برنامه تلویزیونی

برنامه تلویزیونی

ایسناایسنا5 دقیقه قبل
ایسنا/خراسان رضوی رئیس هیات فوتبال استان خراسان رضوی گفت: میزبانی تیم‌های باشگاهی ایران در کشور ثالث با اهداف بالاتری طراحی شده و سیاستگذاران AFC دچار خطای محاسباتی شده‌اند که ضربه آن را هم خواهندخورد. اصولی از آمادگی اصحاب رسانه و انجام مقدمات لازم برای صدور آی‌دی‌کارت‌های خبرنگاران و … سخن گفت و افزود: ویژه‌برنامه‌ای هم قرار بود توسط صداوسیمای مرکز خراسان رضوی نیز به روی آنتن برود و تمهیدات لازم درنظر گرفته شده بود. وی افزود: فوتبال ایران در سال‌های اخیر پیشرفت‌های بسیاری داشته و نتایج بسیار خوبی کسب کرده که این موفقیت به مذاق برخی از کشورهای همسایه خوش نیامده است. اصولی خاطرنشان کرد: همدلی و غرور ملی برای ایران و ایرانی مهمترین مقوله است و این اقدام و تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا غیرت و عزت ما را خدشه‌دار می‌کند. اصولی تصمیم اخیر کنفدراسیون فوتبال آسیا را اشتباهی محاسباتی از سوی سیاستگذاران این مجموعه دانست که ضربه آن را هم خواهند خورد.
تسنیمتسنیم15 دقیقه قبل
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، عباس عبدی تحلیلگر مسائل سیاسی در برنامه تلویزیونی «بدون توقف» درباره نظرات رهبری در مذاکرات برجام یادآور شد: رهبری نهایتا تحت تأثیر نیروهایی که در عرصه عمومی هستند تصمیم می‌گیرد و دست هر کسی در این خصوص باز نیست، اما نهایت این است که تصمیم با رهبری است. این پژوهشگر مسائل سیاسی اظهار داشت: برجام بنیادش به لحاظ راهبردی این است که ما می‌خواهیم در این نظام بین‌الملل کار کنیم، البته این به آن معنا نیست که ما می‌رویم تحت امر نظام بین‌الملل، ما تا قبل از آن نظام بین‌الملل را نپذیرفته بودیم و دلیل روشنش این است که چندین قطعنامه با ۱۵ رأی علیه ایران در شورای امنیت تصویب می‌شود. عبدی درباره مزایای حزبی بودن مجلس، گفت: ما وقتی در حزبی عضو می‌شویم، معنی آن این نیست که تمامی عقائدش را می‌پذیریم، بلکه معنی آن این است که روی یک چیزی تفاهم می‌کنیم که اشتراکات‌مان بیشتر است، در ایران سیستم سیاسی ایران چنین چیزی را نپذیرفته، وقتی که مجلس حزبی می‌شود، نامزدها را احزاب معرفی می‌کنند که دیگر دبیرکل‌های‌شان که ردصلاحیت نمی‌شوند. این تحلیلگر مسائل سیاسی اضافه کرد: امروز آمریکایی‌ها برای اینکه بتوانند افکار عمومی را قانع کنند دچار استیصالند و جمهوری اسلامی در این استیصال نقش اساسی دارد. انتهای پیام/
سینماپرسسینماپرس30 دقیقه قبل
سینماپرس: مستند «آقا ولی» در جدیدترین قسمت برنامه تلویزیونی «به اضافه مستند» رونمایی و بررسی می‌شود. به گزارش سینماپرس، جدیدترین قسمت از فصل سوم برنامه تلویزیونی «به اضافه مستند»، با پخش و بررسی مستند «آقا ولی» به کارگردانی امین رحیمی از شبکه مستند پخش خواهد شد. مستند «آقا ولی» روایتی جذاب از فعالیت‌های متفاوت یک معلم نمونه در یکی از روستاهای محروم کشورمان است. این مستند نیمه بلند به تازگی مراحل تولید خود را پشت سر گذاشته و در اولین نمایش به برنامه تلویزیونی «به اضافه مستند» می‌آید. «به اضافه مستند»، مجموعه برنامه تلویزیونی شبکه مستند است که به پخش مستندهای دیده نشده در تلویزیون و بحث کارشناسی پیرامون موضوع مستند می‌پردازد.
مهرمهر1 ساعت قبل
وقتی می‌گویم فلسفه سیاسی منظورم عمدتا دوره دوم ایشان است که یک تدوین فلسفه سیاسی نوینی در اندیشه و آثار ایشان صورت می‌گیرد. وی سپس عنوان کرد: وقتی مقدمه اسفار را نگاه می‌کنید آنجا نوشته کار حکمت چیست. این سه تا می‌تواند همه فلسفه سیاسی ملاصدرا را منسجم کند. شریف لک‌زایی خاطرنشان کرد: چرا به فلسفه سیاسی ملاصدرا رجوع کردم یا چرا فلسفه سیاسی ملاصدرا و آثار ملاصدرا برایم جذابیت پیدا کرد و به آن رجوع کردم؟ قبل از اینکه به بحث‌های فلسفه سیاسی توجه کنم بحث آزادی مورد مطالعه بود. در مقدمه این کتاب هم گفتم این را به‌مثابه یک درآمد تفصیلی می‌گیرم برای ورود به فلسفه سیاسی ملاصدرا و اینکه بتوانیم این‌ها را تبیین کنیم.
مهرمهر3 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی شبکه مستند، جدیدترین قسمت از فصل سوم برنامه تلویزیونی «به اضافه مستند» با پخش و بررسی مستند «آقا ولی» به کارگردانی امین رحیمی از شبکه مستند پخش می‌شود. مستند «آقا ولی» روایتی از فعالیت‌های یک معلم نمونه در یکی از روستاهای محروم کشورمان است. حمیدرضا ولی سوژه مستند «آقا ولی» چنین معلمی است. این مستند نیمه بلند به تازگی مراحل تولید خود را پشت سر گذاشته است و در اولین اکران به برنامه تلویزیونی «به اضافه مستند» می‌آید. «به اضافه مستند» مجموعه برنامه تلویزیونی شبکه مستند است که به پخش مستندهای دیده نشده در تلویزیون و بحث کارشناسی درباره موضوع مستند می‌پردازد.
ایسناایسنا3 ساعت قبل
بررسی مطالعات انجام شده در این مقاله نشان می‌دهد که در ایران بیشترین توجه در میان محصولات لبنی بر شیر پاستوریزه و سپس شیر استریلیزه متمرکز بوده و بقیه محصولات سهم کمی را در مطالعات انجام شده دارند. با وجود همه شایعات، همچنان شیر بنوشیدرییس بهبود تغذیه جامعه آذربایجان شرقی معتقد است که با وجود همه شایعات، همچنان باید شیر نوشید، او به ایسنا می‌گوید: گروه شیر و فرآورده‌های آن یکی از گروه‌های غذایی اصلی هرم راهنمای غذایی است که شامل شیر، ماست، پنیر، کشک، بستنی و دوغ است. میزان مصرف شیر و لبنیات امروزه در جامعه ما پایین استرییس بهبود تغذیه جامعه آذربایجان شرقی با اشاره به این‌که میزان مصرف شیر و لبنیات امروزه در جامعه ما پایین است، اظهار می‌کند: باید با آموزش و اطلاع رسانی و انجام مداخلات لازم مصرف آن را ارتقاء دهیم. روش کاهش آفلاتوکسین در شیر، کنترل خوراک دام استوی با اشاره به راه‌های پیشگیری از ورود آفلاتوکسین‌ها به بدن، می‌گوید: متأسفانه روشی برای کاهش آفلاتوکسین در شیر وجود ندارد و حتی پاستوریزه ‌کردن شیر نمی‌تواند آن را از بین ببرد و فقط با کنترل خوراک دام و علوفه می‌توان از ورود آفلاتوکسین به شیر جلوگیری کرد، بهترین راه پیشگیری، خودداری از مصرف غذاهای آلوده به آفلاتوکسین است. پورعلی خاطرنشان می‌کند: مصرف شیر همراه با بیسکویت، کیک و یا کلوچه یک میان وعده مناسب برای کودکان و نوجوانان است.
خانه ملتخانه ملت4 ساعت قبل
علی ابراهیمی سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز (یکشنبه ۲۹ دی‌ماه) کمیسیون کشاورزی، گفت: در نشست امروز به واسطه مطلب ارائه شده توسط یکی از مجریان صدا و سیما در برنامه زنده تلویزیونی مبنی بر آلودگی شیرهای توزیع شده در سطح کشور به قارچ سمی آفلاتوکسین مسئولانی از سازمان دامپزشکی، وزارت جهاد کشاورزی، سازمان استاندارد، سازمان صدا و سیما، انجمن گاوداران صنعتی و تولیدکنندگان حضور داشتند. نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بر اساس آمارها و گزارش‌های ارائه شده هیچگونه آلودگی به سم آفلاتوکسین در شیرهای تولید کشور مشاهده نشده است، ادامه داد: بر اساس آمارهای ارائه شده توسط مسئولان، ایران در زمینه کمیت تولید شیر در میان کشورهای مطرح جهان قرار داشته و اکنون نیز از منظر کیفیت جایگاه خوبی دارد و شرکت‌های مطرح جهان سازنده شیرخشک با واحدهای تولید شیر ایرانی قرار داد دارند. این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه استاندارد وجود میزان سموم در شیر ایرانی بسیار سختگیرانه‌تر از سایر کشورها است و خدشه‌ای بر آن وارد نشده، عنوان کرد: مستندات و اعداد و ارقام مطرح شده توسط مجری صدا و سیما از سوی مراجع رسمی و قانونی نبوده و متاسفانه وی با رفتار غیرحرفه‌ای بر این موضوع دامن زد. ابراهیمی با بیان اینکه مطالب ارائه شده توسط مجری برنامه زنده تلویزیونی صدا و سیما به واحدهای تولید شیر کشور آسیب بسیار زیادی را وارد کرد، گفت: مقرر شد سازمان صدا و سیما با پوشش خبری و پخش برخی برنامه‌ها ذهنیت منفی به وجود آمده در زمینه شیرهای توزیع شده ایرانی را از بین ببرند. سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دستور کار دیگر کمیسیون در خصوص رسیدگی به مشکلات مطب‌های دامپزشکی در سطح شهر تهران بود، ادامه داد: مقرر شد نظام دامپزشکی در اماکنی مجوز مطب دامپزشکی صادر کند که مزاحمتی برای سایر ساکنین در محل نداشته باشد و نظام دامپزشکی و شهرداری باید آئین‌نامه صدور مجوز مطب دامپزشکی را تهیه کنند. /پایان پیام
مهرمهر5 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی برنامه، جدیدترین قسمت از فصل سوم برنامه تلویزیونی «به اضافه مستند»، با پخش و بررسی مستند «آقا ولی» به کارگردانی امین رحیمی از شبکه مستند پخش خواهد شد. مستند «آقا ولی» روایتی جذاب از فعالیت‌های متفاوت یک معلم نمونه در یکی از روستاهای محروم کشورمان است. حمیدرضا ولی سوژه مستند «آقا ولی» چنین معلمی است. این مستند نیمه بلند به تازگی مراحل تولید خود را پشت سر گذاشته و در اولین نمایش به برنامه تلویزیونی «به اضافه مستند» می‌آید. «به اضافه مستند»، مجموعه برنامه تلویزیونی شبکه مستند است که به پخش مستندهای دیده نشده در تلویزیون و بحث کارشناسی پیرامون موضوع مستند می‌پردازد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز5 ساعت قبل
به گزارش مشرق، با اعلام عوامل برنامه تلویزیونی «جهان‌آرا» مبنی بر ممنوعیت پخش زنده این برنامه در شبکه افق، امیر حسین ثابتی مجری این برنامه تلویزیونی در پست جدید خود در حساب توییتریش خطاب به محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نوشت: گفتنی است؛ پس از ممنوعیت پخش زنده برنامه «جهان آرا» خبرها حاکی برآن است که این ممنوعیت برای برنامه «ثریا» به تهیه کنندگی محسن مقصودی نیز اعمال شده است.
ایسناایسنا6 ساعت قبل
ایسنا/اصفهان مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان با بیان اینکه مطابق این آزمایش‌ها وضعیت افلاتوکسین در شیرهای تولیدی استان اصفهان فوق العاده است، گفت: حد استاندارد افلاتوکسین در آمریکا ۰٫۵ میکروگرم در لیتر است، اما در آزمایشات انجام شده کشور و به خصوص اصفهان میزان افلاتوکسین دو صدم میکرو گرم بر لیتر است. مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان افزود: در طول سال شاید بیش از ۵۰۰ پرونده قضایی با موضوعات مختلف که به صورت مستقیم و غیرمستقیم با سلامت مردم ارتباط دارد در حوزه دامپزشکی تشکیل می‌شود. وی درباره آزمایشات مربوط به حوزه افلاتوکسین، تصریح کرد: دامپزشکی آزمایشات بسیاری نه تنها در خصوص افلاتوکسین بلکه حدود ۳۰ پارامتر موجود در شیر را پایش و آزمایش می‌کند. مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان با بیان اینکه افلاتوکسین سمی ناشی از کپک زدگی مواد خوراکی گاو است، اظهار کرد: حد استاندارد افلاتوکسین در آمریکا ۰٫۵ میکروگرم در لیتر است، اما در آزمایشات انجام شده کشور و به خصوص اصفهان میزان افلاتوکسین دو صدم میکرو گرم بر لیتر است. مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان با تاکید بر اینکه بهترین شیر در استان اصفهان و کشور تولید می‌شود، توضیح داد: شیرهای تولیدی استان اصفهان، بهترین بار میکروبی و کیفیت را داشته مشکلی از لحاظ افلاتوکسین ندارد و امروز سالمترین شیر دنیا در این استان تولید می‌شود.
عصر ایرانعصر ایران7 ساعت قبل
رییس سازمان دامپزشکی وجود هرگونه علوفه و خوراک دام آلوده به سم آفلاتوکسین را رد کرد. این خبر واکنش‌های بسیاری را از سوی سازمان غذا دارو، وزارت بهداشت، سازمان دامپزشکی، وزارت جهادکشاورزی و حوزه‌های مرتبط با این صنعت در پی داشت. در این میان حتی این موضوع نیز مطرح شد که ممکن است خوراک دام آلوده به سم آفلاتوکسین بوده باشد و شیر دام نیز پس از مصرف دام از علوفه، آلوده شده باشد. وی ادامه داد: در کنار آزمایش‌های سازمان دامپزشکی، سازمان ملی استاندارد هم آزمایشهای خود را انجام می‌دهد. ذرت‌های آلوده وارد کشور نشده‌اندوی در پاسخ به اینکه گفته می‌شود ذرت‌های آلوده به سم آفلاتوکسین وارد و سپس وارد غذای دام‌ها شده است، گفت: ۱۴۰هزارتن ذرت آلوده به آفلاتوکسین از سال ۱۳۹۵ در بنادر وجود دارد و حتی یک کیلوگرم از آن وارد کشور نشده است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز7 ساعت قبل
موضوع آفلاتوکسین در مواد غذایی موضوعی جهانی است، حداقل چهار دهه نقل محافل علمی و فنی است و بررسی روند آن در ایران نشان می‌دهد در همه سال‌های اخیر میزان آفلاتوکسین در مواد غذایی از جمله لبنیات و خشکبار روند کاهشی داشته است. در همه سال‌های اخیر تلاش شده است میزان آفلاتوکسین در محصولات غذایی کاهش یابد و حتی مروری بر مطالعات نشان می‌دهد این میزان در مواد غذایی از جمله لبنیات تولید داخل روند کاهشی داشته است. بسیاری از محصولات غذایی و لبنی ما با پاس کردن همین استانداردها به خارج از کشور صادر می‌شود، البته کسی مدعی حذف آفلاتوکسین نیست. البته مطالعات قبلی صرفا مطالعات اولیه بوده و نتیجه گیری دقیق نیاز به مطالعات ثانویه دارد که باید در آینده انجام شود. خوشبختانه با بازرسی‌های انجام شده توسط سازمان دامپزشکی و سازمان غذا دارو در حال حاضر آلودگی معناداری در شیر و فرآورده‌های لبنی وجود ندارد و لذا جای نگرانی برای مصرف لبنیات و سبزیجات وجود ندارد.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز7 ساعت قبل
ماکنعلی با بیان اینکه برنامه‌های بهداشتی سلامت شیر و فرآورده لبنی در تمامی سطوح از جمله مدیریت بهداشت گاوداری‌ها، مدیریت بهداشت در مراکز جمع‌آوری شیر و مدیریت بهداشت در کارخانجات شیر و لبنیات مطابق با استانداردهای ملی و کدکس آلیمانتاریوس (استاندارد بین المللى) صورت می‌پذیرد اظهارکرد: تمامى این مراحل تحت نظارت سازمان دامپزشکی کشور و وزارت بهداشت بصورت دائم و مستمر صورت می‌پذیرد. ماکنعلی با یادآوری این نکته که در سطح گاوداری ۳ نوع مدیریت وجود دارد، آنها را چنین برشمرد: یکی از مدیریتهای بسیار مهم در یک گاوداری مدیریت بهداشت تغذیه است که در این مدیریت سختگیرانه‌ترین استانداردها برای کنترل میران آفلاتوکسین صورت می‌پذیرد. استاندارد میزان آفلاتوکسین در ذرت دامی در کشور ما برابر با ۵ در میلیارد است و این در حالی است که استاندارد اتحادیه اروپا برای آفلاتوکسین ۴ برابر (۲۰ ppb) استاندارد ملی ایران است. او به عنوان مثال به ورود ذرت‌های آلوده استناد کرد و گفت که مصرف این ذرت‌های آلوده به آفلاتوکسین، سبب تولید شیرهای آلوده به این سم شده است. شیرهای پاستوریزه آزمایش شده در تبریز ۶۲ درصد، ساری ۶۰، مشهد ۵ درصد، شیراز ۱۷ درصد و اردبیل ۳۳ درصد به سم آفلاتوکسین آلوده هستند.
ایرناایرنا8 ساعت قبل
نویسنده قصه قلعه افزود: این موضوع تنها در تالیف اهمیت ندارد و در ترجمه آثار ادبیات دیگر کشورها به زبان فارسی یا هر زبان دیگری نیز چه بسا حتی ظریف‌تر و بیشتر باید به آن توجه کرد. کتاب‌های ترجمه کودک و نوجوان در کشور ما متاسفانه با کم‌توجهی روبرو و کمتر از متن اصلی استفاده می‌شود، کمتر به کپی رایت (حق تکثیر) پرداخته و مهمتر از همه، این کتاب‌ها کمتر ویرایش می‌شود. نگارش ادبیات کودکان و نوجوانان، بالاخص برای نویسنده مثل سکوی پرش استخر است که باید پایش را روی تخته بگذارد و به زمین خود تکیه کند؛ اما پرتابی دور داشته باشد، نویسنده کودک هم باید پا را روی زمین خود بگذارد؛ اما افق دیدش جهانی باشد، اینگونه نباشد که زمین و خاک خود را فراموش کند. نویسنده کودک اگر زمین، سرزمین و خاطره‌های خود را فراموش و برای دیگران خلق کند، توفیق چندانی کسب نمی‌کند. کتاب کودک بر دو بال حرکت می‌کند: نویسنده و تصویرگرمترجم لبخند بی‌لهجه ادامه داد: همچنین در کتاب کودک به مولفه دیگری جز نگارش و متن باید توجه داشت؛ تصویرگری، کتاب کودک بر دو بال حرکت می‌کند نویسنده و تصویرگر، تصویرها به درک مفاهیم داستان‌ها کمک می‌کنند و تخیل بچه‌ها را به کار می‌گیرند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین8 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- معاون رئیس جمهور افغانستان با اشاره به اظهارات مولوی افراطی در غرب افغانستان هشدار داد که دامن زدن به تعصب مذهبی و نژادی کشور را به پرتگاه می‌کشاند. به گزارش خبرگزاری میزان، سرور دانش معاون دوم ریاست جمهوری افغانستان با اشاره به اظهارات «مجیب‌الرحمان انصاری» خطیب مسجد جامع «گازرگاه» در شمال ولایت هرات تصریح کرد که دامن‌زدن به تعصبات مذهبی، جنسیتی و نژادی افغانستان را به پرتگاه سقوط می‌برد. دانش از اقدامات اخیر این مولوی افراطی که به عنوان «تطبیق شریعت و احکام اسلامی در ولایت هرات» آغاز شده نیز انتقاد کرد. وی همچنین نهادی را تحت عنوان «اداره امر به معروف و نهی از منکر» ایجاد کرده و در اظهاراتی گفته که برای اجرای «حدود شریعت» منتظر دولت نمی‌ماند. سرور دانش با انتقاد از نهادهای دولتی و غیردولتی افغانستان نیز آن‌ها را به «مصلحت سنجی‌های بی‌مورد» و سکوت در برابر اقدمات مجیب‌الرحمان انصاری متهم کرد.
افکارنیوزافکارنیوز8 ساعت قبل
افکارنیوز، به گزارشجدیدترین قسمت از فصل سوم برنامه تلویزیونی «به اضافه مستند»، با پخش و بررسی مستند «آقا ولی» به کارگردانی امین رحیمی از شبکه مستند پخش خواهد شد. اخبار فرهنگ و هنر - مستند «آقا ولی» روایتی جذاب از فعالیت‌های متفاوت یک معلم نمونه در یکی از روستاهای محروم کشورمان است. حمیدرضا ولی تنها معلم مدرسه «پوریای ولی» در یکی از روستاهای اسفراین است که علاوه بر کارهای آموزشی مدرسه، فعالیت‌های گسترده اجتماعی نیز انجام می‌دهد و به توانمندسازی خانواده‌های روستاییان می‌پردازد. حمیدرضا ولی سوژه مستند «آقا ولی» چنین معلمی است. «به اضافه مستند»، مجموعه برنامه تلویزیونی شبکه مستند است که به پخش مستندهای دیده نشده در تلویزیون و بحث کارشناسی پیرامون موضوع مستند می‌پردازد.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین9 ساعت قبل
مازن آنلاینمازن آنلاین9 ساعت قبل
پیام مازند - طبق تصمیم‌گیری جدید مدیران سازمان صداوسیما بناست از این به بعد ۳ برنامه «جهان آرا»، «عصرانه» و «ثریا» دیگر «زنده» به روی آنتن نروندتصمیم صداوسیما درباره ۳ برنامه جنجالی شبکه افقبرنامه‌های تلویزیونی «جهان آرا»، «عصرانه» و «ثریا» ۳ برنامه تلویزیونی گفت و گو محور در شبکه‌های افق و یک سیما بودند که در به صورت زنده و در قالب گفت وگوهایی صریح و چالشی به مسائل روز جامعه می‌پرداختند. بنا بر این گزارش، این گفت و گوها شامل موضوعات سیاسی، اقتصادی و بین الملل بود که روشنگری‌های بسیاری در ابعاد گوناگون با خود به همراه داشت و مهمانان این برنامه‌ها نیز شامل افرادی از طیف‌های مختلف بودند. بیشتر بدانید: جنجال مجری شبکه افق، زینب ابوطالبی کیست؟! + عکس و بیوگرافیبیشتر بدانید: مهمانان جنجالی تلویزیون: از زینب ابوطالبی تا کوشکی و زوج اینفلوئنسربیشتر بدانید: توهین بی شرمانه به رخشان بنی اعتماد در تلویزیون و اعتراض به آن + عکسبیشتر بدانید: توهین وقیحانه و زشت به رخشان بنی اعتماد! آقای کوشکی حیا کنید!
کرد آنلاینکرد آنلاین9 ساعت قبل
عصر کرد - طبق تصمیم‌گیری جدید مدیران سازمان صداوسیما بناست از این به بعد ۳ برنامه «جهان آرا»، «عصرانه» و «ثریا» دیگر «زنده» به روی آنتن نروندتصمیم صداوسیما درباره ۳ برنامه جنجالی شبکه افقبرنامه‌های تلویزیونی «جهان آرا»، «عصرانه» و «ثریا» ۳ برنامه تلویزیونی گفت و گو محور در شبکه‌های افق و یک سیما بودند که در به صورت زنده و در قالب گفت وگوهایی صریح و چالشی به مسائل روز جامعه می‌پرداختند. بنا بر این گزارش، این گفت و گوها شامل موضوعات سیاسی، اقتصادی و بین الملل بود که روشنگری‌های بسیاری در ابعاد گوناگون با خود به همراه داشت و مهمانان این برنامه‌ها نیز شامل افرادی از طیف‌های مختلف بودند. بیشتر بدانید: جنجال مجری شبکه افق، زینب ابوطالبی کیست؟! + عکس و بیوگرافیبیشتر بدانید: مهمانان جنجالی تلویزیون: از زینب ابوطالبی تا کوشکی و زوج اینفلوئنسربیشتر بدانید: توهین بی شرمانه به رخشان بنی اعتماد در تلویزیون و اعتراض به آن + عکسبیشتر بدانید: توهین وقیحانه و زشت به رخشان بنی اعتماد! آقای کوشکی حیا کنید!
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین15 ساعت قبل
به گزارش اقتصادآنلاین، امیرمهدی ژوله با انتشار پستی در اینستاگرام از حاشیه‌های اخیر فوتبال و نبود عادل فردوسی‌پور و برنامه نود گلایه کرد. ژوله در اینستاگرامش نوشت: «برای همه سرمربیان خارجی که دک کردید، برای هیات مدیره‌ها و مدیران عامل افتضاح‌ها، برای تیم ملی بی سر و سامان و سرمربی که شاید به جام جهانی هم نرسد، برای حالا محرومیت تیم‌های ایرانی از میزبانی باشگاه‌های آسیا و چشمان نگران میلیون‌ها هوادار، نه یه کم شفافیت و دوزار انسجام مدیریتی و یک جو توان دیپلماسی ورزشی، که یک نود و یک فردوسی پور هم برای ما بس بود که لااقل نشانمان دهد که چه بلایی دارید به سرمان می‌اورید …همین، همین یک برنامه تلویزیونی ورزشی هفتگی چیست؟ همین را هم به ما ندیدید»
الفالف16 ساعت قبل
برای چندمین بار طرح یک ادعای علمی در عرصه رسانه به سردرگمی مردم دامن زد و این بار نیز مساله مربوط به شیر پاستوریزه و وجود سمی به نام آفلاتوکسین در آن بود. شناخت‌های جدیدتر معمولا یا اوصاف بیشتر و جدیدتری را به دانشمندان می‌شناسانند یا اساسا توصیف قبلی و شناخت پیشین را رد می‌کنند. همه این فرایند نیز در میدان محدود دانش بشری اتفاق می‌افتد و دانایی بشری همواره آمیخته با نادانی است و دانایی مطلق در علم بشری افسانه‌ای بیش نیست. ۶- موضوعات بشری چه در حوزه دانش چه در حوزه اعمال و افعال به اندازه کافی پیچیده هست پس با اتخاذ روش‌های نادرست در اطلاع رسانی اوضاع را از این که هست پیچیده‌تر نکنیم و بگذاریم امنیت روانی مردم محفوظ بماند. خلاصه، اوضاع را شیر تو شیر نکنیم!
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد17 ساعت قبل
او تاکید کرد مدت طولانی است که از فدراسیون پولی دریافت نکرده است: «ای کاش قبل از اینکه محاکمه کنید بگذارید صحبت کنیم. شفافیت خیلی مهم است و من هم اینجا که آمده‌ام قرآن بگذارید تا دست روی آن بگذارم که می‌خواهم شفاف جواب بدهم. تیم امید با بزرگسال خیلی فرق می‌کند و ما اینجا با محدودیت سنی هم مواجه بودیم. اگر پیام نیازمند و مجید حسینی که سه، چهار ماه بزرگ‌تر بودند، در تیم ما حضور داشتند خیلی از مشکلات حل می‌شد.» استیلی در بخش دیگری از صحبت‌های خود مدعی شد هیچ پولی از فدراسیون دریافت نکرده است: «من به‌عنوان مدیر و سرمربی قرارداد دارم اما تا الان دو سال است که در این تیم هستم و یک ریال هم پول نگرفته‌ام. من هم مدیر و هم مدیر فنی بودم و وظیفه‌ام این بود که برای تیم منابع بیاورم.
فردا نیوزفردا نیوز18 ساعت قبل
خبرگزاری فارس: محسن مقصودی تهیه کننده برنامه تلویزیونی با اشاره به برخی تلاش‌ها برای جلوگیری از پخش زنده این برنامه تاکید کرد: برخی می‌خواهند شأن رسانه ملی را در حد روابط عمومی مجیزگوی دولت پایین بیاورند و امیدواریم که مدیران صدا و سیما خودشان اجازه ندهند دیگران شأن رسانه ملی را تا این حد کوچک کنند! ما بیش از سرنوشت «ثریا» نگران شأن و جایگاه رسانه ملی هستیم! عزیزان خبرنگار تماس می‌گیرند در خصوص خبر ضبطی شدن برنامه ثریا و علت آن! برخی می‌خواهند شأن رسانه ملی را در حد روابط عمومی مجیزگوی دولت پایین بیاورند. امیدوار بودیم و هستیم که مدیران صدا و سیما خودشان اجازه ندهند دیگران شأن رسانه ملی را تا این حد کوچک کنند!
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین20 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- سخنگوی فدراسیون فوتبال گفت: هنوز نامه‌ای از‌ای اف سی درباره محرومیت نمایندگان ما دریافت نکردیم. به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، امیر مهدی علوی سخنگوی فدراسیون فوتبال در گفت‌وگو با یک برنامه تلویزیونی صحبت‌هایی را مطرح کرد که چکیده‌ای از این صحبت‌ها را در زیر مشاهده می‌کنید: *هنوز نامه‌ای از‌ای اف سی درباره محرومیت نمایندگان ما دریافت نکردیم. *قرار بود تا امروز رای اعلام شود، ولی هنوز رسما به اعلامی نشده است. *شاید تا امشب یا فردا به ما در این مورد اطلاع دهند. *اگر اف سی درباره محرومیت نمایندگان فوتبال ما اطلاع دهد، حتما رسما اعلام می‌کنیم.
خبر فوریخبر فوری21 ساعت قبل
بازیگر تلویزیون درخصوص ورودش به اجرای برنامه تلویزیونی گفت: مدت زیادی به دنبال تمرین برای برنامه تلویزیونی بودم و در برنامه شبکه نسیم، در حقیقت اجرا و مجری‌گری نمی‌کنم بلکه در هر قسمت وارد یک شغل می‌شوم و بازی می‌کنم. میثم درویشان پور در گفتگو با برنامه خبر فوری به حق اظهارنظر بازیگران و هنرمندان اشاره کرد واظهار داشت: چرا هنرمندان را از بقیه مردم جدا می‌کنیم؛ وقتی که شاهد هستیم تمامی افراد در فضای مجازی حق دارند اظهارنظر کنند. وی خاطرنشان کرد: ازطرفی دیدگاه مردم به هنرمندان مختلف، متفاوت است به نحوی که اگر شخصی را دوست داشته باشند، موافق با نظراتشان نیز هستند. این استندآپ کمدین کشورمان ادامه داد: جالب اینجاست که حیطه کاری بنده که طنز است، وظیفه دارم اخبار را دنبال کنم و اتفاقا از قالب و نگاه طنز هم اظهارنظر کنم؛ درصورتی که بعضا شاهد هستم که مخاطبان می‌گویند درمورد مسائل مختلف صحبت نکنم. وی در پایان عنوان کرد: در چند روز گذشته با توجه به وقوع سوانح و اتفاقات مختلف، احوال مردم ناراحت و غمگین شده است اما ما سعی می‌کنیم با اجرای کارهای شاد و طنز، حال جامعه را خوب کنیم.
تکراتوتکراتو22 ساعت قبل
آفلاتوکسین (Aflatoxin) یک سم قارچی است که گفته می‌شود شیر‌های پاستوریزه در ایران را مسموم کرده است. عرضه شیرهای پاستوریزه مسموم به سم افلاتوکسین در ایران در یک برنامه تلویزیونی صبحگاهی توسط بهادر حاجی محمدی، بازرس انجمن بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، مطرح شده است. افلاتوکسین چیست؛ شیر پاستوریزه ایرانی ناسالم است؟ ‌ آفلاتوکسین نوعی سم قارچی طبیعی (مایکوتوکسین) به شمار می‌آید که از گونه‌های قارچ آسپرژیلوس (Aspergillus) نشات می‌گیرد. آیا شیر‌های پاستوریزه ایرانی ناسالم و آلوده به آفلاتوکسین هستند؟ حاجی محمدی که در صدا و سیما تحت عنوان بازرس انجمن بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران معرفی شده است، آمار آلودگی شیر پاستوریزه به آفلاتوکسین در ایران را اعلام کرد. آقای حریرچی می‌گوید مصرف شیر مردم ایران در مقایسه با کشورهای اروپایی «شاید» یک چهارم باشد.
تسنیمتسنیم22 ساعت قبل
مهران احمدی در گفت‌وگویی با خبرنگار خبرگزاری تسنیم گفت: منتظرم که خبر دهند تا جلوی دوربین حاضر شوم؛ احتمالا‌ این اتفاق در بهمن‌ماه می‌افتد. پخش فصل جدید برنامه تلویزیونی «مصیر» با هدف بازخوانی و نقد اندیشه متفکران مسلمان از دهم آذرماه آغاز شده است. «سرگذشت» شبکه یکپخش مجموعه نمایشی «سرگذشت» از جمعه ۲۷ دی‌ماه هر شب ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه یک سیما آغاز شده است. پخش سریال «زیر همکف» نیز از امشب ۲۹ دی‌ماه پس از سریال «سرگذشت» ساعت ۲۳ از سر گرفته می‌شود. پنجشنبه‌ها خلاصه هفتگی این سریال در همین ساعت پخش خواهد شد و ساعت بازپخش این مجموعه ۰۱:۳۰ بامداد، ۱۲:۱۵ و ۱۶:۱۵خواهد بود.
ایرناایرنا22 ساعت قبل
جعفری راد ادامه داد: دامی که غذای آلوده مصرف نکند شیر آن محتوای آفلاتوکسینی ندارد چون سمی است که از کپک تولید می‌شود. به گزارش یکشنبه ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: وجود آفلاتوکسین در لبنیات اجتناب ناپذیر است و همیشه و همه جا موجود بوده و هست و آفلاتوکسین در شیر غیر پاستوریزه به دلیل نبود کنترل بیشتر است. دکتر ایرج حریرچی با بیان اینکه حتی در کشورهای اروپایی که سختگیرانه‌ترین کدکس‌ها را دارند نیز آفلاتوکسین در لبنیات وجود دارد؛ باید توجه داشت میانگین این سم حدود ۵۰ تا ۶۰ نانو گرم در لیتر در تمام شیرهای کشور است. دکتر حریرچی ادامه داد: سرطان کبد اولیه در ایران به صورت عمده ناشی از سیروز هپاتیت مزمن است و سرطان ناشی از آفلاتوکسین نادر است حتی ابتلا به سرطان اولیه کبد هم در ایران در سال‌های اخیر رو به کاهش است. به گزارش ایرنا، ادعای عرضه شیرهای پاستوریزه‌ آلوده به سم «آفلاتوکسین» در کشور در یک برنامه تلویزیونی صبحگاهی مطرح شده که شیرهای پاستوریزه‌ای که از سوپرمارکت‌ها تهیه می‌شود مقدار زیادی آلودگی به سم آفلاتوکسین دارند.
سینماپرسسینماپرس1 روز قبل
سینماپرس: مهدی فخیم زاده و داریوش فرهنگ کارگردان، بازیگر و نویسنده سینما و تلویزیون پنجشنبه و جمعه شب این هفته سوم و چهارم بهمن ماه ۹۸ مهمان برنامه «چهل تیکه» خواهند بود. همچنین امشب یکشنبه شب ۲۹ دی ماه فرهاد جم بازیگر سریال «همسران» به «چهل تیکه» خواهد آمد. مریم معترف بازیگر سینما و تلویزیون دوشنبه شب ۳۰ دی ماه و داوود نماینده سه شنبه شب ۱ بهمن ماه مهمان برنامه می‌شوند. حسین رفیعی بازیگر و مجری تلویزیون نیز چهارشنبه شب ۲ بهمن ماه به «چهل تیکه» خواهد آمد. «چهل تیکه» از روز یکشنبه ۲۹ دی ماه تا جمعه شب ۴ بهمن ماه ۹۸ برنامه خود را در ساعت ۸:۳۰ شب از شبکه نسیم پخش خواهد کرد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
مهدی فخیم‌زاده و داریوش فرهنگ کارگردان، بازیگر و نویسنده سینما و تلویزیون پنجشنبه و جمعه شب این هفته سوم و چهارم بهمن ماه ۹۸ مهمان برنامه «چهل تیکه» خواهند بود. اعتمادآنلاین| مهدی فخیم زاده و داریوش فرهنگ کارگردان، بازیگر و نویسنده سینما و تلویزیون پنجشنبه و جمعه شب این هفته سوم و چهارم بهمن ماه ۹۸ در برنامه «چهل تیکه» مهمان محمدرضا علیمردانی خواهند شد. همچنین امشب یکشنبه شب ۲۹ دی ماه فرهاد جم بازیگر سریال «همسران» به «چهل تیکه» خواهد آمد. حسین رفیعی بازیگر و مجری تلویزیون نیز چهارشنبه شب ۲ بهمن ماه به «چهل تیکه» خواهد آمد. «چهل تیکه» از روز یکشنبه ۲۹ دی ماه تا جمعه شب ۴ بهمن ماه ۹۸ برنامه خود را در ساعت ۸:۳۰ شب از شبکه نسیم پخش خواهد کرد.

به انتهای لیست رسیدید