اخبار برانکو ایوانکوویچ - آخرین و مهم ترین اخبار برانکو ایوانکوویچ از خبرگزاری‌های ایران | خبری

برانکو ایوانکوویچ

نودنود1 ماه قبل
مدیرعامل پرسپولیس در صحبت‌هایی از پیش‌خور شدن ۱۷ میلیارد تومان از پول اسپانسر این باشگاه در فصل گذشته خبر داد. به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از فارس، محمد حسین انصاری‌فرد در صحبت‌هایی عنوان کرد: ما از زمانی که وارد باشگاه پرسپولیس شدیم منابع زیادی پیش‌خورد شد. این قول را به هواداران می‌دهم که نمی‌گذاریم پرسپولیس فصل آینده را با ۶ امتیاز منفی شروع کند. بحث‌های بودیمیر، کالدرون، برانکو و لایحه‌های دفاعیه آن‌ها را آماده می‌کنیم. البته ما دوست داریم پول برانکو را بپردازیم.
جام نیوزجام نیوز1 ماه قبل
من صفر تا صدم پرسپولیس است و خیلی آن را دوست دارم و تقریبا همه دیدار‌های پرسپولیس را دنبال می‌کنم. می‌دانم با نوید محمدزاده ارتباط بسیار خوبی دارید و او به شدت استقلالی است. نوید محمدزاده تنها استقلالی است که من عاشقانه دوستش دارم، چون این پسر فوق‌العاده است. مهران غفوریان و نوید محمدزادهاوضاع پرسپولیس را با یحیی چطور می‌بینید؟ شرایط که خدا را شکر خوب است و فکر نمی‌کنم مشکلی وجود داشته باشد. ولی انصافا برزیل فوق‌العاده بود.
روزنوروزنو1 ماه قبل
او یکی از چهره‌های همیشه ماندگار تاریخ فوتبال ایران است. همین حالا اجازه ندارم با نوه‌ام فوتبال بازی کنم، چون او را می‌زدم و پرتش می‌کردم تا برنده شوم. حالا من می‌خواستم فوتبال ایران را به قطر بفروشم؟ * می‌خواهید برنده شوید؟ بروید در زمین و از فوتبال بازی کردن لذت ببرید، همین. (اولین مصاحبه اختصاصی اش در فوتبال ایران که در گفتگو با خبرورزشی بود.) * من پول می‌گیرم که برویم به جام جهانی و در ازای آن نیاز به کسانی داریم که فوتبال را بفهمند.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱1 ماه قبل
اختصاصی | مهران غفوریان به شدت به فوتبال علاقمند است و یکی از پرسپولیسی‌های دو آتشه به حساب می‌آید. من صفر تا صدم پرسپولیس است و خیلی آن را دوست دارم و تقریبا همه دیدار‌های پرسپولیس را دنبال می‌کنم. نوید محمدزاده تنها استقلالی است که من عاشقانه دوستش دارم، چون این پسر فوق‌العاده است. مهران غفوریان و نوید محمدزادهاوضاع پرسپولیس را با یحیی چطور می‌بینید؟ شرایط که خدا را شکر خوب است و فکر نمی‌کنم مشکلی وجود داشته باشد. ولی انصافا برزیل فوق‌العاده بود.

برانکو، پرسپولیس محکوم کرد

مهرمهر1 ماه قبل
فیفا رأی خود درباره شکایت برانکو از پرسپولیس را به باشگاه ارسال کرد و براساس آن باشگاه پرسپولیس می‌بایست ۱ میلیون و ۵۵ هزار یورو به اضافه پنج درصد سود سالیانه را پرداخت کند.
همشهریهمشهری1 ماه قبل
اینجا ورق ناگهان طوری برمی‌گردد که حتی حوادث یک ماه قبل را هم دیگر نمی‌شود باور کرد. فدراسیون‌نشین‌ها سراغ دراگان اسکوچیچ رفتند تا نیمکت تیم ملی در دهه نود همچنان در تسخیر مربیان غیرایرانی باقی بماند. بدتر از همه اینکه ادله این باشگاه برای عدم حضور در زمین را حتی خود بازیکنان سپاهان هم باور نکردند. مسلما این خبر معنای مهمی داشت؛ مخصوصا که محال است تصمیم عدم حضور سپاهان بدون تایید امیر قلعه‌نویی گرفته شده باشد. آیا قلعه‌نویی در اصفهان به پایان خط رسیده است؟
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
طرفداری- با توجه سنگین و بین‌المللی بودن پرونده‌های حقوقی پرسپولیس که در فیفا مطرح است و تنظیم لوایح متعدد، باشگاه اقدام به تشکیل کمیته‌ای کرده است. در این راستا انصاری فرد و خواجوند از افراد حقوقی خبره و مطلع دعوت به همکاری رسمی کردند که جلساتی هم برگزار شد. به گزارش سایت رسمی پرسپولیس، مهدی خواجه وند، مدیر امور حقوقی باشگاه پرسپولیس در این ارتباط گفت: با آقای انصاری‌فرد، جلسه‌ای داشتیم که در جریان آن به جمع بندی رسیدیم از افرادی که بر امور حقوق بین‌الملل و مسایل حقوقی فوتبال اشراف دارند و فعالیت کرده‌اند، استفاده کنیم. به همین دلیل خواستیم از نظرات و تجارب مختلف برای تنظیم لوایح استفاده کنیم. جلسات سنگین و منظمی برگزار شده و خواهد شد. پرسنل بخش حقوقی باشگاه هم در این موارد ما را همراهی خواهند کرد‌.
فوتبالیفوتبالی1 ماه قبل
پایگاه خبری فوتبالی- مدیرعامل پرسپولیس در صحبت‌هایی از پیش‌خور شدن ۱۷ میلیارد تومان از پول اسپانسر این باشگاه در فصل گذشته خبر داد. به گزارش فوتبالی و به نقل از فارس، محمد حسن انصاری‌فرد در صحبت‌هایی عنوان کرد: ما از زمانی که وارد باشگاه پرسپولیس شدیم منابع زیادی پیش‌خورد شد. این قول را به هواداران می‌دهم که نمی‌گذاریم پرسپولیس فصل آینده را با ۶ امتیاز منفی شروع کند. بحث‌های بودیمیر، کالدرون، برانکو و لایحه‌های دفاعیه آن‌ها را آماده می‌کنیم. البته ما دوست داریم پول برانکو را بپردازیم.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
عمق از این نظر که برانکو دو مرتبه پای تمدید قرارداد با پرسپولیس را امضا زد که این امر در تاریخ باشگاه‌های ایرانی بی همتاست. از لیگ پانزدهم که پرسپولیس کار را بدون اسپانسر آغاز کرد تا لیگ هجدهم که سومین قهرمانی متوالی اش با برانکو را جشن گرفت، هیچگاه حقوق برانکو به اندازه سال آخر به تاخیر نیفتاده بود. پرسپولیس چه در دوران حمیدرضا گرشاسبی و چه در دوره مدیرعاملی ایرج عرب، با خزانه خالی روز را می‌گذراند و سرمربی کروات نیز با مدیران باشگاه مدارا می‌کرد. ۱۷ اردیبهشت برانکو به باشگاه رفت و جلسه‌ای را با ایرج عرب برگزار و به نقل از مدیرعامل پرسپولیس، از تلاش‌های او قدردانی هم کرد! در نهایت برانکو از پرسپولیس رفت و یک سوال مهم برای هواداران باقی ماند: این که چرا در شرایطی که سرخ‌ها ادعا می‌کردند پول او آماده است، این مبلغ پرداخت نشد؟
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
اعتمادآنلاین| ابراهیم قاسمپور درباره برخی اظهارنظرها درباره مهندسی نتایج لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: پرسپولیس در چند سال اخیر از لحاظ فوتبالی پیشرفت قابل ملاحظه‌ای داشته و اسکلت اصلی خود را نیز حفظ کرده است. در واقع پرسپولیس با برانکو متحول شد و بعد از رفتن او نیز ۹۰ درصد نفرات تیم حفظ شدند. وی افزود: در سال‌های قبل از حضور برانکو، مشاهده می‌شد که پرسپولیس با مربیان مختلف نتوانست نتیجه بگیرد و سال‌های زیادی ناکام بود. در همان سال‌ها سپاهان و فولاد توانستند چند قهرمانی بیاورند اما از این حرف و حدیث‌‌ها نبود. پرسپولیس اگر چند سال قهرمان شد به خاطر حفظ برانکو و حمایت از تصمیماتی بود که او اتخاذ می‌کرد.
رکنارکنا1 ماه قبل
به گزارش گروه ورزشی رکنا، دروازه‌بان ایرانی تیم فوتبال میوندالن نروژ در یک مصاحبه تفصیلی از شرایط این روز‌های خود در فوتبال این کشور صحبت کرد. من زیر نظر مربیان بزرگی از جمله کارلوس کی‌روش و برانکو ایوانکوویچ کار کردم و لذت کار کردن با مربیان بزرگ را واقعا چشیده‌ام. امیدوارم اسکوچیچ که مربی بسیار توانمندی است بتواند با تلاش بسیار برای تیم ملی کشورم در ادامه مسیر سختی که دارد به جام جهانی ۲۰۲۲ برسد. وی درپاسخ به سوالی پیرامون دعوت شدنش به تیم ملی نیز اظهار داشت: من چه در تیم ملی باشم و یا نباشم دعاگوی تیمی هستم که خودم را عضوی از آن می‌دانم. همیشه گفتم که تمام تلاشم را می‌کنم که بتوانم یک سرباز برای تیم ملی کشورم باشم و امیدوارم که در ادامه مسیر تیم ملی کشورمان موفق باشد و پرچم ایران به همراه کادر فنی جدید تیم ملی بالا بماند.
ایلناایلنا1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار ایلنا، محمد رویانیان در طول حضورش در سمت مدیرعاملی پرسپولیس با فتح الله زاده در جبهه رقیب کری شدیدی داشت. حضور فتح الله زاده را در استقلال چطور ارزیابی می‌کنید؟ فتح الله زاده برای استقلال کلا خوب است. برای آقای فتح الله زاده کری هایم را دارم و از حالا به ایشان می‌گویم که خیلی تند پیش نرو برادر، آهسته برو! دوما اینکه آقای فتح الله زاده مدیرعامل شدند و این موضوع ربطی به من ندارند ضمنا این امر را رد می‌کنم. من ایشان را دوست خودم می‌دانم و می‌گویم که لطفا از من برای مخالفتشان با آقای فتح الله زاده مایه نگذارند.
رکنارکنا1 ماه قبل
به گزارش گروه ورزشی رکنا، بالاخره تکلیف یکی از دستیاران ایرانی دراگان اسکوچیچ مشخص شد و باشگاه پرسپولیس رسما خبر انتخاب کریم باقری به عنوان اولین دستیار سرمربی جدید تیم ملی را علام کرد. اما چرا کریم باقری؟! دراگان اسکوچیچ با هموطن خود برانکو ایوانکوویچ در ارتباط است و از او برای کار در تیم ملی ایران مشورت می‌گیرد. در همین ارتباط شنیدیم سرمربی سابق پرسپولیس، کریم باقری دستیار قدیمی خود را به دراگان اسکوچیچ توصیه کرده است. نام نیک کریم باقری در فوتبال ایران و وزنی که او به نیمکت تیم ملی می‌دهد در کنار توصیه‌های برانکو، سرمربی کروات را وسوسه کرد تا روی این انتخاب پافشاری کند؛ حتی به قیمت آنکه او را به صورت پاره وقت و صرفا در اردوها و بازی‌های تیم ملی در اختیار داشته باشد.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
کریم باقری با درخواست اسکوچیچ به‌عنوان دستیار این سرمربی انتخاب شده است و طبق قرارها به‌صورت اردو به اردو در تمرینات تیم ملی حاضر خواهد بود تا بدون هیچ مشکلی بتواند همزمان در اردوی پرسپولیس و تیم ملی حاضر باشد. کریم باقری یک ناظم دقیق در تیم برانکو بود؛ شخصی که بازیکنان از او حساب می‌بردند و حاشیه‌های زیادی را از اطراف تیم برانکو جمع کرد. نکته مهم دیگر درباره کریم باقری این است که او علاقه چندانی به سرمربی‌گری ندارد و بیش‌تر حضور در تیم و تمرین کردن با تیم‌ها است که برای او اهمیت دارد. این ویژگی‌ها کریم باقری به‌همراه کارنامه‌ درخشان او در زمان بازیگری باعث شده است تا مربیان زیادی علاقه‌ داشته باشند با او همکاری کنند. به‌نظر می‌رسد اسکوچیچ هم قصد دارد تا مانند برانکو که از او در پرسپولیس کمک گرفت با استفاده از اعتبار و شخصیت او حاشیه‌های اطراف تیم ملی را جمع کند و بتواند بازی‌های سخت مقدماتی جام جهانی را پشت سر بگذارد.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
حمید درخشان می‌گوید یک باندی در تیم پرسپولیس به تادئو پاس نمی‌دادند و او به همین خاطر عملکرد ضعیفی داشت. در کنار بازیکنانی نظیر تادئوی برزیلی که زمان حمید درخشان به پرسپولیس آمدند. وزیر چه کار به پرسپولیس دارد چه کار به استقلال دارد؟ به اندازه کافی به هر دو طرف کمک کرده است. شما گل گهر و پارس و شاهین ته جدولی را نمی‌برید، مقصر پرسپولیس است؟ * درباره بقیه تیم‌ها هم اظهار نظر کردید. * آقای درخشان چرا به مربیگری برنمی‌گردید؟ می خواهم به مربیگری برگردم اما شرایط، آن شرایطی که من دلم می‌خواهد نیست.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
با ابراز علاقه دراگان اسکوچیچ به حضور کریم باقری در کادر فنی تیم ملی حالا کادر فنی پرسپولیس با چالش تازه‌ای مواجه خواهد شد. ایران ورزشی: با ابراز علاقه دراگان اسکوچیچ به حضور کریم باقری در کادر فنی تیم ملی حالا کادر فنی پرسپولیس با چالش تازه‌ای مواجه خواهد شد. دیروز یحیی گل‌محمدی با جدایی کریم باقری از کادر فنی پرسپولیس موافقت کرده و اگر باشگاه هم مشکلی با این مسأله نداشته باشد باید کریم باقری را اولین دستیار ایرانی اسکوچیچ در تیم ملی بدانیم. البته بسیاری این مبلغ را به خاطر نام و آوازه گرانقدر کریم باقری و وزنی که او به نیمکت پرسپولیس می‌دهد زیاد نمی‌دانند. البته یحیی با کریم باقری ارتباط خوبی دارد و در دوره قبلی حضورش به عنوان سرمربی پرسپولیس باقری و عبدی را به عنوان دستیارانش انتخاب کرد که عبدی حاضر نشد بعد از مجتبی حسینی در کار فنی باشد اما باقری ماند و کار کرد.
جام نیوزجام نیوز1 ماه قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، دروازه‌بان ایرانی تیم فوتبال میوندالن نروژ در یک مصاحبه تفصیلی از شرایط این روز‌های خود در فوتبال این کشور صحبت کرد. من زیر نظر مربیان بزرگی از جمله کارلوس کی‌روش و برانکو ایوانکوویچ کار کردم و لذت کار کردن با مربیان بزرگ را واقعا چشیده‌ام. امیدوارم اسکوچیچ که مربی بسیار توانمندی است بتواند با تلاش بسیار برای تیم ملی کشورم در ادامه مسیر سختی که دارد به جام جهانی ۲۰۲۲ برسد. وی درپاسخ به سوالی پیرامون دعوت شدنش به تیم ملی نیز اظهار داشت: من چه در تیم ملی باشم و یا نباشم دعاگوی تیمی هستم که خودم را عضوی از آن می‌دانم. همیشه گفتم که تمام تلاشم را می‌کنم که بتوانم یک سرباز برای تیم ملی کشورم باشم و امیدوارم که در ادامه مسیر تیم ملی کشورمان موفق باشد و پرچم ایران به همراه کادر فنی جدید تیم ملی بالا بماند.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
کریم باقری به عنوان آخرین بازمانده کادرفنی برانکو ایوانکوویچ، حالا در اختیار تیم ملی هم خواهد بود و شاید در پایان فصل، تصمیمی جدید درباره همکاری با قرمزها بگیرد. به گزارش ورزش سه، روز گذشته بود که سرانجام شایعات رنگ حقیقت به خود گرفتند و کریم باقری رسما دستیار دراگان اسکوچیچ در تیم ملی شد. اما حالا به هر شکلی که باشد، پیشوند مربی تیم ملی پشت سر کریم باقری سنگینی می‌کند. کریم باقری آخرین عضو بازمانده از کادرفنی برانکو ایوانکوویچ بود که در دوران برانکو تنها عضو ایرانی نیمکت پرسپولیس به حساب می‌آمد و در حفظ ثبات و نظم تیمی سرخ‌ها نقشی پررنگ ایفا می‌کرد. با این حال حضور باقری در تیم ملی شاید منجر به جدایی او از پرسپولیس در پایان فصل شود.
افکارنیوزافکارنیوز1 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشفرشاد پیوس در انتقاد نسبت به جو ایجاد شده علیه قهرمانی‌های پیاپی پرسپولیس گفت: پرسپولیس تیم بی ریشه و بدون سابقه در قهرمانی نیست که اکنون بخواهند اینچنین قهرمانی‌های آن را زیر سوال ببرند. پیشکسوت پرسپولیس در ادامه صحبت‌هایش گفت: اگر کسی بخواهد قهرمانی تیم را مهندسی کند، آن حمایت هواداران، تلاش بازیکنان و از خودگذشتگی آنها در کنار قدرت کادرفنی و مدیریت باشگاه بوده است. دوستان بهتر است به جای بهانه‌جویی به دنبال برطرف کردن ضعف‌های خود بوده و در رقابت در زمین تلاش برای موفقیت را دنبال کنند. پیوس درباره عملکرد چوکای تالش نیز گفت: با حمایت‌های دلگرم کننده هواداران در کنار مسوولان تالش خوشبختانه شرایط خوبی در جدول داریم. فعلا که مسابقات به تعویق افتاده و باید دید در آینده شرایط به چه شکل خواهد بود.
روزنوروزنو1 ماه قبل
کمیته انضباطی فدراسیون جهانی فوتبال پس از بررسی شکایت ماریو بودیمیر از باشگاه پرسپولیس رای خود را صادر کرد تا سرخ‌ها با مشکلی جدی روبرو شوند. طبق حکم کمیته انضباطی فیفا، باشگاه پرسپولیس موظف به پرداخت ۴۷۵ هزار یورو همراه با ۵ درصد از سود این پول ظرف مدت ۴۵ روز به مهاجم کروات فصل گذشته سرخ‌ها شد. مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، درباره اینکه آیا باشگاه پرسپولیس طلب بودیمیر را پرداخت می‌کند تا این باشگاه با محرومیت سنگین سه پنجره نقل و انتقالاتی آینده روبرو نشود، تصریح کرد: رسیدگی ویژه به پرونده‌هایی که متأسفانه در فیفا داریم را مدتهاست آغاز کرده‌ایم. معاونت حقوقی باشگاه بلافاصله در خصوص این پرونده دست به کار شد و از فیفا خواست تا جزئیات رای را بدهد. وی راجع به محکومیت دیگر پرسپولیس در پرونده مربوط به فراناندو گابریل بازیکن برزیلی پیشین پرسپولیس اظهار داشت: با او به تفاهم رسیده بودیم و اسناد مربوط به این موضوع نیز موجود است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
او با اشاره به اینکه بازیکنان پرسپولیس جاه‌طلب و تشنه موفقیت هستند، گفت: نکته‌ای که در این چند وقت برایم جالب بود این است که پرسپولیس، بازیکنانی دارد که در همه حال تفکر بزرگی دارند و جاه‌طلب هستند. ما هم زمانی که در پرسپولیس بازی می‌کردیم این تفکر را داشتیم و خوشحالم که دوباره پرسپولیس بازیکنانی دارد که این‌گونه فکر می‌کنند. مربی دروازهبان‌های پرسپولیس ادامه داد: به نظر من ما در این چند وقت بازی به بازی پیشرفت کرده‌ایم و بهتر از این هم می‌توانیم باشیم. فنایی درباره وضعیت دروازه‌بان‌های تیم گفت: خیلی خوشحالم که با این دروازه‌بان‌ها کار می‌کنم، چون آنها از بهترین‌های ایران و آسیا هستند. مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس درباره تعطیلی موقت لیگ برتر گفت: همه باید نکات بهداشتی را رعایت کنند تا این ویروس به طور کامل ریشه‌کن شود.
نودنود1 ماه قبل
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: ‌ اگر استوکس در هر تمرینی شرکت نکند ۳ هزار دلار و در هر بازی حضور نداشته باشد ۵۰ هزار دلار جریمه می‌شود. وی در خصوص شکایت‌های رسیده به باشگاه پرسپولیس گفت: ‌ در مورد اداره کردن تیم پرسپولیس شرایط بسیار سخت بوده و سخت‌تر خواهد شد. چون ما در باشگاه پرسپولیس ردیف بودجه‌ای نداریم. با توجه به هزینه‌های فوق‌العاده زیاد باشگاه پرسپولیس و با افزایش قیمت ارز این مسئله چالش بسیار بزرگی برای مدیرعامل باشگاه پرسپولیس شده است. وی درباره بدهی‌های باشگاه پرسپولیس به هواداران این باشگاه گفت: اصلا هیچ جای گرانی وجود ندارد و ما در حال مدیریت هستیم.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
وی در خصوص شکایت‌های رسیده به باشگاه پرسپولیس گفت: ‌ در مورد اداره کردن تیم پرسپولیس شرایط بسیار سخت بوده و سخت‌تر خواهد شد. چون ما در باشگاه پرسپولیس ردیف بودجه‌ای نداریم. با توجه به هزینه‌های فوق‌العاده زیاد باشگاه پرسپولیس و با افزایش قیمت ارز این مسئله چالش بسیار بزرگی برای مدیرعامل باشگاه پرسپولیس شده است. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص تأمین منابع مالی باشگاه برای پرداخت بدهی‌ها تصریح کرد: ما راهکارهای اقتصادی را سر راه‌مان قرار داده‌ایم. وی درباره بدهی‌های باشگاه پرسپولیس به هواداران این باشگاه گفت: اصلا هیچ جای گرانی وجود ندارد و ما در حال مدیریت هستیم.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
به گزارش مشرق، کمیته انضباطی فدراسیون جهانی فوتبال پس از بررسی شکایت ماریو بودیمیر از باشگاه پرسپولیس رای خود را صادر کرد تا سرخ‌ها با مشکلی جدی روبرو شوند. طبق حکم کمیته انضباطی فیفا، باشگاه پرسپولیس موظف به پرداخت ۴۷۵ هزار یورو همراه با ۵ درصد از سود این پول ظرف مدت ۴۵ روز به مهاجم کروات فصل گذشته سرخ‌ها شد. مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس درباره اینکه آیا باشگاه پرسپولیس طلب بودیمیر را پرداخت می‌کند تا این باشگاه با محرومیت سنگین سه پنجره نقل و انتقالاتی آینده روبرو نشود، تصریح کرد: رسیدگی ویژه به پرونده‌هایی که متأسفانه در فیفا داریم را مدتهاست آغاز کرده‌ایم. معاونت حقوقی باشگاه بلافاصله در خصوص این پرونده دست به کار شد و از فیفا خواست تا جزئیات رای را بدهد. وی راجع به محکومیت دیگر پرسپولیس در پرونده مربوط به فراناندو گابریل بازیکن برزیلی پیشین پرسپولیس اظهار داشت: با او به تفاهم رسیده بودیم و اسناد مربوط به این موضوع نیز موجود است.
روزنوروزنو1 ماه قبل
بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال تأکید کرد: تیم تا می‌خواهد جان بگیرد، مشکلات مدیریتی پیش می‌آید. وقتی بازیکنان راحت درباره مدیریت صحبت می‌کنند و مدیریت راحت درباره سایر نفرات مصاحبه می‌کند، نشان دهنده نبود آرامش است. سیدصالحی با بیان اینکه مشکلات این روزهای استقلال به مسائل مالی بازمی‌گردد، افزود: تا زمانی که در استقلال و پرسپولیس پول باشد، حاشیه نیست. بازیکنان توقعات و خواسته‌هایی دارند و مشکلات و حواشی این روزها نیز ناشی از مشکلات مدیریتی، پول و اسپانسر است. مدیریت باشگاه استقلال در این چند وقت در بستن قرارداد با بازیکن خارجی موفق نبود و در درآمدزایی هم موفقیتی نداشت.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سپهر حیدری کاپیتان و مدافع اسبق پرسپولیس درباره شرایط این تیم می‌گوید: «بازیکنان پرسپولیس در چند ماه اخیر با سه مربی کار کردند و کمی زمان می‌برد تا مربی تفکراتش را در تیم حاکم کند. پرسپولیسی‌ها تا اواخر خرداد با برانکو کار کردند و بعد از آن کالدرون آمد. الان هم یحیی نیاز به زمان دارد و به نظرم او می‌تواند تیم را قهرمان کند و حتی سه هفته زودتر از پس داستان برمی آید. پرسپولیس در لیگ قهرمانان هم کمی آشفته بود ولی پرسپولیس مدعی اصلی صعود از گروه است و مطمئنم از گروه مان صعود می‌کنیم. گل محمدی مربی صاحب سبکی است و هرکجا رفته موفق بوده و در پرسپولیس هم موفق خواهد شد.» مشروح این مصاحبه را اینجا بخوانید.
روزنوروزنو1 ماه قبل
در روز‌های اخیر برخی افراد هم بازهم اتهام مهندسی شدن نتایج قهرمان ۳ فصل اخیر ایران را مطرح می‌کنند. این به مهندسی شدن نتایج پرسپولیس ارتباط دارد؟ ما با صلابت بازی کردیم و پیروز شدیم. من معتقدم فوتبالی حریف پرسپولیس نمی‌شوند و به همین دلیل به این تدابیر بی‌نتیجه روی می‌آورند. امسال تیمی حریف پرسپولیس می‌شود؟ تیمی را حریف فوتبال زیبای پرسپولیس نمی‌بینم. منتهی شنیده‌ام که تیم‌های پایه پرسپولیس شرایط تدارکات مالی خوبی ندارند.
فوتبالیفوتبالی1 ماه قبل
پایگاه خبری فوتبالی- برانکو ایوانکوویچ و دستیاران او نزدیک به دو میلیون دلار از باشگاه پرسپولیس مطالبه کردند. وکلای باشگاه پرسپولیس به محمدحسن انصاریفرد اطلاع دادند که این سرمربی پیشین کروات سرخ‌ها علاوه بر درخواست طلب یک میلیون دلاری خود خواهان دریافت میزان تفاوت مربوط به قرارداد خود با پرسپولیس و الاهلی شده است. برانکو که پس از فسخ قرارداد خود با الاهلی عربستان به توافق رسید در پرونده شکایت از پرسپولیس مدعی شده که با توجه به عدم دریافت دستمزدش مجاز به فسخ بوده و سرخ‌ها باید بخش قابل توجهی از قرارداد امسال را هم بپردازند. درخواستی که مارکو استیلینوویچ، ایگور پانادیچ و زلاتکو ایوانکوویچ دستیاران وی نیز داشته‌اند تا پرسپولیس در آستانه سنگین‌ترین جریمه بین المللی خود باشد. جریمه‌ای که پیش بینی می‌شود نزدیک به دو میلیون دلار برای پرسپولیس هزینه خواهد داشت.
روزنوروزنو1 ماه قبل
شکایت بودیمیر از باشگاه پرسپولیس نمونه‌ای از همین قراردادهاست. باشگاه پرسپولیس در حالی محکوم به پرداخت ۴۷۵ هزار یورو بعلاوه سود ۵ درصدی شده است که شکایت کالدرون از این باشگاه و همچنین پیش‌تر شکایت برانکو از سرخپوشان هم در پیش است. پیگیری‌ها از این باشگاه گواه این است که فعلا دست باشگاه پرسپولیس خالی‌تر از آن است که بتواند این هزینه‌های سنگین مالی را تقبل کند. این در حالیست که اگر باشگاه پرسپولیس بابت حکم بودیمیر ظرف ۴۵ روز آینده اقدام نکند جرایم سنگینی در انتظار این باشگاه است. در صورتی که بدهی در مهلت تعیین شده پرداخت نشود پرسپولیس از جذب بازیکن داخلی و خارجی در سه پنجره نقل و انتقالاتی محروم می‌شود.
ایمناایمنا1 ماه قبل
«گل» با عنوان «اتهام زنی‌ها علیه پرسپولیس مهندسی شده است» به واکنش محمد حسن انصاری فرد، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نسبت به ادعاهایی مبنی بر مهندسی لیگ پرداخت، اتهام‌هایی که انصاری فرد آنها را مهندسی شده می‌داند. «فرهیختگان ورزشی» با عنوان «شوک یک میلیون یورویی برانکو به پرسپولیس» از شکایت جدید برانکو خبرداد، حکمی سنگین و یک میلیون یورویی که به ادعای این روزنامه در روزهای آخر سال به پرسپولیس ابلاغ می‌شود و در کنار ظلب‌های کالدرون و گابریل وضعیت مدیریتی سختی را برای سرخ‌ها به ارمغان خواهد آورد. «ایران ورزشی» با عنوان «عصر فتح الله زاده» به آغاز دوباره عصر فتح الله زاده در استقلال پرداخت، دورانی که آغاز آن با وعده خرید مسی آغاز شد و قرار است فتح الله زاده با یک برنامه پنج ساله وضعیت فعلی استقلال را ترمیم کند و روزهای اوج استقلال را به یاد هواداران این تیم بیاورد. «صدای سپاهان» با عنوان «مأموریت بزرگ آقای سرپرست در روزهای پرحاشیه سپاهان» از روزهای سخت و دشوار سپاهان بعد از رفتن تابش نوشت، روزهایی که منوچهر نیکفر مأموریت رهبری مدیریتی سپاهان را دارد و باید دید تا چه حد در بهبود وضعیت سپاهان تأثیرگذار خواهد بود. «سبز سبزم» با عنوان «قبول کنید ما هم باید به فکر جایگاه خود باشیم» به اظهارات وحید محمدزاده بعد از متوقف کردن سپاهان در فولادشهر پرداخت، نتیجه‌ای که تا حد زیادی طلایی پوشان را از کورس قهرمانی عقب انداخت.

به انتهای لیست رسیدید