آخرین و مهم‌ترین اخبار بدنسازی

اخبار « بدنسازی »

ایسناایسنا27 دقیقه قبل
مراجعه به پزشک وآزمایشات نشان می‌دهد که آزیتا به بیماری خود ایمنی و نادر «میاستنی گراویس» یا همان «دانه برفی» مبتلا است. آزیتا برای اثبات این‌که بیماران میاستنی هم می‌توانند به زندگی برگردند، پای قول خود و فتح قله دماوند ماند. فردای آن روز به دکتر مراجعه کردم که پس از معاینات و آزمایشات به من گفتند که دچار بیماری میاستنی گراویس هستی. حادترین شکل بیماری میاستنی گراویس این است که فرد دچار مشکل تنفسی می‌شود و حتی ممکن است بر اثر مشکل بلع دچار خفگی شود. دومین صعود آزیتا که نسبت به اولین صعود نیز برای آن مصمم‌تر شده است، فرا رسید. "
عصر ایرانعصر ایران46 دقیقه قبل
چوپان با کسب این عنوان برنده جایزه ۱۰۰ هزار دلاری شد. هادی چوپان بین سه نفر برتر رقابت‌های مسترالمپیا قرار گرفت که اتفاق بی‌نظیری در ورزش بدنسازی ایران محسوب می‌شود. به گزارش خبر ورزشی، گرگ ایرانی نفر سوم مسترالمپیا شدبه گزارش خبرورزشی، بهترین بدنساز ایران امروز توانست به افتخاری بزرگ دست پیدا کند. نفر اول مسابقات یعنی براندون کوری ۴۰۰ هزار دلار و نفر دوم ویلیام بوناک هم برنده ۱۵۰ هزار دلار شد. البته پیش از اعلام نظر نهایی داوران، با آرای مردم چوپان به عنوان نفر اول مسترالمپیا انتخاب شده بود.
ایلناایلنا50 دقیقه قبل
کاپیتان تیم فوتبال رایکا بابل معقتد است که حضور هواداران بسیار در بازی با گل ریحان می‌تواند تاثیر گذار باشد. به گزارش خبرنگار ایلنا، سعید ابراهیم پور دروازه‌بان و کاپیتان تیم فوتبال رایکا بابل درخصوص بازی با گل ریحان البرز گفت: بازی دشواری پیش رو داریم. قطعا با حضور هواداران قدرتمندتر می‌شویم و حضورشان مایه آرامش ماست. ابراهیم‌پور در پایان اظهار داشت: درست است که ما با ۲ امتیاز در میانه جدول حضور داریم اما داورها ۴ امتیاز حیاتی را از ما گرفتند. اگر ناداوری‌ها نبود اکنون هم امتیاز با گل ریحان بودیم و در بالای جدول حضور داشتیم اما چنینن شده است.
طرفداریطرفداری1 ساعت قبل
اینها از نسلی هستند که توی باشگاه‌های بدنسازی عکس دوریان یتس و آرنولد را می‌دیدند. واقعا مستر المپیا یک هدف نرسیدنی بود. بدنسازی توی نسل آنها در پودرهای مکمل، آمپول تستسترون، ناندرلون و قرص اکسی متالون خلاصه میشد. الان که دیگه خیلی پیشرفت کردند و راه‌های موفقیت را یاد گرفته‌اند.
رکنارکنا1 ساعت قبل
معرفی می‌کنیم، قهرمان جدید المپیا، برندون کوری! در دسته آزاد یا همان اوپن این تورنمنت که به علت حضور هادی چوپان، مشهور به گرگ پارسی، رنگ و بوی دیگری برای ایرانیان گرفته بود اما هادی چوپان موفق شد در رتبه سوم جای بگیرد. هم چنین برندون کوری قهرمان نامدار آمریکایی قهرمان شده و ویلیام بوناک هلندی نیز در جایگاه دوم جای گرفت. همچنین هادی چوپان نیز جایزه ۱۰۰ هزار دلاری نفر سوم مستر المپیا را از آن خود کرد. همانطور که اشلره شد برن آنسلی، قهرمان سال گذشته المپیا نیز در جایگاه دوم ایستاده و جرج پترسون آمریکایی نیز سوم شد.
تسنیمتسنیم1 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، هادی چوپان قهرمان حرفه‌ای پرورش اندام ایران با درخششی مثال زدنی در رقابت‌های مستر المپیا ۲۰۱۹ توانست به عنوان ارزشمند سومی این رقابت‌ها دست یافته و افتخاری بزرگ را برای ایران کسب کند. چوپان همچنین از نگاه مردمی قهرمان مستر المپیا شد و کمربند قهرمانی را نیز دریافت کرد. انتهای پیام/
خبر فوریخبر فوری1 ساعت قبل
سرمربی تیم ملی کبدی جوانان گفت: چند تیم را برای بازی برون مرزی در نظر گرفتیم اما شورای برون مرزی اجازه خروج نداد و گفت حق شرکت در مسابقات دوستانه و تدارکاتی برون مرزی را ندارید. ایران میزبان اولین دوره جام جهانی کبدی جوانان است و تیم ملی برای حضور موفق در این مسابقات به دنبال برگزاری یازدهمین اردوی آماده سازی خود است. سرمربی تیم ملی جوانان در پاسخ به این سوال که بازی تدارکاتی برون مرزی برای تیم در نظر گرفتید؟ بیان کرد: یک بازی با تیم ملی بزرگسالان انجام دادیم و چند تیم را برای بازی برون مرزی در نظر گرفتیم اما شورای برون مرزی اجازه خروج نداد و گفت حق شرکت در مسابقات دوستانه و تدارکاتی برون مرزی را ندارید و تیم تنها به بازی‌های رسمی اعزام می‌شود. او در این مورد افزود: به شورای برون مرزی گفتیم که میزبان جام جهانی هستیم و بازیکنانمان باید محک جدی بخورند، حتی چند جا هم هماهنگ کردیم اما بخاطر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، شورای برون مرزی موافقت نکرد. موسوی نسب در پایان به روحیه بازیکنان تیم اشاره کرد و گفت: روحیه بازیکنان بیشتر به مسائل انگیزشی چون قول‌های رئیس فدراسیون برای انتقال آنها به لیگ ستارگان هند و تزریق به تیم ملی برمی‌گردد.
ایمناایمنا2 ساعت قبل
به گزارش ایمنا و به نقل از فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، هادی چوپان قهرمان حرفه‌ای پرورش اندام ایران با درخششی مثال زدنی در رقابت‌های مستر المپیا ٢٠١٩ توانست به عنوان ارزشمند سومی این رقابت‌ها دست یافته و افتخاری بزرگ را برای ایران کسب نماید. هادی همچنین از نگاه مردمی قهرمان مستر المپیا شد و کمربند قهرمانی را نیز دریافت کرد.
روزنوروزنو2 ساعت قبل
هروویه میلیچ، مدافع جدید استقلال به دلیل نا آمادگی بدنی در دو بازی گذشته این تیم در ترکیب ثابت حضور نداشت با این حال میلیچ با گذراندن تمرینات بدنسازی به آمادگی بدنی رسیده و به احتمال در بازی برابر نفت مسجد سلیمان در ترکیب ثابت تیمش قرار می‌گیرد. او طی این چند هفته تمرینات بدنسازی را به صورت اختصاصی و گروهی انجام داده تا دیگر مشکلی از جهت آمادگی بدنی نداشته باشد.
ایسناایسنا3 ساعت قبل
به گزارش ایسنا، دکتر سعید رشیدی معاون فرهنگی و دانشجویی واحد علوم و تحقیقات گفت: ستاد استقبال از نو دانشجویان جهت تکریم دانشجویان ورودی جدید و خانواده‌های گرامی ایشان تشکیل می‌شود. در این ستاد معاونت‌های آموزشی و تحصیلات تکمیلی، پژوهشی و فناوری، توسعه و مدیریت منابع، اداره کل حراست، اداره‌کل روابط عمومی و کلیه دانشکده‌های واحد علوم و تحقیقات همکاری دارند. وی خاطرنشان کرد: حفظ کرامت و ارتقاء امکانات رفاهی دانشجویان از رسالت‌های واحد علوم وتحقیقات است. رشیدی افزود: ایجاد رستوران‌های مکمل بوفه‌های دانشجویی یکی دیگر از برنامه‌های این معاونت برای رفاه حال دانشجویان است. تشکیل تیم‌های ورزشی واحد علوم و تحقیقات در رشته‌های ورزشی مختلف و آماده سازی این تیم‌ها برای اعزام به مسابقات قهرمانی کشوری و توسعه رشته‌های مختلف ورزشی در این مجموعه ورزشی از دیگر مواردی بود که معاون فرهنگی دانشجویی واحد علوم و تحقیقات به آنها اشاره کرد.
ورزش۳ورزش۳5 ساعت قبل
سیروس پورموسوی، سرمربی تیم ملی جوانان در خصوص این دو اردو و هم چنین نتایج به دست آمده به خبرنگار «ورزش سه»، گفت: این سفر برای ما یک تجربه خوب و یک درس بزرگ بود. سرمربی تیم ملی جوانان در خصوص اینکه برخی از سایت‌های خبری نوشته‌اند تیم ملی جوانان به دلیل اشتباه فاحش دروازه بانش بازی را به اندونزی باخت، گفت: اشتباهات جزیی از فوتبال است. بزرگ‌ترین بازیکنان جهان اشتباه می‌کنند اما مسئول اشتباه بازیکن مربی تیم است. اصلا نمی‌توانم بپذیرم که تیم ملی جوانان در بازی دوم به خاطر اشتباه نیک پور باخت. سیروس پورموسوی در مورد برنامه‌های آتی تیم ملی جوانان گفت: بازیکنان در مسیر بازگشت ۲۴ ساعت در پرواز بودند و برای رسیدن به مقصد چهار پرواز انجام دادند.
برترین‌هابرترین‌ها6 ساعت قبل
هادی چوپان عضو با سابقه‌ی تیم ملی ایران است و با این تیم افتخار آفرینی‌های بزرگ و چشمگیری داشته است. هادی چوپان، بهترین بدنساز ایران امروز توانست عنوان سومی را در مستر المپیا از آن خود کند. هادی چوپان از کودکی گوش هایش ضعیف بود، اما این ضعف هرگز نتوانست مانع رسیدن او به اهداف بزرگش در زندگی شود. مجله معتبر Generation Iron در سال ۲۰۱۷ هادی چوپان را به عنوان مرد سال بدنسازی جهان معرفی کرد. مسابقات هادی چوپانهادی چوپان در مسابقات دسته سنگین سن مارینو با شایستگی در جایگاه دوم قرار گرفت.

دانه برفی‌ام اما پرتوان …

5+
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین7 ساعت قبل
ایسناایسنا9 ساعت قبل
سرمربی تیم ملی کبدی جوانان در مورد بازی‌های تدارکاتی پیش از جام جهانی گفت: چند تیم را برای بازی برون مرزی در نظر گرفتیم اما شورای برون مرزی اجازه خروج نداد و گفت حق شرکت در مسابقات دوستانه و تدارکاتی برون مرزی را ندارید. سرمربی تیم ملی جوانان در پاسخ به این سوال که بازی تدارکاتی برون مرزی برای تیم در نظر گرفتید؟ بیان کرد: یک بازی با تیم ملی بزرگسالان انجام دادیم و چند تیم را برای بازی برون مرزی در نظر گرفتیم اما شورای برون مرزی اجازه خروج نداد و گفت حق شرکت در مسابقات دوستانه و تدارکاتی برون مرزی را ندارید و تیم تنها به بازی‌های رسمی اعزام می‌شود. او در این مورد افزود: به شورای برون مرزی گفتیم که میزبان جام جهانی هستیم و بازیکنانمان باید محک جدی بخورند، حتی چند جا هم هماهنگ کردیم اما بخاطر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، شورای برون مرزی موافقت نکرد. موسوی نسب در واکنش به اینکه در ماه‌های اخیر رشته‌هایی چون بسکتبال مسابقه تدارکاتی برون مرزی داشتند، گفت: احتمالا چون رشته ما مثل بسکتبال، فوتبال و والیبال جا نیفتاده و پرطرفدار نیست، مخالفت کردند. موسوی نسب در پایان به روحیه بازیکنان تیم اشاره کرد و گفت: روحیه بازیکنان بیشتر به مسائل انگیزشی چون قول‌های رئیس فدراسیون برای انتقال آنها به لیگ ستارگان هند و تزریق به تیم ملی برمی‌گردد.
فراروفرارو11 ساعت قبل
«مایکل اوون» می‌گوید موفقیت فوتبالی خود را مدیون پدرش است؛ کسی که در دوران کودکی برخلاف چهار برادر و خواهرش که شام را با لوبیا پخته و نان تست سر می‌کردند، برای او استیک می‌پخته تا از نظر فیزیکی قوی شود؛ البته این داستان در مقایسه با رازی که وی در مورد پسرش فاش کرد، بسیار تلخ است. به گزارش ایرنا، ستاره ۳۹ ساله اسبق باشگاه لیورپول و تیم ملی انگلیس در مصاحبه با تایمز با یادآوری دوران کودکی خود اظهار داشت که پدرش حتی وی را مجبور می‌کرده که برای استحکام و قدرت بیشتر وارد رینگ بوکس شده و مبارزه کند. وی در این‌باره اظهار داشت: من تنها کسی بودم که هر سه‌شنبه اجازه داشتم استیک بخورم؛ پدرم می‌گفت «همه باید لوبیا پخته شده بخورید اما مایکل باید استیک بخورد چون وقتی که فوتبالیست شود باید بدن قوی داشته باشد.» اوون ادامه داد: بدیهی است که احساس خاص بودن داشتم؛ او مرتب این فکر را در ذهن من می‌کاشت. ستاره اسبق سه‌شیرها می‌گوید پدرش که خود نیز در لیگ‌های دسته پایین‌تر همچون چستر فوتبال را به طور حرفه‌ای دنبال می‌کرده است، برای وفق دادن زندگی خود پس از فوتبال به طوری که بیشترین زمان ممکن را با پسرش بگذراند، تقلای زیادی کرده است. ملی‌پوش اسبق انگلیس که پس از به ثمر رساندن گلی انفرادی در جام جهانی ۱۹۹۸ مقابل آرژانتین، به چهرهای شناخته شده در عرصه بین‌المللی بدل شد، از بیماری چشمی پسرش و اینکه وی هرگز قادر به فوتبال بازی کردن نیست، پرده برداشت.

نمایش کامل رقابت مستر المپیا / حضور گرگ ایرانی در جمع بزرگان

رکنارکنا20 ساعت قبل
به گزارش گروه ورزشی رکنا، مسابقات بدنسازی مسترالمپیای آمریکا صبح امروز با برگزاری رقابت‌های دسته آزاد یا همان اوپن برگزار شد. در این رقابت که هادی چوپان از کشورمان نیز حضور داشت، ۱۶ بدنساز نابغه از نقاط مختلف جهان شرکت کرده بودند. هر چند که به علت برخی مشکلات، ۲ قهرمان آخر این مسابقات یعنی فیل هیث و شان رودن موفق به حضور در این مسابقه نشده بودند. به هر ترتیب دور مقدماتی این رقابت ساعاتی پیش پایان یافت و حال باید منتظر فردا و رقابت دور نهایی مسترالمپیای امسال ماند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
فارسفارس23 ساعت قبل
به گزارش گروه شهری خبرگزاری فارس، سید محمد فیاض شهردار منطقه ۱۸ در جریان بازدید از روند احداث پروژه‌های عمران شهری گفت: مجموعه مجهز سرپوشیده ورزشی طبقاتی شهید دستگردی در زمینی به مساحت ۳۱۰۰ متر مربع و در ۴ طبقه احداث و هم اکنون نیز مراحل پایانی تکمیل آن در حال انجام است. وی اضافه کرد: این مجموعه که از آن بعنوان بزرگترین مجموعه ورزشی جنوب غرب تهران نیز یاد می‌شود، دارای ۷ سالن ویژه ورزشهای توپی، تنیس روی میز، پرتاب دارت، بیلیارد، ایروبیک، رشته‌های مختلف رزمی، بدنسازی، شطرنج و تی آر ایکس بوده و مجاورت آن با خانه کشتی یک مجموعه کامل و کم نظیر را در اختیار شهروندان علاقمند به ورزش قرار داده است. این مقام مسئول همچنین از آماده بهره برداری شدن پل روگذر ۴۵ متری کن واقع در بزرگراه ۷۶ متری شهید بروجردی نیز خبر داد و اظهار داشت: این سازه در تقاطع محور شریانی شهید بروجردی با خیابان ۴۵ متری کن واقع شده که سطح مثبت یک آن که هم اکنون مراحل پایانی احداثش را پشت سر گذاشته، ارتباط شمال محور ۴۵ متری کن به شرق محور شهید بروجردی را برقرار خواهد کرد. انتهای پیام/
وانانیوزوانانیوز1 روز قبل
من دو ماه همراه با سایر بازیکنان تمرینات سنگین انجام دادم و بدنسازی کردم، اما مسئولان باشگاه به من گفتند که از فوتبال خداحافظی کن و عضو کادر فنی شو که من این مسئله را قبول نکردم. حدود یک هفته لباس مربی‌گری به تن کردم و به تمرینات رفتم اما دیدم که مربی‌گری در این شرایط کار من نیست چرا که هنوز می‌توانم فوتبال بازی کنم و نیازی به خداحافظی از فوتبال ندارم. وی ادامه داد: برخی‌ها تا لباس مربی‌گری تن من دیدند اعلام کردند که من از فوتبال خداحافظی کردم، اما من خداحافظی‌ام از فوتبال را تکذیب می‌کنم چرا که از فوتبال خداحافظی نکردم و هنوز می‌خواهم به فوتبال ادامه دهم. من ۳۵ سال سن دارم و بدنم کاملا آماده است به طوریکه می‌توانم سه چهار سال دیگر فوتبال بازی کنم و دلیلی ندارد که الان بخواهم در این شرایط از فوتبال کنار بروم. با دو تیم لیگ یکی هم صحبت‌هایی انجام دادم اما اگر در لیگ دست‌اول نتوانم بازی کنم قطعا‌ در لیگ دست‌دوم فوتبالم را ادامه خواهم داد.

نمایش فوق العاده بدنساز ایرانی در آمریکا / هادی چوپان سرانجام به مسترالمپیا رسید

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش گروه ورزشی رکنا، رقابت‌های مسترالمپیای آمریکا که معتبرترین رقابت بدنسازی در جهان به شمار می‌رود، از شب گذشته به صورت رسمی در شهر لاس وگاس آمریکا اغاز شد. مهم‌ترین قسمت این تورنمنت یعنی دسته آزاد پرورش اندام اما امسال برای ایرانیان حال و هوای دیگری دارد؛ چرا که هادی چوپان، بدنساز شیرازی کشورمان امسال در این دسته رقابت می‌کند. البته چوپان در سال‌های گذشته نیز موفق شده بود مجوز ورود به این تورنمنت را کسب کند اما به دلیل عدم صدور ویزا سرانجام راهی به این رقابت پیدا نکرده بود. ویزایی که سرانجام صادر شده و حالا افتخاری تاریخی برای کشورمان رقم خورده است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
روزنوروزنو1 روز قبل
هروویه میلیچ، مدافع جدید استقلال به دلیل نا آمادگی بدنی در دو بازی گذشته این تیم در ترکیب ثابت حضور نداشت با این حال میلیچ با گذراندن تمرینات بدنسازی به آمادگی بدنی رسیده و به احتمال در بازی برابر نفت مسجد سلیمان در ترکیب ثابت تیمش قرار می‌گیرد. او طی این چند هفته تمرینات بدنسازی را به صورت اختصاصی و گروهی انجام داده تا دیگر مشکلی از جهت آمادگی بدنی نداشته باشد.
ایسناایسنا1 روز قبل
تنها مدرس بین‌المللی دوومیدانی می‌گوید که کیهانی با توجه به زمان تمام شدن ریاستش، حق امضا ندارد اما با تخطی از این موضوع با ارسال نامه‌ای به کنفدراسیون آسیا باعث از دست رفتن یک کرسی بین‌المللی برای ایران شده است. به گزارش ایسنا، مجید کیهانی رئیس فدراسیون دوومیدانی در نامه‌ای به کنفدراسیون دوومیدانی آسیا خواستار قطع همکاری کنفدراسیون آسیا با پژمان معتمدی، تنها مدرس ایران در آسیا شده و دلایل این کار را عدم همکاری معتمدی با فدراسیون ایران، همکاری با فدراسیون فوتبال و دریافت هزینه به دلار اعلام کرده است. علاوه بر این دوره‌های متعدد مربیگری برگزار و آقای تئودور بومپا، پدر علم تمرین دنیا را به ایران دعوت کردیم. داشتن کرسی آموزشی باعث تثبیت جایگاه ایران در سطح جهان می‌شود اما آقای کیهانی نامه‌ای به کنفدراسیون آسیا ارسال کرده که کذب است چون گفته با فدراسیون ایران همکاری نداشتم. شاید به این نیت بوده که ممکن است در انتخابات آینده رقیب او باشم اما گرفتن این جایگاه بین‌المللی از ایران حرکتی سخیف است.
همشهریهمشهری1 روز قبل
به گزارش سایت رسمی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، مسابقات پرس سینه بدون لوازم قهرمانی باشگاه‌های کشور از تاریخ ۱۱ لغایت ۱۵ شهریور ماه در شهرستان مریوان در استان کردستان برگزار شد و در پایان نفرات و تیم‌های برتر به این شرح معرفی شدند: ***رده سنی نوجوانان***• دسته وزنی ۵۲ کیلوگرم۱- سید رضا سیدنژاد با رکورد ۶۷٫۵ کیلوگرم۲- امیر چراغی با رکورد ۲۷٫۵ کیلوگرم• دسته وزنی ۵۶ کیلوگرم۱- احسان حمیدی با رکورد ۹۵ کیلوگرم۲- معین جمشیدزهی با رکورد ۸۰ کیلوگرم۳- سینا مهرابی با رکورد ۷۷٫۵ کیلوگرم• دسته وزنی ۶۰ کیلوگرم۱- یاشار یوسفی با رکورد ۱۰۲٫۵ کیلوگرم۲- سامان دادوند با رکورد ۱۰۰ کیلوگرم۳- امیررضا هاوشکی با رکورد ۹۷٫۵ کیلوگرم• دسته وزنی ۶۷٫۵ کیلوگرم۱- مهدی محمدی با رکورد ۱۲۰ کیلوگرم۲- آرمین درخشانی با رکورد ۱۱۷٫۵ کیلوگرم۳- مهران آبیار با رکورد ۱۱۰ کیلوگرم• دسته وزنی ۷۵ کیلو گرم۱- مهدی غفاری با رکورد ۱۲۷٫۵ کیلوگرم۲- سامان فتاحی با رکورد ۱۱۵ کیلوگرم۳- اشکان بابائی با رکورد ۱۱۵ کیلوگرم• دسته وزنی ۸۲٫۵ کیلوگرم۱- محمدمهدی حسن‌خانی با رکورد ۱۴۰ کیلوگرم۲- ابراهیم امین‌زاده با رکورد ۱۳۰ کیلوگرم۳- مهران مینائی‌نیا با رکورد ۱۲۲٫۵ کیلوگرم• دسته وزنی ۹۰ کیلوگرم۱- حامد مرتضوی با رکورد ۱۵۰ کیلوگرم۲- عبدالطیف زرابی کلته با رکورد ۱۴۲٫۵ کیلوگرم۳- محمدجواد اکبری با رکورد ۱۰۰ کیلوگرم• دسته وزنی ۱۰۰ کیلوگرم۱- رضا فیضی‌نژاد با رکورد ۱۳۵ کیلوگرم۲- کیانوش قائدی با رکورد ۱۳۲٫۵ کیلوگرم۳- مهدی احمدی با رکورد ۱۲۷٫۵ کیلوگرم• دسته وزنی ۱۱۰ کیلو گرم۱- سامان رک رک با رکورد ۱۶۲٫۵ کیلوگرم۲- سعید ابراهیمی‌راد با رکورد ۱۵۰ کیلوگرم۳- دیار فتحی با رکورد ۶۰ کیلوگرم• دسته وزنی ۱۲۵ کیلوگرم۱- علیرضا صفری با رکورد ۱۰۰ کیلوگرم۲- امیرمحمد پوشیده‌رو با رکورد ۷۲٫۵ کیلوگرم۳- رامین رسول‌پور با رکورد ۴۵ کیلوگرم• دسته وزنی ۱۴۰ کیلوگرم۱- مهیار فتحی با رکورد ۸۰ کیلوگرم• دسته وزنی ۱۴۰+ کیلوگرم۱- هادی ملاباقری با رکورد ۹۵ کیلوگرم۲- علیرضا محمودآبادی با رکورد ۹۵ کیلوگرم• قهرمان قهرمانان رده سنی۱- محمد محمدی با امتیاز ۹۰/۶۸۴۲- حامد مرتضوی با امتیاز ۹۰/۰۵۴۳- محمدمهدی حسن‌خانی با امتیاز ۸۷/۸۲۲• رده‌بندی تیمی۱- کردستان با امتیاز ۸۷۲- مازندران با امتیاز ۷۳۳- چهار محال بختیاری با امتیاز ۷۳***رده سنی جوانان***• دسته وزنی ۵۲ کیلو گرم۱- علیرضا شادمهر با رکورد ۸۷٫۵ کیلوگرم۲- عباس احمدی با رکورد ۸۵ کیلوگرم۳- احمد معروف‌علی با رکورد ۸۲٫۵ کیلوگرم• دسته وزنی ۵۶ کیلوگرم۱- مهدی صفائیان با رکورد ۹۷٫۵ کیلوگرم۲- صالح موسی‌پور با رکورد ۹۵ کیلوگرم۳- رضا نظری با رکورد ۸۷٫۵ کیلوگرم• دسته وزنی ۶۰ کیلوگرم۱- عادل امیرپور با رکورد ۱۱۲٫۵ کیلوگرم۲- مهدی لطفی‌نیا با رکورد ۱۱۰ کیلوگرم۳- حمید مکتبی با رکورد ۱۱۰ کیلوگرم• دسته وزنی ۶۷٫۵ کیلوگرم۱- علیرضا خلیلی با رکورد ۱۳۷٫۵ کیلوگرم۲- رضا مختاری با رکورد ۱۳۷٫۵ کیلوگرم۳- جواد حق‌شناس با رکورد ۱۳۰ کیلوگرم• دسته وزنی ۷۵ کیلوگرم۱- بابک هوشمند با رکورد ۱۵۰ کیلوگرم۲- ابوالفضل عباسی با رکورد ۱۴۵ کیلوگرم۳- بهزاد شاه‌محمدی با رکورد ۱۴۰ کیلوگرم• دسته وزنی ۸۲٫۵ کیلوگرم۱- حسین سبزی با رکورد ۱۷۵ کیلوگرم۲- مهدی رافتی با رکورد ۱۷۲٫۵ کیلو گرم۳- علیرضا شمسالدینی با رکورد ۱۷۰ کیلوگرم• دسته وزنی ۹۰ کیلوگرم۱- محمد جوادی‌خواه با رکورد ۲۰۰ کیلوگرم۲- ناصر رحمانی با رکورد ۱۲۰ کیلوگرم۳- آرین درویشی با رکورد ۱۰۰ کیلوگرم• دسته وزنی ۱۰۰ کیلوگرم۱- داود رک رک با رکورد ۱۸۷٫۵ کیلوگرم۲- شاهین خدادادی با رکورد ۱۸۷٫۵ کیلوگرم۳- امیر جعفری استکی با رکورد ۱۸۲٫۵ کیلوگرم• دسته وزنی ۱۱۰ کیلوگرم۱- ایمان احمدیان با رکورد ۲۰۰ کیلوگرم۲- میلاد ساحتی با رکورد ۱۸۲٫۵ کیلوگرم۳- علی محمد ملکی با رکورد ۱۷۷٫۵ کیلوگرم• دسته وزنی ۱۲۵ کیلوگرم۱- مصطفی خلیلی با رکورد ۱۴۰ کیلوگرم۲- مهرداد جمالی با رکورد ۱۲۰ کیلوگرم• دسته وزنی ۱۴۰ کیلوگرم۱- محمد قلی‌زاده با رکورد ۱۸۵ کیلوگرم۲- ایمان صانعی با رکورد ۱۸۲٫۵ کیلوگرم۳- رضا رئیسی با رکورد ۱۴۰ کیلوگرم• دسته وزنی ۱۴۰+کیلوگرم۱- مهدی محمدی با رکورد ۱۴۰ کیلوگرم• قهرمان قهرمانان۱- محمد جوادی‌خواه با امتیاز ۱۱۷٫۰۶۲- حسین سبزی با امتیاز ۱۰۹/۷۷۷۶۳- داود رک رک با امتیاز ۱۰۸/۰۱۸۷• رده‌بندی تیمی۱- کردستان با ۹۹ امتیاز۲- مازندران با امتیاز ۸۹ امتیاز۳- چهار محال و بختیاری با امتیاز ۸۳*** رده سنی بزرگسالان***• دسته وزنی ۵۶ کیلوگرم۱- مهدی صفائیان با رکورد ۹۷٫۵ کیلوگرم۲- صالح موسی‌پور با رکورد با رکورد ۹۵ کیلوگرم۳- علیرضا قنبری با رکورد ۹۲٫۵ کیلوگرم• دسته وزنی ۶۰ کیلوگرم۱- امیر صاف‌دل با رکورد ۱۴۲٫۵ کیلوگرم۲- علی محتشمی با رکورد ۱۰۷٫۵ کیلوگرم۳- محمدرضا افضلی با رکورد ۹۵ کیلوگرم• دسته وزنی ۶۷٫۵ کیلوگرم۱- صمد عباسی با رکورد ۱۸۵ کیلوگرم۲- مصطفی قاسمی با رکورد ۱۶۵ کیلوگرم۳- شایان اسدی با رکورد ۱۵۲٫۵ کیلوگرم• دسته وزنی ۶۷٫۵ کیلوگرم۱- ناصر محمدی با رکورد ۱۷۵ کیلوگرم۲- حسین اسدی با رکورد ۱۷۲٫۵ کیلوگرم۳- مجتبی دانش‌فر با رکورد ۱۶۰ کیلوگرم• دسته وزنی ۸۲٫۵ کیلوگرم۱- رسول حسینیان با رکورد ۲۰۲٫۵ کیلوگرم۲- ابوالفضل مرادی با رکورد ۱۹۵ کیلوگرم۳- رضا عادل‌زاده با رکورد ۱۸۰ کیلوگرم• دسته وزنی ۹۰ کیلوگرم۱- محمد رحیمی با رکورد ۲۱۰ کیلوگرم۲- محسن یاراحمدی با رکورد ۲۰۵ کیلوگرم۳- محمد جوادی‌خواه با رکورد ۲۰۰ کیلوگرم• دسته وزنی ۱۰۰ کیلوگرم۱- حسین صباغ‌سرای با رکورد ۲۴۲٫۵ کیلوگرم۲- امیرمحمد آقایی با رکورد ۲۱۵ کیلوگرم۳- داود نیخنجی با رکورد ۲۰۵ کیلوگرم• دسته وزنی ۱۱۰ کیلوگرم۱- حسین رحیمی با رکورد ۲۳۵ کیلوگرم۲- فرشاد مروتی با رکورد ۲۳۰ کیلوگرم۳- حمید رشیدی با رکورد ۲۲۵ کیلوگرم• دسته وزنی ۱۲۵ کیلوگرم۱- ابراهیم شعله با رکورد ۲۶۵ کیلوگرم۲- مهدی پیری با رکورد ۲۳۰ کیلوگرم۳- کوروش شفیعی با رکورد ۲۳۰ کیلوگرم• دسته وزنی ۱۴۰ کیلوگرم۱- آزاد بهرامی با رکورد ۲۱۰ کیلوگرم۲- جواد نجف‌نیا با رکورد ۲۰۲٫۵ کیلوگرم۳- مسعود یزدی با رکورد ۲۰۰
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
اما متاسفانه هم رژیم غذایی سالم و هم ورزش منظم، اگر با دقت انتخاب و اجرا نشوند، می‌توانند در واقع باعث افزایش وزن‌تان شوند. اما متاسفانه هم رژیم غذایی سالم و هم ورزش منظم، اگر با دقت انتخاب و اجرا نشوند، می‌توانند در واقع باعث افزایش وزن‌تان شوند. در این مطلب به شما خواهیم گفت ورزش و تمرین چگونه و از چه راه‌هایی می‌تواند باعث شود وزن اضافه کنید. بدن ما به راحتی تشنگی را با گرسنگی اشتباه می‌گیرد و باعث می‌شود کالری که به آن نیاز نداریم مصرف کنیم، فقط و فقط به این دلیل که بدن‌مان کم آب است! کمبود خواب مانع ترمیم و بازسازی عضلات‌تان می‌شود و باعث می‌شود به راحتی سراغ فست فود و غذا‌های ناسالم بروید.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، مسابقات چند جانبه ددلیفت (بدون لوازم و تجهیزات) استان مرکزی یادواره ۳۳۲ شهید ورزشکار اراک و از برنامه‌های کنگره ملی نقش امام خمینی (ره) در دفاع مقدس و۶۲۰۰ شهید استان مرکزی عصر روز جمعه در سالن ورزشی ثارالله سپاه روح الله استان مرکزی در اراک برگزار شد. در رده بندی تیمی رده سنی جوانان هم باشگاه کیان با ۵۴ امتیاز برسکوی نخست ایستاد، تیم باشگاه مردان آریایی با کسب ۳۶ امتیاز نایب قهرمان شد و تیم باشگاه رکورد با۲۹ امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت. در رده بندی تیمی هم، تیم «الف» باشگاه آسیا بر سکوی نخست ایستاد، تیم باشگاه باتیس نایب قهرمان شد و تیم «ب» باشگاه آسیا بر سکوی سوم تکیه زد. داود کلجو به عنوان رئیس کمیته پاور لیفتیگ و حسین فرجی به عنوان رئیس کمیته فنی مسابقات بر این رقابت‌ها نظارت داشتند. این رقابت زیر نظر هیات بدنسازی و پرورش اندام استان مرکزی و کمیته ورزش سپاه روح الله استان مرکزی برگزارشد.
ایلناایلنا1 روز قبل
مجموعه فولاد با این انتخاب نشان داد چقدر به رشد فوتبال فولاد علاقه‌مند است و امیدوارم این انتخاب به رشد فولاد کمک کند. *بازیکنان مقابل سپاهان کیفیت خود را نشان دهندفولاد و سپاهان شناخت خوبی از هم دارند و فکر می‌کنم بازی سختی باشد. کولیبالی و جعفری شرایط خوبی برای بازی فردا دارند و آماده این دیدار هستند. *داوران نور چشم من هستندفقط درباره تیم خودم صحبت می‌کنم و نظر شخصی‌ام را بدون بی‌احترامی به داوران می‌گویم. در این شرایط بازیکنان از لحاظ روحی و جسمی خسته بودند و وارد مسابقات شدند که این در مصدومیت آنها تأثیرگذار است.
نودنود1 روز قبل
سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گفت: در ۲ بازی اخیر خوب بوده‌ایم و امیدوارم مقابل شهرخودرو مزدمان زحمات‌مان بگیریم. شهر خودرو یکی از سه تیم خوب فوتبال کشورمان است و فصل گذشته هم این شرایط را نشان داد و آسیایی شد. ۲ بازی قبلی که انجام دادیم از بازیکنانم راضی هستم و امیدوارم در بازی فردا در شان ماشین سازی بازی کنیم. در این ۲ بازی قبلی ما موقعیت‌های گلزنی خوبی داشتیم و در هر بازی ۴-۵ موقعیت گلزنی داشتیم. صحبت هایی که انجام شده باید بگویم با زحمت بازیکنان ماشین سازی شخصیت پیدا کرده است.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
احتمالا همه ما در غافلگیری‌هایی که زندگی برای ما داشته، به نوعی زیبایی را پیدا می‌کنیم. او در ۱۸ سال گذشته بیش از ۸ سال باردار بوده و اکنون زندگی بسیار شادی با خانواده بزرگش دارد. این نوزاد کامرون نام دارد و یازدهمین فرزند این خانواده استالکسیس بعد از ۱۰ پسر، بالاخره دختردار شد و تصمیم گرفت نام او را کامرون بگذارد. آن‌ها فکر می‌کردند این بچه هم مثل بقیه پسر باشد. ده فرزند اول الکسیس، پسر‌ و از ۲ تا ۱۷ ساله هستندشوهر الکسیس راننده قطار است و معمولا ساعت ۵:۳۰ از خانه خارج می‌شود.
جام نیوزجام نیوز2 روز قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، هروویه میلیچ، مدافع جدید استقلال به دلیل نا آمادگی بدنی در دو بازی گذشته این تیم در ترکیب ثابت حضور نداشت با این حال میلیچ با گذراندن تمرینات بدنسازی به آمادگی بدنی رسیده و به احتمال در بازی برابر نفت مسجد سلیمان در ترکیب ثابت تیمش قرار می‌گیرد. او طی این چند هفته تمرینات بدنسازی را به صورت اختصاصی و گروهی انجام داده تا دیگر مشکلی از جهت آمادگی بدنی نداشته باشد.
برنابرنا3 روز قبل
ملی‌پوش تنیس روی میز بانوان گفت: هرچه بیشتر به روز مسابقه نزدیک می‌شویم، بچه‌ها به فرم آمادگی خود نزدیک‌تر می‌شوند. وی افزود: هدف مربی تیم نیز همین بوده و امیدوارم دقیقا در روز مسابقه به پیک اصلی خود برسیم. اگر بتوانیم وارد ۸تا تیم برتر آسیا شویم، واقعا کار بزرگی انجام دادیم. در این اردوها از بازیکنان استان‌های مختلف دعوت کردند تا با دست‌های متفاوت بازی کنیم، این موضوع کمک خیلی بزرگی به ما می‌کند. عضو تیم ملی تنیس روی میز گفت: بین این اردوها من در یک مرحله از مسابقات لیگ ترکیه در فروردین ماه شرکت کردم.
افکارنیوزافکارنیوز3 روز قبل
اخبار اجتماعی- وی بابیان اینکه برای کاهش وزن باید تغذیه مناسب را مکمل تمرینات ورزشی کنیم، گفت: افرادی که می‌خواهند با ورزش لاغر شوند، باید نوع تغذیه خود را نیز اصلاح کنند، به این معنی که از خوردن غذا‌های سرخ کردنی صرف نظر کرده و حجم غذایشان را نیز کاهش دهند. برای همین افرادی که با ورزش کردن به دنبال کاهش وزن هستند، باید صبحانه را مفصل بخورند. وی تصریح کرد: اگر تمرینات ورزشی خیلی شدید باشد باعث هدر رفتن انرژی زیادی از فرد می‌شود که برای جبران به تغذیه بیشتری روی می‌آورد، اگر هم سبک باشد تاثیر زیادی بر بدن نخواهد داشت. وی همچنین تاکید کرد: بانوان ورزشکار آماتور می‌توانند در طول هفته ۷۰۰ گرم و بانوان ورزشکار حرفه‌ای ۹۰۰ گرم کاهش وزن داشته باشند. همچنین این آمار برای ورزشکاران مرد آماتور هفته‌ای ۹۰۰ گرم و مردان ورزشکار حرفه‌ای هفته‌ای یک کیلو و ۲۰۰ گرم است.

به انتهای لیست رسیدید

بدنسازی

در این صفحه آخرین و مهم‌ترین اخبار مرتبط با بدنسازی و پرورش اندام را می‌خوانید.