آخرین و مهم‌ترین اخبار بشار اسد
بشار اسد

اخبار « بشار اسد »

نودنود6 دقیقه قبل
بازیکن تیم پرسپولیس همراه با بازیکن مطرح تیم لیورپول در یک کمپ پزشکی در قطر دوران نقاهت بعد از مصدومیت را سپری می‌کند. به گزارش وب‌سایت نود، بشار رسن بازیکن عراقی تیم پرسپولیس که این روزها در قطر دوران درمان خود را پشت سر می‌گذارد، با بازیکن مطرح تیم لیورپول انگلیس تمرینات خود را در کمپ اسپایر پشت سر می‌گذارد. نبی کیتا بازیکن تیم لیورپول که برای درمان خود به قطر سفر کرده، این روزها همراه با بشار رسن تمرینات خود را در یک کمپ پزشکی پشت سر می‌گذارند. رسن که به تازگی قرارداد خود را با پرسپولیس تمدید کرده، بعد از عمل جراحی کتف، در قطر مراحل ریکاوری درمانی خود را پشت سر می‌گذارد.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴14 دقیقه قبل
ساعت ۲۴-بازیکن تیم پرسپولیس همراه با بازیکن مطرح تیم لیورپول در یک کمپ پزشکی در قطر دوران نقاهت بعد از مصدومیت را سپری می‌کند. بشار رسن بازیکن عراقی تیم پرسپولیس که این روزها در قطر دوران درمان خود را پشت سر می‌گذارد، با بازیکن مطرح تیم لیورپول انگلیس تمرینات خود را در کمپ اسپایر پشت سر می‌گذارد. نبی کیتا بازیکن تیم لیورپول که برای درمان خود به قطر سفر کرده، این روزها همراه با بشار رسن تمرینات خود را در یک کمپ پزشکی پشت سر می‌گذارند. رسن که به تازگی قرارداد خود را با پرسپولیس تمدید کرده، بعد از عمل جراحی کتف، در قطر مراحل ریکاوری درمانی خود را پشت سر می‌گذارد.
خبرآنلاینخبرآنلاین20 دقیقه قبل
وقتی وارد جاده شهرکرد به ایذه می‌شوید یکی از منحصربفردترین، زیباترین و در عین حال پرپیچ و خم‌ترین جاده‌های ایران را نظاره خواهید کرد. با ادامه دادن به مسیر، درختان سر به فلک کشیده در دامنه‌های زاگرس خودنمایی می‌کنند. با پشت سر گذاشتن این مسیر، راه‌های فرعی شما را به کوه هزار دره و شاخه‌ای از رودخانه کارون می‌رساند. با عبور از پل، پشت سر گذاشتن روستای جوزستان و روستای پوراز را خواهید دید و جشمتان به جمال این همه زیبایی روشن خواهد شد. و اما در ادامه‌ی مسیر چه عجایبی انتظارتان را می‌کشند؟

جنجال بر سر جانسون در خیابان‌های لندن

6+
ایمناایمنا42 دقیقه قبل
نامه‌نیورنامه‌نیور49 دقیقه قبل
على علیه السلام فرمود: ریاکار را سه نشانه است: هرگاه مردم را ببیند، با نشاط و تحرک مى شود، هرگاه تنهاست، سست و بى حال است، و دوست دارد در همه کارهایش از او تعریف کنند. على علیه السلام فرمود: ریاکار را سه نشانه است: هرگاه مردم را ببیند، با نشاط و تحرک مى شود، هرگاه تنهاست، سست و بى حال است، و دوست دارد در همه کارهایش از او تعریف کنند.
فارسفارس53 دقیقه قبل
به گزارش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، بشار رسن بازیکن عراقی تیم پرسپولیس که این روزها در قطر دوران درمان خود را پشت سر می‌گذارد، با بازیکن مطرح تیم لیورپول انگلیس تمرینات خود را در کمپ اسپایر پشت سر می‌گذارد. نبی کیتا بازیکن تیم لیورپول که برای درمان خود به قطر سفر کرده، این روزها همراه با بشار رسن تمرینات خود را در یک کمپ پزشکی پشت سر می‌گذارند. رسن که به تازگی قرارداد خود را با پرسپولیس تمدید کرده، بعد از عمل جراحی کتف، در قطر مراحل ریکاوری درمانی خود را پشت سر می‌گذارد. انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 ساعت قبل
تیم‌های مدعی روزهای متفاوتی را در فصل نقل‌وانتقالات سپری کرده‌اند. مدیران پرسپولیس، وحید امیری، کنعانی‌زادگان و فرشاد احمدزاده را به‌عنوان سهمیه بزرگ‌سال، جذب کرده‌اند و قرارداد بشار رسن هم تمدید شده. بنا به گفته مدیران پرسپولیس، آن‌ها یک مهاجم خارجی را هم جذب می‌کنند تا در کنار علیپور زوج خط حمله پرسپولیس را تشکیل دهد. آن‌ها ده بازیکن خود را از دست داده‌اند و دفاع‌های مرکزی این تیم، یعنی سیاوش یزدانی و خالد شفیعی این تیم را ترک کرده‌اند. آن‌ها همچنین ستاره درخشان‌شان در فصل گذشته یعنی کی‌روش استنلی را حفظ کرده‌اند تا دغدغه‌ای بابت مهاجم نوک نداشته باشند.
ایسناایسنا1 ساعت قبل
در حالی که در پی موضع‌گیری حماس درخصوص بحران سوریه، حدود هشت سال از قطع روابط میان حماس و دولت سوریه می‌گذرد، اخیرا اختلاف‌نظرها داخل حماس درباره تلاش‌ها برای برقراری مجدد روابط با سوریه شدت گرفته است و برخی مخالف این تلاش‌ها هستند و برخی نیز آن را تایید می‌کنند. هنیه این اظهارات را پس از آن ایراد کرد که محمود الزهار، از رهبران حماس گفته بود، برای برقراری روابط میان حماس و دولت سوریه تلاش‌هایی در جریان است. مواضع داخل حماس درخصوص برقراری مجدد روابط با سوریه مختلف است و برخی به ویژه داخل نوار غزه با این اقدام موافق و برخی دیگر به ویژه جریانی که قبلا در سوریه حضور داشت با آن مخالف است. علاوه بر این، برقراری روابط مجدد سوریه با حماس روی کشورهای قطر و ترکیه؛ حامیان حماس بازتاب خواهد داشت و امکان دارد این جنبش هرگونه فرصت برقراری روابط مجدد با دیگر طرف‌های عربی و اسلامی را از دست بدهد. وی افزود، ایران با هدف احیای نظام سوریه، حماس را تحت فشار می‌گذارد تا با سوریه ارتباط برقرار کند و بر این باور است که پیش‌قدم شدن حماس برای ارتباط مجدد با دولت دمشق، دیگران را به انجام این اقدام ترغیب می‌کند.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ساعت قبل
اعضای تیم پدیده که با مالک جدید، دیگر مشکلات مالی‌ را در تیم‌شان احساس نمی‌کنند، بیش از پیش به‌دنبال کسب عنوان قهرمانی هستند. مدیران پرسپولیس، وحید امیری، کنعانی‌زادگان و فرشاد احمدزاده را به‌عنوان سهمیه بزرگ‌سال، جذب کرده‌اند و قرارداد بشار رسن هم تمدید شده. بنا به گفته مدیران پرسپولیس، آن‌ها یک مهاجم خارجی را هم جذب می‌کنند تا در کنار علیپور زوج خط حمله پرسپولیس را تشکیل دهد. آن‌ها ده بازیکن خود را از دست داده‌اند و دفاع‌های مرکزی این تیم، یعنی سیاوش یزدانی و خالد شفیعی این تیم را ترک کرده‌اند. آن‌ها همچنین ستاره درخشان‌شان در فصل گذشته یعنی کی‌روش استنلی را حفظ کرده‌اند تا دغدغه‌ای بابت مهاجم نوک نداشته باشند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ساعت قبل
به گزارش مشرق، بشار اسد برای ولادیمیر پوتین همتای روس خود پیام تبریک ارسال کرد. به گزارش خبرگزاری سانا، این پیام به مناسبت هفتاد و پنجمین سالگرد برقراری روابط دیپلماتیک میان سوریه و روسیه ارسال شد. رئیس جمهور سوریه در این پیام، اعلام کرد که دولت و ملت سوریه تمایل دارند که در تقویت و ارتقای روابط بین مسکو و دمشق در همه زمینه‌ها گام بردارند. در همین حال ولادیمیر پوتین در پیامی به بشار اسد تاکید کرده که روسیه به حمایت از حاکمیت و تمامیت ارضی سوریه ادامه می‎دهد. وی اظهار داشت که روسیه و سوریه متحد یکدیگر در مبارزه با تروریسم هستند.
صدا و سیماصدا و سیما3 ساعت قبل
پوتین در پیامی به بشار اسد گفت روسیه به حمایت از تمامیت ارضی سوریه ادامه می‌دهدبه گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ولادیمیر پوتین رئیس جمهور سوریه در پیامی به بشار اسد همتای سوری خود در هفتاد و پنجمین سالگرد برقراری روابط دیپلماتیک بین دو کشور گفت: روسیه به حمایت از حاکمیت و تمامیت اراضی سوریه ادامه می‌دهد. به گزارش شبکه تلویزیونی المیادین پوتین افزود: روسیه و سوریه در مبارزه با تروریسم و افراطی‌گری همپیمان هستند. وی همچنین خاطر نشان کرد که بهبود روابط روسیه و سوریه در دل تقویت صلح و ثبات منطقه‌ای و جهانی است.
صدا و سیماصدا و سیما3 ساعت قبل
­به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما، رئیس جمهور سوریه سالروز برقراری روابط دیپلماتیک با روسیه را به رئیس جمهور این کشور تبریک گفت. نهاد ریاست جمهوری سوریه در صفحه خود در پایگاه اجتماعی توییتر نوشت: بشار اسد رئیس جمهور سوریه به مناسبت هفتاد و پنجمین سالگرد برقراری روابط دیپلماتیک میان جمهوری عربی سوریه و جمهوری فدرال روسیه، پیام تبریکی به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه ارسال کرد. بشار اسد در پیامش به پوتین تاکید کرد: به برقراری روابط تاریخی و برادرانه میان دو کشور و دو ملت سوریه و روسیه افتخار و مباهات می‌کند. وی همچنین افزود: پوتین تلاش کرد تا دولت و مردم سوریه به تقویت روابط و پیشرفت آن در همه زمینه‌ها که به نفع دو کشور است و منافع آن‌ها را محقق می‌کند، ادامه دهند.
تسنیمتسنیم3 ساعت قبل
در این پیام تبریک رئیس جمهوری روسیه به همتای سوری خود که متن آن در سایت رسمی کاخ کرملین منتشر شده، آمده است: «آقای رئیس جمهور محترم، مراتب تبریک صمیمانه من به‌خاطر هفتاد و پنجمین سالگرد برقراری روابط دیپلماتیک بین دو کشور را بپذیرید. من اطمینان دارم که تلاش‌های مشترک ما ضربه سنگینی به نیروهای ترور در خاک سوریه وارد کرده است. پوتین همچنین در پایان برای بشار اسد سلامت و موفقیت آرزو کرده و برقراری صلح و زندگی آرام برای ملت شجاع سوریه را آرزومند شد. علاوه بر این، «دمیتری مدویدیف» نخست وزیر روسیه نیز در پیام تبریکی برای «عماد خمیص» همتای سوری خود هفتاد و پنجمین سالگرد برقراری روابط دیپلماتیک بین دو کشور را تبریک گفت. بر اساس اطلاعات منتشر شده در از سوی دفتر مطبوعاتی دولت روسیه، در این پیام تبریک آمده است: «روسیه و سوریه روابط دوستانه و متحدانه‌ای با یکدیگر دارند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- روسای جمهور سوریه و روسیه به مناسبت هفتاد و پنجمین سالگرد برقراری روابط دیپلماتیک میان میان دمشق و مسکو برای یکدیگر پیام ارسال کردند. به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری میزان؛ بشار اسد برای ولادیمیر پوتین همتای روس خود پیام تبریک ارسال کرد. به گزارش خبرگزاری سانا، این پیام به مناسبت هفتاد و پنجمین سالگرد برقراری روابط دیپلماتیک میان سوریه و روسیه ارسال شد. رئیس جمهور سوریه در این پیام، اعلام کرد که دولت و ملت سوریه تمایل دارند که در تقویت و ارتقای روابط بین مسکو و دمشق در همه زمینه‌ها گام بردارند. در همین حال ولادیمیر پوتین در پیامی به بشار اسد تاکید کرده که روسیه به حمایت از حاکمیت و تمامیت ارضی سوریه ادامه می‎دهد.
مهرمهر3 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از العهد، «بشار اسد» و «ولادیمیر پوتین» ؤسای جمهوری سوریه و روسیه به مناسبت هفتاد و پنجمین سالروز آغاز روابط دیپلماتیک میان دمشق و مسکو، به یکدیگر تبریک گفتند. بر اساس این گزارش، پوتین ضمن تبریک این مناسبت به اسد، بر حمایت مسکو از سوریه در زمینه مبارزه با تروریسم و بازسازی آن تأکید کرد. پوتین تأکید کرد: روسیه و سوریه امروز دو هم‌پیمان در مقابله با تروریسم هستند. پوتین تأکید کرد که مسکو همچنان از سوریه برای حفظ حاکمیت مستقل این کشور حمایت حمایت می‌کند. رئیس‌جمهوری سوریه ضمن قدردانی از مشارکت روسیه در مبارزه با تروریسم تأکید کرد که ملت سوریه قدر این مشارکت و حمایت مسکو را می‌دانند.
ایلناایلنا4 ساعت قبل
رئیس‌جمهوری روسیه ۷۵امین سالگرد ایجاد روابط دیپلماتیک میان این کشور و سوریه را تبریک گفت. به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، «ولادیمیر پوتین»، رئیس‌جمهوری روسیه، در پیامی به «بشار اسد»، رئیس‌‌جمهوری سوریه، ۷۵امین سالگرد ایجاد روابط دیپلماتیک میان دو کشور را تبریک گفت. پوتین در این پیام که امروز -یکشنبه- منتشر شد گفت: «آقای رئیس‌جمهور عزیز، خواهشمندم مراتب تبریک صمیمانه مرا به مناسبت ۷۵امین سالگرد آغاز روابط دیپلماتیک میان دو کشور پذیرا باشید.» پوتین گفت که در دهه‌های گذشته تجربیات بسیاری از همکاری‌های دوجانبه به دست آمده است و امروز، روسیه و سویه هم‌پیمانانی هستند که در برابر تروریسم بین‌الملل و افراط‌گرایی می‌ایستند. در متن این پیام آمده است: «اطمینان دارم که با همکاری مشترک نیروهای ترور را در خاک سوریه نابود خواهیم کرد. می‌خواهم تاکید کنم که روسیه همچنان به کمک به مردم و دولت سوریه در زمینه حراست از حاکمیت و تمامیت ارضی این کشور و همین‌طور تضمین امنیت ملی دردوران پس از درگیری با شما همکاری خواهد کرد.»
موجموج4 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری موج به نقل از شبکه روسیا الیوم، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه در پیامی به بشار اسد، همتای سوری خود به علت گذشت هفتاد و پنج سال از روابط دیپماتیک میان دو کشور تبریک گفت و بر حمایت مسکو از سوریه در زمینه مبارزه با تروریسم و بازسازی آن تأکید کرد. پوتین تأکید کرد: در طول چند دهه گذشته مهارت زیادی در همکاری دوجانبه کسب کرده‌ایم و روسیه و سوریه امروز دو هم‌پیمان در مقابله با تروریسم هستند. وی تأکید کرد: ما اطمینان داریم که تروریسم در سوریه را نابود خواهیم کرد. ما همچنان از سوریه برای حفظ حاکمیت و تضمین امنیتش و بازسازی این کشور حمایت خواهیم کرد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 ساعت قبل
در سند استراتژی پنتاگون که در سال ۲۰۱۲ نیز تنظیم شده، به جنگ «ایده‌ها» و «روایت‌ها» در عصر بی‌نظمی حاصل از اینترنت، اشاره شده است. جریانی در عرصه فکری و ذهنی پیروز است که بتواند «روایت بسازد»، «کنترل روایت» را به دست بگیرد و روایت خود را تثبیت کند. در بازار رسانه‌های جهان، رسانه‌های بزرگ صهیونیستی مثل بی بی سی و سی ان ان، تعیین کنندگان اصلی روایت‌ها و دستور کارهای خبری و تحلیلی هستند. آنها چگونه روایت می‌سازند؟ اخبار مهمترند یا روایت‌ها؟ روایت‌ها چگونه غالب می‌شوند؟! جنگ روایتی که تلاش می‌کند هم اسطوره سازش ناپذیری امام و سردار قهرمان و محبوب ایران را بشکند و هم روایت اصلی دیگر با عادی سازی و نرمالیزاسیون القا شود.
ایسناایسنا4 ساعت قبل
رئیس‌جمهور روسیه به همتای سوری خود به مناسبت گذشت هفتاد و پنج سال از روابط دیپلماتیک میان مسکو و دمشق تبریک گفت. به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه روسیا الیوم، ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه به بشار اسد، همتای سوری خود به خاطر گذشت هفتاد و پنج سال از روابط دیپماتیک میان دو کشور تبریک گفت و بر حمایت مسکو از سوریه در زمینه مبارزه با تروریسم و بازسازی آن تأکید کرد. پوتین تأکید کرد: در طول چند دهه گذشته مهارت زیادی در همکاری دوجانبه کسب کرده‌ایم و روسیه و سوریه امروز دو هم‌پیمان در مقابله با تروریسم هستند. وی تأکید کرد: ما اطمینان داریم که تروریسم در سوریه را نابود خواهیم کرد. ما همچنان از سوریه برای حفظ حاکمیت و تضمین امنیتش و بازسازی این کشور حمایت خواهیم کرد.
افکارنیوزافکارنیوز4 ساعت قبل
افکارنیوز، به گزارشبشار رسن بازیکن عراقی تیم پرسپولیس که این روزها در قطر دوران درمان خود را پشت سر می‌گذارد، با بازیکن مطرح تیم لیورپول انگلیس تمرینات خود را در کمپ اسپایر پشت سر می‌گذارد. اخبار ورزشی_ نبی کیتا بازیکن تیم لیورپول که برای درمان خود به قطر سفر کرده، این روزها همراه با بشار رسن تمرینات خود را در یک کمپ پزشکی پشت سر می‌گذارند. رسن که به تازگی قرارداد خود را با پرسپولیس تمدید کرده، بعد از عمل جراحی کتف، در قطر مراحل ریکاوری درمانی خود را پشت سر می‌گذارد.
برترین‌هابرترین‌ها4 ساعت قبل
خبرگزاری فارس: بشار رسن بازیکن عراقی تیم پرسپولیس که این روزها در قطر دوران درمان خود را پشت سر می‌گذارد، با بازیکن مطرح تیم لیورپول انگلیس تمرینات خود را در کمپ اسپایر پشت سر می‌گذارد. نبی کیتا بازیکن تیم لیورپول که برای درمان خود به قطر سفر کرده، این روزها همراه با بشار رسن تمرینات خود را در یک کمپ پزشکی پشت سر می‌گذارند. رسن که به تازگی قرارداد خود را با پرسپولیس تمدید کرده، بعد از عمل جراحی کتف، در قطر مراحل ریکاوری درمانی خود را پشت سر می‌گذارد.
پارس نیوزپارس نیوز5 ساعت قبل
پارس نیوز، به گزارشتیم پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات تاکنون موفق به جذب فرشاد احمدزاده، کنعانی زادگان و وحید امیری شده است تا به ترکیب فصل پیش خود سه بازیکن دیگر را اضافه کند. طبق اخبار سرخ‌پوشان ترکیب فصل گذشته خود را نیز حفظ کردند تا با تیم کاملی پا به مسابقات بگذارند. طبق این خبر در حال حاضر حداقل یک بازیکن باید در لیست مازاد قرار میگیرد چرا که لیست پرسپولیس با خرید کنعانی زادگان یک نفر بیش از حد مجاز است. اما احتمالا بیشتر از یک بازیکن در لیست خروجی تیم کالدرون قرار بگیرد تا ظرفیت برای خریدهای جدید باز شود. خبر ورزشی را از سایت شهر خبر دنبال کنید.
فارسفارس5 ساعت قبل
رئیس جمهور سوریه به مناسبت هفتاد و پنجمین سالگرد برقراری روابط دیپلماتیک بین روسیه و سوریه، برای همتای روس خود پیام تبریک فرستاد و بر تقویت مناسبات تأکید کرد. پیام تبریک اسد به پوتین و تأکید بر تقویت روابط دوجانبهبه گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، بشار اسد رئیس جمهور سوریه امروز برای «ولادیمیر پوتین» همتای روس خود پیام تبریک ارسال کرد. این پیام به مناسبت هفتاد و پنجمین سالگرد برقراری روابط دیپلماتیک بین روسیه و سوریه ارسال شد. اسد در این پیام، اعلام کرد که کشورش از برقراری این روابط «تاریخی و برادرانه بین دو کشور و دو ملت سوریه و روسیه» افتخار می‌کند. رئیس جمهور سوریه ادامه داد: «ما در سوریه همیشه به روابط با فدراسیون روسیه اطمینان داشته و داریم؛ زیرا آن (روابط) بر اساس اصول مستحکم مبتنی بر اعتماد و احترام متقابل است».
ایلناایلنا5 ساعت قبل
ستاره قرمزها از لیست تیم ملی عراق برای حضور در رقابت‌های غرب آسیا خط خورد. به گزارش ایلنا، کاتانیچ سرمربی تیم ملی عراق در حالی لیست تیم ملی عراق را برای حضور در رقابت‌های غرب آسیا اعلام کرد که نام بشار رسن ستاره قرمزهای پایتخت آن هم به دلیل مصدومیت و دور بودن از شرایط آرمانی، در آن دیده نمی‌شود. در لیست کاتانیچ نام احمد ابراهیم بازیکن العربی قطر به عنوان تنها لژیونر عراق در این رقابت‌ها دیده می‌شود، همچنین نام همام طارق بازیکن سابق استقلال و فعلی نیروی هوای عراق نیز در این لیست دیده‌ می‌شود.
وانانیوزوانانیوز5 ساعت قبل
به گزارش وانانیوز، سایت «الکوره» عربی خبر داد که کاتانچ، سرمربی تیم ملی عراق به حضور ۲ لژیونرش در مسابقات قهرمانی غرب آسیا رضایت داد و عراق تنها با ۲ لژیونرش در این رقابت‌ها حضور پیدا می‌کند. احمد ابراهیم بازیکن العربی قطر و همام طارق، بازیکن سابق استقلال و کنونی نیرو هوایی عراق در مسابقات حضور خواهند داشتند و بقیه لژیونرها به خاطر درگیری در باشگاه هایشان نمی‌توانند در این مسابقات حضور پیدا کنند. بشار رسن، هافبک ملی پوش عراقی و عضو باشگاه پرسپولیس با وجود مصدومیتی که داشت و همچنین برای حضور در اردوی پرسپولیس در این مسابقات همراه عراق نخواهد بود. انتهای پیام/ر
تسنیمتسنیم7 ساعت قبل
هر دو بازی درون تیمی به اندازه کافی برای سرخپوشان پرفشار بود و کالدرون نیز سعی کرد با جابه‌جایی بازیکنان در پست‌های مدنظرش به ترکیب اصلی خود برسد. با این شرایط سیدجلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، محمد انصاری و محمدحسین کنعانی‌زادگان نفراتی هستند که برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی باید رقابت کنند. سرمربی آرژانتینی پرسپولیس همه‌ی نفرات نامبرده را در ترکیب مدنظرش به کار گرفت و فقط ترابی بود که دقایق بیشتری را در جمع نفرات اصلی بازی کرد. کالدرون در هر دو بازی درون تیمی از حسینی در بین نفرات اصلی بازی گرفت تا نشان دهد توجه ویژه‌ای به او دارد. شریفی زوج علیپور در خط حملهکالدرون در هر دو بازی درون تیمی از علیپور و شریفی در نوک خط حمله بازی گرفت.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز8 ساعت قبل
به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از سایت نود، با رفتن برانکو و آمدن کالدرون، آرایش پرسپولیس برای فصل جدید تغییر می‌کند. حالا از تمرینات پرسپولیس شنیده می‌شود کالدرون می‌خواهد پرسپولیس را به آرایش ۱-۳-۲-۴ برگرداند. در این آرایش احتمالا چهار دفاع فصل قبل پرسپولیس در لیگ نوزدهم هم کنار هم قرار می‌گیرند. در پرسپولیس برای سه بازیکن پشت مهاجم ترافیک سنگینی شکل گرفته است. احتمالا این تیم با ترابی، امیری و احمدزاده فصل را شروع می‌کند، تا با بهبود مصدومیت بشار رسن، این بازیکن در پست هافبک تهاجمی به ترکیب پرسپولیس برگردد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین8 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، برنده جنگ اراده‌ها، تلافی‌که تعارف ندارد!، علت یا معلول؟، تبلور آغاز عصر جدید، پیام توقیف Stena Bulk، پرورش میلیشیا برای تمام فصول، نوشداروی بیماری فقر و قحطی، ۴ پیام توقیف نفتکش انگلیسی و رأی اعتماد سالانه! قلمداد کنند، ولی نکته مورد اشاره در آن «حق قانونی» جمهوری اسلامی ایران است که در «حقوق بین‌الملل» نیز به رسمیت شناخته شده است. بنابر اعلام مقامات مسئول، دلیل توقیف نفتکش انگلیسی، انجام این اقدامات بوده است که برخلاف قوانین بین‌المللی و مخل قاعده «عبور بی‌ضرر» است. اما مبانی حقوق بین‌الملل درباره توقیف نفتکش انگلیسی چه می‌گوید؟ ۱. بی‌توجهی به این اخطار‌ها درنهایت باعث توقیف نفتکش انگلیسی شد.
تسنیمتسنیم8 ساعت قبل
اما او با وجود مخالفت قاطعانه من٬ با دو همکار دیگر سراغ داوود اوغلو رفته و با او مصاحبه مفصل انجام دادند. مدیر اسپوتنیک ترکی در مورد داوود اوغلو گفته است: از نظر من٬ گفت‌وگو با داوود اوغلو اهمیت و ارزش خبری ندارد. بنابراین ما به او اهمیت نمی‌دهیم و اجازه نمی‌دهیم که رسانه ما به تریبون داوود اوغلو تبدیل شود. من خبر دارم که یاووز اوغهان به منظور حمایت از داوود اوغلو٬ یک خبرگزاری تاسیس کرده است. سه روزنامه نگار اخراج شده کوتاه نیامدند و مصاحبه با داوود اوغلو را در یوتیوب منتشر کردند.
برترین‌هابرترین‌ها9 ساعت قبل
ایلنا: کاتانیچ سرمربی تیم ملی عراق در حالی لیست تیم ملی عراق را برای حضور در رقابت‌های غرب آسیا اعلام کرد که نام بشار رسن ستاره قرمزهای پایتخت آن هم به دلیل مصدومیت و دور بودن از شرایط آرمانی، در آن دیده نمی‌شود. در لیست کاتانیچ نام احمد ابراهیم بازیکن العربی قطر به عنوان تنها لژیونر عراق در این رقابت‌ها دیده می‌شود، همچنین نام همام طارق بازیکن سابق استقلال و فعلی نیروی هوای عراق نیز در این لیست دیده‌ می‌شود.

به انتهای لیست رسیدید

بشار اسد

بشار اسد (زاده ۱۱ سپتامبر ۱۹۶۵) رئیس‌جمهور فعلی کشور سوریه و سومین فرزند حافظ اسد است. او در رشته چشم پزشکی در دمشق و لندن تحصیل کرده‌است. در این صفحه آخرین و مهم‌ترین اخبار بشا اسد را می‌خوانید. ویکی‌پدیا