برانکو ایوانکوویچ

خبر فوریخبر فوری3 روز قبل
یک عضو هیات‌مدیره باشگاه پرسپولیس توضیحاتی درباره تمدید قرارداد برانکو ایوانکوویچ ارائه کرد. مهدی محمد نبی درباره جلسه روز گذشته هیأت‌مدیره باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: دیروز در جلسه هیأت‌مدیره پرسپولیس مصوب کردیم که پس از پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ قرارداد این مربی دوباره تمدید شود. او در پاسخ به این سوال که آیا از سوی فدراسیون فوتبال پیشنهادی برای حضور برانکو روی نیمکت تیم ملی مطرح شده است یا خیر؟ گفت: برانکو با پرسپولیس قرارداد دارد و قرارداد او نیز تمدید خواهد شد. پرسپولیس با برانکو موفقیت‌های زیادی به دست آورده و در آینده نیز موفقیت‌های زیادی به دست خواهد آورد. نبی هم‌چنین درباره این که از چه منبعی پول مطالبات برانکو تهیه می‌شود؟ گفت: در این زمینه قرار است مدیرعامل اقدامات لازم را انجام دهد تا هرچه زودتر مطالبات سرمربی تیم پرداخت شود.
ایسناایسنا3 روز قبل
یک عضو هیات‌مدیره باشگاه پرسپولیس توضیحاتی درباره تمدید قرارداد برانکو ایوانکوویچ ارائه کرد. مهدی محمد نبی در گفت‌وگو با ایسنا درباره جلسه روز گذشته هیأت‌مدیره باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: دیروز در جلسه هیأت‌مدیره پرسپولیس مصوب کردیم که پس از پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ قرارداد این مربی دوباره تمدید شود. او در پاسخ به این سوال که آیا از سوی فدراسیون فوتبال پیشنهادی برای حضور برانکو روی نیمکت تیم ملی مطرح شده است یا خیر؟ گفت: برانکو با پرسپولیس قرارداد دارد و قرارداد او نیز تمدید خواهد شد. پرسپولیس با برانکو موفقیت‌های زیادی به دست آورده و در آینده نیز موفقیت‌های زیادی به دست خواهد آورد. نبی هم‌چنین درباره این که از چه منبعی پول مطالبات برانکو تهیه می‌شود؟ گفت: در این زمینه قرار است مدیرعامل اقدامات لازم را انجام دهد تا هرچه زودتر مطالبات سرمربی تیم پرداخت شود.
نودنود3 روز قبل
یک عضو هیات‌مدیره باشگاه پرسپولیس توضیحاتی درباره تمدید قرارداد برانکو ایوانکوویچ ارائه کرد. به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، مهدی محمد نبی درباره جلسه روز گذشته هیأت‌مدیره باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: دیروز در جلسه هیأت‌مدیره پرسپولیس مصوب کردیم که پس از پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ قرارداد این مربی دوباره تمدید شود. او در پاسخ به این سوال که آیا از سوی فدراسیون فوتبال پیشنهادی برای حضور برانکو روی نیمکت تیم ملی مطرح شده است یا خیر؟ گفت: برانکو با پرسپولیس قرارداد دارد و قرارداد او نیز تمدید خواهد شد. پرسپولیس با برانکو موفقیت‌های زیادی به دست آورده و در آینده نیز موفقیت‌های زیادی به دست خواهد آورد. نبی هم‌چنین درباره این که از چه منبعی پول مطالبات برانکو تهیه می‌شود؟ گفت: در این زمینه قرار است مدیرعامل اقدامات لازم را انجام دهد تا هرچه زودتر مطالبات سرمربی تیم پرداخت شود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 ماه قبل
بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان با اشاره به اختلاف کارلوس کی‌روش و برانکو ایوانکوویچ، خاطرنشان کرد: تمام بدبختی‌ها از جایی شروع شد که سر و کله برانکو در فوتبال پیدا شد. من دورانی که او مربی تیم ملی بود، در تیم ملی حضور داشتم. تو می‌بری، می‌گویی برانکو. مساوی می‌کنی، می‌گویی برانکو، می‌بازی، باز هم می‌گویی برانکو. تمام اتفاقاتی که می‌افتد همه را به برانکو ربط می‌دهی، اما دست از سر برانکو بردار.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
حضور احتمالی برانکو در تیم ملی، معامله‌ی پرسود برای ایوانکوویچ است. در هفته‌ها و ماه‌های اخیر چندین بار نام برانکو برای حضور در تیم ملی سر زبان‌ها افتاده که هر بار با واکنش‌هایی مواجه شده. مهدی تاج فعلا برای انتخاب برانکو دست نگه داشته و حرفی هم درباره‌ی حضور احتمالی سرمربی پرسپولیس در تیم ملی نمی‌زند. سوال اما اینجاست که چرا برانکو علاقه‌مند است به تیم ملی برود و چرا تیم ملی گزینه‌ی مناسبی برای سرمربی پرسپولیس است؟ مبلغ قرارداد برانکو در پرسپولیس و برای یک فصل حدود ۹۰۰ هزار دلار است. اینکه چرا حضور روی نیمکت تیم ملی برای برانکو مفید است و چرا او برای جانشینی کی‌روش چراغ سبز نشان می‌دهد.
خبر فوریخبر فوری4 روز قبل
با این حال، هنوز دلایل محکمی وجود دارد که نمی‌گذارد برانکو به تیم ملی بازگردد. اگر برانکو هدایت تیم ملی را بپذیرد، در واقع حق را به کی‌روش می‌دهد به این معنا که حرف‌های سرمربی پرتغالی درست بوده و او دقیقا به خاطر جانشینی کی‌روش بارها از نتایج تیم ملی انتقاد کرد. تصور کنید همین امروز برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران شود. اگر برانکو سرمربی تیم ملی شود، یک‌سری از شایعات در فضای مجازی نیز به واقعیت نزدیک خواهد شد. شایعاتی که تأیید می‌کند مدیران فدراسیون فوتبال، پروسه انتخاب سرمربی جدید را طولانی کرده‌اند تا فصل به پایان برسد و بدون هیچ دغدغه‌ای، برانکو را سرمربی تیم ملی کنند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 هفته قبل
تمدید قرارداد برانکو با باشگاه پرسپولیس و باقی‌ماندن او روی نیمکت پرسپولیس به یکی از نگرانی‌های هوادران پرسپولیس تبدیل شده است. اعتمادآنلاین|‌ بعد از جدایی کارلوس کی‌روش از تیم ملی گزینه‌های مختلفی برای سرمربی‌گری تیم ملی فوتبال مطرح شد. در کنار نام‌های بزرگ و گاها خنده‌داری که برای هدایت تیم ملی بر سر زبان‌ها افتاد یک نفر همیشه گزینه اول هدایت تیم ملی بود و آن فرد کسی نبود جز برانکو ایوانکوویچ سرمربی موفق تیم پرسپولیس. برانکو ایوانکوویچ و مسولان باشگاه پرسپولیس نیز در شرایط مختلف سعی کردند تا حد امکان در مورد این موضوع صحبت نکنند تا پرسپولیس دچار حاشیه نشود. از طرفی پیشنهاد احتمالی نیمکت تیم ملی به برانکو می‌تواند تردیدها را نسبت به آینده او در پرسپولیس بیشتر کند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 ماه قبل
بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان با اشاره به اختلاف کارلوس کی‌روش و برانکو ایوانکوویچ، خاطرنشان کرد: تمام بدبختی‌ها از جایی شروع شد که سر و کله برانکو در فوتبال پیدا شد. عزیزی تصریح کرد: خدا برانکو را از آسمان برای فوتبال ایران رساند، اگر او نمی‌آمد کی‎روش کار‌های بدتری هم انجام می‌داد! من دورانی که او مربی تیم ملی بود، در تیم ملی حضور داشتم. تو می‌بری، می‌گویی برانکو. مساوی می‌کنی، می‌گویی برانکو، می‌بازی، باز هم می‌گویی برانکو.
خبرآنلاینخبرآنلاین4 روز قبل
با این حال، هنوز دلایل محکمی وجود دارد که نمی‌گذارد برانکو به تیم ملی بازگردد. چهار) هواداران پرسپولیس بیکار نمی‌نشینند؛ تصور کنید همین امروز برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران شود. اساسا برخی بازیکنان ملی پوش چندان راضی به انتخاب برانکو نیستند و موضوع حضور او در تیم ملی برای آنها یک چالش جدی خواهد بود. هشت) بازی پشت پرده لو می‌رود؛ اگر برانکو سرمربی تیم ملی شود، یک‌سری از شایعات در فضای مجازی نیز به واقعیت نزدیک خواهد شد. شایعاتی که تأیید می‌کند مدیران فدراسیون فوتبال، پروسه انتخاب سرمربی جدید را طولانی کرده‌اند تا فصل به پایان برسد و بدون هیچ دغدغه‌ای، برانکو را سرمربی تیم ملی کنند.
افکارنیوزافکارنیوز4 روز قبل
با این حال، هنوز دلایل محکمی وجود دارد که نمی‌گذارد برانکو به تیم ملی بازگردد. چهار) هواداران پرسپولیس بیکار نمی‌نشینند؛ تصور کنید همین امروز برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران شود. اساسا برخی بازیکنان ملی پوش چندان راضی به انتخاب برانکو نیستند و موضوع حضور او در تیم ملی برای آنها یک چالش جدی خواهد بود. هشت) بازی پشت پرده لو می‌رود؛ اگر برانکو سرمربی تیم ملی شود، یک‌سری از شایعات در فضای مجازی نیز به واقعیت نزدیک خواهد شد. شایعاتی که تأیید می‌کند مدیران فدراسیون فوتبال، پروسه انتخاب سرمربی جدید را طولانی کرده‌اند تا فصل به پایان برسد و بدون هیچ دغدغه‌ای، برانکو را سرمربی تیم ملی کنند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 ماه قبل
یک منبع آگاه و نزدیک به فدراسیون فوتبال به ما خبرداد که به دلایل زیر برانکو جانشین کارلوس کی‌روش نخواهد شد. ۲- فضای دوقطبی که زمان کارلوس کی‌روش به وجود آمد ممکن است با انتخاب برانکو ایوانکوویچ تشدید شود. اینکه سرمربی پرسپولیس به عنوان سرمربی تیم ملی برگزیده شود نمی‌تواند مورد وثوق هواداران استقلال باشد. به همین خاطر شنیده می‌شود وزارت ورزش و جوانان به عنوان متولی دو باشگاه بزرگ استقلال و پرسپولیس تهران مخالف انتخاب برانکو به عنوان سرمربی تیم ملی است. بالا و بالاتر رفته و به راحتی با سایر کاندیداهای سرمربیگری تیم ملی از جمله برانکو کنار نخواهند آمد.
برترین‌هابرترین‌ها4 روز قبل
با این حال، هنوز دلایل محکمی وجود دارد که نمی‌گذارد برانکو به تیم ملی بازگردد. اگر برانکو، هدایت تیم ملی را بپذیرد، در واقع حق را به کی‌روش می‌دهد به این معنا که حرف‌های سرمربی پرتغالی درست بوده و او دقیقا به خاطر جانشینی کی‌روش، بارها از نتایج تیم ملی انتقاد کرد. چهار) هواداران پرسپولیس بیکار نمی‌نشینند؛ تصور کنید همین امروز برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران شود. هشت) بازی پشت پرده لو می‌رود؛ اگر برانکو سرمربی تیم ملی شود، یک‌سری از شایعات در فضای مجازی نیز به واقعیت نزدیک خواهد شد. شایعاتی که تأیید می‌کند مدیران فدراسیون فوتبال، پروسه انتخاب سرمربی جدید را طولانی کرده‌اند تا فصل به پایان برسد و بدون هیچ دغدغه‌ای، برانکو را سرمربی تیم ملی کنند.
مهرمهر2 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، برانکو ایوانکوویچ امروز بعد از پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل سپیدرود و صعود این تیم به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی کشور، درباره آخرین شرایط این تیم و مسائل دیگر صحبت کرد. یکی از سئوالاتی که امروز از برانکو صورت گرفت، شائبه حضورش در تیم ملی فوتبال به جای کارلوس کی روش بود. سرمربی پرسپولیس ابتدا با اظهار بی اطلاعی از شرایط تیم ملی گفت: نمی‌دانم که فدراسیون دنبال سرمربی هست یا خیر. خبرنگاران به برانکو اعلام کردند کارلوس کی روش روز گذشته از ایران رفت و فدراسیون دنبال سرمربی جدیدی است. برانکو هم گفت: این موضوع به فدراسیون فوتبال ارتباط دارد.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه»، نساجی که در نیم فصل دوم با تغییرات در کادرفنی خود اکنون مجید جلالی را در راس هدایت می‌بیند. سه بازی دو تیمی که جلالی و برانکو هدایتش را به عهده داشتند مساوی شده و آقا معلم دو بازی را هم برده است. آخرین بردهای دو نیمکتآخرین برد برانکو برابر جلالی مربوط به بازی رفت دو تیم پرسپولیس و پیکان در لیگ برتر این فصل است. آقا مجید با سومین تیم برابر پروفسورمجید جلالی روزجمعه با سومین تیم متفاوت در پنج فصل اخیر مقابل برانکو قرار گرفته است. در لیگ شانزدهم جلالی روی نیمکت پیکان نشست و دو بازی برابر پرسپولیس و برانکو برگزار کرد.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه»، پرسپولیس روز گذشته موفق به شکست پدیده و صعود به مرحله نیمه نهایی جام حذفی شد اما برانکو برای آنالیز حریف خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا بامداد امروز تهران را به مقصد دبی ترک کرد. در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا پاختاکور امروز مهمان النصر امارات در دبی است و برنده این جدال راهی مرحله گروهی و جایی که پرسپولیس، الاهلی عربستان و السد قطر حضور دارند، خواهد شد. برانکو ایوانکوویچ برای بررسی شرایط حریف احتمالی تیمش از بین یکی از دو تیم پاختاکور و النصر راهی دبی شد تا با حضور در استادیوم از نزدیک عملکرد بازیکنان و کیفیت آنها را زیر نظر بگیرد. سرمربی سرخپوشان امشب به تهران بازخواهد گشت و تمرینات تیمش برای جدال با نفت مسجد سلیمان را دنبال می‌کند.
افکارنیوزافکارنیوز1 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشپرسپولیسی‌ها وارد بحرانی به نام مصدومیت شده‌اند و این موضوع برای شرایط فعلی تیم خطرناک است. جدا از محمد انصاری، محسن ربیع خواه، آدام همتی، بوژیدار رادوشویچ و حسین ماهینی که فعلا به تمرینات نمی‌رسند، حالا شجاع خلیل زاده، سیدجلال حسینی، کمال کامیابی نیا و علیرضا بیرانوند هم با مصدومیت‌هایی مواجه شده‌اند. این اتفاق، قطعا نگرانی‌هایی برای سرخپوشان در پی دارد، ولی موضوع اصلی اینجاست که خبر می‌رسد شایان مصلح نیز دچار مصدومیت شده و شاید نتواند به بازی پس فردا برابر صنعت نفت برسد. اگر شایان هم در این بازی غایب باشد، به قول معروف جنس برانکو جور می‌شود و بدشانسی هایش تکمیل! کادرپزشکی باشگاه برای رساندن شایان که از ناحیه لگن آسیب دیده، وعده‌هایی به برانکو داده‌اند، اما با این حال، مصدومیت این بازیکن، به نگرانی جدید برای برانکو تبدیل شده است.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه»، در شرایطی که بعد از جدایی کارلوس کی‌روش از تیم ملی و پایان کار این سرمربی، شایعات درباره حضور برانکو ایوانکوویچ روی نیمکت تیم ملی داغ شده است، سرمربی پرسپولیس در حاشیه دیدار برابر نفت مسجد سلیمان به این مساله بار دیگر پاسخ داد. برانکو ایوانکوویچ در خصوص اینکه آیا جزو کاندیدادهای مربیگری در تیم ملی است گفت: اولا من با هیچ کس صحبت نکردم. اصلا نمی‌دانم دنبال چه کسی هستند و به این ترتیب تمام تمرکزم روی پرسپولیس است. اینکه فردا چه خواهد شد در کار ما هیچ کس خبر ندارد. وی در واکنش به خبرنگاری که ابتدای سوالش را بار دیگر با اگر به دنبال تکرار این مساله بود گفت: اگر را رها کنید!
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
سرمربی تیم پرسپولیس به تهران بازگشت. اعتمادآنلاین|‌ برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس که به دبی رفته بود صبح امروز به تهران بازگشت. برانکو شب گذشته دیدار تیم‌های النصر امارات و پاختاکور ازبکستان در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا را تماشا کرد و با حریف آینده تیمش در لیگ قهرمانان آسیا آشنا شد.
ایلناایلنا1 هفته قبل
بهترین بازیکن هادر طول دوران حضور برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس ۶۸ بازیکن برای این تیم در لیگ برتر بازی کرده‌اند. علیپور این شانس را دارد که در هفته‌های آینده خود را تبدیل به بهترین گلزن پرسپولیس برانکو در لیگ برتر کند. برانکو بعد از امیر قلعه نویی که ۵ بار قهرمان لیگ برتر شده است، دومین مربی پرافتخار تاریخ لیگ برتر هم است. با آن شکست پرسپولیس برانکو به قعر جدول رده بندی سقوط کرد. شکست ۴ بر ۲ پرسپولیس مقابل سپاهان، بدترین باخت این تیم همراه با برانکو ایوانکوویچ در لیگ برتر هم است.
افتصادنیوزافتصادنیوز1 ماه قبل
اقتصاد نیوز: برانکو ایوانکوویچ ۶۴ سالگی را به پایان رساند و پای به شصت و پنجمین سال زندگی اش گذارد. بهترین رتبه تیم ملی ایران در رنکینگ فیفا با برانکو رقم خورد؛ سال ۲۰۰۵ ایران با برانکو پانزدهم جهان شد. باتوجه به قرارداد دو ساله با پرسپولیس، برانکو سومین دهه از مربیگری اش را با این تیم آغاز می‌کند. تیم برانکو در لیگ پانزدهم ۳۴ گل خورد و همین تعداد گل خورده نیز آن‌ها را از قهرمانی بازداشت. به جز پرسپولیس، برانکو ۵۷ برد دیگر در فوتبال باشگاهی آسیا با الوحده، الاتفاق و شندونگ لیونگ به دست آورده است.
خبرآنلاینخبرآنلاین3 روز قبل
مهدی محمد نبی درباره جلسه روز گذشته هیأت‌مدیره باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: دیروز در جلسه هیأت‌مدیره پرسپولیس مصوب کردیم که پس از پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ قرارداد این مربی دوباره تمدید شود. او در پاسخ به این سوال که آیا از سوی فدراسیون فوتبال پیشنهادی برای حضور برانکو روی نیمکت تیم ملی مطرح شده است یا خیر؟ گفت: برانکو با پرسپولیس قرارداد دارد و قرارداد او نیز تمدید خواهد شد. پرسپولیس با برانکو موفقیت‌های زیادی به دست آورده و در آینده نیز موفقیت‌های زیادی به دست خواهد آورد. نبی هم‌چنین درباره این که از چه منبعی پول مطالبات برانکو تهیه می‌شود؟ گفت: در این زمینه قرار است مدیرعامل اقدامات لازم را انجام دهد تا هرچه زودتر مطالبات سرمربی تیم پرداخت شود. این عضو هیأت مدیرها باشگاه پرسپولیس هم‌چنین درباره اقدامات این باشگاه برای فصل آینده هم گفت: ما در جلسه هیأت‌مدیره روی مطالبات برانکو و بحث تمدید قراردادش صحبت کردیم و برای فصل آینده نیز با تصمیم کادر فنی و اقدامات مدیرعامل اقدامات لازم اتخاذ خواهد شد.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، برانکو ایوانکوویچ سرمربی اسبق تیم ملی چهار سال پیش در چنین روزی به عنوان سرمربی پرسپولیس انتخاب شد. پس از کسب نتایج ضعیف پرسپولیس با حمید درخشان، مدیران این باشگاه با برانکو وارد مذاکره شدند و او را به عنوان سرمربی جدید سرخپوشان انتخاب کردند. برانکو هفته‌های آخر لیگ چهاردم هدایت سرخ‌ها را برعهده گرفت و موفق شد استقلال را در دربی شکست. پرسپولیس در ادامه با برانکو یک نایب قهرمانی و دو قهرمانی لیگ برتر را کسب کرد و همچنین موفق شد به فینال لیگ قهرمانان آسیا هم صعود کند.
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم, برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های پرسپولیس و پدیده شهرخودرو در جام حذفی فوتبال ایران, اظهار داشت: بعد از مدت زیادی می‌گویم که گزینه قهرمانی نیستیم. نه اینکه نخواهیم ببریم، بلکه بازی در جام حدفی برگزار می‌شودادامه دارد …
تابناکتابناک6 ساعت قبل
هیات مدیره باشگاه پرسپولیس به برانکو ایوانکوویچ قول داده نهایتا تا ۱۳ اردیبهشت مطالباتش پرداخت شود. به گزارش تابناک ورزشی، برانکو ایوانکوویچ که طی ۱۱ ماه اخیر حقوقی بابت قراردادش دریافت نکرده، طی دو نامه رسمی که از طرف وکیلش ارسال شده بود، از مدیران باشگاه پرسپولیس خواست مطالباتش را پرداخت کنند. این درحالی است که پس از ارسال نامه اول، مدیران باشگاه تلاش زیادی انجام دادند تا از محل درآمد‌های باشگاه از فیفا (بابت حضوربازیکنان پرسپولیس همراه با تیم ملی در جام‌جهانی) مطالبات سرمربی تیم را پرداخت کنند، اما پیگیری‌ها بی نتیجه ماند. پس از این موضوع، وکیل برانکو طی نامه دوم به باشگاه پرسپولیس اعلام کرد فیفا مطالبات باشگاه پرسپولیس را به حساب برانکو واریز نمی‌کند و از این رو خواست نهایتا تا ۱۳ اردیبهشت ماه، حقوق موکلش پرداخت شود. بر همین اساس، هیات مدیره پرسپولیس صبح امروز (جمعه) با حضور برانکو ایوانکوویچ تشکیل جلسه داد و پس از بحث و تبادل نظر، اعضای هیات مدیره باشگاه به برانکو اعلام کردند که تا ۱۳ اردیبهشت ماه یعنی همان تاریخی که در نامه دوم اعلام شده بود، مطالباتش را پرداخت خواهند کرد.
نودنود1 هفته قبل
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، گفت: قطعا تا اوایل اردیبهشت بدهی برانکو را به او پرداخت خواهیم کرد و بعد درباره تمدید قرارداد سرمربی تیم‌مان اقدام خواهیم کرد. به گزارش وبسایت نود، به نقل از فارس، ایرج عرب در خصوص پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم پرسپولیس، گفت: ما قطعا همه تلاشمان را خواهیم کرد تا اوایل اردیبهشت مطالبات برانکو را بپردازیم. همه تلاش ما این است که مطالبات آقای برانکو به او پرداخته شود تا بدهی خودمان را به او بپردازیم. عرب تصریح کرد: ما برای تمدید قرارداد با برانکو مشکلی نداریم و بعد از اینکه مطالبات او را پرداخت کردیم بحث تمدید قرارداد سرمربی تیم را انجام خواهیم داد. در این خصوص با آقای برانکو هم صحبت کرده‌ایم و مشکلی از این بابت وجود ندارد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
به گزارش مشرق، برانکو ایوانکوویچ به مناسبت چهارمین سال حضورش در جمع سرخپوشان پایتخت، پستی در اینستاگرام منتشر کرد. ببرانکو ایوانکوویچ سرمربی کروات تیم پرسپولیس تهران در جدیدترین پست اینستاگرامی خود به چهارمین سال حضورش در پرسپولیس اشاره کرد. برانکو با انتشار عکسی در اینستاگرام نوشت: «خاطرات خوش، چهار سال از زمانی که به باشگاه پرسپولیس پیوستم می‌گذرد.» برانکو چهار سال پیش در چنین روزی (۱۷ فروردین سال ۱۳۹۴) به جمع پرسپولیسی‌ها پیوست. پرسپولیسی‌ها با کمک برانکو ۲ بار در لیگ برتر به صورت متوالی قهرمان و یک بار نایب قهرمان شدند.
افتصادنیوزافتصادنیوز1 هفته قبل
بهترین بازیکن‌هادر طول دوران حضور برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس ۶۸ بازیکن برای این تیم در لیگ برتر بازی کرده‌اند. علیپور این شانس را دارد که در هفته‌های آینده خود را تبدیل به بهترین گلزن پرسپولیس برانکو در لیگ برتر کند. برانکو بعد از امیر قلعه‌نویی که ۵ بار قهرمان لیگ برتر شده است، دومین مربی پرافتخار تاریخ لیگ برتر هم است. با آن شکست پرسپولیس برانکو به قعر جدول رده بندی سقوط کرد. شکست ۴ بر ۲ پرسپولیس مقابل سپاهان، بدترین باخت این تیم همراه با برانکو ایوانکوویچ در لیگ برتر هم است.
افکارنیوزافکارنیوز3 روز قبل
مهدی محمد نبی درباره جلسه روز گذشته هیأت‌مدیره باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: دیروز در جلسه هیأت‌مدیره پرسپولیس مصوب کردیم که پس از پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ قرارداد این مربی دوباره تمدید شود. او در پاسخ به این سوال که آیا از سوی فدراسیون فوتبال پیشنهادی برای حضور برانکو روی نیمکت تیم ملی مطرح شده است یا خیر؟ گفت: برانکو با پرسپولیس قرارداد دارد و قرارداد او نیز تمدید خواهد شد. پرسپولیس با برانکو موفقیت‌های زیادی به دست آورده و در آینده نیز موفقیت‌های زیادی به دست خواهد آورد. نبی هم‌چنین درباره این که از چه منبعی پول مطالبات برانکو تهیه می‌شود؟ گفت: در این زمینه قرار است مدیرعامل اقدامات لازم را انجام دهد تا هرچه زودتر مطالبات سرمربی تیم پرداخت شود. این عضو هیأت مدیرها باشگاه پرسپولیس هم‌چنین درباره اقدامات این باشگاه برای فصل آینده هم گفت: ما در جلسه هیأت‌مدیره روی مطالبات برانکو و بحث تمدید قراردادش صحبت کردیم و برای فصل آینده نیز با تصمیم کادر فنی و اقدامات مدیرعامل اقدامات لازم اتخاذ خواهد شد.
طرفداریطرفداری2 ماه قبل
طرفداری- برانکو ایوانکوویچ، سرمربی ۶۴ ساله کروات پس از تجربه حضور در تیم ملی ایران، هدایت دیناموزاگرب کرواسی را برعهده گرفت و در مدت دو سالی که در این تیم حضور داشت، موفق به کسب پنج جام با این تیم شد. پس از تجربه حضور در لیگ چین و چند کشور عربی، برانکو ایوانکوویچ به ایران بازگشت و هدایت پرسپولیس را برعهده گرفت. برانکو در مدت چهار سال حضورش در پرسپولیس، یک نایب قهرمانی و دو نایب قهرمانی لیگ را به دست آورده و امسال نیز تیم تحت هدایت او از شانس‌های قهرمانی لیگ برتر ایران به حساب می‌آید. همچنین پرسپولیس برانکو در دو فصل متوالی که قهرمان لیگ شد، بهترین خط حمله و دفاع لیگ را در اختیار داشت. در این اینفوگرافیک اختصاصی، اثر حسین خسروی، نگاهی داریم به آمار گل‌های زده و خورده سه تیم مطرحی که برانکو هدایت آن‌ها را برعهده داشته است:
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس که به دبی رفته بود صبح امروز به تهران بازگشت. برانکو شب گذشته دیدار تیم‌های النصر امارات و پاختاکور ازبکستان در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا را تماشا کرد و با حریف آینده تیمش در لیگ قهرمانان آسیا آشنا شد.

به انتهای لیست رسیدید