برخورد

برخورد

مهرمهر14 دقیقه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کا حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان، وحید پورمردان به گرامیداشت روز جهانی خاک (پنجم دسامبر برابر با چهاردهم آذر) که امسال با شعار توقف فرسایش خاک، حفظ آینده ما مزین شده است، اظهار داشت: سیستان و بلوچستان دارای اقلیم گرم و خشک است که میزان نزولات جوی در آن کم بوده و در چندین سال گذشته بیشتر مناطق این استان با خشکسالی درگیر بوده است. وی افزود: کمبود بارندگی، تخریب پوشش گیاهی و برداشت غیرمجاز شن و ماسه و خاک از مناطق مختلف استان سبب افزایش میزان گردوغبار در منطقه شده است. مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان بیان کرد: برداشت‌های غیراصولی و غیرمجاز شن و ماسه از حاشیه شهر و بستر رودخانه‌ها توسط پیمانکاران بخش‌های دولتی و خصوصی و فروشندگان مصالح در سطح شهرها منجر به تخریب محیط زیست و افزایش آلودگی هوا شده و گرد و غبار را مهمان ریه‌های مردم می‌کند که درصورت توقف نیافتن فرسایش خاک شاهد مشکلات و معضلات بسیاری در حوزه محیط زیست و سلامت مردم خواهیم بود. وی گفت: برای جلوگیری از این قبیل اقدامات گشت‌های شبانه روزی یگان حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان به منظور برخورد قانونی با متخلفان با شدت بیشتری انجام می‌شود. پورمردان افزود: به منظور افزایش آگاهی شهروندان در مورد اثرات سوء ناشی از فرسایش خاک، اداره کل حفاظت محیط زیست استان کارگاه‌های آموزشی متنوعی در زمینه اهمیت و جایگاه محیط زیست در زندگی، لزوم جلوگیری از فرسایش خاک و آلودگی آن و خطرهای زیست محیطی فرسایش خاک در سیستان و بلوچستان برای دانش آموزان برگزار کرده است.
خبر فوریخبر فوری16 دقیقه قبل
دو دختر ۱۸ تا ۲۰ ساله امروز همزمان با رسیدن قطار خود را به روی ریل قطار انداختند و خودکشی کردند. رئیس پلیس متروی پایتخت از سقوط دو دختر بر ریل قطار در ایستگاه متروی شهر ری که باهم دختر عمه و دختر دایی بودند، خبر داد. سرهنگ سعید عطااللهی اظهار کرد: ساعت ۱۴:۵۵ دقیقه امروز در خصوص خودکشی دو خانم در ایستگاه شهرری با پلیس مترو تماس گرفته می‌شود. وی افزود: در تحقیقات اولیه مشخص می‌شود که این دو خانم با هم نسبت فامیلی دارند و دختر عمه، دختر دایی هستند. رئیس پلیس مترو پایتخت گفت: حدود ساعت ۱۰ این دو دختر از خانه خارج می‌شوند و بعد در ایستگاه مترو شهرری چنین اتفاقی برایشان رخ می‌دهد.
مهرمهر37 دقیقه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، ناصر عتباتی عصر پنجشنبه در ستاد پاسخگویی به استعلام نامزدهای انتخاباتی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: دستگاه قضایی استان اردبیل برای جلوگیری و کاهش وقوع تخلفات انتخاباتی رویکرد پیشگیرانه‌ را اتخاذ کرده است. وی افزود: دستگاه قضایی در تلاش خواهد بود تا با بهره گیری از ظرفیت تمامی همکاران در سطح استان و همکاری با مراجع اجرایی و نظارتی با رویکرد پیشگیرانه در خصوص وقوع تخلفات و جرایم انتخاباتی برخورد نماید. رئیس کل دادگستری استان اردبیل یادآور شد: در تمامی شهرستان‌ها فعالیت‌های انتخاباتی چه در حوزه مجریان، و چه در حوزه ناظران و انتخاب شوندگان با دقت رصد می‌شود. عتباتی در ادامه از پاسخگویی استعلام نامزدهای انتخاباتی مجلس شورای اسلامی با نهایت دقت و سرعت خبر داد و افزود: تا کنون در حدود چهار هزار استعلام در سطح کشور از طریق این بستر انجام پذیرفته است. به گفته وی تمامی فعالیت‌های انتخاباتی باید بر مدار قانون انجام پذیرد و هر گونه تخلف و تخطی از قوانین با برخوردهای لازم همراه خواهد شد.
تسنیمتسنیم41 دقیقه قبل
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، سیاستمداران رژیم صهیونیستی پیشنهاد جدیدی به بنیامین نتانیاهو ارائه کرده‌اند که مربوط به خروج وی از بحران‌هایی است که با آن درگیر شده است، در سایه وضعیت پیچیده سیاسی که اسرائیل از آن رنج می‌برد. رسانه‌های رژیم صهیونیستی پیشنهادهای ویژه‌ای مربوط به عفو نتانیاهو در صورت صدور حکم در پایان دادگاه وی مبنی بر اینکه وی گناهکار است، مطرح کرده‌ اند، ولی وی این پیشنهاد را نپذیرفته است. سیاستمداران صهیونیست این پیشنهادها را به رووین ریولین رئیس رژیم صهیونیستی ارائه کرده‌اند تا در برابر اعتراف نتانیاهو به اتهامات فساد و کلاهبرداری و نقض اعتماد از صحنه سیاسی خارج شده و استعفایش را اعلام کند و مورد عفو قرار گیرد. لیبرمن: به سمت سومین انتخابات خواهیم رفتآویگدور لیبرمن وزیر خارجه اسبق رژیم صهیونیستی و رئیس حزب موسوم به یسرائیل بیتونا (اسرائیل خانه ما) از رفتن رژیم صهیونیستی به سمت سومین انتخابات پیاپی کنست (پارلمان) به سبب شکست در تشکیل دولت جدید خبر داد. آویگدور لیبرمن اعلام کرد قصدی برای پیوستن به دولت محدود، نه دولت راستگرا و نه دولت چپگرا ندارد، زیرا گزینه وحدت هم شکست خورده است، ‌به همین سبب ما به سمت انتخابات (سوم) حرکت می‌کنیم.
خبرآنلاینخبرآنلاین45 دقیقه قبل
محمدباقر قالیباف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در همایش کمپین مجلس نو، اظهار داشت: بر روش‌های تصمیم‌گیری در اردوگاه اصولگرایی نقدهای جدی داشتیم و داریم. باوجود سلایق متفاوت، در خدمت جبهه انقلاب هستیمقالیباف ادامه داد: در جبهه انقلاب در خدمت دوستان تلاشگر هستیم ولو سلایقمان با یکدیگر متفاوت باشد. این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: اگر افراد به دنبال قبیله‌گری باشند اصلا این حرکت شان معنا ندارد. این عضو مجمع تشخیص مصلحت گفت: به شما قول می‌دهم حرکتی که در حوزه سیاسی آغاز کردیم هرگز موسمی نباشد. قالیباف با اشاره به اینکه دولت باید تولی‌گری کند نه تصدی‌گری، ابراز کرد: اشکالاتی در حوزه کارآمدی دولت داریم.
تسنیمتسنیم57 دقیقه قبل
وی ادامه داد: یقینا ما دشمنانی داریم که در خارج از کشور با تهییج جوانان احساساتی به وسیله همین اینترنت به دنبال ایجاد ناآرامی در سطح کشور و سلب امنیت داخلی هستند و ما وظیفه داریم همچون مرزهایمان امنیت کف خیابان‌ها را نیز برقرار کنیم. شهریاری ادامه داد: بستن اینترنت در آن مقطع کاری الزامی بود ولی در کل اقدامات ایجابی باید جایگزین اقدامات سلبی شود تا اصلا ما نیازمند بستن شبکه اینترنت نشویم و اگر این اقدام نیز رخ داد مردم احساس نیاز و سرخوردگی نکنند. رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه تصریح کرد: دشمن غنی‌ترین اطلاعات امنیتی ما که از طریق شبکه‌های اجتماعی و موتورهای جستجوگر بدست آورده را در اختیار دارد و مدام شهروندان کشور را تجزیه و تحلیل می‌کند، ما به دنبال چه چیزی هستیم و دشمن روی آن برنامه ریزی می‌کند. وی در بخش پایانی صحبت‌های خود با اشاره به فعالیت‌های انجام شده در قوه قضائیه در دوره ریاست آیت‌الله رئیسی تصریح کرد: در دوره مدیریت جدید ارائه الکترونیکی خدمت به مردم بدون نیاز به حضور شهروند در مراکز قضایی سر لوحه امورات قرار گرفت. انتهای پیام/۱۷۴/ ع
خبر فوریخبر فوری1 ساعت قبل
برخورد شدید مهاجم بلندقامت و تنومند استقلال با گلر شهرخودرو برای لحظاتی بازی را متوقف کرد و نگرانی‌ها را به اوج خود رساند. شیخ دیاباته روی ارسال فرشید اسماعیلی در دقایق پایانی نیمه نخست می‌رفت دروازه شهرخودرو را در موقعیتی مناسب باز کند که خروج رحمتی و برخورد او با مهاجم استقلال زمینه را برای مصدومیت هر دو طرف فراهم کرد تا برای لحظاتی بازی متوقف شود. شیخ دیاباته در حالی که در برخورد با رحمتی هم از داور به خاطر بازی خطرناک اخطار گرفت برای لحظاتی هم طرفداران پرشمار حاضر در ورزشگاه و بیننده‌های تلویزیونی را نگران وضعیت جسمانی خود کرد به خصوص بعد از آسیب دیدگی که مانع همراهی او با سایر آبی‌ها در آخرین جلسه تمرین استقلال شده بود. درد شدید در قفسه سینه دیاباته که با تلاش کادرپزشکی به حداقل رسید تا استراماچونی از مرد پنج گله در بازی حساس با شهرخودرو بهره ببرد می‌توانست در این صحنه شدت بیشتری پیدا کند و زمینه برای تعویض زودهنگام این بازیکن روی یک حرکت خطرناک را فراهم کند اما این خطر از سر شیخ گذشت تا نه دیاباته نه رحمتی با مشکل جدی روبرو نشوند. این صحنه اما زمینه چهارمین اخطار فصل را برای مهاجم اهل مالی فراهم کرد تا به این ترتیب شیخ دیاباته بازی آتی با پیکان در هفته سیزدهم لیگ برتر را از دست داده و مصاف با خودروسازان را از روی سکوها تماشا کند.
خبر فوریخبر فوری1 ساعت قبل
بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن می‌گوید علاقه‌ای ندارد درباره کادر فنی این تیم اظهار نظر کند. ارسلان مطهری پس از شکست تیمش برابر پرسپولیس اظهار کرد: ما امروز زیاد خوب نبودیم اما می‌توانستیم دروازه پرسپولیس را باز کنیم. پرسپولیس از فرصت‌هایش به خوبی استفاده کرد و توانست دروازه ما را باز کند اما در کل قبول دارم که امروز خوب عمل نکردیم. او در ادامه درباره حواشی ایجاد شده در کادر فنی این تیم و اینکه آیا دادن شوک می‌تواند به ذوب آهن کمک کند گفت: من در جایگاهی نیست که به این سوال پاسخ بدهم ان‌شاءالله بتوانیم در آینده نتایج خوبی بگیریم. من علاقه‌ای ندارم به سوالات حاشیه‌ای پاسخ بدهم چون این گونه مسائل به من ارتباطی ندارد.
طرفداریطرفداری1 ساعت قبل
طرفداری - لوئیس فیگو مدعی شد برخلاف ادعای اخیر امانوئل پتی، نژادپرستی جایی در رختکن بارسلونا نداشته است. به گزارش مارکا، در ماه‌های اخیر به خصوص پس از اتفاقاتی که در سری آ رخ داد و بازیکنان رنگین پوست بارها مورد توهین‌های نژادپرستی قرار گرفتند، دوباره این بحث و لزوم برخورد با این پدیده شوم، داغ شده است. بسیاری بر این عقیده هستند که نهادهای مسئول به خصوص یوفا و فیفا، قاطعیت لازم را برای مجازات توهین کنندگان در ریشه کردن نژادپرستی، از خود نشان نمی‌دهند. همزمان با ادعای اخیر امانوئل پتی، پای بارسلونا هم به قضیه نژادپرستی باز شد. فیگو که ۵ سال در بارسا بازی کرده، این ادعا را رد می‌کند:
ایسناایسنا1 ساعت قبل
بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن می‌گوید علاقه‌ای ندارد درباره کادر فنی این تیم اظهار نظر کند. به گزارش ایسنا، ارسلان مطهری پس از شکست تیمش برابر پرسپولیس اظهار کرد: ما امروز زیاد خوب نبودیم اما می‌توانستیم دروازه پرسپولیس را باز کنیم. پرسپولیس از فرصت‌هایش به خوبی استفاده کرد و توانست دروازه ما را باز کند اما در کل قبول دارم که امروز خوب عمل نکردیم. او در ادامه درباره حواشی ایجاد شده در کادر فنی این تیم و اینکه آیا دادن شوک می‌تواند به ذوب آهن کمک کند گفت: من در جایگاهی نیست که به این سوال پاسخ بدهم ان‌شاءالله بتوانیم در آینده نتایج خوبی بگیریم. من علاقه‌ای ندارم به سوالات حاشیه‌ای پاسخ بدهم چون این گونه مسائل به من ارتباطی ندارد.
صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از وین، یکصد و هفتاد و هفتمین اجلاس عادی سازمان کشور‌های صادر کننده نفت (اوپک) عصر امروز با دو ساعت تاخیر در دبیرخانه اوپک در وین آغاز بکار کرد. وزرای اوپک امروز راهکار‌های پیش روی این سازمان و متحدانشان را برای حفظ تعادل در بازار نفت به معنای ادامه وضع کنونی یا کاهش چهارصد هزار بشکه دیگر از تولید نفت را بررسی می‌کنند. پیمان کاهش عرضه ۱٫۲ میلیون بشکه در روز در پایان مارس سال ۲۰۲۰ به پایان می‌رسد. از این رو وزرای «اوپک» و «اوپک پلاس» درباره ضرورت تمدید این توافق و یا احتمالا کاهش بیشتر عرضه به دنبال یک تصمیم هستند. از سوی دیگر با وجود منشور همکاری‌های اوپک و غیر اوپک، تمایل روسیه برای پایبندی به توافق مورد کنکاش قرار گرفته است و این هم یکی دیگر از موضوعات این بار اجلاس اوپک است.
فراروفرارو1 ساعت قبل
تیم فوتبال پرسپولیس با پیروزی برابر ذوب آهن طلسم ۹ سال نبردن این تیم در اصفهان را شکست و با کسب سه امتیاز این دیدار مجددا به جمع مدعیان قهرمانی برگشت. مهدی ترابی (۱۶ - پنالتی و ۶۴) و علی علیپور (۵۸) برای پرسپولیس گل زدند. در شروع نیمه یک موقعیت مشکوک درون محوطه جریمه پرسپولیس رقم خورد که بشار رسن با بازیکن ذوب آهن برخورد کرد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت. در دقایق پایانی ذوب آهن فشار زیادی روی دروازه پرسپولیس آورد اما نتوانست به گل برسد. ذوب آهن هم با ۱۱ امتیاز در رده دوازدهم قرار گرفت.
ایسناایسنا1 ساعت قبل
کارشناس داوری فوتبال ایران معقد است بیژن حیدری در دیدار پرسپولیس و ذوب آهن قضاوت بدون ایرادی انجام داده است. پیروز سیف الله در گفت‌وگو با ایسنا درباره قضاوت بیژن حیدری در دیدار ذوب‌آهن و پرسپولیس اظهار کرد: در کل معقتدم بیژن حیدری قضاوت خوبی در این دیدار داشت. او به خوبی بازی را مدیریت کرد و از کارت زرد و آوانتاژ هم به خوبی استفاده کرد تا بازی را مدیریت کند. من فکر می‌کنم انتخاب داور از خود بازی مهم‌تر است و برای این بازی گزینه خوبی انتخاب شده بود. وی درباره صحنه پنالتی پرسپولیس هم گفت: این پنالتی به درستی اعلام شد چون علیپور زمانی که با دروازه‌بان ذوب‌آهن تک به تک شد، مسیر توپ را تغییر داد و در ادامه با بی دقتی دروازه‌بان، نقش بر زمین شد.
ایسناایسنا2 ساعت قبل
ایسنا/لرستان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان گفت: شورای شهر خرم‌آباد به‌جای انتقاد از سایر دستگاه‌ها به فکر حل مشکلات شهر مانند ایجاد بازارچه‌های موقت و ساماندهی بازار میوه و تره‌بار باشد. اسد عبداللهی در جلسه ستاد تنظیم بازار استان، اظهار کرد: متأسفانه در سالیان گذشته موضوع اکثر این جلسات، کنترل بازار خرم‌آباد بوده که از امروز به بعد بایستی این روش را تغییر دهیم. وی با بیان اینکه ستاد تنظیم بازار استان وظیفه قانون‌گذاری در این حوزه را بر عهده دارد، افزود: بایستگی دستگاه‌های اجرایی مانند شهرداری‌ و فرمانداری‌ها مصوبات این ستاد را بر اساس قانون اجرا کنند. معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان بیان کرد: شورای شهر خرم‌آباد به‌جای انتقاد از سایر دستگاه‌ها به فکر حل مشکلات شهر مانند ایجاد بازارچه‌های موقت و ساماندهی بازار میوه و تره‌بار باشد. معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان گفت: متأسفانه شهرداران سابق خرم‌آباد برای هتل‌ها و بازارچه‌های بزرگ شهر به فکر ساختن پارکینگ نبوده‌اند و همین موضوع امروز باعث ایجاد مشکلات زیادی در سطح شهر شده است.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴2 ساعت قبل
گل‌های پرسپولیس را مهدی ترابی (۱۴ -پنالتی و ۶۵) و علی علیپور (۵۸) به ثمر رساندند. دقیقه ۲۵: اولین خطر ذوب‌آهن روی دروازه پرسپولیس روی شوت مطهری از پشت محوطه جریمه سرخپوشان ایجاد شد که رادوشویچ این توپ را مهار کرد. دقیقه ۳۵: شوت رو پا و سرکش وحید امیری می‌رفت به یک گل زیبا تبدیل شود که تیر عمودی دروازه ذوب‌آهن این اجازه را نداد. نیمه دومدقیقه ۴۶: ذوب آهن می‌رفت به گل تساوی برسد که ضربه بازیکن این تیم از داخل محوطه جریمه از کنار دروازه رادوشویچ راهی اوت شد. دقیقه ۷۶: بشار رسن روی پاس خوب انصاری در پشت محوطه جریمه ذوب‌آهن صاحب موقعیت خوب گلزنی شد و ضربه چیپش به تیر دروازه این تیم برخورد کرد.
عصر ایرانعصر ایران2 ساعت قبل
وی با اشاره به این سخن شهید آوینی که گفته است: دشمنان اگر می‌خواهند ما را بشناسند باید داستان کربلا را بخوانند، تصریح کرد: دکترین دفاعی ایران اسلامی براساس حادثه عاشورا تدوین شده است، نظامیان ایرانی برای دفاع از کشور و ناموس خود تا آخرین نفس در مقابل متجاوزان ایستادگی می‌کنند. پوردستان یادآور شد: نظامیان ایران اسلامی اهل از پشت خنجر زدن، استفاده از تسلیحات کشتار جمعی، کشتن زنان، کودکان و سالمندان بی گناه و حمله به مناطق شهری نیستند ولی در دفاع از کشورشان از هیچ رشادت و فداکاری کوتاهی نمی‌کنند. پوردستان با اشاره به اینکه مردم ولایت مدار ایران در صحنه‌های مختلف نشان داده‌اند همواره پایبند نظام اسلامی هستند، تاکید کرد: مسئولان اجرایی کشور باید زمینه رفاه و آسایش مردم به ویژه جوانان را کشور فراهم کنند. روز پانزدهم آذر ۸۴ در حادثه‌ای ناگوار جمعی از خبرنگاران، تصویربرداران و عکاسان خبری رسانه‌های مختلف کشور از جمله مرحوم مهدی میرافضلی و سپهدار ساجدی خبرنگاران خبرگزاری جمهوری اسلامی در سقوط هواپیمای C۱۳۰ به شهادت رسیدند. این گروه به منظور پوشش خبری رزمایش عاشقان ولایت عازم بندرعباس بودند که هواپیمای حامل آنان دچار نقص فنی شد و پس از برخورد با ساختمان‌های اطراف فرودگاه مهرآباد سقوط کرد.
ایلناایلنا2 ساعت قبل
سرمربی سپاهان گفت: بخاطر یک پنالتی ۵ روز است جو مملکت را بهم ریخته‌اند. در این لحظه قلیچ‌خانی مدیررسانه‌ای تیم فوتبال سپاهان گفت: آقای قلعه‌نویی از داوری در این دیدار گلایه نکرد و از تیم‌های شهرستانی دفاع کرد. من از جبیب خودم و رفقای خودم برای تیم نساجی خرج کردم، تا این تیم بعد از ۲۴، ۲۵ سال بالا بیاید. به عشق بازی نساجی و سپیدرود وقتی فیلم آن را دیدم برای پرهام فرستادم. سرمربی تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به این پرسش که پیش‌بینی چنین بازی را از تیم نساجی مازندران می‌کرده است، گفت: نساجی تیم خیلی خوبی است.
فردا نیوزفردا نیوز2 ساعت قبل
خبرگزاری فارس: محمدباقر قالیباف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در همایش کمپین مجلس نو، اظهار داشت: بر روش‌های تصمیم‌گیری در اردوگاه اصولگرایی نقدهای جدی داشتیم و داریم. ** باوجود سلایق متفاوت، در خدمت جبهه انقلاب هستیمقالیباف ادامه داد: در جبهه انقلاب در خدمت دوستان تلاشگر هستیم ولو سلایقمان با یکدیگر متفاوت باشد. این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: اگر افراد به دنبال قبیله‌گری باشند اصلا این حرکت شان معنا ندارد. این عضو مجمع تشخیص مصلحت گفت: به شما قول می‌دهم حرکتی که در حوزه سیاسی آغاز کردیم هرگز موسمی نباشد. قالیباف با اشاره به اینکه دولت باید تولی‌گری کند نه تصدی‌گری، ابراز کرد: اشکالاتی در حوزه کارآمدی دولت داریم.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 ساعت قبل
گل‌های پرسپولیس را مهدی ترابی (۱۴ -پنالتی و ۶۵) و علی علیپور (۵۸) به ثمر رساندند. دقیقه ۲۵: اولین خطر ذوب‌آهن روی دروازه پرسپولیس روی شوت مطهری از پشت محوطه جریمه سرخپوشان ایجاد شد که رادوشویچ این توپ را مهار کرد. دقیقه ۳۵: شوت رو پا و سرکش وحید امیری می‌رفت به یک گل زیبا تبدیل شود که تیر عمودی دروازه ذوب‌آهن این اجازه را نداد. نیمه دومدقیقه ۴۶: ذوب‌آهن می‌رفت به گل تساوی برسد که ضربه بازیکن این تیم از داخل محوطه جریمه از کنار دروازه رادوشویچ راهی اوت شد. دقیقه ۷۶: بشار رسن روی پاس خوب انصاری در پشت محوطه جریمه ذوب‌آهن صاحب موقعیت خوب گلزنی شد و ضربه چیپش به تیر دروازه‌ این تیم برخورد کرد.
تسنیمتسنیم2 ساعت قبل
در دقیقه ۹ ارسال خطرناک بشار رسن روی دروازه ذوب‌آهن توسط مدافع ذوب‌آهن دور شد. در دقیقه ۳۶ شوت سرضرب وحید امیری به تیرک دروازه ذوب‌آهن برخورد کرد و این فرصت برای پرسپولیس از دست رفت. در دقیقه ۵۴ ارسلان مطهری روی یک ارسال بلند صاحب توپ شد، اما ضربه سر این بازیکن از بالای دروازه پرسپولیس به بیرون رفت. در دقیقه ۷۶ پرسپولیس باز هم دست به ضدحمله زد، اما شوت بشار رسن با فاصله کمی از بالای دروازه ذوب‌آهن به بیرون رفت. در دقیقه ۹۰+۳ شوت محکم محمدرضا خلعتبری از پشت محوطه جریمه با اختلاف کمی از کنار دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.
مهرمهر2 ساعت قبل
مهدی ترابی (۱۶ - پنالتی و ۶۴) و علی علیپور (۵۸) برای پرسپولیس گل زدند. در شروع نیمه یک موقعیت مشکوک درون محوطه جریمه پرسپولیس رقم خورد که بشار رسن با بازیکن ذوب آهن برخورد کرد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت. در دقایق پایانی ذوب آهن فشار زیادی روی دروازه پرسپولیس آورد اما نتوانست به گل برسد. پرسپولیس با این پیروزی ۲۲ امتیازی شد و در رده چهارم جدول قرار گرفت تا به جمع مدعیان برگردد. ذوب آهن هم با ۱۱ امتیاز در رده دوازدهم قرار گرفت.
تسنیمتسنیم2 ساعت قبل
گل‌های پرسپولیس را مهدی ترابی (۱۴ -پنالتی و ۶۵) و علی علیپور (۵۸) به ثمر رساندند. دقیقه ۲۵: اولین خطر ذوب‌آهن روی دروازه پرسپولیس روی شوت مطهری از پشت محوطه جریمه سرخپوشان ایجاد شد که رادوشویچ این توپ را مهار کرد. دقیقه ۳۵: شوت رو پا و سرکش وحید امیری می‌رفت به یک گل زیبا تبدیل شود که تیر عمودی دروازه ذوب‌آهن این اجازه را نداد. نیمه دومدقیقه ۴۶: ذوب‌‌‌آهن می‌رفت به گل تساوی برسد که ضربه بازیکن این تیم از داخل محوطه جریمه از کنار دروازه رادوشویچ راهی اوت شد. دقیقه ۷۶: بشار رسن روی پاس خوب انصاری در پشت محوطه جریمه ذوب‌آهن صاحب موقعیت خوب گلزنی شد و ضربه چیپش به تیر دروازه‌ این تیم برخورد کرد.
وانانیوزوانانیوز2 ساعت قبل
خوش و بش منصوریان و پیروانی در نیمه دوم/ انصاری‌فرد به میان هواداران رفتخوش و بش منصوریان و پیروانی در نیمه دوم/ انصاری‌فرد به میان هواداران رفتبه گزارش وانانیوز، تیم‌های ذوب‌آهن و پرسپولیس از ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف هم رفتند. * پس از برخورد توپ امیری به تیرک دروازه ذوب‌آهن، کالدرون و نیمکت‌نشینان تیم پرسپولیس با افسوس خاصی به کنار خط آمدند. * هواداران تیم پرسپولیس با روشن کردن چراغ تلفن‌های همراه خود صحنه‌ی زیبایی را در ورزشگاه نقش‌جهان خلق کردند. * در بین دو نیمه انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از جایگاه ویژه با هواداران تیم پرسپولیس خوش‌وبش کرد. * منصوریان و پیروانی پیش از آغاز نیمه دوم با یکدیگر خوش‌وبش صمیمانه‌ای داشتند.
فارسفارس2 ساعت قبل
حاشیه دیدار ذوب‌آهن و پرسپولیس| خوش و بش منصوریان و پیروانی در نیمه دوم/ انصاری‌فرد به میان هواداران رفتبه گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، تیم‌های ذوب‌آهن و پرسپولیس از ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف هم رفتند. * پس از برخورد توپ امیری به تیرک دروازه ذوب‌آهن، کالدرون و نیمکت‌نشینان تیم پرسپولیس با افسوس خاصی به کنار خط آمدند. * هواداران تیم پرسپولیس با روشن کردن چراغ تلفن‌های همراه خود صحنه‌ی زیبایی را در ورزشگاه نقش‌جهان خلق کردند. * در بین دو نیمه انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از جایگاه ویژه با هواداران تیم پرسپولیس خوش‌وبش کرد. * منصوریان با آغاز نیمه دوم ایستاده‌ و از کنار خط نظاره‌گر این دیدار بود، سرمربی ذوب‌ها با شور و حال خاص خود سبزپوشان را هدایت می‌کرد.
ایسناایسنا2 ساعت قبل
ایسنا/آذربایجان شرقی رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: اگر بخواهیم منصفانه بگوییم، معتقد هستم که تمامی حمله‌هایی که به طرح تحول سلامت می‌شود، بی‌مورد است. رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: اگر بخواهیم منصفانه بگوییم، معتقد هستم که تمامی حمله‌هایی که به طرح تحول سلامت می‌شود، بی‌مورد است. دکتر محمد حسین صومی در هفتمین جلسه شورای هماهنگی روسا و مدیران بیمارستان‌های آذربایجان شرقی در تشریح این خبر اظهار کرد: توسعه بخش خصوصی هم به نوعی از آثار طرح تحول نظام سلامت است که بعدها مشخص خواهد شد. رشد بخش دولتی و خصوصی و پیش رفتن رقابت در مسیری درست از دیگر مزایای اجرای طرح تحول سلامت به شمار می‌آید. رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز افزود: هیچ موقع شرکت‌ها مقابل ما نمی‌ایستادند و وضعیت اقتصادی کشور هم این گونه نبود، اما اکنون شرکت‌های دارویی در مقابل ما می‌ایستند و باید این کمبود‌ها را با ایثار خودمان جبران کنیم.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 ساعت قبل
رئیس پلیس مترو پایتخت گفت: با بررسی‌های بیشتر مشاهده می‌شود که هنگامی که این دو خانم خودشان را به سمت ریل پرت می‌کنند قطار با آنها برخورد کرده و بر اثر شدت ضربه وارده درجا فوت می‌کنند. وی افزود: در تحقیقات اولیه مشخص می‌شود که این دو خانم با هم نسبت فامیلی دارند و دختر عمه، دختر دایی هستند. عطااللهی با اشاره به تحقیقات بیشتر پلیس در مورد این حادثه گفت: شب گذشته دعوایی بین دختر عمه و خانواده‌اش‌ حاصل می‌شود که صبح امروز ساعت ۱۰ دختر عمه، از منزل خارج و به خانه دختر دایی اش مراجعه می‌کند. رئیس پلیس مترو پایتخت گفت: حدود ساعت ۱۰ این دو دختر از خانه خارج می‌شوند و بعد در ایستگاه مترو شهرری چنین اتفاقی برایشان رخ می‌دهد. وی در پایان گفت: تحقیقات پلیس برای روشن شدن ابعاد بیشتری از این ماجرا ادامه دارد.
ایمناایمنا3 ساعت قبل
*شجاع خلیل زاده نیز به سمت نیمکت ذوب آهن رفت. *پنالتی گرفته شده برای پرسپولیس اعتراض بازیکنان ذوب آهن را در پی داشت. *هواداران پرسپولیس با شعار «پرسپولیس واقعی» از عملکرد سرخپوشان اعلام رضایت کردند. *در دقیقه ۲۴ هوادارانپرسپولیس یاد و خاطره هادی نوروزی کاپیتان پرسپولیس را زنده نگه داشتند. *محمدرضا خلعتبری نیز کنار زمین تحمل نشستن روی نیمکت را ندارد و با بازیکنان ذوب آهن صحبت می‌کند.
روزنامه سازندگیروزنامه سازندگی3 ساعت قبل
نام پست الکترونیک کد امنیتیقوانین ارسال نظرسازندگی نظراتی که حاوی تهمت یا افتراست منتشر نمیکند. لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت لاتین (فینگیلیش) خودداری کنید. اگرچه تلاش میشود نظرات ظرف ۲ ساعت تعیین تکلیف شوند، اما نظراتی که پس از ساعت ۱۹ نوشته شود، حداکثر تا ساعت ۹ صبح روزبعد منتشر میشوند.
فارسفارس3 ساعت قبل
سفیر چین در آمریکا ضمن هشدار درباره وجود نیروهایی مخرب برای تضعیف روابط دو کشور، انتشار اخبار دروغ درباره وضعیت هنگ‌کنگ و استان سین‌کیانگ را در راستای ترویج دشمنی میان پکن و واشنگتن دانست. این دیپلمات چینی گفت: «در عین حال باید مراقب باشیم زیرا برخی نیروهای مخرب از اختلافات تجاری موجود، با لفاظی‌هایی مانند «تجزیه»، «جنگ سرد جدید» و «برخورد تمدن‌ها» سوءاستفاده می‌کنند». تیانکای گفت «اخبار جعلی» پیرامون وضعیت در هنگ‌کنگ و استان «سین‌کیانگ» با قصد «انتشار دشمنی و حتی ایجاد درگیری بین ما (چین و آمریکا)» تولید می‌شوند. مجلس نمایندگان آمریکا روز گذشته (چهارشنبه)، طرحی را درخصوص برخی اختلافات مذهبی-فرقه‌ای در کشور چین تصویب کرد و از کاخ سفید خواست تا فشارها به دولت چین را به دلیل برخی اقدامات در استان سین‌کیانگ افزایش دهند. وزارت خارجه چین در واکنش به این اقدام یکی از مقامات ارشد سفارتخانه آمریکا را احضار کرد.

دستبند قانون بر دستان عاملان تیراندازی مرگبار در پیشوا+فیلم

رکنارکنا3 ساعت قبل
سردار کیومرث عزیزی فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: چند ماه پیش بر اثر تیر اندازی و نزاع دسته جمعی یک نفر کشته شد دو نفرمجروح شدند. فرمانده انتظامی شرق استان تهران افزود: بعداز پنج ماه کار اطلاعاتی متهمان در یکی از استان‌های غربی کشور دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند. وی گفت: این نزاع دسته جمعی در ۲۹ تیر امسال در منطقه یوسف رضا پیشوا رخ داده است. فرمانده انتظامی شرق استان تهران ایجاد رعب و و حشت در میان مردم و وجود ناامنی در بین مردم را خط قرمز پلیس دانست و اظهار کرد: مجرمان که از خط قرمز قانون عبور کنند در کوتاه‌ترین زمان ممکن دستگیر و با آنها برخورد خواهد شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

به انتهای لیست رسیدید