اخبار برانکو ایوانکوویچ - آخرین و مهم ترین اخبار برانکو ایوانکوویچ از خبرگزاری‌های ایران | خبری

برانکو ایوانکویچ

طرفداریطرفداری5 ساعت قبل
اما راهکارهای اساسی برای بیدار شدن از کابوس تیم‌های دفاعی چیست؟ از هر شخص فوتبالی بپرسید احتمالا بیشترین جواب این خواهد بود: شوت و شوت و شوت! چیزی که ظاهرا جز مهدی ترابی و محمد انصاری در تیم کالدرون آنچنان عاشق ندارد. حالا فکرش را بکنید برای همین ارسال‌ها نامناسب علیپور افت کرده و یا مهدی ترابی سرنزن انتظار بکشند. پرسپولیس کالدرون هرگز بی‌تاکتیک و دست و پا بسته نیست. وگرنه شاید یک روز R۲ مهدی ترابی خراب شد و دست آخر امتیازات از دست رفته در کورس قهرمانی به یادگار ماند.
جام نیوزجام نیوز9 ساعت قبل
حالا صحبت از حضور برانکو در راس کادرفنی تیم ملی است و این باعث شده برخی بگویند اگر این اتفاق رخ دهد، ممکن است دیگر ستاره الشحانیه را در تیم ملی نبینیم! فکر می‌کنی چه سرنوشتی در انتظار تیم ملی است؟ او هم در تیم ملی زحمت کشید و باید قدردان بود. به نظرت بهتر نیست در این فرصت هرچه سریع‌تر تکلیف سرمربی تیم ملی مشخص شود؟ من هم مثل همه هواداران تیم ملی به‌عنوان سرباز این تیم امیدوارم تکلیف تیم ملی زودتر مشخص شود و درنهایت هر اتفاقی می‌افتد به شرایط این تیم کمک کند. امیدوارم هر فردی که سرمربی تیم ملی می‌شود به فوتبال ایران کمک کرده و روند پیشرفت آن را مهیا کند. برای فوتبال ملی ایران خیلی زشت است به تیم‌هایی مثل بحرین و عراق ببازد.
جام نیوزجام نیوز12 ساعت قبل
مسئولان فدراسیون فوتبال تلاش زیادی کردند تا در سریعترین زمان ممکن برانکو را جانشین ویلموتس کنند اما سرمربی بلژیکی حاضر نشده است به راحتی قراردادش را با فدراسیون فوتبال ایران لغو کند و ماجرا هنوز ادامه دارد. به همین خاطر روند مذاکرات بین فدراسیون فوتبال و برانکو هم متوقف شده تا تکلیف قرارداد ویلموتس مشخص شود. در این بین اما تراکتور تبریز وارد شد و به سرمربی پیشین سرخپوشان پیغام داده که حاضر است در سریعترین زمان ممکن با این مرد کروات قرارداد امضا کنند. این پیشنهاد در حالی از سوی تراکتور مطرح شده که هنوز تکلیف بدهی باشگاه پرسپولیس به وی و مالیاتش مشخص نشده است. البته با اتفاقاتی که برای تراکتور افتاده فعلا اوضاع این تیم هم بهم ریخته و همه چیز در ابهام است.
فوتبالیفوتبالی14 ساعت قبل
پایگاه خبری فوتبالی- رامین رضاییان درباره آخرین شرایط خود و تیم ملی توضیحاتی داده که در ادامه می‌خوانیم. حالا صحبت از حضور برانکو در راس کادرفنی تیم ملی است و این باعث شده برخی بگویند اگر این اتفاق رخ دهد، ممکن است دیگر ستاره الشحانیه را در تیم ملی نبینیم! فکر می‌کنی چه سرنوشتی در انتظار تیم ملی است؟ او هم در تیم ملی زحمت کشید و باید قدردان بود. به نظرت بهتر نیست در این فرصت هرچه سریع‌تر تکلیف سرمربی تیم ملی مشخص شود؟ من هم مثل همه هواداران تیم ملی به‌عنوان سرباز این تیم امیدوارم تکلیف تیم ملی زودتر مشخص شود و درنهایت هر اتفاقی می‌افتد به شرایط این تیم کمک کند. هر مربی‌ای که می‌آید با نظر فدراسیون فوتبال است و من مثل یک سرباز تحت فرمان تیم ملی هستم.
فوتبالیفوتبالی14 ساعت قبل
پایگاه خبری فوتبالی- رحمان رضایی گفت: فدراسیون قرارداد بسیار بالایی با مربی منعقد کرد که بیکار در خانه‌اش نشسته بود. رحمان رضایی از پنجره‌ای جدید به مشکلات اخیر فوتبال ما نگاه می‌کند و خیلی شفاف مشکلات اصلی فوتبال ما را بازگو می‌کند. با حضور هاشمیان فکر نمی‌کنید سرمربیگری تیم ملی کمی برای هاشمیان زود باشد؟ من فکر می‌کنم با شناخت و تجربه‌ای که هاشمیان داشته او می‌تواند تیم ملی را خوب راه بیندازد و برای چهار بازی دور برگشت شرایط خوبی برای تیم ملی به وجود بیاورد. فردی که بهترین گزینه داخلی برای سرمربیگری تیم ملی در بین مربیان داخلی است. فدراسیون ما هشت سال کی‌روش را بالای سر تیم ملی می‌گذارد و پس از آن هم با چالش‌های عجیب برای انتخاب مربی بعدی مواجه می‌شود.
ورزش۳ورزش۳15 ساعت قبل
مسعود شجاعی دوباره در روزهای سخت و خاکستری گرفتار شده اما تجربه غلبه بر چنین وضعیتی در اسپانیا، یونان، قطر، امارات و حتی ایران، کمک می‌کند تا او دوباره به شرایط خوب قبلی بازگردد. او این روزها با ناملایماتی در شبکه‌های اجتماعی مواجه است و البته صدای اعتراضی غیرمستقیم از روی سکوها. اگرچه همچنان پیش از شروع مسابقه با نام «کاپیتان مسعود» تشویق می‌شود اما موقعیت کنونی‌اش شباهت زیادی به چهار پنج سال پیش و واکنش هواداران تیم ملی نسبت به او دارد. مسعود شجاعی که با رویای قهرمانی در ایران به تراکتور آمد، حالا در دومین فصل نیز با همان سناریوی سال پیش روبرو شده است. اما این چالشی است که مسعود راه برون رفت از آن را بلد است و بارها در اوساسونا تمرین کرده است.
جام نیوزجام نیوز17 ساعت قبل
به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، امروز که او تیمش را با هر مشقتی به حوالی صدر رسانده، می‌گویند پرسپولیس کالدرون فقط در مهدی ترابی خلاصه می‌شود و بدون او هیچ است. عین این است که بگویی بارسلونای بدون مسی چیزی ندارد و با همین فکت بچگانه، گند بزنی به کارنامه گواردیولا و انریکه. گل‌گهر قبل از بازی با پرسپولیس در دوازده بازی فقط دوازده گل خورده بود؛ تیمی که سپاهان و استقلال و تراکتور را جان به لب کرد تا باخت. انگار نه انگار همین قوم‌الظالمین خون برانکو را در شیشه کرده بودند که چرا فقط به یازده نفر اعتماد دارد و بقیه را بی‌انگیزه کرده. گزینه مربی خارجی با آپشن گریز شبانگاهی و فسخ یکطرفه هم هست.
برترین‌هابرترین‌ها19 ساعت قبل
رحمان رضایی از پنجره‌ای جدید به مشکلات اخیر فوتبال ما نگاه می‌کند و خیلی شفاف مشکلات اصلی فوتبال ما را بازگو می‌کند. با حضور هاشمیان فکر نمی‌کنید سرمربیگری تیم ملی کمی برای هاشمیان زود باشد؟ من فکر می‌کنم با شناخت و تجربه‌ای که هاشمیان داشته او می‌تواند تیم ملی را خوب راه بیندازد و برای چهار بازی دور برگشت شرایط خوبی برای تیم ملی به وجود بیاورد. فردی که بهترین گزینه داخلی برای سرمربیگری تیم ملی در بین مربیان داخلی است. فدراسیون ما هشت سال کی‌روش را بالای سر تیم ملی می‌گذارد و پس از آن هم با چالش‌های عجیب برای انتخاب مربی بعدی مواجه می‌شود. فکر نمی‌کنید که برانکو به جهت آشنایی که با فوتبال ما دارد برای سرمربیگری ایده‌آل است و کمک دادن هاشمیان هم برای مربی مانند برانکو عالی باشد؟ قبول دارم این بهترین حالت برای نیمکت تیم ملی ماست که برانکو سرمربی تیم ملی شود و وحید هم به عنوان دستیار به تیم ملی ما کمک کند.
برترین‌هابرترین‌ها19 ساعت قبل
حالا صحبت از حضور برانکو در راس کادرفنی تیم ملی است و این باعث شده برخی بگویند اگر این اتفاق رخ دهد، ممکن است دیگر ستاره الشحانیه را در تیم ملی نبینیم! فکر می‌کنی چه سرنوشتی در انتظار تیم ملی است؟ او هم در تیم ملی زحمت کشید و باید قدردان بود. به نظرت بهتر نیست در این فرصت هرچه سریع‌تر تکلیف سرمربی تیم ملی مشخص شود؟ من هم مثل همه هواداران تیم ملی به‌عنوان سرباز این تیم امیدوارم تکلیف تیم ملی زودتر مشخص شود و درنهایت هر اتفاقی می‌افتد به شرایط این تیم کمک کند. حتی به قیمت اینکه برانکو سرمربی تیم ملی بشود؟ چراکه نه! هر مربی‌ای که می‌آید با نظر فدراسیون فوتبال است و من مثل یک سرباز تحت فرمان تیم ملی هستم.
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی- سرخط و عناوین مهم روزنامه‌های ورزشی پنجشنبه ۲۱ آذر ماه ۹۸ به شرح زیر است: ایران ورزشی: - دوست ندارم خود را درگیر پیشنهاد از انگیس کنم / قائدی: آقای گلی هدف دوم من است- رضایی: برانکو و هاشمیان بهترین انتخاب هستند / ویلموتس در خوابش هم نمی‌دید به سه میلیون دلار سرمربی ایران شود- نباید قرارداد با مربی ایتالیایی را شوخی می‌گرفتیم/ داریوش یزدانی: تا ابد نمی‌شود پایبند استراماچونی بودپیروزی: - بی نظمی مالی به کام بعضی‌ها، بدهی و گرفتاری به نام پرسپولیس/ یادگاری ۱۲۰ میلیاردی- سکوت معنادار استقلال و اعتراض شاهینی‌ها / توجیه سازمان لیگ عذر بدتر از گناه است- کالدرون ۱/۹۲، استراماچونی ۱/۸۶، میانگین امتیازهای جمع شده تا اینجای کار نشان می‌دهد: کت تن کیه؟ خبر ورزشی: - پرونده سازی برای قهرمان این روزهای هواداران/ تلاش برای خراب کردن استراماچونی روی سکوها/ شلیک به قلب استقلال- از ترکیه خبر خوب مخابره شد؛ لبخند استرا به استقلالی‌ها / استراماچونی مقابل شاهین روی نیمکت؟ - وریا در جمع بازیکنان: استقلال بزرگ‌تر می‌خواهد/ استراماچونی به غفوری: تیم را تمرین بده تا من برگردم- استراماچونی: از ایران فرار نکردم / به بازیکنانم گفتم امشب بر میگردم- ۵ غایب در روز پر فروغ دیاباته/ یک آنالیزور استقلال را تمرین داد- این دو نفر نمی‌رفتند با استقلال قهرمان آسیا می‌شدم/ قلعه نویی: ۱۰ سال از سیستم استراماچونی جلو ترم- علیپور: خورشیدی یک فغانی دیگر است/ ترابی باید آقای پاس گل شود، من آقای گل- کالدرون با معرفت است امیدوارم مشکلش حل شود/ کنعانی زادگان: چیزهای زیادی از سیدجلال و شجاع یاد گرفتم- از دیدن بازی این پسر لذت بردم/ محمدخانی: ترابی از من هم بهتر می‌شود- داستان این روزهای کاپیتان: سیدجلال شاکی است اما حرف نمی‌زند- امیری: نیم فصل مهم نیست، جام را پایان فصل می‌گیریم۷۴۱۳
اصلاحات پرساصلاحات پرس1 روز قبل
چجوریه این هوادار، صاحبای اصلی تیم‌ان، شش ماهه، هفت ماهه، هشت ماهه می‌گن «حیا کن رها کن»، چجوری شما نمی‌شنوی؟ ببخشید شما چیکاره‌ای که برای مردم تصمیم می‌گیری؟» این جمله‌ها را وریا غفوری کاپیتان تیم استقلال بعد بازی بدون سرمربی تیمش مقابل پیکان، خطاب به خبرنگاران گفت. سوال وریا غفوری که این روزها بسیار محکم و استوار است، بسیار روشن و دقیق بود. چه فرقی می‌کند؟ همه می‌دانند که تیم‌های دولتی هیچ‌وقت از این چرخه تکراری خارج نمی‌شوند، و این خواسته نمی‌تواند پاسخی برای مشکلات باشد. این جمله زیرمتن بسیاری از گفته‌های سر تا ذیل این روزهای فوتبال ایران است؛ «تیم دولتی باشد، پاسخ‌گو نیستند، نبودند، نخواهند بود». کسانی که هشت ماه فریاد می‌زنند «حیا کن، رها کن» اما هیچ کس توجه نمی‌کند.
روزنوروزنو1 روز قبل
شجاع خلیل‌زاده پس از پیروزی ۲ بر یک تیم فوتبال پرسپولیس مقابل گل‌گهر سیرجان گفت: خدا را شکر به این سه امتیاز مهم که حق‌مان بود، رسیدیم. وی در این باره که در صورت انتخاب برانکو ایوانکوویچ به عنوان سرمربی تیم ملی، شانس حضور او در این تیم بیشتر می‌شود، گفت: دعوتم به تیم ملی به نظر سرمربی تیم بستگی دارد. برانکو زمانی که مربی باشگاهی بوده، مرا دوست داشت. شاید او سرمربی تیم ملی شود و نظرش نباشد که مرا به تیم ملی دعوت کند. می‌خواهم تیم ملی با من یا بدون من به جام جهانی صعود کند تا دل ملت شاد شود.
نودنود1 روز قبل
به گزارش وبسایت نود، گابریل کالدرون پس از شکست مقابل نفت مسجدسلیمان، روی لبه تیغ قرار گرفت و حالا با دو برد پیاپی، دوباره مدعی جدی قهرمانی نیم فصل شده است. روند نامطمئن مدعیان، در جدول لیگ هم مشخص است. استقلال در صورت شکست پیکان به این میانگین می‌رسید و برنده بازی سپاهان و پدیده هم می‌توانست از این عدد عبور کند. اتفاقاتی که هیچکدام نیفتاد تا معادلات بالای جدول پیچیده‌تر شود و میانگین ۱٫۹۲ امتیاز از هر بازی، بهترین میانگین امتیازگیری لیگ برتر باشد. اتفاقی که احتمال تکرار آن در این فصل هم هست و شاید، باز هم نیم فصل با یک صدرنشینی نه چندان مقتدرانه به پایان برسد.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
کالدرون اخیرا تاکید کرده تا ۵ دی صبر می‌کند و اگر پول پرداخت نشود در مورد آینده‌اش در پرسپولیس تصمیم خواهد گرفت. مدتی پیش عنوان شد که کالدرون با ارسال نامه‌ای به باشگاه پرسپولیس تهدید و در واقع اقدام قانونی برای فسخ قرارداد یک‌طرفه را آغاز کرده است. سرمربی آرژانتینی در حقیقت فقط در مصاحبه‌هایش تهدید به جدایی نکرده و اقدامات قانونی خود را هم در این زمینه انجام داده است. پیش قراردادی که باید مدیریت پیشین پرسپولیس در زمان عقد قرارداد به کالدرون می‌داد که این اتفاق رخ نداد. کل قرارداد کالدرون بدون در نظر گرفتن آپشن‌هایش ۸۵۰ هزار دلار است در حالی که مبلغ آخرین قرارداد برانکو با پرسپولیس ۷۰۰ هزار دلار بود.
جام نیوزجام نیوز1 روز قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، در حالی که خبر‌هایی مبنی بر پیشنهاد باشگاه تراکتور به علی کریمی ستاره سابق فوتبال برای هدایت این تیم تبریزی شنیده می‌شود، اما او این پیشنهاد را رد کرده است و قصد ندارد سکان هدایت تراکتوری‌ها را برعهده بگیرد. علاوه بر این علی دایی و برانکو هم که جزء گزینه‌های هدایت سرخپوشان تبریزی بودند چند روز پیش پیشنهاد این باشگاه تبریزی را قبول نکردند و مسئولان تراکتور به سراغ سایر گزینه‌های مدنظر خود رفتند. به هر حال مدیران تراکتور که از حضور مربیان پا به سن گذشته سودی نبردند این بار قصد دارند مربی جوان برای هدایت تیم خود انتخاب کنند. باشگاه۴۵۱
مهرمهر1 روز قبل
چالش جدید فدراسیون و ویلموتس بعد از باخت تیم ملی به عراق آغاز شده بود و فدراسیون بر حضور بیشتر این مربی در ایران تاکید داشت. با این حال ویملوتس زیر بار خواسته‌های فدراسیون نرفت و مسیر طرفین به سمت فسخ قرارداد در حال طی شدن بود. فرایند فسخ قرارداد فدراسیون با ویلموتس از زوایای مختلف در رسانه‌ها مورد بررسی قرار گرفته بود و حتی بحث مذاکره با جانشین ویلموتس و بازگشت برانکو ایوانکوویچ به صورت داغ نشر و بازنشر می‌شد. با این حال اقدام استراماچونی مبنی بر فسخ یکطرفه قراردادش با استقلال و ترک یکباره ایران، زلزله‌ای ۹ ریشتری در فوتبال ایران به پا کرد. طی سه روز گذشته خبر جدیدی درباره وضعیت ویلموتس و روند مذاکره‌اش با فدراسیون برای فسخ نهایی قرارداد منتشر نشده و به نظر می‌رسد فدراسیون ایران بی میل به تداوم این سکوت و انحراف خبری نیست.
روزنوروزنو1 روز قبل
او درباره مبلغ ۸۰ هزار دلاری که قول داده به باشگاه بدهد تا به کالدرون پرداخت شود، گفت: نه شوخی کردم. اگر باشگاه مشکل مالی داشته باشد، من ۷۰، ۸۰ هزار دلار دارم که البته در خانه‌ام نیست، جایی گذاشتم که کسی پیدا نکند. (باخنده) این پول برای پول‌ توجیبی‌های تیم‌ملی است که من می‌توانم این پول را به باشگاه بدهم و بابتش چک دریافت کنم. بیرانوند درباره گروه پرسپولیس در لیگ قهرمانان توضیح داد: امروز در جایی خواندم که پرسپولیس در گروه خوشبختی و زندگی. دروازه‌بان پرسپولیس در پایان اظهار کرد: شرایط خیلی سخت است و بعد از سه سال قهرمانی پی‌درپی کار سخت است.
روزنوروزنو1 روز قبل
کاپیتان قرمزها درباره اینکه گفته می‌شود پرسپولیس از اتفاقات این روزهای فوتبال سود می‌برد، گفت: سود یعنی چه؟ کدام مربی خارجی پرسپولیس پول گرفته است؛ برانکو یا کالدرون؟ چه کسی می‌خواهد پول این‌ها را بدهد؟ لطفا ندانسته صحبت نکنند. کالدرون، رادوشوویچ، برانکو و بودیمیر از پرسپولیس طلبکار هستند. وی ادامه داد: زمانی که هوادار ما خون گریه می‌کرد، این افراد کجا بودند؟ ‌ عراقچی یکبار گفت هوادار پرسپولیس هستم و دید چه کارهایی کرد اما حالا استقلال را کمک می‌کند. طباطبایی می‌گوید مشکل پرسپولیس زود حل شد اما کجا حل شد؟ هواداران ما خون گریه می‌کردند. قبل از کالدرون، برانکو و بودیمیر طلبکار هستند.

چرا برانکو و استراماچونی ایران را ترک کردند؟ (ویدیو)

ایلناایلنا1 روز قبل
وانانیوزوانانیوز1 روز قبل
این که تیم پانزدهم جدول که تا امروز مزه برد را نچشیده در ورزشگاه آزادی این طور قرمزها را تحت فشار بدهد، غافلگیرکننده بود. در آزادی با اشتباهات محض میلاد فراهانی ۲-۱ شکست خوردند و از سپاهان مدعی هم دو گل دریافت کردند. نمایش مهدی ترابی فراتر از یک بازیکن ایرانی است. او روی ۱۱ گل از ۱۶ گل پرسپولیس در این فصل اثر مستقیم داشته و هر بار پرسپولیس کارش گره می‌خورد می‌تواند با حمل توپ و زدن یک ضربه مرگبار، هواداران تیم‌های رقیب را مایوس کند. گل مهدی ترابی شبیه گل مامه تیام به ذوب‌ آهن در لیگ قهرمانان آسیا بود.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
جلالی قصد داشت با تعداد نفرات زیاد کاری کند که بازیکنان پرسپولیس از قلب دفاع نفوذ نکنند. دیدید که در دقایق پایانی پرسپولیس بازی را ول کرد ولی اگر سید جلال در زمین بود این اتفاق نمیفتاد. کلهر درباره مشکلاتی که این روزها بین تیم‌های ایرانی و مربیان خارجی پیش آمده هم، گفت: مربی خارجی هیچ‌وقت دلش برای فوتبال ایران نمی‌سوزد. وقتی یک مربی خارجی ناز می‌کند نباید برگردد آن هم به تیم بزرگی مثل استقلال. مدیران ما زیاد به این فکر نباشند که مربی خارجی است.
افکارنیوزافکارنیوز1 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشمشکلات انتقال پول به قدری روی قرارداد سرمربیان خارجی شاغل در لیگ ایران تاثیرگذار بود که مارک ویلموتس، برانکو ایوانکوویچ و آندره آ استراماچونی به دلیل همین اتفاق از فوتبال ایران جدا شدند. اخبار ورزشی-اگرچه فدراسیون فوتبال ایران و باشگاه‌های لیگ برتر ی تمام تلاش خود را کرده‌اند تا پول سرمربیان خود را به موقع به آن‌ها برسانند، اما مشکل انتقال پول به قدری تاثیرگذار بوده که مسئولان فوتبالی ایران یا باید پول را به صورت نقدی پول را به سرمربیان پرداخت کنند و یا اینکه به کشور‌های همسایه مثل ترکیه و امارات سفر کرده تا در شعب بانک‌های ایرانی در این کشور‌ها پول را به بانک‌های خارجی دیگر منتقل کنند. روند انتقال پول به قدری طولانی در ایران به حساب سرمربیان خارجی دنبال می‌شود که فوتبال ایران تقریبا قید قرارداد بستن با سرمربیان خارجی را زده و ممکن است از این به بعد فقط با مربیان داخلی قرارداد ببندند.
جام نیوزجام نیوز1 روز قبل
پس جناب آقای انصاری فرد چگونه و با کدام دلیل این اقدامات منفی را بسیج کشور تشخیص داده مشخص نیست. متاسفانه آقای انصاری فرد با وجود این که خود به خوبی از همه‌ی مسائل آگاهی دارند در صدد ماهیگیری از آب گل آلود هستند. حداقل قدر دان کارها و اقداماتی باشید که سلطانی‌فر در سال‌های وزارت برای پرسپولیس انجام داده است باشید. بیان این موارد مطمئنا با جبهه گیری هواداران پرسپولیس روبرو خواهد شد اما بهتر است یاد بگیریم که در برابر انتقاد حداقل شجاعت بیان حقایق و واقعیات را هم داشته باشیم. آقای انصاری فرد عزیز اجازه دهید رقابت‌ها سالم و منوط به مستطیل سبز باشد.
ایسناایسنا1 روز قبل
وانانیوزوانانیوز1 روز قبل
برای استقلال از جیب خودم خرج کرده‌ام چون من عاشق تیم استقلال هستم. کسی که استقلالی باشد نمی‌رود لوگوی باشگاه استقلال را بردارد و مشکی کند. مشکلات زیاد است و از زمانی که ما بازی می‌کردیم این تیم مشکلات و گرفتاری هایی دارد. مسئولان می‌توانستند جلوتر از مربی حرکت کنند تا به این مشکلات نخوریم و با احساسات هواداران بازی نکنیم. استراماچونی قرارداد دارد و مبلغ آن هم معلوم است.
افکارنیوزافکارنیوز1 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشتیم فوتبال پرسپولیس تهران در چارچوب هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران مقابل گل گهر سیرجان قرار گرفت و به پیروزی ۲ بر یک رسید. اخبار ورزشی-گل‌های پرسپولیس را در این بازی مهدی ترابی و علیپور به ثمر رساندند. ​۲ بازی فوق در تهران برگزار می‌شود و سرخ‌ها امید زیادی به قهرمانی دارند تا با کالدرون بتوانند افتخارات برانکو را تکرار کنند. البته به جز پرسپولیس، سپاهان هم از شانس خوبی برای قهرمانی برخوردار است. این تیم باید در هفته پانزدهم با پیکان تهران بازی کنند و سپس بازی عقب افتاده خود را صنعت نفت آبادان برگزار کند که به مراتب کار سخت‌تری نسبت به پرسپولیسی‌ها دارند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
تازه پسرش هم شاکی است و از استقلال طلب غرامت کرده است. اگر پرونده به سرانجام برسد- که به احتمال زیاد می‌رسد- آبی‌ها باید جریمه هم بپردازند و کلا پرونده سنگین به نظر می‌رسد. تا این لحظه ۲ میلیون یورو دریافت کرده‌اند. *آندره‌آ استراماچونی؛ او قراردادی به ارزش ۱/۶ میلیون یورو برای دو فصل امضا کرده است. پرونده او هم دقیقا شبیه پرونده ویلموتس است و شک نکنید استراماچونی و دستیارانش هم خواهان غرامت سنگین خواهند بود!
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
عمر حضور آندره‌‌آ استراماچونی در ایران دهه ۱۳۹۰، تقریبا به اندازه مدت فعالیت مورگان شوستر در ایران دهه ۱۲۹۰ خورشیدی بود. روس‌ها که مخالف حضور این امریکایی مصلح در دولت مفلس قاجاریه بودند، به ایران اولتیماتوم دادند که اگر مورگان شوستر از ایران خارج نشود، قشون روسیه با ایران وارد جنگ خواهد شد. مورگان شوستر هفت ماه در ایران فعالیت کرد و به شهادت تاریخ، عملکردش مصلحانه بود و نویدبخش روزهای درخشان و پاک در مالیه قاجاریه. عمر حضور آندره‌‌آ استراماچونی در ایران دهه ۱۳۹۰، تقریبا به اندازه مدت فعالیت مورگان شوستر در ایران دهه ۱۲۹۰ خورشیدی بود. اما پرداختن به قصه مورگان شوستر و مقایسه استراماچونی با شوستر چه دلیلی دارد؟ دلیل این حکایت و قیاس، این است که ما در فوتبال ایران با مساله‌ای به نام مربی خارجی روبه‌رو هستیم.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
به گزارش مشرق، صادق محرمی با این هدف راهی دیناموزاگرب شد که این باشگاه مشهور کروات سکوی پرتاب ستاره جوان ایران به باشگاه‌های بزرگ در قاره سبز شود. بیشتر بخوانید: مشکلی که کالدرون هنوز نتوانسته حل کندبازیکنی که به قول برانکو قرار بود ۱۰ میلیون یورو ارزش پیدا کند ناگهان از تیم کنار گذاشته شد. حالا صادق محرمی پشیمان و نادم دوست دارد به ایران بازگشته و بار دیگر در پرسپولیس بازی کند. در همین ارتباط شنیدیم گابریل کالدرون فیلم بازی‌های صادق محرمی را دیده و او را پسندیده است. مهدی شیری که بازیکن خوبی است هنوز نتوانسته انتظارات را برآورده کند و طبیعی است کالدرون دنبال مدافع راست باشد.

به انتهای لیست رسیدید