بلیط هواپیما ارزان

بلیط هواپیما ارزان

کجاروکجارو10 ساعت قبل
فرودگاه‌ها برای هدایت مردم به بخش‌های مختلف، از طراحی هوشمندانه‌ی علائم و روانشناسی انسان استفاده می‌کنند تا با این روش روی رفتار مسافران تأثیر بگذارند و از اضطراب آن‌ها بکاهند. به این ترتیب می‌توان گفت هر آنچه که در یک ترمینال وجود دارد، ‌ به‌طور خاص طراحی شده است تا روی رفتار مسافران تأثیر بگذارد. با استفاده از عناصر ساده برای طراحی کلی ترمینال، دیگر نیازی به علائم بیش از حد نیست که خود باعث گیج‌شدن مسافران می‌شود. در طراحی ترمینال ۲ فرودگاه بین‌المللی چاتراپاتی شیواجی در بمبئی هند که برعهده‌ی شرکت طراحی و معماری SOM بود، خوشبختانه دیگر خبری از اعلان‌های بی‌وقفه نیست. مدیریت انتظاراتخوشبختانه، اقدامات فرودگاه‌ها فقط برای کنترل رفتار مسافران نیست و آن‌ها باید انتظارات مسافران را نیز برآورده کنند.
کجاروکجارو2 روز قبل
فرودگاه بین المللی اهواز یکی از مهم‌ترین فرودگاه‌های جنوب ایران است و نقش عمده‌ای در انجام پروازهای داخلی و خارجی ایفا می‌کند. فرودگاه بین‌المللی اهوازفرودگاه بین المللی اهواز در اطراف شهر اهواز در جنوب غربی ایران واقع شده است. فرودگاه اهواز به عنوان مرز هوایی شناخته می‌شود و پروازهای خارجی به کشورهای همسایه نیز در این فرودگاه انجام می‌گیرد. میانگین پروازهای داخلی و خارجی فرودگاه بین‌المللی اهواز روزانه ۸۵ پرواز است. فرودگاه اهواز به سیستم ILS مجهز است که این سیستم به صورت ۲۴ ساعته فعال می‌شود.
زوم‌جیزوم‌جی3 روز قبل
اگر تابه‌حال با هواپیمای بوئینگ ۷۸۷ پرواز کرده باشید، حتما می‌دانید که پنجره‌های آن کمی متفاوت از سایر هواپیماها است. این پنجره‌های دریم لاینر از دو تکه شیشه تشکیل شده‌اند که فضای بین آن‌ها را یک ژل فشرده اشغال کرده است. هرچه میزان جریان الکتریکی داخل ژل بیشتر باشد، ژل تیره‌تر خواهد شد و در نتیجه، نور کمتری از آن عبور خواهد کرد. در اولین سری تولیدشده از پنجره‌های جدید دریم لاینر، ژل داخل جداره‌های آن در تاریک‌ترین حالت خود / بالاترین سطح جریان الکتریکی به رنگ آبی تیره درمی‌آمدند؛ اما تاریک تاریک نمی‌شدند. دفعه‌ی بعدی که با یک هواپیمای دریم لاینر مسافرت می‌کنید، نگاهی دقیق‌تر به پنجره‌ها بیندازید.
کجاروکجارو3 روز قبل
آخرین باری که با یک هواپیمای دریم لاینر پرواز کردید، روی کدام صندلی نشسته بودید؟ صندلی کنار پنجره؟ از نحوه‌ی عملکرد پنجره‌های جدید دریم لاینر تعجب نکردید؟ اگر تابه‌حال با هواپیمای بوئینگ ۷۸۷ پرواز کرده باشید، حتما می‌دانید که پنجره‌های آن کمی متفاوت از سایر هواپیماها است. بدون وجود یک پرده‌ی کشویی برای مسدود کردن نور، پنجره‌های جدید دریم لاینر چگونه کار و آسایش مسافران را فراهم می‌کنند؟ برای دانستن این موضوع ادامه‌ی این مقاله‌ی کجارو را مطالعه کنید. این پنجره‌های دریم لاینر از دو تکه شیشه تشکیل شده‌اند که فضای بین آن‌ها را یک ژل فشرده اشغال کرده است. در اولین سری تولیدشده از پنجره‌های جدید دریم لاینر، ژل داخل جداره‌های آن در تاریک‌ترین حالت خود / بالاترین سطح جریان الکتریکی به رنگ آبی تیره درمی‌آمدند؛ اما تاریک تاریک نمی‌شدند. دفعه‌ی بعدی که با یک هواپیمای دریم لاینر مسافرت می‌کنید، نگاهی دقیق‌تر به پنجره‌ها بیندازید.
کجاروکجارو5 روز قبل
اما بهتر است برای تهیه بلیط هواپیما به سایت‌ها و منابعی مراجعه کنید که چند ویژگی داشته باشد: بلیط هواپیما ارزان را عرضه کند: بلیط هواپیما ارزان خواست هر مسافری است. خرید بلیط هواپیما ارزان از سفرستانرزرو بلیط هواپیما و رزرو هتل با سفرستان هم ارزان است، هم آسان و هم ایمن. بلیط ارزان هواپیما را چگونه در سفرستان خریداری کنیم؟ برای خرید بلیط هواپیما ارزان در سفرستان کافی است به سایت سفرستان مراجعه کرده و مقصد و مبدا سفر خود و تاریخ سفرتان را مشخص کنید. با سفرستان می‌توانید به‌راحتی بلیط هواپیما استانبول، بلیط هواپیما دبی، بلیط هواپیما تهران یا بلیط هواپیما مشهد را خریداری کنید. در خرید بلیط هواپیما به چه مواردی توجه کنیم؟ برای خرید بلیط هواپیما، اینکه چه عواملی بر قیمت بلیط هواپیما تاثیر می‌گذارند موثر است.
عصر ایرانعصر ایران6 روز قبل
اما بهتر است برای تهیه بلیط هواپیما به سایت‌ها و منابعی مراجعه کنید که چند ویژگی داشته باشد: بلیط هواپیما ارزان را عرضه کند: بلیط هواپیما ارزان خواست هر مسافری است. خرید بلیط هواپیما ارزان از سفرستانرزرو بلیط هواپیما و رزرو هتل با سفرستان هم ارزان است، هم آسان و هم ایمن. بلیط ارزان هواپیما را چگونه در سفرستان خریداری کنیم؟ برای خرید بلیط هواپیما ارزان در سفرستان کافی است به سایت سفرستان مراجعه نموده و مقصد و مبدا سفر خود و تاریخ سفرتان را مشخص کنید. با سفرستان می‌توانید به راحتی بلیط هواپیما استانبول، بلیط هواپیما دبی، بلیط هواپیما تهران و یا بلیط هواپیما مشهد را خریداری کنید. در خرید بلیط هواپیما به چه مواردی توجه کنیم؟ برای خرید بلیط هواپیما اینکه چه عواملی بر قیمت بلیط هواپیما تاثیر می‌گذارند موثر است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز6 روز قبل
اما بهتر است برای تهیه بلیط هواپیما به سایت‌ها و منابعی مراجعه کنید که چند ویژگی داشته باشد: بلیط هواپیما ارزان را عرضه کند: بلیط هواپیما ارزان خواست هر مسافری است. خرید بلیط هواپیما ارزان از سفرستانرزرو بلیط هواپیما و رزرو هتل با سفرستان هم ارزان است، هم آسان و هم ایمن. بلیط ارزان هواپیما را چگونه در سفرستان خریداری کنیم؟ برای خرید بلیط هواپیما ارزان در سفرستان کافی است به سایت سفرستان مراجعه نموده و مقصد و مبدا سفر خود و تاریخ سفرتان را مشخص کنید. با سفرستان می‌توانید به راحتی بلیط هواپیما استانبول، بلیط هواپیما دبی، بلیط هواپیما تهران و یا بلیط هواپیما مشهد را خریداری کنید. در خرید بلیط هواپیما به چه مواردی توجه کنیم؟ برای خرید بلیط هواپیما، اینکه چه عواملی بر قیمت بلیط هواپیما تاثیر می‌گذارند موثر است.

از بهترین ایرلاین‌های دنیا بیشتر بدانید

5+
کجاروکجارو6 روز قبل

بهترین صندلی هواپیما؛ کنار پنجره یا کنار راهرو؟

3+
زوم‌جیزوم‌جی1 هفته قبل
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
اما بهتر است برای تهیه بلیط هواپیما به سایت‌ها و منابعی مراجعه کنید که چند ویژگی داشته باشد: بلیط هواپیما ارزان را عرضه کند: بلیط هواپیما ارزان خواست هر مسافری است. خرید بلیط هواپیما ارزان از سفرستانرزرو بلیط هواپیما و رزرو هتل با سفرستان هم ارزان است، هم آسان و هم ایمن. بلیط ارزان هواپیما را چگونه در سفرستان خریداری کنیم؟ برای خرید بلیط هواپیما ارزان در سفرستان کافی است به سایت سفرستان مراجعه نموده و مقصد و مبدا سفر خود و تاریخ سفرتان را مشخص کنید. با سفرستان می‌توانید به راحتی بلیط هواپیما استانبول، بلیطهواپیمادبی، بلیط هواپیما تهرانو یا بلیط هواپیما مشهدرا خریداری کنید. در خرید بلیط هواپیما به چه مواردی توجه کنیم؟ برای خرید بلیط هواپیما، اینکه چه عواملی بر قیمت بلیط هواپیما تاثیر می‌گذارند موثر است.

صندلی کنار پنجره هواپیما بهتر است یا صندلی کنار راهرو؟

3+
کجاروکجارو1 هفته قبل

صندلی وسط هواپیما؛ خوب یا بد؟

3+
زوم‌جیزوم‌جی1 هفته قبل

قوانین نانوشته برای نشستن روی صندلی وسط هواپیما

3+
کجاروکجارو1 هفته قبل
زوم‌جیزوم‌جی1 هفته قبل
هرچه خدمه‌ی زمینی فرودگاه و خدمه‌ی پرواز زمان بیشتری را اطراف هواپیما صرف کنند و مشغول آماده‌سازی آن برای پرواز بعدی‌اش باشند، مسافران بیشتر عصبانی می‌شوند. شرح دقیقه به دقیقه۹ صبح: پرواز SK ۱۴۱۶ از کپنهاگ در استکهلم به زمین نشست و به سمت دروازه‌ای منتقل شد که آن‌جا به‌سرعت برای پرواز بعدی خود، یعنی SK ۵۳۵ به دوبلین، آماده شود. ۹:۲۰ صبح: بین هر پرواز و در حین بازرسی تجهیزات کترینگ و امنیتی توسط خدمه‌ی کابین، کارکنان پرواز دوری در اطراف می‌زنند تا بر هرگونه مسئله‌ی احتمالی نظارت کنند. در حقیقت، آن‌ها برای صرفه‌جویی در زمان، اعلام پرواز و سوار کردن مسافران به پل اتصال به هواپیما را زودتر آغاز می‌کنند. یدک‌کش شروع به هل‌دادن هواپیما می‌کند.
کجاروکجارو1 هفته قبل
هر چه خدمه‌ی زمینی فرودگاه و خدمه‌ی پرواز زمان بیشتری را اطراف هواپیما صرف کنند و مشغول آماده‌سازی آن برای پرواز بعدی‌اش باشند، مسافران بیشتر عصبانی می‌شوند. شرح دقیقه به دقیقه۹ صبح: پرواز SK ۱۴۱۶ از کپنهاگ در استکهلم به زمین نشست و به سمت دروازه‌ای منتقل شد که آنجا به‌سرعت برای پرواز بعدی خود، یعنی SK ۵۳۵ به دوبلین، آماده شود. یدک‌کش شروع به هل‌دادن هواپیما می‌کند. این کار باعث کاهش ضایعات غذا، کاهش زمان انجام عملیات‌های فرودگاهی، کاهش وزن هواپیما و در نتیجه، کاهش صرفه‌جویی در مصرف سوخت می‌شود. البته، نکته‌ی قابل توجه آن است که بیشتر مردم در هر صورت در فروشگاه‌های فرودگاه خرید می‌کنند.

۲۵ موضوعی که مهمانداران باید از مسافران پنهان کنند (قسمت دوم)

9+
کجاروکجارو1 هفته قبل

۲۵ موضوعی که مهانداران باید از مسافران پنهان کنند (قسمت اول)

8+
کجاروکجارو1 هفته قبل
عصر ایرانعصر ایران1 هفته قبل
رپرتاژ آگهیبلیط هواپیما این روزها با بالا رفتن قیمت ارز بسیار گران شده و پیدا کردن بلیط هواپیما ارزان کار سختی شده است. خرید بلیط هواپیما ارزان و دشواری پیدا کردن آناگر بخواهید یک بلیط هواپیما مشهد، استانبول یا هر مقصد دیگری را بخرید، متوجه می‌شوید که خرید بلیط هواپیما ارزان و مناسب کار دشواری است. شما در سفر مارکت می‌توانید با مقایسه بلیط هواپیما آژانس‌ها و عرضه‌کننده‌های گوناگون، بلیط هواپیما ارزان و مناسب مورد نظرتان را انتخاب و خریداری کنید. سفرمارکت به عنوان یک بازار بلیط هواپیما عمل کرده و هر کدام از آژانس‌ها و عرضه‌کننده‌های بلیط هواپیما در یک رقابت سالم با یکدیگر تلاش می‌کنند تا بهترین و مناسب‌ترین قیمت بلیط هواپیما را به کاربران عرضه کنند. سفر مارکت و تجربه خرید آسان بلیط هواپیمابا سفر مارکت دیگر لازم نیست برای خرید بلیط هواپیما در چندین سایت بگردید و وقت و انرژی خود را تلف کنید.

بهترین سفر هوایی خود را با شیک‌ترین ایرلاین‌‌های دنیا تجربه کنید

11+
زوم‌جیزوم‌جی2 هفته قبل
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 هفته قبل
بلیط هواپیما و مخصوصا خرید بلیط هواپیما ارزان این روزها تبدیل به فرایند وقت‌گیر و خسته‌کننده شده است. خرید بلیط هواپیما آسانتر از همیشهاگر بخواهید بلیط هواپیما بخرید، اولین کاری که احتمالا انجام می‌دهید، جستجو در گوگل است. بلیط هواپیما ارزان با سفرماکتخرید بلیط هواپیما ارزان ایده آل هر کسی است که قصد مسافرت دارد. این اتفاق موجب می‌شود عرضه‌کنندگان تور و بلیط هواپیما در یک رقابت سالم با یکدیگر، برای جلب بیشتر کاربران، ارزانترین بلیط هواپیما را پیشنهاد دهند. تجربه متفاوت خرید بلیط هواپیما با سفر مارکتسفر مارکت یک تجربه جدید و متفاوت از خرید بلیط هواپیما را به شما عرضه می‌کند.

با لوکس‌ترین ایرلاین‌های دنیا آشنا شوید

13+
کجاروکجارو2 هفته قبل
تسنیمتسنیم2 هفته قبل
به گزارش خبرگزارش خبرگزاری تسنیم، بلیط هواپیما و خرید بلیط هواپیما در این روزها تبدیل به یک دغدغه و چالش بزرگ شده است. در این میان برخی آژانس‌ها هم از این آشفته بازار استفاده می‌کنند و بلیط هواپیما را گران‌تر از بازار می‌فروشند. اولین راهی که برای خرید بلیط هواپیما ارزان به نظر می‌رسد این است که برای پیدا کردن بهترین قیمت و کیفیت بلیط هواپیما به جستجوی آن در موتورهای جستجو و گوگل بپردازید. فرض کنید می‌خواهید بلیط هواپیما مشهد یا بلیط هواپیما استانبول را خریداری کنید. خرید بلیط هواپیما ارزان با سفرمارکتسفرمارکت نه تنها کمک می‌کند تا شما بلیط هواپیما را گران نخرید، بلکه موجب می‌شود به تدریج قیمت بلیط هواپیما ارزانتر هم بشود.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 هفته قبل
۶- کفش خود را محصور نگه داریدهیچ کس دوست ندارد کفش‌های کثیف مسافرتی را داخل چمدان انداخته شده ببیند. سعی کنید برای آسان‌تر شدن ست کردن لباس‌ها با همدیگر از لباس‌هایی با رنگ خنثی استفاده کنید و آنها را داخل چمدان قرار دهید. از تجربیات آنها برای چمدان بستن صحیح استفاده کنید؛ نکته‌هایی که آنها می‌گویند را بررسی کنید، بنابراین می‌بینید که چگونه بستن چمدان می‌تواند با انجام چند نکته ساده آسان‌تر شود! ۱۰- هرگز صابون را داخل چمدان قرار ندهیدبسیاری از افراد هنگام سفر شامپو، صابون و دیگر وسایل بهداشتی را داخل چمدان خود قرار می‌دهند. همچنین باید کابل‌ها را با سیمی جمع کنید و داخل چمدان قرار دهید.
کجاروکجارو2 هفته قبل
فرودگاه گاتویک لندن و شرکت هواپیمایی ایزی جت، برای کاستن از انتظار مسافران در زمان سوار شدن و نشستن روی صندلی‌های خود، طرح جدیدی را آزمایش می‌کنند. در صورت موفقیت طرح آزمایشی جدیدی که قرار است در یکی از فرودگاه‌های اصلی انگلستان به مرحله‌ی اجرا در بیاید، مسافران شاهد کاهش ۱۰ درصدی زمان سوارشدن به هواپیماها خواهند بود. فرودگاه گاتویک روز چهارشنبه‌ی پیش اعلام کرد که طی طرحی آزمایشی که هفته‌ی پیش آغاز شد و دو هفته به طول خواهد انجامید، آن‌ها با همکاری شرکت هواپیمایی ارزان‌قیمت ایزی‌جت، روش‌های مختلف برای سوارشدن مسافران را می‌آزمایند. در بیانیه‌ای که توسط مسئولان فرودگاه گاتویک منتشر شده، آمده است که روش‌های جدید می‌توانند زمان سوارشدن را تا ۱۰ درصد کاهش بدهند. طرح آزمایشی مذکور شامل سوار کردن مسافران از ردیف عقب به جلو است و ابتدا، مسافران صندلی‌های کنار پنجره و سپس مسافران صندلی‌های میانی و صندلی‌های کنار راهرو سوار می‌شوند.
مهرمهر2 هفته قبل
شما برای خرید بلیط هواپیما ناچارید ساعت‌ها در گوگل و در میان سایت‌های پرشمار فروش بلیط و آژانس‌های مسافرتی گوناگون بگردید و در آخر هم ممکن است نتوانید بلیط هواپیما ارزان و مدنظرتان را پیدا کنید. بلیط هواپیما ارزانبلیط هواپیما ارزان تحت تاثیر عوامل مختلفی است. بلیط هواپیما را از کدام خطوط هواپیمایی انتخاب می‌کنید؟ ساعت پرواز شما چه ساعتی از روز است؟ کدام آژانس مسافرتی این بلیط هواپیما را عرضه می‌کند؟ همه ما می‌خواهیم بلیط هواپیما را ارزان تهیه کنیم. خرید بلیط هواپیما ارزان با سفرمارکتخرید بلیط هواپیما ارزان خواسته هر مسافری است. برای خرید بلیط هواپیما ارزان گوگل نکنیدبا یک موتور جستجوی سفر و بلیط هواپیما مثل سفرمارکت دیگر نیازی نیست برای خرید بلیط هواپیما و پیدا کردن بلیط هواپیما ارزان گوگل کنید و بین صدها سایت بگردید.
زوم‌جیزوم‌جی2 هفته قبل
اما در کمال تعجب، افراد زیادی بدون تخصص خلبانی وجود دارند که معتقدند قادر به فرود هواپیما هستند. با اینکه شاید دیگر مثل دهه ۱۹۳۰، دست‌های خلبان‌ها مستقیما برای هدایت هواپیما به کار نمی‌رود، اما تقریبا کلیه‌ی حرکات هواپیما توسط کادر پروازی هدایت می‌شود. هرچند زمان‌هایی هم وجود دارد که حجم کاری کادر پرواز کم می‌شود و از دید مسافران شاید‌ هدایت هواپیما زیاد به خلبان‌ها نیاز نداشته باشد. برای درک هدایت هواپیما شاید بهتر باشد که آن را با شغل پزشکی مقایسه کنیم. همان‌طور که پیوند کلیه به‌خودی‌خود انجام نمی‌شود، هدایت هواپیما نیز بدون وجود خلبان‌ها امکان‌پذیر نیست.
کجاروکجارو2 هفته قبل
فرودگاه بین‌المللی کیپ تاون با جابه‌جایی بیش از ۱۰ میلیون مسافر در سال دومین فرودگاه مهم کشور آفریقای جنوبی محسوب می‌شود. فرودگاه کیپ تاون سومین فرودگاه پر رفت‌وآمد در آفریقای جنوبی محسوب می‌شود و در سال ۲۰۱۰، شاهد تحولات بسیار مثبتی بوده است. این فرودگاه، فرودگاه اصلی شهر کیپ تاون محسوب می‌شود و با جابه‌جایی سالانه بیش از ۱۰ میلیون مسافر، سومین فرودگاه پررفت و آمد آفریقا نیز به‌حساب می‌آید. همچنین فرودگاه کیپ تاون دارای امکاناتی نظیر بانک، فروشگاه، رستوران و کافه، نمازخانه، اتاق کنفرانس، خدمات درمانی و اتاق استراحت است. موقعیت جغرافیاییموقعیت فرودگاه کیپ تاون روی نقشه گوگلفرودگاه کیپ تاون در فاصله‌ ۲۰ کیلومتری مرکز شهر کیپ تاون در آفریقای جنوبی قرار دارد.
کجاروکجارو2 هفته قبل
این باور عمومی بین مردم وجود دارد که در صورت بروز مشکل برای کادر پرواز، مسافران می‌توانند به‌راحتی با فشاردادن چند دکمه، هواپیما را با موفقیت فرود بیاورند؛ اما این باور تا چه اندازه صحیح است؟ یکی از رایج‌ترین سؤالاتی که از خلبان‌ها پرسیده می‌شود، این است که آیا مسافران می‌توانند هواپیما را روی باند فرودگاه فرود بیاورند. اما در کمال تعجب، افراد زیادی بدون تخصص خلبانی وجود دارند که معتقدند قادر به فرود هواپیما هستند. با اینکه شاید دیگر مثل دهه ۱۹۳۰، دست‌های خلبان‌ها مستقیما برای هدایت هواپیما به کار نمی‌رود، اما تقریبا کلیه‌ی حرکات هواپیما توسط کادر پروازی هدایت می‌شود. هرچند زمان‌هایی هم وجود دارد که حجم کاری کادر پرواز کم می‌شود و از دید مسافران شاید‌ هدایت هواپیما زیاد به خلبان‌ها نیاز نداشته باشد. برای درک هدایت هواپیما شاید بهتر باشد که آن را با شغل پزشکی مقایسه کنیم.

هواپیمایی آلیتالیا، معرفی ایرلاین‌های ایران و جهان

3+
کجاروکجارو2 هفته قبل
زوم‌جیزوم‌جی3 هفته قبل
ولی در حین پرواز طولانی بهترین راهکار برای کنار آمدن با شرایط چیست؟ محتوای اصلی این مطلب متعلق به سایت کجارو بوده و در زومجی بازنشر شده است. اگر برایتان پیش می‌آید که برای سفرهای کاری یا تفریحی، با پروازهای طولانی سفر کنید، این مطلب می‌تواند برای شما مفید باشد. با وجود این چندین راه وجود دارد برای اینکه دردهای آشنای بعد از پروازهای طولانی را که در قسمت‌های مختلف بدن ایجاد می‌شود، کمتر کنید. ممکن است در ناحیه کمر، پا یا گردن بعد از پروازهای طولانی درد را تجربه کنید. با بلیک درکسن، پزشک فیزیوتراپی که در نیویورک زندگی می‌کند در مورد پروازهای طولانی صحبت کرده‌ایم.

به انتهای لیست رسیدید

موضوع‌های مشابه

بلیط هواپیما