اخبار برانکو ایوانکوویچ - آخرین و مهم ترین اخبار برانکو ایوانکوویچ از خبرگزاری‌های ایران | خبری

برانکو

برانکو ایوانکوویچ

31+
الفالف4 هفته قبل
خبر فوریخبر فوری2 ماه قبل
یک عضو هیات‌مدیره باشگاه پرسپولیس توضیحاتی درباره تمدید قرارداد برانکو ایوانکوویچ ارائه کرد. مهدی محمد نبی درباره جلسه روز گذشته هیأت‌مدیره باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: دیروز در جلسه هیأت‌مدیره پرسپولیس مصوب کردیم که پس از پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ قرارداد این مربی دوباره تمدید شود. او در پاسخ به این سوال که آیا از سوی فدراسیون فوتبال پیشنهادی برای حضور برانکو روی نیمکت تیم ملی مطرح شده است یا خیر؟ گفت: برانکو با پرسپولیس قرارداد دارد و قرارداد او نیز تمدید خواهد شد. پرسپولیس با برانکو موفقیت‌های زیادی به دست آورده و در آینده نیز موفقیت‌های زیادی به دست خواهد آورد. نبی هم‌چنین درباره این که از چه منبعی پول مطالبات برانکو تهیه می‌شود؟ گفت: در این زمینه قرار است مدیرعامل اقدامات لازم را انجام دهد تا هرچه زودتر مطالبات سرمربی تیم پرداخت شود.
ایسناایسنا1 روز قبل
مترجم برانکو ایوانکویچ، سرمربی پرسپولیس می‌گوید با او درباره مسائل فوتبالی در این چند روز صحبت نکرده اما به ماندن او در این تیم خوشبین است. به گزارش ایسنا، اصغر نیک‌سیرت، مترجم برانکو ایوانکوویچ که امروز (یکشنبه) هم‌زمان با جلسه فوق‌العاده هیات رئیسه باشگاه پرسپولیس به ساختمان باشگاه رفته بود، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: من با برانکو تماسی نداشتم و همین اخباری را که شما شنیده‌اید خوانده‌ام. نیک‌سیرت در پاسخ به این پرسش که آیا برانکو سه روز قبل با الاهلی عربستان قرارداد امضا کرده است هم بیان کرد: نه، نه. در این مورد یک کلمه هم با من صحبت نکرده است. من خودم شخصا به ماندن برانکو خوشبینم.
نودنود2 ماه قبل
یک عضو هیات‌مدیره باشگاه پرسپولیس توضیحاتی درباره تمدید قرارداد برانکو ایوانکوویچ ارائه کرد. به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، مهدی محمد نبی درباره جلسه روز گذشته هیأت‌مدیره باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: دیروز در جلسه هیأت‌مدیره پرسپولیس مصوب کردیم که پس از پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ قرارداد این مربی دوباره تمدید شود. او در پاسخ به این سوال که آیا از سوی فدراسیون فوتبال پیشنهادی برای حضور برانکو روی نیمکت تیم ملی مطرح شده است یا خیر؟ گفت: برانکو با پرسپولیس قرارداد دارد و قرارداد او نیز تمدید خواهد شد. پرسپولیس با برانکو موفقیت‌های زیادی به دست آورده و در آینده نیز موفقیت‌های زیادی به دست خواهد آورد. نبی هم‌چنین درباره این که از چه منبعی پول مطالبات برانکو تهیه می‌شود؟ گفت: در این زمینه قرار است مدیرعامل اقدامات لازم را انجام دهد تا هرچه زودتر مطالبات سرمربی تیم پرداخت شود.
ایسناایسنا2 ماه قبل
یک عضو هیات‌مدیره باشگاه پرسپولیس توضیحاتی درباره تمدید قرارداد برانکو ایوانکوویچ ارائه کرد. مهدی محمد نبی در گفت‌وگو با ایسنا درباره جلسه روز گذشته هیأت‌مدیره باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: دیروز در جلسه هیأت‌مدیره پرسپولیس مصوب کردیم که پس از پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ قرارداد این مربی دوباره تمدید شود. او در پاسخ به این سوال که آیا از سوی فدراسیون فوتبال پیشنهادی برای حضور برانکو روی نیمکت تیم ملی مطرح شده است یا خیر؟ گفت: برانکو با پرسپولیس قرارداد دارد و قرارداد او نیز تمدید خواهد شد. پرسپولیس با برانکو موفقیت‌های زیادی به دست آورده و در آینده نیز موفقیت‌های زیادی به دست خواهد آورد. نبی هم‌چنین درباره این که از چه منبعی پول مطالبات برانکو تهیه می‌شود؟ گفت: در این زمینه قرار است مدیرعامل اقدامات لازم را انجام دهد تا هرچه زودتر مطالبات سرمربی تیم پرداخت شود.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱1 ماه قبل
اختصاصی | پسر برانکو ایوانکوویچ در تمرین پرسپولیس حضور یافت. ورزش ۱۱ - سال‌هاست از حضور برانکو ایوانکوویچ در ایران می‌گذرد. این مربی کروات سابقۀ هدایت تیم ملی ایران چه به عنوان مربی و چه کمک‌مربی را در کارنامه دارد و اکنون نیز هدایت پرسپولیس تهران را برعهده دارد و چند فصلی است که نتایجی درخشانی را با این تیم کسب کرده است. پسر برانکو ایوانکوویچ در تمرینات پرسپولیساما تا به حال خبری آن‌چنانی دربارۀ پسر این سرمربی در رسانه‌ها به گوش نرسیده است ولی امروز در تمرینات سرخ‌پوشان پسر برانکو حضور یافت تا باعث تعجب همگان شود و اتفاقی باورنکردنی و بی‌سابقه را رقم بزند. بیشتر بخوانیدپیام عجیب و بی‌سابقه علیرضا بیرانوند درباره تصمیمات برانکو ایوانکوویچ+عکسخرید چراغ خاموش پرسپولیس؛ برانکو جانشین علیپور را انتخاب کرد + عکسسرمربی مطرح هلندی در یک‌قدمی هدایت تیم ملی ایران + عکسبزرگ‌ترین نقطه ضعف مجیدی نسبت به شفر
برترین‌هابرترین‌ها3 ماه قبل
حضور احتمالی برانکو در تیم ملی، معامله‌ی پرسود برای ایوانکوویچ است. در هفته‌ها و ماه‌های اخیر چندین بار نام برانکو برای حضور در تیم ملی سر زبان‌ها افتاده که هر بار با واکنش‌هایی مواجه شده. مهدی تاج فعلا برای انتخاب برانکو دست نگه داشته و حرفی هم درباره‌ی حضور احتمالی سرمربی پرسپولیس در تیم ملی نمی‌زند. سوال اما اینجاست که چرا برانکو علاقه‌مند است به تیم ملی برود و چرا تیم ملی گزینه‌ی مناسبی برای سرمربی پرسپولیس است؟ مبلغ قرارداد برانکو در پرسپولیس و برای یک فصل حدود ۹۰۰ هزار دلار است. اینکه چرا حضور روی نیمکت تیم ملی برای برانکو مفید است و چرا او برای جانشینی کی‌روش چراغ سبز نشان می‌دهد.
خبر فوریخبر فوری2 ماه قبل
با این حال، هنوز دلایل محکمی وجود دارد که نمی‌گذارد برانکو به تیم ملی بازگردد. اگر برانکو هدایت تیم ملی را بپذیرد، در واقع حق را به کی‌روش می‌دهد به این معنا که حرف‌های سرمربی پرتغالی درست بوده و او دقیقا به خاطر جانشینی کی‌روش بارها از نتایج تیم ملی انتقاد کرد. تصور کنید همین امروز برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران شود. اگر برانکو سرمربی تیم ملی شود، یک‌سری از شایعات در فضای مجازی نیز به واقعیت نزدیک خواهد شد. شایعاتی که تأیید می‌کند مدیران فدراسیون فوتبال، پروسه انتخاب سرمربی جدید را طولانی کرده‌اند تا فصل به پایان برسد و بدون هیچ دغدغه‌ای، برانکو را سرمربی تیم ملی کنند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 ماه قبل
بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان با اشاره به اختلاف کارلوس کی‌روش و برانکو ایوانکوویچ، خاطرنشان کرد: تمام بدبختی‌ها از جایی شروع شد که سر و کله برانکو در فوتبال پیدا شد. من دورانی که او مربی تیم ملی بود، در تیم ملی حضور داشتم. تو می‌بری، می‌گویی برانکو. مساوی می‌کنی، می‌گویی برانکو، می‌بازی، باز هم می‌گویی برانکو. تمام اتفاقاتی که می‌افتد همه را به برانکو ربط می‌دهی، اما دست از سر برانکو بردار.
مهرمهر7 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، علی انصاریان درباره جدایی برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس گفت: متأسفانه خبر جدایی برانکو خبر خوب بردهای تیم ملی والیبال را تلخ کرد و باعث آزار دوستان شد. انصاریان در خصوص جدایی برانکو به خاطر مشکلات مالی یادآور شد: نمی‌شود سر خودمان کلاه بگذاریم. وی در پاسخ به این سئوال که آیا حق با برانکو ایوانکوویچ است؟ به رادیو تهران گفت: صد درصد حق با برانکو است. در قرارداد برانکو یک مبلغ را ذکر کرده‌اند که در این تاریخ پولش را می‌دهند. وی در پایان گفت: از طرف باشگاه پرسپولیس از هواداران عذرخواهی می‌کنم که نتوانستند برانکو را نگه دارند!
ورزش ۱۱ورزش ۱۱1 هفته قبل
اختصاصی | باشگاه پرسپولیس با خروج برانکو از ایران و ارائۀ لیست بازیکنان مدنظر خود به ایرج عرب فعالیت‌های نقل‌وانتقالاتی خود را آغاز کرده است. امید عالیشاهمخالفت شدید برانکو با جدایی علی علیپور است که پیشنهاداتی از اروپا دارد و هر آن احتمال دارد این بازیکن با جدایی از سرخ‌پوشان باعث نگرانی برانکو ایوانکوویچ شود. اما به جرات مهم‌ترین ماموریت پرسپولیس در نقل‌وانتقالات را باید حفظ برانکو ایوانکوویچ و پرداخت مطالبات این مربی توانا از سوی مدیران پرسپولیس بدانیم. حضور برانکو بزرگ‌ترین خواستۀ هواداران این تیم است و وجود این سرمربی تضمینی است برای موفقیت سرخ‌پوشان که هواداران را نیز راضی می‌کند. برانکو ایوانکوویچ و ایرج عربدربارۀ برانکو هم باید گفت که ایرج عرب پیشنهادی ۵ساله و بلند مدت را به او داده است و ایوانکوویچ هم بعد از تعطیلات پاسخ نهایی خود را خواهد داد.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 ماه قبل
با این حال، هنوز دلایل محکمی وجود دارد که نمی‌گذارد برانکو به تیم ملی بازگردد. چهار) هواداران پرسپولیس بیکار نمی‌نشینند؛ تصور کنید همین امروز برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران شود. اساسا برخی بازیکنان ملی پوش چندان راضی به انتخاب برانکو نیستند و موضوع حضور او در تیم ملی برای آنها یک چالش جدی خواهد بود. هشت) بازی پشت پرده لو می‌رود؛ اگر برانکو سرمربی تیم ملی شود، یک‌سری از شایعات در فضای مجازی نیز به واقعیت نزدیک خواهد شد. شایعاتی که تأیید می‌کند مدیران فدراسیون فوتبال، پروسه انتخاب سرمربی جدید را طولانی کرده‌اند تا فصل به پایان برسد و بدون هیچ دغدغه‌ای، برانکو را سرمربی تیم ملی کنند.
افکارنیوزافکارنیوز2 ماه قبل
با این حال، هنوز دلایل محکمی وجود دارد که نمی‌گذارد برانکو به تیم ملی بازگردد. چهار) هواداران پرسپولیس بیکار نمی‌نشینند؛ تصور کنید همین امروز برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران شود. اساسا برخی بازیکنان ملی پوش چندان راضی به انتخاب برانکو نیستند و موضوع حضور او در تیم ملی برای آنها یک چالش جدی خواهد بود. هشت) بازی پشت پرده لو می‌رود؛ اگر برانکو سرمربی تیم ملی شود، یک‌سری از شایعات در فضای مجازی نیز به واقعیت نزدیک خواهد شد. شایعاتی که تأیید می‌کند مدیران فدراسیون فوتبال، پروسه انتخاب سرمربی جدید را طولانی کرده‌اند تا فصل به پایان برسد و بدون هیچ دغدغه‌ای، برانکو را سرمربی تیم ملی کنند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 ماه قبل
بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان با اشاره به اختلاف کارلوس کی‌روش و برانکو ایوانکوویچ، خاطرنشان کرد: تمام بدبختی‌ها از جایی شروع شد که سر و کله برانکو در فوتبال پیدا شد. عزیزی تصریح کرد: خدا برانکو را از آسمان برای فوتبال ایران رساند، اگر او نمی‌آمد کی‎روش کار‌های بدتری هم انجام می‌داد! من دورانی که او مربی تیم ملی بود، در تیم ملی حضور داشتم. تو می‌بری، می‌گویی برانکو. مساوی می‌کنی، می‌گویی برانکو، می‌بازی، باز هم می‌گویی برانکو.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 ماه قبل
یک منبع آگاه و نزدیک به فدراسیون فوتبال به ما خبرداد که به دلایل زیر برانکو جانشین کارلوس کی‌روش نخواهد شد. ۲- فضای دوقطبی که زمان کارلوس کی‌روش به وجود آمد ممکن است با انتخاب برانکو ایوانکوویچ تشدید شود. اینکه سرمربی پرسپولیس به عنوان سرمربی تیم ملی برگزیده شود نمی‌تواند مورد وثوق هواداران استقلال باشد. به همین خاطر شنیده می‌شود وزارت ورزش و جوانان به عنوان متولی دو باشگاه بزرگ استقلال و پرسپولیس تهران مخالف انتخاب برانکو به عنوان سرمربی تیم ملی است. بالا و بالاتر رفته و به راحتی با سایر کاندیداهای سرمربیگری تیم ملی از جمله برانکو کنار نخواهند آمد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ماه قبل
تمدید قرارداد برانکو با باشگاه پرسپولیس و باقی‌ماندن او روی نیمکت پرسپولیس به یکی از نگرانی‌های هوادران پرسپولیس تبدیل شده است. اعتمادآنلاین|‌ بعد از جدایی کارلوس کی‌روش از تیم ملی گزینه‌های مختلفی برای سرمربی‌گری تیم ملی فوتبال مطرح شد. در کنار نام‌های بزرگ و گاها خنده‌داری که برای هدایت تیم ملی بر سر زبان‌ها افتاد یک نفر همیشه گزینه اول هدایت تیم ملی بود و آن فرد کسی نبود جز برانکو ایوانکوویچ سرمربی موفق تیم پرسپولیس. برانکو ایوانکوویچ و مسولان باشگاه پرسپولیس نیز در شرایط مختلف سعی کردند تا حد امکان در مورد این موضوع صحبت نکنند تا پرسپولیس دچار حاشیه نشود. از طرفی پیشنهاد احتمالی نیمکت تیم ملی به برانکو می‌تواند تردیدها را نسبت به آینده او در پرسپولیس بیشتر کند.
خبر فوریخبر فوری4 روز قبل
برانکو ایوانکوویچ، سرمربی کروات سرخپوشان در پرسپولیس می‌ماند و امیدوار به کسب قهرمانی در آسیا است. اوایل فروردین ماه سال ۱۳۹۴ بود که برانکو ایوانکوویچ به عنوان سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس انتخاب شد و توانست به رویای هواداران این تیم رنگ واقعیت ببخشد. در دوران ۴ ساله حضور مرد کروات تنها قهرمانی در آسیا برای پرسپولیس بدست نیامد که این هدف برانکو برای سال جدید است. برانکو به مدیران پرسپولیس و دوستان نزدیکش گفته که اگر طلبش را دریافت کند در پرسپولیس می‌ماند و با صحبت‌های مدیرعامل، برانکو دیگر در پرسپولیس ماندنی شد و در لیگ نوزدهم هدایت این تیم را برعهده دارد. قرارداد برانکو برای لیگ نوزدهم یک میلیون و ۲۰۰ هزار یورو است و این درحالیست که الاهلی عربستان برای به خدمت گرفتن برانکو، پیشنهاد ۴ میلیون یورویی ارائه داده است.
نودنود2 روز قبل
طلب برانکو ایوانکوویچ تا پیش از زمان تعیین شده پرداخت می‌شود. به گزارش وبسایت نود، برانکو ایوانکوویچ سرمربی کروات پرسپولیس در حالی ایران را ترک کرد که تا روز سی‌ام خردادماه به پرسپولیسی‌ها فرصت داده بود مطالبات او را پرداخت کنند. از باشگاه پرسپولیس خبر می‌رسد مبلغ یک میلیون یورویی که این باشگاه باید بابت پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ و دستیاران او پرداخت کند و همچنین پیش پرداخت قرارداد برانکو برای لیگ نوزدهم حاضر است و تا قبل از همان زمان تعیین شده (دوشنبه یا سه‌شنبه) به حساب برانکو واریز می‌شود و مشکلی از بابت همکاری برانکو ایوانکوویچ با پرسپولیسی‌ها برای لیگ نوزدهم وجود ندارد.
مهرمهر4 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، برانکو ایوانکوویچ امروز بعد از پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل سپیدرود و صعود این تیم به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی کشور، درباره آخرین شرایط این تیم و مسائل دیگر صحبت کرد. یکی از سئوالاتی که امروز از برانکو صورت گرفت، شائبه حضورش در تیم ملی فوتبال به جای کارلوس کی روش بود. سرمربی پرسپولیس ابتدا با اظهار بی اطلاعی از شرایط تیم ملی گفت: نمی‌دانم که فدراسیون دنبال سرمربی هست یا خیر. خبرنگاران به برانکو اعلام کردند کارلوس کی روش روز گذشته از ایران رفت و فدراسیون دنبال سرمربی جدیدی است. برانکو هم گفت: این موضوع به فدراسیون فوتبال ارتباط دارد.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱4 هفته قبل
اختصاصی | با وجود آنکه ترکیب اصلی پرسپولیس و نیمکت این تیم مشکلات فراوانی دارد، اما برانکو با اظهار نظرهای عجیب خود، هواداران را برای فصل بعد بسیار نگران کرده است. تیمی که شدیدا در خلق موقعیت و گلزنی دچار ضعف بود. مهاجمانی کاملا افت کرده و ناکارآمد همچون علی علیپور و ماریو بودیمیر و مهدی شریفی که عملا هواداران را ناامید کردند. ولی مشخصا برانکو اعتقاد دارد که همه چیز عالیست و پرسپولیس تیم کامل و آماده‌ای است. برانکو ایوانکوویچبرانکو شاید با خودش لجبازی می‌کند و به دنبال آن است که از کم‌ترین‌ها بیشترین‌ها را بدست بیاورد، او حتما در نظر خواهد داشت که خریدهایش در نیم‌فصل زمستانی فصل تازه به پایان رسیده هیچ کمکی را به پرسپولیس نکردند و حتی موجب افت بیشتر این تیم نیز شدند!
ورزش ۱۱ورزش ۱۱2 هفته قبل
اختصاصی | برانکو ایوانکوویچ لیست بازیکنان ورودی و خروجی خود را به باشگاه اعلام کرده است. برانکو ایوانکوویچ برای دستیابی به این مهم فهرستی پربار را از بازیکنان مدنظرش در اختیار باشگاه قرار داده است. در خط هافبک برانکو به شدت به دنبال محمدرضا حسینی هافبک خوش‌نقش ذوب آهن اصفهان است. اما نکتۀ عجیب در این میان لیست خروجی برانکو به باشگاه است. + عکسلو رفت؛ دو گزینه خارجی دیگر برای هدایت استقلالخبر فوق‌العاده برای هواداران استقلال درباره سرمربی ایتالیاییمرد شماره یک برانکو با تیم اسپانیایی توافق کرد؟!
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
با این حال، هنوز دلایل محکمی وجود دارد که نمی‌گذارد برانکو به تیم ملی بازگردد. اگر برانکو، هدایت تیم ملی را بپذیرد، در واقع حق را به کی‌روش می‌دهد به این معنا که حرف‌های سرمربی پرتغالی درست بوده و او دقیقا به خاطر جانشینی کی‌روش، بارها از نتایج تیم ملی انتقاد کرد. چهار) هواداران پرسپولیس بیکار نمی‌نشینند؛ تصور کنید همین امروز برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران شود. هشت) بازی پشت پرده لو می‌رود؛ اگر برانکو سرمربی تیم ملی شود، یک‌سری از شایعات در فضای مجازی نیز به واقعیت نزدیک خواهد شد. شایعاتی که تأیید می‌کند مدیران فدراسیون فوتبال، پروسه انتخاب سرمربی جدید را طولانی کرده‌اند تا فصل به پایان برسد و بدون هیچ دغدغه‌ای، برانکو را سرمربی تیم ملی کنند.
افکارنیوزافکارنیوز1 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارش «میرسلاو بلاژویچ» سرمربی اسبق تیم ملی کرواسی و ایران دقایقی قبل در گفت و گو اختصاصی با ایرنا ضمن تمجید از عملکرد برانکو و پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا اعلام کرد اگر روزی او تصمیم گیرنده نهایی در خصوص انتخاب سرمربی تیم ملی کرواسی باشد، برانکو ایوانکوویچ تنها گزینه او خواهد بود. سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: زمانی که او سرمربی و من مربی تیم ملی کرواسی بودیم، با هم روز‌های بسیار شاد و رضایت بخشی را برای مردم کرواسی در تیم ملی ایجاد و ملت خودمان را شاد کردیم. وی تصریح کرد: باعث افتخار است که من و زلاتکو دالیچ سرمربی تیم ملی کرواسی از بهترین شاگردان بلاژویچ بودیم و هردو از کار کردن با او درس‌های زیادی آموختیم. تیم پرسپولیس در دیدار رفت با نتیجه ۲ بر صفر مغلوب کاشیما شد. با این حال بلاژویچ درباره این دیدار گفت: برای دوست عزیزم برانکو و پرسپولیس بزرگ در بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا آرزوی موفقیت می‌کنم و ایمان دارم برانکو و یارانش می‌توانند به قهرمانی آسیا برسند.
طرفداریطرفداری1 هفته قبل
طرفداری- برانکو، سرمربی موفق پرسپولیس که این روزها به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش شاکی است یکی از گزینه‌های جدی تیم الاهلی عربستان است. فریرا، سرمربی سابق السد، رامون دیاز و برانکو گزینه‌های نهایی تیم الاهلی عربستان هستند. منابع عربستانی از صبح امروز از توافق باشگاه الاهلی با برانکو ایوانکوویچ خبر می‌دهند. صفحه وبسایت اسپورت ۳۶۰ عربستان از توافق ۲ ساله‌ای برانکو با تیم الاهلی عربستان خبر داد. باشگاه الاهلی عربستان از مدت‌ها قبل وضعیت برانکو را زیر نظر داشت اما عدم تمایل برانکو به ترک پرسپولیس از بزرگترین موانع باشگاه الاهلی برای جذب این سرمربی کروات بود.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 هفته قبل
امیرمحمد سلیمانی: فقط یک سال دیگر فرصت لازم است تا از نخستین حضور برانکو ایوانکوویچ در فوتبال ایران، بیست سال گذشته باشد. پس از آن قهرمانی برانکو ایوانکوویچ از ایران رفت. ولی بهار سال ۱۳۸۲ و در پی ناکامی تیم ملی مقابل اردن در بازی‌های انتخابی جام ملت‌های آسیا، برانکو ایوانکوویچ به تهران بازگشت و این بار سرمربی تیم ملی ایران شد. او که با تیم ملی ایران شناخته شده بود، موفق شد سه گانه داخلی را به باشگاه زاگربی هدیه دهد. او در فوتبال ایران به قهرمانی در لیگ برتر دست پیدا کرد، در فوتبال ایران به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسید و در فوتبال ایران موفق شد به یکی از مشهورترین سرمربی‌های آسیا تبدیل شود.
برترین‌هابرترین‌ها3 هفته قبل
خبرآنلاین: فقط یک سال دیگر فرصت لازم است تا از نخستین حضور برانکو ایوانکوویچ در فوتبال ایران، بیست سال گذشته باشد. پس از آن قهرمانی برانکو ایوانکوویچ از ایران رفت. ولی بهار سال ۱۳۸۲ و در پی ناکامی تیم ملی مقابل اردن در بازی‌های انتخابی جام ملت‌های آسیا، برانکو ایوانکوویچ به تهران بازگشت و این بار سرمربی تیم ملی ایران شد. او که با تیم ملی ایران شناخته شده بود، موفق شد سه گانه داخلی را به باشگاه زاگربی هدیه دهد. او در فوتبال ایران به قهرمانی در لیگ برتر دست پیدا کرد، در فوتبال ایران به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسید و در فوتبال ایران موفق شد به یکی از مشهورترین سرمربی‌های آسیا تبدیل شود.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱1 ماه قبل
اختصاصی | برانکو ایوانکوویچ با قهرمانی در رقابت‌های لیگ هجدهم همراه با پرسپولیس به رکورد امیر قلعه‌نویی می‌رسد. برانکو ایوانکوویچقلعه‌نویی در فصل ۸۸-۱۳۸۷ با استقلال و پس از آن دو فصل پیاپی دیگر نیز همراه با سپاهان جام قهرمانی را بالای سر برد تا با دو تیم مختلف سه جام متوالی را کسب کند. حال برانکو ایوانکوویچ در صورت قهرمانی با پرسپولیس توانسته سه‌بار متوالی با یک تیم افتخاری بزرگ را کسب کند و بدین شکل به رکورد ژنرال حمله‌ور می‌شود. برانکو ایوانکوویچ و امیر قلعه‌نوییالبته در این میان عنوان پرافتخارترین مربی لیگ با اختلاف به قلعه‌نویی اختصاص دارد. +عکسچراغ سبز لژیونر معروف برای پیوستن به پرسپولیس + عکسطعنه علی کریمی به مهدی تاج در خصوص سرمربی آینده تیم ملی + عکس
ورزش۳ورزش۳3 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه»، نساجی که در نیم فصل دوم با تغییرات در کادرفنی خود اکنون مجید جلالی را در راس هدایت می‌بیند. سه بازی دو تیمی که جلالی و برانکو هدایتش را به عهده داشتند مساوی شده و آقا معلم دو بازی را هم برده است. آخرین بردهای دو نیمکتآخرین برد برانکو برابر جلالی مربوط به بازی رفت دو تیم پرسپولیس و پیکان در لیگ برتر این فصل است. آقا مجید با سومین تیم برابر پروفسورمجید جلالی روزجمعه با سومین تیم متفاوت در پنج فصل اخیر مقابل برانکو قرار گرفته است. در لیگ شانزدهم جلالی روی نیمکت پیکان نشست و دو بازی برابر پرسپولیس و برانکو برگزار کرد.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱6 ساعت قبل
اختصاصی | باشگاه پرسپولیس به دنبال نقره‌داغ کردن سعودی‌ها برای باشگاه الاهلی دردسرساز شده است. ورزش ۱۱ - باشگاه پرسپولیس که ساعات بسیار سخت و پرالتهابی را پشت سر می‌گذارد، قصد دارد تا باشگاه الاهلی عربستان را متوجه اشتباه سنگینش مبنی بر توافق با برانکو ایوانکوویچ کند و انتقام سختی را از این باشگاه حاشیه‌ساز سعودی بگیرد. برانکو ایوانکوویچبر اساس ادعای باشگاه پرسپولیس، الاهلی در شرایطی با برانکو ایوانکوویچ مذاکره و توافق کرده است که برانکو با پرسپولیس قرارداد رسمی داشته و سرمربی این باشگاه بوده که این رفتار طرفین از جمله شخص برانکو، خلاف قوانین فیفا است و می‌تواند هم برانکو و هم الاهلی را شدیدا مجازات کند!
خبرآنلاینخبرآنلاین2 ماه قبل
مهدی محمد نبی درباره جلسه روز گذشته هیأت‌مدیره باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: دیروز در جلسه هیأت‌مدیره پرسپولیس مصوب کردیم که پس از پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ قرارداد این مربی دوباره تمدید شود. او در پاسخ به این سوال که آیا از سوی فدراسیون فوتبال پیشنهادی برای حضور برانکو روی نیمکت تیم ملی مطرح شده است یا خیر؟ گفت: برانکو با پرسپولیس قرارداد دارد و قرارداد او نیز تمدید خواهد شد. پرسپولیس با برانکو موفقیت‌های زیادی به دست آورده و در آینده نیز موفقیت‌های زیادی به دست خواهد آورد. نبی هم‌چنین درباره این که از چه منبعی پول مطالبات برانکو تهیه می‌شود؟ گفت: در این زمینه قرار است مدیرعامل اقدامات لازم را انجام دهد تا هرچه زودتر مطالبات سرمربی تیم پرداخت شود. این عضو هیأت مدیرها باشگاه پرسپولیس هم‌چنین درباره اقدامات این باشگاه برای فصل آینده هم گفت: ما در جلسه هیأت‌مدیره روی مطالبات برانکو و بحث تمدید قراردادش صحبت کردیم و برای فصل آینده نیز با تصمیم کادر فنی و اقدامات مدیرعامل اقدامات لازم اتخاذ خواهد شد.

به انتهای لیست رسیدید