باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ساعت قبل
به گزارش مشرق، پایان رأفت در ارتباط با شکست پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: پرسپولیس در نیمه اول اصلا خوب نبود و ناهماهنگ بازی کرد و نمی‌دانم چرا چنین نمایش ضعیفی داشت. در نیمه دوم سرخ‌پوشان پایتخت بهتر بازی کردند و نفت مسجد سلیمان تنها چشم به ضدحمله دوخته بود. وی در ادامه در خصوص عملکرد نفت مسجد سلیمان گفت: تیم نفت در نیمه دوم دو ضدحمله خطرناک روی دروازه سرخ‌پوشان تهران ایجاد کرد و روی یک ضربه کرنر به گل رسیدند. پیشکسوت باشگاه پرسپولیس پیرامون نمایش سرخ‌پوشان تهران مقابل شاگردان تارتار تصریح کرد: امروز از بازی پرسپولیس خوشم نیامد و به نظرم هم بازیکنان باید روی موقعیت‌ها و جاگیری‌ها دقت کنند و هم سرمربی تعویض‌های بهتری انجام دهد. رأفت در پایان خاطرنشان کرد: پرسپولیس نیاز به یک مهاجم آماده دارد تا بتواند موقعیت‌هایش را به گل تبدیل کند.
فارسفارس2 ساعت قبل
اسماعیل حلالی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص شکست پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان و شعار هواداران مبنی بر برکناری کالدرون اظهار داشت: من اصلا نمی‌خواهم در این خصوص صحبت کنم. نمی‌شود با شعار چهار نفر که گفته‌اند کالدرون برود، او را برکنار کنیم. وی ایراد اصلی را در خصوص نتایج پرسپولیس ترکیب کالدرون دانست و خاطرنشان کرد: ترکیبی که کالدرون می‌گذارد، ترکیب استادیوم آزادی نیست؛ یعنی ترکیبی نیست که بتوانیم تیمی را ببریم. از اول باید آنها را وارد زمین کنیم نه اینکه به بن‌بست بخوریم و بعد آنها را وارد زمین کنیم. حلالی یادآور شد: ما ۴-۳ موقعیت صد درصد به حریف دادیم که آنها می‌توانستند از این فرصت‌ها استفاده کنند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 ساعت قبل
پایان رأفت در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در ارتباط با شکست پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: پرسپولیس در نیمه اول اصلا خوب نبود و ناهماهنگ بازی کرد و نمی‌دانم چرا چنین نمایش ضعیفی داشت. در نیمه دوم سرخ‌پوشان پایتخت بهتر بازی کردند و نفت مسجد سلیمان تنها چشم به ضدحمله دوخته بود. پیشکسوت باشگاه پرسپولیس پیرامون نمایش سرخ‌پوشان تهران مقابل شاگردان تارتار تصریح کرد: امروز از بازی پرسپولیس خوشم نیامد و به نظرم هم بازیکنان باید روی موقعیت‌ها و جاگیری‌ها دقت کنند و هم سرمربی تعویض‌های بهتری انجام دهد. رأفت در پایان خاطرنشان کرد: پرسپولیس نیاز به یک مهاجم آماده دارد تا بتواند موقعیت‌هایش را به گل تبدیل کند. بیشتر بخوانید: تارتار: مقابل پرسپولیس ضدفوتبال بازی نکردیمانتهای پیام/
فارسفارس5 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در پی شکست تیم فوتبال پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان در هفته یازدهم لیگ برتر و ثبت چهارمین شکست سرخپوشان تا اینجای لیگ، قرار است جلسه‌ای در باشگاه پرسپولیس برگزار شود. قرار است گابریل کالدرون سرمربی تیم پرسپولیس به دیدار محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برود تا در خصوص روند حرکتی تیمش در یازده هفته‌ای که گذشت پاسخ دهد. او همچنین پاسخگوی شکست خانگی تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان خواهد بود. پس از باخت تیم پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان برخی از هواداران تیم پرسپولیس خواستار جدایی کالدرون از این تیم شدند، اما انصاری‌فرد حاضر نشد در خصوص این شرایط با خبرنگاران صحبت کند و باید دید خروجی این جلسه مهم چه خواهد بود. انتهای پیام/ک
تسنیمتسنیم7 ساعت قبل
تا آخر عمر پرسپولیسی هستم و هواداران این تیم در قلب من جای دارند. سنگربان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با تکذیب مصاحبه منتسب به او در آستانه دیدار پرسپولیس - نفت مسجدسلیمان گفت: چند روز پیش از این دیدار مصاحبه خیالی منتشر شد که در آن از جانب من عنوان شده بود که دیگر به پرسپولیس فکر نمی‌کنم! دروازه‌بان تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان خاطر نشان کرد: همیشه کار خود را انجام دادم و تلاش کردم در تمرینات بهترین عملکرد را داشته باشم. مکانی خاطر نشان کرد: این دوستان می‌دانستند از لحاظ فنی توانایی لطمه زدن به من را ندارند و تمام تمرکز خود را بیرون از زمین گذاشته بودند. حضور ۱۵، ۱۶ ساله من در سطح اول فوتبال نشان می‌دهد که از لحاظ فنی مشکلی ندارم.
ایسناایسنا7 ساعت قبل
دروازه‌بان نفت مسجد سلیمان می‌گوید که در زمان حضور در پرسپولیس کسانی تلاش کردند که خارج از زمین فوتبال به او ضربه بزنند که تاحدودی هم موفق بودند. او افزود: یک مصاحبه خیالی قبل از بازی با پرسپولیس از من چاپ شد که من دیگر به پرسپولیس فکر نمی‌کنم. دروازه‌بان نفت مسجد سلیمان درباره عملکرد خوبش در دیدارهای این فصل تیمش گفت: من کار خودم را انجام می‌دهم. بعضی برنامه‌ها که قبلا بودند و الان نیستند، تمام تلاششان را می‌کردند که بازیکنانی که باب میلشان نبودند را در بیرون از زمین فوتبال بکوبند. او در پاسخ به این سوال که آیا هنوز کسانی که باعث بهم خوردن تمرکزش شدند در باشگاه پرسپولیس حضور دارند، گفت: من در باشگاه دوستان زیادی دارم.
مهرمهر8 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، محمدحسن انصاری‌فرد پس از شکست یک بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس برابر نفت مسجد سلیمان از هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: از نتیجه بازی راضی نیستم، ما موقعیت‌های زیادی از دست دادیم و نتوانستیم آن را به گل تبدیل کنیم؛ نتیجه باید طور دیگری رقم می‌خورد. وی با اشاره به نارضایتی مردم نسبت به نتایج تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کنیم: همه باید تلاش کنیم و دست به دست هم بدهیم تا پرسپولیس بتواند در دیدارهای آینده عملکرد قابل قبولی داشته باشد. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به سؤالی مبنی بر اعتراض تماشاگران به عملکرد گابریل کالدرون سرمربی تیم گفت: الان وقت صحبت درباره این موضوع نیست.
تسنیمتسنیم8 ساعت قبل
تا قبل از به ثمر رسیدن گل نفت مسجد سلیمان، هواداران پرسیپولیس با تشویق مداوم امید عالیشاه به نوعی سعی می‌کردند به این شکل به عملکرد علیپور اعتراض کنند. تشویق شدید برانکو تا پایان بازی ادامه داشت. * هواداران پرسپولیس که نمی‌دانستند به چه کسی اعتراض کنند، علیه داور هم داور بازی شعار دادند. * پس از پایان بازی، بازیکنان پرسپولیس سریع به رختکن رفتند. * هواداران پرسپولیس از انصاری‌فرد خواستند که کالدرون را برکنار و کریم باقری را جایگزین او کند.
تسنیمتسنیم8 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال پرسپولیس در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر، از ساعت ۱۶:۱۵ امروز (جمعه) در ورزشگاه آزادی تهران، به مصاف تیم نفت مسجدسلیمان رفته است. حدود ۵۰ هوادار تیم نفت مسجدسلیمان در ورزشگاه حضور دارند. * پیش از شروع نیمه دوم، بازیکنان نفت مسجدسلیمان زودتر از پرسپولیسی‌ها وارد زمین شدند. * برخی از هواداران پرسپولیس خواستار حضور امید عالیشاه و بشار رسن در ترکیب سرخپوشان بودند. این در حالی است که هافبک عراقی پرسپولیس پس از دیدار تیم ملی عراق مقابل ایران، هنوز به کشور بازنگشته است.
برترین‌هابرترین‌ها10 ساعت قبل
او افزود: یک مصاحبه خیالی قبل از بازی با پرسپولیس از من چاپ شد که من دیگر به پرسپولیس فکر نمی‌کنم. من اصلا در حد و اندازه‌ای نیستم که به پرسپولیس فکر کنم یا نه. دروازه‌بان نفت مسجد سلیمان درباره عملکرد خوبش در دیدارهای این فصل تیمش گفت: من کار خودم را انجام می‌دهم. او در پاسخ به این سوال که آیا هنوز کسانی که باعث بهم خوردن تمرکزش شدند در باشگاه پرسپولیس حضور دارند، گفت: من در باشگاه دوستان زیادی دارم. برانکو، مربی دروازه‌بانان و بازیکنان دوستان خوبی هستند که دارم ولی کسانی در باشگاه بودند که نمی‌خواستند اسم من در پرسپولیس باشد.
مهرمهر10 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، دیدار دو تیم پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان از ساعت ۱۶:۱۵ امروز (جمعه) در هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه آزادی آغاز شد. * هواداران تیم فوتبال پرسپولیس که پس از مدت‌ها تیمشان در روز تعطیل میزبان بود، استقبال بسیار سردی از این بازی داشتند و تعدادشان به ۴ هزار نفر هم نمی‌رسد! * حدود ۵۰ هوادار برای طرفداری از تیم نفت مسجد سلیمان در ورزشگاه حاضر هستند. * سوشا مکانی دروازه‌بان فعلی نفت مسجد سلیمان که سابقه ایستادن درون دروازه پرسپولیس را دارد، از سوی هواداران میزبان مورد تشویق قرار گرفت. * محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در کنار مدیران نفت مسجد سلیمان و کالدرون در جایگاه ویژه حضور دارد.
خبرآنلاینخبرآنلاین10 ساعت قبل
اوپرت یکی از آن مناطقی است که با شنیدن نامش و دیدن تصاویرش ممکن است با خودمان بگوییم وای چه بهشتی، کاش اینجا ایران بود و می‌توانستیم به آن سفر کنیم. منطقه‌ای بین استان سمنان و مازندران با طبیعتی زیبا و خیره کننده. دیواره‌ای از کوه که مسیر حرکت ابرها را سد می‌کند، این دیواره اوپرت نام دارد. منطقه ایی ییلاقی برای مردم محلی که دامهای خود را به چرا می‌برند. خانه‌های روستایی دشت‌های زیبا، کوه‌های زیبا پوشیده شده از چمن، چشمه‌های جوشان با آب گوارا که در این منطقه به چشم می‌خورد همه از زیبایی‌های اوپرت می‌باشد.
طرفداریطرفداری10 ساعت قبل
کیرم تو جمهوری اسلامی و امریکا و انگلیسکسخلا ی جور میگن امریکا فلانه و امریکا دشمنه انگار مثلا ما کیرمون حساب میدیم امریکا رو. آمریکا این نظام کسکش ننه رو اورد اینو میتونم تاریخی اثبات کنم وقتی تو دوره جنگ سرد که کل دنیا بین امریکا و روسیه تقسیم میشد مجاهدین و توده ایای کسکش جبهه روسیه بودن این جاکشا رو آمریکا فرستاد تا جلوی دست گرفتن حکومت توسط مجاهدینه کونیو بگیره. بخدا جاش نیست و حوصلشم کسی نداره وگرنه تو هزار خط کامل توضیح میدادم چی به چیه. این مرگ بر امریکا این کسکش بازیه بازیه خودشونه فقط دارن از ملت میچاپن بخدا اینا دشمن نیستن امریکا مثل سگ پشت این نظامه چهل ساله دارن بازیمون میدن
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین11 ساعت قبل
او افزود: یک مصاحبه خیالی قبل از بازی با پرسپولیس از من چاپ شد که من دیگر به پرسپولیس فکر نمی‌کنم. دروازه‌بان نفت مسجد سلیمان درباره عملکرد خوبش در دیدارهای این فصل تیمش گفت: من کار خودم را انجام می‌دهم. بعضی برنامه‌ها که قبلا بودند و الان نیستند، تمام تلاششان را می‌کردند که بازیکنانی که باب میلشان نبودند را در بیرون از زمین فوتبال بکوبند. او در پاسخ به این سوال که آیا هنوز کسانی که باعث بهم خوردن تمرکزش شدند در باشگاه پرسپولیس حضور دارند، گفت: من در باشگاه دوستان زیادی دارم. برانکو، مربی دروازه‌بانان و بازیکنان دوستان خوبی هستند که دارم ولی کسانی در باشگاه بودند که نمی‌خواستند اسم من در پرسپولیس باشد.
برترین‌هابرترین‌ها11 ساعت قبل
خروج مهاجم برزیلی از لیست هجده نفرهمهاجم برزیلی پرسپولیس بعد از سه ماه اقامت در تهران به پایان کار خود رسیده و باید زودتر از آنچه تصور می‌شد پرسپولیس را ترک کند. ورزش سه: مهاجم برزیلی پرسپولیس بعد از سه ماه اقامت در تهران به پایان کار خود رسیده و باید زودتر از آنچه تصور می‌شد پرسپولیس را ترک کند. نکته‌ای که درباره جونیور براندائو قابل ذکر است اینکه از همان ابتدا کسی حاضر نشد مسئولیت چگونگی حضور این بازیکن در پرسپولیس را بپذیرد و در این بین کمترین تقصیر متوجه خود او است. حالا با قطعی شدن جدایی جونیور براندائو زودتر از موعدی که تصور می‌شد دو موضوع مهم پیش پای باشگاه پرسپولیس وجود دارد؛ ابتدا ماجرای قرارداد این بازیکن و بعد از انتخاب و جذب یک مهاجم بتواند مشکل گلزنی این تیم را حل کند. تجربه‌های ناموفق قبلی پرسپولیس در جذب بازیکن خارجی، می‌تواند انتخاب مهاجم جدید را تبدیل به یک موضوع چالش برانگیز کند مگر اینکه مدیران این تیم به دنبال گزینه‌ای ایرانی باشند.
فوتبالیفوتبالی11 ساعت قبل
پایگاه خبری فوتبالی- با اعلام مدیر رسانه‌ای باشگاه پرسپولیس مربیان این تیم در نشست خبری شرکت نخواهند کرد. به گزارش فوتبالی و به نقل از فارس، در شرایطی که گابریل کالدرون به دلیل محرومیت نمی‌توانست در نشست خبری شرکت کند بقیه مربیان این تیم هم در کنفرانس مطبوعاتی حضور پیدا نکردند. علیرضا اشرف مدیر رسانه‌ای باشگاه پرسپولیس بعد از پایان مسابقه اعلام کرد دیگر مربیان این تیم در کنفرانس حضور پیدا نخواهند کرد. تیم فوتبال پرسپولیس در ورزشگاه آزادی با یک گل از نفت مسجد سلیمان شکست خورد.
فارسفارس11 ساعت قبل
انصاری‌فرد به رختکن پرسپولیس رفت/ گلایه هواداران به خاطر بلیت‌فروشیبه گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در حالی که کمتر از یک ساعت تا بازی‌ تیم‌های پرسپولیس و نفت مسجدسیلمان باقی مانده جمعیت کمتر از ۵۰۰ نفر در ورزشگاه آزادی حضور دارند. * بازیکنان نفت مسجدسلیمان زودتر از بازیکنان پرسپولیس به ورزشگاه آزادی رسیدند. * محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس و رضا یلوه معاون اقتصادی این باشگاه پیش از آغاز بازی در رختکن حاضر شده و با بازیکنان و مربیان پرسپولیس دیدار کردند. * برخی از بازیکنان نفت مسجدسلیمان در زمان ورود به ورزشگاه آزادی با بازیکنان پرسپولیس روبه‌رو شده و به آنها به خوش و بش پرداختند. * زمانی که انصاری‌فرد به ورزشگاه آزادی آمد برخی از هواداران گلایه‌های خود را در خصوص بلیت‌فروشی به او اعلام کردند.
تابناکتابناک11 ساعت قبل
در حالی که مدتهاست بشار رسن هافبک ملی پوش عراقی تیم پرسپولیس از تمرینات این باشگاه به دور است و به بهانه حضور در اردوی عراقی‌ها، در تهران حضور ندارد، حالا باز هم مدیر تیم ملی این کشور خواستار تمدید مرخصی و اجازه غیبت هافبک عراقی از سرخپوشان تهرانی شده است! مدیر تیم ملی فوتبال عراق گفت که کادرفنی این تیم همچنان منتظر پاسخ باشگاه پرسپولیس برای صدور مجوز حضور بشار رسن در این تیم هستند. این درحالی است که بشار رسن بدلیل عدم دریافت مطالباتش در موعد قانونی می‌تواند قراردادش با پرسپولیس را یکطرفه فسخ نماید و غرامت هم بگیرد. به نقل از «عراق اسپورت»، باسل کورکیس مدیر تیم ملی فوتبال عراق درباره غیبت همام طارق در کاروان اعزامی این تیم به دوحه برای شرکت در بازی‌های کشور‌های عربی گفت: از باشگاه اسماعیلی مصر درخواست کردیم که اجازه حضور طارق به همراه تیم ملی عراق در مسابقات را بدهد که این باشگاه نپذیرفت. کورکیس درباره عدم حضور بشار رسن، هافبک پرسپولیس در رقابت‌ها اظهار داشت: هنوز منتظر پاسخ باشگاه پرسپولیس برای امکان صدور مجوز حضور رسن به همراه عراق هستیم.
برترین‌هابرترین‌ها11 ساعت قبل
خبرگزاری تسنیم: تیم فوتبال پرسپولیس در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر، از ساعت ۱۶:۱۵ امروز (جمعه) در ورزشگاه آزادی تهران، به مصاف تیم نفت مسجدسلیمان رفته است. * با محرومیت گابریل کالدرون از سوی کمیته انضباطی فدارسیون فوتبال، سرمربی آرژانتینی پرسپولیس از روی سکوها نظاره‌گر عملکرد شاگردانش است. کالدرون به دلیل از دست رفتن فرصت‌ها با عصبانیت و حرص و جوش خاصی از روی سکوها بازی را دنبال می‌کند. حدود ۵۰ هوادار تیم نفت مسجدسلیمان در ورزشگاه حضور دارند. * برخی از هواداران پرسپولیس خواستار حضور امید عالیشاه و بشار رسن در ترکیب سرخپوشان بودند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز12 ساعت قبل
باید در کل، نگرش حاکم بر تیم ملی چه در مدیریت بازیکنان و چه در مسائل فنی و سازماندهی‌ها تغییر کند. اعضای تیم ملی به اندازه کافی کار نمی‌کنندبه نظرم تمام اعضای تیم ملی به اندازه کافی کار نمی‌کنند. واکنش به خبر حضور برانکو در تیم ملیدر روزهای گذشته با برانکو به خاطر قطع بودن اینترنت در ارتباط نبوده‌ام و در جریان حضورش در تیم ملی به جای ویلموتس نیستم. توصیه به برانکو برای حضور در تیم ملی؟ اگر برانکو از من برای حضور در تیم ملی مشورت بخواهد، آنچه که به او می‌گویم بین خودمان می‌ماند. کار پرسپولیس با برانکو قشنگ نبودنحوه جدایی برانکو از پرسپولیس و مطرح شدن بحث شکایت از وی از سوی باشگاه پرسپولیس اصلا شکل قشنگی نداشت.
ایمناایمنا12 ساعت قبل
به گزارش ایمنا، امیر عابدینی با اشاره به دو شکست اخیر تیم ملی برابر بحرین و عراق اظهار داشت: پس از جدایی کارلوس کی‌روش بازیکنان تیم ملی به فردی نیاز داشتند که از نظر عاطفی شرایط را مدیریت کند که این وظیفه اصلی مدیر تیم است اما در تیم ملی ما نبود چنین فردی احساس می‌شود. مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس افزود: تیم ملی ما از نظر فنی در حال درجا زدن است. برنامه چندان خاصی تیم ملی ندارد و روش و سبک بازی ما برای همه تیم‌های رقیب رو شده است. همین موضوع علت اصلی ناکامی تیم ملی در این چند بازی اخیر بود. پس از اینکه او از تیم ملی جدا شد، یک خلا عاطمی در تیم به وجود آمد که وظیفه مدیر تیم بود تا این خلا را پر می‌کرد چرا که بازیکنان از نظر احساسی به نوعی ضربه خورده بودند اما در تیم ملی ما بزرگتری نبود تا بازیکنان را از این نظر در شرایط ایده‌آل قرار دهد.
تسنیمتسنیم12 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از «عراق اسپورت»، باسل کورکیس مدیر تیم ملی فوتبال عراق درباره غیبت همام طارق در کاروان اعزامی این تیم به دوحه برای شرکت در بازی‌های کشورهای عربی گفت: از باشگاه اسماعیلی مصر درخواست کردیم که اجازه حضور طارق به همراه تیم ملی عراق در مسابقات را بدهد که این باشگاه نپذیرفت. کورکیس درباره عدم حضور بشار رسن، هافبک پرسپولیس در رقابت‌ها اظهار داشت: هنوز منتظر پاسخ باشگاه پرسپولیس برای امکان صدور مجوز حضور رسن به همراه عراق هستیم. هافبک عراقی پرسپولیس راهی بغداد شد شاگردان کاتانتس در این مسابقات با تیم‌های ملی قطر، یمن و امارات همگروه هستند. انتهای پیام/
ایسناایسنا13 ساعت قبل
در حالی که به دلیل حوادث چند روز گذشته کشور، اینترنت هم‌چنان قطع است، خرید بلیت الکترونیکی دیدار پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان برای هواداران شاید سخت از گذشته هم باشد. اما باشگاه پرسپولیس چگونه می‌خواهد تماشاگرانش را برای این بازی به ورزشگاه آزادی بکشاند؟ به گزارش ایسنا، عصر امروز (جمعه) از ساعت ۱۶:۱۵ تیم فوتبال پرسپولیس در ورزشگاه آزادی میزبان نفت مسجد سلیمان است از این رو در بعد از آن که مشخص شد این بازی مانند سایر بازی‌های ورزشی لغو نشده است، شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی که وظیفه فروش بلیت سرخابی‌های پایتخت را برعهده دارد از روز پنج‌شنبه اقدام به فروش بلیت کرد و هواداران با مراجعه به سایت www. pin۹۰. ir می‌توانند بلیت بازی را تهیه کنند. این که در این شرایط شرکت توسعه و تجهیز با همکاری وزارت ارتباطات شرایط لازم را فراهم کرد تا هم‌چنان هواداران پرسپولیس با مراجعه به سایت بلیت بازی را به صورت اینترنتی تهیه کنند نکته قابل تقدیر است اما وقتی در این شرایط خیلی از فوتبال دوستان اطلاعات کافی از نحوه خرید بلیت ندارد آیا بهتر نیست در این شرایط تسهیلات لازم برای هوادارانی که نتوانستند بلیت بازی را تهیه کنند ایجاد شود؟ صبح امروز (جمعه) باشگاه پرسپولیس اعلام کرد: با هماهنگی‌های انجام شده تا دفقیقه ۷۵ تیم‌شان برابر نفت مسجد سلیمان روند بلیت فروشی الکترونیکی ادامه خواهد داشت. از این رو شاید بهتر بود همانند بازی تراکتورسازی - استقلال در تبریز که بلیت الکترونیکی در استادیوم یادگار امام نیز به فروش می‌رسید، چند اپراتور در اطراف ورزشگاه آزادی مستقر شوند تا به کسانی که نتوانستند به صورت الکترونیکی بلیت بخرند، کمک کنند تا به طریق هواداران بیش‌تری بتوانند این بازی را از نزدیک تماشا کنند. انتهای پیام
خبر فوریخبر فوری13 ساعت قبل
باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای از هواداران این باشگاه خواست برای تماشای بازی مقابل نفت مسجد سلیمان به ورزشگاه آزادی بیایند. باشگاه پرسپولیس صبح امروز با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد با توجه به پیگیری‌های محمد حسن انصاری فرد و مذاکراتی که با سایت بلیت فروشی داشته است بلیت دیدار با نفت مسجد سلیمان تا دقیقه ۷۵ بازی به فروش می‌رسد. بر همین اساس ما از هواداران فهیم پرسپولیس خواهشمندیم با تهیه بلیت به ورزشگاه آزادی بیایند و تیم مورد علاقه خود در این دیدار سخت تنها نگذارند.
فارسفارس13 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، از سری رقابت‌های هفته یازدهم لیگ برتر، تیم فوتبال پرسپولیس امروز از ساعت ۱۶:۱۵ به مصاف نفت مسجد سلیمان خواهد رفت که این بازی در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود. با پیگیری‌هایی که انجام شده خوشبختانه سایت فروش بلیت مشکلی ندارد و از هواداران می‌خواهیم تا برای حمایت از پرسپولیس در این هفته‌های حساس لیگ برتر به ورزشگاه بیایند و از تیم محبوب خود حمایت کنند. وی ادامه داد: خوشبختانه وضعیت تیم خوب است و مشکلی برای این بازی وجود ندارد. بازیکنان هم با همه توان آماده بازی هستند تا بتوانند با کسب این سه امتیاز شرایط بهتری در جدول رده‌بندی لیگ برتر به دست آورده و دل هواداران را شاد کنند. هدف همه ما قهرمانی برای چهارمین فصل متوالی است و امیدوارم با حمایت هواداران و حضور آنها در ورزشگاه بتوانیم به این مهم برسیم.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین14 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- محمدحسن انصاری‌فرد، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس وعده داد تا شرایط مالی بازیکنان و اعضای تیم را به زودی بهبود ببخشد. به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، محمدحسن انصاری‌فرد روز گذشته (پنجشنبه) موفق شد بخش دیگری از مطالبات بازیکنان را پرداخت کرده و قبل از دیدار مقابل نفت مسجدسلیمان، به اعضای تیم روحیه بدهد. این سومین وعده انصاری‌فرد از زمان شروع مدیرعاملی در پرسپولیس است که عملی می‌شود. جالب اینکه شنیدیم او شب گذشته که به اردوی تیم رفته بود، به بازیکنان و اعضای پرسپولیس وعده داد تا پایان نیم فصل اول و پیش از شروع نیم فصل دوم، پرداختی‌ها را به ۵۰ درصد برساند و خیال بازیکنان بابت رسیدن به مطالبات را راحت کند. بیشتر بخوانید: واریز ۱۰ درصدی مبالغ قرارداد کادرفنی و بازیکنان پرسپولیسانتهای پیام/
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین14 ساعت قبل
رییس اسبق فدراسیون فوتبال با بیان اینکه مقصر فدراسیون فوتبال است که از ابتدا مارک ویلموتس را برای هدایت تیم ملی انتخاب کرد، گفت: بعد از رفتن کارلوس کی‌روش، بازیکنان تیم ملی دچار خلا عاطفی شدند. اعتمادآنلاین|‌ امیر عابدینی روز جمعه با اشاره به دو شکست اخیر تیم ملی برابر بحرین و عراق اظهار داشت: پس از جدایی کارلوس کی‌روش بازیکنان تیم ملی به فردی نیاز داشتند که از نظر عاطفی شرایط را مدیریت کند که این وظیفه اصلی مدیر تیم است اما در تیم ملی ما نبود چنین فردی احساس می‌شود. مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس افزود: تیم ملی ما از نظر فنی در حال درجا زدن است. برنامه چندان خاصی تیم ملی ندارد و روش و سبک بازی ما برای همه تیم‌های رقیب رو شده است. همین موضوع علت اصلی ناکامی تیم ملی در این چند بازی اخیر بود.

به انتهای لیست رسیدید