگاه‌های نافذ و امیدوار بسیاری از چهره‌های فاخر و نامدار فوتبال ایران به آن و نتایجی که کسب می‌شود دوخته شده است. پیشکسوتان پرسپولیس که تعصب عمیق آنها بر کسی پوشیده نیست، شایسته‌اند که از بازی‌های تیم محبوبشان لذت ببرند و این بی‌تردید بدون حمایت‌های خود آنها میسر نخواهد بود. این حمایت‌ها از باشگاه و تیم را همواره احساس کرده‌ایم و وظیفه خود می‌دانیم تقدیر و سپاس خود را اعلام کنیم. بار دیگر ضمن ابلاغ سپاس و قدردانی خود به پیشکسوتان، بابت زحماتی که برای پرسپولیس کشیده‌اند، درخواست می‌کنیم در همه حال پرسپولیس را از حمایت و یاری خود بهره‌مند سازند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 ماه قبل
هر داوری برای ما قضاوت می‌کند پنالتی‌های ما را نمی‌بیند و این موضوع جای تعجب دارد. وی افزود: اشتباه داوری یک بار یا دو بار، اما برای ما تعدادش خیلی زیاد شده است. مگر در یک بازی چند اشتباه داوری به ضرر یک تیم رخ می‌دهد و در بازی به این مهمی دو پنالتی پرسپولیس دیده نشد. مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: ما در این فشردگی بازی‌ها، بازی می‌کنیم، اما این تصمیمات داوری خستگی را در تن ما نگه می‌دارد. نامه می‌زنیم، شکایت می‌کنیم اما داوری‌ها بدتر می‌شود که بهتر نمی‌شود.
رکنارکنا1 ماه قبل
به گزارش رکنا به نقل از روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان، بر اساس تصمیم مجمع عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس، ایرج عرب، جعفر کاشانی، علی رغبتی، سید مهرداد هاشمی و مهدی محمد نبی به عنوان اعضای هیئت مدیره این باشگاه انتخاب و معرفی شدند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
افکارنیوزافکارنیوز1 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشسعید فتاحی، رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ طی اظهارنظری اعلام کرده است اگر باشگاه پرسپولیس درخواست رسمی دهد می‌توانند بازی این تیم با سپیدرود رشت را به جای روز شنبه، یک روز دیرتر در روز یکشنبه ۲۶ اسفند ماه برگزار کنند که این موضوع با واکنش مدیر رسانه‌ای این باشگاه مواجه شد. پندار خمارلو در این مورد گفت: سعید فتاحی زمانی این موضوع را به محسن خلیلی مدیر تیم اطلاع داده است که او بلیت‌های سفر تیم به رشت را تهیه کرده بود و ما نمی‌توانیم به خاطر یک روز تعویق افتادن بازی، ۴۰ بلیت پرواز را باطل کنیم. انتظار داشتیم سازمان لیگ خیلی زودتر از اینها به باشگاه پرسپولیس اعلام می‌کرد که می‌تواند درخواست به تعویق افتادن بازی با سپیدرود را بدهد.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
خبرگزاری تسنیم: سعید فتاحی، رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ طی اظهارنظری اعلام کرده است اگر باشگاه پرسپولیس درخواست رسمی دهد می‌توانند بازی این تیم با سپیدرود رشت را به جای روز شنبه، یک روز دیرتر در روز یکشنبه ۲۶ اسفند ماه برگزار کنند که این موضوع با واکنش مدیر رسانه‌ای این باشگاه مواجه شد. پندار خمارلو در این مورد گفت: سعید فتاحی زمانی این موضوع را به محسن خلیلی مدیر تیم اطلاع داده است که او بلیت‌های سفر تیم به رشت را تهیه کرده بود و ما نمی‌توانیم به خاطر یک روز تعویق افتادن بازی، ۴۰ بلیت پرواز را باطل کنیم. انتظار داشتیم سازمان لیگ خیلی زودتر از اینها به باشگاه پرسپولیس اعلام می‌کرد که می‌تواند درخواست به تعویق افتادن بازی با سپیدرود را بدهد.
خبر فوریخبر فوری3 هفته قبل
باشگاه پرسپولیس در واکنش به مصاحبه‌ای از گادوین منشا اطلاعیه‌ای منتشر کرد. در این اطلاعیه آمده است؛ با توجه به اظهارات مطرح شده از سوی گادوین منشا مطالبی جهت تنویر افکار عمومی ارایه می‌شود. هرچند به نظر می‌رسد، این اظهارات غیر فنی، با هدف قرار گرفتن هواداران و باشگاه صورت می‌گیرد که البته این اتفاق با درایت هواداران روی نخواهد داد. از این رو باشگاه با توجه به شرایط موجود، موضوع فسخ قرارداد را در دستور کار قرار داد. در بیانیه باشگاه پرسپولیس آمده: متاسفانه کیفیت این بازیکن در حدی نبود که باشگاهی برای جذب وی با باشگاه پرسپولیس وارد مذاکره شود و در نهایت او طی توافقی که صورت گرفت، بازیکن آزاد شد.
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، کمیته اخلاق و انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) تازه‌ترین آرای انضباطی را منتشر کرد که در این بین باشگاه پرسپولیس به دلیل نقض قوانین مسابقات لیگ قهرمانان آسیا با جریمه‌ای سنگینی مواجه شد. بر این اساس باشگاه پرسپولیس به دلیل نقض قوانین سازماندهی بازی و مسدود شدن مسیر عبور و مرور در بازی با السد قطر در مرحله نیمه‌نهایی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا مجموعا به پرداخت ۳۰ هزار دلار آمریکا محکوم شد. باشگاه پرسپولیس همچنین به برگزاری یک بازی بدون تماشاگر در بازی‌های آسیایی محکوم شد که این محرومیت تعلیقی است و تا دو سال آینده در صورت تکرار چنین تخلفی قابلیت اجرایی دارد. در موردی دیگر باشگاه پرسپولیس به دلیل نقض قوانین مربوط به تهیه بلیت در بازی با کاشیما آنتلرز در دیدار برگشت فینال مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به پرداخت ۱۵ هزار دلار آمریکا محکوم شد. باشگاه کاشیما آنتلرز ژاپن هم به دلیل به دلیل نقض قوانین سازماندهی بازی و ورود تماشاگر به زمین مسابقه در بازی با پرسپولیس در دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا، پنج هزار دلار آمریکا جریمه شد.
ایرناایرنا1 ماه قبل
به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، «مسعود سلطانی فر» وزیر ورزش و جوانان در حاشیه جلسه امروز هیات دولت پس از تایید پست مدیر عاملی عرب در جمع خبرنگاران افزود: به زودی اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس نیز انتخاب می‌شوند. یک منبع آگاه به خبرنگار ایرنا اعلام کرد که «بیژن ذوالفقارنسب» مشاور فوتبالی وزیر ورزش و جوانان به همراه «جعفر کاشانی» رییس فعلی هیات مدیره باشگاه پرسپولیس، ۲ عضو هیات مدیره خواهند بود که از میان پیشکسوتان انتخاب می‌شوند. یکی از اعضای اتاق بازرگانی و همچنین مدیرعامل یک شرکت اقتصادی، ۲ عضو دیگر و جدید خواهند بود که به همراه عرب اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس را تشکیل می‌دهند. ورزشی**۹۰۲۹**۱۰۶۷**انتهای پیام /*
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
وزیر ورزش و امور جوانان از انتخاب اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خبر داد. اعتمادآنلاین|‌ مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان، در حاشبه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران گفت: اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس انتخاب شدند و طی روزهای آینده اسامی آنها اعلام می‌شود. وی افزود: ایرج عرب نیز به عنوان مدیرعامل این باشگاه انتخاب شده است. منبع: ایسنا
فارسفارس2 ماه قبل
باشگاه پرسپولیس با تهیه ویدیویی مستند، به اشتباه‌های مکرر داوری به ضرر سرخپوشان به ویژه در بازی با فولاد اعتراض رسمی خواهد کرد. باشگاه پرسپولیس، هوادارانش و در کل جامعه منصف فوتبال ایران در سال‌های گذشته نه یک بار بلکه بارها شاهد تاثیر نهایی چنین مسایلی بر نتایج رقابت‌های لیگ بوده‌اند و قرار گرفتن مجموعه این موارد در کنار هم و تکرار آنها برای رقابت‌هایی منصفانه که از ویژگی اصلی شرایط برابر برای همه تیم‌ها برخوردار باشد، جایز نیست. در این راستا، باشگاه پرسپولیس برای دفاع از حقوق خود، هوادارانش و فوتبال، هم زمان با پیگیری رسمی مسایل پیش آمده در پیش از بازی، نسبت به اشتباهات تاثیرگذار داوری بازی پرسپولیس با فولاد خوزستان نیز، در قالب نامه و فیلم مستندی که ارایه خواهد شد، اعتراض خواهد کرد. در این بازی با توجه به نظرات کارشناسان داوری، درباری مواردی چون؛ خطای پنالتی، انصراف داور مسابقه از صدور کارت زرد دوم و عدم اخراج بازیکن حریف با توجه به خواست بازیکنان حریف و به صدا در آوردن سوت پایان مسابقه پیش از موعد قانونی بحث‌های جدی وجود دارد که باشگاه پرسپولیس، خواهان پیگیری جدی و رفع قطعی آنها از سوی مراجع مرتبط و مسئول است. انتهای پیام/س
افکارنیوزافکارنیوز1 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشسعید فتاحی، رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ طی اظهارنظری اعلام کرده است اگر باشگاه پرسپولیس درخواست رسمی دهد می‌توانند بازی این تیم با سپیدرود رشت را به جای روز شنبه، یک روز دیرتر در روز یکشنبه ۲۶ اسفند ماه برگزار کنند که این موضوع با واکنش مدیر رسانه‌ای این باشگاه مواجه شد. پندار خمارلو در این مورد گفت: سعید فتاحی زمانی این موضوع را به محسن خلیلی مدیر تیم اطلاع داده است که او بلیت‌های سفر تیم به رشت را تهیه کرده بود و ما نمی‌توانیم به خاطر یک روز تعویق افتادن بازی، ۴۰ بلیت پرواز را باطل کنیم. انتظار داشتیم سازمان لیگ خیلی زودتر از اینها به باشگاه پرسپولیس اعلام می‌کرد که می‌تواند درخواست به تعویق افتادن بازی با سپیدرود را بدهد.

گلایه‌های گادوین منشا از باشگاه پرسپولیس

برترین‌هابرترین‌ها6 روز قبل
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، باشگاه پرسپولیس برای دریافت نظرات و پیشنهادات درباره خصوصی‌سازی فراخوان داد. در متن این فراخوان آمده است: باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با انتشار فراخوان از صاحب نظران امر خصوصی‌سازی، پیشکسوتان پرسپولیس، رسانه‌ها و هواداران خواست با توجه به مصوبه هیأت وزیران مبنی بر خصوصی‌سازی باشگاه پرسپولیس، دیدگاه، نظر و راهکارهای خود را برای انجام هر چه بهتر این امر به صورت مکتوب در اختیار بگذارند. این باشگاه در نظر دارد با توجه به مصوبه هیأت وزیران مبنی بر خصوصی‌سازی باشگاه پرسپولیس که اقدام‌های مربوط به آن از سوی سازمان خصوصی‌سازی آغاز شده است، نسبت به جمع‌آوری نظرها و راهکارهای کارشناسی و انتقال موارد به سازمان مربوطه در راستای اجرای هر چه بهتر این امر اقدام کند. در این ارتباط به اطلاع می‌رساند، سازمان خصوصی‌سازی بر به کارگیری و استفاده از نظرها و پیشنهادهای کاربردی و مفیدی که در چارچوب قوانین و مقررات و مبتنی بر شرایط ویژه باشگاه پرسپولیس باشد در فرایند واگذاری سهام، تاکید دارد. انتهای پیام/
ورزش۳ورزش۳4 هفته قبل
سرمربی کروات پرسپولیس پس از خروج از تهران نامه‌ای به باشگاه فرستاد که نشان از گلایه شدید او بابت عدم دریافت مطالبات دارد. برانکو که این نامه را از طریق یکی از نزدیکانش در اختیار باشگاه قرار داده با اعلام این موضوع که طی این مدت خودش و کادرفنی‌اش دریافتی نداشته و این مساله ناامیدکننده است، خواهان پاسخ روشن باشگاه در این زمینه شده است. تمرینات پرسپولیس برای انجام دربی حساس روز دهم فروردین از سوم فروردین آغاز خواهد شد و طبق برنامه برانکو با تاخیر در آن حضور خواهد یافت. با این حال باید دید با توجه به مشکلات شکل گرفته سرمربی سرخپوشان چه تصمیمی برای بازگشت به تهران خواهد گرفت. در حال حاضر نزدیکترین منبع مالی به پرسپولیس توسط اسپانسر این باشگاه باید تامین شود که موعد آن اواخر اردیبهشت است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین5 روز قبل
خبرگزاری میزان- مدیران باشگاه پرسپولیس پس از پیروزی تیم مقابل سایپا جلسه هیئت مدیره را برگزار کردند. به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، تیم فوتبال پرسپولیس شب گذشته (شنبه) در هفته بیست‌وپنجم لیگ برتر موفق شد با نتیجه ۳ بر ۲ از سد تیم سایپا بگذرد و صدرنشینی خود را در لیگ برتر تثبیت کند. پس از این بازی، امروز اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس جلسه‌ای صبح‌گاهی را تشکیل دادند تا در خصوص مسائل مختلف باشگاه بحث و گفت‌وگو کنند. البته هنوز موضوع اصلی جلسه مشخص نیست، ولی به نظر می‌رسد تشکیل این جلسه بی ارتباط با صحبت‌های روز گذشته کاشانی رئیس هیئت مدیره باشگاه علیه برانکو و حواشی پیش آمده نباشد. هرچند داستان پرداخت طلب برانکو هم می‌تواند یکی دیگر از موارد مطرح شده در جلسه باشد.

به انتهای لیست رسیدید