بلیط هواپیما

بلیط هواپیما

تکراتوتکراتو9 ساعت قبل
علی بابا اهمیت ویژه‌ای به مشتریان داده و اخیرا به منظور ارائه خدمات پشتیبانی مطلوب، استرداد بلیط چارتری برای بلیط هواپیما خارجی و استرداد بلیط سیستمی غیرقابل استرداد را به خدمات خود اضافه کرده است. علی‌بابا تنها سامانه‌ای است که تا حد ممکن استرداد بلیط چارتر را براساس تاریخ پرواز انجام می‌دهد. در اکثر مواقع در فاصله یک روز مانده به پرواز (و روز پرواز) بلیط چارتر غیرقابل استرداد می‌شود. این امکان برای تمام محصولات علی بابا از بلیط سفر تا هتل و تورهای مسافرتی فراهم شده است. اگر شما هم قصد خرید بلیط اتوبوس از علی بابا، بلیط هواپیما، قطار، تور و رزرو هتل دارید به وبسایت یا اپلیکیشن علی بابا مراجعه کنید.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز11 ساعت قبل
تور کیش هتل داریوش و هتل ارم و چند هتل دیگر تنها انتخاب برای خانواده‌ها محسوب می‌شد و البته بلیط هواپیما هم بسیار گران‌قیمت بود. چون کیش منطقه آزاد بود، تور کیش مورد توجه سرمایه‌گذاران قرار گرفت. تور کیش هتل داریوش انتخاب لاکچری خانواده‌های تهرانیاولین بار که من تور کیش را رزرو کردم تجربه‌ای شگفت‌انگیز داشتم. تور کیش هتل داریوش به تنهایی جذاب بود. تور کیش یا تور استانبول؟ من هنوز هم به کیش می‌روم.
عصر ایرانعصر ایران12 ساعت قبل
اما بهتر است برای تهیه بلیط هواپیما به سایت‌ها و منابعی مراجعه کنید که چند ویژگی داشته باشد: بلیط هواپیما ارزان را عرضه کند: بلیط هواپیما ارزان خواست هر مسافری است. خرید بلیط هواپیما ارزان از سفرستانرزرو بلیط هواپیما و رزرو هتل با سفرستان هم ارزان است، هم آسان و هم ایمن. بلیط ارزان هواپیما را چگونه در سفرستان خریداری کنیم؟ برای خرید بلیط هواپیما ارزان در سفرستان کافی است به سایت سفرستان مراجعه نموده و مقصد و مبدا سفر خود و تاریخ سفرتان را مشخص کنید. با سفرستان می‌توانید به راحتی بلیط هواپیما استانبول، بلیط هواپیما دبی، بلیط هواپیما تهران و یا بلیط هواپیما مشهد را خریداری کنید. در خرید بلیط هواپیما به چه مواردی توجه کنیم؟ برای خرید بلیط هواپیما اینکه چه عواملی بر قیمت بلیط هواپیما تاثیر می‌گذارند موثر است.
ایران‌جیبایران‌جیب12 ساعت قبل
تور کیش هتل داریوش و هتل ارم و چند هتل دیگر تنها انتخاب برای خانواده‌ها محسوب میشد و البته بلیط هواپیما هم بسیار گران قیمت بود. تور کیش از گذشته تا به امروزاستقبال مردم از تور کیش موجب افزایش و تنوع تفریحات آبی و غیر آبی در این جزیره شد. چون کیش منطقه آزاد بود، تور کیش مورد توجه سرمایه گذاران قرار گرفت. تور کیش هتل داریوش انتخاب لاکچری خانواده‌های تهرانیاولین بار که من تور کیش را رزرو کردم تجربه‌ای شگفت انگیز داشتم. تور کیش هتل داریوش به تنهایی جذاب بود.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز12 ساعت قبل
کابین کرو همان مهمانداران هواپیما هستند که وظیفه ایمنی مسافران را در طول پرواز به عهده دارند. در زبان انگلیسی مهمانداران هواپیما Cabin Crew، Flight Attendants و Cabin Attendants خطاب می‌شوند. اما مهماندار هواپیما در مقایسه با مهماندار قطار و کشتی به مراتب وظایف سنگین‌تری در قبال ایمنی مسافران دارد. مهمانداران هواپیما به همراه خلبان‌ها قبل از هر پرواز در جلسه‌ای در خصوص ایمنی پرواز شرکت می‌کنند. هنگام پیاده شدن مسافران نیز مهمانداران مسافران را بدرقه کرده و مسافران خاص را برای پیاده شدن یاری می‌کنند.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز12 ساعت قبل
چه ماه‌هایی برای سفر ارزان با تور کیش مناسب هستند؟ برای این که یک سفر ارزان با تور کیش به این جزیره زیبا داشته باشید، ماه‌های فروردین، مرداد، مهر و اسفند بهترین گزینه‌های پیشنهادی ما به شما نیز هستند. نکاتی برای سفر ارزان با تور کیشبه جز این که در ماه‌هایی به کیش سفر کنید که سفر به آن کمتر است، پیشنهاد می‌کنیم که این چند توصیه را هم به کار ببندید تا سفری ارزان و کم هزینه‌تر به کیش داشته باشید. روزهای خاصی را برای خرید تور کیش انتخاب کنیدمثلا روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه پیشنهادهای خوبی برای نهایی کردن خرید بلیط کیش هستند. زمانی به کیش سفر کنید که هزینه‌های اقامت در آن کمتر از همیشه استاگر مسافر تور کیش هستید باید بدانید که بهترین وقت برای سفری ارزان به این شهر و مخصوصا رزرو هتل ارزان کیش باید در بهار و تابستان به این شهر سفر کنید. یکی از بهترین راه‌ها برای خرید ارزان بلیط هواپیما کیش و با تور ارزان کیش این است که از تخفیف‌ها و تورهای لحظه آخری مطلع شوید تا بهترین نرخ را برای خرید آن پرداخت کنید.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز13 ساعت قبل
اما بهتر است برای تهیه بلیط هواپیما به سایت‌ها و منابعی مراجعه کنید که چند ویژگی داشته باشد: بلیط هواپیما ارزان را عرضه کند: بلیط هواپیما ارزان خواست هر مسافری است. خرید بلیط هواپیما ارزان از سفرستانرزرو بلیط هواپیما و رزرو هتل با سفرستان هم ارزان است، هم آسان و هم ایمن. بلیط ارزان هواپیما را چگونه در سفرستان خریداری کنیم؟ برای خرید بلیط هواپیما ارزان در سفرستان کافی است به سایت سفرستان مراجعه نموده و مقصد و مبدا سفر خود و تاریخ سفرتان را مشخص کنید. با سفرستان می‌توانید به راحتی بلیط هواپیما استانبول، بلیط هواپیما دبی، بلیط هواپیما تهران و یا بلیط هواپیما مشهد را خریداری کنید. در خرید بلیط هواپیما به چه مواردی توجه کنیم؟ برای خرید بلیط هواپیما، اینکه چه عواملی بر قیمت بلیط هواپیما تاثیر می‌گذارند موثر است.

از بهترین ایرلاین‌های دنیا بیشتر بدانید

5+
کجاروکجارو16 ساعت قبل

بهترین صندلی هواپیما؛ کنار پنجره یا کنار راهرو؟

3+
زوم‌جیزوم‌جی1 روز قبل
تسنیمتسنیم1 روز قبل
اما بهتر است برای تهیه بلیط هواپیما به سایت‌ها و منابعی مراجعه کنید که چند ویژگی داشته باشد: بلیط هواپیما ارزان را عرضه کند: بلیط هواپیما ارزان خواست هر مسافری است. خرید بلیط هواپیما ارزان از سفرستانرزرو بلیط هواپیما و رزرو هتل با سفرستان هم ارزان است، هم آسان و هم ایمن. بلیط ارزان هواپیما را چگونه در سفرستان خریداری کنیم؟ برای خرید بلیط هواپیما ارزان در سفرستان کافی است به سایت سفرستان مراجعه نموده و مقصد و مبدا سفر خود و تاریخ سفرتان را مشخص کنید. با سفرستان می‌توانید به راحتی بلیط هواپیما استانبول، بلیطهواپیمادبی، بلیط هواپیما تهرانو یا بلیط هواپیما مشهدرا خریداری کنید. در خرید بلیط هواپیما به چه مواردی توجه کنیم؟ برای خرید بلیط هواپیما، اینکه چه عواملی بر قیمت بلیط هواپیما تاثیر می‌گذارند موثر است.
کجاروکجارو1 روز قبل
سفر مجموعه‌ای از اتفاقاتی است که بخشی از آن‌ها را شما برنامه‌ریزی نکرده‌اید؛ اما باید بتوانید از عهده‌ی آن‌ها بربیایید. توصیه می‌شود که خودتان برای شرایط محتمل آماده کنید و به‌خاطر شرایط دورازذهن و بعید، به خودتان سخت نگیرید. شماره‌های اضطراری را حفظ کنید۹۱۱، شماره اضطراری در ایالات متحده آمریکا است و در برخی از کشورهای دیگر هم کار می‌کند. شماره اضطراری مخصوص برای مواقع ناخواسته در اروپا و آسیای مرکزی، ۱۱۲ است. بریتانیا و خیلی از مستعمرات سابق آن از شماره اضطراری ۹۹۹ استفاده می‌کنند.
مهرمهر1 روز قبل
اما بهتر است برای تهیه بلیت هواپیما به سایت‌ها و منابعی مراجعه کنید که چند ویژگی داشته باشد: بلیت هواپیما ارزان را عرضه کند: بلیت هواپیما ارزان خواست هر مسافری است. خرید بلیت هواپیما ارزان از سفرستانرزرو بلیت هواپیما و رزرو هتل با سفرستان هم ارزان است، هم آسان و هم ایمن. بلیت ارزان هواپیما را چگونه در سفرستان خریداری کنیم؟ برای خرید بلیت هواپیما ارزان در سفرستان کافی است به سایت سفرستان مراجعه نموده و مقصد و مبدا سفر خود و تاریخ سفرتان را مشخص کنید. با سفرستان می‌توانید به راحتی بلیت هواپیما استانبول، بلیت هواپیما مشهد، بلیت هواپیما تهران و یا بلیت هواپیما دبی را خریداری کنید. در خرید بلیت هواپیما به چه مواردی توجه کنیم؟ برای خرید بلیت هواپیما، اینکه چه عواملی بر قیمت بلیت هواپیما تاثیر می‌گذارند موثر است.

صندلی کنار پنجره هواپیما بهتر است یا صندلی کنار راهرو؟

3+
کجاروکجارو1 روز قبل
رجانیوزرجانیوز1 روز قبل
۵- گم کردن کارت پروازجدای از کارت شناسایی، شما می‌بایست کارت پرواز خود را نیز ارائه دهید. ۶- عدم اطلاع از مسیر موردنظرزمانی که شما کارت پرواز تهیه کردید، به شما خواهد گفت که چه زمان و به کجا مراجعه کنید. روی این کارت مواردی همچون شماره پرواز، شماره صندلی، ساعت و تاریخ پرواز و نیز زمان فرود و برخی موارد دیگر بیان شده است. زمانی که به فرودگاه رسیدید، مسیر ورودی پرواز را پیدا کنید و مطمئن شوید که پرواز شما سر ساعت خود انجام می‌شود. پس بهتر آن است که حداقل دو ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حاضر باشید.
رجانیوزرجانیوز1 روز قبل
در این نوشته از مجله گردشگری کی سفر همراه ما باشید تا نکات ضروری سفر به کیش را بررسی کنیم. مثلا شاید تصور کنید ابدا کسی تابستان به کیش سفر کند، در حالی که این طور نیست. اگر از کسانی که به کیش سفر کرده‌اند در مورد بهترین فصل سفر به کیش بپرسید، غریب به اتفاق پاییز و زمستان را برای گردش در کیش پیشنهاد می‌کنند. از جمله این مراکز خرید بازار مروارید، مجتمع تجاری کیش، پردیس ۱و۲، بازار زیتون کیش، دامون، سارینا۱، ونوس کیش، بازار مرجان کیش، بازار پارس و پارنا و چندین چند بازار دیگر هستند. از هتل‌های لوکس و ۵ ستاره کیش می‌توان هتل ترنج با کف شیشه‌ای، مارینا، هتل میراژ، هتل داریوش و هتل بین‌المللی کیش اشاره داشت.
رجانیوزرجانیوز1 روز قبل
به غیر از کلاس پرواز مفهوم دیگری هم برای تعیین قیمت و رزرو بلیط هواپیما وجود دارد که کلاس نرخی نام دارد. تفاوت در قیمت بلیط‌های با کلاس‌های نرخی متفاوت به هیچ عنوان ربطی به کیفیت و شرایط داخلی هواپیما ندارد. زمانی که بلیط هواپیما را از علی بابا می‌خرید، کلاس نرخی بلیط در کنار آن نوشته شده است. بعضی از کلاس‌های نرخی شامل تخفیف می‌شوند ولی هیچگونه تخفیفی برای کلاسهای نرخی C,J به جز برای مسافر کودک و نوزاد مقدور نیست. در بیشتر موارد ارزن‌ترین کلاس‌های نرخی، کلاس نرخی O و Q است.

دریافت رایگان کد تخفیف دیجی کالا و … در تخفیف هات

3+
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

دبی چطور به قطب سفرهای هوایی دنیا تبدیل شد؟

5+
کجاروکجارو1 روز قبل
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل
به گزارش مشرق، سومین سفر روحانی به استان کرمان در حالی امروز آغاز شده است که قبل از آغاز این سفر مسائلی از جمله مصوبات بر زمین مانده سفر دور قبل مطرح شد، طرح هایی که همچنان مردم کرمان در انتظار رفع آنها هستند، سفر روحانی به کرمان با دو هدف افتتاح طرح‌های صنعتی و دیدار با مردم برخی از شهرستانهای استان کرمان انجام شده است. یحی کمالی‌پور با انتقاد از بی توجهی به جنوب استان کرمان می‌افزاید: استان کرمان نیاز به توسعه متوازن دارد در همه شهرستان‌ها دارد. وی با اشاره به پتانسیل‌های جنوب کرمان خواستار مستقل شدن جنوب کرمان از شمال این استان شده است. پورابراهیمی خطاب به رئیس جمهور در آستانه سفر ایشان به کرمان گفته است که انتظار می‌رود رئیس جمهور در سفر خود به کرمان موضوعات اساسی را مد نظر قرار دهد. در کنار مشکلات متعددی که از سوی مردم و نمایندگان استان کرمان مطرح می‌شود مهمترین درخواست مردم و مسئولان استان کرمان حتی در بین مسئولان اجرایی رفع مشکل بیآبی استان کرمان است.
مهرمهر2 روز قبل
یحی کمالی‌پور با انتقاد از بی توجهی به جنوب استان کرمان می‌افزاید: استان کرمان نیاز به توسعه متوازن دارد در همه شهرستان‌ها دارد. وی با اشاره به پتانسیل‌های جنوب کرمان خواستار مستقل شدن جنوب کرمان از شمال این استان شده است. وی می‌افزاید: رسیدگی به مشکلات کشاورزان نیز باید در سفر رئیس جمهور مورد توجه قرار گیرد. در کنار مشکلات متعددی که از سوی مردم و نمایندگان استان کرمان مطرح می‌شود مهمترین درخواست مردم و مسئولان استان کرمان حتی در بین مسئولان اجرایی رفع مشکل بیآبی استان کرمان است. وی فردا نیز در استان کرمان حضور خواهد داشت.
تابناکتابناک2 روز قبل
در سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ شرکت‌های هواپیمایی خارجی، از جدیدترین هواپیما‌های خود رونمایی کردند و در واقع سال پرباری برای ایرلاین‌های خارجی بوده است. مسافران پرواز خارجی با خرید بلیط هواپیما از این ایرلاین‌ها حس جدیدی را در سفر هوایی خود تجربه کردند. مهمانداران هرگز استراحت نمی‌کنندوقتی شما برای خرید بلیط هواپیما خارجی اقدام می‌کنید، خود را برای سفری طولانی در آسمان آماده می‌کنید. مطمئنا در طول پرواز داخلی یا پرواز خارجی طولانی، نیاز به خواب و استراحت پیدا می‌کنید. هواپیما‌های بزرگی مانند بوئینگ ۷۷۷ و ۷۸۷، اتاق‌های سیار کوچکی برای استراحت کادر پرواز داخلی یا پرواز خارجی خود دارند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 روز قبل
تمایل بیشتر مسافران به هنگام خرید بلیط ارزان هواپیما، بلیط خارجی و داخلی فرست کلاس و بلیط هواپیما بیزینس کلاس و … هواپیما ایرباس و بوئینگ است. هواپیماهای ایرباس و بوئینگ از کیفیت و امکانات مناسبی برخوردار هستند. هواپیماهای ایرباس و بوئینگ هر دو دارای قیمت‎های مختلف برای انواع مسافر میباشند. تفاوت شرکت ایرباس و بوئینگابتدا به توضیح تفاوت‎های ظاهری هواپیماهای این دو شرکت میپردازیم. شکل جلوی هواپیما بوئینگ کمی نوک تیزتر از هواپیماهای ایرباس میباشد.

صندلی وسط هواپیما؛ خوب یا بد؟

3+
زوم‌جیزوم‌جی3 روز قبل

قوانین مخصوص نشستن روی صندلی وسط هواپیما که نمی‌دانستید

3+
زومیتزومیت3 روز قبل
ایسناایسنا3 روز قبل
ایسنا/خراسان شمالی رئیس هیات بوکس خراسان شمالی گفت: بوکسورهای این استان اعتباری برای خرید بلبط هواپیما جهت حضور در مسابقات را ندارند. مجید محمدی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اینکه اعتبارات این رشته ورزشی محدود بوده و باید در هزینه کرد آن صرفه جویی کرد، افزود: به همین دلیل ورزشکاران مجبور هستند که برای حضور در مسابقات به صورت زمینی سفر کنند. محمدی به سالن ورزشی این رشته در بجنورد نیز اشاره و اظهارکرد: سالن ورزشی این رشته نیاز به کف پوش دارد که در حال حاضر قسمتی از سالن کف پوش شده است و بخش نیز باید کف پوش شود اما اعتبار لازم برای انجام این کار وجود ندارد. وی تصریح کرد: از سوی دیگر سالن ورزشی مذکور نیاز به مجهز شدن به دستگاه‌های بدن سازی نیز است. رئیس هیات بوکس خراسان شمالی قرار بر این است تا چهار بوکسور خراسان شمالی در مسابقات انتخابی بزرگسالان قهرمانی کشور در ارومیه حضور داشته باشند.
خبر فوریخبر فوری3 روز قبل
پکیج تور و بلیط و ویزا یکی از پکیج‌های محبوب گردشگران به ویژه برای سفرهای خارجی است. پکیج تور و بلیط و ویزا یکی از پکیج‌های محبوب گردشگران به ویژه برای سفرهای خارجی است. پکیج تور و بلیط و ویزا چیست؟ اگر بخواهید به سفرهای خارجی بروید اولین و مهمترین گام شما در این سفر ثبت نام تور، تهیه و یا رزرو بلیط هواپیما و البته طی کردن تمامی مراحل برای اخذ ویزا است که ما از آن با عنوان پکیج تور و بلیط و ویزا یاد می‌کنیم. در پکیج تور و بلیط و ویزا مراحل پروسه ویزا نیز انجام خواهد شد. مزیت‌های پکیج تور و بلیط و ویزااولین مزیت پکیج تور و بلیط و ویزا را می‌توان صرفه جویی در زمان و هزینه‌ها دانست.
ایلناایلنا3 روز قبل
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: کل پرونده‌ها در ۷ ماهه نخست سال ۹۸ نسبت به بازه مشابه سال گذشته ۱۴ درصد رشد داشته است که این رقم در بحث قاچاق رشد ۲۸ درصدی داشته است. سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: کل پرونده‌ها در ۷ ماهه نخست سال نسبت به بازه مشابه سال گذشته ۱۴ درصد رشد داشته است که این رقم در بحث قاچاق رشد ۲۸ درصدی داشته است. رایگانی تصریح کرد: در فارس، عامل قاچاق ۹۶۱ دستگاه گوشی تلفن همراه قاچاق در شهرستان فیروزآباد به پرداخت ۲۸ میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم شده و متهم به علت عجز از پرداخت جریمه در زندان به سر می‌برد. همچنین قاچاقچی البسه زنانه در شهرستان کازرون به پرداخت ۱۳ میلیارد ریال جریمه محکوم شده است. وی افزود: در آذربایجان غربی، متهمین قاچاق ۶۲۴ هزار و ۳۷۰ دلار آمریکا به ضبط ارز مکشوفه و پرداخت ۶۹ میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

قوانین نانوشته برای نشستن روی صندلی وسط هواپیما

3+
کجاروکجارو3 روز قبل
ایران‌جیبایران‌جیب4 روز قبل
اجاره ماشین یا به اصطلاح رنت کار در کیش (rent car)، دقیقا راهکاری است که این دسته از مسافرین تور کیش می‌توانند با استفاده از آن سفر راحت‌تری را در کنار مواردی مثل رزرو هتل کیش و خرید بلیط هواپیما کیش را تجربه کنند. قوانین اجاره ماشین برای مسافران تور کیشبرای اجاره اتومبیل در کیش لازم است تا مدارکی همچون؛ کارت ملی، اصل گواهینامه‌ی معتبر رانندگی و یک فقره چک و یا پول نقد به عنوان ضمانت به شرکتی که قصد دارید تا از آن ماشین اجاره کنید، ارائه دهید. با تور کیش سفر می‌کنید؟ این موارد را بخوانید● در سفر با تور کیش زمانی که رانندگی می‌کنید به هیچ عنوان آلودگی صوتی ایجاد ننمایید زیرا، کاملا خلاف قانون این جزیره است. ● مسافرین تور تور کیش توجه داشته باشند که میزان نرخ هزینه جریمه‌ها در کیش، ۲ برابر دیگر مناطق می‌باشد. ● می‌توانید برای سفر با تور کیش به وبسایت الی گشت مراجعه کرده و همزمان با خرید بلیط هواپیما کیش و رزرو هتل کیش سفر خوب و بی دردسری را برای خود تدارک ببینید.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 روز قبل
برای خیلی از ما اهمیت دارد که تمام مقدمات سفر را از طریق یک وبسایت یا اپلکیشن فراهم کنیم. اما خبر خوب این است که رتبه یک سفر، علی بابا برای رفاه حال مشتریانش امکان رزرو آنلاین تمام هتل‌های سراسر جهان و ایران را روی درگاه خود فراهم کرده است. به این ترتیب می‌توانید علاوه بر خرید بلیط سفر، برای انتخاب هتل و ررزو آن به علی بابا مراجعه کنید. پس اگر قصد سفر به هر نقطه از جهان را دارید، برای رزرو آنلاین هتل‌های داخلی و خارجی به علی بابا مراجعه کنید. رزرو هتل از علی بابا تجربه خوبی برای شما رقم می‌زند.

به انتهای لیست رسیدید