باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

افکارنیوزافکارنیوز3 هفته قبل
افکارنیوز، به گزارشمهدی ترابی، بعد از بازی با السد صحبت از جدایی احتمالی کرد و گفت اگر پیشنهاد خوبی برسد شاید پرسپولیس را ترک کند. البته ترابی مجبور شد در این مورد، مصاحبه دیگری انجام داده و توضیحات بیشتری بدهد. امیدوارم که بتوانم سال‌ها در پرسپولیس بمانم و بدون دغدغه کارم را انجام دهم و امیدوارم که مسئولان باشگاه هم شرایطی فراهم کنند که بدون دغدغه این اتفاق رخ بدهد.» این یعنی مدیران باشگاه پرسپولیس در قرارداد ترابی، بندی جای داده‌اند که در آن، مهاجم جوان سرخپوشان با اولین پیشنهاد خوب، می‌تواند پرسپولیس را رها کرده و به دنبال سرنوشتش برود. در پرسپولیس و البته فوتبال ایران، موضوع به شکل دیگری مطرح شده است؛ اینجا می‌گویند بندی در قرارداد بازیکنان می‌گذاریم که اگر پیشنهاد خوب و خارجی داشتند، از تیم ما جدا شوند! تفاوت این دو آپشن در قرارداد بازیکنان حرفه‌ای و بازیکنان ایرانی، از زمین تا آسمان است.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نامه دوم وکیل برانکو ایوانکوویچ سرمربی کروات تیم فوتبال پرسپولیس درباره مطالباتش از این تیم فردا (چهارشنبه) به باشگاه ایمیل می‌شود. اولین نامه برانکو دو هفته قبل و در زمان سفر به کرواسی به دست باشگاه رسید و حالا نامه دوم در راه است. این در حالی است که برانکو حدود ۸۰۰ هزار یورو از فصل گذشته و فصل جاری طلب دارد. البته این پایان ماجرا نیست و اگر باشگاه پرسپولیس اقدامی درخصوص قرارداد برانکو انجام ندهد، دو هفته دیگر نامه سوم به باشگاه ایمیل می‌شود و پس از آن برانکو از طریق فیفا می‌تواند همه مبلغ قراردادش با پرسپولیس به اضافه ۵ درصد خسارت و همچنین فسخ قرارداد فصل آینده‌اش را از طریق این شکایت دریافت کند.
ورزش۳ورزش۳2 ماه قبل
خزانه خالی باشگاه و البته هزینه‌های جاری باشگاه که طی دو دیدار آتی خارج از خانه مقابل الاهلی عربستان شرایط را برای آنها سخت‌تر‌ خواهد کرد، باعث شده تا مدیران تیم به دنبال راهی برای تفاهم با سرمربی موفق خود باشند. پرسپولیس که برخلاف همتای خود در باشگاه رقیب این منبع درآمدی را در اردیبهشت پیش خور‌ نکرده، امیدوار به دریافت آن است تا مشکلات مالی خود و خصوصا مطالبات کادرفنی و برانکو ایوانکوویچ که اکنون ششمین ماه بدون دریافت دستمزد را پشت سر می‌گذارد را پرداخت کند. مدیران باشگاه در جلسه‌ای به همین منظور با برانکو برای صبر‌ تا آن مقطع به توافق دست یافته‌اند. با تمام این شرایط برانکو باید در انتظار این اتفاق باشد تا مدیران جدید هرچه زودتر مشکلات مالی تیم که به زودی سررسید جدید مطالبات بازیکنان را نیز در پی خواهد داشت، برطرف کنند. موضوعی که با توجه به مشکلات اقتصادی که کشور با آن دست و پنجه نرم می‌کند، نیازمند تدبیر بزرگ‌تری از سوی مدیران تیم علاوه بر قراردادهای کنونی با اسپانسر پیامکی خواهد بود.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱2 ماه قبل
اختصاصی | مهاجم سال‌های نه چندان دور سرخ‌پوشان پایتخت به‌عنوان سفیر هلال احمر انتخاب شد. ورزش ۱۱ - فرشاد پیوس، پیش‍کسوت باشگاه پرسپولیس که سال‌های درخشانی را در این تیم پشت سرگذاشت، به عنوان سفیر هلال احمر برگزیده شد. در همین راستا، پیشکسوت سرخ‌پوشان پایتخت که به عنوان سفیر هلال‌احمر انتخاب شده، امروز در میدان انقلاب تهران هدایای نقدی و غیرنقدی مردم را برای کمک به سیل زدگان جمع‌آوری کرد تا هر چه زودتر به دست آنها برساند.
ایسناایسنا3 ماه قبل
باشگاه پرسپولیس درباره محرومیت تعلیقی این باشگاه و دیدار برابر پاختاکور ازبکستان اطلاعیه‌ای صادر کرد. به گزارش ایسنا، باشگاه پرسپولیس نسبت به احتمال محرومیت تماشاگران این باشگاه هشدار داد. متن اطلاعیه باشگاه پرسپولیس به شرح زیر است: حضور هواداران پرسپولیس در عرصه‌های گوناگون به ویژه در ورزشگاه‌ها برای حمایت از سرخپوشان و افزایش انرژی و انگیزه آنها، همواره برگ برنده‌ای برای پرطرفدارترین تیم آسیا و ایران بوده است. همچنین لازم به یادآوری است که از موارد مورد تاکید کنفدراسیون فوتبال ورود تماشاگر طبق ظرفیت تعیین شده است. در این موارد ضروری است با رعایت موازین قانونی و با پرهیز از درگیری، در همکاری با عوامل برگزاری مسابقه و نیروی انتظامی، از وقوع آن جلوگیری شود.
برترین‌هابرترین‌ها3 ماه قبل
ایسنا: باشگاه پرسپولیس نسبت به احتمال محرومیت تماشاگران این باشگاه هشدار داد. متن اطلاعیه باشگاه پرسپولیس به شرح زیر است: حضور هواداران پرسپولیس در عرصه‌های گوناگون به ویژه در ورزشگاه‌ها برای حمایت از سرخپوشان و افزایش انرژی و انگیزه آنها، همواره برگ برنده‌ای برای پرطرفدارترین تیم آسیا و ایران بوده است. از این رو حفظ این عامل برتری در سرلوحه امور باشگاه قرار دارد و بر روی آن تاکید می‌شود. همچنین لازم به یادآوری است که از موارد مورد تاکید کنفدراسیون فوتبال ورود تماشاگر طبق ظرفیت تعیین شده است. در این موارد ضروری است با رعایت موازین قانونی و با پرهیز از درگیری، در همکاری با عوامل برگزاری مسابقه و نیروی انتظامی، از وقوع آن جلوگیری شود.
افکارنیوزافکارنیوز2 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشایرج عرب صبح امروز (یکشنبه) با صدور حکمی حسین خبیری از مسئولان باشگاه پرسپولیس در ادوار مختلف را به عنوان مشاور مدیرعامل این باشگاه منصوب کرد. در این حکم ابراز امیدواری شده است، با توجه به تجارب و سوابق اجرایی و مدیریتی، این حضور منشاء خدمات بیشتر برای باشگاه پرسپولیس باشد. گفتنی است؛ حسین خبیری در سال‌های گذشته به صورت مداوم در باشگاه پرسپولیس صاحب مسئولیت‌های مختلفی بوده است. مدیر رسانه‌ای تیم، مشاور و معاون اجرایی مدیر عامل در امور مختلف از جمله مسئولیت‌های او در این سال‌ها بوده است. وی در جریان جدایی کوتاه مدت خود از باشگاه پرسپولیس برای مقطعی در باشگاه آلومینیوم اراک فعالیت داشت که عملکرد وی مورد تمجید رسانه‌ها نیز واقع شد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 ماه قبل
به گزارش مشرق به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، ایرج عرب صبح امروز (یکشنبه) با صدور حکمی حسین خبیری از مسئولان باشگاه پرسپولیس در ادوار مختلف را به عنوان مشاور مدیرعامل این باشگاه منصوب کرد. در این حکم ابراز امیدواری شده است، با توجه به تجارب و سوابق اجرایی و مدیریتی، این حضور منشاء خدمات بیشتر برای باشگاه پرسپولیس باشد. گفتنی است؛ حسین خبیری در سال‌های گذشته به صورت مداوم در باشگاه پرسپولیس صاحب مسئولیت‌های مختلفی بوده است. مدیر رسانه‌ای تیم، مشاور و معاون اجرایی مدیر عامل در امور مختلف از جمله مسئولیت‌های او در این سال‌ها بوده است. وی در جریان جدایی کوتاه مدت خود از باشگاه پرسپولیس برای مقطعی در باشگاه آلومینیوم اراک فعالیت داشت که عملکرد وی مورد تمجید رسانه‌ها نیز واقع شد.
ایمناایمنا2 هفته قبل
به گزارش ایمنا، ایرج عرب در خصوص اینکه چرا باشگاه پرسپولیس واکنشی به حواشی به وجود آمده در بازی این تیم با سپاهان اصفهان در مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی نداشته، گفت: ما در خصوص اظهارات امیر قلعه‌نویی به دادسرای فرهنگ و رسانه شکایت کرده‌ایم تا این مرجع در خصوص اظهارات سرمربی سپاهان تصمیم‌گیری کند. وی ادامه داد: همچنین در خصوص خسارات وارده به هواداران‌مان در حاشیه این بازی، نامه‌ای تنظیم و شکایتی شدیدالحن به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال ارسال کرده‌ایم و نامه‌ای هم به کمیته انضباطی ارائه کردیم. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به میزان گفته است: ما از حق هواداران‌مان کوتاه نمی‌آییم.
وانانیوزوانانیوز1 هفته قبل
به گزارش وانانیوز، پس از مشخص شدن درآمدهای باشگاه فوتبال پرسپولیس از بخش حامیان مالی، مدیرعامل این باشگاه نسبت به هزینه هایی که در این باشگاه صرف می‌شود نیز توضیحاتی ارائه کرد. عرب در مورد هزینه‌های جاری باشگاه پرسپولیس بیان کرد: ما با بررسی جوانب باید سالی حدودا ۱۱۰ میلیارد تومان هزینه کنیم؛ با این وجود باید برای فصل آینده در اینباره فکری شود. مجموع درآمد‌های ما حدود ۶۱ میلیارد تومان است، در حالی که هزینه‌های مختلف زیادی داریم، مثلا اگر بازی پرسپولیس با الاهلی عربستان در تهران انجام می‌شد چندین میلیارد درآمد داشتیم، اما در امارات این مبلغ ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان شد. وی افزود: ما سال گذشته برای سفر به ازبکستان ۴۰۰ میلیون هزینه کردیم، اما امسال این رقم یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان بود. برای پرداخت بدهی‌ها توافقاتی شده و بخشی از آن به صورت اقساطی قرار بود پرداخت شود که آن را پرداخت می‌کنیم.
روزنوروزنو2 هفته قبل
در شرایطی که قوانین و آیین نامه ابلاغی برگزاری مسابقات حذفی صراحت داشت که ظرفیت ورزشگاه باید به تساوی بین هواداران دو تیم تقسیم شود، در نهایت مقرر شد برای حفظ امنیت و نظم به گونه‌ای دیگر عمل شود. متاسفانه قبل و بعد از این مسابقه شاهد صحنه‌های دلخراش حمله به جان یا اموال هواداران پرسپولیس و حتی نمایندگان رسانه‌ها بودیم در حالی که طبعا نه خبرنگاران و عکاسان ورزشی و نه هواداران پرسپولیس بر خلاف پاره‌ای اتفاقات دیگر در فوتبال، شروع کننده نبودند. باشگاه پرسپولیس در این ارتباط مکاتباتی، با فدراسیون فوتبال خواهد داشت. ما در وهله اول خواهان تلاش جمعی برای جلوگیری از رواج این رفتار‌ها و به خطر افتادن جان و مال همه اعضای خانواده فوتبال به ویژه هواداران از هر رنگی هستیم و در مرحله بعد از کمیته انضباطی تقاضا داریم به عنوان حداقل اقدام ممکن نسبت به جبران خسارت حادثه دیدگان این بازی و پرداخت غرامت به ایشان از سوی باشگاه سپاهان، اقدام شود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 هفته قبل
به گزارش مشرق، در شرایطی که قوانین و آیین نامه ابلاغی برگزاری مسابقات حذفی صراحت داشت که ظرفیت ورزشگاه باید به تساوی بین هواداران دو تیم تقسیم شود، در نهایت مقرر شد برای حفظ امنیت و نظم به گونه‌ای دیگر عمل شود. متاسفانه قبل و بعد از این مسابقه شاهد صحنه‌های دلخراش حمله به جان یا اموال هواداران پرسپولیس و حتی نمایندگان رسانه‌ها بودیم در حالی که طبعا نه خبرنگاران و عکاسان ورزشی و نه هواداران پرسپولیس بر خلاف پاره‌ای اتفاقات دیگر در فوتبال، شروع کننده نبودند. باشگاه پرسپولیس در این ارتباط مکاتباتی، با فدراسیون فوتبال خواهد داشت. ما در وهله اول خواهان تلاش جمعی برای جلوگیری از رواج این رفتار‌ها و به خطر افتادن جان و مال همه اعضای خانواده فوتبال به ویژه هواداران از هر رنگی هستیم و در مرحله بعد از کمیته انضباطی تقاضا داریم به عنوان حداقل اقدام ممکن نسبت به جبران خسارت حادثه دیدگان این بازی و پرداخت غرامت به ایشان از سوی باشگاه سپاهان، اقدام شود.
برترین‌هابرترین‌ها3 هفته قبل
خبرورزشی: باشگاه زولته وارخم از تیم‌های حاضر در لیگ برتر بلژیک به طور رسمی خواهان به‌خدمت گیری علی علیپور مهاجم تیم پرسپولیس شده و در این باره با باشگاه ایرانی به طور رسمی وارد مذاکره شده است. تیم یازدهم این فصل لیگ برتر بلژیک در نامه‌نگاری با باشگاه پرسپولیس متوجه شده باشگاه ایرانی مهاجم خود را به ۵۰۰ هزار یورو نخواهد فروخت و از باشگاه بلژیکی خواسته مبلغ بالاتری را برای علی علیپور پیشنهاد بدهد. باشگاه پرسپولیس برای فروش علی علیپور می‌خواهد با طمأنینه عمل کند به این خاطر که این مهاجم با پیشنهاداتی از سوی تیم‌های اسپانیایی هم روبه‌رو شده است. باشگاه زولته وارخم بلژیک که فصل گذشته در لیگ اروپا حضور داشته هم در لیگ یک و لیگ برتر بلژیک حاضر بوده. البته باشگاه پرسپولیس برای نهایی کردن این ترانسفر باید نظر برانکو را هم اعمال کند.
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، ایرج عرب صبح امروز (یکشنبه) با صدور حکمی حسین خبیری از مسئولان باشگاه پرسپولیس در ادوار مختلف را به عنوان مشاور مدیرعامل این باشگاه منصوب کرد. در این حکم ابراز امیدواری شده است، با توجه به تجارب و سوابق اجرایی و مدیریتی، این حضور منشاء خدمات بیشتر برای باشگاه پرسپولیس باشد. گفتنی است؛ حسین خبیری در سال‌های گذشته به صورت مداوم در باشگاه پرسپولیس صاحب مسئولیت‌های مختلفی بوده است. مدیر رسانه‌ای تیم، مشاور و معاون اجرایی مدیر عامل در امور مختلف از جمله مسئولیت‌های او در این سال‌ها بوده است. وی در جریان جدایی کوتاه مدت خود از باشگاه پرسپولیس برای مقطعی در باشگاه آلومینیوم اراک فعالیت داشت که عملکرد وی مورد تمجید رسانه‌ها نیز واقع شد.
فوتبالیفوتبالی3 هفته قبل
وب سایت رسمی فوتبالی - در حالی که تمرینات پرسپولیس به خاطر ماه مبارک رمضان پشت درهای بسته برگزار می‌شود، برخی از رسانه‌ها از برخوردهای دوگانه مسوولان باشگاه پرسپولیس دلخور هستند. به گزارش فوتبالی، در شرایطی که تمرینات پرسپولیس پشت درهای بسته برگزار می‌شود، مقرر شده بود که در تمرین روز یکشنبه پرسپولیس، سرخ پوشان با جام‌های قهرمانی شان عکس یادگاری بگیرند اما این مساله به اطلاع رسانه‌ها نرسید. در این میان تنها یکی دو عکاس از این موضوع با خبر بودند تا بقیه اصحاب رسانه از این مساله ناراحت و دلخور شوند. گفتنی است جامانده‌ها از حضوراین دلخوری را به اطلاع مسوولان باشگاه پرسپولیس رسانده‌اند.
فراروفرارو2 ماه قبل
شرایط این روز‌های باشگاه پرسپولیس پیچیده است؛ نه در زمین فوتبال، بلکه دور میز مدیریت! فارغ از مباحثی که در این میان صورت گرفته، شفافیت‌نداشتن امور مالی باشگاه پرسپولیس دردسرساز شده است و به نظر می‌رسد همین ابهامات مالی، پرسپولیس را از رسیدن به هدف نهایی‌اش که موفقیت در لیگ و رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا است، دور کند. یک میلیون و ۷۰۰ هزار دلار از آسیاحضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا و به‌طور دقیق‌تر حضور این تیم در فینال این رقابت‌ها، پاداش درخور توجهی را نصیب پرسپولیس کرد. رقمی قابل توجه که حداقل می‌شد با بخشی از آن به تعدادی از مشکلات مالی بازیکنان و تا حدودی کادر فنی باشگاه رسیدگی شود. علامت سؤالبا موضوعاتی که مطرح شد جای بسی شگفتی است که مدیریت پرسپولیس از نداشتن امکانات مالی گلایه می‌کند.
افتصادنیوزافتصادنیوز3 ماه قبل
به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از خبرگزاری فارس، در پی حاشیه‌هایی که برای پیج اینستاگرام باشگاه پرسپولیس به وجود آمد، در نهایت هفته گذشته مسئولان این باشگاه تلاش کردند یک صفحه جدید در این شبکه مجازی به نام پرسپولیس ساخته شود. اینستاگرام قبلی باشگاه پرسپولیس که تیک آبی‌رنگ هم به معنای احراز هویت از اینستاگرام دریافت کرده، وضعیت عجیبی دارد و اختیار آن در دست باشگاه پرسپولیس نیست و مسئولان این باشگاه هم در تلاش بودند تا بتواننند به این نیتجه برسند که این صفحه از چه طریقی اداره می‌شود، اما درحالی‌که صحبت از این بود که این صفحه در اختیار یکی از پیشکسوتان قرار دارد، اما درنهایت هیچ‌گاه مشخص نشد که این صفحه در اختیار کیست و چه کسی اخبار را روی این شبکه مجازی منتشر می‌کند. در پی این اتفاقات مسئولان باشگاه تلاش کردند تا یک صفحه جدید در اختیار بگیرند تا بتوانند اینستاگرام باشگاه را در اختیار خود داشته باشند، اما در اقدامی جالب‌توجه، مدیریت اینستاگرام جهانی این صفحه جدید را بست تا باز هم وضعیت باشگاه پرسپولیس و اینستاگرام وارد فاز عجیب دیگری شود. اینستاگرام جهانی صفحه جدیدی که این باشگاه به راه انداخت را به رسمیت نشناخت و به همین دلیل این صفحه از این شبکه مجازی پاک شد! حالا باید دید که چالش بین باشگاه پرسپولیس و اینستاگرام که مدت‌هاست سروصدا به راه انداخته به کجا خواهد رسید.
نودنود1 ماه قبل
کانون هواداران پرسپولیس با توجه به حوادث روی داده در چند هفته اخیر رقابت‌های لیگ برتر و در آستانه بازی با تراکتورسازی، بیانیه‌ای را منتشر کرد. به گزارش وب سایت نود، سایت باشگاه پرسپولیس در بیانیه‌ای که کانون هواداران این تیم منتشر کرده اعلام کرده به دلیل حوادث روی داده در چند هفته اخیر رقابت‌های لیگ برتر و در آستانه بازی با تراکتورسازی از اعزام هوادار به تبریز خودداری می‌کند. دیدار تیم‌های تراکتورسازی و پرسپولیس چهارشنبه ساعت ۱۷ در ورزشگاه یادگار امام برگزار می‌شود. باشگاه پرسپولیس در حالی این بیانیه را امروز منتشر کرده که روز گذشته کمیته اخلاق بیانیه زیر را منتشر کرد: «با توجه به حوادث بازی پرسپولیس و سپاهان و برخی دیگر از بازی‌های لیگ در هفته‌های گذشته، حسب بررسی‌ها و مطالعات صورت گرفته و گزارش‌های واصله، بخش عمده‌ای از این حوادث و اتفاقات ناشی از رفتار غیرورزشی و غیر اخلاقی و بعضا مجرمانه لیدرها و کانون هواداران باشگاه‌هاست. علاوه بر اشخاص مؤثر در کانون هواداران، مدیران عامل و باشگاه‌ها نیز در قبال رفتار غیر ورزشی و غیر اخلاقی این اشخاص مسئول بوده و باید پاسخگو باشند.» ۲۰۵۱
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 ماه قبل
هر داوری برای ما قضاوت می‌کند پنالتی‌های ما را نمی‌بیند و این موضوع جای تعجب دارد. وی افزود: اشتباه داوری یک بار یا دو بار، اما برای ما تعدادش خیلی زیاد شده است. مگر در یک بازی چند اشتباه داوری به ضرر یک تیم رخ می‌دهد و در بازی به این مهمی دو پنالتی پرسپولیس دیده نشد. مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: ما در این فشردگی بازی‌ها، بازی می‌کنیم، اما این تصمیمات داوری خستگی را در تن ما نگه می‌دارد. نامه می‌زنیم، شکایت می‌کنیم اما داوری‌ها بدتر می‌شود که بهتر نمی‌شود.
رکنارکنا3 ماه قبل
به گزارش رکنا به نقل از روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان، بر اساس تصمیم مجمع عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس، ایرج عرب، جعفر کاشانی، علی رغبتی، سید مهرداد هاشمی و مهدی محمد نبی به عنوان اعضای هیئت مدیره این باشگاه انتخاب و معرفی شدند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
روزنوروزنو3 هفته قبل
علیرضا بیرانوند که از سوی کمیته اخلاق احضار شده بود از حضور در این کمیته خودداری کرد تا کمیته اخلاق تصمیم بگیرد او را به صورت موقت از انجام تمام فعالیت‌های فوتبالی تا اطلاع ثانوی محروم کند. حسین خبیری مشاور باشگاه پرسپولیس در واکنش به این اتفاق گفت: بعد از اینکه آقای عرب از این موضوع مطلع شد ماجرا را پیگیری کرد. بدین ترتیب سوء تفاهم بوجود آمده درباره عدم حضور علیرضا بیرانوند در کمیته اخلاق برطرف و قرار شد این بازیکن ساعت ۱۸ امروز در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال حضور پیدا کند. وی افزود: باشگاه پرسپولیس ضمن دفاع از حق و حقوق و منافع این باشگاه همواره به قانون و مراجع قانون احترام گذاشته است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 هفته قبل
این در حالی است که آخرین اعلام رسمی به باشگاه پرسپولیس، همان آیین‌نامه قانونی است که به تقسیم نصف به نصف ظرفیت سکو‌ها تأکید دارد. با توجه به شرایط موجود و اهمیت موضوع، ایرج عرب، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس صبح امروز (سه‌شنبه) همراه با سهند حبیب‌زاده، مشاور خود وارد اصفهان شد. وی شخصا در جلسه هماهنگی مدیران که برای این بازی تشکیل می‌شود، شرکت خواهد کرد. این در حالی است که حسین خبیری، مشاور و محمد فارسیان، افسر امنیتی باشگاه پرسپولیس هم روز گذشته به اصفهان رفتند. انتهای پیام/
ایسناایسنا2 هفته قبل
باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که اظهارات قلعه‌نویی را در مراجع قضایی پیگیری می‌کند. به گزارش ایسنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در پی اظهارات اخیر امیرقلعه نویی پس از بازی سپاهان و پرسپولیس، مهدی ذاکر مسئول حقوقی باشگاه پرسپولیس درباره اظهارات قلعه‌نویی گفت: با عنایت به بازی غرورانگیز و برتری جویانه تیم فوتبال پرسپولیس در نیمه نهایی جام حذفی و راهیابی به فینال مسابقات و نظر به این که برخی اشخاص با اظهارات خلاف واقع خود، باعث تشویش اذهان عمومی و تکدر خاطر میلیون‌ها هوادار پرسپولیس شدند. اعلام می‌کنیم؛ هواداران فهیم و پر شور و شعور پرسپولیس اطمینان خاطر داشته باشند که مدیریت حقوقی باشگاه تا تعیین تکلیف نهایی، موضوع پیش آمده و ادعاهای مطرح شده را با جدیت تمام در مراجع ذی‌صلاح پیگیری خواهد کرد. این افراد باید ادله و مستندات خود را ارایه نمایند و در این مراجع پاسخگو باشند. انتهای پیام
ایران ورزشیایران ورزشی1 هفته قبل
بنگستون شکایت کرد، باشگاه پرسپولیس تکذیبیکی از طلبکاران پرسپولیس جری بنگستون است که وکیلش گفته چون باشگاه در پرداخت مطالبات او بدقولی کرده، به فیفا شکایت خواهند برد: «مهلت پرسپولیس برای پرداخت مطالبات بنگستون طبق صلح‌نامه‌ای که میان موکل من و باشگاه منعقد شده، پایان یافته است. با توجه به عدم اجرای مفاد صلح‌نامه تنظیم‌شده بین بنگستون و پرسپولیس، دوباره به فیفا شکایت می‌کنیم. بندهایی در قرارداد بنگستون وجود دارد که خسارت‌های زیادی را برای او شامل می‌شود و پرسپولیس باید به این بندها پایبند باشد.» جالب اما واکنش باشگاه پرسپولیس است که شکایت مهاجم هندوراسی سابق خود را تکذیب کرده. امیرعلی حسینی مدیر امور بین‌الملل باشگاه گفته: «تا این لحظه هیچ شکایتی به باشگاه پرسپولیس نرسیده و تا جایی که من می‌دانم، پرونده جدیدی هم در کمیته انضباطی فیفا نداریم. آنچه برای بخش بین‌الملل باشگاه محرز است، این است که فعلا هیچ شکایت جدیدی نداریم.» ۱۱ – ۱۸۰
وانانیوزوانانیوز2 روز قبل
این درخواست با موافقت مسئولان باشگاه پرسپولیس روبرو شده و آنها در تلاش برای تهیه یک میلیون یورو هستند تا با پرداخت این پول، پای این مربی کروات را به تهران باز کنند. در این بین برانکو از مسئولان باشگاه درخواست کرده که همزمان با پرداخت پول به او، پول ۳ دستیار کرواتش هم پرداخت شود تا آنها هم با این باشگاه تسویه کنند. این موضوع البته کار را برای مدیران باشگاه سخت کرده چرا که رقم تسویه حساب با دستیاران برانکو هم حدود ۴۰۰ هزار یورو می‌شود. در قرارداد برانکو با پرسپولیس بندی قرار دارد که او می‌تواند در کنار دستیاران ایرانی، ۳ دستیار کروات هم داشته باشد. با این همه باید دید که مسئولان باشگاه می‌توانند درخواست‌های مالی برانکو و دستیارانش را فراهم کنند یا باید منتظر اتفاقات جدیدتری بود.
وانانیوزوانانیوز1 روز قبل
مسئولان باشگاه پرسپولیس موافق انتقال دروازه‌بانشان به تیم‌های خارجی نیستند اما قرار است در این باره مذاکراتی انجام شود. به گزارش وانانیوز، علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس که با پیشنهادهای خارجی روبه‌رو شده قصد دارد با مسئولان باشگاهش در این باره جلسه‌ای برگزار کند. این جلسه به احتمال فراوان امروز برگزار خواهد شد و تصمیم‌گیری درباره اینکه بیرانوند لژیونر شود یا نه، از سوی مسئولان باشگاه اتخاذ می‌شود. با وجود پیشنهادهایی که بیرانوند دریافت کرده اما مسئولان این باشگاه موافق انتقال او به تیم‌های خارجی نیستند و احتمالا با جدایی او مخالفت خواهد شد. انتهای پیام/
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 ماه قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، ایرج عرب که پس از رفتن حمیدرضا گرشاسبی از باشگاه پرسپولیس، به عنوان سرپرست این باشگاه انتخاب شده بود، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس شد. همچنین اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس را انتخاب شدند و به زودی اسامی آنها اعلام می‌شود. انتهای پیام/
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 ماه قبل
به گزارش مشرق، سعید فتاحی، رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ طی اظهارنظری اعلام کرده است اگر باشگاه پرسپولیس درخواست رسمی دهد می‌توانند بازی این تیم با سپیدرود رشت را به جای روز شنبه، یک روز دیرتر در روز یکشنبه ۲۶ اسفند ماه برگزار کنند که این موضوع با واکنش مدیر رسانه‌ای این باشگاه مواجه شد. بیشتر بخوانید: تغییر در زمان دیدار تراکتورسازی و پدیدهپندار خمارلو در این مورد گفت: سعید فتاحی زمانی این موضوع را به محسن خلیلی مدیر تیم اطلاع داده است که او بلیت‌های سفر تیم به رشت را تهیه کرده بود و ما نمی‌توانیم به خاطر یک روز تعویق افتادن بازی، ۴۰ بلیت پرواز را باطل کنیم. انتظار داشتیم سازمان لیگ خیلی زودتر از اینها به باشگاه پرسپولیس اعلام می‌کرد که می‌تواند درخواست به تعویق افتادن بازی با سپیدرود را بدهد.
فارسفارس2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پیش از سفر به کرواسی در نامه‌ای به مسئولان باشگاه اعلام کرده بود که برخی از مطالبات او و دستیارانش را بپردازند. این در حالی است که مسئولان باشگاه پرسپولیس برای پرداخت مطالبات برانکو و دستیارانش منتظر دریافت پاداش خود از حضور بازیکنان این تیم در جام‌جهانی از فیفا است و از آنجایی که این باشگاه حساب ارزی ندارد به همین دلیل فیفا فعلا نتوانسته مطالبات پرسپولیس را بپردازد. در همین خصوص در چند روز گذشته از سوی باشگاه پرسپولیس نامه‌ای به فیفا ارسال شد و در این نامه قید شده که با توجه به نداشتن حساب ارزی، پاداش حضور بازیکنان پرسپولیس در جام‌جهانی به حساب برانکو ایوانکوویچ سرمربی این تیم که حساب ارزی دارد واریز شود. مسئولین پرسپولیس قصد دارند با این کار هم پاداش خود از فیفا دریافت کرده و هم با این پول بتوانند بخشی از مطالبات مربیان کروات خود را بپردازند. انتهای پیام/

به انتهای لیست رسیدید