بسکتبال

اعتمادآنلایناعتمادآنلاین4 هفته قبل
رقابت‌های امروز (جمعه) لیگ بسکتبال NBA تحت تاثیر انتخاب لبران جیمز برای نقش آفرینی در انیمیشن معروف هرج و مرج فضایی ۲ بود. اعتمادآنلاین| رقابت‌های لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا بامداد امروز دوباره از سر گرفته شد و ۶ مسابقه برگزار شد. لبرون جیمز در این دیدار ۲۹ امتیاز، ۱۱ ریباند و ۶ پاس منجربه گل داشت. در طرف مقابل میدان جیمز هاردن ۳۰ امتیاز، ۵ ریباند و ۶ پاس منجربه گل داشت اما نتوانست از شکست تیمش جلوگیری کند. دیدارهای امروز لیگ بسکتبال هم تحت تاثیر اخبار جالب توجهی بود که یکی از آنها شروع ساخت انیمیشن هرج و مرج فضایی ۲ با بازی لبران جیمز است.
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
اما داغ‌ترین و اصلی‌ترین اخبار را باید در حوالی تیم نیواورلینز پلیکانز جستجو کرد. به گزارش ESPN، چند وقتی است که بحث انتقال آنتونی دیویس، جزو اخبار داغ بسکتبال شده است. در تازه‌ترین این موارد، پیشنهاد جالب لس آنجلس لیکرز برای به خدمت گرفتن دیویس بوده است. پیشنهادی که لیکرز در ازای به خدمت گرفتن این ستاره ۲۳ ساله می‌خواهد چهار بازیکن خود را به نیواورلینز بدهد. لونزو بال، برندون اینگرام، کایل کوزما و ایویکا زوباچ بازیکنانی هستند که لیکرز برای جذب ستاره نیواورلینز به مدیران این باشگاه پیشنهاد داده است.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
ماجراهای پرحاشیه انتقال آنتونی دیویس به لس آنجلس لیکرز بالاخره کار دست این بازیکن داد و اتحادیه بسکتبال آمریکا بازیکن تیم نیواورلانز را جریمه کرد. ایرنا: این روزها لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا تحت تاثیر اخبار نقل و انتقلات است اما اصلی‌ترین موضوع به ماجرای آنتونی دیویس ستاره نیواورلانز بازمی گردد که مورد توجه چند تیم از جمله لس آنجلس لیکرز قرار گرفته است. به تازگی مدیر برنامه‌های این بازیکن اعلام کرده که آنتونی دیویس تمایل دارد به تیمی دیگر برود. این مساله باعث شد تا NBA ستاره نیواورلانز را به دلیل این صحبت‌ها که ممکن است تاثیر منفی روی ارتباط باشگاه و بازیکن بگذارد ۵۰ هزار دلار جریمه کرد. ماجرای انتقال دیویس به لس آنجلس لیکرز از جایی شروع شد که لبرون جیمز ستاره لیکرز نیز اعلام کرد علاقه دارد با این بازیکن در یک تیم به میدان برود.

نامردی معلم با دانش آموزش باعث جنجالی بزرگ شد+ فیلم

رکنارکنا2 ماه قبل
حضور والدین دانش‌آموزان در مدرسه و اعتراض شدید آنها به مسئولان مدرسه، موجب اخراج این معلم از مدرسه شد. بسیاری از کاربران اقدام این معلم را مورد انتقاد و نکوهش قرار دادند. پیشتر نیز تنبیه عجیب گروهی از دانش آموزان یک کلاس در مدرسه‌ای در منطقه «لیائونینگ» چین خبرساز شده بود. این معلم با استفاده از یک جاروی بلند اقدام به تنبیه ۱۳دانش آموز کلاس کرده بود. ظاهرا انجام بازی بسکتبال در داخل کلاس موجب تنبیه آنها از طرف این معلم شد. اخبار ۲۴ ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید
مهرمهر3 هفته قبل
خبرگزاری مهر - گروه استان‌ها: درحالی که بسکتبال کردستان در اواخر دهه ۷۰ و اوایل دهه ۸۰ یکی از قطب‌های کشور بود و تیم تراکتورسازی کردستان جزو پنج تیم مسابقات لیگ برتر کشور قرار داشت، اما در اواخر دهه ۸۰ تاکنون بسکتبال کردستان شرایطی تلخ و پر از یاس و ناامیدی را سپری می‌کند. در چند ماه گذشته پس از کش و قوس‌های فراوان و کشمکش‌های بسیاری که بین رئیس سابق هیأت و اعضای مجمع هیئت بسکتبال کردستان وجود داشت، با روی کار آمدن صباح قریشی به عنوان سرپرست هیئت بسکتبال استان کردستان، روزنه‌های امید و آرامش برای توسعه و ارتقای جایگاه بسکتبال کردستان پدیدار شد. حال بسکتبال کردستان خوب نیستمدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان در حاشیه برگزاری مجمع انتخابات هیأت بسکتبال کردستان با تاکید بر این مهم که حال بسکتبال کردستان خوب نیست، به خبرنگار مهرگفت: جامعه بسکتبال کردستان باید دست به دست هم بدهند که این رشته را دوباره به روزهای آرمانی خود برگردانند. صباح قریشی گفت: استان کردستان ظرفیت‌های زیادی در رشته ورزشی بسکتبال دارد که با حفظ همدلی فعلی و خودداری از دنبال کردن حواشی، ارتقای این رشته ورزشی در استان کردستان میسر خواهد بود. وی فعال کردن کمیته‌ها، هیأت‌های شهرستانی و راه اندازی لیگ استانی بسکتبال کردستان را از دیگر برنامه‌های خود اعلام کرد و افزود: تمامی توان خود را در کنار همراهی جامعه بسکتبال برای پیشرفت ورزش بسکتبال کردستان به کار می‌گیرم.
طرفداریطرفداری2 هفته قبل
طرفداری- فریده شجاعی، نائب رئیس بانوان فدراسیون بسکتبال درباره رقابت فینال لیگ بسکتبال بانوان اظهار داشت در بازی رفت تیمی که با اختلاف می‌برد در بازی برگشت همان تیم می‌بازد. فریده شجاعی در حاشیه برگزاری بازی فینال سوپرلیگ بسکتبال بانوان، گفت: مسابقات لیگ بسکتبال بانوان عجیب شده در بازی رفت تیمی که با اختلاف می‌برد در بازی برگشت همان تیم می‌بازد. اتفاقات عجیبی در سوپرلیگ بسکتبال بانوان رخ داد، به هرحال این نشان‌دهنده رشد بسکتبال بانوان است که بازی‌ها به رقابت سوم کشیده می‌شود. به نقل از تسنیم، وی افزود: نایب رئیس بانوان فدراسیون بسکتبال اضافه کرد: شجاعی ادامه داد: با دو باشگاه پرسپولیس و استقلال برای تیمداری در لیگ بسکتبال بانوان صحبت کردیم اما وضع مالی هر دو باشگاه خراب است. اگر شرایط مالی آنها بهبود یابد اعلام کرده‌اند که در لیگ بسکتبال بانوان تیمداری خواهند کرد، به خصوص تیم استقلال.
تسنیمتسنیم3 هفته قبل
وی با بیان اینکه امسال بسکتبال استان در بحث استعدادیابی جایگاه خوبی نداشت، خطاب به رئیس جدید هیئت بسکتبال کردستان تاکید کرد: امیدواریم این خلاء هرچه زودتر با برنامه‌ریزی پر شود. بسکتبال در آموزش و پرورش کردستان احیاء شودمعاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان کردستان نیز در این مجمع انتخاباتی اظهار داشت: رئیس جدید هیئت بسکتبال کردستان مسئولیت سختی را برعهده گرفته چراکه «بسکتبال» شناسنامه ورزش کردستان و تمام کشور ورزش بسکتبال را با نام کردستان می‌شناسند اما امیدواریم در پیشبرد اهداف موفق باشند. افشین خوشگوار افزود: انتظار داریم که ارتباط اعضای هیئت بسکتبال با آموزش و پروش بیشتر و سازمان‌یافته و این رشته ورزشی در آموزش و پرورش کردستان احیاء شود. معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان کردستان تصریح کرد: این آمادگی را داریم که در سال آینده لیک بسکتبال پایه را در آموزش و پرورش راه‌اندازی کنیم و حتی در بخشی از هزینه‌ها نیز همکاری می‌کنیم. گفتنی است؛ سیدصباح قریشی در مجمع انتخاباتی هیئت بسکتبال ‌‌از ۱۶ رای ماخوذه با کسب ۱۶ رای به‌مدت چهارسال به‌عنوان رئیس هیئت بسکتبال کردستان انتخاب شد؛ وی در حال حاضر مدیرکل بهزیستی استان کردستان است.
ایسناایسنا2 هفته قبل
نایب رئیس بانوان فدراسیون بسکتبال گفت: با باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس برای تیم داری در بسکتبال بانوان صحبت کردم و قول دادند اگر بخواهند در بخش بانوان تیم داری کنند به بسکتبال وارد شوند. فریده شجاعی، نایب رئیس بانوان فدراسیون بسکتبال در مورد انتخاب سرمربی تیم ملی بسکتبال پنج نفره بانوان گفت: انتخاب من شایسته متشرعی است اما کمیته فنی هنوز برگزار نشده است. شجاعی در مورد لیگ بسکتبال بانوان گفت: نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده چهار تیمی که به پلی آف آمدند اتفاقات عجیبی افتاده یک روز خوب بازی می‌کنند و با اختلاف می‌برند اما بازی بعد می‌بازند. او در مورد رایزنی با باشگاه‌هایی چون پرسپولیس و استقلال برای حضور در بسکتبال بانوان بیان کرد: با پرسپولیس و استقلال صحبت کردم. کمی وضع مالی شأن خراب است اما دو تیم مخصوصا استقلال قول دادند اگر سال دیگر بخواهند در بخش بانوان تیم داری کنند به بسکتبال بانوان وارد شوند.
ایسناایسنا1 ماه قبل
فدراسیون جهانی بسکتبال و اتحادیه بسکتبال آمریکا برای توسعه این رشته در قاره آفریقا با کنفدراسیون این قاره همکاری می‌کنند. به گزارش ایسنا، طی اخباری که فدراسیون جهانی بسکتبال منتشر کرد، نشستی میان مسئولان فدراسیون جهانی بسکتبال (FIBA)، اتحادیه بسکتبال آمریکا (NBA) و فدراسیون بسکتبال آفریقا در شهر شارلوت برگزار شد که هدف اصلی از این نشست، توسعه بیشتر بسکتبال در این قاره بود. طبق تصمیمات اتخاذ شده در این جلسه، قرار است هر ساله مسابقاتی با حضور ۱۲ تیم آفریقایی در این قاره برگزار شود و مسئولان فدراسیون جهانی و لیگ حرفه‌ای آمریکا نیز بر این مسابقات نظارت داشته باشند. این مسابقات از ژانویه سال ۲۰۲۰ آغاز می‌شود که می‌توان آن را اولین همکاری اتحادیه بسکتبال آمریکا (NBA) در خارج از آمریکای شمالی دانست. انتهای پیام
ایرناایرنا1 ماه قبل
مهرداد سعدی نژاد روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این رقابت‌ها در رده سنی نوجوانان و از هفدهم لغایت ۱۹ بهمن ‌ماه جاری به میزبانی شهرستان نهاوند برگزار می‌شود. وی اضافه کرد: دور رفت مسابقات بسکتبال بانوان نوجوان کشور با حضور تیم‌هایی از سراسر کشور از سوم تا پنجم بهمن‌ماه جاری به میزبانی شیل آوران گلستان برگزار شد و تیم نهاوند نتایج درخشانی کسب کرد. سعدی نژاد بیان کرد: تیم بسکتبال بانوان نهاوند در دور رفت این رقابت‌ها با ۲ برد مقابل خانه بسکتبال همدان و شیل آوران گلستان موفق به کسب جایگاه دوم جدول لیگ مسابقات بسکتبال بانوان نوجوان کشور شد. تیم بسکتبال نهاوند در دور رفت این رقابت‌ها با نتیجه ۶۴ بر ۲۰ شیل آوران گلستان و ۵۷ بر ۳۵ خانه بسکتبال همدان را شکست داد، اما در مصاف با خانه بسکتبال نیشابور ۵۶ بر ۳۱ شکست خورد. لیگ بسکتبال دختران نوجوان کشور با حضور هشت تیم در ۲ گروه به صورت رفت و برگشت برگزار می‌شود.
ایلناایلنا2 ماه قبل
بعد از غیبت تیم بسکتبال پسران زیر ۲۳ ساله‌های ایران در رقابت‌های ۲۰۰۵ جهان، از غیبت بسکتبال ایران در ریودوژانیرو، میزبان جام باشگاههای جهان، باید به عنوان دومین حادثه تلخ برای بسکتبال ایران یاد کرد. به گزارش ایلنا، فدراسیون جهانی بسکتبال (فیبا) به طور رسمی چهار تیم را به عنوان تیم‌های حاضر در جام باشگاه‌های جهان معرفی کرد و به این ترتیب امید‌های پتروشیمی بندرامام قهرمان آسیا برای حضور در این مسابقات از بین رفت. در صورتی که پیش از نامه نگاری باید مسئولان پتروشیمی بندرامام را در جریان می‌گذاشت. بسکتبال ایران سال هاست به دلیل ناتوانی در تشخیص قابلیت‌های توسعه یافتگی، از تحرک بازایستاده است که یکی از وجوه توسعه، ارتباط بین المللی است. حضور جهانی بسکتبال در راستای برنامه ریزی آموزشی و فنی مناسب است و شامل ایجاد دیپلماسی در بسکتبال هم می‌شود.
ایرناایرنا2 ماه قبل
به گزارش ایرنا، پس از اینکه فدراسیون جهانی بسکتبال با پوشش اسلامی برای دختران بسکتبالیست مسلمان موافقت کرد، بسکتبال بانوان ایران نیز فعال شد. فعالیت دختران بسکتبال در بخش سه نفره به دلیل برگزاری رویدادهای مختلف بیشتر بود و با اینکه هنوز بسکتبال پنج نفره بانوان ایران تعطیل است، اما اردوها و اعزام‌های بخش سه نفره دایر شده و این قسمت از بسکتبال ایران نیز در مسیر پیشرفت قرار دارد. برهمین اساس کمیته بسکتبال سه نفره بانوان ایران در نظر دارد برای توسعه بیشتر این رشته در سطح کشور شرایط برگزاری لیگ سه نفره را مهیا کند. گلاره کاکاونپور رئیس این کمیته درباره برگزاری لیگ گفته است: با هدف توسعه بسکتبال سه نفره لیگ این رشته را در سال آینده برگزار خواهیم کرد. این کمیته در نظر دارد بعد از پایان لیگ برتر بسکتبال بانوان شرایط برگزاری لیگ بسکتبال سه نفره را در بهار سال آینده مهیا کند که قطعا با برگزاری این لیگ اتفاق‌های خوبی در بسکتبال بانوان ایران خواهد افتاد.
تسنیمتسنیم2 هفته قبل
مرتضی سخایی در گفتگو با خبرنگار تسنیم در قم، اظهار داشت: تیم بسکتبال رده سنی نوجوانان قم که توانست از مرحله اول لیگ نوجوانان کشور به‌سلامت عبور کند دیدارهای خود در مرحله دوم را از این هفته آغاز می‌کند. وی افزود: میزبانی دور رفت مرحله دوم لیگ برتر بسکتبال نوجوانان پسر کشور به قم واگذارشده است و این مسابقات از روز چهارشنبه ۱۵ اسفند در سالن شهید رضاییان قم برگزار می‌شود و تا جمعه اسفند ادامه می‌یابد. رئیس هیئت بسکتبال استان قم گفت: در این رقابت‌ها تیم‌های خانه بسکتبال قم، شهرداری گرگان، مهرام زیتون و خانه بسکتبال رشت حضور دارند که به‌صورت دوره‌ای باهم رقابت می‌کنند. وی از برگزاری مسابقات رده سنی نونهالان در قم خبر داد و تأکید کرد: امتیاز بزرگ برای هیئت بسکتبال استان قم ایجاد موجی در رده‌های سنی پایه در بسکتبال قم است که به برگزاری لیگ‌های باکیفیت و جذاب و حساس در رده‌های نوجوانان و نونهالان منجر شده است. رئیس هیئت بسکتبال استان قم تصریح کرد: تیم بسکتبال مهرام در دیدار نهایی مسابقات لیگ نونهالان با پیروزی بر تیم پویان در مسابقه‌ای که از آن استقبال قابل‌توجهی نیز صورت گرفت قهرمان لیگ نونهالان قم شد.
ایرناایرنا1 هفته قبل
به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، رقابت‌های لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا بامداد امروز با هفت مسابقه ادامه پیدا کرد. در این دیدارها می‌توان به برد لس آنجلس لیکرز برابر شیکاگو اشاره کرد اما دیدارهای امروز لیگ NBA هم تحت تاثیر اخبار جالب توجهی بود. در دیدار روز گذشته راسل وست بروک ستاره تیم اوکلاهاما بعد از برد تیمش برابر یوتا با یکی از تماشاگران این تیم درگیری لفظی شدیدی پیدا کرد که این ماجرا توسط مسوولان NBA هم پیگیری شد. جیمز در این دیدار ۳۶ امتیاز، ۱۰ ریباند و ۴ پاس منجربه گل داشت. امبیدی در این مسابقه ۱۷ امتیاز، ۱۹ ریباند و ۵ پاس منجربه گل داشت.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت فدراسیون بسکتبال، تیم پتروشیمی بندر امام خمینی نماینده بسکتبال ایران در مسابقات باشگاه‌های غرب آسیا دومین گام خود را نیز محکم برداشت. همچنین تیم بسکتبال شیمیدر در اولین دیدار خود در مسابقات بسکتبال قهرمانی غرب آسیا به مصاف تیم قلندیا نماینده فلسطین رفت. نتیجه نهایی این دیدار ۱۲۳ بر ۴۹ به سود نماینده بسکتبال ایران بود. امروز (سه شنبه) در قالب مسابقات باشگاه‌های غرب آسیا پتروشیمی بندر امام خمینی و شیمیدر به مصاف یکدیگر می‌روند. این دوره از رقابت‌های مسابقات بسکتبال قهرمانی غرب آسیا از ۱۰ تا ۱۴ مارس مصادف ۱۹ تا ۲۴ اسفند در کشور عراق و شهر بغداد برگزار می‌شود.
تسنیمتسنیم3 هفته قبل
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، اخبار و گزارش‌های متعددی در ۲۴ ساعت گذشته توسط گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم منتشر شده که تعدادی از این اخبار، بیشتر مورد توجه مخاطبان قرار گرفته و جزو پربازدیدترین اخبار سیاسی تسنیم شناخته شده است. خبرهای پربازدید سیاسی را در ذیل ببینید: مظفر: «پالرمو» در جلسه امروز مجمع تشخیص به نتیجه نرسید/ بررسی به جلسات آتی موکول شدروایت لاریجانی از تماس با ظریف بعد از استعفایشجلسه مجمع تشخیص مصلحت برای بررسی نهایی «پالرمو» آغاز شدجزئیات جلسه امروز مجمع از زبان آیت‌الله محمدی عراقی/اکثر ناطقان مخالف پالرمو بودند۱۲ پیشنهاد برای اصلاح حقوق و دستمزد کارمندان دولتحقوق کارکنان دولت در سال آینده چقدر افزایش می‌یابد؟ سردار شادمانی: انتقال داعش به افغانستان با پول کشورهای عربی؛ این به‌ضرر چین و روسیه هم هستغیبت روحانی، لاریجانی و ۹ عضو مجمع در جلسه بررسی «پالرمو» مصباحی مقدم: پالرمو و cft همزمان در مجمع تشخیص مصلحت رای‌گیری می‌شودانتقاد آیت‌الله آملی لاریجانی از اظهارات اخیر روحانی درباره مجمعانتهای پیام/
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد1 ماه قبل
معاون واگذاری و امور سهام سازمان خصوصی‌سازی گفت: به منظور تشویق و حفظ حضور بخش خصوصی بر آن شدیم تا واگذاری‌ها با دوره‌ای استمهال طولانی و فروش اقساطی صورت گیرد. زهره عالی‌پور، معاون واگذاری و امور سهام سازمان خصوصی‌سازی با بیان اینکه حجم واگذاری نسبت به کل واحدهای تولیدی رقم بسیار پایینی است، گفت: در چنین شرایطی ما تصمیم گرفتیم روند واگذاری‌ها به گونه‌ای باشد که با انجام تشویق و اعطای مجموعه‌ای از امتیازات به بخش خصوصی حضورش را پررنگ‌تر کنیم. وی در ادامه افزود: فروش اقساطی و طولانی‌تر کردن دوره استمهال از جمله اقدامات تشویقی است که برای حضور بخش خصوصی در نظر گرفته شده است. چه خبر از سهام عدالت؟ از سوی دیگر روز گذشته معاون برنامه‌ریزی، توسعه منابع انسانی و امور پشتیبانی سازمان خصوصی‌سازی درخصوص آخرین وضعیت سهام عدالت گفت: مددجویان کمیته امداد و سازمان بهزیستی کشور بیشترین همکاری با سامانه سهام عدالت را داشته‌اند و بیش از ۹۰ درصد این مددجویان شبا بانکی خود را در سامانه به ثبت رسانده‌اند. ولی کارکنان دولت و برخی دیگر از اقشار مشمول سهام عدالت کمترین میزان ثبت شبا بانکی داشته‌اند.
ایلناایلنا1 ماه قبل
آرن داوودی بازیکن با سابقه تیم ملی بسکتبال کشورمان بعد از بازی با ژاپن از دنیای بسکتبال خداحافظی کرد. به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، آرن داوودی کاپیتان تیم ملی بسکتبال کشورمان امشب بعد از بازی با ژاپن با بوسیدن چهار گوشه زمین بسکتبال و در میان تشویق هواداران و هم تیمی هایش با دنیای بسکتبال خداحافظی کرد. داودی پس از خداحافظی و در جمع خبرنگاران گفت: از همه تماشاگرانی که برای تشویق تیم ملی آمدند و حمایت کردند تشکر می‌کنم. امیدوارم در بازی روز یکشنبه مقابل استرالیا نیز تیم ملی را حمایت کنید.
مهرمهر4 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، آخرین دیدار تیم ملی بسکتبال ایران در مجموع ۶ پنجره انتخابی جام جهانی ۲۰۱۹ چین امروز یکشنبه در تالار بسکتبال آزادی و برابر تیم استرالیا برگزار شد. البته پیش از پایان دیدار ایران برابر استرالیا، تیم ملی بسکتبال ژاپن هم در مصاف با قطر به برتری دست یافت و همین نتیجه هم جهانی شدن بسکتبال ایران را قطعی کرد. تیم ملی بسکتبال ایران در چارچوب پنجره ششم انتخابی جام جهانی، پنجشنبه گذشته در تالار آزادی مقابل ژاپن متحمل شکست شد. به گزارش مهر، حضور در جام جهانی ۲۰۱۹ چین سومین حضور بسکتبال ایران در ادوار مختلف این رقابت‌ها است. تیم ملی بسکتبال ایران پیش از این در جام جهانی جام جهانی ٢٠١٠ ترکیه و جام جهانی ٢٠١٤ اسپانیا شرکت داشت.
مهرمهر4 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، نخستین دیدار مرحله نیمه‌نهایی لیگ دسته اول بسکتبال باشگاه‌های کشور با چند دیدار در شهرهای مختلف کشور پیگیری شد که تیم بسکتبال نبوغ اراک از گروه «ب» روز جمعه میزبان تیم بسکتبال شهرداری قزوین بود. بر اساس این گزارش، دیدار دو تیم در سالن اختصاصی بسکتبال ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک دنبال شد که درنهایت بازیکنان تیم بسکتبال نبوغ اراک مانند همیشه با ارائه بازی حساب شده، موفق شدند نخستین مرحله دور نیمه نهایی لیگ را با نتیجه ۷۳ بر ۶۷ به سود خود پایان دهند و پیروز میدان باشند. گفتنی است دومین دیدار بین تیم بسکتبال نبوغ اراک و شهرداری قزوین در قزوین برگزار می‌شود. در این دیدار در صورت پیروزی تیم بسکتبال شهرداری قزوین، دیدار سوم بین دو تیم دراراک برگزار می‌شود و در صورت پیروزی تیم بسکتبال نبوغ اراک، اراک به مرحله فینال راه پیدا می‌کند. همچنین واحد نادری، رضا مرادیان، یزدان خسروان، متین استاد نوروزی، مهدی باقری، ایمان قریشی، محمدرضا کمال زارع، جلال جلال منش، کیارش شهوه، عباس آقا باقری و محمد زارعی ترکیب تیم بسکتبال نبوغ اراک را تشکیل داده‌اند.
مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، رایزنی‌های فدراسیون بسکتبال برای نهایی کردن برنامه‌های آماده سازی تیم ملی پیش از جام جهانی ۲۰۱۹ چین آغاز شده است. جام جهانی ۲۰۱۹ بسکتبال ۹ تا ۲۴ شهریورماه سال آینده با حضور ۳۲ تیم در چین برگزار می‌شود. تیم ملی بسکتبال ایران از مجموع حضور در ۶ پنجره انتخابی سهمیه این مسابقات را به دست آورد. این سومین حضور بسکتبال ایران در ادوار مختلف جام جهانی است. تیم ملی بسکتبال ایران پیش از این در جام جهانی ۲۰۱۰ ترکیه و ۲۰۱۴ اسپانیا شرکت داشت.
فارسفارس1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، در آخرین جلسه کمیته فنی فدراسیون بسکتبال در سال ۱۳۹۷ شایسته متشرعی به عنوان سرمربی تیم ملی بسکتبال بانوان معرفی شد. متشرعی پیش از این بازیکن تیم ملی بسکتبال بانوان بوده است و سابقه شش سال سرمربیگری باشگاه آرارات را در کارنامه دارد. او دارای بالاترین مدرک مربیگری بسکتبال آمریکا و لایسنس مربیگری فیبا است. انتهای پیام/
ایسناایسنا2 ماه قبل
ملی‌پوش بسکتبال بانوان می‌گوید افسوس گذشته را می‌خورم که چرا اعزام نداشتیم اما نگاهم به آینده است و اکنون فکر می‌کنم روزی بسکتبال بانوان پخش تلویزیونی می‌شود. او در مورد پخش تلویزیونی بسکتبال بانوان اظهار کرد: همه امیدواریم روزی را ببینیم که پخش رسانه‌ای داشته باشیم. علی در بخش دیگری از این گفت‌وگو به اردوی سه روزه تیم ملی بسکتبال سه نفره بانوان و وضعیت تیم ملی در این اردو اشاره کرد و گفت: شرایط تیم ملی فوق العاده است. علی در پایان این گفت‌وگو از رسانه‌ها تشکر کرد و گفت: از رسانه‌ها به دلیل حمایت از بسکتبال بانوان تشکر می‌کنم. قبلا شاید سالی یک بار هم اسمی از بسکتبال بانوان در رسانه‌ها نمی‌آمد اما الان خیلی بیشتر اهمیت می‌دهند و این موضوع به پیشرفت بسکتبال کمک می‌کند.

تیم ملی بسکتبال ایران به جام‌جهانی ۲۰۱۹ صعود کرد

الفالف4 هفته قبل
گروه ورزشی الف، ۵ اسفند ۱۳۹۷، ۲۰:۲۷ ۳۹۷۱۲۰۵۲۱۹به گزارش مهر، آخرین دیدار تیم ملی بسکتبال ایران در مجموع ۶ پنجره انتخابی جام جهانی ۲۰۱۹ چین امروز یکشنبه در تالار بسکتبال آزادی و برابر تیم استرالیا برگزار شد. البته پیش از پایان دیدار ایران برابر استرالیا، تیم ملی بسکتبال ژاپن هم در مصاف با قطر به برتری دست یافت و همین نتیجه هم جهانی شدن بسکتبال ایران را قطعی کرد. تیم ملی بسکتبال ایران در چارچوب پنجره ششم انتخابی جام جهانی، پنجشنبه گذشته در تالار آزادی مقابل ژاپن متحمل شکست شد. حضور در جام جهانی ۲۰۱۹ چین سومین حضور بسکتبال ایران در ادوار مختلف این رقابت‌ها است. تیم ملی بسکتبال ایران پیش از این در جام جهانی جام جهانی ۲۰۱۰ ترکیه و جام جهانی ۲۰۱۴ اسپانیا شرکت داشت.
برنابرنا3 هفته قبل
تیم ملی بسکتبال ایران با غلبه بر استرالیا سهمیه حضور در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۹ را به دست آورد. پیشنهاد هفته؛ دیدار استقلال و فولادتیم فوتبال استقلال در هفته بیستم به مصاف تیم فوتبال فولاد می‌رود که نتیجه این دیدار برای آبی‌ها بسیار مهم است. برنده هفته؛ صعود تیم ملی بسکتبال ایران به جام جهانیتیم ملی بسکتبال ایران با غلبه بر استرالیا سهمیه حضور در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۹ چین را به دست آورد. این سومین حضور بسکتبال ایران در ادوار مختلف این رقابت‎ها است. آخرین دیدار تیم ملی بسکتبال ایران در مجموع ۶ پنجره انتخابی جام جهانی ۲۰۱۹ چین در تالار بسکتبال آزادی و برابر تیم استرالیا برگزار شد.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، در آخرین جلسه کمیته فنی فدراسیون بسکتبال در سال ۱۳۹۷ متشرعی به عنوان سرمربی تیم ملی بسکتبال بانوان معرفی شد. شایسته متشرعی پیش از این بازیکن تیم ملی بسکتبال بانوان بوده است و سابقه شش سال سرمربیگری باشگاه آرارات را در کارنامه دارد. او دارای بالاترین مدرک مربیگری بسکتبال آمریکا و لایسنس مربیگری فیبا است. انتهای پیام/
مهرمهر3 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، رقابت‌های لیگ بسکتبال نونهالان استان قم شامگاه شنبه در سالن شهید رضائیان قم به پایان رسید و تیم مهرام موفق شد مقام قهرمانی این مسابقات را به دست بیاورد و در صدر این رده سنی قرار گیرد. در دیدار فینال که با استقبال قابل توجه علاقمندان به بسکتبال و خانواده‌ها برگزار شد تیم بسکتبال مهرام با وجود این که بازی برابر پویان را خوب آغاز نکرد و در نیمه نخست از این تیم عقب بود اما در نهایت توانست ۶۵ بر ۵۰ فاتح این بازی شود. تیم مهتاب نیز توانست مقام سوم را به دست بیاورد. مراسم پایانی و اهدای جام لیگ بسکتبال نونهالان قم با حضور رسول منعم مدیر کل جدید ورزش و جوانان استان قم، مرتضی سخایی رئیس هیئت بسکتبال استان قم و جمعی از مسئولان و پیشکسوتان رشته بسکتبال به انجام رسید. لیگ نونهالان در قم در شرایطی با شور و انرژی ویژه و قابل لمسی برگزار می‌شود که بسیاری از استان‌های کشور در این رده سنی، مسابقات رسمی ندارند و این موضوع قم را در میان استان‌های پیشرو در حوزه بسکتبال پایه قرار داده و اهالی بسکتبال را به آینده روشن این رشته در قم امیدوار کرده است.
فارسفارس1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، تیم ملی بسکتبال اردن برای برگزاری دو دیدار تدارکاتی با تیم ملی بسکتبال بزرگسالان ایران صبح امروز یکشنبه ۲۱ بهمن وارد ایران شد. این تیم قرار است بعد از استراحت و تمرین دو دیدار دوستانه در روزهای ۲۳ و ۲۵ بهمن با تیم ملی بسکتبال ایران داشته باشد. ملی پوشان بسکتبال در قالب مسابقات انتخابی پنجره ششم جام جهانی دوم و پنجم اسفند ماه به مصاف ژاپن و استرالیا می‌رود. انتهای پیام/س
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، اخبار و گزارش‌های متعددی در ۲۴ ساعت گذشته توسط گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم منتشر شده که تعدادی از این اخبار، بیشتر مورد توجه مخاطبان قرار گرفته و جزو پربازدیدترین اخبار سیاسی تسنیم شناخته شده است. پربازدیدترین اخبار سیاسی تسنیم در ۲۴ ساعت گذشته به شرح زیر است: اختصاصی: واکنش عضو سابق دفتر امام به ادعای علی مطهری؛ نامه امام درباره نهضت آزادی قطعی استحجت الاسلام ذوعلم پاسخ می‌د‌هد: چرا رهبری «گام دوم» را خطاب به جوانان نوشتند؟ سردار پاکپور: سپاه «انتقام سختی» از عاملان و حامیان حمله تروریستی زاهدان می‌گیردتحلیل بیانیه رهبر انقلاب از زبان حسین شریعتمداری؛ «گام دوم» از چه‌چیز سخن می‌گوید؟ امام خامنه‌ای: ارتباط عاملان جنایت زاهدان با سازمان‌های جاسوسی مسلم استمصباحی‌مقدم: پالرمو فردا در مجمع تشخیص «تعیین تکلیف نهایی» می‌شود#گام_دوم_انقلاب به روایت مردم + توئیتر و اینستاگرامتیتر یک اصلاح‌طلبان از «گام دوم انقلاب»؛ برجسته‌سازی یا خیانت به متن؟ حاج‌علی اکبری: «گام دوم» بیانیه افق‌گشا و مسئولیت‌آفرین است/ جوانان به میدان بیایند «گام دوم انقلاب» و جوانان؛ تحلیل حسین شمسیان از وظایف جوانانانتهای پیام/
ایرناایرنا1 ماه قبل
**افتتاح نخستین خیریه پیشگیری از معلولیت‌ها در نجف آبادنخستین خیریه استان اصفهان در زمینه پیشگیری از معلولیت‌‌های ژنتیکی روز دوشنبه با حضور مسئولان در نحف آباد افتتاح شد. این شهرستان با ۲۸۵۰ کیلو مربع وسعت و۳۳۰ هزار نفر جمعیت در ۳۰ کیلومتری غرب اصفهان قرار دارد. شهرستان نایین در ۱۴۰ کیلومتری شرق اصفهان قراردارد. گلوگاه نایین در ۱۵ کیلومتری نایین و این شهرستان در ۱۴۰ کیلومتری شرق اصفهان قرار دارد. خور و بیابانک در شرقی‌ترین نقطه استان و در فاصله ۴۲۰ کیلومتری اصفهان قرار دارد.

به انتهای لیست رسیدید